Page 1

ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 10 ЖОВТНЯ 1930 РОКУ

№ 42 (11905) четвер, 18 жовтня, 2012 року. Ціна договірна. «Мама, тато, я – спортивна сім’я» «…Запекла боротьба почалася відразу після привітання міського голови: «Нехай переможе найсильніший, а наші діти будуть здоровими й щасливими! Це найголовніше!...»

3 стор.

У НОМЕРІ: ЕКОНОМІЯ = ЕКОЛОГІЯ...3 стор. «… А біля будівлі дитячого садка «Віночок» вже кипить робота. Десятки вправних рук будівельників фірми «Сузір’я Альпіон» старанно роблять свою справу…»

Стихійна торгівля свининою: хто крайній?... 4 стор. «… Дивно, що в павільйоні, де є для цього всі умови, торгувати м’ясом не можна, а при дорозі, в антисанітарних умовах, без перевірки – будь ласка. Хто відповідатиме, якщо хтось із покупців захворіє?...»

А дочка батькові так і не пробачила...

9 стор.

«… У день свого весілля Оленка навідріз відмовилася поклонитись татові, доки її не впросила мати. “Не серце, а кремінь”, – перешіптувались гості. Але мало хто з них знав, що тому серденьку прийшлося пережити за таке ще коротке життя…»

Я читаю цю газету!

=

А

нтоніна ЖОЛУДЬ, Віта ВЕРЕЩАК та Наталія ШВЕДЕНКО працюють листоношами в поштовому відділенні села Поліг. Кожна з них обслуговує від 100 до 170 сільських жителів. Вони приносять їм газети та журнали, пенсії, передплачують періодичні видання, реалізують товари народного споживання. Люди задоволені їхнім ставленням до виконання своїх обов’язків. Фото Фото М.ДРЮЧЕНКА. М.ДРЮЧЕНКА.

ОФІЦІЙНО Про вибори, реформи освіти, оздоровлення дітей…

В.ПЛЕВАКО, керуючий справами районної ради: – «Пологівські вісті» зараз читаю від початку до кінця. Хочу відзначити значний прогрес у розвитку газети за останні роки. Подобається, що «Пологівські вісті» мають вже аж 12 сторінок, містять багато цікавої та різноманітної інформації. Найбільше цікавлять оперативні районні новини, робота місцевого самоврядування, публікації про історію рідного краю. Завжди уважно читаю матеріали В.Харченка, Н.Осипенко.

Прогноз ПОГОДИ

ПТ 19

Y

СБ 20 +20 ясно +11

Y

Y

Y

ПН 22 +18 хмарно +7

Y

X

СР 24 +9 хмарно +2

X

X хмарно

+19 +12

НД 21

Y ясно

+19 +8

ВТ 23

X хмарно

+10 +6

ЧТ 25

X хмарно

+9 +0

5 жовтня відбулося засідання Громадської ради при Пологівській РДА, яке відкрив і провів голова Громадської ради М.П.Малиш. Як і завжди, присутні обговорили актуальні питання. Про виконання районної Програми «Молодь. Сім’я. Перспектива» на 2009-2012 роки в частині проведення оздоровчої кампанії влітку 2012 року звітувала М.В.Діденко, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА. Про підготовку та проведення заходів до Дня Збройних сил України доповіла І.Г.Півень, заступник голови РДА. Заступник начальника відділу освіти РДА Т.С.Яковенко розповіла про реформи освіти. Зокрема, вона зазначила, що у районі, як і раніше, діють 23 школи і 14 дошкільних закладів. У школах активно впроваджуються інформаційно-комунікаційні технології. Цього року школи району отримали 78 нових комп’ютерів, поступово підключаються до Інтернету. Жваве обговорення викликало питання про хід виборчого процесу, з якого доповідала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців райдержадміністрації Ю.К.Кулик. Юлія Костянтинівна розповіла, що на виборчих дільницях працюватимуть відеокамери, які фіксуватимуть роботу виборчої комісії під час видачі бланків та підрахунку голосів. Спостерігати за виборами зможе будь-який громадянин в мережі Інтернет на сайті www.vybory2012.ua.

Депутати допомагають конкретними справами 10 жовтня відбувся день депутата. “Прямий” телефонний зв’язок та особистий прийом провели голова Пологівської районної ради П.Журавльов (Партія регіонів), депутат Запорізької обласної ради І.Чесноков (Партія регіонів), що закріплений за терито-

рією Пологівського району та помічник депутата обласної ради Н.Потоцька (Комуністична партія України). Зателефонувало 6 осіб, на прийом прийшли 15 осіб, які звернулися до депутатів з проханням посприяти в оформленні державного акта на землю, надання матеріальної допомоги на придбання ліків, слухового апарату, проведення операцій, покращення умов проживання та ремонту житла, відсутності вуличної колонки та проведення водопроводу, відновлення роботи проводового радіомовлення тощо. Кожна подана заява розглянута депутатами і не залишилася поза увагою. Заявники отримають допомогу за рахунок депутатських коштів з обласного фонду соціальної підтримки громадян, які потребують невідкладної допомоги. Цього ж дня депутати Пологівської районної ради провели особисті прийоми громадян на закріплених територіях у приміщеннях сільських рад Пологівського району.

З проблемами – до влади

Відбувся «прямий» телефонний зв’язок з населенням району. Його провів голова районної держадміністрації Ю.А.Коноваленко. За годину звернулося всього п’ять додзвонювачів. Пологівчанку О.І.Тоцьку турбувало питання прокладання водопроводу по вул.Пушкіна. Міський голова В.Л.Корольов відповів, що такі роботи розпочнуться в 2013 році. О.О.Осипенко з вул.Лермонтова цікавилася перспективою нормального освітлення, а також прочищення дренажної канави. Останнє, а також спуск води з роздорівських дамб, призводять, на її думку, до затоплення городів. Голова РДА Ю.А.Коноваленко дав необхідні доручення. Л.М.Ларченко з вул.Московської скаржилась за неправильне нарахування плати за воду, а В.С.Зеліковська на те, що після обладнання магазину в будинку по вул.Горького, 3 в її квартирі з’явилися тріщини. Міський голова В.Л.Корольов пообіцяв, що в наступному році передбачено капітальний ремонт цього будинку.

АК Т УАЛЬНІ НО ВИНИ ОДНИМ РЯДК ОМ – НА К ОЖНІ Й СТ О РІ НЦ І “ПОЛО ГІВСЬКИХ ВІ СТ ЕЙ”.

Р ОЗПО РЯ ДЖЕ НН Я голови районної ради 12 жовтня 2012 року № 41-р Про скликання дев’ятнадцятої сесії Пологівської районної ради шостого скликання Керуючись статтями 43, 46 та 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, скликати дев’ятнадцяту сесію Пологівської районної ради шостого скликання 26 жовтня 2012 року о 10.00 в залі засідань районної ради. 1. Внести в порядок денний сесії питання: 1.1. Про Програму розвитку освіти Пологівського району на 2013-2015 роки. 1.2. Про Програму профілактики правопорушень та забезпечення громадської безпеки в Пологівському районі, розвитку матеріально-технічної бази Пологівсь кого РВ ГУМВС України в Запорізькій області на 2013-2017 роки. 1.3. Про внесення доповнень до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Пологівського району на 2012 рік (з доповненнями). 1.4. Про згоду на реалізацію проектів цільових екологічних (зелених) інвестицій на території Пологівського району. 1.5. Про затвердження звіту районної державної адміністрації щодо виконання районного бюджету за 9 місяців 2012 року. 1.6. Про внесення змін до бюджетних призначень. 1.7. Про внесення змін і доповнень до рішення районної ради від 30.12.2011 № 2 “Про районний бюджет на 2012 рік” (зі змінами та доповненнями). 1.8. Про списання основних засобів. 1.9. Про надання згоди на переведення частини нежитлового приміщення у житлове зі статусом службового житла. 1.10. Про затвердження розпорядження голови Пологівської районної ради. 2. Рекомендувати головам постійних комісій розглянути питання, внесені на дев’ятнадцяту сесію районної ради, на засіданнях галузевих комісій до 26 жовтня 2012 року, зауваження та пропозиції подати для попереднього розгляду на Президії районної ради. П.ЖУРАВЛЬОВ, голова ради.

www.polvisti.com


2

18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

Александр ДУДКА:

«Люди сразу распознают «сладкие обещания», за которыми ровным счетом ничего не стоит…»

Н

а финишную прямую выходит предвыборная гонка. За прошедшие два месяца каких только кандидатов не видели избиратели. И красноречивых, раздающих фантастические обещания направо и налево, “обличающих” все и всех.. И тех, которые раздают «славнозвісну» гречку – на придумывание обещаний им лень отвлекаться и напрягаться. И тех, которые впопыхах, под партийными знаменами и за заводские деньги, спешат преподнести своим избирателям последнюю детскую площадку.

А

лександр Дудка – кандидат в народные депутаты по округу № 82 – это Запорожский, Вольнянский, Новониколаевский,Ореховский, Пологовский и Гуляйпольский районы – считает, что предвыборными «авралами» людей не убедишь. За тобой должны быть конкретные дела не одного дня, а многих лет работы. Здесь и для людей, среди которых ты живешь. – Александр Иванович, как избиратели оценивают Вашу предвыборную программу, на какие проблемы больше всего обращают внимание? Что подсказывают, советуют люди? – Хочу сказать, что избиратели оценивают предвыборную программу любого кандидата, прежде всего, по тому, как он будет решать их насущные проблемы, и как он их уже решает. А подсказывают люди многое. В трудовых коллективах агропромышленного комплекса говорят о необходимости установления приемлемых цен на сельхозпродукцию — чтобы аграрии могли нормально жить , а не выживать. Спрашивают, будет ли земля продаваться, и чаще всего негативно к этому относятся. На промышленных предприятиях говорят о необходимости инвестиций в отрасль. Спрашивают, могут ли рассчитывать на мою поддержку. Как мажоритарщик, я в обязательном порядке буду помогать этим предприятиям. Да уже и сейчас, в статусе заместителя председателя облгосадминистрации, и раньше, когда возглавлял Гуляйпольскую райгосадминистрацию, я постоянно этим занимался. – А можете эти дела перечислить? Ведь для избирателей это важно знать – словам и обещаниям люди нынче не очень верят. – Предвыборная программа – это, я считаю, твои добрые дела, решение проблемных вопросов. Это основное. Но самое главное – личное общение с людьми, когда, глядя в глаза человеку, ты понимаешь, что не помочь ему не имеешь права. Он пришел на прием – значит, он тебе доверяет как представителю власти, как

человеку. Проведя в своей жизни тысячи приёмов граждан, всегда помнил народную мудрость: “За тобою в жизни следят трое: сверху – Бог, внутри – совесть, снаружи – люди”. А добрые дела? Мне многое удалось сделать с земляками за последние годы. Это – и газификация, и новые водоводы, и помощь школам в ремонте зданий, и решение проблем медицины, и предоставление горючего аграриям, и проложенные дороги на сельские кладбища, и мемориалы Славы, которые мы во многих селах полностью реконструировали и, конечно, потом поддерживали там порядок. Оказал реальную помощь студентам – профинансировал в свое время обучение более 150 человек. – Чтобы решать местные проблемы, надо их знать. А для этого, как минимум, тут жить. Как Вы относитесь к кандидатам-варягам? – Не может человек, который приехал, например, из Киева и тут же проникнуться бедами, чаяниями, проблемами и надеждами людей, живущих здесь, начать участвовать в решении всевозможных проблем. А тем более, обещать – вот, мол, мы придем и 29 октября, на следующий день после выборов, начнем решать вопросы. Все это напускное и показушное. Чтобы выполнить обещание, надо иметь не столько хорошую память, сколько совесть. Да люди и сами это понимают, видят, их не проведешь. Такому кандидату они не поверят. И в первую очередь его, раздающего пустые обещания, надо спросить – а за счет чего ты моментально все это сделаешь? Нарисуешь денежки? Есть ведь единственная причина, которая не позволяет двигаться вперед так быстро, как нам бы хотелось, – это недостаток средств, что в семейном, что в государственном бюджете. – Александр Иванович, Вы хоть и кандидат-мажоритарщик, но идете на выборы в команде? – Да, конечно – и избиратели должны об этом знать. У нас, кандидатов от власти, у команды, есть общая программа – продолжение тех дел, которые уже были начаты областной властью.

Это и программа «Питьевая вода», которая обеспечит водоснабжением ряд населенных пунктов и районов. Например, мы продолжим работы по вводу в действие водовода ВольнянскНовониколаевка. На него потребовалось ни много, ни мало – 25 миллионов гривен! И они уже есть. А кто добился того, чтобы эти деньги пришли в область? Совсем не те, кто сегодня во время предвыборной кампании много обещает. Оказал нам помощь заместитель секретаря СНБО Нестор Иванович Шуфрич и, конечно, добивался этого председатель облгосадминистрации Александр Николаевич Пеклушенко. Это еще один пример конкретных дел, о которых вы спрашивали. Другие примеры – 1 миллион 200 тысяч гривен, выделенные на водовод в селе Новоукраинка Вольнянского района. Возобновление прокладки газопроводов, которые, по разным причинам, не строились в течение 10 лет – они будут работать. Или уже проложенные газопроводы в Чапаевке и Конских Раздорах Пологовского района, в Григорьевке Запорожского района, начинается строительство газопровода в селе Терноватое Новониколаевского района. Могу также привести пример по Гуляйпольскому району. Когда я был назначен председателем райгосадминистрации, в районе было газифицировано 22 процента населенных пунктов, когда уходил в облгосадминистрацию – уже было 68 процентов. Разве это не пример? – Все дела, которые Вы перечислили, действительно, трудно решить одному человеку. – Вот я поэтому постоянно и подчеркиваю – только командно можно решать такие вопросы, затрагивающие интересы большинства громады. И участвовать в этом должны депутаты, начиная от сельского, районного, областного советов и заканчивая Верховной Радой. Гуртом, как говорится, и батьку легче бить. Поэтому я не понимаю тех своих, так сказать, оппонентов, кандидатов в депутаты, которые с легкостью раздают обещания, не зная этих проблем, в решении которых они никогда и не участвовали. Главное для них – пообещать, а там хоть трава не расти. Но так не должно быть. И я думаю, что люди видят и сразу распознают такие «сладкие обещания», за которыми ровным счетом ничего не стоит. – Александр Иванович, какие шаги нужно сделать, чтобы поднять социальный статус работников образования и медиков, работников культуры?

– Медиков надо обеспечить современным медицинским оборудованием. Сейчас у многих оно, как минимум, устаревшее, а как максимум – его вообще нет. Но одно из первоочередных – это зарплата, она должна соответствовать сложности работы медика. Но при этом следует подумать и о том, что надо сделать, чтобы исчезли поборы. Надо поднимать зарплаты работникам культуры, образования. Но тут другая проблема возникла – малокомплектные школы. Я везде по этому поводу однозначно говорю, что школы такие пока что закрывать нельзя. Но и учителя должны понимать свою ответственность – передавать ученикам знания в том объеме, какой требует школьная программа. – А что Вы скажете по поводу школы в селе Гнаровское Вольнянского района, которую Вы недавно посещали как заместитель председателя облгосадминистрации? – По моему убеждению, там крайне необходимо возвращать 11-летку. Для этого все есть, в первую очередь, ученики, которых больше ста. И, конечно, помощь районной и областной власти селу будет, в этом направлении мы уже работаем. На каком-то этапе эту школу просто бездумно, на мой взгляд, закрыли. Ее нужно селу вернуть. – Александр Иванович, распространено мнение, что о ветеранах и пенсионерах политики вспоминают только во время выборов. Что нужно сделать для пенсионеров? – Я все-таки хотел бы возразить, что не везде так. Покажу это на примере Гуляйпольского района, где я, как председатель районной государственной администрации, последние четыре года вместе со своими заместителями посещал каждого ветерана. Причем не толь ко на 9 Мая, а минимум три-четыре раза в год – на День пожилого человека, на День освобождения района. И, конечно, мы обращали внимание на то, какие у ветеранов-фронтовиков есть проблемы – у одного не проведен телефон, у другого нет угля на зиму, третьему нужно помочь в приобретении слухового аппарата или предоставлении какого-то медицинского обслуживания. Я считаю, что такое внимание к ветеранам должно быть везде. Это для нас святое… – А какая поддержка необходима, в первую очередь, современной молодежи? – Молодым людям, прежде всего, нужны гарантированные рабочие места. Особенно тем,

УНІАН: УКРАЇНА – НА П’ЯТОМУ МІСЦІ ЗА КІЛЬКІСТЮ СКАРГ ДО ЄВРОСУДУ З ПРАВ ЛЮДИНИ.

В жизни Александра Ивановича было много больших и малых конкретных дел. А одним из первых, в котором проверяется, чего человек стоит, было строительство многоэтажного дома в Гуляйполе для работников ремонтно-механического завода, где 26-летний Александр Дудка в то время работал и возглавлял комсомольскую организацию. За получением всевозможных разрешений коллектив завода делегировал Александра в Киев – к первому секретарю ЦК Компартии Украины Станиславу Гуренко. И он вернулся в Гуляйполе с победой – все разрешения получил. К тому же, попутно переделал проектную документацию – добавил «всего лишь» один этаж – пятый. И вместо 40 в доме получилось 50 квартир. За три с половиной года, на рубеже 90-х, тот дом построили. Почти всю заводскую очередь на жилье закрыли. А люди до сих пор помнят комсорга, благодаря которому удалось выхватить жилье, когда уже все, можно сказать, рушилось. Сейчас с теми же намерениями – только не дом строить, а «розбудовувати державу» – Александр Дудка идет в парламент. Там деловых людей очень сейчас не хватает, а ораторов мы уже насмотрелись.

кто добывает знания в учебных заведениях, и не только высших. И, конечно, очень нужна поддержка в приобретении жилья. Социальные инициативы Президента Украины Виктора Януковича позволили в этом направлении сделать первые шаги – я имею в виду ипотечное кредитование. Конечно, эти вопросы еще дорабатываются. Мое мнение – первый взнос на приобретение жилья в кредит должен составлять не 25 процентов от стоимости жилья, а хотя бы 10 процентов. Решим эти две проблемы – работа и жилье – вступающим в жизнь легче станет. А всего остального молодые добьются самостоятельно. Д.ШИЛИН, “Индустриальное Запорожье”.

www.polvisti.com


18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті

3

ХОРОША НОВИНА

Л

інивий жовтневий світанок вкриває старі дерева та килими з пожовклого листя на газонах та тротуарах золотистим сяйвом. Прохолодний осінній вітерець мимоволі примушує прискорити крок жителів мікрорайону Пологи-5, які прямують на виробництво. А біля будівлі дитячого садка «Віночок» вже кипить робота. Десятки вправних рук будівельників фірми «Сузір’я Альпіон» старанно роблять свою справу. – Згідно із затвердженим проектом ми плануємо утеплити стіни будівлі шаром мінеральної вати. Після закінчення фасадних робіт замінимо балконні надбудови, 135 вікон, а також 11 дверей першого поверху дитячого садку новітніми конструкціями, що мають забезпечити щільну теплоізоляцію приміщення під час опалювального сезону. Обсяг робіт маємо завершити протягом двох місяців, – розповідає бригадир Євген Мяделець. Завідуюча дитячим садком «Віночок» Наталія Жуковська щиро вдячна місь кій владі за небайдуже ставлення до малечі, адміністрації та персоналу цього дошкільного закладу. – Цьогорік у суворі хрещенські морози в січні-лютому, незважаючи на величезні витрати природного газу на опалення нашого дитсадка, температура всередині навчальних кабінетів та відпочивалень зрідка перевищувала 18оС. Сподіваємось, що після онов-

ЕКОНОМІЯ = ЕКОЛОГІЯ

лення будівлі дитсадка, навіть у 30-градусні морози температура всередині наших приміщень буде дорівнювати +25 о С, діти менше хворітимуть на ГРЗ та інші недуги, що може викликати багатогодинна присутність у прохолод-

них кімнатах, а витрати на паливо стануть на порядок нижчими, – радіє Наталія Григорівна. За коментарем ми вирішили звернутися до заступника Пологівського міського голови Юрія Горбачова.

КУЛЬТУРНЕ ЖИТТЯ

Поза сумнівом, восени вихователі «Віночка» не будуть заліпляти підручними засобами щілини у дерев’яних віконних рамах, а дітлахи цього дошкільного закладу зустрінуть Святого Миколая у теплих кімнатах. К.ГРИГОР’ЄВ-БЕРКУТОВ. Фото М.ДРЮЧЕНКА.

