Page 1

ÏÐÈËÓ××ÈÍÀ Ãàçåòà âèäàєòüñÿ ç 24 ÷åðâíÿ 1914 ðîêó

¹41 (15146-15147)

÷åòâåð 13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

 НÎÂИНАÕ, ПÎÄIßÕ, ÊÎÌÅНÒАРßÕ

МИРНІ І ВОЄННІ ДОРОГИ ВІТИ КУПРІЙ

ВІД ЯРМАРКУ ПРИЛУКИ МАЮТЬ ТІЛЬКИ ЗИСК

На апаратній нараді міського голови підбили підсумки проведення шістнадцятого міжрегіонального Воздвиженського ярмарку, який вирував у Прилуках 24 та 25 вересня. За словами заступника міського голови Олександра Сивенка, участь у ньому за кількістю торгових місць взяв 1701 учасник, що за офіційними даними на тридцять учасників більше, ніж у попередньому році. Найбільшу з представлених, майже 50 відсотків, складала група промислових товарів. - Але в тому, що ярмарок з року в рік розростається, є свої переваги і недоліки, - зазначив Олександр Сивенко. – Їх треба враховувати при підготовці до наступних ярмарків. Зокрема, подбати про оновлення презентаційного матеріалу про Прилуки, в організаційний збір включити суму для відновлення зелених зон, забезпечити ярмарок встановленням ретрансляторів по всій його площі тощо. Міський голова Ольга Попенко зауважила, що необхідно також продумати на

майбутнє шляхи організації проплати за участь у ярмарку виключно попередньо і по перерахунку. Оскільки є прецендент, що п’ятдесят приватних підприємців відмовилися сплатити організаційний внесок за другий день участі у ярмарку. За словами керівника комунального підприємства «Прилукижитлобуд» В’ячеслава Сивенка, яке справляло з учасників організаційний збір, місто від проведення ярмарку заробило 320 тисяч гривень. Ці кошти були використані для організації та проведення самого ярмарку в сумі майже 275 тисяч гривень та для відзначення Дня міста - в сумі майже 118 тисяч гривень. Крім того, підприємство сплатило майже 54 тисячі податку на додану вартість. І на рахунку ще залишилося 46 тисяч гривень, які, за словами міського голови, будуть використані для відзначення новорічних свят у місті, зокрема і на оновлення прикрас для головної ялинки міста, відкриття якої традиційно заплановане на 19 грудня. Як зазначила міський голова Ольга Попенко, на відзначення Дня міста і прове-

дення Воздвиженського ярмарку з міської казни не було витрачено жодної копійки. І оренда сцени, і концертні програми були оплачені виключно меценатами та спонсорами, які постійно надають матеріальну допомогу місту. Серед них як народні депутати, депутати обласної ради, так і керівники підприємств міста. Крім того, міський голова подякувала всім керівникам структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств, головам комітетів самоорганізації населення, керівникам освітніх та медичних закладів, правоохоронних органів, працівникам підприємств за плідну і добросовісну роботу по організації та проведенню ярмарку.

У цієї чарівної жінки – два позивних: «мама» і «годувальниця». Далеко не кожен представник сильної статі здатен на те, чим вона займається. 32-річна прилучанка Віта Купрій - заступниця керівника громадської організації «Патріот. Прилуки», активна волонтерка, яка, раз на два або три тижні, бере участь у поїздках до зони АТО. У характері Віти поєдналися, здавалося б, несумісні риси: твердість, поступливість, безстрашність, доброта, суворість і привітність. Вони й допомагають бути на висоті. Всюди! У рідному місті, де про її діяльність відгукуються двояко: більшість городян схвалює активність, із якою Віта Купрій разом зі своїми місцевими соратниками збирає допомогу для наших захисників; інші (таких, на щастя, меншість!) – саркастично посміхаються. На передовій кожен «мамин» приїзд дає можливість хлопцям відчути подих рідного дому, наснажує переконанням, що там, на мирній території, чекають не дочекаються їхнього повернення. …Хоч повсякдення пані Віти вщент завантажене справами, вона одразу погодилася на розмову. Не для того, щоб попіаритися. Піару в її житті й так вистачає. Волонтерці було про що розповісти читачам. І хотілося, щоб кожен із них вибудував у своїй уяві об’єктивну картину непростого волонтерського життя.


2

Офіційно

ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, УЧАСНИКИ АТО, КОЗАКИ, ВСІ ЖИТЕЛІ ПРИЛУЧЧИНИ!

Вітаю вас зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі, – Днем захисника України і Днем українського козацтва. Немає, мабуть, такої родини, з якої хтось би не служив у збройних силах, не воював проти нацизму. Багато сімей проводжало своїх рідних в зону проведення АТО на українському сході. На жаль, не всі дочекалися своїх героїв додому живими, непокаліченими. Їм має бути приділена особлива увага. Останнім часом набирає сили козацький рух, який живить патріотичними почуттями наші громади, виховує в дусі патріотизму нашу молодь. Дорогі захисники Вітчизни! Нехай ваші сила та мужність завжди живляться любов’ю та підтримкою рідних і близьких. А вдома на вас завжди чекає затишна гавань. Міцного здоров’я вам, успіхів та надійного тилу! І нехай вам завжди буде кого захищати, та не буде від кого! Олег ДМИТРЕНКО, народний депутат України від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

ТЕЛЕФОННИЙ ЗВ’ЯЗОК

18 жовтня 2016 року з 10.00 до 12.00 години відбудеться прямий телефонний зв’язок голови райдержадміністрації Ковтун Валентини Миколаївни з населенням району за телефонами: 3-13-33, 3-11-49.

У КОРИДОРАХ МІСЬКОЇ ВЛАДИ ЗВІТУВАЛА «МУНІЦИПАЛЬНА ПОЛІЦІЯ»

- За І півріччя підприємством розглянуто 215 усних звернень та 68 письмових заяв, виконано 47 доручень, складено 179 адміністративних протоколів, з них 138 протоколів направлено до адміністративної комісії виконавчого комітету Прилуцької міської ради та 41 направлено для прийняття рішення за місцем проживання правопорушника, винесено 54 приписи та 737 попереджень. Під час реагування на усні та письмові звернення громадян щодо порушення правил благоустрою, паркування автомобілів на територіях зелених насаджень на власників авто складено 52 адміністративних протоколи, за складування відходів, гілля у невідведених місцях та будівельних матеріалів - 7 протоколів, за спалювання відходів та рослинних решток - 3 протоколи, за утримання об’єктів благоустрою у не належному стані, невжиття протиожеледних заходів - 11 протоколів, миття автомобілів на територіях зелених насаджень - 4 протоколи, за самовільне зайняття земельної ділянки під городництво - 6 протоколів, також за розклеювання оголошень та інформаційно-агітаційних плакатів, реклам у невизначених спеціально для цього місцях 34 протоколи, - звітував начальник КП «Муніципальна поліція» Микола Іваник перед деутатами міської ради. Однак очільнику закидали недостатній контроль за розклеюванням оголошень та незаконним встановленням біг-бордів. Просили посилити контроль за стихійною торгівлею і бути в роботі більш жорсткішими. Микола Іваник зауваження сприйняв і обіцяв підкорегувати роботу ввіреного йому підприємства. Депутати ж звіт керівника взяли до відома.

У ЦЕНТРІ СОЦСЛУЖБ – СВІЙ ПСИХОЛОГ

Одноголосним рішенням депутати внесли зміни до структури і чисельності та затвердили Положення про Прилуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у новій редакції. Тепер у центрі є свій штатний психолог.

ЗА ГРОМАДСЬКИЙ БЮДЖЕТ МОЖНА БУДЕ ГОЛОСУВАТИ ЧЕРЕЗ САЙТ

Польський проект ПАУСІ виявив бажання в рамках експерименту впровадити у Прилуках електронне голосування за будь-який з 39 проектів громадського бюджету через сайт міської ради. У зв’язку з цим буде подовжено і термін підрахунку голосів до 10 листопада. Електронна система голосування впроваджується паралельно до звичайної. Ці та інші доповнення до Плану діяльності Прилуцької міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2016 рік представляв заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко. Депутати підтримали їх одноголосно.

ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ ЗБІЛЬШИЛИ

Депутати підтримали зміни до Положення про Почесну грамоту виконавчого комітету Прилуцької міської ради в частині розміру виплати грошової винагороди. Відтепер до Почесної грамоти з нагоди ювілею депутати затвердили розмір грошової винагороди в сумі 300 гривень, звичайної – 200 гривень. Міський голова Ольга Попенко внесла пропозицію підготувати проект і щодо збільшення грошової винагороди до Почесної грамоти, якою нагороджується цілий колектив. Передбачається, що сума становитиме 1000 гривень. А ось до Подяк виплачувати грошові винагороди закон не дозволяє.

НЕФКО У ПРИЛУКАХ ВІДТЕРМІНОВУЄТЬСЯ

Про це під час сесії депутатам повідомила міський голова Ольга Попенко. Двадцять першого вересня разом зі своїм заступником Русланом Котлярем Ольга Михайлівна взяла участь у семінарі з муніципальних проектів у сфері енергоефективності, що проходив у Києві. У семінарі взяли участь посли всіх країн-учасників, крім Ісландії. Відбулося підписання угод. Утім, Прилуки в цей список поки що не потрапили. На даний час корпорація НЕФКО віддала перевагу невеличким проектам на 200 та 400 тисяч євро у містечках на Луганщині та Донеччині, де будуть утеплені та відремонтовані ряд лікарень та шкіл. - Нас запросили взяти участь у семінарі, бо ми теж є у планах. Наразі наше місто знаходиться на стадії підписання з корпорацією кредитної угоди. Чергове підписання угод у них заплановано на грудень. Можливо, тоді пощастить і нам, - зазначила міський голова. Нагадаємо, за сприяння НЕФКО у Прилуках планується модернізувати освітлення на шістнадцяти міських вулицях та здійснити заходи з енергозбереження у загальноосвітніх школах №№2 та 13, також у дошкільному навчальному закладі № 8. Сподіваємося, новими ліхтарями вулиці засяють у 2017 році.

ПРИЛУЧЧИНА

¹41 13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

14 жовтня - День захисника України

Шановні земляки!

14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва ми вшановуємо наших захисників – сивочолих ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій на території інших держав, ветеранів Збройних Сил, військових, які сьогодні стоять на варті миру, спокою, цілісності та незалежності нашої держави. Ми пам’ятаємо і тих, хто, виконуючи свій обов’язок, заплатив власним життям. Це свято символізує нерозривність часів і поколінь, адже в усі віки справа захисту своєї Батьківщини була найвищим проявом патріотизму і громадського єднання. В цей день вітаємо усіх справжніх чоловіків і бажаємо вам міцного здоров’я, стійкості та бадьорості духу. Хай рідна домівка буде для кожного з вас надійним тилом. Родинної злагоди вам та достатку, радості, добра, успіхів у благородній справі служіння українському народу! Будьте сильні вірою, надією і любов’ю. Нехай завжди буде мирним небо над нашою Україною! Голова Голова районної ради райдержадміністрації Василь МАЛИК. Валентина КОВТУН.

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Уже вдруге в нашій державі урочисто відзначається День захисника України 14 жовтня – у день одного з найбільших православних свят запорізьких козаків – Козацької Покрови. Це свято вшанування всіх захисників нашої української землі, нашої нації, нашого народу. Ми пам’ятаємо, як боролись за волю українські козаки та січові стрільці, як бились проти нацизму в роки Другої світової війни українські вояки. Сучасні лицарі, вірні сини Батьківщини – воїни неоголошеної війни на сході України, як колись славні козаки, захищають рідну землю від російських агресорів та їхніх ставлеників на окупованих територіях, є надійним щитом для своїх матерів, дітей і дружин. Ми вдячні їм за бойову звитягу і готовність стояти на захисті незалежності України до переможного кінця. Зі святом вас, наші захисники! Ми вітаємо всіх жителів Прилуччини з Днем захисника України і Днем українського козацтва, а також зі святом Покрови Пресвятої Божої Матері, яка оберігає наших воїнів на лінії протистояння. Бажаємо всім здоров’я, благополуччя і сил дочекатись своїх синів та батьків із зони АТО живими та здоровими, миру на всій українській землі. І від підступних сил ворожих, Що нашу землю гнітять знов, Завжди хай буде на сторожі Від Богородиці Покров. Рада районної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» та фракція БПП «Солідарність» у районній раді.

Розглянуто на колегії Цього року здійснено поточні ре- ції по пільгах, субсидіях, порядку їх У ПРИЛУКАХ НОВИЙ монти 28 клубних та бібліотечних використання і т. д. закладів. Зараз ведеться заготівля ВІЙСЬККОМІСАР місцевого палива – дров. КРАДУТЬ МАСЛО Відкриваючи розширене засі-

дання колегії райдержадміністрації, голова райдержадміністрації Валентина Ковтун представила нового військового комісара Прилуцько-Варвинського ОМВК Івана Черняка, якого введено до складу колегії, та побажала йому успіхів у роботі.

ДЕ ГАЗОМ, А ДЕ ДРОВАМИ

До роботи в осінньо-зимовий період повністю готові 4 котельні закладів охорони здоров`я, підпорядкованих центральній районній лікарні. Для забезпечення опалення фельдшерсько-акушерських та фельдшерських пунктів проводиться заготівля місцевого палива та укладається договір на газопостачання із ТОВ “Чернігівгаз Збут”. За кошти спонсорів та місцевих бюджетів у приміщеннях шкіл замінено 180 вікон на металопластикові. У котельнях Сухополов`янської та Дідівської шкіл встановлені котли на альтернативних видах палива. Проводяться підготовчі роботи для встановлення твердопаливних котлів у котельнях Охіньківської та Ряшківської шкіл.

Голова райдержадміністрації Валентина Ковтун на колегії РДА висловила стурбованість тим, що більшість будинків культури, клубів та бібліотек взимку не опалюються належною мірою, що негативно позначається на ефективності роботи цих закладів.

Низку проблемних питань порушив головний інженер Прилуцького РЕМ Юрій Кардаш. За його словами, цього року знову мало місце таке злісне явище, як крадіжки трансформаторного масла. Загалом 1200 кілограмів його було злито із 5 трансформаторів. Такі крадіжки приводять до перебоїв у постачанні електроенергії, забезПід час обговорення Линовиць- печенні нею медичних та інших кий селищний голова Олександр закладів, побутових незручностей Назарко зауважив, що багато не- і негараздів тощо. порозумінь у населення виникає з приводу оплати за спожитий природний газ. Даючи роз`яснення, присутній на засіданні начальник Прилуцького УГГ ПАТ “Чернігівгаз”, При настанні складних погодних член колегії Василь Дрюк сказав, умов можуть статися вимушені, що якщо раніше їхнє підприємство аварійні відключення електроенербуло фактично монополістом, за- гії. Тому Ю.Кардаш порадив заклаймаючись проектними, будівель- дам медицини та освіти закупити ними роботами, газопостачанням, для себе на всяк випадок автономто на сьогодні позбулося цих функ- ні електростанції. А на запитання, цій і працює лише над розподілом, чи будуть взимку віялові відклютранспортуванням газу до спо- чення, відповів: поки що вони не живачів. Тому з усіх питань щодо плануються, передумов для цього оплати за спожитий газ тепер або- немає. В цілому, він запевнив Принентам треба звертатися не до них луцький РЕМ готовий до забезпе(на вул. Пушкіна), а у центр по вул. чення безперебійної подачі елекКоптєва у Прилуках, де знаходить- троенергії в опалювальний період. ся і представник ТОВ “Чернігівгаз У роботі колегії взяв участь голоЗбут”, яким надаються консульта- ва районної ради Василь Малик.

ЯК ОПЛАТИТИ ГАЗ

БЕЗ ВІДКЛЮЧЕНЬ. ПОКИ ЩО

Тиждень у райдержадміністрації 3 жовтня У відеонараді під головуванням Валерія Куліча – голови Чернігівської обласної державної адміністрації, взяла участь голова райдержадміністрації Валентина Ковтун. Під час наради акцентувалася увага на питаннях, що стосуються життєдіяльності територій, дотримання вимог регламенту обласної державної адміністрації та відповідно райдержадміністрацій. 4 жовтня Щотижневу робочу нараду перший заступник голови райдержадміністрації Денис Росовський провів з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій і служб, в ході якої були обговорені питання життєдіяльності району на поточний тиждень та на найближчу перспективу серед яких: про хід виконання комплексних заходів з підготовки закладів бюджетної сфери району до опалювального сезону, про формування освітньої мережі району та контроль навчального процесу в малокомплектних школах, про підготовку та проведення у районі урочистих заходів з нагоди Дня захисника України. с. Удайці Виїзний особистий прийом громадян проведено заступником голови райдержадміністрації Володимиром Бобошком на території Удайцівської сільської ради. Тематика звернень громадян: щодо роботи автоперевізника, можливості зміни графіку руху автобусу, стан утриман-

ня та ремонт автодороги по напрямку Линовиця-Удайці, незадовільні послуги телефонного зв’язку, розрахунки за оренду земельних часток (паїв), об’єднання територіальних громад. Заступник голови райдержадміністрації відвідав Удайцівську ЗОШ І-ІІ ст. та обговорив питання благоустрою території та приміщення з директором навчального закладу. 5 жовтня смт. Линовиця Відбулося відкриття меморіальної дошки заслуженому вчителю України Рибакову Володимиру Анатолійовичу на фасаді Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст. та змагання з легкоатлетичного кросу серед шкіл району, присвячене пам’яті Рибакова В.А. У відкритті взяли участь начальник відділу освіти райдержадміністрації, Линовицький селищний голова, директор Линовицької ЗОШ І-ІІІ ст., заслужений тренер України з легкої атлетики. У змаганнях з легкоатлетичного кросу взяли участь учні 16 шкіл району. Найспритнішими в командному заліку стали учні Дідівської ЗОШ І-ІІІ ст. У турнірі з футболу серед команд юнаків та дівчат ДЮСШ м. Прилуки, м. Пирятин, м. Гребінка та Прилуцького району переможцями серед дівчат стала команда Линовицького відділення районної ДЮСШ, а серед юнаків першість виборола команда ДЮСШ м. Гребінка. 6 жовтня с. Білорічиця Зустріч керівництва району з

громадянами, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку відбулася на території Білорічицької сільської ради. 16 ветеранам війни були вручені святкові продуктові набори. Музичне вітання підготували вихованці місцевої школи. с. Петрівка Загальнорайонна акція по підтримці громадян, які перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі та проживають вдома, з нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку проведена на території Петрівської сільської ради, 5 ветеранам війни були вручені святкові продуктові набори. 7 жовтня Виїзний особистий прийом громадян проведено першим заступником голови райдержадміністрації Денисом Росовським на території Ладанської селищної ради. Обговорені питання: ремонту проїзної частини по вул. Миру, призначення субсидій на оплату житлово-комунальних послуг на новий опалювальний період, роздрібних цін на хліб та інші продовольчі товари, дотримання правил здійснення торговельної діяльності на території селища. Детальну інформацію про проведені заходи можна переглянути на офіційному сайті Прилуцької районної державної адміністрації – pladm.cg. Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.


ÏÎÍÅÄIËÎÊ 17 æîâòíÿ ÓÒ-1

6.00, 7.00, 8.00, 13.00, 18.40, 21.00 Íîâèíè. 6.15, 8.15 ÀãðîÅðà. 6.25, 7.05, 8.25 Ñìàêîòà. 6.35 Åðà áóä³âíèöòâà. 7.15 Ðàíîê. 8.35 Ïàñïîðòíèé ñåðâ³ñ. 9.00 ³÷íå. 9.10 Ò/ñ «Òðàâìà». 9.50 ÐÅ:ÔÎÐÌÀ. 10.25 ×îëîâ³÷èé êëóá. Ñïîðò. 11.55 Ïåðøà ñòóä³ÿ. 12.30 «Ñõåìè». 13.30 Êàçêè ˳ðíèêà Ñàøêà. 13.40 Õî÷ó áóòè. 14.00 Ñóñï³ëüíèé óí³âåðñèòåò. 14.50 Ôîëüê-music. 16.00 Òâ³é ä³ì. 16.30 Îðåãîíñüêèé ïóò³âíèê. 17.00 ³êíî â Àìåðèêó. 17.30 Ìîâàìè ñâ³òó. Ìèñòåöüêèé ïóëüñ Àìåðèêè. 18.00 Êíèãà.ua. 18.25 Íîâèíè. Ñâ³ò. 19.00 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.25, 22.45 Ç ïåðøèõ âóñò. 19.30 Ïðî ãîëîâíå. 20.00 Ïåðøà øïàëüòà. 20.30 Âåðåñåíü. 21.30 Íîâèíè. Ñïîðò. 21.50 Ò/ñ «Åïîõà ÷åñò³». 23.00 ϳäñóìêè. 23.20 Çîëîòèé ãóñàê. 23.50 Íà ñëóõó.

1+1

6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 «ÒÑÍ». 6.45, 7.10, 7.45, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.35 «Ìàøà ³ âåäì³äü». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ-2». 10.50, 12.20 «Ì³íÿþ æ³íêó-2». 14.10 «Ñë³ïà». 14.45 «Ìîëüôàð». 15.45 «Ñ³ìåéí³ ìåëîäðàìè - 6». 17.15 Ò/ñ «Óëàìêè ùàñòÿ-2». 20.30 «×èñòînews 2016». 21.00 Ò/ñ «Íàéêðàùèé» òèæäåíü ìîãî æèòòÿ». 22.00 «Ãðîø³».

²ÍÒÅÐ

6.00 «Ìóëüòô³ëüì». 6.20, 13.45, 14.20 Ä/ï «Ñë³äñòâî âåëè... «. 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 14.00, 17.40 Íîâèíè. 7.15, 8.10 «Ðàíîê ç ²ÍÒÅÐîì».

ÂIÂÒÎÐÎÊ 18 æîâòíÿ ÓÒ-1

6.00, 7.00, 8.00, 13.00, 18.40, 21.00 Íîâèíè. 6.15, 8.15 Åðà á³çíåñó. 6.20, 8.20 ÀãðîÅðà. 6.30, 7.05, 8.30 Ñìàêîòà. 7.15 Ðàíîê. 8.35 Ïàñïîðò.Ua. 9.00 ³÷íå. 9.10 Ò/ñ «Òðàâìà». 9.50 Óðÿä íà çâ’ÿçêó ç ãðîìàäÿíàìè. 10.25, 19.30 Ïðî ãîëîâíå. 10.55 Ñïîðò. Òèæäåíü. 11.25 ³éíà ³ ìèð. 12.05 ³êíî â Àìåðèêó. 12.30 Âåðåñåíü. 13.30 Êàçêè ˳ðíèêà Ñàøêà. 13.40 Øêîëà Ìåð³ Ïîïï³íñ. 14.00 Ñóñï³ëüíèé óí³âåðñèòåò. 14.50 Ïîäîðîæí³. 15.50 Áîðõåñ. Ðîçìîâè ïðî ðîçóìíå ç Êèðèëîì Ãàëóøêîì. 16.30 Ä/ñ «Ñìà÷í³ ïîäîðîæ³». 17.30 Ä/ñ «Íüþ-Éîðê». 18.25 Íîâèíè. Ñâ³ò. 19.00 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.25, 22.45 Ç ïåðøèõ âóñò. 20.00 ÐÅ:ÔÎÐÌÀ. 20.30 Íàø³ ãðîø³. 21.30 Íîâèíè. Ñïîðò. 21.50 Ò/ñ «Åïîõà ÷åñò³». 23.00 ϳäñóìêè. 23.20 Çîëîòèé ãóñàê. 23.50 Íà ñëóõó.

1+1

6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 «ÒÑÍ». 6.45, 7.10, 7.45, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.35 «Ìàøà ³ âåäì³äü». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ-2». 10.50, 12.20 «Ì³íÿþ æ³íêó-2». 14.10 «Ñë³ïà». 14.45 «Ìîëüôàð». 15.45 «Ñ³ìåéí³ ìåëîäðàìè - 6». 17.15 Ò/ñ «Óëàìêè ùàñòÿ -2». 20.30 «×èñòînews 2016». 21.00 Ò/ñ «Íàéêðàùèé» òèæäåíü ìîãî æèòòÿ». 22.00 «Æèòòÿ áåç îáìàíó 2016».

²ÍÒÅÐ

6.00 «Ìóëüòô³ëüì». 6.20, 13.10, 14.20 Ä/ï «Ñë³äñòâî âåëè... «. 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 14.00, 17.40 Íîâèíè.

9.20, 12.25 Õ/ô «Ëàá³ðèíòè äîë³». 15.00 «Æäè ìåíÿ». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³». 21.00 Ò/ñ «25-à ãîäèíà».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.50, 7.15, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00 Ïî䳿. 9.15 dzðêîâèé øëÿõ. 11.10 Õ/ô «Æèòòÿ ï³ñëÿ æèòòÿ». 13.10, 15.30 Ò/ñ «Çíàéòè ÷îëîâ³êà ó âåëèêîìó ì³ñò³». 18.00 Ò/ñ «Ñï³âà÷êà ³ ñóëòàí». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 20.55 Ò/ñ «Íà ë³í³¿ æèòòÿ». 23.00 Ïî䳿 äíÿ. 23.30 Õ/ô «Öàð ñêîðï³îí³â 2: Ñõîäæåííÿ âî¿íà».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.00, 7.15 Kids Time. 6.02, 7.17 Ì/ô. 9.10 Õ/ô «Òîð 2: Öàðñòâî òåìðÿâè». 11.20 Õ/ô «Ìåñíèêè». 14.20 Ò/ñ «Íå ðîäèñü âðîäëèâà». 18.00 Àáçàö. 19.00 Ðåâ³çîð. 22.00 Ñòðàñò³ çà ðåâ³çîðîì.

ÑÒÁ

6.15, 16.00 «Âñå áóäå äîáðå!» 8.15 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 10.20, 18.30 «Çà æèâå!» 11.50 Õ/ô «Ñâàäüáà â Ìàëèíîâêå». 13.40 «Áèòâà ýêñòðàñåíñîâ 16». 18.00, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 20.00, 22.35 «Õàòà íà òàòà».

ICTV

6.50, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Ôàêòè. 9.15 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. ϳäñóìêè. 10.15 Õ/ô «Îñòð³â». 13.30 Äèâèòèñü óñ³ì! 14.25, 16.20 Õ/ô «Ïðèìàðíèé ãîíùèê». 16.55 Õ/ô «Ïðèìàðíèé ãîíùèê-2. Äóõ ïîìñòè». 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 20.20 Á³ëüøå í³æ ïðàâäà. 21.35 Ò/ñ «Íþõà÷-2». 22.35 Ñâîáîäà ñëîâà.

ÒÅÒ

6.00 Ìàëÿòà-òâ³éíÿòà. 6.45 Áàéäèê³âêà. 7.10, 9.55 Ì/ô. 8.00 ÌóëüòMX (I). 10.25 Õ/ô Êîðîëü ïîâ³òðÿ. Çîëîòà ë³ãà 12.00, 17.55, 23.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 21.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 14.00, 20.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 15.00 Ò/ñ «Äîìàøí³é àðåøò». 7.15, 8.10 «Ðàíîê ç ²ÍÒÅÐîì». 9.20, 12.25, 21.00 Ò/ñ «25-à ãîäèíà». 15.40 «Ñ³ìåéíèé ñóä». 16.40 «Äàâàé îäðóæèìîñÿ». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.00, 13.15, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00 Ïî䳿. 7.15, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 9.15 dzðêîâèé øëÿõ. 11.15 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 15.50, 20.55 Ò/ñ «Íà ë³í³¿ æèòòÿ». 18.00 Ò/ñ «Ñï³âà÷êà ³ ñóëòàí». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 23.00 Ïî䳿 äíÿ. 23.30 Ò/ñ «C.S.I.: Íüþ-Éîðê».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.35, 7.55 Kids Time. 6.37 Ì/ô. 7.57 Ò/ñ «Ñïåöçàã³í Êîáðà». 9.55 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíüêà». 14.20 Ò/ñ «Íå ðîäèñü âðîäëèâà». 18.00 Àáçàö. 19.00 Ïîëîâèíêè (II). 21.00 Êè¿â âäåíü ³ âíî÷³. 22.00 Ëþáîâ íà âèæèâàííÿ.

ÑÒÁ

7.10, 16.00 «Âñå áóäå äîáðå!» 9.10 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 10.05, 18.30 «Çà æèâå!» 11.25 «ÌàñòåðØåô - 5». 18.00, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 20.00, 22.45 «ÌàñòåðØåô - 6».

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 10.00 Ò/ñ «Îñòð³â íåïîòð³áíèõ ëþäåé». 11.55, 13.20 Õ/ô «Ñïåö³àëüíå çàâäàííÿ». 14.25 Ò/ñ «Â³ää³ë 44». 15.20, 16.20, 21.35 Ò/ñ «Íþõà÷-2». 16.55 Ò/ñ «Âèíèùóâà÷³». 20.20 Ãðîìàäÿíñüêà îáîðîíà. 22.25 Õ/ô «Îðäåð íà ñìåðòü».

