Page 1


N a dz i e ń do b r y Szanowni Państwo, W powietrzu czuć już wiosnę – czas zmian, do których i my zachęcamy. W tym wydaniu Informatora Abonenta pokazujemy, jak oszczędzić, nie rezygnując z dobrej telewizji, szybkiego Internetu i telefonu z darmowymi minutami. Jak to zrobić? Naprzeciw wychodzą nasze nowe propozycje Super Paczek z rabatami na zawsze. Szczegóły na str. 4-5. Najlepszym lekiem na kapryśną pogodę są ciekawe programy telewizyjne. Dzięki drobnej korekcie pakietów zyskają Państwo kanały HD w niższej cenie. Dlaczego warto wkroczyć w erę telewizji cyfrowej? Przekonajcie się Państwo na str. 7! Przy okazji zapraszamy na konkurs z nadawcą programu BBC Knowledge – nagrody ucieszą zwłaszcza fanów motoryzacji.

| Promax

Z PROMAX oszczędzają również firmy – nową elastyczną ofertę dla biznesu prezentujemy na str. 13. W Informatorze znajdą Państwo również wykaz punktów, w których można opłacić rachunki za usługi PROMAX bez prowizji (str. 15), a także zapowiedź innowacji – ePRO‑ MAX, czyli internetowego Biura Obsługi Abonenta (str. 14). Na koniec słowo o wiosennej metamorfozie PROMAX – mamy nadzieję, że odświeżony logotyp oparty na prostym liternictwie przypadnie Państwu do gustu. Znak jest taki, jak nasza oferta: dynamiczny, nowoczesny i przejrzysty. Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych, życzymy Państwu już teraz pełnego radości i pogody ducha czasu spędzonego z najbliższymi. Niech te chwile będą odpoczyn‑ kiem od codzienności. Dział Marketingu PROMAX

Jak korzystać z QR kodów? Krokiem ku interaktywności Informatora są QR kody zamieszczone przy każdym tekście. Aby odczytać kod kreskowy, należy posiadać smartfona, notebooka lub tablet z kamerą i darmową aplikacją pobraną np. z Android Marketu. • Uruchom pobraną aplikację. • Nakieruj obiektyw kamery/aparatu na QR kod. • Telefon zczyta kod i za Twoją zgodą przeniesie Cię na odpowiednią stronę internetową, gdzie znajdziesz więcej informacji na temat, który Cię zainteresował.

Te l ew izja I n te r n et Telefo n

3


4

S upe r Pac z ki |

Te ra z j e s zc ze t ani e j !

Oszczędzaj z PROMAX! Wszystko drożeje, rachunki rosną? Mamy na to sposób – oszczędzaj z PROMAX! Poznaj zasady oszczędzania z PROMAX! • • • •

Gwarantujemy rabaty na zawsze! Nie dotyczą Cię podwyżki, bo przez cały okres trwania umowy masz gwarancję niezmiennej ceny. Łączymy 3 rachunki w 1! Płacisz rachunki bez prowizji w jednym okienku (w Biurach Obsługi Abonenta i wybranych punktach – szczegółowy wykaz na str. 15). Oszczędzasz pieniądze i czas, bo nie tracisz go na stanie w kilku kolejkach. Otrzymujesz Multiroom Analogowy gratis! 50 programów za darmo na pozostałych telewizorach – multiroom w cenie abonamentu za telewizję cyfrową. Proponujemy dopasowany pakiet usług! Masz zróżnicowane Super Paczki do wyboru, dzięki czemu płacisz tylko za pa‑ kiety minut i prędkości Internetu, których naprawdę potrzebujesz.

Jak oszczędzać? Dopasuj swoją Super Paczkę! • •

Chcę oglądać telewizję w doskonałej jakości cyfrowej! Nie jestem zapalonym internautą – używam Internetu do sprawdzania stron www, wysyłania maili i cenię swój czas. Częściej odbieram połączenia, niż dzwonię.

• •

Chcę poznać kanały w jakości HD! Nie jestem zapalonym internautą – używam Internetu do sprawdzania stron www, wysyłania maili i cenię swój czas. Częściej odbieram połączenia, niż dzwonię.

TAK? Wybierz Super Paczkę START

TAK? Wybierz Super Paczkę START HD

dla ceniących ekonomiczne rozwiązania!

solidny pakiet usług w niskiej cenie!