ДОЗВІЛЛЯ

Всіх талантів розмаїття калинового суцвіття

Н

едарма в народі кажуть: «Якщо людина талановита – то, в усьому». Цю істину зайвий раз довели виконавиці фольклорного гурту «Калинонька», юні танцюристи колективу «Золотий ключик», вокалісти гуртів «Самоцвіт» та «Мікс», а також актори розмовного жанру народного театру мініатюри під час звітного концерту, що відбувся 11 жовтня в Будинку культури «Гірник». Талановиті виступи виконавців різних жанрів перетворили звітний концерт з нагоди 7-річчя фольклорного ансамблю «Калинонька» на колоритний бенефіс.

– Рівно сім років тому втілилися у життя креативні задуми людини мистецтва від Бога, чарівної жінки Олени Павловської, яка зараз і очолює наш колектив. За цей час склад «Калиноньки» змінювався, але непохитними залишилися наша любов до національних традицій, культури, щирість та життєрадісність, – розповідає вокалістка фольклорного колективу Ольга Кологойда. Зараз у гурті «Калинонька» 10 жінок: Валентина Щеннікова, Тетяна Литовченко, Катерина Кошіль , Людмила Ткаченко, Олена Тягло, Валентина Козак,

– Згідно з основними пунктами Кіотського протоколу, укладеного в 1994 році, майже всі країни світу, у тому числі й Україна, з метою збереження озонового шару земної атмосфери та протидії утворенню парникового ефекту до

2020 року мають зменшити обсяги викидів продуктів згоряння у повітря на певну кількість відсотків. Організацією Об’єднаних Націй на базі цього документа розроблено відповідну програму. Нею передбачено матеріальне заохочення екопроектів, що сприятимуть мінімізації викидів вуглекислоти та інших шкідливих речовин у атмосферу. До недавнього часу на опалення дитячого садка «Віночок» витрачалася чимала кількість природного газу, а, відповідно, у повітря потрапляло багато вуглекислоти. Розроблений нами проект передбачає шляхом утеплення будівлі «Віночка» зменшити витрати природного газу, а, відповідно, і потрапляння у повітря шкідливих речовин приблизно на 20%. Влітку цього року проект виграв конкурс. Одразу після надходження коштів у обсязі 1,5 млн. гривень розпочалися фасадні роботи. Утеплення йде згідно із затвердженим графіком. Таким чином ми заощаджуємо паливо, зменшуємо викиди вуглекислого газу в атмосферу, а головне – турбуємося про здоров’я майбутнього покоління, – констатував Юрій Васильович.

Алла Шибка, Фаїна Бурда, Ольга Кологойда та керівник ансамблю Олена Павловська. Саме ці майстрині своєї справи, які продемонстрували глядацькій аудиторії не тільки чудовий акапельний та сольний спів, могли чудово рухатися на сцені та грати на народних музичних інструментах. Глядацька зала після кожного виступу вибухала бурхливими оваціями. Концертна програма, що складалася більш, ніж з 20 номерів, містила також мініатюри у виконанні артистів розмовного жанру, українські, російські та угорські танці, що вправно відплясували діти з

колективу «Золотий ключик», естрадні пісні та гуморески. Представники районної та міської влади дали гідну оцінку виступам усіх членів «Калинової сім’ї». – Дуже вдячний за це дивовижне шоу! Бажаю і надалі розвивати свої таланти, щоб дарувати людям безмежну душевну теплоту, – привітав виконавців голова Пологівської райдержадміністрації Юрій Коноваленко. – Чи навряд знайдуться такі слова, якими можна описати ті безмежні хвилі позитиву, радощів та світла, які ви нам подарували. Бажаю натхнення та творчих успіхів у майбутньому, – приєднався до привітань пологівський міський голова Віктор Корольов. Вокалісти «Калиноньки» з нагоди семиріччя колективу отримали у подарунок від заступника голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Дудки – величезний кошик із квітами. Але найбільш приємною нагородою для цих безмежно талановитих жінок стали гучні аплодисменти та веселі посмішки на обличчях глядачів, що неодмінно свідчили про одне: бенефіс удався на славу. К.ГРИГОР’ЄВ-БЕРКУТОВ. Фото М.ДРЮЧЕНКА.

П

«Мама, тато, я – спортивна сім’я»

ологівські сім’ї – справжні нащадки козацтва! Це вкотре підтвердив спортивний конкурс, проведений у ДЮСШ. У спортивній залі зібралося чимало вболівальників. Юні глядачі та запрошені гості, серед яких був присутній міський голова Віктор Корольов, із захопленням спостерігали за підготовкою команд учасників. Вони метушились, щось обговорювали, будували індивідуальні стратегії для перемоги.

Нарешті, настала повна тиша. Захід розпочався. Ведуча оголосила склад журі, символічно названий «Козацькою радою», та учасників змагань. Їх налічувалось 6 сімейних команд від кожного міського дитячого садка, до складу яких входили кмітливі дітлахи й мужні, рішучі батьки. Команда №1 – д/с «Теремок», капітан – Артем Черкашин, команда №2 – д/ с «Буратіно», на чолі – Софія Бураченкова, команда №3 – д/с «Віночок» – з Артуром Тарановим, команда №4 – д/с «Сонечко» – з Русланою Савічевою, команда №5 – д/с «Лисичка» – з Машею Фоменко та команда №6 – д/с «Казка», очолювана Давидом Куріловим. Запекла боротьба почалася відразу після привітання міського голови: «Нехай переможе найсильніший, а наші діти будуть здоровими й щасливими! Це найголовніше!» Проходила хвилина за хвилиною. У кожному з п’яти завдань перемагали різні команди. Між

ВЧ ЕНІ РОЗРОБЛЯ ЮТЬ КРЕМ , Я К И Й ЛІ К У ВАТИ М Е В І Д РАК У Ш КІ Р И .

конкурсами виступали учні з Будинку дитячої творчості та проводились ігри з болільниками. Діти із задоволенням брали у них участь. Тим часом мами, як справжні наставниці, давали татам численні вказівки. Здавалось, вони найбільше хвилювалися за перемогу. Конкурс закінчився. І ось, нарешті, голова «Козацької ради» Ірина Півень оголосила кінцеві результати змагань. Третє місце посіла команда №3 – д/с «Віночок», друге – команда №5 д/с «Лисичка», а перше – команда №2 д/с «Буратіно». Усі учасники отримали медалі й грамоти із рук журі та подарунки від гостей. Яскраве свято здоров’я і дружби закінчилося. Перемогла віра у свої сили та командний дух. Учасники надовго запам’ятають весело проведений ними час зі своєю сім’єю. Шляхетні гени козацтва досі течуть нашими венами! Тож, не забуваймо про це! Г.СЛАСТІНА, студентка ІІ курсу БДПУ. Фото М.ДРЮЧЕНКА.

www.polvisti.com


4

18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті

ВЕЛИКІ ПОЛОГІВЦІ

Стихійна торгівля свининою: хто крайній? авдяки завзятій людині у нашому місті відбудовано “Колгоспний ринок”, де створені всі умови для торгівлі різноманітною продукцією, в тім числі й сільськогосподарською. Коли в Приморському районі виявили чуму, продаж свинини у м’ясному павільйоні заборонили і нею почали торгувати з автомобілів, біля проїжджої частини. Дивно, що в павільйоні, де є для цього всі умови, торгувати м’ясом не можна, а при дорозі, в антисанітарних умовах, без перевірки – будь ласка. Хто відповідатиме, якщо хтось із покупців захворіє?” (З листа М.СОЛОДКОГО, м.Пологи) .

“З

оча торгівля свининою заборонена, її спокійно продають що на “Хитрому”, що на “Колгоспному ринку”. На “Колгоспному” взагалі торгують м’ясом із машин. Під самим боком у санстанції та міліції. Дивно, що донедавна продаж м’яса чи риби в невстановлених місцях присікали, продавців штрафували. А тепер така байдужість? Значить хтось на цьому добре гріє руки?”

“Х

(З телефонного дзвінка М.ЛЕВЧЕНКО, м.Пологи) .

ВІД РЕДАКЦІЇ. На жаль, подібних дзвінків до редакції надходить чимало, що й змусило нашого кореспондента звернутися в державні інстанції, які, в першу чергу, повинні здійснювати контроль за дотриманням накладеної заборони на торгівлю свининою, тим більше на стихійних ринках. “Ми не контролюємо стихійні ринки, – відповів начальник район-

ної санепідемстанції М.І.Куртєв. – Згідно з існуючим законодавством, контроль за торгівлею на стихійних ринках входить в обов’язки правоохоронних органів. А ми до цього ніякого відношення не маємо.” “Перший раз чую, що торгівля м’ясом ведеться з автомобілів, – здивувався запитанню начальник райвідділу міліції О.П.Покутній. – Я був впевнений, що заборону на торгівлю м’ясом давно знято. Якщо так, обов’язково проведемо рейд, підключимо до нього відповідні служби.” “На жаль, наш район потрапив у 150-кілометрову зону, в якій діє заборона на продаж свинини, і коли її буде знято, сказати не можу. Це пов’язано з тим, що коштів на виконання заходів з ліквідації джерела інфекції немає. Що стосується торгівлі свининою з автомобілів, то з цими претензіями не до мене. Контроль за торгівлею на стихійних ринках покладено на правоохоронні органи”, – такою була відповідь начальника підприємства державної ветеринарної медицини В.О.Поляка. “Подібні дзвінки надходять і в райдержадміністрацію. Але питання про зняття заборони на продаж свинини на ринках на рівні району не вирішуються, – відповів голова райдержадміністрації Ю.А.Коноваленко. – У ситуації, пов’язаній з африканською чумою, існує порядок дій, який прописаний нормативними документами. Введений він обласною протиепізоотичною епідемічною комісією. І тільки ця комісія має право приймати якісь рішення. Останнім часом єдине, що

вдалося їй зробити, – це дозволити переміщення м’яса по території району, оскільки раніше це заборонялось. Тепер наші люди, взявши довідку в підприємстві ветеринарної медицини, мають право вивозити м’ясо за межі району. Не так давно в райдержадміністрації відбулася зустріч з групою людей, для яких реалізація м’яса є їхнім заробітком. Я пообіцяв направити листа в обласну надзвичайну протиепізоотичну комісію з проханням зменшити 150-кілометрову зону, щоб дозволити людям торгувати. Обласна комісія з таким же листом виходила на державну комісію, але дозволу не отримала. Тому заборону реалізації м’яса на ринках не знято, і щось змінити – не в наших повноваженнях. Під час зустрічі, як вихід з ситуації, ми рекомендували торговцям здійснювати продаж свинини через магазини, домовлятися з власниками, відкривати відділи. Однак більшість порахувало, що це не вигідно і здійснюють реалізацію підпільно чи на стихійних ринках. А це є порушенням закону про торгівлю і повинно контролюватись міліцією та представниками ветмедицини”. На цьому можна було б і поставити крапку. Мовляв, проти закону не попреш, все, що поза законом, є незаконним, а, отже, й карається законом. Якби не оці інтернетповідомлення, що наводять на деякі роздуми: “...У Запорізькій області з 10-кілометрової зони, (а ми завершаємо 150-кілометрову) зараженої вірусом африканської чуми свиней, вже вивезено на Бердянський м’ясокомбінат для переробки на тушонку більше 30 тонн м’яса тварин. Влада стверджує, що все вивезене поголів’я абсолютно здорове, оскільки кожну свиню оглядають спеціалісти. Попередні аналізи підтверджують і результати експертизи, зроблені на комбінаті. ...За словами начальника ГУ ветеринарної медицини в Запорізькій області Валентини Стулової, вірус африканської чуми гине при температурі в 60 градусів і для людей ці продукти не складають загрози”. Я ось, що думаю з цього приводу: сире м’ясо ніхто з нас не їсть. Якщо і є в ньому чума, то при термічній обробці все одно загине. То в чому ж тоді істинна причина заборони торгівлі свинини в усій нашій 150-кілометровій зоні, і чому страждають наші люди? Л.СЛАБИШЕВА, Фото М.ДРЮЧЕНКА.

У зв’язку з тим, що на народний рейтинг “Великі пологівці”, який оголошувала міська рада до 125-річчя міста, надходили листи з усього району, його вирішили продовжити до вересня 2013 року, відзначення 85-річчя утворення Пологівського району. А тому претендувати на звання “Великі пологівці” можуть не тільки городяни, а й мешканці населених пунктів Пологівщини. Подаємо лист активної дописувачки нашої газети М.Д.САХНО, котра пропонує на це звання знаменитих своїх односельців, вихідців села Новоселівки.

Вони вийшли із селянської родини

Б

агато відомих імен дала Україні Новоселівка. За кожним ім’ям – роки наполегливої праці, прагнень і заслужене визнання на державному рівні. Навіть не віриться, що всі вони вихідці зі звичайної селянської родини, діти щедрої, родючої землі. Василь Митрофанович БОРЩЕВСЬКИЙ – професор Вінницького університету, завідуючий кафедрою української літератури, педагог, вчений, громадський діяч, заслужений працівник вищої школи. Його брат Федір Митрофанович БОРЩЕВСЬКИЙ – професор Запорізького університету, завідуючий кафедрою філологічного факультету, ветеран війни. За мужність і героїзм на фронтах Великої Вітчизняної війни нагороджений орденами Червоної Зірки, Бойового Червоного Прапора, Вітчизняної війни ІІ ступеня. Михайло Іванович ГАСИК – вчений у галузі металургії світової величини, доктор технічних наук, академік, підготував 42 кандидати технічних наук, тричі ставав лауреатом державної премії, лауреат премії ім. Патона, Непрасова, Ярослава Мудрого. Іван Ілліч ГОРБЕНКО – інженер, винахідник, раціоналізатор, академік, доктор технічних наук. Має 5 авторських свідоцтв на винаходи, впровадження яких заощадило в державній казні колишнього СРСР 1 мільйон 200 тис. крб. Удостоєний звань “Раціоналізатор-стотисячник”, “Винахідник СРСР”. Володим ир Степанович ПОЛОЖІЙ – зодчий, художник, член Національної спілки архітекторів України. Заслужений архітектор України, автор ста пам’ятників. Серед них – героям-медикам, матері-героїні, Тарасу Шевченку, Михайлу Ломоносову, Валерію Чкалову. Він навчився продовжувати

життя людей у бронзі і граніті. Василь Михайлович КАРПІЙ – льотчик-полярник, відомий журналіст. Автор книги про людей небезпечних професій “З Антарктидою тільки на Ви”. Нагороджений знаком “Відмінник Аерофлоту”. Удостоєний премії Міжнародного фонду авіаційної безпеки. Іван Іванович БРЯЗУН – співак, соліст Національної філармонії, виконував провідні партії у виставах “Наталка Полтавка”, “Запорожець за Дунаєм”, “Русалка”. У складі народного академічного хору ім. Г.Вірьовки виступав на сценах Канади, Мексики, Франції, Бельгії, Німеччини, Чехії, Польщі, Прибалтики та ін. Переконався, що для української пісні немає ні кордонів, ні митниць. Нині працює за програмою Міжнародного доброчинного фонду “Українська хата”, сповідуючи ідеї добра і краси. Здобув велику популярність, шану і любов слухачів. Володим ир Григорович ПОНЕДІЛОК – знатний хлібороб від діда-прадіда, людина від землі. За 50 років хліборобської праці виростив і засипав у засіки держави тисячі тонн добірного зерна. За багаторічну сумлінну працю нагороджений орденами Трудового Червоного Прапора, Пошани, Жовтневої революції та медалями ВДНГ (виставки досягнень народного господарства) СРСР. Іван Минович ЧУПРИНА чверть століття уміло керує агрофірмою імені Шевченка, а тому господарство є одним із кращих у районі. У найближчих його планах – газифікація села, аби воно жило і процвітало. За багаторічну і сумлінну працю нагороджений орденом Трудової Слави ІІІ ступеня, Почесним знаком “За заслуги перед Пологівським районом”. Удостоєний звання заслужений працівник сільського господарства України. М.САХНО, с.Новоселівка.

ДОШКІЛЬНЕ ВИХОВАННЯ

А ми в похід ходили

• Учасники

Н

туристичного походу.

авряд чи можна знайти батьків або педагогів, які б не хотіли, щоб їхні діти росли здоровими? Однак багато хто не знає, як цього домогтися. Деякі батьки взагалі вважають, що здоров’ям дітей мають опікуватись медики, а їхнє завдання – дбати про харчування та одяг для свої чад. Саме тому збереження та зміцнення здоров’я кожної дитини є одним із основних завдань дошкільного закладу. Адже основи здоров’я закладаються у період раннього та дошкільного дитинства.

Педагогічним колективом нашого закладу запроваджено низку системних заходів, спрямованих на збереження здоров’я вихованців. Поряд з традиційними технологіями фізкультурнооздоровчої роботи використовуємо інноваційні технології, вивчаємо та впроваджуємо в практику роботи кращий досвід України. На заняттях з фізичної культури вихователі активно використовують такі технології, як гімнастика з елементами силових вправ (вправи з гантелями), ігрова методика Любомира Бейби “Від руху до здоров’я”, футбол-аеробіка за методикою Катерини Серебрянської, вправи на степ-платформах. Основне в роботі, щоб діти найбільше перебували в русі, бо рух – це життя. А коли це відбувається на свіжому повітрі, під ласкавим сонечком та й з рюкзаком за плечима – це прекрасно! Тому ось уже два роки в “Росинці” працює туристичний гурток, яким керує вихователь Оксана Дмитрівна Дібровська, яка сама не раз ходила з рюкзаком за плечима в

гори Криму. Дитячий туризм – це чудовий спосіб виховувати у малят інтерес до активного відпочинку. І не тільки у малят, а і в їхніх батьків, яких активно залучаємо до співпраці. У середині вересня в туристичний похід зібралися вихованці, їхні батьки, працівники ясел-садка і вирушили до галявини, де на всіх чекали змагання, розваги, сюрпризи. Всі діти: і маленькі, і старші змагалися в швидкості, спритності. Після них естафету змагань перейняли батьки, котрі під гучні оплески і крики дітей теж бігали, стрибали, ходили по азимуту, шукали заховані завдання, а потім їх виконували: писали оду туристу, надували кульки і малювали на них “смайликів”, шукали спальний мішок і лягали в нього, ставили і розбирали палатку і т.п. А потім були сніданок на свіжому повітрі з чудовим апетитом, розваги, конкурси, в яких брали участь всі учасники походу. Зморені, але задоволені поверталися в дитсадок і діти, і до-

ДЛЯ ПЕРЕПИСУ НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ КУПИЛИ ТЕХНІКИ НА 57 МЛН. ГРН.

рослі, знаючи, що в кінці навчального року знову всі зберуться в похід, щоб пройти ритуал посвячення в туристи, де знову буде весело і цікаво. Користуючись нагодою, хочу подякувати всім працівникам яселсадка, котрі взяли активну участь у підготовці і проведенні походу. А саме: вихователям О.Д.Дібровській, Т.А.Синчило, кухарю А.Л.Редько, пралі С.В.Пругло, помічникам вихователя С.М.Харченко та О.В.Кудряшовій. І особлива подяка найактивнішим батькам – Т.Савченко, Н.Л.Коркіній, В.Марюсі, К.Винник, Ю.В.Кудряшовій, А.О.Кравченко, Т.Солодовніковій, С.Солодовніковій та О.І.Кравченку за те, що знайшли час для своїх дітей, що були неперевершеними у змаганнях. Попереду вихованців дитсадка та їхніх батьків чекає багато цікавих справ. Тож міцного здоров’я і наснаги всім! Л.ДІБРОВСЬКА, завідувач КДНЗ ясел-садка “Росинка”, с.Вербове.

www.polvisti.com


18 жовтня 2012 року

ПОНЕДІЛОК, 22 ЖОВТНЯ

1+1 6:15 7:00 19:30 23:40 ТСН 6:45 9:10 “Снiданок з 1+1” 10:00 17:10 Т/с “Величне столiття. Роксолана” 12:30 “Знiмiть це негайно” 13:35 “Повне перевтiлення. Дiм за тиждень - 2” 14:35 “Не бреши менi - 3” 15:40 4:55 “Сiмейнi драми” 16:45 “ТСН. Особливе” 20:15 “Багатi теж плачуть” 21:30 Х/ф “Гола правда” 0:10 Х/ф “Приречений на смерть” 2:05 Х/ф Останнiй кiносеанс

УТ-1 6:00 Ранкова молитва 6:05 7:00 8:00 12:00 Новини 6:25 7:35 Тема дня 6:35 Мультфiльм 6:45 Вчимося разом 6:50 7:45 Хазяїн у домi 7:20 Країна on line 7:25 Глас народу 7:30 Ера бiзнесу 7:50 Фiнансовi поради 8:20 Твiй голос 8:40 Кориснi поради 9:00 Пiдсумки тижня 9:15 19:45 Про головне 9:40 Спецпроект МВС України 11:55 Офiцiйна хронiка 12:10 21:20 Дiловий свiт

ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ

1+1 6:00 “Служба розшуку дiтей” 6:05 8:00 19:30 23:10 ТСН 6:45 9:10 “Снiданок з 1+1” 10:00 17:10 Т/с “Величне столiття. Роксолана” 12:30 “Знiмiть це негайно” 13:35 “Повне перевтiлення. Дiм за тиждень - 2” 14:35 “Не бреши менi - 3” 15:40 4:50 “Сiмейнi драми” 16:45 “ТСН. Особливе” 20:15 “Мiняю жiнку - 6” 22:00 “Мамо, я одружуюсь?” 23:25 Х/ф “Переможний вiтер, ясний день” 3:25 Х/ф “Приречений на смерть”

УТ-1 6:50 7:45 Хазяїн у домi 7:20 Країна on line 7:25 Глас народу 7:30 Ера бiзнесу 7:50 Фiнансовi поради 8:20 0:40 Помiж рядками 8:40 Кориснi поради 9:00 21:00 Пiдсумки дня 9:20 20:55 Офiцiйна хронiка 9:30 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя. 9:50 Один на один 11:00 Шеф-кухар країни 12:10 21:20 Дiловий свiт 12:15 Хай щастить 12:35 Крок до зiрок 13:15 Х/ф “Калина червона” 15:00 18:20 1:20 Новини 15:15 Euronews 15:20 5:50 Дiловий свiт 15:30 Ближче до народу 16:05 Х/ф “Надбання республiки” 18:35 20:45 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя. 19:10 221. Екстрений виклик. 20:00 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя.

