TORTY DLA DZIECI 2021

Page 1

torty dla dzieci Sezon 2021

1


torty dla2 dzieci

Sezon 2021


3


torty dla dzieci Przed Państwem radosna i kolorowa kolekcja tortów dla dzieci. Nasze słodkości cechuje nie tylko precyzja wykonania, ale również wyjątkowy smak, który dzieci zapamiętają na długo.

Specjalnie dla Państwa pociech przygotowaliśmy propozycje pięknych dekoracji pełnych zdobionych ręcznie pierniczków, makaroników i słodkich bezików. Wśród smaków znajdziecie Państwo także lekkie torty śmietanowe z owocowymi dodatkami.

Dbając o najmłodszych, torty w naszej Pracowni wykonujemy ze składników najlepszej jakości, a piękne dekoracje tworzymy przy użyciu tylko naturalnych barwników.

Serdecznie zapraszamy! Pracownia Artystyczna Sarzyński

4


wielkość tortu Jak oszacować gramaturę tortu? Sugerujemy przelicznik 120 g na osobę. 1,0 - 4,5 kg - 1 piętro 4,5 - 9,5 kg - 2 piętra 10,0 - 20,0 kg - 3 piętra Ilość pięter może być uzależniona od wybranej dekoracji.

5


menu smaków tort czekoladowy

89 zł/kg

Delikatny biszkopt czekoladowy przełożony kremem czekoladowym na bazie najlepszej belgijskiej czekolady.

tort czekoladowy z prażynką i nutką soczystej gruszki

92 zł/kg

Delikatny biszkopt czekoladowy przełożony aksamitnym kremem z dodatkiem oryginalnej, mlecznej czekolady i konfiturą z gruszki własnej produkcji. Zaskakującym składnikiem tortu jest chrupiąca prażynka z migdałów, mlecznej czekolady i orzechów laskowych.

tort czekoladowy z prażynką i nutą pomarańczy

92 zł/kg

Delikatny biszkopt czekoladowy przełożony aksamitnym kremem z dodatkiem oryginalnej, mlecznej czekolady i konfiturą z pomarańczy własnej produkcji. Zaskakującym składnikiem tortu jest chrupiąca prażynka z migdałów, mlecznej czekolady i orzechów laskowych.

tort czekoladowy z nutką czarnej porzeczki i chrupiącą niespodzianką

92 zł/kg

Subtelny biszkopt czekoladowy przełożony delikatnym kremem na bazie belgijskiej czekolady, konfiturą z czarnej porzeczki i chrupiącą masą prażynkową.

tort czekoladowy z wiśniami w rumie

89 zł/kg

Delikatny biszkopt czekoladowy przełożony soczystymi wiśniami w rumie i aksamitnym kremem z dodatkiem oryginalnej belgijskiej czekolady.

tort czekoladowy ze świeżymi malinami i chrupiącą niespodzianką

95 zł/kg

wybór dzieci

Subtelny biszkopt czekoladowy przełożony delikatnym kremem na bazie belgijskiej czekolady, malinami i chrupiącą masą prażynkową. W sezonie letnim polecamy świeże maliny od lokalnego dostawcy.

tort czekoladowo - malinowy z chrupiącą niespodzianką

89 zł/kg

Delikatny biszkopt czekoladowy przełożony kremem malinowym, puree z malin i chrupiącą masą prażynkową. W sezonie letnim polecamy dodatek świeżych malin od lokalnego dostawcy.

tort czekoladowo - miętowy

89 zł/kg

Delikatny biszkopt czekoladowy przełożony orzeźwiającym kremem miętowym oraz lekkim kremem czekoladowym na bazie belgijskiej czekolady. W sezonie letnim polecamy dodatek świeżych truskawek.

tort czekoladowy z żurawiną

92 zł/kg

Delikatny biszkopt czekoladowy przełożony aksamitnym kremem z dodatkiem mlecznej, belgijskiej czekolady oraz konfiturą żurawinową własnej produkcji.

tort malinowy z chrupiącą niespodzianką

92 zł/kg

Subtelny biszkopt waniliowy przełożony lekkim kremem malinowym i puree z malin. W sezonie letnim polecamy świeże maliny od lokalnego dostawcy zamiast puree z malin. Zaskakującym elementem tortu jest masa prażynkowa z dodatkiem malin.

tort pistacjowy z nutką limonki

120 zł/kg

Puszysty biszkopt waniliowy przełożony kremem pistacjowym i orzeźwiającym curd limonkowym. Zaskakującym elementem jest warstwa chrupiącej prażynki z białą czekoladą i pastą pistacjową.

