Page 57

Kariéra: Musíte vyriešiť veľa problémov. Neklesajte na duchu, všetko sa na dobré obráti. Peniaze: Pri cestovaní môžete prísť o svoje finančné zásoby. Pozor na krádež alebo neuvážené nákupy. Zdravie: Náladu nebudete mať veľmi dobrú, ale vyplýva to z vašej psychickej nepohody. Uvoľnite sa. Láska: Vzťah s milencom sa vám môže vymknúť spod kontroly a môžete stratiť všetko.

Tiger

1938 , 1950 , 1962, 1974 , 1986 a 1998

MESIAC HADA 26. apríl – 25. máj Niektorí priatelia vám pomôžu zlepšiť váš ​​osud. Očakávajte prevratné udalosti, nové poznatky a skúsenosti využiteľné v ďalšom období. Kariéra: Venujte pozornosť podvodom, aby ste predišli stratám. Od klebiet s kolegami si zachovajte odstup. Peniaze: Pri nízkych investíciách nemôžete očakávať vysoké zisky. Zdravie: Vhodné cvičenia vám pomôžu dostať sa do formy. Správnym jedálničkom zabránite chorobám. Láska: V milostnom živote vás čaká mnoho zmien. Dámy musia byť opatrné pri nadväzovaní priateľstiev. MESIAC KOŇA 26. máj – 27. jún Šetrite energiu a snažte sa vyhnúť dramatickým udalostiam. Postupujte

krok za krokom a vo všetkom si zachovajte chladnú hlavu. Kariéra: Tento mesiac máte veľkú šancu zmeniť zamestnanie. Najskôr sa však pozrite na to, ako si môžete vylepšiť svoje šance. Peniaze: Môžete sa spoľahnúť na vaše pravidelné príjmy. Vyhnite sa špekulatívnym operáciám. Zdravie: Dávajte si pozor na ochorenia pohybovej sústavy, najmä chrbtice. Láska: Ak po niekom túžite,  vyjadrite sa. Nemôžete nič stratiť. MESIAC KOZY 28. júl – 25. august Dávajte si pozor na klebety a zlomyseľných ľudí. Krízu prekonáte postupnými naplánovanými krokmi. Požiadajte o pomoc vplyvné osoby. Kariéra: Sústreďte sa na svoje súčasné zamestnanie. Rozvíjajte svoje schopnosti a zručnosti. Peniaze: Skontrolujte si svoje financie, či ste nestratili peniaze chybou banky alebo tretej osoby. Zdravie: Keď ochoriete na nič nečakajte a čo najskôr sa poraďte s odborníkom. Láska: Zharmonizujte situáciu vo vašej rodine. Je to najdôležitejšia časť vášho života.

Zajac

Skúste sa poučiť z chýb, ktoré ste nedávno urobili. Konflikty v rodine vás budú mrzieť, pomôžu vám ušľachtilé osoby. Kariéra: Vzdelávacie kurzy môžu zlepšiť vašu prácu a dokonca tým môžete získať výhodu pred ostatnými. Peniaze: Extravagantné výdavky si odpustite. Dávajte si pozor na takzvaných priateľov. Zdravie: Hrozia vám zranenia, buďte veľmi opatrní najmä pri práci s kovovými predmetmi. Láska: Ak si neviete rady v oblasti lásky, poraďte sa so starším členom rodiny. MESIAC KOŇA 26. máj – 27. jún Majte sa na pozore pred pascami. Nezapájajte sa do záležitostí, ktoré sa vás priamo netýkajú. Nič neuponáhľajte. Kariéra: Zlomyseľnosť ľudí vám bude znepríjemňovať prácu. Neznižujte sa na ich úroveň a vyhnite sa slovným urážkam. Peniaze: Ťažko ušetríte peniaze, ak nemáte plán. V peňaženke zaznamenáte veľké výkyvy. Zdravie: Hrozia vám problémy žalúdka a čriev z vyčerpania. Ak ochoriete, navštívte odborníka.. Láska: Mali by ste ovládať svoje pocity a emócie, pretože budete čeliť mnohým pokušeniam.

1939, 1951, 1963 , 1975, 1987 a 1999

MESIAC HADA 26. apríl – 25. máj

MESIAC KOZY 28. júl – 25. august Očakávajte dobré správy. Skúste zobrať komunikáciu do vlastných rúk a zmeňte nevýhodu na svoju výhodu. Kariéra: Vďaka dobrej spolupráci medzi kolegami môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky. Peniaze: Nesnažte sa zarobiť peniaze na burze alebo finančných hrách, prinesie vám to len problémy.

ČÍNSKA ASTROLÓGIA

HOROSKOPY 57

Promo HL 2 2017  
Promo HL 2 2017  
Advertisement