Пологівські вісті

12:15 Право на захист 12:35 Темний силует 12:45 Армiя 13:00 Х/ф “Овiд” 14:35 Вiкно в Америку 15:00 Euronews 15:05 5:50 Дiловий свiт. Агросектор 15:10 Ближче до народу 15:35 Х/ф “Коли дерева були великi” 17:05 Х/ф “Крiзь вогонь” 18:20 1:20 Новини 18:30 Агро-News 18:45 20:45 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя. 21:00 Пiдсумки дня 21:30 Країну - народовi! 21:50 Останнє попередження. Пiдсумки 22:55 Трiйка, Кено 23:00 1:00 Пiдсумки 23:25 Вiд першої особи 23:45 Х/ф “Чоловiча робота”

ТРК “Україна” 6:00 Т/с “Єфросинiя” 7:00 Ранок з “Україною” 9:25 13:10 Т/с “Слiд” 10:00 20:00 Т/с “Розлучення” 12:10 4:00 “Нехай говорять” 15:35 Щиросерде зiзнання 16:00 Право на захист 17:00 19:00 3:40 Подiї 17:15 Критична точка 18:00 Т/с “Джамайка” 19:20 “Говорить Україна” 21:10 Т/с “Карпов” 22:10 Х/ф “Книга Iлая” 0:30 Т/с “Життя як вирок. Другий сезон” 2:10 Х/ф “Антиснайпер”

ТЕТ 6:00 М/с “Перчинка Енн” 6:45 Телепузики 7:20 Малята-твiйнята 7:40 Мультик з Лунтiком 8:00 М/с “Лiло i Стiч” 8:35 Т/с “Кремлiвськi кур-

20:30 Про головне 21:30 “Адреналiн” 22:55 Трiйка, Кено, Максима 23:00 1:00 Пiдсумки 23:25 Вiд першої особи 23:50 Х/ф “Чоловiча робота” 1:30 ТелеАкадемiя

ТРК “Україна” 7:00 Ранок з “Україною” 9:25 13:10 Т/с “Слiд” 10:00 20:00 Т/с “Розлучення” 12:10 4:30 “Нехай говорять” 15:35 Щиросерде зiзнання 16:00 Право на захист 17:00 19:00 3:30 Подiї 17:15 Критична точка 18:00 Т/с “Джамайка” 19:20 “Говорить Україна” 21:00 Т/с “Iнтерни” 21:30 Футбол. Лiга Чемпiонiв УЄФА. “Шахтар” (Україна) - “Челсi” (Англiя) 23:50 Т/с “Подружжя” 0:50 Т/с “Життя як вирок. Другий сезон” 1:30 Х/ф “Експрес: Iсторiя легенди спорту Ернi Девiса” 5:20 Срiбний апельсин

ТЕТ 6:45 Телепузики 7:20 Малята-твiйнята 7:40 Мультик з Лунтiком 8:00 М/с “Лiло i Стiч” 8:35 Т/с “Кремлiвськi курсанти” 9:40 Т/с “Всi жiнки - вiдьми” 10:40 Т/с “Беверлi Гiлз 90210” 11:40 18:50 Богиня шопiнгу 12:20 17:05 Маша та моделi 12:45 Т/с “Хто у домi господар?” 13:25 17:45 Т/с “Моя прекрасна няня” 14:30 22:05 Рай, гудбай 15:00 21:40 Ка$та 15:35 1:35 У ТЕТа тато! 16:00 2:00 Досвiдос 16:40 22:50 Вайфайтери 19:30 0:45 БарДак 20:35 Дайош молодьож! 23:15 Надто грубо для Ю-туб’а

санти” 9:40 Т/с “Всi жiнки - вiдьми” 10:40 Т/с “Беверлi Гiлз 90210. Нове поколiння” 11:40 17:05 Маша та моделi 12:45 Т/с “Хто удомi господар?” 13:25 17:45 Т/с “Моя прекрасна няня” 14:30 Одна за всiх 15:00 Дайош молодьож! 15:35 1:35 У ТЕТа тато! 16:00 2:00 Досвiдос 16:40 22:50 Вайфайтери 18:50 Богиня шопiнгу 19:30 0:45 БарДак 21:40 Ка$та 22:05 Рай, гудбай 23:15 Дурнєв + 1 23:50 Т/с “Загублена”

СТБ 5:40 15:50 “Все буде добре!” 7:10 18:20 “Неймовiрна правда про зiрок” 8:50 Х/ф “Iван Васильович змiнює професiю” 10:50 Х/ф “Спокута” 13:00 “Битва екстрасенсiв. Апокалiпсис” 18:00 22:00 “Вiкна-Новини” 20:00 “Куб-3” 22:20 “Детектор брехнi-2” 23:20 Т/с “Доктор Хаус” 0:25 Т/с “Комiсар Рекс” 1:35 Х/ф “День народження Буржуя”

Перший канал 7:00 19:00 6:00 Новини 7:05 10:15 “Доброго ранку” 10:40 “Жити здорово!” 11:40 Контрольна закупiвля 12:05 3:25 “Модний вирок” 13:15 Т/с “Обручка” 14:10 “Дешево та сердито” 15:00 Iншi новини 15:20 “Час обiдати!” 16:15 Т/с “Убивча сила” 18:05 Т/с “Нерiвний шлюб” 19:40 Зрозумiти. Пробачити

23:50 Т/с “Загублена” 2:25 До свiтанку

СТБ 7:40 18:20 “Неймовiрна правда про зiрок” 9:05 “Куб-3” 10:55 Х/ф “Психопатка” 13:40 “Битва екстрасенсiв” 18:00 22:00 “Вiкна-Новини” 20:00 “Фермер шукає дружину-2” 22:20 “Вагiтна у 16” 23:20 “Доньки-матерi” 0:25 Т/с “Доктор Хаус” 1:25 Т/с “Комiсар Рекс” 2:25 Х/ф “День народження Буржуя-2”

Перший канал 7:00 16:00 19:00 Новини 7:05 10:15 “Доброго ранку” 10:40 “Жити здорово!” 11:35 Контрольна закупiвля 12:05 3:25 “Модний вирок” 13:15 Т/с “Обручка” 14:10 “Дешево та сердито” 15:00 Iншi новини 15:20 “Час обiдати!” 16:15 Т/с “Убивча сила” 18:05 Т/с “Нерiвний шлюб” 19:40 Зрозумiти. Пробачити 20:10 “Давай одружимося!” 21:00 1:40 “Нехай говорять” 22:00 “Час” 22:30 5:05 Т/с “Розлучення” 0:25 “Вечiрнiй Ургант” 1:00 Нiчнi новини

НТ Н 6:00 Х/ф “Любов iз привiлеями” 8:30 Ранковий “Свiдок” 9:00 “Кримiнальнi справи” 10:00 Т/с “Марш Турецького” 12:00 Т/с “Детективи” 12:30 Т/с “Журов” 14:35 19:30 Т/с “Лiтєйний” 16:45 19:00 23:45 “Свiдок” 17:00 Т/с “Полювання на iзюбра”

20:10 “Давай одружимося!” 21:00 1:40 “Нехай говорять” 22:00 “Час” 22:30 5:05 Т/с “Розлучення” 0:25 “Вечiрнiй Ургант”

НТ Н 6:25 Х/ф “Дiй за обставинами!” 7:35 3:35 “Агенти впливу” 8:30 “Правда життя” 9:00 Т/с “Розкол” 11:00 Т/с “УГРО - 3” 14:45 Т/с “Каменська - 5” 18:30 “Правда життя” 19:00 23:45 4:20 “Свiдок” 19:30 Т/с “Лiтєйний” 21:45 Т/с “Кримiналiсти: мислити як злочинець” 22:45 Т/с “CSI: Нью-Йорк - 7” 0:15 Х/ф “Я - лялька” 2:40 “Речовий доказ” 4:50 “Уроки тiтоньки Сови”

Новий канал 6:35 7:05 7:40 8:45 Пiдйом 7:30 8:30 19:00 Репортер 9:00 16:50 Т/с “Не родись вродлива” 9:55 21:00 Т/с “Воронiни” 13:15 14:20 Kids Time 13:20 М/с “Пригоди Джекi Чана” 14:45 15:40 Teen Time 14:50 Т/с “Друзi” 15:45 23:00 Т/с “Свiтлофор” 19:30 1:15 Спортрепортер 19:35 Пiраньї 20:00 Т/с “Щасливi разом” 22:00 ФБР :) 0:00 Т/с “Звабливi i вiльнi” 1:25 Служба розшуку дiтей

12:15 Програма “До суду” 13:20 “Вечiрнiй квартал” 15:10 “Право на зустрiч” 16:10 “Жди меня” 18:10 Т/с “Кровинушка” 19:05 “Про життя” 20:00 2:35 “Подробицi” 20:30 Подробицi. Неформат 21:00 Т/с “Земський лiкар. Продовження” 23:05 Т/с “Зовнiшнє спостереження” 1:10 Х/ф “Закоханий i беззбройний”

ICTV 6:40 Т/с “Леся+Рома” 7:40 Факти тижня 8:45 Факти. Ранок 9:35 19:30 1:45 Надзвичайнi новини 10:05 Т/с “Опери” 12:30 13:00 Т/с “Прокурорська перевiрка” 12:45 Факти. День 15:25 20:15 Т/с “Надзвичайна ситуацiя” 16:25 Т/с “Агент нацiональної безпеки” 18:45 Факты. Вечiр 21:40 Вибори-2012 22:45 Факти. Пiдсумки дня 23:00 Х/ф “Термiнатор-4: Нехай прийде спаситель” 2:35 Т/с “Кiстки-5”

ТВ-5 8:30 22:50 “Повiдомляємо” 8:50 “Микола Цискарiдзе” 9:15 “Переможний голос вiруючого” з К.Коуплендом 9:45 М/с “Веселi звiрята”

5

10:10 “Це Україна” 10:15 Д/ф “Бiографiї” 11:10 “NaVsi100.com” 12:25 “Ваше здоров’я” 13:00 19:00 22:00 “Новини” 13:10 “Фактор дiї” 13:20 Сiмейний кiнозал 15:20 “Свiт екзотичних островiв. Занзiбар” 17:00 “Дивний Свiт вiйськових машин” 17:55 “Кiно NEWS” 18:00 Т/с “Спадкоємцi дель Монте” 19:55 “Казка Домовушi” 20:15 “Ринок працi” 20:45 “Смаковi переваги” 21:10 “Торговельний рядновини” 23:00 Х/ф “Куб - 2”

РТР “Планета” 7:00 “Ранок Росiї” 11:00 “1000 дрiбниць” 11:35 “Про найголовнiше” 12:15 “Шукачi” 13:00 16:00 19:00 Вiстi 13:25 Вiстi-Спорт 13:35 “Все буде добре!” 14:25 3:55 Т/с “Єфросинiя. Тайгова любов” 15:10 Т/с “Iнститут шляхетних панянок” 16:25 0:15 Новини культури 16:40 “Монолог в 4-х дiях” 17:10 Т/с “П’ята група кровi” 18:40 Мiсцевий час 19:25 “Прямий ефiр” 20:10 Т/с Катерина. Родина 21:45 Т/с “Чуже обличчя” 22:35 “Городок” 23:30 “Тим часом”

ІНТЕР 5:40 Х/ф “Пiрати ХХ столiття” 7:00 8:00 8:30 9:00 12:00 18:00 Новини 7:10 8:35 “Ранок з IНТЕРом” 9:10 4:45 “Знак якостi” 9:55 Т/с “Повернення Мухтара”

21:45 Т/с “Кримiналiсти: мислити як злочинець” 22:45 Т/с “CSI: Нью-Йорк - 7” 0:15 Х/ф “Скарби Да Вiнчi” 2:30 “Речовий доказ”

Новий канал 6:35 7:05 7:40 8:45 Пiдйом 7:30 19:00 1:05 Репортер 9:00 16:50 Т/с “Не родись вродлива” 9:55 21:00 Т/с “Воронiни” 13:20 14:20 Kids Time 13:25 М/с “Пригоди Джекi Чана” 14:45 15:45 Teen Time 14:50 Т/с “Друзi” 15:50 23:00 Т/с “Свiтлофор” 19:30 1:20 Спортрепортер 19:35 Пiраньї 20:00 Т/с “Щасливi разом” 22:00 Весiлля буде помоєму! 0:10 Т/с “Звабливi i вiльнi” 1:30 Т/с “Одна нiч кохання”

ІНТЕР 7:00 8:00 8:30 9:00 12:00 18:00 Новини 7:10 8:35 “Ранок з IНТЕРом” 9:10 “Знак якостi” 9:55 Т/с Повернення Мухтара 12:15 Програма “До суду” 13:20 “Судовi справи” 14:40 Д/с “Слiдство вели... з Леонiдом Каневським 2” 15:45 Т/с “Вулицi розбитих лiхтарiв 11” 18:10 Т/с “Кровинушка” 19:05 “Про життя” 20:00 2:55 “Подробицi” 20:30 Подробицi. Неформат 21:00 Т/с “Земський лiкар. Продовження” 1:10 Х/ф “Пограбування по-iталiйськи”

6:55 Т/с “Леся+Рома” 7:40 Екстрений виклик 8:45 Факти. Ранок 9:35 19:30 Надзвичайнi новини 10:00 16:30 Т/с “Агент нацiональної безпеки” 12:30 13:00 Т/с “Сильнiше за вогонь” 12:45 Факти. День 13:55 22:50 Т/с “Прокурорська перевiрка” 15:10 20:15 Т/с “Надзвичайна ситуацiя” 18:45 Факты. Вечiр 21:40 Вибори-2012 0:05 Факти. Пiдсумки дня

ТВ-5 8:30 12:05 15:15 15:55 22:50 “Повiдомляємо” 8:40 “Дорога плюс” 9:10 “Це Україна. Форпост на Днiстрi” 9:15 “Переможний голос вiруючого” з К.Коуплендом 9:45 М/с “Веселi звiрята” 10:10 “Дивiться, хто прийшов” 10:30 “Титани бiзнесу. Лео Барнетт” 11:20 18:00 Т/с “Спадкоємцi дель Монте” 12:25 “Ваше здоров’я” 13:00 16:30 19:00 “Новини” 13:10 Сiмейний кiнозал 15:20 “Цей таємничий свiт. Незвичайнi звiринки”

17:00 “Хiт-парад “Play Off” 17:30 “Таємницi пiдводного свiту. Морський диявол” 17:55 “Кiно NEWS” 19:50 “Казка Домовушi” 20:10 “Вибори 2012” 21:20 “П’яте колесо” 22:00 Новини “ТВ-5” 23:00 Х/ф “Будинок гнiву” 0:35 “Українська 10-ка”

РТР “Планета” 7:00 “Ранок Росiї” 11:00 “1000 дрiбниць” 11:35 “Про найголовнiше” 12:15 Т/с “Опери. Хронiки вiддiлу вбивств” 13:00 16:00 19:00 Вiстi 13:25 Вiстi-Спорт 13:35 “Все буде добре!” 14:25 3:55 Т/с “Єфросинiя. Тайгова любов” 15:10 Т/с “Iнститут шляхетних панянок” 16:25 0:15 Новини культури 16:40 “Монолог в 4-х дiях” 17:10 Т/с “П’ята група кровi” 18:40 Мiсцевий час 19:25 3:15 “Прямий ефiр” 20:10 Т/с Катерина. Родина 21:45 Т/с “Чуже обличя” 22:35 Спецкор 23:30 “Магiя кiно” 1:30 “Вiстi +” 1:45 Х/ф “Батьки i дiти”

ICTV 5:25 3:15 Факти 5:40 4:05 Свiтанок 6:40 7:30 Дiловi факти

СОЦІОЛОГИ ЗАПЕВНЯЮТЬ, ЩО В ДЕНЬ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ, ЯК МІНІМУМ, 4 ЕКЗИТ-ПОЛИ.

www.polvisti.com


6

18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті СЕРЕДА, 24 ЖОВТНЯ

1+1 6:05 9:00 19:30 23:50 ТСН 6:45 9:10 “Снiданок з 1+1” 10:00 17:10 Т/с “Величне столiття. Роксолана” 12:30 “Знiмiть це негайно” 13:35 “Повне перевтiлення. Дiм за тиждень - 2” 14:35 “Не бреши менi - 3” 15:40 “Сiмейнi драми” 16:45 “ТСН. Особливе” 20:15 “На ножах” 21:40 Футбол. Лiга чемпiонiв. “Порту” (Португалiя) “Динамо” Київ (Україна) 0:05 Х/ф “Сiрi вовки” 2:15 Х/ф “Переможний вiтер, ясний день”

УТ-1 6:00 Ранкова молитва 6:05 7:00 8:00 12:00 Новини 6:15 7:10 8:10 23:15 1:15 За 80 днiв навколо спорту 6:25 7:35 Тема дня 6:30 Православний календар 6:35 Мультфiльм 6:45 Вчимося разом 6:50 7:45 Хазяїн у домi 7:20 Країна on line 7:25 Глас народу 7:30 Ера бiзнесу 7:50 Фiнансовi поради 8:20 0:40 Помiж рядками 8:40 Кориснi поради 9:00 21:00 Пiдсумки дня 9:20 20:55 Офiцiйна хронiка 9:30 Уряд на зв’язку з громадянами 10:20 Ярослав Гнатюк 10:50 Один на один 12:10 21:20 Дiловий свiт 12:20 Х/ф “Повернення Будулая” 15:00 Новини 15:10 Euronews

ЧЕТВЕР, 25 ЖОВТНЯ

1+1 6:00 “Служба розшуку дiтей” 6:05 7:00 19:30 23:05 ТСН 6:45 9:10 “Снiданок з 1+1” 10:00 17:10 Т/с “Величне столiття. Роксолана” 12:30 “Знiмiть це негайно” 13:35 “Повне перевтiлення. Дiм за тиждень - 2” 14:35 “Не бреши менi - 3” 15:40 Сiмейнi мелодрами 2 16:45 “ТСН. Особливе” 20:15 “Чотири весiлля - 2” 21:50 Давай, до побачення 23:20 Х/ф “Блокпост” 1:30 Х/ф “Сiрi вовки”

УТ-1 6:00 Ранкова молитва 6:05 7:00 8:00 Новини 6:25 7:35 Тема дня 6:30 Православний календар 6:35 Мультфiльм 6:45 Вчимося разом 6:50 7:45 Хазяїн у домi 7:20 Країна on line 7:25 Глас народу 7:30 Ера бiзнесу 7:50 Фiнансовi поради 8:20 Помiж рядками 8:40 Кориснi поради 9:00 21:00 Пiдсумки дня 9:20 Офiцiйна хронiка 9:25 Здоров’я 10:05 Х/ф “Повернення Будулая” 15:00 Дiловий свiт 15:05 Х/ф “Балтiйське небо” 17:50 21:15 Дiловий свiт 18:00 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя 18:30 20:35 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя 18:45 Гумористична програма

15:15 Дiловий свiт 15:25 Д/ф “Назад у майбутнє. Україна” 16:20 Х/ф “В небi нiчнi вiдьми” 17:40 Країну - народовi! 18:15 20:40 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя 18:30 Фестиваль в Коблево 20:50 Мегалот 21:30 Один на один. С.Тiгiпко-С.Шустер 22:50 Суперлото, Трiйка, Кено 23:00 1:00 Пiдсумки 23:25 Вiд першої особи 23:50 Х/ф “Чоловiча робота” 1:40 ТелеАкадемiя

ТРК “Україна” 6:00 Т/с “Єфросинiя. Продовження” 7:00 Ранок з “Україною” 9:25 13:10 22:10 Т/с “Слiд” 10:00 20:00 Т/с “Розлучення” 12:10 4:05 “Нехай говорять” 15:35 Щиросерде зiзнання 16:00 Право на захист 17:00 19:00 3:45 Подiї 17:15 Критична точка 18:00 Т/с “Джамайка” 19:20 “Говорить Україна” 21:10 Т/с “Карпов” 23:10 “Тридцятирiчнi” 0:10 Т/с “Подружжя” 1:10 Т/с “Життя як вирок. Другий сезон” 2:00 Х/ф “Книга Iлая”

ТЕТ 6:00 М/с “Перчинка Енн” 6:45 Телепузики 7:20 Малята-твiйнята 7:40 Мультик з Лунтiком 8:00 М/с “Лiло i Стiч” 8:35 Т/с “Кремлiвськi курсанти” 9:40 Т/с “Всi жiнки - вiдьми” 10:40 Т/с “Беверлi Гiлз 90210. Нове поколiння” 11:40 18:50 Богиня шопiнгу 12:20 17:05 Маша та моделi 12:45 Т/с “Хто у домi господар?”

