Page 1

3 стор.

І ТАКЕ БУВАЄ!

КОРОВА ЗНИКЛА ІЗ ПАСОВИЩА... БО ЇЇ ВКРАЛИ?

viche@viche.lutsk.ua www.viche.lutsk.ua

№14

-інформ

8 – 14 КВІТНЯ 2010 РОКУ ЦІНА 2,50 ГРН Передплатні індекси: 94864 (Україна), 61137 (Волинь)

Кілька днів селянка розшукувала свою власність самотужки, а правоохоронці обмежилися формальною відпискою? ПОВОРОТ

8 стор.

СПОНСОРИ З... МОНАСТИРЯ

Чому насельниці найстарішої в Україні православної жіночої обителі не тільки примножують духовність, а й вирішують мирські проблеми?

ЗАБУДОВНИКИСАМОГУБЦІ

НОВІ ПРАВИЛА ШЕНГЕНУ

8 стор.

ЄВРОПА СТАЄ... ДАЛІ?

ГОСТРИЙ КУТ

Н

ЕДАВНО розпочався бум освоєння узбережжя р. Стир в с. Боратин Луцького району. Перші фундаменти залиті ще у 2008 році, на землях, що розташовані між селами Боратин і Рованці. Наступного року почали зводити будівлі, зокрема і за 20 – 50 м від урізу води р. Стир, в тому числі і на урвищах, а огорожі деяких з них заходять ледь не в ріку. Частина цих земель, що прилягають до Стиру і донедавна були землями сільськогосподарського призначення, за ґрунтовою картою у масштабі 1:200000, розробленою Інститутом «Укрземпроект» у 1967 р., відносяться за типологією до чорноземів опідзолених на лесових породах і чорноземів типових неглибоких малогумусованих на лесових породах. А саме один із таких типів земель, відповідно до Земельного кодексу України, відноситься до особливо цінних земель (п. 1, ст. 150), і рішення про їхнє вилучення відбувається за постановою Кабінету Міністрів України або рішенням

місцевої ради за погодженням Верховної Ради України (п. 2, ст. 150). Згідно з Водним кодексом України (ч. 3, ст. 79, ч. 2, 3, ст. 88), ширина прибережної захисної смуги р. Стир, з урахуванням наявності крутизни схилів понад 3 градуси (на значній частині це урвища), подвоюється і становить 100 метрів! Крім того, землі водного фонду, а такими є, зокрема, і прибережні захисні смуги водойм, зокрема р. Стир – водойма загальнодержавного значення (поверхневі води якої знаходяться і використовуються більш як в одній області), відповідно до Земельного кодексу України (п. 3, ст. 5, пп. б, п. 1 ст. 58, пп. г, п. 3 ст. 84, п. 2, ст. 92, 93), не можуть передаватися у комунальну і приватну власність, користування приватним юридичним і фізичним особам, а лише в оренду. А на якій підставі тоді відбувається забудова прибережних захисних смуг Стиру, коли окремі будівлі будуються навіть за 35 – 50 м від урізу води, а огорожа до самого берега?

Чому ж не було враховано це при зміні меж населеного пункту? Чи розроблені проекти встановлення прибережних захисних смуг і водоохоронних зон, якщо так, то чому не винесені їхні межі в натуру? У разі відсутності цього які правові дії для зміни меж населених пунктів у межах прибережних захисних смуг і водоохоронних зон? Тим більше що, за нашими багаторічними (з 1977 р.) спостереженнями, на окремих ділянках урвищ р. Стир відбуваються зсуви ґрунту, обвали урвищ, утворення тріщин, понор, вимиваються пустоти під поверхнею землі тощо, тобто відбуваються природні процеси з формування та зміни русла і прибережних ділянок, внаслідок чого деякі береги-урвища змістилися (обвалилися, підмилися у бік с. Боратин) до 20 метрів! Тому виникає і занепокоєння про безпеку забудовників. Бо якщо природні процеси будуть проходити в типовому режимі (а можуть і пришвидшитись), то, за нашим прогнозом, до 2025 року кілька сучасних новобудов зникне.

Тому цілком резонне питання: а на яких підставах здійснюється таке будівництво? Чи існують в Україні закони? Існують, але переважно на папері. За змістом деякі з них на порядок кращі, ніж у Європі. А як з функціонуванням? А функціонують вони залежно від апетитів духовних злидарів з мільйонними статками, які за допомогою приватно-державно-коритницького апарату чиновників викручують закони, як дишло. Про це громадяни нашої держави, і області зокрема, періодично мають можливість дізнаватися через засоби масової інформації. І насамкінець останнє питання: чи буде реакція на наведене вище бодай когось із чиновників та чи закони і нормативно-правові акти на території області ще функціонують? Михайло ХИМИН, Віктор КОМАРОВ, члени президії Волинської обласної організації Товариства охорони природи. Фото Віктора КОМАРОВА.

“Я ТУТ НАЧАЛЬНИК, А ТИ ХТО?” НЕВЖЕ ЦІ СЛОВА ТАКИ ЛУНАЛИ? На сайті обласної організації Партії регіонів розміщено твердження, що начальник одного з обласних управлінь Волинської облдержадміністрації спілкувався з дворазовим призером Параолімпіади зневажливо і неадекватно

Н А ВОЛИНІ назріває спор-

тивний скандал, який цілком може закінчитися призначенням іншого начальника управління сім’ї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації замість нинішнього, Миколи Зайченка. У час, коли не

всі старі кадри виконавчої гілки влади в області знають, як довго ще перебуватимуть на займаних посадах після того, як головну виконавчу посаду в області посів Борис Клімчук, поява матеріалу “Холодні обійми волинських чиновників” на сайті Волинської обласної організації Партії регіонів (а саме головний

регіонал Волині Олександр Башкаленко є першим заступником Бориса Петровича), про який — нижче, навряд чи є для пана Зайченка аж такою бажаною у розрізі збереження за ним займаної посади. Втім ось цей матеріал.

2 стор.

СКАНДАЛ

НАПЕРЕДОДНІ ІМЕНИН ПОХОВАЛИ ЧОТИРИРІЧНУ ДІВЧИНКУ 9 стор.

ТРАГІЧНИЙ ВИПАДОК


ВІД “ВІЧА” – ДО “ВІЧА” КАЛЕНДАР 11 квітня – Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів. 12 квітня – Всесвітній день авіації й космонавтики.

