Page 1

K W A R T A L N I K

|

W I O S N A

-

L A T O

2 0 1 7

P O L S K A

 PRZYSZŁOŚĆ ŻELOWYCH PAZNOKCI PODKRĘĆ SWÓJ SALON NOWA LINIA PIELĘGNACYJNA DO PAZNOKCI ZAFUNDUJ SOBIE MANI MONDAY! CZAS NA MIEJSKI STYL CHROME & KAMELEONY MATOWE SZALEŃSTWO


Modelka prezentuje LongWear Start, LongWear n° 150 Elevator Peach & LongWear Finish

NOWOŚÆ! LAKIER DO PAZNOKCI LONGWEAR W 1-2-3 KROKACH

LONGWEAR IN 1-2-3

Przy tworzeniu lakierów Longwear ProNails podkręca moc klasycznego lakieru do poziomu, na który zasługuje każda kobieta: manicure przy użyciu lakierów i preparatów Longwear to tylko 1-2-3 proste kroki, które gwarantują piękno, perfekcję i stworzone są za pomocą rewolucyjnej technologii, która sprawia, że utrzymują się dłużej niż kiedykolwiek wcześniej. Laboratorium ProNails uważnie dobiera kolory Longwear, tworząc te same odcienie w linii lakierów hybrydowych Sopolish i żelach Gellak umożliwiając Ci satysfakcję z najwyższej jakości bez względu na to, czy wybierzesz lakier klasyczny, żel lub lakier hybrydowy.


NOWE KOLORY LONGWEAR WIOSNA-LATO 2017 83

147

148

149

150

151

152

159

160

161

162

163

164

165

49

LONGWEAR

COLOURFIX TECHNOLOGY

1. START Chroni płytkę przed zabarwieniem • Zapobiega odpryskiwaniu • Wydłuża trwałość •

2. WYBIERZ SWÓJ KOLOR • Nasycone, modne kolory i ponadczasowe klasyki • Nowe kolekcje na każdy sezon! • Imponujące krycie • Luksusowa trwałość • Nakładany w maksymalnie dwóch warstwach • Bez potrzeby utwardzania w lampie UV lub LED

3.WYKOŃCZENIE • Niesamowity blask • Gwarantuje rekordową trwałość dzięki technologii LongWear ColourFIX • Łatwy i szybki w usuwaniu za pomocą zmywacza bezacetonowego


NOWOŚĆ

LONGWEAR

20

Kolory Elevate Life  Kolory Street Heat Ekstremalna biel  LongWear w wersji matowej Noir de Noir

51

6

ODKRYJ NOWOŚCI!

ZDOBIENIA

Zdobienia & stylizacje Elevate Life Zdobienia & stylizacje Street Heat Ślubne zdobienia  Olśniewające pudry brokatowe

SOPOLISH

Nowe kolory wiosna-lato Instrukcja Sopolish Peel Matowa wersja Sopolish

26

ŻEL

Nowe kolory żeli Gellak wiosna-lato  Przyszłość paznokci żelowych  Matowy żel wykończeniowy

PIELĘGNACJA DŁONI & PAZNOKCI Nowa linia pielęgnacyjna do paznokci 

SPRZĘT & NARZĘDZIA Frezarka Vision Pro 700 Wysokiej jakości frezarki 

23

51

SZKOLENIA W AKADEMII PRONAILS Modne, wiosenne stylizacje Sopolish Protect & Peel  Ślubne paznokcie Manicure  Techniki wypełniania Ultra naturalne paznokcie

8 34 31 51 37

12 36 30 54

22 23 51

52 48 51

26

48 48

12 - 47 22 30 26 50 50

MATERIAŁY MARKETINGOWE

Displaye57 Ulotki & katalogi 57 Plakaty & bannery 58 Naklejki na witrynę 59

54

4 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

WYDARZENIA Targi 

59


WYDAWCA PRONAILS NV: Ruiterijschool 11 B-2930 Brasschaat, Belgium Tel.: +32 3 669 61 67 info@pronails.com REDAKCJA I KREACJA: Michael Van de put, Debbie Van Lint, Birgit Serruys, Sandrine Roelants STYLISTKI PAZNOKCI: Sandrine Roelants, Sharon Enzlin, Bianka Mai, Patrícia Lima ZDJĘCIA:

Droga Profesjonalistko,

Margaux Grossen, Kathelijne Seeldraeyers SESJA MODOWA:

Wiara w siebie jest pierwszym krokiem do sukcesu. Jednak osiąganie celów staje się o wiele prostsze, gdy masz przy swoim boku partnera, na którym możesz polegać. Kogoś, kto Cię wspiera, rozumie i inspiruje do ciągłego rozwoju. Znalezienie profesjonalnego partnera powinno być dla Ciebie czymś bardzo istotnym jako dla stylistki paznokci. Potrzebujesz odpowiedniej edukacji i wsparcia podczas swojej kariery, ale także produktów i narzędzi, na których możesz polegać. Produktów, które uczynią Twoją pracę łatwiejszą i ucieszą „Twoich” klientów. I w końcu potrzebne Ci będą inspiracje i rady, które pozwolą Ci rozniecić wewnętrzną motywację. W ten sposób właśnie chcielibyśmy być częścią Twojego sukcesu. W dzieleniu się naszą ekspertyzą w Akademii ProNails, dzieleniu się wiedzą na temat innowacyjnych i godnych zaufania produktów i byciu w pobliżu gdy tylko będziesz nas potrzebować. Staramy się być Twoim profesjonalnym partnerem, który pomoże Ci się rozwijać.

Etienne Tordoir (CatwalkPictures) WŁOSY I MAKIJAŻ: Inge De Vos en Elke Willemen STYLISTA: Audrey Heselmans BIZUTERIA: MACC Fine Jewelry, www.maccjewel.be SKŁAD: Android REDAKCJA: Michael Van de put, Birgit Serruys, Debbie Van Lint, Brigitte De Ruysscher TŁUMACZENIA: Bojana Adamovic, Daniel Sousa, Georgine

W najnowszym wydaniu naszego magazynu Naily News znajdziesz nowe produkty i inspirujące trendy, ale także wskazówki, które pomogą Ci rozwinąć Twój biznes i sprawić, że Twoi klienci będą rozpromienieni. To nasz sposób na pokazanie tego, że w Ciebie wierzymy!

Barbier, Karolina Apanasewicz, Laura Dominguez, Lena Dulaurent, Lucia Rodríguez, Marta Codato, Elena Tsakalos

Z życzeniami pełnego sukcesów sezonu, Paul Parein, Dyrektor generalny ProNails

Copyright © January 2017 Professionails NV Wszelkie prawa zastrzeżone. Materiał ten jest ograniczony prawami autorskimi oraz innymi prawami i nie może być kopiowany, publikowany i rozprowadzany w żadnej formie.

www.pronails.com


Elevate Life K O L E K C J A

Bądź najlepszą wersją siebie. Osiągaj swoje cele. Podkręć swoje życie! W dzisiejszych czasach bycie bogatą nie ma nic wspólnego z posiadaniem pieniędzy, to czucie się dobrze z samą sobą. Bycie kobietą sukcesu to nie tylko Twoje osiągnięcia ale także to, w jaki sposób inspirujesz innych. To dlatego jako profesjonalna stylistka paznokci robisz więcej niż tylko manicure. W rzeczywistości pomagasz kobietom wieść bogate, pełne sukcesów, piękne życie. Jako marka kreująca piękno chcemy zainspirować Cię do bycia najlepszą wersją siebie i osiągania swoich celów. W tym sezonie, bardziej niż wcześniej, chcemy pomóc Ci podkręcić Twoje życie! 6 | PRONAILS
|7


NOWE ODCIENIE LAKIERÓW DLA KOBIET SUKCESU MAISON MARGIELA

#1 Mani Monday

lekki pastelowy róż o szarym odcieniu

#3 Elevator Peach KENZO

pastelowy odcień brzoskwini

HAIDER ACKERMANN

LongWear n° 152

10 ml

ref. 24155

Sopolish n° 152

8 ml

ref. 28924

Gellak n° 199

5 ml

ref. 28942

#2 Drink Your Greens

kojący detoks z eukaliptusową zielenią LongWear n° 148

10 ml

ref. 24151

Sopolish n° 148

8 ml

ref. 28920

Gellak n° 195

10 ml

ref. 28939

8 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

LongWear n° 150

10 ml

ref. 24153

Sopolish n° 150

8 ml

ref. 28922


Dzisiejszy styl życia odbija się w sezonowej modzie i użytych w niej kolorach: wysoce wyrafinowane, lekkie kolory połączone z delikatnymi, organicznymi odcieniami natury na naturalnych materiałach. Metaliczne różowe złoto i perłowy blask dodają szczyptę luksusu zmieniając zwykłą rzeczywistość w coś niesamowitego. Skoro sukces zaczyna się od małych kroczków, kolory z nowej kolekcji ProNails Elevate Life to Twoje pierwsze kroki do wielkich osiągnięć!

#6 Out of Office VALENTINO

świeża biel z dodatkiem perłowego różu

CHRISTIAN DIOR

#5 Booking Confirmed ciemna mandarynka dla kompletnej stylizacji

GIVENCHY

LongWear n° 149

10 ml

ref. 24152

Sopolish n° 149

8 ml

ref. 28921

Gellak n° 196

10 ml

ref. 28940

#4 Frequent Buyer

LongWear n° 147

10 ml

ref. 24150

Sopolish n° 147

8 ml

ref. 28919

Gellak n° 194

10 ml

ref. 28938

bogate złoto w różowym odcieniuLongWear n° 151

10 ml

ref. 24154

Gellak n° 198

10 ml

ref. 28941

|9


Podkręć Swój Salon 12 INSPIRUJĄCYCH WSKAZÓWEK OD POPULARNYCH SALONÓW PRONAILS PREMIUM Salon ProNails Premium w Schilde, Belgia Caroline Bizet

›3

Pracuj z co najmniej 2 stylistkami w swoim salonie by zmaksymalizować opłacalność, rozdzielaj pracę i unikaj zawodzenia klientów. Nigdy nie będziesz w stanie osiągnąć opłacalności, jaką chciałabyś

SCHILDE - BELGIA

Salon ProNails Premium Ozoir-La-Ferrière, Francja – Emily Fossat

OZOIR-LA-FERRIÈRE - FRANCJA

SCHILDE - BELGIA

›1

Ważna wskazówka dla początkujących: podczas remontu i dekorowania salonu przyciągnij uwagę potencjalnych klientów umieszczając w witrynie dużą naklejkę z napisem: „WKRÓTCE OTWIERAMY”. Dzięki temu nasze kalendarze wizyt były w 80% zapełnione przez pierwsze dwa miesiące po otwarciu i przyciągnęło to mnóstwo nowych klientów!

›2

Bądź konsekwentna w sposobie komunikacji i obrazach związanych z Twoim salonem. Używamy tych samych zdjęć jako naklejek na witrynę, do ulotek, stron z reklamami, lokalnych magazynów oraz na Facebooku. To sprawi, że salon stanie się rozpoznawalny i zapewni efektywność akcji marketingowych w celu przyciągnięcia nowych klientów.

