Page 1

Tere tulemast hoonetehnoloogia turvalisse maailma!


Pristis on uuenenud Pristis on hoonete tehnoloogiate spetsialist Eestis, Lätis ja Leedus. Meie eesmärgiks on tagada klientidele turvaline töö- ja ärikeskkond, kus tehnoloogilised riskid on viidud miinimumini.

Südameasi Hoonete tehnoloogiad on meie südameasjaks. Pristise insenere ja tehnikuid teatakse kui parima kvalifikatsiooniga spetsialiste. Tehnoloogia õpetab – me teeme jätkuvalt koostööd tehnoloogiafirmade ja -keskustega, et koostada klientidele kõige efektiivsemaid lahendusi.


Täisteenus Äririskide vähendamiseks pakume täielikku hoone tehnosüsteemi lahenduste paketti alates tehnosüsteemi projekteerimist ja paigaldusest kuni hoolduseni.

20 aastat kogemusi Meie teame, kus lõppevad ohud ja kust algab turvalisus. Tänu 20-aastasele turvaala kogemusele on meil väga hea arusaamine turvalise töö- ja ärikeskkonna loomisest.

Uuendustest ees Jätkuvalt uuenev tehnoloogia innustab meid juurutama ja kasutama uusi tehnilisi lahendusi, mis omakorda suurendavad kinnisvara funktsionaalsust, efektiivsust ja tulusust.


Tegutseme kiirelt Hoonete tehnolahenduste puhul pole probleemi, mida me lahendada ei suudaks. Oleme alati valmis kiirelt reageerima, 체kski kriis pole meie jaoks liiga v채ike!

Kindel partner Pristis on kindla 채rikultuuriga partner. Meie teenus on distsiplineeritud, paindlik ja operatiivne ning suunatud kliendi turvalisuse tagamisele.


Projekteerimine ja paigaldus


Nõrkvoolu- ja turvasüsteemid - Valve- ja läbipääsusüsteemid - Videovalve- ja kassavalvesüsteemid - Automaatsed tulekahju- signalisatsiooni- ning gaaskustutus- süsteemid - Kaubakaitse- ja turvalised eksponeerimislahendused

- Teavitus-, konverentsi- ja sünkroontõlkesüsteemid

- Arvuti- ja sidevõrgud - Õekutse- ja kommunikatsiooni- süsteemid - Järjekorra- ja kliendiloendussüsteemid - Pneumaatilised transpordisüsteemid


Projekteerimine ja paigaldus


Kütte-, ventilatsioonija konditsioneerisüsteemid - Ventilatsioonisüsteemid - Konditsioneerisüsteemid - Küttesüsteemid

Elektri- ja automaatikasüsteemid - Elektrisüsteemid - Hooneautomaatika lahendused


Hooldus


- Valve-, läbipääsu-, video- ja kassavalvesüsteemid - Automaatne tulekahjusignalisatsioon, gaaskustutussüsteemid - Tuleohtussüsteemid, s.h. sprinklersüsteemid, tuletõrje vesikud ja voolikud, esmased tulekustutusvahendid, käsikustutid - Kaubakaitse-, kliendiloenduse- ja torupostisüsteemid - Helindus-, tõlke- ja konverentsisüsteemid - Elektrisüsteemid, elektrikäidu korraldus ja teostus (A pädevus), s.h alajaamade käit, evakuatsiooni- ja avariivalgustus - Küttesüsteemid, s.h gaasitrassi järelvalve - Katlad, s.h. surveseadmete järelvalve - Ventilatsioonisüsteemid, s.h. puhastus - Jahutussüsteemid - Suitsuluugid


www.pristis.ee

AS Pristis Tammsaare Ă„rikeskus, A.H Tammsaare tee 47 Tallinn, 11316 Tel: 684 1111 Faks: 684 1121 E-post: pristis@pristis.ee www.pristis.ee

Klienditugi

1552

Pristis EE  

Turva ja nõrkvool Ventilatsioon, jahutus, küte Elekter, automaatika Hooldus