Page 1

Топ-5 запитань, які найбільше хвилювали громадських активістів Підсумовуючи 2015 рік, ми обрали топ-5 запитань, які найбільше хвилювали громадських активістів у питаннях створення громадської організації:

1 Яких змін у законодавстві очікувати? Нові правила реєстрації громадських та благодійних організацій

2 Як громадській організації отримати статус неприбутковості? 3 Чи може громадська організація займатись підприємницькою діяльністю ? 4 Як обрати назву для майбутньої організації? 5 Де можна зареєструвати громадську організацію?

1. Яких змін у законодавстві очікувати? Нові правила реєстрації громадських та благодійних організацій 26 листопада Верховна Рада ухвалила законопроект №2983 «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань». Він набуває чинності з 1 січня 2016 року. Що це означає для громадських активістів? 1. Гроші більше не потрібні. Реєстрація громадських та благодійних організацій, а також внесення змін до статутних документів таких організацій відтепер буде безкоштовною.

2. Часу треба менше. Зменшений час реєстрації громадських об’єднань до 3-х робочих днів. Для благодійних – до 1-го робочого дня. 3. Процедура буде простішою. Реєстрація громадських об’єднань, відокремлених підрозділів здійснюватиметься спрощено та діятиме відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських

Топ-5 запитань, які хвилювали громадських активістів у 2015 році  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you