Page 1

MALTA Dil Okulları

Tatil ile Dil Eğitiminizi Birleştirin


Tatil için bulunmaz fırsatlar yakalayın . . .

Malta Adaları, yumuşak geçen kışları ve sıcak yaz sezonuyla sağlıklı bir iklime sahiptir. Soğuk rüzgarlar, kar, don ve sis Malta'da bilinmeyen kavramlardır denilebilir. Nisandan sonra seyrek olmakla birlikte yazın neredeyse hiç rastlanmayan yağışlar en çok Eylül ile Nisan ayları arasında görülür. Malta, sıcak yaz günleri ve gecelerinde denizden esen serin meltemlerle, Temmuz ayı ortalarından Eylül ayı ortalarına kadar devam eden sıcaklığın yüksek olduğu dönemlerde bile, nadiren aşırı sıcaklara maruz kalır.

www.powerenglish.info


Festivaller, eğlenceler ve keyifli aktiviteler . . .

Malta, Güney Avrupa'da, Orta Akdeniz'de yeralan, Sicilya'nın güneyindeki adalar devleti. Malta takımadaları 3 büyük, 2 küçük adadan oluşur. o Büyükleri: Malta, Gozo ve Comino. Başkent: Valletta o Para birimi: Euro o Nüfus: 418.366 o Yönetim şekli: Parlamenter cumhuriyet o Önemli noktalar: Comino, Megalithic Temples of Malta, o Diğer Resmi dilleri: İngilizce, Maltaca

www.powerenglish.info


Dünyanın her yerinden arkadaşlar edinin . .

Malta'da öğrenciler bir yandan İngilizce eğitimi görürken diğer yandan da tarihi, turistik zenginliklerden yararlanarak farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile iletişim kurarak pratik yapabilmekte, özellikle yaz aylarında bu eğitim dönemi tatil havasında yaşanmaktadır

www.powerenglish.info


Farklı Kültürlerle Tanışın . . .

Yurtdışı İngilizce eğitimi ve mükemmel bir tatil için yapacağınız araştırmalarda önde gelen ülke Maltadır denilebilir. Yaz ayları boyunca, dünyanın her yerinden, öğrenciler, İngilizce öğrenmek ve bu harika tatil atmosferini yaşamak için Malta'ya gelirler. Akdeniz iklimi, pırıl pırıl denizi, kafeteryaları ve alışveriş merkezleri, öğrenciler ve tatilciler için organize edilmiş partileri ve diskoları, renkli gece hayatıyla Malta'nın herkese sunacağı bir şeyleri mutlaka vardır.

www.powerenglish.info


Bazı okullar FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations ) bağlıdır .

1960 yılında bağımsızlık ilanına kadar İngilizler Malta'nın hâkimiydiler. Bu süre boyunca Ada halkı İngiliz dili, kültürü ve eğitim sistemini benimsedi. Ülkede İngilizce ve Maltaca (Maltese) dilleri kullanılmaktadır. İngilizce Malta'daki herkes tarafından günlük yaşamın her anında yaygın olarak kullanılır. Kaliteli eğitim sistemi İngiliz eğitim sistemine benzer ve dil okulları Avrupalılar tarafından da kabul görür.

www.powerenglish.info


Dil Eğitiminiz için ekonomik fırsatlar yakalayın

Dil eğitimi için bir alternatif olan Malta, daha basit ve diğer ülkelere nazaran çok daha uygun fiyatlara eğitim imkânı sunar. İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelerin hayat şartlarının eğitim için giden öğrenciler tarafından pahalı bulunması ve öğrencilerin vize almasını kolaylaştırmak için, birçok İngiliz kurulusu Malta adasının değişik bölgelerinde dil okulları açmışlardır. Malta”da acılan ve uzun yıllardır dil eğitimi veren bu okullar, dünyanın değişik ülkelerinden gelen öğrenciler ile aynı ortamlarda olmanızı sağlar ve onlarla kaynaşmanız, mükemmel denebilecek iklimi ile birleştiğinde hem eğitim, hem tatil olanağını dil eğitimi alacak olanlara sunmakta büyük basarî, göstermişlerdir.

www.powerenglish.info


Malta'daki dil okulları Malta Milli Eğitim Bakanlığınca onaylıdır.

