Page 1

Prima domov!

2KT0NÍ NABÍDKA!! LET

u nráes.cz e s e e Stavt.prima-dv E

PERF

Í N L Á IM MAXVALITA Í K LN Á M I MIN ENY! C

www

CZ ISO ZÁRUKA

NORMY GARANCE

KVALITA

MODERNÍ DESIGN

2014 VCHODOVÉ


O NÁS

PRIMA VÝHODY!

VLTAVÍN je tradičním českým výrobcem interiérových a vchodových dveří již od roku 1994. Jejich úspěch byl vždy postaven na kvalitním českém smrkovém dřevě a precizní kvalitě zpracování bez kompromisů.

Proč si zařídit PRIMA DOMOV s Vltavínem

V rámci své sortimentní řady PRIMA-DVERE.CZ přicházíme s komplexní nabídkou vchodových dveří v plné škále provedení i materiálů. Novinkou jsou dokonale zpracované vchodové dveře Thermo Ultra s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, Dokonalé zpracování je dáno nejmodernějšími technologiemi a materiály, které jsou při výrobě našich dveří použity. V nabídce jsou desítky modelů, kombinací, provedení, dekorů, povrchů či prosklení, navíc je samozřejmá výroba individiálních zakázek. Za kvalitou našich výrobků si stojíme, o tom svědčí program „Doživotní záruka“, který na sortiment poskytujeme. VLTAVÍN svojí produktovou nabídkou pro rok 2014 dokazuje, že je plně připraven na potřeby dnešních zákazníků. Samozřejmostí je kvalitní zákaznický servis jako je poradenství, zaměření, nacenění či odborná montáž. V naší nabídce samozřejmě najdete kromě vchodových dveří i kompletní sortiment interiérových dveří. Vyžádejte si katalog PRIMADVERE.CZ/INTERIÉROVÉ 2014. Vyzkoušejte PRIMA-DVEŘE, jsme přesvědčení, že je to výborná volba za skvělé ceny.

Špičková kvalita ŠPIČKOVÁ KVALITA

ISO NORMY GARANCE

Všechny výrobky jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a komponent, pečlivě vybraných od předních výrobců.

Garance kvality výroby

Výroba probíhá na nejmodernějších automatizovaných a počítačově řízených technologiích s certifikátem výroby ISO 9001:2009

Perfektní ceny PERFEKTNÍ CENY!

Nabízíme vždy nejvýhodnější ceny na trhu, naše cenové nabídky jsou přehledné a průhledné.

20

20 let na trhu

CZ

Tradiční značka

LET NA TRHU

TRADIČNÍ ZNAČKA

Jsme na trhu již 20 let od roku 1994 a máme bohaté zkušenosti se sortimentem.

Známe dobře potřeby našich zákazníků a trendy v oboru.

Rychlé dodání RYCHLÉ DODÁNÍ

Standardně dodáváme v nejrychlejších lhůtách. Máte tak jistotu, že Vaše plány proběhnou, jak si představujete.

Doživotní záruka DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Extra dlouhé standardní záruky. Možnost doživotní záruky. Tyto záruky znamenají vaše jistoty, můžete se spolehnout.


2KT0NÍ NABÍDKA!! LET

u nráes.cz e s te ma-dve Stav i w.pr E

PERF

Í N L Á IM MAXVALITA Í K LN Á M I MIN ENY! C

ww

ODBORNÉ PORADY ZDARMA

Odborné poradenství zdarma

Vybírejte bez starostí. S čímkoliv bude třeba, rádi poradíme. Od odborného zaměření, doporučení až po vzorky zdarma a optimální výhodné nabídky dle vašeho rozpočtu a potřeb..

Moderní design MODERNÍ DESIGN

Sledujeme nejmodernější trendy, ale nezapomínáme ani na tradiční hodnoty. Spolupracujeme se špičkovými designéry a nebojíme se nabídnout i osobitá řešení.

Kvalitní montáž KVALITNÍ MONTÁŽ

OK! POPRODEJNÍ SERVIS

Všechny související služby máte na jednom místě. Objednané zboží odborně a kvalitně namontujeme a vyzkoušíme. Máte tak maximální jistotu, že vše zakoupené perfektně funguje.

Poprodejní servis

Ručíme za spolehlivé fungování. Prodejem naše péče o Vás nekončí.

Odvoz starého materiálu STARÉ ODVOZ ZDARMA

Nemusíte myslet na likvidaci, vše staré odvezeme v souladu s ekologií.

OBSAH MASIV

4

ZÁKLADNÍ POJMY MODELOVÉ ŘADY MASIV THERMO ULTRA, ÚVOD

6 7 8

MASIV THERMO ULTRA

10

KONSTRUKCE DESKOVÉ DESKOVÉ DVOUKŘÍDLÉ DESKOVÉ INOX RÁMOVÉ RÁMOVÉ DVOUKŘÍDLÉ SKLA DEKORY PŘÍSLUŠENSTVÍ

12 14 16 18 21 29 30 31 32

MASIV THERMO

34

VCHODOVÉ

35

MASIV PROFIL

37

VCHODOVÉ

37

MASIV PANEL

39

VCHODOVÉ SKLA/DEKORY

39 40

PLAST THERMO

41

MODELOVÉ ŘADY PLAST THERMO, ÚVOD

42 43

PLAST THERMO

44

KONSTRUKCE

46

DVEŘNÍ VÝPLNĚ/PANELY

47

PLAST THERMO CROSS PLAST THERMO PANEL BASIC PLAST THERMO PANEL 3D PLAST THERMO PANEL 3D INOX

48 50 53 55

DEKORY

58

SKLA PŘÍSLUŠENSTVÍ INSTALACE ÚDRŽBA NÁVOD NA MONTÁŽ POZNÁMKY

60 61 62 63 64 66 3


MASIV Vchodové dveře jsou bezesporu vizitkou každého domu. Jejich úkolem je kromě designu i zajištění bezpečnosti a zároveň izolovat domácí prostředí od okolních atmosferických vlivů. Jením z nejstarších materiálů sloužícím člověku jako stavební materiál je dřevo. Má ohromnou různorodost struktury a odstínů což způsobuje že každý výrobek vyrobený ze dřeva je jedinečný. Má individuální atmosféru, což způsobuje, že každé dveře jsou vyjímečné. Pro povrchovou úpravu jsou používány zásadně ekologické barvy a lazury německého výrobce Adler.

4

od renomovaných firem, umožňuje produkci vysoce kvalitních dveří jak interierových tak vchodových.

Dle očekávání zákazníků jsou naše dvěře elegantní a trvalé a jsou produkovány v široké paletě barev a vzorů.

Samozřejmostí je certifikát CE. Dostupná cena našich produktů, při zachování nekompromisní kvality výroby, poskytuje zákazníkům produkt vysoké užitné hodnoty. Různé modely obsažené v tomto katalogu představují ty nejoblíbenější modely dveří. Samozřejmostí je vstřícnost zákazníkům a realizace jejich vlastních návrhů.

Zásada výroby kvalitního produktu je důsledná kontrola kvality v každé etapě výroby. Důkladnost a péče pracovníků výrobního závodu spolu s moderními technologiemi, za použití komponentů

Dveře jsou standardně vybaveny dveřními závěsy seřiditelnými ve třech rovinách, dřevěným prahem a těsněním po celém obvodu jak na dveřním křídle tak i zárubni.


MASIV V SOULADU S PŘÍRODOU Jedním z nejstarších materiálů sloužícím člověku jako stavební materiál je dřevo. Má ohromnou různorodost struktury a odstínů což způsobuje že každý výrobek ze dřeva je jedinečný. Individuální charakter dřeva pak způsobuje že každé dveře jsou vyjímečné. Pro povrchovou úpravu jsou používané zásadně ekologické barvy a lazury. UŽIVATELSKY PŘÍJEMNÉ Tak jak naši zákazníci očekávají, jsou naše dvěře elegantní a trvanlivé a jsou produkovány v široké paletě barev a vzorů.

Základem naší kvalitní výroby je důsledná kontrola kvality v každé etapě výroby. Důkladnost a péče pracovníků výrobního závodu spolu s moderními technologiemi za použití komponentů od renomovaných firem umožňuje produkci vysoce kvalitních dveří. Samozřejmostí je certifikát CE. Dostupná cena našich produktů při zachování nekompromisní kvality výroby poskytuje zákazníkům produkt velmi vysoké užitné hodnoty. Různé modely představené v tomto katalogu představují ty nejoblíbenější modely dveří. V rámci individuálního přístupu k zákazníkům nabízíme samozřejmě realizaci jejich vlastních návrhů a projektů.

■ SCHÉMA DVEŘÍ

dveřní kování s 5ti aktivními zamykacími body horní přídavný zámek rámová zárubeň

3D dveřní závěsy cylindrická vložka

aluminiový nebo dřevěný práh rám dveřního křídla

termoizolační dveřní výplň

silikonové dveřní těsnění

5


MASIV

CO BY JSTE MĚLI VĚDĚT KVALITA KOMPONENTŮ A DETAILŮ JE ROZHODUJÍCÍ V tomto katalogu najdete mnoho atraktivních modelů dveří v různých provedeních a materiálech. Abychom vám pomohli lépe pochopit přednosti a odlišnosti jednotlivých typů dveří, ukážeme vám zde na několika příkladech detaily a popisy základních komponentů dveří. 3D DVEŘNÍ ZÁVĚSY Trojrozměrné, výškově, bočně a hloubkově seřditelné dveřní závěsy umožnují dokonalé seřízení dveří v libovolném směru. Masivní a bezúdržbové čepy drží dveře bezpečně v rámu závěsu a zajištují bezproblémový provoz.

VÝPLŇ DVEŘNÍHO KŘÍDLA Nechte se inspirovat širokou barevnou škálou a tvary dveří, vytvořte si svůj vlastní vzhled. Dveřních výplní máte na výběr opravdu nepřeberné množství od klasických přes moderní až po extravagantní. Zvolte si řešení, které se zde obrázek detailu nejlépe hodí k Vašemu domu a nedělejte kompromisy. Jedině tak budete spokojeni dlouhou řadu dalších let.

