Page 1

84% батьків за медогляди учнів. Тож вони повертаються до школи!

Ці й коміка розсмішили б. Прилуцькі освітяни грали у КВК

Хокей у провінції. Поза увагою спонсорів

с. 8

с. 7

с. 9

№4 (50) 23 січня 2013 року

ch.vedomosti@mail.ru

Наш передплатний індекс – 89832

Назустріч читачу

ПОДАРУНКИ ВІД «ВЧ»: три довгоочікуваних і п’ять несподіваних

Життя поступово повертається у звичне русло після новорічно-різдвяних свят. А їх прекрасним фіналом стала призова лотерея «Назустріч читачу» від газети «Відомості Чернігівщини». Нам майже рік, але хочеться вірити, що за цей, здавалося б, короткий проміжок часу ми встигли заявити про себе як про видання, якому можна вірити. Коли влітку редакція вручала телевізор Ніні Бойко, переможниці конкурсу від «ВЧ» та магазину «Комп’ютерний світ», то обіцяла, що призові акції від газети продовжаться. І слова дотрималася. Для всіх друзів щотижневика, котрі передплатили «Відомості Чернігівщини» на перше півріччя 2013 року, ми влаштували лотерею з шикарними призами: мобільним телефоном, мікрохвильовою піччю і телевізором. До 15 січня до редакції надходили копії передплатних квитанцій. І їх були сотні! А вже 20 січня учасники акції затамувавши подих дивилися розіграш в ефірі ТК «Прилуки». За всім, що відбувалося на очах телеглядачів, стежила компетентна спостережна комісія. До її складу увійшли член Національних спілок письменників України і Білорусі, лауреат численних письменницьких та журналістських премій, позаштатний кореспондент «Відомостей Чернігівщини» Лілія Черненко; відомий скульптор та художник, викладач Прилуцької Школи мистецтв Семен Кантур і заступник начальника Центру поштового зв’язку №3 Лідія Мирінець (голова комісії). А визначати переможців було доручено вихованцям зразкової театральної студії «Казкар» ЦТДЮ.

Не пройшло і десяти хвилин, як ведучий шоу Артем Аніщенко оголосив імена володарів суперпризів (про них трохи нижче). І коли решта гравців засмучено зітхнули, «ВЧ» подарували їм сюрприз – п’ять передплат на друге півріччя 2013 року. Неочікувано і надзвичайно приємно! Все у стилі «Відомостей Чернігівщини». – Газета, – сказала Лілія Черненко, – це ріка з двома берегами. Де один – колектив видання, а другий – читачі. Число передплатників «Відомостей Чернігівщини» говорить про любов людей до цього молодого, але вже впевненого у собі щотижневика. Я рада за газету і як читач, котрий вибрав «ВЧ» з-поміж безлічі інших видань Прилук та області, і як її кореспондент. Розіграш призів пройшов відкрито і чесно. Не дивлячись на те, що зараз за вікном зима, на серці тепло. Бажаю всім добра і щастя! Будьте з нами! – Я дуже радий, що Чернігівська область поповнилася ще одним друкованим виданням, – приєднався до слів колеги по мистецькому цеху Семен Кантур. – Тепер у читачів ще більше можливостей дізнаватися новини краю та всієї України. Я впевнений, що після цієї лотереї популярність газети зросте. Закликаю тих, хто ще не передплатив «Відомості Чернігівщини», поспішити зробити це. Ви не пожалкуєте! Що ж, читачі вкотре переконалися: «Відомостям Чернігівщини» можна вірити. Ми молоді, амбітні, креативні, відверті. З нами ви завжди в курсі всіх подій! Ну, а тепер імена переможців!

Ось наші суперпризи

Спостережна комісія за роботою

ВОЛОДАРІ ГОЛОВНИХ ПРИЗІВ ■ ОКСАНА ЧАЙКА (м. Прилуки, вул. Садова, буд. 60, кв. 208) – ТЕЛЕВІЗОР ■ ВАЛЕНТИНА ТИЩЕНКО (м. Прилуки, вул. Гостинна, буд. 22) – МІКРОХВИЛЬОВА ПІЧ ■ ЛАРИСА МОНЧУЛЯК (м. Прилуки, вул. Володарського, буд. 2) – МОБІЛЬНИЙ ТЕЛЕФОН ПЕРЕДПЛАТА НА ДРУГЕ ПІВРІЧЧЯ 2013 РОКУ: ● Богдан БОГДАН, м. Прилуки, пров. Польовий, буд. 24, кв. 1 ● Валентина ГОЛОВКО, м. Прилуки, вул. Боброва, буд. 94 ● Тетяна РОЗУМЕНКО, с. Удайці ● Валентина ТОНКАЛЬ, смт. Мала Дівиця, вул. Грушевського, буд. 3 ● Карина ЯЦУТА, м. Прилуки, вул. Гоголя, буд. 110

П Просимо всіх переможців зателефонувати до редакції за т номером (04637)4-44-45 або (066)161-06-15, аби дізнатися, де (066 і як можна отримати свої подарунки.

Щасливчиків «витягли» діти

Прилуцька міська рада повідомляє 41 сесія міської ради 6 скликання відбудеться 31 січня 2013 року о 09.00 у сесійній залі міської ради. На розгляд сесії вносяться питання: 1 . П р о з м і н и б юд ж ет н и х п р и з н ач е н ь м і с ь к о го б юд ж ет у. 2. Про хід виконання Програми розвитку малого підприємництва у м. Прилуки на 2011-2012 роки.

3. Про роботу виконавчого комітету міської ради за ІV квартал 2012 року. 4. Про відзначення 70-ї річниці визволення міста Прилуки, 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. 5. Про ліквідацію комунального закладу «Прилуцька міська

станція швидкої медичної допомоги». 6. Про затвердження Статуту комунального лікувальнопрофілактичного закладу «Прилуцька центральна міська лікарня» у новій редакції. 7. Розгляд зауважень та пропозицій депутатів міської ради. Міський голова Ю.В. Беркут


2

№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

♦ 23 “Sч… 1849 !%*3 =ме!,*=…*= eлSƒ=Kе2 aле*"елл “2=л= Cе!ш%ю 3 “"S2S ›S…*%ю, *= %де!›=л= д,Cл%м лS*=! ♦

Симулянтів – Прозорі лікарняні В області новий прокурор на чисту воду Кадрові ротації

16 січня заступник Генерального прокурора України Юрій Ударцов представив колективу прокуратури Чернігівської області нового керівника – старшого радника юстиції Максима Говоруху, який до цього був заступником прокурора Луганської області. Голова облдержадміністрації Володимир Хоменко подякував за співпрацю Сергію Мірошниченку, котрий раніш обіймав посаду прокурора області, та висловив сподівання, що Максим Говоруха продовжить традиції, започатковані його попередниками. За повідомленням прес-секретаря облпрокуратури, Сергій Мірошниченко працюватиме в центральному апараті Генпрокуратури.

Заздалегідь

Ці ювілеї найважливіші

15 січня під головуванням міського голови м. Прилуки Юрія Беркута відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 70-ї річниці визволення Прилук і України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні. Оргкомітет вирішив внести на розгляд сесії міської ради проект рішення щодо оголошення 2013 року Роком 70-ї річниці визволення Прилук від фашистських загарбників, 2014-го – Роком 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, 2015-го – Роком Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

області в цифровому форматі транслюються 34 телевізійні програми. З червня 2012 року «Укрпошта» розпочала доставку безкоштовних телетюнерів громадянам, які мають на це право. Станом на 8 січня поточного року мешканцям Чернігівщини, котрі звернулися до місцевих управлінь праці та соцзахисту населення з відповідними заявами, доставлено 28 тисяч 633 телетюнери. Усього до області надійшло 29 тисяч 39 телетюнерів. Процес доставки пристроїв триває, адже засоби приймання сигналів цифрового мовлення повинні безкоштовно одержати понад 37 тисяч жителів Чернігівщини.

Стан справ

Чому не повністю?

На контролі Про те, як на Чернігівщині виконується Закон «Про екстрену медичну допомогу», на селекторній нараді, яку провів 16 січня Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко, прозвітував в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика. Він зазначив, що в області вже створений і

За місяць у бій. Випускний…

Цілком заслужено

Дивіться на здоров’я

Обласна спецкомісія проаналізувала ситуацію з рівнем розрахунків за енергоносії на Чернігівщині. За інформацією ПАТ «Чернігівобленерго», в 2012 році рівень розрахунків усіх категорій споживачів за електроенергію склав 99,8%. По ПАТ «Чернігівгаз» картина наступна: населення розрахувалося за газ на 93,1%; установи, що фінансуються із держбюджету, – на 112%, з місцевого – на 101%. Торік підприємства теплоенергетики та котельні промислових підприємств, які виробляють теплову енергію, спожили природного газу на суму 403,1 млн. грн., з урахуванням розрахунків за попередні періоди сплачено 333,3 млн. грн., що становить 82,7%.

Екзамени на носі

У 169-му навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Десна, активно проходить бойова підготовка курсантів-строковиків. Вони займаються на спеціальних тренажерах, практикуються на мобільних навчальнотренувальних комплексах, а також готують бойову техніку і озброєння до експлуатації. Зараз у Десні навчаються більше 2000 строковиків. Уже за місяць солдати продемонструють свої знання та вміння на випускних іспитах. А потім відбудуть до військових частин Сухопутних військ для подальшого проходження служби.

Телепрогрес

На Чернігівщині майже 29 тисяч громадян отримали безкоштовні цифрові телетюнери. В Україні вже на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Наразі на території Чернігівської

Чернігівщина запускає пілотний проект – Єдиний електронний реєстр листків непрацездатності, що передбачає встановлення у лікувально-профілактичних закладах області програм «Укрмедсофт: поліклініка» і «Укрмедсофт: стаціонар». Про це йшлося 17 січня на нараді у виконавчій дирекції обласного відділення Фонду соціального

страхування з тимчасової втрати працездатності. Запровадження Єдиного електронного реєстру листків непрацездатності – очевидна необхідність. Завдяки йому відстежуватимуться дані про часто- або тривалохворіючих осіб, аналізуватимуться випадки й причини тимчасової непрацездатності по днях тижня, по відділеннях та окремо по кожному лікарю. Щоденна інформація про видані листки непрацездатності сприятиме оперативному вирішенню питань, спрямованих на покращення експертизи тимчасової непрацездатності та запобігання необґрунтованій видачі або продовженню листків непрацездатності. У підсумку це дасть значну економію коштів Фонду. Розробник програмного забезпечення – вітчизняне ТзОВ «Медіасофт».

Стовідсоткові розрахунки унеможливлюються невідшкодованою різницею у тарифах за жовтень-грудень 2012 року і боргами установ, що фінансуються із бюджетів усіх рівнів.

Буде 71 центр функціонує обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. На забезпечення роботи системи екстреної медичної допомоги в обласному бюджеті на 2013 рік передбачено 64,7 млн. грн. Цього року збільшені вчетверо видатки на ліки для бригад екстреної допомоги. На території Чернігівщини функціонують 49 центрів медичної допомоги, усього ж їх буде 71. Доїзд машин екстреної допомоги в сільській місцевості за 20 хвилин забезпечено на 75%, у містах за 10 хвилин – на 85%. Автомобільний парк екстреної допомоги області налічує 118 карет «Швидкої», торік він поповнився 22 автомобілями. Уже створюється центральна оперативна диспетчерська у складі обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Громадська рада стала до роботи 16 січня сформовано новий склад Громадської ради при Чернігівській облдержадміністрації. Головою новоствореної Громадської ради обрано президента Чернігівської асоціації фармацевтичних працівників Світлану Пасталицю, котра очолювала цю структуру і в 2011-2012 роках. У Громадській раді 90 членів. На її наступному засіданні, що відбудеться орієнтовно 13 лютого, будуть сформовані керівні органи ради, обговорюватимуться установчі документи ради, перспективні плани роботи та інше.

Голос народу

Біатлону навчатимемо ми!

У Чернігові буде створено Державний центр олімпійської підготовки з біатлону. Таке рішення на користь саме Чернігівської області Уряд ухвалив через її по-

тужний тренерський склад та кількість вихованих ним олімпійців з біатлону. Центр відкриють на основі спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту, яка належить фізкультурноспортивному товариству «Україна». Постановою Кабінету Міністрів із державного бюджету вже виділені кошти на ремонт та інші потреби центру. Відкрити центр олімпійської підготовки з біатлону планують до весни, аби встигнути належним чином підготуватися до зимової олімпіади 2014 року в Сочі.

Україна єдина У День Соборності та Свободи квіти до ніг Кобзаря

Україна урочисто відсвяткувала 94-ту річницю підписання Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, який ще називають Актом злуки. Споконвічне прагнення українців жити в одній державі нарешті було реалізоване 22 січня 1919 року. Починаючи з 1999-го цього січневого дня відзначалося державне свято – День соборності України. 30 грудня 2011 року указом Президента Віктора Януковича День соборності було скасовано, а натомість встановлено «День Соборності та Свободи України». 22 січня 2013 року офіційна делегація Прилук на чолі з міським головою Юрієм Беркутом відвідала Київ, де взяла участь в урочистостях з нагоди чергової річниці підписання Акту злуки. А у переддень візиту до столиці мер Прилук та голова Ради старійшин міста Михайло

Ющенко поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку. Свої букети до монумента Великому Кобзарю принесли також члени виконкому, депутати міської ради, представники освіти, культури та спорту Прилук. Ми сильні, доки ми разом. Тож єднаймося, українці!

Підсумки

Аграрії Чернігівщини – в п’ятірці кращих

За темпами аграрного виробництва у 2012 році Чернігівщина увійшла до п’ятірки кращих областей України. Торік у регіоні вироблено валової продукції сільського господарства на 7,9% більше, ніж у 2011-му. «Такі темпи аграрного виробництва – результат роботи аграріїв, у першу чергу, в галузі рослинництва, – зазначив начальник Головного управління агропромислового розвитку облдержадміністрації Анатолій Максак. – Адже в 2012-му ми маємо рекордний урожай зернових, картоплі та інших культур. Приріст у 1,3% і в галузі тваринництва».

Проект

Тільки народжуйте!

Голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко провів нараду щодо створення обласного перинатального центру. Розглянуто питання обладнання приміщень для нього та виготовлення відповідної проектно-кошторисної документації. Нагадаємо, що головне завдання перинатального центру – займатися медичним супроводом жінок на останніх тижнях вагітності, приймати пологи та спостерігати за дитиною у перші дні її народження. І, звісно, у разі потреби надавати кваліфіковану медичну допомогу.


№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

Вільний Час ♦ 23 “Sч… 1987 !%*3 " ле…S…г!=д“ь*%м3 !%*-*л3KS деKю23"=л= г!3C= &ddŠ[ ♦

Астропрогноз на 28 січня – 3 лютого

Призовий П й сканворд від і магазину «Clovin» Cl i

ОВЕН (21.03-20.04) Розпочинається один із найважливіших періодів цього року. Будьте активні протягом усього тижня, а особливо в п’ятницю. Вихідні краще провести якомога спокійніше, бажано в сімейному колі. ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05) Використовуйте початок тижня для вирішення матеріальних проблем. Субота може стати точкою відліку у розвитку нового напрямку вашої діяльності або знакових змін у партнерстві. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06) Із середи наступить переломний момент у справах. Ви зможете проявити організаторські здібності та реалізувати значну частину своїх намірів. В особистому житті змін не передбачається. РАК (22.06-22.07) Цього тижня ви отримаєте багато корисної інформації, яка допоможе вам чудово впоратися з розвитком одразу кількох напрямків діяльності. Приділіть більше уваги рідним та близьким. ЛЕВ (23.07-23.08) На цьому тижні ви легко досягнете поставлених цілей. Вдалий період для вирішення матеріальних питань та розширення кола спілкування. У вихідні побалуйте себе приємними покупками. ДІВА (24.08-23.09) Понеділок i вівторок сприятливі для вирішення фінансових питань. Із середи займайтеся пошуком корисної інформації, проводьте переговори. В особистому житті з’явиться шанс для відвертої розмови. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10) Усі важливі заходи плануйте на першу половину тижня. Це підходящий час для того, щоб закріпити домовленості й розпочати реалізацію власних планів. Наприкінці тижня очікуйте сюрпризів. СКОРПІОН (24.10-22.11) На цьому тижні максимум уваги приділіть своєму здоров’ю. У суботу й неділю в центрі уваги опиняться особисті стосунки. Ухвалюючи відповідальні рішення, покладайтеся на власну інтуїцію. СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12) На роботі доведеться справлятися з великими навантаженнями. Друга половина тижня сприятлива для спілкування і вирішення особистих питань. Ймовірні нові цікаві знайомства. КОЗЕРІГ (22.12-20.01) У першій половині тижня ви зможете вдало вирішити деякі фінансові проблеми. Приємні враження чекають на вас не тільки на роботі, а й у вільний час, який можна наповнити романтикою. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02) Тиждень буде вельми насичений подіями, тож у нагоді вам стане вміння швидко наводити лад у справах i систематизувати інформацію. Постарайтеся вивільнити час для особистих зустрічей. РИБИ (20.02-20.03) На початку тижня з’явиться шанс обговорити з партнерами перспективи спільної діяльності та укласти вигідний контракт. У несподіваних ситуаціях довіртеся власній інтуїції.

Із букв, виділених у сканворді, складіть ключове слово, яке означає «цитрус». Відправте SMS із цим словом, вказавши своє прізвище та ім’я, на номер (066) 161-06-15. У розіграші призу беруть участь SMS, які надійдуть не пізніше 15-ї години 28 січня. Приз – набір якісної і безпечної побутової хімії – можна отримати в магазині «Clovin» за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 299 (біля прохідної Швейної фабрики) у зручний для Вас час.

Черговий тур конкурсу ерудитів від газети «Відомості Чернігівщини» завершився. Цього тижня ми одержали 252 SMS-повідомлення. Переможцем став Ігор Погребняк. Саме він отримав від спонсора видання – магазину «Clovin» – набір якісної, екологічно чистої побутової хімії виробництва Польщі. Нове завдання уже на сторінках газети. Перемагати у нашому конкурсі легко і просто. Для читачів «ВЧ» – тільки найкраще!

* * *

Якщо жінка настільки розумна, що питає поради у чоловіка, то навряд чи вона настільки дурна, щоб вчиняти згідно з цією порадою.

Громадяни СРСР так довго і наполегливо боролися на права негрів, що нарешті їх отримали.

– Привіт! Як справи? – Навіщо запитувати? В одній же країні живемо...

– У вас є лижні черевики 55-го розміру? – Якого?! – 55-го. – А навіщо Вам лижі?!

* * * * * *

«Гроші – зло. Не в грошах щастя. Хто духом сильний – той і багатий»... Чим би ще себе заспокоїти, доки зарплату не дали?

* * *

В аптеці чоловік запитує: – У вас є щось на кшталт віагри, тільки для жінок? – У нас немає, але Ви можете підібрати що-небудь у ювелірному магазині за рогом...

* * *

– Що робили вчора? – Пили. – А що вчора було? – Гроші.

3

* * * * * *

Контролер на одеському ринку: – У Вас є документи на цю рибу? – Які? Свідоцтво про її смерть?

* * *

– А як Ви з чоловіком спілкуєтеся? – Ой, знаєте, чудово: він вішає мені лапшу на вуха, а я акуратно намотую її йому на роги...

* * *

– Друже, прийми мої співчуття! – З якого приводу? – Учора моя дружина купила норкову шубу. – А я тут до чого? – Завтра вона збирається в гості до твоєї!

Відповіді на сканворд з №3 (49)

По горизонталі: прайд - «Отелло» - аніПо вертикалі: яр - Тана - ага - Алі - емісар он - мова - Апіс - ідальго - Еол - драп - Рум - барель - Оро - оксид - рот - фон - дан - лан - мат - іон - шуба - аск - аса - іслам - тариф - афера - ака - тіні - го - Ромі - ноу - лор - Од декокт - ампер - урок - АК - Арарат - рай - Юм круїз - маг - ва - СТО - гофр - трал - краб - Ліма - ро - їжак - етан - братва - кіл - ура - альфа - акр - баг - Агдаш - аул - Порту - лупа - труба - Омо - блуза - граф - бот - воїн - грог - Ані. - Оні - боа - екю - вазон - суп - мир - моа - Аті. Ключове слово – ЗІЛЬБЕРГРОШЕН.

Смачного з «ВЧ»!

2-3 столові буряки, 4-6 морквин, 200 г яловичого або свинячого фаршу, 1 яйце, жменька сухарів з білого хліба, пучок петрушки, вершкове масло, сіль Буряк запікати у духовці 1-1,5 години. З фаршу, сухарів і яйця зробити невеликі фрикадельки, проварити їх у підсоленій воді 15-20 хвилин. Для овочевої заправки печений буряк і моркву окремо натерти на крупній тертці. Моркву обсмажити на вершковому маслі до готовності, за 2-3 хвилини до закінчення смаження додати подрібнену петрушку. В каструлю зі звареними фрикадельками викласти буряк і моркву з петрушкою. Довести суп до кипіння і зняти з вогню. У кожну тарілку додати ложку сметани. Подавати з часниковими грінками.

Буряковий суп з фрикадельками

Ще понад дві тисячі років тому давньогрецький лікар Гіппократ включив буряк до переліку лікарських рослин. Уже тоді квашеним столовим буряком успішно лікували інфекційні захворювання, лихоманку, шкірні запалення. А в XVI столітті Парацельс першим почав використовувати буряк при захворюваннях крові. Буряк здатен знімати судинні спазми, зміцнювати капіляри, знижувати артеріальний тиск, стимулювати утворення еритроцитів. Коренеплоди буряка містять цукор, органічні кислоти (лимонну, яблучну, щавлеву), білок, пектини, каротин, вітаміни С, В1, В2, Р, РР, а також мінеральні солі калію, магнію, заліза, міді, цинку, кобальту, молібдену, марганцю, фтору, бору, ванадію, йоду, рубідію і цезію. За вмістом йоду буряк є лідером серед овочів, тому широко застосовується при профілактиці й лікуванні хвороб щитовидної залози. Червоний буряк сприятливо впливає на роботу нирок і печінки, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, допомагає при виразці шлунку і дванадцятипалої кишки. Діабетики цінують цей овоч за високий вміст цинку, який подовжує тривалість дії інсуліну. Червоний буряк покращує пам’ять при атеросклерозі, виводить з організму токсини й важкі метали, а також використовується при лікуванні неврозів і безсоння, анемії та гіпертонії. Відносно недавно, в середині ХХ століття, учені з’ясували, що буряк допомагає в лікуванні онкологічних захворювань.

?

Що їмо


4 №4 (50) 23 січня 2013 року

Іменинники: Герасим, Михайло, Олена, Павло, Прохор Іменинники: Народилися:: 1887 – Артур Рубінштейн, польський і Народилися американський піаніст, громадський діяч; 1897 – Валентин Катаєв, радянський письменник; 1934 – Едуард Гаврилов, радянський кінорежисер і сценарист; 1951 – Леонід Каденюк, український космонавт, льотчик-випробувач; 1981 – Елайджа Вуд, американський нський ак актор актор. тор ор р. Повний Схід 7:38 Місяць Захід 16:44

Ïåðøèé Íàö³îíàëüíèé

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00 Ïiäñóìêè òèæíÿ 09.30 221. Åêñòðåíèé âèêëèê. Òèæäåíü 10.15 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.45 Øåô-êóõàð êðà¿íè 12.40 Ïðàâî íà çàõèñò 13.00 Òåìíèé ñèëóåò 13.10 Àðìiÿ 13.25 Õ/ô «Îñòàííÿ êðàäiæêà» 14.40 Âiêíî äî Àìåðèêè 15.00, 18.20, 01.20 Íîâèíè 15.20 Euronews 15.35 Íàóêà 15.40 Äiëîâèé ñâiò. Àãðîñåêòîð 15.50 Õ/ô «Ïàöàíè» 17.30 Ò/ñ «Ñîëî äëÿ ïiñòîëåòà ç îðêåñòðîì» 18.45, 21.20 Äiëîâèé ñâiò 19.00 Ñiëüðàäà 19.20 Íîâîði÷íà íi÷ íà Ïåðøîìó. Êðàùå 20.55 Îôiöiéíà õðîíiêà 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.25 Êðèâå äçåðêàëî 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ñåêóíäà óäà÷i 01.40 Ïðî ãîëîâíå

Êàíàë «1+1»

06.10, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.25 ÒÑÍ 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Ñíiäàíîê ç «1+1» 07.25 Ì/ô 10.00 Øiñòü êàäðiâ 10.40, 17.10 Ò/ñ «Âåëè÷íå ñòîëiòòÿ. Ðîêñîëàíà» 12.40 Õ/ô «Íàçàä äî ùàñòÿ, àáî Õòî çíàéäå ñèíüîãî ïòàõà» 14.50 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 15.45 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 2 16.45 ÒÑÍ. Îñîáëèâå 20.15 Ò/ñ «Öiêàâà Âàðâàðà» 22.25 Ãðîøi 23.35 Ò/ñ «Òåîðiÿ áðåõíi 3» 00.40 Õ/ô «Êàðòàõåíà»

²íòåð

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Íîâèíè 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ðàíîê ç Iíòåðîì 07.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 09.10 Õ/ô «Îäèí ºäèíèé i íàçàâæäè» 13.00, 18.10 Ò/ñ «Ãîñïîäèíÿ òàéãè» 14.45 Õ/ô «Êàäåò» 16.20 ×åêàé íà ìåíå 20.00 Ïîäðîáèöi 20.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 20.35 Ò/ñ «Ìàð’¿íà ðîùà» 22.20 Ò/ñ «Áðèãàäà» 01.15 Õ/ô «Ïiéìàé ìåíå, ÿêùî çìîæåø»

ICTV

06.00 Ñâiòàíîê 07.00, 07.45 Äiëîâi ôàêòè 07.10 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.50, 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.15, 00.50 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.05 Õ/ô «×îðíà ìàñêà. Ìiñòî ìàñîê 2» 11.55, 13.00 Õ/ô «ªãåð» 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 15.00, 20.00 Ò/ñ «Äàiøíèêè» 17.00 Õ/ô «Ïàðîëü «Ðèáà-ìå÷» 23.00 Ñâîáîäà ñëîâà 01.40 ÏðîÖiêàâå

5 êàíàë

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 07.25, 08.35, 18.50, 23.40, 00.30 ×àñ ñïîðòó 06.50, 08.30, 23.45, 00.35 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 00.00, 01.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.10, 22.40, 23.20, 00.15 Áiçíåñ÷àñ 07.15 Àâòîïiëîò-íîâèíè 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.40 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.15, 08.50, 11.15 Õðîíiêà òèæíÿ 09.15, 13.10, 14.10 5 åëåìåíò 10.15 Âåëèêà ïîëiòèêà 12.15 Ìàøèíà ÷àñó 15.15 Ìàìèíà øêîëà 16.10 Ìîòîð 17.25  êàáiíåòàõ 18.15 Òåðèòîðiÿ çàêîíó 19.30, 20.10, 21.10, 01.10 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Ïîäàòêîâèé ùîäåííèê 23.30, 00.25 Crime news

Íîâèé êàíàë

06.00, 06.45 Î÷åâèäåö 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Ïiäéîì 07.30, 08.30, 19.00, 00.40 Ðåïîðòåð 09.00, 16.45 Ò/ñ «Âiîëà Òàðàêàíîâà. Ó ñâiòi çëî÷èííèõ ïðèñòðàñòåé 3» 10.05, 19.35 Ò/ñ «Òàòóñåâi äîíüêè» 13.15, 14.15 Kids’ Time 13.20 Ì/ô 14.35, 15.40 Teen Time 14.40 Ò/ñ «ÀéÊàðëi» 15.45 Ò/ñ «Òðåòÿ ïëàíåòà âiä Ñîíöÿ» 17.55, 20.35 Ò/ñ «Âîðîíiíè» 19.15, 00.55 Ñïîðòðåïîðòåð

Понеділок, 28 січня

ÑÒÁ

07.00 Ðàíêîâå espresso 14.30 Äóõîâíå æèòòÿ ç òâàðèíàìè 15.00, 18.30, 21.00 Ñëóæáà íîâèí «Ñîöiàëüíèé ïóëüñ» 15.30 Ñâiòñüêi õðîíiêè 16.00 Æèòòÿ â íîâîìó ñâiòi 16.50 Àëëî, ëiêàðþ! 17.45 Ðåàëüíi iñòîði¿. ñòîði¿ ëþáîâi (I) 18.50, 21.25 Åêîíîìi÷íèé ïóëüñ 19.00  ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà. Ñåðãié Ãàðìàø 20.00 òè, Áðóò. Âñåñâiòíÿ iñòîðiÿ çðàä (I) 21.35 Çâó÷íå ïðiçâèùå - Íåãîäà, àáî Ìàëåíüêà Âiðà 15 ðîêiâ ïîòîìó 22.40 Íåéìîâiðíi ïîäîðîæi 23.40 Íåâiäîìå ïðî âiäîìèõ 00.50 Àìóðíi ìåëîäi¿ 3 01.20 Õ/ô «Ôiëîñîôiÿ áóäóàðà ìàðêiçà Äå Ñàäà»

Êàíàë Óêðà¿íà

08.30 Õ/ô «Êîðòèê» 09.50 Õ/ô «4:0 íà êîðèñòü Òåòÿíêè» 11.00 Ä/ô 12.00 Õ/ô «Áiëèé âîðîí» 13.30 Õ/ô «Âîºííî-ïîëüîâèé ðîìàí» 15.00, 20.00 Ò/ñ «×åðâîíà êàïåëà» 17.00 Õ/ô «Äîñüº ëþäèíè â Ìåðñåäåñi» 22.00 Õ/ô «Çàñóäæåíèé äî ñìåðòi éäå» 23.30 Õ/ô «Êîäåêñ ìîâ÷àííÿ» 01.00 Õ/ô «Íå ñòàâòå Ëiñîâèêó êàïêàíè»

21.40 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 22.40 Ò/ñ «Øêîëà» 23.45 Ò/ñ «Ùîäåííèêè âàìïiðà» 01.05 Ñëóæáà ðîçøóêó äiòåé 01.10 Ò/ñ «Ïëiòêàðêà»

06.25, 16.10 Óñå áóäå äîáðå! 08.05, 18.20 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 09.20 «Çîðÿíå æèòòÿ 10.25 Õ/ô «Îñiííié âàëüñ» 12.35 Áèòâà åêñòðàñåíñiâ 13.35 ÌàñòåðØåô 18.00, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 20.00 Ñëiäñòâî âåäóòü åêñòðàñåíñè 21.00, 22.25 Ò/ñ «Ñàìàðà» 23.55 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ» 00.50 Õ/ô «Iíøå æèòòÿ»

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00 Õ/ô «Ëiñîâèê. Ïðîäîâæåííÿ iñòîði¿» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Çîðÿíi äiòè 2012 15.35 Ùèðîñåðäíå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 20.50 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó» 21.45 Õ/ô «Äæîííi Ä.» 00.15 Õ/ô «Êëþ÷ âiä óñiõ äâåðåé»

ÍÒÍ

06.00 Ëåãåíäè êàðíîãî ðîçøóêó 06.30 Õ/ô «Ïðîåêò «Àëüôà» 08.00 Àãåíòè âïëèâó 09.00 Ïðàâîñëàâíi ñâÿòi 10.50 Ò/ñ «Ïðîòè òå÷i¿» 14.30 Ò/ñ «Ñëiïèé» 18.30 Âèïàäêîâèé ñâiäîê 19.00, 23.45, 01.55 Ñâiäîê 19.20 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 21.05 Êðóòi 90-òi 21.55 Ò/ñ «Êðèìiíàëiñòè: ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 22.45 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ» 00.15 Õ/ô «Ïiðàíü¿: iäåàëüíi õèæàêè»

ÒÅÒ

06.00 Ùàñòÿ ¿ñòè 06.40 Äiçíàéñÿ ÿê 06.55 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.30, 08.25 Ì/ô 07.55 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 09.00 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.00 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.00 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.00, 22.25 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 12.55 Òâîþ ìàìó! 13.35 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.40, 20.30 Äàåøü ìîëîäüîæ! 15.40 Âàéôàéòåðè 16.05 Ò/ñ «Áàðâèõà 2» 17.05 Äîñâiäîñ 17.40 Ïîëî 18.20, 21.35 Îäíà çà âñiõ 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 19.50 Ò/ñ «Âiñiìäåñÿòi» 23.25 Äóðíºâ+1 00.00 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ» 01.40 Äî ñâiòàíêó

Ïðèëóêè

07.00, 11.00 Çàïèòàé ó âëàäè 07.30, 11.30 Òåìà òèæíÿ 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30 Ðåë³ã³éíà ñòîð³íêà 10.00 Ìóçèêà íà êàíàë³ 17.00, 20.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Êîìóíàëüíèé ñåêòîð 19.10, 22.10 ³ñò³ ×åðí³ã³âùèíè 19.30, 22.30 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà 19.45, 22.45 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð

×åðí³ã³â

08.00 Ïðîãðàìà «Òèæäåíü» 08.50 Õ/ô «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî» 09.55 Ä/ô «Ñâ³òëî ïî òîé á³ê íî÷³» 10.40 Ôàáðèêà ³äåé 11.05 Õ/ô «Õ³ä êîíåì» 12.30, 23.40 À ó íàñ ê³íî çí³ìàëè… 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Äî ðå÷³ ïðî ðå÷³ 13.35 ʳíî³ñòî𳿠íàøîãî ÷àñó 14.00 Âñòàâàé òà éäè 14.20 ̳é ð³äíèé êðàé 14.40 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó» 17.30 Êðèì³íàë, îáîâ’ÿçîê, ïðàâî 20.10 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã» 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Óðÿä íà çâ’ÿçêó ç ãðîìàäÿíàìè 21.30 Çíàìåíèò³ óêðà¿íö³. Ì.Àìîñîâ 22.30 Õ/ô «Äâà êàï³òàíè» 00.15 Íîâèíè 00.45 Óêðà¿íà

Òîí³ñ

06.00 Öåé äèâîâèæíèé ñâiò 06.30, 08.30 Ñâiò çà òèæäåíü

Enter-ô³ëüì

Ê1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.10 Õ/ô «Ïîïåëþøêà iç Çàïðóääÿ» 12.00 Õ/ô «Êðàìíèöÿ ÷óäåñ» 13.35 Ïîðîáëåíî â Óêðà¿íi 15.00, 18.00 Çâàíà âå÷åðÿ 15.50 ÊÂÊ-2012 19.00 Øîïiíã ìîíñòðè 19.50, 21.40 Ðîçñìiøè êîìiêà 20.40 Âåëèêà ðiçíèöÿ 22.30 Õ/ô «Ãîëèé ïiñòîëåò 2 1/2» 00.00 Õ/ô «Íàðå÷åíà ç òîãî ñâiòó» 01.30 Íi÷íå æèòòÿ

Ê2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 09.15 Áåái-áóì 10.15, 19.00 Íàøå âñå 11.00 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.25, 18.05, 00.45 Çíàºòå ùî? 13.15, 22.25 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 14.00, 19.50 Ëiêàði 14.45 5 iíãðåäiºíòiâ 15.35, 21.35 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.20, 23.15 Ìîäíèé âèðîê 17.15, 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 00.05 Òàºìíèöi äîëi 01.35 Êîëið íî÷i

Êàíàë «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.15 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.35, 21.40 Îáëîì UA 09.00 Áiéöiâñüêèé êëóá 10.00, 20.10, 22.05 Øàëåíå âiäåî ïîóêðà¿íñüêè 10.25 Õ/ô «Àâàðiéíå çàíóðåííÿ» 12.20 Õ/ô «Ðåéä ïîìñòè» 14.20 Õ/ô «Òåëåôîííà áóäêà» 16.00 Õ/ô «Ðîêi Áàëüáîà» 18.15 Äîðîæíi âiéíè 19.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi 5» 20.35 Ïîìñòà ïðèðîäè 21.00 Íîâèíè 2+2 23.35 Õ/ô «Ãåéìåð» 01.25 Õ/ô «Âîëîäàð iëþçié»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00 Ñüîãîäíi. Äàéäæåñò 09.00, 17.30 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 10.30 Öèâiëiçàöiÿ. Ãëóõîñëiïèé 11.30 Þâåëið ÒÁ 14.30 Ëåêöi¿ i ïîäi¿ 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 17.45 Öèâiëiçàöiÿ. Ñòâîðþþ÷è iñòîðiþ 19.00, 23.00 Çíàê îêëèêó 20.00 ÒÂié Äàêàð 20.30, 23.30 Ñüîãîäíi 21.00 Çíàê îêëèêó ç À. Øåâ÷åíêî 00.00 Êëóá åðîòèêè

Ãóìîð ÒÁ

06.10 Áàäüîðèé ðàíîê 07.00, 12.40 Õâèëèíêà äëÿ äèòèíè 07.30 Êëóá ãóìîðó 09.00, 18.00 Ò/ñ «Êîíàí» 09.50 Õ/ô «Ëþáîâ íå êóïèø» 11.40, 17.00 Ò/ñ «Âiä÷àéäóøíi áàòüêè» 13.00 Òîðáà ñìiõó 15.00, 16.00, 16.30, 20.00 Ì/ô 19.00 Ò/ñ «Åëåí i äðóçi» 20.15 33 êâàäðàòíèõ ìåòðè 21.00 Õ/ô «Ëþäèíà ðîêó»

Diva Universal

06.30, 00.20 Ò/ñ «Íàñòîÿùèå äîìîõîçÿéêè îêðóãà Îðèíäæ». «Äðóçüÿ, âðàãè è ìóæüÿ» 07.25, 12.25 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Ïîâûøåíèå» 08.20, 16.40 Ò/ñ «Èùåéêà». «Òèõóàíà Áðàññ» 09.15 Õ/ô «Áàëåòíûå òóôåëüêè» 10.50 Õ/ô «Ñìåðòåëüíàÿ ìàíèÿ» 13.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Ïîâåñòü î äâóõ Îäðè» 14.10 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Äæàç äëÿ ïîõóäåíèÿ» 15.00 Õ/ô «Ïðîñòî äðóçüÿ» 17.30 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Äåíü ñâÿòîãî Âàëåíòèíà â âèíîãðàäíèêå» 18.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Ñòðàõ è íåíàâèñòü» 19.10, 23.30 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Áîëüøèå íåïðèÿòíîñòè» 20.00 Ò/ñ «Ñâåòñêàÿ æèçíü ñåìåé-

ñòâà Êàðäàøüÿí». «Çíàêîìñòâî ñ Êàðäàøüÿí» 20.25 Ò/ñ «Ïðàâäèâàÿ ãîëëèâóäñêàÿ èñòîðèÿ». «50 ñàìûõ íåâåðîÿòíûõ êàçóñîâ ñî çíàìåíèòîñòÿìè» 21.55 Õ/ô «Ðåøàþùèé ðûâîê» 01.05 Õ/ô «Âíåçàïíîå ïðîáóæäåíèå»

TV 1000

06.00 Õ/ô «Ìàëü÷èêè âîçâðàùàþòñÿ» 08.00 Ì/ô 09.50 Õ/ô «Ïèòåð Ïýí» 12.00 Õ/ô «Áîëüøå, ÷åì äðóã» 13.50 Õ/ô «Íåóêðîòèìûå ñåðäöà» 16.00 Õ/ô «Ãðèíáåðã» 18.00 Õ/ô «Ìàðèÿ-Àíòóàíåòòà» 20.10 Õ/ô «Äåâóøêà èç âîäû» 22.10 Õ/ô «Ãåíåðàëüñêàÿ äî÷ü» 00.15 Õ/ô «ß çíàþ, ÷òî âû ñäåëàëè ïðîøëûì ëåòîì»

TV 1000. Ðóññêîå êèíî

07.00 Õ/ô «Äçèñàé» 09.00 Õ/ô «Òåðìèíàëüíûå ñîñòîÿíèÿ» 11.00 Õ/ô «×åðíûé áàðàí» 13.00 Õ/ô «Àðáèòð» 14.50 Õ/ô «Çåìëÿ ëþäåé» 16.50 Õ/ô «È áûëà âîéíà» 19.00 Õ/ô «Ìàò÷» 21.10 Õ/ô «Ìèííåñîòà» 23.00 Õ/ô «Òîëüêî íå óõîäè» 01.00 Õ/ô «Ëèñà Àëèñà»

TV 1000. Action

06.45 Õ/ô «Ñòåëñ» 09.00 Õ/ô «Íàðêîç» 11.00 Õ/ô «Óíèâåðñàëüíûé àãåíò» 13.00 Õ/ô «Çíàòü áû, ÷òî ÿ ãåíèé» 15.00 Õ/ô «Íàïàäåíèå íà 13-é ó÷àñòîê» 17.00 Õ/ô «Àíàêîíäà» 18.50 Õ/ô «Õîä êîðîëåâîé» 21.00 Õ/ô «Èñ÷åçíîâåíèå Ýëèñ Êðèä»

TV XXI

08.00, 16.00, 00.00 Õ/ô «Êîðîëè è êîðîëåâû» 10.35, 18.35 Õ/ô «Îòêðûòàÿ äîðîãà» 12.10, 20.10 Õ/ô «Ôàëüøèâîìîíåò÷èêè» 13.55, 21.55 Õ/ô «Áàíäèòñêèé Éîõàííåñáóðã»

Íàøå íîâîå êèíî

06.15, 00.15 Õ/ô «Ìîñêâà, ÿ ëþáëþ òåáÿ» 08.15 Õ/ô «Ê Âàì ïðèøåë àíãåë...» 10.15 Õ/ô «Çîëîòîå ñå÷åíèå» 12.15 Õ/ô «Áåçóìíûé þáèëåé» 14.15 Õ/ô «Ãóâåðíàíòêà» 16.15 Õ/ô «Ëè÷íûé íîìåð» 18.15 Õ/ô «Òðåòüå æåëàíèå» 20.15 Õ/ô «Ãðîìîçåêà» 22.15 Õ/ô «Ãåîðã»

Íàøå ëþáèìîå êèíî

06.00 Õ/ô «Äîí Êèõîò» 08.00 Õ/ô «Èãðû ìîòûëüêîâ» 10.00 Õ/ô «Ìèëëèîíû Ôåðôàêñà» 12.00 Õ/ô «Êîòîâñêèé» 13.30, 01.30 Ò/ñ «Äûìú» 15.00 Õ/ô «Ëåãåíäà î êíÿãèíå Îëüãå» 18.00 Õ/ô «Êîîïåðàòèâ «Ïîëèòáþðî», èëè Áóäåò äîëãèì ïðîùàíèå» 20.00 Õ/ô «Ñèðàíî äå Áåðæåðàê» 22.00 Õ/ô «Îáåëèñê» 00.00 Õ/ô «Ïîðó÷èê Êèæå»

ÎÐÒ Óêðàèíà

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25, 18.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.30 Õî÷ó çíàòü 16.00 Òû íå îäèí 16.25 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 17.05, 01.55 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 19.05 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 20.00, 01.00 Ïóñòü ãîâîðÿò 21.00 Âðåìÿ 21.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 23.15 Âå÷åðíèé Óðãàíò 23.50 «Ñâîáîäà è ñïðàâåäëèâîñòü» ñ À. Ìàêàðîâûì 00.45 Íî÷íûå íîâîñòè

ÎÐÒ int.