6


wybór dzieci

tort kajmakowy z czarną porzeczką

89 zł/kg

Biszkopt waniliowy z drobinkami ciemnej belgijskiej czekolady, przełożone puszystym kremem kajmakowym, domowym kajmakiem oraz konfiturą z czarnej porzeczki.

tort biała czekolada z prażynką i czarną porzeczką

92 zł/kg

Puszysty biszkopt waniliowy przełożony kremem na bazie białej czekolady, chrupiącą prazynką i konfiturą z czarnej porzeczki.

tort cytrynowy

87 zł/kg

Subtelny biszkopt waniliowy przełożony wyrazistym kremem cytrynowym z dodatkiem startej skórki cytryny i pysznym, domowym lemon curd. W sezonie letnim polecamy dodatek świeżych truskawek od lokalnego dostawcy.

tort cytrynowy z mango

92 zł/kg

Delikatny biszkopt wanilliowy ze skórką cytrynową, przełożony puszystym kremem cytrynowym i orzeźwiającym mango curd na bazie naturalnego puree z mango.

tort migdałowy z masą miętową

95 zł/kg

Blaty z dodatkiem migdałów i białej czekolady przełożone orzeźwiającym kremem miętowym.

tort kawowy z malinami

87 zł/kg

Puszysty biszkopt waniliowy nasączony espresso, przełożony lekkim kremem kawowym i puree malinowym. W sezonie letnim polecamy dodatek świeżych malin od lokalnego dostawcy.

tort marchewkowy z nutką pomarańczy

92 zł/kg

Biszkopt z dodatkiem startej marchwi, ananasa i orzechów, przełożony delikatnym kremem śmietanowym oraz konfiturą z pomarańczy.

tort wegański o smaku czekoladowym z nutką orzecha laskowego i maliny

115 zł/kg

nowość

Delikatne blaty czekoladowe z mlekiem ryżowym i siemieniem lnianym. Przełożone kremem na bazie mleka roślinnego, belgijskiej czekolady, orzechów laskowych oraz puree malinowym.

tort mango - marakuja

70 zł/kg

Delikatny biszkopt waniliowy przełożony puszystym kremem śmietanowym z dodatkiem puree z mango oraz żelką z marakui.

tort czarny las (szwarcwaldzki)

60 zł/kg

Biszkopt czekoladowy przełożony puszystym kremem śmietanowym i konfiturą wiśniową własnej produkcji.

tort delikatna malina

60 zł/kg

Delikatny biszkopt waniliowy przełożony puszystym kremem śmietanowym z dodatkiem puree malinowego i malin.

tort nutella z truskawką

70 zł/kg

Biszkopt czekoladowy przełożony domową nutellą, lekkim kremem śmietanowym i soczystymi truskawkami.

DOPŁATA ZA ŚWIEŻE OWOCE POZA SEZONEM MALINY - sezon lipiec, sierpień, dopłata poza sezonem 6 zł/kg tortu TRUSKAWKI - sezon czerwiec, dopłata poza sezonem 6 zł/kg tortu BORÓWKI - sezon lipiec, dopłata poza sezonem 6 zł/kg tortu

7


tort

mała księżniczka Tort wygładzony kremem maślanym w kolorze fioletowym, udekorowany dziewczęcymi ręcznie dekorowany pierniczkami oraz słodkimi makaronikami i bezikami.

Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

8

50 zł


tort

syrenka Tort w stylu drip cake ze spływającym ganaszem, utrzymany w morskiej stylistyce. Tort wygładzony kremem maślanym. Główną dekorację stanowi piernikowa, ręcznie zdobiona syrenka.

Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

50 zł

9


nowość

tort

donuty Tęczowy tort z bokami gładzonymi kremem maślanym i dekoracją z piernikowych kolorowych donutów i bezików.

Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

10

50 zł


tort

sówki Zabawny tort w stylu angielskim z cukrowymi ręcznie zdobionymi sówkami. Boki tortu udekorowane są pastelowymi girlandami. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

30 zł

40 zł

11


tort

słodki Pastelowy tort zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Udekorowany pierniczkami w kształcie lizaków, lodów i babeczek. Wygładzony kremem maślanym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

12

50 zł


tort

urodzinowy Tort w stylu drip cake ze spływającym ganaszem, udekorowany pierniczkami w kształcie baloników i prezentów. Wygładzony kremem maślanym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

50 zł

13


tort

jednorożec Magiczny tort z piernikowym jednorożcem dla dziewczynki. Wygładzony tęczowym kremem maślanym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

14

50 zł


tort

happy birthday Tort w stylu drip cake ze spływającym ganaszem. Słodką dekorację na szczycie tortu stanowią ręcznie zdobiona babeczka, kolorowe makaroniki i beziki. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

20 zł

30 zł

Topper w kolorze białym - 45 zł Topper personalizowany - 55 zł

15


nowość

tort

kotki Granatowy krem maślany i piernikowe chmurki nawiązują do nocnego nieba. Główną dekorację stanowią ręcznie dekorowane kotki na tle srebrzystego księżyca. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

16

50 zł


tort

niebieskie pierniczki Uroczy tort zdobiony pięknymi pierniczkami w kolorystyce bieli i błękitu. Boki tortu wygładzone kremem maślanym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

50 zł

17


tort

love you Tort ze spływającym różowym ganaszem, wygładzony masą maślaną w kolorze ecru. Główną dekorację stanowi połamana biała czekolada z owocami liofilizowanymi. Elementem dodatkowym jest złoty topper na szczycie tortu. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