10 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

osiągnąć jeśli będziesz pracować sama. Oprócz tego każdy nowy pracownik zawsze przyprowadzi ze sobą nowych klientów. W Belgii najlepiej sprawdza się prowadzenie własnej działalności przez każdego z pracowników.

›4

Uwierz w inwestowanie w produkty do dalszej odsprzedaży. Skupiamy się na linii pielęgnacyjnej do dłoni i lakierach LongWear i opowiadamy o nich naszym klientom. Na zakończenie każdego zabiegu klient otrzymuje krótki masaż dłoni przy użyciu naszego kremu do dłoni, ponieważ kosmetyki, których używamy na naszych klientach praktycznie same się sprzedają! Zauważyliśmy, że 4 na 10 klientów wychodzi z zakupionym kosmetykiem. W bardzo łatwy sposób generuje to około 500€ miesięcznie – to równowartość 11 dodatkowych klientów!

›5

Przed wyjściem każdej kolekcji lub kosmetyku organizuję wyjątkowy wieczór by przedstawić je klientom. Oferuję także dodatkowy rabat na zabieg aby przekonać do niego klienta i w rezultacie końcowym sprzedać mu kosmetyk. Na przykład zanim wyszła linia pielęgnacyjna do dłoni dałam wstępny rabat na usługę wszystkich manicure, a to zaowocowało sprzedażą wszystkim produktów jakie miałam na stanie w ciągu 10 dni!

›6

Jestem także bardzo aktywna w komisji lokalnych handlowców w Ozoir, a także pojawiam się w regionalnym magazynie każdego roku. Poprzez budowanie dobrych relacji z innymi ludźmi z branży zyskałam mnóstwo nowych klientów. Razem jesteśmy silniejsi!


›9 ›7

Paznokcie i praca nad marką to moja pasja. Ta pasja rodzi prawdziwy entuzjazm także u moich klientów! Stylizacje paznokci, które wypróbowuję sama na sobie zawsze sprzedają się jak gorące bułeczki! Często zmieniam te stylizacje by na bieżąco inspirować swoich klientów.

Wkładamy wiele wysiłku w marketing internetowy oraz media społeczościowe: korzystamy z Facebooka by pochwalić się pracą naszych stylistek, a to z kolei przyciąga mnóstwo klientów do naszego salonu! Statystyki pokazują, że dzięki Facebookowi przychodzi do nas więcej nowych klientów, niż dzięki reklamie w regionalnej gazecie, telewizji czy stacji radiowej.

› 11

Okazjonalnie obdarowujemy swoich wiernych klientów rabatami, dodatkowymi zabiegami lub prezentami. Mimo, że nie są to duże wydatki, dla naszych klientów wiele to znaczy i zawsze odwdzięczają nam się lojalnością.

LESKOVAC - SERBIA

LESKOVAC - SERBIA

SARAJEVO, BOSNIA

Salon ProNails Premium

Salon ProNails Titova,

Leskovas, Serbia

Sarajewo, Bośnia

Natasa Pesic

Aida Lopcalija

›8

› 10

Stworzyliśmy innowacyjną koncepcję dla naszego salonu, która łączy ProNails jako markę premium w przystępnych cenach, miejsce dla dzieci z nianią oraz szeroki wybór napojów i jedzenia w kawiarence. To sprawia, że nasz salon piękności jest oryginalnym i idealnym miejscem dla całej rodziny!Nasz salon przyciąga kobiety, które lubią naturalny wygląd albo nie mają czasu na paznokcie metodą żelową. Sopolish Protect & Pell to najlepsze rozwiązanie! Co miesiąc organizujemy wydarzenie Sopolish Protect & Peel na Facebooku, na którym oferujemy zniżki dla nowych klientów, którzy po raz pierwszy chcą skorzystać z tego zabiegu. To zawsze generuje niesamowity odzew i prawie wszystkie osoby do nas wracają.

› 12

Jeśli w naszym kalendarzu nie ma zbyt wielu rezerwacji na dany dzień, organizujemy „Dzień Marzeń”, podczas którego oferujemy klientom wybrane zabiegi w ramach atrakcyjnego pakietu. To generuje olbrzymi odzew i sprawia, że nasze kalendarze znów są zapełnione oraz przyciąga nowych klientów.

| 11


Krok po Kroku

12 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


POTRZEBUJESZ Bazy Longwear Start

10 ml

ref. 28883

Lakieru Longwear n° 148 Mani Monday

10 ml

ref. 24151

Gąbeczki Nail Art Sponge

2 szt.

ref. 28321

Lakieru LongWear n° 150 Elevator Peach

10 ml

ref. 24153

Topu Longwear Finish

10 ml

ref. 28884

148

150

WSKAZÓWKA Podkręć swój poniedziałkowy manicure i dodaj mu lekkiego efektu ombre. To nada paznokciom pofesjonalny i elegancki wygląd, mówiący, że zawsze jesteś gotowa na więcej! Użyj gąbeczki Nail Art Sponge by stworzyć efekt ombre. Możesz swtorzyć ten efekt także przy użyciu lakieru hybrydowego Sopolish!

Mani Monday Mani Monday

K R O K

P O

K R O K U

Kobiety sukcesu planują z góry, szczególnie jeśli chodzi o jedzenie lub garderobę. W ten sposób mogą skupić się na osiąganiu swoich celów, kiedy same pozostają zdrowe, a ich stylizacje nienaganne. Wykorzystaj swój weekend na przygotowanie swoich paznokci na nadchodzący tydzień. Nie ma lepszego uczucia, jakie daje świeży i piękny manicure w poniedziałkowy ranek. To uczucie posiadania kontroli i gotowości na nadchodzący tydzień! Od teraz zamień stresujące poniedziałki na mani Mondays!

SANDRINE ROELANTS| 13


SANDRINE ROELANTS

Out of Office Jedna z rzeczy, która cechuje ludzi sukcesu to pozwalanie sobie odpocząć od czasu do czasu. Wycisz swój umysł i ciało i naładuj swoje baterie. Zarezerwuj najbliższy wolny czas na kolor „Out of Office”: śnieżnobiały jako metafora odpuszczania sobie i wyciszenia swojego umysłu.

Po godzinach K R O K

P O

K R O K U

Niecierpliwie czekasz na moment kiedy w końcu usiądziesz na pokładzie samolotu i zostawisz pracę za sobą? Przygotuj na to także swoje paznokcie!

WSKAZÓWKA Wykończ swój manicure używając koloru Out of Office z cienką linią lakieru Frequent buyer. Użyj gąbeczki Nail Art Sponge i delikatnie muśnij wolny brzeg paznokcia. Możesz swtorzyć ten efekt także przy użyciu lakieru hybrydowego Sopolish.

Sandrine Roelants: “Jako profesjonalna stylistka

POTRZEBUJESZ Bazy Longwear Start

10 ml

ref. 28883

Lakieru LongWear n° 147 Out Of Office

10 ml

ref. 24150

Gąbeczki Nail Art Sponge Lakieru LongWear n° 149 Frequent Buyer Topu LongWear Finish

2 szt.

ref. 28321

paznokci musisz cały czas rozniecać swoją pasję do paznokci. Nie wahaj się wyrażać siebie w stylizacjach,

147

149

miej marzenia, by celować wyżej niż tylko w zdobienie paznokci. Pozwól działać magii! Twoje klientki będą polegały na Twojej wiedzy i

10 ml

ref. 24152

10 ml

ref. 28884

zainspirowane Twoją pasją dadzą Ci zupełną wolność jeśli chodzi o stylizację ich paznokci!”

14 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017
| 15


Booking Confirmed Nie ma nic bardziej denerwującego niż wystawienie kogoś na zaplanowanym spotkaniu. Jeśli stawiasz się na każdym spotkaniu to dlaczego nie miałabyś oczekiwać tego od innych? Czasami dobrze jest uścisnąć dłoń przy zawieraniu umowy. Kiedy to robisz pokaż, że jesteś profesjonalistką, z którą nie warto zadzierać.

Elevator Peach Jako profesjonalistka powinnaś zakorzenić w sobie umiejętność przekuwania przypadkowych spotkań w korzystne spotkania biznesowe. Zawsze jednak upewnij się, że Twój manicure jest nienaganny – Twoje dłonie to przecież rzucająca się w oczy wizytówka.

16 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


POTRZEBUJESZ Żelu Gellak n° 198 Booking Confirmed

10 ml

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap

ref. 28941

ref. 27202

Taśmy

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO

NEW Efektu Chrome

ref. 28958

Silikonowego narzędzia Diamond Silicon Tool

ref. 28788

Pędzla do usuwania pyłu

ref. 28641

Topu Crystal Seal

14 ml

ref. 28483

1. Nałoż 2 warstwy żelu Gellak n°198 Booking Confirmed używając w tym celu pędzelka Gelinsky Premium n°7 i utwardzaj każdą w warstwę w lamie LED*. 2.. Naklej taśmę, tak by stworzyć miejsce, w którym użyjesz efektu Chrome (1 pionowo i 1 poziomo). > Użyj tych samych kawałków taśmy na każdym paznokciu. > Najpierw przyklej taśmę na dłoń, by sprawić, że będzie mniej się kleiła. 3.. Nałóż efekt Chrome używając silikonowego narzędzia Diamond Silicon Tool i za pomocą pędzelka pozbądź się nadmiaru pyłku. 4. . Wykończ nakładając top Crystal Seal i utwardź. *lub przez 2 minuty w lampie UV.

Booking Confirmed K R O K

P O

K R O K U

Sharon Enzlin: “Uwielbiam pracować z żelami kolorowymi Gellak, ponieważ pozwalają mi one tworzyć super cienkie i ultra naturalne paznokcie. Kocham modę, a ona inspiruje mnie najbardziej przy stylizowaniu paznokci. Dodając tylko troszkę efektu Chrome możesz stworzyć manicure, który jest absolutnym hitem. Tworzenie stylizacji dla Naily News było wspaniałym doświadczeniem.”

SHARON ENZLIN| 17


SANDRINE ROELANTS

Kropka w kropkę K R O K

P O

K R O K U POTRZEBUJESZ Żelu Gellak n° 195 Mani Monday

10 ml

ref. 28939

Żelu Gellak n° 196 Frequent Buyer

10 ml

ref. 28940

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n 7 with Cap

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO 1. Nałoż 2 warstwy żelu Gellak n°195 Mani Monday przy użyciu pędzelka Gelinsky Premium n°7 i utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED*. Użyj celu Gellak n°196 Frequent Buyer na paznokciu u serdecznego palca. 2. Użyj sondy Diamond Deco Tool i namaluj białe kropeczki stosując w tym ceku farbkę żelową White Canvas. Utwardzaj przez 30 sekund*. 3. Namaluj dodatkową kropkę używając w tym celu żelu Gellak n°196 Frequent Buyer i jeszcze jedną używając żelu Gellak n°199 Drink Your Greens. Ponownie utwardzaj. 4. Aby wykończyć manicure zastosuj top Crystal Seal i utwardź. *lub 2 minuty w lampie UV

18 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

ref. 27202

Farbki żelowej White Canvas

10 ml

ref. 28824

Żelu Gellak n° 199 Drink Your Greens

5 ml

ref. 28942

NOWOŚĆ Sondy Diamond Deco Tool Topu Crystal Seal

ref. 28971 14 ml

ref. 28483


Frequent Buyer Pieniądze rządzą światem? Błąd! To kobiety rządzą światem! Bycie zakupoholiczką to jedna z Twoich grzesznych przyjemności? Nie musisz się tego wstydzić! Zanurz swoje paznokcie w bogatym złocie z różowym odcieniem i nigdy nie bój się lśnić!| 19


Drink Your Greens Rozpoczęcie dnia od pełnowartościowego śniadania powinno być numerem jeden pośród Twoich zdrowych nawyków. W przypadku, gdy masz ‘jeden z tych dni’, gdzie pomijasz śniadanie, upewnij się, że po drodze do pracy możesz złapać zielony koktajl, by dostarczyć swojemu organizmowi niezbędną ilość witamin. Użyj tego koloru, by codziennie pamiętać o potrzebnej dawce zdrowego, zielonego jedzenia!