ÒÅÒ

6.00 Ìàëÿòà-òâ³éíÿòà. 6.45 Áàéäèê³âêà. 7.10, 9.55 Ì/ô. 8.00 ÌóëüòMX (I). 10.50 Õ/ô «Çîðÿí³ òàëÿðè». 12.00, 17.55, 23.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 21.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 14.00, 20.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 15.00 Ò/ñ «Äîìàøí³é àðåøò».

16.00 ³òàëüêà. 16.55, 22.00 Êðà¿íà Ó.

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 6.35, 8.30 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 7.05 «Top Gear». 8.10, 19.10 «ÄæåÄÀ²». 9.50 «Îáëîì.UA.» 11.00 «Ðåàë-Áîäðèò». 12.00 «Óêðà¿íñüê³ ñåíñàö³¿». 13.00 Ä/ï «Äåìáåëü». 13.55 «Ëþñòðàòîð 7, 62». 14.55 «Ëþñòðàòîð. Ñïåöïðîåêò». 15.50 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 18.30 «Ñïåöêîð». 19.30 «Ö³ëêîì òàºìíî». 20.00 Ò/ñ «Îñòàíí³é êîï». 20.50 Õ/ô «Ó ïîøóêàõ ñêàðá³â í³áåëóíã³â». 23.10 Õ/ô «Ñèíäáàä ³ Ìèíîòàâð».

ÍÒÍ

9.40, 19.30 Ò/ñ «Êóëàãèí è ïàðòíåðû». 10.40, 17.25 Ò/ñ «Äåòåêòèâû». 12.15 Õ/ô «Íàéòè è îáåçâðåäèòü». 13.45, 14.20, 21.30 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ - 12». 14.00, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.40 Ò/ñ «Ãàâàéè 5.0 - 5». 23.45 Ò/ñ «×èòàþùèé ìûñëè-3».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00 «Ïîïóððè». 6.05, 8.10, 22.20 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00, 10.50, 13.15 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.15, 8.45, 10.05, 16.40 Ì/ô. 7.00, 10.00 «Ïîïóò÷èê». 8.20, 12.45, 19.15, 21.25 «Ãîðäîñòü ìèðà». 9.00 «Ìàãàçèí íà äèâàíå». 11.00 «Ñîíàòà». 13.30 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê». 16.10, 21.50 «Àðõèâû èñòîðèè». 16.50, 22.30 «Áðèëëèàíò». 18.10 Õ/ô «Ëåãåíäà Áàãåðà Âàíñà». 19.40 Õ/ô «×åòâåðòûé òåíîð».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 11.00 Äåíü çàõèñíèêà Óêðà¿íè. 9.00, 20.00 ijÒâîÐà. 9.15, 20.15 Ö³êàâî çíàòè. 9.30, 17.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 19.00, 22.00 Íîâèíè. 19.40, 22.40 Ãðàí³ îñîáèñòîñò³.

×åðí³ã³â

8.00 «Òèæäåíü». 9.00 Òåëåâ³çîð. 9.40 Åòèêåò. 10.00 ×åðí³ã³âùèíà äóõîâíà. 10.20 Õ/ô «Êîðòèê». 16.00 ³òàëüêà. 16.55, 22.00 Êðà¿íà Ó.

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 6.35, 10.15 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 7.35, 11.05 «Îáëîì.UA.» 8.10, 19.10, 22.45 «ÄæåÄÀ²». 8.30, 18.30 «Ñïåöêîð». 9.00, 23.05 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 9.20 Ä/ï «Çàðó÷íèêè ïðàâîñóääÿ». 12.30 «Â³äåîá³ìáà». 14.05 Õ/ô «Â³éíà äðàêîí³â». 15.50 Õ/ô «Þðñüê³ ìèñëèâö³». 17.40, 20.00 Ò/ñ «Îñòàíí³é êîï». 19.30 «Ëþñòðàòîð. Ñïåöïðîåêò». 20.50 Õ/ô «Îñòàíí³é êîðäîí». 23.25 Õ/ô «Áóðîâà».

ÍÒÍ

6.15 Õ/ô «Íàéòè è îáåçâðåäèòü». 7.55, 9.00, 19.30 Ò/ñ «Êóëàãèí è ïàðòíåðû». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 10.30, 17.25 Ò/ñ «Äåòåêòèâû». 12.05 «Îõîòíèêè çà ïðèâèäåíèÿìè 13.45, 14.20, 21.30 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ - 12». 14.00, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.40 Ò/ñ «Ãàâàéè 5.0 - 5». 23.45 Ò/ñ «×èòàþùèé ìûñëè-3».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 19.35, 22.25 «Ïîïóððè». 6.05, 8.10 «Ïîïóò÷èê». 6.20, 8.00, 10.50, 13.15 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.15, 10.10, 16.40 Ì/ô. 7.00 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 8.30, 10.00, 12.45, 16.10, 21.45 «Ãîðäîñòü ìèðà». 9.00 «Ìàãàçèí íà äèâàíå». 11.00 «Ñîíàòà». 13.30 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê». 16.50, 22.30 «Áðèëëèàíò». 18.10 Õ/ô «Ëåãåíäà Áàãåðà Âàíñà». 19.15 «Çäîðîâüå». 19.40 Õ/ô «Ëþáîâü: Èíñòðóêöèÿ ïî ïðèìåíåíèþ». 22.15 «Îõîòíèêè çà ñîâåòàìè».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 11.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.40, 11.40 Ãðàí³ îñîáèñòîñò³. 9.00, 20.00 ijÒâîÐà. 9.15, 20.15 Ö³êàâî çíàòè. 9.30, 17.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 19.40, 22.40 Ñïåö³àëüíèé ðåïîðòàæ.

×åðí³ã³â

8.00, 20.00 Íîâèíè.ϳäñóìêè. 8.30 ßê öå áóëî. 9.00 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã». 9.30 Êðèì³íàë, îáîâ’ÿçîê, ïðàâî.

11.30 ×óäåñíèé êàíàë. 12.00, 14.00, 16.00 Íîâèíè.Ïóëüñ äíÿ. 12.15, 14.15, 17.30, 20.30 Àðãóìåíò. 12.20 Õ/ô «Ïîõìóðà-ð³÷êà». 13.40 Àçáóêà ðåìåñåë. 14.20 Àçáóêà ñìàêó. 14.40 Ì/ô. 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ. 17.45 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó». 20.00 Íîâèíè.ϳäñóìêè. 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà. 21.00 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã». 21.30 Êðèì³íàë, îáîâ’ÿçîê, ïðàâî. 21.45 Ìè Çàïîð³ææÿ Ìè Óêðà¿íà. 22.00 ijëîâèé ðèòì. 22.30 Óäîñâ³òà.

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.15 «Ìóëüòôèëüìû». 9.25 «Òîï-ìîäåëü ïî-ðóññêè». 10.20, 19.00 «Îð¸ë è Ðåøêà». 12.20 Ò/ñ «Äèêèé àíãåë». 14.00, 21.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Þáèëåéíûé ñåçîí». 16.00 «Ôàéíà Þêðàéíà». 17.00 «Ðàññìåøè êîìèêà». 18.00 «Çâàíûé óæèí». 20.00 Îð¸ë è Ðåøêà. Íà êðàþ ñâåòà 22.00 Õ/ô «Áëèçíåöû-Äðàêîíû».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30, 8.40 Ì/ô. 8.10 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 9.15 Êâàäðàòíûé ìåòð. 10.30, 15.00 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 11.20, 19.00 Êâàðòèðíûé âîïðîñ. 12.20, 22.00 Ìîÿ ïðàâäà. 13.10 Íåâåðîÿòíûå èñòîðèè ëþáâè. 16.00, 20.00 Óäà÷íûé ïðîåêò. 17.00, 21.40 Ôàçåíäà. 17.30, 20.50 Äà÷íûé îòâåò. 18.20, 23.00 Íàåäèíå ñî âñåìè. 23.40 Ïðàêòè÷åñêàÿ ìàãèÿ.

ÑÎËÍÖÅ

6.00 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 7.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.30 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 9.30, 19.00 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 11.00, 21.00 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 12.40, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 14.30, 23.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî». 15.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ Ëîñ-Àíäæåëåñ».

FOX

8.00, 11.25, 14.50 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 9.45 Ìè Çàïîð³ææÿ Ìè Óêðà¿íà. 10.00 ijëîâèé ðèòì. 10.30 Õ/ô «Êîðòèê». 11.40 Ñìàêîòà. 12.00, 14.00, 16.00 Íîâèíè.Ïóëüñ äíÿ. 12.15, 14.15, 17.30, 20.30 Àðãóìåíò. 12.20 Õ/ô «Ïîõìóðà-ð³÷êà». 13.40 Ñòåïîâèêè. 14.20 Óäîñâ³òà. 14.50 Ì/ô. 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ. 17.40 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó». 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà. 21.00 Áóäüòå çäîðîâ³. 21.30 ß ëþáëþ Óêðà¿íó. 22.00 Ñòîï êîðóïö³¿. 22.30 Àáåòêà çäîðîâ’ÿ.

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.15 «Ìóëüòôèëüìû». 9.25 «Òîï-ìîäåëü ïî-ðóññêè». 10.20, 19.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Øîïïèíã». 12.20 Ò/ñ «Äèêèé àíãåë». 14.00, 21.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Þáèëåéíûé ñåçîí». 15.00, 20.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Íà êðàþ ñâåòà». 16.00 «Ôàéíà Þêðàéíà». 17.00 «Ðàññìåøè êîìèêà». 18.00 «Çâàíûé óæèí». 22.00 ÊÂÍ. 23.00 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30, 8.40 Ì/ô. 8.10 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 9.15 Êâàäðàòíûé ìåòð. 10.30, 15.00 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 11.20, 19.00 Êâàðòèðíûé âîïðîñ. 12.20, 22.00 Ìîÿ ïðàâäà. 13.10 Íåâåðîÿòíûå èñòîðèè ëþáâè. 16.00, 20.00 Óäà÷íûé ïðîåêò. 17.00, 21.40 Ôàçåíäà. 17.30, 20.50 Äà÷íûé îòâåò. 18.20, 23.00 Íàåäèíå ñî âñåìè. 23.40 Ïðàêòè÷åñêàÿ ìàãèÿ.

ÑÎËÍÖÅ

6.00 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 7.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.30 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 9.30, 19.00 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 11.00, 21.00 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 12.40, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 14.30, 23.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

3

ПРИЛУЧЧИНА

Програми кабельного телебачення

13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

8.45, 20.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: ñïåöâ³ää³ë». 10.20 Ò/ñ «ßê ñêàçàâ Äæèì». 12.45, 16.15, 21.15 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: Ëîñ-Àíäæåëåñ». 14.10, 19.10 Ò/ñ «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè». 18.30 Ò/ñ «Ãîòåì».

Åâðîêèíî

7.00 Õ/ô «Ëþáîâ ó êâàäðàò³». 8.40 Õ/ô «Ãàéä-Ïàðê íà Ãóäçîí³». 10.15 Õ/ô «Ì³é øëÿõ». 12.40 Õ/ô «Øâèäê³ ä³â÷àòà». 14.10 Õ/ô «Íîâ³ ñâ³òè». 17.20 Õ/ô «13 ðàéîí: óëüòèìàòóì». 19.00 Õ/ô «Ë³òíÿ í³÷ ó Áàðñåëîí³». 20.30 Õ/ô «Êëîä ó äîïîìîãó». 21.55 Õ/ô «Ô³í³øíà ïðÿìà». 23.35 Õ/ô «Âèáóëèé». 23.50 Õ/ô «Ìîòóçêà».

ÒÂ-1000

6.10, 15.35 Õ/ô «Èäåíòèôèêàöèÿ». 8.10 Õ/ô «Ñîëèñò». 10.15 Õ/ô «Îò÷èì». 12.10 «Äîì ó îçåðà». 14.00 Õ/ô «11.14». 17.10 «Âëàñòåëèí êîëåö 2: Äâå êðåïîñòè» ôýíòåçè 12+ 20.10 «Êóäà ïðèâîäÿò ìå÷òû» ôàíòàñòèêà 12+ 22.10 Õ/ô «Ìàðèÿ - êîðîëåâà Øîòëàíäèè».

RTVi

13.30 Õ/ô «Ìíîãî øóìà èç íè÷åãî». 14.55, 19.40 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 16.45 Õ/ô «Êëþ÷è îò íåáà». 18.10 Õ/ô «Âàñ îæèäàåò ãðàæäàíêà Íèêàíîðîâà». 21.30 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Øåðëîêà Õîëìñà».

XXI

10.00, 18.00 Õ/ô «Êîðëåîíå». 10.55, 18.55 Õ/ô «Øàõðà¿». 12.35, 20.35 Õ/ô «Êîðíåëü». 14.15, 22.15 Õ/ô «Êðèæàíèé». 16.05 Õ/ô «Ïðîñò³ ðå÷³».

ÒÎÍÈÑ

6.00 «Òàêîâà ñïîðòèâíàÿ æèçíü. Þðèé Òàìì». 6.30 «Îòãîëîñêè». 7.00, 21.00 Çîîïàðêè ìèðà. 9.50, 16.50 «Àëëî, äîêòîð!» 11.15, 19.45 Ä/ô «Äíåâíèêè Âòîðîé ìèðîâîé âîéíû: äåíü çà äíåì». 13.45, 16.10 Ïóòåøåñòâèå â öàðñòâî æèâîòíûõ. 14.40, 23.00 Âîçäóøíûå âîèíû. 17.45 ×àðóþùèå ìèðû. 18.15 «Èïîñòàñè ñïîðòà». 18.40  ãîñòÿõ ó Äìèòðèÿ Ãîðäîíà. Èííà Ìàêàðîâà. 21.40 ßçûê æèâîòíûõ. 22.10 Ïðèêëþ÷åíèÿ Îñòèíà Ñòèâåíñà.

Áèãóäè

6.00 Ì/ô. 7.20 Õ/ô «Òàì, íà íåâåäîìûõ äîðîæêàõ...» 8.30, 15.30, 23.00 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». 9.00, 16.00 Ò/ñ «Àíãåë èç Îðëè». 10.00 «Òàéì-êîä». 11.00 Ò/ñ «×åìïèîí». 12.40, 15.00 «Íåèçâåñòíàÿ ïëàíåòà». 13.15 «Çîëîòîé âåê». 14.00, 21.00 Ò/ñ «Åâðîïåéñêèé êîíâîé». 17.00, 19.00, 22.00 Íîâîñòè RTVi. 17.10, 19.10, 22.25 Îñîáîå ìíåíèå. 18.00 Ò/ñ «Ãðîìîâû». 20.00, 23.30 Ò/ñ «Óõîäÿùàÿ íàòóðà».

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 8.00 Êðàñîòêà çà 12 ÷àñîâ. 11.00, 16.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 12.15 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 13.10, 18.30 Êëèíèêà. 13.35, 19.10 Ãàäàëêà. 14.30, 23.10 Ò/ñ «Ñåñòðû ïî êðîâè». 15.30, 20.00 Ò/ñ «Áðàòüÿ».

21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå - 7». 22.00 Ò/ñ «Ïåðåâîç÷èê». 23.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà».

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.23, 13.33, 17.14, 22.22 Ñîêðîâèùà ñàäà. 6.43, 8.31, 11.38, 15.24 Ñîáûòèÿ. 6.55, 12.02 Ïàñå÷íèê. 7.04 Ñïàñòè ôåðìó. 7.35, 9.48, 10.22, 12.57, 14.22,

Òåëåêëóá

Enter-ôèëüì

7.30, 9.00 «Top Shop». 8.00, 9.30 Ì/ô. 10.00 «Ìîÿ ïðàâäà». 10.50, 23.25 «Çâåçäû þìîðà». 12.00 Õ/ô «Êàðóñåëü».

15.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ Ëîñ-Àíäæåëåñ».

FOX

8.00, 11.25, 14.55, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 8.45 Ò/ñ «Ãîòåì». 9.35 Ò/ñ «Àãåíòè Ù.È.Ò.» 10.20 Ò/ñ «ßê ñêàçàâ Äæèì». 12.45, 16.20, 20.30, 23.25 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: Ëîñ-Àíäæåëåñ». 14.15, 18.30, 19.50 Ò/ñ «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè». 19.10 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: ñïåöâ³ää³ë». 21.15 Ò/ñ «Ñë³ïà çîíà».

Åâðîêèíî

8.05 Õ/ô «Àðí: Ëèöàð-òàìï볺ð». 10.20 Õ/ô «Àðí: Îá’ºäíàíå êîðîë³âñòâî». 12.25 Õ/ô «Íà ïàóç³». 13.45 Õ/ô «Ïðèñòåáí³òü ðåìåí³». 15.35 Õ/ô «Ãîëîä». 17.10 Õ/ô «Óáèâñòâà â Îêñôîðä³». 19.00 Õ/ô «Ëîðä Çëîä³é». 20.35 Õ/ô «Ïîòð³éí³ íåïðèºìíîñò³». 22.00 Õ/ô «Ìîëüºð».

ÒÂ-1000

6.10, 18.20 Õ/ô «Â îæèäàíèè âå÷íîñòè». 8.10 Õ/ô «Ìàðèÿ - êîðîëåâà Øîòëàíäèè». 10.20 Õ/ô «Èíêàññàòîð». 12.10 «Êóäà ïðèâîäÿò ìå÷òû» ôàíòàñòèêà 12+ 14.10 Õ/ô «Àíãåëû è Äåìîíû». 16.35 Õ/ô «Ìàíãëõîðí». 20.10 Õ/ô «À âîò è îíà». 22.10 Õ/ô «Ìå÷òû ñáûâàþòñÿ!»

RTVi

6.00 Ì/ô. 7.30, 17.10, 19.10, 22.25 Îñîáîå ìíåíèå. 8.05, 17.00, 19.00, 22.00 Íîâîñòè RTVi. 8.30, 15.30, 23.00 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». 9.00, 16.00 Ò/ñ «Àíãåë èç Îðëè». 10.00, 20.00, 23.30 Ò/ñ «Óõîäÿùàÿ íàòóðà». 11.00 Ò/ñ «×åìïèîí». 12.35, 15.00 «Íåèçâåñòíàÿ ïëàíåòà». 13.15 «Çîëîòîé âåê». 14.00, 21.00 Ò/ñ «Åâðîïåéñêèé êîíâîé». 18.00 Ò/ñ «Ãðîìîâû».

Òåëåêëóá

21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå - 7». 22.00 Ò/ñ «Ïåðåâîç÷èê». 23.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà».

Äåòñêèé ìèð

6.00, 12.00, 18.00 Õ/ô «Ìóæñêîé ðàçãîâîð». 7.30, 10.30, 13.30, 16.30, 19.30 Ì/ô. 9.00, 15.00 Õ/ô «Àëåøà Ïòèöûí âûðàáàòûâàåò õàðàêòåð», ì/ô «Ïåðâàÿ ñêðèïêà».

Äà÷à

Enter-ôèëüì

7.30, 9.00 «Top Shop». 8.00, 9.30 Ì/ô. 10.20 «Ìîÿ ïðàâäà». 11.10, 23.25 «Çâåçäû þìîðà». 12.20 Õ/ô «Èäåàëüíûé ìóæ». 14.00, 19.40 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 15.50 Õ/ô «Åñåíèÿ». 18.10 Õ/ô «Æåíèòüáà Áàëüçàìèíîâà». 21.30 Ò/ñ «Çàïèñêè î Øåðëîêå Õîëìñå».

XXI

10.00, 18.00 Õ/ô «Êîðëåîíå». 10.55, 18.55 Õ/ô «Ïðîðîöòâî». 12.55, 20.55 Õ/ô «Ìàäàì Íîáåëü. Êîõàííÿ çàðàäè ìèðó». 14.30, 22.30 Õ/ô «Åêcïðåñ äî Ïåê³íà». 16.15 Õ/ô «Ïðèíöèï íåâèçíà÷åíîñò³».

ÒÎÍÈÑ

6.00 «Òàêîâà ñïîðòèâíàÿ æèçíü. Íàòàëüÿ Äîáðûíñêàÿ». 6.30, 21.00 ßçûê æèâîòíûõ. 7.00, 22.10 Ïðèêëþ÷åíèÿ Îñòèíà Ñòèâåíñà. 9.50, 16.50 «Àëëî, äîêòîð!» 11.15, 19.45 Ä/ô «Äíåâíèêè Âòîðîé ìèðîâîé âîéíû: äåíü çà äíåì». 13.45 «Áóäüòå çäîðîâû!» 13.55, 16.15 Çîîïàðêè ìèðà. 14.45, 23.10 Âîçäóøíûå âîèíû. 17.45 Ñîöèàëüíûé ñòàòóñ. 18.35  ãîñòÿõ ó Äìèòðèÿ Ãîðäîíà. Èííà Ìàêàðîâà. 21.40 «Îòãîëîñêè».

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 8.00 Êðàñîòêà çà 12 ÷àñîâ. 11.00, 16.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 12.15 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 13.10, 18.30 Êëèíèêà. 13.35, 19.10 Ãàäàëêà. 14.30, 23.10 Ò/ñ «Ñåñòðû ïî êðîâè». 15.30, 20.00 Ò/ñ «Áðàòüÿ».

Äåòñêèé ìèð

6.00, 12.00, 18.00 Õ/ô «Ìðàìîðíûé äîì», ì/ô «Êîðàáëèê». 7.30, 10.30, 13.30, 16.30, 19.30 Ì/ô. 9.00, 15.00 Õ/ô «Ïëûâè, Êîðàáëèê..», ì/ô «Ïåòÿ è Êðàñíàÿ Øàïî÷êà».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11

16.22, 23.38 Âàø ñàä. 7.48, 9.00, 9.17, 9.45, 10.42, 12.25, 13.56, 14.36, 15.22, 15.52, 17.34, 18.45, 19.27, 20.20, 20.48, 21.16, 21.43, 23.36 Èäåè äëÿ æèçíè. 7.52 Íà äà÷å ó çâåçäû. 9.05 Öâåòû íà Äà÷å. 9.21, 17.37, 18.22, 19.56, 23.12 Çàãîðîäíûå ïðåìóäðîñòè. 10.44, 14.37 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 11.31, 13.25, 15.44 Ñàäû ìèðà. 12.28, 15.56, 22.46 Öâåòî÷íûé áëþç. 13.11, 16.35 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 13.58, 22.43 Ñäåëàé ñàì. 16.48, 19.02, 21.19 Ëàíäøàôòíûå õèòðîñòè. 18.48, 21.46 Öâåòû â äîìå. 19.29 Äîìàøíÿÿ ôåðìà. 20.23 Ýíöèêëîïåäèÿ ñòðîéêè. 20.52 Ðîçîâîå íàñòðîåíèå.

ÌÅÃÀ

6.00, 10.30 Âïå÷àòëÿþùèå êàäðû. 6.50 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 7.50 Ïðàâäà æèçíè. 8.50 Âûæèòü â Âåíåñóýëå. 9.40, 16.10 Àíàòîìèÿ áîÿ. 11.20, 18.50 Ïðàâèëà æèçíè. 12.10, 19.40  ïîèñêàõ èñòèíû. 13.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 14.10, 20.40 Ñåêðåòíûå èñòîðèè. 15.10 Îõîòíèêè íà íàöèñòîâ. 17.00 Áûòü íàñåêîìûì. 18.00 Âûæèòü âîïðåêè âñåìó. 21.40 Ñïðàâî÷íèê äèêîé ïðèðîäû. 22.40 Òàéíû àêóë. 23.40 Óíèêàëüíîå âèäåî.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

7.30 WATTS. 8.00, 12.30 Ñíóêåð. English Open. Ôèíàë. 9.30 Ëåãêàÿ àòëåòèêà. Ìàðàôîí. Àìñòåðäàì. 11.00, 14.00 Ñóïåðáàéê. Ýòàï ÷åìïèîíàòà ìèðà. Õåðåñ. Ïåðâàÿ ãîíêà. 11.30, 14.30 Ñóïåðñïîðò. Ýòàï ÷åìïèîíàòà ìèðà. Õåðåñ. 12.00, 15.00 Ñóïåðáàéê. Ýòàï ÷åìïèîíàòà ìèðà. Õåðåñ. Âòîðàÿ ãîíêà. 15.45, 21.30 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. Îáçîð. 16.15, 18.30, 22.00 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. «Àéëåíäåðñ» «Àíàõàéì». 17.00 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. «Âàíêóâåð» - «Êàðîëèíà». 19.40 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò Àíãëèè. ×åìïèîíøèï. 12-é òóð. «Äåðáè Êàóíòè» - «Ëèäñ». 21.00 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò Àíãëèè. ×åìïèîíøèï. Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.23, 10.23, 17.33, 21.14 Ñîêðîâèùà ñàäà. 6.44, 7.45, 8.59, 17.58 Ñäåëàé ñàì. 6.47, 10.55, 16.02 Ïàñå÷íèê. 7.02, 11.04 Ñïàñòè ôåðìó. 7.32, 9.53, 11.35, 13.48, 14.22, 16.57, 18.22, 20.22 Âàø ñàä. 7.49, 9.29, 20.48, 23.02 Ëàíäøàôòíûå õèòðîñòè. 8.14 Ýíöèêëîïåäèÿ ñòðîéêè. 8.38, 11.48, 13.00, 13.17, 13.45, 14.42, 16.25, 17.56, 18.36, 19.22, 19.52, 21.34, 22.45, 23.27 Èäåè äëÿ æèçíè. 8.45, 17.11, 20.35 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 9.05, 13.21, 21.37, 22.22, 23.56 Çàãîðîäíûå ïðåìóäðîñòè. 10.43, 12.31, 15.38, 19.24 Ñîáûòèÿ. 11.52 Íà äà÷å ó çâåçäû. 13.05 Öâåòû íà Äà÷å. 14.44, 18.37 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 15.31, 17.25, 19.44 Ñàäû ìèðà. 16.28, 19.56 Öâåòî÷íûé áëþç. 22.48 Öâåòû â äîìå. 23.29 Äîìàøíÿÿ ôåðìà.

ÌÅÃÀ

6.00, 10.30 Âïå÷àòëÿþùèå êàäðû. 6.50 Áàíäèòñêèé Êèåâ. 7.50 Ïðàâäà æèçíè. 8.50, 18.00 Âûæèòü â Âåíåñóýëå. 9.40, 16.10 Àíàòîìèÿ áîÿ. 11.20, 18.50 Ïðàâèëà æèçíè. 12.10, 19.40  ïîèñêàõ èñòèíû. 13.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 14.10, 20.40 Ñåêðåòíûå èñòîðèè. 15.10 Îõîòíèêè íà íàöèñòîâ. 17.00 Áûòü íàñåêîìûì. 21.40 Ñïðàâî÷íèê äèêîé ïðèðîäû. 22.40 Òàéíû àêóë. 23.40 Óíèêàëüíîå âèäåî.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

6.30, 9.30 Ñóïåðáàéê. Ýòàï ÷åìïèîíàòà ìèðà. Õåðåñ. Ïåðâàÿ ãîíêà. 7.00 Ñóïåðñïîðò. Ýòàï ÷åìïèîíàòà ìèðà. Õåðåñ. 7.30, 10.00 Ñóïåðáàéê. Ýòàï ÷åìïèîíàòà ìèðà. Õåðåñ. Âòîðàÿ ãîíêà. 8.00 Ëåãêàÿ àòëåòèêà. Ìàðàôîí. Àìñòåðäàì. 10.30 Ôóòáîë. «ÔÈÔÀ». 11.00 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò MLS. Ëó÷øèå ìîìåíòû. 11.30 Ñíóêåð. English Open. Ôèíàë. 12.30 Âåëîñïîðò. «Òóð äå Ôðàíñ»2017ã. Ïðåäñòàâëåíèå ìàðøðóòà. 14.00 Òåííèñ. Òóðíèð WTA. Ëþêñåìáóðã.


4

ПРИЛУЧЧИНА

ÑÅÐÅÄÀ 19 æîâòíÿ ÓÒ-1

6.00, 7.00, 8.00, 13.00, 18.40, 21.00 Íîâèíè. 6.15, 8.15 ÀãðîÅðà. 6.25, 7.05, 8.25 Ñìàêîòà. 6.35 Åðà áóä³âíèöòâà. 7.15 Ðàíîê. 8.35 Ïàñïîðò.Ua. 9.00 ³÷íå. 9.15 Ò/ñ «Òðàâìà». 9.55 Íàø³ ãðîø³. 10.25, 19.30 Ïðî ãîëîâíå. 11.00 Çàñ³äàííÿ Êàá³íåòó ̳í³ñòð³â Óêðà¿íè. 13.30 Êàçêè ˳ðíèêà Ñàøêà. 13.40 Õòî â äîì³ õàçÿ¿í? 14.00 Ñóñï³ëüíèé óí³âåðñèòåò. 14.50 Ñâ³òëî. 15.40 Ãðà äîë³. 16.10 Ìèñòåöüê³ ³ñòîð³¿. 16.30 Ä/ñ «Ñìà÷í³ ïîäîðîæ³». 17.30 Ä/ñ «Áîã â Àìåðèö³». 18.25 Íîâèíè. Ñâ³ò. 19.00 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.25, 22.45 Ç ïåðøèõ âóñò. 20.00 Àá³ë³òàö³ÿ. 20.30 Ñë³äñòâî. ²íôî. 21.30 Íîâèíè. Ñïîðò. 21.50 Ò/ñ «Åïîõà ÷åñò³». 22.40 Ìåãàëîò. 23.00 ϳäñóìêè. 23.20 Çîëîòèé ãóñàê. 23.50 Íà ñëóõó.