RÁMOVÁ ZÁRUBEŇ Je součástí kompletu vchodových dveří. Tak jako dveřní křídlo je vyrobena z lepeného třívrstvého hranolu a je osazena po celém svém obvodu vyjma prahu silikonovým těsněním.

DVEŘNÍ KOVÁNÍ Tato nedílná součást vchových dveří dotváří celkový obraz vstupu do domu a zároveň musí splňovat vysoké požadavky na bezpečnost.

6


MASIV

MODELOVÉ ŘADY THERMO ULTRA

MASIV THERMO

Nejvyšší řada vchodových dveří nabízí v deskovém a rámovém provedení to nejlepší, co lze dnes v segmentu dřevěných vchodových dveří na trhu najít. V profilech 68/78 nebo 88 se jedná o dveře s perfektní konstrukcí, vynikajícími tepelně izolačními parametry, špičkovými komponenty a precizní povrchovou úpravou v několika odstínech lazur či RAL laků a ve volitelném provedení borovice nebo dub.

MASIV PROFIL

Klasické smrkové vchodové dveře osvědčené rámové konstrukce s panelovou tepelnou izolací jsou nabízeny v pouze profilu 68. Tradiční a oblíbené modely s kvalitním řemeslným zpracováním a dobrými tepelně izolačními vlastnostmi

MASIV PANEL

Vstupní dveře ze smrkového masivu bez tepelné izolace, určené jako druhé vstupní dveře jsou nabízeny v profilu 42. Jedná se opět o kvalitně zpracované tradiční modely.

Chalupářský model vstupních dveří, vyráběný ze smrkového masivu. Celodřevěný rám profilu 42 na obou stranách s opracovanými palubkami je oblíbenou volbou pro svoji extra příznivou cenu a možnost vlastní povrchové úpravy mořením či lakováním.

7


MASIV

THERMO U LT R A

Špičková kvalita, zpracování a design za neuvěřitelnou cenu!

8

TECHNICKY DOKONALÉ

BEZPEČNÉ A STYLOVÉ

Masívní dřevěné dveře prémiové řady Thermo Ultra jsou opravdu špičkovým produktem: speciálně zesílená konstrukce a vysoká jakost borovicového nebo dubového dřeva o síle 68,78, nebo 88 mm jsou zárukou jejich extrémně dlouhé životnosti. Dveře jsou zatepleny masívním termoizolačním panelem mezi masívními pohledovými deskami. Tak je dosaženo úctyhodných parametrů Ud = 1,2 - 1,5 W/m2K. Výroba těchto dveří probíhá na počítačově řízených automatizovaných obráběcích centrech s důrazem na extrémní kvalitu provedení.

Vchodové dveře Thermo Ultra jsou standardně vybaveny dvěma na sobě nezávislými zámky, značkovými dveřními závěsy seřiditelnými ve třech rovinách, masívním dřevěným prahem a těsněním po celém obvodu dveří, jak na dveřním křídle tak i nazárubni. Jako atypickou zakázku je možné vyrobit na míru horní i boční světlíky.


MASIV

THERMO U LT R A

Výroba vchodových dveří Thermo Ultra probíhá na nejmodernějších numericky řízených strojích.

■ VÝPLNĚ DVEŘÍ

Díky těmto technologiím je možné zhotovit nepřeberné množství variant profilovaných dveřních výplní. 9


Prima domov!

10


masiv

THERMO U LT R A

harmonicKé a Krásné Vchodové dveře, to je vizitka každého domu i jejich majitele. Jejich úkolem je zajistit bezpečnost domu a zároveň izolovat domácí prostředí od okolních, zejména atmosferických vlivů. V neposlední řadě musí být líbivé a dokonale zpracované.

11


masiv

THERMO U LT R A

D E s Kové

KonstruKcE těsnění francouzský falc proti vysazení těsnění rám z masivního vrstveného dřeva termoizolační panel

termoizolační panel dveřní rám z vrstveného masivního dřeva

rámová zárubeň 105 x 60 mm francouzský falc proti vysazení těsnění

trojsměrně seřiditelné dveřní závěsy

těsnění borovicová nebo dubová švartna

dveřní závěs

Vchodové dveře profil 68, 78 a 88 mm

12

Technický popis

Vchodové dveře 68 mm

Materiál

brovice nebo dub

Konstrukce

rámovo-desková, zárubeň a rám křídla jsou vyrobeny z vrstveného masivního dřeva zárubeň o rozměru 105 x 60 mm, rám o síle 68 mm, kazety jsou vyrobeny z termoizolačního panelu, součinitel průniku tepla Uw=1,5 W/m2K

Povrchová úprava

pětivrstvá povrchová úprava prováděná hydrodynamickou metodou transparentními barvami(lazurami) v 12. dekorech nebo krycími barvami dle palety RAL

Rozměry

standardní rozměry bez příplatku do 2100 x 1020 mm

Zasklení

sestavy skel o síle 36 mm, možnost různých skel, skel s ornamenty, s příčkami, vitráží nebo vypouklého gravírovaného skla. Sestavy skel mohou být doplněny vnitřními Al. příčkami je možné zaměnit kazety za skleněné výplně a opačně.

Standardní výbava

dřevěný práh, tři dveřní závěsy seřiditelné v třech rovinách, těsnění v křídle i rámu, dva zámky, zasklení průzračným sklem, francouzský falc proti vysazení

Nadstandardní výbava s doplatkem

zámky, štítky, čtyřbodový zámek, lišta proti vysazení, panoramatické kukátko, krytky cylindrické vložky, krytky dveřních závěsů, Al.prahové lišty, Al. práh, madlo

Vložky rozměr

45/50

Možnost přístaveb

boční přístavby pevné nebo otvíravé, horní nadsvětlíky


masiv

THERMO U LT R A

r á mové

těsnění francouzský falc proti vysazení těsnění rám z masivního vrstveného dřeva termoizolační panel

termoizolační panel dveřní rám z vrstveného masivního dřeva

kazeta rámová zárubeň 105 x 60 mm

francouzský falc proti vysazení trojsměrně seřiditelné dveřní závěsy

těsnění těsnění

borovicová nebo dubová švartna

dveřní závěs

Vchodové dveře 78 mm

Vchodové dveře 88 mm

brovice nebo dub

brovice nebo dub

rámovo-desková, zárubeň a rám křídla jsou vyrobeny z vrstveného masivního dřeva zárubeň o rozměru 105 x 60 mm, rám o síle 78 mm, kazety jsou vyrobeny z termoizolačního panelu, součinitel průniku tepla Uw=1,2 W/m2K

deskové dveře falcové, zárubeň a rám křídla jsou vyrobeny z vrstveného masivního dřeva těsnění je umístěno po celém obvodě křídla i zárubně dveřní křídlo je vyplněno termoizolačním panelem a je potaženo voděodolnou dubovou nebo borovicovou švartnou

pětivrstvá povrchová úprava prováděná hydrodynamickou metodou transparentními barvami(lazurami) v 12. dekorech nebo krycími barvami dle palety RAL

pětivrstvá povrchová úprava prováděná hydrodynamickou metodou transparentními barvami(lazurami) v 12. dekorech nebo krycími barvami dle palety RAL

standardní rozměry bez příplatku do 2100 x 1020 mm

standardní rozměry bez příplatku do 2100 x 1020 mm

sestavy skel o síle 46 mm, možnost různých skel, skel s ornamenty, s příčkami, vitráží nebo vypouklého gravírovaného skla sestavy skel mohou být doplněny vnitřními Al. příčkami je možné zaměnit kazety za skleněné výplně a opačně.

sestava skel o síle 60 nebo 70 mm, možnost různých skel, skel s ornamenty, vitráží nebo vypouklého gravírovaného skla sestavy skel mohou být doplněny vnitřními Al. příčkami je možné zaměnit kazety za skleněné výplně a opačně.

dřevěný práh, čtyři dveřní závěsy seřiditelné v třech rovinách, těsnění v křídle i rámu, dva zámky, Al. prahové lišty, zasklení průzračným sklem, francouzský falc proti vysazení

dřevěný práh, čtyři dveřní závěsy seřiditelné v třech rovinách, těsnění v křídle i rámu, dva zámky, Al. prahové lišty, krytky závěsů, zasklení reflexním sklem sklem, francouzský falc proti vysazení

zámky, štítky, čtyřbodový zámek, panoramatické kukátko, krytky cylindrické vložky, okapnička, Al. práh, madlo

zámky, štítky, čtyřbodový zámek, panoramatické kukátko, krytky cylindrické vložky, okapnička, Al. práh, madlo

50/50

60/50

boční přístavby pevné nebo otvíravé, horní nadsvětlíky

boční přístavby pevné nebo otvíravé, horní nadsvětlíky

13


masiv

THERMO U LT R A

D E S K OVÉ

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

borovice 78 88

23927,-/28952,28264,-/34199,-

78 88

26170,-/31666,30507,-/36913,-

borovice 78 88

24301,-/29404,28638,-/34652,-

78 88

26544,-/32118,30881,-/37366,-

dub

26768,-/32390,31105,-/37637,-

24151,-/29223,28488,-/3447,-1

78 88

26395,-/31937,30731,-/37185,-

impact borovice 78 88

24525,-/29676,28862,-/34923,-

78 88

26768,-/32390,31105,-/37637,-

dub

- verze s madlem za příplatek - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

dub

- různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

borovice 78 88

23777,-/28771,28114,-/34018,-

78 88

26021,-/31485,30357,-/36732,-

suprisa

spira

naria

borovice 78 88

24525,-/29676,28862,-/34923,-

78 88

26768,-/32390,31105,-/37637,-

dub

borovice 78 88

24151,-/29223,28488,-/34471,-

78 88

26395,-/31937,30731,-/37185,-

dub

- různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

materiálové provedení borovice

14

26768,-/32390,31105,-/37637,-

borovice 78 88

dub

- verze s madlem za příplatek - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