20 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


SANDRINE ROELANTS

Czas na zielone K R O K

P O

K R O K U

Podkręć kolory ze wzorzystą mocą Wzbogać kolory ze wzorzystą mocą! Stempelki z nowej kolekcji Elevate Life to skandynawskie wzory liści, od geometryczne po te roślinne!

POTRZEBUJESZ Bazy Longwear Sart

10 ml

ref. 28883

Lakieru LongWear n° 152 Drink Your Greens

10 ml

ref. 24155

Lakieru Longwear n° 148 Mani Monday

10 ml

ref. 24151

NOWOŚĆ Stempelków Elevate Life + płytki

ref. 28957

Stempla

ref. 28773

Topu LongWear Finish

10 ml

ref. 28884

› WSKAZÓWKA Ta stylizacja sprawdza się także pzry użyciu lakieru hybrydowego Sopolish lub żelu Gellak!

NIE OPANOWAŁAŚ JESZCZE SZTUKI ZDOBIEŃ STEMPELKAMI? Odwiedź www.pronails.com/en/nail-stamping-tutorial i zobacz filmik instruktażowy!| 21


SOPOLISH PROTECT AND PEEL

®

CA R

TE PRO CT & , E

EL PE

Wyjątkowy zabieg w salonie, który zapewnia to, czego potrzebuje każda kobieta: › Pięknie pomalowane paznokcie z idealnym kolorem i połyskiem przez conajmniej 2 tygodnie › Naturalnie wyglądające i w 100% nie wpływający negatywnie na płytkę paznokcia zabieg

INNOVATION

› Efekt wzmacniający + dodatkowa terapia nawilżająca › Możliwość usunięcia lakieru metodą Peel-off w domu lub w salonie

NOWE KOLORY SOPOLISH WIOSNA-LATO 2017

147

148

149

22 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

150

152

159

160

161

162


PIELĘGNACJA PAZNOKCI 24/7 Jak naprawdę zadbać o paznokcie klientki

Zastosuj długotrwałą kurację, która będzie działać nawet po wyjściu klientki z salonu. W jaki sposób? Poprzez aplikację Vital Nail Serum pod plasterek Vital Nail Skin, Twoja klientka będzie odczuwać jego dobroczynne działanie przez całe 2 tygodnie, jednocześnie ciesząc się pięknie pomalowanymi paznokciami.

Macierz jest podstawą paznokcia, od której bierze się jego wzrost. Sekret zdrowych paznokci to odpowiednia pielęgnacja okolic skórek, które to chronią macierz. Olejek Vitamina jest niezastąpionym preparatem dla kobiet, które marzą o mocnych i zdrowych paznokciach.

AKADEMIA PRONAILS – SZKOLENIA SOPOLISH & CERTYFIKAT Numer #1 w przyciąganiu nowych klientów do salonu Twój salon może stać się salonem certyfikowanym jeśli weźmiesz udział w szkoleniach w najbliższym centrum szkoleniowym ProNails. To świetny sposób, by nauczyć się poprawnej, certyfikowanej metody aplikacji i wprowadzić ją do swojego salonu.

Im prościej tym lepiej! Nie tylko dla Ciebie, ale także dla Twojej klientki. Poinstruuj swoją klientkę jak samodzielnie usunąć plasterki Sopolish. Zaraz po usunięciu plasterków paznokcie Twojej klientki będą czyste, lśniące i zdrowe, a ona szybko wróci po więcej kolorów Sopolish. Nie zapomnij wręczyć klientce ulotki z instrukcją usuwania manicure Sopolish, w której dokładnie opisane jest jak zrobić to szybko, łatwo i bez szkody dla paznokcia. Na pewno to pokocha!

(Patrz str. 57)

Sopolish Peel Aid

8 ml

ref. 24184

NOWOŚĆ SOPOLISH PEEL AID

N° 147 Out Of Office 8 ml - ref. 28919 N° 148 Mani Monday 8 ml - ref. 28920 N° 149 Frequent Buyer 8 ml - ref. 28921

pomoc w usuwaniu manicure SOPOLISH Odsłoń swoje zdrowe paznokcie w mgnieniu oka

N° 150 Elevator Peach 8 ml - ref. 28922 N° 152 Drink Your Greens 8 ml - ref. 28924 N° 159 Ripped Red 8 ml - ref. 28931 N° 160 Ain’t Yo Mama 8 ml - ref. 28932

Nowy preparat wspomagający usunięcie manicure Sopolish to innowacyjne rozwiązanie dla jeszcze łatwiejszego i szybszego usuwania manicure Sopolish, w domu lub w salonie, z natychmiastowym efektem czystych, lśniących i zdrowych paznokci.

N° 161 White Sister 8 ml - ref. 28933 N° 162 Smokin’ Hot 8 ml - ref. 28934 N° 163 Ink It, Link It 8 ml - ref. 28936 N° 164 Better Have My Money 8 ml - ref. 28937

1. 2. 3. 4. 5.

N° 142 Russian Rose 8 ml - ref. 28917

163

164

142

Dla szybszego i łatwiejszego pozbycia się manicure Sopolish Łatwa aplikacja za pomocą pędzelka Bezacetonowa formuła Zawiera witaminę E Natychmiastowy efekt czystych, lśniących i zdrowych paznokci

SOPOLISH PROTECT & PEEL: Szybki i prosty sposób na usunięcie manicure z preparatem Sopolish Peel Aid STOSOWANIE 1. Podważ plasterek przy każdym wolnym brzegu paznokcia. 2. Aplikuj preparat Sopolish Peel Aid wzdłuż krawędzi paznokcia Sopolish Protect & Peel na wszystkich 10 paznokciach. Zanurzaj pędzelek w preparacie przy każdym kolejnym paznokciu. 3. Plasterek automatycznie uniesie się przy krawędziach. Zastosuj długą pęsetę by unieść plasterek Vital Nail Skin. Łatwe i zupełnie przyjazne paznokciom. 4. Doczyść papierową chusteczką jeśli to konieczne i zdezynfekuj używając płynu ProSeptic.| 23


Ocean Drive K R O K

P O

K R O K U Farbka żelowa Pastel Pink 5 ml - ref. 28976

Nowe farbki żelowe Zainspirowani pozytywnymi wibracjami oraz typowymi dla Miami pastelowymi kolorami wypuszczamy dwie nowe farbki żelowe, co sprawia, że w kolekcji mamy ich już aż 10. Te nowe odcienie idealnie wzbogacą delikatne pastele z kolekcji Elevate Life stylowymi wzorami.

Czy wiesz że farbki żelowe ProNails… × … schną tylko w lampie, co pozwala tworzyć wzory dopóki nie będziesz z nich zupełnie zadowolona? × … nie pozostawiają lepkiej warstwy? × … nie muszą być zabezpieczane żadnym żelem nawierzchniowym? × … utwardzają się zarówno w lampie LED (30 sek.), jak i w lampie UV (2 min.)

Farbka żelowa Miami Mint 5 ml - ref. 28977

CENTRUM SZKOLENIOWE PRONAILS Weź udział w wiosennych warsztatach 2017 … i naucz się tworzyć najmodniejsze stylizacje na ten sezon z minimalnym wysiłkiem ale maksymalnym rezultatem! Na szkoleniach nauczymy Cię jak używać farbek żelowych, efektu Chrome i innych brokatowych pudrów, gąbeczek do zdobień dla idealnego ombre, folii transferowych i blaszek ze stemplami bez żadnego wysiłku! Poziom trudności: Początkujący

24 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


POTRZEBUJESZ Żelu Gellak n° 195 Mani Monday

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO 1. Nałoż 2 warstwy żelu Gellak n°195 Mani Monday przy użyciu pędzelka Gelinsky Premium n°7 i utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED*. 2. Z nowej blaszki ze stempelkami wybierz wzór Art Deco na paznokcie u małego palca oraz palca wskazującego przy użyciu lakieru LongWear n°152 Drink Your Greens. Odwiedź stronę www.pronails.com/nailstampingtutorial aby dowiedzieć się jak aplikować stempelki. Wykończ używając topu Diamond Seal i utwardź. 3. Na pozostałe palce nałóż klej do folii transferowej. Poczekaj aż stanie się zupełnie przezroczysty. Przyłóż do paznokcia folię transferową Shattered Glass i delikatnie dociśnij aby ta przykleiła się do miejsc pokrytych klejem. 4. Nałóż warstwę topu Crystal Seal i utwardź. 5. Na paznokciach namaluj wzory geometryczne używając farbki żelowej Miami Mint i pędzelka Slim Nail Art Brush n° 1. Ponownie utwardź. *lub 2 minuty w lampie UV.

10 ml

ref. 28939

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap

ref. 27202

Blaszki ze stempelkami Elevate Life + płytki

ref. 28957

Stempla

ref. 28773

Lakieru LongWear n° Gellak n° 152 Drink Your Greens

10 ml

ref. 24155

Topu Diamon Seal

ref. 27521

Kleju do folii transferowej

ref. 28373

Folii transferowej Shattered Glass

1,5 m

ref. 28968

Topu Crystal Seal

14 ml

ref. 28483

Farbki żelowej Miami Mint

5 ml

ref. 28977

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 1

ref. 38260

NOWOŚĆ Przezroczysta folia transferowa dla holograficznego efektu szkła Z tą cienką folią bardzo łatwo stworzysz holigraficzny efekt szkła na każdym kolorze paznokci. By stworzyć modny look stosuj pastelowe kolory jako bazę, choć ta folia da również świetny efekt z ciemniejszymi kolorami!