Önemli bir diğer konu da, Malta halkının aile içi ve sosyal yaşamlarında devamlı İngilizce konuşması, bu sayede kurslarda edindiğiniz İngilizce bilginizi kurs dışı ortamlarda kullanarak pratik yapabilmenizdir. Malta dil okulları, Malta Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Bakanlığı tarafından denetlenmekte olup, dünya dil eğitim kurumlarıyla aynı seviyede çalışmaktadır. Okulların sundukları eğitim metodu, öğrencinin sıkılmadan, neşeli bir ortamda, yoğun ve hızlandırılmış eğitimlerle bütünleşerek, çeşitli etkinlikler içinde sürdürmeye dayandırılmıştır.

www.powerenglish.info


İngilizce öğrenmek ve mükemmel bir tatil için ideal . . .

vrupanccnncncncncncncncncncn

Malta, bilindiği üzere bir ada ülkesidir. Avrupa’nın Akdeniz’e kıyısı olan İtalya başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerinden turist için bir çekim noktası olduğu gibi ayrıca da dil eğitimi amaçlı olarak gelen öğrencilerin de ilgisini çekmektedir. Bu iki konu Malta’nın turizm endüstrisi bakımından gelir kaynaklarını oluşturmaktadır. Bu gelirlerini koruyabilmek ve adanın çekim noktası olmasını sürekli kılabilmek için insan odaklı güvenlik tedbirlerine önem vermektedir. Sağladığı güvenlik önlemleri, adayı son derece güvenilir bir merkez haline getirmektedir. Ayrıca okulların ve tatil noktalarının aldığı güvenlik tedbirleri de adanın genel güvenilirliğine katkı sağlamaktadır.

www.powerenglish.info


Malta vizesi ile tüm Avrupa’ yı ziyaret etme olanağı

Ekonomik koşullarda eğitim alabilmenize olanak sağladığı gibi, kurs saatleri dışında artan zamanlarda da oldukça bol seçenekli sosyal ortamlara fırsat verecek kadar da cömert davranır bu güzel ada ülkesi. Gezilip görülecek yerlerin çokluğu yanında, Avrupanın diğer ülkelerini de görme fırsatları yakalarsınız. Adadan sefer yapan uçaklar, Avrupanın birçok başkentine gidiş ve dönüş 45 € dan başlayan fiyatlarla hafta sonları seferler düzenlemektedir. Malta bir Avrupa Birliği üyesi ülke olduğundan, sahip olduğunuz vize ile bu inanılmaz fırsatları da değerlendirebilirsiniz

www.powerenglish.info


Malta’da Öğrenci Konaklama Ekonomik koşullarda eğitim alabilmenizi sağlayan önemli etkenlerden bir tanesi de konaklamadır. Malta, öğrenci konaklaması bakımından birçok ülkeden daha iyi olanaklar ve seçenekler sunmaktadır. Turistik bir ülke olması ve dil eğitiminin ciddi bir endüstri olarak tanımlanması, öğrenci konaklama seçeneklerini zenginleştirmektedir. Dil eğitimi konusunda isim yapmış diğer ülkelerde olduğu gibi Malta’da da konaklama çeşitleri eksiksiz olarak bulunur ve hatta bazı konaklama çeşitleri diğer ülkelerde yoktur. Bunları sırası ile belirtmek gerekirse,       

Aile yanı Öğrenci evleri Yurtta konaklama Öğrenci apartmanları Öğrenci hostelleri Öğrenci apart daireleri Stüdyo daireler olarak sıralamak mümkün olabilmektedir.

Konaklama seçenekleri, okulların sunduğu imkanlara göre değişkenlikler gösterebilir. Bazı okulların mevcudunda olan konaklama seçeneği diğerinde bulunmayabilir. Bu seçeneklere karar verirken, okulun sunduğu olanakları da iyi değerlendirmek gerekecektir. Bu seçiminize karar verirken, acentamız size en uygun olan konaklamayı, sizin kriterlerinize göre sunar ve her konuda olduğu gibi konaklama seçiminizde de destek verir. Konaklama, dil eğitimi ile bir paket olarak sunulup fiyatlandırıldığından, bu seçiminizi bütçe veya kalite kriterinize göre değerlendireceksiniz.