ІМЕНИННИКИ 8 квітня – Алла, Анна (Ганна), Василь, Гаврило, Лариса. 9 квітня – Іван, Мануйло, Федосій. 10 квітня – Іларіон, Степан (Стефан). 11 квітня – Іван, Кирило, Марко (Марк), Остап. 12 квітня – Іван, Софрон (Софроній). 13 квітня – Веніамін, Інокентій, Іпат (Іпатій). 14 квітня – Макар, Марія, Юхим (Єфим).

ВОЛИНСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ОБЛАСНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК

11.04 (неділя) – вистава “Казка-ланцюжок”, автор Юзеф Рачек. Початок о 12.00. ...на реконструкції ко­лишньої резиденції першого секретаря ЦК Компартії України Володимира Щербицького, а нині власного обійстя Президента України Віктора Януковича, яка входить у комплекс “Межигір’я”, працюють робітники з Ковельського району Волині. Зокрема вони рихтують бункери і всі підземні ходи, у яких, за їхніми свідченнями, можна заблукати; ...Юлія Тимошенко лікувала далекозорість у Швейцарії; ...з сьогоднішнього четверга Миколу Романюка призначено керуючим Волинського головного регіонального управління публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк”; ...кримінальну справу, порушену щодо начальника карного розшуку Горохівського райвідділу міліції, котрого звинувачують у застосуванні жорстоких тортур до затриманих, днями направили до суду; ...горохівські правоохоронці тишком-нишком закрили кримінальну справу, порушену щодо селянина, котрого звинувачували у незаконному зберіганні сімох головок свяченого маку. Усі претензії перевісили на його стареньку матір і карну справу закрили за малозначимістю. Звинувачена у зберіганні кількох грамів маковиння бабуся оскаржуватиме рішення міліціонерів до Європейського суду; ...зміни керівництва органів, покликаних слідкувати за законністю, почалися з районів області.

Вищевикладені чутки можуть бути або спростовані, або уточнені. ПОГОДА

2

“ВИМАГАЮ ПЕРЕСТАТИ ПАПЛЮЖИТИ МОЄ ІМ’Я” З таким листом до редакції звернувся екс-директор школи З

ІЗНАТИСЯ, публікацією “Двадцять тисяч — за вимушені прогули” (див. “Віче” за 18 березня 2010 року) ми хотіли поставити крапку у конфліктній ситуації, яка виникла у навчальновиховному комплексі села Скреготівка Ківерцівського району. Справа стосовно поновлення на роботі її екс-керівника Василя Галаса слухалася в суді, рішення поки не вступило у силу, бо воно оскаржується Ківерцівським райвідділом освіти. Але колишній директор пан Галас знову звернувся до газети зі “своїми фактами для спростування”. Процитуємо (без правки, але зі скороченнями) черговий його лист: “Вважаю статті підгрунтям для мого звільнення. Факти і причини не є достовірно висвітленими, бо не перевірені. Навчально-виховний комплекс пройшов атестацію, а нового керівника Юрія Барчука (начальник Ківерцівського райвідділу освіти, — авт.) “підставили”. Ніякої перевірки закладу не проводилося. Недоліків у роботі та серйозних порушень не зафіксовано. Контрольно-візитаційна книга та інші нормативні документи (меню, книга наказів) не перевірялись.” У зверненні також Василь Галас зробив кілька акцентів на факти, які, на його думку, помилково фігурували в газетній публікації і є недостовірними: “...“Космічні ціни” неправдива інформація. Меню дитсадка ніхто не перевіряв. Скарг батьків на організацію харчування у НВК не було. Зараз харчування учнів та дошкільнят проводиться в приміщенні дитсадка. Санепідемстанція це забороняє. При Василю Галасу цього не було. Я забороняв харчуватися з продуктів накопичених для дітей і це було причиною виникнення конфлікту. Дах перекритий у школі при директору

Ч

Головний редактор Василь ПРОСТОПЧУК Заступник головного редактора інформ Ігор Чуб 72-38-68 Художній редактор Оксана Тарнавська 72-80-86 Головний бухгалтер Людмила Волкович 72-45-50 Редактори відділів: соціальних проблем та читацьких скарг Наталія Малімон 72-38-68 журналістських розслідувань та інформації Олена Мороз 72-63-77 сім’ї і дому Ніна Романюк 72-63-77 конфліктних ситуацій Галина Баран 72-63-77 редактор відділу маркетингу Людмила Лень 21-01-69 літредактор Леся Ярмонова 72-60-16 реклама та оголошення Наталія Воляник 72-60-98 Анна Савчук 72-60-98 Алла Хрупчик 72-60-98

(іміджеві публікації: 72-38-68, 8-050-589-18-45)

Рекламним представником у м. Києві є ТзОВ “ППН-Україна”: (044) 201-10-30 (31–36) Свідоцтво №10672, серія КВ від 28.11.2005 р. Засновник: ТзОВ “Редакція газети “Віче-інформ”. Відповідальність за достовірність інформації несуть автори, за якість друку — Волинська обласна друкарня, за розповсюдження передплати – “Волиньпошта”. Адреса редакції: 43025, м. Луцьк, пр-т Волі, 8.

Віддруковано в обласній друкарні. м. Луцьк, пр. Волі, 27. Зам. 1828. Офсетний друк. Обсяг – 4 друковані аркуші. Тираж 13834.

КОНФЛІКТНА СИТУАЦІЯ Василю Галасу (тобто при самому авторі, — авт.). Двері у дитсадку при вході виготовив підприємець Ткач, гроші в кошторисі видатків були але за роботу не заплатили. Людмила Швець (голова сільської ради села Грем’яче, — авт.) коштів не виділила. Стосунки із Василем Галасом і Людмилою Швець були напруженими через її втручання в роботу закладу, її некомпетентність. “Смерть попугая” — надуманий факт, домисли зініційовані Валентиною Чичоткою, головою профспілки. Ніякого похорону папуги не було, ніякого “посміховиська на все село” теж. Пташка здохла, бо її на вихідні забули покормити. Оскільки перебувала на балансі, складено акт і списано. Акт на списання знаходиться в сільраді села Грем’ячого. Редакцією неперевірено, висвітлено неправдиво. Причетність до сект. Я людина порядна, християнин. Діти мене люблять, я їх. Вивчаю Айванхова, Будду, всі релігії світу, Е. Кейсі, Т. Мікушину, Е. К. Профет та М. Профет, Г. Блавадську, М. Реріха і Е. Реріха... Люблю східну духовну філософію. Виховував патріотів”. У кінці свого листа Василь Галас висунув ультиматум: “Вимагаю спростування і перестати паплюжити моє ім’я. В разі ігнорування буду притягати кореспондентів до судової відповідальності за моральну шкоду заподіяну як інваліду, громадянину України, педагогу”. Не вважаємо публікації паплюженням імені Василя Галаса: інформаційним приводом для написання матеріалу “Директор школи сповідує... ідеї Білого братства” стало звернення батьків та педагогів села Скреготівка до органів влади з проханням поміняти їм