07.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Íîâîñòè 07.05, 10.15 Äîáðîå óòðî! 10.40 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 11.10 Æèòü çäîðîâî! 12.05 Ìîäíûé ïðèãîâîð 13.15 Ïîêà âñå äîìà 14.05 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 15.00 Äðóãèå íîâîñòè 15.20 Âðåìÿ îáåäàòü! 16.15, 19.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 16.40 Õî÷ó çíàòü 17.05 Òû íå îäèí 17.35 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 18.10 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 20.10 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 21.00, 01.55 Ïóñòü ãîâîðÿò 22.00 Âðåìÿ 22.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 00.10 Âå÷åðíèé Óðãàíò 00.45 «Ñâîáîäà è ñïðàâåäëèâîñòü» ñ À. Ìàêàðîâûì 01.40 Íî÷íûå íîâîñòè

ÐÅÍ-ÒÂ

06.30, 10.30, 17.30, 21.30 Íîâîñòè 07.00, 11.00 Çâàíûé óæèí

«Відомості Чернігівщини» 08.00 Õ/ô «Ñìåðòè âîïðåêè» 10.00, 17.00, 21.00 Ýêñòðåííûé âûçîâ 12.00 Çàñóäè ìåíÿ 13.00 Ñåìåéíûå äðàìû 14.00 Íå âðè ìíå! 15.00 Âåðíîå ñðåäñòâî 18.00 Âîåííàÿ òàéíà ñ Èãîðåì Ïðîêîïåíêî 20.00 Æèâàÿ òåìà 21.50 Õ/ô «Ñíàéïåð» 23.50 Ò/ñ «Ñâåðõúåñòåñòâåííîå» 00.30 Õ/ô «7 ñåêóíä»

ÐÒÐ Ïëàíåòà

08.05 Èñêàòåëè 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00, 00.45 Âåñòè 09.30 1000 ìåëî÷åé 10.15 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Äåëî Õ. Ñëåäñòâèå ïðîäîëæàåòñÿ 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Ãàäàíèå ïðè ñâå÷àõ» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Îäåññà-ìàìà» 21.05 Ò/ñ «Îáúåêò 11» 22.00 Áîëåçíè âåêà. Êòî êîãî? 23.10 Ò/ñ «Ñîíüêà. Ïðîäîëæåíèå ëåãåíäû» 00.05 Äåâ÷àòà 01.00 Õ/ô «Âõîä â ëàáèðèíò»

ÍÒÂ Ìèð

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Îãíè öèðêà». «Èñ÷åçíóâøèé Ðîìàí» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Àëåêñàíäð Æóðáèí. Ìåëîäèè íà ïàìÿòü 09.05 Òû íå ïîâåðèøü! 10.00 Òàêñè 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Äåòñêèå çàíîçû» 17.30, 01.25 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.35 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.25 Ò/ñ «Ëåãàâûé» 21.15 Ñåãîäíÿ. Èòîãè 21.40 Ò/ñ «Äîçíàâàòåëü». «Ïîåäèíîê». «Ëåêàðñòâî» 23.35 Ò/ñ «Ãîðîä ñîáëàçíîâ»

RTVi

06.00 Ñòðàíà è ëþäè 07.00 Ì/ô 08.00 Öåíà ïîáåäû 09.00, 16.00 Ò/ñ «ß âñå ðåøó ñàìà» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Ãðàíè Íåäåëè 12.00 Âåëèêèé îáìàí. Áèçíåñ íà èêîíàõ 13.00 Õ/ô «Ìåùåðñêèå» 14.30 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Â. Ëåíñêèì. «Áèòâû íà ðîëèêàõ» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 15.08, 17.08, 01.00 Îñîáîå ìíåíèå 18.00 Ïîëíûé àëüáàö 19.00 Ðàçáîð ïîëåòà 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 7. Ïåðåäåë» 23.00 Õ/ô «Òîëüêî òû»

Íîñòàëüãèÿ

06.40 Ïåñíÿ-85 08.00 Õ/ô «Îõ, ýòîò óæàñíûé, óæàñíûé òåëåâèçîð» 09.25 Ïîêà âñå äîìà 10.00 Ñ÷àñòëèâûé ñëó÷àé 11.00 Êîëáà âðåìåíè 12.00 Õ/ô «Ìåëîäèè è ðèòìû çàðóáåæíîé ýñòðàäû» 13.00 Êàê ñëîâî íàøå îòçîâåòñÿ 14.30 Êîíöåðò «×åðâîíà Ðóòà», Òðèî «Ìàðåíè÷» 16.00 ...Äî 16 è ñòàðøå 16.55 Âåñåëûå íîòêè 17.15 Ä/ô «Àâòîïîðòðåò» 17.30, 23.40 Õ/ô «Ìóæåñòâî» 18.40 Êîíöåðò «Ãàÿ» 19.00, 01.00 Âðåìÿ 20.00 Ðîæäåííûå â ÑÑÑÐ 21.00 Êîíöåðò «Ðóññêàÿ ïåñíÿ» ñîáèðàåò äðóçåé» 22.10 ×åòûðå âñòðå÷è ñ Âëàäèìèðîì Âûñîöêèì 23.25 Êîíöåðò «Âäâîåì ñ îðêåñòðîì»

Òåëåêëóá

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 3» 21.00 Ò/ñ «Âòîðîé óáîéíûé» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 3» 23.00 Ò/ñ «Êðèìèíàëüíîå âèäåî» 00.00 Ò/ñ «Áîãàòñòâî»

Äåòñêèé ìèð

06.00, 08.10, 09.00, 11.30, 12.00, 14.10, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Àëåøà Ïòèöûí âûðàáàòûâàåò õàðàêòåð» 10.00, 16.00 Õ/ô «Ðàññêàçû î Êåøêå è åãî äðóçüÿõ»

Êàðóñåëü

06.00, 06.10, 06.20, 06.50, 07.30, 08.15, 09.00, 10.40, 12.15, 13.25, 14.00, 15.00, 15.20, 15.50, 16.00, 16.10, 17.20, 18.00, 18.30, 18.35, 20.00, 23.50, 00.20, 00.55 Ì/ô 07.10 Áåðèëÿêà ó÷èòñÿ ÷èòàòü 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Ïðûã-Ñêîê êîìàíäà 09.25 Äàâàéòå ðèñîâàòü! 10.00 ÒÂ-øîó «Ëåíòÿåâî» 10.25 Ôà-Ñîëü â öèðêå 10.45, 01.15 Ìû èäåì èãðàòü! 11.00 Ìèð óäèâèòåëüíûõ ïðèêëþ÷åíèé 11.25, 00.00 Æèçíü çàìå÷àòåëüíûõ çâåðåé 11.45, 19.35 Ò/ñ «Ïàïèíû äî÷êè» 12.25 Ñïðîñè ó Âñåçíàìóñà!

12.45, 18.55 Ñëóæáà ñïàñåíèÿ äîìàøíåãî çàäàíèÿ 13.00 Ò/ñ «Ñâîÿ êîìàíäà» 13.35 Ìîäà èç êîìîäà 14.20 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Ñèíäáàäà» 14.45 «ÍÅÎêóõíÿ». Îïûò ñ ïîäñîëíå÷íûì ìàñëîì 16.35 Äîðîæíàÿ àçáóêà 17.35 «Ïóòåøåñòâóé ñ íàìè!» Ðîñòîâñêèé êðåìëü 17.45 Øêîëà âîëøåáñòâà 18.45 Ñïîêîéíîé íî÷è, ìàëûøè! 19.10 Ò/ñ «Ñåìåéêà èç ÁàððåíÁàððåíà» 20.25 Ò/ñ «Ïðèíöåññà ñëîíîâ» 20.50 Ò/ñ «Ïðîñòûå èñòèíû» 21.20 Õ/ô «Øóòî÷êà», «Âûèãðûøíûé áèëåò», Äðàìà â öèðþëüíå» 22.25 Èñòîðèÿ Ðîññèè. Ëåêöèè 23.00 Ò/ñ «Ìà÷åõà» 00.35  ãîñòÿõ ó Âèòàìèíêè 01.30 Õ/ô «Ìèëîñòèâûå ãîñóäàðè»

Discovery Channel

06.00, 11.20, 13.10, 17.15 Ðàçðóøèòåëè ëåãåíä 06.50, 12.15 Ãèãàíòñêèå ñòðîéêè 07.40, 18.10 Êàê ýòî óñòðîåíî? 08.10, 18.40 Êàê ýòî ñäåëàíî? 08.35 Ïîëíàÿ èñòîðèÿ Costa Concordia 09.30 Ëàáîðàòîðèÿ äëÿ ìóæ÷èí Äæåéìñà Ìýÿ 10.25, 16.20 Âûæèòü ëþáîé öåíîé 14.05, 19.05, 23.55 Top Gear 15.00 Øåäåâðû íà êîëåñàõ 15.55 Ïÿòàÿ ïåðåäà÷à 20.00 Çîëîòàÿ ëèõîðàäêà 22.00 Êëàäîèñêàòåëè Àìåðèêè 23.00 Íàñòîÿùèå àôåðèñòû 00.50 Ìîëíèåíîñíûå êàòàñòðîôû 01.15 Ìîìåíòû óæàñà

Animal

07.00, 16.00 Ñàìîå äèêîå øîó 07.25, 22.55 Ïëîõîé ïåñ 08.15, 16.30 Ââåäåíèå â ñîáàêîâåäåíèå 09.10 Ïëàíåòà ìàëûøåé 10.05, 14.40, 21.05 Íåèçâåäàííûå îñòðîâà 11.00 Ïîëèöèÿ Ôèëàäåëüôèè - îòäåë ïî çàùèòå æèâîòíûõ 11.55, 20.10 Óêðîòèòåëü ïî âûçîâó 12.20 SOS äèêîé ïðèðîäû 12.50 Àëÿñêà 13.45 Òåððèòîðèÿ æèâîòíûõ 15.35, 20.35 Ïîëÿ çâåðèíûõ ñðàæåíèé 17.25 Îõîòíèê çà êðîêîäèëàìè 18.20 Ñèìïàòè÷íûå êîòÿòà è ùåíêè 19.15 Îáåçüÿíüÿ æèçíü 19.40 Âåòåðèíàð Áîíäàé Áè÷ 22.00 Êàðèíà 23.50 Ïîëèöèÿ Ôåíèêñà 00.45 Ïîñëå íàïàäåíèÿ 01.35 ß æèâîé

NAT GEO WILD

06.00, 10.00, 15.00 ×åëîâåê ïðîòèâ ìîíñòðà 07.00, 11.00 Êåéñè è Áðóò 08.00 Çâåðè â Ñåòè 09.00 Ëþäè ïðîòèâ ëüâîâ 12.00  ïîèñêàõ ïëåìåí îõîòíèêîâ 13.00, 18.00, 01.00 Ñëåäñòâèå ïî äåëàì õèùíèêîâ 14.00 Îõîòà íà îõîòíèêà 16.00 Ðûáû-÷óäîâèùà 17.00 Äèêàÿ ïðèðîäà 19.00, 22.00 Êîðîëè àêâàäèçàéíà 20.00, 23.00 Íà êðþ÷êå 21.00 Ñåêðåòíûå ìàòåðèàëû 00.00 Äèêèå æèâîòíûå Ñåâåðà

Åâðîñïîðò

09.30 Áèçíåñ-êëàññ. Æóðíàë 09.35, 17.15, 18.45, 01.15 Ôóòáîë 11.00 Ãîðíûå ëûæè 12.00, 16.30, 21.00 Ïðûæêè íà ëûæàõ 13.15, 14.30, 16.00, 23.45, 00.45 Òåííèñ 18.15 Åâðîãîëû 22.00 Âîò ýòî äà! 22.15, 22.45 Ïðî ðåñòëèíã

Ñïîðò 1

06.00, 07.55, 17.00, 21.00, 22.05, 01.05 Ôóòáîë 09.50, 18.55 Áàñêåòáîë 11.55, 00.00 Åêñòðà-ôóòçàë 12.25, 00.30 Ïåðåãîíè íà âèòðèâàëiñòü. Ïiäñóìêè ñåçîíó 2012 13.00 Ôóòçàë. ×åìïiîíàò ñïàíi¿. Ìàðôië Ñàíòà-Êîëîìà - Óìàêîí Ñàðàãîñà (I) 15.00 Òåíiñ. ÀÒÐ Brisbane nternational. 1/4 ôiíàëó. Ìàði - Iñòîìií (I)

Ìåãà

06.00 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.40 Òàºìíi çíàêè 09.50, 21.30 Ãàëàïàãîñè 10.40 Àêóëà 21 ñòîëiòòÿ 11.30 Øïèãóíè Áðèòàíi¿ 13.30, 01.20 Ãàíãñòåðè Áðèòàíi¿ 14.00, 23.10 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.00, 22.20 Ñó÷àñíi ÷óäåñà 15.40, 19.30 Øóêà÷i 16.50 Ä/ô «Ñòàëiíãðàä-43» 18.30 Óêðà¿íà 20.30 Ä/ô «Ùîäåííèê Àäìiðàëà Ãîëîâêî» 00.00 Ñìàðòøîó 00.30 Ïîêåð 01.50 Ñåêðåòíi òåðèòîði¿

Ôåíèêñ + Êèíî

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Êëîóíîâ íå óáèâàþò» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ñèëà ïðèòÿæåíèÿ» 09.00, 17.00, 01.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Äâå ñóäüáû» 12.00, 20.00 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè âñåãäà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñåçîí îõîòû 2»


«Відомості Чернігівщини» Іменинники: Валерій, Іван, Максим, Неоніла, Петро Іменинники: Народилися:: 1860 – Антон Чехов, російський письменНародилися ник, лікар; 1933 – Саша Дістель, французький співак, композитор і актор; 1954 – Опра Уїнфрі, американська телеведуча, актриса, продюсер; 1966 – Ромаріо, бразильський футболіст; 1970 – Дмитро Маліков, російський співак, композитор, піаніст, актор, продюсер і телеведучий. Схід 7:37 Повний Захід 16:46 Місяць

Ïåðøèé Íàö³îíàëüíèé

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00, 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 09.20, 20.55 Îôiöiéíà õðîíiêà 09.25 Àóäiºíöiÿ. Êðà¿íè âiä À äî ß 09.45 «Òàºìíèöi óñïiõó» ç Í. Ãîðîäåíñüêîþ 10.15 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.45  ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà 12.35 Õàé ùàñòèòü 12.55 Êðîê äî çiðîê 13.45 Õ/ô «Öèêëîí ðîçïî÷íåòüñÿ âíî÷i» 15.00, 18.20, 01.20 Íîâèíè 15.20 Euronews 15.35 Íàóêà 15.40 Äiëîâèé ñâiò. Àãðîñåêòîð 15.55 Õ/ô «Ñëiäñòâîì âñòàíîâëåíî» 17.30 Ò/ñ «Ñîëî äëÿ ïiñòîëåòà ç îðêåñòðîì» 18.45, 21.20 Äiëîâèé ñâiò 19.00 221. Åêñòðåíèé âèêëèê. Òèæäåíü 19.45 Êðèâå äçåðêàëî 21.25 Àäðåíàëií 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ìàêñèìà 01.40 Ïðî ãîëîâíå

Êàíàë «1+1»

06.05 Ñëóæáà Ðîçøóêó Äiòåé 06.10, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 ÒÑÍ 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Ñíiäàíîê ç «1+1» 07.25 Ì/ô 10.00 Øiñòü êàäðiâ 10.35, 17.10 Ò/ñ «Âåëè÷íå ñòîëiòòÿ. Ðîêñîëàíà» 12.40, 20.15 Ò/ñ «Öiêàâà Âàðâàðà» 14.50 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 15.45 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 2 16.45 ÒÑÍ. Îñîáëèâå 22.30 Óêðà¿íñüêi ñåíñàöi¿ 00.00 Ò/ñ «Òåîðiÿ áðåõíi 3» 01.00 Õ/ô «Âàíòàæ 200»

²íòåð

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Íîâèíè 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ðàíîê ç Iíòåðîì 07.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 09.10, 20.35 Ò/ñ «Ìàð’¿íà ðîùà» 10.55 Ä/ñ «Ñëiäñòâî âåëè...» ç Ëåîíiäîì Êàíåâñüêèì 2» 12.50, 18.10 Ò/ñ «Ãîñïîäèíÿ òàéãè» 14.30 Ñóäîâi ñïðàâè 15.20 Ñiìåéíèé ñóä 16.15 Ò/ñ «Âèùèé ïiëîòàæ» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 22.20 Ò/ñ «Áðèãàäà» 01.15 Õ/ô «Âàðòîâà âåæà»

ICTV

06.55, 07.45 Äiëîâi ôàêòè 07.05 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.50 Åêñòðåíèé âèêëèê 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.20, 23.55 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.05, 16.50 Ò/ñ «Âóëèöi ðîçáèòèõ ëiõòàðiâ» 11.55, 13.00 Ò/ñ «Ãðóïà «Zeta» 13.50, 22.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 14.50, 20.05 Ò/ñ «Äàiøíèêè» 23.05 Ò/ñ «Òàêñi» 00.50 Õ/ô «Ñïàóí»

5 êàíàë

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 07.25, 08.15, 18.50, 23.40, 00.25 ×àñ ñïîðòó 06.50, 23.45, 00.35 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.10, 22.40, 23.20, 00.15 Áiçíåñ÷àñ 07.15 Àâòîïiëîò-íîâèíè 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.50 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.20 Íîâèíè Êè¿âùèíè 09.15, 13.35, 14.10, 15.15 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 13.10 Ïîäàòêîâèé ùîäåííèê 16.10 Òðàíñìiñiÿ 17.25 Îñîáëèâèé ïîãëÿä 18.15 Åíåðãîíàãëÿä 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Àãðîêîíòðîëü 23.30 Crime news

Íîâèé êàíàë

06.00, 06.45 Î÷åâèäåö 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Ïiäéîì 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Ðåïîðòåð 09.00, 16.45 Ò/ñ «Âiîëà Òàðàêàíîâà. Ó ñâiòi çëî÷èííèõ ïðèñòðàñòåé 3» 10.05, 19.35 Ò/ñ «Òàòóñåâi äîíüêè» 13.15, 14.15 Kids’ Time 13.20 Ì/ô 14.35, 15.40 Teen Time 14.40 Ò/ñ «ÀéÊàðëi» 15.45 Ò/ñ «Òðåòÿ ïëàíåòà âiä Ñîíöÿ» 17.55, 20.35 Ò/ñ «Âîðîíiíè» 19.15, 01.00 Ñïîðòðåïîðòåð 21.40 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 22.40 Ò/ñ «Øêîëà» 23.45 Ò/ñ «Ùîäåííèêè âàìïiðà» 01.10 Ò/ñ «Ïëiòêàðêà»

ÑÒÁ

06.15 ×óæi ïîìèëêè. Àìíåçiÿ ìàéîðà Ãðîìîâà 07.00, 16.10 Óñå áóäå äîáðå! 08.50, 18.20 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 10.20 «Çîðÿíå æèòòÿ 11.15 Õ/ô «Òîái, ñïðàâæíüîìó» 14.10 ÌàñòåðØåô 18.00, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 20.00 Ñëiäñòâî âåäóòü åêñòðàñåíñè 21.00 Ò/ñ «Ñàìàðà» 22.25 Êîõàíà, ìè âáèâàºìî äiòåé 00.15 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ» 01.05 Õ/ô «Iíøå æèòòÿ»

Êàíàë Óêðà¿íà

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45, 22.30 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00 Õ/ô «Ëiñîâèê. Ïðîäîâæåííÿ iñòîði¿» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. ×åòâåðòà äðóæèíà 15.35 Ùèðîñåðäíå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 20.50 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó» 21.45 Ò/ñ «Ñëiä. Àíîíiìíi àëêîãîëiêè» 23.20 Ò/ñ «Ïîäðóææÿ» 00.15 Ò/ñ «Òþäîðè 3» 01.15 Õ/ô «Äæîííi Ä.»

ÍÒÍ

06.00 Õ/ô «Ïåðåãîíè ïî âåðòèêàëi» 07.05 Õ/ô «Ñåêðåòíèé ôàðâàòåð» 08.30, 16.45, 19.00, 23.45, 01.45 Ñâiäîê 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 10.00 Ò/ñ «Òåðìiíîâî â íîìåð 3» 12.00 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.55 Ò/ñ «Ëàíöþã» 14.50, 19.20 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 17.00 Ò/ñ «Çàõèñò ñâiäêiâ» 21.05 Êðóòi 90-òi 21.55 Ò/ñ «Êðèìiíàëiñòè: ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 22.45 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ» 00.15 Õ/ô «Ìèñëèâåöü ïðîòè ×óæîãî: äâîáié»

ÒÅÒ

06.00 Ùàñòÿ ¿ñòè 06.40 Äiçíàéñÿ ÿê 06.55 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.30, 08.25 Ì/ô 07.55 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 09.00 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.00 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.00 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.00, 22.25 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 12.55, 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 13.35 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.40, 20.30 Äàåøü ìîëîäüîæ! 15.40 Âàéôàéòåðè 16.15 Ò/ñ «Ñïëiò» 17.15 Äîñâiäîñ 17.40 Ïîëî 18.20, 21.35 Îäíà çà âñiõ 19.50 Ò/ñ «Âiñiìäåñÿòi» 23.25 Àíåêäîòè 00.00 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ» 01.40 Äî ñâiòàíêó

Ïðèëóêè

07.00, 11.00 Êîìóíàëüíèé ñåêòîð 07.10, 11.10 ³ñò³ ×åðí³ã³âùèíè 07.30, 09.40, 11.30 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà 07.45, 11.45 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30 Ïðèëóêè â ÷àñ³ 10.00 Ìóçèêà íà êàíàë³ 17.00, 20.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Íîâèíè 19.30, 22.30 Àêòóàëüíå ³íòåðâ’þ 19.45, 22.45 Çö³ëåííÿ â³ðîþ

×åðí³ã³â

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã» 09.00 Õ/ô «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî» 10.05 ²ñòîðè÷í³ ïîñòàò³. Ñ.Òåëüíþê 10.30 Êðèì³íàë, îáîâ’ÿçîê, ïðàâî 10.55, 22.30 Õ/ô «Äâà êàï³òàíè» 12.00, 22.45 Àçáóêà ðåìåñåë 12.20 Íàîäèíö³ ç óñ³ìà 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Óðÿä íà çâ’ÿçêó ç ãðîìàäÿíàìè 13.50 Çíàìåíèò³ óêðà¿íö³. Ì.Àìîñîâ 14.15 ϳë³ãðèì 14.40 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó» 17.30 Íà ñ³ëüñüêèõ ïåðåõðåñòÿõ 20.15 Ðîçìîâà áåç íîòàö³é 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Åíåðãîìàí³ÿ 21.25 Çâèòÿãà 21.50 ²ñòîð³ÿ îäí³º¿ êàðòèíè 00.05 ³ä ìåëî䳿 äî ìåëî䳿 00.15 Íîâèíè 00.45 Óêðà¿íà

Òîí³ñ

Вівторок, 29 січня 06.00, 16.00 Æèòòÿ â íîâîìó ñâiòi 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Ñëóæáà íîâèí «Ñîöiàëüíèé ïóëüñ» 06.55, 18.50, 21.25 Åêîíîìi÷íèé ïóëüñ 07.00 Ðàíêîâå espresso 09.00, 20.00 òè, Áðóò. Âñåñâiòíÿ iñòîðiÿ çðàä (I) 10.00, 16.50 Àëëî, ëiêàðþ! 11.15 Çâó÷íå ïðiçâèùå - Íåãîäà, àáî Ìàëåíüêà Âiðà 15 ðîêiâ ïîòîìó 12.15 Ðåàëüíi iñòîði¿. ñòîði¿ ëþáîâi (I) 14.00, 22.40 Íåéìîâiðíi ïîäîðîæi 15.30 Êóìèðè 15.45 Öèâiëiçàöiÿ ncognita (I) 17.45 Ñîöiàëüíèé ñòàòóñ 19.00  ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà. Ñåðãié Ãàðìàø 21.35 Ìiëüéîíè Ñåðãiÿ Ìàâðîäi 23.40 Íåâiäîìå ïðî âiäîìèõ 00.50 Àìóðíi ìåëîäi¿ 3 01.15 Õ/ô «Áàæàííÿ Åíòîíi»

Enter-ô³ëüì

08.30 Õ/ô «4:0 íà êîðèñòü Òåòÿíêè» 09.50 Õ/ô «Ï’ÿòíàäöÿòèði÷íèé êàïiòàí» 11.00 Ä/ô 12.00 Õ/ô «Äåæà âþ» 13.30 Õ/ô «Êîíèê» 15.00, 20.00 Ò/ñ «×åðâîíà êàïåëà» 17.00 Õ/ô «Îäðóæåííÿ Áàëüçàìiíîâà» 18.30 Õ/ô «Ïåðåõîïëåííÿ» 22.00 Õ/ô «Êîäåêñ ìîâ÷àííÿ» 23.30 Õ/ô «Âèõîäó íåìົ 01.00 Õ/ô «Äîñüº ëþäèíè â Ìåðñåäåñi»

Ê1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.25 Æiíî÷à ëiãà 11.15, 23.50 Õ/ô «Æàíäàðì ïðèáóëüöi» 13.00, 23.00 Ò/ñ «Êëiíiêà» 13.50 Ò/ñ «Ìåíòàëiñò» 14.40, 19.00 Øîïiíã ìîíñòðè 15.25, 18.00 Çâàíà âå÷åðÿ 16.15 Îðåë i Ðåøêà 17.10 Äiì íà çàçäðiñòü óñiì 19.50 Âåëèêà ðiçíèöÿ 20.50 Áiéöiâñüêèé êëóá 21.40 Ùîäåííèê âàãiòíî¿ 01.20 Íi÷íå æèòòÿ

òà

Ê2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 09.25 Áåái-áóì 10.00 Äèòÿ÷à éîãà 11.00 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.25, 18.05, 00.50 Çíàºòå ùî? 13.15, 22.25 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 14.00, 19.50 Ëiêàði 14.45 5 iíãðåäiºíòiâ 15.35, 21.35 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.20, 23.15 Ìîäíèé âèðîê 17.15, 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 19.00 Íàøå âñå 00.05 Òàºìíèöi äîëi 01.35 Êîëið íî÷i

Êàíàë «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.15 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.35 Îáëîì UA 09.00, 21.00 Íîâèíè 2+2 09.40, 11.00 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 10.20 Óáîéíå âiäåî 11.40, 18.15 Äîðîæíi âiéíè 12.35 Ò/ñ «Âòå÷à» 19.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi 5» 20.10 ÄæåÄÀI 21.25 Õ/ô «Ðåìáî» 23.25 Õ/ô «Òþðÿãà» 01.30 Õ/ô «Âåðäèêò çà ãðîøi»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 07.30 ÒÂié Äàêàð 08.00, 20.30, 23.30 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.35 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 10.30 Öèâiëiçàöiÿ. Ñòâîðþþ÷è iñòîðiþ 11.30 Þâåëið ÒÁ 14.30 Çíàê îêëèêó ç À. Øåâ÷åíêî 17.30 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 17.45 Öèâiëiçàöiÿ. Óêðà¿íñüêà ðåâîëþöiÿ 19.00, 23.00 Çíàê îêëèêó 21.00 «Òåíäåð News» ç Í. Ñåäëåöüêîþ 22.00 Àëüáåðòåéíøòåéí 00.00 Êëóá åðîòèêè

Ãóìîð ÒÁ

06.10 Áàäüîðèé ðàíîê 07.00, 12.40 Õâèëèíêà äëÿ äèòèíè 07.30 Êëóá ãóìîðó 09.00, 18.00 Ò/ñ «Êîíàí» 09.50 Õ/ô «Çíîâó äî øêîëè» 11.40, 17.00 Ò/ñ «Âiä÷àéäóøíi áàòüêè» 13.00 Òîðáà ñìiõó 15.00, 16.00, 16.30, 20.00 Ì/ô 19.00 Ò/ñ «Åëåí i äðóçi» 20.15 33 êâàäðàòíèõ ìåòðè 21.00 Õ/ô «Íà òâåðåçó ãîëîâó»

Diva Universal

06.35, 00.05 Ò/ñ «Íàñòîÿùèå äîìîõîçÿéêè îêðóãà Îðèíäæ». «Âñå çàêîí÷èòñÿ â Êîòî äå Êàçà» 07.30, 12.15 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Äåíü ñâÿòîãî Âàëåíòèíà â âèíîãðàäíèêå» 08.20, 16.35 Ò/ñ «Èùåéêà». «Áîìáàñ ÷àñîâûì ìåõàíèçìîì» 09.05 Õ/ô «Ðåøàþùèé ðûâîê» 10.40 Õ/ô «Ïîâòîðíîå ðàññìîòðåíèå» 13.10 Ò/ñ «Õýéâåí». «Ñòðàõ è íåíàâèñòü» 14.05 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Áîëüøèå íåïðèÿòíîñòè» 15.00 Õ/ô «Äîáåéñÿ óñïåõà ñíîâà!»

17.30 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Ïîäãîòîâêà ê ñâàäüáå» 18.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Ëþáÿùèå ìàøèíû» 19.10, 23.15 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Ìû - ñåìüÿ» 20.00 Ò/ñ «Íåâåñòà äëÿ ìèëëèîíåðà». «Êàðòî÷íûé äîìèê» 20.50 Ò/ñ «Ðîäîñëîâíàÿ ñåìüè». «Ñïàéê Ëè» 21.40 Õ/ô «Íîðà Ðîáåðòñ: ñåâåðíîå ñèÿíèå» 01.00 Õ/ô «Ñìåðòåëüíàÿ ìàíèÿ»

TV 1000

06.00 Ì/ô 07.40 Õ/ô «Ïèòåð Ïýí» 09.50 Õ/ô «Ãðèíáåðã» 11.50 Õ/ô «Ìàðèÿ-Àíòóàíåòòà» 14.00 Õ/ô «Äåâóøêà èç âîäû» 16.00 Õ/ô «Ìå÷òà Êàññàíäðû» 18.00 Õ/ô «Øïèîí ïî ñîñåäñòâó» 20.00 Õ/ô «Ìèññèÿ íåâûïîëíèìà 3» 22.10 Õ/ô «ß çíàþ, ÷òî âû ñäåëàëè ïðîøëûì ëåòîì» 00.00 Õ/ô «Ïûëàþùàÿ ðàâíèíà»

TV 1000. Ðóññêîå êèíî

07.00 Õ/ô «Òîëüêî íå óõîäè» 09.00 Õ/ô «Äåä Ìîðîç âñåãäà çâîíèò... òðèæäû!» 11.00 Õ/ô «Ïèðîæêè ñ êàðòîøêîé» 13.00 Õ/ô «Ìàò÷» 15.10 Õ/ô «Ìèííåñîòà» 17.00 Õ/ô «Àëåêñàíäðà» 19.00 Õ/ô «Êîñìîñ êàê ïðåä÷óâñòâèå» 21.00 Õ/ô «Ëèñà Àëèñà» 23.00 Õ/ô «Ìîñêîâñêèé æèãîëî» 01.00 Õ/ô «Ñêîðî âåñíà»

TV 1000. Action

07.10 Õ/ô «Àòàêà ïàóêîâ» 09.00 Õ/ô «Íàïàäåíèå íà 13-é ó÷àñòîê» 11.00 Õ/ô «Àíàêîíäà» 13.00 Õ/ô «Ñðàæåíèÿ ñîëäàòà Êåëëè» 15.00 Õ/ô «Âûõîä íà ïîñàäêó» 17.00 Õ/ô «100 ôóòîâ» 19.00 Õ/ô «Øîññå ñìåðòè» 21.00 Õ/ô «Ñóùåñòâî»

TV XXI

08.00, 16.00, 00.00 Õ/ô «Áîëüøîå àëèáè» 09.40, 17.40, 01.40 Õ/ô «Áåëàÿ ëåíòà» 12.10, 20.10 Õ/ô «Ïîñëàííèê» 14.10, 22.10 Õ/ô «Íà ïåðåñå÷åíèè Äåñÿòîé è Âóëüô»

Íàøå íîâîå êèíî

06.15, 00.15 Õ/ô «Òðåòüå æåëàíèå» 08.15 Õ/ô «Ãðîìîçåêà» 10.15 Õ/ô «Ãåîðã» 12.15 Õ/ô «Ìîñêâà, ÿ ëþáëþ òåáÿ» 14.15 Õ/ô «Ê Âàì ïðèøåë àíãåë...» 16.15 Õ/ô «Æèçíü îäíà» 18.15 Õ/ô «Äî÷êà» 20.15 Õ/ô «Ìîé ïàïà - Áàðûøíèêîâ» 22.15 Õ/ô «Ëè÷íûé íîìåð»

Íàøå ëþáèìîå êèíî

06.00 Õ/ô «Êîîïåðàòèâ «Ïîëèòáþðî», èëè Áóäåò äîëãèì ïðîùàíèå» 08.00 Õ/ô «Ñèðàíî äå Áåðæåðàê» 10.00 Õ/ô «Îáåëèñê» 12.00 Õ/ô «Ïîðó÷èê Êèæå» 13.30 Ò/ñ «Äûìú» 15.00 Õ/ô «Ôåðåíö Ëèñò» 18.00 Õ/ô «×àïàåâ» 20.00 Õ/ô «Àáîðèãåí» 22.20 Õ/ô «Íàéòè è îáåçâðåäèòü» 00.00 Õ/ô «Íî÷íîé ìîòîöèêëèñò» 01.30 Ò/ñ «Ïîñðåäíèê»

ÎÐÒ Óêðàèíà

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25, 18.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.30 Õî÷ó çíàòü 16.00 Òû íå îäèí 16.25 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 17.05 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 19.05 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 20.00, 01.05 Ïóñòü ãîâîðÿò 21.00 Âðåìÿ 21.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 23.15 Âå÷åðíèé Óðãàíò 23.50 Íî÷íûå íîâîñòè 00.05 Ò/ñ «Çàäèðû»

ÎÐÒ int.

07.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Íîâîñòè 07.05, 10.15 Äîáðîå óòðî! 10.40 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 11.10 Æèòü çäîðîâî! 12.05 Ìîäíûé ïðèãîâîð 13.15 Ïîêà âñå äîìà 14.05 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 15.00 Äðóãèå íîâîñòè 15.20 Âðåìÿ îáåäàòü! 16.15, 19.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 16.40 Õî÷ó çíàòü 17.05 Òû íå îäèí 17.35 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 18.10 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 20.10 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 21.00, 01.55 Ïóñòü ãîâîðÿò 22.00 Âðåìÿ 22.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 00.10 Âå÷åðíèé Óðãàíò 00.45 Íî÷íûå íîâîñòè 01.00 Åâãåíèé Ëåîíîâ. Ñòðàõ îäèíî÷åñòâà

№4 (50) 23 січня 2013 року

ÐÅÍ-ÒÂ

06.30, 10.30, 17.30, 21.30 Íîâîñòè 07.00, 11.00 Çâàíûé óæèí 08.00 Ñëåäàêè 10.00, 17.00, 21.00 Ýêñòðåííûé âûçîâ 12.00 Çàñóäè ìåíÿ 13.00 Ñåìåéíûå äðàìû 14.00 Íå âðè ìíå! 15.00 Âåðíîå ñðåäñòâî 18.00 Òåððèòîðèÿ çàáëóæäåíèé ñ Èãîðåì Ïðîêîïåíêî 20.00 Ïèùà áîãîâ 21.50, 00.45 Õ/ô «Íàïàäåíèå íà 13-é ó÷àñòîê» 00.00 Ò/ñ «Ñâåðõúåñòåñòâåííîå»

ÐÒÐ Ïëàíåòà

08.05, 23.55 Ò/ñ «Ñîíüêà. Ïðîäîëæåíèå ëåãåíäû» 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00, 00.50 Âåñòè 09.30 1000 ìåëî÷åé 10.15 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Äåëî Õ. Ñëåäñòâèå ïðîäîëæàåòñÿ 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Ãàäàíèå ïðè ñâå÷àõ» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Îäåññà-ìàìà» 21.05 Ò/ñ «Îáúåêò 11» 22.00 Ñïåöèàëüíûé êîððåñïîíäåíò 23.00 Êóçüêèíà ìàòü. Èòîãè. «Ìåðòâàÿ äîðîãà» 01.05 Õ/ô «Âõîä â ëàáèðèíò»

ÍÒÂ Ìèð

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Âñå ïîä êîíòðîëåì». «Íåò äûìà áåç îãíÿ» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Êóëèíàðíûé ïîåäèíîê 09.25 Ðóññêàÿ íà÷èíêà 10.00 Òàêñè 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Ïîâÿçàííûå» 17.30, 01.30 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.35 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.25 Ò/ñ «Ëåãàâûé» 21.15 Ñåãîäíÿ. Èòîãè 21.40 Ò/ñ «Äîçíàâàòåëü». «Áåëûå íî÷è». «Êîìàíäèðîâêà» 23.35 Ò/ñ «Ãîðîä ñîáëàçíîâ»

RTVi

06.00, 15.08, 17.08, 01.00 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ì/ô 08.00 Íîâîñòè 09.00, 16.00 Ò/ñ «ß âñå ðåøó ñàìà» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Ãåðìàíèÿ çà íåäåëþ 11.30 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». «Ðóññêèå àìåðèêàíöû. Èâàí Òóð÷èí» 12.00 Ïîëíûé àëüáàö 13.00 Õ/ô «Òîëüêî òû» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 18.00 Îáëîæêà 19.00 Áîëüøîé äîçîð 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 7. Ïåðåäåë» 23.00 Õ/ô «Ñðåäè ñåðûõ êàìíåé»

Íîñòàëüãèÿ

06.00 Õ/ô «Ìåëîäèè è ðèòìû çàðóáåæíîé ýñòðàäû» 07.00 Êàê ñëîâî íàøå îòçîâåòñÿ 08.30 Êîíöåðò «×åðâîíà Ðóòà», Òðèî «Ìàðåíè÷» 10.00 ...Äî 16 è ñòàðøå 10.55 Âåñåëûå íîòêè 11.15 Ä/ô «Àâòîïîðòðåò» 11.30, 17.30 Õ/ô «Ìóæåñòâî» 12.40 Êîíöåðò «Ãàÿ» 13.00, 19.00 Âðåìÿ 14.00, 20.00 Ðîæäåííûå â ÑÑÑÐ 15.00, 21.00 Êîíöåðò «Ðóññêàÿ ïåñíÿ» ñîáèðàåò äðóçåé» 16.10 Êîò è êëîóí 17.00 Õ/ô «Ð. Ïàóëñ ïðåäñòàâëÿåò - Ë. Âàéêóëå» 18.40 Êîíöåðò ñîâåòñêîé ïåñíè 22.00 Áûëî Âðåìÿ 23.05  ñóááîòó âå÷åðîì. Âàø âûõîä! 00.40 Ïåñíÿ-85

Òåëåêëóá

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 3» 21.00 Ò/ñ «Âòîðîé óáîéíûé» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 3» 23.00 Ò/ñ «Êðèìèíàëüíîå âèäåî» 00.00 Ò/ñ «Áîãàòñòâî»

Äåòñêèé ìèð

06.00, 08.10, 09.00, 11.30, 12.00, 14.10, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Ìàðèÿ, Ìèðàáåëëà â Òðàíçèñòîðèè» 10.00, 16.00 Õ/ô «Ðàññêàçû î Êåøêå è åãî äðóçüÿõ»

Êàðóñåëü

06.00, 06.10, 06.20, 06.50, 07.30, 08.15, 09.00, 10.40, 12.15, 13.25, 14.00, 15.20, 15.50, 16.00, 16.10, 17.20, 18.00, 18.30, 18.35, 20.00, 23.50, 00.20, 00.55 Ì/ô 07.10 «Áåðèëÿêà ó÷èòñÿ ÷èòàòü». Ñëîãè 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Ïðûã-Ñêîê êîìàíäà 09.25 Äàâàéòå ðèñîâàòü! 10.00 ÒÂ-øîó «Ëåíòÿåâî» 10.25 Ôà-Ñîëü â öèðêå 10.45, 01.15 Ìû èäåì èãðàòü! 11.00 Ìèð óäèâèòåëüíûõ ïðèêëþ÷åíèé 11.25, 00.00 Æèçíü çàìå÷àòåëüíûõ çâåðåé

5

11.45, 19.35 Ò/ñ «Ïàïèíû äî÷êè» 12.25 Ñïðîñè ó Âñåçíàìóñà! 12.45, 18.55 Ñëóæáà ñïàñåíèÿ äîìàøíåãî çàäàíèÿ 13.00 Ò/ñ «Ñâîÿ êîìàíäà» 13.35, 20.25 Ò/ñ «Ïðèíöåññà ñëîíîâ» 14.20 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Ñèíäáàäà» 14.45 «ÍÅÎêóõíÿ». Ãàçèðîâàííàÿ âîäà 15.00, 19.10 Ò/ñ «Ñåìåéêà èç ÁàððåíÁàððåíà» 16.35 Âîïðîñ íà çàñûïêó 17.35 «Ïóòåøåñòâóé ñ íàìè!» Ñåðãèåâ Ïîñàä. Òðîèöêàÿ îñàäà 17.45 Øêîëà âîëøåáñòâà 18.45 Ñïîêîéíîé íî÷è, ìàëûøè! 20.50 Ò/ñ «Ïðîñòûå èñòèíû» 21.20 Õ/ô «Äåòè ñîëíöà» 22.50 Ðóññêàÿ ëèòåðàòóðà. Ëåêöèè 23.15 Ãîâîðèì áåç îøèáîê 23.30 Óðîêè õîðîøèõ ìàíåð 00.35  ãîñòÿõ ó Âèòàìèíêè 01.30 Õ/ô «Ïîöåëóé»