20:45 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя 22:00 КВК. Кубок Президента. Фiнал 23:00 1:00 Пiдсумки 1:20 Трiйка, Кено, Максима 1:40 ТелеАкадемiя 2:40 Т/ф “Домiвка”

ТРК “Україна” 6:00 Т/с “Єфросинiя” 7:00 Ранок з “Україною” 9:25 13:10 22:10 Т/с “Слiд” 10:00 20:00 Т/с “Розлучення” 11:10 21:10 Т/с “Карпов” 12:10 4:10 “Нехай говорять” 15:35 Щиросерде зiзнання 16:00 Право на захист 17:00 19:00 3:50 Подiї 17:15 Критична точка 18:00 Т/с “Джамайка” 19:20 “Говорить Україна” 23:10 “Тридцятирiчнi” 0:10 Т/с “Подружжя” 1:10 Т/с “Життя як вирок. Другий сезон” 2:00 Х/ф “Перекладачка” 5:00 Срiбний апельсин

ТЕТ 6:00 М/с “Перчинка Енн” 6:45 Телепузики 7:20 Малята-твiйнята 7:40 Мультик з Лунтiком 8:00 М/с “Лiло i Стiч” 8:35 Т/с “Кремлiвськi курсанти” 9:40 Т/с “Всi жiнки - вiдьми” 10:40 Т/с “Беверлi Гiлз 90210. Нове поколiння” 11:40 18:50 Богиня шопiнгу 12:20 17:05 Маша та моделi 12:45 Т/с “Хто у домi господар?” 13:25 17:45 Т/с “Моя прекрасна няня” 14:30 22:05 Рай, гудбай 15:00 21:40 Ка$та 15:35 1:35 У ТЕТа тато!

13:25 17:45 Т/с “Моя прекрасна няня” 14:30 22:05 Рай, гудбай 15:00 21:40 Ка$та 15:35 1:35 У ТЕТа тато! 16:00 2:00 Досвiдос 16:40 22:50 Вайфайтери 19:30 0:45 БарДак 20:35 Дайош молодьож! 23:15 Надто грубо для Ю-туб’а 23:50 Т/с “Загублена” 2:25 До свiтанку

СТБ 5:20 “Чужi помилки. Карти, грошi, три сестри” 6:00 15:50 “Все буде добре!” 7:50 18:20 “Неймовiрна правда про зiрок” 9:10 “Фермер шукає дружину-2” 11:05 Х/ф “Знак долi” 13:40 “Битва екстрасенсiв” 14:45 “Битва екстрасенсiв. Чорнi та бiлi” 18:00 22:00 “Вiкна-Новини” 20:00 22:40 “МастерШеф-2” 0:40 Т/с “Доктор Хаус” 1:30 Х/ф “Комiсар Рекс” 2:25 Х/ф “День народження Буржуя-2”

Перший канал 7:00 10:00 19:00 Новини 7:05 10:15 “Доброго ранку” 10:40 “Жити здорово!” 11:35 Контрольна закупiвля 12:05 3:25 “Модний вирок” 13:15 Т/с “Обручка” 14:10 “Дешево та сердито” 15:00 Iншi новини 15:20 “Час обiдати!” 16:15 Т/с “Убивча сила” 18:05 Т/с “Нерiвний шлюб” 19:40 Зрозумiти. Пробачити 20:10 “Давай одружимося!” 21:00 1:40 “Нехай говорять” 22:00 “Час” 22:30 Т/с “Розлучення” 0:25 “Вечiрнiй Ургант” 1:00 Нiчнi новини

16:00 2:00 Досвiдос 16:40 22:50 Вайфайтери 19:30 0:45 БарДак 20:35 Дайош молодьож! 23:15 Надто грубо для Ю-туб’а 23:50 Т/с “Загублена” 2:25 До свiтанку

СТБ 4:40 “Чужi помилки. Випробування для самотньої мами” 5:25 15:50 “Все буде добре!” 6:55 18:20 “Неймовiрна правда про зiрок” 8:35 “Вагiтна у 16” 9:35 “Доньки-матерi” 10:40 Х/ф “Павутинка бабиного лiта” 12:45 “Битва екстрасенсiв. Чорнi та бiлi” 18:00 22:00 “Вiкна-Новини” 20:00 22:40 “Зваженi та щасливi-2” 1:30 Т/с “Доктор Хаус” 2:15 Т/с “Комiсар Рекс” 3:10 Х/ф “День народження Буржуя-2”

Перший канал 7:00 10:00 13:00 16:00 19:00 6:00 Новини 7:05 10:15 “Доброго ранку” 9:00 “Курбан-байрам” 10:40 “Жити здорово!” 11:40 “Контрольна закупiвля” 12:05 3:25 “Модний вирок” 13:15 Т/с “Обручка” 14:10 “Дешево та сердито” 15:00 Iншi новини 15:20 “Час обiдати!” 16:15 Т/с “Убивча сила” 18:05 Т/с “Нерiвний шлюб” 19:40 Зрозумiти. Пробачити 20:10 “Давай одружимося!” 21:00 1:40 “Нехай говорять” 22:00 “Час” 22:30 6:05 Т/с “Розлучення” 0:25 “Вечiрнiй Ургант” 1:00 Нiчнi новини 1:10 “Мiськi пiжони”

НТ Н 6:30 Х/ф “Невизначена особа” 8:30 Ранковий “Свiдок” 9:00 “Кримiнальнi справи” 10:00 Т/с “Марш Турецького” 12:00 Т/с “Детективи” 12:25 Т/с “Журов” 14:35 19:30 Т/с “Лiтєйний” 16:45 19:00 23:45 “Свiдок” 17:00 Т/с “Полювання на iзюбра” 21:45 Т/с “Кримiналiсти: мислити як злочинець” (2) 22:45 Т/с “CSI: Нью-Йорк - 8” 0:15 Х/ф “Останнiй мисливець” 2:30 “Речовий доказ”

Новий канал 6:35 7:05 7:40 8:45 Пiдйом 7:30 8:30 19:00 Репортер 9:00 16:50 Т/с “Не родись вродлива” 9:55 17:50 Т/с “Воронiни” 13:20 14:20 Kids Time 13:25 М/с “Пригоди Джекi Чана” 14:00 М/с “Сильвестр i Твiттi - детективи” 14:45 15:45 Teen Time 14:50 Т/с “Друзi” 15:50 23:00 Т/с “Свiтлофор” 19:30 1:20 Спортрепортер 19:35 Пiраньї 20:00 Т/с “Щасливi разом” 22:00 Ближче до тiла 0:05 Т/с “Звабливi i вiльнi” 1:30 Служба розшуку дiтей

ІНТЕР 5:30 23:05 Т/с “Зовнiшнє спостереження” 7:00 8:00 8:30 9:00 12:00 18:00 Новини 7:10 8:35 “Ранок з IНТЕРом” 9:10 “Знак якостi” 9:55 Т/с “Повернення Мухтара” 12:15 Програма “До суду” 13:20 “Судовi справи” 14:40 Д/с “Слiдство вели...

НТ Н 6:30 Х/ф “Збройний опiр” 8:30 Ранковий “Свiдок” 9:00 “Кримiнальнi справи” 10:00 Т/с “Марш Турецького” 12:00 Т/с “Детективи” 12:30 Т/с “Журов” 14:35 19:30 Т/с “Лiтєйний” 16:45 19:00 23:45 “Свiдок” 17:00 Т/с “Громадянин начальник - 2” 21:45 Т/с “Кримiналiсти: мислити як злочинець” 22:45 Т/с “CSI: Нью-Йорк - 8” 0:15 “Випадковий свiдок” 0:30 “Покер. PokerStars Pro Challenge” 1:35 Х/ф “Шлях дракона” 3:50 “Речовий доказ”

Новий канал 5:10 Т/с “Стройбатя” 5:55 6:40 Очевидець 6:35 7:05 7:40 8:45 Пiдйом 7:30 8:30 19:00 Репортер 9:00 16:50 Т/с “Не родись вродлива” 9:55 21:00 Т/с “Воронiни” 13:15 14:20 Kids Time 13:20 М/с “Сильвестр i Твiттi детективи” 14:45 15:40 Teen Time 14:50 Т/с “Друзi” 15:45 23:00 Т/с “Свiтлофор” 19:30 1:20 Спортрепортер 19:35 Пiраньї 20:00 Т/с “Щасливi разом” 22:00 Парад порад 0:05 Т/с “Звабливi i вiльнi” 1:30 Служба розшуку дiтей 1:35 Т/с “Одна нiч кохання” 2:25 Т/с “Останнiй акорд” 3:10 4:00 Зона ночi

ІНТЕР 5:30 23:05 Т/с “Зовнiшнє спостереження” 7:00 8:00 8:30 9:00 12:00

з Леонiдом Каневським 2” 15:45 Т/с “Вулицi розбитих лiхтарiв 11” 18:10 Т/с “Кровинушка” 19:05 “Про життя” 20:00 3:05 “Подробицi” 20:30 Подробицi. Неформат 21:00 Т/с “Земський лiкар. Продовження” 1:10 “Парк автомобiльного перiоду” 1:35 Х/ф “Перший пострiл”

ICTV 6:50 Т/с “Леся+Рома” 7:40 Несекретнi файли 8:45 Факти. Ранок 9:35 19:30 1:25 Надзвичайнi новини 9:55 16:25 Т/с “Агент нацiональної безпеки” 12:25 13:00 Т/с “Сильнiше за вогонь” 12:45 Факти. День 13:50 22:45 Т/с “Прокурорська перевiрка” 15:00 20:15 Т/с “Надзвичайна ситуацiя” 18:45 Факты. Вечiр 21:40 Вибори-2012 0:05 Факти. Пiдсумки дня

ТВ-5 8:30 22:50 Повiдомляємо 8:40 Домострой 9:15 “Переможний голос вiруючого” з К.Коуплендом 9:45 “Це Україна” 9:50 15:25 Ваше здоров’я 10:20 “Сад. Город. Квiтник” 10:35 “Дивний Свiт вiйськових машин” 11:25 18:00 Т/с “Спадкоємцi дель Монте” 12:15 “Повiдомляємо” 12:35 “Велике фотополювання Дага

18:00 Новини 7:10 8:35 “Ранок з IНТЕРом” 7:30 20:40 3:20 “Спорт у Подробицях” 9:10 5:00 “Знак якостi” 9:55 Т/с “Повернення Мухтара” 12:15 Програма “До суду” 13:20 “Судовi справи” 14:40 Д/с “Слiдство вели... з Леонiдом Каневським 2” 15:45 Т/с “Вулицi розбитих лiхтарiв 11” 18:10 Т/с “Кровинушка” 19:05 “Про життя” 20:00 2:40 “Подробицi” 20:30 Подробицi. Неформат 21:00 Т/с “Земський лiкар” 1:10 Х/ф “Чужа гра” 3:25 “Служба розшуку дiтей”

ICTV 5:40 4:15 Свiтанок 6:45 7:30 Дiловi факти 7:00 Т/с “Леся+Рома” 7:40 Максимум в Українi 8:45 Факти. Ранок 9:35 19:30 Надзвичайнi новини 9:55 16:25 Т/с “Агент нацiональної безпеки” 12:30 13:00 Т/с “Сильнiше за вогонь” 12:45 Факти. День 13:50 22:50 Т/с “Прокурорська перевiрка” 15:05 20:15 Т/с “Надзвичайна ситуацiя” 18:45 Факты. Вечiр 21:40 Вибори-2012 0:05 Факти. Пiдсумки дня 0:20 Т/с “Кодекс честi-4”

ТВ-5 4:30 “Ранок з “ТВ-5” 8:30 22:50 “Повiдомляємо” 8:40 “П’яте колесо” 9:10 “Це Україна” 9:15 “Переможний голос вiруючого” з К.Коуплендом 9:45 М/с “Веселi звiрята”

НАСЕЛЕННЯ НЕ ВІРИТЬ У НАЦВАЛЮТУ, ТОМУ АКТИВНО СКУПОВУЄ ДОЛАРИ.

Гарднера” 13:00 19:00 22:00 Новини 13:10 Сiмейний кiнозал 14:35 “Портрети дикої природи” 17:00 “Хiт-парад “Play Off” 17:30 “Смаковi переваги” 17:55 “Кiно NEWS” 19:50 Казка Домовушi 20:15 “Домострой Travel” 23:00 Х/ф “Востаннє” 0:30 “Українська 10-ка” 1:40 “Новини “ТВ-5”

РТР “Планета” 7:00 “Ранок Росiї” 11:00 “1000 дрiбниць” 11:35 “Про найголовнiше” 12:15 0:40 Т/с “Опери. Хронiки вiддiлу вбивств” 13:00 16:00 19:00 Вiстi 13:35 “Все буде добре!” 14:25 3:55 Т/с “Єфросинiя. Тайгова любов” 15:10 4:40 Т/с “Iнститут шляхетних панянок” 16:25 0:15 Новини культури 16:40 “Монолог в 4-х дiях”. Геннадiй Полока. Ч 3 17:10 Т/с “П’ята група кровi” 18:40 Мiсцевий час 19:25 3:15 “Прямий ефiр” 20:10 5:25 Т/с “Катерина. Родина” 21:45 Т/с “Чуже обличчя” 22:35 Врятувати вiд Освенцима. Подвиг полiтрука Кисельова” 23:30 Сатi. Ненудна класика... 1:30 “Вiстi +” 1:45 Х/ф “Батьки i дiти”

10:10 “Таємницi пiдводного свiту” 10:35 “NaVsi100.com” 11:25 18:00 Т/с “Спадкоємцi дель Монте” 12:35 “Своїми очима” 13:00 15:00 16:30 19:00 22:00 “Новини “ТВ-5” 13:10 Сiмейний кiнозал 15:25 “Свiт подорожей. Еквадор” 17:00 “Хiт-парад “Play Off” 17:30 “Свiт екзотичних островiв. Сейшелi” 17:55 “Кiно NEWS” 19:50 “Казка Домовушi” 20:15 Давайте розберемося 20:50 “Вибори 2012” 21:10 “Домострой” 23:00 Х/ф “Мертва дiвчина” 0:25 “Українська 10-ка” 2:25 Нiчний канал 4:25 “Музичний NonStop”

РТР “Планета” 7:00 “Ранок Росiї” 11:00 “Дива Росiї” 11:35 “Про найголовнiше” 12:15 0:30 Т/с “Опери. Хронiки вiддiлу вбивств” 13:00 16:00 19:00 Вiстi 13:35 “Все буде добре!” 14:25 3:55 Т/с “Єфросинiя. Тайгова любов” 15:10 4:40 Т/с “Iнститут шляхетних панянок” 16:25 0:05 Новини культури 16:40 “Монолог в 4-х дiях”. Геннадiй Полока. 17:10 Т/с “На сонячному боцi вулицi” 18:40 Мiсцевий час 19:25 3:15 “Прямий ефiр” 20:10 Т/с “Катерина. Родина” 21:45 Т/с “Чуже обличчя” 22:35 “Двобiй” 1:15 “Вiстi +” 1:35 Х/ф “Батьки i дiти” 2:40 Вiстi.ru

www.polvisti.com


18 жовтня 2012 року П’ЯТНИЦЯ, 26 ЖОВТНЯ

1+1 6:00 7:00 8:00 9:00 19:30 ТСН 6:45 7:10 8:05 9:10 “Снiданок з 1+1” 10:00 17:10 Т/с “Величне столiття. Роксолана” 12:30 “Знiмiть це негайно” 13:35 “Повне перевтiлення. Дiм за тиждень - 2” 14:35 4:25 “Не бреши менi - 3” 15:40 “Сiмейнi мелодрами - 2” 16:45 “ТСН. Особливе” 20:15 “Вечiрнiй квартал” 22:20 Х/ф “Iсторiя лицаря” 1:15 Х/ф “Блокпост”

УТ-1 6:05 7:00 8:00 12:00 Новини 6:15 7:10 8:10 0:45 1:15 За 80 днiв навколо спорту 6:25 6:35 7:30 7:45 Тема дня 6:40 Вчимося разом 6:50 Православний календар 6:55 Хазяїн у домi 7:35 Ера бiзнесу 7:40 Глас народу 7:50 Фiнансовi поради 8:20 Помiж рядками 8:40 Кориснi поради 9:15 11:55 Офiцiйна хронiка 9:30 Один на один 10:50 Про головне 11:15 Крок до зiрок 12:10 21:10 Дiловий свiт 12:20 5:20 “Надвечiр’я” 12:55 “Мелодiя двох сердець” 14:35 Шляхами України 15:00 Новини (сурдопереклад) 15:20 Бенефiс Ю.Гальцева та О.Воробей

СУБОТА, 27 ЖОВТНЯ

1+1 6:35 М/ф “Смурфи” 7:20 “Справжнi лiкарi - 2” 8:20 “Кулiнарна академiя” 9:00 “Хто там?” 10:10 10:35 М/с “Чiп i Дейл” 11:00 12:05 5:00 “Свiт навиворiт - 2: Iндiя” 13:35 “Свiтське життя” 14:35 М/ф “Iсторiя iграшок” 16:20 “Вечiрнiй квартал” 18:30 “Розсмiши комiка” 19:30 3:05 ТСН 20:15 “Операцiя краса - 2” 21:55 Х/ф “А мама краща!” 23:40 Х/ф “Рекетир”

УТ-1 6:10 Мультфiльм 6:20 Свiт православ’я 7:25 Кориснi поради 7:40 Олiмпiйський виклик 8:00 Х/ф “Визволення” 11:05 КВК. Кубок Президента 15:30 Золотий гусак 16:00 2:00 Свiт атома 16:25 Футбол. Чемпiонат України. Прем’єр-лiга. “Таврiя” (С.) - “Шахтар” (Д.) 18:20 КВК. Кубок Президента. Фiнал 20:50 Мегалот 20:55 1:25 Пiдсумки дня 21:30 Концерт Вiтаса “Мама i син”

НЕДІЛЯ, 28 ЖОВТНЯ

1+1 6:15 Х/ф “Розтелепа” 8:10 3:50 “Ремонт +” 9:00 “Лото-забава” 10:10 10:35 М/с “Чiп i Дейл” 11:00 “Кулiнарна академiя” 11:25 “На ножах” 12:30 “Чотири весiлля - 2” 14:00 “Розсмiши комiка” 15:00 Х/ф “Iсторiя лицаря” 17:20 Х/ф “Чоловiк на годину” 19:25 20:00 “Вибори 2012” 19:30 ТСН 23:00 “Свiтське життя” 1:15 Х/ф “Корабель дурнiв”

УТ-1 6:10 Мультфiльм 6:30 Крок до зiрок 7:15 Моя земля - моя власнiсть 7:30 Сiльський час 8:00 Укравтоконтинент 8:40 Олiмпiйський виклик 9:00 “Вибори-2012” 19:30 Новини 19:50 “Нiч виборiв” 1:20 Трiйка, Кено, Максима 1:25 “Нiч виборiв”

ТРК “Україна” 6:00 5:15 Срiбний апельсин 6:40 8:00 12:00 13:00 14:00 15:00 17:00 18:00 Подiї 7:00 8:10 Х/ф “Крутий”