1+1

6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30, 23.15 «ÒÑÍ». 6.45, 7.10, 7.45, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.35 «Ìàøà ³ âåäì³äü». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ-2». 10.50, 12.20 «Ì³íÿþ æ³íêó-2». 14.10 «Ñë³ïà». 14.45 «Ìîëüôàð». 15.45 «Ñ³ìåéí³ ìåëîäðàìè - 6». 17.15 Ò/ñ «Óëàìêè ùàñòÿ -2». 20.30 «×èñòînews 2016». 21.00 Ò/ñ «Íàéêðàùèé» òèæäåíü ìîãî æèòòÿ». 22.00 «Ïîâåðí³òü ìåí³ êðàñó 2».

²ÍÒÅÐ

6.00 «Ìóëüòô³ëüì». 6.20, 13.10, 14.20 Ä/ï «Ñë³äñòâî âåëè... «. 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 14.00, 17.40 Íîâèíè.

×ÅÒÂÅÐ 20 ÆÎÂÒÍß ÓÒ-1

6.00, 7.00, 8.00, 13.00, 18.40, 21.00 Íîâèíè. 6.15, 8.15 Åðà á³çíåñó. 6.20, 8.20 ÀãðîÅðà. 6.30, 7.05, 8.30 Ñìàêîòà. 7.15 Ðàíîê. 8.35 Ïàñïîðò.Ua. 9.00 ³÷íå. 9.10 Ò/ñ «Òðàâìà». 9.50 «Ïëàí íà çàâòðà». 10.25, 19.30 Ïðî ãîëîâíå. 10.55 ×îëîâ³÷èé êëóá. 11.30 Ðîçñåêðå÷åíà ³ñòîð³ÿ. 12.30 Ñë³äñòâî. ²íôî. 13.30 Êàçêè ˳ðíèêà Ñàøêà. 13.40 ßê öå? 14.00 Ñóñï³ëüíèé óí³âåðñèòåò. 14.50 Íàäâå÷³ð’ÿ. Äîë³. 15.50 Ñïîãàäè. 16.30 Ä/ñ «Ñìà÷í³ ïîäîðîæ³». 17.30 Ä/ñ «Áîã â Àìåðèö³». 18.25 Íîâèíè. Ñâ³ò. 19.00 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.25, 22.45 Ç ïåðøèõ âóñò. 20.00 Prime time ç Ì.Ãîíãàäçå. 20.30 «Ñõåìè». 21.30 Íîâèíè. Ñïîðò. 21.50 Ò/ñ «Åïîõà ÷åñò³». 23.00 ϳäñóìêè. 23.20 Çîëîòèé ãóñàê. 23.50 Íà ñëóõó.

1+1

6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30 «ÒÑÍ». 6.45, 7.10, 7.45, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.35 «Ìàøà ³ âåäì³äü». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ-2». 10.50, 12.20 «Ì³íÿþ æ³íêó-2». 14.10 «Ñë³ïà». 14.45 «Ìîëüôàð». 15.45 «Ñ³ìåéí³ ìåëîäðàìè - 6». 17.15 Ò/ñ «Óëàìêè ùàñòÿ -2». 20.30 «×èñòînews 2016». 21.00 Ò/ñ «Íàéêðàùèé» òèæäåíü ìîãî æèòòÿ». 22.00 «Ñâ³ò íàâèâîð³ò - 7». 23.00 «Ïðàâî íà âëàäó 2016».

²ÍÒÅÐ

6.00 «Ìóëüòô³ëüì». 6.20, 13.10, 14.20 Ä/ï «Ñë³äñòâî âåëè... «. 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 14.00, 17.40 Íîâèíè. 7.15, 8.10 «Ðàíîê ç ²ÍÒÅÐîì». 9.20, 12.25, 21.00 Ò/ñ «25-à ãîäèíà». 15.40 «Ñ³ìåéíèé ñóä».

7.15, 8.10 «Ðàíîê ç ²ÍÒÅÐîì». 9.20, 12.25, 21.00 Ò/ñ «25-à ãîäèíà». 15.40 «Ñ³ìåéíèé ñóä». 16.40 «Äàâàé îäðóæèìîñÿ». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.00, 13.15, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00 Ïî䳿. 7.15, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 9.15 dzðêîâèé øëÿõ. 11.15 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 15.50 Ò/ñ «Íà ë³í³¿ æèòòÿ». 18.00 Ò/ñ «Ñï³âà÷êà ³ ñóëòàí». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 21.30 Ôóòáîë. ˳ãà ×åìï³îí³â ÓªÔÀ. «Äèíàìî» - «Áåíô³êà». 23.50 Ïî䳿 äíÿ.

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.40, 7.55 Kids Time. 6.42 Ì/ô. 7.57 Ò/ñ «Ñïåöçàã³í Êîáðà». 9.55 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíüêà». 14.25 Ò/ñ «Íå ðîäèñü âðîäëèâà». 18.00 Àáçàö. 19.00, 22.00 Õòî çâåðõó? - 5. 21.00 Êè¿â âäåíü ³ âíî÷³.

ÑÒÁ

6.45, 16.00 «Âñå áóäå äîáðå!» 8.45 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 9.40, 18.30 «Çà æèâå!» 11.00 «ÌàñòåðØåô - 5». 18.00, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 20.00, 22.45 «ÌàñòåðØåô - 6».

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 9.55 Ïàòðóëü. Ñàìîîáîðîíà. 10.15, 16.55 Ò/ñ «Âèíèùóâà÷³». 12.05, 13.20 Õ/ô «Îðäåð íà ñìåðòü». 14.30 Ò/ñ «Â³ää³ë 44». 15.25, 16.20, 21.35 Ò/ñ «Íþõà÷-2». 20.20 Ñåêðåòíèé ôðîíò. 22.30 Õ/ô «Ï³ä óê³ñ».

ÒÅÒ

15.00 Ò/ñ «Äîìàøí³é àðåøò». 16.00 ³òàëüêà. 16.55, 22.00 Êðà¿íà Ó.

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 6.35, 10.15 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 7.35, 11.05 «Îáëîì.UA.» 8.10, 19.10, 22.40 «ÄæåÄÀ²». 8.30, 18.30 «Ñïåöêîð». 9.00, 23.00 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 9.20 Ä/ï «Çàðó÷íèêè ïðàâîñóääÿ». 12.30 «Â³äåîá³ìáà». 14.05, 23.20 Õ/ô «Âèäàëèòè». 17.40, 20.00 Ò/ñ «Îñòàíí³é êîï». 19.30 «Ëþñòðàòîð 7, 62» (16+). 20.50 Õ/ô «Ðåïòèçàâð».

ÍÒÍ

6.40 Õ/ô «Äèêèé ïëÿæ». 7.55, 9.00, 19.30 Ò/ñ «Êóëàãèí è ïàðòíåðû». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 10.35, 17.25 Ò/ñ «Äåòåêòèâû». 12.05 «Îõîòíèêè çà ïðèâèäåíèÿìè». 13.45, 14.20, 21.30 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ - 12». 14.00, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.40 Ò/ñ «Ãàâàéè 5.0 - 5». 23.45 Ò/ñ «×èòàþùèé ìûñëè - 4».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 19.35 «Ïîïóððè». 6.05, 13.05 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00, 10.50, 13.15 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.15, 10.30, 16.40 Ì/ô. 7.00, 22.15 «Ïîïóò÷èê». 8.10, 12.45, 19.15 «Çäîðîâüå». 8.30, 10.00, 21.20 «Ãîðäîñòü ìèðà». 9.00 «Ìàãàçèí íà äèâàíå». 11.00 «Ñîíàòà». 13.30 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê». 16.10, 21.50 «Àðõèâû èñòîðèè». 16.50, 22.30 «Áðèëëèàíò». 18.10 Õ/ô «Ëþáîâü: Èíñòðóêöèÿ ïî ïðèìåíåíèþ». 19.40 Õ/ô «Ñëó÷àéíûé ðîìàí».

ÒÊ Ïðèëóêè

9.30 ß ëþáëþ Óêðà¿íó. 10.00 Àáåòêà çäîðîâ’ÿ. 10.30 Õ/ô «Êîðòèê». 11.40 Àçáóêà ñìàêó. 12.00, 14.00, 16.00 Íîâèíè. Ïóëüñ äíÿ. 12.15, 14.15, 17.30, 20.30 Àðãóìåíò. 12.20 Õ/ô «Ïîõìóðà-ð³÷êà». 13.25 ×óäåñíèé êàíàë. 14.20 Ñòîï êîðóïö³¿. 14.50 Ì/ô. 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ. 17.45 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè. 20.00 Íîâèíè. ϳäñóìêè. 20.40 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé. 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà. 21.00 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã». 21.30 Ðîçìîâà áåç íîòàö³é. 22.00 Åíåðãîìàí³ÿ. 22.30 ×àñ çì³í.

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.15 «Ìóëüòôèëüìû». 9.25 «Òîï-ìîäåëü ïî-ðóññêè». 10.20, 19.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Øîïïèíã». 12.20 Ò/ñ «Äèêèé àíãåë». 14.00, 21.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Þáèëåéíûé ñåçîí». 15.00, 20.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Íà êðàþ ñâåòà». 16.00 «Ôàéíà Þêðàéíà». 17.00 «Ðàññìåøè êîìèêà». 18.00 «Çâàíûé óæèí». 22.00 ÊÂÍ. 23.00 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30, 8.40 Ì/ô. 8.10 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 9.15 Êâàäðàòíûé ìåòð. 10.30, 15.00 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 11.20, 19.00 Êâàðòèðíûé âîïðîñ. 12.20, 22.00 Ìîÿ ïðàâäà. 13.10 Íåâåðîÿòíûå èñòîðèè ëþáâè. 16.00, 20.00 Óäà÷íûé ïðîåêò. 17.00, 21.40 Ôàçåíäà. 17.30, 20.50 Äà÷íûé îòâåò. 18.20, 23.00 Íàåäèíå ñî âñåìè. 23.40 Ïðàêòè÷åñêàÿ ìàãèÿ.

6.00 Ìàëÿòà-òâ³éíÿòà. 6.45 Áàéäèê³âêà. 7.10, 9.55 Ì/ô. 8.00 ÌóëüòMX (I). 10.50 Õ/ô «Çëîä³é òà éîãî ó÷èòåëü». 12.00, 17.55, 23.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 21.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 14.00, 20.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ.

7.00, 11.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.40, 11.40 Ñïåö³àëüíèé ðåïîðòàæ. 9.00, 20.00 ijÒâîÐà. 9.15, 20.15 Ö³êàâî çíàòè. 9.30, 17.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 19.40, 22.40 Äîõîäè òà çáîðè.

×åðí³ã³â

6.00 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 7.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.30 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 9.30, 19.00 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ».

16.40 «Äàâàé îäðóæèìîñÿ». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî. ²ÍÒÅÐ - 20 ðîê³â». 20.00 «Ïîäðîáèö³».

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 6.35, 10.15 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 7.35, 11.05 «Îáëîì.UA.» 8.10, 19.10, 22.40 «ÄæåÄÀ²». 8.30, 18.30 «Ñïåöêîð». 9.00, 19.30, 23.00 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 9.20 Ä/ï «Çàðó÷íèêè ïðàâîñóääÿ». 12.30 «Â³äåîá³ìáà». 13.55, 23.20 Õ/ô «Îñòð³â ñêàðá³â». 17.40, 20.00 Ò/ñ «Îñòàíí³é êîï». 20.50 Õ/ô «Çàë³çí³ ïåðåâåðòí³».

ìåíò. 12.20 Õ/ô «Ïîõìóðà-ð³÷êà». 13.35 Õî÷ó áóòè. 13.45, 14.50 Ì/ô. 14.00, 16.00 Íîâèíè. Ïóëüñ äíÿ. 14.20 ×àñ çì³í. 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ. 17.45 Ñîíÿ÷í³ ïðîì³í÷èêè. 20.00 Íîâèíè. ϳäñóìêè. 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà. 21.00 Äà÷íèé ñåçîí. 21.30 Íà ïåðåõðåñòÿõ ³ñòîðè÷íèõ ïàðàëåëåé. 22.00 Òîíêèé ë³ä.

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.00, 13.15, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00 Ïî䳿. 7.15, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 9.15 dzðêîâèé øëÿõ. 11.15 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 15.50, 22.00, 23.30 Ò/ñ Íà ë³í³¿ æèòòÿ 18.00 Ò/ñ «Ñï³âà÷êà ³ ñóëòàí». 19.45 Ôóòáîë. ˳ãà ªâðîïè ÓªÔÀ «Øàõòàð» - «Ãåíò». 23.00 Ïî䳿 äíÿ.

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.40, 7.55 Kids Time. 6.42 Ì/ô. 7.57 Ò/ñ «Ñïåöçàã³í Êîáðà». 9.55 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíüêà». 14.20 Ò/ñ «Íå ðîäèñü âðîäëèâà». 18.00 Àáçàö. 19.00 dzðêè ï³ä ã³ïíîçîì. 21.00 Êè¿â âäåíü ³ âíî÷³. 22.00 Ñóïåð³íòó¿ö³ÿ. 23.15 Ïîëîâèíêè - (II).

ÑÒÁ

6.50, 16.00 «Âñå áóäå äîáðå!» 8.50 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 10.45, 18.30 «Çà æèâå!» 12.00 «ÌàñòåðØåô - 5». 18.00, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 20.00, 22.45 Çâàæåí³ òà ùàñëèâ³ - 6

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 9.55 Ïàòðóëü. Ñàìîîáîðîíà. 10.15, 16.55 Ò/ñ «Âèíèùóâà÷³». 12.05, 13.20 Õ/ô «Ï³ä óê³ñ». 14.30 Ò/ñ «Â³ää³ë 44». 15.25, 16.20, 21.35 Ò/ñ «Íþõà÷-2». 20.20 ²íñàéäåð. 22.25 Õ/ô «Êîëîí³ÿ».

ÒÅÒ

6.00 Ìàëÿòà-òâ³éíÿòà. 6.45 Áàéäèê³âêà. 7.10, 9.45 Ì/ô. 8.00 ÌóëüòMX (I). 10.10 Õ/ô «Øê³ëüíèé ìþçèêë». 12.00, 17.55, 23.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 21.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 14.00, 20.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 15.00 Ò/ñ «Äîìàøí³é àðåøò». 16.00 ³òàëüêà. 16.55, 22.00 Êðà¿íà Ó.

2+2

8.00 Íîâèíè.ϳäñóìêè. 8.30 ßê öå áóëî. 9.00 Áóäüòå çäîðîâ³.

ÍÒÍ

6.05 Õ/ô «Êàïèòàí «Ïèëèãðèìà». 7.55, 9.00, 19.30 Ò/ñ «Êóëàãèí è ïàðòíåðû». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 10.35, 17.25 Ò/ñ «Äåòåêòèâû». 12.10 «Îõîòíèêè çà ïðèâèäåíèÿìè». 13.45, 14.20, 21.30 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ - 12». 14.00, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.40 Ò/ñ «Ãàâàéè 5.0 - 5». 23.45 Ò/ñ «×èòàþùèé ìûñëè - 4».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00 «Ïîïóððè». 6.05 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00, 10.50, 13.15 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.15, 10.30, 13.05, 16.40 Ì/ô. 7.00, 19.05, 22.20 «Ïîïóò÷èê». 8.10, 12.45, 19.15 «Çäîðîâüå». 8.30, 10.00 «Ãîðäîñòü ìèðà». 9.00 «Ìàãàçèí íà äèâàíå». 11.00 «Ñîíàòà». 13.30 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê». 16.10 «Àðõèâû èñòîðèè». 16.50, 22.30 «Áðèëëèàíò». 18.10 Õ/ô «Ëþáîâü: Èíñòðóêöèÿ ïî ïðèìåíåíèþ». 19.40 Õ/ô «Çîëîòûå ìàëü÷èêè».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 11.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.40, 11.40 Äîõîäè òà çáîðè. 9.00, 20.00 ijÒâîÐà. 9.15, 20.15 Ö³êàâî çíàòè. 9.30, 17.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 19.40, 22.40 Ïðàâî.

×åðí³ã³â

8.00 Íîâèíè. 8.30, 20.40 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé. 8.35 Êèºâîòåêà. 9.00 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã». 9.30 Ðîçìîâà áåç íîòàö³é. 10.00 Åíåðãîìàí³ÿ. 10.30 Õ/ô «12 ì³ñÿö³â». 11.35 ßê öå. 12.00 Íîâèíè.Ïóëüñ äíÿ. 12.15, 14.15, 17.30, 20.30 Àðãó-

13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

Програми кабельного телебачення

ÑÎËÍÖÅ

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.15 «Ìóëüòôèëüìû». 9.25 «Òîï-ìîäåëü ïî-ðóññêè». 10.20, 19.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Øîïïèíã». 12.20 Ò/ñ «Äèêèé àíãåë». 14.00, 21.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Þáèëåéíûé ñåçîí». 15.00, 20.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Íà êðàþ ñâåòà». 16.00 «Ôàéíà Þêðàéíà». 17.00 «Ðàññìåøè êîìèêà». 18.00 «Çâàíûé óæèí». 22.00 ÊÂÍ. 23.00 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30, 8.40 Ì/ô. 8.10 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 9.15 Êâàäðàòíûé ìåòð. 10.30, 15.00 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 11.20, 19.00 Êâàðòèðíûé âîïðîñ. 12.20, 22.00 Ìîÿ ïðàâäà. 13.10 Íåâåðîÿòíûå èñòîðèè ëþáâè. 16.00, 20.00 Óäà÷íûé ïðîåêò. 17.00, 21.40 Ôàçåíäà. 17.30, 20.50 Äà÷íûé îòâåò. 18.20, 23.00 Íàåäèíå ñî âñåìè. 23.40 Ïðàêòè÷åñêàÿ ìàãèÿ.

ÑÎËÍÖÅ

6.00 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 7.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.30 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 9.30, 19.00 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 11.00, 21.00 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 12.40, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 14.30, 23.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî». 15.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ Ëîñ-Àíäæåëåñ».

FOX

8.00, 11.15, 14.50 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 8.45 Ò/ñ «Ãîòåì».

11.00, 21.00 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 12.40, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 14.30, 23.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî». 15.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ Ëîñ-Àíäæåëåñ».

FOX

8.00, 11.20, 14.05, 19.05 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 8.45 Ò/ñ «Ãîòåì». 9.30 Ò/ñ «Àãåíòè Ù.È.Ò.» 10.15 Ò/ñ «ßê ñêàçàâ Äæèì». 12.00, 15.30, 21.15, 23.25 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: Ëîñ-Àíäæåëåñ». 13.25, 19.50 Ò/ñ «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè». 17.40 Ò/ñ «Ñë³ïà çîíà». 20.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: ñïåöâ³ää³ë». 22.00 Ò/ñ «Àãåíò Êàðòåð».

Åâðîêèíî

7.55 Õ/ô «Øâèäê³ ä³â÷àòà». 9.25 Õ/ô «Íîâ³ ñâ³òè». 12.35 Õ/ô «13 ðàéîí: óëüòèìàòóì». 14.15 Õ/ô «Ë³òíÿ í³÷ ó Áàðñåëîí³». 15.50 Õ/ô «Êëîä ó äîïîìîãó». 17.15 Õ/ô «Ô³í³øíà ïðÿìà». 19.00 Õ/ô «Øëüîïíè ¿¿, âîíà ôðàíöóæåíêà». 20.25 Õ/ô «Óáèâñòâî â Ñåí-Ìàëî». 21.55 Õ/ô «ßìàêàñ³». 23.25 Õ/ô «Ñàõàðà».

ÒÂ-1000

6.10, 17.40 Õ/ô «Íà÷àëî». 8.40 Õ/ô «Ìå÷òû ñáûâàþòñÿ!» 10.30 Õ/ô «Íè÷åãî ëè÷íîãî». 12.35 Õ/ô «À âîò è îíà». 14.15 Õ/ô «Áðîøåííàÿ íà ïðîèçâîë ñóäüáû». 16.00 Õ/ô «Ñåíñàöèÿ». 20.10 «Âîçâðàùåíèå Ñóïåðìåíà» ôàíòàñòèêà 12+ 23.10 Õ/ô «Ôèëîìåíà».

RTVi

6.00 Ì/ô. 7.30, 17.10, 19.10, 22.25 Îñîáîå ìíåíèå. 8.05, 17.00, 19.00, 22.00 Íîâîñòè RTVi. 8.30, 15.30, 23.00 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». 9.00, 16.00 Ò/ñ «Àíãåë èç Îðëè». 10.00, 20.00, 23.30 Ò/ñ «Óõîäÿùàÿ íàòóðà». 11.00 Ò/ñ «×åìïèîí». 12.40, 15.00 «Íåèçâåñòíàÿ ïëàíåòà». 13.15 «Çîëîòîé âåê». 14.00 Ò/ñ «Åâðîïåéñêèé êîíâîé». 9.30 Ò/ñ «Àãåíòè Ù.È.Ò.» 10.10 Ò/ñ «ßê ñêàçàâ Äæèì». 12.40, 16.10, 21.15, 23.25 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: Ëîñ-Àíäæåëåñ». 14.05, 19.50 Ò/ñ «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè». 18.20 Ò/ñ «Àãåíò Êàðòåð». 20.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: ñïåöâ³ää³ë». 22.00 Ò/ñ «Îáëàñò³ òåìðÿâè».

Åâðîêèíî

6.35 Õ/ô «Àðí: Îá’ºäíàíå êîðîë³âñòâî». 8.40 Õ/ô «Ïðèñòåáí³òü ðåìåí³». 10.30 Õ/ô «Ãîëîä». 12.05 Õ/ô «Óáèâñòâà â Îêñôîðä³». 13.50 Õ/ô «Ëîðä Çëîä³é». 15.30 Õ/ô «Ïîòð³éí³ íåïðèºìíîñò³». 17.00 Õ/ô «Ìîëüºð». 19.00 Õ/ô «Àãîðà». 21.00 Õ/ô «Êóçåíè». 22.35 Õ/ô «Äàë³äà».

ÒÂ-1000

6.10, 18.25 «Äîì ó îçåðà» ôàíòàñòèêà 16+ 8.10 Õ/ô «Ôèëîìåíà». 10.10 Õ/ô «Òîðæåñòâåííûé ôèíàë». 11.50 «Âîçâðàùåíèå Ñóïåðìåíà» ôàíòàñòèêà 12+ 14.30 Õ/ô «Ñîëèñò». 16.35 Õ/ô «Îò÷èì». 20.10 «Âëàñòåëèí êîëåö: Âîçâðàùåíèå Êîðîëÿ» ôýíòåçè 12+ 23.35 Õ/ô «Øåô Àäàì Äæîíñ».

RTVi

6.00 Ì/ô. 7.30, 17.10, 19.10, 22.25 Îñîáîå ìíåíèå. 8.05, 17.00, 19.00, 22.00 Íîâîñòè RTVi. 8.30, 15.30, 23.00 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». 9.00, 16.00 Ò/ñ «Àíãåë èç Îðëè». 10.00, 20.00, 23.30 Ò/ñ «Óõîäÿùàÿ íàòóðà». 11.00 Ò/ñ «×åìïèîí». 12.40, 15.00 «Íåèçâåñòíàÿ ïëàíåòà». 13.15 «Çîëîòîé âåê». 14.00, 21.00 Ò/ñ «Êóðüåðñêèé îñîáîé âàæíîñòè». 18.00 Ò/ñ «Ãðîìîâû».

Òåëåêëóá

21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå - 7». 22.00 Ò/ñ «Ïåðåâîç÷èê». 23.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà».

Enter-ôèëüì

7.30, 9.00 «Top Shop». 8.00, 9.30 Ì/ô. 11.00 «Ìîÿ ïðàâäà». 11.50, 23.25 «Çâåçäû þìîðà».

18.00 Ò/ñ «Ãðîìîâû». 21.00 Ò/ñ «Êóðüåðñêèé îñîáîé âàæíîñòè».

Òåëåêëóá

21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå - 7». 22.00 Ò/ñ «Ïåðåâîç÷èê». 23.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà».

Enter-ôèëüì

7.30, 9.00 «Top Shop». 8.00, 9.30 Ì/ô. 10.05 «Ìîÿ ïðàâäà». 10.55, 23.25 «Çâåçäû þìîðà». 12.05 Õ/ô «Áåçóìíûé äåíü». 13.15 Õ/ô «Æåíèòüáà Áàëüçàìèíîâà». 14.45, 19.40 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 16.35 Õ/ô «Âàñ îæèäàåò ãðàæäàíêà Íèêàíîðîâà». 18.10 Õ/ô «Çàçà». 21.30 Ò/ñ «Çàïèñêè î Øåðëîêå Õîëìñå».

XXI

10.00, 18.00 Õ/ô «Êîðëåîíå». 10.55, 18.55 Õ/ô «Æ³íêè». 12.50, 20.50 Õ/ô «Áîä³á³ëäåð». 14.35, 22.35 Õ/ô «Äåâ’ÿòêè». 16.15 Õ/ô «Ë³îíö³».

ÒÎÍÈÑ

6.00 «Òàêîâà ñïîðòèâíàÿ æèçíü. Ãðèãîðèé Êðèññ». 6.30 «Îòãîëîñêè». 7.00, 22.10 Ïðèêëþ÷åíèÿ Îñòèíà Ñòèâåíñà. 9.50, 16.50 «Àëëî, äîêòîð!» 11.15, 19.50 Ä/ô «Äíåâíèêè Âòîðîé ìèðîâîé âîéíû: äåíü çà äíåì». 13.45 Ñîöèàëüíûé ñòàòóñ. 14.40, 23.00 Âîçäóøíûå âîèíû. 16.15, 21.00 ßçûê æèâîòíûõ. 17.45 Ïóòåâîäèòåëü ïàëîìíèêà. Âûäóáèöêèé ìîíàñòûðü. 18.00 Áàñêåòáîë. Ëèãà ×åìïèîíîâ «Õèìèê» (Þæíîå)-»Àâòîäîð» (Ñàðàòîâ). 21.40 Ãëîáàë - 3000.

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 8.00 Êðàñîòêà çà 12 ÷àñîâ. 11.00, 16.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 12.15 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 13.10, 18.30 Êëèíèêà. 13.35, 19.10 Ãàäàëêà. 14.30, 23.10 Ò/ñ «Ñåñòðû ïî êðîâè». 15.30, 20.00 Ò/ñ «Áðàòüÿ».

Äåòñêèé ìèð

13.00 Õ/ô «Ïðèâåò, äóðàëåè!» 15.05, 19.40 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 16.55 Õ/ô «Áåçóìíûé äåíü». 18.05 Õ/ô «Îïàñíî äëÿ æèçíè». 21.30 Ò/ñ «Çàïèñêè î Øåðëîêå Õîëìñå».

XXI

10.00, 18.00 Õ/ô «Êîðëåîíå». 10.50, 18.50 Õ/ô «Ìîëîäà Êàòåðèíà». 12.30, 20.30 Õ/ô «Âèêðàäåííÿ Ôðåää³ Õàéíåêåíà». 14.05, 22.05 Õ/ô «Ðîñ³éñüêå». 16.10 Õ/ô «Êëàöíè ïàëüöåì ò³ëüêè ðàç».

ÒÎÍÈÑ

6.00 «Òàêîâà ñïîðòèâíàÿ æèçíü. Èííà Áî÷àðîâà». 6.30 Ãëîáàë - 3000. 7.00, 22.10 Ïðèêëþ÷åíèÿ Îñòèíà Ñòèâåíñà. 9.50, 16.50 «Àëëî, äîêòîð!» 11.15, 19.45 Ä/ô «Äíåâíèêè Âòîðîé ìèðîâîé âîéíû: äåíü çà äíåì». 13.45, 17.45 ×àðóþùèå ìèðû. 14.40, 23.10 Âîçäóøíûå âîèíû. 16.15, 21.00 ßçûê æèâîòíûõ. 18.15 «Öèâèëèçàöèÿ Incognita». 18.45  ãîñòÿõ ó Äìèòðèÿ Ãîðäîíà. Èííà Ìàêàðîâà. 21.40 «Îòãîëîñêè».

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 8.00 Êðàñîòêà çà 12 ÷àñîâ. 11.00, 16.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 12.15 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 13.10, 18.30 Êëèíèêà. 13.35, 19.10 Ãàäàëêà. 14.30, 23.10 Ò/ñ «Ñåñòðû ïî êðîâè». 15.30, 20.00 Ò/ñ «Áðàòüÿ».

Äåòñêèé ìèð

6.00, 12.00, 18.00 Õ/ô «×òî ñ òîáîé ïðîèñõîäèò?», ì/ô «Ñïóòíèöà êîðîëåâû». 7.30, 10.30, 13.30, 16.30, 19.30 Ì/ô. 9.00, 15.00 Õ/ô «Ëèëîâûé øàð», 6+, ì/ô «Â òðèäåñÿòîì âåêå».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.22, 7.56, 11.12, 17.05 Çàãîðîäíûå ïðåìóäðîñòè. 6.45, 7.27, 8.20, 8.48, 9.16, 9.43, 11.36, 13.10, 16.38, 18.31, 20.06, 21.34, 22.42 Èäåè äëÿ æèçíè. 6.48, 9.46 Öâåòû â äîìå.