Discovery Channel

06.00, 13.10, 17.15 Ðàçðóøèòåëè ëåãåíä 06.50, 12.15 Ãèãàíòñêèå ñòðîéêè 07.40, 18.10 Êàê ýòî óñòðîåíî? 08.10, 18.40 Êàê ýòî ñäåëàíî? 08.35, 11.20 Çîëîòàÿ ëèõîðàäêà 09.30 Ëàáîðàòîðèÿ äëÿ ìóæ÷èí Äæåéìñà Ìýÿ 10.25, 16.20 Âûæèòü ëþáîé öåíîé 14.05, 19.05, 23.55 Top Gear 15.00 Øåäåâðû íà êîëåñàõ 15.55 Ïÿòàÿ ïåðåäà÷à 20.00 Áûñòðûå è ãðîìêèå 21.00 Ìàøèíû âûñøåãî êëàññà 22.00 Ìåãàñòðîéêè 23.00 Íàñòîÿùèå àôåðèñòû 00.50 Ìîëíèåíîñíûå êàòàñòðîôû 01.15 Ìîìåíòû óæàñà

Animal

07.00, 16.00 Ñàìîå äèêîå øîó 07.25 Ñèìïàòè÷íûå êîòÿòà è ùåíêè 08.15, 16.30 Ââåäåíèå â ñîáàêîâåäåíèå 09.10 Îõîòíèê çà êðîêîäèëàìè 10.05, 14.40, 21.05 Íåèçâåäàííûå îñòðîâà 11.00 Ïîëèöèÿ Ôèëàäåëüôèè - îòäåë ïî çàùèòå æèâîòíûõ 11.55, 20.10 Óêðîòèòåëü ïî âûçîâó 12.20, 22.00 SOS äèêîé ïðèðîäû 12.50 Øàìâàðè 13.45 Òåððèòîðèÿ æèâîòíûõ 15.35, 20.35 Ïîëÿ çâåðèíûõ ñðàæåíèé 17.25 Àýðîïîðò äëÿ æèâîòíûõ 18.20 Àäñêàÿ êîøêà 19.15 Îáåçüÿíüÿ æèçíü 19.40 Âåòåðèíàð Áîíäàé Áè÷ 22.55 Îõîòíèê çà ÿäîì 23.50 Ïîëèöèÿ Ôåíèêñà 00.45 Íàïàäåíèå ãèãàíòñêèõ ìåäóç 01.35 ß æèâîé

NAT GEO WILD

06.00, 20.00, 23.00 Äèêèå æèâîòíûå Ñåâåðà 07.00, 12.00  ïîèñêàõ ïëåìåí îõîòíèêîâ 08.00, 16.00 Ðûáû-÷óäîâèùà 09.00 Ïîñëåäíÿÿ ëüâèöà 10.00 Êîðîëè àêâàäèçàéíà 11.00 Íà êðþ÷êå 13.00, 18.00, 01.00 Ñëåäñòâèå ïî äåëàì õèùíèêîâ 14.00 Îõîòà íà îõîòíèêà 15.00 Øèìïàíçå 17.00, 19.00, 22.00 Äèêàÿ ïðèðîäà 21.00 Ñåêðåòíûå ìàòåðèàëû

Åâðîñïîðò

09.30 Åâðîãîëû 10.00, 15.15, 16.15, 17.30 Òåííèñ 11.00, 13.45, 00.15 Ïðûæêè íà ëûæàõ 12.15, 18.00, 18.45, 21.00, 01.30 Ôóòáîë 15.00, 01.15 Ñêè-ïàññ. Ãîðíîëûæíûé æóðíàë 22.00 Áîêñ 00.00 Àâòîñïîðò 00.10 Áèçíåñ-êëàññ. Æóðíàë

Ñïîðò 1

06.00, 07.55, 11.25, 13.20, 16.15, 23.00, 00.05 Ôóòáîë 09.00, 10.50, 21.05 Áàñêåòáîë 14.25 Òåíiñ. ÀÒÐ Brisbane nternational. 1/4 ôiíàëó. Äîëãîïîëîâ - Íiøèêîði (I) 18.10 Ôóòçàë. ×åìïiîíàò ñïàíi¿. Ìàðôië Ñàíòà-Êîëîìà - Óìàêîí Ñàðàãîñà (I) 20.00 Ãîëüô

Ìåãà

06.00 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.00 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.40 Òàºìíi çíàêè 09.50 Ãàëàïàãîñè 10.40 Àêóëè 11.30 Êðàõ ºâðî 12.30, 01.20 Ãàíãñòåðè Áðèòàíi¿ 14.00, 23.10 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.00, 22.20 Ñó÷àñíi ÷óäåñà 15.40 Øóêà÷i 16.50 Ä/ô «Áèòâà çà îêåàí» 18.30 Ñåêðåòíi òåðèòîði¿ 19.30 Óêðà¿íà 20.30 Ä/ô «Îëåêñàíäð Ìàðiíåñêî» 21.30 Ïîëiò íàä çåìëåþ 00.00 Ñìàðòøîó 00.30 Àêóëà 21 ñòîëiòòÿ 01.50 Òàºìíè÷à Ðîñiÿ

Ôåíèêñ + Êèíî

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Êëîóíîâ íå óáèâàþò» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ñèëà ïðèòÿæåíèÿ» 09.00, 17.00, 01.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Äâå ñóäüáû» 12.00, 20.00 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè âñåãäà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñåçîí îõîòû 2»


6 №4 (50) 23 січня 2013 року

Іменинники: Антоній, Антоніна, Віктор, Георгій Іменинники: Народилися:: 1848 – Фердинанд Манліхер, австрійський Народилися інженер, конструктор магазинної та автоматичної гвинтівки і самозарядного пістолета; 1872 – Гліб Котельников, радянський винахідник, творець авіаційного ранцевого парашута; 1900 – Ісаак Дунаєвський, радянський композитор; 1923 – Леонід Гайдай, радянський кінорежисер, сценарист. Схід 7:36 Повний Захід 16:48 Місяць

Ïåðøèé Íàö³îíàëüíèé

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00, 20.55 Îôiöiéíà õðîíiêà 09.05 Îêîëèöÿ 09.30 Óðÿä íà çâ’ÿçêó ç ãðîìàäÿíàìè 10.15 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.45 Â ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà 12.35 Êíèãà.ua 13.00 Óêðà¿íñüêà ïiñíÿ 13.35 Õ/ô «Êîñòÿíòèí Çàñëîíîâ» 15.00, 18.20, 01.20 Íîâèíè 15.20 Euronews 15.35 Íàóêà 15.40 Äiëîâèé ñâiò. Àãðîñåêòîð 15.50 Õ/ô «Íà ñåìè âiòðàõ» 17.30 Ò/ñ «Ñîëî äëÿ ïiñòîëåòà ç îðêåñòðîì» 18.45, 21.20 Äiëîâèé ñâiò 19.05 Áåíåôiñ Î. Âîðîáåé 20.50 Ìåãàëîò 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.30 Êðèâå äçåðêàëî 22.50 Ñóïåðëîòî, Òðiéêà, Êåíî 01.40 Ïðî ãîëîâíå

Êàíàë «1+1»

06.05 Ñëóæáà Ðîçøóêó Äiòåé 06.10, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.35 ÒÑÍ 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Ñíiäàíîê ç «1+1» 07.25 Ì/ô 10.00 Øiñòü êàäðiâ 10.25, 17.10 Ò/ñ «Âåëè÷íå ñòîëiòòÿ. Ðîêñîëàíà» 12.30, 20.15 Ò/ñ «Öiêàâà Âàðâàðà» 14.50 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 15.45 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 2 16.45 ÒÑÍ. Îñîáëèâå 22.30 Iëþçiÿ áåçïåêè. Òóðèñòè é àôåðèñòè 00.00 Ò/ñ «Òåîðiÿ áðåõíi 3» 01.00 Õ/ô «Ïëàíåòà iäiîòiâ»

²íòåð

07.00, 12.00, 18.00 Íîâèíè 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ðàíîê ç Iíòåðîì 07.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 08.00, 08.30, 09.00 Íîâèíè 09.10, 20.35 Ò/ñ «Ìàð’¿íà ðîùà» 10.55 Ä/ñ «Ñëiäñòâî âåëè...» ç Ëåîíiäîì Êàíåâñüêèì 2» 12.50, 18.10 Ò/ñ «Ãîñïîäèíÿ òàéãè» 14.30 Ñóäîâi ñïðàâè 15.20 Ñiìåéíèé ñóä 16.15 Ò/ñ «Âèùèé ïiëîòàæ» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 22.20 Ò/ñ «Áðèãàäà» 01.20 Õ/ô «Îäåðæèìiñòü»

ICTV

06.00 Ñâiòàíîê 07.00, 07.45 Äiëîâi ôàêòè 07.15 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.50 Íåòàºìíi ôàéëè 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.15, 23.55 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.10, 16.55 Ò/ñ «Âóëèöi ðîçáèòèõ ëiõòàðiâ» 12.00, 13.00 Ò/ñ «Ãðóïà «Zeta» 13.55, 22.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 15.00, 20.00 Ò/ñ «Äàiøíèêè» 23.05 Ò/ñ «Òàêñi» 00.45 Õ/ô «Ãëèáîêå ñèíº ìîðå»

5 êàíàë

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 07.25, 08.20, 18.50, 23.40, 00.30 ×àñ ñïîðòó 06.50, 08.45, 23.45, 00.35 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.10, 22.40, 23.20, 00.15 Áiçíåñ-÷àñ 07.15 Àâòîïiëîò-íîâèíè 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.40 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.25 Òðàíñìiñiÿ-òåñò 09.15, 13.10, 14.10 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 15.15 Çäîðîâi iñòîði¿ 16.15 Äðàéâ 17.25 Àðñåíàë 18.15 Àãðîêîíòðîëü 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Àêöåíò 23.30, 00.25 Crime news

Íîâèé êàíàë

06.00, 06.45 Î÷åâèäåö 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Ïiäéîì 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Ðåïîðòåð 09.00, 16.45 Ò/ñ «Âiîëà Òàðàêàíîâà. Ó ñâiòi çëî÷èííèõ ïðèñòðàñòåé 3» 10.05, 19.35 Ò/ñ «Òàòóñåâi äîíüêè» 13.15, 14.15 Kids’ Time 13.20 Ì/ô 14.35, 15.40 Teen Time 14.40 Ò/ñ «ÀéÊàðëi» 15.45 Ò/ñ «Òðåòÿ ïëàíåòà âiä Ñîíöÿ» 17.55, 20.35 Ò/ñ «Âîðîíiíè» 19.15, 01.00 Ñïîðòðåïîðòåð 21.40 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 22.40 Ò/ñ «Øêîëà» 23.45 Ò/ñ «Ùîäåííèêè âàìïiðà» 01.10 Ñëóæáà ðîçøóêó äiòåé

01.15 Ò/ñ «Ïëiòêàðêà»

ÑÒÁ

06.00 ×óæi ïîìèëêè. Çìi¿íå ïðîêëÿòòÿ 06.45, 16.10 Óñå áóäå äîáðå! 08.25, 18.20 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 10.05 «Çîðÿíå æèòòÿ 11.05 Êîõàíà, ìè âáèâàºìî äiòåé 12.55 ÌàñòåðØåô 18.00, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 20.00 Ñëiäñòâî âåäóòü åêñòðàñåíñè 21.00 Ò/ñ «Ñàìàðà» 22.25 Õàòà íà òàòà 00.05 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ» 00.55 Õ/ô «Iíøå æèòòÿ»

Êàíàë Óêðà¿íà

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45, 22.30 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00, 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Íàäiÿ äëÿ Íàäi¿ 15.35 Ùèðîñåðäíå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 20.50 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó» 21.45 Ò/ñ «Ñëiä. Áiëà ñòðiëà» 23.20 Ò/ñ «Ïîäðóææÿ» 00.15 Ò/ñ «Òþäîðè 3» 01.10 Õ/ô «Áîæåâiëüíÿ íà êîëåñàõ»

ÍÒÍ

06.05 Õ/ô «Ïåðåãîíè ïî âåðòèêàëi» 07.10 Õ/ô «Ñåêðåòíèé ôàðâàòåð» 08.30, 16.45, 19.00, 23.45, 01.50 Ñâiäîê 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 09.55 Ò/ñ «Òåðìiíîâî â íîìåð 3» 12.00 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.50 Ò/ñ «Ëàíöþã» 14.45, 19.20 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 17.00 Ò/ñ «Çàõèñò ñâiäêiâ» 21.05 Êðóòi 90-òi 21.55 Ò/ñ «Êðèìiíàëiñòè: ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 22.45 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ» 00.15 Õ/ô «Ìîái Äiê: ïîëþâàííÿ íà ìîíñòðà»

ÒÅÒ

06.00 Ùàñòÿ ¿ñòè 06.40 Äiçíàéñÿ ÿê 06.55 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.30, 08.25 Ì/ô 07.55 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 09.00 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.00 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.00 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.00, 22.25 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 12.55, 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 13.35 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.40, 20.30 Äàåøü ìîëîäüîæ! 15.40 Âàéôàéòåðè 16.15 Ò/ñ «Ñïëiò» 17.15 Äîñâiäîñ 17.40 Ïîëî 18.20, 21.35 Îäíà çà âñiõ 19.50 Ò/ñ «Âiñiìäåñÿòi» 23.25 Àíåêäîòè 00.00 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ» 01.40 Äî ñâiòàíêó

Ïðèëóêè

07.00, 11.00 Íîâèíè 07.30, 11.30 Àêòóàëüíå ³íòåðâ’þ 07.45, 11.45 Çö³ëåííÿ â³ðîþ 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30, 19.40, 22.40 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà 10.00 Ìóçèêà íà êàíàë³ 17.00, 20.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 ³ñíèê ïîäàòêîâî¿ 19.10, 22.10 Îñâ³òí³é êàíàë 19.20, 22.20 Êóëüòóðíèé ïðîñò³ð

×åðí³ã³â

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30 Ðîçìîâà áåç íîòàö³é 09.00 Õ/ô «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî» 10.05 Íàîäèíö³ ç ìóçèêîþ 10.25 Íà ñ³ëüñüêèõ ïåðåõðåñòÿõ 10.45, 22.30 Õ/ô «Äâà êàï³òàíè» 12.00 Àðõ³ì³ñòî 12.20 Ïîäèõ ñëîâà 12.50 Åêîòóð 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Åíåðãîìàí³ÿ 13.45 Çâèòÿãà 14.10 Ö³êàâå ïðî ÷àé òà êàâó 14.25 ßê íà äóõó 14.40 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 17.35 Ïîäàòêîâèé ä³àëîã 20.10 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 20.15 Áóäüòå çäîðîâ³ 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Ñâ³òëîò³í³ 21.30 Ñâ³òëèíà äóø³ 23.55 ³ä ìåëî䳿 äî ìåëî䳿 00.15 Íîâèíè 00.45 Óêðà¿íà

Òîí³ñ

06.00, 16.00 Æèòòÿ â íîâîìó ñâiòi 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Ñëóæáà

Середа, 30 січня íîâèí «Ñîöiàëüíèé ïóëüñ» 06.55, 18.50, 21.25 Åêîíîìi÷íèé ïóëüñ 07.00 Ðàíêîâå espresso 09.00, 20.00 òè, Áðóò. Âñåñâiòíÿ iñòîðiÿ çðàä (I) 10.00, 16.50 Àëëî, ëiêàðþ! 11.15 Ìiëüéîíè Ñåðãiÿ Ìàâðîäi 12.15 Ñîöiàëüíèé ñòàòóñ 14.00, 22.40 Íåéìîâiðíi ïîäîðîæi 15.30 Ðîíií 17.45 Ðåàëüíi iñòîði¿. Ñïðàâæíº äèâî 19.00  ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà. Ñåðãié Ãàðìàø 21.35 Åëiíà Áèñòðèöüêà. Ñåðöå êðàñóíi 23.40 Íåâiäîìå ïðî âiäîìèõ 00.50 Àìóðíi ìåëîäi¿ 3 01.15 Õ/ô «Äiâ÷èíà çà âèêëèêîì»

Enter-ô³ëüì

08.30 Õ/ô «Ï’ÿòíàäöÿòèði÷íèé êàïiòàí» 09.50 Õ/ô «×àðiâíà ëàìïà Àëàääiíà» 11.00 Ä/ô 12.00 Õ/ô «Îäíîãî ïðåêðàñíîãî äíÿ» 13.30 Õ/ô «Æiíêè» 15.00, 20.00 Ò/ñ «×åðâîíà êàïåëà» 17.00 Õ/ô «Øîôåð ìèìîâîëi» 18.30 Õ/ô «Íå ñòàâòå Ëiñîâèêó êàïêàíè» 22.00 Õ/ô «Âèõîäó íåìົ 23.30 Õ/ô «Ãîäèíè âiä÷àþ» 01.00 Õ/ô «Àêâàëàíãè íà äíi»

Ê1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.15 Æiíî÷à ëiãà 11.10, 23.50 Õ/ô «Æàíäàðì i æàíäàðìåòêè» 13.00, 23.00 Ò/ñ «Êëiíiêà» 13.50 Ò/ñ «Ìåíòàëiñò» 14.40, 19.00 Øîïiíã ìîíñòðè 15.25, 18.00 Çâàíà âå÷åðÿ 16.15 Îðåë i Ðåøêà 17.10 Äiì íà çàçäðiñòü óñiì 19.50 Áiéöiâñüêèé êëóá 20.50 Ðîçñìiøè êîìiêà 21.40 Ùîäåííèê âàãiòíî¿ 01.30 Íi÷íå æèòòÿ

Ê2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 09.15 Áåái-áóì 10.15, 19.00 Íàøå âñå 11.00 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.25, 18.05, 00.50 Çíàºòå ùî? 13.15, 22.25 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 14.00, 19.50 Ëiêàði 14.45 5 iíãðåäiºíòiâ 15.35, 21.35 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.20, 23.15 Ìîäíèé âèðîê 17.15, 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 00.05 Òàºìíèöi äîëi 01.35 Êîëið íî÷i

Êàíàë «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.15 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.35, 20.10 Îáëîì UA 09.00, 21.00 Íîâèíè 2+2 09.40 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 10.20 Óáîéíå âiäåî 10.55 ÄæåÄÀI 12.00, 18.15 Äîðîæíi âiéíè 13.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi 5» 14.00 Ò/ñ «Ñîëäàòè» 16.00 Ò/ñ «Êîìàíäà ×å» 19.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi» 21.25 Õ/ô «Ðåìáî 2» 23.25 Õ/ô «ßêîñü â Àìåðèöi»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00, 20.30, 23.30 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 10.30 Öèâiëiçàöiÿ. Óêðà¿íñüêà ðåâîëþöiÿ 11.30 Þâåëið ÒÁ 14.30 «Òåíäåð News» ç Í. Ñåäëåöüêîþ 15.30 Àëüáåðòåéíøòåéí 17.30 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 17.45 Öèâiëiçàöiÿ. Ïîðÿòóíîê Êîíñòàíòèíîïîëÿ 19.00, 23.00 Çíàê îêëèêó 21.00 Ïîëiòêëóá Âiòàëiÿ Ïîðòíèêîâà 00.00 Êëóá åðîòèêè

Ãóìîð ÒÁ

06.10 Áàäüîðèé ðàíîê 07.00, 12.40 Õâèëèíêà äëÿ äèòèíè 07.30 Êëóá ãóìîðó 09.00, 18.00 Ò/ñ «Êîíàí» 09.50 Õ/ô «Äâi ìàéæå ïëîñêi íîãè» 11.40, 17.00 Ò/ñ «Âiä÷àéäóøíi áàòüêè» 13.00 Òîðáà ñìiõó 15.00, 16.00, 16.30, 20.00 Ì/ô 19.00 Ò/ñ «Åëåí i äðóçi» 20.15 33 êâàäðàòíèõ ìåòðè 21.00 Õ/ô «Ïåðåìîòóâàííÿ»

Diva Universal

06.30, 00.05 Ò/ñ «Íàñòîÿùèå äîìîõîçÿéêè îêðóãà Îðèíäæ». «Âñå äåëî â âûáîðå» 07.25, 12.30 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Ïîäãîòîâêà ê ñâàäüáå» 08.15, 16.40 Ò/ñ «Èùåéêà». «Äîáðîñîâåñòíîñòü» 09.00 Õ/ô «Ïðèâåò ñ ïîáåðåæüÿ» 10.55 Õ/ô «Íå â ñåáå» 13.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Ëþáÿùèå ìàøèíû» 14.10 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Ìû ñåìüÿ» 15.00 Õ/ô «Äîáåéñÿ óñïåõà: Âñå èëè íè÷åãî» 17.30 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «ß â ïîðÿäêå, åñëè òû â ïîðÿäêå» 18.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Èñêðû è îòäûõ» 19.10, 23.15 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó».

«Íà ôèíèøíîé ïðÿìîé» 20.00 Õ/ô «Ïðîñòî äðóçüÿ» 21.35 Õ/ô «Íîðà Ðîáåðòñ: Îãíåïîêëîííèêè» 01.00 Ìèëîñåðäèå

TV 1000

06.00 Õ/ô «Øïèîí ïî ñîñåäñòâó» 07.50 Õ/ô «Ìå÷òà Êàññàíäðû» 09.50 Õ/ô «×åðíàÿ ñìåðòü» 11.45 Õ/ô «Ïîäîçðèòåëüíûå ëèöà» 13.40 Õ/ô «Ìèññèÿ íåâûïîëíèìà 3» 15.50 Õ/ô «Óëûáêà Ìîíû Ëèçû» 18.00 Õ/ô «Ëåìîíè Ñíèêåò: 33 íåñ÷àñòüÿ» 20.00 Õ/ô «Ïûëàþùàÿ ðàâíèíà» 22.00 Õ/ô «ß òàê äàâíî òåáÿ ëþáëþ» 00.05 Õ/ô «Ïîñëåäíåå äåëî ËàÌàðêè»

TV 1000. Ðóññêîå êèíî

07.00 Õ/ô «Ñêîðî âåñíà» 09.00 Õ/ô «Àëåêñàíäðà» 11.00 Õ/ô «Àäàì è ïðåâðàùåíèå Åâû» 13.00 Õ/ô «Êîñìîñ êàê ïðåä÷óâñòâèå» 15.00 Õ/ô «Ñòàðóõè» 17.00 Õ/ô «Ìîñêîâñêèé æèãîëî» 19.00 Õ/ô «Íåâåñòà ëþáîé öåíîé» 21.00 Õ/ô «Òðè äíÿ ñ ïðèäóðêîì» 23.00 Õ/ô «Ëèöî ôðàíöóçñêîé íàöèîíàëüíîñòè» 00.50 Õ/ô «Íèæíÿÿ Êàëåäîíèÿ»

TV 1000. Action

06.50 Õ/ô «Áðàòüÿ Ãðèìì» 09.00 Õ/ô «Âûõîä íà ïîñàäêó» 11.00 Õ/ô «100 ôóòîâ» 13.00 Õ/ô «Ïîñëå çàêàòà» 15.00 Õ/ô «Ðàçóìíîå ñîìíåíèå» 17.00 Õ/ô «Îò â÷åðà äî çàâòðà» 19.00 Õ/ô «Âñåì íóæíà Êýò» 21.00 Õ/ô «Ñìåðòü ßíà»

TV XXI

08.00, 16.00, 00.00 Õ/ô «Ñòðàíà ñëåïûõ» 09.50, 17.50, 01.50 Íüþ-Éîðê 12.00, 20.00 Õ/ô «Óáèéñòâåííîå ëåòî» 14.15, 22.15 Õ/ô «×åðíûå áàáî÷êè»

Íàøå íîâîå êèíî

06.15, 00.15 Õ/ô «Äî÷êà» 08.15 Õ/ô «Ìîé ïàïà - Áàðûøíèêîâ» 10.15 Õ/ô «Ëè÷íûé íîìåð» 12.15 Õ/ô «Òðåòüå æåëàíèå» 14.15 Õ/ô «Ãðîìîçåêà» 16.15 Õ/ô «Àëèñà íàâñåãäà» 18.15 Õ/ô «Íàíêèíñêèé ïåéçàæ» 20.15 Õ/ô «Êðàñíàÿ êîìíàòà» 22.15 Õ/ô «Æèçíü îäíà»

Íàøå ëþáèìîå êèíî

06.00 Õ/ô «×àïàåâ» 08.00 Õ/ô «Àáîðèãåí» 10.20 Õ/ô «Íàéòè è îáåçâðåäèòü» 12.00 Õ/ô «Íî÷íîé ìîòîöèêëèñò» 13.30, 01.30 Ò/ñ «Ïîñðåäíèê» 15.00 Õ/ô «Êëóá æåíùèí» 18.00 Õ/ô «Ðàííèå æóðàâëè» 20.00 Õ/ô «Ïðèêàçàíî âçÿòü æèâûì» 22.00 Õ/ô «Ñëó÷àéíûé âàëüñ» 00.00 Õ/ô «Ãàìëåò»

ÎÐÒ Óêðàèíà

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25, 18.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.30 Õî÷ó çíàòü 16.00 Òû íå îäèí 16.25 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 17.05, 01.55 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 19.05 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 20.00, 01.00 Ïóñòü ãîâîðÿò 21.00 Âðåìÿ 21.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 23.15 Âå÷åðíèé Óðãàíò 23.50 Íî÷íûå íîâîñòè 00.05 Ñðåäà îáèòàíèÿ

ÎÐÒ int.

07.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Íîâîñòè 07.05, 10.15 Äîáðîå óòðî! 10.40 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 11.10 Æèòü çäîðîâî! 12.05 Ìîäíûé ïðèãîâîð 13.15 Ïîêà âñå äîìà 14.05 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 15.00 Äðóãèå íîâîñòè 15.20 Âðåìÿ îáåäàòü! 16.15, 19.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 16.40 Õî÷ó çíàòü 17.05 Òû íå îäèí 17.35 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 18.10 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 20.10 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 21.00, 01.55 Ïóñòü ãîâîðÿò 22.00 Âðåìÿ 22.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 00.10 Âå÷åðíèé Óðãàíò 00.45 Íî÷íûå íîâîñòè 01.00 Ñðåäà îáèòàíèÿ

ÐÅÍ-ÒÂ

06.30, 10.30, 17.30, 21.30 Íîâîñòè 07.00, 11.00 Çâàíûé óæèí 08.00 Ñëåäàêè 10.00, 17.00, 21.00 Ýêñòðåííûé âûçîâ 12.00 Çàñóäè ìåíÿ

«Відомості Чернігівщини» 13.00 Ñåìåéíûå äðàìû 14.00 Íå âðè ìíå! 15.00 Âåðíîå ñðåäñòâî 18.00 Íàì è íå ñíèëîñü 21.50, 01.00 Õ/ô «×åëîâåê-âîëê» 00.10 Ò/ñ «Ñâåðõúåñòåñòâåííîå»

ÐÒÐ Ïëàíåòà

08.05, 23.00 Ò/ñ «Ñîíüêà. Ïðîäîëæåíèå ëåãåíäû» 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00, 23.55 Âåñòè 09.30 1000 ìåëî÷åé 10.15 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Äåëî Õ. Ñëåäñòâèå ïðîäîëæàåòñÿ 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Ãàäàíèå ïðè ñâå÷àõ» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Îäåññà-ìàìà» 21.05 Ò/ñ «Îáúåêò 11» 22.00 Ä/ô «Ïëàíåòà Âàâèëîí. Õðîíèêè âåëèêîé ðåöåññèè» 00.10 Ãîðîäîê 00.35 Õ/ô «Âõîä â ëàáèðèíò»

ÍÒÂ Ìèð

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Êðàñèâûé ôèíàë». «Áåðìóäñêèé òðåóãîëüíèê» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.20 Êâàðòèðíûé âîïðîñ 09.25 Ïîåäåì, ïîåäèì! 10.00 Òàêñè 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Íîâîå óäîâîëüñòâèå» 17.30, 01.25 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.35 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.25 Ò/ñ «Ëåãàâûé» 21.15 Ñåãîäíÿ. Èòîãè 21.40 Ò/ñ «Äîçíàâàòåëü». «Ïèêíèê». «Ìðàçü» 23.35 Ò/ñ «Ãîðîä ñîáëàçíîâ»

RTVi

06.00, 15.08, 17.08, 01.00 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ì/ô 08.00 Íîâîñòè 09.00, 16.00 Ò/ñ «ß âñå ðåøó ñàìà» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Èçðàèëü çà íåäåëþ 12.00 Áîëüøîé äîçîð 13.00 Õ/ô «Ñðåäè ñåðûõ êàìíåé» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 18.00  êðóãå ñâåòà 19.00 Ïîåõàëè 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 7. Ïåðåäåë» 23.00 Õ/ô «Ïî óëèöàì êîìîä âîäèëè»

Íîñòàëüãèÿ

06.40 Êîíöåðò «Ãàÿ» 07.00, 13.00, 19.00 Âðåìÿ 08.00, 14.00, 20.00, 23.00 Ðîæäåííûå â ÑÑÑÐ 09.00, 15.00 Êîíöåðò «Ðóññêàÿ ïåñíÿ» ñîáèðàåò äðóçåé» 10.10 Êîò è êëîóí 11.00 Õ/ô «Ð. Ïàóëñ ïðåäñòàâëÿåò Ë. Âàéêóëå» 11.30 Õ/ô «Ìóæåñòâî» 12.40 Êîíöåðò ñîâåòñêîé ïåñíè 16.00 Åêàòåðèíà Ìàêñèìîâà 17.30 Õ/ô «Ñîëü çåìëè» 18.40 «Ïîåò ñîëèñòêà ÂÈÀ «Ïîþùèå ãèòàðû» 21.00 Ñìåõ ñêâîçü ãîäû, èëè Ïàäàë ïðîøëîãîäíèé ñíåã 22.00 Ñ÷àñòëèâûé ñëó÷àé 00.00 Ôèëüì-êîíöåðò «Ìåëîäèè è ðèòìû çàðóáåæíîé ýñòðàäû» 01.00 Êàê ñëîâî íàøå îòçîâåòñÿ

Òåëåêëóá

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 3» 21.00 Ò/ñ «Âòîðîé óáîéíûé» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 3» 23.00 Ò/ñ «Êðèìèíàëüíîå âèäåî» 00.00 Ò/ñ «Áîãàòñòâî»

Äåòñêèé ìèð

06.00, 08.15, 09.00, 11.30, 12.00, 14.15, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Ìàãèÿ ÷åðíàÿ è áåëàÿ» 10.00, 16.00 Õ/ô «Ðàññêàçû î Êåøêå è åãî äðóçüÿõ»

Êàðóñåëü

06.00, 06.10, 06.20, 06.50, 07.30, 08.15, 09.00, 10.40, 12.15, 13.25, 14.00, 15.20, 15.50, 16.00, 16.10, 17.20, 18.00, 18.30, 18.35, 20.00, 23.50, 00.20, 00.55 Ì/ô 07.10 «Áåðèëÿêà ó÷èòñÿ ÷èòàòü». Ñëîãè 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Ïðûã-Ñêîê êîìàíäà 09.25 Äàâàéòå ðèñîâàòü! 10.00 ÒÂ-øîó «Ëåíòÿåâî» 10.25 Ôà-Ñîëü â öèðêå 10.45, 01.15 Ìû èäåì èãðàòü! 11.00 Ìèð óäèâèòåëüíûõ ïðèêëþ÷åíèé 11.25, 00.00 Æèçíü çàìå÷àòåëüíûõ çâåðåé 11.45, 19.35 Ò/ñ «Ïàïèíû äî÷êè» 12.25 Ñïðîñè ó Âñåçíàìóñà! 12.45, 18.55 Ñëóæáà ñïàñåíèÿ äîìàøíåãî çàäàíèÿ 13.00 Ò/ñ «Ñâîÿ êîìàíäà» 13.35, 20.25 Ò/ñ «Ïðèíöåññà ñëîíîâ» 14.20 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Ñèíäáàäà» 14.45 «ÍÅÎêóõíÿ». Àëþìèíèé

15.00, 19.10 Ò/ñ «Ñåìåéêà èç ÁàððåíÁàððåíà» 16.35 Âîïðîñ íà çàñûïêó 17.35 «Ïóòåøåñòâóé ñ íàìè!» Êîñòðîìà 17.45 Øêîëà âîëøåáñòâà 18.45 Ñïîêîéíîé íî÷è, ìàëûøè! 20.50 Ò/ñ «Ïðîñòûå èñòèíû» 21.20 Õ/ô «Äåòè ñîëíöà» 22.45 Èñòîðèÿ Ðîññèè. Ëåêöèè 23.15 Ãîâîðèì áåç îøèáîê 23.30 Óðîêè õîðîøèõ ìàíåð 00.35  ãîñòÿõ ó Âèòàìèíêè 01.30 Õ/ô «Ñàïîãè âñìÿòêó»

Discovery Channel

06.00, 13.10, 17.15 Ðàçðóøèòåëè ëåãåíä 06.50, 12.15 Ãèãàíòñêèå ñòðîéêè 07.40, 18.10 Êàê ýòî óñòðîåíî? 08.10, 18.40 Êàê ýòî ñäåëàíî? 08.35 Áûñòðûå è ãðîìêèå 09.30 100 âåëè÷àéøèõ ãàäæåòîâ ñî Còèâåíîì Ôðàåì 10.25 Âûæèòü ëþáîé öåíîé 11.20 Ìàøèíû âûñøåãî êëàññà 14.05, 19.05, 23.55 Top Gear 15.00 Øåäåâðû íà êîëåñàõ 15.55 Ïÿòàÿ ïåðåäà÷à 16.20 Ìóæ÷èíà, æåíùèíà, ïðèðîäà 20.00 Çìååëîâû 21.00 Áåàð íàä Ýâåðåñòîì 22.00 Ðå÷íûå ìîíñòðû 23.00 Íàñòîÿùèå àôåðèñòû 00.50 Ìîëíèåíîñíûå êàòàñòðîôû 01.15 Ìîìåíòû óæàñà

Animal

07.00, 16.00 Ñàìîå äèêîå øîó 07.25 Àäñêàÿ êîøêà 08.15, 16.30 Ââåäåíèå â ñîáàêîâåäåíèå 09.10 Àýðîïîðò äëÿ æèâîòíûõ 10.05, 14.40, 21.05 Íåèçâåäàííûå îñòðîâà 11.00 Ïîëèöèÿ Ôèëàäåëüôèè - îòäåë ïî çàùèòå æèâîòíûõ 11.55, 20.10 Óêðîòèòåëü ïî âûçîâó 12.20 SOS äèêîé ïðèðîäû 13.45 Òåððèòîðèÿ æèâîòíûõ 15.35, 20.35 Ïîëÿ çâåðèíûõ ñðàæåíèé 17.25 Íåîáû÷íûå æèâîòíûå Íèêà Áåéêåðà 18.20 Âñå î 19.15 Îáåçüÿíüÿ æèçíü 19.40 Âåòåðèíàð Áîíäàé Áè÷ 22.00 ×åëîâåê-àêóëà 22.55 Ïîñëåäíèå ñëîíû Êèòàÿ 23.50 Ïîëèöèÿ Ôåíèêñà 00.45 Òâàðè â òâîåì êîøìàðå 01.35 ß æèâîé

NAT GEO WILD

06.00, 11.00, 00.00 Äèêèå æèâîòíûå Ñåâåðà 07.00, 12.00 Â ïîèñêàõ ïëåìåí îõîòíèêîâ 08.00, 16.00 Ðûáû-÷óäîâèùà 09.00 Áðàòüÿ-ãåïàðäû 10.00 Äèêàÿ ïðèðîäà 13.00, 18.00, 01.00 Ñëåäñòâèå ïî äåëàì õèùíèêîâ 14.00 Îõîòà íà îõîòíèêà 15.00 Êåéñè è Áðóò 17.00 Àìåðèêàíñêàÿ ïóìà 19.00, 22.00 Íåèçâåñòíàÿ Áðàçèëèÿ. Ñåçîí äîæäåé â Ïàíòàíàëå 20.00, 23.00 Ñòðàííàÿ äðóæáà 21.00 Ñåêðåòíûå ìàòåðèàëû

Åâðîñïîðò

09.30 Àâòîñïîðò 09.45 Îëèìïèéñêèé æóðíàë 10.10, 22.30, 01.00 Áèçíåñ-êëàññ. Æóðíàë 10.15 Ñêè-ïàññ. Ãîðíîëûæíûé æóðíàë 10.30 Ïðûæêè íà ëûæàõ 11.30, 12.45, 15.00 Òåííèñ 13.15, 14.00, 16.30, 17.30, 18.45, 21.00, 01.05 Ôóòáîë 22.00 Êàìïóñ. Æóðíàë 22.35, 00.55 Èçáðàííîå ïî ñðåäàì 22.40 Êîííûé ñïîðò 23.40, 00.45, 00.50 Íîâîñòè 23.45 Ãîëüô

Ñïîðò 1

06.05, 00.30 Ôóòçàë. ×åìïiîíàò ñïàíi¿. Ìàðôië Ñàíòà-Êîëîìà - Óìàêîí Ñàðàãîñà (I) 08.00, 11.30 Ãîëüô 09.05, 22.35 Ôóòáîë 11.00, 17.40 Åêñòðà-ôóòçàë 15.50 Òåíiñ. ÀÒÐ Brisbane nternational. 1/2 ôiíàëó. Áàãäàòiñ - Äèìèòðîâ (I) 18.05, 19.55, 22.00 Áàñêåòáîë

Ìåãà

06.00, 11.30 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.00 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.40 Òàºìíi çíàêè 09.50, 21.30 Ïîëiò íàä çåìëåþ 10.40 Ïîëÿðíèé âåäìiäü 12.30, 01.20 Ãàíãñòåðè Áðèòàíi¿ 14.00, 23.10 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.00, 22.20 Ñó÷àñíi ÷óäåñà 15.40, 19.30 Øóêà÷i 16.50 Ä/ô «Ùîäåííèê Àäìiðàëà Ãîëîâêî» 18.30 Ñåêðåòíi òåðèòîði¿ 20.30 Ä/ô «Áèòâà çà îêåàí» 00.00 Ñìàðòøîó 00.30 Ïîêåð 01.50 Òàºìíè÷à Ðîñiÿ

Ôåíèêñ + Êèíî

06.00, 14.00 Ò/ñ «Êëîóíîâ íå óáèâàþò» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ñèëà ïðèòÿæåíèÿ» 09.00, 17.00, 01.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Äâå ñóäüáû» 12.00, 20.00 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè âñåãäà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñåçîí îõîòû 2» 22.00 Ò/ñ «Ïëàöåíòà»


♦ 23 “Sч… 1992 !%*3 qx` "“2=…%",л, д,Cл%м=2,ч…S "Sд…%“,…, ƒ r*!=_…%ю ♦

Біля магазинів, на зупинкових комплексах тощо прибирають їхні власники

Крапки над «і»

Управління економічного розвитку Прилуцької міської ради, відповідно до доручення міського голови Юрія Беркута, наголошує на необхідності дотримання суб’єктами господарської діяльності Прилук рішення міської ради (31 сесія 6 скликання) від 31 травня 2012 року №10 «Про затвердження Правил благоустрою міста Прилуки», а саме підпункту 2.17 пункту 2 «Організація прибирання місць загального користування»: «При снігопадах і ожеледиці суб’єкти благоустрою зобов’язані на територіях прибирання звільняти тротуари, сходи до будинків, установ, організацій від снігу, льоду та посипати

їх піском; своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи від обледеніння із забезпеченням заходів

безпеки. Заготівля піску проводиться суб’єктом благоустрою до настання холодів. Вивезення снігу

здійснюється у спеціально відведені місця, погоджені з управлінням житлово-комунального господарства та санітарно-епідеміологічною станцією. Власники зупинкових комплексів зобов’язані своєчасно очищати територію зупинкового комплексу та заїзний «карман» від снігу й льоду і посипати піщано-сольовою сумішшю». У разі невиконання зазначених Правил суб’єкти господарювання можуть бути притягнені до відповідальності згідно зі статтею 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення шляхом накладання штрафів у розмірі від 850 до 1700 грн.

Вшануймо як слід ВОНИ ЛЮБИЛИ УКРАЇНУ БІЛЬШЕ ЗА ЖИТТЯ

29 січня Україна відзначатиме 95-ту річницю подвигу Героїв Крут… У 1918-му близько чотирьох сотень студентів та бійців вільного козацтва протягом п’яти годин утримували на залізничній станції Крути чотиритисячне більшовицьке військо під командуванням Михайла Муравйова. У пере-

бігу військових дій Росії проти України цей бій вирішального значення не мав, однак він став символом героїзму української молоді. Надто вразив сучасників похорон 27 юнаків, які після бою потрапили в полон до більшовиків і були ними страчені. На траурній церемонії біля Аскольдової могили в Києві голова Української Центральної Ради Михайло Грушевський назвав юнаків, котрі загинули в нерівній боротьбі, істинними патріотами. 11 січня голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко провів засідання оргкомітету з підготовки до відзначення в області 95-ї річниці подвигу Героїв Крут.