20 zł

30 zł

Topper w kolorze złotym - 45 zł Topper personalizowany - 55 zł

18


tort

zakochany pudel Tort dla dziewczynki z pierniczkami w kształcie pudla i serduszek. Istnieje możliwość zmiany cyfry na boku tortu. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

30 zł

40 zł

19


tort

żaglówka Oryginalna propozycja dla małego żeglarza. Głównym marynistycznym akcentem jest piernikowa żaglówka ręcznie zdobiona lukrem królewskim. Istnieje możliwość zmiany piernikowej cyfry na boku tortu. Tort wygładzony kremem maślanym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

20

50 zł


tort

balonowy Tort w stylu angielskim, uniwersalny - zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki. Pokryty cienką warstwą masy cukrowej. Główną dekoracją są baloniki i chmurki na bokach tortu. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

30 zł

40 zł

21


tort

dino Tort w stylu drip cake ze spływającym ganaszem czekoladowym. Głównym elementem dekoracyjnym jest piernikowy, ręcznie dekorowany dinozaur. Istnieje możliwość zmiany piernikowej cyfry na boku tortu. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

22

50 zł


nowość

tort

trzy misie Tort w stylu drip cake ze spływającą ciemną czekoladą. Bazę tortu stanowi krem maślany w kolorze jasnozielonym. Główną dekorację stanowią trzy ręcznie dekorowane lukrem królewskim piernikowe misie. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

50 zł

23


tort

gold Niebieski tort wygładzony masą maślaną ze spływającą czekoladą, ozdobiony słodkimi bezikami, makaronikami i złotymi elementami. Na szczycie tortu umieszczony jest drewniany topper w kolorze złotym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

20 zł

30 zł

Topper w kolorze złotym - 45 zł Topper personalizowany - 55 zł

24


tort

all the best Tort w stylu drip cake ze spływającym ganaszem. Słodką dekorację na szczycie tortu stanowią ręcznie zdobiona babeczka, kolorowe makaroniki i beziki. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

20 zł

30 zł

Topper w kolorze złotym - 45 zł Topper personalizowany - 55 zł

25


tort

pszczółki Zabawny tort w stylu drip cake ze spływającym ganaszem, muśniętym perłowym barwnikiem. Główną ozdobę stanowią dwie pierniczkowe, ręcznie zdobione pszczółki. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

26

50 zł


tort

jesienny Uniwersalny tort zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, utrzymany w jesiennej stylistyce, udekorowany ręcznie zdobionymi piernikowymi wiewiórkami i płatkami jadalnego złota. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

50 zł

27


tort

różowe pierniczki Niezwykle uroczy projekt dla dziewczynki, główną ozdobą są ręcznie dekorowane pierniczki. Tort wygładzony kremem maślanym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

40 zł

28

50 zł


tort

biały zajączek Słodki i uroczy tort w stylu angielskim pokryty cienką warstwą masy cukrowej. Głównym elementem dekoracyjnym są ręcznie wykonane pierniczki i różowe cukrowe kropki. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

30 zł

40 zł

29


tort

liski Uroczy tort w stylu angielskim pokryty cienką warstwą masy cukrowej. Główną dekoracją jest para lisków na szczycie, boki są ozdobione czarnymi kropkami. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

25 zł

30

35 zł


tort

różowy ombre Słodki tort w stylu angielskim z cukrową falbanką ombre. Dodatkowym elementem dekoracyjnym jest sówka na patyku. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

30 zł

40 zł

31


tort

biała owieczka Różowy tort w stylu angielskim pokryty cienką warstwą masy cukrowej z bokami udekorowanymi białymi chmurkami. Główną dekorację stanowi owieczka na patyku umieszczona na szczycie tortu. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

25 zł

32

35 zł


nowość

tort

cukrowe perełki Piękny, subtelny tort, pokryty cienką warstwą masy cukrowej. Zdobiony cukrowymi kuleczkami muśniętymi opalizującymi barwnikami w kolorystyce różu i złota. Istnieje możliwość zmiany kolorystyki tortu. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

45 zł

90 zł

33


tort

chmurki Subtelny tort w stylu angielskim, pokryty cienką warstwą masy cukrowej. Głównym elementem dekoracyjnym są białe chmurki zdobione lukrem królewskim. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

35 zł

34

45 zł


tort

polarny Tort pokryty cienką warstwą masy cukrowej, udekorowany ręcznie zdobionym piernikowym misiem polarnym. Idealna propozycja na przyjęcie urodzinowe w okresie zimowym. Cena za dekorację tortu (w zależności od ilości pięter):

20 zł

30 zł

Topper w kolorze białym - 45 zł Topper personalizowany - 55 zł

35


PRACOWNIA ARTYSTYCZNA SARZYĹƒSKI Nadrzeczna 6 24-120 Kazimierz Dolny +48 535 552 850 art@sarzynski.com.pl @art.sarzynski @pracowniaartystycznasrzynski

36

www.art.sarzynski.com.pl


Millions discover their favorite reads on issuu every month.

Give your content the digital home it deserves. Get it to any device in seconds.