Page 12

№21 (511)

Тижневик «ЕХО»

24.05.2013

Íà ìàò÷³ «Ñòàíäàðòó» óáîë³âàëüíèêè õîò³ëè ñïàòè ³ ãîâîðèëè ïðî õîêåé У четвертому матчі обласного чемпіонату новосанжарська команда нарешті заробила перше в цьому сезоні очко. Проте більшості уболівальникам ця подія не додала позитивних емоцій. Після трьох поспіль поразок на старті чемпіонату настрій у новосанжарських уболівальників був не надто оптимістичним. Якщо минулий сезон новосанжарці розпочали надзвичайно вдало, набравши десять очок у чотирьох матчах, то в цьому році після трьох ігор у графі «Набрані очки» стояв сумний і круглий «нуль». Утім, не дивлячись на такий невтішний результат, на домашню гру «Стандарту» прийшли кілька сотень уболівальників. Інтерес до гри підігрівав той факт, що 19-го травня новосанжарська команда вперше за останні роки зустрічалася Гравці «Колоса» краще контролювали м’яч, зі своїми географічними сусідами з Кобеляк але грали без загострень у рамках офіційного матчу. Кобелячани цей чемпіонат також почали не надто вдало: у чотиНіби на замовлення «Колос» якраз провів небезпечну атаку прарьох попередніх матчах тричі поступилися та лише один раз здобули перемогу. Таким чином, у грі мав визначитися сильніший серед двох вим флангом, але новосанжарці відбились. Слід зауважити, що кобеляцька команда, загалом, справила досить гнітюче враження. Так, слабких команд. «Колос» вийшов на гру в зелено-білих футболках, які багатьом футболісти гостьової команди дещо краще контролювали м’яч, але уболівальникам нагадали форму львівських «Карпат». Господарі зі грали без загострень. І язик не повертається назвати цікавим фут«Стандарту», які на цей матч одягли салатові футболки та шорти, бол у їх виконанні. Не в останню чергу завдяки беззубості атаки госвийшли на поле в наступному складі: Тарас Козловський — Павло тей ворота «Стандарту» так і залишилися нерозпечатаними. У самих Красноплахтич, Вадим Олешко, Сергій Сонник, Євген Козаченко — господарів на останніх секундах гри таки був один шанс завершити Олександр Кириленко, Владислав Мокляк, Євген Гусак, Сергій матч на свою користь. Гості провалилися в захисті на лівому фланСоломашенко, Владислав Олійник — Євген Нестеренко. Склад до- зі. З центру поля пішов пас на нашого півзахисника Владислава сить бойовий. Лишалося дізнатися відповідь на питання: чи під силу Олійника, який дійшов до штрафного майданчика і виконав простріл. Перервати передачу зміг лише центральний захисник «Колоса», цим хлопцям обіграти гостей із Кобеляк? У першому таймі з цього приводу виникли великі сумніви. Оскільки який, у принципі, мав шанс зрізати м’яча у власні ворота, але круглий одразу після стартового свистка новосанжарські футболісти поча- полетів над перекладиною. Після подачі кутового наші влаштували ли відзначатися, хіба що частими втратами м’яча на своїй полови- щось на зразок фінального штурму. Кілька разів були моменти для ні поля. Вийти з оборони господарям не вдавалося катастрофічно. удару, але завершити атаку акцентованим пострілом по воротах так і Гості також не демонстрували якогось осмисленого футболу, але не вдалося. Суддя дав фінальний свисток і скінчив страждання обох м’ячі біля штрафної підбирали справно і навіть били по воротах. У се- команд. Безгольова нічия — 0:0. Деяким уболівальникам такий скромний результат додав редині першого тайму гравець «Колосу» пробив із меж штрафного майданчика. М’яч ударився у воротаря, у стійку, знов у воротаря і ви- настрою. — Перше очко в сезоні! — радісно ділився один із відданих шалетів у поле! Невідомо, чи контролював Тарас Козловський ситуацію, і що було б, якби м’яч відскочив у ворота, але, схоже, господарям від- нувальників команди зі своїми знайомими. Ті кивали головами. Але більшість глядачів до такого результату поставилась досить скепверто пощастило. Біля протилежних воріт відверто нудьгував голкіпер «Колосу». тично. Та й справді, 1 очко з 12 можливих — не надто фантастичний У першому таймі він лише трохи похвилювався після дальнього удару показник. Як то буде далі? 26 травня новосанжарський «Стандарт» Сергія Соломашенка, та й то у цьому епізоді м’яч пролетів повз воро- на виїзді зустрінеться з «Елеватором» у Селещині. А 2-го червня вдома прийме одного з лідерів групи — «Чайку» з Дейкалівки. Після та. Уболівальники на трибунах відверто нудьгували. — Ми вже спимо-спимо. Більше говоримо про чемпіонат світу з першого очка глядачам дуже хочеться побачити першу перемогу. хокею, а про футбол що говорити, коли команди не грають?! — по- Дочекаються? яснив один із глядачів. Розбудити глядачів зміг лише протяжний свисток судді, який сповістив про закінчення першого тайму. У другій половині гри на полі мало що змінилося. Так, новосанжарці стали більше тримати м’яч, але до створення якоїсь гостроти біля чужих воріт було дуже далеко. Так, команда заробила два небезпечних штрафних перед самою лінією карного майданчика, але удар Євгена Гусака на себе прийняла стінка, а після пострілу Владислава Мокляка м’яч розминувся з дальнім верхнім кутом. — Віталя, давай заміни! — з початку другого тайму почали вимагати вболівальники від тренера «Стандарту» Віталія Барановича. Незабаром на полі дійсно сталися деякі зміни: Віталій Гарець вийшов замість єдиного форварда Євгена Нестеренка, а Вадим Шовковий замінив травмованого Сергія Соломашенка. Обидва гравці в перші хвилини спробували створити якусь активність на правому фланзі, але потім і вони зникли в загальному тихому болоті. Уболівальники, схоже, уже втомилися обговорювати хокей. І від нудьги почали ділитися сумними прогнозами. — Зараз іще пропустять у кінці, як всігда!

12

Володимир ПАРШЕВЛЮК

Турнірна таблиця першості Полтавської області з футболу Перша ліга. Група Б № 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Команда Нива (Кошманівка) Чайка (Дейкалівка) Маяк (Котельва) Рокита (Рокита) Вікторія (Первозванівка) Карлівка-2 (Карлівка) Колос (Кобеляки) Елеватор (Селещина) Стандарт (Нові Санжари)

Газета «ЕХО» №21(511). Нові Санжари

У номері: - «Краще я спиратимуся на велосипед, аніж на ціпок»; - На футболі уболівальники говорили про хокей і хотіли спати; - Місце під сон...