Page 1

SHOPPING DOGS

< < Á V O Ž É B E J E G I E B >>

Pokud vašeho psa již nelákají plastové kosti, dopřejte mu něco víc. PLÁTĚNÁ PRUHOVANÁ KOST při žvýkání vydává zvuky a lze ji prát v pračce.. Velikost 18 cm.

CENA 10,00 £ WWW.MUNGOANDMAUD.COM

Tyto DEKY jsou opravdu jako sen! Kupte si raději hned dvě, protože jednu budete chtít i pro sebe. Ideální na pohovku, křeslo nebo do auta. Vyrobeno z odolného, hladkého semiše s jemnou tkaninou na rubu. V barvě hnědé nebo espresso, ve třech velikostech.

WWW.SKPETPRODUCTS.COM

WALLACE JONES – OXFORD je psí pohovka klasického stylu pro opravdové psí gentlemany. Masivní dřevěný rám zaručuje maximální odolnost, kombinace lesklé kůže a semiše zase příjemné a teplé pohodlí pro vašeho psa. Pohovka se snadno čistí a udržuje. Opravdu pěkný kousek. K dispozici ve třech velikostech a dvou barvách: kaštanová a béžová.

PENĚŽENKA Z PRAVÉ KŮŽE s motivem psí stopy, barva hnědá, rozměry 13 x 10 cm.

CENA 559,00 KČ WWW.KOZENEZBOZI.COM

CENA 95,00 £ WWW.KYRAANDLUNA.CO.UK NOVÁ KOLEKCE LUXUSNÍCH PELÍŠKŮ pro psy a štěňata v moderním stylu, které skvěle doplní váš interiér. WWW.ROSEWOODPET.COM

POLŠTÁŘE, které jako solitérní doplňky dodají vaší pohovce či křeslu šmrnc. Půvabné polštáře s ručně vyšitým realistickým portrétem psa. K dispozici široká nabídka motivů plemen psů v různých barevných provedeních. Vyrobeno ze 100% bavlny, potah snímatelný.

je

CENA 75,00 – 86,00 $ WWW.AGATHAANDLOUISE.COM

[ 68 ] DOGS magazín | květen/červen 2010

DM_68-69_Shop_Beige.indd 68

26.4.10 10:39


KERAMICKÉ MISKY PRO PSY. Čtvercová podložka s pryžovým podkladem zaručuje, že miska zůstane na svém místě. Misky se dodávají ve dvou velikostech.

CENA 27,50 £ A 22,50 £ WWW.MUNGOANDMAUD.COM

DVA ELEGANTNÍ PYTLE – v jednom můžete uchovávat všechny oblíbené věci vašeho psa, jako je pískací míček nebo hračka hrací slon, druhý využijete třeba jako zásobník na suchary. Oba jsou zdobené vyšívaným motivem.

MÝDLO V ELEGANTNÍ DÁRKOVÉ KRABIČCE, perfektní dárek pro všechny psí fanoušky. Vůně růží krásně provoní váš prádelník. Tentokrát potěšíme milovníky jezevčíků, ale na výběr jsou i jiné „ mýdlové“ rasy s rozmanitými vůněmi.

CENA 21,00 $ WWW.AGATHAANDLOUISE.COM

CENA 46,00 £ A 34,80 £ WWW.MUNGOANDMAUD.COM

S těmito OBOJKY bude procházka v parku stylovou záležitostí. Zhotoveno z přírodní bavlny, neutrální barva, mosazné zapínání..

Po koupeli se váš pejsek s radostí zachumlá do tohoto BAVLNĚNÉHO PRUHOVANÉHO RUČNÍKU a vychutná si příjemné teploučko. Ručník lze prát v pračce. Velikost 100 x 68.

CENA 32,70 £ WWW W WW.MU MUNGOANDMAUD M MUN UNGOANDMAU NG UD.C COM OM CENA 35,30 £ A 29,50 £ WWW.MU MUNGOANDMAUD UNGOA ANDMAU UD.C COM OM

Ať už jedet jedete te na vvíkend, íken nd,, k vo vodě, odě, nebo se ch chystáte hystátte vy vyrazit yrazzit naa n nákupy, ákupyy, neobejdete ejdetee se se bez beez svého svvéh ho psa.. Tato PLÁTĚNÁ PLÁTĚ ĚNÁ T TAŠKA AŠK KA vám mu umožní, možn ní, abyste abyyste mohli mítt svého svéh ho mazlíka mazlííka stále sttále s seseebou. Je pěkná i jako jak ko stylový styylovvý doplněk dopln něk na ccesestu – co chtít víc? Rozměry Rozm měryy 44 x 27 7 x 22 cm cm. m.

CENA 127,00 £ WWW WW WW.MUNG MUNGOANDMAUD NG GOA OAND AND NDMA NDMA MAUD.COM COM OM

FOTO: FOT FOTO FO F OTO OT O TO T O: A ARCHIV V

< < Á V O Ž É B E J E G I E >>B květen/červen kv k kvě vě v ě tte ten e n //če en /č čče e rv rrve ve v e en n2 2010 01 0 010 10 10 | DO DOGS D OG GS S ma magazín m ag ga az zíín [ 6 699 ]

DM_68-69_Shop_Beige.indd 69

26.4.10 10:39

DM_68-69_Shop_Beige  

C ENA 10,00 £ WWW . MUNGOANDMAUD . COM Tyto DEKY jsou oprav- du jako sen! Kupte si raději hned dvě, pro- tože jednu bude- te chtít i pro seb...

DM_68-69_Shop_Beige  

C ENA 10,00 £ WWW . MUNGOANDMAUD . COM Tyto DEKY jsou oprav- du jako sen! Kupte si raději hned dvě, pro- tože jednu bude- te chtít i pro seb...

Advertisement