SANDRINE ROELANTS| 25


JUŻ WRÓTCE

Spraw, by Twoje klientki były szczęśliwe zdrowe i mocne paznokcie dla wszystkich Jako stylistka paznokci wiesz, że możesz zdziałać cuda w kwestii stylizacji paznokci , ale Twoje klientki będą szczęśliwe tylko wtedy, gdy sprawisz, że paznokcie i dłonie będą naturalnie piękne. Posiadanie młodych i delikatnych dłoni, jak i zdrowych paznokci nie zależy tylko od szczęścia, zdrowia czy wieku. Twoją rolą jest dbanie o nie za pomocą skutecznych produktów profesjonalnych. To jedyny sposób na uzyskanie prawdziwych rezultatów i wyciągnięcie jeszcze więcej piękna z dłoni czy paznokci. HAND & NAIL CARE

26 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


Korzystanie z linii przeciwstarzeniowej do dłoni ProNails Anti-Age pozwoli Ci na prawidłową pielęgnację skóry. Kosmetyki z tej linii skutecznie ochronią dłonie i paznokcie przed niszczącym wpływem czynników zewnętrznych i poprzez zapewnienie skórze odpowiednich elementów odżywczych będziesz w stanie opóźnić proces starzenia się skóry. Po wykonaniu zabiegu przeciwstarzeniowego dla dłoni i paznokci natychmiast zobaczysz efekt. Efekt ten będzie długotrwały dzięki skutecznej kuracji codziennej. Obok szerokiej gamy produktów przeciwstarzeniowy do dłoni, ProNails dodaje także odpowiadającą jej linię do pielęgnacji paznokci, która sprawi, że będą one zdrowe, mocniejsze i jeszcze piękniejsze. Jeśli masz łamiące się lub słabe paznokcie powinnaś poświęcić im szczególną uwagę. Regularna pielęgnacja i odpowiednie odżywienie nie tylko pomogą wyleczyć paznokcie, ale także sprawią, że będą one silniejsze i szybciej urosną. Bardzo ważne jest to, by poświęcić szczególną uwagę okolicy skórek. Pod paznokciem znajduje się macierz, z której wyrasta paznokieć. Jeśli chcesz wzmocnić paznokcie, powinnaś skoncentrować się właśnie na tej okolicy.

Serum do paznokci

NOWOŚĆ!

To serum to produkt n°1 wśród produktów do pielęgnacji paznokci, dedykowany do paznokci naturalnych, może być stosowany razem z lakierami klasycznymi lub lakierami LongWear. To pełna kuracja odżywcza, która naprawia paznokcie w czasie od 3 do 4 tygodni. Twoja klientka zobaczy pierwsze rezultaty już podczas 1 tygodnia stosowania! Paznokcie są dogłębnie nawilżone i naprawione, co sprawia, że stają się mocniejsze i zdrowsze. Nigdy więcej rozdwajających się, kruchych oraz nieładnych paznokci! Stosowanie dwa razy dziennie da zdumiewające efekty! Rano i wieczorem, dokładnie jak mycie zębów.

ODŻYWIENIE Pantenol jest dogłębnie nawilżającym składnikiem. Wnika głęboko w płytkę paznokcia i jest zbawienny dla suchych i łamliwych paznokci. Alantoina pomaga zatrzymać to nawilżenie. Zawiera naturalne polisacharydy, które odżywiają paznokcie i nadają im naturalnie zdrowego blasku. NOURISHING

NIESAMOWITY WZROST Formuła zawiera biotynę, witaminę B12 i minerały, które wspomagają produkcję komórek paznokcia i pomagają paznokciom szybciej rosnąć. EXTREME GROWTH

WZMOCNIENIE Zawiera KERATYNĘ, która jest jednym z budulców naturalnych paznokci oraz je wzmacnia. Niebieska agawa (roślina, którą używa się by stworzyć tequilę) wzmacnia i nadaje naturalną elastyczność paznokciom. STRENGTHENING

Odwiedź www.pronails.com/en/hand-and-nailcare i pobierz katalog manicure, w którym znajdziesz dokładną instrukcję zabiegu przeciwstarzeniowego. Jeśli chcesz uzyskać efekty z tą linią i dowiedzieć się jak podkręcić swój biznes dzięki przeiwstarzeniowej linii do pielęgnacji paznokci , zapisz się na szkolenia z maniure w najbliższym centrum szkoleniowym.

› STOSOWANIE Aplikuj serum na paznokcie posługując się pędzelkiem, zacznij od wolnego brzegu i kieruj się ku skórkom. Pozwól by serum wyschło. Serum można stosować pod lakier lub jako osobną kurację. Pozostawi to paznokcie lekko lśniącymi.

Nail Serum

10 ml

ref. 24178

NOWA NAKLEJKA NA OKNO Z SERUM 50 x 56 cm - ref. 82561 20 x 22,5 cm - ref. 82563 Patrz str. 59| 27


Usuwacz do skórek

Vitamina Bestseller!

Ten innowacyjny żel sprawi, że odsunięcie suchych, twardych i przerośniętych skórek będzie bardzo łatwe, szybkie i skuteczne. Dzięki wzbogaconej formule będzie to nawet prostsze i szybsze niż wcześniej. Skórki będą pięknie oczyszczone, co uprości dalszy manicure. Żel ten nawilża i odżywia zarówno skórki, jak i paznokcie.

Zdrowa macierz paznokcia to podstawa dla zdrowych i mocnych paznokci, stąd niezbędna jest odpowiednia pielęgnacja skórek i ich okolic oraz nawilżenie ich. Olejek do skórek Vitamina będzie idealną, bogatą kuracją, która wyleczy i odżywi skórki. To unikalna mieszanka naturalnych olejów połączona z odmładzającymi antyoksydantami. Zawiera najbardziej odżywcze i uspokajające skórę składniki, jakie można znaleźć.

Wzbogacona formuła!

ZMIĘKCZA

NAPRAWA

Zmiękcza skórki szybko i skutecznie. SOFTENING

REPAIRING

NAWILŻA

Vitamina zawiera olej z kiełków pszenicy, który pomaga suchej i zniszczonej skórze wokół paznokci.

NAWILŻENIE

Nawilża i odżywia zarówno paznokcie, jak i skórki. MOISTURIZING

MOISTURIZING

OCZYSZCZA

Mieszanina naturalnych olejów długotrwale odżywi i nawilży skórki wokół paznokci.

WYGŁADZENIE

Oczyszcza skórki.

Olejek zawiera składniki kojące dla skóry: olej z migdałów, który przeciwdziała podrażnieniom, olej z orzechów makadamia, który chroni oraz koi skórę. Olejek laurowy jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczny.

CLEANSING

SOOTHING

› STOSOWANIE

› STOSOWANIE

Nałóż na skórki na 30 sekund. Delikatnie odsuń skórki i pozbądź się ich nadmiaru. Umyj ręce po użyciu.

Aplikuj kroplę Vitaminy na każdą skórkę, następnie wmasuj delikatnie. Wskazówka: Oczyść paznokcie płynem ProSeptic jeśli później chcesz nałożyć lakier klasyczny lub lakier LongWear.

Usuwacz do skórek

10 ml

ref. 24177

10 ml

ref. 24176

Uzupełnienie – usuwacz do skórek

Olejek do skórek Vitamina

100 ml

ref. 24180

Uzupełnienie olejku Vitamin

100 ml

ref. 24179

NEW FORMULA

NOWOŚĆ!

28 | PRONAILS NAILY NEWS

Usuwacz do skórek Vitamina jest dostępny jako uzupełnienie w 100 ml butelce. Dzięki wygodnej zakrętce możesz zarówno uzupełnić małą buteleczkę, lub aplikować bezpośrednio z dużej w higieniczny sposób.


Zmiękczacz do skórek w penie

Korektor do manicure

Bardzo skuteczny zmiękczacz do skórek z granatem, który pomaga w usuwaniu martwych komórek i przepełniony jest antyoksydantami, które stymulują odnowę skóry. Ten pen jest bardzo prosty i szybki w użyciu, co sprawia, że nie tracisz czasu. Jest idealny do skóry suchej oraz wzmacnia elastyczność skórek.

Małe błędy przy malowaniu paznokci lakierem klasycznym możesz szybko poprawić przy użyciu tego korektora, co sprawi, że Twoje paznokcie będą idealnie pomalowane. Ponadto produkt ten dodatkowo nawilży Twoją skórę! Korektor ten zawiera substancję podobną do kolagenu, pełną antyoksydantów, zawiera też naturalny składnik przeciwzapalny. Ten poręczny korektor może być stosowany do korekcji błędów przy użyciu lakieru hybrydowego Sopolish, żelu Gellak i żelu kolorowego PNC.

ZMIĘKCZA

Łatwy w użyciu i skuteczny zmiękczacz do skórek.

SOFTENING

NAPRAWIA

PRECISE REMOVAL

MOISTURIZING

Ten wyjątkowy zmywacz usunie lakier klasyczny lub lakier LongWear w delikatny sposób. Bezacetonowa formuła sprawia, że paznokcie nie są przesuszone ani zniszczone. Butelka o pojemności 100 ml ma bezpieczną zakrętkę i jest idealna jako produkt, który możesz sprzedawać swoim klientom.

PRECYZYJNE USUWANIE

SZYBKIE USUWANIE FAST REMOVAL

NAWILŻENIE

NON ACETONE

Dla skutecznego usunięcia lakieru klasycznego lub LongWear.

BEZ ACETONU Nie zawiera acetonu.

MOISTURIZING

NAWILŻA

Idealny produkt do odsprzedaży!

Precyzyjnie i dokładnie usuwa błędy, nieważne czy pracujesz przy użyciu lakieru hybrydowego Sopolish czy żelu.

Zawiera antyoksydanty, które stymulują odnowę skóry.

REPAIRING

Zmywacz bezacetonowy

Chroni i odżywia skórę.

DELIKATNA FORMUŁA BEZ ACETONU

Nawilża okolice skórek bez oleistej warstwy. NON ACETONE

Bardzo delikatna, bezacetonowa formuła.

SOFT FORMULA

Delikatna formuła, która nie przesusza paznokci.

› STOSOWANIE

› STOSOWANIE

› STOSOWANIE

Użyj pena na skórki i okolice wokół paznokcia. Jeśli to konieczne wymień starą końcówkę na nową, dołączoną do pena.

Użyj korektora przy błędach w aplikacji lakieru. Jeśli to konieczne wymień starą końcówkę na nową, dołączoną do korektora. Wymienne końcówki możesz czyścić za pomocą bezacetonowego zmywacza. Wskazówka: przed użyciem lekko zamocz korektor w zmywaczu bezacetonowym.

Aplikuj parę kropli na wacik . Przyłóż wacik do paznokcia na kilka sekund, następnie zmyj lakier klasyczny lub LongWear.

Pen do skórek

4,5 ml

ref. 24174

Korektor do manicure

4,5 ml

ref. 24175

Zmywacz bezacetonowy 100 ml - ref. 24181| 29


SANDRINE ROELANTS

Ślubny manicure Zostań najlepszą przyjaciółką każdej panny młodej Przyszłe panny młode planują wszystko z wyprzedzeniem i zwykle pierwszą rzeczą, jaką robią jest wizyta w salonie. To wyjątkowa szansa dla Ciebie, aby wprowadzić ją w niezwykły świat stylizacji paznokci! Jeśli sprawisz, że w dniu swojego ślubu będzie lśniła, masz gwarancję zyskania klientki na całe życie!

30 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


Panna młoda chce by jej paznokcie były piękniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Więc w 90% przypadków znaczy to „bardziej niż idealny” naturalnie wyglądający, delikatny manicure francuski, czasem z odświętnym elementem, który będzie pasował do sukni ślubnej. Dobranie idealnego odcienia delikatnego różu jest bardzo istotne. Jeśli przyszła panna młoda ma naturalnie długą i piękną płytkę paznokcia, zaproponuj jej manicure Sopolish. Jeśli natomiast paznokcie potrzebują dodatkowego wzmocnienia idealnie sprawdzi się manicure metodą żelową. Ale jak zachęcisz ją do wizyty w swoim salonie? Która stylizacja skradnie jej serce? I jak Twój salon na tym zyska?

