Page 1

SHOPPING GUIDE DOGS Vánoční ozdoba Zkuste si letošní vánoční stromek ozdobit netradičně. Jen pozor, aby pejsek neochutnal… Skleněné vánoční ozdoby ve tvaru kostičky jsou velice populární a bývají brzy vyprodány, objednávejte včas!

Cena 7 $ WWW.AGATHAANDLOUISE.COM

Bílý obojek Elegantní dóza Výborně se hodí na skladování potravin pro psy. Granule v ní budou uchovány čerstvé, obsah až 7,5 kg. 31x36cm

Cena 60,50 £

z jemné kůže, zdobený kameny. K obojku můžete dokoupit vodítko stejného provedení a zdobení.

Cena 38 € WWW.DOGS-INN.DE

WWW.MUNGOANDMAUD.COM

e d u š V

Keramické misky

LAVNĚ H Á N JE O P S ZIMA JE O KDYŽ T . U O V R A B S BÍLOU KRAJINU JE Y R K O P ÍH SN OUZELNĚ K JE O N H C E A VŠ Y BÍLÁ DVAK JS E P O R P . ČISTÉ ICE NENÍ, S Á K IC T K A R KRÁT P VŠAK MÁ… E B E S O D O C NĚ NĚKOLIK BÍM Á V E ÍM Š Á PŘIN ÁPADŮ. N H ÍC N IM Z LÝCH

Pro čtyřnohé mazlíčky s různými motivy ve dvou velikostech budou hezkou ozdobou každého psího koutku.

Cena 129 Kč – 230 ml / 15 cm | 279 Kč – 600 ml / 20 cm WWW.OBCHOD.HAFBEZOBAV.CZ

Chilly Bone Hračka, která potěší a zabaví vašeho psa. Obsahuje uvnitř unikátní vodu pohlcující materiál, takže kost můžete namočit a zmrazit. Při kousání pomáhá stimulovat dásně, je vhodná zejména pro štěňata, kterým rostou zuby. K dispozici ve dvou velikostech.

Cena 8 $ WWW.DOGTOYS.COM [ 12 ] DOGS magazín | listopad/prosinec 2010

DM0410_012-015 Shopping guide 2.indd 12

26.10.10 18:58


Flexi vodítko Black&White F KKvalitní v samonavíjecí vodítko, které disponuje ppětimetrovým ě lankem, takže má váš pejsek možnost ddostatečného o pohybu. Vhodné pro pejsky do 20kg.

Cena 252 Kč C WWW.SPOKOJENYPES.CZ W

Psí známka Jsou nejen užitečné ( obzvlášť pokud si váš hafan vyrazí sám na procházku), ale také mohou psa na zimu vyparádit. Masivní nerezové ocel a smalt zaručují dlouhou životnost. Na zadní straně je prostor pro požadované rytí jména či tel.č.

n e j e Á L Í B N E J a Cena od 11,95 €

WWW.SPUERNASEN-4YOU.DE

Látkový pelíšek Různobarevné komfortní polštáře se snímatelným potahem. Pro větší psí šmudly můžete zakoupit náhradní potahy . Výběr z několika barevných provedení a 6 velikostí.

Cena 460 – 2620 Kč podle velikosti WWW.OBCHOD.HAFBEZOBAV.CZ

Obojek Derby Kožený obojek zdobený niklovými doplňky.

Cena 79 – 99 € WWW.DOGS-INN.DE

Taška pro malé mazlíčky Konečně praktický a designový výrobek šetrný i k životnímu prostředí. Směs přírodní bavlny a lnu, knoflíky z kokosové skořápky, pejsek se v ní cítí fajn. A navíc, ta taška má styl!

Cena 73 $ WWW.OHMYDOGSUPPLIES.COM

listopad/prosinec 2010 | DOGS magazín [ 13 ]

DM0410_012-015 Shopping guide 2.indd 13

26.10.10 18:59


SHOPPING GUIDE DOGS Perníková chaloupka Hračka, která udrží mazlíčky v akci a zahání nudu! Pes má za úkol vytahat všechny součásti z chaloupky, takové obrácené puzzle. Každá hračka jinak píská.

