Page 1

THE HONEYMANIA ISSUE TM

Discover Rich

HONEYMANIA Moisture

PRESS RELEASE

TM


THE HONEYM ANIA ISSUE TM

Objevte bohatou

HONEYMANIA hydrataci PRESS RELEASE

TM


Novinka Toaletní voda £8.50 Jste blázni do vůně naší řadyHoneymania™? Pak si nastříkejte naši Toaletní vodu na pulzní body a užijte si koncentrovanou medovou vůni..

Balzám na rty £3.50 Tento sladký balzám na rtech okamžitě taje a hydratuje je. Naneste na rty k zulíbání!

IM AGERY S HOWN M AY BE SUBJECT TO VA RIATION

PONOŘTE SE DO BOHATÉ

BOHATÝ SOUDEK MEDU Mýdlo £2 Toto naše voňavé mýdlo jemně osvěžuje a čistí pleť. Moc se nám líbí jeho vzhled připomínající plástev medu s roztomilou včelkou.

Přísada do koupele £8 Uvolněte se! Ponořte se do soudku medu plného bublinek a vychutnejte si výživnou koupel s naší luxusní přísadou do koupele.

HONEYMANIA HYDRATACE

Náš bohatý hydratační med Community Fair Trade pochází z Etiopských deštných pralesů. Sklízí se ručně organickou metodou pouze z nejlepších pláství, což zajišťuje výjimečnou kvalitu. Tento med je dost dobrý k jídlu, a proto má tak vyživující účinky. Tato přírodní dobrota je součástí našich úžasných produktů z řady Honeymania™ s níž se můžete ponořit do bohaté hydratace.

SLADKÝ POCIT

NÁŠ HRDINA

Naše řada Honeymania™ rozmazluje vaše smysly. Objevte řadu pečujících produktů v přirozených zlatavých tónech a bohatých strukturách, které vůbec nelepí. Užívejte si jemnou květinovou vůni těchto produktů s okouzlujícími tóny květového medu. Zažijete 24 hodinovou hydrataci, kterou vám poskytne naše tělové máslo, jež vám doslova roztaje na kůži.

* Produkty na obrázku nejsou na prodej

Tělové máslo £10 Toto naše luxusní tělové máslo poskytuje 24 hodinovou hydrataci. Vetřete jej do kůže, zanechá ji jemně provoněnou a smyslně hebkou. Každé balení obsahuje med z nektaru z tisíců květů!

Ponořte se do úžasné hydratace s řadou Honeymania™ . Naše nová kolekce ultra výživných přípravků do koupele a na tělo je obohacena o med z divokých květin a vaše pleť po ní bude tak vyživená a voňavá, jako byste se ponořili do medu.

Med je gurmánské tajemství matky přírody. Je ceněn díky své slaďoučké chuti a aromatu, ale je také přírodním hydratačním prostředkem, který dokáže zjemnit a vyživit pleť.

Tělový scrub £9 Tento náš bohatý scrub si zamilujete. Zanechává pleť sametově hebkou a super jemnou.

Sprchový gel £4 Tento voňavý gel vytvoří luxusní pěnu, umyje vaši kůži a zanechá na ní jemnou vůni. Je bez obsahu mýdla, proto vám kůži nevysuší. THEBODYSHOP. COM


IM AGERY S HOWN M AY BE SUBJECT TO VA RIATION

BUĎTE KRÁSNÍ

S MEDEM Naše luxusní tělová kolekce Honeymania je vyrobena z Community Fair Trade medu z Etiopie. Bohatý med z divoce rostoucích květů je dobrý pro vaši pleť a také pro životní prostředí. Není divu, že ho považujeme za tekuté zlato.

Náš med vyrábějí pilné včelky!

Medová stopa Krok 3 : Včely se pak nechají nerušeně vyrábět med. Květiny v deštném pralese jim poskytují nektar a včely je na oplátku opylují, aby se květiny mohly dál rozmnožovat.

Krok 2 : Skupiny včelařů se vydají do pralesa až na 15 dní, aby úly rozvěsili. K tomu je třeba vylézt na strom pomocí lana vyrobeného z révových vláken. Jedná se o speciální techniku, která vyžaduje sílu, šikovnost a znalost stromů.

Krok 1 : Jsou vyrobeny včelí úly z udržitelných materiálů z lesa, jako je tráva, bambus a dřevo.

Jsme přesvědčeni, že med Community Fair Trade pro The Body Shop je něco speciálního. Získáváme ho z odlehlého deštného pralesa v oblasti Sheka v Etiopských horách, což je místo s unikátní biodiverzitou, které chrání UNESCO. Med z oblasti Sheka má velmi osobitou chuť a vůni díky voňavým květinám z deštného pralesa, ze kterých sbírají včely nektar. Jeho jemná květinová vůně ho odlišuje od jiných medů.

-

-

Africké včely medonosné, které náš med produkují, volně létají po pralese. Každý den spolu komunikují pomocí jakéhosi 'tance', a tak si ukazují cestu k nejchutnějším květům. Med, který vybíráme do našich produktů, má jen tu nejvyšší kvalitu – vlastně je dost dobrý i k jídlu! -Významné značky jej prodávají jako stolní med.