Пологівські вісті

17:50 Вибори-2012. Передвиборна агiтацiя. Комунiстична партiя України 18:00 Концерт Партiї Регiонiв 21:15 Шустер-Live 0:30 1:00 Пiдсумки 1:20 Трiйк а, Кено, Секунда удачi

ТРК “Україна” 6:00 Т/с “Єфросинiя. Продовження” 7:00 Ранок з “Україною” 9:25 13:10 Т/с “Слiд” 10:00 20:00 Т/с “Розлучення” 11:10 Т/с “Карпов” 12:10 4:25 “Нехай говорять” 15:35 Щиросерде зiзнання 16:00 Право на захист 17:00 19:00 3:25 Подiї 17:15 Критична точка 18:00 Т/с “Джамайка” 19:20 3:45 “Говорить Україна” 21:10 Т/с “Iнтерни” 23:00 Х/ф “Чортове колесо” 0:45 Х/ф “Фрост проти Нiксона”

ТЕТ 6:00 М/с “Перчинка Енн” 6:45 Телепузики 7:40 Мультик з Лунтiком 8:00 М/с “Лiло i Стiч” 8:35 Т/с “Кремлiвськi курсанти” 9:40 Т/с “Всi жiнки - вiдьми” 10:40 Т/с “Беверлi Гiлз 90210. Нове поколiння” 11:40 18:50 Богиня шопiнгу 12:20 17:05 Маша та моделi 2 12:45 Т/с “Хто у домi господар?” 13:25 17:45 21:00 Т/с “Моя прекрасна няня” 14:30 Рай, гудбай 15:00 Ка$та 15:35 1:35 У ТЕТа тато! 23:00 Д/ф “10 рокiв пiд “Покровом” 23:55 Особливий погляд 0:15 Ексклюзивне iнтерв’ю 1:20 Суперлото, Трiйка, Кено

ТРК “Україна” 6:00 5:45 Срiбний апельсин 7:00 Ранок з “Україною” 9:00 Щиросерде зiзнання 10:00 Додому на свята 11:00 14:00 17:00 Т/с “Варенька. I в горi, i в радостi” 19:00 3:25 Подiї 19:20 Т/с “Розлучення” 21:30 Х/ф “Крутий” 23:25 Х/ф “Фартовий” 1:25 Х/ф “ Кiльк а гарних хлопцiв”

ТЕТ 6:00 М/с “Перчинка Енн” 6:45 М/с “Перерва” 7:10 М/с “Лунтiк” 7:55 Телепузики 8:35 Байдикiвка 9:00 Мультик з Лунтiком 9:40 М/с “Чорний плащ” 10:40 Дикi та смiшнi 11:05 Т/с “Хто у домi господар?” 11:45 13:30 Т/с “Моя прекрасна няня” 12:50 ТЕТ 14:35 Мiстер Трололо 15:25 Х/ф “Ерагон” 17:35 М/ф “Принцеса i жаба” 19:35 Х/ф “П’ятий елемент” 22:20 Дайош молодьож! 22:45 Слава зi С.Славiним 22:50 Х/ф “Лепрекон 2” 0:35 Comedy Woman 9:00 Ласкаво просимо 10:00 Герої екранів 11:00 Найкращий кухар на селi 12:15 4:30 Т/с “Дорожнiй патруль - 11” 13:20 14:15 15:15 Т/с “Iнтерни” 16:00 17:10 18:05 Т/с “Поки цвiте папороть” 19:00 3:45 Подiї тижня 19:45 Вибори-2012 0:15 Х/ф “Жерсть” 2:20 Х/ф “Подорож примари”

ТЕТ 6:00 М/с “Перчинка Енн” 6:45 ТЕТ 7:10 М/с “Лунтiк” 7:55 Телепузики 8:35 Байдикiвка 9:00 Мультик з Лунтiком 9:40 М/с “Чорний плащ” 10:05 М/ф “Незнайка на Мiсяцi” 10:35 М/ф “Чарiвна карусель” 12:25 Х/ф “Ерагон” 14:35 Мiстер Трололо 15:25 19:00 Альо, директор?! 16:15 Х/ф “П’ятий елемент” 20:00 Рай, гудбай 22:30 Слава зi С.Славiним 22:50 Х/ф “Хлопцi з жiночого гуртожитку” 0:45 Comedy Woman

СТБ 5:35 М/ф “Зачарований хлопчик” 6:20 Х/ф “Вiрнi друзi” 8:05 “Снiданок з Ю.Висоцькою” 8:15 “Їмо вдома” 9:40 “Караоке на Майданi” 10:40 “МастерШеф-2”

16:00 2:00 Досвiдос 16:40 22:50 Вайфайтери 19:15 БАгиня шопiнгу. Без цензури 19:55 1:10 БарДак 22:05 Дайош молодьож! 22:30 Слава зi С.Славiним 23:15 Надто грубо для Ю-туб’а 23:50 Т/с “Загублена”

СТБ

5:00 “Чужi помилки” 5:45 Х/ф “Час бажань” 7:20 Х/ф “Молода дружина” 9:25 Х/ф “Особисте життя лiкаря Селiванової” 17:45 22:00 “Вiкна-Новини” 17:55 Х/ф “В бiй iдуть лише “старi” 20:00 22:40 “Танцюють всi!-5” 0:20 “ВусоЛапоХвiст” 1:25 Х/ф “Павутинка бабиного лiта”

Перший канал 7:00 10:00 13:00 16:00 19:00 Новини 7:05 10:15 “Доброго ранку” 10:40 “Жити здорово!” 11:40 “Контрольна закупiвля” 12:05 “Модний вирок” 13:15 Т/с “Обручка” 14:10 “Дешево та сердито” 15:00 Iншi новини 15:20 “Час обiдати!” 16:15 Т/с “Убивча сила” 18:05 Т/с “Нерiвний шлюб” 19:40 “Зрозумiти. Пробачити” 20:10 “Поле чудес” 21:00 “Нехай говорять” 22:00 “Час” 22:30 “Нi хвилини спокою...” Концерт В.Добринiна 0:35 “Вечiрнiй Ургант” 1:25 “Мiськi пiжони” 1:55 Х/ф “Сповiдь утриманки” 1:35 До свiтанку

СТБ 5:00 М/ф “Маугли” 6:05 Х/ф “Дiти понедiлка” 7:50 “Караоке на Майданi” 8:50 “Снiданок з Ю.Висоцькою” 9:00 “Їмо вдома” 10:05 “Зваженi та щасливi-2” 15:05 “Танцюють всi!-5” 19:00 “Х-Фактор-3” 22:15 “Моя правда” 23:40 “Х-Фактор-3. Пiдсумки голосування” 0:50 “Детектор брехнi-2” 1:45 Х/ф “День народження Буржуя-2”

Перший канал

7:00 11:00 13:00 16:00 19:10 Новини 7:10 “Бiополе. Невидима сила” 8:00 Х/ф “Хижаки” 9:25 “Грай, гармонь улюблена!” 10:00 “Розумницi i розумники” 10:45 “Слово пастиря” 11:15 “Смак” 11:50 “Цiна успiху Л. Фiлатова” 12:45 “Смiшарики” 13:15 “Абракадабра” 15:00 16:15 Х/ф “Кур’єр” 16:45 “Ну й нехай!” 17:20 “Народна медицина” 18:15 “Чекай на мене” 19:20 “Людина i закон” 20:15 “Хвилина слави” 22:00 “Час” 22:20 “Сьогоднi ввечерi” 23:50 “Що? Де? Коли?” 0:55 “Червона зiрка” 14:30 “Х-Фактор-3” 19:00 “Битва екс трасенс iв. Апокалiпсис” 21:35 Х/ф “Сонцеворот” 23:50 Х/ф “Молода дружина” 1:50 Х/ф “День народження Буржуя-2”

Перший канал 7:00 11:00 13:00 Новини 7:10 Х/ф “До Чорного моря” 8:20 Х/ф “Пробач нас, перше кохання” 9:35 “Служу Вiтчизнi!” 10:00 “Здоров’я” 11:10 “Непутнi нотатки” 11:30 “Доки всi вдома” 12:15 “Фазенда” 12:45 “Смiшарики. Пiн-код” 13:15 Середовище проживання 14:05 Т/с “Дiльниця” 17:10 Х/ф “Найчарiвнiша та найпривабливiша” 18:35 “Великi перегони. Братерство кiлець” 20:00 “Клуб Вес елих i Кмiтливих”. Вища лiга 22:00 Недiльний “Час” 23:00 “Настя”. Вечiрнє шоу 0:00 “Познер” 2:40 Х/ф “Шанс”

НТ Н 5:50 “Легенди бандитського Ки єв а” 7:15 Т/с “По той бiк вовкiв” 11:30 “Легенди карного розшуку” 12:00 3:35 “Агенти впливу” 13:00 Т/с “Розкол” 15:05 Т/с “Кулiнар”

НТ Н 6:25 Х/ф “Оскаженiлий автобус” 8:30 Ранковий “Свiдок” 9:00 “Кримiнальнi справи” 10:00 Т/с “Марш Турецького-2” 12:00 Т/с “Детективи” 12:25 Т/с “Журов” 14:30 Т/с “Лiтєйний” 16:45 19:00 3:10 5:00 “Свiдок” 17:00 Т/с “Громадянин начальник - 2” 19:30 Т/с “По той бiк вовкiв” 0:00 Х/ф “Московська спека” 1:40 Х/ф “Останнiй мисливець”

Новий канал

5:05 Т/с “Стройбатя” 5:45 4:50 Зона ночi Культура 5:55 6:40 Очевидець 6:35 7:05 7:40 8:45 Пiдйом 7:30 8:30 19:00 1:00 Репортер 9:00 16:50 Т/с “Не родись вродлива” 9:55 17:50 21:00 Т/с “Воронiни” 13:15 14:20 Kids Time 13:20 М/с “Сильвестр i Твiттi - детективи” 14:45 15:40 Teen Time 14:50 Т/с “Друзi” 15:45 23:00 Т/с “Свiтлофор” 19:30 1:15 Спортрепортер 19:35 Пiраньї 20:00 Т/с “Щасливi разом” 22:00 Україна чудес 2 0:00 Т/с “Звабливi i вiльнi” 1:25 Т/с “Одна нiч кохання”

ІНТЕР

5:30 Т/с “Зовнiшнє спостереження” 7:00 8:00 8:30 9:00 12:00

НТ Н 7:20 Т/с “Прямуючи на пiвдень” 9:15 Х/ф “Хто ви, пане КА?” 11:30 “Речовий доказ” 12:00 23:00 “Головний свiдок” 13:00 Х/ф “Московська спека” 15:00 Т/с “УГРО - 3” 19:00 Т/с “Кулiнар” 23:55 “Випадковий свiдок” 0:20 Х/ф “Метеор”

Новий канал 5:45 Т/с “Останнiй акорд” 5:55 Кохання всього життя 6:10 5:10 Зона ночi Культура 7:20 Зроби менi смiшно 9:00 М/с “Кунг-фу Панда” 9:35 М/с “Пiнгвiни з Мадагаскару” 10:00 Готуй 11:00 Нашi в Рашi 12:00 Т/с “Татусевi дочки” 15:55 ШоумаSтгоуон 19:00 М/ф “Гномео i Джульєтта” 20:40 Х/ф “Сутiнки” 23:05 Х/ф “Штат самотньої зiрки”

ІНТЕР 4:45 “Знак якостi” 4:55 Т/с “Бiлий налив” 8:00 “Позаочi” 9:00 “Орел i Решка” 10:00 “Україно, вставай!” 10:50 “Сiмейний пес” 11:50 “Найрозумнiший” 13:50 Х/ф “Зовсiм iнше життя” 17:55 “Бенефiс “Кроликiв” 30 рокiв гумору” 20:00 1:20 “Подробицi” 19:00 Т/с “Каменська - 5” 23:00 Х/ф “Парадиз” 1:00 Х/ф “Смертоносний воїн”

Новий канал

6:10 Т/с “Останнiй акорд” 6:55 8:25 Зроби менi смiшно 7:45 Церква Христова 8:00 Запитайте в лiкаря 9:15 М/с “Кунг-фу Панда” 9:55 М/с “Пiнгвiни з Мадагаскару” 10:15 Шоу Шара 11:20 Недiльний офiс 12:25 Т/с “Щасливi разом” 15:30 М/ф “Гномео i Джульєтта” 17:20 Х/ф “Сутiнки” 20:00 ШоумаSтгоуон 22:05 Х/ф “Кохання з повiдомленням” 0:15 Х/ф “Грошики”

ІНТЕР 5:30 Х/ф “Змiєлов” 7:00 М/с “Вiнкс” 8:30 “Глянець” 9:30 “Школа доктора Комаровського” 10:05 “НЕДIЛ Я З “КВАРТАЛОМ”” 11:05 “Свати бiля плити” 11:30 Х/ф “Любов i голуби” 13:55 Т/с “Доярка з Хацапетiвки” 17:50 Х/ф “Наречений за оголошенням” 20:00 “Подробицi тижня” 21:00 “Нiч виборiв” 2:00 “Ювiлейна “Премiя МУЗ2В-2012””

18:00 Новини 7:10 7:35 8:10 8:35 “Ранок з IНТЕРом” 9:10 12:35 Т/с “Захисниця” 18:10 Т/с “Кровинушка” 19:05 Програма “Про життя” 20:00 “Подробицi” 20:30 “Подробицi. Неформат” 20:40 Спорт у Подробицях 21:00 “Велика полiтика з Є.Кисельовим” 0:00 Х/ф “Адвокат диявола” 2:25 Х/ф “Хвiст виляє собакою” ICTV 5:25 8:45 12:45 18:45 0:05 3:40 Факти 5:40 4:25 Свiтанок 7:00 Т/с “Леся+Рома” 7:40 Стоп-10 9:35 19:30 Надзвичайнi новини 9:55 16:25 Т/с “Агент нацiональної безпеки” 12:30 13:00 Т/с “Сильнiше за вогонь ” 13:50 22:45 Т/с “Прокурорська перевiрка” 15:00 20:15 Т/с “Надзвичайна ситуацiя” 21:40 Вибори-2012 0:20 Т/с “Кодекс честi-4”

ТВ-5

4:30 “Ранок з “ТВ-5” 6:20 “Музичний NonStop” 8:35 “Хiт-парад “FM-TV” 9:10 18:00 “Це Україна. м.Луцьк” 9:15 “Переможний голос вiруючого” 9:45 М/с “Веселi звiрята” 10:35 “Таємницi пiдводного свiту. Морський диявол” 20:25 “Ювiлейна “Премiя МУЗ-ТВ-2012”” 0:30 3:10 Х/ф “ Улюблена дочка тата Карло”

ICTV 6:05 18:45 Факти 6:25 Iнший футбол 6:50 Козирне життя 7:30 Останнiй герой-2 8:50 Зiрка YouTube 10:00 Дача 10:30 Квартирне питання 11:20 Екстрений виклик 12:20 Несекретнi файли 13:25 Дивитися всiм! 15:30 Х/ф “Ск елелазк а i останнiй з 7-ї колиски” 17:45 Максимум в Українi 19:00 Х/ф “Про що розмовляють чоловiки?” 23:00 Наша Russia 0:00 Х/ф “Чистильник” 1:50 Х/ф “Дещо про Генрi”

ТВ-5 6:25 “Своїми очима. Таємничий Непал” 6:45 “NaVsi100.com” 7:35 “Велике фотополювання Дага Гарднера” 8:00 11:15 “Це Україна. Вежi над Iквою” 8:35 Дитяча година 9:40 “Свiт екзотичних островiв. Сейшелi” 10:10 18:10 “Ваше здоров’я” 10:50 “Як я заробив с вої мiльйони” 11:20 0:50 “Play Off”

ICTV 6:10 Факти 7:20 Квартирне питання 8:05 Анекдоти по-українськи 8:40 Дача 9:30 Дивитися всiм! 10:30 Наша Russia 11:30 Козирне життя 12:00 Iнший футбол 12:30 Х/ф “Ск елелазк а i останнiй з 7-ї колиски” 14:45 Х/ф “Про що розмовляють чоловiки?” 16:45 Х/ф “Про що ЩЕ розмовляють чоловiки?” 18:45 Факти тижня 19:45 Факти. Спецвипуск. Вибори-2012 20:45 Останнiй герой-2 22:00 Х/ф “Троя” 1:15 Х/ф “Чистильник”

ТВ-5 6:20 “Феєрiя подорожей. Данiя” 6:45 “Хiт-парад “FM-TV” 7:40 “Хронiка подiй” 8:00 11:20 “Це Україна. Форпост Православ’я” 8:05 “Блага звiстка” 8:35 Дитяча година 9:50 “Дивiться, хто прийшов. Г.Сiдакова” 10:10 18:10 “Ваше здоров’я” 10:50 “Життя, повне радостi” 11:25 “Кiно NEW S” 11:50 “Дорога плюс” 12:20 18:40 “Торговель ний ряд-новини”

ІМПОРТ ТОВАРІВ В УКРАЇНУ ПЕРЕВИЩИВ ЕКСПОРТ НА 10 МЛРД. ДОЛАРІВ.

7

11:00 “Як я заробив с вої мiльйони” 11:20 Т/с “Спадкоємцi дель Монте” 12:25 18:05 “Ваше здоров’я” 13:00 15:00 16:30 19:00 22:00 “Новини “ТВ-5” 13:10 Сiмейний кiнозал 15:20 “Столицi миру. Нiцца” 17:00 “Велике фотополювання Дага Гарднера” 17:30 “Дорога плюс” 18:40 “Кiно NEW S” 19:50 “Казка Домовушi” 20:10 21:05 “Вибори 2012” 20:40 “Дивiться, хто прийшов” 23:00 Х/ф “Злодiї” 0:45 “Українська 10-ка” РТР “Планета” 1:50 Нiчний канал 7:00 “Ранок Росiї” 10:55 “Вся Росiя” 11:10 “1000 дрiбниць” 11:40 “Про найголовнiше” 12:15 Т /с “О пери. Хронiки вiддiлу вбивств” 13:00 16:00 19:00 Вiстi 13:35 “Все буде добре!” 14:25 3:55 Т/с “Єфросинiя. Тайгова любов” 15:10 4:40 Т/с “Iнститут шляхетних панянок” 16:25 Новини культури 16:40 “Генiї та лиходiї” 17:10 Т/с “На сонячному боцi вулицi” 18:40 Мiсцевий час 19:25 3:15 “Прямий ефiр” 20:10 Х/ф “Сiльська iсторiя” 23:30 “Бiла студiя” 0:15 “Культурна революцiя” 1:05 “Дорога 11:50Х/ф “Дивiтьс я, назад” хто прийшов. А. Лiєпа” 12:20 18:40 “Торговель ний ряд-новини” 13:00 Х/ф “Про Червону Шапочку” 15:10 “Кiно NEW S” 15:40 Х/ф “Пригоди молодого Iндiани Джонса” 17:05 “Домострой Travel” 17:30 23:00 “Хронiка подiй” 17:50 “Дзвона Православ’я” 19:25 “Казка Домовушi” 20:00 Зiрка кiно. К.Раппопорт 21:30 Х/ф “Пiдстава” 23:20 Х/ф “Паркування” 1:30 Нiчний канал

РТР “Планета” 7:00 10:00 13:00 Вiстi 7:20 Х/ф “Дорога назад” 9:00 “Звичайний концерт” 9:25 “Суботник” 10:20 “Дива Росiї” 10:45 “Бермудський трикутник. Лiгвище диявола” 11:30 Т/с “Будинок бiля великої рiчки” 13:25 “Чесний детектив” 13:55 “Городок”. Дайджест 14:25 “Чорнi дiри. Бiлi плями” 15:10 “Сповiдь фаталiстки” 15:55 Х/ф “Дружина пiшла” 17:25 5:10 “Суботнiй вечiр” 19:00 Вiстi в суботу 19:50 “Танцi з Зiрками” 22:35 “Романтика романсу” 23:30 “Лiнiя життя” 0:30 Х/ф “Проїзний квиток” 13:00 Х/ф “Загадка Наталi Вуд” 15:40 “Титани бiзнесу. Дональд Трамп” 16:30 “П’яте колесо” 17:00 “Чоловiчi розваги” 17:30 “Домострой” 19:25 “Казка Домовушi” 20:00 Х/ф “Дiти Дюни” 21:30 Х/ф “Ранi” 0:50 “Хiт-парад “Play Off” 1:20 Х/ф “Мiсто на границi”

РТР “Планета” 5:45 Х/ф “А ви йому хто?” 7:20 “Сам собi режисер” 8:00 “Смiхопанорама” 8:25 “Ранкова пошта” 9:00 12:00 Вiстi 9:10 12:20 Мiсцевий час 9:45 “Тваринний свiт” 10:15 Мультфiльм 10:30 Т/с “Будинок бiля великої рiчки” 12:25 “Вся Росiя” 12:40 “Ми родом з мультикiв” 13:30 “Влада факту” 14:15 “Квиток у Великий” 15:00 1:25 Х/ф “Особиста справа суддi Iванової” 16:25 2:50 “Смiятися дозволяється” 18:00 Вiстi тижня 19:30 4:25 Х/ф “Павутинка бабиного лiта” 21:10 “Недiльний вечiр” 22:45 Концерт бардовсь кої пiснi 23:50 Х/ф “Гувернантка”

www.polvisti.com


8

18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті ПОЛІТИЧНА РЕКЛАМА

З

гідно з рейтингами, складеними серйозними соціологічними компаніями, ПАРТІЯ РЕГІОНІВ є беззаперечним лідером парламентських перегонів. Довіра виборців не виникає просто так, авторитет мож-

на заробити лише реальними справами. Жодна політсила в Україні ще не зуміла здійснити так багато позитивних змін за такий короткий проміжок часу, як це вдалося зробити ПАРТІЇ РЕГІОНІВ.

