Page 41

PROMOCJE I KAMPANIE KASZKI ZE WSPOMAGANIEM

SŁONECZNY REKORD

Kampania telewizyjna to część działań promujących linię kaszek ryżowych i mleczno-ryżowych Nestlé z probiotykami Bifidus BL (dodanymi do kaszek wraz z niedawną zmianą ich receptury). 30-sekundowy spot emitowany jest w stacjach TVP 1, TVP 2, TVN oraz Polsat. Pierwsza – telewizyjna – odsłona kampanii, której towarzyszy hasło „Kaszki Nestlé pomagają chronić twoje dziecko od wewnątrz”, potrwa do końca marca. Począwszy od marca do końca 2010 r. kaszki Nestlé reklamowane będą na łamach prasy dla rodziców.

SAGA SPEŁNIA MARZENIA W kampanii herbaty Saga zielona firma Unilever zachęca do rozmowy z przyjaciółką przy filiżance aromatycznego naparu, ale nie tylko. Teraz panie mogą wziąć udział w konkursie pod hasłem „O czym rozmawiacie przy zielonej herbacie”. Wystarczy wejść na stronę www.herbatasaga.pl, wstawić zdjęcie, na którym pije się herbatę z przyjaciółką, i dopisać krótki fragment rozmowy z nią. Nagrodą główną w konkursie jest 20 000 zł, które z pewnością wystarczą na spełnienie niejednego marzenia.

PREZENTOWY ZESTAW ŚNIADANIOWY Bakalland pomyślał o wielbicielach słodkich, a jednocześnie zdrowych śniadań. Właśnie dla nich przeznaczone są zestawy złożone z dżemu truskawkowego Bakalland oraz pieczywa lekkiego Orico dodawanego gratis. W zależności od preferencji, konsumenci sięgnąć mogą po zestaw z pieczywem lekkim, 7 zbóż, graham lub ze sterolami roślinnymi. Promocyjne zestawy pojawią się w sprzedaży w połowie marca. Ich sugerowana cena to 4,20 zł.

IŚCIE WŁOSKI DODATEK Sygnowane marką Sacla najwyższej jakości suszone włoskie pomidory z regionu Puglia, w zalewie z dodatkiem unikalnej kompozycji śródziemnomorskich ziół i przypraw, są teraz dostępne w promocyjnym opakowaniu. Zamiast standardowych 280 gramów, słoik zawiera dodatkowe 20% produktu gratis. Jego cena pozostała bez zmian i wynosi ok. 16,00 zł.

Fundacja Polsat i firma Procter & Gamble podsumowały jedenastą edycję akcji „Podaruj dzieciom słońce”. Zebrana w okresie od 1 września do 24 grudnia 2009 r. kwota ponad 6,714 mln zł, była o blisko pół miliona zł wyższa niż w roku 2008 i pozwoliła na ustanowienie kolejnego rekordu. – Ogromne, płynące z głębi serca zaangażowanie naszych konsumentów w akcję „Podaruj dzieciom słońce” przyniosło najlepszy w jej historii wynik finansowy – powiedziała Małgorzata Mejer, rzecznik prasowy firmy Procter & Gamble, dziękując wszystkim, którzy podczas zakupów wybierali oznaczone żółtym słoneczkiem produkty marek: Vizir, Pampers, Blend-a-med, Gillette, Bonux, Ariel, Lenor, Fairy, Pantene Pro-V, Head & Shoulders, Naturella oraz Always. To właśnie część zysków z ich sprzedaży była przekazywana na konto Fundacji Polsat. Na zakończenie dodajmy, że w ramach jedenastu edycji akcji „Podaruj dzieciom słońce” na pomoc dzieciom zebrano ponad 51,6 mln złotych.

fot. Telewizja Polsat

JUPIK SHAKE NABIERA ROZGŁOSU Od 15 lutego do 28 marca Jupik Shake – nowy, gęsty napój marki Jupik – wspierany jest silną kampanią telewizyjną i internetową. Spot reklamowy emitują TVP i Polsat oraz najpopularniejsze stacje dziecięce. Kampanii telewizyjnej towarzyszą działania prowadzone na dziecięcych witrynach internetowych. Elementem tych ostatnich jest konkurs, w którym będzie można wygrać multimedialne klawiatury komputerowe oraz gadżety Jupika. marzec 2010 / 41

marzec 2010  

Magazyn Życie Handlowe

marzec 2010  

Magazyn Życie Handlowe

Advertisement