Krok 4 : Po čtyřech až pěti měsících se včelař vrací ke svým úlům & a sbírá med. Někdy při tom využívá trochu kouře, aby včely šetrně odehnal na druhý konec úlu. Vybírá jen ty nejlepší plástve, které pak dodává The Body Shop

Divoké včely Včely, které produkují náš Community Fair Trade med, jsou divoké; vyberou si, zda chtěji obydlet úl a po sklizni se přestěhují do nového domova. Naproti tomu standardní chov včel má mnohem blíž k zemědělské výrobě. Včely tam žijí ve stejném úlu po celá léta. Jsou přikrmovány cukrem, aby byl jejich med sladší. Tato metoda chovu včel často vyžaduje používání veterinárních léků na nemoci, které jsou způsobeny hustou koncentrací úlů

Zaručujeme nejlepší kvalitu Spolupracujeme s velmi zkušenými včelaři z Beza Mar, kteří praktikují tzv. 'bosé včelaření' nebo-li ‘šeptání ke včelám’. Pracují v souladu s přirozenými cykly včel, používají tradiční techniky, které se předávají po celé generace. Tyto metody podporují udržitelné využívání deštného pralesa v oblasti Sheka a také zajišťují prvotřídní kvalitu medu do našich produktů.

Nebudete tomu věřit! Možná si řeknete, že The Body Shop věnuje spoustu námahy vytváření své úžasné řady Honeymania™ ... Ale není to zdaleka tolik práce, kolik odvádějí samotné včely! Aby vyprodukkovaly dostatek medu do jednoho produktu z řady Honeymania™, musí 100 včel uletět přes 2,100km a sesbírat nektar z téměř 50 000 květů! Nemějte obavy, včelám tento med nechybí. Silná kolonie včel dokáže vyprodukovat dva až třikrát víc medu, než potřebuje!

Aby vyrobily množství medu na jeden náš produkt z řady Honeymania, musí téměř 100 včel uletět přes 2100 km a sesbírat nektar asi z 50 000 květů. *přesné číslo je: 95 včel, 2184 km, 48540 květů.

THEBODYSHOP. COM


l y b m ů d o t Ten edu m y k í d n e postav

t

Příběh Tanaye Šikovná včelařka Tanaye má 25 úlů.Nejprve se do produkce medu zapojila, aby mohla poslat své čtyři děti do školy. Předtím je nemohla pořádně šatit ani živit. Nyní jí včelaření umožňuje s hrdostí platit školu, knihy, jídlo a dokonce jí a jejímu muži pomohlo postavit si nový dům.Tanaye naučila včelařit i svého muže. Společně rozhodují jak utratí své peníze, což Tanaye zvýšilo sebevědomí.

I MAGE RY SH O W N MAY BE SU BJE CT TO VA RI AT IO N

Starý dům Tanaye

PŘÍBĚH SLADKÉHO ÚSPĚCHU

Spolehlivý výdělek

V této izolované části země je med jednou z mála příležitostí, jak si vydělat peníze.The Body Shop nakupuje od Beza Mar a pomáhá tak posílit kulturu Etiopských včelařů a poskytovat jim spolehlivý zdroj příjmů. Včelaři nám říkají, že prodej medu jim umožnil posílat děti do školy, koupit si hospodářská zvířata, zlepšit stravování, zaplatit za lékaře a zlepšit si bydlení.

Udržitelnost

Náš obchod podporuje udržitelné využívání deštného pralesa. Příjmy z medu dodávají pralesu hodnotu a pomáhají poskytovat výdělek místním komunitám, aby ho mohly zachovat v jeho přirozené podobě místo toho, aby jej mýtily kvůli zemědělské půdě..

Etiopští včelaři vyd ělávají díky Community Fair Trade Community Fair Trade med, který používáme do naší tělové řady Honeymania, pochází z Etiopie. Je produkován a prodáván tak, aby nikdo nebyl podváděn! Spolupracujeme s odborníky z Beza Mar, kteří jsou odhodláni zlepšovat živobytí včelařů. Jak sladké!

Ohrožený prales

Zdrojem našeho medu je prales Sheka chráněný UNESCO v Etiopských horách, který je součástí tzv. 'střechy Afriky'. Nachází se dva dny cesty z Addis Abeby. Tato odlehlá oblast je hustě obydlena, většina obyvatel se zabývá zemědělstvím. Vysoká poptávka po zemědělské půdě je hlavní příčinou velké ztráty přírodní vegetace. Následkem toho je tato oblast nyní považována za ohroženou. Náš obchod podporuje udržitelné využití pralesa.


JMÉNO

Pro více informací kontaktujte: TELEFON

WWW.THEBODYSHOP.COM

© 2013 The Body Shop International Plc. Všechna práva vyhrazena. Není povolena reprodukce bez souhlasu vlastníků. ® Registered trademark of The Body Shop Int'l Plc. ™ A trademark of The Body Shop Int'l Plc. INHNYPR011

Tz honeymania bodyshop