Page 1

OTÁZKA DOGS

. .. a n i d ě v o p d o e š a V

?

HODNĚ štěstí

I pejsci mají svůj narozeninový den. A z vašich příspěvků je zřejmé, že na psí společníky opravdu nezapomínáte. Někdo koupí malý dáreček, jiný věnec buřtů, další vlastnoručně upeče psí dort. Oslavenci dostávají hračky všeho druhu, obojky, psí oblečky, poukázky do psích salónů a podobně. Oslava jako taková může mít také mnoho variant, záleží jak ji kdo pojme. Uspořádat se dá rodinná oslava, zahradní psí párty s opékáním buřtů nebo naopak dlouhá procházka, kde se pes může dosyta vyřádit. Váš pejsek ze všeho nejvíc ocení čas, který mu věnujete, a pokud navíc budete dělat věci, které má rád, pak bude na vrcholu blaženosti… [ 68 ] DOGS magazín | květen/červen 2011

DM0311_68-69_otazka.indd 68

zdraví

! DPOVĚĎ VAŠE Odo I cz n. T zi Ý ag B ag m E gs Ž E MŮ : redakce@ PŘÍŠTĚpoZštDou nebo e-mailem na adresu ou?“ na dovolen Pošlete nám e se psem a příspěvky se těšíme ázku „Jezdít odpověď na ot u vaši společnou fotografii. N pozor jedna z odpovědí a přidejte k tom do 10. června 2011. A ným Dogsmagazínu! at a očekáváme je ku odměněna ročním předpl ro i nc ko na bude

21.4.11 11:52


Alena Ševčíková a Dixi Dixi má narozeniny na Silvestra. Slavíme s ní každý rok a každý rok také dostává dort.

http://www.youtube.com/ watch?v=Mmke73EQZ08&feature=related

Gabriela Haisová a Aramis Na fotce je berňák Aramis.Zbyl mi kousek dortu, nedáš si taky?

Monika Hošková a Tonny Bohemia Diplomat

Magdalena Říhová My máme pejsky dva a slavíme každé jejich narozeniny, protože si to určitě za všechnu tu radost a lásku, kterou nám dávají zaslouží. Nedávno slavila naše jorkšíří holčička Hany druhé narozeniny, ale podělila se o dort s maminkou Endžínkou – no a my jsme si dali víno :-).

Psí narozeniny se u nás neslaví jeden den v roce, ale snažíme se je mít každičký den. Už jen proto, že Tonda, jakožto věrný společník a můj nejlepší přítel, si je zaslouží a věřím, že nejen on, ale i ostatní psí kamarádi! Někdy si říkám, že by si toho pejsci zasloužili daleko víc! Vždyť bez nich by tento svět byl pro mnoho lidí jen nudným a šedivým.

Marková S naším pejskem určitě narozeniny slavíme. Jako malé štěňátko dostal spoustu hraček, míčků, přetahovadel a různých potřeb. Jak rostl, museli jsme kupovat nové reflexní vestičky, obojky, pelíšek, pásy do auta apod. Nyní, když se jeho růst ustálil, tak není potřeba tyto věci tak často obměňovat a narozeniny vidím jako super příležitost k předání nějakého toho nového dárečku. Určitě by mezi nimi neměla chybět nějaká ta mlska pro pejsky a hračka. U nás vedou plyšáci. Navíc já si dávám práci i s pečením pejskového dortíku :).

Lucia Gazdurová a Stella Moja fenka kríženca zlatého retrievera má 3 roky a zatiaľ sme oslávili každý jeden rok. Nepotrebujem vypekať drahé torty v psích cukrárňach, oslávime to aj bez nich kopou pamlskov, kostičiek a nových hračiek. Pes si neuvedomuje, že prečo mu práve dnes venujeme toľko pozornosti a sme šťastní, no aj tak by sa narodeniny osláviť mali. Túto opicu dostala Stella na narodeniny a moc sa jej páčila... myslím, že sympatie boli vzájomné. ;)

Kessi a její panička Zuzana Ahoj, jmenuji se Ajka z Volarských lesů, ale moje panička mi říká Kessi. Narozeniny slavím moc ráda a to nejen doma se svojí smečkou, ale hlavně s dětmi , za kterými chodím do školy prozářit ten jejich už tak těžký život. Jsem totiž fenka canisterapeutka a velice mě tato činnost baví. 23. 3. 2011 jsem oslavila své 5. narozeniny, při kterých mi děti vyrobily dort, sice jen z polystyrénu, ale piškoty byly pravé. No a hlavně byla spousta legrace.

Tereza Havlová Beník, tak se jmenuje můj 3-letý jorkšírek. Narodil se 11.6. a tak na tento den chystáme narozeninovou oslavu. Upečeme dort, na kterém nesmí chybět počet svíček a nesmí chybět ani dárečky např.hračka,nějaká ta dobrůtka,nebo kousátko,které miluje a i nějaký slušivý obleček. Pro někoho to může být k smíchu, ale Ben je náš velký člen rodiny, tak proč bychom nemohli oslavit i jeho narozeniny.

Ď! cz

květen/červen 2011 | DOGS magazín [ 69 ]

DM0311_68-69_otazka.indd 69

21.4.11 11:52

DM0311_68_69_otazka  

PŘÍŠTĚ ZDE MŮŽE BÝT I VAŠE ODPOVĚĎ! OTÁZKA DOGS OTÁZKA DOGS Pošlete nám poštou nebo e-mailem na adresu: redakce@dogsmagagzi odpověď na otázk...

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you