Page 1


PREMIUM [‘pri:mΊəm] dle slovníku říká: luxusní, prvotřídní, vysoce kvalitní, těžko dostupný… Poskytujeme svým klientům profesionální Event Full Servis. Zajistíme na nejvyšší úrovni akci minimalistického rozsahu jakou je sklenka vína na pracovním pikniku z místních sezonních surovin, přes tiskovou konferenci na břehu rybníku, netradiční teambuilding za barem nebo při výrobě vlastního doutníku, firemní předpremiéru filmového trháku, bio degustační menu v oblacích, konferenci pod obřím stanem, soukromý hudební festival nebo degustační „Rum Trip with Master Blender“ v Guadalope… Firemní akce připravujeme s maximálním ohledem na cíle klienta, realizujeme je vždy s přátelským, kreativním a inovativním přístupem a výsledek vyhodnocujeme prostřednictvím sofistikovaných hodnotících postupů.


EVENT SERVICES Presentation & Degustation ˜  Cigar Master Roller ˜  Catering & Culinary ˜  Entertainment ˜  Extra Services ˜  Premium Blend ˜ 


PRESENTATION & DEGUSTATION


Profesionální Sommeliér vás provede světem ušlechtilých destilátů, koktejlů, doutníků a kulinářských specialit. Součástí degustací je odborný výklad a řízená (nebo otevřená) degustace, na kterou si vzpomenete u každého dalšího doušku kvalitního destilátu, klasického či moderního koktejlu nebo u kouření vybraného doutníku. Přiblížíme vám historii, vyvrátíme mýty, dozvíte se vše o postupech výroby, světových trendech, způsobech servisu a mnoho dalšího… Představíme Vám dokonalé vychutnání a porozumění delikátních tónů ukrytých v pečlivě vybraných produktech. Ukážeme vám dokonalé páry ušlechtilých destilátů (rumy, tequila, whisky, koňak…) a doutníků. Provedeme vás bludištěm ingrediencí, lihovin a celým uměním míchání opravdových koktejlů. Naučíme vás základy, zajímavé tipy a efektní triky. Pod vedením profesionálů můžete získat originální certifikát.


CIGAR MASTER ROLLER


Jako jediní v České republice vám nabízíme unikátní představení ruční výroby doutníků z listů tabáku, dovezeného z plantáží z mnoha koutů světa přímo u vás. Master Roller Event vás detailně seznámí s výrobou ručně balených doutníků. Náš Torcedor vám předvede celý proces výroby doutníků, zkušený Sommeliér vás zavede do historie, vyvrátí zažité mýty, přiblíží současný svět doutníků a tabáku. Získáte doporučení a rady jak doutník uchovávat, správně zapálit a také co předchází dokonalému vychutnání a porozumění delikátních tónů ukrytých v pečlivě míchaných směsích tabáků. Jako firemní dárek vám připravíme ručně vyrobené doutníky označené prstýnkem s vašim logem. Náš teambuildingový program „Make Your Own Cigar“ navíc přináší ojedinělou možnost vyzkoušet si vyrobit vlastní doutník.


CATERING & CULINARY


Připravíme pro vás klasické lahodné domácí pochoutky i speciality mnoha krajin z celého světa, které přivezeme přímo k vám. Velkým potěšením pro nás je možnost realizace netradičních forem občerstvení, jako třeba Café Tarde, kombinace známého čaje o páté s typickými dezerty a výběrem tapas v čase odpolední latino siesty, Piknik z místních sezonních surovin, také v oblíbené sushi verzi nebo po francouzsku se šampaňským, nebo oblíbenou Degustační jamku. Nejen pro sportovce nabízíme ojedinělou degustaci 3 hříchu v Bio kvalitě (káva, whisky, doutník). V rámci teambuildingových akcí nabízíme například koncepci „Sněz, co si ulovíš“ v kombinaci s výběrem domácích rybích specialit a světových rybích specialit (ruský kaviár, čilské ceviche, aljašský grilovaný losos apod.). Každé menu umíme citlivě upravit pro vegetariány. Klasické koktejly, exotické drinky, extravagantní show, nebo šlehání ohně… Občerstvení formou free baru, degustace alko i nealko míchaných nápojů, Infused Cocktails, koktejlových dezertů, hořících nápojů. Rozsáhlá korporátní akce nebo mini privátní dětská párty… Zrealizujeme.


ENTERTAINMENT


Pro vytvoření dokonalé atmosféry nabízíme citlivou dramaturgii pečlivě vybraných interpretů. K vytvoření nezapomenutelného eventu zajistíme optimálně ladící program, kterým vás bude provázet charismatický moderátor. Vybrat si můžete světové stars nebo regionální talenty. V rámci komponovaného večera můžete tančit sambu se žhavými brazilskými tanečnicemi ve výpravné scénické show na karnevalu v Riu, zažít komorní A’Cappella koncert v kapli, zahrát si na nádvoří zámku ve skotské sukni na dudy, v podhůří u jezera bušit do magických bubnů, můžete také být součástí hot párty s cool DJ´s a nadupanou Fashion show, nebo si u nerušivého přednesu sólistu nechat vytetovat nepermanentní tetování či zkusit světové hry a hlavolamy s luxusním doutníkem v ruce, případně zažít opravdový adrenalin na velmi netradičních místech...


EXTRA SERVICES


Doporučíme vám nejvhodnější neokoukané lokace. Připravíme vám originální pozvání vašich hostů, samostatnou webovou aplikaci a také do detailu sladěné materiály na akci, kterou kompletně technicky zajistíme a tematicky vyzdobíme. Dopravit vás můžeme psím spřežením, historickým vozem, limuzínou, párty busem, lodí, vrtulníkem nebo letadlem. Bezpečí hostů zajistí profesionální event security team. Po skončení eventu předáme foto nebo video reprezentativní průřez vaší akce zodpovědné osobě. Vaši klienti si můžou ihned odnést osobní foto - pohlednici, vy můžete připravený materiál (foto nebo video pohled) odeslat médiím, kolegům nebo klientům, kteří se akce nemohli zúčastnit. Příjemné, jazykově vybavené hostesky ve vhodné chvíli předají hostům na míru připravené dárky. Pro účastníky konferencí zajistíme ubytování, dopravu, tlumočnický servis i doprovodný program.


PREMIUM BLEND


Ať se jedná o pracovní snídani, obchodní oběd, odpolední poradu vedení, tiskovou konferenci, neformální barbecue s klienty, teambuilding, firemní den, výroční gala večer, mezinárodní konferenci nebo incentivní program pro vaše zaměstnance, klienty a partnery v exotických a neobvyklých destinacích, připravíme a zorganizujeme váš event unikátním způsobem na nejvyšší úrovni. Rádi se podělíme o naše znalosti a naši vášeň!


Premium Solutions s.r.o. Vlkova 507/16, 130 00 Praha 3 www.preso.cz +420-603 467 349, +420-737 729 707 info@preso.cz http://www.facebook.com/preso.cz

Premium Events  
Premium Events  

Event services by Premium Solutions

Advertisement