Page 1

WSPÓLNY SYSTEM WYSZUKIWANIA, WERSJA MOBI Przystępując do realizacji projektu WebCmentarz dajemy możliwość poszukiwania swoich bliskich jednocześnie we wszystkich cmentarzach, które posiadają wdrożony system. Tworzy się w ten sposób jedno miejsce gdzie zainteresowani mogą odnaleźć swoje korzenie w regionie.

Warto dodać, iż w chwili obecnej w naszej bazie posiadamy już ponad kilkadziesiąt tysięcy rekordów, czyli szukając bliskich za jednym przyciskiem przeszukujemy bazę kilkudziesięciu cmentarzy w wielu dekanatach. Odwiedzając główną stronę www.webcmentarz.pl każdy ma dostęp do ogólnopolskiej wyszukiwarki, gdzie należy wpisać dane poszukiwanej osoby, a otrzymamy wyniki z podaną ilością osób spełniających kryteria na poszczególnych cmentarzach. Natomiast po wybraniu jednego z nich kierujemy się bezpośrednio na wskazany cmentarz, gdzie można zapoznać się ze szczegółami udostępnionymi dla odwiedzających (tj. takie informacje jak: imię, nazwisko, ID grobu oraz jego umiejscowienie na mapie, dodatkowo można zobaczyć zdjęcie grobu oraz współrzędne GPS, dowiedzieć się kto jest pochowany w tym samym grobie, czy w grobach obok oraz położyć wirtualne kwiaty i znicze.). Dodatkowo nasz system pozwala na zastosowanie rozwiązań mobilnych. Jeśli odwiedzający nasz cmentarz nie potrafi odszukać grobu swoich bliskich - wystarczy, że na miejscu skorzysta z wersji MOBI WebCmentarza. Wyszukiwarka udostępniona w wersji dla komórek z dostępem do internetu pozwala na wyszukiwanie nawet przebywając na cmentarzu.


OFERTA PRESSTU.PL DLA PARAFII Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy przygotowaną specjalnie dla potrzeb parafii, które pragną podążać z duchem czasów i otwierać się dla parafian w kolejnych społecznych przestrzeniach udostępnianych z wykorzystaniem technologii internetowej. Web Księga Cmentarna jest to moduł przeznaczony dla administratorów cmentarzy. Niezwykle ułatwia pracę, tworzenie wydruków, spisów, gromadzi wszystkie potrzebne informacje i pozwala na zdalny dostęp z każdego miejsca. Moduł ten jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących mobilnego dostępu do bazy danych z pełnym systemem zabezpieczania danych. Produkt dostępny z licencją na jedno stanowisko - w cenie szkolenie. Proponowane przez nas witryny internetowe z systemem zarządzania treścią to profesjonalne podejście do nowoczesnego klienta. Projektujemy indywidualne, przejrzyste, funkcjonalne serwisy oparte o nowoczesną technologię. Dzięki zsynchronizowaniu witryny z autorskim CMS'em (system zarządzania treścią), będziesz mógł sam administrować stroną, wprowadzać dane zmieniać układ i wygląd, przy użyciu prostego w użyciu panelu administratora. Do każdego projektu dołączamy intuicyjne wydawnictwo mające na celu łatwą i przyjemną administrację serwisem. Produkt licencjonowany. Jeśli chcesz podnieść poziom swojej oferty dla odwiedzających cmentarze, parafian i gości - musisz iść zgodnie z "duchem czasów"! Wirtualna wyszukiwarka grobów zintegrowana z webKsięgą Cmentarną pozwoli na mobilny dostęp dla osób poszukujących grobów swoich bliskich. Wystarczy komputer, internet, a nawet telefon - dzięki najwyższej klasy technologią, klient otrzyma współrzędne GPS grobu oraz zostanie wskazane miejsce pochówku na interaktywnej mapie cmentarza. Produkt dostępny z licencją na jedno stanowisko - w cenie szkolenie. Warto zapoznać się również z pozostałą ofertą naszej firmy: Tablice informacyjne, Projekty zagospodarowania, WEB Kasowa Księga Kościelna.


TABLICE INFORMACYJNE ORAZ PROJEKTY ZAGOSPODAROWANIA CMENTARZA Podczas wdrożenia Systemu WEBcmentarz Parafia otrzymuje nowe narzędzie do prowadzenia i zarządzania cmentarzem. Parafianie natomiast otrzymują nowy sposób kontaktu ze swoją wspólnotą w postaci strony www. Całość działań uzupełnia tablica informacyjna, która niejako „kropka nad i” wieńczy dzieło wdrożenia systemu. Tablica informacyjna jest wykonana w bardzo trwały sposób o stalowej konstrukcji. Sama plansza jest drukowana w specjalnej technologii, która gwarantuje trwałość tablicy, a zarazem czytelność i atrakcyjność dla zapoznającego się z nią. Wymiary tablicy 1m x1,5m pozwalają na umieszczenie na niej w sposób przejrzysty regulaminu cmentarza, planu z podziałem na sektory oraz ważne informacje dotyczące dostępu do wersji MOBI wyszukiwarki i strony www Parafii. Podczas

przeprowadzania szczegółowej inwentaryzacji cmentarza przygotowujemy dokładną dokumentację inżynierską dotyczącą wymiarów, zadrzewienia oraz wolnych i zajętych miejsc do pochówku. W tym opracowaniu zostają wyznaczone i zmierzone wszystkie sektory umieszczone punkty czerpania wody, drzewa, miejsca pamięci. Dokument ten niezmiernie ułatwia pracę nad zagospodarowaniem cmentarza i pozwala na ustalenie wieloletniego planu jego zarządzania.

Oferta PRESSTU.PL  

Oferta przygotowana specjalnie dla Parafii.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you