СКАНДАЛ

У

ЕРГОВИЙ інженер-синоптик Волинського гідрометеоцентру Світлана ГОНЧАРЕНКО повідомила, що сьогодні – мінлива хмарність, без істотних опадів, вранці місцями туман, вітер північно-східний, 5 – 10 м/сек., температура по області +10о – +15о, у Луцьку – +12о – +14о. 9 квітня – невелика хмарність, без опадів, місцями туман, вітер східний, 3 – 8 м/сек., температура вночі 0о – +5о, вдень – +11о – +16о. У суботу та неділю – мінлива хмарність, невеликий дощ, вітер південно-західний, 5 – 10 м/сек., температура вночі +1о – +6о, вдень – 10о – 15о тепла. За багаторічними спостереженнями, найтепліше цього дня було у 1986 році – +25о, а найхолодніша ніч зафіксована у 1997 році – -4о.

8 – 14 КВІТНЯ 2010 року

“ КРАЇНА посіла п’яте місце у загальному заліку Параолімпіади у Ванкувері. Для волинських кабінетників цей факт не став сенсаційним. Приїзд волинян-переможців оминули увагою і ЗМІ, і чиновники. ...Опинитися прикутим до візка, та ще й у вісімнадцятирічному віці, погодьтеся, – неабияке випробування сили волі. Однак, як свідчить його подальша спортивна кар’єра, Юрій Костюк – гідний приклад для наслідування. Заслужений майстер спорту міжнародного класу з біатлону, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів, кубків світу та Європи з лижних гонок і біатлону, срібний призер Параолімпіади у Ванкувері, кавалер ордена «За заслуги» ІІ ступеня. І це далеко не всі досягнення спортсмена. Зовсім не так думають місцеві чиновники. Тоді як на державному рівні спортсменів зустрічали з усіма почестями, на Волині, в управлінні сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, навіть вусом не повели. «Параолімпійці – взагалі не спортсмени», — такою фразою зустріли чемпіона місцеві чиновники. Негативне ставлення Юрій Костюк відчув після повернення з Ванкувера на заздалегідь домовленій зустрічі з начальником профільного управління Миколою Зайченком. За словами Юрія Костюка, це був вже не перший випадок зневажливого ставлення до нього «головного спортсмена» області. «В період підготовки до Параолімпіади Зайченко зініціював зменшення стипендій для спортсменів, які призначаються на обласному рівні, і для мене в тому числі, – каже Юрій КосПочаток на 1 стор.

керівника навчально-виховного комплексу. Оскільки претензії до нього мали специфічний характер, стиль його керівництва дуже випадав із загальноприйнятих норм, то, звісно, це зацікавило журналістів. Тому й поїхали на місце конфлікту, поговорили зі скаржниками, подивилися школу, дитсадок, вислухали аргументи і самого тодішнього директора Василя Галаса. Даруйте, Василю Дмитровичу, то про які недостовірні й неперевірені факти ви говорите?! Тим паче, що розмова із підлеглими відбулася у вашій присутності, вони не боялися вам в очі висловлювати свої претензії. У сільській раді ми прочитали кілька заяв-скарг батьків учнів та працівників трудового колективу на ваші дії. Там було і про того ж горезвісного папугу, і космічні ціни, і благоустрій... Причиною, яка підштовхнула нас взятися за написання другого матеріалу — “Двадцять тисяч — за вимушені прогули”, стало уже ваше звернення майже через рік після виходу першої публікації. Зрештою, як прийнято у цивілізованій країні, ваш спір розглядається в суді. Він поставить остаточну крапку у конфлікті. Ми ж скористаємося коментарем голови сільської ради Людмили Швець. — Поки у цій школі дуже хороша ситуація, — розповідає пані Швець. — Та не знаємо, чим усе закінчиться і чи поновлять Василя Галаса на роботі. Не знаємо, що робити: нам тоді напевне доведеться розраховуватися усім. Дуже приємно співпрацювати із нинішнім директором комплексу Аллою Дячук. Ось на нещодавньому виконкомі пані Дячук відзвітувалася за місяці своєї роботи на посаді. Дійсно було що послухати,

скажу чесно, ми не звикли до таких змістовних звітів. Беззаперечно, справи за рік у Скреготівці пішли у кращу сторону. І в господарському плані, й у плані моральнопсихологічної обстановки. За рік до мене не надійшло жодної скарги на нову директорку. По сьогоднішній день не розумію дій Василя Галаса. Говориш з ним, ніби з усім погоджується, а виходить за двері — і робить усе по-своєму. Розкажу вам одну історію. Я була у справах в Скреготівці, приїздила відвідати неблагополучну сім’ю. Якраз тоді мало бути свято Миколая. Завітала до навчально-виховного комплексу. Розпиталася у директора Василя Галаса, чи є якийсь сценарій, чи віршики роздані, чи діти підготовлені. Той мене запевнив, що усе гаразд, мовляв проведеться захід на найвищому рівні. Тим часом подзвонили батьки, виявляється, ціла делегація мене уже чекала в Грем’ячому зі скаргою, що Галас відмовляється проводити свято, приурочене святому Миколаю. Попросила батьків повернутися назад у Скреготівку. Разом з ними зайшла у комплекс, і лише тоді Василь Дмитрович зізнався, що ніщо проводитися не буде. Цей випадок — дрібниця, і їх можна напригадувати купу, коли слова колишнього директора розходилися з ділом. А як тоді з ним працювати? Галина БАРАН. Валентина СИДЬКО.