AKADEMIA PRONAILS: ŚLUBNY MANICURE Tej wiosny ProNails oferuje warsztaty ze ślubnego manicure, gdzie nauczysz się tworzyć delikatny, nowoczesny manicure francuski za pomocą żelu lub lakieru hybrydowego Sopolish, co uczyni każde paznokcie piękniejszymi niż kiedykolwiek wcześniej. Dowiesz się także jak tworzyć zdobienia ślubne, co sprawi, że każda panna młoda się w nich zakocha! www.pronails.pl/en/trainings › WSKAZÓWKA Pochwal się swoim certyfiktaem z warsztatów ze ślubnego manicure na Facebooku. Daj się znaleźć przyszłym pannom młodym! › WSKAZÓWKA Zapisz swoje ślubne klientki na wizytę po miesiącu miodowym, by mieć pewność, że do Ciebie wrócą. Na warsztatach nauczysz się tworzyć ten look krok po kroku i dowiesz się jakie pędzelki będą Ci potrzebne

CERTIFICATE PRONAILS ACADEMY WORKSHOP

ref. 38205

Żelu bazowego Ultra Thin Base UV Gel

15 ml

ref. 31313

Żelu Gellak n° 1116 Milano

5 ml

ref. 28888

Żelu French Extension White UV Gel

15 ml

ref. 28387

Szablonów papierowych

500 szt.

ref. 28822

Żelu budującego French Pink Builder UV Gel

15 ml

ref. 31413

Żelu Unicum UV Gel Clear

15 ml

ref. 31033

Topu Crystal Clear

14 ml

ref. 28483

Blaszki ze stempelkami Love Your Hands + płytki

ref. 28774

Stempla

ref. 28773

Mini srebrnych cyrkonii

ref. 28783

Lakieru LongWear n° 165 Extreme White

10 ml

ref. 24169

Lakieru LongWear n° 83 Natural Pink

10 ml

ref. 24170

Cyrkonii 2mm

50 szt.

ref. 28963

Cyrkonii 3 mm

50 szt

ref. 28964 ref. 28788

› NOWOŚĆ Lakier LongWear n 83 Natural Pink: idealny naturalny odcień do manicure francuskiego.

G

Y

Date

M

TR

Official ProNails trainer

ININ

CA

14 ml

› WSKAZÓWKA: Posłuż się silikonowym narzędziem Diamond Silicon Tool przy podnoszeniu cyrkonii i umieszczeniu ich na wzorze.

has participated in the following ProNails Academy Workshop training program

A

Primera bezkwasowego

Silikonowego narzędzia Diamond Silicon Tool

This is to confirm that

A

POTRZEBUJESZ

DE

www.pronails.com 00000-Certificate-Diploma_keuze.indd 66/12/16 14:54

| 31


32 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


#ProNails #StreetHeatNailColours #RippedRed #Ain’tYoMama #WhiteSister #Smokin’Hot #InkIt,LinkIt #BetterHaveMyMoney

KOLEKCJA Gdy klasyczne marki high fashion zaczynają wyglądać ‘cool’, a Vêtements i podobne marki stają się najbardziej popularne, coś musi być na rzeczy. Co kiedyś było stylem miejskim, teraz przenosi się na wybiegi. Rozpoczął to przemysł muzyczny, a teraz dołączyła do niego również moda: to, co widzimy w stylu na ulicach jest teraz hot. Styl miejski to bycie sexy, ale także pewnym siebie. To pokazywanie swojej silnej osobowości i grupy ludzi, do której przynależysz. Ale to nie zadziała bez zaskakujących paznokci. To dlatego ProNails wypuszcza nową paletę kolorów pod nazwą Street Heat, zaczynając od beżowego różu, lśniącego czekoladowego, aż po mocno kontrastujące czerwony, niebieski i pomarańczowy, wykończone niezbędnym, złotym elementem.


#Ain’t YoMama HAIDER ACKERMANN

Ciepły letni brąz jak opalona, czekoladowa skóra, która lśni w słońcu. Ten światowy odcień jest jednocześnie klasyczny i nadaje pewności siebie.

#WhiteSister ALEXANDER MC QUEEN

Nieważne jakiego koloru jest Twoja skóra, nieważne jaki masz styl, ani nieistotne jest to czy Twoje paznokcie są krótkie, czy długie – ten świeży beżowy róż doda smaczku Twojemu stylowi.

LongWear n° 159

10 ml

ref. 24162

Sopolish n° 159

8 ml

ref. 28931

Gellak n° 206

10 ml

ref. 28949

LongWear n° 160

10 ml

ref. 24163

Sopolish n° 160

8 ml

ref. 28932

Gellak n° 207

5 ml

ref. 28950

#RippedRed

34 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

LongWear n° 161

10 ml

ref. 24164

Sopolish n° 161

8 ml

ref. 28933

Gellak n° 208

10 ml

ref. 28951 GUCCI

Podarte dżinsy i luźne koszulki stały się teraz esencją miejskiego stylu, dlatego potrzebujesz mocnych, czerwonych paznokci, które sprawią, że Twoje paznokcie będą widoczne i zgrają się z Twoim outfitem.


HAIDER ACKERMANN

ref. 24165

Sopolish n° 162

8 ml

ref. 28934

Dziewczyny z jednej paczki? Pokaż to! Możecie mieć pasujące tatuaże, lub bardziej nowocześnie: obie możecie pomalować paznokcie na jasny niebieski. #squadgoals

LOUIS VUITTON

10 ml

VETEMENTS

LongWear n° 162

#Ink It,Link It

LongWear n° 163

10 ml

ref. 24166

Sopolish n° 163

8 ml

ref. 28936

Gellak n° 210

5 ml

ref. 28952

130

#Smokin’Hot Dopasuj swój sexy czarny top do czerwonej pomarańczy Smokin’Hot na Twoich paznokciach. Ten odważny kolor jest pikanty i ma charakter, dokładnie tak, jak Ty. W końcu nie ma dymu bez ognia!LongWear n° 164

10 ml

ref. 24167

Sopolish n° 164

8 ml

ref. 28937

Gellak n° 211

5 ml

ref. 28953

#BetterHaveMyMoney Codzienny, miejski styl natychmiast staje się bardziej efektywny w zestawieniu z pasującą biżuterią i pasującymi złotymi paznokciami. Jeśli chodzi o paznokcie, im więcej blasku tym lepiej!

| 35


36 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


NOWOŚĆ Lakier LongWear n° 49 Noir de Noir

10 ml

ref. 24168

Blaszka ze stempelkami z kolekcji Street Heat + płytka

ref. 28956

Stempel

ref. 28773

WYRÓŻNIJ SIĘ AFRYKAŃSKIMI WZORAMI & KRATAMI Aby wyróżniać się zamiast komponować z otoczeniem, nowoczesne dziewczyny uwielbiają pokazywać swoje prawdziwe kolory poprzez ubieranie widocznie mocnych wzorów i nadruków. Od kiedy nasze miasta stały się żywą mieszaniną przeróżnych kultur oraz subkultur, widzimy ich różnorodny wpływ na miejskie wzory. Tego sezonu szczególnie widoczne będą wzory afrykańskie. Od afrykańskich wzorów, poprzez wzory zwierzęcej skóry, na kolorach kamuflażu w dżungli i wzorach geometrycznych kończąc, wszystkie one łączą się by stworzyć wizualnie mocny i unikalny dla każdego miejski styl. Blaszki ze stempelkami z nowej kolekcji Street Heat dostarczą Ci idealnych wzorów na paznokcie pasujące do miejskiego stylu. By zmaksymalizować ten efekt: użyj mocnych, kontrastujących kolorów jak biały lub czarny przy jasnych lub ciemnych odcieniach skóry, lub zostań przy podstawowych kolorach, takich jak czerwony lub niebieski.

NIE OPANOWAŁAŚ JESZCZE TECHNIKI ZDOBIEŃ STEMPELKAMI DO PERFEKCJI? Odwiedź www.pronails.com/en/ nail-stamping-tutorial i obejrzyj filmik instruktażowy!

CENTRUM SZKOLENIOWE PRONAILS Zapisz się na wiosenne warsztaty 2017 ...i naucz się tworzyć modne stylizacje na Twoich klientkach z pięknym efektem końcowym! Na tym szkoleniu nauczymy Cię jak używać farbek żelowych, efektu chrome i innych pudrów brokatowych, gąbeczek do zdobień dla efektu ombre, folii transferowych oraz blaszek ze stempelkami bez większego wysiłku! Poziom trudności: Początkujący| 37


BIANKA MAI

WZORY & KRATKI KROK PO KROKU

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO 1. Nałóż 2 warstwy żelu Gellak n°208 White Sister przy użyciu pędzelka a Gelinsky Premium n°7i utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED*. 2. Nałóż wzór żyrafy z blaszki ze stempelkami Street Heat używając farbki żelowej Brown Brush. Utwardź. 3. Utwórz dodatkową teksturę za pomocą żelu Gellak n°207 Ain’t Yo Mama i sondy Deco Tool. Utwardź ponownie. 4. Stwórz manicure francuski za pomocą żelu Gellak n°206 Ripped Red. Użyj pędzelka Slim Nail Art Brush n°1. Utwardź. 5. Namaluj cienką linię uśmiechu używając żelu Gellak n°210 Ink It, Link It. W tym celu posłuż się pędzelkiem a Slim Nail Art Brush n°1. Utwardź. 6. Nałóż top Crystal Seal na manicure francuski i utwardź. *lub 2 min w lampie UV

POTRZEBUJESZ żelu Gellak n° 208 White Sister

10 ml

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap Farbki żelowej Brown Brush

ref. 27202

5 ml

ref. 28829

Blaszki ze stempelkami Street Heat + płytki

ref. 28956

Stempla

ref. 28773

Żelu Gellak n° 207 Ain’t Yo Mama

5 ml

NOWOŚĆ Sonda Diamond Deco Tool

ref. 28950 ref. 28971

żelu Gellak n° 206 Ripped Red

10 ml

ref. 28949

ref. 28953 Żelu Gellak n° 210 Ink It, Link It

5 ml

ref. 28952

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 1 Topu Crystal Seal

38 |

ref. 28951

ref. 38260 14 ml

ref. 28483


BIANKA MAI “Bardzo lubię pracować z farbkami żelowymi i tworzyć z nich stylizacje. Pozwalają na czystą oraz precyzyjną pracę, mają idealną konsystencję i nie schną. Jednocześnie dają zupełną wolność do tworzenia dokładnie tego, co masz na myśli. Cudowny produkt! Kocham je!“| 39


40 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


TRYB MIEJSKI KROK PO KROKU

SANDRINE ROELANTS

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO 1. Nałóż 2 warstwy żelu Gellak n°208 White Sister używając pędzelka Gelinsky Premium n°7. Utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED*. 2. Namaluj V przy użyciu żelu Gellak n°211 Better Have My Money. Zacznij od wolnego brzegu i kieruj się ku skórkom. Utwardź. Użyj pędzelka Slim Nail Art Brush n°1 przy krótkich paznokciach i Slim Nail Art Brush n°2 przy dłuższych. 3. Namaluj 2 ukośne linie używając żelu using Gellak n°207 Ain’t Yo Mama na każdej stronie złotego V. Użyj pędzelka Slim Nail Art Brush n°1. Namaluj pełny trójkąt pośrodku V przy użyciu żelu Gellak n°207 Ain’t Yo Mama. Następnie używając tego samego koloru namaluj 2 trójkąty w poliżu skórek i utwardź. 4. Aby wykończyć, nałóż top Crystal Seal i utwardź. *lub 2 min w lampie UV.