78 88 - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

borovice

78 88

24525,-/29676,28862,-/34923,dub

futura

dali 24525,-/29676,28862,-/34923,-

borovice 78 88

dub

- různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

78 88

avalon

auriga

aquila

dub

- různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

materiálové provedení dub

78 78 88 88 síla profilu dveří


masiv

THERMO U LT R A

cena bez dPH

od 23927,-

D E s Kové

tErra

28952,- s dPH

ultima

boroVice 78 88

24151,-/29223,28488,-/34471,-

78 88

26395,-/31937,30731,-/37185,-

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

boroVice 78 88

dub

24151,-/29223,28488,-/34471,dub

78 88

26395,-/31937,3073,-/37185,-

- různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

materiálové provedení borovice

materiálové provedení dub

78 78 88 88 síla profilu dveří

15


THERMO U LT R A DESKOVÉ 2KŘÍDLÉ

masiv

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Široká nabídka prémiové řady vchodových dveří Thermo Ultra zahrnuje i komplikovanější varianty, kdy stavební otvor je širší než pro běžné jednokřídlové vchodové dveře standardních rozměrů. V takovém případě máme řešení v podobě sofistikovaného systému dvoukřídlých vchodových dveří o síle profilu 68,78 nebo 88 mm. Konstrukce, parametry a komponenty jsou identické s jednokřídlovou variantou. Všechny modely dvoukřídlých dveří dodáváme na zvláštní objednávku na základě individuální nabídky.

britan carlo

16

evera

hydra


THERMO U LT R A DESKOVÉ 2KŘÍDLÉ

masiv

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

libra

nova

proma

saber

satin

solida

Všechny modely dvoukřídlých dveří dodáváme na zvláštní objednávku na základě individuální cenové nabídky

17


masiv

THERMO U LT R A

cena bez dPH

D E s Kové i n ox

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

boroVice 26544,-/32118,30881,-/37366,-

78 88

28787,-/34833,33124,-/40080,-

26843,-/32480,31180,-/37728,-

78 88

29086,-/35194,33423,-/40442,-

27292,-/33023,31629,-/38271,-

25198,-/30490,29535,-/35737,-

78 88

27441,-/33204,31778,-/38452,-

28488,-/34471,32825,-/39718,-

26395,-/31937,30731,-/37185,-

78 88

28638,-/34652,32974,-/39899,-

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox

26544,-/32118,30881,-/37366,dub

78 88

28787,-/34833,33124,-/40080,-

- jednostranný Inox

materiálové provedení borovice

18

fauna

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

27292,-/33023,31629,-/38271,-

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek

boroVice

78 88

25049,-/30309,29385,-/35556,dub

78 88

Ellora

Draco 26245,-/31756,30582,-/37004,-

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek

78 88

crona

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

28787,-/34833,33124,-/40080,-

- jednostranný Inox - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

boroVice

78 88

26544,-/32118,30881,-/37366,dub

78 88

callia

bravio 25049,-/30309,29385,-/35556,-

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox

78 88

angElo

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox

29766,- s dPH

amEla

albatro 78 88

od 24600,-

materiálové provedení dub

78 78 88 88 síla profilu dveří


masiv

THERMO U LT R A

D E s Kové i n ox

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

boroVice 78 88

25497,-/30852,29834,-/36099,-

78 88

27740,-/33566,32077,-/38813,-

boroVice 78 88

26544,-/32118,30881,-/37366,-

78 88

28787,-/34833,33124,-/40080,-

dub

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek

28638,-/34652,32974,-/39899,-

26245,-/31756,30582,-/37004,-

78 88

28488,-/34471,32825,-/39718,-

26843,-/32480,30582,-/37004,-

29086,-/35194,33423,-/40442,-

PEra

boroVice 78 88

26245,-/31756,30582,-/37004,-

78 88

28488,-/34471,32825,-/39718,-

dub

- jednostranný Inox

dub 78 88

orion

boroVice

78 88

26843,-/32480,31180,-/37728,-

- jednostranný Inox

nino 24600,-/29766,28339,-/34290,-

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox

78 88

28787,-/34833,33124,-/40080,-

niccolo

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

dub 78 88

marE

boroVice

78 88

25049,-/30309,30881,-/37366,-

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

Kronos 26395,-/31937,30731,-/37185,-

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox

78 88

ignEs

gErani

gEmini

boroVice 78 88

dub

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

materiálové provedení borovice

26544,-/32118,30881,-/37366,dub

78 88

28787,-/34833,33124,-/40080,-

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek

materiálové provedení dub

78 78 88 88 síla profilu dveří

19


masiv

THERMO U LT R A

D E S K OVÉ i n o x

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

platino

santo

borovice 78 88

borovice 78 88

25497,-/30852,29834,-/36099,dub

78 88

tauri 27367,-/33114,31703,-/38361,-

29610,-/35828,33946,-/41075,-

26843,-/32480,31180,-/37728,-

78 88

29086,-/35194,33423,-/40442,-

- jednostranný Inox

vela borovice 78 88

25198,-/30490,29535,-/35737,-

78 88

27441,-/33204,31778,-/38452,-

dub

dub 78 88

78 88

dub

28339,-/34290,32675,-/39537,-

- jednostranný Inox

borovice 78 88

borovice

26095,-/31575,30432,-/36823,dub

78 88

27740,-/33566,32077,-/38813,-

- jednostranný Inox - verze s madlem za příplatek - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

sierra

- jednostranný Inox - různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

materiálové provedení borovice

20

materiálové provedení dub

78 78 88 88 síla profilu dveří


masiv

THERMO U LT R A

cena bez dPH

od 14207,-

r á mové

acErE

alPina

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

anatis

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

14207,-/17190,15702,-/19000,16450,-/19904,-

68 78 88

14954,-/18095,16450,-/19904,17945,-/21714,-

ariEs boroVice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

astEr

boroVice

avila boroVice

boroVice

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

- jednostranné nerezové orámování

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

asPEra

68 78 88

68 78 88

boroVice

dub

68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,dub

arabis

boroVice 18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

boroVice 68 78 88

dub

dub

68 78 88

ambrE

boroVice

boroVice 68 78 88

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

17190,- s dPH

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,- jednostranné nerezové orámování

materiálové provedení borovice

dub

- jednostranné nerezové orámování

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří

21


masiv

THERMO U LT R A

cena bez dPH

r á mové

bEatus

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

14207,-/17190,15702,-/19000,16450,-/19904,-

68 78 88

14954,-/18095,16450,-/19904,17945,-/21714,-

68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

cEDrus boroVice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

dub

DEon

DEsPa boroVice

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

materiálové provedení borovice

22

68 78 88

boroVice

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,dub

cEDrus 1

dub

DEJmos

boroVice 68 78 88

dub

boroVice 68 78 88

bEsta

boroVice 68 78 88

dub

branta

17190,- s dPH

bEllis

boroVice 68 78 88

od 14207,-

dub

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří


masiv

THERMO U LT R A

r á mové

DionE

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

Doctus boroVice

boroVice 68 78 88

16973,-/20538,20712,-/25061,24750,-/29947,-

68 78 88

16973,-/20538,20712,-/25061,24750,-/29947,-

68 78 88

18992,-/22980,22955,-/27776,26993,-/32661,-

18992,-/22980,22955,-/27776,26993,-/32661,-

EnZo 18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

glavia boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

hElios

boroVice 68 78 88

68 78 88

boroVice

dub

harPo

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,dub

galium

boroVice 68 78 88

boroVice 68 78 88

dub

dub 68 78 88

Elanus

ibEris boroVice

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

dub

materiálové provedení borovice

dub

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří

23


masiv

THERMO U LT R A

cena bez dPH

r á mové

imPEra

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

16973,-/20538,20712,-/25061,24750,-/29947,-

18992,-/22980,22955,-/27776,26993,-/32661,-

Karbon 18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

Kongo

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

68 78 88

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

lantra

boroVice 18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,dub

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

materiálové provedení borovice

24

boroVice

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

Kobus

KorE

dub 68 78 88

68 78 88

dub 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,dub

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

boroVice

boroVice 68 78 88

68 78 88

Kari

dub 68 78 88

boroVice

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,dub

68 78 88

boroVice 68 78 88

KalE

boroVice 68 78 88

dub 68 78 88

17190,- s dPH

iris

boroVice 68 78 88

od 14207,-

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří


masiv

THERMO U LT R A

r á mové

loris

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

lotus

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

loxia

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

mira

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

18992,-/22980,22955,-/27776,26993,-/32661,-

mElica boroVice 68 78 88

16973,-/20538,20712,-/25061,24750,-/29947,-

68 78 88

18992,-/22980,22955,-/27776,26993,-/32661,-

dub

mirus

nEon

boroVice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub 68 78 88

68 78 88

dub

boroVice 68 78 88

16973,-/20538,20712,-/25061,24750,-/29947,-

boroVice

dub 68 78 88

68 78 88

dub

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

manta

boroVice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,dub

dub 68 78 88

boroVice

boroVice

boroVice 68 78 88

lotus 2

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

materiálové provedení borovice

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří

25


masiv

THERMO U LT R A

cena bez dPH

r á mové

nEriDa

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

16973,-/20538,20712,-/25061,24750,-/29947,-

68 78 88

18992,-/22980,22955,-/27776,26993,-/32661,-

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

rEa boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

rEgal

ribis

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

materiálové provedení borovice

26

68 78 88

boroVice

boroVice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,dub

Pavo

dub

rEDus

boroVice 68 78 88

dub

boroVice 68 78 88

orta

boroVice 68 78 88

dub

otis

17190,- s dPH

nEso

boroVice 68 78 88

od 14207,-

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří


masiv

THERMO U LT R A

r á mové

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

rosa

rubio

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

rufus

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

tEJa

boroVice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

- různé varianty zasklení dle nabídky v katalogu za příplatek

soliD

taDor

boroVice

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

syrius 17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

boroVice

dub

68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,dub

sao

boroVice 17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

dub

dub

68 78 88

boroVice

boroVice

boroVice 68 78 88

rubus

boroVice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

dub

- jednostranné nerezové orámování

materiálové provedení borovice

- jednostranné nerezové orámování

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří

27


masiv

THERMO U LT R A

r á mové

dante

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

madera borovice

borovice 68 78 88

16973,-/20538,20712,-/25061,24750,-/29947,-

68 78 88

18992,-/22980,22955,-/27776,26993,-/32661,-

68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

turpis 18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

borovice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

dub

vectra

veritas

borovice

borovice 68 78 88

tauro

68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

borovice 68 78 88

18543,-/22438,22282,-/26961,26320,-/31847,-

68 78 88

20488,-/24790,24525,-/29676,28563,-/34561,-

dub

dub

vulmus borovice 68 78 88

17796,-/21533,21534,-/26057,25572,-/30942,-

68 78 88

19777,-/23930,23703,-/28680,27815,-/33656,-

dub

materiálové provedení borovice

28

materiálové provedení dub

68 68 78 78 88 88 síla profilu dveří


THERMO U LT R A rámové 2KŘÍDLÉ

masiv

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

fidum

fokus

limos

manatus

rubra

sarpa

sylur

tapirus

všechny modely dvoukřídlých dveří dodáváme na zvláštní objednávku na základě individuální cenové nabídky