Super Paczka START

Super Paczka START HD

Pakiet Podstawowy 59 kanałów – 49,80 zł

Pakiet Podstawowy HD 64 kanały, w tym 5 HD – 55 zł

4 Mb/s – 39 zł 49 zł

4 Mb/s – 39 zł 49 zł

START 20 minut – 11 zł 20 zł

START 20 minut – 11 zł 20 zł

abonament miesięczny –

oszczędność w miesiącu – 19 zł oszczędność roczna – 228 zł

99,80 zł 118,8 zł

abonament miesięczny – oszczędność w miesiącu – 19 zł oszczędność roczna – 228 zł

105 zł 124 zł

Te lewi z j a Inte r ne t Tel efo n


Te raz j e s zc ze t ani e j ! •

• •

Chcę skorzystać z szerokiej oferty kanałów, które zado‑ wolą gusta wszystkich domowników i oglądać progra‑ my w jakości HD. Codziennie surfuję w sieci, pobieram pliki – szybkie i sta‑ bilne łącze to dla mnie priorytet. Chętnie i często rozmawiam przez telefon.

• •

| S u p er Pa c z ki

Cenię różnorodność i wolność wyboru – bogata oferta telewizyjna z programami w jakości HD to coś dla mnie. Codziennie surfuję w sieci, pobieram pliki – szybkie i stabilne łącze to dla mnie priorytet. Potrzebuję dużej puli darmowych minut, by swobodnie rozmawiać.

TAK? Wybierz Super Paczkę POP HD

TAK? Wybierz Super Paczkę NON-STOP HD

odrobina luksusu na co dzień!

propozycję dla wymagających!

Super Paczka POP HD

Super Paczka NON-STOP HD

Pakiet Wygodny HD 105 kanałów, w tym 8 HD – 78 zł

Pakiet Plus HD 113 kanałów, w tym 12 HD – 95 zł

12 Mb/s – 49 zł 59 zł

12 Mb/s – 49 zł 59 zł

POP 100 minut – 12 zł 25 zł

NON-STOP 200 minut 16 zł 35 zł

abonament miesięczny – oszczędność w miesiącu – 23 zł oszczędność roczna – 276 zł

139 zł

abonament miesięczny – oszczędność w miesiącu – 29 zł oszczędność roczna – 348 zł

162 zł

5

160 zł 189 zł

Sprawdź, ile możesz zaoszczędzić! Przepisz ze swojego rachunku

abonament za telewizję abonament za Internet abonament za telefon koszt połączeń

suma TWOJA OSZCZĘDNOŚĆ

Te l ew izja I n te r n et Telefo n

Wpisz kwotę z wybranej Super Paczki

+

+

+

+

+

+

=

=


Te l e w izja c yfrowa j aki e j ni e z nas z !

| Tel ew i z ja

7

Wkrocz w erę telewizji cyfrowej! Telewizja cyfrowa wkrótce będzie standardem. Nie czekaj, sprawdź, co możesz zyskać już teraz! Zyskaj SPOKÓJ – cyfryzacja Cię nie dotyczy!

Zyskaj HD W NIŻSZEJ CENIE!

Często nasi Abonenci pytają, czy stracą dostęp do te‑ lewizji w PROMAX w 2013 roku, kiedy wyłączony zostanie sygnał analogowy telewizji naziemnej. NIE, bo cyfryzacja telewizji naziemnej nie dotyczy kablówek. Będziemy dostarczać sygnał analogowy bez zmian, nawet gdy naziemny sygnał zostanie wyłączo‑ ny. Nie musisz również zmieniać telewizora, dokupować sprzętu, ani montować żadnych anten.

Nowe pakiety telewizji cyfrowej to programy High Defi‑ nition w niższej cenie!

Warto pamiętać, że naziemna telewizja cyfrowa to zale‑ dwie kilkanaście programów, podczas gdy cyfrowa te‑ lewizja kablowa PROMAX to ponad 140 kanałów, w tym 26 w jakości HD, a standardem jest Multiroom Analogo‑ wy gratis! Krótko mówiąc, nasi Abonenci nie muszą obawiać się zmian, bo kabel pomieści i sygnał cyfrowy, i analogowy.