“Я ТУТ НАЧАЛЬНИК, А ТИ ХТО?” НЕВЖЕ ЦІ СЛОВА ТАКИ ЛУНАЛИ? тюк. – Він це пов’язував з кризою, тоді як в інших областях стипендій не те що не скорочували, а навіть збільшували. Та справа зовсім не в тому, що замість шестисот ми, параолімпійці, почали отримувати чотири сотні гривень (сміється). Просто чиновник «повісив усіх собак» на колегію та Президента, мовляв вони винні у всьому. Таким чином усунувся від відповідальності. Після завершення Параолімпіади у Ванкувері нас дуже тепло зустріли в Києві, – продовжує пан Костюк. — А от у Луцьку навіть не привітали. Я ще раз кажу, що справа не в матеріальних моментах, а в моральному обличчі посадовців. Президент з почестями приймав нас, параолімпійців, чого, на жаль, не скажеш про чиновників обласного рівня. У відповідь пан Зайченко приписав мені неадекватну поведінку. А яка ж в нього поведінка як в начальника управління? А де його особисті досягнення як керівника? Імітувати роботу, прикриваючись спортивними досягненнями майстрів спорту десятирічної давності? Невже досягнення, які визнає вся Україна, весь світ, для місцевого чиновника не мають ніякого значення?» Разом з тим вже не один рік спортсмена турбує квартирне питання. Замість дотримання звичної, прозорої, законної схеми спортивні чиновники Волині намагаються і тут нагріти

руки, скаржиться Юрій. «Для того, щоб спортсмен отримав житло, має бути подання з обласного управління сім’ї, молоді і спорту, далі на сесії розглядається питання щодо кожного спортсмена і приймається рішення щодо виділення коштів на житло, – розповідає хлопець. – Натомість для вирішення цього питання чиновники придумали іншу, начебто вигідну і для спортсменів, і для влади схему. Тобто замість необхідної суми на придбання квартири мала б виділятися земельна ділянка для будівництва багатоповерхівки. У кращому випадку кілька квартир віддали б спортсменам, а доля решти – це вже інша історія. Втім корумпована схема так і не втілилася у життя. В результаті ми залишилися і без житла, і без грошей на нього». Та, незважаючи на усі негаразди, для Юрія Костюка завжди принциповим питанням залишаються людські порядність та гідність: «Ми, спортсмени, змагаємося і перемагаємо не для себе, а для України, представляємо її на світовому рівні. Я вважаю, гідно представляємо», — переконаний земляк». І підпис автора: Міла Шульгач. Повністю матеріал доступний на сторінці volynregion.org/news/kholodni_obijmi_ volinskikh_chinovnikiv/2010-04-02-2031 Р. S. Реакцію пана Зайченка (якщо така буде) редакція надрукує.

КОРОВА ЗНИКЛА ІЗ ПАСОВИЩА... Майже півроку тому зникла корова, яка належала о пенсіонерці Ніні Григорук із села Седлище Любешівськог району. Пропала чорно-ряба годувальниця посеред білого дня із пасовища. совищі того дня зарізав його од– НАШОМУ селі випа- носельчанин Леонід Вітовщик. сали худобу по черзі, а того За версією останнього, чоложовтневого дня погнав наших вік начебто не зарізав корівчини, корів на поле Олександр Пру- а дорізав, сприйнявши її за свою сік, – згадує жінка. власну. Як пояснив Леонід СергіВвечері бідолашна селянка йович згодом у судовому засіданразом зі своєю донькою Вален- ні, осіннього дня до нього прибіг тиною бігали довколишніми по- Олександр Прусік, за словесними лями та луками, проте нічого описами якого він зробив виснопутнього про свою тварину так і вок, що на сільському вигоні нене з’ясували. Наступного ранку сподівано захворіла його корова. Ніна Вікторівна написала заяву у Хоча, як з’ясувалося пізніше, у ЛеЛюбешівський райвідділ міліції, у оніда Вітовщика насправді була якій попросила стражів правопо- не чорно-ряба, а корова чорної рядку розслідувати несподіване масті. Виходить, що не впізнав зникнення годувальниці. чоловік своєї скотини і зовсім Міліціонери, вочевидь, таким випадково заходився дорізати зникненням особливо не пере- чужу? Цікаво, що ввечері, коли ймалися і, звісно, не переймалися повернулася жива і здорова його питанням крадіжки худоби з поля. корова з поля, він нічого не розпоОпитавши Олександра Прусіка, вів про випадок на пасовищі Ніні вони з’ясували, що тварину на па- Вікто­рівні, котра із дочкою біга­ла

У

селом у пошуках своєї годувальниці... Більше того, чоловіки викликали на пасовище свою знайому Тетяну Кузьмич, котра заготовляє м’ясо для Ковельського м’ясокомбінату, і продали їй згадану тварину. І, мовляв, виручив за яловичину Леонід Сергійович смішні копійки, які аж через п’ять місяців врештірешт повернув власниці корови. Невже пан Вітовщик увесь цей час так і продовжував думати, що зарізав на полі власну корову? Тим паче, що й переплутати чорну тварину із чорно-рябою було доволі не просто. Як і отримувати гроші за чужу худобу? У судовому засіданні односельчанин Ніни Григорук Микола Мазурик посвідчив, що на пасовищі, де Вітовщик різав корову, того дня стояла чимала калюжа крові. Що, за твердженням ветеринарів, свідчило, що тварина була живою і повністю спростовувало версію Прусіка і Вітовщика. Особливо заперечувало розповіді чоловіків про

те, що корівчина впала на полі і нібито лежала там абсолютно нерухомо. Крім того, за поясненнями ветеринарів, коли б корова з’їла на пасовищі металевий предмет, то з її шлунка залізо можна було легко дістати за допомогою спеціального магніту, який використовується спеціально для цього. До речі ветеринарів ніхто про раптову хворобу тієї чорно-рябої корови жовтневого дня так ніхто і не повідомив. Хоча повідомляти про такі випадки необхідно обов’язково! За словами Ніни Вікторівни, її п’ятирічній годувальниці ветеринари зробили усі необхідні щеплення. Не було у рогатої лишень ідентифікаційного номера та паспорта, за видачу якого пенсіонерка не змогла заплатити кілька десятків гривень. – Я збирала гроші на ту ідентифікацію, але з пенсії відкласти кошти мені доволі не просто, – схлипує Ніна Вікторівна.