POTRZEBUJESZ żelu Gellak n° 208 White Sister

10 ml

ref. 28951

Żelu Gellak n° 211 Better Have My Money

5 ml

ref. 28953

Żelu Gellak n° 207 Ain’t Yo Mama

5 ml

ref. 28950

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap

ref. 27202

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 1

ref. 38260

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 2

ref. 38270

Topu Crystal Seal14 ml

ref. 28483

| 41


POKONAJ UPAŁ KROK PO KROKU

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO

POTRZEBUJESZ żelu Gellak n° 206 Ripped Red

10 ml

ref. 28949

Żelu Gellak n° 210 Ink It, Link It

5 ml

ref. 28952

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap

ref. 27202

NOWOŚĆ Sondy Deco Tool

ref. 28971

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 1

ref. 38260

Topu Crystal Seal

14 ml

ref. 28483

SANDRINE ROELANTS

42 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

1. Nałóż 2 warstwy żelu na paznokieć kciuka, środkowego palca i palca serdecznego. Utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED*. Użyj żelu Gellak n°206 Ripped Red na paznokciu u małego palca. 2. Paznokcieć u palca wskazującego: nałóż dwa te same kolory na pędzelek Gelinsky Premium Brush n°7 i używając techniki One Stroke nałóż dwa kolory jednocześnie. Najpierw na lewej dłoni, następnie na prawej po prostu przenosząc pędzelek. Utwardź. 3. Nałóż 1 warstwę topu Crystal Seal i utwardź. 4. Namaluj wzór przy użyciu farbki żelowej White Canvas. Dodaj trochę kropeczek na paznokciu. Nie utwardzaj, stwórz łukowate połączenia pomiędzy kropkami używając w tym celu pędzelka Slim Nail Art Brush n°1. Utwardź. *lub 2 min w lampie UV.
| 43


PATRICIA LIMA: “Uwielbiam tworzyć za pomocą farbek żelowych, ponieważ jestem zakręcona na punkcie zdobienia paznokci. Ten produkt fascynuje mnie i jest łatwy w użyciu: nie wysycha pod wpływem powietrza więc mogę użyć go do jakich wzorów tylko chcę, na przykład do zdobień techniką one Stroke. Kolory łatwo się mieszają, co daje mi możliwość mnożenia ich w nieskończoność. ” 44 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


POTRZEBUJESZ żelu Gellak n° 206 Ripped Red

10 ml

ref. 28949

Żelu Gellak n° 207 Ain’t Yo Mama

5 ml

ref. 28950

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap

POKAŻ PIÓRKA KROK PO KROKU

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO 1. Nałóż 2 warstwy żelu n°206 Ripped Red (lub Gellak n°207 Ain’t Yo Mama) przy użyciu pędzelka Gelinsky Premium n°7 brush. Utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED*. 2. Delikatnie wypoleruj paznokieć używając polerki Soft Finisher. Pozbądź się pyłu używając pędzelka do pyłu Dust Brush i płynu ProSeptic Spray. 3. Nałóż klej do folii transferowej na wybrane partie paznokcia i pozwól mu wyschnąć, aż stanie się zupełnie przezroczysty. Nałóż wzór pawia. 4. Nałóż klej do folii transferowej na wybrane partie paznokcia. Poczekaj aż stanie się zupełnie przezroczysty. Przyłóż folię transferową Peacock do paznokcia i lekko przyciśnij, aby odcisnęła się na panzokciu. 5. Przy użyciu pędzelka Slim Nail Art Brush n°2 i farbki żelowej Gilded Gold namaluj więcej detail wzdłuż kontur wzoru z pawiem i utwardź. 6. Wykończ używają topu Crystal Seal. *lub 2 min w lampie UV.

Polerki Soft Finisher

ref. 27202 6 szt.

Pędzla do pyłu Dust Brush Płynu Pro Septic Spray

ref. 30871 ref. 28641

125 ml

Kleju do folii transferowej

ref. 30404 ref. 28373

NOWOŚĆ Folia Transferowa Peacock

1,5 m

ref. 28969

Farbki żelowej Gilding Gold

5 ml

ref. 28827

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 2 Topu Crystal Seal

ref. 38270 14 ml

ref. 28483

NOWOŚĆ FOLIA TRANSFEROWA PEACOCK Ta półprzezroczysta folia ransferowa jest bardzo cienka i ma piękny wzór pawich piór. Przecież wiadomo: piękny pióra, piękny ptak!

PATRICIA LIMA| 45


SANDRINE ROELANTS

WIĘCEJ BLASKU KROK PO KROKU

KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO Palec serdeczny 1. Nałóż 2 warstwy żelu Gellak n°211 Better Have My Money przy użyciu pędzelka Gelinsky Premium n°7 Brush i utwardź każdą warstwę. 2. Nałóż warstwę żelu Unicum UV Gel Clear i dodaj kilka cyrkonii Iridescent Stones według przykładu (użyj 2mm lub 3mm cyrkonii). W tym celu zastosuj końcówkę sondy Diamond Silocon Tool. Utwardź. 3. Nałóż warstwę topu Crystal Seal na cały paznokieć i pomiędzy cyrkonie przy użyciu pędzelka Slim Nail Art Brush n°1. Pozostałe palce 1. Nałóż 2 warstwy żelu Gellak n°207 Ain’t Yo Mama przy użyciu pędzelka Gelinsky Premium n°7 Brush i utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED. Upewnij się, że paznokcie nie są w lampie zbyt długo, w przeciwnym razie efekt Chameleon nie będzie się kleił. 2. Nałóż efekt Chameleon Rose Gold na cały paznokieć używając pędzelka Gelinsky Stampart Brush lub sondy Diamond Silicon Tool. 3. Wykończ używając topu Diamond Seal. Utwardź i pozbądź się lepkiej warstwy.

46 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

POTRZEBUJESZ Żelu Gellak n° 211 Better Have My Money

5 ml

ref. 28953

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap

ref. 27202

żelu Unicum Uv Gel Clear

ref. 31033

Cyrkonii Iridescent Stones 2 mm

50 szt.

ref. 28571

Cyrkonii Iridescent Stones 3 mm

50 szt.

ref. 28572

Sondy Diamond Silicon Tool

ref. 28788

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 1

ref. 38260

Topu Crystal Seal

14 m

ref. 28483

Żelu Gellak n° 207 Ain’t Yo Mama

5 ml

ref. 28950

NOWOŚĆ Efekt Chameleon Rose Gold Rose Gold

2g

ref. 28959

Pędzelka Gelinsky Stampart Brush with Cap Topu Diamond Seal

ref. 27204 14 ml

ref. 27521


KROK PO KROKU PRZY UŻYCIU ŻELU KOLOROWEGO 1. Nałóż 2 warstwy żelu Gellak n°208 White Sister przy użyciu pędzelka Gelinsky Premium n°7 i utwardzaj każdą warstwę przez 30 sekund w lampie LED*. 2. Namaluj linię uśmiechu, szerszą niż normalnie używając żelu Gellak n°207 Ain’t Yo Mama przy pomocy pędzelka Slim Nail Art Brush n°1 i utwardź. 3. Delikatnie wypoleruj paznokcie przy użyciu polerki Soft Finisher. 4. Nałóż warstwę farbki żelowej White Canvas używając pędzelka One Stroke Brush Straight w miejscu, gdzie chcesz namalować kolory. 5. Weź 2 kolory farbek żelowych na pędzelek One Stroke Brush Straight stosując technikę One Stroke. Użyj tej samej techniki przy aplikowaniu kolorów na białe tło jak na przykładzie i utwardź. Powtórz przy innych kombinacjach kolorów. 6. Namaluj kontury używając farbki żelowej Calligraphic Black oraz pędzelka Slim Nail Art Brush n°1 i utwardź. 7. Wykończ manicure przy użyciu topu Crystal Seal i utwardź po raz ostatni. *lub 2 min w lampie UV

POTRZEBUJESZ żelu Gellak n° 208 White Sister

10 ml

ref. 28951

Żelu Gellak n° 207 Ain’t Yo Mama

5 ml

ref. 28950

Pędzelka Gelinsky Premium Brush n° 7 with Cap

ref. 27202

Pędzelka Slim Nail Art Brush n° 1

ref. 38260

Polerki Soft Finisher

6 szt.

ref. 30871

Farbki żelowej White Canvas

5 ml.

ref. 28824

Farbki żelowej Calligraphic Black

5 ml.

ref. 28825

Farbki żelowej Red Expression

5 ml.

ref. 28828

Farbki żelowej Matisse Blue

5 ml.

ref. 28830

Farbki żelowej Pop Art Yellow

5 ml.

ref. 28831

Pędzelków One Stroke Brush Straight - Set of 2 sizes Topu Crystal Seal

AFRYKAŃSKI FRENCH KROK PO KROKU

ref. 28323

14 m

ref. 28483

SANDRINE ROELANTS| 47


JAK WYGLĄDA PRZYSZŁOŚĆ PAZNOKCI ŻELOWYCH? Wzrost zabiegów manicure hybrydowego Sopolish, jak i po prostu każdego innego manicure hybrydowego ma niewiarygodny wpływ na przemysł paznokciowy. Ten trend raczej się nie zmieni, a swój sukces zawdzięcza szybkiemu zabiegowi i naturalnie wyglądającym paznokciom z długotrwałym efektem. Czy to oznacza, że paznokcie żelowe są skazane na zniknięcie w niedługim czasie? Wprost przeciwnie. Manicure hybrydowy popchnął stylizację paznokci metodą żelową w kierunku nowych rozwiązań i bardziej innowacyjnych żeli, narzędzi oraz technik, by sprawić, że stylistki paznokci będą pracować szybciej a także tworzyć naturalniej wyglądające paznokcie. Ponadto mają możliwość przedłużania, zmieniania kształtu oraz wzmacniania naturalnych paznokci, które są krótkie lub łamliwe, zniszczone lub nawet zdeformowane. Wreszcie praktyczne zalety posiadania pięknych paznokci przez dłuższy czas niż 4 tygodnie jest bardzo ważnym powodem, dla którego wiele kobiet wybiera paznokcie żelowe ponad inne. Więc jaka jest przyszłość dla paznokci żelowych? Aby pracować szybciej oraz tworzyć naturalniej wyglądające paznokcie, stylistka paznokci w 2017 roku będzie pracowała przy najlepszej technologii, zarówno jeśli chodzi o narzędzia, jak również same żele. To oznacza pracę z elektryczną frezarką, wysokiej jakości frezami i wydajnymi, oszczędzającymi czas żelami. W dzisiejszych czasach stylistka paznokci będzie także regularnie uzupełniać swoją wiedzę, ponieważ metody aplikacji coraz szybciej ewoluują w kierunku inteligentnych technik, które są szybsze oraz pozwalają na stworzenie cieńszych, mocniejszych paznokci żelowych. Na profesjonalnych stylistkach paznokci spoczywa również odpowiedzialność w edukowaniu swoich klientek, oraz w uświadomieniu ich jaka usługa jest dla nich najbardziej odpowiednia. Klientka salonowa w zupełności polega na ekspertyzie stylistki paznokci, a w rzeczywistości bardzo niewiele kobiet zna zalety nowoczesnych paznokci żelowych oraz jaki spokój umysłu mogą im przynieść takie paznokcie. Klientki, które często korzystają z manicure hybrydowego Sopolish mogą w końcu stać się idealnymi klientkami jeśli chodzi o manicure metodą żelową. Ale jeśli Ty ich nie uświadomisz, kto to zrobi?

