Page 1

№ 10’ 2011

Анна Безулик – фаворит телепреси – 2011

Ігор ЗОЦ – редактор обласної україномовної газети «Донеччина» (стор. 11).

Виявляється, Анна Безулик любить моду і колись робила матеріали про вітчизняну та зарубіжну fashion- індустрію. Але вже кілька років веде політичні ток-шоу. З квітня 2002 года – “Я так думаю”, зараз – “РесПубліка з Анною Безулик” на 5 каналі. В 2006-м році увійшла до сотні найвпливовіших жінок України за рейтингом журналу «Фокус». Анна вважає, що саме у форматі політичних ток-шоу українські журналісти можуть бути найбільш корисними суспільству.

Алеан АЛЬПЕРТ – херсонский фотожурналист, заслуженный работник культуры Украины, член Национального союза журналистов Украины, Почетный гражданин города Херсона (стор. 22). Фото Светланы Альперт.

Мабуть, таки так: такі, як Анна Безулик, Андрій Куликов доводять, що українське телебачення самодостатнє і без зарубіжних найманців.


МОЛОДІ ІМЕНА

Л ау р е ат и Тетяна ПАВЛЮЧЕНКО за результатами експертних оцінок, затверджених спостережною радою щорічної премії в галузі страхування в Україні, стала лауреатом 2011 року в номінації «За краще висвітлення страхової діяльності в ЗМІ». В урочистій церемонії брав участь Перший Президент України Л.М. Кравчук, який сфотографувався на пам‘ять з лауреатом. Матеріали Тетяни в газеті «Дєло» завжди мали резонанс серед професійної спільноти. Організатором, засновником і спонсором щорічної премії в галузі страхування виступає Всеукраїнська благодійна організація “Фонд Олександра Сосіса”.

Віталія ЗОНУ назвали маріупольцем року в номінації «Журналістика». Він відомий і шанований серед спортсменів і вболівальників, футбольний оглядач і спортивний репортер. Але ця улюблена справа – додаток до основної роботи Віталія – він очолює рекламно-інформаційне агентство редакції газети «Приазовський робочий» (м. Маріуполь). Поряд з братом в міському театрі була присутня й сестра Наталя МОРОЗ, яка теж працює в редакції «Приазовського робочого» заступником головного бухгалтера.


ПАМФЛЕТ

Софія Київська Фото М. Шибика.


ПАНІ ЖУРНАЛІСТИКА

Олена БОРОВКОВА

Людмила НОВОШЕВСЬКА

Розповідь про жовтоводських журналісток читайте на 30 стор.


ОКО «ЖУ»

Колос Таврии. Эта фоторабота получила Почетный Международный диплом за оригинальность исполнения и размером 3x3 метра украшала фронтон выставки ВДНХ УССР. 7 лет фоторабота “Колос Таврии” находилась в кабинете президента Украины.


ОКО «ЖУ»


ОКО «ЖУ»

“Ɂɢɦɧɹɹ ɫɤɚɡɤɚ” (Ɂɞɚɧɢɟ ɏɟɪɫɨɧɫɤɨɣ ɨɛɥɚɫɬɧɨɣ ɝɨɫɭɞɚɪɫɬɜɟɧɧɨɣ ɚɞɦɢɧɢɫɬɪɚɰɢɢ ɢ ɨɛɥɚɫɬɧɨɣ ɪɚɞɵ ɜ ɧɨɜɨɝɨɞɧɢɟ ɞɧɢ.)


ОКО «ЖУ»

Журналіст України № 10-11  

Журналіст України № 10-11

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you