Page 1

www.pocketmedia.pl / zcard@rotomedia.pl / Tel. 22 825 67 05/09

MISTRZOWSKI AS SERWISOWY:

Z-CARD 速 BeerMats


ROZGRZEWKA Boisko siatkarskie ma wielkość 18x9 m. Od środka do linii ataku jest 3 m. Wysokość siatki dla mężczyzn wynosi 243 cm. Libero ma dla odróżnienia od pozostałych graczy koszulkę innego koloru – jego zadaniem jest tylko gra obronna i przyjęcie zagrywki. Zespół na boisku liczy 6 graczy.

Czas gry nie jest limitowany, mecz toczy się, aż jedna z drużyn wygra 3 sety. Drużyna wygrywa set, jeśli zdobędzie co najmniej 25 punktów i ma co najmniej 2 punkty przewagi nad przeciwnikiem (inaczej w 5 secie zwanym tie-breakiem – tu gra do minimum 15 punktów).

Jako światowy lider w dziedzinie PocketMedia® produkujemy 100 milionów sztuk w ciągu roku, obsługując 250 zamówień w miesiącu. Łącznie wyprodukowaliśmy ponad 2,2 miliarda Z-CARD® na świecie.

87 najbardziej topowych światowych brandów jest wśród Klientów Z-CARD. Przedstawicielstwa w 64 krajach.


HYMNY/PREZENTACJA 24 drużyny będą walczyć w Polsce o mistrzostwo świata.

Pierwsze mistrzostwa świata w siatkówce rozegrano w 1949 roku w Pradze (wówczas Czechosłowacja). 6 wygranych ma Rosja (jako ZSRR) – ostatni triumf w 1982 roku.

Z-Format

K-Format

Brazylia wygrała ostatnie trzy turnieje mistrzowskie. Polska w roku 1974 w Meksyku zdobyła złoty medal, a w Japonii w 2006 zajęła drugie miejsce.

C-Format Z-Book

3 fazy grupowe i faza finałowa - 103 mecze. Infinity Fold

Zawieszka na butelkę

W Polsce rozegrana będzie 18 edycja mistrzostw świata.


SET 1 Z-CARD BeerMats / DrinkMats to nadzwyczajna podstawka pod szklankę/kufel/kubek. Pomiędzy okładkami wykonanymi z materiału standardowego dla podstawek kryje się duża rozkładana powierzchnia. Prezentowany tu format to po rozłożeniu 400 x 240 mm.

Z-CARD BeerMats - produkt zastrzeżony jako Wzór Przemysłowy – Polski Patent 207865


SET 2 1 okładka z jednej strony arkusza insertu….

po rozłożeniu 320 x 240 mm.

…albo obie okładki po jednej stronie arkusza.

Niezależnie od formy produktu Z-CARD istotna jest zawartość merytoryczna. Proponujemy terminarz rozgrywek mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn w formie podstawki pod napoje – z dużą powierzchnią na przekaz reklamowy.

Kibicuj naszym siatkarzom – postaw na Z-CARD BeerMats!


SET 3 Jeśli jednak do planów marketingowych bardziej pasuje inny format Z-CARD, np. Credit Card, nie ma z tym problemu… Z-CARD BeerMats to tylko jedna z naszych propozycji.


WYWIADY POMECZOWE/ /PODSUMOWANIA/ANALIZY

Pracujemy z 87 z najbardziej topowych 100 brand贸w


WYWIADY POMECZOWE/ /PODSUMOWANIA/ANALIZY Możliwe elementy dodatkowe: - Foliowanie - Indywidualne kształty - Etui na okładce - Displaye/POS - Zawieszki produktowe - Kupony/ankiety - Kartografia

Czekamy na pytania


Jesteśmy liderem w PocketMedia® Agencja Reklamowa ROTOMedia® jest wyłącznym przedstawicielem Z-Card® w Polsce, a także ekspertem i doradcą w dziedzinie mediów kieszonkowych. Współpracując z nami otrzymujecie Państwo gwarancję: - oryginalności formy najpopularniejszego w Europie narzędzia marketingowego - realizacji zamówienia w sposób wolny od jakichkolwiek wad prawnych - opracowania koncepcji produktu dopasowanego do potrzeb każdej kampanii reklamowej - jakości wykonania produktu wg najwyższych światowych standardów Dzięki unikalnej linii technologicznej mamy możliwość w pełni automatycznej realizacji zamówień, co gwarantuje powtarzalność produktów Z-Card w całym nakładzie.

Produkty Z-Card® są wykonywane w technologii i na licencji Z-CARD® Ltd London zgodnie z międzynarodowym zgłoszeniem patentowym nr. Y 19441/1220232.1 Z-CARD BeerMats - produkt zastrzeżony jako Wzór Przemysłowy – Polski Patent 207865


Z-CARD 速 BeerMats/DrinkMats

PODSTAWA DOBREGO KIBICOWANIA!

www.pocketmedia.pl / zcard@rotomedia.pl / Tel. 22 825 67 05/09

Beermats podstawki pod napoje2014  

Z-CARD, podstawki pod napoje, mistrzostwa świata siatkarzy 2014...Wszystko w jednym....

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you