Page 1

shop

sodo draugas


AGROSHOP - PAŠTO DĖŽUTĖS


AGROSHOP - PAŠTO DĖŽUTĖS

Papuoškite savo namus ar ofisą įspūdinga ir originalia pašto dėžute. Tai išskirtinė idėja individualių namų savininkams, unikali dovana. Ši kūrybinga puošmena taps Jūsų namų ar pastato veidu, pagrindiniu akcentu bei didžiausiu kaimynų pavydu. Galima rinktis iš daugybės variantų – gyvūnų, augalų, gamtos temomis, kitais įspūdingais raštais margintų pašto dėžučių.

Dėžutės pagamintos Vokietijoje, ypatingai aukštos kokybės, nerūdijančio plieno. Padengtos UV spinduliams atsparia, nuo blukimo apsaugančia plėvele, kuri yra visiškai atspari drėgmei, lietui, šalčiui bei kitoms oro sąlygoms. Jums taip pat patiks šių dėžučių dydis – i jas be vargo tilps laiškai iki C4 formato. Saugi spynutė bei didelė talpa leis Jums paštą kaupti ir ilgesnį laiką. Dėžutės apačioje yra atskiras skyrius laikraščiams ar žurnalams, atviras is abiejų pusių. Pakuotėje gausite pašto dėžutę su visais jai tvirtinti reikalingais priedais, varžteliais bei dviem rakteliais. Dėžutės matmenys: 39cm x 46cm x 13cm.

Dėžutėmis prekiaujame Šiauliuose, parduotuvėje AGROSHOP, Pramonės g. 21c. Taip pat galime dėžutes pristatyti ir į kitus Lietuvos miestus. Dėžutės kaina – 240 Lt, pristatymo išlaidos į bet kurį miestą – 10 Lt.


AGROSHOP - PAŠTO DĖŽUTĖS


VANDENS ORCHIDEJA

TAMSŪS BURBULIUKAI

ŽIRGAIGėlių galia SAULĖLYDYJE


RYŽIŲ LAUKAI

ŽIRGO LAISVĖ

KOLIBRIS IR ŽYDĖJIMAS


RAMUNIŲ ŠĖLSMAS

GĖLIŲ GALIA

KALLIOPE


ANKSTYVAS JODINĖJIMAS

AUKSO KVIEČIAI

ORANŽINĖ MOZAIKA


AUGALŲ APSAUGOS PRIEMONĖS

TRĄŠOS

VISAVERČIAI PAŠARAI

shop

Pramonės g. 21C, Šiauliai Tel.: +370 619 10026 www.shopagro.lt parduotuve@shopagro.lt

Agroshop sodo draugas  

Pašto dėžutės

Advertisement