Pakiet Podstawowy HD to wszystkie programy Pakietu Podstawowego, a dodatkowo sztandarowe kanały ogól‑ notematyczne w jakości High Definition. ZYSKUJESZ: TVN HD, Polsat HD, TVS HD, Radio Czwórka z Wizją HD i nowość – TVN 7 HD. • •

abonament miesięczny: 45 zł opłata miesięczna za dekoder HD: 10 zł 64 kanały, w tym 5 HD

55zł

Pakiet Wygodny HD to wszystkie programy Pakietu Ro‑ dzinnego i Podstawowego HD, a dodatkowo TVP HD i no‑ wości z grupy TVN w wysokiej jakości. ZYSKUJESZ: TVN Style HD, TVN Turbo HD, TVP HD.

Zyskaj WIĘCEJ W CENIE JEDNEGO ABONAMENTU! Gdy każdy domownik chce oglądać inny program, łatwo o kłótnię. Spory rozwiąże Multiroom Analogo‑ wy – dostęp do ponad 50 kanałów na kilku telewizo‑ rach. Usługa ta jest całkowicie bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami abonamentowymi. Bardziej wymagającym Abonentom polecamy: • Multiroom Rodzinny, czyli Pakiet Rodzinny na dru‑ gim dekoderze za 20 zł miesięcznie, • Multiroom HD – programy Pakietu Plus HD na dru‑ gim dekoderze za 30 zł miesięcznie. Multiroomy cyfrowe wymagają aktywacji drugiego de‑ kodera SD (49 zł) lub HD (99 zł). Multiroom w PROMAX – każdy ogląda to, na co ma ochotę!

Te l ew izja I n te r n et Telefo n

• •

abonament miesięczny: 68 zł opłata miesięczna za dekoder HD: 10 zł 105 kanałów, w tym 8 HD

78 zł

Zyskaj WYGODĘ! Sterta gazet z programem telewizyjnym zalega w Twoim domu? Zmień je na komfortowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG). EPG to ogrom informacji w zasięgu pilota: • codzienne aktualizacje wszystkich programów tele‑ wizyjnych, • opisy wszystkich audycji: czasu trwania, godziny rozpoczęcia i zakończenia, streszczenie, • program wszystkich dostępnych stacji.


Pakiet plus hd

113 kanałów, w tym 12 HD

Pakiet Wygodny hd

105 kanałów, w tym 8 HD

Pakiet Rodzinny

97 kanały

abonament miesięczny:

abonament miesięczny:

abonament miesięczny:

95,00 zł *

Wi ę ce j HD w ni ż s zej ceni e! Pakiet extra hd

4 kanały

Pakiet hbo hd

3 kanały

Pakiet hbo

3 kanały

Pakiet cinemax

4 kanały

Pakiet canal+hd

10 kanałów

Pakiet canal +

5 kanałów

Pakiet top

4 kanały

78,00 zł *

68,00 zł

Pakiet podstawowy hd

64 kanały, w tym 5 HD

abonament miesięczny:

55,00 zł *

Pakiet podstawowy

59 kanałów

abonament miesięczny:

49,80 zł

* opłata zawiera abonament oraz dostęp do usług cyfrowych HD

Te l ew izja I n te r n et Telefo n

|

|


| Biznes

Nowa o fe r t a

13

Profesjonalnie dla biznesu Zmodyfikowaliśmy ofertę dla Klientów biznesowych. Teraz firmy otrzymują od nas większe pakiety minut i szybszy Internet. Po prostu – profesjonalnie dla biznesu! Rozmawiaj bez obaw o koszty! Przenieś do nas swój dotychczasowy numer telefonu – zyskasz tani abonament i bogate pakiety minut. minuty w abonamencie

abonament netto

abonament brutto

OSZCZĘDNY

0

11,90 zł

14,64 zł

KORZYSTNY

200

25,90 zł

31,86 zł

OPTYMALNY

400

35,90 zł

44,16 zł

1 200

75,90 zł

93,36 zł

pakiet

KOMFORTOWY

Dopasuj Internet, który rozkręci Twój biznes! SOHO / domowe biura, niewielkie działalności Internet biznes MINI – stabilny i tani Internet biznes MINI BIAŁY STALOWY

prędkość pobierania Mb/s

prędkość wysyłania Kb/s

abonament netto

abonament brutto

4

256

39,84 zł

49 zł

12

512

47,97 zł

59 zł

W Pakiecie biznes PRO otrzymasz dodatkowe usługi w pro‑ mocyjnych cenach:

+ Duże firmy i instytucje Internet biznes FTTB – nieograniczone możliwości łączy światłowodowych doprowadzonych do budynku Klienta (FTTB). Sieć PROMAX obejmuje ponad 50 miejscowości w Południowej Wielkopolsce. Wszystkie miasta podłączone są magistralą światłowodową do stacji czołowej w Ostrowie Wielkopolskim. W technologiach RFoG (Radio Frequency over Glass) i GbE (Gigabit Ethernet) świadczymy usługi naszym Abonentom w Ostrowie Wielkopolskim, Skalmierzycach, Nowych Skal‑ mierzycach, Głogowej i Kowalewie. Aby poznać niestandardowe rozwiązania, prześlij zapyta‑ nie ofertowe na adres biznes@promax.media.pl.

SME / małe i średnie przedsiębiorczości Internet biznes PRO – szybszy dla wymagających Internet biznes PRO

prędkość pobierania Mb/s

prędkość wysyłania Mb/s

abonament netto

abonament brutto

BRĄZOWY

16

1

65 zł

79,95 zł

SREBRNY

18

2

79 zł

91,17 zł

ZŁOTY

20

3

90 zł

110,70 zł

PROMAX dla biznesu – skontaktuj się!

Te l ew izja I n te r n et Telefo n

|

www.promax.media.pl/dla_biznesu

|

62 720 30 30

|

biznes@promax.media.pl


14

Promax |

Co n owe go ?

Wygodniej przez Internet Już wkrótce zaprosimy naszych Abonentów do jedynego Biura Obsługi czynnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – ePROMAX. ePROMAX , czyli portal dostępny przez najpopularniejsze przeglądarki internetowe, ma za zadanie ułatwić codzien‑ ność Abonentom. Unikalny login oraz wygenerowane ha‑ sło zapewniają pełną prywatność, bezpieczeństwo i pouf‑ ność. Hasło będą mogli Państwo zmienić na własne już po zalogowaniu do systemu. Bez wychodzenia z domu będzie można między innymi sprawdzić aktualne saldo płatności. Umożliwi to lista faktur oraz innych dokumentów księgowych z numera‑ mi, kwotami do zapłaty, datą wystawienia oraz terminem płatności. Dogodną funkcją jest możliwość przekształcenia każdego dokumentu w plik pdf.

Informacje udostępnione na portalu pozwolą również kontrolować wydatki, dzięki możliwości podglądu stanu darmowych minut czy filtrowaniu i generowaniu raportów najdłuższych i najbardziej kosztownych połączeń tele‑ foncznych. Abonent będzie mógł także skontaktować się z PROMAX za pośrednictwem formularza interaktywnego. Kolejnym krokiem będzie wprowadzenie ekologicznej faktury, chroniącej środowisko naturalne, pozwalającej wygodnie opłacać rachunki przez Internet i bezpiecznie archiwizować dokumenty.

Jeszcze więcej dobrej telewizji! Wiosenne emocje z CANAL+! Chcesz oglądać najlepsze filmy i najbardziej pasjonujący sport? Skorzystaj z wiosennej promocji na Pakiety CANAL+ i CANAL+ HD! Dla kinomanów ponad 500 premier filmowych rocznie, a dla miłośników sportu – wszystkie spotkania T‑Mobile Ekstrakla‑ sy i transmisje najsilniejszych piłkarskich lig zagranicznych: angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej.

Tylko do 30 kwietnia Pakiety CANAL+ i CANAL+ HD w supercenie! Pakiet CANAL+ (5 kanałów) za 29 zł Pakiet CANAL+ HD (10 kanałów, w tym 5 HD) za 33 zł Aktywacja – 0 zł! Miesiąc aktywacyjny – 1 zł! Szczegóły promocji na www.promax.media.pl

Nasze nowe propozycje ucieszą całą rodzinę! Pakiet CANAL+ HD: Pakiety: Podstawowy HD, Wygodny HD i Plus HD Pakiety: Wygodny HD i Plus HD Pakiety: Rodzinny, Wygodny HD i Plus HD Pakiety: Podstawowy, Podstawowy HD, Rodzinny, Wygodny HD i Plus HD