48 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017


“KIEDY KLIENTKA WRACA NA COMIESIĘCZNY ZABIEG MANICURE HYBRYDOWEGO SOPOLISH, STARAM SIĘ ZACHĘCIĆ JĄ DO ŻELI. NA POCZĄTKU CZĘSTO JEST NIEPEWNA, ALE Z ŁATWOŚCIĄ PRZEKONUJĘ JĄ O ZALETACH TAKIEGO ZABIEGU, JAK POSIADANIE PIĘKNYCH PAZNOKCI PRZEZ PONAD 4 TYGODNIE. W TEN SPOSÓB ZACHĘCIŁYŚMY DO MANICURE ŻELOWEGO 40% Z NASZYCH KLIENTEK, KTÓRE WCZEŚNIEJ PRZYCHODZIŁY NA MANICURE HYBRYDOWY. Sabrina, 07/09/2016, Właścicielka salonu ProNails Premium,Oudenaarde, Belgia.

Co definiuje profesjonalną stylistkę paznokci żelowych w 2017?

1

PRACUJE TYLKO Z WYSOCE SKUTECZNYMI & POZWALAJĄCYMI OSZCZĘDZIĆ NA CZASIE NARZĘDZIAMI PREMIUM

Vision Pro 700

ref. 28556

Wypełnianie oraz nadawanie kształtu paznokciom zabiera mnóstwo czasu i energii, dlatego profesjonalistka nie uznaje kompromisów w kwestii narzędzi i używa możliwie najlepszej technologii Frezarka Vision Pro 7 zaprojektowana została by pomóc profesjonalistkom pracować szybciej, bardziej precyzyjnie i z większym komfortem, co daje piękny efekt każdej klientce. Co sprawia, że frezarka Vision Pro 700 jest naprawdę wyjątkowa? Ma mocny bezszczotkowy silnik, który jest bardzo cichy oraz ma bardzo długą żywotność, bez względu na to jak często go używasz. Ponadto ma zintegrowany system ssania w celu zapewnienia czystego stanowiska pracy.

WAŻNE! Aby zagwarantować długą żywotność rączki, bardzo ważne jest to, by używać najwyższej jakości frezów. W przypadku, gdy frez nie jest idealnie prosty, lub ma skrzywioną średnicę (niewidoczne gołym okiem), możesz bezwiednie uszkodzić rączkę podczas użytkowania lub za każdym razem gdy wyjmujesz frez. Wysokiej jakości frezy Wysokiej jakości frezy to frezy z metali ciężkich wykonane z węglika wolframu z najwyższą szwajcarską precyzją, ze 100% godną zaufania średnicą z całkowicie wypolerowanym uchwytem, aby uniknąć uszkodzeń końcówki. Wymagają one niskiego ciśnienia w trakcie użytkowania, pozwalają na bardzo precyzyjną pracę i oferują większy komfort zarówno dla stylistki, jak i dla klientki. Ponieważ wymagają niższych obrotów na minutę, są energooszczędne i zmniejszają odczucia ciepła i wibracji!

Odwiedź www.pronails.com/en/vision-pro-700 aby nauczyć się jak w poprawny sposób używać swojego urządzenia oraz jak znaleźć frezy, które będą odpowiednie do frezarki Vision Pro 700. Upewnij się jak używać frezy jeśli chodzi o kierunek obrotu! Znajdziesz tam także filmik instruktażowy.| 49


2

PRACUJE WYŁĄCZNIE NA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI ŻELACH PREMIUM

Żele Unicum UV

żel Unicum UV Gel Clear

15 ml

ref. 31033

żel Unicum UV Gel Clear

50 ml

ref. 31053

żel Unicum UV Gel Rosa

15 ml

ref. 31043

żel Unicum UV Gel Rosa

50 ml

ref. 31073

żel Unicum UV Gel Mask

15 ml

ref. 31523

żel Unicum UV Gel Mask

50 ml

ref. 30973

Doświadczone stylistki paznokci ubóstwiają żele Unicum UV! Dlaczego? Ponieważ żele te… • utwardzają się w lampie LED • zapewniają szybką aplikację • wymagają mniejszego uzupełnienia • nie szczypią pod wpływem ciepła • pozwalają na cienką aplikację • tworzą mocne paznokcie • nie zapowietrzają się • dają lepsze rezultaty każdej klientce

Fiber Force Fiber Force to unikalny żel wzmacniający, który wzmacnia paznokcie a jednocześnie pozwala na stworzenie Ultra cienkich paznokci żelowych. W połączeniu z żelami Unicum zwiększa wzmocnienie paznokci akrylowych, zachowując je naturalnie cienkimi.

Fiber Force

15 ml

ref. 28482

Fiber Force

50 ml

ref. 28756

3

STOSUJE INNOWACYJNE TECHNIKI ABY STWORZYĆ CIENKIE, NATURALNIE WYGLĄDAJĄCE PAZNOKCIE ŻELOWE

Dzisiejsze klientki szukają naturalnych rozwiązań dla swoich paznokci. Dzięki technice ProNails ultra naturalnych paznokci nie tylko wydłużysz i wzmocnisz naturalne paznokcie, ale także stworzysz ekstremalnie cienkie paznokcie. Stosując Fibe Force te paznokcie będą jednocześnie bardzo mocne! Nie ma takiej drugiej techniki na świecie. Pomyśl o incognito żelowych paznokciach, cienkich, ale jednocześnie mocnych. Wyobraź sobie kolor, manicure francuski lub naturalny – perfekcja dla wszystkich paznokci jest tuż w zasięgu ręki!

CENTRUM SZKOLENIOWE PRONAILS Jeśli chodzi o pracę z frezarką: nie rób tego bez odpowiedniej edukacji. W centrum szkoleniowym ProNails organizujemy szkolenia z pracy z frezarką.

50 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

W akademii ProNails mamy także szkolenie z ultra naturalnych paznokci, aby wdrożyć Cię w tą technikę, dzięki czemu będziesz tworzyć żelowe paznokcie w sposób perfekcyjny. W ten sposób zaoferujesz klientkom coś, czego nie znajdą nigdzie indziej!

Na co czekasz? Skontaktuj się z lokalnym centrum szkoleniowym Pronails i zarezerwuj szkolenie, lub wejdź na www.pronails.pl/en/trainings


MATOWE

SZALEŃSTWO

Delikatne, matowe wykończenie to trend, który nada każdemu kolorowi wyjątkowego charakteru. Nic dziwnego, że #matowe paznokcie to hit na Instagramie! Do tej pory istniało bardzo niewiele rozwiązań, dzięki którym można było uzyskać długotrwały matowy efekt na paznokciach hybrydowych, żelowych czy malowanych lakierem LongWear. Zapewne dostałaś już mnóstwo próśb odnośnie matowych paznokci od swoich klientów, teraz czas im je zapewnić. Dzięki rozwiązaniom ProNails możesz teraz cieszyć się matowym efektem w każdy możliwy sposób! Poznaj nowy żel matujący Xtreme Matt Finishing Gel, top do hybrydy Sopolish Matt oraz top do lakierów LongWear Matt. Trzy długotrwałe matowe rozwiązania, prawdziwe matowe szaleństwo! NOWOŚĆ! MATOWY ŻEL XTREME MATT FINISHING GEL! MATOWE SZALEŃSTWO!

TOP DO HYBRYDY SOPOLISH MATT

› Natychmiastowy i długotrwały efekt matowego wykończenia › Odporny na zarysowania › Nie żółknie › Bez lepkiej warstwy/bez przecierania › Łatwa aplikacja pędzelkiem › Utwardzanie: 1 min LED/2min UV – Utwardzanie LED + UV › Idealny efekt ochronny dla wszystkich żeli ProNails › Piękny rezultat dla każdego żelu kolorowego

OSZCZĘDZAJ CZAS BEZ PRZECIERANIA!

› Natychmiastowy i długotrwały efekt matowego wykończenia › Nie żółknie › Łatwa aplikacja pędzelkiem › Utwardzanie: 1 min LED/2min UV – Utwardzanie LED + UV › Idealny efekt ochronny dla wszystkich kolorów hybrydowych ProNails

NOWOŚĆ! TOP LONGWEAR MATT

› Natychmiastowy i długotrwały efekt matowego wykończenia › Nie żółknie › Łatwa aplikacja pędzelkiem › Idealny efekt ochronny dla wszystkich kolorów LongWear › Odczekaj 2 min zanim nałożyć top LongWear Matt!

NOWOŚĆ

NOWOŚĆ

+

+

+

Gellak n° 210 Ink It, Link It

5 ml

ref. 28952

Sopolish n° 163 Ink It, Link It

8 ml

ref. 28936

LongWear n° 163 Ink It, Link It

10 ml

ref. 24166

Xtreme Matt Finishing Gel

14 ml

ref. 24186

Sopolish Matt

8 ml

ref. 28768

LongWear Finish Matt

10 ml

ref. 24171| 51


GELLAK KOLEKCJA WIOSNA|LATO 2017

194

52 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

195

196

198

199


N° 194 Out Of Office 10 ml - ref. 28938

KOLOROWA PERFEKCJA W MGNIENIU OKA

N° 195 Mani Monday 10 ml - ref. 28939

Niezrównana jakość żeli ProNails Gellak jest powszechnie znana wśród profesjonalistów. Żaden kolorowy żel nie nakłada się tak łatwo, tak cienko i nie poziomuje się sam jednocześnie dając perfekcyjne krycie w dwóch warstwach, a to wszystko dzięki wysokiej pigmentacji. A co ważniejsze, przy użyciu lampy THE LIGHT® LED Gellak całkowicie wysycha w zaledwie 30 sekund i nie pozostawia klejącej warstwy, która musiałaby być później usuwana. Właśnie dlatego Gellak jest dzisiaj najlepszym rozwiązaniem dla każdego profesjonalisty: Szybka, łatwa i trwała doskonałość koloru.

