Page 1

pelmel pelmel PELMEL DOGS

psy

Deštník pro

psí

Cestovní sprcha S cestovní psí sprchou není problém vašeho špinavého hafana kdykoli a kdekoli vykoupat. Sprchu stačí jen jednoduše nafouknout a připojit zahradní hadici, intenzita sprchování je nastavitelná. Je lehká, přitom odolná vůči proražení, lze ji snadno složit a vzít třeba na dovolenou, vejde se bez problémů do každého auta.

Jedinečný výrobek, který na vycházce udrží vašeho psa v suchu a pohodlí i když prší nebo sněží. Deštník má pohodlnou ergonomickou rukojeť, je vyroben z nepromokavé tkaniny (např. (n v klasické modré barvě námořnictva nebo zelené kostkované), snadno se háčkem připevní na obojek psa. Cena se pohybuje kolem 19 dolarů.

psí

Mobilní myčkaa Tak o této službě se nám zatím může jen zdát… Pojízdná psí myčka přijede ve smluvenou hodinu až k vám domů. Dodávka je plně vybavena vanou s horkou vodou, k dispozici je fén, v nabídce nejrůznější produkty ze psí kosmetiky (šampóny, kondicionéry…), což umožňuje pečovat o vašeho pejska se vším pohodlím. S každým psím zákazníkem se nejdříve posádka seznámí tak, aby byl při koupeli klidný a měl pocit bezpečí. Dále ho čeká kompletní prohlídka, od čištění uší, až po zastřihávání srsti. Tyto služby by jistě uvítali mnozí z nás – žádné nepřiměřené čekací lhůty na objednání či dlouhé cesty k psímu kadeřníkovi.

[ 32 ] DOGS magazín | červenec/srpen 2011

DM0411_32_pelmel_v2.indd 32

28.6.11 16:03

DM0411_32_pelmel_v2.indd  

Mobilní Cestovní Deštník PELMEL DOGS a Jedinečný výrobek, který na vycházce udrží vašeho psa v suchu a pohodlí i když prší nebo sněží. Deštn...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you