5

8 – 14 КВІТНЯ 2010 РОКУ

ПРОДАМ НЕРУХОМІСТЬ, БУДМАТЕРІАЛИ

=Земельну ділянку, 12 соток, у селі Світязь, за 300 метрів від озера. Тел. у Луцьку: 72-60-98. =Гараж в кооперативі „Стир-2”, р-н електроапаратного заводу, цегляний, штукатурений, підвал на всю величину, є світло. Ціна – 5200 у. о. Тел.: 066789-28-98. =Новозбудовані виробничо-складські приміщення в районі Завокзального ринку, 500 кв. м, пожежна сигналізація, охорона, земельна ділянка 0,10 га. Ціна договірна. Тел.: 050-625-29-78. =Дачу на масиві “Вишенька”, накрита коробка, 0,12 га землі. Тел. у Луцьку: 73-73-66, 76-03-20, 067782-40-23. =Цеглу червону і білу, щебінь різних фракцій, відсів, пісок, чорнозем. Можлива доставка, послуги екскаватором і самоскидами. Тел.: 050-529-95-20, 050-577-58-00. =Камінь-бруківку (шашку) чорний базальтовий розміром 5х5 см (вихід з 1 т – 10 кв. м), 7х7 см (вихід з 1 т – 8 кв. м), 10х10х5 см (вихід з 1 т – 10 кв. м), вартістю 690 грн/т. Доставка. Тел.: 050-378-84-38. =Червону цеглу М-75. Ціна – 880 грн/1 тис. шт. Від 7 тис. шт. – доставка. Тел.: 050-378-84-38. =Двоповерховий будинок загальною площею 230 кв. м. Всі зручності. Земельна ділянка 0,23 га. 7 км від Луцька (село Кульчин). Можливий кредит. Тел.: 097-447-33-92. =Будинок в смт Турійськ (центр). Є чотири кімнати, веранда, літня кухня, колодязь, хлів, погріб, садок, 4 сотки землі. Ціна договірна. Тел.: (0332) 76-06-00, 099-32-76-945. =3-кімнатну квартиру площею 83 кв. м, новобудова (33-й квартал, Луцьк), перепланування, автономне опалення, повний дизайнерський ремонт, вбудовані меблі (кухня, шафи-купе). Ціна – 125 000 у. о. (торг). Тел.: 050-55-82-778. =Газоблоки. Ціна – 480 грн. Тел.: 067-3611-365, (03365) 2-11-97. =Земельну ділянку по вул. Наливайка у Луцьку зі старою забудовою (газ, світло, 380 Вт). Можливі інші варіанти. Тел.: 099-34-36-101.

АВТОРИНОК =Трактор МТЗ-80, 5200 у. о. Тел.: 099-15-444-20, 066-789-28-98.

СІЛЬ

гуртом та вроздріб

в асортименті Тел.: (0332) 28-54-28.

ПОНЕДІЛОК, 12 КВІТНЯ ПЕРШИЙ КАНАЛ УТ

06.00 ТРК “Ера” 09.00 РАНОК з Першим 09.05 Погода 09.10 ПКЄ-2010. Представлення країнучасниць. Sun Stroke Project & Olіa Tіra (Молдова) 09.20 Легко бути жінкою 10.20 Д/ф “Широка хода підробки” 11.20 Життя триває... 12.00 Новини 12.10 Діловий світ 12.20 Погода 12.25 ПКЄ-2010. Представлення країнучасниць. Sun Stroke Project & Olіa Tіra (Молдова) 12.35 М/с “Веселий коледж” 7,8 с. 13.05 Ток-шоу “Батьки і діти” 14.00 “Сільська правда” з Т. Метерчук 14.30 Д/ф “Синонім свободи” 15.00 Новини 15.15 Діловий світ. Агросектор 15.25 Погода 15.30 М/с “Веселий коледж” 9,10 с. 16.00 Індиго 16.30 Фестиваль дитячої творчості “Всі ми діти твої, Україно!” 17.00 Наша пісня 17.35 Вікно в Америку 18.00 Новини 18.15 Діловий світ 18.45 Euronews 19.00 Про головне 19.35 Світ спорту 19.45 Погода 19.50 ПКЄ-2010. Представлення країнучасниць. Sun Stroke Project & Olіa Tіra (Молдова) 20.00 “Попередження” з М. Вереснем 21.00 Новини 21.25 Діловий світ 21.40 Світ спорту 21.55 Погода 22.00 До Всесвітнього дня авіації і космонавтики. Д/ф “Сергій Корольов. Початок” 22.50 Трійка, Кено 23.00 ТРК “Ера”

1 ПЛЮС 1

06.10 Т/с “Янголохоронець” 06.55, 07.35, 08.05, 09.20 “Сніданок з 1+1” 07.00, 08.00, 09.00,

16.00, 19.30, 23.30 ТСН: “Телевізійна служба новин” 07.10 М/ф “Карлсон повернувся” 10.00 Т/с “Район Беверлі-Гіллз” 11.10 “Караоке на майдані” 12.10, 16.15 “Справжні лікарі” 13.10, 05.25 Т/с “Тільки кохання” 14.05 Т/с “Маргоша” 15.10 “Ремонт” 17.15 Х/ф “Бабій одружується” 19.25 “Погода” 20.10 “Міняю жінку” 21.20 Х/ф “На море” 23.55 “Проспорт” 00.00, 03.25 Т/с “Секс та Каліфорнія” (2)

ІНТЕР

06.00 “Гід країнами світу” 06.55 “Шалені татусі” 07.00, 07.30, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 “Ранок з Інтером” 09.15 Т/с “Повернення Мухтара-2” (1) 11.20, 14.45 “Детективи” 12.10 “Знак якості” 12.40 Т/с “Адвокатеси” 14.00 “Знахарі” 15.50 “Жди меня” 17.20 Т/с “Сусіди” (1) 18.10 “Судові справи” 19.00 Т/с “Кармеліта. Циганська пристрасть” 20.00 “Подробиці” 20.30 Т/с “Обручка” (1) 21.30 Т/с “Завжди говори “Завжди” (1) 23.30 Д/п “Посмішка Гагаріна”

НОВА ВОЛИНЬ

07.00—14:00 Профілактика технічних передавальних засобів. 14:00 Телеафіша. 14:10 “Волинський тиждень”. 14:40 Ретроспектива ВТ. “Життя після життя”. 15:00 Новини. 15:25 У Всесвітній день авіації і космонавтики. “Історія без купюр”. 15:50 Т/ц “Добрий день, сідайте!”: “Континенти Європа- Азія”. 16:00 Новини. 16:10 Хіт-парад “Волинська десятка”. 16:30 “Дзвони Волині”.

=Трактор Т-40, ЮМЗ-6 АКЛ. Тел.: 066-38058-87, 096-722-21-34. =Тягач “Шкода-Ліаз” з напівпричепом, у хорошому стані. Ціна договірна. Тел.: 050220-09-23. =Газ-53 (самоскид) у хорошому стані. Ціна договірна. Тел.: 050-220-09-23. =ВАЗ-2105, 1983 р., двигун 1,75 л, 5 ст. КПП, центральний замок, сигналізація. Тел.: 066-207-99-25, 050-338-07-13.

ВСЯКА ВСЯЧИНА =Меблі, які були у використанні: диван (1200 грн), дві поліровані шафи з антресолями (700 грн), а також двокамерний холодильник „Снайге” (1700 грн). Тел. у Луцьку: 71-06-41, 095-248-72-74. =Прес для виготовлення паливних тирсобрикетів. Тел.: 067-36-11-365/ =Копчені скумбрію, сайру, шпроти (на фруктових деревах). Ціна договірна. Тел.: 099-048-31-28 (Світлана). =Телицю віком 1 рік, сіно, картоплю сорту санте. Тел.: 097-176-47-79.