Географія тематичних заходів нинішнього року розшириться: вони відбудуться не лише на території Меморіального комплексу в с. Пам’ятне Борзнянського району, а й у Ніжині, с. Крути Ніжинського району та в Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів і концертних програм. Підбиваючи підсумки засідання, очільник області наголосив: – Цей захід визначальний не тільки для Чернігівщини, а й для всієї України, тому кожен із нас відповідає за те, щоб він пройшов на достойному рівні. За інформацією прес-служби Чернігівської ОДА

Український бард

СТРУНИ РОЗКАЗАЛИ ПРО ВСЕ 20 січня в приміщенні Прилуцької дитячої музичної школи ім. Л.М. Ревуцького за ініціативи Лідії Скотнікової та Людмили Сімашко відбулося чергове, проте не зовсім звичне засідання Клубу книголюбів «Джерело» і Клубу органічного землеробства. Цього разу на гостину до прилучан завітав бард і поет Віктор Пашник. Гість родом з Івано-Франківської області, села Кулачківці. Уже вісім років мандрує Україною та світом з піснями – власними і не тільки. У свої 32 вже побував у Росії, Латвії, Білорусі, Норвегії, Швеції… Проте душею завжди в Україні. Усього в творчому доробку автора 30 власних композицій, які він виконує під гітару. Символічним пан Віктор вважає те, що свою першу пісню написав у день народження Володимира Висоцького, 25 січня, і присвятив жінці, а точніше – жінкам. Виконавець каже, що пише та співає про життя, а саме про почуття, буденність, Батьківщину – про все, що його оточує. Під час виступу барда в Прилуках слухачі насолодилися як його авторськими піснями, що торкаються болючих і близьких кожному тем («Комусь вигідно», «Темно, або Колискова для дорослих», «Дума про все», «Вічне, або Так хочеться бути поруч»), так і народними, які Віктор виконав під акомпанемент бандури («Ніч яка місячна», «Пироги», «Била мене мати»). А відомим «Як тебе не любити, Києве мій» та «Я люблю тебя, жизнь» дружно підспівувала вся зала. Усього прозвучало близько 20 композицій, серед яких і «Трошечки» білоруською та «Лінка-лінка» чуваською мовами. Віктор відверто розповідав про себе і свої подорожі, залюбки відповідав на запитання присутніх, ділився

І правильно Український Уряд повернув профілактичні медогляди учнів у навчальні заклади. Обов’язкові медичні профілактичні огляди учнів проводитимуться щороку медпрацівниками у загальноосвітніх навчальних закладах.

власним життєвим і творчим досвідом. Як виявилося, музика – не єдине захоплення співака. Удома, в Снятинському районі, він має гарний сад. Слухачі довго не відпускали Віктора зі сцени і просили виконати деякі пісні на біс. На завершення творчого вечора пролунали слова подяки від Лідії Скотнікової

№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

Співчуття

7

У зв’язку з тяжкою, непоправною втратою – передчасною смертю його батька Костянтина Олеговича – щирі та глибокі співчуття депутату Чернігівської обласної ради, Почесному громадянину м. Прилуки, меценату Анатолію Мирошниченку висловлюють:

● Прилуцька міська рада та її виконавчий комітет ● Рада Прилуцької міської організації ветеранів України ● Виконавчий комітет Смоської сільської ради ● Виконавчий комітет Переволочнянської сільської ради ● Виконавчий комітет Охіньківської сільської ради ● Виконавчий комітет Ряшківської сільської ради ● Виконавчий комітет Валківської сільської ради ● Прилуцька міська організація Партії регіонів ● Прилуцька районна організація Партії регіонів ● Депутати фракції Партії регіонів у Прилуцькій міській раді ● Депутати фракції Партії регіонів у Прилуцькій районній раді ● Колективи медичних закладів м. Прилуки ● Колектив дитячої міської лікарні м. Прилуки ● Управління освіти Прилуцької міської ради та педагогічна громадськість м. Прилуки ● Громади військових містечок №№12, 17 м. Прилуки ● Рада ветеранів військових містечок №№12, 17 м. Прилуки ● Комітет самоорганізації населення №6 мікрорайону військових містечок №№12, 17 м. Прилуки та його голова Надія Дановська ● Управління праці та соціального захисту населення Прилуцької міської ради ● Колектив територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Прилуцької міської ради ● Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів м. Прилуки ● Адміністрація, профспілковий комітет, викладачі й студенти Прилуцького агротехнічного коледжу ● Адміністрація і трудовий колектив КП «Прилукитепловодопостачання» ● Прилуцька територіальна первинна організація Українського товариства сліпих ● Начальник Прилуцької виховної колонії, підполковник внутрішньої служби В’ячеслав Радченко і колектив установи ● Сім’я Світлани Володимирівни Яременко ● Колектив Прилуцької гімназії №1 ім. Георгія Вороного ● Адміністрація, педагогічний та учнівський колективи Прилуцької гімназії №5 ● Колектив Прилуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 ● Педагогічний колектив Прилуцької спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням інформаційних технологій ● Колектив ДНЗ №4 м. Прилуки ● Колектив ДНЗ №10 м. Прилуки ● Колектив та батьківська громадськість ДНЗ №11 м. Прилуки ● Колектив ДНЗ №28 Центру С.Ф. Русової ● Колектив Прилуцької дитячої музичної школи ім. Л.М. Ревуцького ● Колектив Прилуцького краєзнавчого музею ім. В.І. Маслова ● Колектив Прилуцької Школи мистецтв ● Колектив Прилуцької районної централізованої бібліотечної системи ● Колектив Прилуцької міської Центральної бібліотеки ім. Л. Забашти ● Керівний склад і співробітники ТОВ «АІР-Поліграф» ● Колектив ТОВ СМГ «Вепр» ● Редакція газети «Відомості Чернігівщини». Сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи... Прилуцька міська рада та її виконавчий комітет сумують з приводу передчасної смерті голови вуличного комітету №12 Коломієць Ольги Михайлівни і висловлюють глибоке співчуття рідним та близьким покійної.

Міліція спрацювала на відмінно Подяка

15 січня 2013 року мене спіткало горе – зник мій 17-річний син Олександр. Якими б не були причини його вчинку, я пережив нелегкий час. Уже не знав, що й думати, боявся, аби не трапилося нічого поганого, адже Олександр дуже спокійний і відповідальний, він ніколи ніде не затримувався, а коли кудись ішов, то завжди ставив до відома. Зі своєю бідою я звернувся до Прилуцького міського відділу міліції. Правоохоронці миттєво відреагували на моє повідомлення і оперативно вжили всіх необхідних заходів для розшуку. За кілька діб сина було знайдено і повернуто додому. Дякую правоохоронцям, а саме: начальнику Прилуцького міського відділу міліції Руслану Курамшину та його підлеглим – за чуйність і високий професіоналізм. Ці люди не просто повернули мого сина в сім’ю – вони вберегли його від нещасного випадку і захистили його права. В.А. Стовпник, м. Прилуки За даними «ВЧ», міліція розшукала хлопця аж у Києві.

Їм допомогли

та бурхливі оплески всієї зали. Затим бажаючі могли поспілкуватися з бардом особисто і придбати диски з його творами. Віктор Пашник пообіцяв ще не раз приїхати до Прилук і піснею «Молитва» поставив гарну крапку в січневій зустрічі. Катерина Малярова

Повернулися медогляди учнів

За словами Міністра освіти, науки, молоді та спорту Дмитра Табачника, проведення медичних оглядів саме в школах підтримують батьки,

Індія хоче дружити

зокрема за таке рішення висловилися понад 84% із них під час нещодавніх «загальноукраїнських батьківських Інтернет-зборів».

Співпраця

15 січня голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко зустрівся з делегацією Посольства Республіки Індія в Україні, яку очолив Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Індія в Україні Раджив Кумар Чандер. Під час зустрічі обговорено питання двостороннього торговельно-економічного співробітництва, можливості залучення індійських інвестицій до розвитку пріоритетних галузей економіки регіону. Слід зазначити, що перші кроки у налагодженні співпраці з індійським штатом Пенджаб та містом Лудхіяна вже зроблено. Зокрема, представники низки індійських підприємств здійснили робочі поїздки до Чернігова, а місцевий автозавод має доволі тісну співпрацю з індійським підприємством «TATA Projects» щодо поставки комплектуючих для автобусів.

ПРИ РОБОТІ ПОНАД 20 ТИСЯЧ

Протягом 2012 року на Чернігівщині за сприяння служби зайнятості отримали роботу 20,1 тис. незайнятих громадян. Зокрема, 1,7 тис. працевлаштовані на робочі місця, створені шляхом надання дотацій роботодавцям, 525 відкрили власну справу, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Слід зазначити, що професійне навчання та перенавчання безробітних організовується з урахуванням сучасних потреб ринку праці і вимог роботодавців до якості робочої сили. Торік здобували нову професію та підвищували кваліфікацію 5340 безробітних. До участі в оплачуваних громадських роботах було залучено 10,2 тис. осіб. Станом на 1 січня 2013 року на обліку в центрах зайнятості Чернігівської області перебували 15 тис. безробітних, рівень зареєстрованого безробіття складав 2,38% постійного населення працездатного віку проти 2,44% на 1 січня 2012-го.


8

№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

♦ 23 “Sч… 2001 !%*3 bел,*%K!,2=…S ƒ=*%…%д="ч% д%ƒ"%л,л= *л%…3"=…… людеL ♦

Міжнародне визнання

Єдиний з Чернігівщини

ВКОТРЕ СЕРЕД ЛАУРЕАТІВ І НЕ ВОСТАННЄ ПРЕСТИЖНОЇ ПРЕМІЇ – У ПЕРШІЙ ДЕСЯТЦІ НАША ЛІЛІЯ ЧЕРНЕНКО!

Днями на різноманітних Д і і ІІнтернет-сайтах, у газетах, на хвилях обласного та всеукраїнського радіо були оприлюднені імена лауреатів щорічної міжнародної літературної премії імені Пантелеймона Куліша – знаного українського письменника, талановитого перекладача і неперевершеної особистості. Премія імені Пантелеймона Куліша заснована кілька років тому за сприяння Національної спілки письменників України та міжнародних громадських організацій. Серед членів журі – доктор філологічних наук, професор кафедри україністики Ягелонського університету (м. Краків, Польща) Ярослав Поліщук; відомий письменник, науковець, лауреат Національної державної премії України імені Тараса Шевченка Василь Слапчук… Очолює компетентне журі письменник, доктор наук, старший науковий співробітник Інституту літератури НАН України Ігор Павлюк. Цьогорічними лауреатами премії стали: виконуючий обов’язки

людини… Знаходили в моїх опусах щось своє… Інколи мені телефонують зовсім незнайомі люди – дякують, плачуть… Пишуть мені листи, присвячують, диваки, вірші… І я така щаслива!.. Оце і є моя головна нагорода… Своє лауреатство в черговій літературній чи журналістській премії зустрічаю дуже спокійно, маючи на думці, що це – лише аванс. Приймаю перемогу з радістю і щирою вдячністю. Бо ті, хто номінував мене на неї, хто присудив її мені, – завжди професіонали з великої літери, люди з багатим творчим і життєвим досвідом. Так було з міжнародною премією імені Василя Стуса, білоруською – Святителя Кирила Туровського, премією Спілки письменників Росії та фонду Іоанна Златоуста… Нині в числі інших лауреатів-переможців я опинилася в чудовому осередку дуже талановитих, креативних особистостей, письменників, філологів, мистецтвознавців, які популяризують українську культуру в рідній країні та за її межами… Науковець, професор-мовознавець і прекрасний український поет Ігор

творчому шляху, як щирі друзі й однодумці. Це чернігівські письменники Сергій і Тетяна Дзюби, киянин Дмитро Стус, доктор філологічних наук, професор Гомельського університету імені Ф. Скорини Іван Штейнер, редактор московського православного журналу «Новая книга России» Сергій Котькало… – Ще одна грань Вашої творчості – редагування і видання газети й альманаху «Горизонт» Прилуцької виховної колонії для неповнолітніх… Це важливо для Вас? – Безумовно, важливо й цікаво. Це велике щастя й насолода працювати з талановитими підлітками, які роблять перші кроки до пізнання себе, своєї душі через творчість. У кожного з них за спиною гіркий досвід, страшні сторінки життя… «Горизонт» посідає помітне місце у житті вихованців, допомагає їм переосмислити минуле, ствердитися, повірити в себе. Наша впевнена минулорічна перемога у Національному конкурсі шкільних газет у Миколаєві серед

Федерація боксу України назвала імена кращих спортсменів, тренерів та суддів за підсумками 2012-го Олімпійського року. Дуже приємно,

рації боксу України, депутат Верховної Ради Володимир Продивус та перший віце-президент Олександр Павелець. Вони відзначили успішний

що з-поміж 255 суддів національної та міжнародної категорій, які обслуговували чемпіонати України, Європи та світу і міжнародні турніри класу «А» (ліцензійні до відбіркових міжнародних змагань), уже вп’яте до першої десятки потрапив наш земляк – Почесний працівник фізичної культури та спорту України, майстер спорту, суддя міжнародної категорії Всесвітньої асоціації любительського боксу (AIBA), викладач фізвиховання Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім. І.Я.Франка Петро Дяченко. Він – єдиний представник Чернігівщини, відзначений Федерацією боксу України за підсумками минулого року. Урочиста церемонія нагородження проходила у Києві, в Міністерстві сім’ї, молоді та спорту. Вітчизняну боксерську еліту привітали президент Феде-

виступ наших боксерів на Олімпійських іграх-2012, де українці завоювали перше загальнокомандне місце, ставши найсильнішими у світі. Прилучанин Петро Дяченко в десятці кращих суддів уже вп’яте. Вагомий внесок Петра Миколайовича у розвиток і популяризацію українського боксу на міжнародній арені ФБУ високо оцінювала і в 2005, 2007, 2009 та 2010 роках. Отже, це справжній майстер своєї справи, відданий боксу на всі сто. Спортивний актив Прилук та редакція «ВЧ» щиро вітають Петра Дяченка і бажають йому нових спортивних успіхів на честь і славу міста над Удаєм! На фото (зліва направо): Володимир Продивус, Петро Дяченко та перший віцепрезидент ФБУ Юрій Андрійчук

Ãóìîðèëè ïåäàãîãè

НА ХВИЛІ ЛЮБОВІ

Генерального консула Республіки Польща в Луцьку Кшиштоф Савіцькі, відома письменниця із Македонії Анна Багряна, письменниця і перекладач зі США Люба Гавур, науковець Галина Миронова з Чехії, головний редактор журналу «Золота пектораль» з Тернопільщини Володимир Погорецький… У числі відзначених престижною нагородою й письменники Придесення: чернігівські – Сергій Дзюба, Ірина Кулаковська, Віталій Леус та прилучанка Лілія Черненко-Бондаревич. Пропонуємо читачу наше інтерв’ю з цією новоспеченою лауреаткою. – Життя йде, тече… Пані Ліліє, чим є для Вас ця міжнародна нагорода, така знакова на тлі вітчизняного і міжнародного літературного простору? Чи знайде вона своє достойне місце у Вашій скарбниці попередніх нагород – українських, білоруських, російських?.. – Ігуменя Густинського монастиря матушка Віра, моя духовна наставниця, якось сказала мені: хто женеться за славою, від того вона втікає…Оці слова завжди зі мною, бо я ніколи не думаю про славу, не мрію про популярність та нагороди. А нагороди мене чомусь іноді знаходять – може, саме тому, що я їх не чекаю, не шукаю? Для мене головне, щоб мене читали, – одна, дві

Павлюк, польський філолог Ярослав Поліщук, македонська письменниця з українським корінням Анна Багряна… Про Україну повинні знати, бо ми маємо унікальну культуру, автентичні традиції, свої неповторні архетипи… І це кажу Вам я, білоруска за народженням, котра вже давно вважає Україну своєю батьківщиною… – Ліліє Василівно, Ви стали лауреатом даної премії як україно-білоруська письменниця «за значний внесок в українську культуру». Безперечно, це за 9 виданих авторських книжок, у яких Ви пишете про кохання, пошуки духовних коренів, про людей, любов до двох своїх батьківщин, про проблеми сучасного українського села і міста, про Густинський Свято-Троїцький монастир… Яка з Ваших книг найдорожча, найулюбленіша для Вас? – Вони всі мені дорогі й любимі, як діти… Кожна книга з’являлася на світ у певний проміжок часу, у важливий відрізок моєї долі… Вони народилися в Прилуках, у місті, яке я дуже люблю… Гарно пишеться мені і в Густинському монастирі, і в моєму рідному маленькому білоруському містечку… Я вдячна долі за можливість говорити, працювати зі словом, бо писати, як каже матушка Віра, – «один із найшляхетніших послухів на Землі…». Мені пощастило зустріти в житті дивовижних людей, які весь час підтримують і допомагають на моєму

²ÒÀªÌÎ! Президія Ради Прилуцької міської органіі ізації ветеранів України щиро вітає одного з найстаріших ветеранів міста, родоначальника ветеранського руху в м. Прилуки Степана Степановича УГЛІНА з його 94-річчям! У вінок привітань, які Ви отримуєте до дня н ня народження, прийміть і наше – ветеранське: к ке:

3000 інших видань (Гран-прі й «Золоте перо» в одній із номінацій) довела необхідність та користь «Горизонту». Цікавою творчістю наших хлопців пишаються не тільки вони самі, а й усі члени редакційної ради, які разом зі мною займаються виданням: начальник управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області Олександр Доробалюк, колеги із газети «Закон і обов’язок»… В’ячеслав Радченко, керівник нашої установи, особисто опікується «Горизонтом», створивши всі умови для його успішної роботи. Хочу подякувати відомому прилуцькому підприємцю Олександру Судакіну, який є нашим постійним спонсором, колективу газети «Відомості Чернігівщини», колегам-учителям школи колонії, вихованцям-журналістам – усім-усім, хто допомагає народжуватися виданню! – Пані Ліліє, що б Ви побажали молодим авторам-початківцям? – Вірити в себе і працювати. Успіх приходить до тих, хто багато працює й не думає про нагороди та кількість виданих книг… На цьому шляху буває все: поразки, заздрість, тривале невизнання… Дослухайтеся до свого серця – воно як морська мушля, в якій ховається дорогоцінна перлина вашого головного слова… Аліна Заславська

Щоб сонце і зорі плекали тепло, Щ Завжди За З здоров’я у Вас було. Хай Ха щастя приходить і ллється рікою, Х Хай доля дарує літа і літа, Хай в серці щодня живе доброта! Спасибі Вам за велику роботу з військово-патріотичного вов виховання молодого покоління, ккол за плідну просвітницьку діяльність серед се ере ветеранів. Живіть Ж нам на радість!

Ну й робота у педагогів! Батьки вихованців дитсадків та учнів шкіл часто оцінюють їхню працю так: «Тут з одним не справляєшся, а у неї двадцять!» Прилуцькі освітяни вирішили кинути виклик своїм нелегким будням за допомогою гумору й сміху. 17-18 січня в Центрі творчості дітей та юнацтва змагалися команди КВК вихователів дошкільних навчальних закладів, викладачів ЦТДЮ, шкіл і гімназій Прилук. Своїми виступами вони намагалися довести, що «Любов панує у місті» (такою була тема конкурсу).

Серед колективів дошкільних навчальних закладів, котрі веселили публіку 17 січня, найкраще це вдалося ДНЗ №27 (перше місце), ДНЗ №23 (друге) й НВК №15 (третє). 18 січня дійшла черга до вчителів. Старалися всі, що там казати. Деякі заклади обіграли відомі фільми. Наприклад, ЦТДЮ фантазував на тему «Іронії долі, або З легкою парою!», ЗОШ №7 узялася за «Формулу кохання», одразу дві школи – третя і тринадцята – опинилися під впливом серіалу «Величне століття. Роксолана» (до честі «гарему» школи №3 на чолі з її директором-султаном слід сказати, що вони примусили публіку сміятися до сліз). Цікавим був виступ гімназії №1, команда якої згадала телепередачу «Кохання з першого погляду» й виставила на «гру» колоритних учасників.

А от гімназія №5 (їй журі віддало перше місце) створила власну казку про царського сина, до речі, прилучанина, якого мати надумала терміново одружити. Почуття гумору викладачів спеціалізованої школи №6 забезпечило їм «срібло». Учителі ЗОШ №9, володарі третього місця, вдало жартували на шкільні теми, що дуже сподобалося глядачам, більшу частину яких складали саме педагоги. Ці навчальні заклади отримали грамоти від управління освіти Прилуцької міської ради і міської організації профспілки працівників освіти та науки України. Ще кілька відзначені їхніми подяками. Уляна Бадрак


♦ 23 “Sч… 2002 !%*3 18-!Sч…,L 3*!=_…ець p3“л=… o%…%м=!ь%" “2=" …=Lм%л%дш,м "%л%д=!ем “"S2%"%_ ш=.%"%_ *%!%…, ♦

№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

9

БОЯГУЗ НЕ ГРАЄ У ХОКЕЙ І… НЕ БУДУЄ КАТКІВ

Справа ентузіастів

– Візьміть і зробіть… Тільки кому це треба? Улітку на майданчику п’ють пиво, б’ють пляшки... Одним словом, «гуляють», залишаючи після себе гори сміття… Таке враження, що, окрім як мені, коробка більше нікому не потрібна. А я маю сім’ю, роботу. І якщо ще й

Те, що немає спонсорів, – півс біди. Найболючіше, що люди не цінують зробленого для них…

Володимир Костюк біля свого дітища Знову зима зі снігами й морозами увійшла в наше життя (хоча нинішнього року вона якось дивно чергується з весною). І це саме та пора, коли можна посидіти вдома, випити гарячої кави або чаю і, загорнувшись у ковдру, почитати цікаву книжку. Інший варіант – насолодитися зимою сповна. Санчата, лижі, ковзани… Та хіба мало забавок існує? Благо, і місць для них вистачає. Одне з них – каток у мікрорайоні Прилук Рокитне. До речі, з усіх льодових майданчиків, що нині є у місті, цей з’явився найпершим. Дитячий сміх, щасливі очі малечі, що іскряться неймовірним задоволенням... Але це тільки один бік медалі. А як воно насправді? «ВЧ» поспілкувалися з батьком рокитнянського катка, головою громадської організації «Хокейний клуб «Прилуки» Володимиром Костюком. – Розкажіть, будь ласка, про вашу громадську організацію, про будівництво катка на Рокитному і про людей, які долучилися до цього проекту, – просимо у Володимира Анатолійовича. – Громадська організація «Хокейний клуб «Прилуки» створена в 2009 році, на сьогодні у ній 18 членів. Це ті, хто грає у нашій команді. Ініціатором будівництва катка виступив я. Ми з друзями починали кататися на Удаї. Поступово набралося людей на дві команди, грали у хокей між собою. Навесні я запропонував проводити тренування. Для цього возив хлопців до Києва і Броварів. Якось дорогою додому озвучив ідею зробити власний каток. Команда, хоча й не вся, мене підтримала. На перших порах допомагали Володимир Тінюков, Олександр Мотузка і Олександр Дуденок. Я вклав власні кошти, хлопці додали свої. Решта ж хокеїстів, побачивши, що справа зрушила з мертвої точки, теж долучилися до роботи. За рік ми збудували коробку, поставили борти, залили лід, зробили освіт-

Я прагну відірв вати своїх і чужих дітей і й від комп’ютерів та пива, привити їм любов до спорту. Європейці вже хапаються за голови, бо їхні діти сприймають життя віртуально. І я не хочу, щоб подібне спіткало й нас. ?Б лення. А чому саме на Р Рокитному? Бо я тут живу. Тут ростуть мої діти (пан Володимир – батько трьох дітей: Богдана (19 років), Дарини (9 років) та Матвія (невдовзі виповниться 6 років) – авт.). Я хочу, щоб сини й донька любили спорт, вели здоровий спосіб життя. – З ким грав ХК «Прилуки»? Де бував? – До нас приїжджали Ніжин, Бахмач, Гребінка. 13 січня знову мали грати з Ніжином, однак уночі випав сніг і ми не встигли підготувати майданчик. Тож матч довелося перенести. Ніяк не зіграємо у Прилуках з

Лубнами. Весь час щось заважає. А там, на Полтавщині, бували. Відвідували й Бахмач. Цієї зими запрошували до себе хлопці із Біло-

улітку сидітиму тут сторожем, то моїм дітям не буде чого їсти. Каток приносить лише моральне задоволення. Я прагну відірвати своїх і чужих дітей від комп’ютерів та пива, привити їм любов до спорту. Європейці вже хапаються за голови, бо їхні діти сприймають життя віртуально. І я не хочу, щоб подібне спіткало й нас. Проте решті чомусь на це начхати. – Але ж діти на катку ледь не цілодобово. Майданчик користується величезною популярністю… – Тоді я не розумію, чому цього не помічають ті, у кого є гроші, можливість допомогти?.. Хоча навіть батьки дітей, які катаються, не хочуть нічого робити. Дорікнути, що лід погано залитий, – будь ласка. Узяти ж і почистити його – зась. Те, що немає спонсорів, – півбіди.

дильну установку, збудуємо купол». Однак у відповідь усі мовчать. Та Бог з ним, з куполом. Достатньо холодильної установки. Але де взяти гроші? Щоб покласти бетон, зробити тверде покриття, потрібно 230 тисяч гривень. А установка обійдеться у кільканадцять тисяч євро. У членів клубу таких сум немає. А була б холодильна установка, лід заливали б уже в кінці жовтня. І не страшні дощі й плюсові температури взимку. Проте всі бояться ризикувати, бояться, що не «відіб’ють» свої гроші. – А ідея створити дитячий хокейний клуб, тренувати школярів не виникала? – Чому ж? Була і така ідея. Проте знову все впирається у фінанси та байдужість батьків. Гадаю, всі знають, що хокей – дуже травматичний вид спорту. Тому перед тим, як тренувати дитину, її необхідно екіпірувати. А батьки навіть ключки не хочуть купувати… Про що говорити далі? Зараз наїдуть комусь ковзаном на руку – телефонують мені. А де ж батьки? Я що, брав на себе зобов’язання слідкувати за дітьми чи підписував якісь папери? Упаде хтось на катку – знову дзвінок з претензіями: «Ти тут катків набудував, а у мене дитина забилася!» Якби на дорозі, то нічого. А так є винний… Тренувати дітей, безумовно, треба. Але подбавши про їхню безпеку. Я своєму Матвію купив повне екіпірування. Однак він його не вдягає, бо тоді виглядатиме білою вороною. Обмежуємося налокітниками й наколінниками. Решта ж батьків навіть про них не думають, економлять на дитячих суглобах. Про шоломи я взагалі мовчу. У нас дорослі не привчені до спорту, не зацікавлені в тому, щоб діти тренувалися. Їм простіше купити диск з комп’ютерною грою – і хай собі сидить перед монітором, псує очі. А Ви питаєте про дитячий хокейний клуб... І все ж ми не залишаємо молодь за бортом. Зараз з нами катаються хлопці 14-15 років. І, скажу я Вам, вони нічим не поступаються старшим хокеїстам. Що, звісно, гріє душу, адже бачимо, що росте достойна зміна. – Із усього почутого витікає логічне запитання – чи є сили, натхнення і, головне, бажання й надалі опікуватися катком? – Поки матимемо здоров’я кататися, він

Каток має бути платним. Хай не 35 грн. з людини за годину, як у Києві, а, приміром, 15 грн. за день. Тоді будуть кошти на розвиток.

Січень 2011-го року. Матч Прилуки-Ніжин пілля Сумської області. Торік наш клуб виграв Кубок мера Гребінки… Чемпіонатів не проводимо. Адже гостей потрібно зустріти, знайти приміщення, де вони перевдягатимуться (зазвичай із цим допомагає директор «Атлета» Володимир Матюхов), після матчу провести їх додому. І все це, як завжди, ляже на мої плечі. А мені цікавіше грати, аніж займатися організаційними питаннями. Загалом ігор та тренувань могло б бути й більше, май клуб достатньо грошей. Наприклад, орендувати найдешевший каток у Києві коштує 1200 грн. за годину, а в броварському торговельно-розважальному центрі «Термінал» – 3500 грн. Хтось скаже, що на команду це небагато. Однак тренуватися треба принаймні раз на тиждень. Плюс 200-250 грн. дорога. От і рахуйте. – Тож каток збудували і утримуєте за власний кошт? І ніхто зі спонсорів не підсобляє? – Ніхто. Спасибі, що хоча б не заважають. Були слова й обіцянки, але реальної підтримки ми так і не дочекалися. Ремонтні роботи оплачуємо зі своєї кишені. А утримання катка – це три-чотири місяці фізичної праці. Насамперед необхідно залити лід. Оскільки у нашого катка ґрунтова основа, воду ллємо по 15-20 разів. Адже товщина льоду повинна бути щонайменше 20 сантиметрів. Потім іде його чищення скребками й лопатами… От у Гребінці на катку працюють спеціальні люди, а у нас усю зиму день у день труджуся я (добре, що в цей період не дуже завантажений основною роботою). Дякувати Богу, не сам. Допомагають Олександр Мотузка, Сергій Чересельський та Олександр Тарасенко, який щодня приїздить на Рокитне аж із М’ятно-дослідної. – Чи є плани використовувати коробку й улітку? Наприклад, зробити поле для мініфутболу…

Найболючіше, що люди не цінують зробленого для них… Я поїхав на відпочинок, а мені телефонують і кажуть: «На катку повний безлад. П’ють, кидаються пляшками. Немає тебе – нема кому контролювати». Але ж, вибачте, я не лякачка…

Шкода тільки, що ми нікому не ііснуватиме. Ш і і потрібні. Здається, на нас дивляться і думають: «Скільки ще вони протягнуть, коли вже їм набридне?» – Невже ніхто й ніколи не сказав хоча б «дякую»?! – Казали. Здебільшого ті, хто сам катається і приводить своїх дітей. – Уявімо, що створенням катка Ви мали б зайнятися у цьому році, вже знаючи про

Льодовий майданчик на Рокитному На мою думку, каток має бути платним. Хай не 35 грн. з людини за годину, як у Києві, а, приміром, 15 грн. за день. Тоді будуть кошти на розвиток. Я звертався до багатьох людей: «Давайте покладемо бетон, встановимо холо-

всі перепони, які зустрінуться на Вашому шляху. Каток би був? – Безперечно. Адже це все для дітей. А вони – головне у нашому житті. Роман Марусич


10

№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

♦ 23 “Sч… 2005 !%*3 bS*2%! ~?е…*% "“23C," …= C%“=д3 o!еƒ,де…2= r*!=_…, ♦

Водохреща у монастирі

Наш серіал

СВЯТА КУПЕЛЬ ПЕРЕХРЕСТЯ ДОРІГ ЧУЖИХ У СВЯТИЙ ДЕНЬ 19 січня небо наповнилося співом церковних дзвонів: православний люд відзначав велике свято – Хрещення Господнє. Вода, яку освячують цього дня, зберігає свої цілющі властивості протягом усього року. За звичаєм

тирі. Поруч з обителлю на березі Удаю, наповнюючи серце Божою благодаттю, височів традиційний хрест, вирубаний з льоду. На богослужіння та освячення води до монастиря з’їхалися віруючі з усієї Чернігівщини.

Перехрестя доріг… Де ж я? Де мої загубились дороги? Хто моє запитає ім’я? Хто від ран лікуватиме ноги? Перехрестя доріг чужих… Ніжно вітер волосся цілує. Від думок сумних і німих життєдайна весна врятує. Перехрестя стежок… Доріг… Перехрестя душ заблукалих… Мої рани засипав сніг, щоб ворони їх не клювали…

Нова мелодрама прилуцької авторки хрещенською водою 19 січня починається трапеза, нею ж кожен господар кропить усіх членів своєї сім’ї, хату, інші будівлі, криниці. А хто хоче змити гріхи й набратися здоров’я, тричі занурюється в ополонку. Велелюдно було у суботу в святині Прилуцького краю – Густинському Свято-Троїцькому монас-

Вервечка машин рухалася до Густині практично цілий день. Охочі, яких було дуже багато, тричі перехрестившись, йшли з головою під воду. А з’являлися звідти з очищеними серцем та душею. І головне, аби цю чистоту вони могли зберегти й надалі. Мирослав Чухліб

В урочищі Бунілове

МИСЛИВЦЯМ ВДАЛОСЯ ЗНИЩИТИ П’ЯТЬ ВОВКІВ

Вовк – гарна та сильна тварина, але водночас і надзвичайно небезпечна. А особливо тоді, коли його популяція стрімко зростає. Тоді виникає загроза не тільки для звірів, а й для людини. 17 січня при об’їзді мисливських угідь в урочищі Бунілове єгері ТОВ СМГ «Вепр» виявили, що на відтворювальну ділянку (своєрідний заповідник, де заборонено полювання і де дикі кабани, козулі тощо вигодовують своє потомство) зайшли десятеро вовків. Якщо рахувати, що нормою

вважається один сіроманець на 20 тис. гектарів, то десять санітарів лісу одразу – це вже біда. Тим паче на такій малій площі, якою є відтворювальна ділянка. До цього ще слід додати, що один вовк за раз з’їдає до 10 кг м’яса. Тож скільки поросят та козуленят не зустріли б весну? Єгер «Вепру» Олексій Хіміченко зразу ж почав збирати мисливців, аби знешкодити лісових приблуд. Але оскільки попереду було свято Водохреща, облаву на сірих хижаків вирішили провести 20 січня. У неділю до урочища з’їхалися мисливці зі Смошу, Ряшок, Переволочної, Прилук. У ході кількагодинного полювання стрільцям вдалося знищити п’ять вовків, що можна вважати удачею. Особливо в ході ловів відзначилися Сергій Логвиненко, Ярослав Миколаєнко, Сергій Однолько, Олексій Гавриш. ТОВ СМГ «Вепр» дякує всім мисливцям за швидке реагування і допомогу у відстрілі вовків, які могли завдати непоправної шкоди фауні урочища Бунілове.

Продам дитячу коляску «Geoby». Червоно-біла, у гарному стані. Ціна договірна. Т. (050)724-39-56

Початок у №1 (47) від 2 січня 2013 року Наприкінці лютого 1952 року на загальних зборах вибирали голову колгоспу. Обговорення кандидатур було довгим і бурхливим. Нарешті зійшлися на тому, що найдостойніший – Іван Бондаренко. А що? Пройшов Вітчизняну від рядового до старшини, має багато нагород. До війни закінчив сільськогосподарський технікум, гарно розумівся і на худобі, і на рослинництві. Іван Гаврилович не примусив себе умовляти, до роботи взявся хвацько. Складні питання постали перед новим головою. Війна залишила недобрий спадок. Майже у кожній домівці когось не дочекалися з фронту. Люди голодували, не мали можливості справити нову одежину… Про техніку у колгоспі й мови не було – землю обробляли кіньми. «З чого ж починати?» – розмірковував Іван. І врешті-решт вирішив, що всі сили треба кинути на те, аби вдало провести посівну. Більшу частину колгоспних земель він запланував віддати під цукрові буряки. Про свої наміри Іван міг говорити годинами. Невдовзі Олена навіть спросоння могла сказати, як і чим обробляти ті буряки, як платити людям, щоб вони були зацікавлені в кращому результаті... Чекаючи вечері, Іван вкотре розповідав дружині про свої справи: – Стільки роботи, Олено! Не знаю, чи й упораємося. – Встигнеш, у тебе ж гарні помічники, – жінка подала тарілку гарячого борщу. – А ти б, Ваню, трошки поберігся. Дивись, он під очима чорно. Треба ж і відпочивати, не хлопчик уже. – Я ось що думаю: Ганна наша цього року школу закінчує, тож пошлемо її на агронома вчитися. От і буде мені підмога, – розламуючи навпіл великий шмат хліба і посипаючи його сіллю, вів своє Іван. Олена поставила на стіл варену картоплю та солоні огірки й присіла поряд. – Ваню, та Ганнуся ж начебто вже вибрала професію, – нерішуче мовила жінка. – Що вона там вибрала? Кебети у неї ще не вистачає, щоб вибирати! Як скажемо – так і буде. – Але ж… – Не переч мені! – Іван кинув

ложку, встав з-за столу. – Піду перекурю. Коли за чоловіком зачинилися двері, Олена, тяжко зітхнувши, витерла сльози. «Що ж воно коїться? – думала жінка. – Я гадала, після свекрушиної смерті заживемо краще, а воно навпаки – все шкереберть пішло. Іван як з цепу зірвався. Видать, Господь карає мене за те, що смерті старій бажала». І справді, у родині Бондаренків творилося щось незрозуміле. За два роки, які минули з похорон Уляни, Іван з Петром жодного разу навіть словом не перекинулися. Що там трапилося у хліву, через що брати посварилися, Олена не довідалася ні у чоловіка, ні у Пелагеї. Як не допитувалася – обоє ні пари з вуст. Ганну наче підмінили. Замкнулася у собі, вдома сидить, мовчить. Свою останню розмову з бабою тримає у секреті. Навіть з Мишком нікуди не ходить. – Доню, ти знову Михайлика відправила? Прогулялася б з ним до лісу чи на ставок, – умовляла Олена дівчину. – Мамо, я вже виросла з дитячого лепету... Та й узагалі – я йому не нянька. Мені до екзаменів треба готуватися. – А ким же ти хочеш бути, Ганнусю? – Лікаркою. – Чому? – дивувалася доньчиному вибору мати. – Мамо, це не обговорюється: так хотіла бабуся. «Знову бабуся!» – наче вогнем, обпекли Олену доччині слова. …Усе своє подружнє життя Олена потерпала від того, що між нею і чоловіком стояла свекруха. Прокинеться бувало Олена зранку, пригорнеться до теплого Іванового плеча, мріючи ще трохи поніжитися, як тут наче грім серед ясного неба: – Вставайте, тут вам не санаторій! Олено, це тебе вдома привчили по стільки спати? Роботи повно, а вона все боки продавлює! Вилізе сонна молодиця з ліжка, взується у важкі чуні – та й надвір. Свекруха ж найтяжчу роботу невістці загадує. А як завагітніла Олена, то геть сили не стало Улянині накази виконувати. Почала жінка вмовляти чоловіка переїхати до її матері, але той ні в яку: – Приймаком? Ні, це вже зась! Так і жили… Народилася Ганнуся. Щаслива

матуся клопоталася біля донечки, а Уляна наче й не помічала онуки. Жодного разу Олена не бачила, щоб свекруха підійшла до дівчинки, взяла її на руки. Якось, приспавши дитину, Олена поралася на подвір’ї. Проходячи повз вікно, вона зазирнула до кімнати і остовпіла – Уляна щось робила, схилившись над колискою з немовлям. Щось блиснуло у її руці. Олені здалося, що то ніж… Не тямлячи себе, жінка влетіла до хати, згребла якісь нехитрі пожитки, ухопила дитину і помчала у сусіднє село до своєї матері. Увечері приїхав Іван. Він вимагав, щоб дружина повернулася додому. І кричав, і просив, але та навідріз відмовилася. А пояснити, що трапилося, не змогла: не спромоглася вимовити й слова, немов їй спаралізувало губи. З часом усе майже забулося, стерлося з пам’яті... Коли Ганнусі виповнилося три роки, Оленина мама померла. Тоді до невістчиної оселі заявилася Уляна. – Олено, що було, то було. Пояснювати нічого не буду. Я рятувала Ганю, а ти все не так зрозуміла. – То й що мені з того? – Нічого. Ти все одно нікому нічого сказати не зможеш, – свекруха пропалила невістку колючим поглядом. – А з Іваном зійдіться і живіть. Дитині батько потрібен. Олена послухалася. І тепер баба проводила з онукою дуже багато часу. Від цього в Олени холонуло серце, але перешкодити вона не могла… Уже з годину Іван не повертався до хати. Палив цигарку за цигаркою, а потім підійшов до тину, за яким на подвір’ї Панасюків почала розпускатися черемха. «А черемха квітне біло-біло. Полонила ти мене, дівчино, І тепер спокою моє серденько не зна. І все сняться, сняться опівночі Мені карі очі, твої очі І усмішка ніжна, чарівнице ти моя», – сказав уголос, вдихаючи аромат весни. Раптом чиїсь ніжні руки обняли Івана за шию і жаркі вуста доторкнулися до його щоки. IRINA Продовження в наступному номері

УВАГА! АКЦІЯ «ДОПОМОЖИ БЛИЖНЬОМУ» 17 лютого відзначається Міжнародний день спонтанного прояву доброти. Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді виступив ініціатором проведення у місті з 21 січня по 17 лютого соціальної акції «Допоможи ближньому» і звертається до всіх з проханням допомогти сім’ям з дітьми та особам, які потрапили у складні життєві обставини й перебувають на обліку Центру, продуктами харчування, одягом, взуттям та іншим. Давайте не будемо стояти осторонь чужих проблем і

підтримаємо всіх, хто цього потребує. За додатковою інформацією звертайтеся до Прилуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за тел. 4-45-81 або за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 78, корпус 2. Дякуємо всім, хто відкриє своє серце для благочинності! Нехай добрі справи множаться і живуть поруч з нами! Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді


«Відомості Чернігівщини» Іменинники: Володимир, Дмитро, Кирило, Опанас, Сергій Іменинники: Народилися:: 1910 – Валентина Гризодубова, радянНародилися ська льотчиця; 1911 – Ванга, болгарська ясновидиця; 1921 – Маріо Ланца, американський оперний співак, актор; 1924 – Тенгіз Абуладзе, грузинський кінорежисер, педагог; 1935 – Кендзабуро Ое, японський письменник, Нобелівський лауреат; 1937 – Регімантас Адомайтіс, литовський актор. Повний Схід 7:34 Місяць Захід 16:49

Ïåðøèé Íàö³îíàëüíèé

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00, 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 09.20, 20.55 Îôiöiéíà õðîíiêà 09.25 Êàðàîêå äëÿ äîðîñëèõ 10.15 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.45 Â ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà 12.35, 01.40 Ïðî ãîëîâíå 12.50 Çäîðîâ’ÿ 13.40 Õ/ô «Ñòðiëè Ðîáií Ãóäà» 15.00, 18.20, 01.20 Íîâèíè 15.20 Euronews 15.35 Íàóêà 15.40 Äiëîâèé ñâiò. Àãðîñåêòîð 15.55 Õ/ô «Ðàëi» 17.30 Ò/ñ «Ñîëî äëÿ ïiñòîëåòà ç îðêåñòðîì» 18.45, 21.20 Äiëîâèé ñâiò 19.10 Êðèâå äçåðêàëî 21.30 Äîñâiä 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ìàêñèìà

Êàíàë «1+1»

06.05 Ñëóæáà Ðîçøóêó Äiòåé 06.10, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.30 ÒÑÍ 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Ñíiäàíîê ç «1+1» 07.25 Ì/ô 10.00 Øiñòü êàäðiâ 10.30, 17.10 Ò/ñ «Âåëè÷íå ñòîëiòòÿ. Ðîêñîëàíà» 12.35, 20.15 Ò/ñ «Öiêàâà Âàðâàðà» 14.50 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 15.45 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 2 16.45 ÒÑÍ. Îñîáëèâå 22.25 Ìîÿ õàòà ñêðàþ 23.40 Ò/ñ «Òåîðiÿ áðåõíi 3» 00.35 Õ/ô «28 äíiâ ïîòîìó»

²íòåð

07.00, 12.00, 18.00 Íîâèíè 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ðàíîê ç Iíòåðîì 07.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 08.00, 08.30, 09.00 Íîâèíè 09.10, 20.35 Ò/ñ «Ìàð’¿íà ðîùà» 10.55 Ä/ñ «Ñëiäñòâî âåëè...» ç Ëåîíiäîì Êàíåâñüêèì 2» 12.50, 18.10 Ò/ñ «Ãîñïîäèíÿ òàéãè» 14.30 Ñóäîâi ñïðàâè 15.20 Ñiìåéíèé ñóä 16.15 Ò/ñ «Âèùèé ïiëîòàæ» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 22.20 Ò/ñ «Áðèãàäà» 01.15 Õ/ô «Ñìåðòåëüíèé êîíòàêò: Ïòàøèíèé ãðèï â Àìåðèöi»

ICTV

06.00 Ñâiòàíîê 07.00, 07.45 Äiëîâi ôàêòè 07.10 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.50 Ìàêñèìóì â Óêðà¿íi 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.15, 23.50 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.05, 16.50 Ò/ñ «Âóëèöi ðîçáèòèõ ëiõòàðiâ» 11.45, 13.00 Ò/ñ «Ãðóïà «Zeta» 13.50, 22.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 14.50, 20.00 Ò/ñ «Äàiøíèêè» 23.00 Ò/ñ «Òàêñi» 00.45 Õ/ô «Íàäìiðíå íàñèëüñòâî»

5 êàíàë

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 07.25, 08.25, 18.50, 23.40, 00.30 ×àñ ñïîðòó 06.50, 08.35, 23.45, 00.40 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.15, 22.40, 23.20, 00.15 Áiçíåñ-÷àñ 07.15 Àâòîïiëîò-íîâèíè 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.45 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 16.10  êàáiíåòàõ 17.25 Àêöåíò 18.15 Ëiñîâèé ïàòðóëü 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Åíåðãîíàãëÿä 23.30, 00.25 Crime news

Íîâèé êàíàë

06.00, 06.45 Î÷åâèäåö 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Ïiäéîì 07.30, 08.30, 19.00, 00.45 Ðåïîðòåð 09.00, 16.45 Ò/ñ «Âiîëà Òàðàêàíîâà. Ó ñâiòi çëî÷èííèõ ïðèñòðàñòåé 3» 10.05, 19.35 Ò/ñ «Òàòóñåâi äîíüêè» 13.15, 14.15 Kids’ Time 13.20 Ì/ô 14.35, 15.40 Teen Time 14.40 Ò/ñ «ÀéÊàðëi» 15.45 Ò/ñ «Òðåòÿ ïëàíåòà âiä Ñîíöÿ» 17.55, 20.35 Ò/ñ «Âîðîíiíè» 19.15, 01.00 Ñïîðòðåïîðòåð 21.40 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 22.40 Ò/ñ «Øêîëà» 23.50 Ò/ñ «Ùîäåííèêè âàìïiðà» 01.10 Ñëóæáà ðîçøóêó äiòåé 01.15 Ò/ñ «Ïëiòêàðêà»

ÑÒÁ

06.00 ×óæi ïîìèëêè. Âèíàõiäíèê 06.45, 16.10 Óñå áóäå äîáðå!

