Page 1

RIVIERA

DOVOLENÁ 2013 ITÁLIE FRANCIE


Komfortní energie pro Vás

Pražská energetika, a. s. Na Hroudě 1492/4, 100 05 Praha 10 Zákaznická linka PRE: 840 550 055 pre@pre.cz • www.pre.cz


JAK OBJEDNAT ZÁJEZD Rezervace a objednání Při výběru ubytování se vždy dobře informujte o nabízených a garantovaných službách. Objednávejte včas, aby vašemu přání mohlo být maximálně vyhověno. Objednávku můžete uskutečnit telefonicky, on–line z našich internetových stran www.primaitalia.cz, www.primaitalia.sk, zasláním e–mailu, nebo osobně v naší kanceláři. Po obdržení objednávky vám zašleme cestovní smlouvu ve které budete mít uvedeny veškeré potřebné údaje, včetně čísla účtu na který je nutné zaslat zálohovou platbu ve výši min. 35% z ceny poskytovaných služeb do 7 dnů po podpisu smlouvy. V případě objednání služeb v době kratší 30 dnů před realizací služeb je nutné uhradit platbu v plné výši. Doplatek pak musí být uhrazen, nejpozději 30 dnů před odjezdem. O přidělení ubytovacího místa (pozice apartmánu, hotelového pokoje) rozhoduje zahraniční ubytovatel. V případě individuálních požadavků klienta, se snaží vyhovět přáním zákazníka, ale jedná vždy podle vlastních možností. Specifické požadavky je vždy nutné hlásit v CK, která je však nemůže vždy garantovat a nejsou pro CK závazné.

Začátek a konec pobytu

Praktické informace Velký důraz je kladen na úklid kuchyňského koutu (umyté nádobí, vynesené odpadky, odmražená a čistá lednička), čistá a umytá podlaha a soc.zařízení. Po odevzdání apartmánu je vše kontrolováno a v případě nedostatků vám bude stržena částka z vratné kauce.

Hotely Kategorizace hotelů se rozlišuje podle počtu hvězdiček. Větší počet hvězdiček znamená větší rozsah poskytovaných služeb a vyšší kvalitu. Ubytování bývá ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky na 3. a 4. lůžku. Za příplatek je možné si rezervovat ubytování s výhledem na moře a klimatizaci.

Stravování Snídaně BB (bed and breakfest): zpravidla je poskytována jako služba současně s ubytováním. Polopenze HB (half bord): stravování sestávající ze snídaně a večeře. U některých hotelů je možné večeři zaměnit za oběd. Plná penze FB (full bord): stravování sestávající ze snídaně, oběda a večeře.

1 Ubytovací doklady Po zaplacení celkové platby objednaných služeb obdržíte nejpozději do 7 dnů před odjezdem ubytovací poukaz (voucher). Bude vám zaslán e–mailem v el. podobě. Zároveň obdržíte pokyny na cestu a případné další informace o místu ubytování a možnostech výletů.

Cestovní doklady Občan České a Slovenské Republiky může vstupovat a pobývat na území členských států EU bez zvláštních omezení na základě platného dokladu. Občanského průkazu nebo cestovního pasu.

Piktogramy/symboly

10 m 100 m

Zvířata povolena

Nástup na ubytování je převážně v odpoledních hodinách od 15. hod. do 20. hod. Opuštění apartmánů je zpravidla nutné v ranních hodinách, do 10. hod. U hotelů se může nástupní a odjezdový čas lišit.

Klimatizace

Ceny, příplatky a slevy

Myčka nádobí

V katalogu jsou uvedeny dva druhy cen. Ceny za týdenní pobyt v apartmánu a v případě ubytování v hotelu zpravidla ceny za osobu a den ubytování. U hotelu se jedná o ubytování ve dvoulůžkovém pokoji. Příplatky je nutné platit u některých ubytovacích kapacit a většinou se hradí při příjezdu klienta, jedná se např. o závěrečný úklid, pronájem garáže apod.

Poplatky na místě U většiny apartmánů je potřeba počítat se složením vratné kauce při příjezdu. Výše této kauce je rozdílná podle typu a vybavení apartmánu a pohybuje se od 100 – 300€ / apt. / pobyt. Platba za závěrečný úklid (pokud není zahrnuta v ceně), se většinou platí na místě. U některých apartmánů je možný vlastní úklid klienta, v tom případě se poplatek nehradí.

Slevy Nejčastěji se vyskytují slevy typu 7=6, 14=12 apod. To znamená, že při pobytu na sedm dní zaplatíte 6 dní atd. Dalším typem je sleva za včasný nákup, kterou je možné uplatnit při objednání zájezdu, pokud bude podepsána cestovní smlouva a zaplacena záloha na pobyt do data platnosti slevy. Převážně u hotelové ubytování jsou poskytovány slevy pro děti a pro osoby na třetím a čtvrtém lůžku.

Apartmány a studia Bývají vybaveny základním nábytkem jako jsou skříně, noční stolky, postele, v kuchyni pak jídelní stůl a židle. Kuchyňský kout je zpravidla vybaven ledničkou, plynovým nebo el. sporákem, mikrovlnou troubou a myčkou nádobí. Některé apartmány jsou vybaveny vlastním ložním prádlem. Pokud tomu tak není je možné mít ložní prádlo vlastní nebo si jej zapůjčit v místě ubytování. Maximální počet osob ubytovaných v jednom apartmánu je vždy uveden a nesmí být překročen.

Vzdálenost do centra města

Stravování

Pokud není uvedeno jinak, jedná se většinou o týdenní pobyty popř. čtrnáctidenní (so–so), v některých obdobích je možný i pobyt kratší. Je vždy dobré se o dané možnosti informovat.

U fakultativních příplatků se klient rozhoduje sám, zda danou možnost využije či nikoliv.

Vzdálenost od moře

Bazén

Plážový servis

Satelitní televize

Internet Ve většině hotelů a rezidencí je možnost připojení k internetu pomocí Wi–Fi. Tato služby bývá většinou placená.

Animační programy

Plážový servis a klubové karty Ložní prádlo

Pláže veřejné bývají volně přístupné. U většiny hotelů je pláž privátní a pokud není zahrnuta v ceně pobytu je placená. Plážový servis zahrnuje slunečník a dvě lehátka nebo křeslo. Některá střediska vydávají klientům klubové karty, které umožňují využívat plážový servis, vstup do bazénu, vstup na sportoviště, účast na animačních programech…atd. Klubové karty jsou v některých případech zahrnuty v ceně pobytu v Kč. Jinak se za ně většinou na místě platí povinný příplatek.

Internet

Wellness služby

Závěrečný úklid

Bazén Některé hotely a apartmány mají k dispozici vlastní bazén. Vstup je (pokud není uvedeno jinak) pro klienty, kteří jsou ubytováni v daném středisku zdarma. Zpravidla bývají venkovní bazény provozovány od června do září. O době provozu bazénu rozhoduje ubytovatel.

Partneři

Obecné informace Elektrické zásuvky jsou v Itálii a Francii jiné. Pokud se jedná o zařízení, které má dvojvidlici, (holicí strojek, mob. telefon) je možné ho použít, v ostatních případech je nutné si pořídit adaptér. Napětí v italských a francouzských zásuvkách je 220– 230 V.

CK Prima Italia si vyhrazuje právo na tiskové chyby uvedené v tomto katalogu. Prioritní, závazné a aktuální informace včetně cen jsou uvedeny na internetových stranách CK a CA Prima Italia.

PRIMA ITALIA


2

Vítejte na Rivieře Dámy a pánové, Riviera symbolizuje něco zvláštního, ojedinělého, nejlepšího. Přesně tak je vnímána ta francouzská i italská. Od Grimaud po La Speziu. Od Azurového pobřeží v Nice po kouzelné Rapallo na Ligurii. Cestovní kancelář Prima Italia spojila tato unikátní místa v jeden symbol – Riviera. Vydejte se tam, kde být na dovolené znamená určitou společenskou prestiž a to především v srdcích vás samotných. Pozvedněte číše a vychutnejte radost z míst o kterých jste ani netušili. Slibujeme vám, že nebudete ani na okamžik litovat svého rozhodnutí.Víme to, protože na Rivieře známe kdejaký kout, cestičku, vůni rozmarýnu i východ slunce co zahřívá písečnou pláž. Luboš Blüml a Alena Kručayová, Prima Italia

obsah

CÔTE DˇAZUR Grenoble

1. Jak objednat zájezd / Praktické informace

Valence

2. Vítejte na Rivieře 3.–12. Francouzská Riviera

Avignon

Menton

Nimes

13.–22. Italská Riviera

Nice Monaco Golfe Juan Antibes Cannes St. Raphael Agay Ligurian Grimaud Toulon

Montpellier

23. Toskánsko

Marseille

Sete Valras

Gulf of Lion

Perpignan

28. Všeobecné smluvní podmínky kontakt

Sea

La Seyne Sur Mar

24–27. Zájezdy na formuli 1 Port-Bou

50

0

100 Km

LIGURIA

www.primaitalia.cz www.primaitalia.sk www.primaitalia.eu

Voltri Pegli Genova Arenzano Celle Ligure

Varazze

Česká republika tel.: +420 234 134 276

Savona Spotorno Vado Ligure Noli Borgo Verezzi Pietra Ligure Finale Ligure Ceriale Loano

Slovenská republika tel.: +421 903 411 924 CK Prima Italia, Pobřežní 16, 186 00 Praha 8, Česká republika, e-mail: info@primaitalia.cz CA Prima Italia, Fraňa Mojtu 18, 949 01 Nitra, Slovenská republika, e-mail: info@primaitalia.sk

Deiva Marina Bonassola Levanto

Albenga Laigueglia San Bartolomeo al Mare Diano Marina Imperia

Alassio

Arma di Taggia San Remo

Ventimiglia

Bordighera

Vydavatel: CK Prima Italia s.r.o. Foto: Prima Italia, Active Pictures, Odalys, Mamberto, Pierre & Vacanses

RIVIERA 2013

Rapallo

Chiavari Sestri Levante Sarzana

La Spezia

Ligurian Sea

30 0

Design: Prokop Dobal Tisk: AR Garamond s.r.o. Expedice: únor 2013

60 Km


CÔTE ˆ DˇAZUR

3

Agay/St. Raphaël

Camping Le Dramont*** Kemp se táhne přes kopcovité místo svažující se do moře, ve stínu borovicového lesa. Oblázková pláž hraničí s kempem.

50 m

Popis ubytování: Mobilní dům 4/6 osob (cca. 27 m2): obývací pokoj se sedací soupravou, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednice), sprchový kout s WC, krytá terasa se zahradním nábytkem a dvěma lehátky. Zařízení a služby: recepce od 09:00 – 14:00 hod. a od 15:00 – 20:00 hod., snack bar, hřiště, pétanque, ping–pong, fitness a wellness (za poplatek), obchod s potravinami, prádelna. termín

mobilní dům 4/6

apartmán 6/7

25.05.–22.06.

11 670

35 540

22.06.–29.06.

13 920

39 250

29.06.–06.07.

19 630

35 540

06.07.–13.07.

23 590

39 250

13.07.–03.08.

28 780

45 350

03.08.–24.08.

29 170

51 180

24.08.–31.08.

23 590

61 790

31.08.–07.09.

13 920

45 350

07.09.–05.10.

11 670

39 250

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Camping Elysée*** Kemp Elysée se nachází na břehu jezera Salonique u přístavu Camargue. Centrum a pláže jsou vzdálené od kempu 1,5 km. Popis ubytování: klienti jsou ubytování v mobilních domech vybavených kuchyňským koutem (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí), sprchovým koutem, samostatným WC, terasou se zahradním nábytkem a slunečníkem. Mobilní dům 2/3 osob: obývací pokoj s pohovkovou postelí, ložnice s manželskou postelí. Mobilní dům 4/5 osob: obývací pokoj s pohovkovou postelí, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Mobilní dům 5/6 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Mobilní dům 6/8 osob: obývací pokoj s vyklápěcími lůžky, ložnice s manželskou postelí, druhá a třetí ložnice se dvěma samostatnými lůžky. Zařízení a služby: recepce, venkovní bazén, parkoviště, vnitřní sportovní hala o rozloze 1 000 m2, taneční hala, hřiště – volejbalové a fotbalové, multisportovní hřiště a dětské hřiště, tenisové kurty, mini–golf, petang, elyseé sportovní centrum: kapitánské kurzy, obchody, snack bar u bazénu, bar, restaurace, supermarket, trafika, animační aréna, openair divadlo, prádelna. V červenci a srpnu shuttle bus na pláž. Příjezdy v sobotu a neděli: od 17:00 do 20:00 hod. Odjezdy v sobotu: do 10:00 hod.

Příjezd v sobotu: od 17:00 hod. Odjezd v sobotu: do 10:00 hod.

pobyt, pronájem bezpečností schránky 3 € / den, prádelna 4,5 € /použití, domácí zvířata 4 €/ noc (psi na vodítku, zákaz vstupu na pláž).

Aktivity zdarma: v červenci / srpnu. Animační programy pro děti ve věku od 6 do 12 let. Animační programy pro dospělé a mládež v průběhu dne (sportovní turnaje) a večer (tematické party, karaoke, taneční party). Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, venkovní parkování. Cena nezahrnuje: kauce 300 € (platí se po příjezdu), turistická taxa – cena za pobyt na místě, ložní prádlo a ručníky (vlastní), závěrečný úklid 50€, dětská postýlka + židle + vana 30 €/

Grau Du Roi (Port Camargue) termín

mobilní dům 4/5

mobilní dům 5/6

mobilní dům 6/8

6 690

6 890

7 560

8 090

Cena zahrnuje: ubytování, spotřeba energií. Cena nezahrnuje: kauci 300 € (platí se po příjezdu), možnost závěrečného úklidu od 20 – 50 €, turistickou taxu 1 €/den.

13.04. – 20.04. 20.04. – 27.04. 27.04. – 04.05. 04.05. – 11.05. 18.05. – 25.05. 11.05. – 18.05. 25.05. – 01.06. 01.06. – 08.06. 08.06. – 15.06.

6 630

7 430

8 090

8 620

6 690

6 890

7 560

8 090

7 030

7 830

8 490

9 020

15.06. – 22.06.

7 690

8 490

9 150

9 680

22.06. – 29.06.

9 020

10 210

10 870

11 540

29.06. – 06.07.

14 320

16 440

17 640

18 560

06.07. – 13.07.

17 640

19 630

21 480

23 730

19 630

22 410

24 530

27 050

20 550

23 190

25 460

28 110

17.08. – 24.08.

19 630

22 410

24 530

27 050

24.08. – 31.08.

10 480

11 930

12 730

13 790

31.08. – 07.09.

5 690

6 230

6 630

7 160

5 690

6 230

6 630

7 160

4 780

5 170

5 570

6 100

5 690

6 230

6 630

7 160

13.07. – 20.07. 20.07. – 27.07.

Aktivity zdarma: v červenci / srpnu. Sportovní aktivity během dne a večerní show. Mini–club pro děti od 4 do 11 let. Aktivity pro mládež od 12–15 let.

mobilní dům 2/3

Fakultativní příplatky na místě: ložní prádlo a ručníky (vlastní nebo za poplatek), TV, prádélna, malá zvířata 20–31 €/pobyt.

1,5 km 1,5 km

27.07. – 03.08. 03.08. – 10.08. 10.08. – 17.08.

07.09. – 14.09. 14.09. – 21.09. 21.09. – 28.09. 28.09. – 05.10. 05.10. – 12.10. 12.10. – 19.10. 19.10. – 26.10

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

PRIMA ITALIA


4

CÔTE ˆ DˇAZUR

Sète

Camping Le Castellas**** 20 m 15 km

kout (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí), sprchový kout, samostatné WC, terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem.

Village Club má vlastní zábavu, obchody a restaurace. Přátelská a rodinná atmosféra kepmu je zárukou spokojenosti. Nachází se podél pláže, blízko krásného borovicového lesa. V kempu jezdí v červenci a srpnu zdarma vláček od 08:00 – 20:00 hod. Popis ubytování: Mobilní dům 4/6 osob (cca. 29 m2): obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vybavený kuchyňský

Termín

mobilní dům 4/6

mobilní dům 6/8

04.05. – 11.05.

8 490

9 020

11.05. – 18.05.

7 290

7 690

18.05. – 25.05.

7 820

8 220

25.05. – 22.06.

7 290

7 690

22.06. – 29.06.

10 480

10 990

29.06. – 06.07.

19 230

20 950

06.07. – 13.07.

23 190

26 260

13.07. – 27.07.

25 730

28 120

27.07. – 03.08.

27 580

30 760

24.08. – 31.08.

21 080

22 820

31.08. – 07.09.

7 820

8 220

14.09. – 21.09.

6 630

7 160

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Mobilní dům 6/8 osob (cca. 32 m2): obývací pokoj se sedací soupravou, ložnice s manželskou postelí, druhá a třetí ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vybavený kuchyňský kout (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí), samostatné WC, sprchový kout, terasa se zahradním nábytkem a slunečníkem. Zařízení a služby: recepce otevřená od 09:00 – 12:30 hod. a od 14:00 – 18:00 hod. mimo sezónu a od 08:00 – 20:00 hod. v hlavní sezóně. Vyhřívaný venkovní bazén s dětskou částí od dubna do září, parkoviště, hřiště – volejbalové a fotbalové, multisportovní hřiště a dětské hřiště, obchody, snack bar u bazénu, Latino Cafe Bar, restaurace, pizzerie, grill, supermarket, trafika, knihkupectví, pekařství, kadeřník, lékař, místo pro animační program, prádelna, ping–pong. Příjezdy v sobotu: od 17:00 do 20:00 hod. Odjezdy v sobotu: do 10:00 hod. Aktivity zdarma: v červenci / srpnu. Sportovní aktivity během dne a večerní show. Mini-club pro děti od 4 do 12 let. SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 10 % sleva při 14 denním pobytu do 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013 Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, venkovní parkování. Cena nezahrnuje: kauci 150 € (platí se po příjezdu), turistickou taxu 0,55 €/den/os. Fakultativní příplatky na místě: ložní prádlo a ručníky (vlastní nebo za poplatek), dětská postýlka + židle + vana 25 €/pobyt, prádelna, domácí zvířata 21 €/pobyt.

