Page 7

vítejte na fringe — 12. fringe festival praha od pátku 24. května do soboty 1. června 2013 —

Opojná směsice divadla, divadla a, komedie, a hudby, udby, tance, a ce, vyprávění vyprávěn yp á ěn ěn ní a dobré dob é zábavy v divadlech na Malé každoroční Straně v Praze – každor rroční fantastická podívaná v rámci Fringe festivalu jje zážitek, na k který ý nikdy nezapomenete!

fringe fest festival ttival praha 2013 připoj ř se! zúčastni stni sse! e! udělejj si sv svůj vvůj ůj festival!

3

fenomén Fringe je mezinárodní fe enomé e a tento rok hostí Praha stovky stovk umělců z celého světa a tisíce diváků, kteří se sejdou na devítidenním festivalu. festiva alu. a inscenací jestliže V nabídce je 35 inscena ací a je a vidět máte výdrž, můžete vid dět až pět d pokud představení denně. A p okud by vám ani to nestačilo, je zde také můžete Fringe klub, kde se můž žete bavit ž až žd do rána! á !

Představení začínají v odpoledních o pozdní hodinách a trvají do po ozdní noci. Většina z nich Větši i h jje vysoce e estetická t ti ká podívaná, trvající kolem m jedné vyberete hodiny. Určitě si vždy vy yberete něco y pro celou vaši rodinu.

Tento program rogram m obsahuje vše, co potřebujete ebujete e vědět pro co možná nejlepš nejlepší šíí zážitek z Fringe š Fringe, tj. návod od jak z zakoupit vstupenky, informace ace o m místech konání, věková a jazy jazyková yková doporučení y pro jednotlivá notlivá á představení. Naši výteční festiva festivaloví aloví asistenti, mluvící a jjak česky tak i anglicky, budou k dispozici v m místech konání po celou po ce ou dobu u festivalu, es a u,, od p prvního o do posledního o představení. Pro nejaktuálnějšíí novinky, ke sdělení vašich názorů či rezervaci navštivte vstupenek p nav vštivte naši webovou v stránku nebo se připojte na náš Twitter. Facebook či Tw witter. Užijte si Fringe! w Steve, Carole, Giles, Rosie tým a celý Fringe ttý ým ý

Prague Fringe 2013  
Prague Fringe 2013  

12th Prague Fringe 24.5. - 1.6.

Advertisement