08.35, 18.20 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 10.05, 22.25, 23.15 «Çîðÿíå æèòòÿ 11.05 Õ/ô «×óäåñ íå áóâົ 13.05 ÌàñòåðØåô 18.00, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 20.00 Ñëiäñòâî âåäóòü åêñòðàñåíñè 21.00 Ò/ñ «Ñàìàðà» 00.20 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ» 01.10 Õ/ô «Iíøå æèòòÿ»

Êàíàë Óêðà¿íà

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45, 22.30 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00, 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Çàðó÷íèêè ìàòåðèíñüêî¿ ëþáîâi 15.35 Ùèðîñåðäíå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 20.50 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó» 21.45 Ò/ñ «Ñëiä. Ìàñêè» 23.20 Ò/ñ «Ïîäðóææÿ» 00.15 Ò/ñ «Òþäîðè 3»

ÍÒÍ

06.10 Õ/ô «Ïåðåãîíè ïî âåðòèêàëi» 07.15 Õ/ô «Ñåêðåòíèé ôàðâàòåð» 08.30, 16.45, 19.00, 23.45, 01.50 Ñâiäîê 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 09.55 Ò/ñ «Òåðìiíîâî â íîìåð 3» 12.00 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.50 Ò/ñ «Ëàíöþã» 14.40, 19.20 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 17.00 Õ/ô «Ñîíÿ÷íèé óäàð» 21.05 Êðóòi 90-òi 21.55 Ò/ñ «Êðèìiíàëiñòè: ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 22.45 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ» 00.15 Õ/ô «Ìåãààêóëà ïðîòè êðîêîçàâðà»

ÒÅÒ

06.00 Ùàñòÿ ¿ñòè 06.40 Äiçíàéñÿ ÿê 06.55 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.30, 08.25 Ì/ô 07.55 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 09.00 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.00 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.00 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.00, 22.25 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 12.55, 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 13.35 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.40, 20.30 Äàåøü ìîëîäüîæ! 15.40, 00.55 Âàéôàéòåðè 16.15 Ò/ñ «Ñïëiò» 17.15 Äîñâiäîñ 17.40 Ïîëî 18.20, 21.35 Îäíà çà âñiõ 19.50 Ò/ñ «Âiñiìäåñÿòi» 23.25 Àíåêäîòè 00.00 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ» 01.20 Êóçíÿ çiðîê 3 01.40 Äî ñâiòàíêó

Ïðèëóêè

07.00, 11.00 ³ñíèê ïîäàòêîâî¿ 07.10, 11.10 Îñâ³òí³é êàíàë 07.20, 11.20 Êóëüòóðíèé ïðîñò³ð 07.40, 09.30, 11.40 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 10.00 Ìóçèêà íà êàíàë³ 17.00, 20.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Íîâèíè 19.30, 22.30 Àêòóàëüíå ³íòåðâ’þ 19.45, 22.45 Çö³ëåííÿ â³ðîþ

×åðí³ã³â

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30, 20.10 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 08.35 Áóäüòå çäîðîâ³ 09.00 Õ/ô «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî» 10.05 Ìîÿ ï³ñåííà ñïîâ³äü. Ã.×óáà÷ 10.30 Ïîäàòêîâèé ä³àëîã 10.55 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 11.15, 22.30 Õ/ô «Äâà êàï³òàíè» 12.40, 23.45 Ä/ô «Î.Âåðáèöüêèé» 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Ñâ³òëîò³í³ 13.45 Ñâ³òëèíà äóø³ 14.15 Íàóêà 14.45 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó» 17.30 ̳ñüêå ê³ëüöå 20.15 ʳíîë³òîïèñ åïîõè 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Äîáëåñòü. Ìóæí³ñòü. Áëàãîðîäñòâî 21.20 Äèâî ðóêîòâîðíå 21.40, 00.45 Óêðà¿íà 00.05 ³ä ìåëî䳿 äî ìåëî䳿 00.15 Íîâèíè

Òîí³ñ

06.00 Æèòòÿ â íîâîìó ñâiòi 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Ñëóæáà íîâèí «Ñîöiàëüíèé ïóëüñ» 06.55, 18.50, 21.25 Åêîíîìi÷íèé ïóëüñ 07.00 Ðàíêîâå espresso

Четвер, 31 січня 09.00, 20.00 òè, Áðóò. Âñåñâiòíÿ iñòîðiÿ çðàä (I) 10.00, 16.50 Àëëî, ëiêàðþ! 11.15 Åëiíà Áèñòðèöüêà. Ñåðöå êðàñóíi 12.15 Ðåàëüíi iñòîði¿. Ñïðàâæíº äèâî 14.00, 22.40 Íåéìîâiðíi ïîäîðîæi 15.30 Ùîäåííèê äëÿ áàòüêiâ 16.00 Äóõîâíå æèòòÿ ç òâàðèíàìè 17.45 Ñîöiàëüíèé ñòàòóñ 19.00  ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà. Âiêòîð Ñóõîðóêîâ 21.35 Îëåíà Ìàéîðîâà. Æèâà ðàíà 23.40 Íåâiäîìå ïðî âiäîìèõ 00.50 Àìóðíi ìåëîäi¿ 3 01.15 Õ/ô «Íåáåçïå÷íèé ãðiõ ëþáîâi»

Enter-ô³ëüì

08.30 Õ/ô «×àðiâíà ëàìïà Àëàääiíà» 09.50 Õ/ô «Ìàð’ÿ-ìàéñòåðíèöÿ» 11.00 Ä/ô 12.00 Õ/ô «Âîºííî-ïîëüîâèé ðîìàí» 13.30 Õ/ô «Ïðèãîäè Êðîøà» 15.00, 20.00 Ò/ñ «×åðâîíà êàïåëà» 17.00 Õ/ô «ÑÅл 18.30 Õ/ô «Òðèâîæíèé âèëiò» 22.00 Õ/ô «Ãîäèíè âiä÷àþ» 23.30 Õ/ô «Çîëîòèé ïèë» 01.00 Õ/ô «Ïåðåõîïëåííÿ»

Ê1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.30 Æiíî÷à ëiãà 11.15, 23.50 Õ/ô «Ëþäèíà-îðêåñòð» 13.00, 23.00 Ò/ñ «Êëiíiêà» 13.50 Ò/ñ «Ìåíòàëiñò» 14.40, 19.00 Øîïiíã ìîíñòðè 15.25, 18.00 Çâàíà âå÷åðÿ 16.15 Îðåë i Ðåøêà 17.10 Äiì íà çàçäðiñòü óñiì 19.50 Ðîçñìiøè êîìiêà 21.40 Ùîäåííèê âàãiòíî¿ 01.15 Íi÷íå æèòòÿ

Ê2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 09.25 Áåái-áóì 10.00 Äèòÿ÷à éîãà 11.00 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.25, 18.05, 00.50 Çíàºòå ùî? 13.15, 22.25 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 14.00, 19.50 Ëiêàði 14.45 5 iíãðåäiºíòiâ 15.35, 21.35 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.20, 23.15 Ìîäíèé âèðîê 17.15, 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 19.00 Íàøå âñå 00.05 Òàºìíèöi äîëi 01.35 Êîëið íî÷i

Êàíàë «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.15 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.35, 10.55 Îáëîì UA 09.00, 21.00 Íîâèíè 2+2 09.40 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 10.20, 20.10 Óáîéíå âiäåî 12.00, 18.15 Äîðîæíi âiéíè 13.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi 5» 14.00 Ò/ñ «Ñîëäàòè» 16.00 Ò/ñ «Êîìàíäà ×å» 19.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi» 20.35 Íåðåàëüíi iñòîði¿ 21.25 Õ/ô «Ðåìáî 3» 23.35 Õ/ô «Ñïîâiäü ëþäèíè-íåâèäèìêè» 01.40 Õ/ô «Ãåéìåð»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00, 20.30, 23.30 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.35 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 10.30 Öèâiëiçàöiÿ. Ïîðÿòóíîê Êîíñòàíòèíîïîëÿ 11.30 Þâåëið ÒÁ 14.30 Ïîëiòêëóá Âiòàëiÿ Ïîðòíèêîâà 17.30 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 17.45 Öèâiëiçàöiÿ. Ãåíåðàë Äóãëàñ. Ïåðåðâàíèé ïîëiò 19.00, 23.00 Çíàê îêëèêó 21.00 Ãðà â ñëîâà i íå òiëüêè 00.00 Êëóá åðîòèêè

Ãóìîð ÒÁ

06.10 Áàäüîðèé ðàíîê 07.00, 12.40 Õâèëèíêà äëÿ äèòèíè 07.30 Êëóá ãóìîðó 09.00, 18.00 Ò/ñ «Êîíàí» 09.50 Õ/ô «Â î÷iêóâàííi ëþáîâi» 11.40, 17.00 Ò/ñ «Âiä÷àéäóøíi áàòüêè» 13.00 Òîðáà ñìiõó 15.00, 16.00, 16.30, 20.00 Ì/ô 19.00 Ò/ñ «Åëåí i äðóçi» 20.15 33 êâàäðàòíèõ ìåòðè 21.00 Õ/ô «Íåâèäèìèé»

Diva Universal

06.30, 00.05 Ò/ñ «Íàñòîÿùèå äîìîõîçÿéêè îêðóãà Îðèíäæ». «Äðóçüÿ, ïîäòÿæêà ëèöà è Ôëîðèäà» 07.25, 12.15 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «ß â ïîðÿäêå, åñëè òû â ïîðÿäêå» 08.15, 16.35 Ò/ñ «Èùåéêà». «Äðÿíü â áàãàæíèêå» 09.05 Õ/ô «Çàãàäêà îñòðîâà òåíåé: Ñâàäüáà äëÿ îäíîãî» 10.40 Õ/ô «Ïðîäîëæàÿ áîðîòüñÿ» 13.10 Ò/ñ «Õýéâåí». «Èñêðû è îòäûõ» 14.05 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Íà ôèíèøíîé ïðÿìîé» 15.00 Õ/ô «Äîáåéñÿ óñïåõà: âñå çà ïîáåäó!» 17.30 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Íàñòîÿùèé Ïîë Àíêà»

18.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Êîðíè» 19.10, 23.20 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Ïîñëåäíåå âçâåøèâàíèå» 20.00 Ò/ñ «Ñïëåòíèöà». «Ðàçáèòûé Áàññ» 20.50 Ò/ñ «Ðîäèòåëè». «Ïîëèòèêà» 21.40 Ò/ñ «Íåâåñòà äëÿ ìèëëèîíåðà». «Êàðòî÷íûé äîìèê» 22.30 Ò/ñ «Ðîäîñëîâíàÿ ñåìüè». «Ñïàéê Ëè» 00.55 Õ/ô «Íå â ñåáå»

TV 1000

06.00 Õ/ô «Ëåìîíè Ñíèêåò: 33 íåñ÷àñòüÿ» 08.00 Õ/ô «×åðíàÿ ñìåðòü» 09.50 Õ/ô «Ïîäîçðèòåëüíûå ëèöà» 11.50 Õ/ô «Çàïîâåäíàÿ äîðîãà» 13.40 Õ/ô «Óëûáêà Ìîíû Ëèçû» 15.50 Õ/ô «Ìåêñèêàíåö» 18.00 Õ/ô «ß òàê äàâíî òåáÿ ëþáëþ» 20.10 Õ/ô «Ïîñëåäíåå äåëî ËàÌàðêè» 22.10 Õ/ô «Ëîæíûé îãîíü» 00.00 Õ/ô «Êðîëè÷üÿ íîðà»

TV 1000. Ðóññêîå êèíî

07.00 Õ/ô «Ñòàðóõè» 08.55 Õ/ô «Äîëèíà ðîç» 11.05 Õ/ô «Ôðàíöóç Ñåðåæà» 13.00 Õ/ô «Ëèöî ôðàíöóçñêîé íàöèîíàëüíîñòè» 15.00 Õ/ô «Òðè äíÿ ñ ïðèäóðêîì» 17.00 Õ/ô «Çîëóøêà 4õ4. Âñå íà÷èíàåòñÿ ñ æåëàíèé...» 19.00 Õ/ô «Íîâàÿ Çåìëÿ» 21.05 Õ/ô «Íèæíÿÿ Êàëåäîíèÿ» 23.15 Õ/ô «Ðèîðèòà» 01.20 Õ/ô «Îæåðåëüå äëÿ ìîåé ëþáèìîé»

TV 1000. Action

07.00 Õ/ô «Äåòè øïèîíîâ 4D» 09.00 Õ/ô «Ðàçóìíîå ñîìíåíèå» 11.00 Õ/ô «Îò â÷åðà äî çàâòðà» 13.00 Õ/ô «Áàðáàðîññà» 17.00 Õ/ô «Íåóëîâèìûé» 19.00 Õ/ô «Âàìïèðøà» 20.50 Õ/ô «Áëýéä 2»

TV XXI

08.00, 16.00, 00.00 Õ/ô «Ïðîïàëà ìàëåíüêàÿ äåâî÷êà» 09.35, 17.35, 01.35 Õ/ô «Äæåéí Îñòèí» 11.40, 19.40 Óáèéñòâà 13.35, 21.35 Õ/ô «Òåëîõðàíèòåëè è óáèéöû»

Íàøå íîâîå êèíî

06.15, 00.15 Õ/ô «Íàíêèíñêèé ïåéçàæ» 08.15 Õ/ô «Êðàñíàÿ êîìíàòà» 10.15 Õ/ô «Æèçíü îäíà» 12.15 Õ/ô «Äî÷êà» 14.15 Õ/ô «Ìîé ïàïà - Áàðûøíèêîâ» 16.15 Õ/ô «Æóëèêè» 18.15 Íàâàæäåíèå 20.15 Õ/ô «Êèíî ïðî êèíî» 22.15 Õ/ô «Àëèñà íàâñåãäà»

Íàøå ëþáèìîå êèíî

06.00 Õ/ô «Ðàííèå æóðàâëè» 08.00 Õ/ô «Ïðèêàçàíî âçÿòü æèâûì» 10.00 Õ/ô «Ñëó÷àéíûé âàëüñ» 12.00, 00.00 Õ/ô «Ãàìëåò» 13.30, 01.30 Ò/ñ «Ïîñðåäíèê» 15.00 Õ/ô «Ïðàçäíèêè äåòñòâà» 16.30 Õ/ô «Ãåëëè è Íîê» 18.00 Õ/ô «Âòîðàÿ âåñíà» 20.00 Ïåòðîâêà, 38 22.00 Õ/ô «Áðîäÿ÷èé àâòîáóñ»

ÎÐÒ Óêðàèíà

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25, 18.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.30 Õî÷ó çíàòü 16.00 Òû íå îäèí 16.25 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 17.05, 01.50 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 19.05 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 20.00, 00.55 Ïóñòü ãîâîðÿò 21.00 Âðåìÿ 21.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 23.15 Âå÷åðíèé Óðãàíò 23.50 Íî÷íûå íîâîñòè 00.05 Íà íî÷ü ãëÿäÿ

ÎÐÒ int.

07.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Íîâîñòè 07.05, 10.15 Äîáðîå óòðî! 10.40 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 11.10 Æèòü çäîðîâî! 12.05 Ìîäíûé ïðèãîâîð 13.15 Ïîêà âñå äîìà 14.05 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 15.00 Äðóãèå íîâîñòè 15.20 Âðåìÿ îáåäàòü! 16.15, 19.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 16.40 Õî÷ó çíàòü 17.05 Òû íå îäèí 17.35 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 18.10 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 20.10 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 21.00, 01.55 Ïóñòü ãîâîðÿò 22.00 Âðåìÿ 22.30 Ò/ñ «Íî÷íûå ëàñòî÷êè» 00.10 Âå÷åðíèé Óðãàíò

№4 (50) 23 січня 2013 року 00.45 Íî÷íûå íîâîñòè 01.00 Íà íî÷ü ãëÿäÿ

ÐÅÍ-ÒÂ

06.30, 10.30, 17.30, 21.30 Íîâîñòè 07.00, 11.00 Çâàíûé óæèí 08.00 Ñëåäàêè 10.00, 17.00, 21.00 Ýêñòðåííûé âûçîâ 12.00 Çàñóäè ìåíÿ 13.00 Ñåìåéíûå äðàìû 14.00 Íå âðè ìíå! 15.00 Âåðíîå ñðåäñòâî 18.00 Ïðîñòè ìåíÿ 19.00 Àäñêàÿ êóõíÿ 2 20.30 Ñìîòðåòü âñåì! 21.50 Õ/ô «Êðàñíàÿ æàðà» 00.00 Ò/ñ «Ñâåðõúåñòåñòâåííîå» 00.40 Õ/ô «Äæîííè-êðàñàâ÷èê»

ÐÒÐ Ïëàíåòà

08.05, 23.35 Ò/ñ «Ñîíüêà. Ïðîäîëæåíèå ëåãåíäû» 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Âåñòè 09.30 1000 ìåëî÷åé 10.15 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Äåëî Õ. Ñëåäñòâèå ïðîäîëæàåòñÿ 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Ãàäàíèå ïðè ñâå÷àõ» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Îäåññà-ìàìà» 21.05 Ò/ñ «Îáúåêò 11» 22.00 Ïîåäèíîê 00.30 Õ/ô «Âõîä â ëàáèðèíò»

ÍÒÂ Ìèð

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Ñòàæåðû». «×óäåñíûé êîíöåðò» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Äà÷íûé îòâåò 09.25 Ìåäèöèíñêèå òàéíû 10.00 Òàêñè 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Ñïÿùàÿ êðàñàâèöà» 17.30, 01.30 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.35 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.25 Ò/ñ «Ëåãàâûé» 21.15 Ñåãîäíÿ. Èòîãè 21.40 Ò/ñ «Äîçíàâàòåëü». «Ñóäüáà». «Êñèâà» 23.35 Ò/ñ «Ãîðîä ñîáëàçíîâ»

RTVi

06.00, 15.08, 17.08, 01.00 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ì/ô 08.00 Íîâîñòè 09.00 Ò/ñ «ß âñå ðåøó ñàìà» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Ñòðàíà è ëþäè 12.00  êðóãå ñâåòà 13.00 Õ/ô «Ïî óëèöàì êîìîä âîäèëè» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 16.00 Ò/ñ «Ôàâîðèò» 18.00 48 ìèíóò 19.00 Ñâîèìè ãëàçàìè 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 8. Òåðìèíàë» 23.00 Õ/ô «Ùåíîê»

Íîñòàëüãèÿ

06.40 Êîíöåðò ñîâåòñêîé ïåñíè 07.00, 13.00, 19.00, 01.00 Âðåìÿ 08.00, 14.00, 20.00 Ðîæäåííûå â ÑÑÑÐ 09.00 Êîíöåðò «Ðóññêàÿ ïåñíÿ» ñîáèðàåò äðóçåé» 10.00 Åêàòåðèíà Ìàêñèìîâà 11.30, 17.30 Õ/ô «Ñîëü çåìëè» 12.40 «Ïîåò ñîëèñòêà ÂÈÀ «Ïîþùèå ãèòàðû» 15.00, 21.00 Ñìåõ ñêâîçü ãîäû, èëè Ïàäàë ïðîøëîãîäíèé ñíåã 16.00 Ä/ô «Åñëè òåáå êîìñîìîëåö èìÿ» 17.00 Áîìîíä 18.35 Õ/ô «20 ìèíóò ñ «Ïåñíÿðàìè» 22.00 ...Äî 16 è ñòàðøå 22.55 Âåñåëûå íîòêè 23.15 Ä/ô «Àâòîïîðòðåò» 23.30 Õ/ô «Ìóæåñòâî» 00.40 Êîíöåðò «Ãàÿ»

Òåëåêëóá

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 3» 21.00 Ò/ñ «Âòîðîé óáîéíûé» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 3» 23.00 Ò/ñ «Êðèìèíàëüíîå âèäåî» 00.00 Ò/ñ «Áîãàòñòâî»

Äåòñêèé ìèð

06.00, 08.05, 09.00, 10.00, 11.30, 12.00, 14.05, 15.00, 16.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Ïîë÷àñà íà ÷óäåñà»

Êàðóñåëü

06.00, 06.10, 06.20, 06.50, 07.30, 09.00, 10.40, 12.15, 13.25, 14.00, 15.20, 15.50, 16.00, 16.10, 17.20, 18.00, 18.30, 18.35, 20.00, 23.50, 00.20, 00.55 Ì/ô 07.10 «Áåðèëÿêà ó÷èòñÿ ÷èòàòü». Ñëîãè 08.15 Ñìåøàðèêè 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Ïðûã-Ñêîê êîìàíäà 09.25 Äàâàéòå ðèñîâàòü! 10.00 ÒÂ-øîó «Ëåíòÿåâî» 10.25 Ôà-Ñîëü â öèðêå 10.45, 01.15 Ìû èäåì èãðàòü! 11.00 Ìèð óäèâèòåëüíûõ ïðèêëþ÷åíèé 11.25, 00.00 Æèçíü çàìå÷àòåëüíûõ

11

çâåðåé 11.45, 19.35 Ò/ñ «Ïàïèíû äî÷êè» 12.25 Ïîäâîäíûé ñ÷åò 12.45, 18.55 Ñëóæáà ñïàñåíèÿ äîìàøíåãî çàäàíèÿ 13.00 Ò/ñ «Ñâîÿ êîìàíäà» 13.35, 20.25 Ò/ñ «Ïðèíöåññà ñëîíîâ» 14.20 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Ñèíäáàäà» 14.45 «ÍÅÎêóõíÿ». Ñâîéñòâà áàíàíà 15.00, 19.10 Ò/ñ «Ñåìåéêà èç Áàððåí-Áàððåíà» 16.35 Âîïðîñ íà çàñûïêó 17.35 «Ïóòåøåñòâóé ñ íàìè!» Íèæåãîðîäñêèé êðåìëü 17.45 Øêîëà âîëøåáñòâà 18.45 Ñïîêîéíîé íî÷è, ìàëûøè! 20.50 Ò/ñ «Ïðîñòûå èñòèíû» 21.20 Õ/ô «Ãðàììàòèêà ëþáâè» 22.25 Ðóññêàÿ ëèòåðàòóðà. Ëåêöèè 23.00 Ò/ñ «Ìà÷åõà» 00.35  ãîñòÿõ ó Âèòàìèíêè 01.30 Ðàññêàçû î ëþáâè

Discovery Channel

06.00, 13.10, 17.15 Ðàçðóøèòåëè ëåãåíä 06.50, 12.15 Ãèãàíòñêèå ñòðîéêè 07.40, 18.10 Êàê ýòî óñòðîåíî? 08.10, 18.40 Êàê ýòî ñäåëàíî? 08.35 Çìååëîâû 09.30 100 âåëè÷àéøèõ ãàäæåòîâ ñî Còèâåíîì Ôðàåì 10.25, 16.20 Ìóæ÷èíà, æåíùèíà, ïðèðîäà 11.20 Áåàð íàä Ýâåðåñòîì 14.05, 19.05, 23.55 Top Gear 15.00 Øåäåâðû íà êîëåñàõ 15.55 Ïÿòàÿ ïåðåäà÷à 20.00 Ïàðíè ñ ïóøêàìè 21.00 ß ñáåæàë 22.00  êàìåðå ñìåðòíèêîâ 23.00 Íàñòîÿùèå àôåðèñòû 00.50 Ìîëíèåíîñíûå êàòàñòðîôû 01.15 Ìîìåíòû óæàñà

Animal

07.00, 16.00 Ñàìîå äèêîå øîó 07.25 Âñå î 08.15 Ââåäåíèå â ñîáàêîâåäåíèå 09.10 Íåîáû÷íûå æèâîòíûå Íèêà Áåéêåðà 10.05, 14.40 Íåèçâåäàííûå îñòðîâà 11.00 Ïîëèöèÿ Ôèëàäåëüôèè - îòäåë ïî çàùèòå æèâîòíûõ 11.55, 20.10 Óêðîòèòåëü ïî âûçîâó 12.20 SOS äèêîé ïðèðîäû 12.50 Óêðîòèòåëè àëëèãàòîðîâ 13.45 Òåððèòîðèÿ æèâîòíûõ 15.35, 20.35 Ïîëÿ çâåðèíûõ ñðàæåíèé 16.30 Ââåäåíèå â êîòîâîäñòâî 17.25 Âåòåðèíàðû-ñïàñàòåëè 18.20 Íåîáûêíîâåííûå ñîáàêè 19.15 Îáåçüÿíüÿ æèçíü 19.40 Âåòåðèíàð Áîíäàé Áè÷ 21.05  äåáðÿõ Àôðèêè 22.00 Ïðèêëþ÷åíèÿ Îñòèíà Ñòèâåíñà 22.55 Îïàñíûå ìàðøðóòû Ìàêñà 23.50 Ïîëèöèÿ Ôåíèêñà 00.45 Ìåíÿ óêóñèëè 01.35 ß æèâîé

NAT GEO WILD

06.00, 00.00 Äèêèå æèâîòíûå Ñåâåðà 07.00, 12.00 Â ïîèñêàõ ïëåìåí îõîòíèêîâ 08.00, 16.00 Ðûáû-÷óäîâèùà 09.00 Ñóïåðïðàéä 10.00 Íåèçâåñòíàÿ Áðàçèëèÿ. Ñåçîí äîæäåé â Ïàíòàíàëå 11.00 Ñòðàííàÿ äðóæáà 13.00, 18.00, 01.00 Ñëåäñòâèå ïî äåëàì õèùíèêîâ 14.00 Îõîòà íà îõîòíèêà 15.00 Ìåãàïåðååçäû æèâîòíûõ 17.00 Äîëèíà âîëêîâ 19.00, 22.00 Æèâîòíûå-ðåêîðäñìåíû 20.00, 23.00 Ñàìûå îïàñíûå æèâîòíûå 21.00 Ñåêðåòíûå ìàòåðèàëû

Åâðîñïîðò

09.30, 14.00, 19.00 Ôóòáîë 11.00, 15.15, 20.15 Ñíóêåð 00.00 Ïîêåð 01.00, 01.30 Ïðî ðåñòëèíã

Ñïîðò 1

06.00, 10.25, 19.00 Ôóòáîë 07.50, 08.30, 15.40, 16.15, 20.25 Áàñêåòáîë 11.30, 21.00, 21.35 Ãîëüô 18.05 Òåíiñ. ÀÒÐ Brisbane nternational. 1/2 ôiíàëó. Ìàði - Íiøèêîði (I) 20.00 Åêñòðà-ôóòçàë

Ìåãà

06.00, 11.30 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.00 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.40 Òàºìíi çíàêè 09.50, 21.30 Ïîëiò íàä çåìëåþ 10.40 Ïîëÿðíèé âåäìiäü 12.30, 01.20 Ãàíãñòåðè Áðèòàíi¿ 14.00, 23.10 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.00, 22.20 Ñó÷àñíi ÷óäåñà 15.40, 19.30 Øóêà÷i 16.50 Ä/ô «Îëåêñàíäð Ìàðiíåñêî» 18.30, 01.50 Òàºìíè÷à Ðîñiÿ 20.30 Ä/ô «Ñìåðòü Êîìñîìîëüöÿ» 00.00 Ñìàðòøîó 00.30 Âåëèêi ìiãðàöi¿

Ôåíèêñ + Êèíî

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ïëàöåíòà» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ñèëà ïðèòÿæåíèÿ» 09.00, 17.00, 01.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ìîøåííèêè» 12.00, 20.00 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè âñåãäà» 12.50, 20.50 Èñïîâåäü â «×åòûðå ÷åòâåðòè ïóòè». (12+)


12 №4 (50) 23 січня 2013 року

Іменинники: Арсеній, Катерина, Макар, Микола, Сава Іменинники: Народилися:: 1901 – Кларк Гейбл, американський актор; Народилися 1939 – Катерина Максимова, радянська балерина, балетмейстер, хореограф; 1941 – Анатолій Фірсов, радянський хокеїст; 1942 – Лев Лещенко, радянський естрадний співак; 1954 – Юрій Лоза, радянський співак, поет, композитор; 1965 – Вадим Писарєв, український артист балету. Повний Схід 7:33 Місяць Захід 16:51

Ïåðøèé Íàö³îíàëüíèé

06.00, 00.30 ÒÐÊ «Åðà» 09.00, 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 09.20 Ä/ô «Êîíòèíãåíò. Â’ºòíàì» 10.15 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.45 Íàäâå÷ið’ÿ 12.15 Ñâiòëî 12.40 Âiðà. Íàäiÿ. Ëþáîâ 13.35 Àäðåíàëií 15.00, 01.20 Íîâèíè 15.20 Euronews 15.35 Äiëîâèé ñâiò. Àãðîñåêòîð 15.50, 18.20 Êðèâå äçåðêàëî 18.05, 21.10 Äiëîâèé ñâiò 20.40 After Live (Çà ëàøòóíêàìè Øóñòåð-Live) 21.15, 22.50 Øóñòåð-Live 22.45 Òðiéêà, Êåíî, Ñåêóíäà óäà÷i 01.40 Ïðî ãîëîâíå

Êàíàë «1+1»

06.10, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 ÒÑÍ 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Ñíiäàíîê ç «1+1» 07.25 Ì/ô 10.00 Øiñòü êàäðiâ 10.35, 17.10 Ò/ñ «Âåëè÷íå ñòîëiòòÿ. Ðîêñîëàíà» 12.40 Ò/ñ «Öiêàâà Âàðâàðà» 14.50 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 15.45 Ñiìåéíi ìåëîäðàìè 2 16.45 ÒÑÍ. Îñîáëèâå 20.15 Âå÷iðíié Êè¿â 22.00 Õ/ô «Ðåä» 00.10 Õ/ô «28 äíiâ ïîòîìó»

²íòåð

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Íîâèíè 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ðàíîê ç Iíòåðîì 07.30 Ñïîðò ó Ïîäðîáèöÿõ 09.10 Ò/ñ «Ìàð’¿íà ðîùà» 10.55 Ä/ñ «Ñëiäñòâî âåëè...» ç Ëåîíiäîì Êàíåâñüêèì 2» 12.50, 18.10 Ò/ñ «Ãîñïîäèíÿ òàéãè» 14.30 Ñóäîâi ñïðàâè 15.20 Ñiìåéíèé ñóä 16.15 Ò/ñ «Âèùèé ïiëîòàæ» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.30 Ñïðàâåäëèâiñòü 22.30 Ò/ñ «Áðèãàäà» 01.35 Õ/ô «Ïîëþâàííÿ çà «×åðâîíèì Æîâòíåì»

ICTV

06.05 Ñâiòàíîê 07.05, 07.45 Äiëîâi ôàêòè 07.15 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.50 Ñòîï-10 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.15, 23.45 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.05, 16.50 Ò/ñ «Âóëèöi ðîçáèòèõ ëiõòàðiâ» 11.55, 13.00 Ò/ñ «Ãðóïà «Zeta» 13.50, 22.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 14.55, 20.00 Ò/ñ «Äàiøíèêè» 23.00 Ò/ñ «Òàêñi» 00.40 Õ/ô «Íàäìiðíå íàñèëüñòâî 2»

5 êàíàë

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 07.25, 08.25, 18.50, 23.40, 00.30 ×àñ ñïîðòó 06.50, 08.40 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00, 00.00, 01.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.15, 22.40, 23.20, 00.15 Áiçíåñ-÷àñ 07.15 Àâòîïiëîò-íîâèíè 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.50 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.30 Iíòåëåêò 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10, 01.15 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 16.15 Ëiñîâèé ïàòðóëü 17.25 Íå ïåðøèé ïîãëÿä 18.15 Âiêíî â ªâðîïó 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Îñîáëèâèé ïîãëÿä 23.30, 00.20 Crime news 23.45, 00.35 Õðîíiêà òèæíÿ

Íîâèé êàíàë

06.00, 06.45 Î÷åâèäåö 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Ïiäéîì 07.30, 08.30, 19.00, 00.50 Ðåïîðòåð 09.00, 16.45 Ò/ñ «Âiîëà Òàðàêàíîâà. Ó ñâiòi çëî÷èííèõ ïðèñòðàñòåé 3» 10.05, 19.35 Ò/ñ «Òàòóñåâi äîíüêè» 13.15, 14.15 Kids’ Time 13.20 Ì/ô 14.35, 15.40 Teen Time 14.40 Ò/ñ «ÀéÊàðëi» 15.45 Ò/ñ «Òðåòÿ ïëàíåòà âiä Ñîíöÿ» 17.55, 20.40 Ò/ñ «Âîðîíiíè» 19.15, 01.05 Ñïîðòðåïîðòåð 21.40 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 22.45 Ò/ñ «Øêîëà» 23.50 Ò/ñ «Ùîäåííèêè âàìïiðà» 01.15 Ò/ñ «Ïëiòêàðêà»

ÑÒÁ

06.15 Õ/ô «Ðîçiãðàø»

07.55 Õ/ô «×óäåñ íå áóâົ 09.55, 18.00 Õ/ô «Äèõàé çi ìíîþ» 17.50, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 19.55, 22.25 Ìîÿ ïðàâäà. ÂIÀ Ãðà 23.20 «Çîðÿíå æèòòÿ 00.25 Õ/ô «Æiíî÷à iíòó¿öiÿ»

Êàíàë Óêðà¿íà

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00, 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Þðié Íiêîëàºâ íàäáàííÿ ðåñïóáëiêè 15.35 Ùèðîñåðäíå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 20.50 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó» 21.45 Ò/ñ «Ìåíòîâñüêi âiéíè 6» 01.10 Õ/ô «40-ði÷íèé íåçàéìàíèé»

ÍÒÍ

07.10 Õ/ô «Ñåêðåòíèé ôàðâàòåð» 08.30, 19.00, 01.55 Ñâiäîê 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 10.00 Ò/ñ «Òåðìiíîâî â íîìåð 3» 12.00 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.50 Ò/ñ «Ëàíöþã» 14.40 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 16.30 Ò/ñ «Äíiïðîâñüêèé ðóáiæ» 19.30 Ò/ñ «Â÷îðà çàêií÷èëàñÿ âiéíà» 22.45 Õ/ô «Ñîíÿ÷íèé óäàð» 00.25 Õ/ô «Ëiñîðóá»

ÒÅÒ

06.00 Ùàñòÿ ¿ñòè 06.40 Äiçíàéñÿ ÿê 06.55 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.30, 08.25 Ì/ô 07.55 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 09.00 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.00 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.00 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.00, 22.30 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 12.55 Áîãiíÿ øîïiíãó 13.35 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.40, 20.30 Äàåøü ìîëîäüîæ! 15.40 Âàéôàéòåðè 16.15 Ò/ñ «Ñïëiò» 17.15 Äîñâiäîñ 17.40 Ïîëî 18.20 Îäíà çà âñiõ 19.25 Øóðè-Ìóðè 21.35 Ùî ÿêùî? 22.00 Âiòàëüêà 23.30 Àíåêäîòè 00.05 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ» 00.55 Äóðíºâ+1 01.20 Êóçíÿ çiðîê 3 01.40 Äî ñâiòàíêó

Ïðèëóêè

07.00 11.00 Íîâèíè 07.30, 11.30 Àêòóàëüíå ³íòåðâ’þ 07.45 11.45 Çö³ëåííÿ â³ðîþ 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà 10.00 Ìóçèêà íà êàíàë³ 17.00, 20.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 ³ñíèê ì³ñöåâî¿ âëàäè 19.20, 22.20 Àêòóàëüíèé ðåïîðòàæ 19.30, 22.30 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð

×åðí³ã³â

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30, 20.15 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 08.35 ʳíîë³òîïèñ åïîõè 09.00 Õ/ô «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî» 10.05 Åíöèêëîïåä³ÿ óêðà¿íñüêî¿ ä³àñïîðè 10.30 ̳ñüêå ê³ëüöå 10.55, 22.30 Õ/ô «Äâà êàï³òàíè» 12.05 Ä/ô «Ëüâ³âñüêèé îïåðíèé ó ÷àñ³ ³ ïðîñòîð³» 12.40 Äîáëåñòü. Ìóæí³ñòü. Áëàãîðîäñòâî 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Äèâî ðóêîòâîðíå 13.40, 21.45, 00.45 Óêðà¿íà 14.00 Á³ë³ íî÷³ Ñàìîòëîðà 14.30, 23.45 Ïîäîðîæí³ çàìàëüîâêè. Ñ.гçäâÿíå 14.50 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó» 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 17.25 Çóñòð³÷ äëÿ âàñ 20.20 Ïîë³ñüêå êîëî 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 ×åðí³ã³âùèíà äóõîâíà 21.15 Ïîâ³ð ó ñåáå 00.05 ³ä ìåëî䳿 äî ìåëî䳿 00.15 Íîâèíè

Òîí³ñ

06.00, 16.00 Äóõîâíå æèòòÿ ç òâàðèíàìè 06.30, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Ñëóæáà íîâèí «Ñîöiàëüíèé ïóëüñ» 06.55, 18.50, 21.25 Åêîíîìi÷íèé ïóëüñ 07.00 Ðàíêîâå espresso 09.00, 20.00 òè, Áðóò. Âñåñâiòíÿ iñòîðiÿ çðàä (I)

П’ятниця, 1 лютого 10.00, 16.50 Àëëî, ëiêàðþ! 11.15 Îëåíà Ìàéîðîâà. Æèâà ðàíà 12.15 Ñîöiàëüíèé ñòàòóñ 14.00, 22.40 Íåéìîâiðíi ïîäîðîæi 15.30 Áóäü ó êóðñi! 17.45 Ðåàëüíi iñòîði¿ 19.00 Â ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà. Âiêòîð Ñóõîðóêîâ 21.35 Ãîøà Êóöåíêî. Õëîïåöü iç íàøîãî ìiñòà 23.40 Íåâiäîìå ïðî âiäîìèõ 00.50 Àìóðíi ìåëîäi¿ 3 01.05 Õ/ô «Ïðàâèëà ñåêñó»

Enter-ô³ëüì

08.30 Õ/ô «Ìàð’ÿ-ìàéñòåðíèöÿ» 09.50 Õ/ô «Ðóñàëîíüêà» 11.00 Ä/ô 12.00 Õ/ô «Êðiçü òåðíè äî çiðîê» 15.00, 20.00 Ò/ñ «×åðâîíà êàïåëà» 17.00 Õ/ô «Íåáåçïå÷íèé âiê» 18.30 Õ/ô «Àêâàëàíãè íà äíi» 22.00 Õ/ô «Çîëîòèé ïèë» 23.30 Õ/ô «Çàêîëîò íà «Áàóíòi» 01.00 Õ/ô «Òðèâîæíèé âèëiò»

Ê1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.15, 22.00 Æiíî÷à ëiãà 11.10, 23.50 Õ/ô «Æàíäàðì iç ÑåíÒðîïå» 13.00, 23.00 Ò/ñ «Êëiíiêà» 13.50 Ò/ñ «Ìåíòàëiñò» 14.40 Øîïiíã ìîíñòðè 15.25, 18.00 Çâàíà âå÷åðÿ 16.15 Îðåë i Ðåøêà 17.10 Äiì íà çàçäðiñòü óñiì 19.00 ÊÂÊ-2012 21.10 Ðîçñìiøè êîìiêà 01.30 Íi÷íå æèòòÿ

