Page 1

POLAND'S BEST SP www.parkramp.pl

tel. 29-760-6506, kom. 509-65-4878 Nowoczesne Place Zabaw

Urządzenia wahadłowe- Zestaw dla małych dzieci- Zabawa nie z tej ziemi!KAPSUŁA KOSMICZNA. Poland’s Best jest firmą stworzoną z myśla o dzieciąch, zabawie i bezpieczeństwie. Nasze place zabaw pomagają dzieciom rozwijać się na różne sposoby w tym fizyczne, psychiczne, społeczne i emocjonalne. Po przez struktury naszych urządzeń placów zabaw dzieci budują umiejętności i zdolności które pozostaną z nimi na całe życie.

Karuzela linowa-Gorący balon. Zestawy linowe o najwyższej jakośći oraz bezpieczeństwie. Realizacji

Nysa Skatepark Łomża Skatepark Projekt żelbetowe skatepark- Toruń Skatepark w Nysie nagrodzony „Kryształy Przetargów Publicznych”. Budujemy w najnowszej technologii.Gwarancja 20 lat! Najazdy bez śrub! EN-14974 Nasze urzadzenia posiadaja certyfikat EN-1176, oraz ISO 9001:2000 i 14001-2004.


Jesteśmy członkiem międzynarodowej organizacji SPAUSA oraz Skatepark Association International. Aqua Park Dzieci i woda to idealne połączenie! Grając w interaktywnym środowisku w gry takim jak park wodny pobudza umysły dzieci i zachowuje je aktywne. Naszej wodne place zabaw są specjalnie zaprojektowane dla dzieci w każdym wieku, i bezpieczne. Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze.

Urządzenia do ćwiczeń „FITNESS” Nasze urządzenia „Outdoor fitness” wyróżniają się najwyższą jakością materiałów oraz technologią . W naszej ofercie posiadamy słupki prostokątne oraz okrągłe standardowe i okrągłe z oświetleniem solar LED. Wszystkie części metalowe galwanizowane, malowane proszkowo w 5-ciu kolorach. Uchwyty pokryte gumą oraz ceramiczne siedziska są dodatkowym komfortem w użyciu. Wysoką jakość i estetyki naszych urządzeń pozwala na długoletnie używanie oraz minimalną konserwację.


Przedszkole – place zabaw

Zestawy sprawnościowy dla mlodziezy od 12 do 16 lat -Plac zabaw

Park Natura – zestawy zabawowe-Plac zabaw

Skalki w kształcie zwierząt wydają glosy i świecą oczami przy dotknieciu, natomiast liście drzew są podświetlane oraz naśladują śpiew ptaków. Zwierzęta leśne na które dzieci mogą siadać.


Zestawy sprawnościowy dla dzieci od 5 do 12 lat- ćwiczenia z zabawa.

Zestawy zabawowe-sprawnościowe

Więcej informacji na naszej stronie internetowej www.parkramp.pl

Nowośczesne Place zabaw  

Poland’s Best jest firmą stworzoną z myśla o dzieciąch, zabawie i bezpieczeństwie. Nasze place zabaw pomagają dzieciom rozwijać się na różne...