6.00, 11.00, 17.00 Ì/ô. 10.30, 16.30 «Áîëüøîå ïóòåøåñòâèå Áîëåêà è ˸ëåêà». «Ñëóæêè Áóääû», «Â ãëóáèíàõ îêåàíà» 0+, «Ðåêñ». «Ðåêñ - âîñïèòàòåëü» 0+

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.22, 10.23, 14.23, 21.33 Ñîêðîâèùà ñàäà. 6.43, 8.44, 10.44, 11.45, 12.59, 21.58 Ñäåëàé ñàì. 6.46, 20.28, 23.56 Öâåòî÷íûé áëþç. 7.12, 13.05, 17.21 Çàãîðîäíûå ïðåìóäðîñòè. 7.36, 9.10, 12.38, 15.48, 17.00, 17.17, 17.45, 18.42, 20.25, 21.56, 22.36, 23.22, 23.52 Èäåè äëÿ æèçíè. 7.38, 9.36, 11.32, 13.53, 15.35, 17.48, 18.22, 20.57, 22.22 Âàø ñàä. 8.03, 15.52 Íà äà÷å ó çâåçäû. 8.48, 19.31, 21.25, 23.44 Ñàäû ìèðà. 8.57, 12.45, 21.11 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 9.12, 11.49, 13.29 Ëàíäøàôòíûå õèòðîñòè. 10.47, 14.55, 20.02 Ïàñå÷íèê. 11.02, 15.04 Ñïàñòè ôåðìó. 12.14 Ýíöèêëîïåäèÿ ñòðîéêè. 14.43, 16.31, 19.38, 23.24 Ñîáûòèÿ. 17.05 Öâåòû íà Äà÷å. 18.44, 22.37 Áðàò ïðîòèâ áðàòà.

ÌÅÃÀ

6.00, 10.30 Âïå÷àòëÿþùèå êàäðû. 6.50 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 7.50 Ïðàâäà æèçíè. 8.50, 18.00 Âûæèòü â Âåíåñóýëå. 9.40 Ñìåðòåëüíûé ïîåäèíîê. 11.20, 18.50 Ïðàâèëà æèçíè. 12.10, 19.40  ïîèñêàõ èñòèíû. 13.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 14.10, 20.40 Ñåêðåòíûå èñòîðèè. 15.10 Îõîòíèêè íà íàöèñòîâ. 16.10 Àíàòîìèÿ áîÿ. 17.00, 22.40 Òàéíû àêóë. 21.40 Ñïðàâî÷íèê äèêîé ïðèðîäû. 23.40 Óíèêàëüíîå âèäåî.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

7.30, 12.00 Ôóòáîë. «ÔÈÔÀ». 8.00, 12.30 Òåííèñ. Òóðíèð WTA. Ëþêñåìáóðã. 9.30 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò ìèðà ñðåäè äåâóøåê (äî 17 ëåò). 1/2 ôèíàëà. 7.02, 9.19, 13.12, 15.49, 17.29, 20.45 Ëàíäøàôòíûå õèòðîñòè. 7.29 Äîìàøíÿÿ ôåðìà. 8.23, 16.14, 21.37 Ýíöèêëîïåäèÿ ñòðîéêè. 8.52 Ðîçîâîå íàñòðîåíèå. 10.22, 14.23 Ñîêðîâèùà ñàäà. 10.43, 12.44, 14.44, 15.45, 16.59 Ñäåëàé ñàì. 10.46, 20.09 Öâåòî÷íûé áëþç. 11.38, 13.36, 15.32, 17.53, 22.22 Âàø ñàä. 12.03 Íà äà÷å ó çâåçäû. 12.48, 19.20, 21.10, 23.31 Ñàäû ìèðà. 12.57, 16.45, 21.18 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 14.47, 19.47 Ïàñå÷íèê. 15.02 Ñïàñòè ôåðìó. 18.22, 19.28, 23.38 Ñîáûòèÿ. 18.33, 22.44 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 20.35 Ýíöèêëîïåäèÿ äîìàøíèõ æèâîòíûõ.

ÌÅÃÀ

6.00, 10.30 Âïå÷àòëÿþùèå êàäðû. 6.50 Áàíäèòñêèé Êèåâ. 7.50 Ïðàâäà æèçíè. 8.50 Âûæèòü âîïðåêè âñåìó. 9.40, 16.10 Àíàòîìèÿ áîÿ. 11.20, 18.50 Ïðàâèëà æèçíè. 12.10, 19.40  ïîèñêàõ èñòèíû. 13.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 14.10, 20.40 Ñåêðåòíûå èñòîðèè. 15.10 Îõîòíèêè íà íàöèñòîâ. 17.00, 22.40 Òàéíû àêóë. 18.00 Âûæèòü â Âåíåñóýëå. 21.40 Äèêàÿ Àâñòðàëèÿ. 23.40 Óíèêàëüíîå âèäåî.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

6.30, 11.00, 18.00 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò ìèðà ñðåäè äåâóøåê (äî 17 ëåò). 1/2 ôèíàëà. 8.00 Òåííèñ. Òóðíèð WTA. Ëþêñåìáóðã. 9.30 Àâòîñïîðò. 10.30, 13.45, 22.00 Ôóòáîë. «ÔÈÔÀ». 14.15 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò MLS. Ëó÷øèå ìîìåíòû. 14.45 Âåëîñïîðò. «Ñëåäè çà Ôàáèàíîì». 15.00 Âåëîñïîðò. «Òóð Àáó-Äàáè». 1-é ýòàï. 16.00 Òåííèñ. Òóðíèð WTA. Ëþêñåìáóðã. 1/4 ôèíàëà. 20.00 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. «Íüþ-Éîðê Ðåéíäæåðñ» - «Äåòðîéò». 21.30 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. Îáçîð. 22.30 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò Àíãëèè. ×åìïèîíøèï. 12-é òóð. «Äåðáè Êàóíòè» - «Ëèäñ».


13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

¹41

ПРИЛУЧЧИНА

Новини, події

5

КВАРТИРИ В ЧЕРНІГОВІ ВІД КОМПАНІЇ «PERFECT GROUP» МОЖНА ПРИДБАТИ ВЖЕ СЬОГОДНІ

«Будинок на Єськова» - новий проект «Perfect Group» – столичної компанії, що об’єднала під одним брендом 28 підприємств, які вже більше 25 років працюють на вітчизняному будівельному ринку. За цей час підприємствами, що ввійшли до складу «Perfect Group», реалізовано більш ніж 80 проектів у різних містах України: це понад 1 000 000 кв.м житла для 43 000 українських родин. Під час прес-туру представник компанії Олексій Коваль розповів, що будинок у Чернігові зводять поруч із раніше збудованою багатоповерхівкою по вулиці Курсанта Єськова, 14–б. Будівництво триває швидко й злагоджено, тому вже у першому кварталі 2017 року десятки родин стануть власниками комфортних квартир. Для тих жителів міста та області, які мріють про житло за привабливою ціною в мальовничому районі Чернігова, «Будинок на Єськова» стане справжнім подарунком! - Новобудова зводиться у тихому екологічно чистому районі, поруч лісопарк Ялівщина, протікає річка Стрижень, є місце для ранкових пробіжок, зарядки й прогулянок з дитячою коляскою, водночас є хороша транспортна розв’язка, - перераховує переваги цього об’єкту

Олексій Коваль. - Важливо, що будинок зводиться із червоної цегли, що вважається екологічним матеріалом, він забезпечує кращу звукоізоляцію, ніж панелі. Відтак у квартирі завжди буде оптимальна температура, а жильці не будуть чути галасу із сусідніх квартир. Ще однією перевагою, за словами представника компанії, є встановлення лічильника тепла у кожну квартиру. Подача тепла в багатоповерхівку відбуватиметься централізовано, однак наявність індивідуальних лічильників дозволить регулювати тепло і платити лише за те, що споживається. Це економніше, ніж використовувати двоконтурний котел та індивідуальне опалення газом. - Будівництво, як бачите, триває повним ходом. Коли ми зустрічалися минулого разу, два місяці тому, вже було закладено фундамент із залізобетонних блоків під увесь будинок та зведено три поверхи, будувався четвертий, а зараз стіни майже повністю готові, - відзначив Олексій Коваль. – - Завдяки тому, що будинок повністю профінансований, ми не тільки не відстаємо від графіка, а й трохи його випереджаємо. Як ми і планували, до Нового року коробка буде вже готова, залишаться тільки внутрішні робо-

ХЛІБ ДОРОЖЧАЄ

У зв’язку із підвищенням ціни на газ природний, електроенергію, сировину та підвищення заробітної плати з 5 жовтня 2016 року в роздрібній торговельній мережі району встановлені нові ціни на хліб масового вжитку виробництва ПрАТ «Прилуцький хлібозавод», а саме: хліб «Міський » подовий 0,75 кг - 7,50 грн.; хліб «Удайський » 0,75 кг - 7,50 грн. Ціна хліба збільшилася на 25 коп., останнє підвищення ціни реалізації хліба відбулося в грудні 2015 року. В. КОРНІЄНКО, начальник відділу економічного розвитку та інвестиційної діяльності райдержадміністрації.

Кожна українська родина, що планує вирішити «житлове питання» і як варіант розглядає придбання квартири в будинку, що зводиться, хоче бути певною, що не потрапить на гачок аферистів, що дім буде введений в експлуатацію вчасно, всі угоди будуть оформлені належним чином, а вкладені гроші надійно захищені. Аби журналісти на власні очі пересвідчилися, що в «Будинку на Єськова» все надійно та прозоро, інвестор запросив представників ЗМІ на будівельний майданчик. ти. Тому, я думаю, що в першому кварталі 2017 року будинок буде зданий в експлуатацію, - обіцяє представник компанії Олексій Коваль. - Важливим є і спосіб, в який власник майбутньої квартири інвестує свої кошти. Одним з найбільш надійних і захищених на законодавчому рівні є участь у Фонді фінансування будівництва (ФФБ). «Будинок на Єськова» зводиться саме за допомогою цього дієвого інструменту (управитель ФФБ – компанія «Княгиня Ярославна», яка входить до складу групи компанії «Perfect Group»). Крім того, аби не потрапити на гачок шахраїв, обираючи квартиру, варто ознайомитися з інформацією про забудовника, дізнатися, чи має він всі необхідні ліцензії, яка в нього репутація, які проекти вже реалізовано. Якщо говорити про «Perfect Group», то документи компанії знаходяться у відкритому доступі на сайті http://eskova.com.ua. Керуючий партнер агенції нерухомості “Prostor&Partners” Генна-

Íà ÷åñòü Æåíi Òîíêàëÿ На спортивних майданчиках

ВІКТОР КІ ПРИЇДЕ ДО ПРИЛУК І ХОЧЕ ВСТАНОВИТИ ПАМ’ЯТНИК СВОЄМУ ВЧИТЕЛЮ

Всесвітньовідомий жонглер, виходець із Прилук Віктор Кі ініціював встановлення у Прилуках пам’ятника Олександру Грузіну. Таким чином артист вирішив відзначити заслуги свого першого вчителя. Як це зробити - вирішувала відповідна комісія у міській раді, на засіданні якої була і мати циркача Лариса Кігтєва. Як відомо, перші кроки у цирковому мистецтві артист робив у міському центрі творчості дітей та юнацтва під керівництвом Грузіна. Сьогодні соліст “Дю Солей” має щільний гастрольний графік по містах Європи. Прилучани зможуть побачити його у рідному місті вже 25 жовтня.

Осіннє поле РОЗШИРЮЄТЬСЯ ОЗИМИЙ КЛИН

Через несприятливі погодні умови (затяжну посуху) у господарствах району продовжується осінній засів. За інформацією головного спеціаліста управління агропромрозвитку Олексія Михайліченка, станом на 10 жовтня ц. р. озимі зернові посіяні на 12 тисячах гектарах, що на 2 тис. га більше, ніж на цю дату в минулому році. Та і загалом прогнозується їх посівну площу довести до 15 тис. га, тобто озимий клин розшириться на 2000 гектарів.

МЕНШЕ ПОСІЯЛИ – БІЛЬШЕ НАМОЛОТИЛИ

Зернової кукурудзи цьогоріч посіяно було на 2 тисячі гектарів менше, ніж торік, за рахунок збільшення посівів сої. Зате віддячує вона щедріше. Із площі 8 тис. га намолочено 80 тис. тонн зерна при середній урожайності 100 ц/га – на 16 центнерів більше минулорічного показника. Найвищі намолоти кукурудзи забезпечують у ТОВ “Дружба-Нова” (118,5 ц/га), “Наташа-Агро” (107 ц/га), СТОВ “Богданівське” (91,7 ц/га). Цього року на 3000 га менше посіяли у районі і соняшника, але урожай виростили кращий торішнього на 3 ц/га, збираючи на круг у середньому по 27,2 центнери насіння. Сої намолочують по 26,7 ц/ га, що на 8 центнерів більше, ніж минулого року. Цукрових буряків (які поки що зібрані на 43% площ) накопано 34 тис. тонн при урожайності 400 ц/га, яка відповідає минулорічному рівню.

дій Лисков більш детально розповів журналістам про особливості квартир у новому будинку. За його словами, це формат «економ+». Всього продається 90 квартир. Як побачили журналісти, вони мають оптимальну площу та зручне планування: однокімнатні – від 37 м2, двокімнатні – від 52, трикімнатні – від 68 та більше. Передбачено послуги ріелторів, а це теж еконой можливість зробити переплану- мить ваші кошти». вання на свій смак. За згодою жильців довкола буВартість квартир теж прийнятна динку можна буде створити закри– від 8499 грн. за м2. «На мій по- ту територію з охороною та відеогляд, сьогодні це найкраща про- спостереженням, щоб контролюпозиція за співвідношенням ціна/ вати безпеку та чистоту довкола якість у новобудовах Чернігова, новобудови. Представники ЗМІ - переконаний Геннадій Лисков. - пересвідчилися, що поруч є місце Крім того, зараз діють найбільш для дитячого ігрового майданчика привабливі пільгові умови, придба- та паркінгу. Це приваблива можлити житло можна у розстрочку. вість для молодих родин, які плаКомпанія співпрацює з агенцією нують покращити свої житлові умонерухомості напряму, тому покуп- ви вже зараз, або ж переїхати до цям не треба переплачувати за Чернігова на роботу чи навчання. Будинок заплановано ввести в експлуатацію вже наприкінці 2016 року, а заселити навесні 2017. Тож поспішайте придбати квартиру вашої мрії! Відділ продажу знаходиться на території будівельного майданчику за адресою: вул. Єськова, 14-б. Деталі можна дізнатися за телефоном +380 (44) 222-97-01, або ж на сайті за адресою http://eskova.com.ua.

У серпні минуло три роки з дня трагічної загибелі малодівичанина Жені Тонкаля. Обірвалося не просто життя, а життя молодого, енергійного, повного ідей хлопця, мрійника, патріота рідного краю. Односельці пам’ятають Женю наполегливим, завзятим юнаком, учителі – відповідальним та ці-

леспрямованим учнем, родина – люблячим та дбайливим помічником, а товариші – вірним другом, «живчиком», душею компанії. Усіх чеснот хлопця не злічити. Та головним його натхненням був футбол. Він захоплювався цією грою, обожнював її і кожну вільну хвилину проводив на футбольному полі. Коли згадуємо його ім’я, відразу спадає на думку – Женя-футболіст, капітан команди. Швидкий, заповзятий, найкращий… Мріяв відновити стадіон у рідній Малій Дівиці. Мрія Жені збулася, хоча і не судилося йому зіграти на новому полі. Та його вірні друзі і послідовники започаткували і дотримуються традиції щорічно проводити турнір з футболу на його честь. Так сталося і наприкінці серпня цього року. На нещодавно відкритому новому стадіоні смт. Мала Дівиця відбувся футбольний турнір пам’яті Жені Тонкаля. Участь у ньому взяли чотири команди: ФК «Штурм» (с.Дмитрівка), ФК «Дівиця» (футболісти з Малої та Великої Дівиці), ветерани Малої Дівиці і Дмитрівки та юніори Малої Дівиці.

Ігри відбулися в дружній атмосфері та піднесеному настрої. Усі команди та кращі гравці нагороджені грамотами, а переможці – ФК «Дівиця» (капітан команди Олег Тонкаль, брат загиблого) – перехідним кубком імені Жені Тонкаля. Команда ветеранів (капітан команди Олександр Березань – хрещений, напівзахисник Микола Тонкаль – батько хлопця) посіла почесне друге місце, а «Штурм» з Дмитрівки та юніори Малої Дівиці – відповідно третє та четверте місця. Матчі супроводжувалися підтримкою щирих вболівальників (серед яких була і мама Жені – Людмила Тонкаль), які захоплено спостерігали за грою футболістів-послідовників Жені Тонкаля. Упевнені, ця традиція й надалі збережеться у Малій Дівиці, бо неосяжна пам’ять про хороших людей вічно жива. Ми не забудемо тебе, Женю! Колишні друзі і послідовники Жені Тонкаля.


6

Люди серед нас

(Закінчення. Початок на 1-й стор.)

ТАК, А НЕ ЗА ГРОШІ

В організації «Патріот. Прилуки» - п’ятнадцять членів. Віта Купрій органічно вписалася у чоловічу компанію. - Із цим волонтерством я закинула все. На мене почали ображатися сестри та куми… Подумати тільки! Я живу під одним дахом із мамою. І можу… три дні не бачитися з нею. В інших представників «Патріота...» - аналогічна ситуація. Нас об’єднують спільні справи. Це –поїздки на Донбас і регулярні провідини вихованців Удайцівської школи-інтернату, та Прилуцької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату - пояснює Віта Купрій. – Нещодавно допомогли впорядкувати гараж матері загиблого на війні земляка. Працювали не покладаючи рук… Хтось запитає, як стати членом нашої організації. Дуже просто! Варто зателефонувати голові Олександру Дуденку або мені. І пам’ятати: вступ до організації та перебування в ній – безкоштовні. Волонтерка наголошує: обов’язки заступника очільника спілки покладено на неї… без її на те згоди. Жінку поставили перед фактом, зазначивши, що тільки вона здатна стовідсотково справитися із багажем відповідних обов’язків. І Віта справляється. Її громадській активності можна лишень позаздрити. По-доброму! І привітати її вміння бути душею «чоловічого» мікроколективу, налаштовуючи в ньому позитивну атмосферу та задаючи, як-то кажуть, тон усім представникам організації.

БІЙЦІ ПОТРЕБУЮТЬ КРОВІ…

- Сьогодні ми в черговий раз здали кров для поранених у зоні АТО. Робимо так раз на два місяці, всією громадською

організацією. Часто до нас долучаються інші прилучани. Час від часу ми робимо відповідні оголошення через засоби масової інформації. Бо кров надзвичайно потрібна саме в тих медичних закладах, де лікуються поранені «атовці». Приємно, наше оголошення «спрацьовує» і щоразу долучаються нові донори, - посміхається Віта Купрій. - На початку листопада ми знову будемо здавати кров. Думаю, тих, хто здатен поділитися нею, побільшає… Я стала донором минулоріч, після однієї з поїздок до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І. Мечнікова. Ми з іншими представниками провідували пораненого земляка Женю Седньова. Зрозуміли, що медичному закладу потрібна кров для переливання. Повернувшись до Прилук, влаштували збори. Там і вирішили, що станемо донорами! Щоразу після процесу здачі крові нам дають відповідні талончики, щоб ми могли безкоштовно придбати щось із продуктів харчування для себе. Однак, сума, зазначена у талонах, мізерна – тринадцять гривень. Її вистачає тільки на те, щоб купити мінеральну воду. Не для себе, а для бійців! Адже зазвичай пляшки із водою ми долучаємо до гуманітарної допомоги, яку транспортуємо на передову. За словами Віти Григорівни, після п’ятого здавання крові вона почуває себе чудово, відчуває неймовірну бадьорість. А ще волонтерка закликає долучатися до цієї благородної акції наших читачів.

СЮРПРИЗИ ВІЙНИ

У жовтні 2014-го Віта Купрій разом із групою однодумців

здійснила свій перший волонтерський виїзд. Повезли спонсор-

ську допомогу. - Напередодні відбулися загальні збори членів організації. Було оголошено, що намічається поїздка до міста Чугуїв (Харківська область). Там якраз дислокувалась 1-ша танкова бригада. У ній служило чимало наших земляків… Коли повідомили, що у транспорті є вільні місця, я, не роздумуючи, теж зголосилася взяти участь у цій поїздці. Заради цікавості. Коли наша група прибула в Чугуїв, я десь на рівні своєї підсвідомості відчула тривожність та звитяжність, що об’єднувала наших бійців. Хлопці розуміли: невдовзі їх відправлять на передову виконувати найпочеснішу місію – захищати Україну. Вони були готові до цього і водночас тривожилися за своє життя, долю рідних тощо… Поспілкувавшись із солдатами, я зрозуміла, чого найперше вони потребують. А повернувшись додому, почала активно допомагати нашим волонтерам-активістам збирати гроші та продукти. Адже через три тижні на нас чекала нова поїздка – у зону АТО,- пригадує Віта Купрій. …Їхня дорога пролягла до однієї з українських «гарячих точок» - села Старогнатівки. Там дислокувався 41 батальйон, що теж складався переважно із земляків із Чернігівщини (серед них були вихідці з Прилук Олег Мороз, Олександр Дердуль, з Линовиці – Ігор Тур тощо). Прилучани вивантажили допомогу, поспілкувалися із захисниками та їх командуванням. Було очевидним, що самі бійці явно не очікували такого волонтерського приїзду і були вражені обсягами гуманітарної допомоги. Наразі жінка губиться, рахуючи кількість здійснених нею з однодумцями волонтерських «вояжів» на схід України. Зрештою, хіба це важливо, якщо знаєш: тобі раді і на тебе з нетерпінням чекають ті, від кого залежить українське майбутнє. - Віто, дорога на український схід непроста. Далеко не кожен представник сильної статі готовий долати її, аби довезти нашим бійцям на передову гуманітарну допомогу. А як переносите дорогу Ви? – розпитую Віту Купрій. - Легко. Під час поїздки я, як правило, сиджу біля водія. Можу навіть дати йому якусь незначну пораду (я ж не вмію кермувати…). Мої супутники пам’ятають, що я – жінка, ставляться з повагою…

ПРИЛУЧЧИНА

¹41 13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

МИРНІ І ВОЄННІ ДОРОГИ ВІТИ КУПРІЙ

- Чи потрапляли коли-небудь під обстріл? - Уперше дізналась, що таке інтенсивні обстріли,19 грудня 2014 року. В день Святого Миколая. Це була наша третя чи четверта поїздка до зони АТО. Вона відрізнялася від попередніх тим, що численні «миколайчики» (їх вдалося назбирати справді багато) ми вирішили вивантажити не біля штабу, а розвезти їх на блок-пости. Адже таким чином у нас з’являлася можливість поспілкуватися із більшою кількістю солдатів… І почалося те чого не очікували! Раптові обстріли вмить вибили мене з колії. Я забула все, що раніше чула і читала про те, як поводитися під час обстрілів. Пам’ятаю, лечу вперед, куди очі бачать. А хтось із бійців кричить, щоб я негайно ховалася в укриття. Одним словом, не очікувала такого. Тепер уже мене ніщо не лякає. Я прекрасно розумію, що кожна наступна поїздка може бути дорогою… в один бік. Але це не зупиняє! - Скажіть, яка поїздка Вам найбільше запам’яталася? - Кожна з них по-своєму пам’ятна. Це – наші емоції. Ми переживаємо, щоб довезти допомогу. Ми спілкуємося із земляками. За потреби, намагаємося їх підбадьорити. Інстинкт самозбереження, звісно ж, змушує нас хвилюватися за своє життя. Знаєте, я помітила таку тенденцію: коли десь поряд автомобілі спостерігачів ОБСЄ, обстрілів точно не буде. Тільки-но вони зникнуть із горизонту – починається «жара». Під час нашої останньої поїздки під Авдіївку треба було навідатися аж в одинадцять «точок». Для неї ми надзвичайно довго збирали допомогу. Тільки-но виїхали за Прилуки, зіпсувався автомобіль… Довелося весь кількатонний вантаж переносити до іншої вантажівки (її надав прилучанин Роман Руденко). - Ви – вродлива жінка. Мабуть, бійці часто говорять Вам компліменти…

- Буває й таке. Іноді хлопці називають мене «сонцем», «годувальницею» або зовсім по-лагідному – «нашою мамкою». Намагаються зробити для мене якусь приємність. Одного разу вони дізналися, що я люблю смажену рибу, тож, ризикуючи життям, пробралися до водойми, спіймали коропа і підсмажили його для мене на вогнищі. Іншого разу хтось із бійців спеціально до нашого приїзду прикрасив букетами польових квітів польову кухню, поставивши їх до «ваз» із пластикових пляшок. Для того, щоб мене порадувати… І ті квіти, дійсно, стали найприємнішим сюрпризом, неабияк додали наснаги. А якби ви знали, який смачний борщ варять хлопці спеціально до мого приїзду. Знають, що я люблю цю страву. Зранку пригощають кавою. Не люблю безладу. Знаючи про це, бійці напередодні наших відвідин прибирають місця свого перебування. Загалом, зворушує опіка, з якою вони до мене ставляться. - У дорозі користуєтесь макіяжем? - Ні! Адже я абсолютно не хвилююся, який матиму вигляд на передовій. Для захисників, мабуть, найголовніше – це мої посмішка та добрий настрій. Можу, звичайно, й підфарбуватися. Але це так незручно в дорозі. Тож, як правило, беру із собою гребінця, крем для рук та маленький рушник. Стежу за станом нігтів, сама роблю манікюр. Та під час поїздок нігті часто ламаються… В дорогу своє волосся заплітаю в «колосок». Щоб не заважало. - Віто, як Ваші рідні ставляться до Ваших «вояжів» у зону АТО? - Зараз живу з мамою, Світланою Анатоліївною Сушею. Коли вперше повідомила їй, що їду на Донбас, матуся була трохи шокованою. Але не ризикнула відмовляти мене від поїздки. Каже: «Марно тебе переконувати... Ти ж все одно не прислухаєшся. до мене. Тож нехай тобі, доню, допомагає Господь». До речі, мама мені дуже допомагає. Готує для бійців вареники й картопляники, солить огірочки та помідорчики. Ненька стає сама не своя, коли в АТО переривається телефонний зв’язок зі мною. Страшенно хвилюється за мою безпеку. - Ви маєте справу з чоловіками. Які, на Вашу думку, способи впливу на них найефективніші? - Уміння знайти спільну мову. А ще треба орієнтуватись, коли сказати добре слово, а коли трохи нагримати. Головне, щоб все було по справедливості.

ЩО ВЕЗУТЬ?

…Усе, що стає у нагоді під час перебування у зоні проведення антитерористичної операції. Особливий акцент – на продуктах харчування. Представники громадської організації власноруч готують для захисників смачні салати олів’є та «шубу», вареники, картопляники, пироги тощо. Допомагають і пересічні прилучани. Хтось пече кекси, хтось – піццу. Віта Купрій «спеціалізується» на варениках. Ось її рецепт: - На літр води кладу сто грамів пекарських дріжджів. Додаю три столових ложки цукру, дрібку солі. Ставлю опару у тепле місце, щоб трохи підійшла. Далі сиплю борошно, вимішую. Далі лишаю

в спокої на двадцять - тридцять хвилин. Щоб тісто піднялося. І нарешті – інтенсивне ліплення вареників. Начинки використовую різні. Лівер, картоплю, капусту, вишню. Готові страви волонтери пакують у так звані «термоящики» ноу-хау від Віти Купрій. Що це за тара? Звичайні ящики, вимощені із середини фольгоізолом. У таких їжа довго лишається холодною.