КУПЛЮ =Газові колонки, б/в, на запчастини, можна в пошкодженому стані. Тел. у Луцьку: 23-33-04, моб.: 066-217-77-24. =Вогнетривку цеглу, б/в, у необмеженій кількості. Тел.: 050-220-09-23. =Дерев’яний будинок для перенесення (приблизно 10х10 м), у хорошому стані, не старіший 18 років. Розглянемо інші пропозиції. Тел.: 067-451-97-27, 095-712-49-81, 066-241-90-94.

РІЗНЕ =Приватне підприємство „Айслаг” реалізує бензовозними нормами та з АЗС (вул. Львівська, 91а) за низькими цінами: бензин (А-76, А-92, А-95), дизпаливо і масло (М10Г2К, М10В2, М8В, І-20, ОР-2), нігрол (ТС-1, ТАП-15, МГЕ-46В, КС-19), солідол. Можлива доставка своїм автотранспортом до клієнта. Тел.: (0332) 24-62-51, 7705-74. Цемент ПЦ 400, ПЦ 500. Тел.: (0332) 24-43-91. Рукави, пароніт, техпластину, сальникові набивки, азбокартон, азбошнур, спецодяг. Тел.: (0332) 79-98-88. =Додатковий заробіток у компанії “AVON”. Набір консультантів та координаторів. Реєстрація безкоштовна. Подарунки від компанії. Тел.: 050-580-21-21, 098-124-06-36, 093-29916-25, (0332) 24-22-26 (після 18.00; Оксана).

ПОСЛУГИ =Бухгалтерський облік для підприємців. Здача звітності. Тел. у Луцьку: 76-03-20, 067782-40-23.

17:00 Україна: час місцевий. Новини “Пульс”. 19:00 Новини. 19:20 Погода. 19:30 Пісня на замовлення. 19:35 Д/ф “Людина волі” (Михайло Сорока) . 20:30 Новини “Пульс”. 21:00 Інформаційна програма «Місто». 21:30 Новини. 21:50 Погода. 22:00 “Спорт для всіх”. 22:20 “20:до і після”. 22:45 „Час-Тіme”. 23:15 “Сім нот”. “Дивлюсь я на небо…”. 23:30 “Історія без купюр”. 05:40 Телекомпанія “ГЛАС”: “Обитель на Болдиних горах”.

ICTV

05.05 Служба розшуку дітей 05.10, 07.40, 08.40, 01.05, 04.20 Погода 05.15 Країна має знати! 05.45 Факти тижня 06.30, 07.50 Ділові факти 06.35, 08.35 300 сек/год 06.45 Світанок 07.45, 08.45 Факти. Ранок 08.05, 08.55, 12.55, 19.10, 00.55 Спорт 08.10 Ділові факти: Гроші 09.00 “Смак”. 09.45 Comedy Club 10.35 “Солдати”. Т/с 11.45, 14.55 “Вулиці розбитих ліхтарів”. Т/с 12.45 Факти. День 13.00 “Далі буде”. Т/с 13.55, 21.55 “По закону”. Т/с 16.00 “Наживка”. Х/ф 18.45 Факти. Вечір 19.15, 01.10 Надзвичайні новини 19.50 “Морські дияволи-3”. Т/с 23.00 Свобода слова

НОВИЙ КАНАЛ

05.30 Т/c “Флеш Гордон” 06.10 Т/c “Серцеїдки” 07.00, 07.35, 08.35 “Підйом” 07.30, 08.30, 19.20, 01.00 Погода 09.00 М/ф “Кунг-Фу Панда” 10.55, 20.15 Т/c “Щасливі разом” 11.55 Телемагазин “УСЕ для ВАС”

=Електрик: монтаж, ремонт, демонтаж, заміна та продаж за доступними цінами розеток, вимикачів, автоматів, енергозберігаючих ламп, приладів безперебійного електропостачання. Тел.: 095-882-44-67, 097-489-84-61. =Тренування з кік-тай-боксу для дітей з 5 років та дорослих, індивідуально та в групах. Самозахист, загальна фізична підготовка. Тел.: 095-882-44-67, 097-489-84-61. =Ремонт квартир: гіпсокартон, плитка, вагонка, малярка, шпалери. Встановлення дверей, вікон. Тел. у Луцьку: 71-94-27, 099-04477-40. =Виготовлення від 5000 грн дачних будинків, котеджів (дерев’яні, інші). Магазини, зупинки, металоконструкції, гаражі, приміщення, кафе, офіси, майстерні, бані, інше. Утеплені, різних розмірів. Тел.: 093747-14-63. =Виконуємо всі види будівельно-ремонтних робіт: гіпсокартонні конструкції, фактурні штукатурки стелі та стін, ремонт підлоги, вкладання ламінату та ін. Дизайн, індивідуальний підхід та якість гарантуємо. Тел.: 066-207-99-25, 050-338-07-13. =Виконуємо всі види електромонтажних робіт. Продаж кабельно-провідникової продукції та електроматеріалів за зниженими цінами. Державна ліцензія АВ №146216 від 16.05.2006 р. Низькі ціни, гарантія, якість. Тел. у Луцьку: 71-04-54, 093-795-55-80, 093795-55-30.

=Приватний адвокат. Консультації, складання заяв, скарг, договорів. Захист по кримінальних справах (слідство, суд). Судове представництво по цивільних, господарських, адміністративних справах. Оплата за домовленістю. Свідоцтво №31 від 29.06.93 р. Тел. у Луцьку: 72-37-26. =Відео- та фотозйомка весіль та інших урочистих подій. Професійний комп’ютерний монтаж. Виїзд по області. Тел.: 066-08-21-219. =Весільний, вечірній, святковий макіяж якісною косметикою. Тел.: 068-140-71-79. (Луцьк, Ковель). =Всі види зварювальних робіт. Монтаж систем опалення та водопостачання з металопластикових та пластмасових труб. Встановлення бойлерів та лічильників води без зварювання. Якість гарантуємо. Ліцензія ВОДА серії АА №554249 від 20.12.04. Тел. у Луцьку: 71-39-84. =Професійний кондитер приймає замовлення на весільні короваї, торти. Тел. у Луцьку: 6-40-15, 095631-89-80 (вул. Степова, район вул. Львівської). =Виконуємо євроремонти. Стаж роботи за кордоном – 8 років. Тел. у Луцьку: 4-96-70. =Рихтування та фарбування авто. Якісно та швидко. Тел.: 050-182-22-38 (Саша). =Рихтування та фарбування авто. Якісно та швидко. Тел.: 095-686-32-10.