Agde parkoviště, pétanque, ping–pong, volejbal, v červenci a srpnu trhy v neděli od 18:00 hod. Příjezd v sobotu: od 17:00 do 20:00 hod. Odjezd v sobotu: do 10:00 hod. Aktivity zdarma: Od 06. 07. do 30. 8. 2013. Animace pro dospělé a mládež v průběhu dne (sportovní turnaje) a večer (tematické party, karaoke, tance). Aktivity pro děti ve věku od 4 do 11 let (5 x do týdne). Animační programy pro mládež od 12 do 15 let.

8 km 1,8 km

SPECIÁLNÍ NABÍDKA 10 % sleva při 14 denním pobytu do 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013. Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, venkovní parkování.

Camping La Pinéde***

Cena nezahrnuje: kauci 300 € (platí se po příjezdu), turistickou taxu 0,50 €/den (od 12 let), závěrečný úklid na vyžádání 52 €.

60 m nad úrovní moře, na vyhasnuté sopce Cevennes je středisko La Pinéde.

Fakultativní příplatky na místě: ložní prádlo a ručníky (vlastní nebo půjčené), internet, pronájem TV 40 €/týden, dětská postýlka + židle + vana 25 €/ pobyt, prádelna, domácí zvířata 40 €/pobyt, Wi–Fi.

Termín

mobilní dům 4/6

mobilní dům 6/8

04.05. – 11.05.

7 820

8 220

11.05. – 18.05.

6 120

6 490

18.05. – 25.05.

7 430

7 820

25.05. – 08.06.

6 760

7 160

08.06. – 15.06.

7 820

8 220

15.06. – 22.06.

10 870

11 270

22.06. – 29.06.

11 930

12 330

29.06. – 06.07.

17 760

19 230

06.07. – 13.07.

21 880

23 730

Mobilní dům 6/8 osob (cca. 31 m2) obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí, druhá a třetí ložnice se dvěma samostatnými lůžky, vybavený kuchyňský kout (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí), sprchový kout, WC, terasa se zahradním nábytkem.

13.07. – 27.07.

22 790

24 930

27.07. – 03.08.

24 930

27 180

03.08. – 17.08.

26 260

28 380

17.08. – 24.08.

17 760

19 230

24.08. – 31.08.

9 550

10 080

Vzdálenost od moře: cca 5 min. autem.

31.08. – 07.09.

6 760

7 160

Zařízení a služby: recepce, vyhřívaný venkovní bazén otevřen od dubna, snack bar u bazénu,

07.09. – 21.09.

6 090

6 490

Popis ubytování: Mobilní dům 4/6 osob (cca. 27 m2) obývací pokoj s rozkládacím lůžkem, ložnice s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, vybavený kuchyňský kout (sporák, mikrovlnná trouba, lednice, nádobí), sprchový kout, WC, terasa se zahradním nábytkem.

RIVIERA 2013

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.


CÔTE ˆ DˇAZUR

5

Menton

Residence Les Citronniers***

Studio pro 4 osoby: studio s rozkládací pohovkou + 2 rozkládací křesla, vybavené kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem, WC, balkonem. Studio 4 osoby s výhleden do zahrady: studio s rozkládací pohovkou + 2 rozkládací křesla, vybavené kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem, WC, balkonem.

Příjemná rezidence se nachází v centru Mentonu, v blízkosti obchodů, kaváren a starého města.

300 m 100 m

Zařízení a služby: recepce, výtah, zahrada, knihovna, tenisový kurt, prádelna, Wi–Fi /za příplatek).

Popis ubytování: klimatizovaná studia vybavená koupelnou, kuchyní (lednice, sporák, mikrovlnná trouba/gril, myčka nádobí), klimatizací, TV a balkonem.

Příjezd od 17:00 hod. Odjezd do 10:00 hod.

Studio pro 2 osoby: studio s rozkládací pohovkou, vybavené kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem, WC, balkonem.

Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, venkovní parkování, TV, ložní prádlo, závěrečný úklid.

Studio pro 2 osoby s výhledem do zahrady: studio s rozkládací pohovkou, vybavené kuchyňským koutem a koupelnou se sprchovým koutem, WC, balkonem.

1 x do týdne aktivita s průvodcem: turistika, potápění, plavba na kanoi.

Cena nezahrnuje: kauce 200 € (platí se po příjezdu), turistická taxa 1 €/den/os, dětská postýlka + židle + vana 16 €/pobyt, domácí zvířata 55 €/týden, prádelna 6 €/praní, Wi–Fi 2–5 €/den nebo 10–20 €/týden.

Termín

studio 4/5

apartmán 4/5

apartmán 6/7

apartmán 6/8

27.04. – 04.05.

15 120

17 770

17 770

20 420

04.05. – 11.05.

16 440

19 360

19 360

22 280

11.05. – 08.06.

19 890

23 590

23 590

27 050

08.06. – 22.06.

25 190

29 590

29 690

33 950

22.06. – 29.06.

19 360

22 540

22 540

25 990

29.06. – 03.08.

16 440

19 360

19 360

22 280

03.08. – 24.08.

12 190

14 590

14 590

16 720

24.08. – 31.08.

9 020

10 590

10 590

12 190

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Résidence Odalys Le Palais Rossini** Rezidence na konci umělecké čtvrti, 700 m od Promenade des Anglais, je dřívějším historickým hotelem z 30tých let. Dobré dopravní spojení na pláž.

Nice Fakultativní příplatky na místě: kryté parkoviště 10 €/den nebo 50€/týden, malá zvířata 35 €/ pobyt, prádelna, dětská postýlka 25 €/týden. 5,50 € ručníky/výměna (u rezidenčního typu ubytování). HOTEL

Popis ubytování: ubytování ve studiích a apartmánech vybavených koupelnou, kuchyní, klimatizací, TV, internetem a balkonem. Jedno studio je přizpůsobené pro handicapované osoby s přímým přístupem na parkoviště. Studio pro 2 osoby (cca 20 m2): studio s rozkládací pohovkou nebo 2 oddělenými lůžky, kuchyní (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC. Apartmán pro 4 osoby (cca. 30 m2). dvoupokojový apartmán: pokoj s 2 lůžky, ložnice s 2 lůžky, kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, oddělené WC. Zařízení a služby: recepce otevřená v úterý, sobotu a neděli od 8:00 – 21:00 hod., ve středu od 8:00 – 22:00 hod., ve čtvrtek od 7:00 – 22:00 hod., v pátek od 7:00 – 21:00 hod., místnost na snídaně.

Cena nezahrnuje: kauci 300 € / studio, turistickou taxu 0,30 €/os./den (od 18 let), závěrečný úklid od 52 €.

700 m

Termín

studio 2

apartmán 4

duplex 4

13.02.–05.03.

2 920

3 180

3 450

23.03.–20.05. 26.05.–28.06. 31.08.–31.10.

2 390

2 920

3 320

29.06.–31.08.

3 320

3 980

4 490

Cena ubytování za den pobytu v Kč. REZIDENCE Termín

studio 2

apartmán 4

duplex 4

A

13.04.–27.04. 15.05.–08.06. 14.09.–21.09.

12 730

15 120

16 580

B

04.05.–18.05. 15.06.–29.06. 31.08.–07.09.

13 790

16 180

17 890

C

06.07.–27.07. 24.08.–31.08.

16 970

21 480

23 190

D

03.08.–17.08. 22.09.–27.10.

17 490

22 280

E

21.09.–02.11.

11 270

13 130

Příjezd: od 16:00 hod. Odjezd: do 10:00 hod. Cena zahrnuje: rezidence – ubytování, ložní prádlo, spotřebu energií, TV, internet. Hotel – ubytování, ložní prádlo, ručníky, TV, internet, denní úklid.

1 km

24 130

14 320

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

PRIMA ITALIA


6

CÔTE ˆ DˇAZUR

Beausoleil/Monako

Résidence 600 m Les Jardins d ´Elisa***L 400 m

REZIDENCE

Rezidence situovaná nad Moulins de Monaco, je vzdálená pouhých 5 minut chůze od Forum Grimaldi a 10 minut od pláže Lavrotto a Casina. Popis ubytování: světlé a prostorné pokoje vás okouzlí luxusem a komfortem. Studia a apartmány většinou s výhledem na moře vybavené koupelnou, kuchyní (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), klimatizací, TV, internetem a balkonem.

Termín

studio 2

studio 2 M

apartmán 4

04.05 – 18.05.

15 380

17 240

21 190

24 930

18.05. – 01.06.

51 720

63 650

84 860

106 080

01.06. – 29.06.

15 380

17 240

21 220

24 930

29.06. – 06.07.

21 220

23 070

28 640

34 340

06.07. – 31.08.

21 220

23 070

28 640

34 340

31.08. – 07.09.

15 380

17 240

21 190

24 930

07.09. – 21.09.

15 380

17 240

21 190

24 930

21.09. – 05.10.

26 520

31 820

46 390

63 650

05.10. – 26.10.

15 380

17 240

21 190

24 930

Cena ubytování za týden pobytu v Kč. kuchyně, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkon s výhledem na moře.

Studio 2 osoby (cca 30 m2): studio s rozkládací pohovkou, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkonem.

Apartmán 6 osob (cca 50–60 m2): dvou/ třípokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, 2 ložnice s manželskou postelí, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkon s výhledem na moře.

Studio 2 osoby (cca 30 m2): studio s rozkládací pohovkou, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkonem. Studio 2/3 osoby s výhledem na moře (cca 30–35 m2): studio s rozkládací pohovkou, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkon s výhledem na moře.

Zařízení a služby: recepce od 8:00 – 12:00 hod. a od 15:30 – 21:00 hod., kavárna, fitness, automat na nápoje. Na vyžádání na recepci: fén, žehlička a žehlicí prkno, dětská postýlka, dětská židle (v závislosti na dostupnosti).

Apartmán 4 osoby (cca. 40–50 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí,

Příjezd: od 16:00; Odjezd: do 10:00.

studio 2

studio 2 M

apartmán 4

apartmán 6

A

29.03.–02.11.

3 925

4 349

5 516

6 577

B

23.05.–26.05.

10 581

13 233

18 537

23 841

C

25.09.–28.09.

5 543

6 869

9 786

12 703

Cena ubytování za den pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Cena zahrnuje: rezidence, ubytování, ložní prádlo, ručníky, spotřebu energií, televize, internet. Hotel, ubytování, ložní prádlo, ručníky, spotřebu energií, televize, internet, denní úklid.

HOTEL Termín

apartmán 6

Cena nezahrnuje: kauce 300 € (platí se po příjezdu), turistická taxa 1 €/os./den (od 13 let), závěrečný úklid 30 €/studio, 40 €/apt., 45 €/apt. pro 6 os. Fakultativní příplatky na místě: kryté parkoviště 10 €/den, malá zvířata 10 €/týden, denní úklid při rezidenčním typu ubytování na vyžádání.

Beausoleil/Monako REZIDENCE Termín

500 m

studio 2

studio 2/3 M

apartmán 4

15 380

17 240

19 230

18.05.–25.05.

51 720

63 650

76 380

29.06.–31.08.

21 220

23 070

26 790

21.09.–28.09.

26 520

31 820

41 760

30.03.–18.05. 25.05.–29.06.

300 m

31.08.–21.09. 28.09.–26.10.

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

Résidence Les Hauts de la Principauté***

Studio 2/3 osoby s výhledem na moře (cca 31 m2): studio s 2 lůžky + přistýlkou, kuchyní, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkon s výhledem na moře.

Krásná rezidence se nachází na jednom z exponovaných monackých míst.

Apartmán 4 osoby (cca. 30 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s 2 lůžky, ložnice s 2 lůžky, kuchyně, koupelna se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkon s výhledem na moře.

Popis ubytování: ubytování je ve studiích a apartmánech, u většiny s výhledem na moře vybavených koupelnou, kuchyní (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí) klimatizací, TV, internetem a balkonem.

Zařízení a služby: recepce od 8:00 – 12:00 hod. a od 15:30 – 21:00 hod., místnost na snídaně, střešní terasa.

Studio 2 osoby (cca 28 m2): studio s rozkládací pohovkou, kuchyní, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkon s výhledem na moře. HOTEL Termín

Příjezd: od 16:00 hod. Odjezd: do 10:00 hod. Na vyžádání na recepci: fén, žehlička a žehlicí prkno, dětská postýlka, dětská židle (v závislosti na dostupnosti).

studio 2

studio 2/3 M

A

29.03.– 02.11.

3 920

4 350

4 720

B

23.05.–26.05.

11 380

14 030

16 415

C

25.09.–28.09.

5 540

6 870

8 190

Cena ubytování za den pobytu v Kč.

RIVIERA 2013

apartmán 4

Cena zahrnuje: rezidence – ubytování, ložní prádlo, ručníky, spotřebu energií, televize, internet. Hotel – ubytování, ložní prádlo, ručníky, spotřeba energií, televize, internet, denní úklid. Cena nezahrnuje: kauce 300 € (platí se po příjezdu), turistická taxa 1 €/osoba/den (od 13 let), závěrečný úklid 57 €, snídaně 11 €/ den dospělý, 6 €/dítě (4–13 let), do 4 let zdarma. Fakultativní příplatky na místě: kryté parkoviště 10 €/den, malé zvíře 10 €/týden, závěrečný úklid 57 €, snídaně 11 €/den dospělý, 6 €/dítě (4–13 let), do 4 let zdarma.


CÔTE ˆ DˇAZUR

Atibes

Résidence Port Prestige****

7

Studio 4/5 osob (cca 27 m²): studio se 2 samostatnými rozkládacími lůžky (1 z nich je dvoulůžko) a patrovým lůžkem.

250 m

Apartmán 4/5 osob (cca 35 m²): dvoupokojový apartmán, obývací pokoj s rozkládacím jedno a dvou lůžkem, ložnice s manželskou postelí.

Prémiová rezidence Port Prestige se nachází v centru Antibes, proti přístavu a v blízkosti písečných pláží.

0m

Apartmán 6/7 osob (cca 51 m²): 2/3pokojový apartmán, obývací pokoj s rozkládacím jedno a dvou lůžkem, ložnice s manželskou postelí, spací kout s patrovým lůžkem.

Popis ubytování: ubytování ve studiích a apartmánech, kuchyně (lednice, sporák s troubou, mikrovlnná trouba, toaster, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kávovar), koupelna se se sprchovým koutem nebo vanou, WC a fénem, TV, telefon, Wi–Fi, balkon nebo terasa, zahradní nábytek. Některé pokoje mají střešní terasu s jaccuzzi.

Zařízení a služby: recepce, bazén, zahrada, terasa, místnost na snídaně, wellness, kryté parkoviště. Příjezd: ne – pá 17:00 – 20:00 hod. So – 14:00 – 21:00 hod. Odjezd: do 10:00 hod.

Termín

studio 4/5

apartmán 4/5

apartmán 6/7

27.04. – 04.05.

28 120

29 700

35 540

04.05. – 11.05.

31 030

32 620

39 250

11.05. – 08.06.

28 120

29 700

35 540

08.06. – 22.06.

31 030

32 620

39 250

22.06. – 29.06.

36 070

37 920

45 350

29.06. – 03.08.

40 310

42 430

51 180

03.08. – 24.08.

49 060

51 720

61 790

24.08. – 31.08.

36 070

37 920

45 350

31.08. – 14.09.

31 030

32 620

39 250

14.09. – 21.09.

28 120

29 700

35 540

21.09. – 26.10.

20 160

21 220

25 460

Cena zahrnuje: recepční služby, ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky, prostředky na úklid, závěrečný úklid, dětskou postýlku v případě potřeby, půjčení her (playstation). Cena nezahrnuje: kauce 200 €, turistická taxa 1,50 €/ den/os. (od 13 let), parking 9 €/den nebo 55 €/týden. Fakultativní příplatky na místě: ubytování v pokojích s jaccuzzi – 3 120 Kč (při rezervaci zájezdu na vyžádání), Internet 5 €/ den nebo 20 €/týden.

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Antibes/Juan Les Pins

Résidence Les Pins Bleus***

250 m

Rezidence s vynikající polohou, výhledem na moře a cestou na pláž přes park Exflora. Popis ubytování: ubytování ve studiích a apartmánech vybavených kuchyní (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, balkonem nebo terasou, klimatizací, TV, Wi–Fi. Studio 2/3 osoby (cca 20 m2): studio s rozkládací pohovkou + přistýlka.

50 m

Termín

studio 2/3

studio 3/4

apartmán 4

apartmán 6

apartmán 8

06.04.–13.04.

7 290

7 820

10 340

12 730

10 610

13.04. – 27.04.

9 680

10 740

13 390

17 350

15 380

Studio 3/4 osoby (cca 25 m2): studio se 2 rozkládacími pohovkami.

27.04. – 11.05.

11 390

12 860

15 250

20 020

16 710

11.05. – 18.05.

10 870

12 330

14 590

19 090

14 320

Apartmán 4 osoby (cca. 30 – 35 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s 2 lůžky nebo manželskou postelí.

18.05. – 25.05.

11 390

12 860

15 250

20 020

15 380

25.05. – 08.06.

10 870

12 330

14 590

19 090

14 320

08.06. – 22.06.

12 590

14 060

16 580

21 220

16 710

Apartmán 6 osob (cca. 40 m2): třípokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, 2 ložnice s 2 lůžky.

22.06. – 29.06.

16 440

17 890

20 950

25 190

18 430

29.06. – 06.07.

20 670

22 680

24 930

31 560

22 810

Zařízení a služby: recepce, výtah, bazén, terasa, místnost na snídaně, garáž.

06.07 – 13.07.

21 220

23 610

27 050

35 800

28 770

13.07. – 27.07.

21 750

24 270

27 720

36 730

37 660

Příjezd: od 17:00 – 20:00 hod. Odjezd: do 08:00 – 10:00 hod.

27.07. – 03.08.