N° 211 Better Have My Money 5 ml - ref. 28953

N° 196 Frequent Buyer 10 ml - ref. 28940 N° 198 Booking Confirmed 10 ml - ref. 28941 N° 199 Drink Your Greens 5 ml - ref. 28942 N° 206 Ripped Red 10 ml - ref. 28949 N° 207 Ain’t Yo Mama 5 ml - ref. 28950 N° 208 White Sister 10 ml - ref. 28951 N° 210 Ink It, Link It 5 ml - ref. 28952

1239

206

207

208

210

211

180

N° 180 Geisha Garden 5 ml - 28807 N° 1239 Must Have RED 10 ml - ref. 28918 N° 1027 Etoile 5 ml - ref. 24183 N° 143 Warm Hearted Soul 5 ml - ref. 24172 N° 142 Why Not Now 5 ml - ref. 24173 N° 1142 Revelation 5 ml - ref. 24182

1027

143

142

1142

PRONAILS GELLAK • Wysoka pigmentacja kolorów • Krycie przy dwóch warstwach • Szybki i łatwy w aplikacji • Wyjątkowo cienka aplikacja • Produkt samopoziomujący • Bez klejącej warstwy 

| 53


OLŚNIEWAJĄCE PUDRY BROKATOWE

EFEKT CHROME – ZŁOTY LUB SREBRNY

URZEKAJĄCE KAMELEONY

EFEKT CHROME W DWÓCH ODCIENIACH: ZŁOTYM LUB SREBRNYM

PRAWDZIWIE INTRYGUJĄCE KAMELEONY

Stwórz prawdziwy efekt lustra lub bogaty złoty manicure!

Rozkoszuj się z intrygująco zmieniającym się odcieniem swoich paznokci w zależności od światła. Te zmieniające się kolorowe pudry mogą lśnić jak różane złoto, gwieździste niebo lub głęboka zieleń czy mocny fiolet.

NOWOŚĆ Glitter Powder efekt Chrome Gold

ref. 28958

Glitter Powder efekt Chrome

ref. 28903

NOWOŚĆ Glitter Powder Chameleon Rose Gold

ref. 28959

NOWOŚĆ Glitter Powder Chameleon Blue

ref. 28960

NOWOŚĆ Glitter Powder Chameleon Green

ref. 28961

JAK NAKŁADAĆ PUDRY BROKATOWE NA PAZNOKCIE ŻELOWE? Pędzelek GelinskyStampart Brush with Cap Żel Protect Gloss Finishing Shine UV Gel Narzędzie Diamond Silicon Tool

54 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

ref. 27204 15 ml

ref. 38993 ref. 28788

1. Nałoż 1 warstwę żelu Gellak w wybranym kolorze. (Czas utwardzania to 30 sek w lampie LED lub 2 min w lampie UV). 2. Nałóż puder brokatowy na utwardzony żel Gellak za pomocą pędzelka GelinskyStampart Brush’ lub narzędzia ‘Diamond Silicon Tool’kolistymi ruchami. (Użyj pudru bardzo oszczędnie i trzymaj każdy palec nad słoiczkiem podczas stosowania). Im bardziej koliste ruchy tym piękniejszy efekt. 3. Nałóż żel nabłyszczający ‘Protech Gloss Finishing Shine’ na puder (czas utwardzania 90 szek. W lampie LED lub 2 min w lampie UV). 4. Przemyj lepką warstwę zmywaczem bezacetonowym.


NAJBOGATSZE PUDRY BROKATOWE DLA WYJĄTKOWYCH PAZNOKCI ŻELOWYCH

HOLOGRAFICZNY PUDER

POŁYSKUJĄCE SYRENY

HOLOGRAFIA JEST HOT!

SYRENIE SZALEŃSTWO!

Zawsze bądź sobą. No chyba, że możesz być jednorożcem, wtedy zawsze bądź jednorożcem! Efekt tęczy dla Twoich paznokci.

Ten brokat doda niesamowitego efektu syrenki połyskującego na każdym kolorze!

NOWOŚĆ Glitter Powder efekt Holo

Glitter Powder efekt syernki

ref. 28962

WAŻNE!

ref. 28904

WYJĄTEK!

Aby zachować gładki efekt najlepiej nałożyć warstwę topu Crystal Seal (czas utwardzania 60 sek w lampie LED lub 2 min w lampie UV) na utwardzony żel Gellak (po kroku 1.). To zapewni lepsze wchłonięcie się pudru i wspaniały efekt lustra, pozwalając kolorowi spod spodu lśnić jeszcze bardziej. To bardzo ważny krok przy pracy z lampą UV.

Efekt syrenki to brokat pudrowy, który nie potrzebuje lepkiej warstwy dla doskonałej przyczepności. Nałóż warstwę żelu Unicum UV Gel Clear na utwardzony kolor żelu Gellak, utwardź i nałóż efekt syrenki na mokrą warstwę dla idealnego efektu. Użyj pędzelka Graffiti Brush Medium do aplikacji.

Pudry brokatowe to pigmenty, które trzymają się tylko z żelami bez lepkiej warstwy jak Gellak lub top Crystal Seal. Puder nie przylega do żelu, z którego musi zostać usunięta lepka warstwa. WAŻNE: Jeśli użyjesz topu Crystal Seal na lepką warstwę i z powrotem włożysz pędzelek do buteleczki, możesz zanieczyścić product.

Żel Unicum UV Gel ClearPędzelek Graffiti Brush Medium

15 ml

ref. 31033 ref. 29240

| 55


ANGELIQUE

SAMUELA

ILDA

WYGRAJ NAGRODĘ PRONAILS SOCIAL MEDIA 2017! #ProNailsSummerNails #SMA2017

W zeszłym roku zorganizowaliśmy konkurs Social Media, a Wasze inspirujące stylizacje paznokci zrobiły furorę na Facebooku i Instagramie! Samuela z Włoch, Angelique z Belgii i Ilda z Montenegro zasłużyły na nagrodę pierwszej edycji. Zostały zaproszone na cały dzień do siedziby ProNails w Brasschaat, gdzie dumnie odebrały nagrodę.

A MOŻE TO TY BĘDZIESZ NASTĘPNYM TALENTEM, JAKI ODKRYJEMY? WEŹ UDZIAŁ W NOWYM KONKURSIE SOCIAL MEDIA! Wszystko, co musisz zrobić:

Stronę z konkursem znajdziesz na Facebooku ProNails HQ (w lewej kolumnie przy #ProNailsSummerNails ) oraz na blogu ProNails. Konkurs ProNails Social Media 2017 trwa od 15 lutego – 15 czerwca.

1 2 3

Stwórz najpiękniejszą letnią stylizację paznokci przy użyciu kolorów ProNails oraz zdobień. Zrób inspirujące zdjęcie i opublikuj je na Facebooku lub Instagramie. Użyj hashtagu #ProNailsSummerNails i w komentarzu wypisz produkty, których użyłaś. Wejdź na stronę z konkursem, załaduj tam zdjęcia i zostaw kontakt do siebie. W ten sposób inne salony będą mogły głosować na Twoją stylizację.

Zwycięzca zostanie ogłoszony pod koniec czerwca. Jeśli wygrasz zostaniesz zaproszona na sesję ProNails kolekcji SS2018 w czerwcu! Razem z kreatywną grupą ProNails stworzysz stylizację na modelce do sesji dla Naily News. To wyjątkowa okazja!

56 |


PRZEGLĄD MATERIAŁÓW MARKETINGOWYCH

LONGWEAR IN 1-2-3

00000_Floor Display Card STREET HEAT.indd 1

PN LONGWEAR KOLEKCJA STREET HEAT STOJAK NA LAKIERY

24 szt - ref. 28989

24 szt - ref. 28990

DISPLAY STOJĄCY Street Heat - ref. 28974

CA R

OTECT PR & E,

EL PE

OTECT PR & E,

EL PE

CA R

PN LONGWEAR KOLEKCJA ELEVATE LIFE STOJAK NA LAKIERY

1/12/16 16:27

BACK SIDE INNOVATION

SOPOLISH STOJAK NA LAKIERY - BAZA

INNOVATION

8 szt (empty) + 12 Colour Sticks

SOPOLISH STOJAK NA LAKIERY - DISPLAY CARD SS2017

ref. 28895

ref. 28984

28984_Sopolish Display Card SS2017.indd 1

5/12/16 11:19

28984_Sopolish Display Card SS2017.indd 2

5/12/16 11:19

ULOTKI SEZONOWYCH KOLEKCJI DLA KLIENTEK

ULOTKA LONGWEAR 50 szt

ULOTKA O PIELĘGNACJI DŁONI

US FORMAT - 25 szt

ULOTKA SOPOLISH PEEL AID

PL - ref. 82278

EN - ref. 82534

50 szt

EN - ref. 82552

EN - ref. 82546| 57


DRINK YOUR GREENS

RIPPED RED

STREET HEAT

AIN’T YO MAMA PN LONGWEAR N° 160 SOPOLISH N° 160 GELLAK N° 207

DRINK YOUR GREENS PN LONGWEAR N° 152 - SOPOLISH N° 152 - GELLAK N° 199

www.pronails.com 28978_Poster ELEVATE LIFE 50 x 70 cm_2.indd 1

12/12/16 14:00

28979_Poster STREET HEAT 50 x 70 cm.indd 1

www.pronails.com

www.pronails.com 12/12/16 13:52

28980_Poster RIPPED RED 50 x 70 cm.indd 1

RIPPED RED PN LONGWEAR N° 159 SOPOLISH N° 159 GELLAK N° 206

12/12/16 13:48

PLAKATY I BANERY PLAKATY 50 x 70 cm Drink Your Greens - ref. 28978 Street Heat - ref. 28979 Ripped Red - ref. 28980 Power Serums - EN - ref. 28981

BANERY 65 x 170 cm Elevate Life - ref. 28986 Street Heat - ref. 28987

58 | PRONAILS NAILY NEWS wiosna - lato 2017

28986_Elevate Life Banner 65 x 170 cm.indd 1

7/12/16 10:33

28987_Street Heat Banner 65 x 170 cm.indd 1

12/12/16 13:42


NAKLEJKI NA SZYBĘ

NAKLEJKA NA SZYBĘ SOPOLISH PEEL-OFF

NAKLEJKA NA SZYBĘ LONGWEAR

NAKLEJKA NA SZYBĘ POWER SERUMS

tylko dla certyfikowanych salonów

64 x 61 cm - ref. 28901

50 x 56 cm - ref. 82561

Sopolish Protect and Peel

20 x 22 cm - ref. 28906

20 x 22,5 cm - ref. 82563

Ø 60 cm - ref. 82517

TARGI ESTETIKA WIOSNA 2017 11 - 13 March Brussels, Belgium

COSMOPROF 2017 17 - 20 March Bologna, Italy

Zaglądaj na naszą stronę aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi przez twojego lokalnego dystrybutora ProNails. Zostaw nam swój adres e-mail aby uzyskać zaproszenia na ekskluzywne wydarzenia!

PEDICURE REGIO DAG 18 March Hoorn, The Netherlands

CONGRÉS INTERNATIONAL D’ESTHÉTIQUE & SPA 1 - 3 April Paris, France

PEDICURE REGIO DAG 04 April Duiven, The Netherlands

TOUCH OF PARIS 8 - 9 April Beograd, Serbia| 59


JUŻ WRÓTCE

B O G ATA

K O L E K C J A

L E T N I A

ProNails Naily News Magazine SS17_PL  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you