Вибори-2012 – чесне змагання ПАРТІЙ Кількість прихильників Партії регіонів зростає, з кожним днем все більше співвітчизників відчувають позитивні зміни свого життя. Вибори до Верховної Ради – це своєрідний барометр народної довіри. Українці готові підтримати кандидатів від ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, отже, реформи йдуть у правильному напрямку. У цій ситуації в опозиціонерів є тільки один козир, лише одна піар-стратегія – звинуватити конкурентів у фальсифікації підсумків голосування і “замутити” черговий майдан. Дійсно, а чому б не затіяти пост-виборну вакханалію і вкрасти перемогу, як це вже траплялося в 2004 році? Саме тому партія влади зацікавлена в абсолютній прозорості процесу, щоб ні в кого не виникло спокуси визнати вибори нелегітимними. П’ятнадцятирічна історія Партії регіонів, багаторічний досвід участі у виборчих кампаніях загартував регіоналів, і вони готові до чесної і відкритої конкурентної боротьби. На кону стоїть репутація, якою ПР ніколи не буде ризикувати, що не можна сказати про опонентів.

Якщо ми уявимо опозиційні сили, як якийсь рупор, то з нього несеться лише одна фраза: “Нас залякують, на нас тиснуть, заважають зустрічатися з виборцями, позбавляють ефірів”. Коли ж просиш їх надати документальні (а не надумані) факти “утисків злочинної влади”, то наші шановні опоненти тушуються і переводять стрілки. Починають стверджувати, мовляв, таке відбувається по всій країні. Та не треба приплітати сюди всю країну, ви конкретизуйте. Адже як виходить: наберуть в опозиційні списки сумнівних (але платоспроможних) підприємців, а коли правоохоронні органи виявляють факти порушення кандидатом-бізнесменом українських законів (з’ясовується, приміром, що він недобросовісний платник податків) – відразу починається волання про репресії і переслідування. Така поведінка потенційних народних обранців є свідченням низької політичної культури або, як варіант, чергової піар-технології. У виборчих списках ПАРТІЇ РЕГІОНІВ немає випадкових людей, а також немає громадян, які мають проблеми із законом. Абсолютно всі кандидати в народні депутати пройшли ретельну

КРОССВОРД «Г»

партійну перевірку, за кожного з них можна поручитися. Ситуація на електоральних полях України кардинальним чином міняється. Люди голосують не серцем, а розумом. Можна мати мішки грошей і на додачу добре підвішений язик, проте... без поваги людей, без авторитету серед місцевої громади виграти вибори не вийде. Давайте будемо чесними і визнаємо – команда Президента України Віктора Януковича проявила політичну волю і зуміла створити рівні правила гри для всіх учасників парламентських перегонів. Новий Закон про вибори визнаний прогресивним і ліберальним, одним з кращих в Європі. Він містить достатньо інструментів для швидкого усунення порушень, зафіксованих в ході виборчої кампанії. Крім того, за ініціативи Партії регіонів реалізований план установки веб-камер на виборчих дільницях. Відеозйомка – ефективна технологія для протидії підтасовок. Будь-яка людина, що має комп’ютер і доступ до Інтернету, може в

ПО ГОРИЗОНТАЛИ: 1. Город и порт в ФРГ. 5. Хищник семейства кошачьих, обитает в Африке, Индии и Средней Азии. 8. Область в медицине, изучающая санитарное состояние среды и быта человека. 9. Город в Великобритании и Шотландии. 10. Учение о музыкальном ритме. 11. Актер, исполняющий трагические роли. 12. В индуистской мифологии небесная река. 15. Болгарская прорицательница. 16. Река в Грузинской ССР. 17. Город и курорт на Черном море. 18. Атмосферное явление во время дождя и сверкания молнии. 21. Остров в группе Антильских островов в Вест-Индии. 22. Город и порт в Иордании на берегу Красного моря. 23. Женское помещение в мусульманском доме. 26. Институт театрального искусства. ПО ВЕРТИКАЛИ: 1. Морская птица с ценным «птичьим мехом». 2. Международное агентство по атомной энергии. 3. Процесс овладения знаниями и навыками. 4. Город и порт в Нидерландах на Серенном море. 5. Черный янтарь. 6. Плоская пластина из эл. изоляционного материала. 7. Спортивная командная игра с мячом овальной формы. 12. Самая высокая вершина украинских Карпат. 13. Город в Архангельской области. 14. Горный массив на Кавказе. 18. Город в Абхазской АССР на Черном море. 19. Дерево рода тополь. 20. Город в Сахалинской области. 23. Напиток из рома и кипятка с сахаром. 24. Высота человека. 25. Планета солнечной системы. ОТВЕТЫ: По горизонтали: 1. Гамбург. 5. Гепард. 8. Гигиена. 9. Глазго. 10. Ритмика. 11. Трагик. 12. Ганга. 15. Ванга. 16. Риона. 17. Анапа. 18. Гроза. 21. Гаити. 22. Акаба. 23. Гарем. 26. Гитис. По вертикали: 1. Гагара. 2. Магатэ. 3. Учение. 4. Гаага. 5. Гагат. 6. Плата. 7. Регби. 12. Говерла. 13. Няндома. 14. Арабика. 18. Гагра. 19. Осина. 20. Анива. 23. Грог. 24. Рост. 25. Марс. РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 5 жовтня 2012 року № 68 Про внесення змін до тарифу з ут римання жит лового будинку по вул. Східній, 7 в м.Пологи Розглянувши листа КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради від 07.09.2012 №1127 про розрахунок витрат на надання послуги та тариф з утримання будинку та прибудинкової території для житлового будинку по вул.Східній, 7 в м.Пологи, керуючись З аконом Укра їни «Про місцеве само врядування в Україні» , Законом України «Про житлово-кому нальні послуги», виконавчий коміт ет Пологівс ької місько ї ради ВИРІШИВ: 1. Затвердити тариф з утримання будинку та прибудинкової території житлового будинку по вул.Східній, 7 в м.Пологи в розмірі 0,58 грн. за 1 кв. м загальної площі. 2. Комунальному унітарному підприємству «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради (директор Луценко О.В.) тариф на утримання будинку та прибудинкової території житлового будинку в м.Пологи по вул.Східній, 7 ввести в дію з 01.10.2012 року. 3. Рішення виконавчого комітету Пологі вської міської ради від 25.11 .2010 №1 «Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій» в частині тарифу на утримання житлового будинку по вул.Східній, 7 в м.Пологи вважати таким, що втратило чинність. 4. Секретарю виконкому Пологівської міської ради оприлюднити дане рішення в зас обах мас ової інфо рмації. В.КОРОЛЬОВ, міський голова.

Кроссворд подготовил А.БЕЛЫЙ, г.Пологи.

РІШЕННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ПОЛОГІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 5 жовтня 2012 року №69 Про внесення змін до тарифу з ут римання жит лового будинку по вул. Привокзальній,19 в м.Пологи Розглянувши листа КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради від 21.08.2012 №1329 про внесення змін до тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по КУП «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради, розрахунок витрат на надання послуги та тариф з утримання будинку та прибудинкової території для житлово го будинку по вул. Приво кзальній,19 в м.По логи, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», З аконом України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Пологівської міської ради ВИРІШИВ: 1. Затвердити тариф з утримання будинку та прибудинкової території житлового будинку по вул.Привокзальній, 19 в м.Пологи в розмірі 0,59 грн. за 1 кв. м загальної пло щі . 2. Комунальному унітарному підприємству «Житло-Сервіс» Пологівської міської ради (директор Луценко О.В.) тариф на утримання будинку та прибудинкової території житлового будинку в м.Пологи по вул.Привокзальній,19 ввести в дію з 01.10.2012 року. 3. Рішення виконавчого комітету Пологівської міської ради від 22.08.2012 №6 «Про внесення змін до тарифу з утримання житлового будинку по вул.Привокзальній,19 в м.Пологи» вважати таким, що втратило чинність. 4. Секретарю виконкому Пологівської міської ради оприлюднити дане рішення в зас обах мас ової інфо рмації. В.КОРОЛЬОВ, міський голова.

режимі он-лайн стежити за голосуванням. Ще один важливий контрзахід – скасування відкріпних талонів, відтепер “виборчому туризму” сказали «НІ». Центрвиборчком підтвердив: формування окружних і дільничних виборчих комісій пройшло в суворій відповідності з законом, за який голосувала, в тому числі й опозиція. Запрошено максимальну кількість міжнародних спостерігачів. Українцям не потрібні ні революції, ні громадянське протистояння – нам потрібні чесні вибори. Тому що чесні вибори – це гарантія реформ, гарантія подальшого демократичного розвитку нашої держави. О.ЯКОВЛЄВ. РІШЕННЯ ВІСІМНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ПОЛОГІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ 2 серпня 2012 року

№3

Про зат вердження матеріалів нормат ивної грошової оцінки земель населених пункт ів (с.Пологи, с.Івана Франка) Пологівської сільської ради Пологівського району Роз гляну вши т ехні чну докуме нтаці ю (ма тері али) норма тивно ї гро шово ї оці нки населених пунктів Пологівської сільської ради (с.Пологи, с.Івана Франка) Пологівського району, розроблених ДП «Запорізький інститут землеустрою» у відповідності до «Порядку грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України за №388/12262 від 05.04.2006 року та затвердженого наказом Державного комітету України по земельних ресурсах, Міністерством аграрної політики України, Міністерства будівництва, архіт ектури т а житлово -комунального гос подарства України, Українс ької ака демії аграрних наук від 27 січня 2006 року №18/15/21/11, Закону України «Про оцінку земель» від 17.06.2004 року №1808-IV (1808-15) та постанови Кабінету Міністрів України від 05 липня 2004 року№843, а також враховуючи протокол засідання постійно діючої комісії при районній державній адміністрації з вирішення питань земельних відно син та позитивний висново к державної земле впорядно ї експерт изи, Пологівська сільс ька рада ВИРІШИЛА: 1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів (с.Пологи та с.Івана Франка) Пологівської сільської ради Пологівського району Запорізької області. 2. Прийняти: - базову вартість земель села Пологи станом на 01.12.2011 року на рівні 34,21 грн./м2, с.Івана Франка – 8,53 грн./м2 ; - с.Пологи – 3 економіко-планувальні зони, с.Івана Франка – одна планувальна зона значення яких наведено у технічній документації, а розташування на графічних матері алах. 3. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки виконана станом на 01.12.2011 року і в подальшому вона підлягає індексації згідно пункту 3 Постанови Кабінету Міністрів України від 12 травня 2000 р. №783 «Про проведення індексації грошової оцінки земе ль». 4. Прийняти до використання матеріали з нормативної грошової оцінки земель села для застосування їх згідно чинного законодавства. 5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань охорони на вколишнього середовища і регулювання земельних відносин. М.РУБАН, сільський голова. РІШЕННЯ ШІСТНАДЦЯТОЇ СЕСІЇ ІНЖЕНЕРНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ 11 вересня 2012 року

№1

Про внесення змін до рішення № 1 12-ої сесії шостого скликання від 12.01.2012р. «Про сільський бюджет на 2012 рік» Керуючись п. 17 ч. 1 ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Інженерненська сільська рада Пологівського району Запорізької області ВИРІШИЛА: 1. Внести зміни в п. 1,2, 3, 4, 5, 6, 9 рішення сесії сільської ради від 12.01.2012 року №1 «Про сільський бюджет на 2012 рік» (далі рішення), виклавши їх у такій ре да кції : «1. Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2012 рік у сумі 1396048 грн. Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 1337806 грн., спеціального фонду бюджету 58242 грн. (додаток № 1)». «2. Затвердити загальний обсяг видатків сільського бюджету на 2012 рік у сумі 1551068 грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 1343355 грн. та видатків спеціального фонду бюджету 207713 грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів (додаток №2) та головними розпорядниками коштів (додаток №3)». «3. Установити профіцит сільського бюджету у сумі 84400 грн., в тому числі загального фонду сільського бюджету у сумі 84400 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток №7)». «4. Установити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі 84400 грн., джерелом покриття якого визначити: - надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) у сумі 84400». «5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 1108 грн. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток №4) на 2012 рік: - дотації вирівнювання із районного бюджету у сумі 455200 грн.; - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об’єктів спільного користування (загального фонду) в сумі 11300 грн.; - субвенція на утримання об’єктів спільного користування чи ліквідацію негативних нас лідків ді яльності об’є ктів спі льног о ко рист ування (с пеці ально го фонду ) в сумі 100 грн.; - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкці ю, ремонт та утрима ння вулиць та доріг комунальної власно сті у насе лених пунктах в сумі 28500 грн. - інша субвенція з обласного бюджету у сумі 19710 грн. (загального фонду); - інша субвенція з обласного бюджету у сумі 17400 грн. (спеціального фонду); - інша субвенція з районного бюджету у сумі 82263грн. (загального фонду)». «6. Затвердити перелік об’єктів (додаток №7), фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку.» «9.Затвердити перелік цільових програм, які фінансуються за рахунок коштів місцевого бюджету в 2012 році на загальну суму 352102 грн. (додаток №8).» 2. Внести зміни в додатки 1, 2, 3, 4, 7, 8, до рішення, виклавши їх у новій редакції. 3. Додатки номер 1, 2, 3, 4, 7, 8 до рішення додаються.

ЖИТТЯ КОЖНОГО ПЕРЕДПЛАТНИКА ГАЗЕТИ ЗАСТРАХОВАНО СТРАХОВОЮ КОМПАНІЄЮ “ОРАНТА-СІЧ”. ТЕЛ. 2-28-61.

Н.КОШЕЛЬ, сільський голова.

www.polvisti.com


18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті

9

Довгоочікувана зустріч С

тояв спекотний липневий день. Автобус, переповнений пасажирами, від зупинки до зупинки то набирав швидкість, то зупинявся. У натовпі стояв чоловік, а біля нього – хлопчик років 5-6. На одній із зупинок в автобус зайшли дві жіночки, одна залишилася стояти поруч з водієм, а інша обережно пробиралася вздовж салону. Вона напрочуд приваблива, тому важко було не помітити таку красу. Горда постава, обличчя, яке випромінювало доброту, гарне кучеряве волосся, великі блакитні очі. Ні, це навіть не очі! Це величезні очиці, в яких можна потонути! Вони неймовірні, немов два бездонні озерця. Одягнена в ситцеве квітчасте платтячко, що їй так личило. Коли красуня дійшла до чоловіка, котрий стояв з хлопчиком, вони обнялися,

поцілувалися, а потім, схилившись одне до одного, пошепки говорили. Я стояла дуже близько біля них. Чоловік запитав: «Ти щаслива?» Вона відповіла: «Не знаю. У мене є турботливий чоловік, чудові діти, затишний будинок, престижна робота, але особистого щастя я так і не пізнала…» Вікна автобуса були напіввідкриті і через них просочувався подих спекотного літечка. Вони насолоджувалися цим блаженством. Чи то від спеки, чи від такої довгоочікуваної зустрічі в них червоніли щічки та блищали очі. Через деякий час автобус зупинився. Настав час прощання. Люди почали виходити. А ці двоє не могли відірвати один від одного погляд. Жінка міцно обняла чоловіка, так, ніби на фронт проводжала… Зупинка була і моєю. Коли я вийшла, то побачила,

як жінка стояла і махала вслід машині, що від’їжджала, і чиста гаряча сльоза викотилась з її прекрасних очей … В останнє глянувши на чоловіка, жінка попрямувала у мій бік і, як з’ясувалося, далі нам з нею по дорозі. Я таки наважилась запитати: «Чому ви плачете? У Вас щось сталось?» А у відповідь почула: «Це сльози радості… Коли була молодою, то познайомилася з цим неймовірним красенем на ім’я Олексій. Ми частенько зустрічалися, ходили в кіно, театри… Покохала. Але сказати цього так і не змогла… Моє виховання, сором’язливість так і не дозволили мені цього зробити. Дуже вплинуло ще й те, що жили ми в різних містах. Олексій вчився на лікаря, я – на вчителя. Після літнього відпочинку ще деякий час листувалися, потім, уже так сталося, що я вийшла заміж. Але весь

Поетичний куточок

ПОДРУГА

Жіночої поезії струна зачепить за живе

Любов Іванівна ЯРОШЕНКО почала писати вірші ще в школі. Природа, почуття, найулюбленіша пора року – осінь та людські долі завжди бентежили її вразливу поетичну душу. Ставши дружиною військового, вона кілька років провела за кордоном. Коли серце охоплювала туга за рідними краями, рятувалася власними віршами, писала просто для душі, деякі з них друкувала армійсь ка окружна газета. Нині Любов Іванівна на заслуженому відпочинку, виховує онука і пише вірші. Адже в поезії не існує вікових кордонів, для неї ти завжди молодий. Следы зеленые оставлю На синей от росы траве И солнце целый день заставлю Светить в бездонной синеве. И расчешу березам косы, И заколдую ель в бору, И все ромашки на покосе В букет огромный соберу. Сплету венок, на воду брошу (Волна качается в пруду). Лишь до тебя, мой друг хороший, За столько лет я не дойду. Моя всему виною гордость – Не даром люди говорят. И грусть свою я полной горстью В который год уж пью подряд… ∗∗∗ Как бусинки нанизывает ночь На ниточку шоссе огни машин. И километры убегают прочь, Раскручиваясь из-под быстрых шин. За ветровым заплаканным стеклом Твое лицо мелькнет из темноты. И даже мысль, что есть на свете ты, Меня согреет трепетным теплом. ∗∗∗ Я подумки звертаюся до тебе І Богу дякую, що ти на світі є. А розум заперечує: «Не треба». І тихо докоряє: “Не твоє”. Та серцю, що ті докори сумління, Його уже нічим не зупинить. Воно тебе чекає з нетерпінням І б’ється лиш для того, щоб любить. ∗∗∗ У мареві, у літеплі, На тихому осонні Стояли три тополеньки І плескали в долоні. Чого ж бо їм печалитись,

цей час думала про нього, хотілося почути знайомий голос, зазирнути в його добрі очі, міцненько обняти… І це сталося сьогодні, у цей щасливий для мене день. Не знаю, як житиму далі, чи зможу хоч хвилиночку не думати про нього?». От і мій дім. Побажавши одна одній щастя, ми розійшлися. Я зайшла в рідний дім, а моя супутниця, очі якої сяяли радістю, пішла далі зі своїми найніжнішими спогадами про перше кохання… Ця коротка зустріч запам’ятається їм на все життя, а нам залишається тільки дивуватися долі. Яка ж дивна річ ця доля, то розлучає, то зводить саме в такий неочікуваний момент, коли ти зовсім цього не чекаєш, але десь в глибині душі так хочеш, щоб це сталося! Л.КВАША, студентка 4 курсу філологічного факультету ЗНУ.

сторінка для жінок

Вікторія ГОРБ студентка четвертого курсу Дніпропетровського хіміко-технологічного університету. Захоплюється хореографією, дуже часто за запрошенням бере участь у модельних показах жіночого одягу. Вчора красуня відзначила своє 20-річчя, з чим її і вітаємо! (Фото з сімейного архіву).