22 280

25 060

30 890

38 460

39 520

03.08. – 17.08.

23 470

25 990

32 620

40 580

41 900

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 15 % sleva při 14 denním pobytu ukončeném do 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013.

17.08. – 24.08.

22 280

25 060

30 890

38 450

44 820

24.08. – 31.08.

16 440

17 890

20 950

25 190

41 900

Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, bazén, internet.

31.08. – 07.09.

12 590

14 060

16 580

21 220

22 807

07.09. – 14.09.

11 390

12 860

15 250

20 020

16 710

Cena nezahrnuje: kauci 300 €, závěrečný úklid od 54 €, turistická taxa + parkování (platba při příjezdu).

14.09. – 21.09.

10 870

12 330

14 580

19 090

15 380

21.09. – 5.10.

6 890

7 820

10 340

12 730

13 260

Fakultativní příplatky na místě: ložní prádlo 10 €/os., dětská postýlka 25 €/pobyt, malé zvíře 44 €/pobyt.

05.10. – 19.10.

6 490

7 290

9 680

12 070

12 730

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

PRIMA ITALIA


8

300 m 400 m

CÔTE ˆ DˇAZUR

Golfe Juan

Résidence Open***

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 15 % sleva při 14 denním pobytu ukončeném do 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013

Příjemná residence uprostřed palem.

Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, TV, u ubytování v apartmánu 4/5 Supérieur navíc ložní prádlo, spotřebu energií, závěrečný úklid, animační programy pro děti (4–11 let).

Popis ubytování: ubytování ve studiích a apartmánech vybavených koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, nebo samostatným WC, trezorem, TV, balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem. Vybavení kuchyně (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí).

Cena nezahrnuje: kauce 300 €, turistická taxa 1 €/osoba/den (od 13 let), závěrečný Termín

Studio 4 osoby (cca 27 m2): studio s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky a rozkládací pohovkou.

Fakultativní příplatky na místě: ložní prádlo 10 €/ výměna, ručníky 5,5 €, Wi–Fi podle doby připojení, garáž od 28 – 38 €/týden, lehátka u bazénu 4 €/půl dne a 7 €/ den, pronájem lehátka a slunečníku na pláži 8 €/půl dne, 14 €/ den, tenis 12 €/ hod., dětská postýlka 25 €/pobyt nebo 6 €/den, prádelna, malá zvířata35 €/pobyt, sada na uklízení 6 €, trezor 2 €/den, 9 €/týden.

studio 4

apartmán 4

apartmán 4/5 supérieur

apartmán 6 M

06.04. – 13.04.

8 350

9 150

10 870

10 870

14 190

13.04. – 04.05.

11 670

12 460

14 060

14 060

18 830

04.05. – 11.05.

13 920

14 580

16 570

16 570

21 080

11.05. – 18.05.

12 860

13 920

15 520

15 520

20 290

18.05. – 25.05.

13 920

14 590

16 580

16 580

21 080

25.05. – 08.06.

12 860

13 920

15 520

15 520

20 290

08.06. – 22.06.

15 250

16 180

18 430

18 430

22 790

22.06. – 29.06.

18 290

19 890

21 990

21 990

27 180

Apartmán 6 osob s výhledem na moře (cca 40 m2): dvou/třípokojový apartmán, 1. pokoj s rozkládací pohovkou a lůžkem, ložnice s francouzským lůžkem, 2. pokoj s rozkládací pohovkou a lůžkem nebo patrovým lůžkem.

29.06. – 06.07.

20 550

22 280

24 390

24 390

32 350

06.07. – 13.07.

22 280

23 730

26 390

26 390

36 860

13.07. – 27.07.

23 070

24 790

27 580

27 580

37 920

27.07. – 03.08.

26 390

27 840

30 760

30 760

39 120

03.08. – 17.08.

27 850

29 440

32 230

32 230

40 840

Zařízení a služby: recepce otevřená od 9:00 – 12:00 hod. a od 16:00 – 19:00 hod. od pondělí do pátku. V neděli od 08:00 – 12:00 hod. a od 14:00 – 20:00 hod. v sobotu, bazén s terasou a dětským bazénem, soukromá pláž, lehátka za poplatek, fitness, tenis, ping–pong, pétanque, kulečník a stolní fotbal za poplatek.

17.08. – 24.08.

26 390

27 850

30 760

30 760

39 120

24.08. – 31.08.

18 290

19 890

22 020

22 020

27 180

31.08. – 14.09.

11 690

12 460

14 050

14 050

18 830

14.09. – 21.09.

10 990

11 790

13 390

13 390

18 030

21.09. – 05.10.

8 360

9 150

10 870

10 870

14 190

05.10. – 19.10.

7 830

8 620

10 210

10 210

13 530

Příjezd v sobotu nebo neděli: od 17:00 – 20:00 hod. Odjezd v sobotu nebo neděli: do 10:00 hod.

19.10. – 26.10.

8 350

9 150

10 870

10 870

14 190

Apartmán 4 osoby (cca 27 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou a lůžkem, malý pokoj s francouzským lůžkem. Apartmán 4/5 osob Supérieur (cca. 32 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou a lůžkem, ložnice s manželskou postelí nebo dvěma oddělenými lůžky.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

Cannes

Résidence Cannes 800 m Villa Francia*** 600 m

studio 2

úklid od 52 €, parkování venku zdarma.

Rezidence s úchvatným panoramatickým výhledem na Cannes. Popis ubytování: ubytování v klimatizovaných studiích a apartmánech. Zařízení: TV, telefon, Wi–Fi, plně vybavená kuchyně (nádobí, lednice, sporák s troubou, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kávovar), koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, balkon nebo terasa, zahradní nábytek.

Apartmán 6/7 osob (cca 35 m²): 2/3pokojový apartmán, obývací pokoj s 2 samostatnými rozkládacími lůžky (1 z nich je dvoulůžko), ložnice s manželskou postelí, spací kout s patrovým lůžkem. Apartmán 6/7 osob (cca 45 m²): třípokojový apartmán, obývací pokoj s 2 samostatnými rozkládacími lůžky (1 z nich je dvoulůžko), ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice nebo spací kout s patrovým lůžkem.

Zařízení a služby: recepce, bar, restaurace, mini – market, pekárna, bazén, hřiště, tenisové kurty, pétanque, zahrada, terasa, prádelna, parkoviště.

Studio 4/5 osob (cca 23 m²): studio se 2 samostatnými rozkládacími lůžky (1 z nich je dvoulůžko) a spací kout s patrovým lůžkem.

Příjezd: od 17:00 hod. Odjezd: do 10:00 hod. Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, závěrečný úklid, TV, shuttle bus na pláž.

Apartmán 4/5 osob (cca 28 m²): dvoupokojový apartmán, obývací pokoj s 2 samostatnými rozkládacími lůžky (1 z nich je dvoulůžko), ložnice s manželskou postelí.

Cena nezahrnuje: kauci 200 €, turistickou taxu 1, 50 €/den/os., parking, dětskou postýlku, ručníky, prostředky na úklid, malá zvířata.

CZK

studio 4/5

apartmán 4/5

apartmán 6/7

apartmán 6/7+

27.04. – 04.05.

16 970

19 090

20 420

22 540

04.05. – 11.05.

19 360

21 750

23 340

25 460

11.05. – 08.06.

23 070

25 990

27 850

30 490

08.06. – 22.06.

19 360

21 750

23 340

25 460

22.06. – 29.06.

29 970

33 420

35 790

39 520

03.08. – 24.08.

34 220

38 450

41 120

45 350

24.08. – 31.08.

26 790

29 970

32 090

35 540

31.08. – 14.09.

19 360

21 750

23 340

25 460

14.09. – 21.09.

14 060

15 650

16 690

18 290

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

RIVIERA 2013


CÔTE ˆ DˇAZUR

Agay

9

Résidence Le Nautic*** 150 m

Rezidence s ideální polohou jen několik metrů od pláže v Agay.

150 m

Popis ubytování: ubytování v klimatizovaných apartmánech. Zařízení: vybavený kuchyňský kout (sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí), koupelna se sprchovým koutem a WC, terasa nebo zahrádka. TV, Internet.

Termín

apartmán 4/5

06.04. – 13.04.

6 895

apartmán 5/6 7 426

13.04. – 04.05.

10 741

11 669

04.05. – 11.05.

11 271

12 199

11.05. – 18.05.

9 017

9 812

18.05. – 25.05.

10 741

11 669

25.05. – 01.06.

10 210

11 138

15.06. – 22.06.

12 730

14 056

22.06. – 29.06.

14 586

15 779

29.06. – 06.07.

18 299

20 155

06.07. – 13.07.

22 807

24 398

13.07. – 27.07.

23 603

25 459

27.07. – 03.08.

25 194

28 376

03.08. – 17.08.

27 050

29 835

17.08. – 24.08.

23 603

25 459

24.08. – 31.08.

15 779

17 238

31.08. – 07.09.

9 812

11 138

07.09. – 14.09.

9 017

9 812

14.09. – 21.09.

7 293

7 823

21.09. –05.10.

6 365

6 365

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

apartmán 4/5 osob (cca. 28 m2): dvoupokojový apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (2 osoby) + 1 přistýlka (pokud je 5 osob), ložnice se dvěma samostatnými lůžky. apartmán 5/6 osob (cca 38 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou (2 osoby) + 2 přistýlky, ložnice s manželskou postelí. Zařízení a služby: recepce je otevřená v úterý, čtvrtek a neděli od 10:00 – 12:00 hod., v sobotu od 08:00 – 10:30 hod. a od 17:00 – 20:00 hod. V jiné dny je recepce otevřená v rezidenci Les Mimosas. Na vyžádání na recepci: žehlička a žehlicí prkno, vysavač.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 20 % sleva při 14 denním pobytu od 11. 05 – 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013 Cena zahrnuje: ubytování, ložní prádlo, spotřebu energií, venkovní parkování. Cena nezahrnuje: kauci 300 €/ od 7 nocí (platí se po příjezdu), turistickou taxu 1€/os./ den (od 13 let), závěrečný úklid od 54 €. Fakultativní příplatky na místě: ručníky 5,50 €/ sada, dětská postýlka + židle + vana 25 €/ pobyt, pronájem TV 30 – 40 € týden (TV již nainstalované v apartmánech), domácí zvířata.

St. Raphaël

Résidence Les Mimosas***

do 18 hod. Uzavřena ve středu. Bazén s dětskou částí, fitness, sauna, parní lázně, wellness, sportoviště.

Rezidence se nachází na úpatí masivu de L'Esterel cca 500 m od pláže Tortuga a 3 km od centra Saint Raphaël. Je zasazena do parku vysazených borovic, dubů a palem.

Aktivity zdarma: červenec – srpen. Aktivity pro děti ve věku od 4 do 11 let (5 x týdně). Animační programy pro mládež od 12 do 15 let.

Popis ubytování: studia a apartmány s vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, myčka nádobí), koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a WC, klimatizaci jen některých apartmánů. Možnost ubytování osob s omezeným pohybem.

Příjezdy sobota: od 17:00 do 20:00 hod. Odjezd: do 10:00 hod.

Příjezd v sobotu: od 17:00 do 20:00 hod. Odjezd v sobotu: do 10:00 hod.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 20 % sleva při 14 denním pobytu ukončeném 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013 apartmán 4

Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, venkovní parkování (omezené, nutno rezervovat předem), fitness.

500 m

Cena nezahrnuje: kauci 300 € (platí se po příjezdu), turistickou taxu 1 €/os./den, závěrečný úklid od 54 €. Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka + židle + vana 25 €/pobyt, TV 30 až 40 € /týden, prádelna, domácí zvířata 35 €/ pobyt, welness, sauna a parní lázně.

Termín

studio 2

apartmán 4/5

apartmán 6

06.04. – 13.04.

6 370

7 430

7 820

8 880

10 610

13.04. – 04.05.

9 150

10 870

11 270

13 130

15 380

apartmán 8

04.05. – 11.05.

9 820

11 540

11 930

13 790

16 710

Studio 2 osoby (cca 18 – 25 m2): studio s rozkládací pohovkou.

11.05. – 18.05.

8 750

10 340

10 870

12 460

14 320

18.05. – 25.05.

9 150

10 870

11 270

13 130

15 380

Apartmán 4 osoby (cca 26 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou a pokoj s patrovou postelí.

25.05. – 08.06.

8 750

10 340

10 870

12 460

14 320

08.06. – 15.06.

9 820

11 540

11 930

13 790

16 710

15.06. – 22.06.

12 190

14 060

14 580

16 720

18 430

Apartmán 4/5 osob (cca. 28 až 31 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí + přistýlka.

22.06. – 29.06.

14 850

17 760

18 160

20 550

22 810

29.06. – 06.07.

18 560

21 220

21 750

26 920

28 770

06.07. – 13.07.

22 540

25 460

25 990

33 420

37 660

Apartmán 6 osob (cca. 28 až 31 m2): třípokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí + přistýlka, druhá ložnice s dvěma oddělenými lůžky, klimatizace.

13.07. – 27.07.

23 470

27 450

28 120

34 740

39 520

27.07. – 03.08.

25 190

28 240

29 170

37 920

41 900

03.08. – 17.08.

27 180

30 630

31 690

40 050

44 820

17.08. – 24.08.

25 190

28 240

29 170

37 920

41 900

24.08. – 31.08.

14 850

17 760

18 160

20 550

22 807

31.08. – 07.09.

9 820

11 530

11 930

13 790

16 710

07.09. – 14.09.

9 150

10 870

11 270

13 130

15 380

14.09. – 21.09.

7 690

9 420

9 820

10 870

13 260

21.09. – 05.10.

7 160

8 750

9 150

10 210

12 730

05.10. – 19.10.

6 370

7 430

7 820

8 880

10 610

Apartmán 8 osob (cca. 49 až 54 m2): třípokojový/ čtyřpokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, dva malé pokoje s patrovými lůžky, dvě koupelny se sprchovým koutem a WC, klimatizace. Zařízení a služby: recepce je otevřená po–pá od 9 do 12hod. a od 16 do 19 hod., v sobotu od 8 do 12 hod. a od 14 do 20 hod., v neděli od 10 do 12 hod. a od 15

3 km

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

PRIMA ITALIA


10

CÔTE ˆ DˇAZUR

Cap Esterel Apartmán 4/5 osob (cca. 30 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s 2 rozkládacími lůžky (1 z nich dvojlůžko – ideálně 1 dospělý + 1 dítě), ložnice s manželskou postelí.

Cap Esterel 800 m Holiday Village*** 0m

Cap Esterel je největší prázdninový komplex ve Francii, kde je dovolená pohádkou. POPIS UBYTOVÁNÍ Ubytování v moderně zařízených domech. Studia jsou vybavena koupelnou s vanou a kuchyní (elektrická varná deska, trouba, myčka nádobí, konvice, mikrovlnka, lednička), TV, telefonem, Wi–Fi (příplatek), sejfem (příplatek), balkonem nebo terasou se zahradním nábytkem.

Apartmán 6/7 osob (cca. 42 m2): dvou/třípokojový apartmán, pokoj s 2 rozkládacími lůžky (1 z nich dvojlůžko – ideálně 1 dospělý + 1 dítě), ložnice s manželskou postelí, spací kout s patrovým lůžkem.

Zařízení a služby: recepce, terasa, fitness a wellness, 5 bazénů (vyhřívaný bazén, 2 dětské bazény, bazén s umělými vlnami, plavecký bazén), 2 jezera s odpočinkovým centrem, 6 restaurací, bary, mini–market, supermarket, novinový stánek, butiky, kadeřnictví, pekárna, bankomat, kostel, 17 tenisových kurtů, 9 jamkové golfové hřiště, Studio 4/5 osob (cca 28 m²): studio hřiště na volejbal, fotbal a basketbal, lukostřelba, s rozkládacím lůžkem (ideálně 1 dospělý + půjčovna kol, malá farma, divadlo/cirkus, dětské 1 dítě), spací kout s patrovým lůžkem. hřiště, dětské kluby, jesle, prádelna, žehlírna, venkovní a krytý parking, animační programy. Příjezd: od 17:00 hod. Termín studio 4/5 apartmán 4/5 apartmán 6/7 Odjezd: do 10:00 hod. 12.04. – 02.05.

3 050

3 450

5 040

03.05. – 19.05.

3 450

3 850

5 690

20.05. – 20.06.

3 050

3 450

5 040

21.06. – 27.06.

3 450

3 850

5 690

28.06. – 04.07.

4 780

5 430

7 820

05.07. – 11.07.

5 690

6 230

9 150

12.07. – 25.07.

6 760

7 430

10 870

26.07. – 22.08.

7 290

8 090

11 790

23.08. – 29.08.

5 690

6 230

9 090

30.08. – 12.09.

3 450

3 850

5 690

13.09. – 24.10.

2 390

2 650

3 850

25.10. – 31.10.

3 050

3 450

5 040

01.11. – 10.11.

3 450

3 850

5 690

Cena ubytování za den pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky, TV, závěrečný úklid, kyvadlovou dopravu vláčkem na pláž, aktivity (basketbal, beach volejbal, fotbal, ping– pong, pétanque, posilovna, aerobik, bodybalance). Cena nezahrnuje: kauci 200 €, turistickou taxu 1,5 €/den/os. (od 13 let), pobyt zvířat 55 €, kryté parkoviště, nekryté parkoviště, Wi–Fi, dětská postýlka, čistící sada, aktivity (zumba, skútr, segway, wellness a další).

Les Issambres

Résidence 100 m Les Issambres 3 km Calanques***** Jenom pár kroků od moře se nachází prémiová rezidence Les Issambres Calanques, která je zasazena mezi přístavem, piniovým lesem a starou vesničkou. POPIS UBYTOVÁNÍ Ubytování je v nově zařízených klimatizovaných studiích a apartmánech. Studio 4 osoby (cca 27 m²): rozkládací pohovka pro dvě osoby a spací kout s patrovým lůžkem, plně vybavená kuchyně (nádobí, lednice, keramická varná deska s troubou, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kávovar), koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC a fénem, TV, telefon, Wi–Fi, sejf, balkon nebo terasa, zahradní nábytek. Termín

studio 4/5

27.04. – 18.05.