www.powerenglish.info


Öğrenci Konaklama Detayları

 Aile yanı konaklama seçeneği, Malta için çok fazla tercih edilmemekle birlikte, 18 yaşından küçük öğrenciler için özellikle tercih sebebi olabilmektedir.  Öğrenci evleri : ekonomik ve eğlenceli olması sebebi ile tercih edilebiliyor. Bu seçenekte, 2 ile 4 kişi paylaşımlı olarak konaklama yapmakta. Bu kişinin tercihine bırakılmaktadır.  Yurtta konaklama: Öğrenci yurtları, ekonomik koşulları kendisi yaratmak isteyenler, kalabalık ortamlardan hoşlananlar için oldukça iyi bir tercih.  Öğrenci apartmanları : diğerlerine göre ekonomik olmayan, daha özgür olmayı tercih eden öğrencilerin tercih ettiği seçenektir.  Öğrenci hostelleri : alışılmış apart hotel benzeri, oldukça ekonomik bir seçenek. Malta’da en populer olan konaklama denilebilir. Konaklamadan çok fazla bir şey beklemeyenler için ideal.  Öğrenci apart daireleri : Bir apartman dairesinin odasını kiralamak şeklinde de açıklanabilir. 3. Derecede ekonomiktir.  Stüdyo daireler : Daha fazla küçük grupların tercihidir. Daire konaklama grubunun en ekonomik seçeneği de denilebilir. Konaklama seçenekleri, kalış tercihine göre de sınıflandırılır. Tüm konaklamalarda, tek ve çift kişi konaklama sabir özelliktir. Bunun yanında 3 ve 4 kişilik konaklama da tercih edilebilen diğer seçenekler olarak sunulur. Bu tercihi, öğrenci kendisi yapacaktır. Ayrıca, konaklama seçeneklerinin bazılarında, banyo ve tuvaletin ortak paylaşımlı veya kişiye özel tercih edilmesine olanak olanak sağlanmaktadır. Standart konaklama seçeneklerine eklediğiniz her seçenek ücrete yansıyacaktır. Bu gibi extra durumları, karar vermeden önce acenta görevlimiz ile mutlaka görüşmenizde yarar olacaktır.

www.powerenglish.info


Dil Kursları Seçenekleri

Gereksiniminize ve tercihinize bağlı olarak alacağınız kursu kendiniz belirlersiniz. Kurs içeriği hakkında acentamızdan destek alabilir ve seçeceğiniz kursu doğru tanımlayabilirsiniz.

 Genel İngilizce Genel dil grubu kurslarımız, yeni bir dil öğrenmek, kişisel eğitim ya da iş nedenlerinden dolayı mevcut dil bilgilerini geliştirmek isteyenler için tasarlanmaktadır. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye, her seviyede kurslar sunar.

 Cambridge Sınavı Kursları Cambridge sınavları dünyanın birçok ülkesinde şirketler ve akademik kurumlar tarafından bir İngilizce yeterlilik kanıtı olarak kabul görmekte ve birçok uluslararası işveren tarafından tanınmaktadır. Dil Merkezlerimizin çoğunda üç farklı seviyede yapılan bu sınavlara hazırlanabilirsiniz. Çalışanlarımız ve öğretmenlerimiz, hangi sınavın sizin için en uygun olduğu yönünde size tavsiyede bulunacaktır.

 IELTS (International English Language Testing System) Hazırlık Bu test, (TOEFL'in şart koşulduğu) Kuzey Amerika haricinde İngilizce konuşan birçok ülkedeki üniversiteler ve kolejler için bir zorunluluktur.

www.powerenglish.info


Dil Kursları Seçenekleri

 TOEFL (Test of English as a Foreign Language) Hazırlık TOEFL iBT sınavı, ABD ve Kanada'daki üniversiteler ve kolejler için şart koşulan İngilizce sınavıdır.

 TOEIC (Test of English in International Communication) Hazırlık TOEIC testi, iş konusunda İngilizce yeterliliğinin kanıtı olarak binlerce şirket tarafından kabul edilmektedir.

 Profesyoneller için Kurslar Bu kurslar mesleki amaçlı dil eğitimi odaklıdır ve özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanabilir.

 Uluslararası Okul Yılı Programı (ISY) Uluslararası Okul Yılı programı yeni bir dil öğrenmek, yeni bir kültürün içinde olmak ve dünyadan arkadaşlar edinmek için mükemmel bir fırsattır. İş kariyeri hedefleyenler, ISY programının bir parçası olarak İş İngilizcesi Kursu alabilir.

 İş İngilizcesi Kursları İngilizce, iş dünyasının uluslararası dilidir. Bu nedenle, iş iletişim becerilerinizi güçlendirmeniz için özenle tasarlanmış olan özel bir modüler kurs geliştirilmiştir. Sabahları Kursumuzda ders göreceksiniz. Öğleden sonraları ise Bankacılık, Borsa, Pazarlama, Reklam, İstihdam, Satış ve İş Görüşmeleri gibi konuları kapsayan iş modülleri üzerine çalışacaksınız. İlgi alanınıza giren özel modüller seçebilir ya da ileri seviyede iş İngilizcesi bilgisine sahip olmak için kursun tamamını alabilirsiniz.

www.powerenglish.info


Malta Dil Okullarmız

Temsil ettiğimiz okullar, kalitelerine, ekonomik olmalarına ve konaklama zenginliğine göre sınıflandırılmıştır. Bir öğrencinin zorunlu olarak tercih ettiği her tür isteğine cevap verebilen okullar olmasına özen gösterilmiştir. Okullarımız ile ilgili broşürlerimizi ayrıca inceleyebilirsiniz. Karar vermeden önce acentamız ile iletişim kurmanız sizin açınızdan yararlı olacaktır.

www.powerenglish.info


Örnek Fiyatlar

8 hafta ve üzeri kurslar KURS ÜCRETİ 20 DERS 30 DERS Genel İngilizce 140 € 210 € Kurs ücretleri haftalık euro cinsinden birimlenmiştir.

