Page 1

HOROSKOP DOGS

23. 8. – 22. 9. PANNA čistotný, jemný, pečlivý citlivý, vnímavý učenlivý, pracovitý má rád pohodlí a pořádek

...TVO OJE PŘÁNÍ JE MI ROZ ZKAZEM....

vybíravý (hlavně v jídle) nízké sebevědomí nejistý

Doporučení: Vezměte svého psího kamaráda zkrátka. Půjde to těžko, protože myšlenkami je stále někde jinde, ale v nějaké výcvikové škole by vám mohli pomoci. Nakonec – prázniny skončily a začala škola, tak proč ne i pro vašeho psího školáka…

23. 9. – 22. 10. VÁHY ideální společník pro děti miluje hry, rád cestuje rozený prognostik nekonfliktní a poslušný

„Řádící období“ bude za vámi, pejsek se zklidní, bude mírnější, poslušnější, ochotný spolupracovat. Vaše úsilí a práce začnou tzv. „sklízet plody“. A tak vás čeká krásný podzim plný společných procházek a vzájemného souznění.

ŘÍJEN

ZÁŘÍ

Vaše psí Panna byla přes léto velmi poslušná, zato nyní se zřejmě rozhodla, že si vše vynahradí. Díky její rozverné náladě, ke které se přidá i trošku trucování, s ní bude těžké pořízení. Čeká vás spousta práce, než se vám podaří dostat ji opět pod kontrolu.

… UDRŽU UJI SOULA AD A RO OVN NOVÁHU… …

VHODNÝ PRO LIDI VE ZNAMENÍ VODNÁŘE A BLÍŽENCE.

Pejsci ve Vahách mají nyní konečně jasno. Líbí se jim barevný podzim a s velkým potěšením se prohánějí ve spadaném listí. Při svém dovádění nejen že snesou další psí společnost, oni ji dokonce sami vyhledávají. A tak jim dobrá nálada vydrží téměř celý říjen.

ŘÍJEN

Nerozhodnost psí Váhy se projeví i nyní. Ovlivní ji počasí, které chvilku nabízí svou letní podobu (Váha by se šla koupat) a pak se obloha zatáhne, spadne pár kapek a Váha opět váhá (přeci se v tomhle nečase nebudu koupat). Její nálada se rychle střídá.

ZÁŘÍ

Doporučení: V poslední době jste byli na svou citlivou psí Pannu přísnější, a tak se jí nyní snažte dávat najevo, že ji pořád máte rádi. Kupte jí pěknou hračku nebo nějaký psí mls.

nerozhodný, bezradný malá sebedůvěra pocit méněcennosti náladovost

Doporučení: Dávejte svému pejskovi jednoduché a jednoznačné povely, usnadníte mu rozhodování a život vůbec. Využijte jeho hravou povahu a zařaďte nějakou tzv, inteligentní hru. Budete mile překvapeni, jak mu to jde.

NEJLÉPE SI POROZUMÍ S ČLOVĚKEM NAROZENÝM VE ZNAMENÍ BÝKA NEBO KOZOROHA.

Doporučení: Dopřejte vašemu pejskovi dostatečně dlouhé procházky, vždyť i vy potřebujete trochu pohybu. Dejte pozor na chladná rána, doplňte vitamíny a minerály a připravte imunitní systém na zimu. To platí jak pro vaši psí Váhu, tak i pro vás!

[ 126 ] DOGS magazín | září/říjen 2010

DM0310_126_HOROSKOP.indd 126

30.8.10 13:57

DM0310_126_HOROSKOP  
DM0310_126_HOROSKOP  

ideální společník pro děti nerozhodný, bezradný miluje hry, rád cestuje malá sebedůvěra rozený prognostik pocit méněcennosti nekonfliktní a p...