Page 1


Artėja Tavo gimtadienis? Tu, žinoma, labai džiaugiesi ir lauki, bet kartu suki galvą, kur sukviesti visus savo draugus, Mamytę ir Tėvelį? Mes siūlome išeitį – švęsk gimtadienį su ČILI. Kviesk savo svečius į restoranus ČILI PICA ir mes pasirūpinsime, kad Tu smagiai praleistum laiką, o Mamytė ir Tėvelis mėgautųsi įspūdžiais be jokių rūpesčių. Užsisakyk ČILI gimtadienio programą ir gauk tiek daug: • Specialias ČILI dovanas - ČILIUKŲ KLUBO kortelę ir vaikišką kino bilietą. • Gimtadienio kvietimus, kepuraites ir „Gimtadienio knygą”, kurioje draugai (o gal ir tėveliai) pieš ir rašys Tau sveikinimus. • Vaišes su picomis ir gėrimais restorane ČILI PICA. • Ir net gimtadienio torto žvakutes! Be to, specialiai Tavo šventei iškepsime medaus arba jogurtinį gimtadienio tortą, kurį tėveliai įsigys už ypatingą kainą.

KINO GIMTADIENIS Su ČILI ir FORUM CINEMAS

GIMTADIENIS SU ČILI PERSONAŽAIS

PROGRAMA

PROGRAMA

Kino seansas Tu ir Tavo draugai renkatės kino teatre „Forum Cinemas“ ir žiūrite pasirinktą kino filmą. Prieš kino seansą – iškilmingas pasveikinimas!

Personažai Tave ir Tavo draugus pasitinka smagus personažas, jis organizuoja žaidimus ir kitas pramogas.

Ekskursija po slapčiausias kino teatro vietas Kelionė po kino teatro užkulisius, kur pažinsite kino teatro operatorinės paslaptis.

Picos kepimo pamokėlė Specialiai Tau organizuojame picos kepimo pamokėlę, o vėliau kartu su draugais skanaujate Tavo picą.

Vaišės restorane ČILI PICA

Čiliuko gimtadieniai rekomenduojami 10-iai vaikų, 4 - 10 m. amžiaus. Filmų repertuaras, restoranai, kuriuose švenčiami gimtadieniai, kainos - www.cili.lt/vaikams.


po lia pu ru -

3

Pica Čiliuko Vezuvijus.........8,79 Lt „Vezuvijus“ – galingas Italijos ugnikalnis. Kas kalno paragaus, tas jo galių įgaus... Pomidorų padažas, sūris, kumpis.

3

Pica KatYTė........8,79 Lt

Stačios ausytės, juodos akytės, ilgi ūseliai, rausva noselė. Kaktoje – kaspinėlis. Miaaaauu... Pomidorų padažas, mocarela, kumpis.

3 Pica Piktas paukštis.........9,99 Lt Dailios plunksnelės, piktos akelės... Pomidorų padažas, sūris, saliamis.

Rink taškus ČILIUKUS ir keisk juos į šaunius prizus!


Drugelis.........6,99 Lt

Auksinis pilvelis, nėriniuoti sparneliai. Visą vasarą skrajoja, rudenį baltu miegeliu užmiega... Kas? Picos suvožtinis su kumpiu ir sūriu, su daržovių lazdelėmis.

2

3 Pirato pietūs.........10,99 Lt

Pietums piratų vadas Flintas gaudavo tris stebuklingus iešmelius. Pavalgęs jausdavosi stiprus ir sotus. Spėk, ką jis valgydavo? Kepta vištienos krutinėlė, gruzdintos bulvės su lupenomis, daržovės.

3 klounas.........10,99 Lt

Klounas – linksmiausias žmogeliukas pasaulyje. Pasidalink su juo šypsena ir perduok kitam... Keptas vištienos maltinukas, su gruzdintomis bulvių lazdelėmis, daržovėmis ir švelnus padažas.

REKOMENDUOJAME

Obuolių ir morkų sultys

5,99 Lt


1

Gruzdintos bulvių lazdelės........5,99 Lt Aukso pagaliukas, raudonas vandenukas... Kas?

2 Smaližių lietiniai.........6,99 Lt

po lia pu ru -

Du lietiniai išsipūtę, po skėčiu palindę, tyliai smaližiauja: braškės, kiviai, grietinėlė – tikras gardumėlis!

2

Dešrelių vėrinukai Iškylautojams......8,69 Lt Gardūs rateliai suverti ant mažų lazdelių, o šalia raudonas ir žalias miškelis...

2

Koldūnai su varške Sraigių kelionė.........9,99 Lt

Visą gyvenimą keliauja iš namų neišeidamos... Kas?

Rink taškus ČILIUKUS ir keisk juos į šaunius prizus!


Rekomenduojama maistinių medžiagų ir paros energijos norma vaikams: Vaiko amžius 1-3 m. 4-6 m.