Fiyata neler dahil ?

e-Learning Tanıtım programı

8 hafta ve üzeri konaklama bedelleri YEMEKSİZ 3 Kişi 2 Kişi Tek Kişi Tek yatak odalı APT 110 € 140 € 210 € İki yatak odalı APT 100 € 130 € 190 € Apartman 90 € 120 € 170 € Hostel 80 € 110 € 150 € Öğrenci Evi 70 € 100 € Yüksek sezon farkı 70 € 70 € 70 € Konaklama ücretleri haftalık euro cinsinden birimlenmiştir.

Yerleştirme sınavı Kurs kitapları ve kurs materyalleri Kurs sertifikası Free Wi-Fi & internet erişimi Hoş geldin paketi Harita Öğrenci için el kitabı

24 hafta ve üzeri Akademik Yıl Kursları KURS ÜCRETİ 20 DERS 30 DERS Genel İngilizce 80 € 120 € Kurs ücretleri haftalık euro cinsinden birimlenmiştir.

Öğrenci ulaşım kartı

24 hafta ve üzeri konaklama bedelleri YEMEKSİZ 3 Kişi 2 Kişi Tek Kişi Tek yatak odalı APT 100 € 130 € 200 € İki yatak odalı APT 90 € 120 € 180 € Apartman 80 € 110 € 160 € Hostel 70 € 100 € 140 € Öğrenci Evi 60 € 90 € Yüksek sezon farkı yok yok yok Konaklama ücretleri haftalık euro cinsinden birimlenmiştir.

Açık havuzun kullanımı, sıcak iç havuzun, sauna, jacuzzi, ve fitness centre (belirlenen saatlerde)

SIM kart Hava Limanından karşılama


Örnek Fiyatlar

KURS FİYATLARI GENEL KURSLAR Öğleden sonra kursları Yoğun sabah kursları

Hft.Kurs Sayısı 1/4 Hafta 5/16 Hafta 17+Hafta 20 125 Kurs yok 30 160 20 135 115 95 30 185 155 140

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ ve FİYATLARI AİLE YANINDA KONAKLAMA Standart Aile Yanında 1 Oca k 28 Ha z/30 Ağs 31 Ara Pa yl a şıml ı oda ya rım pa ns i yon 168 € Extra Aile Yanında 287 €

28 Ha z. 30 Ağus

203 € 385 €

Tek ki şi l i k oda ,özel ba nyo,i nternet

Özel İsteklere göre ek ücretlendirme Tam Pansiyon 14 Tek Kişilik Oda 42 Özel Banyo 56 Tek Millet Seçeneği 49 Özel Diyet 32 Wireless İnternet 14 Çocuk Bakımı (12yaş üstü) 105 APARTMANDA PAYLAŞIMLI KONAKLAMA ( self caterinng ) 1 Oca k 28 Ha z/30 Ağs 31 Ara

14 84 56 63 32 14 105

28 Ha z. 30 Ağus

1/4 Hafta 5+ Hafta 1/4 Hafta 5+ Hafta Ekonomik İkiz Oda * * 154 * Ekonomik Tek Kişilik Oda * * 199,5 * Standart 3 Kişilik Oda+wifi 126 112 168 154 Standart İki Kişilik Oda+wifi 140 126 189 175 Standart Tek Kişilik Oda+wifi 189 175 266 252 Konaklama ücretlerine dahil olan hizmet ve olanaklar KonaklamaTürü Ekonomik Apt Standart Apt Su ve Elektirk * * Hafta bir gün temizlik * * Fan veya Klima * * Çarşaf ve havlu temini * * Çamaşırhane kullanımı * * Kablolu TV * Wi-Fi İnternet * Telefon ( sadece gelen ) *

www.powerenglish.info


avantajı

Gazi Osman Paşa Bulvarı No 10/1 Kat 2/208 Alsancak – İZMİR TEL 0 232 441 2288 E MAİL : bilgi@powerenglish.info

Malta'da dil eğitimi  

Tatil havasında bir dil eğitimi için bulunmaz fırsat.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you