14 590

17 240

18.05. – 29.06.

21 220

24 930

27 580

29.06. – 06.07.

36 590

42 960

47 190

06.07. – 03.08.

42 170

49 590

54 370

03.08. – 24.08.

48 270

56 750

62 590

24.08. – 31.08.

36 590

42 960

47 190

31.08. – 14.09.

26 260

31 290

34 480

14.09. – 09.11.

12 990

15 120

16 690

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

RIVIERA 2013

apartmán 4

Zařízení a služby: recepce, terasa, restaurace, zahrada, bazén, lázně s thalasoterapií a mnohými ozdravnými procedurami. Příjezd: ne – pá 17:00 – 20:00 hod. so – 14:00 – 21:00 hod. apartmán 6/7 Odjezd: do 10:00 hod. 18 830

Stravování: polopenze dospělý 33 €, dítě 4–11 let 17€, dítě 0–4 lety zdarma. Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky, TV, dětský set (postýlka, židle, vanička), prostředky na úklid, půjčení her a PlayStation, závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje: kauci 200 €, turistickou taxu 1,5 €/den/os. (od 13 let). Fakultativní příplatky na místě: malá zvířata 55 €, kryté parkoviště 9 €/den, 49 €/týden, nekryté parkoviště 6 €/den, 30 €/týden, Wi–Fi.


CÔTE ˆ DˇAZUR

Sainte–Maxime

11

Résidence Les Platanes***

200 m

Čtyřpatrová rezidence se nachází v zelené, ale živé části města, v blízkosti historického centra.

50 m

Popis ubytování: studio pro 4 osoby (cca 27 m²), klimatizované studio s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, spací kout s patrovým lůžkem, plně vybavená kuchyně (nádobí, lednice, keramická varná deska s troubou, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, rychlovarná konvice, kávovar), koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC a fénem, TV, telefon, Wi–Fi, balkon nebo terasa, zahradní nábytek. termín

studio 4

27.04. – 18.05.

11 140

18.05. – 29.06.

16 440

29.06. – 06.07.

20 950

06.07. – 03.08.

25 990

03.08. – 24.08.

28 380

24.08. – 31.08.

22 790

31.08. – 07.09.

16 440

14.09. – 28.09.

11 140

28.09. – 09.11.

10 080

Zařízení a služby: recepce, terasa, balkon, místnost na snídaně, knihovna, společenská místnost, stolní tenis. Příjezd: ne – pá 17:00 – 20:00 hod. so – 14:00 – 21:00 hod. Odjezd: do 10:00 hod. Cena zahrnuje: ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, TV, závěrečný úklid, půjčení her. Cena nezahrnuje: kauci 200 €, turistickou taxu 1 €/den/os. (od 13 let) Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka + židle + vana 25 €/pobyt, malá zvířata 40 €/týden, prádelna 6 €/praní, Wi–Fi, ručníky.

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Grimaud

Résidence Les Bastides de Grimaud***

mikrovlnná trouba/grill, myčka nádobí), koupelnou se sprchovým koutem, WC a terasou.

ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s dvěma lůžky, nebo patrovou postelí.

Studio 2 osoby (cca 24 m2): studio s rozkládací pohovkou.

Apartmán 8 osob (cca. 63 až 70 m2): čtyřpokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se samostatnými lůžky nebo s patrovými lůžky, 2 koupelny a WC, klimatizace.

Studio 4 osoby (cca 37 m2): studio s rozkládací pohovkou + 2 rozkládací křesla.

Klidná reprezentativní rezidence s nádherným výhledem.

Apartmán 4 osoby (cca 38 m2): dvoupokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s manželskou postelí.

Popis ubytování: studia a apartmány jsou vybavené kuchyňským koutem (lednice, sporák,

Apartmán 6 osob (cca 48–60 m2): třípokojový apartmán, pokoj s rozkládací pohovkou,

Termín

studio 2

studio 4

apartmán 4

apartmán 6

apartmán 8

04.05. – 11.05.

10 870

13 130

13 790

15 920

18 030

11.05. – 18.05.

9 280

11 140

11 670

12 990

15 250

18.05. – 25.05.

10 480

12 590

13 130

15 250

17 240

25.05. – 08.06.

9 950

11 930

12 460

14 590

16 580

08.06. – 15.06.

10 480

12 590

13 130

15 250

17 240

15.06. – 22.06.

13 530

15 650

18 040

19 090

21 080

22.06. – 29.06.

15 380

17 890

21 080

23 340

26 260

29.06. – 06.07.

19 090

22 790

25 990

29 830

33 420

06.07. – 13.07.

24 930

28 490

31 560

36 860

41 490

13.07. – 27.07.

26 390

29 840

34 220

39 250

43 090

27.07. – 03.08.

29 570

33 280

36 070

41 370

45 480

03.08. – 17.08.

30 490

34 470

39 250

43 630

49 060

17.08. – 24.08.

24 930

28 490

31 560

36 860

41 490

24.08. – 31.08.

15 380

17 890

21 080

23 340

26 260

31.08. – 07.09.

9 280

11 140

11 670

12 990

15 250

07.09. – 14.09.

8 460

9 550

10 340

11 790

13 660

14.09. – 21.09.

7 430

8 220

8 750

9 280

10 340

21.09. –19.10.

6 760

7 290

7 820

8 490

9 550

19.10. – 26.10.

7 430

8 220

8 750

9 280

10 350

3 km 1 km

Zařízení a služby: recepce je otevřená po–pá od 10 do 12hod. a od 16 do 19 hod., v sobotu od 8 do 12 hod. a od 14 do 20hod., neděle od 09 do 12 hod. Uzavřena ve středu. Bazén s dětskou částí, fitness, herna s kulečníkem a stolním fotbalem, internet point, prádelna, parkoviště, kyvadlová doprava na pláž Port Grimaud. Příjezd v sobotu od 17:00 do 20:00 hod. v neděli od 10:00 do 12:00 hod. Odjezdy v sobotu od 08:00 do 10:00 hod. v neděli od 09:00 do 10:00 hod. Aktivity zdarma: Od 06.07. – 30.08 v rezidenci La Palmeraie (5km) aktivity pro děti ve věku od 4 do 11 let (5 x do týdne), animace pro mládež od 12 do 15 let. SPECIÁLNÍ NABÍDKA! 20 % sleva při 14 denním pobytu ukončeném do 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013. Cena zahrnuje: ubytování, spotřeba energií, venkovní parkování, TV, fitness, parkování, kyvadlovou dopravu na pláž Grimaud, ložní prádlo. Cena nezahrnuje: kauci 300 € (platí se po příjezdu), turistickou taxu 1 €/den/ os., ručníky (vlastní nebo 5,50 €/1 ručník, 1 osuška), závěreční úklid od 52 €. Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka + židle + vana 25 €/pobyt, malá zvířata 40 €/týden, prádelna 6 €/praní, Wi–Fi.

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

PRIMA ITALIA


12

CÔTE ˆ DˇAZUR

Gassin

Résidence 60 m Les Marines de Gassin** 1 km

Hezká čtyřpatrová rezidence s privátním parkem vzdálená jenom pár kroků od pláží a obchodů.

ložnice s oddělenými lůžky nebo patrovým lůžkem a vyklápěcím lůžkem. apartmán 6/7 osob (cca 37 m2): třípokojový apartmán, obývací pokoj s vyklápěcí postelí (1 osoba), ložnice s 2 oddělenými lůžky a manželskou postelí, 2. ložnice s patrovým lůžkem. Zařízení a služby: recepce, výtah, bazén, park, tenisové kurty, sauna, parkoviště.

Popis ubytování ubytování ve studiích a apartmánech, vybavených kuchyňským koutem (elektrický sporák a trouba, lednice, myčka nádobí, kávovar), sprchovým koutem s WC. Balkon nebo lodžie, zahradní nábytek, klimatizace, TV, internet. studio 3/4 osob (cca. 27 m2): obývací pokoj s rozkládací pohovkou (2 osoby), spací kout s patrovým lůžkem.

Příjezd: od 17:00 hod. Odjezd: do 10:00 hod. Na vyžádání na recepci: žehlička a žehlicí prkno, vysavač. Cena zahrnuje: ubytování, ložní prádlo, spotřebu energií, TV, venkovní parkování. Cena nezahrnuje: kauci 200 €, turistickou taxu 1 €/osoba/den (od 13 let),

apartmán 4/5 osob (cca 33 m2): dvoupokojový apartmán, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (2 osoby) + rozkládací postel (1 osoba),

Fakultativní příplatky na místě: závěrečný úklid od 40 €, ručníky 7 €/os., Wi–Fi 2–5 €/den nebo 10–20 €/týden, dětskou postýlku + židle + vana 40 €/týden, malá zvířata 55 €/týden.

Termín

studio 3/4

apartmán 4/5

apartmán 6/7

27.04. – 18.05.

10 850

11 890

13 230

18.05. – 22.06.

13 490

14 830

16 150

22.06. – 06.07.

18 790

20 660

22 520

06.07. – 03.08.

31 270

32 860

37 630

03.08. – 24.08.

36 570

39 220

43 990

24.08. – 31.08.

27 550

28 880

32 860

31.08. – 07.09.

18 790

20 660

22 520

07.09. – 14.09.

13 490

14 830

16 150

14.09. – 28.09.

10 850

11 910

13 230

28.09. – 02.11.

7 930

8 730

9 520

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

CÔTE ˆ DˇAZUR

Vendres Plage/Valras Vila 6 osob (cca 33 m2): obývací pokoj s 1 lůžkem, mezipatro s patrovým lůžkem, ložnice s manželskou postelí v patře, vybavený kuchyňský kout (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar), koupelna se sprchovým koutem, WC, zahrada nebo terasa.

Résidence 800 m Le Grand Bleu*** 300 m

Ubytování ve vilách mezonetového typu. Popis ubytování: vila 5 osob (cca 32 m2), obývací pokoj s jedním lůžkem, mezipatro s 2 samostatnými lůžky, ložnice s manželskou postelí v přízemí, vybavený kuchyňský kout (lednice, sporák, mikrovlnná trouba, kávovar), koupelna se sprchovým koutem, WC, zahrada nebo terasa. Termín

vila 5

vila 6.

07.04.–05.05.

7 960

8 750

05.05.–12.05.

6 370

7 030

12.05.–19.05.

7 430

8 090

19.05.–26.05.

6 890

7 530

26.05.–02.06

9 020

9 680

02.06.–09.06.

10 870

11 670

09.06.–16.06.

13 390

14 320

16.06.–23.06.

18 030

19 630

23.06.–30.06.

20 950

23 590

30.06.–07.07.

22 280

24 930

07.07.–14.07.

25 860

28 490

14.07.–28.07.

26 780

29 690

28.07.–04.08.

19 090

21 080

04.08.–18.08.

10 870

11 670

18.08.–25.08.

6 890

7 560

25.08.–01.09.

5 970

6 630

14.09. –05.10.

5 170

5 570

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

RIVIERA 2013

Zařízení a služby: recepce, bazén, bar u bazénu (otevřen v červenci a srpnu), prádelna, pekárna 50 m, parkoviště. Přjezd soboty: od 17:00 do 20:00 hod.; Odjezd soboty: do 10:00 hod. Aktivity zdarma: červenec/srpen. Aktivity pro děti ve věku od 4 do 11 let (5 x do týdne). Animace pro mládež od 12 do 15 let. 20 % sleva při 14 denním pobytu do 06. 07. 2013 a od 31. 08. 2013. Cena zahrnuje: ubytování, spotřeba energií, venkovní parkování, ložní prádlo. Cena nezahrnuje: kauci 300 € (platí se po příjezdu), turistickou taxu 0,40 €/os./den (od 13 let), ručníky 5,50 €/výměna, závěreční úklid na vyžádaní od 52 €. Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka + židle + vana 25 €/pobyt, TV 40 € / týden, prádelna, domácí zvířata 40 €/pobyt.


LIGURIA

Santo Stefano Al Mare

Marina Degli Aregai****

Junior Apartmán: apartmán pro 4 os. cca 45 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou + minibar, ložnice s dvojlůžkem, koupelna, balkon, plážový servis v ceně (2 lehátka + slunečník).

Hotel a rezidence se nachází na výborném místě v zálivu Aregai, s výhledem na moře a privátní pláž. Popis ubytování: elegantně zařízené klimatizované pokoje, v kterých je k dispozici koupelna se sprchovým koutem s fénem, obývací pokoj s lednicí, telefonem, televizí, Wi–Fi, sejfem a balkonem. Příjezd denně, min. 3 noci. Zařízení disponuje recepcí, restaurací, barem, televizní místností, zahradou, terasou, hřištěm pro děti na pláži, parkovištěm a garážemi. Wi–Fi je dostupná v celém objektu zdarma. Klimatizovány jsou všechny prostory budovy. BX4: apartmán pro 4 os. cca 35 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou, mezipatro s dvojlůžkem, koupelna, balkon.

20 m

Apartmán+: apartmán pro 4 os. cca 45 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou + minibar, ložnice s dvojlůžkem, koupelna, balkon s výhledem na moře, plážový servis v ceně (2 lehátka + slunečník).

750 m

Pozn. některé apartmány mají společnou terasu Slevy: 5% sleva při včasném objednání do 23. 04. 2013. 7 = 6, 14 = 12, 21=14 sezóna A + příjezd 17.08.2013. Rodinný apartmán: 2 dospělí + 2 děti od 2 do 15 let. Děti mají 50% slevu z ceny ubytování. Možné jenom při apartmánu typu B4. Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky, venkovní parkování. Fakultativní příplatky na místě: garáž 10 €/den, slunečníky a lehátka 18 €/ 2 lehátka + 1 slunečník, dětská postýlka: 10 €/den, malá zvířata: 10 €/den, možnost přistýlky: 0/6 let 100% z ceny, 7/12 let 50% z ceny, 13 a víc 20% z ceny ubxtování.

B4: apartmán pro 4 os. cca 45 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s dvojlůžkem, koupelna, balkon. B4m: stejný typ jako B4 s výhledem na moře. Termín

13

Bx4

B4

B4m

Junior Apartmán

Apartmán+

polopenze

plná penze

A

01.12.–29.12. 06.01.–29.03. 01.04.–25.05. 31.08.–30.11.

1 190

1 290

1 470

1 730

1 890

400

660

B

29.03.–01.04. 25.05.–20.07. 24.08.–31.08.

1 370

1 430

1 590

1 960

2 120

400

660

C

29.12.–06.01. 20.07.–03.08. 17.08.–24.08.

1 630

1 730

1 890

2 450

2 610

400

660

D

03.08.–17.08.

1 990

2 050

2 220

2 930

3 090

400

660

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

LIGURIA

Diano Marina Castello

Residence Diano Sporting***

50 m

Moderní residence Diano Sporting se nachází poblíž centra města.

750 m

Popis ubytování: pěkně zařízené apartmány mono a bilo, kde je k dispozici koupelna se sprchovým koutem, kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, balkon, terasa či zahrádka. A2: studio pro 2 os. cca 20 m², obývací pokoj s dvojlůžkem, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa s 1 stolem + 3 židle. A3: studio pro 3 os., cca 25 m², obývací pokoj s dvojlůžkem + přistýlka, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa s 1 stolem + 3 židle. A4: studio pro 4 os., cca 30 m², obývací pokoj s dvojlůžkem + 2 přistýlky, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa s 1 stolem + 4 židle. BX4: apartmán pro 5 osob, cca 35m², ložnice s manželskou postelí oddělená skříní od obývacího pokoje s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa s 1 stolem + 4 židle. Termín

B5: apartmán pro 5 osob, cca 38 m², ložnice s manželskou postelí oddělená skříní od obývacího pokoje s rozkládací pohovkou + přistýlka, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa s 1 stolem + 5 židlí. B4: dva pokoje pro 4 osoby, cca 40 m², ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou + přistýlka, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa s 1 stolem + 4 židle. B5: dva pokoje pro 5 osob, cca 45 m², ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou + přistýlka, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa s 1 stolem + 5 židlí.

A2

A3

A4

BX4

BX5

B4

B5

B6

A

20.04.–01.06. 07.09.–26.10.

5 530

6 440

6 750

7 360

7 670

8 280

8 890

9 190

B

01.06.–15.06. 31.08.–07.09.

8 590

9 190

9 490

10 730

10 990

11 660

12 280

13 190

C

15.06.–06.07. 24.08.–31.08.

11 960

12 890

13 190

16 260

16 570

17 180

17 790

18 390

D

06.07.–03.08. 17.08.–24.08.

17 180

17 990

18 720

22 390

22 990

23 620

24 240

24 850

E

03.08.–17.08.

18 150

18 990

19 630

22 990

23 630

23 240

24 850

25 460

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

B6: dva pokoje pro 6 osob, cca 50 m², ložnice s manželskou postelí + rozkládací pohovka, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna pozn.některá studia mají společnou terasu. Sezóna A: příjezd denně, min. 4 noci. Sezóna B+C+D+E: příjezd od 15:00 – 20:00, odjezd od 7:30 – 10:00 v sobotu. Recepce je otevřená: Po–Pá 09:00–12:00, 16:00–19:00. Ne 10:00–12:00 + 17:00–19:00. Slevy: 5% sleva při včasném objednání do 29.03.2013. 7 = 6, 14 = 12, 21=14 sezóna A + příjezd 01.06.2013. Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu vody, plynu, elektřiny, topení, ložní prádlo, půjčení jízdních kol (2 hod/den). Cena nezahrnuje: ručníky vlastní nebo 7 €/os./týden, závěrečný úklid – 40 € / mono, 50 € / bilo, vratnou kauci 100 € / apt. Fakultativní příplatky na místě: garáž 6 €/den nebo 40 €/týden, parking 4 €/den nebo 25 €/týden, prádelna 8 €/použití. Dětská postýlka: 30 €/ýden, není možná při max. obsazenosti apartmánu. Malá zvířata 25 €/týden.