29


masiv

THERMO U LT R A

sKla

n KLASIcKÉ VýPLNĚ

SATEN

JALOUSIE

LAKOMAT

MLÉČNÉ bEZPEČNÉ

dELTA bíLá

bíLá/dUbOVá KŮRA

bíLá/dÉŠŤ

bíLá/cHINcHILA

bíLá/KŮRA

bíLá/dELTA bELgIcKá

dELTA bRONZ

bRONZ/ dUbOVá KŮRA

bRONZ/dÉŠŤ

bRONZ/cHONcHILA

bRONZ/KŮRA

n dEKORATIVNí VýPLNĚ

pozn.: jsou zde uvedeny pouze vybrané možnosti příplatkového zasklení, kompletní seznam skel vám na vyžádání sdělíme

30


masiv

THERMO U LT R A

dek o r y

n lazury adler

winchester

zlatý dub

dub rustikální

ořech

tmavý ořech

kaštan

afromozie

bahenní dub

palisandr

mahagon

pozn.: používáme ekologické vodou ředitelné lazury značky Adler

wenge

n BAREVNÉ PROVEDENÍ BARVY ADLER

31


masiv

THERMO U LT R A

lišta proti vysazení

Všechny dodávané modely vchodových dveří Thermo Ultra lze vybavit některým z široké škály nabízeného příslušenství, včetně atestovaných zámků či speciálně spasovaných zámků s cylindrickými vložkami.

aktivní zamykací trny

čtyřbodový bezpečnostní zámek

pří s l u š e n s t v í

horní přídavný zámek

horní přídavný zámek

zámek pro cylindrickou vložku

bezpečnostní zámek

aluminiový práh

dřevěný práh s al. lištami

aktivní zamykací trny

patina mosaz nebo nikl

ploché lišty 50 mm

32

ploché lišty 60 mm

ploché lišty 70 mm

zaoblené lišty 80 mm


masiv

THERMO U LT R A

pří s l u š e n s t v í

madla

madla v dostupných materiálech zestařené zlato

nerez

možnost přípravy pro elektrický zámek

protiplech elektrického zámku

cylindrická vložka-systém jednoho klíče

kukátko

dveřní závěs 3D

nikl

patina mosaz krytky dveřních závěsů mosaz

nikl satén

patina

mosaz

33


masiv

PROFIL vchodové

vchodové

Vchodové dveře z kvalitního dřevěného masivu jsou vždy hodnotným vstupem do bytu či domu. Klasické a osvědčené standardní řady Profil a Thermo jsou vyráběny výhradně z kvalitního českého smrkového masivu s charakteristickým probarvením přírodního materiálu. Díky moderním výrobním technologiím jsou vchodové dveře dlouhodobě stabilní s dokonalým zpracováním povrchu a detailů.

Použité profily vlisů a sendvičových výplní jsou rozmanité a umožňují sestavy různých typů dveří od rustikálního až po moderní vzhled.

Základem nabídky je produkce vchodových dveří z tuzemského smrkového masivu, který je zpracován do třívrstvých hranolů. Všechny dřevěné prvky jsou zpracovávány na speciálních dřevoobráběcích strojích na potřebné rozměry a tvary s konečným pečlivým ručním dobrušováním. Takto opracované dílce se ručně skládají do finálních sestav, které tvoří jednotlivé modelové řady.

V případě vchodových dveří Masiv Thermo s prosklením je samozřejmostí použití izolačního dvojskla plněného argonem.

n masiv profil

n masiv thermo

4

3

Dveře Masiv Thermo disponují, díky své sendvičové 68 mm konstrukci a izolačnímu dvojsklu při zasklení, velice dobrými tepelně izolačními parametry. Dveře Masiv Profil a Masiv Panel jsou potom ideálním řešením jako vedlejší chráněné vstupní.

9

5

8

2

5

6

7

4 3

1 2

1

1. kazeta ze spárovky 2. dýhovaná škvartna 3. střed ze spárovky 4. těsnění 5. zárubeň z eurohranolu

34

1. tepelná izolace 2. lamela ze spárovky 3. drážka na silikon 4. zasklívací rámeček 5. odvětrávací drážka chlazené zóny 6. izolační dvojsklo 7. rám dveřního křídla z eurohran 8. těsnění 9. zárubeň z eurohranolu


masiv

THERMO vchodové

stavanger

cena bez DPH

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

arendaL

smrk 68

14725,-/17818,-

kiruna B20 13516,-/16355,-

Bremen 20 12943,-/15662,-

kiruna a10 smrk 68

14725,-/17818,-

Lahti

smrk 68

11005,-/13317,-

Bremen 30

12943,-/15662,-

Bremen 40

smrk 68

13516,-/16355,-

Bremen 10

smrk 68

smrk 68

13317,- s DPH

smrk 68

smrk 68

od 11005,-

smrk 68

12943,-/15662,-

materiálové provedení smrk

12943,-/15662,-

68 síla profilu dveří

35


masiv

THERMO vchodové

MALMO 10

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

MALMO 20

smrk 68

13315,-/16112,-

narvik

smrk 68

smrk 68

13315,-/16112,-

13780,-/16674,-

ŘEZ vchodových DVEŘÍ MASIV THERMO 1. zárubeň z eurohranolu, 2. těsnění, 3. rám dveřního křídla z eurohran, 4. izolační dvojsklo, 5. odvětrávací drážka chlazené zóny, 6. zasklívací rámeček, 7. drážka na silikon, 8. lamela ze spárovky, 9. tepelná izolace

1

turku 10 11160,-/13504,-

■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ • c elodřevěný rám z eurohranolu z českého smrkového masívu • t loušťka 68 mm s tepelnou izolací • i zolační dvojsklo s odvětrávací drážkou •b ez povrchové úpravy •u rčeny jako plnohodnotné vchodové dveře i do nechráněných prostor

■ BEZPŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

3

4

5 6

7

8

9

turku 20

smrk 68

2

smrk 68

11160,-/13504,-

materiálové provedení smrk

68 síla profilu dveří

■ ROZMĚRY PRO VSTUPNÍ A VCHODOVÉ DVEŘE MASÍV šířka

výška

křídlo

850

950

1985

světlost zárubně

800

900

1970

stavební otvor

960-980

1060-1080

2060

vnější rozměr rámu

940

1040

2040

•P Z zámek s roztečí 90 mm •p rosklené dveře s izolačním dvojsklem kůra čirá • r ámová zárubeň ze smrkového masívu, závěsy

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI •b oční přístavba nebo horní světlík •p ovrchová úprava mořením lazurou nebo lakem RAL dle vzorníku • s kla dle vzorníku • s amozavírače a dveřní držáky •o kopový plech • z ábrana proti vysazení dveří • a typická šířka (+/-10 cm), atypická výška (+/-10 cm) • t říbodový zámek s roztečí 90 mm • č tyřbodový zámek s roztečí 92 mm (dle výrobce)

36

materiálové provedení smrk

68 síla profilu dveří


masiv

PROFIL vchodové

arendaL 10

cena bez DPH

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

7557,-/9144,-

Lahti 10 4774,-/5777,-

kiruna B20

smrk 42

smrk 42

5503,-/6659,-

maLmo 10

smrk 42

5777,- s DPH

kiruna a10

smrk 42

od 4774,-

maLmo 20

smrk 42

5968,-/7222,-

smrk 42

7208,-/8722,-

7208,-/8722,-

■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

• celodřevěné provedení z českého smrkového masivu • profil 42 mm bez dodatečného zateplení • bez povrchové úpravy • určeny jako druhé vstupní dveře, vždy chráněné přístřeškem

• ocelové nebo dřevěné rámové zárubně • boční světlík nebo horní světlík • povrchová úprava mořením lazurou nebo lakem RAL dle vzorníku • skla dle vzorníku • okopový plech • vícebodový zámek rozteč 92 mm • zábrana proti vysazení dveří • atypická výška i šířka

■ BEZPŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI • zámek FAB s roztečí 90 mm • prosklení izolačním dvojsklem kůra čirá

materiálové provedení smrk

42 síla profilu dveří

37


masiv

PROFIL vchodové

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

narvik 10

stavanger 10

smrk 42

turku 10

smrk 42

5317,-/6434,-

smrk 42

7557,-/9144,-

5658,-/6847,-

ŘEZ VSTUPNÍCH DVEŘÍ MASIV PROFIL

1

1. kazeta ze spárovky, 2. dýhovaná švartna 3. střed ze spárovky 4. těsnění 5. zárubeň z eurohranolu

turku 20 smrk 42

2 3 4 5

5193,-/6284,-

■ ROZMĚRY PRO VSTUPNÍ A VCHODOVÉ DVEŘE MASÍV šířka

výška

křídlo

850

950

1985

světlost zárubně

800

900

1970

stavební otvor

960-980

1060-1080

2060

vnější rozměr rámu

940

1040

2040

materiálové provedení smrk

38

68 síla profilu dveří


masiv

PANEL vchodové

Bergen 10

cena bez DPH

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

3922,-/4746,-

4746,- s DPH

Bergen 20

smrk 42

od 3922,-

Bergen 30

smrk 42

smrk 42

4263,-/5159,-

4635,-/5609,-

Řada dveří Masiv Panel je oblíbená jako tzv. chalupářský program, ve většině případů jsou dveře pořizovány bez povrchové úpravy, kterou si majitel provádí následně svépomocí. ŘEZ VCHODOVýCH DVEŘÍ MASIV PANEL SENDVIčOVá KONSTRUKCE DVEŘNÍ VýPLNĚ

palubky EPS

Bergen 40

palubky

smrk 42

3922,-/4746,-

■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ • celodřevěný rám z českého smrkového masívu • tloušťka 42 mm • vnitřní prostor mezi palubkami zateplen, vyplněn izolací • bez povrchové úpravy • určeny jako druhé vchodové dveře, vždy chráněné přístřeškem

■ BEZPŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

■ ROZMĚRY PRO VSTUPNÍ A VCHODOVÉ DVEŘE MASÍV šířka

výška

křídlo

850

950

1985

světlost zárubně

800

900

1970

stavební otvor

960-980

1060-1080

2060

vnější rozměr rámu

940

1040

2040

• zámek FAB s roztečí 90 mm • prosklení izolačním dvojsklem kůra čirá

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI • ocelové nebo dřevěné rámové zárubně • boční přístavba nebo horní světlík • povrchová úprava mořením lazurou nebo lakem RAL dle vzorníku • skla dle vzorníku • okopový plech • tříbodový zámek s roztečí 90 mm • čtyřbodový zámek s roztečí 92 mm (dle výrobce) • zábrana proti vysazení dveří • atypická šířka (+-10 cm), atypická výška (+-10 cm)

materiálové provedení smrk

42 síla profilu dveří

39


masiv

s k l a / d e ko ry n skla

kůra čirá

kůra bronz

marine tlačená

konfeta čirá

grepi

činčila čirá

činčila bronz

delta čirá

niagára čirá

niagára bronz

mastercare

matelux

g5

n POVRCHOVÉ ÚPRAVY

40

G1

G2

G3

G4

G6

G7

G8

G9


PLAST Vchodové dveře jsou tím prvním, s čím se majitel či návštěvník bytu nebo domu při příchodu či návštěvě setká. Jsou na ně kladeny zcela speciální nároky. Ne vždy to mohou či musí být dveře z dřevěného masivu, ale stejnou funkci poskytnou i dveře z plastových profilů se sendvičovou výplní. Důležitou roli hrají také vysoká stabilita, optimální tepelně izolační vlastnosti, maximální zvukotěsnost, zabezpečení proti vloupání a také design. Plastové vchodové dveře jsou nejen pevné, odolné vůči vlivům počasí a prakticky bezúdržbové, ale tvoří zároveň i bezpečný a pohodlný vstup do obchodních center, provozních budov a rodinných či bytových domů. Plastové vstupní dveře modelové řady PLAST THERMO se vyznačují elegantním designem a vyspělou technologií kvalitního 5-komorového PVC profilu s hloubkou 70 mm, který je vyztužen kvalitními ocelovými uzavřenými profily o síle stěn 1,5 mm, díky tomu se vyznačují vysokou stabilitou a zvýšenou torzní tuhostí. Příplatkově v nadstandardu lze objednat i prémiový německý dveřní profil VEKA Softline 70. Do rámu ze speciálního dveřního profilu je vždy vsazena kvalitní sendvičová termoizolační dveřní výplň o standardní síle 24 mm. Lze objednat i výplň v příplatkové síle 32 mmm. Výplň v nadstandardním provedení s vloženým aluplechem pak výrazně zvyšuje bezpečnostní parametr celých dveří. Výplň může být variantně plná hladká, částečně prosklená, profilovaná plná nebo profilovaná částečně prosklená případně s nerezovými rámečky dle provedení jednotlivých dveří v rámci modelových řad.

Barevné provedení dveří je standardně ve sněhově bílé barvě. Lze ale vybírat z 40 dřevodekorů a metalických odstínů v nejmodernějších foliích typu “Cool Colors” německého výrobce Hornschuch, které se vyznačují extrémními tepelně izolačními vlastnostmi, které zabraňují nežádoucím deformacím samotného profilu. Navíc lze vybírat povrchovou úpravu v široká paletě 100 barev dle stupnice RAL. V případě profilu VEKA jsou používány špičkové barevné folie Renolit. Nabídka a možnosti barevných provedení jsou tedy ohromné! Zasklení je provedeno nízkoemisními dvoj- nebo trojskly, plněnými argonem. Na výběr je široká škála dekorů skel, včetně ornamentů a vitráží. Síla dveřního 70mm PVC profilu plně vyhovuje EN 12608, tzn. že je zařazen do třídy A. Ohniodolnost ve třídě C2. Energetická náročnost dle použitého zasklení v rozmezí Uw 1.2 – 1.3 W/m2K, tedy třída A.

V současné době nabízíme podle typu výplně a typu panelu tyto čtyři základní řady plastových vchodových dveří PLAST THERMO:

PLAST CROSS/PŘÍČKOVÉ PLAST PANEL BASIC PLAST PANEL 3D PLAST PANEL 3D INOX Dveře jsou opatřeny dvěma kvalitními dorazovými těsněními, která efektivně zabraňují pronikání vody a vzduchu, dále masivním hliníkovým prahem s přerušeným tepelným mostem. Ve standardní výbavě je dále pětibodový uzamykací systém a tři 3D seřiditelné dvoudílné třídimensionální závěsy s nosností až 120 kg. Všechny použité komponenty jsou výhradně značkové produkty Simmonswerk, Guardian, Swiss Planet, GreenteQ, Hoppe, TTS nebo Winkhaus. 41


PlaST

MoDeloVÉ ŘaDy PLAST CROSS/PŘÍČKOVÉ

PLAST PANEL BASIC

Základní řada plastových vchodových dveří se vyznačuje charakteristickou kombinací plných a prosklených ploch, které jsou odděleny profilovými příčkami identické tloušťky jako vlastní dveře.

PLAST PANEL 3D

PLAST PANEL 3D INOX

Plnohodnotné vchodové dveře s atraktivním plastickým designem panelu, který svým vzhledem napodobuje profilace výrobků z masívního dřeva.

42

Výchozí varianta deskových vchodových dveří s různými výřezy či zcela hladké. Vyznačují se jednoduchým a hladkým designem panelu. Jejich použití je zcela plnohodnotné i do nechráněných prostor.

Nejvyšší řada plastových vchodových dveří v atraktivních designových provedeních, která jsou doplněna prvky a lištami z kartáčovaného nerezu.


PlaST Plastové vchodové dveře řady PLAST THERMO jsou již ve standardu vybaveny velmi kvalitními komponenty, které svým uživatelům garantují jak spolehlivou funkci tak vysokou trvanlivost. Nabízí se navíč pestrá škála příplatkových možností, které umožňují další individualizaci požadovaných dveří.

skleněná výplň dveřních panelů je tvořena dvoj nebo trojsklem s teplým rámečkem. Meziskelní prostor je vyplněn argonem.

pětibodové zámkové kování TTS ve standardním provedení. Pětibodové zámkové kování Winkhaus – příplatková možnost.

3D dveřní závěsy seřiditelné ve třech rovinách

dveřní kování s cylindrickou vložkou

■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

• 5 komorový dveřní profil Prima 70 • panel 24mm • standardní rozměr 1000 x 2100 mm • možnosti různých dekorů zasklení • tepelně izolační parametry: Uw 1.2/1.3 • profil třídy A • zvuková izolace: Rw 36 dB • vodotěsnost 7b • průvzdušnost: třída 4 • odolnost proti větru: třída c • vícebodové kování TTS s pohybem kliky nahoru • 3D seřiditelné závěsy GreenteQ

• 5 komorový dveřní profil Veka Softline 70 • vícebodové kování Winkhaus • cylindrická vložka zámku se 3 klíči • dekory skel mimo standard • barevné provedení v možných kombinacích bílá/dekor, dekor/dekor • samozavírače, kliky, madla, klepadla, kukátka • různé tloušťky a provedení dveřních panelů • barevná škála kvalitních folií Hornschuch nebo Renolit • možnost barevného provedení dle RAL • nestandardní rozměry

43


Prima domov!

44


PlaST

THERMO

eleGanTnÍ a JeDnoDUCHÉ Čisté linie, jednoduchý design a střídmá barevnost vchodových dveří v plastovém provedení je předností, kterou musí ocenit každý majitel rodinného domu. Pokud vezmeme v úvahu jednoduchou údržbu, odolnost syntetického materiálu a cenovou dostupnost, pak jde o téměř ideální volbu pro běžné a spokojené bydlení. 45


PlaST

THERMO

konSTrUkCe VÝklaD TeCHniCkÝCH PoJMŮ ■ DISTANČNÍ RÁMEČEK (ČÁSTEČNĚ PROSKLENÉ DVEŘE) Je okrajovým spojem izolačního skla. Dnes se standardně používá tzv. „teplý“ rámeček, který je oproti dříve používanému hliníkovému rámečku méně tepelně vodivý, a proto je velmi omezeno rosení na okrajích skel. Teplý rámeček je vyroben buď z nerezi nebo z plastu. ■ IZOLAČNÍ DVOJSKLO Všeobecně tvoří izolační dvojsklo jakýsi „sendvič“ - dvě tabule skla obvykle o tloušťce 4 mm jsou spojeny distančním rámečkem a tmelem. Izolační dvojsklo je vyplněno argonem. ■ DVEŘNÍ VÝPLŇ/PANEL Základní dveřní výplň o standardní síle 24 mm kterou tvoří z vnějšku bílé PVC desky o síle 1,5 mm a jsou vyplněny

extrudovaným polystyrenem XPS. Tato výplň může být plná hladká, částečně prosklená, profilovaná plná nebo profilovaná částečně prosklená dle modelu jednotlivých dveří. Lze však vybírat z dalších sendvičových provedení a to včetně vloženého alu plechu pro zvýšení bezpečnosti či v tloušťce 32mm. ■ OCELOVÉ VÝZTUHY Žárově pozinkované ocelové výztuhy různých průřezů tvoří konstrukční jádro PVC dveří. Umisťují se do střední největší komory plastového profilu a jsou s profilem spojeny vruty. ■ TĚSNĚNÍ Těsnění je černě nebo šedě zbarvený silikonový profil, který se osadí do příslušné drážky v profilu dveří a rámu. Drážky pro těsnění jsou umístěny buď v místě kontaktu např. rámového a křídlového profilu nebo v místě kontaktu profilu a izolačního dvojskla.