Cena 18 $ WWW.DOGTOYS.COM

Fabulous

Sada 4 botek do města

Jedlá přáníčka pro psy z chutné, žvýkací 100% kůže a přírodních rostlinných barviv. Balení obsahuje obálku pro zaslání poštou.

Pohodlné boty, které v zimě dobře ochrání nohy vašeho pejska před mrazem a solí. Jsou měkké, pouze podrážka je z tvrdší pryže.

Cena 5 £ WWW.PRESSIES4DOGS.CO.UK

Cena 50 $ WWW.POOCHIEHEAVEN.COM

í n č o n Vá e c a r i p ins

Krásná psí mikina

pro sváteční dny, k dostání ve velikostech S, M.

Cena 18 $

WWW.POOCHIEHEAVEN.COM

Keramická miska pro všechny mazlíčky.

Cena 150 Kč WWW.VSE-PRO-ZVIRATKA.CZ

Rolničky, rolničky, kdopak vám dal hlas… Tímto slavnostním sezonním vánočním obojkem můžete dostat svého psa do správné vánoční nálady. Má tři zlaté rolničky a elastickou podšívku pro snadné navlékání.

Cena 15 £

Vánoční šátek Velice oblíbený ze směsi bavlny a lycry. K dostání pro malého i velkého psa.

Cena 15 $ WW.POOCHIEHEAVEN.COM

WWW.ORVIS.CO.UK [ 14 ] DOGS magazín | listopad/prosinec 2010

DM0410_012-015 Shopping guide 2.indd 14

26.10.10 18:59


í e

Obojek v bavorském stylu Plstěný materiálu je nejen trvanlivý, ale pro psa hlavně pohodlný. Výrazná červená barva, typické bavorské dekory. Na spodní straně je použita nappa kůže. K dostání ve 4 velikostech.

Cena od 44 € HTTP://FASHYDOGS

Vánoční pečivo pro psy

Vánoční punčochy na psí mlsání

inspirace pro vaše vlastní výtvory

PAWSGOURMET.COM

…a těch dobrot co se do nich vejde…

Cena 10 $ WWW.DOGTOYS.COM

Veselé skládačky Extra zábava pro vašeho psa. Plyšový hydrant s odnímatelnými kroužky nabízí mnoho možností pro hry a úkoly a tak na dlouhou dobu zabaví.

Cena 5 $ WWW.POOCHIEHEAVEN.COM

Y K R Á D k a n NA i j u k o r u růběh

p v . . . e . t e s c y o b n é á r V y kte t sou j ž y d k e l a , i l i nekoup Plyšáci na zimu Zábavné plyšové hračky pro všechny hravé psy. Poskytnou spoustu zábavy pro zimní večery. Dovnitř hračky se vkládá plastová láhev, která při hraní a kousání vydává typické zvuky. Pejkům se to moc líbí a dá se kdykoliv vyměnit.

Cena 9 $ WWW.DOGTOYS.COM

Hunter pelíšek Velice kvalitní a pohodlný pelech, který v každé domácnosti upoutá svou zářivě červenou barvou. Potah je snímatelný, náplň je ze silikonových kuliček, takže se tvar pelíšku pejskovi přizpůsobuje.

Cena 119 € WWW.HUND-UNTERWEGS.DE listopad/prosinec 2010 | DOGS magazín [ 15 ]

DM0410_012-015 Shopping guide 2.indd 15

26.10.10 19:00

DM0410_012-015 Shopping guide 2  

WWW.MUNGOANDMAUD.COM Cena 38 € WWW.DOGTOYS.COM WWW.AGATHAANDLOUISE.COM WWW.OBCHOD.HAFBEZOBAV.CZ WWW.DOGS-INN.DE Cena 8 $ Pro čtyřnohé mazlíč...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you