ДОПОМОГА ДЛЯ… ВОЛОНТЕРІВ

За спостереженнями Віти Купрій, упродовж 2016 року люди рідше стали надавати гуманітарну та фінансову до-

помогу для бійців АТО. «Прикрутило» кризове безгрошів’я? Восторжествувала людська жадібність? Чи, може, стомила війна? Хто зна… У кожного – своя причина. - Громадяни не хочуть допомагати через свою байдужість. Розповім, чому. Більшість жителів Прилуччини добре знають місця нашої «дислокації». Чи не щодня, разом із іншими представниками нашої організації збираємо гроші та продукти для наших захисників на території біля Центрального ринку. Помітила, останнім часом населення млявіше реагує на нашу присутність. Люди хибно вважають, що жертвувати неодмінно треба великими сумами. І дуже помиляються! Вистачить навіть гривні… Я збираю допомогу біля центрального ринку. Упродовж дня повз мене може пройти дві-три сотні людей. Якби кожен із них пожертвував бодай гривню, стало б легше. Мабуть, деякі жителі міста і району - у полоні хибного переконання: «Не стріляють – і добре. А моя хата – скраю...», - зітхає Віта Купрій. Вона стверджує: упродовж місяця до скриньки для збору коштів потрапляє не більше трьох тисяч гривень. Це – крапля в морі, якби не допомога спонсорів. Адже для того, щоб здійснити поїздку (раз на три тижні), треба запастися не лише гостинцями для бійців, а й іншими необхідними речами – від елементарних ліків до необхідного військового спорядження. Тому волонтерам доводиться не лише збирати допомогу в населення, а й оббивати пороги потенційних спонсорів (останні, на жаль, не всі ідуть на зустріч… І все ж, на сьогодні виокремилося коло благодійників, які відгукуються на перший оклик волонтерів. Це – Дмитро Правдивець, Олена Гуменна, Юрій Трепаченко, Сергій Мончуляк, Олександр Руденко, Людмила та Микола Супруненки, Юрій Цибенко, Ігор Камшеко, Сергій Масьома, Олексій Івахненко, Юрій Видай, Євген Покидько, Роман Рудика, Євген Чечель. Не лишаються байдужими тютюнова фабрика, Дідовецька сільська рада (голова Ірина Шуляк), підприємці Центрального ринку та «Привозу»). Сьогоднішній головний біль для волонтерів - дефіцит транспорту. Адже термін експлуатації старенької вантажівки «Мерседес» давно уже вичерпався. На новий транспорт грошей - катма…

ДЗВІНКИ З ПЕРЕДОВОЇ

Номер мобільного телефону Віти Купрій – у вільному доступі. Відтоді, як вона поринула у гущу волонтерських справ. Щоразу під час провідин бійців АТО волонтерка з готовністю озвучувала його усім, хто просив про це. І хлопці телефонували… Навіть посеред ночі. Віта Купрій пригадує: - Моя перша реакція на нічні дзвінки – хвилювання! Перша думка: «А раптом щось трапилось». Починала розпитувати про це телефонного співрозмовника. І тут з’ясовувалось, що таким чином він… коротає час десь на блок-посту чи деінде. При цьому відчуває сильне бажання поспілкуватися. Принагідно озвучує потребу, скажімо, в медикаментах чи якомусь армійському спорядженні. Я чудово розуміла про психологічну потребу бійців елементарно «вибалакатись». Адже те, чого не скажеш членам своєї родини, можна з легкістю озвучити чужому співрозмовнику. Іноді я навіть чула болісні розповіді про розлади в сім’ї. Слухала їх, не перебиваючи бійця. Адже розуміла, що описана ним ситуація може завдати великої травми і все закінчиться плачевно. Зона АТО як-не-як… І не біда, що заради телефонних розмов я жертвувала своїм нічним сном. Бо сон – ніщо у порівнянні з цілющим ефектом психологічної підтримки для тих, кому це потрібно. Згодом на телефонні дзвінки із передової я навчилася відповідати «на автоматі». Все відбувалось за такою схемою: прокинулась, поспілкувалась – й знову «відключилась»... Нині, у 2016-му, я поміняла підхід. Під час волонтерських приїздів прошу хлопців, аби вони одразу складали список необхідних речей. Мені стало зрозумілим: нашим захисникам потрібно частіше бачитись із рідними. Вони потребують саме цього.

МОЛИТВА ЗА МИР

Віта Купрій – за освітою хімік бактеріологічного аналізу, мікробіолог-плодоовочівник. Згодом вивчилася на перукаря. До війни Віта працювала старшим касиром-інкасатором в одному зі столичних магазинів. Потім покинула роботу через малу зарплату, якої ледьледь вистачало на оплату орендованого житла. Повернулася до Прилук. А потім розпочалася війна на сході України, і треба було братися за волонтерську роботу. Нині, у вільний від неї час, Віта заробляє гроші, надаючи землякам перукарські послуги. Часто сама їздить на старенькому велосипеді до своїх клієнтів. Живе скромно, без надмірних розкошів… Вона називає себе віруючою. Носить натільний хрестик, вважаючи його найголовнішим оберегом. Молиться Всевишньому. За те, щоб Господь оберігав її та побратимів на донбаських дорогах війни і дарував довгожданий мир во ім’я майбутнього України. Ольга ІВАНЧЕНКО.


13 æîâòíÿ 2016 ðîêó ¹41 …Осиротівши ще немовлям, Яна потрапила до Прилуцького обласного дитбудинку «Надія». А потім доля посміхнулася цьому голубоокому білявому ангелятку, пославши нових люблячих батьків. Ними стали Лариса та Сергій Ворони із Погребів. Хоч у подружжя вже підростало двійко своїх синочків, проте їхньої любові вистачило ще й на те, аби подарувати її маленькій Яночці. Пані Лариса говорить: «Коли нас із чоловіком називають героями через те, що ми усиновили дитину, у нас виникає ступор. Які ж ми герої!.. Просто взяли щастя у свою сім’ю».

…Паша, Яна та Даша тепер по-справжньому захищеними відчувають себе у родині однієї зі своїх старших сестер Тетяни Сергушко, яка стала для них піклувальником. Вони теж рано осиротіли. Але Тетяна у свої дев’ятнадцять років не побоялась взяти колосальну відповідальність за їхні долі. Відтоді минуло кілька літ. Нині Павло перебуває на контрактній військовій службі, Яна навчається у Прилуцькому професійному ліцеї, а Дарина створила власну сім’ю і вдвох із чоловіком виховують маленьку доньку… …Тетянчина мама померла від внутрішньочерепної травми, спричиненої цивільним чоловіком. Прикра пригода сталася на території Бобровицького району. Тетянці тоді виповнилося два роки, її неньці – двадцять три. Про свого біологічного тата дівчинка геть нічого не пам’ятає. Хіба те, що він вкоротив віку найріднішій людині.

ПРИЛУЧЧИНА

ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ…

виховує племінників Андрія та Єлизавету, які залишились без батьківського піклування. Спочатку їхня недбала мати-одиначка втекла від п’ятирічного синочка, а через декілька років лишила чотирирічну донечку. Залишила її на одному зі столичних проспектів – самотню, нікому не потрібну. Дітям пощастило. Їх взяла під своє крило тітка Олена, створивши прийомну сім’ю, і стала для Андрія та Лізи найріднішою людиною. …Маленьку Анжелу виявили у 2009 році у Боршній. Вона була «нічийна». Саме завдяки службі у справах дітей райдержадміністрації дівчинка отримала прізвище, ім’я, по батькові та свідоцтво про народження. Згодом Анжела припала до душі місцевій жительці Людмилі Каленіченко, яка, не вагаючись, встановила опіку

над дівчинкою. Жінці довелося вчити Анжелу геть усьому, організовувати малій непосиді та фантазерці змістовне дозвілля. Сьогодні Анжела навчається у 6 класі. Прислухається до Людмили Іванівни. А та намагається відкрити для дитини усі таємниці світу. …Дитинство та юність Тетяни Власік із Канівщини були не дуже легкими, бо її матір позбавили батьківських прав. Проте, сильна і цілеспрямована дівчина гарно навчалась у місцевій школі, здобула професійну освіту і нині працює секретарем Канівщинської сільської ради. Вона – прийомна матуся для племінників Дмитрика та Катрусі – дітей рідної сестри (ту, разом із чоловіком, було позбавлено батьківських прав). Для цього навіть пройшла спеціальні курси.

Після трагедії Тетянку забрала до себе у Глинщину її бабуся Ольга Кохановська. Відтоді промайнуло шістнадцять років. Пані Ольга вже пожинає втішні плоди свого виховання, радіючи успіхам своєї дорослої внучки-студентки Чернігівського центру професійно-технічної освіти. …Хто знає, як би склалося життя в Яни та Андрія Дейнег, які також рано осиротіли. Яночці виповнилося чотири роки, Андрійкові – три місяці. Сестричку з братиком забрала до себе

їхня бабуся Тетяна Кулик із Сухополової. До речі, тут не обійшлося без юридичних перипетій. Річ у тім, що мама в дітлахів померла, а тато потрапив до в’язниці. Тож, щоб надати малим Дейнегам статус дітей, позбавлених батьківського піклування, служба у справах дітей Прилуцької райдержадміністрації вирішувала справу у судовому порядку про встановлення факту родинних відносин.

…Олена Іваншина з Лісових Сорочинців

Поміж нас

«Із Катею та Дімою мені легко і просто. Можливо тому, що я не маю власних, біологічних, дітей… Іноді, звичайно, трапляються якісь проблеми, щось не виходить. Проте загляну в очі племінників – і все погане відступає. А вони дуже стараються, щоб виправдати тітчині сподівання…». … Після смерті молодшої сестри Анатолія Бойченка (с. Манжосівка) без батьківського піклування лишилась її маленька Даша (біологічний тато нотаріально відмовився від доньки).

Анатолій разом із дружиною Веронікою вирішили взяти на себе нелегкий обов’язок – виховувати Даринку. Вона – непроста, з особливими потребами. Дядько з тіткою ні на мить не пожалкували про зроблене. Нині Анатолій Васильович перебуває у зоні проведення АТО, а про Дашу піклується Вероніка Миколаївна. …Коли шестирічні близнюки Дмитрик і Богданчик здобули статус дітей, позбавлених батьківського піклування і потрапили до Чернігівського центру соціально-психологічної реабілітації, представниця служби у справах дітей Прилуцької райдержадміністрації Світлана Симоненко створила прийомну сім’ю і забрала хлопчиків до своєї родини (до речі, вона – чи не єдиний посадовець на Прилуччині, яка почала втілювати в життя задекларований державою заклик «Кожній дитині – родину»). У перші місяці перебування у своїй новій домівці дітлахи… багато їли. З жадібністю, ніби боячись, що смаколиків не вистачить. Через два місяці хлопчики нарешті перестали соромитись, попросили добавки за вечерею. Стали привітнішими та відкритішими. Увага та любов названої

матері розтопили їхні душі. Дмитрик і Богданчик – добрі, чуйні, турботливі діти. Аліна Бородій – теж така. Вона – ще одна прийомна дитина пані Світлани. Цьогоріч вступила до Київського педагогічного професійного коледжу ім. А. П. Макаренка. Доля випробувала цю дівчину сирітством і байдужістю родичів (від Аліни відмовилась її хрещена матір, яка, за іронією долі, працює… у секторі опіки служби у справах дітей одного з районів Києва). …«Господь дав шанс допомогти дітям. І я не мав права його не використати», - так лаконічно пояснює свій добросердний вчинок настоятель

7

Преображенської церкви с. Яблунівка, ієрей о. Володимир (Дребот). У 2012 році священик створив прийомну сім’ю, а в 2014-му – дитячий будинок сімейного типу. Він самотужки виховує двох рідних і шестеро чужих дітей. Зрештою, слово «чужий» у цьому випадку вкрай недоречне. Бо о. Володимир зумів об’єднати дівчаток та хлопчиків міцними родинними узами. Постійно навчає їх життєвій мудрості. Батько-вихователь дбає про строкатість дитячого дозвілля. І про захист житлових прав. … У родині Анни та Олександра Жуваків (с. Яблунівка) зростає десятеро дітей - п’ятеро рід-

них і п’ятеро позбавлених батьківського піклування. Усі дівчатка та хлопчики – надзвичайно дружні. У родині сформовано свої добрі традиції. Приміром, щовечора усі гуртом читають книги. Щодня обіймають одне одного, демонструючи вияви найщирішої любові. Анна та Олександр намагаються мотивувати дітей до навчання, саморозвитку, регулярно возять дітлахів у різні куточки України. Вони переконані: їхня сила і їхнє щастя – у дітях. ...Ці зворушливі історії прозвучали під час зустрічі голови Прилуцької райдержадміністрації Валентини Ковтун із усиновлювачами, піклувальниками та прийомними батьками з нагоди Дня усиновлення. Вітаючи присутніх, очільниця районної влади наголосила, що Прилуцький район – у числі лідерів по усиновленню та створенню прийомних родин. І побажала всім присутнім Божого благословення та життєвої наснаги. А ведуча заходу, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Лариса Терентій зазначила: «У 2016 році вже усиновлено четверо дітей. На сьогодні у Прилуцькому районі функціонує сімнадцять прийомних сімей та два дитячі будинки сімейного типу… Наразі потребують батьківської ласки та турботи п’ятеро хлопчиків та дівчаток». Наприкінці зустрічі усі, хто небайдужий

душею, отримали за сумлінне виконання батьківських обов’язків та підвищення авторитету української родини Подяку голови райдержадміністрації і подарунки від спонсорів. Олена ЯБЛУНЕВА.


8

Маловідомі сторінки історії

Все почалось із гіркоти відступу наших частин. Обабіч польових доріг лежала розбита техніка, відступали зморені, знесилені бійці, до останнього проводилась евакуація підприємств і населення. Місто залишилось без керівництва. Що принесуть чужинці? Які будуть порядки? Що буде з мешканцями Прилук і навколишніх сіл, з крамницями, з колгоспами? З сім`ями червоноармійців? Ці та інші питання непокоїли місцеве населення. У серпні 1941 року рейхміністерство східних провінцій («Ольденбург») прийняло документи про адміністративний поділ окупованих областей України і створення семи генеральних округів: Волинь, Житомир, Київ, Миколаїв, Таврія, Дніпропетровськ, Чернігів. Генеральна округа Чернігів: територія - Чернігівська і Сумська області (Україна), південна частина Орловської області (РРФСР). Генеральна округа складалась із 18 округ. Місце перебування генерал-комісара - Чернігів. Отже, влада на території окупованої Чернігівщини належала військовим. Головним засобом нацистської пропаганди вважалася періодична преса. Дозвіл залежав від наявності політично надійних видавців і редакторів. Політично невигідним на початку війни вважали німці залишати населення без джерел інформації про перемоги на фронтах. Преса і радіомовлення контролювалися військовими комендантами та підпорядкованими їм відділами пропаганди. «Друкарня Збройних Сил м. Прилуки, 8 липня 1943р. Службова інструкція №3. Згідно з розпорядженням командувача середньою військовою округою, з цього часу вводиться на підприємствах 54-годинний робочий тиждень». Упродовж двох років окупації на території області видавався ряд газет, серед них і «Вісті Прилуччини». Можна сказати, що багато видань не користувалось попитом, тому їх поширювали примусово. Редакція «Вістей Прилуччини» відповіла відмовою сільськогосподарському видавництву в Києві у поширенні їх журналу. Про що ж писала окупаційна газета 73 роки тому? Висвітлюючи суспільно-політичне життя на Прилуччині, газета формувала лояльність до окупаційної влади, розповідаючи про історичну і культурну спадщину українського народу. У грудні 1941р. газета нагадувала землякам фольклорними рядками про радянське минуле: Батько в созі, Плачуть діти на морозі, Нема хліба, нема сала, Все совєтська влада взяла. Подивися, Сталін, сам, Як танцює комнезам: Ноги босі, штани в клітку, Виконує п’ятилітку. У 1942 році йшла кампанія перейменування вулиць. У Чернігові було перейменовано 195 вулиць і 83 провулки. Прилуцька газета в замітці «Про старі та нові назви вулиць» писала: “У нас, на Україні, є чимало видатних людей, наших людей, які дорогі серцю кожного українця. Їх іменами повинні бути названі вулиці, площі, парки міста”. Як ішло перейменування в Прилуках, даних нема. В газеті вміщується інформація про так званий “добровільний” виїзд наших громадян на працю до Німеччини. До вербовки не підлягали трактористи, котрі працювали в МТС, слюсарі та старости громадських господарств, хворі на чесотку, туберкульоз і венеричні хвороби. 15 квітня 1942 року до Німеччини вирушив перший ешелон робітників, набраний з усієї області, в т.ч. і з Прилуцького повіту. На дорогу видали по три хлібини та по кілограму ковбаси. Кількість таких “добровольців” доводилась постановами райстаростату з указаним числом людей (кількість не вказана). Газета писала про можливе звільнення з таборів деяких категорій людей: погонщиків евакуйованої худоби, цивільне населення, що було на ритті окопів, примусово евакуйованих, військовополонених, обізнаних рідними. Для цього треба було мати підпис старости, двох порученців. Контролювала цей процес місцева поліція. Так, Варвинський райстаростат (староста Ворона) передав до коменданта Прилук список на 40 аркушах, за яким були сотні людських доль з проханням відшуку зазначених осіб і повернення їх додому. Газета друкувала оголошення міської управи до на-

ПРИЛУЧЧИНА

селення з проханням дарувати одяг, білизну та взуття військовополоненим. На середину 1942 року окупаційна політика безнадійно себе дискредитувала, відштовхнула від себе навіть тих, хто зустрічав окупантів хлібом-сіллю. Культура на шпальтах газети. Німецькі окупаційні власті не добились у жодній сфері зрушень на краще для української спільноти, адже вони відверто цього не хотіли, хоч певні загравання і були. В місті був духовий оркестр, роль якого зводилась до обслуговування бажань окупантів і виступах на святах, дозволених військовими властями. Із користування бібліотеки були вилучені кращі твори українських і європейських авторів (всього по Генеральній окрузі – 233 примірники). Постанова Прилуцького райстаростату зазначала: «За невиконання цього наказу винні будуть покарані за Законом військового часу». Дозволялось користуватись творами письменників дореволюційного періоду та дореволюційним фольклором, а в школах - навчально-методичною літературою, видрукованою до 1917 року. Із звіту Прилуцької міської бібліотеки від 15 травня по 15 червня 1943 року: Всього читачів -730 осіб. Видано книг, журналів, газет –856. Користувались послугами: 146 чоловік - інтелігенція, 130 -робітники, 224 - службовці, 75 – інші читачі. По району працювали хати-читальні. В бібліотеках прилучани обмінювались останніми новинами. Газета друкувала правила користування книгами Прилуцької бібліотеки з приміткою окупаційної влади: ”Читачі, які навмисне псують книги, притягуються до суворої відповідальності». В міському театрі робота була більш пожвавлена. Репертуар складався із творів української класики: “Дай серцю волю”, “Наталка Полтавка”, “Хмари”, “Гриць”, “Назар Стодоля”, “За двома зайцями”, “Сватання на Гончарівці”. Відзначалось свято пам`яті Т.Шевченка “…як передового борця проти Москви, Польщі та іудейства…”. Та німці не змогли розсварити різні національності, які проживали в Прилуках. Були ще свята: день народження Гітлера (20 квітня) та нагородження кращих людей в колективах; 22 червня (неробочий день) - день оголошення війни СРСР і початок звільнення України з-під влади більшовиків. Освіта на шпальтах газети. “Крім початкової школи, на Сході взагалі не повинно бути ніяких шкіл”, - наказував рейхсфюрер СС Гіммлер. Роботою шкіл в області керувала польова комендатура. Їй підлягав відділ пропаганди, шкільної референтури та відділи освіти і культури міськрайуправ. У газеті вміщувались передовиці про завдання українського вчительства та розповідалось про утиски від радянської влади. 31 грудня 1941 року вийшов наказ про відкриття шкіл. Із зими 1941-42 років з другого класу почалось вивчення німецької мови. 13 січня 1942 року вийшов наказ про обмеження навчання в 1-4 класах читанням, письмом, лічбою, гімнастикою, іграми, ручною працею без використання учбових засобів. Наказ розкрив суть влади щодо розвитку освіти: дати тільки початкову освіту та підготувати робітничі професії. 15 жовтня 1942 року вийшов наказ про обов’язкове відвідування шкіл. Накази друкувались на шпальтах газети. Деінде відкривались 5-7 класи. В Прилуках була відкрита реміснича школа. Колишні учні, а потім червоноармійці згадували в листах додому, що навчання було поверховим . Вчителів-німців не можна було зрозуміти. Замість навчань учні і українці-вчителі працювали на залізниці або на сільгоспроботах, виготовляли стільці. Навчання проводилось українською мовою, вчителями були українці і німці. У Прилуках розпочались заняття в 10 школах з 2000 учнями і 73 вчителями та в сільських школах повіту (Прилуцькому, Іваницькому, Мало-Дівицькому, Яблунівському та Варвинському районах). У селах із різних причин часто батьки не пускали дітей до школи, в основному не було в чому ходити. Старости сіл та завідуючі школами повинні були стежити за відвідуванням. Людмила МАРЧЕНКО, науковий співробітник фондів Прилуцького краєзнавчого музею. (Закінчення в наступному номері)

У ОКУПОВАНИХ ПРИЛУКАХ

¹41 13 æîâòíÿ 2016 ðîêó Ãðèãîðié ÂÎÉÒÎÊ

БЕЗБАТЧЕНКИ

Продовження. Це коли через два місяці троє мобілізованих повернулися в Осьміковці, сказали, що приїхали у відпустку, але швидко стало відомо – вони втекли, бо не могли витримати страшних умов на тих клятих шахтах. З району прибули суворі «вербувальники», провели з хлопцями та їхніми батьками «роз’яснювальну» роботу, і втікачі поїхали назад, далі терпіти. Кузьмі більше повезло, його відразу направили вчитися у професійне училище, ще й при новій шахті. Після річного навчання надали йому відпустку, приїжджав додому, теж розповів сусідці про жахливі умови роботи в післявоєнних шахтах, куди їх, учнів, кілька разів спускали. Бачив там і молодих жінок, котрі працювали коногонами. Сільський хлопець раніше і гадки не мав, що коні є і в шахтах, на великій глибині: вагонетки з вугіллям тягають, а погоничами здебільшого жінки. Чоловіки трудяться з відбійними молотками та на кріпленні лав. Професію прохідника (кріпильника) обрав і Кузьма, потім пошкодував, бо доводилося працювати у лаві, де багато пилюки від породи, вона більш небезпечна для легень, ніж чорна, від вугілля – ця легше відхаркується. Сусід щиро порадив Оксанці назавжди забути про шахти, хоча рік тому він на сьомому небі був, коли дівчина сказала йому, що теж хоче на Донбас. Подобалася йому сусідонька з виточеним станом і мов намальованим личком. Вона помічала при зустрічах, що Кузьма губиться. Але він так і не зробив рішучого кроку до поглиблення відносин. Можливо через те, що не вловив у дівчини зустрічних почуттів. Нічого особливого не народилося в їхніх серцях і за рік розлуки, хоча обоє щиро зраділи зустрічі. - На Донбасі не раз хвалив себе за те, що не вмовив тебе поїхати зі мною, - признався Кузьма. – Адже це романтика мене погнала з рідного села. Дуже хотілося, щоб саме ти, щира й надійна, була поруч! Потім, коли побачив, як калічаться там долі дівчат і навіть чоловіків, як «ламає» їх нелюдська робота і, по суті, воєнне життя, мене в холодний піт кидало від думки, що й ти, наївна, могла потрапити в ті «жорна». Оксану лякала і водночас тішила та розповідь, напевно, кожній дівчині приємно почути таку відвертість хлопця. Подумки вловила прояв дівочого егоїзму: готова була порадіти, якби Кузьма став освідчуватись їй у коханні. Хоча сама твердо знала, що не відповість йому взаємністю. До цього не дійшло, і дівчина насилу стримала своє самолюбство, не дала йому вихлюпнутись у якийсь образливий для хлопця вибрик. Зустріч закінчилась дружелюбно, вони, як і раніше, залишилися добрими сусідами і друзями. Після правдивої розповіді Кузьми про шахти в Оксани остаточно вивітрився шахтарський «романтизм», тож нову хвилю трудової мобілізації на Донбас зустріла тривожно, не було найменшого бажання туди їхати. Занепокоїлись і батьки, мати пішла в контору вимолити захист у голови Миколи Леонтійовича. Той подзвонив у район, адже сам планував забрати на ферму старанну мамину помічницю, і в городній ланці встигла добре себе зарекомендувати, все це виклав головному вербувальнику. Районщик з повагою ставився до цього голови колгоспу, розумів також, що не родичку якусь захищає, а перспективну трудівницю, таких і в селі не вистачає, але ж у нього теж план. Більше того, цю не завербуй, що можуть сказати батьки інших кандидатів у шахтарі? Голова колгоспу вислухав по телефону «вагомі аргументи», Ганні не став їх переказувати, зате натякнув, мовляв, самі щось придумайте, сільська влада закриє на те очі. При цьому жестом показав, щоб Ганна вийшла з контори із «зашитим» ротом. Жінка кивнула головою, а поки йшла додому, придумала, куди заховати дочку, - до сестри Мотрі, що

живе за 35 кілометрів, в сусідній області, там не шукатимуть. Після «заслання», що пройшло благополучно, втікачка тільки-но повернулася додому, а голова колгоспу вже тут-як-тут, сам до Стародубів прийшов, щоб запропонувати Оксані роботу доярки, а ще сказати, що правління колгоспу направить її в технікум навчатися на зоотехніка. Тільки через рік, бо цьогорічний набір закінчився. - Не здумай тільки кудись тікати з села, - застеріг Микола Леонтійович. – Вже зараз починай готуватися до екзаменів, щоб потім не осоромилася і колгосп не підвела. Я говорив про тебе з директором технікуму Трохимом Ільковичем, а зараз робота на тебе чекає відповідальна й перспективна. Хоч і на фермі, в корівнику, зате в люди може вивести, якщо ти, звісно, сама цього захочеш. Батьки зраділи такій пропозиції голови навіть більше, ніж якби дочка подалася за подругами у велике місто. Все таки біля них залишиться і вчитиметься недалеко, дивись, в своєму селі потім ще й начальницею працюватиме… *** … Степанову голову обсіли невеселі думки і спогади, заходити в хату не хотілося, він поночі вештався біля кошари, згрібав із снігу натрушену солому, про сон взагалі забув. Від здогадок, як село загуде, коли дочка родить, на душі ставало ще важче, ніби гострими котячими кігтями там шкребло. «Краще б вона поїхала на шахти, - тихо вимовив у голос, а далі подумки . – Хоча й невідомо, як там усе могло обернутися, негідників у місті ще більше, користуються тим, що після війни залишилося мало чоловіків. Та й умови роботи на шахті, розповідав сусід Кузьма, - не для дівчат. Або хай би таки виходила заміж за того бандюгу Івана…». - Де ти там дівся? – раптом почув крик Ганни, що вискочила з хати. – Біжи до фельдшерки, у Оксани починаються схватки. Кілометрів за два від їхньої хати поселилася на квартиру до одинокої родички молода фельдшерка, яку направили в дільничну лікарню, що недавно відкрилася в сусідньому селі. Лікаря там ще не було, при нагальній потребі викликали з району, а першу невідкладну медичну допомогу надавали два фельдшери. Найближче до Степанової хати жила саме новенька – дуже уважна до пацієнтів, грамотно лікувала, не то, що колишній фронтовий санітар, який був постійно на підпитку. Йому Степан ніколи б не доручив приймати пологи в дочки, краще до сільської повитухи звернутись, не одне дитя вже прийняла … Тепер є «лікарка», як поважно стали називати в селі молоду медичку. До неї й побіг батько породіллі. Достукався в хату швидко, двері відчинила сонна господарка Вівдя. - Що за лихо в тебе, що серед ночі добиваєшся? – сердито запитала. – Вона й години не поспала, пізно з дільниці прийшла, рятувала того чортового алкаша Митра, замість самогону якоїсь гидоти напився. - Оксана родить, - аж закричав Степан. За кілька хвилин на порозі з’явилася Тетяна Вікторівна з великою сумкою через плече. Майбутній дідусь однією рукою згріб ту сумку, а іншою вхопив за руку фельдшерку. - Швидше, бо їй дуже боляче. - Розумію, але відпустіть мою руку, ви її відірвете, чим тоді буду допомагати вашій дочці? Степан трохи заспокоївся, відпустив руку, але постійно підганяв супутницю, хоча вона й сама вже перейшла на біг, час від часу звалюючись у кучугуру. Снігу накидало багато, дорожня бригада не встигала розчищати, легше бігти по санному сліду та він часто губився в темряві, як на зло, місяць заховався. «Все складується проти народження цієї дитини», - стукало в голову Степану.

Далі буде.


Програми кабельного телебачення

13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

Ï’ßÒÍÈÖß 21 ÆÎÂÒÍß ÓÒ-1

6.00, 7.00, 8.00, 13.00, 18.40, 21.00 Íîâèíè. 6.15, 8.15 ÀãðîÅðà. 6.25, 7.05, 8.25 Ñìàêîòà. 6.35 Åðà áóä³âíèöòâà. 7.15 Ðàíîê. 8.30 Òåðèòîð³ÿ çàêîíó. 8.35 Ïàñïîðò.Ua. 9.00 ³÷íå. 9.10 Ò/ñ «Òðàâìà». 9.50 ÐÅ:ÔÎÐÌÀ. 10.25, 19.30 Ïðî ãîëîâíå. 10.55 Ä/ô Êð³çü ÷àñ ³ ñëîâî. ²âàí Äðà÷ 12.00 Prime time. 12.30 «Ñõåìè». 13.30 Êàçêè ˳ðíèêà Ñàøêà. 13.40 Õî÷ó áóòè. 14.00 Ñóñï³ëüíèé óí³âåðñèòåò. 14.50 ³ðà. Íàä³ÿ. Ëþáîâ. 15.50 Òåàòðàëüí³ ñåçîíè. 16.30 Ä/ñ «Ñìà÷í³ ïîäîðîæ³». 17.30 Ä/ñ «Áîã â Àìåðèö³». 18.25 Íîâèíè. Ñâ³ò. 19.00 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.25 Ç ïåðøèõ âóñò. 20.00 Íà ïàì’ÿòü. 20.30 «Ïëàí íà çàâòðà». 21.30 Íîâèíè. Ñïîðò. 21.50 ³éíà ³ ìèð. 22.30 Êëàñèêè ñâ³òîâî¿ ë³òåðàòóðè. 23.00 ϳäñóìêè. 23.20 Çîëîòèé ãóñàê. 23.50 Íà ñëóõó.