Ê2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 09.15 Áåái-áóì 10.15, 19.00 Íàøå âñå 11.00 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.25, 18.05, 00.50 Çíàºòå ùî? 13.15, 22.25 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 14.00, 19.50 Ëiêàði 14.45 5 iíãðåäiºíòiâ 15.35, 21.35 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.20, 23.15 Ìîäíèé âèðîê 17.15, 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 00.05 Òàºìíèöi äîëi 01.35 Êîëið íî÷i

Êàíàë «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.15 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.35 Îáëîì UA 09.00, 21.00 Íîâèíè 2+2 09.40, 21.40 Øàëåíå âiäåî ïîóêðà¿íñüêè 10.20 Óáîéíå âiäåî 11.20 Íåðåàëüíi iñòîði¿ 12.00, 18.15 Äîðîæíi âiéíè 13.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi 5» 14.00 Ò/ñ «Ñîëäàòè» 16.00 Ò/ñ «Êîìàíäà ×å» 19.00 Ò/ñ «Êâàðòàë» 22.00 Áiéöiâñüêèé êëóá 23.00 Âñåñâiòíÿ ñåðiÿ áîêñó

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00, 20.30, 23.30 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 10.30 Öèâiëiçàöiÿ. Ãåíåðàë Äóãëàñ. Ïåðåðâàíèé ïîëiò 11.30 Þâåëið ÒÁ 14.30 Ãðà â ñëîâà i íå òiëüêè 17.30 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 17.45 Öèâiëiçàöiÿ. Íîðìàíäiÿ - Íiìàí 19.00, 23.00 Çíàê îêëèêó 21.00 Äîðîãi äåïóòàòè 21.30 «Òåíäåð News» ç Í. Ñåäëåöüêîþ 22.30 Çíàê îêëèêó. Îñîáëèâèé ôîðìàò 00.00 Êëóá åðîòèêè

Ãóìîð ÒÁ

06.10 Áàäüîðèé ðàíîê 07.00, 12.40, 20.00 Õâèëèíêà äëÿ äèòèíè 07.30 Êëóá ãóìîðó 09.00, 18.00 Ò/ñ «Êîíàí» 09.50 Õ/ô «Ïiêíiê» 11.40, 17.00 Ò/ñ «Âiä÷àéäóøíi áàòüêè» 13.00 Òîðáà ñìiõó 15.00, 16.00, 16.30 Ì/ô 19.00 Ò/ñ «Åëåí i äðóçi» 20.15 33 êâàäðàòíèõ ìåòðè 21.00 Õ/ô «Ëþáîâ íà ñòîðîíi»

Diva Universal

06.35, 00.05 Ò/ñ «Íàñòîÿùèå äîìîõîçÿéêè îêðóãà Îðèíäæ». «Âûõîäíûå äëÿ äåâ÷îíîê» 07.30, 12.20 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Íàñòîÿùèé Ïîë Àíêà» 08.15, 16.40 Ò/ñ «Èùåéêà». «Ïîâåðåííûé» 09.10 Õ/ô «Ïîõèùåíèå» 10.45 Õ/ô «Ìàðãî» 13.15 Ò/ñ «Õýéâåí». «Êîðíè» 14.05 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Ïîñëåäíåå âçâåøèâàíèå» 15.00 Õ/ô «Ìèññ Ïîòòåð» 17.30 Ò/ñ «Äàìû ñåìüè Ãèëìîð». «Ïîäãîòîâêà ê ñâàäüáå» 18.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Âûõîäíîé Îäðè Ïàðêåð» 19.10, 23.20 Ò/ñ «Òàíöóé äî óïàäó». «Âîññîåäèíåíèå» 20.00 Õ/ô «Îäíîêëàññíèöû» 21.40 Ò/ñ «Ñïëåòíèöà». «Ðàçáèòûé Áàññ» 22.30 Ò/ñ «Ðîäèòåëè». «Ïîëèòèêà» 00.50 Õ/ô «Ñëåïîå äîâåðèå»

TV 1000

06.00 Õ/ô «Ôàíòîì» 08.00 Õ/ô «Çàïîâåäíàÿ äîðîãà» 10.00 Õ/ô «Ìåêñèêàíåö» 12.10 Õ/ô «Ñòóäåí÷åñêàÿ êîìàíäà» 14.00 Õ/ô «Ïîñëåäíåå äåëî ËàÌàðêè» 16.00 Òàéíîå 18.00 Õ/ô «Ìèññ Íèêòî» 20.00 Õ/ô «Ëîæíûé îãîíü» 22.00 Õ/ô «Êðîëè÷üÿ íîðà» 00.00 Õ/ô «Èäåàëüíûé íåçíàêîìåö»

TV 1000. Ðóññêîå êèíî

07.00 Õ/ô «Îæåðåëüå äëÿ ìîåé ëþáèìîé» 09.00 Õ/ô «Çîëóøêà 4õ4. Âñå íà÷èíàåòñÿ ñ æåëàíèé...» 11.00 Õ/ô «Äèññèäåíò» 13.00 Õ/ô «Ðèîðèòà» 15.00 Õ/ô «Ïàðàãðàô 78» 17.20 Õ/ô «Ñàìûé ëó÷øèé ôèëüì 2» 19.00 Õ/ô «Åëêè» 21.00 Õ/ô «Ñâîáîäíîå ïëàâàíèå» 23.00 Õ/ô «Ïàêîñòíèê» 01.00 Õ/ô «Êðàé»

TV 1000. Action

07.00 Õ/ô «Áàðáàðîññà» 11.00 Õ/ô «Íåóëîâèìûé» 13.00 Õ/ô «Ðåíåññàíñ» 15.00 Õ/ô «Çîìáè ïî èìåíè Ôèäî» 17.00 Õ/ô «Ëèõîðàäêà: Âåñåííåå îáîñòðåíèå» 18.50 Õ/ô «Ïðîôåññèîíàë» 20.55 Õ/ô «Áëýéä: Òðîèöà»

TV XXI

08.00, 16.00, 00.00 Õ/ô «×åëîâåê, êîòîðûé ëþáèò» 09.45, 17.45, 01.45 Õ/ô «Íàéòè Àìàíäó» 11.25, 19.25 Õ/ô «Ïðîêëÿòèå çîëîòîãî öâåòêà» 13.25, 21.25 Õ/ô «Êðèìèíàëüíûé ðîìàí»

Íàøå íîâîå êèíî

06.15, 00.15 Íàâàæäåíèå 08.15 Õ/ô «Êèíî ïðî êèíî» 10.15 Õ/ô «Àëèñà íàâñåãäà» 12.15 Õ/ô «Íàíêèíñêèé ïåéçàæ» 14.15 Õ/ô «Êðàñíàÿ êîìíàòà» 16.15 Õ/ô «Ìàòåðèíñêèé èíñòèíêò» 18.15 Õ/ô «Íåáåñíûé ñóä» 20.15 Õ/ô «Ïëàòîí» 22.15 Õ/ô «Æóëèêè»

Íàøå ëþáèìîå êèíî

06.00 Õ/ô «Âòîðàÿ âåñíà» 08.00 Ïåòðîâêà, 38 10.00 Õ/ô «Áðîäÿ÷èé àâòîáóñ» 12.00 Õ/ô «Ãàìëåò» 13.30 Ò/ñ «Ïîñðåäíèê» 15.00 Õ/ô «Ñåìåí Äåæíåâ» 16.30 Õ/ô «Ïðèçíàòü âèíîâíûì» 18.00 Õ/ô «Ãèïåðáîëîèä èíæåíåðà Ãàðèíà» 20.00 Õ/ô «Îãàðåâà, 6» 22.00 Õ/ô «Øåðåìåòüåâî-2» 00.00 Õ/ô «Àêòðèñà» 01.30 Ò/ñ «Ñåðæàíò ìèëèöèè»

ÎÐÒ Óêðàèíà

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25, 18.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.30 Õî÷ó çíàòü 16.00 Åðàëàø 17.05 Æäè ìåíÿ 19.05 ×åëîâåê è çàêîí 20.05 Ïîëå ÷óäåñ 21.00 Âðåìÿ 21.30 Õ/ô «Êàâêàçñêàÿ ïëåííèöà, èëè Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 23.00 Âå÷åðíèé Óðãàíò 23.50 Õ/ô «Áðàòüÿ» 01.30 Õ/ô «Òû - ìíå, ÿ - òåáå»

ÎÐÒ int.

07.00, 10.00, 13.00, 16.00, 19.00 Íîâîñòè 07.05, 10.15 Äîáðîå óòðî! 10.40 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 11.10 Æèòü çäîðîâî! 12.05 Ìîäíûé ïðèãîâîð 13.15 Ïîêà âñå äîìà 14.05 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 15.00 Äðóãèå íîâîñòè 15.20 Âðåìÿ îáåäàòü! 16.15, 19.40 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 16.40 Õî÷ó çíàòü 17.05 Åðàëàø 18.10 Æäè ìåíÿ 20.10 ×åëîâåê è çàêîí 21.00 Ïîëå ÷óäåñ 22.00 Âðåìÿ 22.30 Õ/ô «Êàâêàçñêàÿ ïëåííèöà, èëè Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 23.55 Âå÷åðíèé Óðãàíò 00.45 Ïîñëå øêîëû 01.35 Õ/ô «Òû - ìíå, ÿ - òåáå»

ÐÅÍ-ÒÂ

06.30, 10.30, 17.30 Íîâîñòè 07.00, 11.00 Çâàíûé óæèí 08.00 Ñëåäàêè 09.00 Àäñêàÿ êóõíÿ 2

«Відомості Чернігівщини» 12.00 Çàñóäè ìåíÿ 13.00 Ñåìåéíûå äðàìû 14.00 Íå âðè ìíå! 15.00 Âåðíîå ñðåäñòâî 17.00 Ýêñòðåííûé âûçîâ 18.00 Òàéíû ìèðà ñ Àííîé ×àïìàí. Ðàçîáëà÷åíèå 19.00 Ñòðàííîå äåëî 20.00 Ñåêðåòíûå òåððèòîðèè 21.00 Ñìîòðåòü âñåì! 22.00 Õ/ô «Îñëåïëåííûé æåëàíèÿìè» 23.45 Õ/ô «Âàìïèðû: äåíü ìåðòâûõ» 01.30 Õ/ô «Âçàïåðòè»

ÐÒÐ Ïëàíåòà

08.05 Ò/ñ «Ñîíüêà. Ïðîäîëæåíèå ëåãåíäû» 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Âåñòè 09.30 Âñÿ Ðîññèÿ 09.45 1000 ìåëî÷åé 10.20 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Äåëî Õ. Ñëåäñòâèå ïðîäîëæàåòñÿ 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Ëàñòî÷êèíî ãíåçäî» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Îäåññà-ìàìà» 22.40 Ïðèêàçûâàþ æèòü. Äóáûíèí 23.35 Õ/ô «Êëèí÷» 01.20 Õ/ô «Âõîä â ëàáèðèíò»

ÍÒÂ Ìèð

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Áåãëåöû». «Êîëãîòêè îïòîì» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Î÷íàÿ ñòàâêà 09.25 Ñïàñàòåëè 10.00 Òàêñè 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Õóäîæíèê è Ìóçà» 17.35 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.45 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.40 Ò/ñ «Ëåãàâûé» 23.20 Õ/ô «Ìîÿ ïîñëåäíÿÿ ïåðâàÿ ëþáîâü» 01.05 Ñòàëèíãðàä. Ïðîòèâîñòîÿíèå

RTVi

06.00, 15.08, 17.08, 01.00 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ì/ô 08.00 Íîâîñòè 09.00, 16.00 Ò/ñ «Ôàâîðèò» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Ñâîèìè ãëàçàìè 12.00 48 ìèíóò 13.00 Õ/ô «Ùåíîê» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 18.00 Êåéñ 19.00 Âñå òàê 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 8. Òåðìèíàë» 23.00 Ãåðìàíèÿ çà íåäåëþ 23.30 Àðò-íàâèãàòîð 00.00 Ñêàíåð

Íîñòàëüãèÿ

06.40 «Ïîåò ñîëèñòêà ÂÈÀ «Ïîþùèå ãèòàðû» 07.00, 13.00, 19.00, 01.00 Âðåìÿ 08.00, 14.00 Ðîæäåííûå â ÑÑÑÐ 09.00, 15.00 Ñìåõ ñêâîçü ãîäû, èëè Ïàäàë ïðîøëîãîäíèé ñíåã 10.00 Ä/ô «Åñëè òåáå êîìñîìîëåö èìÿ» 11.00 Áîìîíä 11.30, 17.30 Õ/ô «Ñîëü çåìëè» 12.35 Õ/ô «20 ìèíóò ñ «Ïåñíÿðàìè» 16.00 Êàìåðà ñìîòðèò â ìèð 17.00 Ôèëüì-êîíöåðò «Êîíñòàíòèí Ñèìîíîâ. Ñòèõè» 20.00 Êîëáà âðåìåíè 21.00 Òåìà 22.00 Êîò è êëîóí 22.55 Ôèëüì-êîíöåðò «Ð. Ïàóëñ ïðåäñòàâëÿåò - Ë. Âàéêóëå» 23.30 Õ/ô «Ìóæåñòâî» 00.40 Êîíöåðò ñîâåòñêîé ïåñíè

Òåëåêëóá

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 3» 21.00 Ò/ñ «Âòîðîé óáîéíûé» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 3» 23.00 Ò/ñ «Êðèìèíàëüíîå âèäåî» 00.00 Ò/ñ «Áîãàòñòâî»

Äåòñêèé ìèð

06.00, 08.20, 09.00, 10.00, 11.30, 12.00, 14.20, 15.00, 16.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Äåòñòâî Áåìáè»

Êàðóñåëü

06.00, 06.10, 06.20, 06.50, 07.30, 08.15, 09.00, 10.40, 12.15, 13.25, 14.00, 15.20, 15.50, 16.00, 16.10, 17.00, 17.20, 18.00, 18.30, 18.35, 20.00, 00.25, 01.20, 01.35 Ì/ô 07.10 «Áåðèëÿêà ó÷èòñÿ ÷èòàòü». Ñëîãè 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Ïðûã-Ñêîê êîìàíäà 09.25 Äàâàéòå ðèñîâàòü! 10.00 ÒÂ-øîó «Ëåíòÿåâî» 10.25 Ôà-Ñîëü â öèðêå 10.45 Ìû èäåì èãðàòü! 11.00 Ìèð óäèâèòåëüíûõ ïðèêëþ÷åíèé 11.25 Æèçíü çàìå÷àòåëüíûõ çâåðåé 11.45, 19.35 Ò/ñ «Ïàïèíû äî÷êè» 12.25 Ïîäâîäíûé ñ÷åò 12.45, 18.55 Ñëóæáà ñïàñåíèÿ äîìàø-

íåãî çàäàíèÿ 13.00 Ò/ñ «Ñâîÿ êîìàíäà» 13.35 Ò/ñ «Ïðèíöåññà ñëîíîâ» 14.15 Çà ñåìüþ ïå÷àòÿìè 14.45 «ÍÅÎêóõíÿ». Òàíèíû 15.00, 19.10 Ò/ñ «Ñåìåéêà èç Áàððåí-Áàððåíà» 16.35 Ìóëüòñòóäèÿ 17.35 «Ïóòåøåñòâóé ñ íàìè!» Êèäåêøà 17.45 Øêîëà âîëøåáñòâà 18.45 Ñïîêîéíîé íî÷è, ìàëûøè! 20.25 Ò/ñ «Ê9» 20.50 Ò/ñ «Ìàêñ» 21.15 Ò/ñ «Ñåêðåòíûå àãåíòû» 21.45 Ò/ñ «Âåëèêàÿ çâåçäà» 22.10 Íàâèãàòîð. Àïãðåéä 22.35 Åñòåñòâîçíàíèå. Ëåêöèè + îïûòû 23.05 Ò/ñ «Ìà÷åõà» 23.50 Âîïðîñ íà çàñûïêó 00.50 Ñìåøíûå ïðàçäíèêè

Discovery Channel

06.00, 13.10, 17.15 Ðàçðóøèòåëè ëåãåíä 06.50, 12.15 Ãèãàíòñêèå ñòðîéêè 07.40, 18.10 Êàê ýòî óñòðîåíî? 08.10, 18.40 Êàê ýòî ñäåëàíî? 08.35, 20.00 80 ñïîñîáîâ îáîãíóòü çåìíîé øàð 09.30, 21.00 Öåïíàÿ ðåàêöèÿ 10.25 Ìóæ÷èíà, æåíùèíà, ïðèðîäà 11.20 Ïàðíè ñ ïóøêàìè 14.05, 19.05, 23.55 Top Gear 15.00 Øåäåâðû íà êîëåñàõ 15.55 Ïÿòàÿ ïåðåäà÷à 16.20 Çîëîòàÿ ëèõîðàäêà 22.00  ïîèñêàõ éåòè 23.00 Íàñòîÿùèå àôåðèñòû 00.50 Ìîëíèåíîñíûå êàòàñòðîôû 01.15 Ìîìåíòû óæàñà

Animal

07.00, 16.00 Ñàìîå äèêîå øîó 07.25 Íåîáûêíîâåííûå ñîáàêè 08.15, 16.30 Ââåäåíèå â êîòîâîäñòâî 09.10 Âåòåðèíàðû-ñïàñàòåëè 10.05, 14.40, 21.05 Â äåáðÿõ Àôðèêè 11.00 Ïîëèöèÿ Ôèëàäåëüôèè - îòäåë ïî çàùèòå æèâîòíûõ 11.55, 20.10 Óêðîòèòåëü ïî âûçîâó 12.20 SOS äèêîé ïðèðîäû 12.50 Çîîòóð Ìèêàýëû 13.45 Òåððèòîðèÿ æèâîòíûõ 15.35, 20.35 Ïîëÿ çâåðèíûõ ñðàæåíèé 17.25 Ïëàíåòà ìàëûøåé 18.20 Ïëîõîé ïåñ 19.15 Îáåçüÿíüÿ æèçíü 19.40 Âåòåðèíàð Áîíäàé Áè÷ 22.00 Êàê ïåðåæèòü íàïàäåíèå àêóë 22.55 Âîéíû æóêîâ-ãèãàíòîâ 23.50 Ïîëèöèÿ Ôåíèêñà 00.45 Äèêèé Êðèìèíàë 01.35 ß æèâîé

NAT GEO WILD

06.00 Äèêèå æèâîòíûå Ñåâåðà 07.00, 12.00  ïîèñêàõ ïëåìåí îõîòíèêîâ 08.00, 16.00 Ðûáû-÷óäîâèùà 09.00 Ñïàñåííûé ëüâèöåé 10.00, 20.00, 23.00 Æèâîòíûåðåêîðäñìåíû 11.00 Ñàìûå îïàñíûå æèâîòíûå 13.00, 18.00, 01.00 Ñëåäñòâèå ïî äåëàì õèùíèêîâ 14.00 Îõîòà íà îõîòíèêà 15.00 Îïàñíûå âñòðå÷è 17.00 Äèêàÿ Àìåðèêà 19.00, 22.00 Æèçíü â íåâîëå 21.00 Ñåêðåòíûå ìàòåðèàëû 00.00 Ïîëÿðíûé ìåäâåäü

Åâðîñïîðò

09.30, 10.00, 01.00 Ñàííûé ñïîðò 10.30 Ôóòáîë 11.30, 14.00, 20.00 Ñíóêåð 12.15, 17.00 Ëûæíûå ãîíêè 18.00, 19.00, 00.15, 01.45 Ïðûæêè íà ëûæàõ 00.45 Àâòîñïîðò

Ñïîðò 1

06.00, 10.20 Áàñêåòáîë 07.55, 11.30, 15.35, 22.00 Ãîëüô 08.30, 18.10, 20.05 Ôóòáîë 10.55 Ïåðåãîíè íà âèòðèâàëiñòü. Ïiäñóìêè ñåçîíó 2012 16.10 Òåíiñ. ÀÒÐ Brisbane nternational. Ôiíàë. Ìàði - Äèìèòðîâ (I)

Ìåãà

06.00, 11.30 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.00 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.40 Òàºìíi çíàêè 09.50 Ïîëiò íàä çåìëåþ 10.40 Âåëèêi ìiãðàöi¿ 12.30, 01.20 Ãàíãñòåðè Áðèòàíi¿ 14.00 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.00 Ñó÷àñíi ÷óäåñà 15.40 Øóêà÷i 16.50 Ä/ô «Ñìåðòü Êîìñîìîëüöÿ» 18.30 Ñåêðåòíi iñòîði¿ 21.30 Ä/ô «Êîìñîìîëåöü. 20 ðîêiâ ïîòîìó» 22.20 Ä/ô «Ê-19» 23.10 Ä/ô «Â`ÿçíi Êóðèëüñüêîãî êâàäðàòà» 00.00 Ñìàðòøîó 00.30 Ïîêåð 01.50 Òàºìíè÷à Ðîñiÿ

Ôåíèêñ + Êèíî

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ïëàöåíòà» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ñèëà ïðèòÿæåíèÿ» 09.00, 17.00, 01.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ìîøåííèêè» 12.00, 20.00 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè âñåãäà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ïåéçàæ ñ óáèéñòâîì»


«Відомості Чернігівщини» Іменинники: Василь, Інна, Лаврентій, Лев, Римма Іменинники: Народилися:: 1812 – Євген Гребінка, український письменНародилися ник; 1829 – Альфред Брем, німецький учений-зоолог; 1873 – Лео Фалль, австрійський композитор; 1904 – Валерій Чкалов, радянський льотчик-випробувач; 1934 – Отар Іоселіані, радянський, грузинський, французький кінорежисер, сценарист; 1939 – Віталій Філіпенко, український композитор. Схід 7:31 Повний Захід 16:52 Місяць

Ïåðøèé Íàö³îíàëüíèé

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 08.00, 10.15 Øóñòåð-Live 09.55 Øêîëà þíîãî ñóïåðàãåíòà 12.35 Êðèâå äçåðêàëî 17.00 «Òàºìíèöi óñïiõó» ç Í. Ãîðîäåíñüêîþ 17.35 Õ/ô «Ïiääàíi ðåâîëþöi¿» 19.00 Çîëîòèé ãóñàê 19.30 Æàðò ç Â. Âèíîêóðîì 19.55 Çiðêè ãóìîðó. Þ. Ãàëüöåâ, Î. Âîðîáåé 20.50 Ìåãàëîò 20.55 Îôiöiéíà õðîíiêà 21.00, 01.20 Ïiäñóìêè äíÿ 21.20 Êàáìií 21.30 Óêðà¿íñüêà ïiñíÿ 22.00 Çiðêè ãóìîðó. Î. Ñòåïàíåíêî 22.50 Ñóïåðëîòî, Òðiéêà, Êåíî 01.40 ÒåëåÀêàäåìiÿ

Êàíàë «1+1»

06.05 Ðåìîíò + 06.40 ß ëþáëþ Óêðà¿íó 3 08.00 Ñâiòñüêå æèòòÿ 09.00 Õòî òàì? 10.10 Ì/ô 11.00 Ñâiò íàâèâîðiò 3: Òàíçàíiÿ, Åôiîïiÿ 11.50 Õ/ô «Àãåíò Êîäi Áåíêñ 2. Ïóíêò ïðèçíà÷åííÿ - Ëîíäîí» 13.50 Õ/ô «Ìiñiñ Äàóòôàéð» 16.30 Âå÷iðíié Êè¿â 18.30 Ðîçñìiøè êîìiêà 19.30 ÒÑÍ 20.00 Õ/ô «Ïiðàòè Êàðèáñüêîãî ìîðÿ 3: Íà êðàþ çåìëi» 23.15 Õ/ô «Äåíü áàáàêà» 01.20 Õ/ô «Ðåä»

²íòåð

07.55 Ñïðàâåäëèâiñòü 09.55 Îðåë i Ðåøêà 10.50 Êîíöåðò «Ôåñòèâàëü: Âåëèêà Ðiçíèöÿ â Îäåñi» 12.40 Âåëèêà ðiçíèöÿ 13.45 Ò/ñ «Ñàøêà, ëþáîâ ìîÿ» 17.10 Êîíöåðò «Ïðîâîäè Ñòàðîãî ðîêó ç Ìàêñèìîì Ãàëêiíèì» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.25 Êîíöåðò «Þðìàëà 2012» 22.10 Õ/ô «Ñòåðâî» 00.10 Âåëèêèé áîêñ. Ìàêñ Áóðñàê vs. Æóëüºí Ìàði 01.20 «Ïîäðîáèöi» - «×àñ» 01.45 Õ/ô «Íàïåðåêið äîëi»

ICTV

06.15 Êîçèðíå æèòòÿ 06.50 Ò/ñ «Òàêñi» 08.30 Çiðêà YouTube 09.30 Äà÷à 10.25 Êâàðòèðíå ïèòàííÿ 11.20, 15.20 Äèâèòèñÿ âñiì! 12.15 ÎëiìïiËÿïè 13.00 Çà êåðìîì 13.25 Õ/ô «Áðþñ Âñåìîãóòíié» 16.05 Íåòàºìíi ôàéëè 17.00 Åêñòðåíèé âèêëèê 17.55 Ìàêñèìóì â Óêðà¿íi 18.45 Ôàêòè 19.00 Õ/ô «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ» 20.55 Õ/ô «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ 2» 22.55 Õ/ô «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ 3» 00.55 Õ/ô «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ 4»

5 êàíàë

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.40, 09.35, 19.25, 01.55 Òåìà òèæíÿ 06.45, 07.10, 08.20, 18.55, 23.35, 00.20 ×àñ ñïîðòó 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00, 00.00, 01.00 ×àñ íîâèí 07.20, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15 Áiçíåñ÷àñ 07.30 Êëóá 700 08.30 Íå ïåðøèé ïîãëÿä 09.10 Iíòåëåêò.ua 10.15 Çäîðîâi iñòîði¿ 11.10 Òðàíñìiñiÿ 11.30 Àâòîïiëîò-òåñò 12.10 Âiêíî â ªâðîïó 13.30 Äðàéâ 14.10, 23.50 Iñòîðiÿ óñïiõó 14.25 Ãðà äîëi 15.15 Êiíî ç ßíiíîþ Ñîêîëîâîþ 16.15 Àðñåíàë 17.25 Ôåºðiÿ ìàíäðiâ 18.15 Îñîáëèâèé ïîãëÿä 19.30 Ìàøèíà ÷àñó 20.10, 01.10 Ïîðòðåòè ç Ñåðãiºì Äîðîôåºâèì 21.10 Âåëèêà ïîëiòèêà 21.40 Âiêíî äî Àìåðèêè 22.00  êàáiíåòàõ 22.30 Ìàéñòåð-êëàñ iç Íàòàëêîþ Ôiöè÷ 00.30 Ìîòîð

Íîâèé êàíàë

06.35 Ò/ñ «Ëàñòiâ÷èíå ãíiçäî» 09.00, 09.35 Ì/ô 10.00 Ôàéíà Þêðàéíà 10.55 Óðàëüñüêi ïåëüìåíi 12.20 Ëþäè ÕÅ 13.25 Íåðåàëüíà iñòîðiÿ 14.30 Ò/ñ «Òàòóñåâi äîíüêè» 17.20 Õ/ô «Äiòè øïèãóíiâ 2: Îñòðiâ âòðà÷åíèõ áàæàíü» 19.40 Õ/ô «Ðóéíiâíèê» 22.00 Õ/ô «Ó çîíi ñìåðòåëüíî¿ íåáåç-

ïåêè» 00.05 Ñïîðòðåïîðòåð 00.10 Õ/ô «Íåñêií÷åííèé ñâiò»

ÑÒÁ

06.50 Õ/ô «Äàìè çàïðîøóþòü êàâàëåðiâ» 08.10 Êàðàîêå íà Ìàéäàíi 09.05 ¯ìî âäîìà 10.05 ÂóñîËàïîÕâiñò 10.45 Õàòà íà òàòà 12.15 Ìîÿ ïðàâäà. ÂIÀ Ãðà 15.15 Ñëiäñòâî âåäóòü åêñòðàñåíñè 19.00 Õ/ô «Ìié êîõàíèé ãåíié» 22.40 «Çîðÿíå æèòòÿ 23.40 Õ/ô «Çîëîòå òåëÿ»

Êàíàë Óêðà¿íà

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 07.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.10 Ò/ñ «Iíòåðíè» 09.00 Êðàùèé êóõàð íà ñåëi 10.00 Òàºìíèöi çiðîê 11.00 Ò/ñ «Ìàòóñþ, ÿ êiëåðà ëþáëþ» 13.10 Õ/ô «Äîïóñòèìi æåðòâè» 15.00 Ò/ñ «Ñëiä» 16.20, 19.20 Ò/ñ «Ï’ÿòíèöüêèé» 21.15 Ò/ñ «Ìåíò ó çàêîíi 6» 00.50 Õ/ô «Àìåðèêàíñüêèé ïèðiã 3: Âåñiëëÿ»

ÍÒÍ

06.35 Ëåãåíäè áàíäèòñüêîãî Êèºâà 07.00 Õ/ô «Âåëèêà ïðèãîäà Çîððî» 08.30 Ò/ñ «Ïðÿìóþ÷è íà ïiâäåíü» 10.20 Çàëiçíèé Îñêàð 10.50 Âèïàäêîâèé ñâiäîê 11.30 «Ðå÷îâèé äîêàç». Ìîðñüêèé äèÿâîë 12.00, 23.00 Ãîëîâíèé ñâiäîê 12.50 Ò/ñ «Äíiïðîâñüêèé ðóáiæ» 15.20 Ò/ñ «×îêíóòà» 19.00 Ò/ñ «Ïàâóòèííÿ 5» 22.35 Ñâiäîê 23.50 Õ/ô «×èñòèëüíèê» 01.30 Õ/ô «Ïðèìàðà»

ÒÅÒ

06.00, 10.40 ªðàëàø 07.05 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.40 Ìàëÿòà-òâiéíÿòà 08.00 Òåëåïóçèêè 08.35 Áàéäèêiâêà 09.00 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 09.40, 10.05 Ì/ô 11.25 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 13.35 Îäíà çà âñiõ 14.25 Õ/ô «Âóëè÷íi òàíöi» 16.30 Õ/ô «Âóëè÷íi òàíöi 2» 18.20 Õ/ô «Áóäèíîê Âåëèêî¿ Ìàòóñi» 20.40 Âiòàëüêà 22.25 Âåñåëi ìàìçåëi 23.00 Õ/ô «Îðêè» 00.45 Comedy Woman 01.35 Õ/ô «Âåëèêà ìàëåíüêà ÿ»

Ïðèëóêè

06.00, 12.00, 20.30, 22.30 ÒÎÍ²Ñ 09.00, 11.00 ³ñíèê ì³ñöåâî¿ âëàäè 09.20, 11.20 Àêòóàëüíèé ðåïîðòàæ 09.30, 11.30, 20.00 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð 10.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 10.30, 20.20 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà 16.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 ϳäñóìêè 19.30 Àêòóàëüíå ³íòåðâ’þ

×åðí³ã³â

08.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 08.35 Ïîë³ñüêå êîëî 09.00 ²íîçåìíà äëÿ ä³òåé 09.10 ×åðí³ã³âùèíà äóõîâíà 09.30 Çóñòð³÷ äëÿ âàñ 10.00 Òðèáóíà äåïóòàòà 10.20 Òåëåîá’ºêòèâ 10.30 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 10.50 Õ/ô «Äâà êàï³òàíè» 12.05, 00.45 Óêðà¿íà 12.20 Ïîâ³ð ó ñåáå 12.45 Êàçêè Ìèêîëà¿âñüêîãî çîîïàðêó 13.20 Õ/ô «Ïðîäàíèé ñì³õ» 14.20 Á³ëÿ ð³äíèõ äæåðåë 14.50 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.00 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.30 Äèâîâèæíèé êàëåéäîñêîï 20.00 ijàëîã ç âëàäîþ 20.10 ²ñòîð³ÿ îäíîãî åêñïîíàòà 20.20 ×åðí³ã³âùèíà â æèòò³ ñëàâåòíèõ 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 ×åðí³ã³âñüêà ë³ðà 21.30 Óðîê… äëÿ áàòüê³â 21.55 Àáåòêà çäîðîâ’ÿ 22.25 ˳òåðàòóðíà â³òàëüíÿ 23.00 Ìóçè÷íî-³íôîðìàö³éíà ïðîãðàìà «Òåëåâ³çîð» 00.00 ³ä ìåëî䳿 äî ìåëî䳿 00.15 Íîâèíè

Òîí³ñ

06.00 Õ/ô «Áåç ñèíà íå ïðèõîäü» 07.30 Ô-ñòèëü 08.00 Ñëóæáà íîâèí «Ñîöiàëüíèé ïóëüñ» 09.00 Ãîøà Êóöåíêî. Õëîïåöü iç íàøîãî ìiñòà 10.00 Ñâiòñüêi õðîíiêè 10.40 Äóõîâíå æèòòÿ ç òâàðèíàìè 11.00 Õ/ô «Ïi÷êè-ëàâî÷êè» 13.50 Çà ñiì ìîðiâ 14.25 Àðò City 15.00 Ñëüîçè ñâiòó. Ëüîäîâèêè

Субота, 2 лютого 16.00, 22.00 Ïðèãîäè â Ïiâíi÷íîìó ìîði 17.00 Ðîíií 17.45 Ùîäåííèê äëÿ áàòüêiâ 18.20 Öèâiëiçàöiÿ ncognita (I) 18.30 Ñîöiàëüíèé ïóëüñ âèõiäíèõ 19.00 ×àðè Ìåðiëií Ìîíðî 20.00 Ïîâåðíåííÿ áiëîãî ëåâà 21.00 ííà ×óðèêîâà. Çà êóëiñàìè i âäîìà (I) 23.00 Õ/ô «Çìîâà ïðîòè êîðîíè»

Enter-ô³ëüì

09.00 Õ/ô «Ðóñàëîíüêà» 10.30 Íàâêîëî ñìiõó 12.00 Ä/ô 13.00 Õ/ô «Áóì» 14.30 Õ/ô «Áóì 2» 16.00 Ò/ñ «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî» 23.30 Õ/ô «Êðiçü òåðíè äî çiðîê»

Ê1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30, 09.00, 10.00, 11.10 Ì/ô 12.25 Õ/ô «Iíøèé ÿ» 14.00 Ïîäàðóé ñîái æèòòÿ 15.00 Õ/ô «Òóðåöüêèé ãàìáiò» 17.15 Ðîçñìiøè êîìiêà 19.00 ÊÂÊ-2012 21.10 Ò/ñ «Íàäïðèðîäíå» 23.30 Õ/ô «Ïðîñòî äðóçi» 01.00 Õ/ô «Õîðîøèé õëîïåöü»

Ê2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 07.40 Áåái-áóì 08.35 Êâàäðàòíèé ìåòð 09.50, 21.00 Çíàºòå ùî? 10.40 Ãiìíàñòèêà äîâãîëiòòÿ 11.05 Faceëiôòiíã 11.40 Ìàíäðiâêà çi ñìàêîì 12.15, 21.50 Ñïåöiÿ 13.00 Êóõàði ç Áåâåðëi Õiëëç 13.50 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.45, 17.30 Ìîäíèé âèðîê 15.40, 20.00 Áóäü ïî-òâîºìó 16.40, 22.45 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 18.25, 23.35 Òàºìíèöi äîëi 19.10 Ñâiò çiðîê 00.20 Êîëið íî÷i

Êàíàë «2+2»

08.10, 09.15 Ì/ô 10.00 Ò/ñ «Ïðèãîäè Ìåðëiíà» 13.00 Âñåñâiòíÿ ñåðiÿ áîêñó 16.30 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 17.00 Õ/ô «Ðåìáî» 18.55 Õ/ô «Ðåìáî 2» 20.50 Õ/ô «Ðåìáî 3» 23.00 «Êîðîëi ðèíãó» (BF) (I) 01.25 Õ/ô «Êâàðòàë»

TVi

06.30 Áëàãà çâiñòêà ç Ðiêîì Ðåííåðîì 07.00, 17.30 ÅêñïåðèÌåíòàëüíèé 07.45, 14.00 Ïðàâäèâi iñòîði¿. Æàõ Àìiòiâiëë 08.15 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Ãðåòà Ãàðáî i Äæîí Ãiëáåðò 08.45, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.45 Öèâiëiçàöiÿ. Íîðìàíäiÿ - Íiìàí 11.00, 20.30 World Stories. Ìiæíàðîäíi êîðåñïîíäåíòè 11.30 Äîðîãi äåïóòàòè 12.00, 19.30 ñòîðè÷íi õðîíiêè ç Í. Ñâàíiäçå. 1961 ð. Õðóùîâ. Ïî÷àòîê êiíöÿ (I) 13.00 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 13.30 Äiëîâà êóõíÿ 14.30 Þâåëið ÒÁ 18.15 Öèâiëiçàöiÿ. Ôàòàëüíå áåçñîííÿ 21.10 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 21.30 Ëåêöi¿ i ïîäi¿ 23.30 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Àäîëüô Ãiòëåð i ªâà Áðàóí 00.00 Êëóá åðîòèêè

Ãóìîð ÒÁ

07.30 Áàäüîðèé ðàíîê 08.35, 10.50 Õâèëèíêà äëÿ äèòèíè 09.00, 10.00, 11.00, 16.00 Ì/ô 12.00, 18.00 Ò/ñ «Âiä÷àéäóøíi áàòüêè» 13.00 Ãóìîðèíè ç òîðáèíè 15.00 Áèòâà àíåêäîòiâ 15.30, 19.00 33 êâàäðàòíèõ ìåòðè 19.40 Ò/ñ «Åëåí i äðóçi» 20.40 Õ/ô «Ìàêñ Ìiíñüêi i ÿ»

Diva Universal

06.35 Ò/ñ «Õýéâåí». «Ëþáÿùèå ìàøèíû» 07.30 Ò/ñ «Õýéâåí». «Èñêðû è îòäûõ» 08.20 Ò/ñ «Õýéâåí». «Êîðíè» 09.10 Ò/ñ «Õýéâåí». «Âûõîäíîé Îäðè Ïàðêåð» 10.00 Ò/ñ «Ðîäèòåëè». «Ïîëèòèêà» 10.50, 17.35 Ò/ñ «Ñïëåòíèöà». «Ðàçáèòûé Áàññ» 11.40, 16.40 Ò/ñ «Íåâåñòà äëÿ ìèëëèîíåðà». «Êàðòî÷íûé äîìèê» 12.35 Ò/ñ «Ðîäîñëîâíàÿ ñåìüè». «Âàíåññà Óèëüÿìñ» 13.35 Õ/ô «Ñëàäêèé êóñî÷åê» 15.00 Õ/ô «Ïîáî÷íûå ýôôåêòû» 18.30 Õ/ô «Ñâàäåáíûé áèçíåñ» 20.00 Õ/ô «Ìèññ Ïîòòåð» 21.40 Õ/ô «Àëåêñ è Ýììà» 23.20 Õ/ô «Ðîáåðòñ: äî÷ü âåëèêîãî ãðåøíèêà» 00.55 Õ/ô «Íîðà Ðîáåðòñ: Îãíåïîêëîííèêè»

TV 1000

06.00 Õ/ô «Ñòóäåí÷åñêàÿ êîìàíäà» 08.00 Õ/ô «Ïîñëåäíåå äåëî ËàÌàðêè» 10.00 Õ/ô «×àñ ðàñïëàòû» 12.10 Õ/ô «Àóòñàéäåðû» 14.00 Õ/ô «Áîëüøîé Ñòýí» 16.00 Õ/ô «Ìîè ÷åðíè÷íûå íî÷è» 18.00 Õ/ô «Èäåàëüíûé íåçíàêîìåö» 20.00 Õ/ô «Ãîëóáàÿ ñòàëü»

22.00 Õ/ô «Ãðèíáåðã» 00.00 Õ/ô «Ïîä îòêîñ»

TV 1000. Ðóññêîå êèíî

07.00 Õ/ô «Ñàìûé ëó÷øèé ôèëüì 2» 09.00 Õ/ô «Êòî âîéäåò â ïîñëåäíèé âàãîí?» 11.00 Õ/ô «Ïàðàãðàô 78» 13.20 Õ/ô «Åëêè» 15.00 Õ/ô «Ñâîáîäíîå ïëàâàíèå» 17.00 Õ/ô «×åëîâåê ñ áóëüâàðà Êàïóöèíîê» 19.00 Õ/ô «Êðàé» 21.10 Õ/ô «Ïëåííûé» 23.00 Õ/ô «Êîêòåáåëü» 01.00 Õ/ô «Îáâèíÿþòñÿ â óáèéñòâå»

TV 1000. Action

07.00 Õ/ô «Êðýéçè» 09.00 Õ/ô «Çîìáè ïî èìåíè Ôèäî» 11.00 Õ/ô «Ëèõîðàäêà: Âåñåííåå îáîñòðåíèå» 13.00 Õ/ô «Äæåéñîí Õ» 15.00 Õ/ô «Èñ÷åçíîâåíèå Ýëèñ Êðèä» 17.00 Õ/ô «Ýôôåêò áàáî÷êè» 19.00 Õ/ô «Ýôôåêò áàáî÷êè 2» 20.45 Õ/ô «Ïðîôåññèîíàë»

TV XXI

08.00, 16.00, 00.00 Õ/ô «Ïîäâîäíàÿ ëîäêà» 09.00, 17.00, 01.00 Õ/ô «ß íèêîãäà íå áóäó òâîåé» 10.45, 18.45 Õ/ô «Ïðåä÷óâñòâèå» 12.25, 20.25 Õ/ô «Âèêè Êðèñòèíà Áàðñåëîíà» 14.05, 22.05 Õ/ô «Äåâóøêà â ïàðêå»

Íàøå íîâîå êèíî

06.15, 00.15 Õ/ô «Íåáåñíûé ñóä» 08.15 Õ/ô «Ïëàòîí» 10.15 Õ/ô «Æóëèêè» 11.45 Ïëþñ êèíî 12.15 Íàâàæäåíèå 14.15 Õ/ô «Êèíî ïðî êèíî» 16.15 Õ/ô «Äâîå ïîä äîæäåì» 18.15 Õ/ô «Þæíûé êàëåíäàðü» 20.15 Õ/ô «Íåàäåêâàòíûå ëþäè» 22.15 Õ/ô «Ìàòåðèíñêèé èíñòèíêò»

Íàøå ëþáèìîå êèíî

06.00 Õ/ô «Ãèïåðáîëîèä èíæåíåðà Ãàðèíà» 08.00 Õ/ô «Îãàðåâà, 6» 10.00 Õ/ô «Øåðåìåòüåâî-2» 12.00 Õ/ô «Àêòðèñà» 13.30, 01.30 Ò/ñ «Ñåðæàíò ìèëèöèè» 15.00 Õ/ô «Òðàíçèò» 18.00 Õ/ô «Ëè÷íîå äåëî ñóäüè Èâàíîâîé» 20.00 Õ/ô «Ìàôèÿ áåññìåðòíà» 22.00 Õ/ô «Ïàðàøþòèñòû» 00.00 Õ/ô «Óëèöà ïîëíà íåîæèäàííîñòåé»

ÎÐÒ Óêðàèíà

06.00, 10.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 06.10 Õ/ô «Âîçìåçäèå» 08.00 Èãðàé, ãàðìîíü ëþáèìàÿ! 08.40 Ñìåøàðèêè. Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ 08.55 Óìíèöû è óìíèêè 09.40 Ñëîâî ïàñòûðÿ 10.15 Ñìàê 10.55 Âåëèêàÿ âîéíà 12.10 Õ/ô «Ãîðÿ÷èé ñíåã» 14.00 Ãîðîä â îãíå 15.20 Ðîæäåíèå ëåãåíäû. «Êàâêàçñêàÿ ïëåííèöà» 16.20 Õ/ô «Êàâêàçñêàÿ ïëåííèöà, èëè Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 18.20 Ëåîíèä Ãàéäàé. Âåëèêèé ïåðåñìåøíèê 19.10 Õ/ô «Îïåðàöèÿ «Û» è äðóãèå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 21.00 Âðåìÿ 21.25 Ñåãîäíÿ âå÷åðîì 22.55 Õ/ô: «Ïåñ Áàðáîñ è íåîáû÷íûé êðîññ», «Ñàìîãîíùèêè» 23.25 Õ/ô «Íà Äåðèáàñîâñêîé õîðîøàÿ ïîãîäà, èëè Íà Áðàéòîí-Áè÷ îïÿòü èäóò äîæäè» 01.00 Õ/ô «Ðàáà ëþáâè»

ÎÐÒ int.

