Page 1


2


Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) poszerzy doświadczenie w rozgrywce drużynowej akcji, której seria ta utorowała drogę u swojego początku 12 lat temu. CS: GO zawiera nowe mapy, postacie i rodzaje broni oraz dostarcza zaktualizowane wersje klasycznej zawartości CS (de_dust itd.). Ponadto CS:GO przedstawi także nowe tryby gry, dobór graczy, tablice wyników i wiele więcej. "Counter-Strike zaskoczyło branżę gier, gdy nieoczekiwanie MODYFIKACJA stała się najczęściej rozgrywaną komputerową grą akcji online na całym świecie niemal natychmiast po jej wydaniu w sierpniu 1999 r.", powiedział Doug Lombardi z Valve. "Przez kolejne 12 lat gra kontynuowała swoją passę, będąc jedną z najczęściej rozgrywanych gier na świecie, podstawą turniejów zawodowych rozgrywek oraz sprzedając całą serię w 25 milionach egzemplarzy. CS: GO obiecuje poszerzyć uznaną wieloma nagrodami rozgrywkę z CS i dostarczyć ją graczom na komputerach PC, jak również na konsole najnowszej generacji oraz komputery Mac."

3


CS: GO jest tworzone przez Valve we współpracy z mieszczącym się w Seattle Hidden Path Entertainment. Produkt ma ukazać się w początkowych miesiącach roku 2012 i będzie grywalne na tegorocznych targach PAX Prime oraz Eurogamer Expo.

SCREEN SHOT’s

4


Serię gier Grand Theft Auto zna każdy kto ma komputer lub konsolę na świecie. Po ogromnym sukcesie GTA 4, która została wydana w 2008 roku i która to gra sprzedała się w 22 milionach kopi (dane z września 2011 roku). Subtelna zapowiedź nowej edycji czyli nastąpiła nie tak dawno, poprzez wstawienie obrazka na stronę producenta i wydawcy gry (patrz więcej tutaj:Rockstar ogłasza Grand Theft Auto 5). My już znamy zalecane parametry pecetów, jakie będą potrzebne aby zagrać w grę. Zalecane wymagania sprzętowe: Procesor: Intel Core 2 Duo 3 GHz lub podobny Pamięć RAM: 3 GB Karta graficzna: 512 MB (Nvidia 8600 bądź ATI 3870) Karta dźwiękowa: DirectX 9 Pojemność dysku: 20 GB System: Windows XP, Vista, Windows 7 Klawiatura oraz mysz

5


Mass Effect 3 to finalna odsłona trylogii Sci-Fi opowiadającej o przygodach komandora Sheparda. Gra łączy akcję i elementy RPG oraz przenosi nas ponownie w odległą przyszłość. Tytuł został stworzony przez firmę BioWare znaną z wielu kultowych produkcji, takich jak: Baldur’s Gate, Dragon Age: Początek czy Star Wars: Knights of the Old Republic. Historia rozpoczyna się na Ziemi, gdzie znany z dwóch poprzednich odsłon Shepard jest sądzony za czyny, których dopuścił się by odbić Dr. Kenson z rąk Batarian (miało to miejsce w dodatku DLC Mass Effect 2: The Arrival). Jedną z rozpraw przerywa inwazja prastarej rasy Żniwiarzy na naszą planetę. W prologu udaje nam się uciec na pokład statku Normandia i rozpoczynamy gromadzenie sojuszników oraz walkę z najeźdźcami. Stawką jest tym razem przetrwanie całego gatunku ludzkiego. Wśród naszej załogi znajdziemy wiele znajomych twarzy. W walce ze Żniwiarzami pomogą nam m.in. Liara, Garrus, James Sanders oraz Kaiden lub Ashley. Ponadto powracają postacie takie jak Wrex, Legion, Mordin oraz Anderson. Ważną rolę odgrywa też Człowiek Iluzja. Kontrolowana przez niego organizacja Cerberus tym razem chce zabić Sheparda. 6


Premiera: marzec 2012

Pierwsza część gry Sniper odniosła pewnego rodzaju sukces, zwłaszcza dzięki platformie dystrybucji cyfrowej Steam. Oczywiście miała pewne niedociągnięcia, jednak średnia ocen w okolicach 70% oznaczała niemały sukces dla studia City Interactive, które przed wydaniem Snipera przywoływało raczej negatywne skojarzenia. O Ghost Warrior 2 wiemy niewiele. Gra ma wykorzystywać znany z Crysisa 2 silnik graficzny Cry Engine 3. Wcielimy się w niej w członka oddziału Delta Force, który będzie musiał zabezpieczyć kopalnię uranu w bliżej nieokreślonym miejscu na Ziemi. Oczywiście to dopiero wstęp do fabuły, która jest na chwilę obecną owiana tajemnicą.

