Page 1

Napomáháme k vítězství Vzhledem k tomu, že motocyklový sport je nejen náročný, ale někdy i bolestivý, je pro nás velkou ctí, že pro svou přípravu a regeneraci pravidelně využívají našich služeb světoznámí motocykloví závodníci Jakub a Matěj Smržovi.

Bayreuth (84 km)

Tel.: +420 355 329 400 GMS: +420 731 006 600 E-mail: rezervation@kazduvdvur.cz www.kazduvdvur.cz Vonšov 1 351 34 Skalná-Vonšov Česká republika

Cheb Karlovy Vary (52 km) Praha (212 km)

R6

Františkovy Lázně Aš Vojtanov

Třebeň Nový Drahov

Vonšov

Skalná

Vonšov

Spa & Wellness hotel Kazdův Dvůr

Hotel Kazdův Dvůr

Kouzlo jedinečnosti ...

✶ ✶ ✶ ✶ Spa &Wellness Hotel Kazdův Dvůr


Ubytování Spa & Wellness Hotel Kazdův Dvůr se nachází v bezprostřední blízkosti Františkových Lázní, v malebné vesničce Vonšov u Skalné. Tento moderní komplex nabízí svým klientům odpočinek, relaxaci, pro ty nejnáročnější i maximální sportovní vyžití, spojené s nejnovějšími metodami wellness & spa procedur. Prostory hotelového komplexu jsou ideální k pořádání svateb, různých oslav, ale i firemních akcí - školení, breefingů, workshopů apod. V areálu je kongresový sál a menší salonky s kapacitou do 80 osob, vybavené audiovizuální technikou.

Restaurace, kongresový sál Ubytovací kapacita hotelu dokončeného roku 2007 činí 41 pokojů v kategorii dvou- a třílůžkových pokojů, rodinných suitů a bezbariérového pokoje. Klientům jsou k dispozici dvě restaurace, terasa a venkovní gril. Kromě české a mezinárodní kuchyně je samozřejmostí i  široký výběr z  alkoholických a  nealkoholických nápojů. Útulná vinárna poskytuje příjemně strávený čas v romantickém prostředí s nabídkou značkových vín.

Wellness a sport Veškeré procedury jsou poskytovány přímo v hotelu pod odborným vedením našich pracovníků. Náš bohatý wellness program Vám umožní si vybrat to nejlepší, co je pro Vaše tělo a zdraví prospěšné. Čeká Vás zábava v prostorném bazénu 18 x 7 metrů se slanou vodou. Pro milovníky sportu je k dispozici fitness centrum či squash.

portfolio, graphics  

portfolio, graphics

Advertisement