dveřní výplň/panel

vícekomorový PVC profil

síla stěny profilu 3 mm (±0,2 mm) třída A

aluminiový práh eventuelně aluminiový práh s přerušeným tepelným mostem výztuha z ocelového pozinkovaného profilu

silikonové celoobvodové těsnění

46


PlaST

THERMO

DVeŘnÍ VÝPlnĚ / Panely 24 MM HlaDky PVC Panel xPS Svrchní deska: 1,5 mm PVC dekorační folie Výplň panelu: 32-35 kg/m3 XPS Barva: bílá Tepelná propustnost: 1,2 – 1,6 W/m2K Rozměr: 820 x 1855 mm

24 MM HlaDkÝ PVC Panel S HDF Svrchní deska: 1,5 mm PVC dekorační folie Výplň panelu: 4 mm HDF deska/ XPS/4 mm HDF deska Barva: dekorační folie Rozměr: 855x2100 mm Tepelná propustnost: 1,1 - 1,3 W/m2K

24 MM HlaDkÝ PVC Panel ePS/alU Svrchní deska: 1,5 mm PVC dekorační folie Výplň panelu: 4 mm HDF deska/ EPS/1 mm Al. plech/4 mm HDF Barva: dekorační folie Tepelná propustnost: 1,1 - 1,3 W/m2K Rozměr: 820 x 2010 mm

32 MM HlaDkÝ PVC Panel xPS Svrchní deska: 1,5 mm PVC dekorační folie Výplň panelu: 4 mm HDF deska/ XPS/4 mm HDF deska Barva: dekorační folie Rozměr: 855x2100 mm Tepelná propustnost: 1,1 - 1,3 W/m2K

32 MM HlaDkÝ PVC Panel HDF Svrchní deska: 1,5 mm PVC dekorační folie Výplň panelu: 4 mm HDF deska/ XPS/4 mm HDF deska Barva: dekorační folie Tepelná propustnost: 1,0 – 1,1 W/m2K Rozměr: 820 x 2100 mm

32 MM HlaDkÝ PVC Panel ePS/alU Svrchní deska: 1,5 mm PVC dekorační folie Výplň panelu: 4 mm HDF deska/ EPS/1 mm Al.plech/4 mm HDF deska Barva: dekorační folie Rozměr: 855 x 2010 mm Tepelná propustnost: 1,0 – 1,1 W/m2K

47


PlaST

THERMO CroSS

cena bez DPH

8542,- s DPH

araTTo

CoMUne

CoronaZi

P

P

P

V

7746,-/9373,9596,-/11612,10244,-/12395,

7729,-/9352,9545,-/11550,10179,-/12317,-

8012,-/9695,9541,-/11545,9863,-/11934,-

V

+ 70 %

V

+ 70 %

+ 70 %

DeSTra

FinZi

liGUre

P

P

P

10526,-/12736,11668,-/14118,11818,-/14300,-

V

7329,-/8869,881,-/10662,9896,-/11975,-

7177,-/8684,9418,-/11396,9848,-/11916,-

V

+ 70 %

V

+ 70 %

+ 70 %

SaVona

VeloZi

VerneTTe

P

P

P

7059,-/8542,8444,-/10218,9487,-/11480,-

V

7329,-/8869,881,-/10662,9896,-/11975,-

V

+ 70 %

P 48

od 7059,-

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

– PRIMA 70 (standardní profil)

V

10863,-/13144,12005,-/14526,12155,-/14708,-

V

+ 70 %

– VEKA profil (příplatek + 70%)

bílá/bílá

bílá/dekor

+ 70 %

dekor/dekor


PlaST

THERMO CroSS

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

ŘADA CROSS/PŘÍČKOVÉ ■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

• pětikomorový plastový profil Prima 70 • stavební hloubka profilu 70 mm • příčkové provedení s hladkou výplní • PVC panel 24mm (PVC/XPS/PVC) s vysokými parametry tepelné a zvukové izolace • tepelná prostupnost Ud= 1,2-1.6 W/m2K • vnější rozměr rámu 1000 x 2100 mm • rozměry stavebního otvoru 1040 x 2130 mm • snadná údržba bez dodatečné péče • určeny jako plnohodnotné vchodové dveře i do nechráněných prostor

• vícebodové kování Winkhaus se standardním otevíráním, možnost koule • cylindrická vložka do dveří + 3 klíče • provedení v povrchové úpravě: bílá/dekor, dekor/dekor • základní příplatkové dekory: ořech, zlatý dub, mahagon, • široký výběr dekoračních folií Hornschuch Cool Color dle vzorníku dekorů • PVC panely v provedení : • 24 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 24 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/XPS/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • pro panely tlouštky 32 mm možnost trojskla • možnost provedení dveří z profilu VEKA Softline 70 s Al. prahem s přerušeným tepelným mostem ( příplatek.......%) • pro dveře z Veka profilů široký výběr dekoračních folií Renolit dle vzorníku • široký výběr barevného provedení dveří dle vzorníku RAL.

■ BEZPŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI • 3D seřiditelné panty Simonswerk • vícebodové kování TTS, kdy se uzamykací body zámku před uzamknutím zajišťují pohybem kliky nahoru, možnost pouze klika/klika • 5 bodový zámek s roztečí 92 mm • u prosklených modelů dvojsklo s dekorem Grepi • hliníkový práh • bílé provedení

49


PlaST

cena bez DPH

Pa n e l B a S i C

od 4703,-

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

5691,- s DPH

Bellana

BoloGna

BolZano

P

P

P

5652,-/6839,7652,-/9259,8352,-/10106,-

V

5967,5967,-/7221,7912,7912,-/9574,8593,8593,-/10398,-

V

+ 70 %

6784,-/8209,6784,9526,9526,-/11527,11694,11694,-/14150,-

V

+ 70 %

CalaBria

CaTania

CoMo

P

P

P 5287,-/6398,5287,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

V

+ 70 %

5919,5919,-/7162,7815,7815,-/9457,8496,8496,-/10281,-

V

+ 70 %

+ 70 %

ConTaDino

DonnaTa

ForMia

P

P

P

5752,-/6960,5752,7752,7752,-/9380,8452,8452,-/10227,-

V

6113,-/7397,6113,8058,8058,-/9751,8690,8690,-/10515,-

5301,-/6414,7302,-/8835,7952,-/9622,-

V

+ 70 %

P 50

+ 70 %

– PRIMA 70 (standardní profil)

V

V

+ 70 %

– VEKA profil (příplatek + 70%)

bílá/bílá

bílá/dekor

+ 70 %

dekor/dekor


PlaST

Pa n e l B a S i C

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

lUana

MeSSina

MoDena

P

P

P 5287,-/6398,5287,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

+ 70 %

V

+ 70 %

4946,-/5985,4946,6891,6891,-/8339,7572,7572,-/9163,-

V

+ 70 %

naPoli

noVara

ParMa

P

P

P

5287,-/6398,5287,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

+ 70 %

5287,-/6398,5287,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

+ 70 %

5287,-/6398,5287,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

+ 70 %

PerUGia

raVena

Sierra

P

P

P

5287,-/6398,5287,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

+ 70 %

8107,-/9810,8107,10052,10052,-/12163,10684,10684,-/12928,-

V

+ 70 %

V

+ 70 %

51


PlaST

cena bez DPH

Pa n e l B a S i C

od 4703,-

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

5691,- s DPH

TiVoli

Torino

TrenTo

P

P

P

5287,5287,-/6398,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

5287,5287,-/6398,7232,7232,-/8751,7864,7864,-/9516,-

V

+ 70 %

4703,4703,-/5691,6648,6648,-/8045,7280,7280,-/8809,-

V

+ 70 %

+ 70 %

VeneZia

Verona

ViCenZa

P

P

P

5335,-/6456,5335,7280,7280,-/8809,7912,7912,-/9574,-

V

5919,5919,-/7162,7864,7864,-/9516,8544,8544,-/10339,

V

+ 70 %

5384,5384,-/6515,7280,7280,-/8809,7961,7961,-/9633,-

V

+ 70 %

+ 70 %

ŘADA PANEL BASIC ■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

• pětikomorový plastový profil Prima 70 • stavební hloubka profilu 70 mm • panelové provedení s hladkou výplní • PVC panel 24mm (PVC/XPS/PVC) s vysokými parametry tepelné a zvukové izolace • tepelná prostupnost Ud= 1,2-1.6 W/m2K • vnější rozměr rámu 1000 x 2100 mm • rozměry stavebního otvoru 1040 x 2130 mm (model Lugano 1020 x 2010 mm) • snadná údržba bez dodatečné péče • určeny jako plnohodnotné vchodové dveře i do nechráněných prostor

• vícebodové kování Winkhaus se standardním otevíráním, možnost koule • cylindrická vložka do dveří + 3 klíče • provedení v povrchové úpravě: bílá/dekor, dekor/dekor • základní příplatkové dekory: ořech, zlatý dub, mahagon,(antracit jv tomto dekoru je možná výška pouze 2080 mm) • široký výběr dekoračních folií Hornschuch Cool Color dle vzorníku dekorů • PVC panely v provedení : • 24 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 24 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/XPS/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • pro panely tlouštky 32 mm možnost trojskla • možnost provedení dveří z profilu VEKA Softline 70 s Al. prahem s přerušeným tepelným mostem (příplatek.......%) • pro dveře z Veka profilů široký výběr dekoračních folií Renolit dle vzorníku • široký výběr barevného provedení dveří dle vzorníku RAL.

■ BEZPŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI • 3D seřiditelné panty Simonswerk • vícebodové kování TTS, kdy se uzamykací body zámku před uzamknutím zajišťují pohybem kliky nahoru, možnost pouze klika/klika • 5 bodový zámek s roztečí 92 mm • u prosklených modelů dvojsklo s dekorem Grepi • hliníkový práh • bílé provedení

P 52

– PRIMA 70 (standardní profil)

V

– VEKA profil (příplatek + 70%)

bílá/bílá

bílá/dekor

dekor/dekor


PlaST

THERMO Pa n e l 3 D

cena bez DPH

od 4389,-

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

5311,- s DPH

CaSali

PiSa

PonTe

P

P

P

4389,-/5311,5647,-/6833,6087,-/7366,-

V

+ 70 %

5724,-/6927, 7669,-/9280,8350,-/10104,-

V

+ 70 %

roMa

San reMo

P

P

+ 70 %

V

+ 70 %

6065,-/7339,6065,8010,-/9693,8690,-/10515,-

5967,-/7221,7912,-/9574,8593,-/10398,-

V

6925,-/8380,9065,-/10969,9813,-/11874,-

V

+ 70 %

ŘADA PANEL 3D ■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

• pětikomorový plastový profil Prima 70 • stavební hloubka profilu 70 mm • panelové provedení 3D profilovanými kazetami • PVC panel 24mm (PVC/XPS/PVC) s vysokými parametry tepelné a zvukové izolace • tepelná prostupnost Ud= 1,2-1.6 W/m2K • vnější rozměr rámu 1000 x 2100 mm • rozměry stavebního otvoru 1040 x 2130 mm • snadná údržba bez dodatečné péče • určeny jako plnohodnotné vchodové dveře i do nechráněných prostor

• vícebodové kování Winkhaus se standardním otevíráním, možnost koule • cylindrická vložka do dveří + 3 klíče • provedení v povrchové úpravě: bílá/dekor, dekor/dekor • základní příplatkové dekory: ořech, zlatý dub, mahagon • široký výběr dekoračních folií Hornschuch Cool Color dle vzorníku dekorů • PVC panely v provedení : • 24 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 24 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/XPS/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • pro panely tlouštky 32 mm možnost trojskla • možnost provedení dveří z profilu VEKA Softline 70 s Al. prahem s přerušeným tepelným mostem ( příplatek.......%) • pro dveře z Veka profilů široký výběr dekoračních folií Renolit dle vzorníku • široký výběr barevného provedení dveří dle vzorníku RAL.

■ BEZPŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI • 3D seřiditelné panty Simonswerk • vícebodové kování TTS, kdy se uzamykací body zámku před uzamknutím zajišťují pohybem kliky nahoru, možnost pouze klika/klika • 5 bodový zámek s roztečí 92 mm • u prosklených modelů dvojsklo s dekorem Grepi • hliníkový práh • bílé provedení

53


PlaST

THERMO Pa n e l 3 D

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

DiVino

SeTTe

P

P 12304,12304,-/14888,18775,18775,-/22718,21283,21283,-/24752,-

V

P 54

11455,11455,-/13861,17975,17975,-/21750,20483,20483,-/24784,

V

+ 70 %

– PRIMA 70 (standardní profil)

V

– VEKA profil (příplatek + 70%)

bílá/bílá

+ 70 %

bílá/dekor

dekor/dekor


PlaST

THERMO Pa n e l 3 D i n o x

cena bez DPH

od 6541,-

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

7915,- s DPH

aPerTo

aSTi

CalDo

P

P

P 6541,-/7915,9332,-/11292,11499,-/13914,-

8045,-/9734,11788,-/14263,13654,-/16521

V

+ 70 %

V

+ 70 %

9542,-/11546,pouze bílé provedení

V

+ 70 %

CarroZZe

laMPaDe

lonTano

P

P

P

V

+ 70 %

10371,-/12549,13756,-/16645,16432,-/19883

8690,-/10515,12075,-/14611,14751,-/17849,-

8045,-/9734,11788,-/14263,13654,-/16521,-

V

+ 70 %

V

+ 70 %

lUCCa

lUCCe

MaCello

P

P

P

8350,-/10104,8350,10295,-/12457,10635,-/12869,-

V

+ 70 %

9153,-/11075,11153,-/13495,11853,-/14342,-

V

+ 70 %

9542,-/11546,pouze bílé provedení

V

+ 70 %

55


PlaST

THERMO Pa n e l 3 D i n o x

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

naVeTTa

orario

PraTo

P

P

P

8045,-/9734,11788,-/14263,13654,-/16521

V

9079,-/10986,11024,-/13340,11705,-/14164,-

9542,-/11546,pouze bílé provedení

V

+ 70 %

V

+ 70 %

+ 70 %

SPeGnere

TeraMo

TraTTo

P

P

P

8895,8895,-/10763,12638,12638,-/15292,14504,14504,-/17550,-

V

9322,-/11280,11267,-/13634,11948,-/14458,-

V

+ 70 %

11042,-/13361,pouze bílé provedení

V

+ 70 %

+ 70 %

VieTaTo P 9542,-/11546,pouze bílé provedení

V

+ 70 %

P 56

– PRIMA 70 (standardní profil)

V

– VEKA profil (příplatek + 70%)

bílá/bílá

bílá/dekor

dekor/dekor


PLAST

THERMO pa n e l 3 D i n o x

DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA

ŘADA PANEL 3D INOX ■ STANDARDNÍ PROVEDENÍ

■ PŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI

•p ětikomorový plastový profil Prima 70 • s tavební hloubka profilu 70 mm •p anelové provedení s nerezovými lištami a rámečky •P VC panel 24mm (PVC/XPS/PVC) s vysokými parametry tepelné a zvukové izolace • t epelná prostupnost Ud= 1,2-1.6 W/m2K • v nější rozměr rámu 1000 x 2100 mm • r ozměry stavebního otvoru 1040 x 2130 mm • s nadná údržba bez dodatečné péče •u rčeny jako plnohodnotné vchodové dveře i do nechráněných prostor

• vícebodové kování Winkhaus se standardním otevíráním, možnost koule • c ylindrická vložka do dveří + 3 klíče • provedení v povrchové úpravě: bílá/dekor, dekor/dekor • základní příplatkové dekory: ořech, zlatý dub, mahagon • široký výběr dekoračních folií Hornschuch Cool Color dle vzorníku dekorů • PVC panely v provedení : • 24 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 24 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/XPS/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/XPS/HDF/PVC) • 32 mm (PVC/HDF/EPS/Al plech/HDF/PVC) • pro panely tlouštky 32 mm možnost trojskla • možnost provedení dveří z profilu VEKA Softline 70 s Al. prahem s přerušeným tepelným mostem (příplatek 70 %) • pro dveře z Veka profilů široký výběr dekoračních folií Renolit dle vzorníku • široký výběr barevného provedení dveří dle vzorníku RAL

■ BEZPŘÍPLATKOVÉ MOŽNOSTI •3 D seřiditelné panty Simonswerk • v ícebodové kování TTS, kdy se uzamykací body zámku před uzamknutím zajišťují pohybem kliky nahoru, možnost pouze klika/klika •5 bodový zámek s roztečí 92 mm •u  prosklených modelů dvojsklo s dekorem Grepi •h liníkový práh •b ílé provedení

57


PLAST

THERMO d e ko ry

n DŘEVODEKORY PRO PROFILY PRIMA

dub colmar sépiový

piemontská třešeň

macoree

sapeli

sipo

tabák

natur

kolonial

mocca

terra

dub mocca

dub tabák montana

dub tabák

dub khaki newcastle

dub sheffield

dub santana červenohnědý

kartáčovaná stříbrná

krémová bílá

mahagon

noce sorrento balsamico

oregonská borovice

šedý antracit

stříbrno-šedá

zelená jedle

zlatý dub

sukatý dub

růžová bříza

cherry amaretto

noce sorrento balsamico

noce sorrento natur

teak arte

teak stříbrnošedý

teak terra

ořech lískový

ořech terra

ořech

ořech amaretto

ořech curcuma

ořech koloniální

antracitová šedá

mosaz

mocca

n metalic – METALICKÉ DEKORY PRO PROFIL PRIMA

antracit

šedo-stříbrná

kovově-dřevěná mocca

hliník

platina

křemičitě-šedá

čokoládová

stříbrná

n UNI BARVY PRO PROFIL PRIMA jedle

58

antracitově šedá stylo

anstracitově šedá

pastelová zelená

rubín

hnědo-černá

šedo-stříbrná

ocelově modrá

zašlá bílá

béžová

zářivě bílá

krémová

krémově bílá

slonovina

papyrus


■ UNI MATT – BARVY PRO PROFIL PRIMA

antracitově šedá

čedičově šedá

křemičitě šedá

rubín

silicia

borovice

béžová

krémově bílá

křemičitě šedá

bronz

hnědo-černá

šedo-černá

titan

bílá

šedo-čená

■ UNI LESK – BARVY PRO PROFIL PRIMA

antracitově šedá

čedičově šedá

■ DEKORY A BARVY PRO PROFIL VEKA

šedý achát

antracitově šedá

antracitově šedá II

antický dub

čedičově šedá

horská borovice

černá třešeň

hnědý kaštan

brilantní modř

krémově bílá

tmavě zelená

tmavě červená

tmavý dub

světlý dub

přírodní dub

rustikální dub

zlatý dub

šedá

světle červená

irský dub

světle šedá

macore

mahagon

mechově zelená

nevada

ořech

oregon I

oregon II

křemičitě šedá

rustikální třešeň

sapeli

čokoládová

hnědo-černá

sierra

smaragdově zelená

soft cherry

ocelově modrá

pruhovaná douglaska

tabasco teak

vínová

bílá

■ BARVY DLE VZORNÍKU RAL PRO PROFILY PRIMA A VEKA

59


PlaST

THERMO Skla

60

BRONZOVÉ PLETIVO

BÍLÉ PLETIVO

DELTA

MLÉČNÉ BEZPEČNÉ

MILENIUM

SÍŤ

ČINČILA


PlaST

THERMO PŘÍSlUŠenSTVÍ

■ DVEŘNÍ KOVÁNÍ madla

3D dveřní závěsy

dveřní zarážka

dveřní klepadlo

kliky

stříbrná lesk

stříbrná mat

bílá

zlatá lesk cylindrické vložky

černá mat

61


inSTalaCe

hloubka stavebního otvoru

výška stavebního otvoru

šířka stavebního otvoru

STaVeBnÍ oTVory Pro VCHoDoVÉ DVeŘe

Standardní rozměry vchodových dveří z masivního dřeva jsou: šířka 80,90, x výška 197 cm.(vnější rozměr zárubně- 94,104 x 205 cm )

Z důvodu správného rozměru je nutné dveře včas a správně naplánovat a počítat při tom s určitými zákonitostmi. Výška stavebního otvoru se měří od hotové podlahy. Montáž zárubní tedy přichází při stavbě na řadu až téměř na konec, když jsou hotové malby,případně obklady a podlaha.