07.00, 11.00, 13.00, 16.00, 19.00 Íîâîñòè 07.10 Õ/ô «Âîçìåçäèå» 09.10 Èãðàé, ãàðìîíü ëþáèìàÿ! 10.00 Óìíèöû è óìíèêè 10.45 Ñëîâî ïàñòûðÿ 11.15 Ñìåøàðèêè. Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ 11.25 Ñìàê 12.00 «Ïîñëåäíèå 24 ÷àñà». Ã. Æóêîâ 13.10 Âåëèêàÿ âîéíà 14.05 Ãîðîä â îãíå 14.55, 16.20 Õ/ô «Ãîðÿ÷èé ñíåã» 16.55 Ðîæäåíèå ëåãåíäû. «Êàâêàçñêàÿ ïëåííèöà» 17.50 Õ/ô «Êàâêàçñêàÿ ïëåííèöà, èëè Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 19.35 Ëåîíèä Ãàéäàé. Âåëèêèé ïåðåñìåøíèê 20.20 Õ/ô «Îïåðàöèÿ «Û» è äðóãèå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 22.00 Âðåìÿ 22.25 Ñåãîäíÿ âå÷åðîì 23.50 Õ/ô: «Ïåñ Áàðáîñ è íåîáû÷íûé êðîññ», «Ñàìîãîíùèêè» 00.20 Õ/ô «Íà Äåðèáàñîâñêîé õîðîøàÿ ïîãîäà, èëè Íà Áðàéòîí-Áè÷ îïÿòü èäóò äîæäè» 01.55 Õ/ô «Ðàáà ëþáâè»

ÐÅÍ-ÒÂ

07.15 100 ïðîöåíòîâ 07.50 ×èñòàÿ ðàáîòà 08.30 Òåððèòîðèÿ çàáëóæäåíèé ñ Èãîðåì Ïðîêîïåíêî 10.30 Íîâîñòè 11.00 Âîåííàÿ òàéíà ñ Èãîðåì

№4 (50) 23 січня 2013 року Ïðîêîïåíêî 13.00 Ñòðàííîå äåëî 14.00 Ñåêðåòíûå òåððèòîðèè 15.00 Òàéíû ìèðà ñ Àííîé ×àïìàí. Ðàçîáëà÷åíèå 16.00 Ïðåäñòàâüòå ñåáå 16.30 Ðåïîðòåðñêèå èñòîðèè 17.00 Íåäåëÿ ñ Ìàðèàííîé Ìàêñèìîâñêîé 18.00 Êîíöåðò «Áóäü ãîòîâ!» 20.00 Ò/ñ «Âîåííàÿ ðàçâåäêà. Ñåâåðíûé ôðîíò»

ÐÒÐ Ïëàíåòà

06.00, 09.00, 12.00, 12.20, 18.00 Âåñòè 06.15 Õ/ô «Òàê áûâàåò» 07.45 Óòðåííÿÿ ïî÷òà 08.20 Ñóááîòíèê 09.15 ×óäåñà Ðîññèè 09.45, 13.50 Ì/ô 10.00 Õ/ô «Ñîëäàòû» 12.30 Ñòàëèíãðàäñêàÿ áèòâà 13.15 ×åñòíûé äåòåêòèâ 14.05, 00.15 Ò/ñ «Ñâàòû» 16.05 Ñóááîòíèé âå÷åð 18.45 Õ/ô «Ñèëà ñåðäöà» 22.30 Õ/ô «Äîïóñòèìûå æåðòâû»

ÍÒÂ Ìèð

06.00, 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 06.20 Ñìîòð 06.55 Ãëàâíàÿ äîðîãà 07.25 Ãîòîâèì ñ Àëåêñååì Çèìèíûì 08.25 Ðóññêàÿ íà÷èíêà 08.55 Êóëèíàðíûé ïîåäèíîê 09.55 Êâàðòèðíûé âîïðîñ 11.25 Æåíñêèé âçãëÿä 12.15 Íàøè 13.05 Ãîðÿ÷èé ñíåã Ñòàëèíãðàäà 14.25 «Ñëåäñòâèå âåëè 15.20 Î÷íàÿ ñòàâêà 16.20 Àëåêñàíäð Æóðáèí. Ìåëîäèè íà ïàìÿòü 17.30 Ò/ñ «Îäèññåÿ ñûùèêà Ãóðîâà» 21.10 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 21.45 Ò/ñ «Íåçàáûâàåìîå øîó» èç öèêëà «Ñëåäñòâåííûé êîìèòåò» 23.35 «Òàèíñòâåííàÿ Ðîññèÿ». «Çàãàäî÷íûå ÷åðåïà èëè îïûòû íàä ÷åëîâå÷åñòâîì?» 00.30 «Êðåìëåâñêèå ïîõîðîíû» Åêàòåðèíà Ôóðöåâà 01.25 Ò/ñ «Áàëüçàêîâñêèé âîçðàñò, èëè Âñå ìóæèêè - ñâî... 2». «Ýòè íåïðåäñêàçóåìûå ìóæ÷èíû». «Â ïîñòåëè ñî çâåçäîé». «Ðîëü ñåêñà â æèçíè æåíùèíû èëè ñàïîæíèê áåç ñàïîã». «Åùå íå âå÷åð»

RTVi

06.00 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 2013 08.00 Íîâîñòè 09.00 Ì/ô 10.00, 01.30 Õ/ô «Êàê ïîññîðèëñÿ Èâàí Èâàíîâè÷ ñ Èâàíîì Íèêèôîðîâè÷åì» 11.30 Æèâîå ñëîâî 12.00 Íüþ-Éîðê 13.00 Ñêàíåð 14.00 Óäèâè ìåíÿ 16.00 Ýõî íåäåëè 16.30 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». «Ðóññêèå àìåðèêàíöû. Èðâèíã Áåðëèí» 17.00, 00.30 Êîä äîñòóïà 18.00 Âåëèêèé îáìàí. Ñìåðòü ïî êóðñó äîëëàðà 19.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 19.30 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Å. Ìåùåðÿêîâîé. «Îòáðîñû îáùåñòâà» 20.00 Èçðàèëü çà íåäåëþ 21.00 Õ/ô «Óæèí â ÷åòûðå ðóêè» 23.00 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Â. Ëåíñêèì. «Áèòâû íà ðîëèêàõ» 23.30 Âåëèêèé îáìàí. Ïðåñòóïëåíèå ðàäè èñêóññòâà

Íîñòàëüãèÿ

06.35 Õ/ô «20 ìèíóò ñ «Ïåñíÿðàìè» 07.00, 13.00, 01.00 Âðåìÿ 08.00 Ðîæäåííûå â ÑÑÑÐ 09.00 Ñìåõ ñêâîçü ãîäû, èëè Ïàäàë ïðîøëîãîäíèé ñíåã 10.00 Êàìåðà ñìîòðèò â ìèð 11.00 Ôèëüì-êîíöåðò «Êîíñòàíòèí Ñèìîíîâ. Ñòèõè» 11.30, 23.30 Õ/ô «Ñîëü çåìëè» 14.00 Êîëáà âðåìåíè 15.00 Òåìà 16.00 Áûëî Âðåìÿ 17.00 Ïîä çíàêîì çîäèàêà. Âîäîëåé 18.30 Ïåñíÿ-87 20.00 Ò/ô «Ìàñòåð è Ìàðãàðèòà» 21.30 Ïîêà âñå äîìà 22.00 Åêàòåðèíà Ìàêñèìîâà 00.40 «Ïîåò ñîëèñòêà ÂÈÀ «Ïîþùèå ãèòàðû»

Òåëåêëóá

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 3» 21.00 Ò/ñ «Âòîðîé óáîéíûé» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 3» 23.00 Ò/ñ «Êðèìèíàëüíîå âèäåî» 00.00 Ò/ñ «Áîãàòñòâî»

Äåòñêèé ìèð

06.00, 08.10, 09.00, 11.30, 12.00, 14.10, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Þíîñòü Áåìáè» 10.00, 16.00 Õ/ô «Êîëüöà Àëüìàíçîðà»

Êàðóñåëü

06.05, 06.30, 07.10, 08.15, 11.55, 14.45, 15.35, 17.10, 20.00, 22.40, 00.25, 01.20 Ì/ô 06.15 Ìû èäåì èãðàòü! 06.50 Ïîäâîäíûé ñ÷åò 08.30 Äîðîæíàÿ àçáóêà 09.10 Äàâàéòå ðèñîâàòü! 09.30 Îëèìïèéöû

13

10.00 Çà ñåìüþ ïå÷àòÿìè 10.30 Ïî÷åìó÷êà 10.45 Funny English 11.00 ×óäîïóòåøåñòâèÿ 11.20 Ïðûã-Ñêîê êîìàíäà 11.35  ãîñòÿõ ó Âèòàìèíêè 12.05, 23.50 Âîïðîñ íà çàñûïêó 12.45 «Ïóòåøåñòâóé ñ íàìè!» Ïîêëîííàÿ ãîðà 13.00 Õ/ô «Îðëåíîê» 14.15 «Åñòü òàêàÿ ïðîôåññèÿ». Âîåííûé 15.10 Âîëøåáíûé ÷óëàí÷èê 15.55 Æèçíü çàìå÷àòåëüíûõ çâåðåé 16.20 Âåëèêàÿ âîéíà 17.35 Êóëèíàðíàÿ àêàäåìèÿ 18.00 ÒÂ-øîó «Ëåíòÿåâî» 18.25 Ñïîðò - ýòî íàóêà 18.45 Ñïîêîéíîé íî÷è, ìàëûøè! 18.55 «ÍÅÎêóõíÿ». Îïûò ñ æåëàòèíîì 19.10 Êîïèëêà ôîêóñîâ 19.35 Ìîäà èç êîìîäà 20.10 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Ñèíäáàäà» 20.50 «ÅÕïåðèìåíòû». Òèõàÿ âîäà 21.20 Õ/ô «Ïðèêëþ÷åíèÿ ìûøîíêà Ïåðåñà - 2: ìûøîíîê èç ñíîâ» 22.55 Ò/ñ «Ïðîñòûå èñòèíû» 00.50 Ñìåøíûå ïðàçäíèêè 01.30 Ò/ñ «Ê9» 01.55 Ò/ñ «Ìàêñ»

Discovery Channel

06.00, 16.20 Êàê ýòî óñòðîåíî? 06.25, 11.45 Çìååëîâû 07.15, 22.00 Ìàõèíàòîðû 08.10, 18.10 Çîëîòàÿ ëèõîðàäêà 09.05 Áåàð íàä Ýâåðåñòîì 10.00 Ìåãàñòðîéêè 10.50 Ñèñòåìû óïðàâëåíèÿ 12.40 Ïîëíàÿ èñòîðèÿ Costa Concordia 13.35 80 ñïîñîáîâ îáîãíóòü çåìíîé øàð 14.30, 20.00 Top Gear ÑØÀ 15.25 Ýêñòðåìàëüíûå çàåçäû 16.50 Êàê ýòî ñäåëàíî? 17.15 Ìàøèíû âûñøåãî êëàññà 21.00 Êîðîëè àóêöèîíîâ 23.00  êàìåðå ñìåðòíèêîâ 23.55 Ðå÷íûå ìîíñòðû 00.50 Ïàðíè ñ ïóøêàìè 01.40  ïîèñêàõ éåòè

Animal

07.00 Ïîìåñòüå ñóðèêàòîâ 07.25 Ñîáàêè, êîøêè è äðóãèå ëþáèìöû íà÷àëüíûé êóðñ 08.15 Îõîòíèê çà êðîêîäèëàìè 09.10 Çîîòóð Ìèêàýëû 10.05 Îáåçüÿíüÿ æèçíü 10.30 Äèê è Äîì ñïåøàò íà ïîìîùü 11.00 Íåîáûêíîâåííûå ñîáàêè 11.25 Ñàìîå äèêîå øîó 11.55, 21.05  äåáðÿõ Ëàòèíñêîé Àìåðèêè 12.50  äåáðÿõ Àôðèêè 18.20 Ïëàíåòà ìóòàíòîâ 20.10, 00.45 Ëüâû è âåëèêàíû 22.00 Àäñêàÿ êîøêà 22.55 Êàðèíà 23.50 Äèêèå è îïàñíûå 01.35 Ïîëèöèÿ Ôèëàäåëüôèè - îòäåë ïî çàùèòå æèâîòíûõ

NAT GEO WILD

06.00, 15.00 Ïîëÿðíûé ìåäâåäü 07.00  ïîèñêàõ ïëåìåí îõîòíèêîâ 08.00 Ðûáû-÷óäîâèùà 09.00 Ñòðàííàÿ äðóæáà 10.00 Ñòðàííàÿ äðóæáà 2 11.00 Äèêèå æèâîòíûå Ñåâåðà 16.00 Ñàìûå îïàñíûå æèâîòíûå 17.00 Îõîòà íà îõîòíèêà 18.00 ×åëîâåê ïðîòèâ ìîíñòðà 19.00, 22.00 Êîä êîàëû 20.00, 23.00 Ìåäâåäè-ãóáà÷è 21.00 Öàðñòâî îêåàíîâ 00.00 Îõîòíèê íà ïðåñíîâîäíûõ ãèãàíòîâ 01.00 Äèêàÿ ïðèðîäà

Åâðîñïîðò

09.30, 14.00, 15.30, 16.00, 16.45 Ïðûæêè íà ëûæàõ 10.45, 14.30 Ëûæíîå äâîåáîðüå 11.45, 12.30 Ëûæíûå ãîíêè 18.45 Ëåãêàÿ àòëåòèêà 20.15 Ôóòáîë 22.30 Ñíóêåð 00.30 Ðàëëè 01.00 Ñàííûé ñïîðò

Ñïîðò 1

07.00, 14.25, 20.35, 21.40 Ôóòáîë 08.00 Ôóòçàë. ×åìïiîíàò ñïàíi¿. Ìàðôië Ñàíòà-Êîëîìà - Óìàêîí Ñàðàãîñà (I) 09.50, 18.25 Áàñêåòáîë 10.25, 11.00, 23.50 Ãîëüô 16.35 Ôóòçàë. ×åìïiîíàò ñïàíi¿. Iíòåð Ìîâiñòàð - Ôiñiîìåäià Ìàíàêîð (I)

Ìåãà

06.00  îáiéìàõ ñìåðòi 08.00 Ñóïåðêîðàáëi 10.00 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 11.00 Òè ìîæåø êðàùå 12.00 Âåëèêi ìiãðàöi¿ 13.00 Ïîëiò íàä çåìëåþ 16.00 Íàñëiäêè 18.00 Ñâiò áåç íàôòè 19.00 Òàºìíè÷à Ðîñiÿ 22.00 Óêðà¿íà 23.00 Õ/ô «Ñïðàâà ¹39» 01.00 Õ/ô «Iãðè ïàòðiîòiâ»

Ôåíèêñ + Êèíî

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ïëàöåíòà» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ñèëà ïðèòÿæåíèÿ» 09.00, 17.00, 01.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ìîøåííèêè» 12.00, 20.00 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè âñåãäà 2» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ïåéçàæ ñ óáèéñòâîì»


14 №4 (50) 23 січня 2013 року

Іменинники: Агнеса, Валер’ян, Євгеній, Ілля, Тимофій Іменинники: Народилися:: 1809 – Фелікс Мендельсон-Бартольді, Народилися німецький композитор, піаніст, диригент, педагог єврейського походження; 1922 – Олександр Грехем Белл, американський учений, винахідник і бізнесмен шотландського походження, один із основоположників телефонії; 1974 – Ігор Пелих, український телеведучий, журналіст, продюсер. Схід 7:30 Остання Захід 16:54 чверть

Ïåðøèé Íàö³îíàëüíèé

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.05 Õ/ô «Íîâi ïðèãîäè êàïiòàíà Âðóíãåëÿ» 10.20 Êðîê äî çiðîê 11.05 Ìàþ ÷åñòü çàïðîñèòè 11.50 Õòî â äîìi õàçÿ¿í? 12.10 Êàðàîêå äëÿ äîðîñëèõ 12.55 Çîëîòèé ãóñàê 13.25 Øåô-êóõàð êðà¿íè 14.15 Áëèæ÷å äî íàðîäó 14.50 Íîâîði÷íà íi÷ íà Ïåðøîìó 17.40 Äiëîâèé ñâiò. Òèæäåíü 18.15 Êðèâå äçåðêàëî 20.50, 01.50 Îôiöiéíà õðîíiêà 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.30 Òî÷êà çîðó 21.50 Ãîëîâíèé àðãóìåíò 22.00 Ôîëüê-music 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ìàêñèìà 01.20 Ïiäñóìêè òèæíÿ

Êàíàë «1+1»

06.05 Õ/ô «Ç íåáà íà çåìëþ» 07.50, 10.10 Ì/ô 08.10 Ðåìîíò + 09.00 Ëîòî-Çàáàâà 11.00 Êóëiíàðíi êóðñè ç Þ. Âèñîöüêîþ. Iòàëiÿ, Òîñêàíà 11.25 Õ/ô «Çîëîòå òåëÿ» 15.15 Õ/ô «Ñàìîçâàíêà» 19.30 ÒÑÍ-Òèæäåíü 20.15 Õ/ô «Íà ãà÷êó» 22.10 Ñâiòñüêå æèòòÿ 23.10 Õ/ô «Ïëàòîí» 01.05 Õ/ô «Ïiäñòàâíå òiëî»

²íòåð

06.30 Õ/ô «Ñèí Ðåìáî» 08.10 Âåëèêèé áîêñ. Ìàêñ Áóðñàê vs. Æóëüºí Ìàði 09.30 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 10.05 Õ/ô «Ìàêñèì Ïåðåïåëèöÿ» 12.00 Õ/ô «Ïåñ Áàðáîñ i íåçâè÷àéíèé êðîñ. Ñàìîãîííèêè» 12.25 Ò/ñ «ßêùî íåáî ìîâ÷èòü» 16.30 Þðìàëà 2012 18.15, 20.55 Ò/ñ «Ëîðä. Ïåñ-ïîëiöåéñüêèé» 20.00, 00.40 Ïîäðîáèöi òèæíÿ 22.40 Õ/ô «Òåðìiíàòîð 3: Ïîâñòàííÿ ìàøèí» 01.25 Õ/ô «Ñòåðâî»

ICTV

06.15 Ñâiòàíîê 07.05 Êâàðòèðíå ïèòàííÿ 07.55 Àíåêäîòè ïî-óêðà¿íñüêè 08.15 Äà÷à 09.10 Îñíîâíèé iíñòèíêò 09.35 Äèâèòèñÿ âñiì! 10.35 ÎëiìïiËÿïè 11.30 Êîçèðíå æèòòÿ 12.00 Ìóëüò îñîáè 12.20 Êðèìiíàëüíèé îáëîì 13.15 Õ/ô «Iäåàëüíå âáèâñòâî» 15.10 Õ/ô «Òóïèé i ùå òóïiøèé» 17.00 Õ/ô «Áðþñ Âñåìîãóòíié» 18.45 Ôàêòè 19.30 Õ/ô «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ 3» 21.35 Õ/ô «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ 4» 23.45 íøèé ôóòáîë (I) 00.10 Õ/ô «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ»

5 êàíàë

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 07.10, 08.25, 18.55, 23.35, 00.20 ×àñ ñïîðòó 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 23.00, 00.00, 01.00 ×àñ íîâèí 07.20, 08.15, 22.25, 23.20, 00.15 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Êëóá 700 08.30 Ôåºðiÿ ìàíäðiâ 09.10 Âiêíî äî Àìåðèêè 09.35, 19.30 Âåëèêà ïîëiòèêà 10.10 Ìàìèíà øêîëà 10.30 Òåõíîïàðê 11.20 Òðàíñìiñiÿ-òåñò 12.10 Æèòòÿ öiêàâå 13.15 Ìîòîð 14.20 Ãðà äîëi 16.15 Ôàêòîð áåçïåêè 17.30 Íîâèíè Êè¿âùèíè 18.15 Âiêíî â ªâðîïó 20.30, 23.40, 01.55 Õðîíiêà òèæíÿ 21.00 ×àñ: ïiäñóìêè òèæíÿ 21.40 ×àñ-òàéì 22.00 Òåðèòîðiÿ çàêîíó 22.35 Êiíî ç ßíiíîþ Ñîêîëîâîþ 00.30 Îãëÿä ïðåñè 01.10 Ïîðòðåòè ç Ñåðãiºì Äîðîôåºâèì

Íîâèé êàíàë

06.00 Ò/ñ «Ëàñòiâ÷èíå ãíiçäî» 07.45 Öåðêâà Õðèñòîâà 08.00 Çàïèòàéòå ó ëiêàðÿ 08.25, 09.00, 09.35, 09.55 Ì/ô 11.00 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 15.35 Õ/ô «Äiòè øïèãóíiâ 2: Îñòðiâ âòðà÷åíèõ áàæàíü» 17.35 Õ/ô «Ðóéíiâíèê» 20.00 Õ/ô «Âiä êîëèñêè äî ìîãèëè» 22.00 Õ/ô «Êîðîëü âå÷iðîê 2» 00.00 Ñïîðòðåïîðòåð 00.05 Õ/ô «Ó çîíi ñìåðòåëüíî¿ íåáåçïåêè»

ÑÒÁ

06.55 Õ/ô «Âèñîòà» 08.40 ¯ìî âäîìà 09.40 «Çîðÿíå æèòòÿ

10.35 Êàðàîêå íà Ìàéäàíi 11.35 Ò/ñ «Ñàìàðà» 16.40 Õ/ô «Æiíî÷à iíòó¿öiÿ» 19.00 Áèòâà åêñòðàñåíñiâ 19.55 Õ/ô «Ïîëiò ìåòåëèêà» 23.40 Õ/ô «Äóðíà çiðêà» 01.25 Õ/ô «Äàìè çàïðîøóþòü êàâàëåðiâ»

Êàíàë Óêðà¿íà

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 07.00 Ïîäi¿ 07.20 Õ/ô «Êîðîëü Ðàëüô» 09.00 Ëàñêàâî ïðîñèìî 10.00 Òàºìíèöi çiðîê 11.00 Ò/ñ «Ìàòóñþ, ÿ êiëåðà ëþáëþ» 13.10 Ò/ñ «Ïîäðóææÿ» 16.00 Ò/ñ «Ñëiä» 17.10, 20.00 Ò/ñ «Ï’ÿòíèöüêèé» 19.00 Ïîäi¿ òèæíÿ 21.00 Ò/ñ «Iíòåðíè» 23.00 Ò/ñ «Êîíòðãðà» 01.20 Õ/ô «Äîïóñòèìi æåðòâè»

ÍÒÍ

06.05 Ëåãåíäè áàíäèòñüêîãî Êèºâà 06.55 Õ/ô «Âåðñiÿ ïîëêîâíèêà Çîðiíà» 08.25 Ò/ñ «×îêíóòà» 11.30 «Ëåãåíäè êàðíîãî ðîçøóêó». Îäåñà-ìàìà 12.00 Àãåíòè âïëèâó 13.00 Ïðàâîñëàâíi ñâÿòi 15.10 Ò/ñ «Â÷îðà çàêií÷èëàñÿ âiéíà» 19.00 Ò/ñ «Ñëiïèé» 23.00 Ëîõîòðîí 23.30 Õ/ô «Õòî âè, ïàíå ÊÀ?» 01.15 Õ/ô «Êàìåðà 211»

ÒÅÒ

06.00 ªðàëàø 07.05 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.40 Ìàëÿòà-òâiéíÿòà 08.00 Òåëåïóçèêè 08.35 Áàéäèêiâêà 09.00 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 09.40, 10.05, 10.40 Ì/ô 12.15 Õ/ô «Âóëè÷íi òàíöi» 14.20 Õ/ô «Âóëè÷íi òàíöi 2» 16.10 Õ/ô «Áóäèíîê Âåëèêî¿ Ìàòóñi» 18.30 Äàåøü ìîëîäüîæ! 19.35 Øóðè-Ìóðè 20.40 Ò/ñ «Âiñiìäåñÿòi» 22.30 Õ/ô «Êëóá ùàñòÿ» 00.30 Comedy Woman 01.30 Õ/ô «×åðâîíà ïåðëèíà êîõàííÿ»

Ïðèëóêè

06.00, 12.00, 20.30, 22.30 ÒÎÍ²Ñ 09.00, 11.00 ϳäñóìêè 09.30, 11.30 Àêòóàëüíå ³íòåðâ’þ 10.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 10.30, 20.00 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð 16.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Çàïèòàé ó âëàäè 19.30 Òåìà òèæíÿ 20.20 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà

×åðí³ã³â

08.00, 21.50 Ïî ñóò³ 08.10 ijàëîã ç âëàäîþ 08.20, 22.00 ßñíà ñïðàâà 08.35 Óäîñâ³òà 09.00 Äèâîâèæíèé êàëåéäîñêîï 09.30 ×åðí³ã³âùèíà â æèòò³ ñëàâåòíèõ 09.50 ²íîçåìíà äëÿ ä³òåé 10.00 Àáåòêà çäîðîâ’ÿ 10.25 Óðîê… äëÿ áàòüê³â 10.50 Õ/ô «Äâà êàï³òàíè» 11.55 Ìóëüòô³ëüì 12.35, 00.00 ³ä ìåëî䳿 äî ìåëî䳿 12.50 Õ/ô «Ïðîäàíèé ñì³õ» 14.00 Ìóçè÷íî-³íôîðìàö³éíà ïðîãðàìà «Òåëåâ³çîð» 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.00 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.30 ×åðí³ã³âñüêà ë³ðà 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 20.10 Ôàáðèêà ³äåé 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Ïðîãðàìà «Òèæäåíü» 22.15 Õ/ô «Á³ëå ñîíöå ïóñòåë³» 23.35 Ëþäèíà ÷åñò³ 00.15 Íîâèíè 00.45 Óêðà¿íà

Òîí³ñ

06.00 Õ/ô «Ïi÷êè-ëàâî÷êè» 07.35 Äóõîâíå æèòòÿ ç òâàðèíàìè 08.00 Ñîöiàëüíèé ïóëüñ âèõiäíèõ 09.00 Ïîâåðíåííÿ áiëîãî ëåâà 10.00 Áóäü ó êóðñi! 10.45 Ô-ñòèëü 11.10 Õ/ô «Áåç ñèíà íå ïðèõîäü» 13.50 Çà ñiì ìîðiâ 14.30 Àðò City 15.00 Ñëüîçè ñâiòó. Ëüîäîâèêè 16.00 Äèêi êîíi îñòðîâà Ñåéáë 17.00 Óêðà¿íà 17.50 Ëþáîâ Æàííè Ä’Àðê 18.30 Ñâiò çà òèæäåíü 19.00 Ñïàäîê Êåíåäi 20.00 Öèâiëiçàöiÿ ncognita (I) 20.20 Êóìèðè 20.45 Ñâiòñüêi õðîíiêè 21.10 Çîðÿíà ðiäíÿ 22.15 Õ/ô «Çàêîõàòèñÿ â íàðå÷åíó áðàòà» 00.15 Õ/ô «Çìîâà ïðîòè êîðîíè»

Enter-ô³ëüì

08.30 Õ/ô «Áóì» 10.00 Õ/ô «Áóì 2» 11.30 Ò/ñ «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî» 19.00 Õ/ô «Ïðèãîäè Åëåêòðîíiêà»

Неділя, 3 лютого 23.30 Õ/ô «×èíãà÷ãóê - Âåëèêèé Çìié» 01.00 Õ/ô «Ñîþç ïëåìåíi iðîêåçiâ»

Ê1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30, 10.00 Ì/ô 11.15 Õ/ô «Iíøèé ÿ» 12.50 Äîáðèé âå÷ið, òâàðèíè 13.45 Õ/ô «×àðiâíà êðà¿íà» 15.20 Õ/ô «Äàâàéòå ïîòàíöþºìî» 17.10 Âå÷ið. Ïàøà. Çîði 18.10 Ðîçñìiøè êîìiêà 19.50 Õ/ô «Ãîëèé ïiñòîëåò 33 1/3. Îñòàííÿ îáðàçà» 21.10 Ò/ñ «Íàäïðèðîäíå» 23.30 Õ/ô «Õîðîøèé õëîïåöü» 01.00 Õ/ô «Âïóñòè ìåíå»

Ê2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 07.40 Áåái-áóì 08.35 Êâàäðàòíèé ìåòð 09.50, 21.00 Çíàºòå ùî? 10.40 Ãiìíàñòèêà äîâãîëiòòÿ 11.05 Faceëiôòiíã 11.40 Ìàíäðiâêà çi ñìàêîì 12.15, 21.50 Ñïåöiÿ 13.00 Êóõàði ç Áåâåðëi Õiëëç 13.50 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.45, 17.30 Ìîäíèé âèðîê 15.40, 20.00 Áóäü ïî-òâîºìó 16.40, 22.45 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 18.25, 23.35 Òàºìíèöi äîëi 19.10 Ñâiò çiðîê 00.20 Êîëið íî÷i

Êàíàë «2+2»

08.10, 09.15 Ì/ô 10.00 Ò/ñ «Ïðèãîäè Ìåðëiíà» 13.15 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 14.10 Õ/ô «Ðóäà Ñîíÿ» 16.00, 20.45 Õ/ô «Êîíàí-Âàðâàð» 18.40 Õ/ô «Âëàäà âîãíþ» 23.00 Õ/ô «Áëàäðåéí» 00.55 Õ/ô «Áîãè Àðåíè»

TVi

07.00, 17.30 ÅêñïåðèÌåíòàëüíèé 07.45, 14.00 Ïðàâäèâi iñòîði¿. Æàõ Àìiòiâiëë 08.15 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Àäîëüô Ãiòëåð i ªâà Áðàóí 08.45, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.45 Öèâiëiçàöiÿ. Ôàòàëüíå áåçñîííÿ 11.00 «Òåíäåð News» ç Í. Ñåäëåöüêîþ 12.00, 19.30 ñòîðè÷íi õðîíiêè ç Í. Ñâàíiäçå. 1962 ð. Îëåêñàíäð Òâàðäîâñüêèé (I) 13.00 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 13.30 Äiëîâà êóõíÿ 14.30 Þâåëið ÒÁ 18.15 Öèâiëiçàöiÿ. Áiîòåðîð 20.30 Ñüîãîäíi. Äàéäæåñò 21.30 Ëåêöi¿ i ïîäi¿ 23.30 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Ãðåòà Ãàðáî i Äæîí Ãiëáåðò 00.00 Êëóá åðîòèêè

Ãóìîð ÒÁ

07.30 Áàäüîðèé ðàíîê 08.35, 10.50 Õâèëèíêà äëÿ äèòèíè 09.00, 10.00, 11.00 Ì/ô 12.00, 18.00 Ò/ñ «Âiä÷àéäóøíi áàòüêè» 13.00 Ãóìîðèíè ç òîðáèíè 15.00 Áèòâà àíåêäîòiâ 15.30, 19.00 33 êâàäðàòíèõ ìåòðè 16.00 Õ/ô «Ñèëüíà îñîáà ç 2-à» 19.40 Ò/ñ «Åëåí i äðóçi» 20.40 Õ/ô «Àìàçîíêè»

Diva Universal

06.35 Ò/ñ «Èùåéêà». «Òèõóàíà Áðàññ» 07.30 Ò/ñ «Èùåéêà». «Äîáðîñîâåñòíîñòü» 08.20 Ò/ñ «Èùåéêà». «Äðÿíü â áàãàæíèêå» 09.10 Ò/ñ «Èùåéêà». «Ïîâåðåííûé» 10.00, 20.50 Ò/ñ «Ðîäîñëîâíàÿ ñåìüè». «Âàíåññà Óèëüÿìñ» 10.50, 17.30 Ò/ñ «Íåâåñòà äëÿ ìèëëèîíåðà». «Êàðòî÷íûé äîìèê» 11.40, 18.20 Ò/ñ «Ñïëåòíèöà». «Ðàçáèòûé Áàññ» 12.30, 19.10 Ò/ñ «Ðîäèòåëè». «Ïîëèòèêà» 13.20 Õ/ô «Îäíîêëàññíèöû» 15.00 Õ/ô «Ðîæäåñòâåíñêîå ðàçáèðàòåëüñòâî» 16.40 Ò/ñ «Ðîäîñëîâíàÿ ñåìüè». «Ñïàéê Ëè» 20.00 Ò/ñ «Ðîäèòåëè». «Æåñòîêàÿ ëþáîâü» 21.40 Õ/ô «Âðåìåííî áåðåìåííà» 23.15 Õ/ô «Íîðà Ðîáåðòñ: ãîëîñ èç ïðîøëîãî» 00.55 Õ/ô «Ìàðãî»

TV 1000

06.10 Õ/ô «Àóòñàéäåðû» 08.00 Õ/ô «Áîëüøîé Ñòýí» 10.00 Õ/ô «Ìîè ÷åðíè÷íûå íî÷è» 11.50 Õ/ô «Ëþáîâü ïî ïðàâèëàì è áåç» 14.20 Õ/ô «In and Out» 16.00 Õ/ô «Îêòÿáðüñêîå íåáî» 17.57 Õ/ô «Âîèí» 20.30 Õ/ô «Ïîä îòêîñ» 22.25 Õ/ô «Çàïîâåäíàÿ äîðîãà» 00.15 Õ/ô «Îòâàæíàÿ»

TV 1000. Ðóññêîå êèíî

06.50 Õ/ô «×åëîâåê ñ áóëüâàðà Êàïóöèíîê» 08.50 Õ/ô «Ãåíèé» 11.35 Õ/ô «Ãîðüêî!» 13.20 Õ/ô «Îáâèíÿþòñÿ â óáèéñòâå» 15.05 Õ/ô «Êîêòåáåëü» 17.00 Õ/ô «Ïðîñòûå âåùè» 19.00 Õ/ô «Ïîï» 21.20 Õ/ô «Ñäåëêà»

23.15 Õ/ô «Äèññèäåíò» 01.10 Õ/ô «Æåíà Ñòàëèíà»

TV 1000. Action

07.00 Õ/ô «Ìîíñòðû» 09.00 Õ/ô «Èñ÷åçíîâåíèå Ýëèñ Êðèä» 10.45 Õ/ô «Ýôôåêò áàáî÷êè» 12.45 Õ/ô «Ìàêáåò» 14.40 Õ/ô «Ãîäçèëëà» 17.10 Õ/ô «Çîíà ïðåñòóïíîñòè» 19.00 Õ/ô «Êðîâü Ëóíû» 21.00 Õ/ô «Ýôôåêò áàáî÷êè 2»

TV XXI

08.00, 16.00, 00.00 Õ/ô «Ïîäâîäíàÿ ëîäêà» 09.00, 17.00, 01.00 Õ/ô «Ðîæäåñòâåíñêàÿ àâàðèÿ» 10.35, 18.35 Õ/ô «Îãðàáëåíèå ïîôðàíöóçñêè» 12.20, 20.20 Õ/ô «Ìîëîäàÿ Âèêòîðèÿ» 14.10, 22.10 Õ/ô «Ëþáîâü è ñèãàðåòû»

Íàøå íîâîå êèíî

06.15, 00.15 Õ/ô «Þæíûé êàëåíäàðü» 08.15 Õ/ô «Íåàäåêâàòíûå ëþäè» 10.15 Õ/ô «Ìàòåðèíñêèé èíñòèíêò» 12.15 Õ/ô «Íåáåñíûé ñóä» 14.15 Õ/ô «Ïëàòîí» 16.15 Õ/ô «Âîèí.Com» 17.45 Ïëþñ êèíî 18.15 Õ/ô «V Öåíòóðèÿ.  ïîèñêàõ çà÷àðîâàííûõ ñîêðîâèù» 20.15 Õ/ô «Ñïàñèáî çà ëþáîâü» 22.15 Õ/ô «Äâîå ïîä äîæäåì»

Íàøå ëþáèìîå êèíî

06.00 Õ/ô «Ëè÷íîå äåëî ñóäüè Èâàíîâîé» 08.00 Õ/ô «Ìàôèÿ áåññìåðòíà» 10.00 Õ/ô «Ïàðàøþòèñòû» 12.00 Õ/ô «Óëèöà ïîëíà íåîæèäàííîñòåé» 13.30, 01.30 Ò/ñ «Ñåðæàíò ìèëèöèè» 15.00 Õ/ô «Íåáåñíûå ëàñòî÷êè» 18.00 Õ/ô «Îñòîðîæíî, áàáóøêà!» 20.00 Õ/ô «Çàâòðà áûëà âîéíà» 22.00 Õ/ô «Çàõî÷ó - ïîëþáëþ» 00.00 Õ/ô «Ñòàíèöà Äàëüíÿÿ»

ÎÐÒ Óêðàèíà

06.00, 10.00, 12.00 Íîâîñòè 06.10 Ãåíèè è çëîäåè 06.35 Õ/ô «Äåëîâûå ëþäè» 08.00 Ñëóæó Îò÷èçíå! 08.45 Ñìåøàðèêè. ÏÈÍ-êîä 09.00 Çäîðîâüå 10.10 Íåïóòåâûå çàìåòêè 10.35 Ïîêà âñå äîìà 11.25 Ôàçåíäà 12.15 Èãîðü Êâàøà. Ëè÷íàÿ áîëü 13.15 Õ/ô «Òîò ñàìûé Ìþíõãàóçåí» 16.00 Õ/ô «Îïåðàöèÿ «Û» è äðóãèå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 17.40 Õ/ô «Ñàìàÿ îáàÿòåëüíàÿ è ïðèâëåêàòåëüíàÿ» 19.10, 22.00 Öåðåìîíèÿ âðó÷åíèÿ íàðîäíîé ïðåìèè «Çîëîòîé ãðàììîôîí» 21.00 Âðåìÿ 23.15 Ïîçíåð 00.10 Õ/ô «Åãåðü»

ÎÐÒ int.

07.00, 11.00, 13.00 Íîâîñòè 07.10 Ëåâ Ëåùåíêî. Íè ìèíóòû ïîêîÿ 08.00 Õ/ô «Äåëîâûå ëþäè» 09.25 Ñëóæó Îò÷èçíå! 10.00 Çäîðîâüå 11.10 Íåïóòåâûå çàìåòêè 11.30 Ïîêà âñå äîìà 12.15 Ôàçåíäà 12.45 Ñìåøàðèêè. ÏÈÍ-êîä 13.15 Èãîðü Êâàøà. Ëè÷íàÿ áîëü 14.10 Õ/ô «Òîò ñàìûé Ìþíõãàóçåí» 16.25 Ëåîíèä Ãàéäàé. Âåëèêèé ïåðåñìåøíèê 17.15 Õ/ô «Îïåðàöèÿ «Û» è äðóãèå ïðèêëþ÷åíèÿ Øóðèêà» 18.50 Õ/ô «Ñàìàÿ îáàÿòåëüíàÿ è ïðèâëåêàòåëüíàÿ» 20.10, 23.00 Öåðåìîíèÿ âðó÷åíèÿ íàðîäíîé ïðåìèè «Çîëîòîé ãðàììîôîí» 22.00 Âðåìÿ 00.15 Ïîçíåð 01.10 Õ/ô «Åãåðü»

ÐÅÍ-ÒÂ

12.00 Ò/ñ «Áåëûå âîëêè» 21.45 Íåäåëÿ ñ Ìàðèàííîé Ìàêñèìîâñêîé 22.50 Ðåïîðòåðñêèå èñòîðèè 23.20 Õ/ô «Èãðà ñìåðòè» 01.15 Õ/ô «Èñòîðèè î ñèëüíûõ ëþäÿõ»

ÐÒÐ Ïëàíåòà

07.00 Ïëàíåòà ñîáàê 07.35 Ñàì ñåáå ðåæèññåð 08.20, 12.20, 09.00, 12.00, 18.00 Âåñòè 09.15 Ñìåõîïàíîðàìà 09.45 Â ìèðå æèâîòíûõ 10.15 Õ/ô «Ìåäîâûé ìåñÿö» 12.30 Ñòàëèíãðàäñêàÿ áèòâà 13.15 Ãîðîäîê 13.50 Ì/ô

«Відомості Чернігівщини» 14.05, 01.05 Ò/ñ «Ñâàòû» 16.05 Ñìåÿòüñÿ ðàçðåøàåòñÿ 19.30 Õ/ô «Ìàìà âûõîäèò çàìóæ» 21.25 Âîñêðåñíûé âå÷åð ñ Âëàäèìèðîì Ñîëîâüåâûì 23.10 Õ/ô «Çîéêèíà ëþáîâü»

ÍÒÂ Ìèð

06.00, 08.00, 11.00, 14.00 Ñåãîäíÿ 06.20 Ñêàçêè Áàæåíîâà 06.50 Ïðîñòî öèðê 07.20 Èõ íðàâû 08.25 Ïåðâàÿ ïåðåäà÷à 08.55 Åäèì äîìà! 09.25 «×óäî òåõíèêè» ñ Ñ. Ìàëîçåìîâûì 10.00 Äà÷íûé îòâåò 11.25 Çîëîòàÿ ïûëü 12.00 «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Êëÿòâà Ãèïïîêðàòà». «Ãîëîâà Ãàíåøè» 14.20 Ò/ñ «Ãðàæäàíêà íà÷àëüíèöà. Ïðîäîëæåíèå» 16.10 Ðóññêèå ñåíñàöèè 17.00 «Ñåãîäíÿ. Èòîãîâàÿ ïðîãðàììà» ñ Ê. Ïîçäíÿêîâûì 18.00 ×èñòîñåðäå÷íîå ïðèçíàíèå 18.50 «Öåíòðàëüíîå òåëåâèäåíèå» ñ Â. Òàêìåíåâûì 20.05 Òû íå ïîâåðèøü! 21.00 Ðåàêöèÿ Âàññåðìàíà 21.35 Õ/ô «Á.Ñ.» 23.25 Ëó÷ Ñâåòà 00.00 Óé, íà-íà!