PRIMA ITALIA


14

LIGURIA

Diano Marina

Hotel Astra*** 700 m 500 m

Rodinný hotel s letitou tradicí nabízí příjemnou domácí atmosféru a vynikající kuchyň. Popis ubytování: vkusně zařízené klimatizované pokoje jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem, WC a fénem. V pokojích se dále nachází telefon, televize, sejf, Wi–Fi zdarma a balkon. A1/2: studio pro 2/3 lidí, cca 25 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou a možností přistýlky, koupelna. A4: studio pro 4 osoby, cca 30 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou a patrovým lůžkem , koupelna.

Fakultativní příplatky na místě: půjčení kola 5 €/den, tenisový kurt, půjčovna skútrů a potápění. Malá zvířata, dětská postýlka – bez poplatku. Přistýlka je možná na vyžádání.

Zařízení a služby: bazén pro dospělé a děti s lehátky a slunečníky, recepce, výtah, klimatizace, internet, bar s TV místností, zahrada, hřiště pro děti, parkoviště. Sezóna A: min. 4 noci, příjezd denně. Sezóna B+C+D+E: min. 5 nocí, příjezd denně. Slevy: rodinný apartmán – 2 dospělí + 2 děti od 2 do 15 let. Děti mají 50% slevu z ceny ubytování. Termín

A1

A2/4

Plná penze

A

18.05.–15.06. 31.08.–13.10.

1 260

990

300

B

15.06.–06.07. 24.08.–31.08.

1 330

1 090

300

C

06.07.–03.08. 17.08.–24.08.

1 540

1 320

300

D

03.08.–17.08.

1 740

1 470

300

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

LIGURIA

San Bartolomeo

Residence 500 m La Meridiana**** 500 m

B4: dva pokoje pro 4 os., cca 33m², ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Moderní residence postavená ve středomořském stylu. Popis ubytování: ve velice vkusně zařízených apartmánech typu mono a bilo. Součástí apartmánů je plně vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem a balkon, terasa či předzahrádka. A3: studio pro 2/3 os., cca 25 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou a možností přistýlky, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Termín

mono A3

bilo 4

bilo 5

B5: dva pokoje pro 4 / 5 osob, cca 37 m², ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, přistýlka, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa. Zařízení a služby: bazén pro dospělé a děti, klimatizace, internet, recepce, bar, restaurace u bazénu, sluneční terasa, zahrada, hřiště pro děti, prádelna za poplatek, žehlení zdarma, parkoviště a garáž zpoplatněná na místě. Plážové služby s 10% slevou, 900m od hotelu přístav výletních lodí, animační programy pro děti i dospělé, lekce aerobiku, tenisové kurty, kurzy potápění a zdarma vypůjčení jízdních kol. Sezóna A: příjezd ve čtvrtek, pátek, sobotu na min. 4 noci.

A

23.03.–01.06. 07.09.–26.10.

4 890

6 450

7 670

B

01.06.–15.06. 31.08.–07.09.

8 590

10 740

11 660

Slevy: 5% sleva při včasném objednání do 29. 03. 2013. 7 = 6 sezóna A. 14 = 12 sezóna B

C

15.06.–29.06. 24.08.–31.08.

9 820

12 270

13 790

Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu vody, plynu, ložní prádlo, ručníky (týdenní výměna), lehátka u bazénu.

D

29.06.–06.07. 17.08.–24.08.

12 270

14 730

16 260

Cena nezahrnuje: spotřebu elektrické energie, topení, závěrečný úklid – 30 €/mono, 40 €/bilo, vratnou kauci 150 €/apt.

E

06.07.–17.08.

15 950

21 480

21 990

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

RIVIERA 2013

Sezóna B+C+D+E: příjezd od 15:00 – 19:00 hod., odjezdy do 10:00 hod. v sobotu.

Fakultativní příplatky na místě: parkoviště 20 €/ týden, garáž 26 €/týden, tenisový kurt 14 €/hod., prádelna 5 € za 1 použití, Wi–Fi 5 €/2,5 hod, dětská postýlka 26 €/týden. Malá zvířata 36 €/týden.

Cena zahrnuje: týden ubytování se snídaní, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky (týdenní výměna), lehátka u bazénu, parkoviště.


LIGURIA

Laigueglia

15

40 m 0m

Hotel Splendid Mare**** Hotel s fantastickou atmosférou je umístěn v klidné historické části centra. Popis ubytování: komfortně zařízené klimatizované apartmány. Součástí apartmánů je koupelna se sprchovým koutem a fénem. V pokojích se dále nachází telefon, televize, minibar, sejf a Wi–Fi zdarma. A2: pokoj pro 2/3 os., cca 25 m² s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, koupelna. Termín

A1 polopenze

A2m polopenze

A*

24.04.–11.05.

1 390

1 620

B

11.05.–08.06. 07.09.–29.09.

1 890

2 130

C

08.06.–06.07. 24.08.–07.09.

2 220

2 450

D

06.07.–24.08.

2 570

2 790

A2m: pokoj s výhledem na moře. Zařízení a služby: recepce, výtah, klimatizace, internet point a Wi–Fi, americký bar, restaurace, TV místnost, zahrada, terasa, bazén, pláž (2 lehátka + 1 slunečník v ceně), parkoviště, tenisové kurty, hlídaní dětí, golfové hřiště. Čistírna, prádelna, směnárna, rezervace vstupenek a lístků a úschovnu zavazadel. Min. 3 noci, příjezd denně, Sezóna D – minimální pobyt 7 nocí.

Slevy: 10% sleva při včasném objednání do 10. 04.2013; 7 = 6 od 24.04. do 08.06 + od 07.09. do 29.09. Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu energií, ložní prádlo, ručníky (týdenní výměna), lehátka + slunečník na pláži, parkoviště, dětská postýlka bez poplatku, přistýlka na vyžádání – 0/1 let 100 % z ceny, 2/5 let 50 % z ceny, 6/11 let 30 % z ceny, 12/99 let 20% z ceny ubytování.

*pouze snídaně; cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

LIGURIA

Laigueglia

Residence Paradiso*** V krásném prostředí malebného městečka Laigueglia naleznete ráj – Paradiso. Popis ubytování: moderně a vkusně zařízené apartmány mono a bilo. Součástí apartmánů je vybavená kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, TV, trezorem, klimatizací a topením, balkon s výhledem na moře.

Zařízení a služby: recepce, klimatizace, salon se satelitní TV, výtah, terasa, privátní pláž za speciální ceny pro hosty, na pláži je k dispozici wellness – whirpool, turecké lázně, aquagym, plážový volejbal, ping–pong, miniklub s animačním programem, bar a snack bar. Garážové stání na vyžádání.

Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu vody, elektřiny, klimatizace, topení.

Příjezdy od 17:00 – 20:00 hod. Odjezdy v sobotu do 10:00 hod.

Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka 50 €/ týden, ne při max. obsazenosti, přistýlka 50 €/mono, 70 €/bilo, malá zvířata 50 €/týden.

Slevy: 14 = 12 sezóna A

Cena nezahrnuje: ložní prádlo s sebou nebo zapůjčení za 13 €, závěrečný úklid – 55 €/mono, 65 € / bilo, garáž 20 €/noc (13. 07. –24. 08.) jinak 10 €/noc, vratnou kauci 200 € / apt.

20 m 150 m

Popis apartmánů: A2: studio pro 2 os. cca 23 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna. A3: studio pro 3 os., cca 28 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou + přistýlka, kuchyňský kout, koupelna. B4 (B4m – výhled na moře): dva pokoje pro 4 os., cca 36 m², ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna. mono A3

bilo B4

bilo B4m

A

23.03.–01.06. 07.09.–26.10.

Termín

8 070

9 450

11 500

B

01.06.–22.06.

9 450

10 740

12 670

C

24.08.–07.09.

10 740

12 030

18 650

D

22.06.–13.07.

13 040

14 330

17 390

E

13.07.–03.08. 17.08.–24.08.

14 820

16 870

20 950

F

03.08.–17.08.

18 410

21 720

25 310

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

PRIMA ITALIA


16

LIGURIA

Alassio Termín

300 m 500 m

jednolůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj

A

22.12.–29.12. 05.01.–01.06. 07.09.–26.10.

1 260

1 990

B

29.12.–05.01. 01.06.–15.06.

1 530

2 530

C

31.08.–07.09. 15.06.–29.06. 24.08.–31.08.

1 690

2 870

D

30.06.–14.07.

1 790

3 070

plná penze

215

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

Hotel Garden*** Příjemný hotel v klidné části Alassia. Popis ubytování: pokoje disponují koupelnou se sprchovým koutem, WC a fénem, telefonem, TV, klimatizací a balkonem. Zařízení a služby: recepce, výtah, Wi–Fi, klimatizace v společných prostorách, restaurace, bar se společenskou místností, restaurace, terasa s lehátky a slunečníky, dětské hřiště, 3 bazény – 2 pro dospělé a 1 pro děti, italský billiard, parkoviště a garáž 10 €/noc. Slevy: 14=12 sezóna A. 2 dospělí + 2 děti od 2–15 let 50% sleva pro děti. Cena zahrnuje: týden ubytování se snídaní. Fakultativní příplatky na místě: klimatizace, dětská postýlka 0–3let 10 €/den, Malá zvířata bez poplatku.

LIGURIA

Loano

Ai Pozzi Village 1 km Spa Resort*** 900 m

kuchyňský kout, 2 x ložnice (dvojlůžko), koupelna (vana/sprcha, umyvadlo, WC), internet/ Wi–Fi, klimatizace, balkon nebo terasa.

Zcela nový prázdninový komplex otevřený v roce 2013 nabízí moderní a hezké ubytování ligurského stylu. Popis ubytování: A2 + 1: obývací pokoj (rozkládací pohovka pro 2 os. + přistýlka), TV, trezor, telefon, minibar, kuchyňský kout (malý indukční sporák, mikrovlnka, lednice), koupelna (vana/sprcha, umyvadlo, WC), internet/ Wi–Fi, klimatizace, balkon nebo terasa. B4 + 1: obývací pokoj (rozkládací pohovka pro 2 os. + přistýlka), TV, trezor, telefon, minibar, kuchyňský kout (malý indukční sporák, mikrovlnka, lednice), ložnice (dvojlůžko), koupelna (vana/sprcha, umyvadlo, WC), internet/Wi–Fi, klimatizace, balkon nebo terasa. C6 + 1: obývací pokoj (rozkládací pohovka pro 2 os. + přistýlka), TV, trezor, telefon, minibar,

Zařízení a služby: recepce, společenská místnost s televizí, restaurace s mezinárodní kuchyní a ligurskými specialitami, bar, 7 výtahů, zahrada, terasa, internet koutek, privátní pláž, wellness centrum (v ceně vnitřní bazén, jacuzzi, sauna, solná jeskyně, tobogan, masáže za příplatek), venkovní bazén, půjčovna kol, tenisové kurty (za příplatek), biliard, ping – pong. Schuttle bus – zdarma na pláž. Stravování: polopenze – snídaně formou bufetu, 3 chody večeře s výběrem z menu a salátovým barem. Při min. 4 nocích ubytování – 1 x typická ligurská večeře se živou hudbou. Večeře může být na vyžádání podávaná také přímo u moře na privátní pláží v restauraci Bagni Sirena. Speciální nabídka: od 1. 4. 2013 do 31. 5. 2013 a od 1. 9. 2013 do poloviny října plážový servis zdarma! Slevy: 10% sleva při objednání do 31.3.2013 v termínu ubytování 23. 3.–15. 6. 2013; 10% sleva při objednání do 31. 5. 2013 v termínu ubytování

Termín

A2 + 1

B4 + 1

C6 + 1

A

23.03.–25.05. 21.09.–26.10.

7 670

10 740

12 270

B

25.05.–15.06. 07.09.–21.09.

9 190

13 790

16 870

C

15.06.–06.07. 24.08.– 07.09.

12 270

18 390

21 480

D

29.06.–06.07.

18 420

22 990

27 620

E

06.07.–03.08. 17.08.–24.08.

22 990

30 680

33 750

F

03.08.–17.08.

26 080

33 750

38 350

Cena ubytování za týden pobytu

RIVIERA 2013

snídaně

polopenze

23. 3.–15. 6. 2013; 5% sleva při objednání do 31. 3. 2013 s termínem ubytování 15. 6.–7. 9. 2013; 7=6 sezóny A+B; 14=12 s příjezdem do 15. 6. 2013. 312

650

Cena zahrnuje: týden ubytování, ložní prádlo, ručníky, spotřebu elektřiny a plynu, wellness centrum. Cena nezahrnuje: vratnou kauci 150 €, závěreční úklid – vlastní nebo 30 € mono/40 € bilo/50 € trilo. Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka, židle a vanička 30 €/týden nebo 5 €/den, malá zvířata 5 €/den.


LIGURIA

Ceriale

Residence Il Paese di Ciribi

17 Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu elektřiny, vody, plynu, jedno parkovací místo.

1,2 km

Cena nezahrnuje: ložní prádlo za 8 €/ výměna, ručníky 4 €/výměna, horské kolo 8 €/ den nebo 30 €/týden. Další parkovací místo 35 €/týden, prádelna 5 €/použití, závěrečný úklid 50 €, vratnou kauci 100 €/apt.

Rezidence v malebné vesničce plné olivovníků, která získala v roce 2007 ocenění za kvalitu a pohostinnost.

1km

Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka 35 €/týden (při max. obsazenosti), postýlka + dětská stolička 50 €/týden, zvířata 35 €/týden (v areálu jsou zvířecí WC a sprchy, fontánky na pití, chodníky na procházky, oplocené bungalovy). Přistýlka není možná.

Popis ubytování: dřevěné chatky nebo cihlové domy obložené dřevem, vybavené kuchyňským koutem s lednicí, koupelnou se sprchovým koutem a sušičem vlasů, televizí, ventilátorem, topením, verandou/zahradou. Bilo 4: bungalov pro 4 os., pokoj s dvojlůžkem, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyní, terasou nebo malou zahrádkou. Trilo 5: bungalov pro 5 os., tři pokoje, pokoj s dvojlůžkem, druhý pokoj s dvěma lůžky, obývací pokoj s vyklápěcí postelí, kuchyní, terasou nebo malou zahrádkou. Termín

bilo 4

trilo 5

trilo 6

A

16.03.–01.06. 14.09.–26.10.

4 590

5 220

5 830

B

01.06.–15.06 07.09.–14.09.

8 890

10 430

11 350

C

15.06.–29.06. 24.08.–07.09.

11 350

12 890

13 490

D

29.06.–13.07. 17.08.–24.08.

15 950

19 020

20 550

13.07.–17.08.

24 240

E

Trilo 6: bungalov pro 6 os., tři pokoje, pokoj s dvojlůžkem, druhý pokoj s dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyní, terasou nebo malou zahrádkou. Zařízení a služby: recepce, klimatizace, Wi–Fi, restaurace, bar, dětské hřiště, prádelna, parkovací místo. Zdarma vstup do aquaparku „Le Caravelle“ a nového wellness centra pro dospělé. Sezóna A: příjezdy 16:30–20:00 hod., odjezdy 7:30 – 10:00 hod. v sobotu a v pátek, min. 5 nocí. Sezóna B+C+D+E: Příjezdy a odjezdy v sobotu.

25 770

26 990

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

LIGURIA

Slevy: 5 % sleva při včasném objednání do 29.03.2013; 7=6 sezóna A; 14=12 sezóna A+B+C příjezdy; 21=14 A+B příjezdy 14.04., 22.09., 06.10.

Pietra Ligure

Residence Riviera*** Residence je vzdálená pouhých 300 metrů od pláže a 200 metrů od nejbližších nákupních možností. Do centra města je to 800 metrů příjemnou procházkou. Popis ubytování: apartmány typu mono a bilo jsou pěkně a účelně vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a feném, kuchyňským koutem s lednicí a plynovým sporákem, TV, balkonem nebo terasou.

bazén se zapůjčením lehátek a slunečníků zdarma, půjčovna kol. Tenisové kurty, cca 1 km od residence (za poplatek).

Cena nezahrnuje: vratnou kauci 100 €/apt., závěrečný úklid (mono – 25 €/apt., bilo – 35 €/apt), parkovací místo 30 €/týden.

Sezóna A: příjezd denně kromě neděle, na min. 5 nocí (od 16:00 – 20:00).

Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka 15 €/ týden, ne při max. obsazenosti a v typu mono 2, přistýlka není možná, malá zvířata bez poplatku.

Sezóna B, C, D, E, F: příjezd 16:00 – 20:00 hod., odjezd 09:00 hod. v sobotu. Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu plynu, vody, ložní prádlo, ručníky (týdenní výměna), topení

Slevy: 5% sleva při včasném objednání do 30. 03. 2012; 7 = 6 v období 05. 01. – 01. 06., 07. 09. – 26.10.

300 m 800 m

Mono 2: studio pro 2 os., cca 20 m2, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyní. Bilo 4/5: 2 pokoje pro 4–5, cca 35 m2, ložnice s dvěma oddělenými lůžky a přistýlkou, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyně. Zařízení a služby: recepce, bar, salon a místnost na snídaně, dětské hřiště, soukromé parkoviště, Termín

mono 2

bilo 4

bilo 5

A

05.01–01.06. 07.09–26.10

6 230

8 780

9 450

B

01.06–15.06 31.08–07.09.

9 290

13 370

14 390

C

15.06–29.06. 24.08–31.08

10 460

14 540

15 590

D

29.06–13.07 13.07–03.08

12 990

19 150

20 160

E

17.08–24.08

14 050

20 160

21 190

F

03.08–17.08

15 060

22 890

23 900

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

PRIMA ITALIA


18

LIGURIA

Pietra Ligure

Residence 300 m Quattro Stagioni*** 200 m

Bilo 5/6: dva pokoje pro 5–6 osob, cca 55 m², ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, balkon nebo terasa.

Residence Quattro Stagioni je umístěná uprostřed zahrad na klidném místě městečka Pietra Ligure.

Bilo 5/6 economy: dva pokoje pro 5–6 osob, cca 70 m², ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou (jeden z apartmánů má ještě salon) kuchyňský kout, koupelna.