B Baltymų, g 45 55

R Riebalų, g 50 60

A Angliav., g 193 235

kcal Energija 1400 1700

3

Stipruoliams.........10,99 Lt

1

Kad jėgos sugrįžtų ir sparnai užaugtų...

Kepta vištienos krūtinėlė su ryžiais ir daržovėmis.

Linksmosios daržovių lazdelės.......2,99 Lt Agurkų, morkų, paprikų šiaudeliai puodelyje tarsi spalvoti pieštukai – spėk, kokios spalvos skonis? B 0,9

2 Jonvabalis.........6,99 Lt Jei mėsytės nemėgėjas, tau pagelbės vabalėlis...

Makaronai su grietinėlės padažu, kietuoju sūriu ir daržovėmis.

B 25

R A kcal 20 100 650

REKOMENDUOJAME

Pieno ir ledų kokteiliai

5,99 Lt 5,19 Lt

R A 0,3 5

kcal 27

B 25

R 10

A 80

kcal 510


AUGU SVEIKAS IR STIPRUS!

Visiems mums, o ypač mūsų mažiesiems, reikia valgyti gerą maistą, kuriame būtų gausu organizmui reikalingų maistingųjų medžiagų. Turime pasirūpinti, kad be vitaminų ir mineralinių medžiagų, vaikučiai su maistu kasdien gautų tinkamą kiekį baltymų (B), riebalų (R), angliavandenių (A). • Baltymai – statybinė ląstelių medžiaga. Jie svarbūs mažylių augančiam organizmui, be to, vaikučiams baltymų reikia šiek tiek daugiau negu suaugusiems. Svarbiausias baltymų šaltinis – mėsa ir žuvis, ankštinės daržovės, kiaušiniai, varškė, kruopos, pienas. • Riebalai – koncentruotas energijos šaltinis mūsų judriesiems nenuoramoms. Be to, su riebalais organizmas gauna riebaluose tirpių vitaminų – A, D, E, K. • Angliavandeniai vaikučiams, kiekvieną dieną atrandantiems pasaulį, yra pagrindinis smegenų ir viso organizmo energijos šaltinis. Jų reikia daugiausia. Angliavandenių gausu grūduose ir jų produktuose, vaisiuose ir daržovėse, riešutuose.

1 Varškytė braškytė.....5,99 Lt Jeigu valgysi varškės, tavo dantys nebarškės. Su trintų braškių padažu ir grietine.

B 12

R 10

A 8

kcal 170

2 Košė malošė......4,99 Lt Visai kaip namie pas mamą. 5-ių grūdų košė, su braškių uogiene arba sviesteliu.

B 10

R 14

A kcal 50 360

1

Obuolių ir morkų sultys.........5,99 Lt Maistinga, gaivu ir labai gardu. B R 0,5 0,2

A kcal 22 94

Rink taškus ČILIUKUS ir keisk juos į šaunius prizus!


1

Ledai man.......2,29 Lt Cukrinis vafliukas, ledai pasirinktinai.

1 Ledai Nykštukas.......5,99 Lt

po lia pu ru -

Vaniliniai ledai, karamelė, cukrinis vafliukas, plakta grietinėlė.

1

Pieno ir ledų kokteiliai.......5,99 Lt .......5,19 Lt Vanilinis, braškinis, šokoladinis.

KAIP NAMIE PAS MAMĄ Pienas, kefyras

2,00 Lt


Skaniausias vaikų puslapis

Kažko trūksta iki visiškos palaimos... Turbūt deserto? Apsimesk nykštuku ir paprašyk ledų, o gal susikurk svajonę – žydrą arba rožinę – ir pasinerk į nuotykių pasaulį!

po lia pu ru -

1

Kokteilis Žydroji svajonė.......3,99 Lt „Sprite“, sirupas, „Blue Curacao“, apelsinai, vyšnaitės.

Kokteilis Rožinė svajonė.......5,59 Lt Gietinėlė, ananasų sultys, kokosų sirupas, granatų sirupas.

1

1

Kokteilis Citrusinis.......5,59 Lt Apelsinai, greipfrutai, sirupas „Triple sec“, apelsinų sultys, raudonųjų greipfrutų sirupas.

1

Vaikiškas kapučinas.......3,59 Lt

Kokteilis Atogrąžų.......5,59 Lt po lia pu ru -

Kiviai, persikų sultys, bananų tyrė.

Kakava su pienu.

1 1

gardu, gaivu Kubuš

Kubuš Play

4,99 Lt 5,49 Lt

1


........................................................

Sekmadienio rytmetys… Ir vėl suki galvą ką veikti? Norėtum nekasdieniškos pramogos, be to, būtų smagu bent savaitgalį „išvaduoti“ Mamytę ir Tėvelį nuo maisto ruošos? Ateik su šeima į restoranus ČILI PICA, kur Tavęs laukia smagios pramogos ir skanus maistas.