Te lewi z j a Inte r ne t Tel efo n


I nfo r mac j e

Informator kulturalny Co, gdzie i kiedy, czyli kalendarium najważniejszych i najciekawszych wydarzeń w Południowej Wielkopolsce.

| Promax

Biura Obsługi Abonenta: Ostrów Wielkopolski, ul. Wolności 19 poniedziałek – piątek: 9:00-18:00, sobota: 9:00-14:00 Pleszew, ul. Poznańska 28 poniedziałek – piątek: 9:00 - 17:00 Jarocin, ul. Konstytucji 3 Maja (przy bloku nr 8) wtorek – piątek: 9:00 - 17:00

MARZEC: 16.03 – wystawa Dzieje Papieru i Papiernictwa, Muzeum Miasta, Ostrów Wlkp. 30.03 – Koncert Pasyjny, Kościół p.w. św. Marcina, Odolanów

KWIECIEŃ:

Ostrzeszów, os. Zamkowe 19A poniedziałek, środa, piątek: 10:00 - 17:00

Infolinia dla Abonentów indywidualnych:

62 735 31 11 Infolinia dla Klientów biznesowych:

4-5.04 – XI Festiwal Wielkanocny Ciemna Jutrznia, wybrane kościoły, Ostrów Wlkp. 13-15.04 – XXV Międzynarodowy Przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo, OCK Ostrów Wlkp. 15.04 – 48. Cross Ostrzeszowski, Stadion Miejski, Ostrzeszów 23.04 – Cały Ostrów Czyta Dzieciom, Biblioteka Publiczna, Ostrów Wlkp. 26-28.04 – XVII Muzeum Jazz Festiwal, Kino Komeda, Ostrów Wlkp.

MAJ: 12-13.05 – Festyn Miejski Majostaszki 2012, Park Miejski, Ostrów Wlkp. 17-20.05 – Ogólnopolski Festiwal Teatrów Niezależnych, Ostrów Wlkp. 25-27.05 – Dni Krotoszyna 26-27.05 – Festyn Lotnisko Bliżej Miasta, Michałków

CZERWIEC: 03.06 – Impreza plenerowa z okazji Dnia Dziecka, Odolanów 14-16.06 – III Senior Festiwal z Melpomeną na Ty, Ostrów Wlkp. 23-24.06 – Dni Ziemi Ostrzeszowskiej, Ostrzeszów 23.06 – Widowisko plenerowe Nocy Świętojańskiej, Odolanów

| Nap i s z do n a s |

Te l ew izja I n te r n et Telefo n

62 720 30 30

poniedziałek - piątek: 8:00-20:00 / sobota: 8:00-14:00

Tutaj bezpiecznie zapłacisz rachunki bez prowizji! Wszystkie Biura Obsługi Abonenta Bank Spółdzielczy w Jarocinie • Jarocin, Al. Niepodległości 5 • Jarocin, Os. Konstytucji 3-go Maja 12 • Jarocin, ul. Kościuszki 16a • Jarocin, ul. Wojska Polskiego 55 • Koźmin Wlkp., ul. Stary Rynek 16 • Witaszyce, ul. Wolności 37 • Kotlin, ul. Poznańska 24 Bank Spółdzielczy w Raszkowie • Raszków, ul. Ostrowska 28 • Ostrów Wlkp., ul. Wolności 34 • Przygodzice, ul. PTR 11 Bank Spółdzielczy w Dobrzycy • Dobrzyca, ul. Nowa 2 • Odolanów, pl. Kościuszki 10 • Sośnie, ul. Wielkopolska 55 Spółdzielczy Bank Ludowy w Skalmierzycach • Skalmierzyce, ul. Bankowa 1 • Ostrów Wlkp., ul. Śmigielskiego 1 Bank Spółdzielczy w Krotoszynie, ul. Piastowska 14 Holdikom, Ostrów Wielkopolski, ul. Partyzancka 27 Agencja BPH, Odolanów, ul. Nadbaryczna 3a Spółdzielnia Mieszkaniowa w Pleszewie, ul. Reja 8/1

www.promax.media.pl

15


Informator Abonenta PROMAX marzec 2012  

Z tego numeru dowiesz się m.in. jak bezpiecznie wkroczyć w erę cyfrowej telewizji kablowej i rozkręcić swój biznes!

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you