Popis ubytování: apartmány typu mono a bilo jsou umístěné ve 4 residenčních budovách, všechny jsou vybavené telefonem, televizí, trezorem, kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem, balkonem nebo zahrádkou.

D9: 4 pokoje pro 9 osob, cca 100 m², 4 ložnice, kuchyně, koupelna s jacuzzi a balkonem, přistýlka v jednom s pokojů.

Sezóna B+C+D+E: příjezd od 15:00 – 19:00 hod., odjezd 09:00 hod. v sobotu.

Zařízení a služby: dva bazény s velkou terasou, lehátky a slunečníky, dětské hřiště, hřiště na tenis, ping pong, půjčovna kol, internet, recepce, bar, parkoviště. Stravování: snídaně ve formě bufetu za příplatek 190 Kč/den/os. Večeře 470 Kč/den/os.

Mono 2: studio pro 2–3 osoby, cca 20 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna. Mono 3/4: studio pro 3–4 osoby, cca 35 m², obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, balkon.

Sezóna A: příjezd každý den, min. 5 nocí.

mono 2 os. econ.

mono 3/4 os.

bilo 5/6 os. econ.

bilo 5/6 os.

D9

A:

22.12–29.12. 05.01–01.06. 07.09–26.10.

4 450

5 460

5 790

8 530

11 930

B

29.12–05.01. 01.06–15.06. 31.08–07.09.

7 850

8 870

11 260

12 590

16 690

C

15.06–29.06. 24.08–31.08.

10 550

11 260

15 340

17 060

20 460

D

30.06.–14.07. 18.08.–25.08.

13 280

13 990

18 750

19 760

24 540

E

13.07–17.08.

16 350

16 990

21 790

22 830

26 950

Termín

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

LIGURIA

Pietra Ligure Trilo 6: 3 pokoje pro 6, cca 37 m2, ložnice s dvoulůžkem, 2. ložnice s dvojlůžkem a patrovým lůžkem, koupelna s vanou, kuchyň, balkon.

Residence Crystal *** 150 m 200 m

Rezidence s výbornou polohou.

Zařízení a služby: klientům je k dispozici recepce, klimatizace, společenská místnost, bar, výtah, terasa, zahrada, hřiště, soukromé parkoviště garáž, bazén s lehátky, soukromá pláž s dvěma lehátky a slunečníkem v ceně.

Popis ubytování: klienti jsou ubytování v pěkně zařízených apartmánech vybavených kuchyní s lednicí, koupelnou, klimatizací a terasou, balkónem či zahrádkou. Mono 2+1: studio pro 3, cca 22 m2, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem + rozkládacím lůžkem, koupelnou, kuchyní.

Příjezd 15:00 – 20:00 hod. Odjezd 9:00 hod. (sobota). Slevy: 5% při včasném objednání do 29. 03. 2013; 7= 6 v sezóně A; 14 = 12 v sezóně B.

Bilo 4: 2 pokoje pro 4 osoby, cca 26 m2, ložnice s dvojlůžkem, obývací pokoj s patrovým lůžkem, kuchyň, koupelna se sprchou nebo vanou.

Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu plynu, vody, elektřiny závěrečný úklid (nevztahuje se na kuchyňský kout, ten musí být odevzdán v naprostém pořádku, v opačném případě bude z kauce stržena částka 25 €), klimatizace, topení.

Bilo 5: 2 pokoje pro 5 osob, cca 30 m2, ložnice s dvojlůžkem a přistýlkou, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem nebo patrovým lůžkem s kuchyň, koupelna se sprchou nebo vanou.

Cena nezahrnuje: vratnou kauci 100 €/apt.

Trilo 5: 3 pokoje pro 5 osob, cca 33 m2, ložnice s dvoulůžkem a přistýlkou, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem spojený s kuchyní bez dveří, koupelna se sprchou nebo vanou, balkon. Termín A

23.03–25.05. 14.09–28.09.

B

25.05–08.06. 07.09–14.09.

Fakultativní příplatky na místě: ložní prádlo 12 €/os., parkoviště 30 €/týden, garáž 60 €/týden, prádelna 5 €/1 použití, dětská postýlka 25 €/týden.

mono 2+1

bilo 4

bilo 5

trilo 5

trilo 6

5 530

6 140

6 750

7 360

7 980

8 280

9 820

11 350

12 270

12 990

C

08.06–22.06 24.08–07.09.

11 350

13 190

14 420

15 950

16 870

D

22.06–06.07.

13 790

16 870

18 390

19 940

21 160

E

06.07–24.08.

18 390

22 090

22 690

24 540

25 460

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

RIVIERA 2013

Slevy: 5% sleva při včasném objednání do 03. 04. 2013; 14 = 12 sezóna A; 14 = 12 sezóna B Cena zahrnuje: týden ubytování, plážový servis, parkování. Cena nezahrnuje: spotřebu vody, plynu, ložní prádlo, ručníky (týdenní výměna), závěrečný úklid – 30 €/os. /týden, děti 3–12 let 20 €/týden, dítě do 2 měsíců zdarma, vratnou kauci 100 €/apt., Fakultativní příplatky na místě: malá zvířata 15 €/týden, dětská postýlka 18 €/týden, přistýlka 30 €/týden, není možná v D9.


LIGURIA

Pietra Ligure

19

Residence Mediterranee****

50 m

Elegantní residence s výbornou polohou v Pietra Ligure.

400 m

Popis ubytování: moderní apartmány typu bilo, vybavené klimatizací, telefonem, televizí, trezorem, kuchyňským koutem, koupelnou se sprchovým koutem, lednicí. Pokoje Superior mají balkon. Bilo 4: dva pokoje pro 4 osoby, cca 28–35 m², ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky, obývací pokoj se dvěma rozkládacími křesly, kuchyňský kout, koupelna,

Cena nezahrnuje: závěrečný úklid – 40 €, vratnou kauci 100 €/apt. Fakultativní příplatky na místě: garáž nebo parkovací box 80 €/týden, prádelna 5 €/prání, trezor 5 €/týden, dětská postýlka 40 €/týden (ne při maximální obsazenosti), přistýlka 70 €/týden.

Bilo 4 Superior: apartmány s balkónem. Zařízení a služby: recepce, klimatizace, Wi–Fi zdarma, výtah, salon, bar, sluneční terasa, zahrada, bazén s částí pro děti, lehátka, slunečníky, plážový servis s dvěma lehátky a slunečníkem Termín

bilo 4

bilo 4 Superior

A

05.01.–01.06. 07.09.–28.09.

8 650

10 030

B

23.12.–07.01. 01.06.–15.06. 31.8. – 07.09.

v ceně od 01. 05. do 30. 09., dětské hřiště, dětská místnost, TV místnost, prádelna na mince, půjčovna kol, tenisové kurty vzdálené cca 500 m.

12 760

14 450

Sezóna A 05. 01.–26. 05.: Příjezd každý den, min. 4 noci.

C

15.06.–29.06. 24.08.–31.08.

15 160

15 340

Sezóna B+C+D+E: Příjezd od 16:00 – 20:00 hod., odjezd 10:00 hod., v sobotu.

D

29.06.–03.08. 17.08.–24.08.

19 920

21 290

Slevy: 7=6 05. 01. – 01.06. + příjezdy 24. 08., 07. 09. – 28. 09.

E

03.08.–17.08.

21 970

25 380

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

LIGURIA

Borgio Verezzi

Residence La Saline*** Residence středomořského stylu. Popis ubytování: apartmány typu mono a bilo jsou vybavené klimatizací, telefonem, satelitní televizí, trezorem, kuchyňským koutem s lednicí a mrazničkou, koupelnou se sprchovým koutem a fénem, balkonem nebo terasou. A3: studio pro 3 os., cca 24 m2, obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem + rozkládací postelí, kuchyňský kout, koupelna. A4: studio pro 4 os., cca 27 m2, obývací pokoj s rozkládacím dvojůžkem + 2 rozkládací postele, kuchyňský kout, koupelna, krytý balkon s přímým nebo postranním výhledem na moře. 2

B4: dva pokoje pro 4 os., cca 21 m , ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými Termín

Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu elektřiny, vody, plynu, ložní prádlo, ručníky (týdenní výměna), lehátka u bazénu, parkování, malá zvířata zdarma.

lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, balkon s přímým nebo postranním výhledem na moře. B5: dva pokoje pro 5 osob, cca 35 m2, ložnice s manželskou postelí nebo s dvěma oddělenými lůžky a přistýlkou, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna, balkón s přímým nebo postranním výhledem na moře.

400 m

Zařízení a služby: recepce, Wi–Fi (placené na místě), salon s TV, bar, sluneční terasa, bazén pro dospělé i děti, lehátka, slunečníky, wellness a fitness (placené na místě), dětské hřiště a dětská místnost, půjčovna kol, tenisové kurty cca 500 m od rezidence, plážové služby (placené). Parkování v ceně, garáž na vyžádání. Sezóna A: příjezdy a odjezdy každý den na min. 4 noci Sezóna B+C+D+E+F: příjezdy od 16:00 – 20:00 hod., odjezdy do 10:00 hod. v sobot

A3

A4

B4

B5

A

01.12.–22.12. 05.01.–30.03. 06.04.–01.06. 31.08.–26.10.

7 270

8 250

9 570

10 230

B

22.12.–05.01. 30.03.–06.04. 01.06.–08.06.

10 550

11 420

12 790

13 280

C

08.06.–22.06. 24.08.–31.08.

12 670

13 530

15 990

17 150

D

22.06.–06.07. 17.08.–24.08.

14 990

15 830

18 680

20 130

E

06.07.–03.08.

17 980

19 670

22 920

23 990

F

03.08.–17.08.

22 090

23 350

26 380

25 230

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

50 m

Slevy: 8 % při včasném objednání do 07. 04. 2013; 7=6 sezóna A+B; 14=12 sezóna C; 21=14 od 1. 12. 2012 do 31. 3. 2013 (odjezd). Cena zahrnuje: týden ubytování, spotřebu elektřiny, vody, plynu, lehátka u bazénu, ložní prádlo, topení a klimatizaci. Cena nezahrnuje: závěrečný úklid 40 €/ mono., 50 €/bilo, vratnou kauci 200 €/apt. Fakultativní příplatky na místě: garáž 9 €/noc, střežené parkoviště 7 €/noc, sauna 10 €/os., turecké lázně 10 €/os., prádelna 5 €/použití, babysitting cca 15 €/hod., půjčení kola 5 €/den, dětská postýlka 15 €/ týden (ne při maximální obsazenosti), malá zvířata 25 €/týden. Přistýlka není možná.

PRIMA ITALIA


20

LIGURIA

Finale Ligure

Park Hotel 200 m Castello*** 250 m

Hotel s panoramatickým výhledem se nachází uprostřed krásných zahrad, v klidné části Finale Ligure. Popis ubytování: nově zrekonstruované klimatizované pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou, fénem a WC. Sejfem, telefonem, TV a Wi–Fi zdarma. Zařízení a služby: recepce, výtah, internetový koutek, Wi–Fi, klimatizace v společných prostorech, restaurace, bar, společenská místnost s TV, bazén s lehátky a slunečníky, zahrady, privátní pláž za poplatek, úschovna bicyklů, vnější parkoviště zdarma a vnitřní za poplatek. Slevy: 7=6 sezóna A. Cena zahrnuje: ubytování se snídani. Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka 0–3let 10 €/den, vnitřní parkování 7 €/den, privátní pláž 3–10 €/den/os. Termín

jednolůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj s balk.

A

20.04.–15.06. 07.09–26.10.

1 180

870

980

B

15.06.–13.07. 24.08.–07.09.

1 350

990

1 120

C

13.07.–03.08. 17.08.–24.08.

1 530

1 220

1 350

D

03.08.–17.08.

1 680

1 350

1 450

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

LIGURIA

Finale Ligure

Hotel San Giuseppe*** 300 m 200 m

Hotel s přátelskou atmosférou se nachází cca 300m od pláže a 200m od centra města Finale Ligure. Popis ubytování: zrekonstruované klimatizované pokoje disponují vlastní koupelnou se sprchou, WC a fénem, sejfem, telefonem, TV a Wi–Fi zdarma. Zařízení a služby: recepce, klimatizace, výtah, internetový koutek, Wi–Fi, klimatizace ve společných prostorách, restaurace, bar, společenská místnost s TV, bazén pro dospělé i děti, terasa s lehátky a slunečníky, zdarma stolní tenis, parkování. Slevy: 7=6 sezóna A; 2 dospělí + 2 děti od 2–15 let 50% sleva pro děti. Slevy za 3 a 4 lůžko: 0/1 let – 100% sleva z ceny; 2/5 let – 50% sleva z ceny; 6/11 let – 30% sleva z ceny; 12/99 let 10% sleva z ceny. dvoulůžkový pokoj

rodinný pokoj 4

A

01.03.–28.03. 25.05–08.06. 07.09–14.09. 02.04.–24.04. 28.04.–31.05. 09.09.–03.11

1 990

1 250

B

31.05.–29.06.

1 450

1 490

C

28.03.–02.04. 24.04.–28.04. 29.06.–03.08. 26.08.–09.09.

1 690

1 750

D

03.08.–26.08.

1 950

1 990

Termín

Cena zahrnuje: ubytování s polopenzí.

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

RIVIERA 2013

Fakultativní příplatky na místě: dětská postýlka 0–3let 13 €/den.


LIGURIA

San Michele di Pagana

21

Hotel Excelsior Palace*****L

50 m

Luxusní hotel v zálivu Tigullio v těsné blízkosti moře. Nabízí úžasný výhled na Portofino a přístav v Rappalu.

500 m

Popis ubytování: krásné prostorné pokoje disponují klimatizací, koupelnou s vanou, WC, fénem a luxusními župany a přezuvkami, sejfem, minibarem, telefonem, TV a Wi–Fi (placena). Některé z pokojů mají také balkon. Apartmány Junior s rozlohou cca 50 m2 mají navíc malý salon, jacuzzi v koupelně a obloukové panoramatické okno s výhledem na moře. Zařízení a služby: recepce, výtah, internetový koutek, Wi–Fi (placena), klimatizace ve společných prostorách, 2 restaurace, 2 bary s panoramatickou terasou, společenská místnost, bazén s lehátky a slunečníky, privátní pláž, dětské hřiště při pláži, 2 snack bary při pláži, wellness centrum (krytý bazén, jacuzzi, turecké lázně, sauna, posilovna), vnější parkoviště zdarma, garáž za poplatek 15 €/den. Termín

Slevy: 8 % sleva při včasném objednání do 25. 03. 2013 při pobytu min. 4 noci. 4 = 3 sezóny A+B; 8 = 6 sezóna A; 14=12 sezóna A; 2 dospělí + 2 děti od 2–15 let 50% sleva pro děti. Slevy za 3 lůžko: 0/11 let – 100% sleva z ceny; 16/16 let – 50% sleva z ceny; 17/99 let – 61 €/den/snídaně.

dvoulůžkový pokoj

dvoulůžkový pokoj balk.

apartmán Junior

A

01.01.–29.03. 14.10.–31.12.

1 950

2 270

3 760

B

29.03.–01.06.

2 430

3 050

5 050

C

01.06.–12.07. 18.08.–14.10.

2 780

3 360

5 860

D

12.07.–18.08.

2 990

3 580

6 440

Cena zahrnuje: ubytování se snídani. Cena nezahrnuje: garážové stání 15 €/den, wellness procedury. Fakultativní příplatky na místě: domácí zvířata 10 €/den, dětská postýlka zdarma.

polopenze

1 550

1 720

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

LIGURIA

Rapallo

Grand Hotel Bristol Resort & Spa****s

Slevy: 10% sleva při včasném objednání do 26. 04. 2013; 4 = 3 sezóny A+B; 8 = 6 sezóna A; 14=12 sezóna A + B + C + D; 2 dospělí + 2 děti od 2–15 let 50% sleva pro děti (v apart. Junior). Slevy za 3 lůžko: 0/6 let – 100% sleva z ceny; 7/12 let – 50% sleva z ceny; 13/99 let – 30%

Elegantní 4* hotel v působivé budově z roku 1908 a panoramatickým výhledem na moře.

50 m 400 m

Cena zahrnuje: ubytování se snídani. Cena nezahrnuje: garážové stání 10 €/den, wellness procedury.

Popis ubytování: v pokojích se nachází klimatizace, koupelna s vanou, WC, sejf, minibar, telefon, TV a Wi– Fi (placena). Většina pokojů má balkon, apartmány+ ve 4 a 5 patře disponují vlastní terasou s výhledem na moře. Apartmány Junior mají v rámci pokoje malý salonek. Apartmány+ mají oddělený obývací pokoj.

Fakultativní příplatky na místě: domácí zvířata 10 €–30€/den, dětská postýlka 5 €/den.

Služby: recepce, klimatizace ve společných prostorech, výtah, internetový koutek a Wi–Fi (placené), společenské místnosti, terasa, 2 restaurace, bar, 2. bar u bazénu, bazén s lehátky a slunečníky, jacuzzi, sauna, posilovna, vnější parkoviště zdarma, garáž za poplatek 10 €/den. dvoulůžkový pokoj balk.

apartmán Junior

apartmán+

polopenze

plná penze

A

07.12.–29.12. 01.01.–04.01. 06.01.–28.03. 01.04.–01.06. 07.09.–30.11

1 830

2 740

3 070

950

1 620

B

04.01.–06.01. 01.06.–29.06. 17.08.–07.09.

2 270

3 150

3 520

950

C

28.03.–01.04. 29.06.–13.07.

2 380

3 260

3 620

950

1 620

D

13.07.–17.08.

2 540

4 020

4 390

950

1 620

Termín

1 620

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

PRIMA ITALIA


22

LIGURIA

Sestri Levante

Hotel Villa Balbi**** 100 m 0m

Jeden z nejlepších hotelů v Sestri Levante se nachází v krásném parku.

Cena nezahrnuje: parkování 10 €/den, plážový servis mimo termínů 10. 5. – 30. 6. 2013 a od 1. 9. – 30. 9. 2013. Domácí zvířata nejsou povolena.