1+1

6.00, 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30 «ÒÑÍ». 6.45, 7.10, 7.45, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.35 «Ìàøà ³ âåäì³äü». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ-2». 10.50, 12.20 «Ì³íÿþ æ³íêó-2». 14.10 «Ñë³ïà». 14.45 «Ìîëüôàð». 15.45 «Ñ³ìåéí³ ìåëîäðàìè - 6». 17.15 Ò/ñ «Óëàìêè ùàñòÿ -2». 20.15 «Âå÷³ðí³é Êè¿â 2016». 22.00 «Ñâ³òñüêå æèòòÿ». 23.00 «Ë³ãà ñì³õó».

²ÍÒÅÐ

6.00 «Ìóëüòô³ëüì». 6.20, 13.10, 14.20 Ä/ï Ñë³äñòâî âåëè... 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 14.00, 17.40 Íîâèíè. 7.15, 8.10 «Ðàíîê ç ²ÍÒÅÐîì». 9.20, 12.25 Ò/ñ «25-à ãîäèíà». 15.40 «Ñ³ìåéíèé ñóä». 16.40 «Äàâàé îäðóæèìîñÿ». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³».

21.00 «×îðíå äçåðêàëî». 23.00 Õ/ô «Ïðèíöåñà íà áîáàõ».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.00, 13.15, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00 Ïî䳿. 7.15, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 9.15 dzðêîâèé øëÿõ. 11.15 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 15.50, 20.55 Ò/ñ «Íà ë³í³¿ æèòòÿ». 18.00 Ò/ñ «Ñï³âà÷êà ³ ñóëòàí». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 23.00 Ïî䳿 äíÿ. 23.30 Ò/ñ «C.S.I.: Íüþ-Éîðê».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.10, 7.25 Kids Time. 6.12 Ì/ô. 7.27 Ò/ñ «Ñïåöçàã³í Êîáðà». 9.25 Ïîëîâèíêè-2. 11.20, 21.35 Êè¿â âäåíü ³ âíî÷³. 15.15, 19.00 Ñóïåðìîäåëü ïî-óêðà¿íñüêè-3. 18.00 Àáçàö. 22.35 Ïîëîâèíêè (II).

ÑÒÁ

7.45 Õ/ô «Ïîëîñàòûé ðåéñ». 9.25 Õ/ô «Ñèäåëêà». 11.20 Õ/ô «Äûøè ñî ìíîé. Ñ÷àñòüå âçàéìû». 18.00, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 18.30 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà». 20.00, 22.45 «Íàöèîíàëüíîå òàëàíò-øîó» Òàíöóþò âñå! -9».

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.05 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 9.55 Ïàòðóëü. Ñàìîîáîðîíà. 10.15, 16.55 Ò/ñ «Âèíèùóâà÷³». 12.00, 13.20 Õ/ô «Êîëîí³ÿ». 14.30 Ò/ñ «Â³ää³ë 44». 15.25, 16.20 Ò/ñ «Íþõà÷-2». 20.20 Àíòèçîìá³. 21.25 Äèçåëü-øîó. 23.30 Ùî? Äå? Êîëè?

ÒÅÒ

6.00 Ìàëÿòà-òâ³éíÿòà. 6.45 Áàéäèê³âêà. 7.10, 9.30 Ì/ô. 8.00 ÌóëüòMX (I). 10.00 Õ/ô «Øê³ëüíèé ìþçèêë 2». 12.00, 17.55 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 14.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 15.00 Ò/ñ «Äîìàøí³é àðåøò». 16.00 ³òàëüêà. 16.55 Êðà¿íà Ó. 20.00 Õ/ô «Ðîæåâà ïàíòåðà». 21.35 Õ/ô «Ðîæåâà ïàíòåðà 2». 23.20 Õ/ô «Ìóðàõè ó øòàíÿõ».

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè.

6.35, 10.15 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 7.35, 11.05 «Îáëîì.UA.» 8.10, 19.10 «ÄæåÄÀ²». 8.30, 18.30 «Ñïåöêîð». 9.00, 19.30 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 9.20 Ä/ï «Çàðó÷íèêè ïðàâîñóääÿ». 12.30 «Â³äåîá³ìáà». 14.00 Õ/ô «Ì³ñöå àâàð³¿: ѳì’ÿ â íåáåçïåö³». 15.50 Õ/ô «Çàë³çí³ ïåðåâåðòí³». 17.40 Ò/ñ «Îñòàíí³é êîï». 20.10 Õ/ô Áàë³ñòèêà: Åêñ ïðîòè ѳâåð 22.00 Õ/ô «Âåëèêèé âèáóõ».

ÍÒÍ

7.55, 9.00, 19.30 Ò/ñ «Êóëàãèí è ïàðòíåðû». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 10.35, 17.25 Ò/ñ «Äåòåêòèâû». 12.10 «Îõîòíèêè çà ïðèâèäåíèÿìè 13.45, 14.20, 21.30 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ - 12». 14.00, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.40 Ò/ñ «Ãàâàéè 5.0 - 5». 23.45 Ò/ñ «×èòàþùèé ìûñëè - 4».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00 «Ïîïóððè». 6.05 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00, 10.50, 13.15 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.40, 8.50, 10.30, 13.05, 16.40 Ì/ô. 7.45, 22.10 «Ïîïóò÷èê». 8.10, 12.45 «Çäîðîâüå». 8.30, 10.00 «Ãîðäîñòü ìèðà». 9.00 «Ìàãàçèí íà äèâàíå». 11.00 «Ñîíàòà». 13.30 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê». 16.10 «Àðõèâû èñòîðèè». 16.50, 22.30 «Áðèëëèàíò». 18.10, 22.20 Îõîòíèêè çà ñîâåòàìè 18.20 Õ/ô «Çîëîòûå ìàëü÷èêè». 20.00 «Îáçîð ìåæäóíàðîäíûõ íîâîñòåé». 20.30 Õ/ô «Ñëó÷àéíûé ðîìàí».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 11.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.40, 11.40 Ïðàâî. 9.00, 20.00 ijÒâîÐà. 9.15, 20.15 Ö³êàâî çíàòè. 9.30, 17.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 19.40, 22.40 Çö³ëåííÿ â³ðîþ.

14.20 Êèºâîòåêà. 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ. 17.45 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè. 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà. 21.00 Ñí³äàíîê òóðèñòà. 21.30 ß ºñòü íàðîä. 22.00 Óðîê äëÿ áàòüê³â. 22.30 Ôàáðèêà ³äåé. 22.45 Ñòåïîâèêè.

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.15 «Ìóëüòôèëüìû». 9.25 «Òîï-ìîäåëü ïî-ðóññêè». 10.20, 19.00 «Îð¸ë è Ðåøêà». 12.20 Ò/ñ «Äèêèé àíãåë». 14.00, 21.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Þáèëåéíûé ñåçîí». 15.00, 20.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Íà êðàþ ñâåòà». 16.00 «Ôàéíà Þêðàéíà». 17.00 «Ðàññìåøè êîìèêà». 18.00 «Çâàíûé óæèí». 22.00 ÊÂÍ.

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30, 8.40 Ì/ô. 8.10 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 9.15 Êâàäðàòíûé ìåòð. 10.30, 15.00 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 11.20, 19.00 Êâàðòèðíûé âîïðîñ. 12.20, 22.00 Ìîÿ ïðàâäà. 13.10 Íåâåðîÿòíûå èñòîðèè ëþáâè 16.00, 20.00 Óäà÷íûé ïðîåêò. 17.00, 21.40 Ôàçåíäà. 17.30, 20.50 Äà÷íûé îòâåò. 18.20, 23.00 Íàåäèíå ñî âñåìè. 23.40 Ïðàêòè÷åñêàÿ ìàãèÿ.

ÑÎËÍÖÅ

6.00 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 7.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.30 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 9.30, 19.00 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 11.00, 21.00 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 12.40, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 14.30, 23.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

9

ПРИЛУЧЧИНА 15.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ Ëîñ-Àíäæåëåñ».

FOX

8.00, 11.15, 14.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 8.45 Ò/ñ «Ãîòåì». 9.30 Ò/ñ «Àãåíòè Ù.È.Ò.» 10.15 Ò/ñ «ßê ñêàçàâ Äæèì». 12.40, 16.15, 21.15, 23.25 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: Ëîñ-Àíäæåëåñ». 14.05, 19.50 Ò/ñ «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè». 18.25 Ò/ñ «Îáëàñò³ òåìðÿâè». 20.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: ñïåöâ³ää³ë». 22.00 Ò/ñ «ßê óíèêíóòè ïîêàðàííÿ çà âáèâñòâî».

Åâðîêèíî

8.00 Õ/ô «13 ðàéîí: óëüòèìàòóì». 9.40 Õ/ô «Ë³òíÿ í³÷ ó Áàðñåëîí³». 11.15 Õ/ô «Êëîä ó äîïîìîãó». 12.45 Õ/ô «Ô³í³øíà ïðÿìà». 14.25 Õ/ô «Øëüîïíè ¿¿, âîíà ôðàíöóæåíêà». 15.55 Õ/ô «Óáèâñòâî â Ñåí-Ìàëî». 17.30 Õ/ô «ßìàêàñ³». 19.00 Õ/ô «Îõ, âæå ö³ ä³òè». 20.30 Õ/ô «Ãðàíä Öåíòðàë. Ëþáîâ íà àòîìè». 22.00 Õ/ô «Ê³ëüöå äðàêîíà». 23.30 Õ/ô «Àðí: Îá’ºäíàíå êîðîë³âñòâî».

ÒÂ-1000

6.10, 18.10 «Êóäà ïðèâîäÿò ìå÷òû» 8.05 Õ/ô «Øåô Àäàì Äæîíñ». 9.50 Ì/ô. 11.10 «Âëàñòåëèí êîëåö: Âîçâðàùåíèå Êîðîëÿ» ôýíòåçè 12+ 14.30 Õ/ô «Ìàðèÿ - êîðîëåâà Øîòëàíäèè». 16.35 Õ/ô «Èíêàññàòîð». 20.10 Õ/ô «Äåêàáðüñêèå ìàëü÷èêè». 22.10 Õ/ô «Äðàéâåð íà íî÷ü».

RTVi

6.00 Ì/ô. 7.30, 17.10, 19.10, 22.25 Îñîáîå ìíåíèå. 8.05, 17.00, 19.00, 22.00 Íîâîñòè RTVi.

8.30, 15.30, 23.00 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». 9.00, 16.00 Ò/ñ «Àíãåë èç Îðëè». 10.00, 20.00, 23.30 Ò/ñ «Óõîäÿùàÿ íàòóðà». 11.00 Ò/ñ «×åìïèîí». 12.40, 15.00 «Íåèçâåñòíàÿ ïëàíåòà». 13.15 «Çîëîòîé âåê». 14.00, 21.00 Ò/ñ «Êóðüåðñêèé îñîáîé âàæíîñòè». 18.00 Ò/ñ «Ãðîìîâû».

Òåëåêëóá

21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå - 7». 22.00 Ò/ñ «Ïåðåâîç÷èê». 23.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà».

Enter-ôèëüì

7.30, 9.00 «Top Shop». 8.00, 9.30 Ì/ô. 10.30 «Ìîÿ ïðàâäà». 11.20, 23.25 «Çâåçäû þìîðà». 12.30 Õ/ô «Îïåêóí». 14.05, 19.40 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 15.55 Õ/ô «Çàçà». 17.35 Ò/ñ «Ïðèâåò, äóðàëåè!» 21.30 Ò/ñ Ìåìóàðû Øåðëîêà Õîëìñà

XXI

10.00, 18.00 Õ/ô «Êîðëåîíå». 10.55, 18.55 Õ/ô «Ìîëîäà Êàòåðèíà 12.35, 20.35 Õ/ô «Òàºìíèé ãðàâåöü» 14.20, 22.20 Õ/ô «Ñîëî íà ñàêñîôîí³ 16.10 Õ/ô «Õîëîä ó ëèïí³».

ÒÎÍÈÑ

6.20 «Áóäüòå çäîðîâû!» 6.30, 21.40 «Îòãîëîñêè». 7.00, 22.10 Ïðèêëþ÷åíèÿ Îñòèíà Ñòèâåíñà. 9.50, 16.50 «Àëëî, äîêòîð!» 11.15 Ä/ô «Äíåâíèêè Âòîðîé ìèðîâîé âîéíû: äåíü çà äíåì». 13.45, 17.45 ×àðóþùèå ìèðû. 14.40, 23.10 Âîçäóøíûå âîèíû. 16.15, 21.00 ßçûê æèâîòíûõ. 18.15 Ïóòåâîäèòåëü ïàëîìíèêà. Èîíèíñêèé ìîíàñòûðü. 18.35 «Öèâèëèçàöèÿ Incognita». 19.00 Áàñêåòáîë. Ñóïåðëèãà «Äèíàìî» - Êðèâáàññ».

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 8.00 Êðàñîòêà çà 12 ÷àñîâ. 11.00, 16.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 12.15 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 13.10, 18.30 Êëèíèêà. 13.35, 19.10 Ãàäàëêà. 14.30, 23.10 Ò/ñ «Ñåñòðû ïî êðîâè». 15.30, 20.00 Ò/ñ «Áðàòüÿ».

×åðí³ã³â

8.00, 20.00 Íîâèíè. 8.30, 20.35 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé. 8.35 Äà÷íèé ñåçîí. 9.00 Íà ïåðåõðåñòÿõ ³ñòîðè÷íèõ ïàðàëåëåé. 9.30 Òîíêèé ë³ä. 10.30 Õ/ô «12 ì³ñÿö³â». 11.45, 13.45, 14.45 Ì/ô. 12.00, 14.00, 16.00 Íîâèíè.Ïóëüñ äíÿ. 12.15, 14.15, 17.30, 20.30 Àðãóìåíò. 12.20 Õ/ô «Âèéòè çàì³æ çà êàï³òàíà».

Äåòñêèé ìèð

6.00, 10.30, 16.30 Ì/ô.

9.00, 15.00 Õ/ô «Êàê Èâàíóøêà-äóðà÷îê çà ÷óäîì õîäèë» 6+, ì/ô «Âåñåëûé ñòàðè÷îê».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.22, 8.22, 15.38, 17.36, 19.32, 21.53 Âàø ñàä. 6.36-22.31 Èäåè äëÿ æèçíè. 6.37, 22.33 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 7.24, 22.22, 23.28 Ñîáûòèÿ. 7.44, 16.48, 23.20 Ñàäû ìèðà. 7.56, 14.46 Öâåòî÷íûé áëþç. 8.35, 16.57, 20.45 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 8.48, 11.02, 13.19, 17.12, 19.49, 21.29 Ëàíäøàôòíûå õèòðîñòè. 9.14, 14.22, 18.23 Ñîêðîâèùà ñàäà. 9.37, 10.22, 11.56, 15.12, 21.05 Çàãîðîäíûå ïðåìóäðîñòè. 10.48, 13.46 Öâåòû â äîìå. 11.29 Äîìàøíÿÿ ôåðìà. 12.23, 20.14 Ýíöèêëîïåäèÿ ñòðîéêè. 12.52 Ðîçîâîå íàñòðîåíèå. 14.43, 16.44, 18.44, 19.45, 20.59 Ñäåëàé ñàì. 16.03 Íà äà÷å ó çâåçäû. 18.47, 23.47 Ïàñå÷íèê. 19.02 Ñïàñòè ôåðìó.

ÌÅÃÀ

6.00, 10.30 Âïå÷àòëÿþùèå êàäðû. 6.50 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 7.50 Ïðàâäà æèçíè. 8.50, 18.00 Âûæèòü â Âåíåñóýëå. 9.40 Àíàòîìèÿ áîÿ. 11.20, 18.50 Ïðàâèëà æèçíè. 12.10, 19.40  ïîèñêàõ èñòèíû. 13.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 14.10, 20.40 Ñåêðåòíûå èñòîðèè. 15.10 Îõðàííèêè Ãèòëåðà. 16.10 Ñìåðòåëüíûé ïîåäèíîê. 17.00 Òàéíû àêóë. 21.40 Äèêàÿ Àâñòðàëèÿ. 22.40 Àêóëà 21-ãî âåêà. 23.40 Óíèêàëüíîå âèäåî.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

6.30, 9.30 Âåëîñïîðò. ×åìïèîíàò Åâðîïû (òðåê). Ñåí-Êàíòåí. 8.00, 12.30 Òåííèñ. Òóðíèð WTA. Ëþêñåìáóðã. 1/4 ôèíàëà. 11.00 Íàñòîëüíûé òåííèñ. ×åìïèîíàò Åâðîïû. Áóäàïåøò. 14.00 Âåëîñïîðò.. 16.00, 21.00 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. Îáçîð. 16.30, 19.30 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. «Òàìïà-Áýé» - «Êîëîðàäî». 18.00 Áàñêåòáîë. Åâðîêóáîê. Ãðóïïîâîé ýòàï. «Íèæíèé Íîâãîðîä» «Ãðàí-Êàíàðèÿ». 21.30 Ôóòáîë.

КРОССВОРД

По горизонтали: 3. Шкаф-каюта. 5. Автоскоростной измеритель. 10. Роет, копает, землю разрыхляет. 15. И метла, и цитрус. 18. Горькая муть в душе. 19. Индийский орех. 20. Органическое удобрение. 21. Семья по-кельтски. 22. Ритуальная пьянка-гулянка. 26. Неволя, в которую «берут». 27. Колдовство, гадание. 28. Музыкант за роялем. 29. Свежий прибрежный ветерок. 31. Рана на содранных коленках. 32. Объект под охраной. 34. Ансамбль на пятерых. 36. Самый чистый, и самый дорогой камень. 37. Ксива, выдаваемая на шестнадцатилетние. 41. Муха-гигант. 43. Дружеская опора. 44. Самая красочная пора года. 45. Байка про вампиров. 47. Пирушка на природе. 48. Шамаханская невеста. 51. И двоюродный, и названный. 52. Жена сына. 53. Огневая граница. 54. Она из молока и кисельные берега. 56. Кровные в банке. 58. Профессия, воспетая «Комбинацией». 62. Метка от топора. 66. Банда Акелы. 69. Драгоценность фиалкового цвета. 71. Болотная грязища. 73. Краник на громадной трубе. 74. «Зонт» десантника. 75. Полемика, дебаты, грызня и препирательства. 77. Упаковка хвороста. 81. И Пресвятая, и зодиакальная. 82. Футбол с овальным мячом. 83. Почтовая валюта. 84. Вершки на молоке и обществе. 85. Метание рыбьего бисера. 86. Элемент, отличающий пирог от торта. 87. Ошибка на старте. 88. Посуда для цветов и фруктов. По вертикали: 1. Валюта для сбережений. 2. Лодка по-старорусски. 3. Заготовка под фундамент. 4. Театральный книксен. 6. Знак суммы. 7. Ее чистят в чистилище и на исповеди. 8. На нее садятся в море. 9. Мощь локомотива. 11. Поляна вместо прически. 12. Звездное предсказание. 13. Японская фирма магнитофонов. 14. Закон чести. 16. На нее все имеют право, кроме сапера. 17. Душистый корень к чаю. 23. Бурбон. 24. Построил лабиринт для Минотавра. 25. Тара для варенья и огурчиков. 29. Театральное одобрение. 30. Бухта на реке. 32. Алые для Ассоль. 33. Одноколесный транспорт для строителей и дачников. 35. Перемещение предметов волей разума. 38. 1/100 метра. 39. Автоподъемник. 40. Его закатывают артисты и мартовские коты. 42. «Наполнитель» парусов. 46. Качели для лежебоки. 49. «Ступенька» на сбруе. 50. Королевская игра в «Зазеркалье». 51. Совокупность материальных или технических ресурсов. 55. Последнее слово молитвы. 57. Оскорбитель в суде. 59. Наука, где можно и нужно поэкспериментировать. 60. Сентябринка. 61. Нож-топор. 63. Крепление для весел. 64. Единица обоза. 65. Инструмент для отдраивания палубы. 67. Их 3 шт. на Плющихе. 68. Блюдо после борща. 70. VIP-номер в больнице. 72. Гуляка и ловелас. 76. Представление из отдельных номеров с общей темой. 77. Муки совести. 78. Любимец тещи. 79. Снежная глазурь. 80. Крылатый лучник. 81. Беспросветная глупость. ОТВЕТЫ А КРОССВОРД ПРЕДЫДУЩЕГО НОМЕРА По горизонтали: 3. Руда. 5. Корректор. 10. Жмых. 15. Спичка. 18. Огарок. 19. Конец. 20. Уклон. 21. Угри. 22. Автобус. 26. Латы. 27. Минерва. 28. Протест. 29. Стык. 31. Ягненок. 32. Ядро. 34. Мигалка. 36. Гондольер. 37. Мускулы. 41. Блок. 43. Шпага. 44. Жакет. 45. Корт. 47. Значок. 48. Кортик. 51. Фаза. 52. Адрес. 53. Завод. 54. Урна. 56. Дуэлянт. 58. Кроссовки. 62. Будущее. 66. Трак. 69. Шаланда. 71. Обоз. 73. Сопрано. 74. Удилище. 75. Эзоп. 77. Завтрак. 81. Плед. 82. Какао. 83. Отбой. 84. Неделя. 85. Стойло. 86. Сель. 87. Страдания. 88. Соня. По вертикали: 1. Шпагат. 2. Очки. 3. Развилка. 4. Декрет. 6. Овца. 7. Раут. 8. Краб. 9. Опус. 11. Монстр. 12. Холостяк. 13. Балл. 14. Монтер. 16. Дневка. 17. Клирос. 23. Вагон. 24. Озеро. 25. Угорь. 29. Скраб. 30. Книжка. 32. Яблоко. 33. Омлет. 35. Лапландия. 38. Скейтборд. 39. Танкист. 40. Джакузи. 42. Лапта. 46. Роман. 49. Запуск. 50. Курево. 51. Фрахт. 55. Арбуз. 57. Лоботряс. 59. Осада. 60. Старт. 61. Водка. 63. Учащийся. 64. Синька. 65. Судьба. 67. Размер. 68. Прокол. 70. Клеймо. 72. Отелло. 76. Паек. 77. Зонт. 78. Вира. 79. Роса. 80. Копи. 81. Пион.

Піду чоловікові посміхнуся, у нього завтра зарплата... *** - Є три речі, які людина не зможе зробити ніколи в своєму житті: порахувати волосся на голові, помити очі з милом, дихати з висунутим язиком. - Ну, все, все, можеш... Засовуй язик назад. *** Чоловік дружині: - Ти ж обіцяла після шести не їсти, ну і що ти робиш в холодильнику? - Перестановку!

*** - Синочку, мені тут пташка наспівала, що ти куриш... Це правда? - Мамо, це по ходу ти куриш, раз з тобою вже пташки розмовляють! *** Два мужики розмовляють: - Чому твій син так швидко росте, за уші тягнеш, чи що? - Ні, просто монітор кожен місяць на 5 см піднімаю! *** - Що у тебе за дієта? - Несмачного не можна.

- І допомагає? - Не знаю. Але дотримуватися легко. *** - Прищеплюватися від грипу H1N1 треба обов’язково! - А що? - Ось я прищепився, а мій друг - ні. Я живий-здоровий, а він помер. - Від грипу?? - Та ні, машина збила. *** - Мила, чому ти нарізала хліб різного розміру? - Ти ж сам вчора говорив про різноманітність у їжі! *** На прийомі у кардіолога.

- Сидоров, скільки пива ви випиваєте в день? - Чотири пляшки. - Як чотири?! Я ж тільки дві дозволив! - Ще дві дозволив терапевт. *** - Хаїме, виявляється, у тебе брат в Ізраїлі. Чому ти раніше не говорив мені, що у тебе є родичі за кордоном? - Ха! Хіба він за кордоном? Він на батьківщині. Це я за кордоном! *** - Коли ви бачите випускника філологічного факультету, що ви зазвичай йому говорите? - Дві картоплі і Біг Мак, будь ласка.


10

ПРИЛУЧЧИНА

ÑÓÁÎÒÀ 22 æîâòíÿ ÓÒ-1

6.00 ϳäñóìêè. 6.15 Ó ïðîñòîð³ áóòòÿ. 7.05 ÀãðîÅðà. ϳäñóìêè. 7.20 Øåô-êóõàð êðà¿íè. 7.50 Çîëîòèé ãóñàê. 8.15 Ñìàêîòà. 8.40 Ñâ³ò on line. 9.00 Ì/ô. 10.05 ßê öå? 10.30 Õòî â äîì³ õàçÿ¿í? 10.50 Õî÷ó áóòè. 11.15 Øêîëà Ìåð³ Ïîïï³íñ. 11.30 Ñóñï³ëüíèé óí³âåðñèòåò. 12.45 Ä/ñ «Áîã â Àìåðèö³». 14.50 Ä/ñ «Ñìà÷í³ ïîäîðîæ³». 16.00 ×îëîâ³÷èé êëóá. Ñïîðò. Áîêñ. 17.35 ×îëîâ³÷èé êëóá. 18.10 Ä/ô «Áîãäàí Ãàâðèëèøèí. ̳ñ³ÿ - ñâîáîäà». 19.10 Õ/ô «Íîðòåíãåðñüêå àáàòñòâî». 21.00 Íîâèíè. 21.30 Ñïîðò. Òèæäåíü. 21.55 Ðîçñåêðå÷åíà ³ñòîð³ÿ. 22.45 Ìåãàëîò. 23.00 Òåðèòîð³ÿ çàêîíó. 23.20 Âïåðåä íà Îë³ìï. 23.40 Äîáð³ ñïðàâè.

1+1

6.00, 19.30 «ÒÑÍ». 7.00 «Ñâ³òñüêå æèòòÿ». 8.00 «Ñí³äàíîê. Âèõ³äíèé». 10.00 «Ïîâåðí³òü ìåí³ êðàñó 2». 11.20 Õ/ô «Ñëóæáîâèé ðîìàí». 14.25 «Ãîëîñ. ijòè 3». 16.35 «Âå÷³ðí³é êâàðòàë». 18.30 «Ðîçñì³øè êîì³ê 2016». 20.15 «Óêðà¿íñüê³ ñåíñàö³¿». 21.15 «Ë³ãà ñì³õó 2016». 23.10 «Âå÷³ðí³é Êè¿â 2016».

²ÍÒÅÐ

6.00 Õ/ô «Çëàòîâëàñêà». 8.00 Õ/ô «Ïðèíöåñà íà áîáàõ». 10.10 Õ/ô «Ïîêðîâñüê³ âîðîòà». 13.00 Õ/ô «Òîðêíóòèñÿ íåáà». 14.50 Ò/ñ «Ñåðåæêà Êàçàíîâè». 18.40, 20.30 Êîíöåðò «Ìð³ÿ ïðî Óêðà¿íó». 20.00 «Ïîäðîáèö³». 22.30 «Äîáðèé âå÷³ð íà ²íòåð³». 23.15 «Íàâêîëî Ì».

17.10, 19.40 Ò/ñ «Äîëþ íå îáäóðèø». 21.45 Õ/ô «Ìàìà âèõîäèòü çàì³æ». 23.40 Ðåàëüíà ì³ñòèêà.

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.05 Kids Time. 6.07 Õòî çâåðõó-5? 8.00 Ðåâ³çîð. 11.05 Ñòðàñò³ çà ðåâ³çîðîì. 14.00 dzðêè ï³ä ã³ïíîçîì. 15.55 Ì/ô. 18.00 Õ/ô «Ï³ðàòè Êàðèáñüêîãî ìîðÿ: Ïðîêëÿòòÿ ÷îðíî¿ ïåðëèíè». 21.00 Õ/ô «Ï³ðàòè Êàðèáñüêîãî ìîðÿ: Ñêðèíÿ ìåðöÿ».

ÑÒÁ

8.00 «Êàðàîêå íà Ìàéäàíå». 9.00 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 9.55 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà». 13.15 «Çâàæåí³ òà ùàñëèâ³ - 6». 17.00 «Õàòà íà òàòà». 19.00 «Õ-Ôàêòîð - 7». 22.25 «Íàöèîíàëüíîå òàëàíò-øîó» Òàíöóþò âñå! -9».

ICTV

6.25, 12.45, 18.45 Ôàêòè. 6.55 Ì/ô. 7.50 Ñòîï-10. 8.45 Ïðîâîêàòîð. 9.45 Á³ëüøå í³æ ïðàâäà. 10.40 Ñåêðåòíèé ôðîíò. 11.40 Àíòèçîìá³. 12.35, 13.00 Ãðîìàäÿíñüêà îáîðîíà. 13.50 ²íñàéäåð. 14.50 Õ/ô «Ìàêñèìàëüíèé ðèçèê». 16.45 Õ/ô «Â³ä÷àéäóøíèé». 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. ϳäñóìêè. 20.05 Õ/ô «Âèêðàäåíà-2». 21.55 Õ/ô «Òðè äí³ íà óáèâñòâî».