ВОЛИНСЬКЕ РАДІО

Програма передач обласного радіо в ультракороткохвильовому діапазоні на частотах 66,02 МГц, 107,3 МГц, 68,48 МГц та по радіотрансляційній мережі

ПОНЕДІЛОК, 12 КВІТНЯ

6.45–6.55–«Події і факти». Оголошення, реклама. 8.10–Оголошення, реклама. 8.15–8.30–«Сільські пріоритети». 15.40, 18.45 – Новини cлужби інформації ВОДТРК. 15.45–16.00 – «Мелодії дитинства». Оголошення, реклама. 18.10–«Хрестиківка». 18.55–19.00–Оголошення, реклама. 20.00– Оголошення, реклама. 20.05 – «В інтере­ сах споживачів». 20.25 – 20.30 - «День області».

лодії дитинства. Оголошення, реклама. 18.10 – «Суспільство: влада і громада». 18.55–19.00 – Оголошення, реклама. 20.00 – Оголошення, реклама. 20.05 – «Літопис історії рідного краю». 20.25–20.30 – «День області».

П’ЯТНИЦЯ, 16 КВІТНЯ

ВІВТОРОК, 13 КВІТНЯ

6.45–6.55–«Події і факти». Оголошення, реклама. 8.10–Оголошення, реклама. 8.15–8.30, 15.40 – Новини cлужби інформації ВОДТРК. 15.45–16.00–«Дитячий дивосвіт». Оголошення, реклама. 18.10–«Життя. Історія. Час». 18.35 – В ефірі – тріо «Райдуга». 18.55–19.00 – Оголошення, реклама. 20.00–Оголошення, реклама. 20.05–Молодіжне радіо: «Ви з нами на “ти”. 20.25– 20.30–«День області».

СЕРЕДА, 14 КВІТНЯ

6.10–6.30–Концерт «Пісенний привіт». 8.10 – Новини служби інформації ВОДТРК. 8.20 – Публіцистичні замітки «5 хвилин у суботу». 8.25–8.30 – Оголошення, реклама. 12.40–13.00 – «Весна 45-го». 17.45–18.00 – «Вітаємо щиро». 18.10 – «Екологія і ми». 18.35 – «Мелодії дитинства». 18.55–19.00 – Оголошення, реклама. 20.00–20.30 – Християнська програма «Вірую». Оголошення, реклама.

6.45–6.55–«Події і факти». Оголошення, реклама. 8.10–Оголошення, реклама. 8.15, 15.40, 18.45–Новини cлужби інформації ВОДТРК. 15.45–16.00–«Дитячий дивосвіт». Оголошення, реклама.18.10–«Наше місто». 18.30–«Незабутні голоси». 18.55–19.00 – Оголошення, реклама. 20.00–Оголошення, реклама. 20.05 – «Винниченка, 17». 20.25– 20.30–«День області». 6.45–6.55–«Події і факти». Оголошення, реклама. 8.10–Оголошення, реклама. 8.15–8.30, 15.40–Новини cлужби інформації ВОДТРК. 15.45–16.00–Співає Василь Чепелюк. Оголошення, реклама. 18.10–«Актуальне». 18.50–«Прес-путівник». 18.55–19.00–Оголошення, реклама. 20.00–Оголошення, реклама. 20.05 – «Зерна правди». 20.25–20.30 – «День області».

СУБОТА, 17 КВІТНЯ

НЕДІЛЯ, 18 КВІТНЯ

6.10–6.30 – «Міста Волині у піснях». 8.10 – Новини cлужби інформації ВОДТРК. 8.25–8.30 – Оголошення, реклама. 15.40­­–16.00 – «Розумне, добре, вічне». 18.10 – «Діалоги про культуру». 18.35 – Духовна передача «Православне слово». 18.55 – 19.00 – Оголошення, реклама. 20.00–20.25 – «Огляньмося на тиждень». 20.25 – 20.30 – Оголошення, реклама.