Popis ubytování: v luxusně zařízených pokojích se nachází klimatizace, koupelna s vanou a fénem, WC, sejf, telefon, TV a připojení na Wi–Fi. Služby: recepce, klimatizace ve společných prostorách, výtah, internetový koutek a Wi–Fi (placené), společenské místnosti, terasa, zahrada, restaurace, bar, bazén s lehátky a slunečníky, privátní pláž (plážový servis zdarma při vybraných termínech), privátní parkoviště 10 €/den. Slevy: Plážový servis zdarma v červenci a srpnu při včasném objednání do 02. 04. 2013; 10% sleva při včasném objednání do 26. 04. 2013; 7 = 6 sezóny A. Slevy za 3 lůžko: 0/1 let – 100% sleva z ceny; 2/5 let – 70% sleva z ceny; 6/11 let – 30% sleva z ceny; 12/99 let – 20% sleva z ceny. Cena zahrnuje: ubytování se snídani, dětská postýlka zdarma. termín

dvoulůžkový pokoj jednolůžkový pokoj

07.12.–29.12. 01.01.–04.01.

1 930

2 240

580

1 040

B

04.01.–06.01. 01.06.–29.06. 17.08.–07.09.

2 090

2 390

580

1 040

C

28.03.–01.04. 29.06.–13.07.

2 360

2 640

640

1 040

D

13.07.–17.08.

2 490

2 820

640

1 040

LIGURIA

Monteroso

Hotel Cinque Terre*** 1 km

plná penze

A

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

100 m

polopenze

Elegantní hotel v klidné části městečka Monteroso. Popis ubytování: ve vkusně zařízených pokojích se nachází koupelna se sprchou a fénem, WC, sejf, telefon a televize. Služby: recepce, klimatizace ve společných prostorách, výtah, Wi–Fi zdarma, společenská místnost, terasa s lehátky a slunečníky, privátní parkoviště zdarma. Slevy: 7 = 6 A+B+C; 2 dospělí + 2 děti od 2–15 let 50% sleva pro děti. Slevy za 3 lůžko: 0/1 let – 100% sleva z ceny; 2/12 let – 25% sleva z ceny; 13/99 let – 10% sleva z ceny. Cena zahrnuje: ubytování se snídani. Fakultativní příplatky na místě: plážový servis, domácí zvířata zdarma, dětská postýlka zdarma.

termín

jednolůžkový pokoj

dvojlůžkový pokoj

A

20.04.–15.06. 07.09–26.10.

1 930

1 590

B

15.06.–13.07. 24.08.–07.09.

2 990

1 670

C

13.07.–03.08.

2 130

1 790

Cena ubytování za den pobytu a osobu v Kč.

RIVIERA 2013


TOSCANA

Marina di Massa / Marina di Bibbona

Marina di Massa

23

Vybavení a služby: v místě je k dispozici dostatek obchodů, restaurací, sportovních zařízení (včetně tenisových kurtů).

Klidné letovisko se nachází v jižní části tzv. Riviery Etrusků. Rozsáhlé pláže se staletými piniovými háji a čisté moře jsou vhodným místem pro ty, co dají přednost klidnému místu a krásné přírodě. Sousední rušné město Cecina je vzdálené 10 km a pro děti je zde známý lunapark.

250 m

Cena zahrnuje: týden ubytování. Cena nezahrnuje: vratnou kauci 100 €/apt., cenu za spotřebu energie a vody a závěrečný úklid 49 €/týden/apt. bilo, 56 €/týden/apt. trilo.

250 m

Fakultativní příplatky: ložní prádlo 10 €/os./týden, malá zvířata 30 €/týden, dětská postýlka 10 €/týden.

Marina di Bibbona Marina di Bibbona leží v severní části Toskánska, 100 km jižně od Marina di Massa. Z jedné strany je obklopena mořem, z druhé strany Apuánskými Alpami. Je to oblast plná historických zajímavostí, je zde nespočet hradů, zámků, klášterů a pevností. Ve vnitrozemí najdete typicky italskou půvabnou venkovskou krajinu s malebnými historickými městečky. Termín

bilo 4

trilo 5

trilo 6

A

30.03. – 08.06. 31.08. – 26.10.

7 580

8 440

8 990

B

08.06. – 29.06. 24.08. – 31.08.

9 650

11 450

12 190

C

29.06. – 03.08. 17.08. – 24.08.

12 680

15 590

16 560

D

03.08. – 17.08.

20 690

24 390

25 290

Cena ubytování za týden pobytu v Kč.

Popis ubytování: apartmány jsou umístěny v jedno a dvoupatrových samostatně stojících vilkách nebo menších rezidencích v různých lokalitách letoviska Marina di Massa a Marina di Bibbona. Jsou jednoduše a funkčně zařízeny. B4: dva pokoje pro 4 os., ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, WC, balkon nebo terasa. C5: tři pokoje pro 5 os., ložnice s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky, obývací pokoj s jedním lůžkem, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, WC, balkon nebo terasa. C5: tři pokoje pro 6 os., ložnice s manželskou postelí, pokoj s dvěma lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem, WC, balkon nebo terasa.

ČESKÁ PODNIKATELSKÁ POJIŠŤOVNA 841 444 555 www.cpp.cz

Cestovní pojištění Užijte si klidnou dovolenou

A je to pojiště no!

PRIMA ITALIA


24

ZÁJEZDY NA FORMULI 1

GRAND PRIX F1 2013

Cestovní kancelář Prima Italia uskutečnila svůj první zájezd na formuli 1 v roce 2007 do italské Monzy. Dnes organizuje zájezdy na všechny Velké ceny, zajišťuje prodej vstupenek, dopravu na okruhy, ubytování, transfery do hotelů a poskytuje informační servis o místě konání Grand Prix. Mezi stále spolupracovníky a konzultanty patří experti na formuli 1 z řad novinářů jako Petr Dufek, Jiří Křenek, Marek Hlava nebo komentátor televizních přenosů na TV Nova Tomáš Richtr. Každému zájezdu je přítomen odborný delegát na formuli 1 a za sedm let nebyl ani jeden zájezd zrušen. Prima Italia poskytuje profesionální servis hodný úrovní největší globální motoristické události a i proto je největším poskytovatelem této služby v České a Slovenské republice. PROČ JET NA FORMULI 1 Sport, emoce, napětí, technologie, byznys a politika, to je královna motorsportu – formule 1. Zážitek být u jedné z nejsledovanější událostí na světě stojí rozhodně za to. Každý okruh je jiný a nabízí rozdílný pohled na formuli 1 daný geografickým místem konaní závodu.

Zájezdy na vyžádání: GP Číny, GP Indie, GP Japonska, GP USA.

FORMULE 1 2013

To, co sledujete v televizi, je pouhý zlomek skutečného zážitku. To, co zažijete na místě, se stane vaší životní vzpomínkou. REZERVACE ZÁJEZDŮ Můžete ji uskutečnit vyplněním on–line přihlášky na www.gpformule1.cz, nebo www.gpformula1.sk, telefonicky či osobně v naší kanceláři. Obratem vám vystavíme cestovní smlouvu, ve které budete mít uvedená data splatnosti zálohy a doplatku, číslo účtu a informace o objednaných službách. Cena zájezdu může s blížícím se termínem konání akce vzrůstat. Aktuální cenu naleznete na internetových stranách www. gpformule1.cz. a www.gpformula1.sk. KDY ZÁJEZD OBJEDNAT Ve chvíli kdy jste rozhodnuti. Prodej zájezdů a vstupenek na další sezónu začíná již na podzim předchozího roku. V té době jsou ceny vstupenek v nejlevnějším cenovém pásmu (ušetříte stovky i tisíce korun). Měsíc před konáním zájezdu máte již velmi omezený výběr vstupenek, zpravidla zbývají ty nejdražší a zájezd může být též kompletně obsazen. Optimální a zcela běžný termín objednávky je půl roku před konáním Grand Prix.

VSTUPENKA Je fakultativní služba. Není zahrnuta v základní ceně zájezdu. Můžete si podle ceny a místa na okruhu vybrat sami své místo. Cena vstupenky vzrůstá s blížícím se konáním akce. Víkendová třídenní vstupenka stojí od cca 3 000 Kč do cca 18 000 Kč. Distribuce vstupenek je při odjezdu klientů na zájezd nebo nejpozději 7 dní před konáním akce. SLEVY Dětská cena je uvedena u vybraných zájezdu (sleva platí pro dítě v doprovodu rodiče ve věku 4–10 let). CO MŮŽETE ZAŽÍT Víkendový program Grand Prix zahrnuje měřené tréninky, kvalifikaci a závod formule1, GP2, Porsche supercup, formule BMW, formule Renault, formule 3, návštěvu pit lane, návštěvu showroomu týmů F1, setkání s piloty a podpisové akce, přehlídky vozů F1. Program je různý dle místa konání Velké ceny. PRODEJ ZÁJEZDŮ NA GRAND PRIX FORMULE 1 V ROCE 2014 Bude zahájen v říjnu 2013 a je možné využít věrnostní slevy a nákup vstupenek v nejnižším cenovém pásmu.

Prodej vstupenek do Paddock Clubu na všechny Grand Prix.

www w.ggpfoormule1.cz e-m mail: form mule11@primaaitalia.cz

tel. +420 234 134 279


ZÁJEZDY NA FORMULI 1

25

GP AUSTRÁLIE

GP MALAJSIE

11. 3.–20. 3. 2013 • letecká doprava • odlet Praha • • zpáteční transfery letiště–hotel • • 8 nocí v ****hotelech • výlety s průvodcem • • vízum do Austrálie • zákonné pojištění CK •

Cena:

20 3.–25. 3. 2013 • letecká doprava, odlet Praha • zpáteční transfery letiště–hotel • 3 noci v *** hotelu v Kuala Lumpur • • městská dopravní karta • zákonné pojištění CK •

64 000 Kč

Cena:

GP MONAKA

GP KANADY 5. 6.–11. 6. 2013 • letecká doprava • odlet Praha • 5 nocí v *** hotelu • • městská dopravní karta • místní delegát • • zákonné pojištění CK •

Cena:

23. 5.–27. 5. 2013 • autobusová doprava • transfery na okruh • • 2 noci v *** hotelu • odborný delegát CK • • zákonné pojištění CK •

6 490

45 890 Kč

GP ŠPANĚLSKA

32 890 Kč

Cena: Kč Dětská cena: 5 990 Kč

GP VELKÉ BRITÁNIE

8. 5.–13. 5. 2013

27. 6.–1. 7. 2013

• autobusová doprava • transfery na okruh • • 2 noci v *** hotelu • prohlídka Barcelony • • odborný delegát CK • zákonné pojištění CK •

• autobusová doprava • transfery na okruh • • 2 noci v *** hotelu • odborný delegát CK • • prohlídka Londýna • simulátor F1 na okruhu Silverstone jen pro klienty CK Prima Italia •

5 990

Cena: Kč Dětská cena: 5 490 Kč

www.ggpfoormula1.ssk

e-m mail: info@ @primaitalia.sk

Cena:

7 890 Kč

tel. +421 903 411 924

PRIMA ITALIA


26

ZÁJEZDY NA FORMULI 1

GP NĚMECKA 4. 7.–8. 7. 2013 • autobusová doprava • transfery na okruh • • 2 noci v ***hotelu • odborný delegát CK • • zákonné pojištění CK •

GP MAĎARSKA 25. 7.–29. 7. 2013 • autobusová doprava • transfery na okruh • • 2 noci v ****hotelu • vstup do fitness a wellness v hotelu • odborný delegát CK • zákonné pojištění CK •

4 390

4 490 Kč

Cena: Kč Dětská cena: 3 890 Kč

GP BELGIE

GP ITÁLIE

Cena: od

22. 8.–26. 8. 2013 • autobusová doprava • transfery na okruh • • 2 noci v ***hotelu • odborný delegát CK • • zákonné pojištění CK •

5 780

5. 9.–9. 9. 2013 • autobusová doprava • transfery na okruh • • 2 noci v hostelu • odborný delegát CK • • zákonné pojištění CK •

Cena: Kč Dětská cena: 5 280 Kč

GP SINGAPURU 18. 9.–23. 9. 2013 • letecká doprava • odlet Praha/Vídeň • • transfery letiště–hotel–letiště • • 4 nocí v ***hotelu • • zákonné pojištění CK •

Cena: od

FORMULE 1 2013

Cena:

3 900 Kč

GP ABU DHABI 30. 10.–6. 11. 2013 • letecká doprava • odlet Praha • • transfery Dubai–Abu Dhabi • • 7 nocí v **** a *****hotelech • • odborný delegát CK • zákonné pojištění CK •

32 690 Kč

www w.ggpfoormule1.cz e-m mail: form mule11@primaaitalia.cz

Cena:

32 890 Kč

tel. +420 234 134 279


Jízda jako dárek PURESPORT Italská společnost Puresport organizuje pro profesionální jezdce, začínající závodníky, ale především pro každého, kdo má odvahu a nadšení, školu jízd v monopostech formule 1, formule 3000, formule 3 a jízdy ve vozech třídy Grand Turismo Ferrari 430, Ferrari 458 Italia a Lamborghini Gallardo. Od roku 2009 je jejím partnerem v České republice CK Prima Italia, která organizuje zájezdy na závody formule 1 a nabízí tak fanouškům a příznivcům motorsportu zážitek skutečných pilotů. Kurzy jsou připraveny pro individuální zájemce i firemní skupiny v rámci incentivních programů nebo teambuldingových akcí. Technický tým Puresportu sestavený z inženýrů, techniků a mechaniků s rozsáhlými zkušenostmi z leteckého průmyslu a motorsportu připraví vůz pro vaši jízdu v nejvyšší kvalitě. Absolvujete odborné školení a pak již jízdu v jednomístném monopostu pod dohledem traťového inženýra nebo jízdu v závodním režimu ve Ferrari a Lamborghini s instruktorem. Jízdy jsou organizovány na mezinárodních závodních tratí v Itálii - Monza, Adria, Varano, Chignolo, Magione a Viterbo. V roce 2013 se kurz poprvé uskuteční i v České republice na okruhu Sosnová u České Lípy. Důležitým prvkem je bezpečnost, která při kurzu splňuje normy FIA pro závody na okruzích. Jízda v týmu Puresportu vás naučí zvládat základní techniky ve všech situacích a poskytne zážitek, vášeň a adrenalin. Zažijte pocit skutečného jezdce v profesionálním týmu Puresport.

Autodrom SOSNOVÁ 4.–5. 5. 2013

27

KURZY JÍZDY VE FERRARI A LAMBORGHINI NA ZÁVODNÍM OKRUHU V SOSNOVÉ OD PROFESIONÁLŮ Z ITÁLIE

V RVÉ

ČR

POP FERRARI 430 GT a LAMBORGHINI GALLARDO F 430 F 430 F 430 F 430 F 430 F 430 F 430

2 kola 3 kola 4 kola 5 kol 6 kol 7 kol 8 kol

(2,2 km) (3,3 km) (4,4 km) (5,5 km) (6,6 km) (7,7 km) (8,8 km)

Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová

FERRARI 458 ITALIA

3290 Kč 4830 Kč 5990 Kč 7360 Kč 8650 Kč 9980 Kč 11290 Kč

F 458 F 458 F 458 F 458 F 458 F 458 F 458

2 kola 3 kola 4 kola 5 kol 6 kol 7 kol 8 kol

(2,2 km) (3,3 km) (4,4 km) (5,5 km) (6,6 km) (7,7 km) (8,8 km)

Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová Sosnová

4580 Kč 6650 Kč 8390 Kč 10270 Kč 10980 Kč 12280 Kč 12990 Kč

FORMULA 1 - PROGRAM WARM-UP F1 počet kol

F3 počet kol

Okruh

Program Base

3 (17,1 km)

10 (57 km)

78 000

Monza

Evolution

5 (28,5 km)

10 (57 km)

98 800

Avanzato

10 (57 km)

10 (57 km)

145 600

Base

3 (8,1 km)

16 (43,2 km)

49 400

Evolution

5 (13,5 km)

16 (43,2 km)

62 400

Avanzato

10 (27 km)

16 (43,2 km)

88 400

Adria

Cena (CZK)

FORMULA WORLD SERIES 3000 Okruh

Monza

Adria

Okruh

PROGRAM KURZU – FORMULE 1 8.00 hod. Příjezd na okruh, přivítání, zapůjčení kompletního vybavení pilota (homologované FIA), prohlídka boxů Puresport 8.30 hod. Briefing F 3 (max. 15 osob), rozdělení do skupin po 4-5 osobách, představení instruktora skupiny, projížďka a seznámení s okruhem s instruktorem ve voze Ferrari 09.30 hod. jízdy ve F 3 (10 kol), hodnocení jízdy instruktorem 12.15 hod. Oběd v restauraci na okruhu

www.ppureesport.cz

13.00 hod. Briefing formule 1– teoretická příprava

Monza Adria

14.00 hod. Jízdy ve formuli 1 (3 kola) 17.30 hod. Předání certifikátu pilota formule 1, závěrečný aperitiv, focení, předání videa (z kamery v monopostu) Cena kurzu zahrnuje: jízdy dle typu programu, školení, zapůjčení vybavení pilota, pojištění, bezpečnostní servis dle FIA, oběd, závěrečný přípitek, certifikát pilota formule 1 (popř. dle programu).

e-m mail: form mule11@primaaitalia.cz

Program

F1 počet kol

F3 počet kol

Base

4 (23,2 km)

10 (57 km)

52 000

Evolution

7 (40,6 km)

10 (57 km)

67 600

Avanzato

12 (69,6 km)

10 (57 km)

83 200

Base

4 (10,8 km)

16 (43,2 km)

32 500

Evolution

6 (16,2 km)

16 (43,2 km)

39 000

Avanzato

12 (21,6 km)

16 (43,2 km)

58 500

Cena (CZK)

Base 1

FORMULA 3 Formule 3 počet kol 14 (81,2 km)

Base 2

20 (116 km)

39 000

Base 1

20 (54 km)

23 400

Base 2

30 (81 km)

