Page 38

38

jubileusz – 25 lat ECOLAB w Polsce

Czesław Wojciech Szczepaniak,

Z

Maria Czwojdrak, prezes zarządu, ŚSM JANA

prezes zarządu – dyrektor generalny, Browar Namysłów Sp. z o.o.

Z

prawdziwą przyjemnością pragnę złożyć w imieniu firmy Browar Namysłów Sp. z o.o. i naszych pracowników na ręce firmy Ecolab serdeczne podziękowania za wieloletnią współpracę, która pokazała ogromną wartość i profesjonalizm obsługi Ecolab. Jesteśmy wdzięczni za w pełni partnerskie podejście i zaangażowanie pracowników Ecolab w stawianiu czoła różnym przeciwnościom, związanym nie tylko z procesami utrzymania higieny produkcji. Doceniamy również fakt niezwykle fachowego przekazywania wiedzy i dzielenia się doświadczeniem podczas całego okresu dotychczasowej współpracy. Równocześnie składam serdeczne gratulacje firmie Ecolab z okazji 25-lecia jej istnienia. Życzę aby kolejne lata działalności przyniosły jeszcze więcej satysfakcji, motywacji i sukcesów.

Ecolabem pracujemy od samego początku, od 25 lat. To nie tylko dostawca środków, ale sprawdzony partner i doradca. Przedstawiciele Ecolabu nigdy nas nie zawiedli, są do dyspozycji przez całą dobę. Są doskonale zorganizowanymi, dobrymi fachowcami. Dziękuję za te wszystkie lata i życzę wielu dalszych sukcesów. ŚREDZKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA JANA Przerabia się tu 200-250 tysięcy litrów mleka na dobę, głównie na galanterię, twarogi i masło. Podstawą jakości produktów jest przestrzeganie zasad dobrej praktyki produkcyjnej (GMP) i innych systemów zapewniających jakość zdrowotną.

Fermentacja w otwartych kadziach

Współpraca z sieciami handlowymi, stawiającymi bardzo wysokie wymagania jakościowe jest najlepszym dowodem

fot. Bartek Sadowski

na wysoką i stabilną jakość produkcji.

BROWAR NAMYSŁÓW Browar Namysłów od niemalże 700 lat towarzyszy miastu Namysłów w jego dziejach. To jeden z najstarszych funkcjonujących browarów w Polsce i Europie, o którym pierwszą wzmiankę zanotowano już w 1321 roku. Browar podzielał burzliwe losy Śląska, a jego ostatni okres świetności rozpoczął się już w XIX w. i trwa nadal. Od tamtej pory został kilkukrotnie znacząco rozbudowany oraz doposażony w najlepszej jakości sprzęt i technologie. Mimo to jednak, patrząc stale w stronę konsumenta i mając na uwadze jego potrzeby i preferencje, browar zachował tradycyjny, autentyczny smak warzonego przez siebie piwa, dzięki utrzymaniu i pielęgnowaniu od wieków otwartych kadzi fermentacyjnych, będących już rzadkością w dzisiejszych w pełni zautomatyzowanych browarach. W Namysłowie kładzie się również nacisk na wysoką jakość i naturalność składników. W tym zakresie nie ma kompromisów, dlatego też surowce wykorzystywane do produkcji złotego trunku pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców. Flagową marką Browaru Namysłów jest Namysłów Pils, piwo doceniane przez piwnych smakoszy i koneserów, zwycięzca konkursów piwnych, szeroko wspierane reklamowo w ogólnopolskich mediach. Wielowiekowe doświadczenie Browaru Namysłów w warzeniu piwa oraz zaangażowanie jego pracowników procentuje z każdym rokiem coraz bardziej, pozwalając firmie rozwijać się i podejmować coraz to nowe wyzwania rynkowe.

AGROindustry

3/2018

Profile for PROGRAFIKA

AGRO industry 2018/3  

Skład publikacji dla firmy Bikotech. DTP Prografika - www.prografika.pl

AGRO industry 2018/3  

Skład publikacji dla firmy Bikotech. DTP Prografika - www.prografika.pl