Page 1

MEIE PROFIIL

KLIENDID MEIST

Profimeedia on tubli ja toimekas agentuur, mis on loodud 2005. aastal. Meie peamiseks tegevuseks on kliendiajakirjade ja trükiste valmistamine. Aastatepikkusesse kogemustepagasisse kuulub paljude ajakirjade kujundamine ja nende kujundusstiili loomine.

AJAKIRI RADAR

KLIENDIVÄLJAANDED Kliendiväljaandeks võib olla nii sisukas ajakiri, oma seisukohti propageeriv ajaleht kui ka erinäoline tooteleht või -kataloog. See võib olla ka voldik, mis tutvustab firma silmapaistvaid oskusi. Või aastaraamat, mis võtab kokku ettevõtte uusimad saavutused. Nüüd on loetellu lisandunud ka e-ajakiri. Teie ettevõtte turundusvajadustest lähtudes saame pakkuda  väljaande kontseptsiooni loomist  tekstide kirjutamist ja toimetamist  fotode ja illustratsioonide valmistamist  keelekorrektuuri  tõlkimist  disaini ja küljendust  trüki ja levi korraldamist Iga väljaande jaoks luuakse meeskond, kuhu kaasame valdkonna parimad tegijad Eestist ja vajaduse korral ka mujalt. Projekti juhib ja kliendiga suhtleb projektijuht, kes annab järjepidevalt ülevaadet projekti kulgemisest ning vastutab ajakavast kinnipidamise eest.

GRAAFILINE DISAIN JA REKLAAM Profimeedia disainimeeskonna kogemustepagasisse kuulub väga erinevate esemete kujundamine alates linnaosa vapist kuni menuka kino valguskastini välja. Lisaks oleme andnud väljanägemise mitmele Eesti suurele ajakirjale, festivalile ja tuntud ansamblite plaadiümbristele. Reklaamide tootmisel lähtub Profimeedia eeskätt kliendi soovidest ja võimalustest. Eesmärgiks on luua kliendile tuntust ning aidata müüa tema tooteid ja teenuseid. Kanalite valikul me hätta ei jää – valmistame reklaame nii n-ö vanadesse kanalitesse (trükised, televisioon, raadio) kui ka moodsasse internetti. Kui kliendil on soovi ja julgust, võime ellu viia ka täiesti tavatuid reklaamikampaaniaid.

MEIE PROFIIL: KLIENDIVÄLJAANDED, DISAIN JA REKLAAM

Ajakiri Radar on mõeldud kõikidele Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) töötajatele. Kirjutame kõigest, mis on politsei, piirivalve ja kodakondsuse ning migratsiooni valdkonnas oluline. Kuna oleme suur organisatsioon, pakub meie Radar huvi ka koostööpartneritele ja ajakirjanikele. Profimeedia on olnud meiega koos ajakirja sünnist saati. Nemad hoolitsevad meie visuaalse kõlje eest – nad tegid meile maketi ja küljendavad kõiki ajakirja numbreid. Profimeediaga on rõõm koos töötada. Nad on kiired, neil on ideid ja nad teevad need ka teoks! Ühesõnaga – profid poisid. Nelli Pello Radari peatoimetaja

LHV AJAKIRI INVESTEERI Teeme Profimeediaga koostööd ajakirja Investeeri! väljaandmisel. Meie eesmärgiks on teha mitte tavalist kliendiajakirja, vaid ajakirja investeerimishuvilistele ja ettevõtlikele inimestele, kellel oleks selle lugemisest ka praktilist kasu. Lugejate tagasiside ütleb, et tänu Profimeedia abile on see siiani õnnestunud. Andres Kask LHV Panga turundus- ja meediasuhete juht

http://www.profimeedia.ee/upload/docs/meie_profiil  

http://www.profimeedia.ee/upload/docs/meie_profiil.ppt

Advertisement