12.10 Інтуїція 13.30, 19.00, ЧЕТВЕР, 15 КВІТНЯ 00.35 Репортер 6.45–6.55–«Події і факти». Оголошення, реклама. 13.35 М/c “Му та 8.10–Оголошення, реклама. 8.15–8.30, 15.40, 18.45 – ципа” Новини cлужби інформації ВОДТРК. 15.45–16.00 – Ме13.50 М/c “Фінеас і Ферб” 13.00 “Давай одружи- 06.30 “Ранок на 5-му” 14.25, 15.45 мося” 09.10, 22.15, 23.20, Teen Tіme 14.30 Т/c “Ханна Мон- 14.00 М/с “Біллі Боб- 02.45, 04.15 “Бізнестретя дитина” 9 с. час” тана” 14.30 М/с “Кіт Фелікс” 09.20, 12.20, 14.20, 14.50 Т/c “Пліткарка” 15.00 М/с “Песик16.10, 17.50, 22.20, 15.50, 19.25 Т/c “Ранетзахисник” 15-16 с. 23.50, 02.50, 04.25 “Поки” 16.50, 22.20 Т/c “Тату- 17.00 Т/с “Баффі - пе- года в Україні” реможниця вампірів” 09.30, 13.30, 14.30 “5 севі дочки” 17.55, 21.15 Т/c “Воро- 18.00 Т/с “Чи боїшся ти елемент” темряви?” 10.00, 11.00, 12.00, ніни” 13.00, 14.00, 15.00, 19.15, 00.55 Спортре- 18.30 “Єралаш” 16.00, 17.00, 18.00, 20.30 Т/с “Універ” (2) портер 23.00, 03.00, 21.30 Т/с “Секс і місто” 20.30, 23.20 Іnfo-шок 05.00 “Час новин” (2) 70 с. 05.00 - Профілактика 10.30, 11.30, 12.30 22.00 “Вікна” у 23.00 “Дом-2” Спецви- “Прес-конференції СТБ прямому ефірі” пуск 06.10 “Бізнес+” 10.55, 01.50, 02.55, 23.30 Т/с “Клуб” (2) 06.15 “Документальний 03.25, 04.20, 05.25 детектив” “Огляд преси” ТОНІС 07.10 Т/с “Комісар 11.20 “Зверни увагу з 06.00 Навколосвітня по- Тетяною Рамус” Рекс” 09.15 Х/ф “Іван Бровкін дорож 15.15, 16.15 Народне 06.35 Переможний го- ток-шоу “Майдан” на цілині” (1) 11.50 “Битва екстрасен- лос віруючого 17.30, 04.30 “Територія 07.05 Медицина сів. Чорні та білі” закону” 12.55, 23.25 “Битва екс- 07.25, 18.50 Погода 18.30 “Хроніка дня” 07.35, 23.50 Press Огляд 18.45, 05.30 “Київський трасенсів” 07.40 Солодка казка 14.00 “Містичні історії з час” 08.00, 21.10 Атлас від- 19.00, Павлом Костіциним” 22.30, 00.00, 15.00 “Давай одружи- криттів 04.00 “Час новин” (рос.) 09.00 Зелена варта мося” 19.20, 01.00 “Новий 17.00 “Неймовірні істо- 09.20, 12.10, 15.00 Твій час” хіт рії кохання” 21.00, 02.00 “Час” 18.00, 22.00 “Вікна- 10.35 Неделя моды с 21.50, 03.30, 05.40 “ВеДарьей Шаповаловой Новини” лика політика” 18.10, 22.20 Т/с “Я лі- 11.10 Однокласники 00.30 “Автопілот13.00 Погляд у майбут- новини” кую” 19.10 “У пошуках істи- нє ни. Особисті таємниці 16.10 М/ф ТРК “УКРАЇНА” 16.30 Что такое хорошо Адольфа Гітлера” 06.00 Т/с “Моя прекрас20.10 “Чужі помилки. и что такое плохо Зашморг для нарече- 16.50 Х/ф “Устриці з Ло- на нянька” (1) 06.30, 17.00, 19.00 Події занни” ного” 20.30, 23.30, 06.50 Срібний апельсин 21.30 Т/с “Кулагін та 18.30, 07.00 Т/с “Єфросинія” 05.20 “24 години” Партнери” (1) (35 с) (1) 18.40, 23.40 “Життя” 08.00, 14.40 Т/с “Слід” 19.00 Трагедії світу ТЕТ 20.00 Сильні світу сього 08.55 Т/с “Безмовний 06.30, 01.30, 02.30, 22.10 Таємниці руїн свідок” (1) 03.30, 04.30, 05.30 7 VJ 23.15 Переваги для 10.00 Т/с “Звіробій” (1) 07.00, 01.00, 02.00, розваги 11.00 Шоу “Граєш або 03.00, 04.00, 05.00, 00.00 Таємниці долі не граєш” 06.00 Сьоме небо 12.00 Т/с “Дорожній па07.30, 19.30 “Дом-2” труль” (8 с) (1) 5 КАНАЛ 08.30 Ранковий мультик 13.00 Т/с “Охоронець 09.00 “Пустотливі паль- 06.00 Програма пере- 3” дач чики” 14.00 Т/с “Безмовний 09.30, 00.30 “Дивись, 06.01, 23.30 “Час-Тайм” свідок - 3” (1) 06.15, 00.15, 03.15, 15.35, 01.00 Щиросерде хто прийшов!” 10.00 Інтерактивний 05.15 “Час спорту” зізнання 06.25, 10.20, 13.20, 16.00 проект Федеральний 17.20, 18.25, суддя 11.00, 16.00 “Фактор 15.10, 22.45, 00.25, 03.20, 17.10 Критична точка страху” 12.00 Т/с “Баффі - пе- 05.20 “Погода на курор- 18.00 Т/с “Єфросинія” тах” реможниця вампірів” 19.30 Шустер Lіve

20.20 Т/с “Звіробій” (1) 21.20 Х/ф “Кинг Конг” (2)

ГРТ

05.00, 09.00, 04.00 Новини 05.05 “Добрий ранок” 09.15 “Малахов+” 10.25 “Модний вирок” 11.25 “Контрольна закупівля” 12.00, 15.00, 18.00 Новини 12.20 “Дільниця” 13.15 “Детективи” 14.00 Інші новини 14.20 “Зрозуміти. Пробачити” 15.15 “Зупинка за вимогою”. Т/с 16.20 “Спальний район” 16.55 “Федеральний суддя” 18.15 “Слід” 18.55 “Давай одружимося!” 20.00 “Чекай мене” 21.00 “Час” 21.30, 04.05 Т/с “Шлюб за заповітом” 22.30 Велика війна. “Блокада Ленінграда” 23.30 “Школа” 00.10 Нічні новини 00.20 “Познер”

ГРТ (СУПУТНИК)

07.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00, 06.00 Новини 07.05, 10.15 “Доброго ранку” 11.00 “Малахов+” 12.00, 03.40 “Модний вирок” 13.20 “Контрольна закупівля” 13.40 “Дільниця” 14.30 “Детективи” 15.00 Інші новини 15.25 “Зрозуміти. Пробачити” 16.40, 05.10 “Обручка”. Т/с 17.30 “Спальний район” 18.00 “Федеральний суддя” 19.30 “Слід” 20.10 “Давай одружимося!” 21.00 “Чекай на мене” 22.00 “Час” 22.30, 06.05 “Шлюб за заповітом”. Т/с

23.30 Велика війна. “Блокада Ленінграда” 00.25 “Школа”

РТР “ПЛАНЕТА”

05.00 “Ранок Росії”. 09.05, 00.35 “Загін космічних дворняг”. 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Вісті. 10.25 “Городок”. Дайджест. 10.50 Х/ф “Станційний доглядач”. 12.05, 22.10 “Дві сторони однієї Анни”. Т/с. 13.25, 02.25 Вісті спорт. 13.35, 01.45 “Суд іде”. 14.20 Х/ф “Останній наказ генерала”. 16.15, 01.20 “Кулагин і партнери”. 16.45, 02.35 “Кармеліта. Циганська пристрасть”. Т/с. 17.35, 03.20 “Колись прийде кохання”. Т/с. 18.25 Т/с “Дворик”. 19.45 Т/с “Летучий загін”. 21.25, 04.05 “Моя срібна куля. Ростислав Плятт”. 23.05 “Вісті+”. 23.20 Х/ф “Довгі версти війни”. 1 с.

МЕГА

06.00, 07.30 Вуличний футбол 06.45, 11.20 Тотальне знищення 08.25 МЕГА - А.Р.М.І.Я. 08.45 Доступний екстрім 09.10, 14.05, 16.10 БУМ. Вся правда 09.20 Анатомія бою 10.20 Ігри патріотів 12.15 Mortal Комбат 13.10 Гладіатори 14.15 Гладіатори юрського періоду 15.15 Арена Титанів 16.20 Термінатори 17.30 Людина vs природа 18.30 Япона - мать 19.30 Майстер 21.30 Екстремальні ситуації 22.30 S.W.A.T. 23.30 ЛігаДам 00.00 Основний інстинкт

viche-inform  
viche-inform  

viche-inform

Advertisement