Page 1


O nas Jako zespół o wieloletnim doświadczeniu tworzymy kierując się dewizą „styl i smak”. Realizujemy ją w każdym powierzonym nam zadaniu. Catering to dla nas subtelna sztuka łączenia efektów smakowych i wizualnych. Nasze zlecenia traktujemy jako sprawdzian i okazję do doskonalenia:

Obsługi zamówienia

Jesteśmy elastyczni i staramy się dopasować do priorytetów klienta rozumiejąc, że każdy jest nieco inny i wymaga od nas indywidualnego zaangażowania.

Smaku

Określają nas tradycja i poszukiwania. Doceniamy dobrze znane kompozycje lecz nie boimy się sięgać także po odważne rozwiązania.

Estetyki

Nie ustajemy w doskonaleniu wyglądu naszych produktów oraz dekoracji. Korzystamy z wiedzy z zakresu food design i jesteśmy na bieżąco z jej trendami.

Tartinki Tartinki to nasza wizytówka, małe kanapeczki, muszą wywoływać wielkie wrażenie... Zapytaj o ofertę tartinkową, wybierz jedną z naszych kompozycji a my dostarczymy ją w wybranym przez Ciebie miejscu i czasie.

Już od 38 zł/ 15 szt

Przerwa kawowa Przerwa w konferencji lub szkoleniu to niekiedy bardzo wyczekiwana jego część... Pozwól nam zapisać się w pamięci twoich gości. Wysokogatunkowa kawa i herbata podane wraz ze specjalnie przygotowanymi na tę okazję przekąskami i słodkościami, umożliwią uczestnikom szybki powrót do sił.

Już od 24 zł/os.

Lunch biznesowy Ważne spotkanie wymaga odpowiedniej oprawy, która pomoże osiągnąć zamierzone cele... Zdaj się na nas. Profesjonalna obsługa i starannie dobrane menu pozwolą na stworzenie sprzyjającej negocjacjom atmosfery. Będziemy pozytywnym wrażeniem którego potrzebujesz.


Coctail Coctail towarzyszy zawsze wydarzeniom o wyjątkowym charakterze... My zapewnimy wyjątkowe wrażenie elegancji w swobodnym wydaniu. Dopracowane przekąski koktajlowe o finezyjnym wyglądzie, w towarzystwie niedużych aromatycznych dań, starannie dobranych win i deserów pozwolą wzbogacić obsługiwane wydarzenie o należny mu prestiż i smak.

Już od 69zł/ os.

Live cooking Gotowanie to nie tylko sztuka kreowania smaków, to niekiedy prawdziwy spektakl, którego widzem może być każdy... Możemy dla Ciebie zaaranżować pokazy pracy najlepszych kucharzy w teatralnym wydaniu, twoje wydarzenie uświetnią między innymi pokazy sushi czy kuchni molekularnej.

Wesele / Impreza rodzinna Ślub czy narodziny nowego życia to chwile równie ulotne jak niezapomniane... Wspólnie nadajmy im smak. Obsługujemy wszelkiego rodzaju uroczystości, zapewniając catering szyty na miarę. Wystrój, menu oraz obsługę dopasujemy do charakteru i atmosfery wydarzenia.

Dodatkowo, dzięki współpracy z designerską pracownią Blumen & Kunst możemy wzbogacić Państwa catering o prawdziwie fantazyjne dekoracje kwiatowe na każdą okazję... Zapytania ofertowe prosimy kierować do jednego z naszych handlowców lub pod: zamowienia@presto-catering.pl 730 323 703 730 323 704


Teraz zapraszamy także do korzystania z możliwości codziennego zakupu naszych produktów śniadaniowo lunchowych!

Dlaczego Presto? Szeroki asortyment - Specjalne produkty śniadaniowe - Duży wybór dań lunchowych - Wiele smaków i rodzajów kanapek - Sałatki o klasycznych i oryginalnych kompozycjach - Bogate menu dań obiadowych - Świeże, aromatyczne zupy - Słodkości - Najświeższe zestawy sushi przygotowywane specjalnie na nasze zamówienie

Atrakcyjne ceny Ciąglę staramy się o najwyższą jakość w niewysokiej cenie. Nie boimy się porównań, dlatego sprawdź sam!

Punktualność Naszych klientów traktujemy poważnie, więc od chwili rozpoczęcia sprzedaży możecie na nas liczyć – codziennie.

Jedzenie bez chemii Wierzymy, że smak wymaga pracy, dlatego nie używamy chemicznych półproduktów, glutaminianu sodu ani konserwantów.

Doświadczenie i profesjonalizm Nasz zespół wyróżnia przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży cateringowej oraz profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb.

Kontakt: biuro@presto-catering.pl 730 323 703 730 323 704

Presto katering oferta  

Oferta kateringowa https://www.facebook.com/presto.styl.i.smak

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you