29 900

Program

Cena (CZK) 31 200

GT PROGRAM Okruh Monza

Adria (Rovigo)

Program

počet kol

F430 / Lamborghini

3 (17,4 km)

12 870

F430 / Lamborghini

5 (29 km)

21 450

F430 / Lamborghini

8 (46,4 km)

34 350

F430 / Lamborghini

3 (8,1 km)

6 615

F430 / Lamborghini

5 (13,5 km)

11 070

F430 / Lamborghini

8 (21,6 km)

17 820

tel. +420 234 134 279

Cena (CZK)

PRIMA ITALIA


28

Všeobecné smluvní podmínky

1. Úvodní ustanovení 1.1. CK Prima Italia s.r.o. IĆ: 28473183 je oprávněna nabízet a prodávat kombinace služeb cestovního ruchu (zájezdy) a jednotlivé služby cestovního ruchu. Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují vztahy mezi cestovní kanceláří a zákazníkem, kdy vzájemný smluvní vztah je upraven Cestovní smlouvou (dále také jen CS). 1.2. Účastníky smluvního vztahu jsou: – CK Prima Italia s.r.o. (dále také jen CK), – zákazníci jako uživatelé služeb CK, kterými mohou být jak fyzické tak i právnické osoby (dále také jen zákazník). Služby jsou poskytovány všem zájemcům bez omezení, jen osoby mladší 15 let mohou využívat služeb pouze v doprovodu osoby starší 18 let a osoby v rozmezí 15 –18 let se souhlasem svého zákonného zástupce. Zákazník, který je uveden na smlouvě zastupuje všechny účastníky pobytu, je oprávněn jednat jejich jménem a je jedinou odpovědnou osobou ve vztahu k CK. 2. Vznik smluvního vztahu 2.1. Smluvní vztah mezi CK a zákazníkem vzniká na základě oboustranně podepsané Cestovní smlouvy, která je prokazatelně doručena do CK. Svým podpisem pod smlouvou zákazník stvrzuje, že se podrobně seznámil s těmito podmínkami a souhlasí s nimi. 2.2. CK si vyhrazuje právo oznámit před uzavřením smlouvy změnu údajů uvedených v katalogové nabídce. V případě odlišnosti údajů uvedených v katalogové nabídce jsou závazné údaje uvedené v CS. Katalogovou nabídku prezentuje CK v tištěné podobě či na internetu (www. primaitalia.cz). 3. Ceny 3.1. Cenou služeb se rozumí cena uvedená a oběma stranami podepsaná CS. Ceny v katalogu i na smlouvě jsou uvedeny vždy včetně daně z přidané hodnoty. Případné slevy, vyhlášené CK po podpisu smlouvy, nezakládají právo zákazníka na takto zvýhodněnou cenu. V případě požadavku na standardní slevu (např. sleva zákaznické karty) je zákazník povinen uplatnit tuto slevu před podpisem CS. Po podpisu smlouvy není již možné dodatečně slevu vyžadovat, byť by na ni zákazník měl před uzavřením smlouvy nárok. V případě nároku na více slev je možné uplatnit jen jednu a to nejvýhodnější pro zákazníka. 3.2. CK je oprávněna upravit příslušným způsobem smluvenou cenu služeb v případě, že dojde ke změně směnného kurzu české koruny o více než 10% oproti kurzům vyhlášeným ČNB v době stanovení ceny zájezdu a pobytů i jednotlivých služeb, nebo v případě, že dojde k původně neočekávanému a výraznému zvýšení vstupních nákladů, kterému nebylo možné zabránit ani při vynaložení veškerého úsilí. Písemné oznámení o zvýšení ceny služeb zašle CK zákazníkovi nejpozději 14 dnů před zahájením pobytu a zákazník je povinen uhradit rozdíl v ceně do 5 dnů od doručení tohoto oznámení. Jestliže by bylo cenové navýšení vyšší 10% má zákazník právo během 5 dnů po obdržení zprávy od smlouvy odstoupit a již učiněné platby mu budou bezodkladně vráceny. 4. Platební podmínky 4.1. CK má právo na zaplacení ceny zájezdu nebo jednotlivých služeb před jejich poskytnutím a zákazník je

RIVIERA 2013

povinen uhradit cenu zájezdu nebo cenu jednotlivých služeb před jejich čerpáním. Zákazník je povinen uhradit nejméně 35% z ceny pobytu při vzniku smluvního vztahu, zbývající část je pak povinen uhradit nejpozději do 35 dnů před termínem zahájení pobytu. Vznikne–li smluvní vztah 35 nebo méně dnů před zahájením pobytu, je celková cena splatná okamžitě a v plné výši. 4.2. Nedodrží–li zákazník tyto platební podmínky, je CK oprávněna neodkladně odstoupit od smlouvy a zákazník je povinen uhradit stornopoplatky dle článku 7.3. Neprovedení předepsaných úhrad ze strany zákazníka není však možné chápat jako jeho odstoupení od smlouvy. 5. Práva a povinnosti zákazníka 5.1. K základním právům zákazníka patří: – právo na řádné poskytnutí potvrzených služeb – právo vyžadovat od prodejce potřebné informace o okolnostech a náležitostech potvrzených služeb – právo být bez zbytečného odkladu obeznámen s případnými změnami pro gramu zájezdu, rozsahu služeb a ceny – právo zrušit svoji účast kdykoliv před zahájením čerpání služeb odstoupením od smlouvy – právo na reklamaci vad a služeb na místě u delegáta, popřípadě si vyžádá písemné vyjádření zahraničního dodavatele a reklamaci uplatní nejpozději do 7 dnů po návratu ze zájezdu – právo na ochranu osobních dat, která uvádí v Cestovní smlouvě – právo obdržet doklad o povinném pojištění v případě úpadku CK, obsahující označení pojištovny a další informace s tím spojené pouze je–li souhrn poskytovaných služeb zájezdem podle zákona 159/99 Sb. 5.2. K základním povinnostem zákazníka patří: – poskytnout součinnost, která je potřebná k řádnému zabezpečení a poskytnutí služeb, především pravdivě a úplně vyplnit Cestovní smlouvu a předložit další doklady podle požadavků CK – zajistit u osob mladších 15ti let doprovod a dohled dospělého účastníka v průběhu zájezdu, obdobně zajistit doprovod a dohled osob jejichž zdravotní stav to vyžaduje. – předložit souhlas zákonného zástupce v případě, že zákazník mladší 18ti let se účastní zájezdu bez jeho doprovodu a dohledu. – zaplatit cenu zájezdu poskytovaných služeb dle uvedené ceny v Cestovní smlouvě. – dodržovat program zájezdu a řídit se pokyny zástupce CK. V případě vážného narušování programu může být zákazník z další účasti vyloučen, přičemž ztrácí nárok na náhradu nevyužitých služeb. – zdržet se jednání, které by mohlo ohrozit, poškodit nebo omezovat ostatní účastníky. 6. Práva, povinnosti a změny sjednaných služeb CK 6.1. CK je odpovědná za pravdivost svých informací o poskytovaných službách. 6.2. CK není povinna poskytnout zákazníkovi plnění nad rámec předem potvrzených a zaplacených služeb. 6.3. CK má právo, pokud nastanou okolnosti v plnění poskytovaných služeb, na změnu ubytování, poskytne–li náhradní ubytování ve

CK PRIMA ITALIA s.r.o. stejné nebo vyšší kategorii, dále změnit navštívená místa po trase, příjezdová a odjezdová místa, změna typu dopravního prostředku, eventuální svozové dopravní prostředky apod. 6.4. CK je oprávněna v případech, které nemůže ovlivnit (změny prováděné zahraničními partnery, dopravci a jednotlivými dodavateli, nenaplnění stanoveného počtu skupiny či z dalších závažných důvodů vhodných zvláštního zřetele, které CK brání v poskytnutí služeb dle smlouvy a stanovených podmínek): – zrušit zájezd a informovat o tom zákazníka nejpozději 10 dnů před odjezdem, popřípadě přesunout termín odjezdu a návratu – změnit cenu (v tomto případě má účastník zájezdu právo odstoupit od smlouvy bez dalšího, pokud je původní cena navýšena o více než 10% oproti ceně původní) 7. Odstoupení od smlouvy 7.1. CK je oprávněna od této smlouvy odstoupit v případech uvedených v článku 4.2. a článku 5.2., případně pokud zákazník opakovaně poruší tuto smlouvu s tím, že byl již na porušení smlouvy upozorněn a vyzván k jejímu řádnému plnění. 7.2. Dále je CK oprávněna od této smlouvy odstoupit v případě, kdy nedojde do 10 dnů před nástupem pobytu k naplnění minimálního počtu klientů. Pokud byly již zákazníkovi vydány potřebné doklady pro zahájení plnění služeb, budou již učiněné platby zákazníkovi vráceny bezodkladně po navrácení těchto dokladů do CK. 7.3. Zákazník je oprávněn od této smlouvy odstoupit kdykoli prokazatelným doručením písemného odstoupení CK. Není–li však důvodem pro odstoupení porušení povinnosti ze strany CK, je zákazník povinen zaplatit následující odstupné (storno poplatky): a) 5% ze stanovené ceny zájezdu , minimálně 1 000 Kč na přihlášenou osobu od potvrzení CS do 60 dne před termínem plnění služeb. b) 30% ceny služeb, dojde–li k odstoupení od 59. dne do 29. dne před termínem nástupu, c) 50% ceny služeb, dojde–li k odstoupení od 30. do 16. dne před termínem nástupu, e) 85% ceny služeb, dojde–li k odstoupení od 15. do 7. dne před termínem nástupu, f) 100% ceny služeb, dojde–li k odstoupení 7 dní před termínem nástupu, či zákazník na pobyt vůbec nenastoupí. Pro určení počtu dnů pro výpočet stornopoplatků se do stanoveného počtu dnů započítává i den, kdy bylo CK odstoupení písemně doručeno. Do počtu dnů se nezapočítává den zahájení pobytu. Při částečném odstoupení od smlouvy se stornopoplatek vypočítá z částky za částečně stornované služby. 7.4. V případě letecké a lodní dopravy je výše stonopoplatků stanovena poskytovatelem dopravy a jeho podmínky jsou nadřazeny výše uvedeným stornopoplatkům CK Prima Italia. 7.5. CK má právo odečíst stornovací poplatek od složené zálohy nebo zaplacené ceny. 7.6. Vstupenky na sportovní a kulturní akce nepodléhají stornopoplatkům, jsou nevratné. 8. Další podmínky 8.1. Ubytování: Voucher (poukaz na pobyt) obdrží zákazník na adresu uvedenou na smlouvě nejpozději 7 dnů před plněním služeb, nejdříve však po úhradě plné ceny.

8.2. Pobytu se může zúčastnit počet osob uvedený v CS jako maximální počet. 8.3. Poskytované ubytovací služby odpovídají popisu v katalogu. Období před a po hlavní sezóně přináší vedle výhodných cen i skutečnosti, že některá zařízení (bazény, bary, diskotéky apod.) nejsou v provozu nebo jejich provoz může být omezen. 8.4 Vytápění ubytovacího zařízení je ubytovatel povinen umožnit jen v době topné sezóny. 8.5. Pokud je u ubytovacího zařízení vyžadována kauce či záloha na energie, je tato splatná při nástupu. 8.6. CK neodpovídá za možné zpoždění dopravních prostředků, jakož i následky z toho plynoucí. CK nehradí škody, které případným zpožděním dopravních prostředků mohou zákazníkovi nastat. Pozdní nástup na ubytování z důvodu zpoždění dopravních prostředků, nezadává právo na pozdní vyklizení ubytovacího zařízení. 8.7. Za veškeré škody, které vzniknou v důsledku nedbalosti či úmyslu během pobytu, odpovídá v plné výši zákazník. 8.8. V případě pobytů mimo Českou republiku odpovídá zákazník za veškeré pasové, celní či vízové formality. Případné odmítnutí vstupu do země nezakládá nárok na vrácení úhrady za poskytované služby. 9. Reklamace 9.1. V případě, že rozsah nebo kvalita poskytnutých služeb je nižší, než bylo předem potvrzeno v CS, vzniká zákazníkovi právo na reklamaci. Toto právo musí být uplatněno u CK nejpozději do 7 dnů ode dne, ve kterém byl či mělo být plnění služeb ukončeno. CK je povinna na reklamaci odpovědět nejpozději do 30 dnů od obdržení reklamace s návrhem na řešení či zamítnutím reklamace s řádným zdůvodněním. 9.2. Předmětem reklamace může být pouze nefunkčnost zařízení, podstatné technické závady či výrazná a podstatná odlišnost popisu v nabídkovém katalogu. Předmětem reklamace nemůže být starší vybavení, malé prostory, drobné odchylky popisu v katalogu od reality apod., tedy skutečnosti, které nelze postihnout žádným univerzálním standardem. 9.3. Zákazník je povinen uplatnit případnou reklamaci vždy ihned po zjištění závady na místě samém u delegáta nebo ubytovatele, aby mohla být uskutečněna náprava. Pokud se nepodaří takto sjednat nápravu, je zákazník spolu se zahraničním dodavatele povinen sepsat protokol o reklamaci, na němž je uveden předmět reklamace a vyjádření dodavatele. Na opožděné a nepodložené reklamace nebude brán zřetel. 9.4. Dojde–li k okolnostem, jejichž vznik, průběh a následek není závislý na činnosti a postupu CK, nebo k okolnostem na straně zákazníka, na základě kterých zákazník zcela nebo zčásti nevyužije objednané, zaplacené a CK zabezpečené služby, nevzniká zákazníkovi nárok na úhradu nebo slevu z těchto služeb. CK neodpovídá za škodu způsobenou zákazníkem, třetí osobou, která není spojena s realizací pobytu či neodvratitelnou událostí, které nemohlo být zabráněno ani při vynaložení veškerého úsilí, které lze požadovat. 9.5. V ostatním platí ustanovení obecně závazných předpisů, zejména Občanského zákoníku, Obchodního zákoníku a zákona o ochraně spotřebitele.

10. Pojištění 10.1.V cenách zájezdů a služeb cestovního ruchu CK není zahrnuto pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění úrazové, pojištění zavazadel a pojištění odpovědnosti, stejně jako v cenách zájezdů a služeb cestovního ruchu není zahrnuto pojištění nákladů souvisejících s odstoupením od smlouvy. 10.2. Všichni zákazníci CK mají ale možnost individuálního pojištění léčebných výloh v zahraničí a individuálního pojištění pro případ, že zákazníkovi vzniknou náklady v souvislosti s odstoupením od smlouvy (storno pojištění). Obě tyto pojistné smlouvy mají možnost uzavřít prostřednictvím CK. 10.3. Pojištění odstupného (storno pojištění) se vztahuje na případy, kdy se zákazník, nebo jemu blízká osoba (manžel, manželka, rodič, dítě) nebude moci z vážných důvodu zúčastnit objednaných služeb. 11. Povinné pojištění CK 11.1. CK je povinna po celou dobu své účinnosti mít ve smyslu příslušných ustanovení zákona č 159/99 Sb. uzavřenu pojistnou smlouvu (tato smlouva je uzavřena u ČPP a.s.) na jejímž základě vzniká zákazníkovi právo na plnění v případech, kdy CK z důvodů svého úpadku: a) neposkytne zákazníkovi dopravu z místa pobytu v zahraničí do České republiky pokud je tato doprava součástí zájezdu b) nevrátí zákazníkovi zaplacenou zálohu nebo cenu zájezdu v případě, že se zájezd neuskutečnil c) nevrátí zákazníkovi rozdíl mezi zaplacenou cenou zájezdu a cenou částečně poskytnutého zájezdu v případě, že se zájezd uskutečnil pouze z části 11.2. CK je povinna předat zákazníkovi současně s cestovní smlouvou doklad pojišťovny obsahující název pojišťovny, podmínky pojištění a způsob oznámení pojistné události. Tento doklad je platný pouze ve spojení s potvrzením o úhradě ceny zájezdu/zálohy a poskytuje se v případě, kdy se jedná o souhrn poskytovaných služeb (zájezd) ve smyslu zákona 159/99 sb. 11.3. Nároky zákazníka, které mu vznikly proti cestovní kanceláři v důsledku neplnění CS, přecházejí na pojišťovnu, a to až do výše plnění, které mu pojišťovna poskytla. 12. Závěrečné ustanovení 12.1. Zákazník prohlašuje, že souhlasí, aby jeho osobní údaje uvedené na smlouvě zpracovávala CK v souladu se zákonem 101/2000 Sb. Poskytnuté údaje mohou být zpřístupněny pouze zaměstnancům CK a osobám, které jsou oprávněny služby CK nabízet a poskytovat. Dále zákazník prohlašuje, že je zmocněn a uděluje souhlas rovněž i jménem všech osob účastnících se pobytu. 12.2. Tyto všeobecné smluvní podmínky platí pro všechny služby uvedené v katalogu nebo na internetu (www.primaitalia.cz) a dalších dodatečných nabídkách a vstoupily v platnost dne 1.11.2009. Platnost je omezena vyhlášením nových Všeobecných smluvních podmínek. 12.3. Eventuální neplatnost jednotlivých ustanovení nemá vliv na celkovou platnost těchto podmínek. 12.4. Zákazník stvrzuje svým podpisem na líci smlouvy o zajištění pobytu, že výše uvedeným smluvním podmínkám rozumí a v plném rozsahu je, i jménem ostatních účastníků pobytu, respektuje. «


Chystáte se na závody F1? Pojistěte si vstupenky u Vaší CK Vrátíme Vám cenu vstupenky, pokud se nebudete moci dané akce zúčastnit „ z důvodu onemocnění nebo úrazu Vás či Vašich blízkých „ pro neúčast přátel, s kterými jste zakoupili vstupenku společně, pokud byste se dané akce museli zúčastnit sami „ v případě poškození bydliště těsně před konáním akce „ a pro mnoho dalších důvodů

www.ERVpojistovna.cz


FORMULE 1

JEĎTE S NÁMI

Riviéra 2013  

Katalog CK Prima Italia

Advertisement