А ДОЧКА БАТЬКОВІ ТАК І НЕ ПРОБАЧИЛА... П

о-різному складаються долі людей. На життєвій ниві усе трапляється: радість і смуток, щастя і горе, любов і зрада. Цей перелік можна продовжувати і далі, адже це життя. І ми повинні сприймати його таким, яким воно є насправді. З цього приводу хочу розповісти одну історію, яка сталася з подругою дитинства і додала мені сивини. Знайомлячи поближче наших читачів із творчістю землячки, пропонуємо вірші, написані нею у різні роки. Як осінь так далеко? Не скоро пісню-журочку Їм прокричать лелеки. Впаде сухий на землю лист, Осінній і останній. І тільки пташки тихий свист Ледь чутно, мов зітхання. ∗∗∗ Мы с дочкой гуляем в парке. От желтых деревьев светло, От солнца – уже не жарко, От солнца – чуть-чуть тепло. Над нами – прозрачная просинь, Повсюду – багрянец листа. Красавица рыжая осень Лисой пробегает в кустах. А солнечный луч паутинкой На дочкины бантики сел, Мою топотушку Инку Домой не загонишь совсем. Бежит по дорожке вприпрыжку, Щебечет, что тот воробей… Мы осень, как добрую книжку, Читаем с дочуркой моей. ∗∗∗ Каштаны карими глазами Не могут в осень наглядеться… Осенний день вздохнул и замер, Как изболевшееся сердце. Еще не хочется стареть И грустной старости сдаваться, А просто на весь мир смотреть И этим миром любоваться. И понимать, что не одна Ты в мире этом затерялась, И чашу жизни пить до дна, Пусть даже капелька осталась. Еще не хочется забыть, Что в жизни все преодолимо, Что можно даже сильным быть И терпеливым, и любимым. И знать, что ты не сам собой Идешь нелегкою дорогой. Разделит все попутчик твой И грусть, и радость, и тревогу.

Леся виховувалася у сім’ї одна. Розумна, гарна, працьовита –– вона була гордістю батьків. Після закінчення школи з відзнакою поступила до сільськогосподарського технікуму і закінчила його на відмінно. Там же, в технікумі, зустріла свою першу, і здавалося б, на все життя єдину любов. Після весілля Леся з Ігорем переїхали до його батьків, які жили в сусідній області. Свекрусі невістка припала до душі одразу. Полюбила вона її, як рідну доньку. Через рік і донечка народилася. Назвали її Оленкою. Скрізь устигала Леся: і дитя доглянуте, і прибрано, і наготовлено, та ще й по господарству допомагала, бо ж у селі жили. Приїде Ігор з роботи, а свекруха тільки те й робить, що невістку, дружину його вихваляє.

Минув ще рік. З’явився на світ синочок Андрійко. Радості не було меж. Всі сусіди заздрили їхній дружній і працьовитій сім’ї. З часом Ігор знайшов більш оплачувану роботу в обласному центрі. І до цього чоловік був удома рідким гостем, а тепер і поготів. Проте Леся не заперечувала, вирішила, що так буде краще, бо ж грошей їхній немалій сім’ї давно не вистачало, ледьледь зводили кінці. Але, видно, щастю судилося не довго панувати. Повернувшись одного разу з роботи, Ігор зізнався дружині, що полюбив іншу і мусить піти із сім’ї. І її, і свекруху ця звістка, як обухом, ударила по голові. – Іншої невістки в моєму домі не буде, – заявила свекруха. Так воно й сталося. Лесю з дітьми забрали батьки, а

Капуста по-корейски Рецепт цього гострого і соковитого за смаком, яскравого за оформленням та складом, легкого у приготуванні салату стане у нагоді багатьом господиням. Цей салат може зберігатися у холодильнику до двох діб, так що готуйте відразу багато, а то може всім не вистачити. Інгредієнти: капуста білокачанна 700 гр., перець солодкий болгарський – 1 шт., морквина – 1 шт. крупна, огірок свіжий – 2-3 шт., цибуля ріпчаста – 2 шт., часник – 3-4 зубочки, олія рослинна, оцет або лимонний сік, цукор, соєвий соус, червоний гострий перець. Приготування: капусту, перець, огірки нарізати тонкими смужками; моркву натерти на крупній терці або ж на терці для моркви по-корейски та покласти до капусти; цибулю ріпчасту нарізати дрібними шматочками, обжарити в 6 ст.л. олії до золотавого кольору. Викласти гарячу цибулю разом з олією до капусти; часник пропустити через часникодавку і додати в салат; додати за смаком соєвий соус, цукор, оцет або лимонний сік, червоний гострий перець; салат повинен настоятися не менше години.

мати з болем у серці відмовилася від сина, після чого невдовзі злягла. Перед смертю жінка покликала невістку та онуків, і ті приїжджали з нею попрощатися. Діти росли, Леся працювала зоотехніком у рідному селі. Згодом закінчила сільськогосподарську академію, отримала підвищення по службі. Ніби все складалося добре і на роботі, і з дітьми, якби не оця самотність. Скільки чоловіків звали її заміж, проте вона і слухати не хотіла. Все ще чекала свого першого і єдиного. Роки збігали швидко. Діти навчалися у школі. Оленочка потайки від матері писала татові листи і складала у шухляду столу. Скільки дитячого крику і болю було в них! Ні, дівчина не просила тата повернутися до них, вона його зненавиділа. Мабуть, через те, що дуже довго і марно чекала на нього. Згодом Оленка закінчила технікум, вивчилася на бухгалтера. Андрійко відслужив армію і теж пішов учитись вище. Аж тут об’явився Ігор. Кілька разів

приїздив до Лесі та дітей. Просив прощення, хотів повернутися в сім’ю. Андрій умовляв матір простити батькові усе. Дуже хотілося хлопцю, щоб вони знову зріднилися. Та останнє слово залишалось за Оленкою. – Ніколи цьому не бути, щоб ми знову жили разом, – заявила вона. – Ти нас у дитинстві залишив, а тепер хочеш покинути тих дітей? Чим вони завинили перед тобою? Я не хочу красти у них тата! Повертайся у свою сім’ю і більше до нас не приходь. Ти їм зараз більше потрібен, ніж нам! Сказавши ці слова, Оленка вибігла у двір і залилася гіркими сльозами. У день свого весілля, коли молодята просять благословення батьків, Оленка навідріз відмовилася поклонитись татові, доки її не впросила мати. “Не серце, а кремінь”, – перешіптувались гості. Але мало хто з них знав, що тому серденьку прийшлося пережити за таке ще коротке життя. О.СЛАВІНА, с.Костянтинівка.

Господиням на замітку

Як готувати яйця •Під час варіння яйце не лопне, якщо тупий кінець проколоти голкою. •Яйце круте варять 8-10 хв., некруте - 4-5 або 2,5-3 хв. Тривалість варіння засікають з моменту закипання води. •Щоб зварити дієтичне яйце, воду доводять до кипіння, знімають з вогню, кладуть яйце і щільно закривають посуд. •Для того, щоб варене яйце добре очищалося, його після варіння опускають у холодну воду. •Яйце, яке лопнуло, найкраще чистити під струменем води. •Чищені варені яйця краще зберігати у солоній воді у прохолодному місці. •Гусячі та качачі яйця часто містять шкідливі організми, тому їх потрібно варити не менше 10 хвилин. •Для збивання яєць слід користуватися фарфоровим, фаянсовим посудом або емальованим без ушкоджень. Перед збиванням білок слід охолодити (білок старих яєць погано збивається).

АМЕРИКАНСЬКІ БІОЛОГИ ВСТАНОВИЛИ, ЩО МИШІ МОЖУТЬ МАТИ МУЗИЧНУ ПАМ’ЯТЬ І ЗАВЧАТИ МЕЛОДІЇ.

www.polvisti.com


10

18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті

РЕКЛАМУ В РАЙОНІ ТА НАШОМУ МІСТІ ЧИТАЙТЕ В ГАЗЕТІ “ПОЛОГІВСЬКІ ВІСТІ”

Как правильно выбрать профнастил

Н

а рубеже 20-21 веков этот продукт металлопроката стал неотъемлемым атрибутом любой стройплощадки. Спектр использования этого изделия очень широк. Из него можно соорудить забор, навес, использовать в качестве кровельного покрытия, сделать внешнюю обшивку ангара или какойнибудь другой хозпостройки и т.д. Он достаточно легко обрабатывается современными инструментами, и при условии правильного монтажа, будет верно служить вам на протяжении долгого времени. Как вы уже, наверное, догадались, это профнастил. Это изделие представляет из себя пропорционально изогнутый железный лист толщиной от 0,32 до 1 мм. От разрушающего действия природных факторов этот лист защищен цинковым или полимерным покрытием. Для элитного профнастила в качестве покрытия используют сплав аллюмоцинк. По принципу назначения профнастил подразделяется на кровельный и стеновой. В последнее время рынок нашего района насыщен различными видами профнастила разной толщины, структуры и качества. Широкий ассортимент и просторные ценовые рамки способны угодить запросам любого заказчика. Как правильно выбрать изделия, чтобы оно исправно прослужило вам долгое время? С этим вопросом мы обратились к специалистам. Частный предприниматель Дмитрий ШЕВЧЕНКО

• Д. Шевченко. (г.Пологи) знаком с профнастилом не понаслышке. – Первое, на что должен обратить внимание при выборе изделия покупатель – это наличие сертификата качества. Там должны быть указаны толщина металла и полимерного покрытия. Если железо, из которого изготовлен профнастил, оцинкованное – процентное содержание этого металла в покрытии. Чем больше сведений об изготовителе в

РЕКЛАМОДАВЕЦЬ, ЯКИЙ ЗАМОВИВ БІЛЬШЕ ЧОТИРЬОХ ВИХОДІВ МОДУЛЬНИХ БЛОКІВ ПОСПІЛЬ, ОТРИМАЄ ЗНИЖКУ!

-20%

сертификате качества, тем больше гарантии, что вы имеете дело с дилерами, сотрудничающими с крупным предприятием, занимающим достойное место на отечественном рынке. Однако, не все сертификаты могут быть подлинными. Современная офисная техника позволяет «сертифицировать» и низкокачественный товар кустарного производства. Поэтому не лишним будет удостовериться в качестве предлагаемой вам продукции, просто пощупав его рукой. Товар кустарного производства, сделанный из низкокачественного металла, может выдать гибкость изделия, а также полиэтиленовая пленка на наружной поверхности. Если вам предлагают уже нарезанные листы профнастила шириной от 90 до 100 см и длиной 1,5-2 м, будьте уверены, что это некачественная продукция, изготовленная из китайского или индийского железа, и нарезанная в кустарных мастерских. Такая продукция не соответствует общепринятым стандартам качества. По сути дела, люди покупают фольгу в полиэтилене. Если же профнастил высокого качества, у вас примут заказ на любой размер от 20 см до 12 м и доставят прямо с предприятия-изготовителя.

УВАГА! АКЦІЯ!

ЗАВЕЗУ ПАЛИВНІ БРИКЕТИ з лузги соняшнику гарної якості. Тел.: 050-06-07-190, 32-2-34.

Немаловажно обратить внимание на цену. Помните, что в 90% случаев качественное изделие не может стоит дешево. Наиболее оптимальным вариантом является профнастил из российского железа, отличающийся особой прочностью и упругостью. В данном случае идеально сочетается отменное качество металла с относительно доступной ценой, – делиться опытом Дмитрий. Заказать такой профнастил можно по адресу: ул.В.Сацкого, 11, Колхозный рынок. Заезд на промплощадку со стороны ул.Суворова. Телефон 050-235-72-73. А что по этому поводу думают производители? Директор ООО «Днеправтокомплект» Лариса ДАШКО знает о профнастиле если не абсолютно все, то, по крайней мере, очень многое. – Дмитрий прав. В настоящее время рынок стройматериалов многих районов Запорожской области, в том числе и Пологовского, насыщен сотнями тонн недоброкачественного профнастила. Зачастую нечистые на руку дельцы штампуют это изделие в кустарных условиях из самого дешевого или даже бракованного металла, чтобы окупить энергозатраты и расплатиться с наемными рабочими. Более

• Л. Дашко. предприимчивые, обладающие солидными оборотными средствами и обширной площадью для хранения готовой продукции, покупают уже нарезанные листы относительно нормального качества, которые несколь ко месяцев хранят на складах. Когда же наступает подходящий момент – навариваются за счет сезонных ценовых колебаний. По ГОСТу уже нарезанный профнастил во избежание деструкции полимерного покрытия не должен лежать штабелями более 2-х недель. Выводы делайте сами. Как известно, основой

РЕКЛАМНА СЛУЖБА ГАЗЕТИ тел.: 2-37-87, 0662853855

ВАРТІСТЬ РЕКЛАМНИХ ПОСЛУГ У ГАЗЕТІ “ПОЛОГІВСЬКІ ВІСТІ”: Розміщення рекламних банерів на сайті www.polvisti.com – 150 грн. на місяць.

профнастила является железо. Несмотря на то, что австрийский, германский и финский профнастил обладает наиболее качественным полимерным покрытием, металл в нем мягче, чем в российском, а цена на 30-40% выше. На 20% дешевле российского – железо из Турции и Кореи. Украинский металл приблизительно такого же качества – чуть хуже европейского. Но самый плохой профнастил – из китайского и индийского металла. Его цена на 40% ниже российского, а соответственно на 20% – турецкого, корейского и украинского. Поэтому наиболее оптималь ным выбором является профнастил из российского железа. Очень важно, чтобы ваш заказ был доставлен напрямую с предприятия-изготовителя, – объясняет Лариса Николаевна. Ознакомиться с образцами профнастила от «Днепроавтокомплекта» и сделать заказ вы сможете по адресам: ул.Крупской, 164, и пер.Станционный, 17. Телефоны: 050-742-11-21, 093-837-50-50.

1 см2 газетної площі – 3,00 грн.; ВІТАННЯ (перші 4 рядки вірша) – 20 грн. + 3,00 грн. за кожен наступний рядок + 10 грн. за фото; ОГОЛОШЕННЯ (продам, куплю, зніму, шукаю роботу) до 10 слів – 15 грн., кожне наступне слово - 50 коп.; ПОДЯКА, ПОМИНАЛЬНІ РЯДКИ – 1 рядок – 3,00 грн. + 10 грн. за фото.

ПРОДАМ СІЛЬГОСПТЕХНІКУ: обприскувачі 400, 600, 800; роторні косарки, граблі, плуги, розкидачі добрив, КПС-4, КРН-5,6, картоплесаджалки, картоплекопалки та ін.

УГОЛЬ АМ, АС, АК.

Доставка. Гарантія. Тел. 050 5637159.

Телефони:

Паливний склад реалізує

095 058 66 70, 096 431 46 99.

ВУГІЛЛЯ

АМ - 1200 грн., АО,АК - 1250 грн., АС “сім’ячко” - 1100 грн., “горючка” - 1300 грн. МОЖЛИВИЙ КРЕДИТ.

Вул. Червоноармійська, 2В. Тел. 5-01-05, 050-916-80-96 . РЕСТАВРАЦІЯ ПОДУШОК, чистка пір’я, дезинфекція, заміна напірника з турецького тіку. Колгоспний ринок. Тел. 0996683915

П О Л О Г І В С Ь К И Й ГО Р Т О П РЕАЛІЗУЄ для населення ВУГІЛЛЯ мите усіх сортів:

АМ(горіх), АС(насіння), АО(крупний горіх), АКО(кулак), АМ/АС(горіх, насіння), ДГО(горючка). Опт/роздріб, доставка через вагову, а також будматеріали:

ПІСОК, ЩЕБІНЬ, ВІДСІВ.

Адреса: м.Пологи, вул.Ульянова, 44. Тел.: 050 7312935, (06165) 2-23-94 (тел. складу).

У ВР УКРАЇНИ РОЗРОБЛЯЮТЬ ЗАКОН, ЗА ЯКИМ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ’ЯМ ДАДУТЬ СУБСИДІЇ НА УТЕПЛЕННЯ ЖИТЛА.

www.polvisti.com


18 жовтня 2012 року

Пологівські вісті

11

РЕКЛАМУ В РАЙОНІ ТА НАШОМУ МІСТІ ЧИТАЙТЕ В ГАЗЕТІ “ПОЛОГІВСЬКІ ВІСТІ” ПРОДАМ

НЕРУХОМІСТЬ •4-кімнатну квартиру на 5 поверсі в м.Пологи-5, 80 м2, після капремонту. Ціна договірна. Тел. 066-189-96-24. •будинок в с.Чапаєвці по вул.Леніна, 394, поруч автобусна зупинка, магазин. Телефонувати 050-773-27-58. •будинок по вул. Ломоносова, 79, дві ємкості. Телефонувати 099-124-39-13. •будинок 17х8 з усіма зручностями біля річки («бублик»), своя вода, господарчі будівлі, літня кухня, 18 соток. Ціна 25 тис. у.о., торг. Тел. 097-343-94-44. •недорого будинок по вул. Шевченка, 90, гараж, 14 соток городу, і циркулярку. Телефонувати: 050-560-47-78, 32-1-41. •хату 6,5х10 в районі Поліг-5, газ у хаті, вода, сарай, літня кухня, гараж, город 6 соток. Тел. 066-085-75-24.

РІЗНЕ

•НОВИЙ РАКУШНЯК ВІДМІННОЇ ЯКОСТІ. Тел.066-902-06-00. •цемент М-400, 500 (опт., роздріб), цеглу б/в, нову, «Фагот», силікат, ракушняк, шлакоблок, піноблоки, шифер, пісок, відсів, щебінь, камінь, плитку лицювальну, тротуарну, мішки 50 кг, 1 т, паливо-брикет, дрова, мотоцикл «Дніпро-11», двигун. Куплю будівлю під розбір. Телефонувати: 066-339-74-47, 097-978-97-27, 2-30-65. •телят племінних. Доставка безкоштовна. Телефонувати: 066-239-59-16, 097-356-80-39. •корову чорно-рябу на молоко (с.Шевченкове-1). Телефон 066-96-122-89. •телят з доставкою. Тел. 098-086-46-53. •телят до 6 місяців. Тел. 096-822-38-11. •молодого, здорового бика на племя (симентал, 1,5 роки). Телефон 050-535-03-38. •тільну корову. Тел.: 35-1-90, 099-480-83-91. •перегній. Тел.: 33-2-27, 099-423-09-45. •пшеницю і кукурудзу. Тел. 099-055-54-83. •ячневу, просяну солому, сіно, люцерну в тюках. Телефонувати 066-513-42-18. •тел./факс «Panasonic » - 500 грн.; принтери, кс ерокс , монітори, системний блок від 50 грн. Тел. 050-823-33-24. •морозильну камеру (скло) 300 л, 2 шт. по 2000 грн., шафухолодильник 4-дверну, 380 V – 1000 грн., холодильну вітрину 1,8 л, 380 V – 1000 грн.,компресорний прилад для холодильної камери 6 м2 – 500 грн. Тел. 050-823-33-24. •сейф 2-дверний 400х500х1200 – 2000 грн., електрокотел – 500 грн., стіл офісний двомісний 250 грн.; контейнер 5 т – 3000 грн., возики для транспортування вантажів 4-колісні, 2 шт. – 200 грн.; світильники денного освітлення 2-лампові, 12 шт. Телефонувати 050-823-33-24.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ 10 РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ нашого дорогого сина, чоловіка, батька, брата Петра Петровича ЄРМОЛЕНКА (2.02.1955 р. – 15.10.2002 р.) Наш самый близкий и родной, Мы сильно по тебе скучаем, Мы помним, любим и скорбим И часто вспоминаем. Спасти тебя мы не смогли, На все есть Божья воля, Любить и помнить о тебе – Такая наша доля. Вічна пам’ять твоїй світлій і добрій душі. Зі скорботою та печаллю м ам а, дружина, син, сестра, брат і всі рідні. 21 ЖОВТНЯ – 3 РОКИ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ Людмили Павлівни БІЛОЇ Ушла ты навсегда, страдая и любя, Ушла без слез, без стона и упрека. Ушла ты в мир иной, далекий, Проделав на земле свой путь. На небе стала звездочкой, Которой не досягнуть. Твой сон никто не потревожит, Никто не сможет разбудить, Кто знал тебя – цветы положит И у могилы постоит. Свечу мы вновь зажжем за упокой, Чтоб видел Бог, что мы с тобой. Чоловік, діти, онуки, зять. 21 ЖОВТНЯ – 17 РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ Олександра Григоровича ЖИГРОВА Отец и сын навеки вместе. Соединились ваши души, И неразлучны вы теперь. Дарили вы тепло и радость, Любовь и счастье. Без вас жизнь потеряла смысл, Опустела земля, померкли краски. Никто и никогда не восполнит эту потерю.

КУПЛЮ

ЗАЯВА ПРО НАМІРИ

АВТО

•будь-якої марки з будь-якими проблемами. Телефонувати 066-647-68-09.

РІЗНЕ

•НАСОСИ «АЗОВЕЦЬ» У НЕРОБОЧОМУ СТАНІ, РЕМОНТ «АЗОВЦІВ». Тел. 066-361-74-43. •електромагнітні пускачі, пакетники, автомати, реле, щи-тові, контакти перерахованих виробів. Тел. 099-735-54-92. •закуповуємо свиней живою вагою та різаних, хряків. Тел. 066-565-41-23, 066-912-94-97, 067-458-48-67. •горіхи, гусяче пір’я, козу або цапа. Телефони: 095-644-70-90, 2-53-70.