7


Premiera: kwiecień 2012 Prototype 2 będzie jedną z ciekawszych gier, wykorzystujących ideę otwartego świata gry. Pomimo tego, że fabuła w pierwszej części była liniowa, to w wolnym czasie można było zafundować w mieście niezłą rozwałkę. W sequelu, główny bohater - James Heller, stawi czoła śmiercionośnemu wirusowi Blacklight i zniszczy go raz na zawsze. Po raz kolejny będziemy mogli "kraść" wygląd innych osób i pożerać ich dusze. Studio Radical ma wprowadzić do gry zupełnie nowych mechanizm zachowania sztucznej inteligencji. Specjalne moce, w które wyposażony ma zostać Heller, będzie można dowolnie kształtować i ulepszać. Grę ciężko precyzyjnie opisać - zobaczcie jak wyglądała jej pierwsza odsłona.

8


Premiera: marzec 2012

Już ponad osiem lat minęło od premiery rewelacyjnej gry Max Payne 2, w której to jako tytułowa postać poszukiwaliśmy morderców swojej córki i żony. W marcu 2012 roku wrócimy przed ekrany komputerów, aby po raz kolejny wymierzać sprawiedliwość, patrząc na świat z perspektywy trzeciej osoby. Sam Houser przemierzał będzie tym razem ulice egzotycznego Sao Paolo w Brazylii. Nie zabraknie odpowiedniego natężenia akcji oraz sławetnego spowolnienia akcji, zwanego bullet time. System fizyki i kolizji obiektów powinien sprawić, że gra od Rockstar prezentować się będzie doprawdy rewelacyjnie.

9


Premiera: 2012 Piękna tropikalna wyspa po raz kolejny stanie się głównym tłem dla FPSa z niezłą fabułą. Gracze odpowiedzialni będą za losy Jasona Brody'ego - amerykańskiego turysty, którego dziewczyna została porwana przez lokalnych przestępców. Na targach E3 zaprezentowano trailer, który pozwala przypuszczać, że nie tylko oprawa graficzna (stworzona w oparciu o Dunia Engine), ale też gra aktorów, stała będzie an naprawdę wysokim poziomie. Co ciekawe, w grze zbierać będziemy punkty doświadczenia. Jak przystało na serię Far Cry, wszystko rozgrywać się będzie w otwartym świecie, opartym na zasadach piaskownicy. Kolejność i sposób wykonywania misji mają być niemal nieograniczone.

10


Premiera: 15 maj 2012 Mówi się, że wszystkie gry online stworzone przez Blizzarda ocierają się o perfekcję. Trudno zadać kłam tego stwierdzeniu, jeśli spojrzymy na dotychczasowy dorobek w postaci World of Warcraft, Diablo czy też Starcrafta. W 2012 roku nastąpi długo oczekiwana premiera gry Diablo 3. Twórcy potwierdzili, że pojawi się w niej Deckard Cain. Fabuła gry poruszać będzie kwestię walki ze złem, które sprowadziły na świat bestie o imionach Azmodan i Belial. Diablo 3 przyniesie nowy system fizyki, który zastąpi wysłużonego Havoca. Gracze mogą liczyć na ogrom przedmiotów, zróżnicowanie przeciwników oraz losowe generowanie poziomów. O sile gry stanowił będzie tryb rozgrywki wieloosoobowej. Multiplayer rozgrywał się będzie standardowo na serwerach Battle.net. Akcja na ekranie toczyć się będzie w środowisku trójwymiarowym. Wymagania sprzętowe nie będą wygórowane. 11

Gry 2k12  
Gry 2k12  

Premiery gier 2012

Advertisement