RTVi

06.00 Ñêàíåð 07.00 Ì/ô 07.30 Õ/ô «Íåçíàéêà ñ íàøåãî äâîðà» 09.40 Ìóëüòôèëüì 10.00, 01.30 Õ/ô «×àñòíàÿ æèçíü Ïåòðà Âèíîãðàäîâà» 12.00 Ñòðàíà è ëþäè 13.00 Öåíà ïîáåäû 14.00 Õ/ô «Óæèí â ÷åòûðå ðóêè» 16.00 Àðò-íàâèãàòîð 16.30, 23.00 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Å. Ìåùåðÿêîâîé. «Îòáðîñû îáùåñòâà» 17.00 Ãðàíè Íåäåëè 18.00 Âåëèêèé îáìàí. Ïðåñòóïëåíèå ðàäè èñêóññòâà 19.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 19.30 Ýõî íåäåëè 20.00 Íüþ-Éîðê 21.00 Óäèâè ìåíÿ 23.30 Âåëèêèé îáìàí. Êàê äåëàòü äåíüãè 00.30 Áåç äóðàêîâ

Íîñòàëüãèÿ

07.00, 01.00 Âðåìÿ 08.00 Êîëáà âðåìåíè 09.00 Òåìà 10.00 Áûëî Âðåìÿ 11.00 Ïîä çíàêîì çîäèàêà. Âîäîëåé 12.30 Ïåñíÿ-87 14.00, 20.00 Ò/ô «Ìàñòåð è Ìàðãàðèòà» 15.30 Ïîêà âñå äîìà 16.00 Ñïîðò è ìóçûêà 17.00 Ðîæäåííûå â ÑÑÑÐ 18.00 Â ãîñòÿõ ó Âàëåíòèíà Ðàñïóòèíà 18.55 Ãîëîñà äðóçåé 22.00 Ä/ô «Åñëè òåáå êîìñîìîëåö èìÿ» 23.00 Áîìîíä 23.30 Õ/ô «Ñîëü çåìëè» 00.35 Õ/ô «20 ìèíóò ñ «Ïåñíÿðàìè»

Òåëåêëóá

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 3» 21.00 Ò/ñ «Âòîðîé óáîéíûé» 22.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà» 23.00 Ò/ñ «Êðèìèíàëüíîå âèäåî 2» 00.00 Ò/ñ «Ãîðûíû÷ è Âèêòîðèÿ»

Äåòñêèé ìèð

06.00, 08.25, 09.00, 10.00, 11.30, 12.00, 14.25, 15.00, 16.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Êàê Èâàíóøêàäóðà÷îê çà ÷óäîì õîäèë»

Êàðóñåëü

06.05, 06.30, 08.20, 11.55, 14.55, 15.35, 20.00, 23.50, 00.25, 00.55 Ì/ô 06.15, 01.15 Ìû èäåì èãðàòü! 06.50 Ïîäâîäíûé ñ÷åò 07.10 Õ/ô «Äîáðî ïîæàëîâàòü, èëè Ïîñòîðîííèì âõîä âîñïðåùåí» 08.30 Âîëøåáíûé ÷óëàí÷èê 08.55 Ìóëüòñòóäèÿ 09.25, 00.05 Æèçíü çàìå÷àòåëüíûõ çâåðåé 09.45 Ïðûã-Ñêîê êîìàíäà 10.00 «Åñòü òàêàÿ ïðîôåññèÿ». Âîåííûé 10.30 Ñïîðò - ýòî íàóêà 10.45 Funny English 11.00 Îëèìïèéöû 11.35 Áåðèëÿêà ó÷èòñÿ ÷èòàòü 12.05 Âîïðîñ íà çàñûïêó 12.45 Ò/ñ «Ê9» 13.10 Ò/ñ «Ìàêñ» 13.40, 01.30 Ò/ñ «Ñåêðåòíûå àãåíòû» 14.10 Ò/ñ «Âåëèêàÿ çâåçäà» 14.30 Ôîðò Áîÿðä 15.10 Äàâàéòå ðèñîâàòü! 15.55, 00.35  ãîñòÿõ ó Âèòàìèíêè

16.20 Õ/ô «Ñ êîøêè âñå è íà÷àëîñü...» 17.35 Âñå, ÷òî âû õîòåëè çíàòü, íî áîÿëèñü ñïðîñèòü 18.00 ÒÂ-øîó «Ëåíòÿåâî» 18.25 Ïî÷åìó÷êà 18.45 Ñïîêîéíîé íî÷è, ìàëûøè! 18.55 «ÍÅÎêóõíÿ». Îïûò ñ ÿéöîì 19.10 Êîïèëêà ôîêóñîâ 19.35 Íàâèãàòîð. Àïãðåéä 20.10 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Ñèíäáàäà» 20.50 «ÅÕïåðèìåíòû».  ÿáëî÷êî! (12+) 21.15 Ò/ñ «Ïðèíöåññà ñëîíîâ» 22.55 Ò/ñ «Ïðîñòûå èñòèíû»

Discovery Channel

06.00, 09.05 Êàê ýòî óñòðîåíî? 06.25 Ìîëíèåíîñíûå êàòàñòðîôû 07.15 Íîâûé ìèð 08.10, 13.35, 15.25, 22.00, 01.40 Ðàçðóøèòåëè ëåãåíä 09.30 Êàê ýòî ñäåëàíî? 10.00 Áåàð íàä Ýâåðåñòîì 10.50 Çîëîòàÿ ëèõîðàäêà 12.40 Ïàðíè ñ ïóøêàìè 14.30, 23.00 Öåïíàÿ ðåàêöèÿ 18.10 Â ïîèñêàõ éåòè 19.05, 00.50 Êëàäîèñêàòåëè Àìåðèêè 20.00 Ïîëíàÿ èñòîðèÿ Costa Concordia 21.00 Ïåðåäåëêè Õýêåòòà 23.55 Ìàõèíàòîðû

Animal

07.00 Ïîìåñòüå ñóðèêàòîâ 07.25 Ââåäåíèå â ñîáàêîâåäåíèå 08.15 Îõîòíèê çà êðîêîäèëàìè 09.10 Çîîòóð Ìèêàýëû 10.05 Îáåçüÿíüÿ æèçíü 10.30 Äèê è Äîì ñïåøàò íà ïîìîùü 11.00 Íåîáûêíîâåííûå ñîáàêè 11.25 Ñàìîå äèêîå øîó 11.55, 21.05 Ñóðîâàÿ Àðêòèêà 12.50 Ïëàíåòà ìóòàíòîâ 14.40 Øàìâàðè 15.35 SOS äèêîé ïðèðîäû 16.30 Êîðîíîâàííûå ïèòîìöû 17.25 Àäñêàÿ êîøêà 18.20 Óêðîòèòåëü ïî âûçîâó 19.15 Îõîòíèê çà ÿäîì 20.10, 00.45 Êàê ïðîêîðìèòü êðîêîäèëà 22.00 Íàéäæåë Ìàðâåí ïðåäñòâàëÿåò 22.55 ×åëîâåê-àêóëà 23.50 Äèêèå è îïàñíûå 01.35 Ïîëèöèÿ Ôèëàäåëüôèè - îòäåë ïî çàùèòå æèâîòíûõ

NAT GEO WILD

06.00 Êîä êîàëû 07.00 Ìåäâåäè-ãóáà÷è 08.00 Èç æèçíè çîîïàðêà â Òåõàñå 09.00 Äèêàÿ Àìåðèêà 10.00, 12.00 Äèêàÿ ïðèðîäà 11.00, 18.00 Àìåðèêàíñêàÿ ïóìà 13.00 Äîëèíà âîëêîâ 14.00 Íî÷íûå îõîòíèêè 15.00 Íåèçâåñòíàÿ Áðàçèëèÿ 16.00 Òàéíàÿ ñåìåðêà Àôðèêè 17.00  ïîèñêàõ íåóëîâèìîé êîøêè 19.00, 22.00 Ñíåæíûé áàðñ Àôãàíèñòàíà 20.00, 23.00 Êîøà÷üè âîéíû 21.00 Ëüâèíûé ñìîòðèòåëü 00.00 Ïîñëåäíèå ëüâû

Åâðîñïîðò

09.30, 15.00, 01.00 Ïðûæêè íà ëûæàõ 10.45, 14.00 Ëûæíîå äâîåáîðüå 11.45 Ëûæíûå ãîíêè 12.45 Òåííèñ 16.45, 20.00 Ôóòáîë 19.00, 22.30 Ñíóêåð 00.30 Ðàëëè

Ñïîðò 1

06.00 Òåíiñ. ÀÒÐ Brisbane nternational. Ôiíàë. Ìàði - Äèìèòðîâ (I) 08.05, 15.30 Åêñòðà-ôóòçàë 08.30, 15.55 Áàñêåòáîë 09.05, 18.05, 20.00, 21.55 Ôóòáîë 11.00, 15.00, 23.50 Ãîëüô

Ìåãà

06.00  îáiéìàõ ñìåðòi 08.00 Ñóïåðêîðàáëi 10.00 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 11.00 Òè ìîæåø êðàùå 12.00 Âåëèêi ìiãðàöi¿ 13.00 Âåëèêèé áàð`ºðíèé ðèô 16.00 Íàñëiäêè 18.00 íäiéñüêi òðóùîáè (I) 19.00 Ñåêðåòíi iñòîði¿ 22.00 Óêðà¿íà 23.00 Õ/ô «Iãðè ïàòðiîòiâ» 01.00 Õ/ô «Ñïðàâà ¹39»

Ôåíèêñ + Êèíî

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ïëàöåíòà» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ñèëà ïðèòÿæåíèÿ» 09.00, 17.00, 01.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ìîøåííèêè» 12.00, 20.00 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè âñåãäà 2» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ïåéçàæ ñ óáèéñòâîì»

Шкуродер – це потенційний УБИВЦЯ!

У Прилуках, у районі п’ятого магазину, ввечері 20 січня був отруєний собака! Застосовано сильну отруйну речовину (атропін, проявляє себе через 1-3 години), яка діє на нервову систему собаки, викликаючи рухове і психічне збудження, і навіть зорові та слухові галюцинації. Симптоми – блювота, зіниці розширені, гавкіт хрипкий, пульс прискорений, пес збуджений, судоми його тіла нагадують епілепсію, піна з пащі, може перебирати лапами, наче «біжить». Невідкладна допомога – багаторазово промити шлунок водою, дати адсорбенти: активоване вугілля (1 таб. на 1 кг ваги розтерти, розвести водою і влити в пащу), ентеросгель (розвести водою до стану киселю, вливати

шприцом/спринцівкою у пащу), проносні засоби тощо. Але не слід цього робити, якщо тварина в коматозному стані, не може ковтати або у неї судоми. Затим терміново до клініки! Зволікати не можна! Візьміть зразок отрути (або блювотної маси) для того, щоб фахівці визначили антидоти. За відсутності допомоги тварина помирає у страшних муках. Господарю!!! Не залишай тварин без нагляду. Будь уважним до своїх братів менших!!! На сайті ветдопомоги http://www.aibolit-911. narod.ru/a134.htm міститься інформація про речовини, що викликають у собак та кішок отруєння, і першу допомогу при них. Наталія Попко, м. Прилуки


Рішення виконавчого комітету Прилуцької міської ради, ухвалені на його засіданні 15 січня 2013 року № рішен рішення 7

Назва рішення виконавчого комітету Н і і

Джерело інформації

Публічність б

Про приведення у відповідність власних нормативно-правових актів

Сектор з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міської ради

www.pryluky.osp-ua.info

8

Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 27 листопада 2012 року №537 «Про затвердження плану заходів з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС»

Управління праці та соціального захисту населення міської ради

www.pryluky.osp-ua.info

9

Про затвердження плану заходів Прилуцької міської ради по виконанню Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» на 2013 рік

Громадська приймальня міської ради

www.pryluky.osp-ua.info

10

Про надання дозволу НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта» на проїзд великовагового транспорту територією міста Прилуки

Управління житловокомунального господарства міської ради

www.pryluky.osp-ua.info

КЛПЗ «Прилуцька центральна міська лікарня»

www.pryluky.osp-ua.info

11

Про передачу майна

12

Про хід виконання рішення виконавчого комітету від 22 квітня 2008 року №247 «Про затвердження плану заходів щодо реалізації обласної цільової програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»

Служба у справах дітей міської ради

www.pryluky.osp-ua.info

13

Про розгляд звернень громадян міста стосовно укладання договору дарування частини будинку, частини земельної ділянки

Служба у справах дітей міської ради

З обмеженим доступом (відповідно до ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)

14

Про взяття на квартирний облік, внесення змін до облікової справи з квартирного обліку, надання квартири, поліпшення житлових умов, зняття з квартирного обліку

Юридичний відділ міської ради

З обмеженим доступом (відповідно до ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)

Фінансове управління міської ради

З обмеженим доступом (відповідно до ст.6 Закону України «Про доступ до публічної інформації»)

15

Про виділення коштів

Примітка: Місце зберігання документів – загальний відділ міської ради (протягом 5 років)

Архівний відділ Прилуцької міської ради повідомляє Наказом Міністерства юстиції України від 12 квітня 2012 року №578/5 затверджено новий Перелік типових документів, що створюються під час діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів. Наказ набув чинності з 1 січня 2013 року. Це означає, що статті номенклатур справ, позиції описів, актів та інших документів, що утворюватимуться з 1 січня 2013 року, мають відповідати вимогам нового Переліку. Перелік є нормативно-правовим актом, призначеним для використання всіма організаціями при визначенні строків

зберігання документів, їх відборі на постійне та тривале (понад 10 років) зберігання або для знищення. Строки зберігання документів, визначені в цьому Переліку, є мінімальними, їх не можна скорочувати. Продовження в організаціях строків зберігання документів, передбачених Переліком, допускається у випадках, якщо ця потреба спричинена специфічними особливостями роботи конкретної організації. Строки зберігання типових документів на електронних носіях відповідають строкам зберігання аналогічних документів на паперових носіях. Склад і строки зберігання документів, що створюються в організаціях певної галузі або сфері діяльності, ви-

значаються відомчими (галузевими) переліками документів зі строками їх зберігання, які затверджуються відповідними органами державної влади, центральними органами та установами за погодженням з Державною архівною службою України. У відомчих переліках діють ті статті, які не суперечать даному Переліку. Звертаюся до керівників підприємств, установ і організацій, незалежно від форми власності, з проханням забезпечити збереженність усіх документів, а особливо тих, що зачіпають права громадян, відповідно до нового Переліку. Світлана Брітан, начальник архівного відділу Прилуцької міської ради

Про що Приудайське козацтво пишуть? як на долоні

У тернопільському видавництві «Підручники і посібники» побачив світ навчально-методичний посібник Павла Чернікова «Прилуччина – край козацький». З Павлом Івановичем Черніковим – неординарним і творчим керівником Прилуцького агротехнічного коледжу – ми співпрацюємо з 1995 року, коли спільно готували навчальний посібник «Етнопедагогіка і морально-етичне виховання учнів». Сьогодні на рахунку мого колеги вже десять книг. У новому посібнику він досліджує феномен козацтва і детально розкриває його роль на Прилуччині, спираючись на архівні документи. Цінність посібника ще й у тому, що викладений у ньому матеріал узгоджений з навчальними планами для вивчення історії в школах та ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, містить тренувальні тести, питання для закріплення вивченого і самостійної роботи.

Із контексту праці стає зрозумілим, що чим краще ми знатимемо минуле свого народу, тим глибше усвідомимо потребу в творчій праці на його благо. До речі, за підсумками щорічного конкурсу «Педагогічна знахідка» серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Чернігівщини посібник Павла Чернікова посів перше місце у номінації «Історія України. Всесвітня історія». Сподіваємося, що книга «Прилуччина – край козацький» прислужиться викладачам, вихователям, студентам, учням, кожному, хто прагне глибше пізнати історію рідного краю, історію Прилуччини. Григорій Васянович, завідувач відділом гуманітарної освіти Львівського науково-практичного центру ПТО НАПН України, доктор педагогічних наук, професор P.S. Посібник «Прилуччина – край козацький» можна придбати в магазині «Книжковий світ», що по вулиці Вокзальній у Прилуках.

№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

Вакансії

● «Автотранспортне підприємство 17461»: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (1200 грн.); водій автотранспортних засобів (1500 грн.). Т. 5-25-89 ● Гребенюк Сергій: водій автотранспортних засобів (1800 грн.); менеджер (управитель) зі збуту (1800 грн.). Т. 4-23-60 ● КП «Послуга»: машиніст автогрейдера (2500 грн.). Т. 5-31-61 ● Марочок Світлана: бармен (1147 грн.); кухар (1147 грн.). Т. 6-64-92 ● МПБП «Стимул»: інженер з охорони праці (1500 грн.). Т. 3-14-67 ● Петрик Інна: манікюрниця (1147 грн.); перукар (перукар-модельєр) (1147 грн.). Т. (099)797-08-89 ● ПП «КВО-РУМ»: інспектор з кадрів (573 грн.). Т. 3-14-67 ● ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки»: електрик дільниці (2000 грн.). Т. 7-09-00 ● «Прилукиспецбуд»: машиніст крана автомобільного (1148 грн.); юрисконсульт (1400 грн.). Т. 4-21-02 ● Прилуцька виховна колонія: електрогазозварник (1147 грн.); лікарпсихіатр (1580 грн.); інженер (2100 грн.). Т. 5-21-82 ● Прилуцька ЗОШ І-ІІІ ст. №10: інженер-електронік (621 грн.). Т. 5-09-42 ● Прилуцька райдержадміністрація: спеціаліст державної служби (1147 грн.). Т. 5-39-67 ● Прилуцька центральна райлікарня: лікар-педіатр (730 грн.); лікар-терапевт (1095 грн.); лікар-педіатр (1460 грн.); лікар-терапевт (1460 грн.); лікар загальної практики-сімейний лікар (1469 грн.); лікар-педіатр-неонатолог (1679 грн.); завідувач відділом (1762 грн.). Т. 4-15-16 ● Прилуцьке медучилище: електрик дільниці (288 грн.). Т. 4-38-15 ● Прилуцький МБК: технік-електрик (1451 грн.). Т. 3-02-60 ● Прилуцький птахокомбінат: економіст (2100 грн.). Т. 5-31-74 ● Прилуцький районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг): сестра медична (1500 грн.). Т. 5-07-46 ● Сільськогосподарське підприємство «Трест»: дояр (1147 грн.); тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва (1435 грн.). Т. (066)783-84-30

● Стужук Любов: продавець продовольчих товарів (1147 грн.). Т. 3-03-21 ● Сухачев Валерій: продавець непродовольчих товарів (1147 грн.). Т. 5-37-21 ● Ткаченко Дмитро: продавець продовольчих товарів (1147 грн.). Т. 093-038-81-38 ● ТОВ «АІР-Принт»: укладальникпакувальник (1150 грн.). Т. 7-41-93 ● ТОВ «БУ-1 Прилуки»: бурильник (будівельні роботи) (1200 грн.); електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній (1200 грн.); електрик дільниці (1300 грн.); електромонтер з обслуговування електроустаткування електростанцій (1300 грн.). Т. 3-15-47 ● ТОВ «ВКП «Прилуки-Агропереробка»: бухгалтер (1500 грн.). Т. 5-39-54 ● ТОВ «ПВК «КБ пожежних та спеціальних машин»: електрогазозварник (1247 грн.); слюсар з механоскладальних робіт (1247 грн.); токар (1247 грн.); інженер-конструктор (1784 грн.); комірник (1883 грн.); технік-технолог (1895 грн.); слюсар-електрик з ремонту електроустаткування (1908 грн.); майстер (2045 грн.); інженер-конструктор (2239 грн.); головний конструктор (2681 грн.). Т. 5-22-58 ● ТОВ «Транспортно-експедиційна компанія»: слюсар з ремонту автомобілів (2000 грн.); слюсарелектрик з ремонту електроустаткування (2000 грн.); механік (3000 грн.); слюсар з ремонту агрегатів (3000 грн.); водій автотранспортних засобів (3800 грн.). Т. 3-32-56 ● Центр поштового зв’язку №3: листоноша (поштар) (1324 грн.). Т. 3-43-50 Вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостями ● Линовицький цукрокомбінат «Красний»: сторож (1147 грн.). Т. 6-93-94 ● Прилуцька дистанція колії Південної залізниці: черговий по переїзду (1536 грн.); монтер колії (1606 грн.); сигналіст (1776 грн.). Т. 9-22-19 ● СТОВ «Цукровик»: підсобний робітник (1147 грн.). Т. 6-91-30 ● Центр поштового зв’язку №3: прибиральник виробничих приміщень (287 грн.). Т. 3-43-50 Інформація Прилуцького міськрайонного центру зайнятості

Відомості Чернігівщини

КУПОН УПОН безкоштовного оголошення Рубрики: 1

Продам

2

3

4

5

Куплю

Прилуки. 50 кв. м, телефон, земля. Ціна за домовленістю. Т. (099)049-54-20 Будинок 73 кв. м з госпбудівлями в районі нового базару. Ціна за домовленістю. Т. (066)147-57-71 Або обміняю на Прилуки чи Кривий Ріг житловий будинок у с. Яблунівка Прилуцького району. 73 кв.м, газифікований, телефон, усі зручності. Сад, город, свердловина, госпбудівлі. Т. 6-5107, (097)204-76-46 Приватизоване господарство в р-ні райдорвідділу м. Прилуки: газифікований будинок 85 кв.м з усіма зручностями, літня кухня, сарай, 2 погреби, ділянка 0,65 га. Можливо під бізнес. Т. (066)916-47-17, (095)485-55-72 Будинок у Прилуках (пров. Північний). 63 кв.м, є газ, вода, госпбудівлі, телефон, гараж. Т. (095)616-17-72 Або обміняю будинок в м. Прилуки. Газ, вода, 18 сот. городу. Варіанти. Терміново. Т. (066)772-49-47 Цегляний будинок (78 кв. м) у мікрорайоні Рокитне м. Прилуки. Т. (098)83282-15, 7-20-42 (Людмила) Частину будинку в м. Прилуки. Можлива добудова. Ціна при огляді за домовленістю. Т. (099)049-54-20 Ділянку 10 сот. в м. Прилуки (БАМ), поряд усі комунікації. Т. (095)825-16-74 Ділянку з фундаментом і погребом по вул. Голубівській (БАМ) у м. Прилуки. Т. 5-49-89 Земельну ділянку 20 сот. в р-ні вул. Козачої м. Прилуки. Т. (095)879-99-77 Здам 1-кім. квартиру з меблями на 4-му поверсі у центрі м. Прилуки. Засклений балкон, євровікна, ремонт, камін. Т. (050)155-84-54, 3-07-71 3-кім. квартиру по вул. Садовій м. Прилуки. 3-й поверх, євроремонт, сучасні

меблі. 2500 грн.+комун. Т. (066)024-54-66 Винайму 2-кім. квартиру з меблями в м. Прилуки. Т. (095)688-39-87 Житло з частковими зручностями (газ, вода), недорого. Т. (050)245-18-42 ВСЕ ДЛЯ ДОМУ Продам Газову колонку; гладильну машину; осцилограф. Т. 7-58-25 ПОБУТОВА ТА ОРГТЕХНІКА Продам CRT-монітор б/в, кольорові телевізори «Електрон» і «Славутич» в хорошому стані – недорого. Т. (063)479-23-87, 5-44-55 Ноутбук ASUS A6R (процесор Intel Celeron СPU 440, 1,87 GHz), у гарному стані. Ціна – 1700 грн., торг. Т. (066)508-46-06 Пральну машину «Арістон» у робочому стані. Т. 5-49-89 Стаціонарні телефони (2 шт.), б/в, у неробочому стані, 10 грн./шт. Т. (096)911-81-54, 3-86-18 Радіоприймач VEF. Т. (093)759-19-01 Холодильник «Днепр». Недорого. Т. (095)841-01-61 Мобільний телефон Nokia 3600 slide, б/в, у відмінному стані. Т. (066)801-19-95 Кольоровий телевізор у гарному стані. Т. 3-19-50, (093)106-66-93 Куплю Електроапаратуру, електротехніку, контрольно-вимірювальні прилади, установки, блоки, автомати, пускачі, реле, плати. Т. (068)129-96-82 ОДЯГ, ВЗУТТЯ Продам Речі на дівчинку віком до 2-х років, ковдру дитячу на овчині (1,30х0,90), захист на ліжко, рожевий балдахін, слінг для носіння дитини. Все б/в, у гарному стані, недорого. Т. (095)131-47-16, (093)811-93-62

6

7

8

9

Обміняю

10

Потрібне підкреслити. В газеті друкується не більше 25 слів

___________________________________________________________________

_____________________________________________ _____________________________________________ _____________________________________________ Контактні тел.____________________________________ Ваші дані (в газеті не друкуються): Телефон______________________________________________________ Прізвище та ім’я _______________________________________________ Адреса _______________________________________________________

БЕЗКОШТОВНІ ОГОЛОШЕННЯ

АВТО-, МОТОПродам ВАЗ-2119 «Калина» 2007 р.в., дв. 1,6 л, 5-КПП, не битий, не фарбований, пробіг 42500 км, зберігається в гаражі. Т. (066)814-00-95 Мазда-323, 1987 р.в., у гарному стані, об’єм двигуна – 1,6. Ціна 2300 у.о. Т. (066)203-84-88 ВАЗ-21099, 2003 р.в., чорний металік, у гарному стані. Ціна 4500 у.о. Торг. Т. (050)077-57-82 Mercedes-Benz-208D, 1992 р.в., білого кольору, вантажопасажирський, 3 місця, на дизпаливі. Ціна договірна. Т. (050)750-55-06 OPEL-VECTRA, 1996 р.в., об’єм двигуна – 1,8. Ціна договірна. Т. (050)204-77-30 (Володимир) Гуму на ВАЗ – R-13/175/70, всесезонна. Б/в, у гарному стані. Т. (066)814-00-95 НЕРУХОМІСТЬ Продам 1-кім. квартиру (4/5, ремонт, Інтернет, кабельне, лічильники) в районі ресторану «Старий двір» у м. Прилуки. Ціна 21000 у.о. Можливий торг. Т. (099)464-02-71, (066)167-20-89 2-кім. квартиру в центрі м. Прилуки. 5-й поверх, кімнати роздільні, вікна пластикові, лічильники на газ і воду. Т. (099)521-94-40; 5-42-51 Або здам в оренду офіс по вул. Київській у м. Прилуки (біля м-ну «Фуршет»), загальна площа – 25 кв. м. Т. 5-22-35, (050)352-74-94 Будинок (7 х 9 м) в с. Яблунівка Прилуцького району. Газ, вода, бойлер, туалет, душова кабінка; колодязь, 2 сараї, погріб. Город 60 сот., сад. Ціна за домовленістю.Т. 6-51-22 Частину будинку без ремонту в м.

15

БУДМАТЕРІАЛИ Продам Шифер, 40 листів, б/в, у гарному стані, дешево. Т. 3-87-59 Бут (рівний), сіро-блакитний, з мармурового кар’єру. Ціна – 800 грн. за кубометр. Т. 5-22-35, (050)352-74-94 Двері: 190х79х4,0; 197х60х4,0; наличники з коробкою б/в у гарному стані, дерев’яні ліжка, стіл, шафу б/в. Т. (063)14076-19, 3-38-88 Куплю 20 листів 8-хвильового шиферу б/в. Т. 4-36-60 РІЗНЕ Продам 2-томник М. Лермонтова. У гарному стані, дешево. Т. (096)911-81-54; 3-86-18 Районовані комплексостійкі сорти винограду. Т. (063)35-54-073, 3-84-36 Сортову картоплю вітчизняної і зарубіжної селекції. Т. (063)35-54-073, 3-84-36 Мед натуральний квітковий. Т. 7-2370, (099)507-90-91 Кімнатні гіпеаструми рожеві, квітучі. Т. 7-23-70, (099)324-91-83 Дрова рубані. Т. (093)973-58-99 Сіно 2012 року. Т. (068)129-96-82 Цитру, мандоліну, фотоапарат «Зеніт», мікроскоп, світильник денного світла, телевізор кольоровий. Т. (093)10666-93; 3-19-50 Пилку дворучну, ножівку, карнизи, весла, сервант, ліжка (полуторне і двоспальне), посуд, наждачний круг, сирену (220 В), вішалки для одягу, нічник перламутровий, кухонну дошку, вазу, попільничку, килимок повстяний – все б/в. Халати бавовняні, чавун на 6 л, бочку пластмасову на 50 л, цеглу білу, міні-диван, підставку для взуття, жакардовий килим – все нове. Недорого. Т. 4-30-61

Матрац ортопедичний з ефектом «Зима-літо», 80х190. Ціна 800 грн. Т. (063)681-20-08, 5-08-69 Мед натуральний. Т. 6-72-89 Дрова (рубані та нерубані). Т. (063)025-94-41 Чавунні батареї 7-секційні в гарному стані. Т. (063)013-33-36, 7-22-52 Килим 2х1,4, б/в; чавуни 6 і 15 л. Т. 7-28-44 Світильники денні, фотоапарат «Зоркий», годинники «Луч» і командирський, труну з оббивкою, багажник і переднє скло до ГАЗ-24, рами для теплиць засклені, скло автобусне 90х120, 6 шт. Т. (063)140-76-19, 3-38-88, 3-19-50 Алюмінієві каструлі, 30-50 л; балію оцинковану. Т. 5-40-97 Кімнатні гіпеаструми, білі й рожеві. Т. 7-28-18, (093)480-48-77 Дитячі казки, історичні романи, серію книжок «Сто великих». Т. 5-17-85 ПОСЛУГИ, РОБОТА Шукаю роботу сиділки (освіта педагогічна, медична). Т. (063)309-93-47 Виконаю внутрішні ремонтно-будівельні роботи: гіпсокартон, ламінат, шпаклівка, відкоси, фарбування. Т. 7-23-70, (099)507-90-91 Шукаю роботу охоронця, сторожа. Т. (095)807-67-66 Професійна відеозйомка весіль та інших урочистих подій. Т. (066)221-43-08 Вишивання рушників та сорочок на замовлення. Т. (095)547-73-85 Виконаю будівельні роботи (зварювання, стяжка, кладка цегли). Т. (050)789-41-77 ТВАРИНИ Продам Прилуцьке товариство захисту тварин віддає у добрі руки кошенят, цуценят і дорослих стерилізованих собак. Т. (097)01390-60, (099)321-84-14, (063)026-77-98


№4 (50) 23 січня 2013 року «Відомості Чернігівщини»

Відповідальність за достовірність фактів, цитат, власних імен та інших відомостей несуть автори публікацій, а рекламної інформації – рекламодавець. Редакція не веде листування з читачами. Редакція може не поділяти точку зору автора. Рукописи не повертаються і не рецензуються. Редакція залишає за собою право редагувати матеріали.

Газета «Відомості Чернігівщини». Виходить щосереди. Засновник: Товаренко М.Б. Видавець: Жукова Д.Ю. Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ Серія ЧГ №509-158Р від 09.02.2012 р. Тираж – 2500.

Позитив «ВКонтакте»

ПРИЛУЧАНИ ВЖЕ З ПРИЗАМИ

Фотоконкурс урс «Найкраще курсів. Та коли побаНоворічне фото» добіг свого чила сере серед організалогічного кінця. нця. Нагадаємо, торів ім ім’я Анатолія що він проводився водився в одноМирошни Мирошниченка, звайменній групі упі в соціальній жилася. Адже і він, мережі «ВКонтакте» Контакте» проі його Б Благодійний тягом грудня я 2012 року. фонд допомагаКожен бажаючий ючий міг вию ють П Прилукам не класти своє є новона словах. До річне або просто росто о с та н н ь о го зимове фото то і не надіяластати переможожся, ся що буду цем. Володадасеред с прирі призових их ззерів. Моє місць витретє місзначалися це стало шляхом для мене голосунесподівання кованкою, ристувачів бо, здасоціальної є т ь с я , мережі. бул були світ« В Ч » Альона Громова Олександр Таран Світлана Белюга лини й кращі за вже друкували ли імеіме мою мою. І все ж я на авторів кращих світлин. І от тепер вони потихеньку безмежно щаслива. Хочеться, щоб таких конкурсів отримують свої цілком заслужені нагороди. 18 січня було побільше. призи одержали і троє прилучан, котрі посіли 1, 3 та Володарка четвертого місця і МР3 плеєра 4 місця. «Відомості Чернігівщини» не могли втратити Альона Громова, 20 років, фрілансер: нагоди поспілкуватися зі щасливчиками. Отож про по– Про конкурс «Найкраще Новорічне фото» діпулярний конкурс та враження від нього із перших вуст. зналася від своєї знайомої Юлії Ковтун, яка теж Володар першого місця і суперпризу – планшебрала участь у ньому. Я побачила, що вона заванта – Олександр Таран, 17 років, студент Прилуцьтажила своє фото, і вирішила теж це зробити. кого агротехнічного коледжу: Постійно слідкувала за ходом голосування. Дуже – Спочатку брати участь у конкурсі не збирався. хотілося виграти, але на це не сподівалася. Тож Але потім, подивившись на інші роботи, вирішив: «А коли адміністратор повідомив, що у мене четверчом би не спробувати?» З друзями позичили у колете місце, спершу не йняла віри. А потім безмежджі костюм Діда Мороза і влаштували справжню фоно зраділа. Вважаю, що такі конкурси дуже корисні тосесію на вулицях Прилук. Коли дізнався, що передля молоді. Я познайомилася з багатьма цікавими міг, радості не було меж. Велике спасибі Анатолію людьми, знайшла нових друзів. Мирошниченку за те, що він підтримав цей конкурс. А тепер сюрприз для всіх користувачів соціальних Подібні змагання потрібні молоді, аби вона розвивала мереж. Організатори «Найкращого Новорічного фото» свої здібності, бачила кращий бік життя. Анатолій оголосили, що незабаром у «ВКонтакте» стартує новий Костянтинович – справжній друг нашого коледжу. Він не менш інтригуючий конкурс. З його умовами всі бажапостійно опікується студентством. ючі зможуть ознайомитися у наступному номері «ВЧ». Володарка третього місця і мобільного телеА ми, передбачаючи такий розвиток подій, поцікавифону Світлана Белюга, 35 років, безробітна: лися у прилуцьких переможців: – Долучилася до конкурсу випадково. Мені на сто– Чи будете брати участь у новому змаганні? рінку прийшло посилання «Проголосуй за мене». Я І всі ствердно відповіли: подивилася фото, вступила у групу. Але грати не – Неодмінно! Ще й друзів запросимо! збиралася, бо не дуже вірю у чесність Інтернет-конОлег Діденко

Редактор: Марія Товаренко. Адреса редакції: 17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Незалежності, 61. Тел. редакції: (04637)444-45; (066)161-06-15. Друк: ТзОВ «Креатив Друк», 04073 м. Київ, вул. Марка Вовчка, 12/14, тел. (044) 581-68-15.

25 січня о 14.00 у Прилуцькому краєзнавчому музеї ім. В.І. Маслова до 75-річчя талановитого художника Едуарда Усова відкриється виставка його робіт «Життя і творчість єдині». Вхід вільний.

Це варт подивит о ися

9 лютого, 17.00, Прилуцький МБК Гра, на яку всі давно чекали!!! Головна подія КВНівського сезону – фінал Відкритої телевізійної ліги КВН «Прилуки». На сцені тільки найсильніші та найулюбленіші команди!!! Їх лишилося всього 5, і саме вони розіграють між собою чемпіонський титул та головний приз у 8000 гривень: «7*я» (Чернігів), «Любимая» (Суми), «Збірна НАУ» (Київ), «Только молодость, только фольклор» (Мурманськ), «Квартира Павлова» (Київ). На тебе чекають феєрія гумору і море позитиву! Приходь та дізнайся першим ім’я нового чемпіона Прилуцької ліги КВН! Подовження тривалості життя сміхом гарантовано:) Ціна квитків за попереднім продажем – 25 гривень, напередодні гри – 30 гривень. Ігри Відкритої телевізійної ліги КВН «Прилуки» проходять за підтримки депутата Чернігівської обласної ради, Почесного громадянина м. Прилуки Анатолія Мирошниченка.

СТО

з8 . бе 00 д зв о их 18. ідн 00 их

16

♦ ремонт легкових автомобілів та мікроавтобусів; ♦ професійний шиномонтаж; ♦ найбільший вибір автогуми

м. Прилуки, вул. Котляревського, 64

Тел.: (050)313-14-97

Гарно придумали

ЯЛИНКА… З КАВИ?

У Прилуках є заклади, де діти можуть творчо розвиватися, – це ні для кого не новина. У Школі мистецтв вирішили піти ще далі: долучити до рукоділля не лише діток, а й цілі сім’ї. Про це розповіла директор Наталія Ярошенко: – Торік у грудні ми започаткували родинний конкурс для сімей учнів нашого закладу, який отримав назву «Арт-ялинка». Приємно, що учасників було багато, хоча це спричинило складнощі з визначенням переможця. Відтак, виділили кілька номінацій. Ті, хто зробив не одну ялинку, потрапили до номінації «Найактивніший учасник». Оскільки сім’ї підійшли до конкурсу креативно, з фантазією, з’явилася номінація «За оригінальність матеріалу» (використовували і пластик, і дерево, й індичаче пір’я, і листочки з квітів), й окремо – «Паперова оригінальність», адже чимало робіт виготовлено саме з паперу. Цікавими були експонати групи «Смачна ялинка» – з кави, цукерок, макаронів... Новорічні красуні з ниток увійшли до номінації «Чарівний клубок».

14 січня, на Старий Новий рік, ми підвели підсумки, нагородили переможців та учасників. Вони отримали грамоти, солодкі подарунки (щоб сім’я могла зібратися разом і почаювати), а також ялинкові прикраси-хатинки, що символізують рідний дім. Хотілося б, аби кожного Нового року родини наших вихованців, прикрашаючи ялинку, згадували цей конкурс. Отже, найактивнішим учасником стала родина Катерини Петренко. За оригінальність матеріалу відзначена

«команда» Аліни Кисіль, а за паперову оригінальність – Валерія Котеленець&сім’я. У номінації «Смачна ялинка» кілька місць: перше посіла родина Катерини Лисогор, друге – Юлії Кузьменко, третє – Злати Житньової. У «Чарівному клубку» талант показали сім’ї Ангеліни Онищенко та наймолодшої учасниці – п’ятирічної Анастасії Воєводіної. Конкурс «Арт-ялинка» пройшов уперше, проте не востаннє. Наталія Миколаївна поділилася планами, що наступного разу він розпочнеться раніше, і, можливо, відбудеться продаж ялинок (цього разу вже були бажаючі купити окремі екземпляри), а отримані кошти будуть перераховані, приміром, нужденним діткам до дня Святого Миколая. Узагалі, ідей багато. 14 січня в Школі мистецтв відкрилася і вже традиційна виставка «Зимові візерунки». Тут представлені не лише картини учнів закладу. Родзинкою виставки є оригінальні різдвяні зірки, виготовлені з ниток, та ялинкові прикраси із солоного тіста. Людмила Савченко

М-н «ПРЕСТИЖНЕ ВЗУТТЯ» »

Здаються в оренду офісні приміщення в центральній частині Прилук (новобудова). Ремонт, усі комунікації, система кондиціонування, телефон, Інтернет, охорона, парковка.

Довідки за телефоном:

(066)024-54-66 Здається в оренду магазин «Новинка» (площа 108 кв. м). Зручне розташування – центр Прилук, між «Фуршетом» і «Практикою».

Тел. для довідок: 3-45-42

Нова колекц³я ц «Зима-2013» Чоловіче та жіноче взуття виробництва Туреччини Тільки у нас найбільший в Прилуках вибір стильного та модного взуття

вул. Київська, 172 Четвер, 24 січня

вночі -14 ... -12 вдень -10 ... -9 Мінлива хмарність

(067)401-17-75, (066)160-98-76

П’ятниця, 25 січня

вночі -16... -14 вдень д -13 ... -12 Суцільна хмарність

Субота, 26 січня

Понедiлок, 28 січня

Вiвторок, 29 січня

вночі -21 ... -19 вдень -17 ... -15

Недiля, 27 січня

вночі -23 ... -21 вдень -19 ... -17

вночі -20 ... -18 вдень -15 ... -13

Ясно

Ясно

Ясно

вночі -16 ... -14 вдень -12 ... -9 Мінлива хмарність

Середа, 30 січня

вночі -9 ... -6 вд вдень д -4 ... -2 Суцільна хмарність

Відомості Чернігівщини  

інформаційно-аналітичний тижневик