Standardní rozměry vchodových plastových dveří jsou: šířka 90 x výška 203 cm(vnější rozměr zárubně – 100 x 210 cm, resp.u dvoukřídlých 150 x 210 cm)

PŘeDePSanÉ roZMĚry STaVeBnÍHo oTVorU ■ DŘEVĚNÉ MASIVNÍ DVEŘE rozměr dveří

výška stavebního otvoru

šířka stavebního otvoru

Stavební otvor pro 90´dveře

206 cm

106 cm

Stavební otvor pro 80´dveře

206 cm

96 cm

výška stavebního otvoru

šířka stavebního otvoru

■ PLASTOVÉ DVEŘE rozměr dveří

62

Stavební otvor pro 90´dveře

213 cm

104 cm

Stavební otvor pro dvoukřídlé asymetrické dveře 90´+ 60´

213 cm

154 cm


SPrÁVnÁ ÚDrŽBa ■ PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA DVEŘÍ Pro zachování funkčnosti a dlouhé životnosti dveří provádějte minimálně 1x ročně pravidelnou údržbu

= mazat nebo olejovat všechny pohyblivé díly a uzavírací místa

■ PRVNÍ ČIŠTĚNÍ PO MONTÁŽI Ihned po namontování dveří a zednickém začištění sejměte ochranou fólii. Pak odstraňte z viditelných ploch i vnitřních drážek veškeré nečistoty a případně přilepené zbytky malty, barev, lepidel apod. vodou nebo speciálními čistidly.

■ DALŠÍ BĚŽNÉ ČIŠTĚNÍ

Znečištění prachem nebo deštěm odstraníte jednoduše běžným čistícím prostředkem (bez obsahu písku a rozpouštědel) a jemným hadříkem.

■ ČIŠTĚNÍ KOVÁNÍ Kování dveří udržujte vždy v čistotě. Částečky nečistot mohou způsobit nadměrné opotřebení funkčních částí kování a tím ovlivnit bezproblémovou funkčnost Vašich dveří. Minimálně jednou za rok je potřeba pohyblivé části kování jako jsou panty a ostatní části kování promazat kapkou oleje,aby se Vaše dveře daly bez námahy zavírat a zamykat.

■ BEZPEČNOSTNÍ POKYNY Postarejte se o to, aby nesprávným zacházením s dveřmi nedošlo k jejich poškození.

➞ ➞

■ TĚSNĚNÍ Těsnění je možné umývat vodou, ale následně se musí promazat silikonovým olejem či vazelínou. Pravidelně těsnění kontrolujte a pokud ho naleznete poškozené, je nutná výměna.

■ VYVARUJTE SE Nikdy na dveře nepoužívejte abrazivní materiály (písky apod.). Nepoužívejte technické prostředky jako rozpouštědla (benzín, aceton), zásadité výrobky (např. na bázi čpavku), kyselé výrobky (na bázi kyseliny sírové apod.), ředidla a jiné agresivní látky, které by mohly způsobit neopravitelné poškození povrchu profilu. Nepoužívejte pomůcky,které mohou dveře poškrábat, jako brusný papír a drátěnky.

Dbejte zvýšené opatrnosti, aby se při čištení nedostala voda do otevíracích a zavíracích mechanismů. Důkladně mechanismy po vyčištění vysušte. Používejte výhradně tuk nebo olej.

63


NÁVOD NA MONTÁŽ Všechny vchodové dveře dodáváme ve zkompletovaném stavu, takže vlastní montáž je velice snadná. S přiloženým návodem k montáži který lze snadno pochopit, jsou všechny modely opravdu „udělej si sám“.

■ KONSTRUKCE DVEŘNÍCH KŘÍDEL

■ ZVOLTE OTEVÍRÁNÍ VLEVO NEBO VPRAVO

Vlastní montáž vyžaduje pouze návod a běžné nářadí. Dveře všech modelových řad splňují nejpřísnější kriteria na kvalitu, stabilitu, trvanlivost, ochranu proti vloupání, stejně jako tepelně a akusticko izolační vlastnosti.

Aby se vchodové dveře z masivního dřeva nedeformovaly, jsou zhotoveny z dvou nebo třívrstvých hranolů. Pro povrchovou úpravu jsou používány vysoce kvalitní barvy a nátěry které chrání dřevo před poškozením a propůjčují jim krásný vzhled. Čištení těchto dveří se provádí běžnými čistícími prostředky.

Ve standardním provedení se dveře otevírají dovnitř. Je snadné si zapamatovat, že pokud jsou dveřní závěsy z vnitřní strany dveří na pravé straně, jedná se o dveře pravé a pokud jsou na levé straně, jedná se o dveře levé. V tomto případě je směr otevírání při pohledu z vnější strany a je definován z tohoto pohledu.

Bez ohledu, zda jsou dveře z hodnotného masivu nebo plastu, vždy poskytují perfektní funkci a jsou dokonale zpracovaným produktem. Vzhledem k pestrosti a šíři naší nabídky si jistě vyberete podle svých nároků tak, aby váš dům či byt získaly osobitou tvář. Dnes je již samozřejmostí dodávat dveře v individuálně preferovaných rozměrech. Vzhledem ke klimatickým podmínkám, kterým jsou dnes exteriérové dveře vystaveny, tzn. střídání teplot, deště a slunce věnujeme maximální pozornost jejich technologickému zpracování či finálním úpravám.

Plastové vchodové dveře jsou pro optimální stabilitu a tvarovou stálost vyztuženy ocelovými žárově zinkovanými profily.

TIP

DOPORUČENÍ: Nejlepší volbou je vybrat a objednat dveřní kování současně při objednání dveří.

TIP

Všechny povrchy, které přicházejí do kontaktu s omítkou nebo maltou, musí být před instalací dřevěných dveří bez povrchové úpravy dvakrát ošetřeny vhodným nátěrem. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: Dřevěné dveře musí být před instalací opatřeny vhodnou povrchovou úpravou (všechny části). V opačném případě není poskytována žádná záruka (například poškození plísní).

64


■ PŘÍPRAVA

■ MONTÁŽ DVEŘÍ

1

4

Dveře po dodání rozbalte, včetně ochranné folie a překontrolujte. V případě vad nebo poškození nesmí být dveře nainstalovány! Dřevěné části bez povrchové úpravy je nutno před instalací opatřit vhodnou finální povrchovou vrstvou (rámovou zárubeň a dveřní křídlo, kování a těsnění nenatírat). Dveřní křídlo vysaďte. Opravte nerovnosti stavebního otvoru, poškození a případné

Vyrovnejte rámovou zárubeň do vodováhy pomocí montážních klínků (na spodní straně rámové zárubně). Dodržujte montážní výšku.

5 Následně se pravá a levá strana rámu zaklínkuje. UPOZORNĚNÍ: zárubeň nesmí být tímto fixováním zdeformována.

2 pozůstatky po starých demontovaných dveřích. Ve spodní části stavebního otvoru nesmí být dutiny. Pokud se vyskytují, musí být vyplněny maltou. Umístěte rámovou zárubeň (všimněte si směru otevírání dle

6 Označte si místa pro vrtání otvorů. Minimální vzdálenost otvorů je 15 cm od rohů a maximálně 50 cm mezi sebou.

8

11

Nejprve připevněte zárubeň na straně závěsů kotvícími nebo upevňovacími šrouby.

9 Nasaďte křídlo a zárubeň na straně zavírání (kliky) vyrovnejte (dveřní křídlo musí sedět v zárubni). Zafixujte rám opět pomocí klínků. Zkontrolujte funkčnost dveří (kliky). Pokud se dveře správně neotevřou,opravte usazení zárubně.

Označte (jak je uvedeno u bodu 6 a 7) a vyrtejte otvory pro upevnění zárubně kotvícími šrouby. Opakovaně proveďte kontrolu, zda vše funguje správně.

TIP

DOPORUČENÍ: Před vlastní objednávkou dveří je třeba stavební otvor správně změřit, zakreslit a s tímto nákresem kontaktovat prodejce.

Při montáži kování se ujistěte, že nemůže dojít k poškození zámku nebo jiných pohyblivých částí při vrtání otvorů pro montáž kování. Následně vyčistěte pohyblivé součásti a ošetřete je vhodným olejem nebo tukem (nesmí obsahovat kyseliny). Nejméně jednou za rok opakujte promazání kování olejem nebo tukem.

13 UPOZORNĚNÍ: Alkalické zbytky mohou způsobit zabarvení nebo poškození povrchové úpravy. 100% záruka je zajištěna pouze při použití originálních a doporučených přípravků.

7 Vyvrtejte otvory pro upevňovací šrouby. Mezeru mezi rámovou zárubní a zdivem v místech kotvících bodů vyplňte pomocí přiložených bloků.

12

10

3 závěsů na vnitřní straně, pokud není objednáno jinak) do stavebního otvoru ve zdi. Vzdálenost rámové zárubně od zdiva na obou stranách by měla být přibližně stejná.

Mezeru mezi zárubní a zdí je nutné vyplnit a utěsnit specialní těsnící pěnou k tomu určenou. Pokud zárubeň není správně nainstalována – nevypěňovat!

TIP

DOPORUČENÍ: Rámová zárubeň by měla být ukotvena hluboko do zdiva pomocí rámové kotvy nebo šroubů.

TIP

DOPORUČENÍ: Montážní příslušenství, jako jsou klíny, kovové kotvy, hmoždinky zakoupíte v běžné prodejní síti.

UPOZORNĚNÍ: Nezapomeňte, že podlaha může snížit výšku spodní hrany stavebního otvoru.

65


66


Prima domov!

67


VLTAVÍN, obchodní spol. s r.o. Vídeňská 1659/131 148 00 Praha 4-Kunratice tel.: +420 225 341 133 mob.: +420 602 269 152 e-mail: info@vltavin-obchodni.cz XXl nová vzorkovna dveří a oken otevřena po–pá 8.00–18.00

www.prima-dvere.cz

1 68 vchodove lores  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you