ЗАВЕЗУ

•якісне вугілля різних марок, крупну миту горючку, антрацит («сім’ячко», «горіх», «кулак»). За бажанням клієнта – через ваги. Доставка безкоштовна. Телефонувати: 32-3-91, 050-957-89-46, цілодобово. •вугілля різних марок, ракушняк, шлакоблок, цеглу, шифер, цемент, камінь, щебінь, відсів, пісок, лузгу-брикет, дрова. ЗАКУПОВУЄМО свиней та ВРХ. Перевезення вантажів, якісне прання теплих речей, білизни. Тел. 32-5-60, 066-475-99-57, цілодобово.

ПОСЛУГИ

•якісний ремонт холодильників з виїздом до замовника. Заміна днища. Гарантія. Встановлення та ремонт кондиціонерів. Тел.: 2-40-17, 066-103-20-44. •якісний ремонт холодильників, днища, дверей з виїздом до замовника. Гарантія. Купую непрацюючі холодильники. Тел.: 097-997-01-22, 2-22-26.

РОБОТА

•потрібен водій на МАЗ з причепом. Тел. 095-255-25-78.

ВВАЖАТИ НЕДІЙСНИМИ

•загублений паспорт на ім’я Олександра Сергійовича ДОЛГОВА. •загублене посвідчення учня професійного училища ПТУ №34 АР 004330 на ім’я Романа Анатолійовича СОКОЛОВА. •загублений сертифікат на право на земельну частку (пай) ЗП №009171, зареєстрованого в Пологівській районній державній адміністрації за №37 від 2 квітня 1996 року на ім’я Геннадія Миколайовича ПОНОМАРЬОВА. •загублений договір куплі-продажу на будинок за адресою с.Пологи, пров.Лермонтова, 4, виданий 3 листопада 2004 року за реєстраційним номером 2493.

40 ДНІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ дорогого чоловіка, батька і дідуся Андрія Борисовича ЧАЙКИ (4.12.1949 р. – 10.09.2012 р.) Ты жизнь прожил свою достойно, Оставив память на земле. В безмолвном мире спи спокойно, Любимый нами человек. Великой скорби не измерить, Слезами горю не помочь. Тебя нет с нами, но навеки В сердцах ты наших не умрешь. З любов’ю і скорботою дружина, діти, онуки. 18 ЖОВТНЯ – ПІВРОКУ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ Ігоря Анатолійовича ФІНОГЄЄВА (8.10.1970 р. – 18.04.2012 р.) С того ужасного и страшного события Не было еще совсем и дня, Чтобы не заплакали родители, Чтоб его не вспомнили друзья. Вот стоим мы над его могилой, Слезы так и катятся из глаз, Как и прежде он родной и милый, И всегда он будет жить в сердцах у нас. Тишина вокруг, одни лишь птицы Песней разбивают пустоту, Двух миров разрушить бы границы, Чтоб покинуть смог он эту тьму. От страшной боли сжато наше сердце, В мгновенье это не нужны слова… Ты ушел из жизни слишком рано, Нашу боль не выразят слова… Пом’яніть разом з нами всі, хто знав і пам’ятає. Мама, родина Рябчук, Оксана, син Ілля. 21 ЖОВТНЯ – 5 РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ наших дорогих синочків Олександра ЖИГРОВА, Руслана ІВАНОВА та Олексія ПЛЕВАКИ

ТОВ “Семенівське” (70660, Запорізька область, Пологівський район, с. Семенівка, вул. Жовтнева, 6) заявляє про наміри одержання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від джерел проммайданчиків підприємства: - механізований тік (70660, Запорізька область, Пологівський район, с. Семенівка, вул. Леніна, 96); - тракторна бригада (70660, Запорізька область, Пологівський район, с. Семенівка, пров. Степовий, 1-а); - свинарник (70660, Запорізька область, Пологівський район, с. Семенівка, вул. Дружби, 55). ТОВ “Семенівське” спеціалізується по основному виробництву на вирощуванні зернових і технічних культур (01.11) та має підсобне господарство по розведенню свиней (01.46). Річна виробнича потужність підприємства – 5 тис. тонн зернових культур. Забруднюючі речовини в атмосферу: речовини суспендовані, НМЛОС, сполуки мангану та заліза, окисли азоту та вуглецю, тяжкі метали та інші. Планова діяльність об’єкта не впливає на промислові, житлово-цивільні об’єкти, пам’ятники архітектури, наземні і підземні споруди та інші елементи техногенного середовища. Результати розрахунків розсіювання в атмосферному повітрі показали, що технологічні викиди не перевищують значень ГДК. Розробником документів для отримання дозволу на викиди є ПП “Цойс”, адреса: 69035, м. Запоріжжя, вул. Волгоградська, 26-а, тел. 061-228-20-96. За додатковою інформацією звертатися: ТОВ “Семенівське”, 70660, Запорізька область, Пологівський район, с. Семенівка, вул. Жовтнева, 6, телефон 06165-3-14-72. Пропозиції і зауваження направляти у відділ роботи зі зверненнями громадян у Пологівську державну адміністрацію: 70600, м.Пологи, вул.Горького, 32, тел. 061652-23-97 протягом одного місяця з дня опублікування.

18 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ Михайла Матвійовича МИСТЮКА (25.05.1938 р. – 18.10.2010 р.) Вж е два роки, як немає з нами дорогої нам людини – чоловіка, батька, дідуся. Важко підібрати слова, щоб виміряти ними скорботу та біль. Ми ніколи не забудемо твого світлого образу і доброї душі, твоєї ясної посмішки. Не хватит сил, не хватит слез, Чтоб пережить всю боль утраты. Большое горе нам принес Печали день и скорбной даты. Горит свеча, стоим мы молча Над холмиком с букетом роз, Душа и сердце рвутся в клочья, Мы не скрываем горьких слез... Зі скорботою рідні та близькі. РІК СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ дорогого чоловіка, батька та улюбленого дідуся Григорія Івановича ЯРОГО

(12.10.1936 р. – 20.10.2011 р.)

Прошел уже год, Но каждый день ты с нами, С небес глядишь на нас любя, Своими добрыми глазами. Не верится, что это навсегда. Наш милый и родной, Как сильно мы скучаем. Мы любим, помним и скорбим И каждый день тебя мы вспоминаем. З любов’ю і скорботою дружина, діти, онуки. Эта скорбная дата, Черный день в календаре. И не понять, и не принять, И не смириться с этой болью. Все больше время разделяет С любимыми, родными, дорогими. Как-будто было все вчера, Вы были рядом с нами – И счастье нам казалось вечным. В одно мгновенье все исчезло, Остались память, боль и скорбь. Вічно сумуючі рідні.

З ПИТАНЬ РЕКЛАМИ ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ: 2-26-82, 2-37-87.

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ПОЛОГІВСЬКОГО РАЙОНУ!

З метою забезпечення населення сільських районів консультитативною допомогою у вересні-жовтні поточного року фахівцями КУ Запорізької обласної клінічної лікарні проводиться огляд населення за наступним графіком: 22 жовтня - на базі Кінськороздорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини огляд проводитиме лікар з ультразвукової діагностики, медична сестра функціональної діагностики (електрокардіограма). Для проведення ультразвукового обстеження необхідно, щоб паціенти були підготовані відповідним чином. 23 жовтня - на базі Кінськороздорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини огляд проводитимуть наступні обласні спеціалісти: невропатолог, кардіолог, офтальмолог, отоларинголог, хірург, гінеколог. Додаткову інформацію щодо прийому можна буде отримати від завідувачки або медичного працівника Кінськороздорівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини за телефонами: 35-4-94 або 35-3-17. РІЧНИЦЯ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ нашої дорогої сестри, матусі, бабусі, прабабусі Марії Матвіївни ТАХТАУЛ (с.Інженерне) (1.10.1924 р. – 17.10.2011 р.) Ми найдорожче схоронили – Віддали матінці-землі. Без тебе хата опустіла, Не переступиш вже поріг, Не стрінеш друзів, родичів своїх. Земля тобі хай буде пухом, І вічне царство в небесах, Тебе ніколи не забудем, Назавжди в наших ти серцях. З болем та скорботою сестра, діти, онуки, правнуки. 8 РОКІВ СВІТЛОЇ ПАМ’ЯТІ з дня трагічної смерті Олександра Володимировича ШАМРАЄНКА (с.Новоселівка) (4.11.1975 р. – 18.10.2004 р.)

8 років минуло, як одна весна, І стежинка твоя, синку, дерном заросла. Сину, сину, ангел наш, як щемить душа. Прийде час, а Бог все знає. І хто винен в твоїй смерті, того й покарає. Сумуємо – мама, брати, син.

www.polvisti.com


12

Пологівські вісті ВИСТАВКА

Т/с “Останнiй акорд” Кохання всього життя 5:10 Зона ночi Культура Зроби менi смiшно

Пологи – голубині

У

Пологах пройшла міжрайонна виставка-продаж декоративних птахів та іншої домашньої живності, організував яку пологівець Віталій Пащенко. Подія відбулася 14 жовтня у парковій зоні, біля Пологівського РБК. Такий захід у нашому місті проводився вперше. Здебільшого, участь взяли власники голубів та кролів. Також були представлені куріпки, фазани, перепілки, нутрії та ін. Загалом, учасників налічувалося більше тридцяти. Серед них не лише місцеві господарі, а й приїжджі гості. Мета виставки – показати, що не лише коти й собаки можуть бути домашніми улюбленцями; ознайомити людей з тонкощами утримання й дресирування тваринок; дати

5:45 5:55 6:10 7:20

9:00 М/с “Кунг-фу Панда: Дивовижнi легенди” 9:35 М/с “Пiнгвiни з Мадагаскару” 10:00 Готуй 11:00 Нашi в Рашi

Привітно нас зустріла школа

О

Родина Семененків зі своїми годованцями на виставці.

професійні поради один ються, що такі події у місті одному. Пологівці сподівавідбуватимуться частіше. Текст і фото Г.СЛАСТІНОЇ, студентки ІІ курсу Бердянського державного педагогічного університету.

Вітаємо! 20 жовтня святкуватиме свій 55-річний ювілей Микола Михайлович ЖУКОВСЬКИЙ! Хай доля шле тобі добро і щастя, Міцне здоров’я, море благ земних, А щедрі дні, мов рушники квітчасті, Нехай ще довго стеляться до ніг! Адміністрація, профспілковий комітет і рада ветеранів хімзаводу “Коагулянт”. Вітаємо з 60-річним ювілеєм (20 жовтня) дорогу, любу, милу подругу, куму Валентину Олександрівну СИЗОНЕНКО ! Хай сонечко світить із ясного неба, Бажаєм усього, чого тільки треба, Хай доля дарує довгого віку, Добре здоров’я і щастя без ліку. Цей день, коли тобі 60 настало, Хоч тобі здається – це багато літ, Але насправді дуже й дуже мало. З любов’ю Людмила, Марина, Антоніна (с.Пологи). Від щирого серця вітаємо нашого дорогого зятя Івана Архиповича КОПИЛЬОВА (с.Тарасівка) з 75-річним ювілеєм (20 жовтня)! Бажаємо здоров’я, добра, довголіття, Хай вистачить щастя на ціле століття. Хай скрізь буде лад: у душі і в сім’ї, І радість на серці, і хліб на столі. Хай цвіте, не в’яне із роками доля, Хай щасливих літ зозуля накує, Хай вода дасть силу, а роса – здоров’я, Все, що більше треба, хай вам Бог дає! З повагою сім’ї Мялів, Мнихів. Найдорожчого в світі, лагідного та турботливого дідуся і прадідуся Івана Архиповича КОПИЛЬОВА щиро вітаємо з 75-річчям (20 жовтня)! У Вас сегодня радость через грусть, Но лет своих скрывать не надо. И годы не страшат Вас пусть – Они богатство Ваше и награда. И не беда, что волос поседел, Душа, как прежде, молода осталась! А 75 – не осень, не предел, То мудрость Ваша, но не старость! З любов’ю Юля, Вітя, Вітя, Таня, Сашуня, Антон і Артем. Дорого чоловіка і рідненького батька Івана Архиповича КОПИЛЬОВА (с.Тарасівка) від щирого серця вітаємо з 75-річчям (20 жовтня)! 75 – не так уж много, Ведь еще Вам жить и жить, Впереди еще дорога Очень длинная лежит. Пусть подарит Бог здоровья, Дети – окружат любовью, Пусть будет вечер Ваш уютным, Как когда-то было утро. З повагою дружина, дочка, зять, син та невістка.

18 жовтня 2012 року

сь і пролунали веселі переливи першого дзвінка, ожили шкільні коридори, наповнилося дитячими голосами шкільне подвір’я. Для нашої школи цей вересень – особливий, адже вона вже сорок п’ять років поспіль гостинно відчиняє свої двері для непосидючої дітвори. Добре вчитися дітям, коли відчувають вони тепло і турботу дорослих. А наші школярі такою турботою не обділені. Завдяки допомозі батьків у всіх класах зроблено ремонт. З придбанням фарби допомогли приватні підприєм-ці В.В.Цукан, М.І.Товстоног, О.В.Мака-

Від щирого серця, з найкращими побажаннями вітаємо з ювілейною датою (14 жовтня) Миколу Тихоновича ВАЩЕНКА! От души тебе желаем Не стареть и не болеть, Бодрый вид всегда иметь, Долгой жизни без печали, Чтобы дети уважали, Внуки радость приносили, Крепко дедушку любили. Будь счастлив и не изменяйся, Таким, как есть, и оставайся. Средь жизненных невзгод, помех Ты для нас нужнее всех. Дружина, діти, онуки. Щиро і сердечно вітаємо з днем народження (18 жовтня) чудову людину, привітну подругу Тамару Василівну ЛИСЕНКО (с.Тарасівка)! Желаем здоровья и счастья, Побольше радости, добра, Чтоб в жизни не было несчастья, И чтоб не старили года. З повагою подруги. Від усього серця вітаємо найдобрішу, найдорожчу, любу нашу матусю, бабусю, прабабусю з 85-річним ювілеєм (17 жовтня) Марію Іванівну ЗАВАДСЬКУ! Любимая мама! От чистой души Тебя с днем рожденья поздравить спешим! Хороший ты наш, дорогой человек, Пусть дольше продлится Твой жизненный век! И пожелать здоровья, счастья, Побольше радости, добра, Чтоб в жизни не было несчастья, И чтоб не старили года. За ласку, доброту, заботу Хотим тебя благодарить. Собрать бы все цветы на свете Тебе, родная, подарить. З великою повагою і любов’ю твої діти, онуки, правнуки (усього 23 чоловіка).

ренко, В.П.Ти-мошенко. Не залишився осторонь і отаман Пологів-ського козачого полку імені Івана Богуна полковник ко-зачих військ В.М.Гонтар – допоміг не тільки з ремонтом, а й придбати намети та спаль ні мішки для шкільного туристичного гуртка. Тепер нашим туристам будь-який маршрут під силу. Постійним нашим спонсором є ТОВ «Семенівське» в особі генерального директора В.Г.Сизоненка та виконавчого директора В.П.Ключка. Вже другий рік поспіль вони безкоштовно виділяють відходи соняшнику для опалення школи, завжди допомагають з транспортом, виділили кошти

Підходь, прицінись, хоч на гривню скупись Минулої п’ятниці в нашій школі пройшов ярмарок, присвячений святу Покрови та Дню села. У ярмарку взяли участь учні усіх класів. Вони принесли домашню випічку, фрукти, овочі, молочні продукти, які потім продавали. Для ведення торгівлі зробили прилавки, заслали їх гарненькими скатертинами. Виділили з кожного класу по два учні, які спробували себе в ролі продавців. Вчителі теж час не марнували, разом з учнями зазивали покупців. І загальними зусиллями до кінця ярмарку кожен клас уторгував певну суму грошей. Найбільше їх зібрали учні п’ятого класу – аж 234 грн. 60 коп. (класний керівник Т.Ю.Федорчук), то вони й посіли перше місце. На другому місці учні третього класу (класний керівник Н.В.Цикало), котрі продали товару на 109 грн. 50 коп. І на третьому місці ярмаркуючі із першого класу (класний керівник І.О.Фартушна), чий дохід склав 72 грн. 35 коп. Усього на ярмарку продавці всіх класів вторгували 1114 грн.80 коп. Ярмарок проходив дуже весело і дуже сподобався школярам. Всі його учасники – і покупці, і продавці – були переповнені позитивними емоціями За його організацію слід подякувати усім без винятку класним керівникам, учнівському комітету, а ще педагогу-організатору школи Олені Василівні Василенко, котра доклала до цього найбільше зусиль. Р.ГАНІЧЕВА (6 клас), С.ШЕПЕЛЬ, В.ШЕПЕЛЬ (8 клас), учні Інженерненської ЗОШ І-ІІІ ст.

СВЯ ТО

12 жовтня в Новокарлівці відзначали 219-ту річницю села

Село моє – колисочка дитинства Як годиться, були запрошені вельмишановні гості: голова районної ради П.І.Журавльов, голова райдержадміністрації Ю.А.Коноваленко, які вручили грамоти найшановнішим жителям Новокарлівки. Почесними грамотами нагороджені Т.В.Карпенко, В.І.Манжос, І.І.Коробка, Є.Г.Гармаш. Зі щирими словами привітань звернулася до односельців голова Інженерненської сільської ради Н.К.Кошель, яка

теж відзначила грамотами сільради кращих з найкращих: педагогічний колектив Новокарлівської школи, медсестру сільського ФАПу Л.М.Грицаєнко, депутатів сільської ради Л.О.Пащенко, О.П.Литвиненко, В.А.Рясну. Цього дня вшанували і ветеранів, вчителів, медпрацівників, працівників пошти та залізниці. Як годиться, були вручені подарунки, їх отримали довгожителі Л.І.Осипович, Є.Г.Гар-

маш, родини, які відзначили золоте весілля, сім’ї Горобців та Дорошенків, відзначено матерів, які народили трьох та більше дітей. Чудовий концерт підготували учні Новокарлівської школи, гурт «Лелеченька», вокальна група «Берегиня», О.І.Деменко.Дуже сподобалися гостям свята виставка вишиванок та ярмарок солодощів і різноманітних поробок, які виготовили учні Новокарлівської ЗОШ.

ДОСЛІДНИКИ: ФОТОГРАФІЇ ЩЕНЯТ І КОШЕНЯТ НА РОБОЧОМУ СТОЛІ КОМП’ЮТЕРА ПІДВИЩУЮТЬ ПРАЦЕЗДАТНІСТЬ. «ПОЛОГІВСЬКІ ВІСТІ»

Редактор І.ЛІСОВА.

Засновник – Пологівська районна рада. Видавець – колектив редакції. Газета перереєстрована комітетом інформації Запорізької облдержадміністрації 23 листопада 1998 р. Серія 33, № 311. Індекс 61516. Виходить раз на тиждень – у четвер українською мовою.

для придбання спортивно-го інвентаря. І малим першокласникам радість – приємно розпочати шкільне життя за новенькими партами, придбаними за кошти родини Валерія Анатолійовича та Катерини Василівни Перебейносів. Гарні оцінки в такому класі – гарантовано! Ми щиро вдячні всім небайдужим до школи людям. Нехай у ваших домівках завжди панують добробут і щастя, а серце буде відкритим для добра! Учнівський та вчительський колективи Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ТЕЛЕФОНИ РЕДАКЦІЇ: редактора – 2-23-72, заступника редактора, агропромислового та рекламного відділів – 2-37-87, відділів листів і масової роботи, соціально-політичних проблем, фотокора – 2-28-83, головного бухгалтера тел/факс – 2-26-82. НАША АДРЕСА: 70600, м.Пологи, вул. М.Горького, 38. E-mail: pol_visti@pology.net Сайт газети: www.polvisti.com

Наприкінці урочистостей на новокарлівців чекав смачний святковий обід. Організатори заходу дякують за допомогу приватним підприємцям С.І.Логвиненку, С.А. Крачковському та фермерським господарствам «Катюша», «Славутич», «Прометей». Вл.інф. Фото М.ПЛЕВАКО.

www.polvisti.com

Претензії до публікацій приймаються протягом місяця. Право на публікацію матеріалів належить видавцю. Анонімні листи не розглядаються. Передрук матеріалів та фотографій лише з письмового дозволу редакції. Посилання на газету при цьому обов’язкове. Відповідальність за зміст та достовірність реклами несе рекламодавець. За якість поліграфічного виконання газети відповідальність несе друкарня. Умовний друк. арк.1. Тираж 4740. Зам. № 1306. РКП “Пологівська друкарня”.

18_10_12  
18_10_12  
Advertisement