Tik ČILIUKŲ KLUBO kortelės turėtojams! Kino rytmetys su FORUM CINEMAS filmukais ir pica PROGRAMA Filmukai Kiekvieną sekmadienio rytą „čiliukai“ renkasi „Forum Cinemas“ kino teatre. Čia su ČILIUKŲ KLUBO kortele filmuką žiūri už ypatingą kainą. „Čiliukui“ – pica! Su gautu ČILIUKŲ KLUBO kino seanso kuponu, visus „čiliukus“ ir jų tėvelius kviečiame į restoranus ČILI PICA, kur laukia vaišės - „Vezuvijaus“ pica ( 20 cm) tik už 1 ct. Nepamiršk kino seanso kupono ir ČILIUKŲ KLUBO kortelės!

Neturi ČILIUKŲ KLUBO kortelės? Nebėda, ją galima įsigyti kiekviename restorane ČILI PICA tik už 1,99 Lt. Kino teatrai, kuriuose vyksta ČILIUKŲ KLUBO kino seansai, repertuaras, kainos - www.cili.lt/vaikams www.forumcinemas.lt


GAUK PRIZUS UŽ ČILIUKUS Užsisakyk patiekalų ar gėrimų iš ČILIUKŲ valgiaraščio, rink taškus - ČILIUKUS - ir keisk juos į šaunius prizus! Surink prizų kolekcijas. Mainykis su draugais!

4

LIPN (kolek

IOJI

cijoje

+ 1 ct =

6

PĖD

- 4 sk

10

+ 1 ct =

T YS I DANirtingų) J E I S BAI - 12 sk

UTĖ

cijoje

(kolek

irting

os)

10

+ 1 ct =

+ 1 ct =

S IS VIŠČIUKA SKRAIDANT

15

+ 1 ct =

LĖLĖ ) VUDU- 15 skirtingų cijoje

(kolek

LINKSMOJI PIN IGINĖ (kolekcijoje - 9 skirt

ingos)

Rink taškus ČILIUKUS ir keisk juos į šaunius prizus!

Prizai skirti vaikams nuo 3 m. Yra smulkių detalių. Išsami informacija apie ČILIUKO taškų akciją - www.cili.lt/vaikams.


VILNIUJE Gedimino pr. 5 Gedimino pr. 23 Žirmūnų g. 64 (PC „RIMI Hypermarket“) Mindaugo g. 11 (PC „Maxima“) Didžioji g. 5 Fabijoniškių g. 2A (PC „IKI“) V. Šopeno g. 1 Ozo g. 25 (PPC „Akropolis“) J. Jasinskio g. 16 (PC „IKI“) Savanorių pr. 7 (KT „Forum Cinemas Vingis“) Konstitucijos pr. 7A (PC „Europa“) Ateities g. 91 (PC „Mandarinas“) Ukmergės g. 369 (PC „BIG“) Saltoniškių g. 9 (PLC „Panorama“) Šeškinės g. 32 (PC „IKI“) Viršuliškių g. 42 (PC „Mada“) Jeruzalės g. 4 (PC „RIMI Hypermarket“ )

PALANGOJE J. Basanavičiaus g. 45 („Šachmatinė“)

KAUNE Savanorių pr. 346 (PC „SAVAS“) K. Baršausko g. 66A (PC „MOLAS“) Islandijos pl. 32 (PLC „MEGA“) Karaliaus Mindaugo pr. 49 (PPC „Akropolis“)

MARIJAMPOLĖJE V. Kudirkos g. 3 (PC „Maxima“)

KLAIPĖDOJE Taikos pr. 28 (PC „Vėtrungė“) Taikos pr. 139 (PC „BIG“) Taikos pr. 61 (PPC „Akropolis“) Šilutės pl. 35 (PC „Banginis“) Liepų g. 2

KĖDAINIUOSE J. Basanavičiaus g. 93 (PC „Maxima“)

DRUSKININKUOSE Vilniaus al. 13 (Druskininkų vandens parkas) ŠIAULIUOSE Vilniaus g. 128 Aido g. 8 (PPC „Akropolis“) Tilžės g. 109 (PC „Saulės miestas“) PANEVĖŽYJE Laisvės a. 5 Klaipėdos g. 92 (PC „Maxima“) Klaipėdos g. 143A (PC „Babilonas“) UTENOJE Aušros g. 21 (PC „Aušra“)

ALYTUJE Ūdrijos g. 2

NIDOJE (vasaros sezono metu) Naglių g. 16 ŠVENTOJOJE (vasaros sezono metu) Topolių g. 1

„Čili“ nuomonių linija: 8 800 23 355 (nemokamas), 8 686 23 355 nuomones@cili.eu www.cili.lt

Čiliukų meniu  
Čiliukų meniu  
Advertisement