ÒÅÒ

6.00 Ìàëÿòà-òâ³éíÿòà. 6.45, 7.35, 9.55 Ì/ô. 7.10 Áàéäèê³âêà. 8.00 ÌóëüòMX (I). 10.50 Õ/ô «Øê³ëüíèé ìþçèêë». 12.40 Õ/ô «Øê³ëüíèé ìþçèêë 2». 14.40 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 16.30 Õ/ô «Ðîæåâà ïàíòåðà». 18.15 Õ/ô «Ðîæåâà ïàíòåðà 2». 20.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 22.00 Õ/ô «Ìóðàõè ó øòàíÿõ». 23.25 Õ/ô «Íîâ³ ìóðàõè ó øòàíÿõ».

7.00, 15.00, 19.00 Ïî䳿. 7.10 dzðêîâèé øëÿõ. 10.00 Êóë³íàðíà Àêàäåì³ÿ Îëåêñ³ÿ Ñóõàíîâà. 11.00 Õ/ô «Ì𳿠ç ïëàñòèë³íó». 13.00, 15.20 Ò/ñ «Ñïàäêîºìèöÿ».

ÍÅÄIËß 23 æîâòíÿ

14.50 Õ/ô «Ì𳿠ç ïëàñòèë³íó». 16.45, 20.00 Ò/ñ «À ñí³ã êðóæëÿº...» 19.00 Ïî䳿 òèæíÿ. 21.40 Ò/ñ «Ñïàäêîºìèöÿ».

ÓÒ-1

6.00 Ñâ³ò ïðàâîñëàâ’ÿ. 6.35 Íà ñëóõó. 7.15 Çîëîòèé ãóñàê. 8.15 Ñìàêîòà. 8.40 Ñâ³ò on line. 9.00 Õ/ô «Íîðòåíãåðñüêå àáàòñòâî». 11.05 Ì/ô. 12.00 Òåàòðàëüí³ ñåçîíè. 12.30 Ìèñòåöüê³ ³ñòîð³¿. 12.55 Ñïîãàäè. 13.30 Ãðà äîë³. 14.20 Ôîëüê-music. 15.30 Òâ³é ä³ì-2. 15.45 Áîðõåñ. Ðîçìîâè ïðî ðîçóìíå ç Êèðèëîì Ãàëóøêîì. 16.30 Ò/ñ «Åïîõà ÷åñò³». 20.10 Ïîäîðîæí³. 21.00 Íîâèíè. 21.30 Ïåðøà øïàëüòà. 22.00 Êíèãà ua. 22.30 Êëàñèêè ñâ³òîâî¿ ë³òåðàòóðè. 23.00 Ïàñïîðòíèé ñåðâ³ñ. 23.20 Øëÿãåð ðîêó.

1+1

8.00 «Ñí³äàíîê. Âèõ³äíèé». 9.00 Ëîòåðåÿ «Ëîòî-çàáàâà». 9.40 Ì/ô. 10.05, 19.30 «ÒÑÍ». 11.00 «Ñâ³ò íàâèâîð³ò - 7». 12.00 «Ãðîø³». 13.25 «Óêðà¿íñüê³ ñåíñàö³¿». 14.30 «Æèòòÿ áåç îáìàíó 2016». 15.50 Ò/ñ «Íàéêðàùèé» òèæäåíü ìîãî æèòòÿ». 21.00 «Ãîëîñ. ijòè 3». 23.15 Õ/ô «Áîæåâ³ëüíå âåñ³ëëÿ».

²ÍÒÅÐ

7.40 «Ïîäðîáèö³». 8.10 «óÄà÷íèé ïðîåêò». 9.00 «Ãîòóºìî ðàçîì». 10.00 «Îðåë ³ ðåøêà. Íàâêîëîñâ³òíÿ ïîäîðîæ». 11.00 «Îðåë ³ Ðåøêà. Øîï³íã». 12.00 «Íàâêîëî Ì». 13.00 «Äîáðèé âå÷³ð íà ²íòåð³». 14.00 Õ/ô «Íàðå÷åíà-âò³êà÷êà». 16.15 Õ/ô «Âë³òêó ÿ íàäàþ ïåðåâàãó âåñ³ëëþ». 18.10, 21.30 Ò/ñ «Âñå ïîâåðíåòüñÿ». 20.00 «Ïîäðîáèö³ òèæíÿ». 23.30 Õ/ô «Ïîêðîâñüê³ âîðîòà».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.50 Ïî䳿. 7.30 dzðêîâèé øëÿõ. 9.00 Õ/ô «Ìàìà âèõîäèòü çàì³æ». 11.00 Ò/ñ «Äîëþ íå îáäóðèø».

ÍÒÍ

8.10 Õ/ô «Ôðîíò çà ëèíèåé ôðîíòà». 11.30 «Ðå÷îâèé äîêàç». 15.00 Ò/ñ «Äåòåêòèâû». 19.00 «Ñâ³äîê». 19.30 Õ/ô «Ïåðåâîä÷èöà». 21.15 Õ/ô «Îïàñíûé Áàíãêîê». 23.10 Õ/ô «×åðíûé ãðîì».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 10.10, 16.40 Ì/ô. 6.50 Õ/ô «Çîëîòûå ìàëü÷èêè». 8.30, 16.10 «Ãîðäîñòü ìèðà». 9.00 «Ìàãàçèí íà äèâàíå». 10.00, 13.15 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 10.20, 18.10 «Îõîòíèêè çà ñîâåòàìè». 10.30 «Äëÿ ìàëåíüêîé êîìïàíèè». 10.50 «Ïîïóò÷èê». 11.00 «Ñîíàòà». 12.45, 18.30 «Îáçîð ìåæäóíàðîäíûõ íîâîñòåé». 13.30 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê». 16.50, 22.30 «Áðèëëèàíò». 19.00 Õ/ô «Ñòèëüíàÿ øòó÷êà». 20.40 Õ/ô «Ëþáîâíûé ïåðåïëåò». 22.05 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 22.20 «Ïîïóððè».

ÒÊ Ïðèëóêè

9.00, 16.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 9.40, 16.40 Çö³ëåííÿ â³ðîþ. 10.00, 20.00 ijÒâîÐà. 10.15, 20.15 Ö³êàâî çíàòè. 10.30, 17.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 19.40 Ñóáîòí³ âå÷³ðÊè...

×åðí³ã³â

8.00 Íîâèíè. 8.15 Ðàíîê íà ѳâåð-öåíòð³. 9.00 Óðîê äëÿ áàòüê³â. 9.30 ³äêðèòà ñòóä³ÿ.

12.40, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 14.30, 23.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî». 15.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ Ëîñ-Àíäæåëåñ». 8.00, 23.25 Ò/ñ «Ãîòåì». 10.20 Ò/ñ «ßê ñêàçàâ Äæèì». 11.25, 15.55 Ò/ñ «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè». 12.25 Ò/ñ «Áàçà Êóàíò³êî». 17.40 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ: Ëîñ-Àíäæåëåñ». 18.25 Ò/ñ «Ñîñíè». 19.50 Ò/ñ «Ñë³ïà çîíà». 21.20 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 22.00 Ò/ñ «Îáëàñò³ òåìðÿâè».

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.15 «Ìóëüòôèëüìû». 11.10 Ì/ô. 12.50 Õ/ô «Ìèðíûé âîèí». 15.10 «Ëþáîâü ñ ïåðâîãî âçãëÿäà». 16.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Øîïïèíã 2016». 17.00 «Îð¸ë è Ðåøêà». 23.40 Ò/ñ «Ñîííàÿ Ëîùèíà».

7.30, 9.00 «Top Shop». 8.00, 9.30 Ì/ô. 10.45 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ. Èâàí Âàñèëüåâè÷ ìåíÿåò ïðîôåññèþ». 11.40 Õ/ô «Ñêàçêà î ïîòåðÿííîì âðåìåíè». 13.10 Õ/ô «Îïåêóí». 14.40 Õ/ô «Îïàñíî äëÿ æèçíè». 16.20 Õ/ô «Èíñïåêòîð Ëîñåâ». 20.10 Õ/ô «Çàñòàâà â ãîðàõ». 22.00 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ. Ýêèïàæ». 23.00 Õ/ô «Ðàçìàõ êðûëüåâ».

6.45 Õ/ô «Ëîðä Çëîä³é». 8.20 Õ/ô «Ïîòð³éí³ íåïðèºìíîñò³». 9.50 Õ/ô «Ìîëüºð». 11.50 Õ/ô «Àãîðà». 13.50 Õ/ô «Êóçåíè». 15.30 Õ/ô «Äàë³äà». 19.00 Õ/ô «Âîíà éîãî îáîæíþº». 20.40 Õ/ô «Ä³â÷èíà íà ìîñòó». 22.05 Õ/ô «Ôðåíê». 23.40 Õ/ô «Êîñìîíàâò íà äàõó». 23.50 Õ/ô «Â³òåð».

10.00, 18.00 Õ/ô «Ê³íü á³ëèé». 11.00, 19.00 Õ/ô «(Íå)æäàííèé ïðèíö». 12.30, 20.30 Õ/ô «Ïðèâ³ò, ìåí³ âæå ÷àñ». 14.05, 22.05 Õ/ô «Ðîçëó÷åííÿ ïî-³òàë³éñüêè». 15.50, 23.50 Õ/ô «²ì’ÿ Ðîçè».

K1

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30, 16.20 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 8.10 Ì/ô. 10.30 Ôàçåíäà. 11.40 Êâàðòèðíûé âîïðîñ. 14.20 Óäà÷íûé ïðîåêò. 17.10 Äà÷íûé îòâåò. 20.00 Ìîÿ ïðàâäà. 22.40 Ãëÿíåö. 23.30 Âîêðóã ñâåòà.

ÑÎËÍÖÅ

6.00 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 7.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.30 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 9.30, 19.00 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 11.00, 21.00 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

7.55 Kids Time. 7.57 Ò/ñ «Ïðèãîäè Ìåðëèíà». 12.40 Õ/ô «Ï³ðàòè Êàðèáñüêîãî ìîðÿ: Ïðîêëÿòòÿ ÷îðíî¿ ïåðëèíè». 15.40 Õ/ô «Ï³ðàòè Êàðèáñüêîãî ìîðÿ: Ñêðèíÿ ìåðöÿ». 18.45 Õ/ô «Ñàìîòí³é ðåéíäæåð». 21.00 Õ/ô «Õåëëáîé: Ãåðîé ³ç ïåêëà» 23.15 Õ/ô «Ñóïåðôîðñàæ».

ÑÒÁ

6.20 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 9.00 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 9.55 «Êàðàîêå íà Ìàéäàíå». 10.50 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà». 11.45 «ÌàñòåðØåô - 6». 19.00 «Áèòâà ýêñòðàñåíñîâ 16». 20.55 «Îäèí çà âñåõ». 22.10 «Õ-Ôàêòîð - 7».

ICTV

6.35, 12.45, 18.45 Ôàêòè. 7.05 Ñòîï-10. 8.00 Ïðîâîêàòîð. 8.55 dzðêà YouTube. 10.10 Äèâèòèñü óñ³ì! 11.55 Áåç ãàëüì. 12.20, 13.00 Õ/ô «Â³ä÷àéäóøíèé». 14.45 Õ/ô «Òðè äí³ íà óáèâñòâî». 16.55 Õ/ô «Âèêðàäåíà-2». 20.25 Õ/ô «Ïðèñêîðåííÿ». 22.15 Õ/ô «Ìèñëèâö³ çà â³äüìàìè». 23.55 Õ/ô «Ñóäíèé äåíü».

ÒÅÒ

6.00 Ìàëÿòà-òâ³éíÿòà. 6.45, 7.35, 9.55 Ì/ô. 7.10 Áàéäèê³âêà. 8.00 ÌóëüòMX (I). 12.20 Õ/ô «Ãåðîé ç ïëàêàòà». 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 15.35, 16.35, 17.35, 18.35, 19.35 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 20.00 Êðà¿íà Ó. 22.00 Õ/ô «Íîâ³ ìóðàõè ó øòàíÿõ». 23.35 Ò/ñ «Ñâ³òëîôîð».

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 6.40 «Ìàñêè-øîó». 7.50 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 8.20 «Îáëîì.UA». 9.00 Áóøèäî. 10.35, 16.00 «Ðîáè á³çíåñ». 11.00 «Ëþñòðàòîð 7.62». 12.00 «Ëþñòðàòîð. Ñïåöïðîåêò». 13.00 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 14.00 «Ö³ëêîì òàºìíî».

FOX

Åâðîêèíî

ÒÂ-1000

6.10, 18.20 Õ/ô «À âîò è îíà». 8.10 Õ/ô «Äðàéâåð íà íî÷ü». 10.10 «Ñîáëàçí» ìèñòèêà 18+ 12.15 Õ/ô «Äåêàáðüñêèå ìàëü÷èêè». 14.10 Õ/ô «Ìå÷òû ñáûâàþòñÿ!» 16.10 Õ/ô «Íè÷åãî ëè÷íîãî». 20.10 Ì/ô. 22.10 Õ/ô «Óáåé ìåíÿ íåæíî».

RTVi

6.00 Ì/ô. 7.40 Õ/ô «Êàðàíòèí». 9.00, 18.00 «Òàéì-êîä». 10.00 Õ/ô «Òû âñåãäà áóäåøü ñî ìíîé». 11.35 «Íåèçâåñòíàÿ ïëàíåòà». 12.00 Â Íüþ-Éîðêå. 13.15 «Çîëîòîé âåê». 14.00, 21.00 Õ/ô «Äåä». 16.00 «Îòêðûòûé óðîê ñ Äìèòðèåì Áûêîâûì». 17.00 «Îêíî â Ðîññèþ» Áåëüãèÿ. 17.30 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». 19.00 Íîâîñòè RTVi. 19.15 Îñîáîå ìíåíèå. 20.00 «Èçðàèëü çà íåäåëþ». 23.00 «Ìå÷òàòåëè». «Óäèâèòåëüíûå ìèðû Öèîëêîâñêîãî».

Òåëåêëóá

21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå - 7». 15.00 «Äåìáåëü». 16.25 Õ/ô «Ãðàô Ìîíòå Êð³ñòî». 19.20 12 òóð ×Ó ç ôóòáîëó «×îðíîìîðåöü» - «Âîðñêëà». 21.30 «ÏÐÎÔÓÒÁÎË». 23.15 Õ/ô «Êàðàëüíèé çàã³í».

ÍÒÍ

6.10 Õ/ô «Äèêîå ïîëå». 8.15 Õ/ô «Ïåðåâîä÷èöà». 9.55 Ò/ñ «Òåëîõðàíèòåëü-3». 13.00 «Ðàññìåøè êîìèêà». 13.55 Ò/ñ «Áîëüøèå ÷óâñòâà». 14.50 Õ/ô «Áàðõàòíûå ðó÷êè». 16.45 «Ëåãåíäû óãîëîâíîãî ðîçûñêà». 19.00 Ò/ñ «Ñåòåâàÿ óãðîçà». 23.00 Õ/ô «Ïàòðóëü âðåìåíè».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 10.10, 12.45, 16.40 Ì/ô. 6.45 Õ/ô «Ñòèëüíàÿ øòó÷êà». 8.30, 16.10, 22.20 «Ãîðäîñòü ìèðà» 9.00 «Ìàãàçèí íà äèâàíå». 10.00, 13.15 Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû 10.30 «Äëÿ ìàëåíüêîé êîìïàíèè». 10.50, 18.30 «Ïîïóò÷èê». 11.00 «Ñîíàòà». 13.05 «Îõîòíèêè çà ñîâåòàìè». 13.30 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê». 16.50, 22.30 «Áðèëëèàíò». 18.00 «Îáçîð ìåæäóíàðîäíûõ íîâîñòåé». 18.45 Õ/ô «Ëþáîâíûé ïåðåïëåò». 20.15 Õ/ô «Ëþáîâü: Èíñòðóêöèÿ ïî ïðèìåíåíèþ».

ÒÊ Ïðèëóêè

9.00, 16.00 Íîâèíè. 9.40, 16.40 Ñóáîòí³ âå÷³ðÊè... 10.00, 20.00 ijÒâîÐà. 10.15, 20.15 Ö³êàâî çíàòè. 10.30, 17.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 19.00, 22.00 Ãðàí³ îñîáèñòîñò³.

×åðí³ã³â

8.00, 14.00, 17.30, 20.00 Àðãóìåíò. 8.15 Ðàíîê íà ѳâåð-öåíòð³. 9.00 Äèâîâèæíèé êàëåéäîñêîï. 9.30 Äîðîãîþ çíàíü. 10.00 «Â³âàò, ³íòåëåêò!» 11.00 Îñîáèñòèé ïðîñò³ð. 11.40 Ôóòáîëüíèé íàñòð³é. 11.50, 13.50 Ì/ô. 12.00 Ïî-ñóò³. 12.10 Õ/ô «Ä³àìàíòîâà ðóêà». 14.10 Ñìàêîòà. 14.25 Âóõàò³ òà õâîñòàò³. 16.00 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ. 17.45 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó». 20.10 ×åðí³ã³âùèíà äóõîâíà. 20.30 Ðîçâ³äíèê. 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà. 21.00 «Òèæäåíü». 22.00 Òåëåâ³çîð.

22.00 Ò/ñ «Ïåðåâîç÷èê». 23.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà».

9.50, 14.00, 17.30 Àðãóìåíò. 10.00 Ñí³äàíîê òóðèñòà. 10.30 ß ºñòü íàðîä. 11.00, 14.40, 17.45 Ì/ô. 12.00 Õ/ô «Îïåðàö³ÿ «È» òà ³íø³ ïðèãîäè Øóðèêà». 13.30 Êðàºçíàâ÷à ïîäîðîæ. 14.10 Ôàáðèêà ³äåé. 14.25 4 ëàïè. 16.00 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ. 20.00 Äèâîâèæíèé êàëåéäîñêîï. 20.30 Äîðîãîþ çíàíü. 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà. 21.00 «Â³âàò, ³íòåëåêò!» 22.00 Îñîáèñòèé ïðîñò³ð. 22.40 Ôóòáîëüíèé íàñòð³é.

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 6.40 «Ìàñêè-øîó». 7.50 «Îáëîì.UA». 8.40 «Âàéïàóò». 11.00 «Áîãàòèð³». 12.00 «Top Gear». 14.20 Õ/ô «Çàã³í «Ìîðñüê³ êîòèêè». 16.50 12 òóð ×Ó ç ôóòáîëó «Êàðïà-

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

òè» - «Ñòàëü». 19.20 12 òóð ×Ó ç ôóòáîëó «Âîëèíü» - «Äí³ïðî». 21.25 Ä/ï «Ì³ëÿ». 22.20 Õ/ô «Êàðàëüíèé çàã³í».

13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

Програми кабельного телебачення

22.40 ßê öå.

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.15 «Ìóëüòôèëüìû». 9.15 Ì/ô. 11.00 Õ/ô «Ìèðíûé âîèí». 13.15 «Îð¸ë è Ðåøêà. Øîïïèíã 2016». 14.15 «Îð¸ë è Ðåøêà». 19.00 «Âå÷åðíèé êâàðòàë». 21.00 Õ/ô «Õàòèêî: Ñàìûé âåðíûé äðóã». 22.50 ÊÂÍ.

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Êâàäðàòíûé ìåòð. 8.10 Ì/ô. 10.30 Ôàçåíäà. 11.40 Äà÷íûé îòâåò. 14.20 Óäà÷íûé ïðîåêò. 16.20 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 17.10 Êâàðòèðíûé âîïðîñ. 20.00 Ìîÿ ïðàâäà. 22.40 Ãëÿíåö. 23.30 Âîêðóã ñâåòà.

ÑÎËÍÖÅ

6.00 «ÂóñîËàïîÕâ³ñò». 7.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.30 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 9.30, 19.00 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 11.00, 21.00 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü». 12.40, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 14.30, 23.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî». 15.30 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ Ëîñ-Àíäæåëåñ».

FOX

8.00 Ò/ñ «Àãåíòè Ù.È.Ò.» 10.15 Ò/ñ «ßê ñêàçàâ Äæèì». 11.20, 15.55 Ò/ñ «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè». 12.20, 20.15 Ò/ñ «Ìîðñüêà ïîë³ö³ÿ:

Ëîñ-Àíäæåëåñ». 17.20 Ò/ñ «Àãåíò Êàðòåð». 18.45 Ò/ñ «ßê óíèêíóòè ïîêàðàííÿ çà âáèâñòâî». 21.40 Ò/ñ «Ãîòåì». 22.25 Ò/ñ «² ìåðòâ³ ï³äóòü».

Åâðîêèíî

6.35 Õ/ô «Êëîä ó äîïîìîãó». 8.05 Õ/ô «Ô³í³øíà ïðÿìà». 9.45 Õ/ô «Øëüîïíè ¿¿, âîíà ôðàíöóæåíêà». 11.15 Õ/ô «Óáèâñòâî â Ñåí-Ìàëî». 12.50 Õ/ô «ßìàêàñ³». 14.20 Õ/ô «Îõ, âæå ö³ ä³òè». 15.55 Õ/ô «Ãðàíä Öåíòðàë. Ëþáîâ íà àòîìè». 17.25 Õ/ô «Ê³ëüöå äðàêîíà». 19.00 Õ/ô «Âèæèòè â Àðêòèö³». 20.25 Õ/ô «Âèáà÷ çà êîõàííÿ». 22.20 Õ/ô «Ñàìîòíÿ ïëàíåòà».

ÒÂ-1000

6.10, 17.35 «Âîçâðàùåíèå Ñóïåðìåíà» ôàíòàñòèêà 12+ 8.45 Õ/ô «Óáåé ìåíÿ íåæíî». 10.30 «Êðóïíàÿ ðûáà» 12.35 Ì/ô. 14.20 Õ/ô «Ôèëîìåíà». 16.00 Õ/ô «Òîðæåñòâåííûé ôèíàë». 20.10 Õ/ô «Áûòü Ôëèííîì». 22.00 Õ/ô «Âëàñòü ñòðàõà».

RTVi

6.00, 12.00 «Èçðàèëü çà íåäåëþ». 7.00 Ì/ô. 8.10 Õ/ô «Ëèëîâûé øàð». 9.30 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». 10.00 Õ/ô «Ñóìàñøåäøàÿ ëþáîâü». 13.15 «Çîëîòîé âåê». 14.00, 21.00 Õ/ô Ïîñëåäíÿÿ ðîëü Ðèòû 16.00 «Îòêðûòûé óðîê». 17.00, 23.00 «Òàéì-êîä». 18.00 «Ìå÷òàòåëè». «Óäèâèòåëüíûå ìèðû Öèîëêîâñêîãî». 19.00 Íîâîñòè RTVi. 19.15 Îñîáîå ìíåíèå.

Enter-ôèëüì

XXI

ÒÎÍÈÑ

6.15 Õ/ô «Âåëèêèé óòåøèòåëü». 9.50 «Øåô - ïîâàð ñòðàíû» ñ Ìèõàèëîì Ïîïëàâñêèì. 11.00, 16.20 ßçûê æèâîòíûõ. 13.30 «Öèâèëèçàöèÿ Incognita». 14.00 ×àðóþùèå ìèðû. 15.10 Ïóòåâîäèòåëü ïàëîìíèêà, ×åðíèãîâ. 15.20 Ïðèêëþ÷åíèÿ Îñòèíà Ñòèâåíñà. 16.50 Âå÷åð ïàìÿòè Íèêîëàÿ Ìîçãîâîãî «Ìàñòåð êëàññ: æèòü...» 18.50 Ä/ô «Äíåâíèêè Âòîðîé ìèðîâîé âîéíû: äåíü çà äíåì». 20.00 Âîçäóøíûå âîèíû. 21.00 Õ/ô «Çèìíÿÿ ñïÿ÷êà».

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 8.00 Êðàñîòêà çà 12 ÷àñîâ. 11.00, 16.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 12.15 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 13.10, 18.30 Êëèíèêà. 13.35, 19.10 Ãàäàëêà. 14.30, 23.10 Ò/ñ «Ñåñòðû ïî êðîâè». 15.30, 20.00 Ò/ñ «Áðàòüÿ».

Äåòñêèé ìèð

6.00, 12.00, 18.00 Õ/ô «Ñêàçêà ïðî âëþáëåííîãî ìàëÿðà», ì/ô «Ïèíãâèíû». 7.30, 13.30, 19.30 Ì/ô.

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 20.00 Â Íüþ-Éîðêå.

Òåëåêëóá

21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå - 7». 22.00 Ò/ñ «Ïåðåâîç÷èê». 23.00 Ò/ñ «Èç æèçíè êàïèòàíà ×åðíÿåâà».

Enter-ôèëüì

7.30, 9.00 «Top Shop». 8.00, 9.30 Ì/ô. 10.25 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ». 11.25 Õ/ô «Ðàçìàõ êðûëüåâ». 13.10 Õ/ô Âûçûâàåì îãîíü íà ñåáÿ 19.00 Ò/ñ «Çàïèñêè î Øåðëîêå Õîëìñå». 22.00 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ. Èâàí Âàñèëüåâè÷ ìåíÿåò ïðîôåññèþ». 22.55 Õ/ô «Ëîâóøêà äëÿ îäèíîêîãî ìóæ÷èíû».

XXI

10.00, 18.00 Õ/ô «Ê³íü á³ëèé». 10.55, 18.55 Õ/ô «Ð³çäâÿíèé ÿíãîë (Íîåëü)». 12.35, 20.35 Õ/ô «Â³äêðèò³ ñåðöÿ». 14.30, 22.30 Õ/ô «Ôàíòîìàñ ðîçëþòèâñÿ». 16.10 Õ/ô «Êóõíÿ â Ïàðèæ³».

ÒÎÍÈÑ

6.10 Õ/ô «Äåëî Àðòàìîíîâûõ». 7.50 «Âäîõíîâåíèå». 9.50 ßçûê æèâîòíûõ. 11.00, 18.50 Ä/ô «Äíåâíèêè Âòîðîé ìèðîâîé âîéíû: äåíü çà äíåì». 13.30, 20.00 Öèâèëèçàöèÿ Incognita 14.00 «Øåô - ïîâàð ñòðàíû». 15.10 Ïóòåâîäèòåëü ïàëîìíèêà. ×åðíèãîâ. 15.20 Ïðèêëþ÷åíèÿ Î.Ñòèâåíñà. 16.20 Êîíöåðò. 20.15 «Êóìèðû». 20.35 «Ñâåòñêèå õðîíèêè». 21.00 Åâðîìàêñ. 21.40 ÀÍÍÀ ÊÎÍÄÀ. «Îò õèòà ê õèòó». 22.10 Õ/ô «Øåïîòû è êðèêè».

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 8.00 Êðàñîòêà çà 12 ÷àñîâ. 11.00, 16.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 12.15 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 13.10, 18.30 Êëèíèêà. 13.35, 19.10 Ãàäàëêà. 14.30, 23.10 Ò/ñ «Ñåñòðû ïî êðîâè». 15.30, 20.00 Ò/ñ «Áðàòüÿ».

Äåòñêèé ìèð

6.00, 10.30, 16.30 Ì/ô. 9.00, 15.00 Õ/ô «Îãîíü, âîäà è ìåäíûå òðóáû», ì/ô «Êàê ùåíîê ó÷èëñÿ ïëàâàòü».

Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.22, 8.57, 10.22, 12.22, 19.38, 21.36, 23.32 Âàø ñàä. 6.42-21.10 Èäåè äëÿ æèçíè. 6.44, 10.37 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 7.31, 9.25, 11.44, 20.48 Ñàäû ìèðà. 7.38, 11.24 Ñîáûòèÿ. 8.02, 22.47 Ïàñå÷íèê. 8.28, 11.56, 18.46 Öâåòî÷íûé áëþç. 9.11, 12.35, 20.57 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 9.33, 13.14, 18.22, 22.23 Ñîêðîâèùà ñàäà. 9.58, 18.43, 20.44, 22.44, 23.45 Ñäåëàé ñàì. 12.48, 15.02, 17.19, 21.12, 23.49 Ëàíäøàôòíûå õèòðîñòè. 13.37, 14.22, 15.56, 19.12 Çàãîðîäíûå ïðåìóäðîñòè. 14.48, 17.46 Öâåòû â äîìå. 15.29 Äîìàøíÿÿ ôåðìà. 16.23 Ýíöèêëîïåäèÿ ñòðîéêè. 16.52 Ðîçîâîå íàñòðîåíèå. 20.03 Íà äà÷å ó çâåçäû. 23.02 Ñïàñòè ôåðìó.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 6.40 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 8.30  ïîèñêàõ èñòèíû. 10.10 Îõîòíèêè íà íàöèñòîâ. 11.50 Èèñóñ: òàèíñòâåííàÿ æèçíü. 13.40 Êðåñò â èñêóññòâå. 14.30 Òàéíû àêóë. 15.30 Äèêàÿ Àâñòðàëèÿ. 18.30 Âðàòà âðåìåíè. 21.00 Ðàçãàäêà òàéí Áèáëèè. 23.50 Áîðäæèà: èñòîðèÿ êëàíà.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

6.30, 9.30 Âåëîñïîðò. ×åìïèîíàò Åâðîïû (òðåê). Ñåí-Êàíòåí. 8.00, 12.00 Òåííèñ. Òóðíèð WTA. Ëþêñåìáóðã. 1/2 ôèíàëà. 10.45, 13.00 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Ǹëüäåí. Æåíùèíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 1-ÿ ïîïûòêà. 13.45, 23.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Ǹëüäåí. Æåíùèíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 2-ÿ ïîïûòêà. 15.00 Âåëîñïîðò. «Òóð Àáó-Äàáè». 3-é ýòàï. 16.00, 21.30 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. Îáçîð. 16.30, 19.00 WATTS. 17.00 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò Àíãëèè. ×åìïèîíøèï. 14-é òóð. «Áðèñòîëü» - «Áëýêáåðí Ðîâåðñ». 19.15 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò Àíãëèè. ×åìïèîíøèï. 14-é òóð. «Íîòòèíãåì Ôîðåñò» - «Êàðäèôô Ñèòè». 22.00 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. «Êîëàìáóñ» - «×èêàãî».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.22, 7.28, 11.38, 15.24 Ñîáûòèÿ. 6.31-23.36 Èäåè äëÿ æèçíè. 6.33, 10.44, 14.37 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 7.20, 9.10, 11.31, 13.25, 15.44 Ñàäû ìèðà. 7.47, 12.02 Ïàñå÷íèê. 8.09, 12.28, 15.56, 22.46 Öâåòî÷íûé áëþç. 8.35 Ýíöèêëîïåäèÿ äîìàøíèõ æèâîòíûõ. 8.45, 16.48, 19.02, 21.19 Ëàíäøàôòíûå õèòðîñòè. 9.18, 13.11, 16.35 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 9.37, 20.23 Ýíöèêëîïåäèÿ ñòðîéêè. 10.22, 12.57, 14.22, 16.22, 23.38 Âàø ñàä. 13.33, 17.14, 22.22 Ñîêðîâèùà ñàäà. 13.58, 22.43 Ñäåëàé ñàì. 17.37, 18.22, 19.56, 23.12 Çàãîðîäíûå ïðåìóäðîñòè. 18.48, 21.46 Öâåòû â äîìå. 19.29 Äîìàøíÿÿ ôåðìà. 20.52 Ðîçîâîå íàñòðîåíèå.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêèé Êèåâ. 6.40 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 8.30  ïîèñêàõ èñòèíû. 10.10 Îõðàííèêè Ãèòëåðà. 11.50 Ðàçãàäêà òàéí Áèáëèè. 14.30 Àêóëà 21-ãî âåêà. 15.30 Äèêàÿ Àâñòðàëèÿ. 18.30 Ñêðûòàÿ ðåàëüíîñòü. 21.00 Èèñóñ: òàèíñòâåííàÿ æèçíü. 22.50 Êðåñò â èñêóññòâå. 23.50 Áîðäæèà: èñòîðèÿ êëàíà.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

7.30 Ôóòáîë. «ÔÈÔÀ». 8.00 Òåííèñ. Òóðíèð WTA. Ëþêñåìáóðã Ôèíàë. 9.30 Âåëîñïîðò. ×åìïèîíàò Åâðîïû (òðåê). Ñåí-Êàíòåí. 10.45 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Ǹëüäåí. Ìóæ÷èíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 1-ÿ ïîïûòêà. 12.00 Íàñòîëüíûé òåííèñ: ×åìïèîíàò Åâðîïû. Áóäàïåøò. 13.30 WATTS. 13.45, 18.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Ǹëüäåí. Ìóæ÷èíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 2-ÿ ïîïûòêà. 15.00, 21.30 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. Îáçîð. 15.30 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿðíûé ñåçîí. «Êàëãàðè» - «Ñåíò-Ëóèñ». 17.00, 20.15 Õîêêåé. ÍÕË. Ðåãóëÿð-


¹41 3 æîâòíÿ 2016 ðîêó

ЛІКАР ЗРОБИВ НЕМОЖЛИВЕ

Добрий день, редакціє моєї улюбленої газети “Прилуччина”! Багато на її сторінках друкується хороших матеріалів, зокрема і про те, як у нинішній непростий час люди протягують одне одному руку допомоги, приходять, не роздумуючи, на порятунок, на підтримку та виручку. Ось і мені з цього приводу хотілося б сказати декілька слів. Справа у тому, що недавно мій чоловік по дорозі на роботу отримав тяжку травму – перелом стегнової кістки. Потрапив у центральну районну лікарню на стаціонарне лікування. І лікар-травматолог Олег Миколайович Близнюк прооперував його (важко навіть уявити, але це

ЗАКУПОВУЄМО ДОРОГО КОРІВОК ТА КОНЕЙ ЦІЛОДОБОВО.

Тел. 0989920370, 0955934614, 0636213770.

– факт) лише на основі рентгенівського знімка, за відсутності необхідної у таких випадках спеціальної апаратури. Але навіть за таких умов зробив фактично неможливе, і завдяки його сумлінності і професіоналізму чоловік швидко почав одужувати, почувається зараз уже набагато краще. Тому хочеться від усієї душі подякувати лікарю за його доброту, чуйне ставлення до хворих та фаховість, побажати йому міцного здоров`я і довголіття. А ще хочеться попросити благодійників, бізнесменів, інвесторів, депутатів, усіх, хто небайдужий до людського горя і має фінансові можливості, допомогти матеріально у придбанні для ЦРЛ спецобладнання для проведення складних ортопедичних операцій. Валентина РАДЧЕНКО, с.Голубівка.

ПРОДАМ дрова, цеглу. А також закуповуємо металобрухт. Тел. 0954078147, 0638340134.

Втрачений єдиний квиток серії АЯ 3352, виданий на ім’я Зеленіної Катерини Олексіївни 22.04.2016 р. Канівщинською ЗОШ І-ІІ ступенів, вважати недійсним. *** Втрачений єдиний квиток серії АЯ 3353, виданий на ім’я Зеленіна Дмитра Олексійовича 22.04.2016 р. Канівщинською ЗОШ І-ІІ ступенів, вважати недійсним.

ЗДОРОВ’Я ДОБРИМ ЛЮДЯМ

26 вересня ц.р. пішла із життя наша дорога донечка, мама, дружина, тьотя, племінниця Акіменкова Валентина Миколаївна. Її земне життя обірвалося на 49 році. Важко на серці та й душа постійно плаче, що немає тебе, наша люба, поряд. Не віримо, що ти вже ніколи не повернешся до свого рідного порогу, не відчуємо твоєї материнської ласки і теплоти. Та в нашій пам’яті ти – вічно жива. Тобі, Валечко, нехай буде спокійний вічний сон, земля – лебединим пухом і вічне царство небесне. Ми тебе ніколи не забудемо. І в цю важку, чорну годину добрі люди нас не залишили наодинці з горем. Висловлюємо щиру подяку всім линовичанам, хто допоміг нам матеріально і морально, розрадив і підтримав нас. Особливо дякуємо Володимиру Вікторовичу Латуілю, Софії Миколаївні Кібальнік, Валентині Анатоліївні Бондаренко, Анатолію Лукичу Волику, Володимиру Олексійовичу Наточію. Дякуємо вам, дорогі для нас люди, за ваше чуйне співчуття. Нехай вам Бог дає здоров’я і безмежне щастя. Мама, син, невістка, чоловік, племінниці, дядя Гриша покійної.

ПОМИНАЄМО

Два роки тому нашу сім’ю спіткало непоправне горе – пішов із життя наш дорогий синочок, внучок Никоненко Роман Сергійович. Загинув він трагічно у 19 років. Так мало відміряно тобі життєвої дороги. Так швидко залишив ти нас. Не встигли ми надивитися на тебе, насолодитися твоєю посмішкою, увагою, добротою. Перервалися всі твої задуми, не здійснилися наміри, які ти хотів втілити в життя. Не встигли ми тебе долюбити та допестити. Минає час, та не минає біль душі. Не можемо змиритися, що поряд немає тебе. В серці назавжди залишилась незагойна рана, яка ниє щоднини. І вилікувати її неможливо. Ти - наш любий і незабутній, ти завжди живий і здоровий у нашій пам’яті. Ми тебе ніколи не забудемо. Нехай земелька завжди буде тобі лебединим пухом, а в небесах - вічне царство. Всі, хто знав і пам’ятає нашого дорогого Романа, пом’яніть разом з нами. Не найти в мире слов описать наше горе, Не найти в мире силу, чтоб тебя подняла, Не вместить наших слез даже в море – Как жестока судьба, что тебя отняла. Вічно сумуючі рідні.

ЗГАДАЙМО І ПОМ’ЯНІМО

Немає горя страшнішого, Немає болю сильнішого, Як рідних хоронить. Два роки світлої пам’яті нашого дорогого і рідного ЗУБКА МИКОЛИ ВАСИЛЬОВИЧА. Він пішов від нас 15.10.2014 року. Який не радісний без тебе світ, Щемить душа і капає сльоза. Скроні нестерпно біль стискає, Тебе із нами вже немає. І туга серце не лишає. Твій погляд з обеліска я ловлю, Схиляюсь над тобою І Господа молю, щоб був ти у раю. Ти з нами думками і духом, Земля тобі хай буде пухом І вічне царство в небесах. Тебе ніколи не забудем, Назавжди в наших ти серцях. Хто знав - згадайте, хто пам’ятає – пом’яніть. У вічній скорботі рідні та близькі.

ПРИЛУЧЧИНА ПОЖЕЖІ В ПРИРОДНИХ ЕКОСИСТЕМАХ

Причинами виникнення пожеж у природних екосистемах є необережне поводження з вогнем дітей та дорослих, спалювання сміття поблизу житлових будинків і на території, прилеглій до лісових масивів, іскри з вихлопних труб автотранспорту, блискавки, самозаймання промасленого обтирального матеріалу, ефект фокусування сонячних променів на склі та консервних бляшанках, залишених людьми на природі. Причиною 90% пожеж у природних екосистемах є діяльність людини. Тому, відпочиваючи на природі, дотримуйтесь таких правил: - не кидайте сірників, що горять, і недопалків; - не розводьте багаття та не спалюйте сміття в пожежонебезпечні періоди; - розпалюйте вогнище тільки на очищеному до шару грунту майданчику; - покидаючи місце відпочинку, загасіть вогнище водою або закидайте землею до повного припинення горіння або тління; - не залишайте в лісі промаслений і просочений бензином обтиральний матеріал;

Інформативно

- не залишайте склотару, розбите скло та консервні бляшанки в місцях відпочинку (фокусуючи сонячні промені, вони можуть стати джерелом пожежі); - пожежу, що починається, загасіть водою, гілками листяних дерев або закидайте землею. Якщо ви опинилися в осередку пожежі в лісі: - з небезпечної зони виходьте швидко, перпендикулярно до напрямку розповсюдження вогню; - якщо втекти від пожежі неможливо, то вийдіть на відкриту місцевість, ввійдіть у водойму або накрийтеся мокрим одягом і дихайте повітрям, що знаходиться низько над поверхнею землі (воно менш задимлене), рот і ніс при цьому прикривайте одягом чи шматком будь-якої тканини; - особливо будьте обережні у місцях торф’яних пожеж. Враховуючи, що там можуть утворюватися глибокі вирви, тому пересувайтеся, по можливості, перевіряючи палицею глибину вигорілого шару; - вийшовши з осередку пожежі, повідомте місцеву адміністрацію та пожежну службу про місце, розміри та характер пожежі. 17 ДПРЧ 5ДПРЗ У ДСНС України у Чернігівській області.

ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ МІСТА ТА РАЙОНУ

Біля центральних магазинів сіл проводиться закупівля горіхів, гарбузового насіння, квасолі (за сортами), кролешкірок. Телефони для довідок: 0501468351, 0979838526. 18 жовтня, вівторок 12.00 – Полова, 8.00 – Заїзд, 12.30 – Боршна, 8.30 – Товкачівка, 13.00 – Переволочна, 9.00 – Обичів, 13.30 – Лиски, 9.30 – Велика Дівиця, 14.00 – Красляни, 10.00 – Петрівка, 14.30 – Голубівка, 10.30 – Погреби, 15.00 – Богданівка, 11.00 – Мазки, 15.30 – Полонки, 11.30 – Лісові Сорочинці, 16.00 – Линовиця.

ВІКНА, ДВЕРІ

ШВИДКО, ЯКІСНО, НЕДОРОГО Виїзд по району – безкоштовний. Без передоплати.

ТЕЛ. 0686620221.

Постійно закуповуємо ВРХ (корів, биків, коней). Живою вагою. Дорого! Тел. 0661394639, 0982356171.

ЗАКУПОВУЄМО корів, бичків, телиць.

Тел. 0994902956, 0679851187.

11

СФГ «СВІТАНОК»

запрошує на роботу

працівника з обмеженими фізичними можливостями з робочою групою інвалідності на посаду підсобного робітника. Тел. 0667367161.

ПРОДАМ

будинок у Богданівці. Є газ, господарські будови, сад, земля (0,50 га). Тел. 0667548462.

ГАРАЖІ МЕТАЛЕВІ. Гарантія 3 роки. www.metgar.com.ua 0974473232, 0509982224.

ПОСТІЙНО ЗАКУПОВУЄМО корів, биків, коней. Терміновий доріз. Тел. 0970578546, 0638294803.

ЗАКУПОВУЄМО ДОРОГО корів, биків та коней. Тел. 0961520743, 0994625195, 0634979327.

ЗАКУПОВУЄМО КОРІВ, КОНЕЙ ТА МОЛОДНЯК ВРХ. При потребі - цілодобово. Тел. (04575) 3-72-92, 0677691552.

Безкоштовні оголошення ПРОДАМ Кімнатну стінку «Полонина», в хорошому стані, дешево. Тел. 3-32-83, 0502222608. Будинок у Прилуках з усіма зручностями, 78 кв.м. Тел. 0939143195, 0994318472. Фуфайки, куртки, покривала, банки, бутлі, килими, доріжки, ікони, дитячі велосипед та гру «Знайди принца», клітку для папуги, телевізор «Горизонт» (дешево). Тел. 0994979915. Скутер «Suzuki», у хорошому стані. Ціна – 7200 грн. Тел. 0990698430. Будинок у Єгорівці (газ, вода, земельна ділянка). Тел. 66-5-85, 0665265607. Весільну сукню в хорошому стані (46 – 48 розм.). Тел. 79-3-88, 0661504454. Будинок у М.Дівиці. Є господарські будівлі, газ, грубка-піч, колодязь. Тел. 0953453138. Телицю червоно-рябу тільну. Тел. 0997303835. Кіз. Дешево. Терміново. Тел. 0637664070. Козенят та дійних кіз. Тел. 0977033211. Ванну чавунну; гарбузи та кормові буряки. Тел. 0955220474. Подушки, ковдру. Тел. 5-40-29, 0664983437. Палац (6х3,5), міні-стінку (1,2х1,2). Тел. 0996016775. Кормовий буряк, гарбузи. Тел. 0994490942, 7-23-33. Бичка; горіхи. Тел. 0667361291. Козу полтавської породи.

Тел. 0992097932. Поросят в’єтнамської породи (4 місяці); гарбузи. Тел. 0661433496. Багажник на а/м ВАЗ. Тел. 0994508476. Двигун до пилососа «Нептун», стіл полірований (недорого). Тел. 0990419258. Сіно. Тел. 4-37-04, 0963004063. Розсаду малини сортової, терези, скло заднє до ГАЗ-24. Тел. 3-38-88, 0631407619. Кормовий буряк, дрібну картоплю. Тел. 0507332843, 75-9-11. Гараж в Прилуках (автокооператив «Нафтовик-2»). Тел. 0663908011. Електропраску, електродуховку, скороварку, двері. Тел. 3-35-83. Крісло-ліжко, чоловічі черевики, светр, картуз, жіночі куртку, «вітровку», рушники махрові, кришталь, чайний сервіз. Тел. 0631543135. Шубу жіночу (52 розм.). Тел. 7-39-16, 0999625657. Швейну машинку, дзеркало, банки, терези. Тел. 5-2014. 3-кімнатну квартиру в Прилуках. Тел. 7-51-25, 0937001184. Поросят в Богданівці (10 тижнів). Тел. 0994609574. Чоловічий велосипед. Тел. 0958913037, 3-67-92. Куртку чоловічу (54 розм.), бутель (20 л), швейну машинку ножну, трюмо, миску (8 л). Тел. 3-43-77, 0663533207. Грецькі горіхи. Тел. 5-48-

55. 3-кімнатну квартиру. Чи обміняю на 1-кімнатну з доплатою. Тел. 3-64-03, 0950689198. Велику картоплю. Тел. 0953530193. Півбудинку, холодильник, диван, швейну машинку, трюмо. Тел. 3-39-18. Будинок у Манжосівці. Тел. 0999407288. Цегляний гараж у Прилуках. Тел. 0999407288. Будинок у Прилуках з усіма зручностями. Тел. 0958440973, 0677441564. Приватизовану земельну ділянку у Прилуках, 4-й в’їзд Фрунзе. Тел. 0958440973, 0677441564. Шафи, столи, табуретки, тумбочку під телевізор, трюмо, килим (2,5х1,5), палац (3х4), буржуйку. Тел. 0958440973, 0677441564. 2-кімнатну квартиру в Прилуках. Тел. 0954087996, 5-3125 (після 19.00). Цегляний будинок у Івківцях. Тел. 0963559378, 0958068405. Інвалідну коляску. Тел. 623-77. Частину будинку з усіма зручностями в Прилуках. Вхід окремий. Тел. 0507460832. Земельну ділянку в Прилуках. Тел. 0956173766. Частину будинку в Прилуках. Вихід окремий. Тел. 0935404793. Сканер, модем, карту пам’яті, фотоапарат, велосипед, кімоно, ковзани, гантелі,

скакалки, електронні ваги, мобільні телефони. Тел. 0667188946, 7-59-92. З/ч до ЮМЗ: паливний насос, диски, гальмову стрічку, гідравлічні шланги, полицю. Тел. 0958418985. На дрова дерева вишень (безкоштовно); дрова пиляні. Тел. 4-24-00 (після 19.00). Чоловічі штани, комбінезон, плащ, пальто (54 – 56 розм.); жіночі пальто, чобітки; інструмент, рушники вишиті, дзеркало, тюль; генератор, термос, молот; буряк столовий. Тел. 0667519518. Будинок у Бобровиці. Тел. 0937336399. Гараж у Прилуках (автокооператив «Будмашівець-2»). Тел. 0937336399, 7-25-94. Кормовий буряк, азбестову трубу. Тел. 0955477004. Будинок у Прилуках з усіма зручностями. Тел. 0509874500. КУПЛЮ З/ч до мотоцикла ІЖ: задню зірочку та ланцюг (можна б/в). Тел. 0669239751. Яблука зимовий сортів. Тел. 0669239751. Горіхи. Тел. 3-35-23, 0630263979. ЗДАМ Гараж в оренду. Тел. 5-2014. ШУКАЮ Доглядальницю за хворою жінкою. Тел. 0669466427. ВІЗЬМУ НА КВАРТИРУ Порядну людину. Тел. 0666351722.


12

Сторінка вихідного дня

ÃÎÐÎÑÊÎÏ ОВЕН (21.03-20.04). Намагайтеся сумлінно виконувати свою роботу, ділової хватки та здібностей вам не займати. Не будьте надто цікаві, не збирайте чутки і плітки. Ваша працездатність підвищиться, відкриються нові можливості і перспективи. У вихідні близькі люди порадують вас. Сприятливий день - середа, несприятливий - понеділок. ТІЛЕЦЬ (21.04-21.05). Для досягнення успіху необхідно використати м’якість, гнучкість і вміння йти на розумний компроміс. Тоді ви з легкістю переборете всі перешкоди і вийдете переможцем навіть у найскладніших ситуаціях. Не відмовляйтеся від можливості допомогти друзям, тому що в найближчому майбутньому вони зроблять послугу вам. Сприятливий день вівторок, несприятливий четвер. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам випаде маса різноманітних можливостей для кар’єрного росту та одержання прибутку. Постарайтеся використати їх максимально. Проявляйте ініціативу, але не поспішайте роздавати обіцянки, їх буде нелегко виконати. У вихідні вам може дуже знадобитися холоднокровність і терпіння. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - п’ятниця. РАК (22.06-23.07). Може підвищитися ваша соціальна активність, у вас з’явиться можливість управляти ситуацією, що склалася, впливати на людей. Постарайтеся прислухатися до порад оточуючих, особливо тих, хто старший та мудріший. У вихідні бажано не користуватися твердим і безапеляційним тоном. Сприятливий день - середа, несприятливий - понеділок. ЛЕВ (24.07-23.08). Постарайтеся виявити цілеспрямованість і рішучість не тільки в роботі, але й в особистому житті. Не сумнівайтеся в поставлених завданнях - їх варто намагатися досягти, хоч це й буде непросто. Постарайтеся приділити достатньо уваги своїм родичам, у противному випадку в родині можливий розлад. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий - середа. ДІВА (24.08-23.09). З’явиться можливість підняти свій професійний авторитет, але натомість на вас ляже додаткова відповідальність. Вам будуть довіряти, але й чекатимуть підтримки та допомоги. Вихідні добре б провести на свіжому повітрі у відокремленій обстановці, подалі від непотрібних зустрічей і розмов. Сприятливий день - середа, несприятливий субота. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви будете як ніколи впевнені у своїх силах і правоті.

17 - 23 жовтня Однак постарайтеся бути обережніше з висловленнями, ваші опоненти можуть витлумачити їх не на вашу користь. Не діліться подробицями особистого життя зі сторонніми. У вихідні не показуйте оточуючим вразливих місць. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - п’ятниця. СКОРПІОН (24.10-22.11). І на роботі, і вдома удача буде на вашій стороні. Починайте здійснювати свої честолюбні задуми. Імовірно багатообіцяюче знайомство з цікавими та впливовими людьми. Не звалюйте на себе занадто великий обсяг роботи, залишайте простір для особистого життя. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - середа. СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Вам буде просто необхідно урівноважити свої та громадські інтереси. Розширте коло спілкування. На роботі знадобляться дипломатичність і спокій. У вихідні не варто планувати нічого серйозного. Однак не будьте пасивні та байдужі. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - четвер. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Ви можете знайти нових друзів, ваша робота стане цікавішою та захопливішою. Вам може дістатися нелегке завдання, але ви виконаєте його практично бездоганно, це зажадає від вас багато сил, але й принесе корисний досвід. У вихідні під час дружньої зустрічі у вас може народитися цікава ідея. Сприятливий день - п’ятниця, несприятливий - вівторок. ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Ви відчуєте приплив енергії, практично всі задуми будуть вдаватися. Приділіть час для завершення незакінчених справ і підведенню підсумків. Сконцентруйтеся на головному, а другорядні справи та контакти поки почекають. У вихідні постарайтеся відпочити від домашніх проблем. Сприятливий день - середа, несприятливий - четвер. РИБИ (20.02-20.03). У вас з’являться можливості для кар’єрного росту. Але будьте обережніші з новими звабними проектами, вони можуть вас відволікти від шляху праведного. Учіться сприймати по-новому життєві ситуації. У вихідні сприятливий пасивний відпочинок у тихій і спокійної обстановці. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - субота.

ÎÁËÀÑÍÅ ÂÈÄÀÍÍß

ÏÐÈËÓ××ÈÍÀ Çàñíîâíèê òðóäîâèé êîëåêòèâ ðåäàêö³¿ îáëàñíî¿ ãàçåòè «ÏÐÈËÓ××ÈÍÀ â íîâèíàõ, ïîä³ÿõ, êîìåíòàðÿõ» . Âèäàâåöü: ÒΠ«Ãàçåòà «Ïðèëó÷÷èíà». Äèðåêòîð/ ðåäàêòîð Â.Â.ÌÀÒ²ªÍÊÎ. Ðåºñòðàö³éíå ñâ³äîöòâî ×à ¹ 581-230 ÏÐ â³ä 20 âåðåñíÿ 2016 ðîêó.

ПРИЛУЧЧИНА

¹41 13 æîâòíÿ 2016 ðîêó

У ГІМНАЗІЇ ВІДСВЯТКУВАЛИ ЮВІЛЕЙ

1 жовтня у Ладані святкували 50-річний ювілей місцевої гімназії. З цієї нагоди відбулися урочистості, під час яких було озвучено чимало поздоровлень на адресу нинішніх та колишніх працівників цього закладу, численних випускників, вихованців тощо. Слова вітання прозвучали і від першого заступника Прилуцької райдержадміністрації Дениса Росовського та начальника відділу освіти Прилуцької райдержадміністрації Миколи Бобренка. Посадовці зичили навчальному закладу успіхів та процвітання. Ювілярів щиро привітала заступник голови районної ради Наталія Єгорова. Під час свята згадали і про історію нинішньої гімназії. Вона розпочалася зі спорудження нової шкільної будівлі у 1965 році. А взагалі історія навчального закладу бере початок з далекого 1909 року. Пам’ятати свою історію, берегти традиції закликав школярів, їх наставників та всіх ладанчан знаменитий земляк, столичний актор Борис Харитонов. Було багато гостей, квітів, музичних та хореографічних композицій. Як і має бути на ювілейному святі.

Та найголовніше - не вік і не дати, а те, що сьогодні кілька сотень дітлахів із селища Ладан та навколишніх сіл навчаються у світлих, просторих кабінетах за новими партами… Гімназія була і залишається флагманом освіти прилуцького краю і, ступивши на стежку нового відліку часу, впевнено йтиме до своїх наступних ювілеїв.

ДЖАМАЛА ГУЛЯЛА У ПРИЛУКАХ Співачка Джамала на своєму прикладі довела, що не обов’язково летіти за кордон, аби гарно провести вихідні. Адже в Україні є немало місць, де приємно відпочити в останні теплі дні осені. Разом зі своїм песиком Баду Джамала погрілася на сонечку у красивих місцях Чернігівської області, зокрема насолодилась падолистом у Прилуках. Своїми світлинами зірка поділилася у Facebook. «Я люблю Україну та її скарби. Я і не знала таку осінь», – написала Джамала про свої минулі вихідні. http://tabloid.pravda.com.ua П’ятниця, 14 жовтня ніч +1... +3 день +4...+6 Хмарно Схід сонця - 07:12 Захід - 17:59 Тривалість дня - 10 год. 47 хв. Фаза місяця - повна Субота, 15 жовтня ніч +2... +4 день +5... +7 Хмарно Схід сонця - 07:14 Захід - 17:57 Тривалість дня - 10 год. 43 хв. Фаза місяця - повна Неділя, 16 жовтня ніч +2... +4 день +5... +7

ÍÀØÀ âóë.Êè¿âñüêà, 220, ì.Ïðèëóêè ÀÄÐÅÑÀ: ×åðí³ã³âñüêî¿ îáëàñò³, 17500 Òåë./ôàêñ: 5-20-85, 5-03-39. ÒÅËÅÔÎÍÈ: ðåäàêòîðà, ïåðøîãî çàñòóïíèêà ðåäàêòîðà 5-03-39, çàñòóïíèêà ðåäàêòîðà, â³ää³ëó ñîö³àëüíèõ ïðîáëåì - 5-30-73, â³äïîâ³äàëüíîãî ñåêðåòàðÿ, ðåêëàìè, îãîëîøåíü, áóõãàëòå𳿠- 5-20-85. E-mail: priluchina@gmail.com priluchina@ukrpost.ua Ïðî÷èòàòè ãàçåòó ìîæíà íà ñàéò³ priluki.in.ua/info/238/ Ðåêâ³çèòè: ð/ð ¹26008300050135, ô³ë³ÿ «×åðí³ã³âñüêå îáëàñíå óïðàâë³ííÿ ÀÒ «Îùàäáàíê», ÌÔÎ 353553, êîä ªÄÐÏÎÓ 02476238.

ПОГОДА Хмарно Схід сонця - 07:16 Захід - 17:55 Тривалість дня - 10 год. 39 хв. Фаза місяця -повна Понеділок, 17 жовтня ніч +1... +2 день +4... +6 Хмарно Схід сонця - 07:17 Захід - 17:53 Тривалість дня - 10 год.36 хв. Фаза місяця -повна

²íäåêñ 61238. Îôñåòíèé äðóê. Îáñÿã 3 äðóê. àðêóø³. Ãàçåòà â³ääðóêîâàíà íà ïîë³ ãðàô³÷í³é áàç³ ÏÀÒ «ÏÂÊ «Äåñíà». Àäðåñà: 14000, ì.×åðí³ã³â, ïðîñïåêò Ïåðåìîãè, 62. Äåíü âèõîäó: ÷åòâåð. Òèðàæ: 2822 ïðèì. Çàìîâëåííÿ

Вівторок, 18 жовтня ніч +2... +3 день +4... +6 Хмарно Схід сонця - 07:19 Захід - 17:51 Тривалість дня - 10 год. 32 хв. Фаза місяця -повна Середа, 19 жовтня ніч +2... +3 день +3... +5 Хмарно Схід сонця - 07:21 Захід - 17:49 Тривалість дня - 10 год. 28 хв. Фаза місяця - повна.

Несприятливі дні у жовтні: 4, 9, 15, 16, 17, 18, 19, 23, 24, 27, 30.

Ðåäàêòîð Âàëåíòèíà ÌÀÒ²ªÍÊÎ Äóìêà àâòîð³â ëèñò³â ìîæå íå ñï³âïàäàòè ç òî÷êîþ çîðó ðåäàêö³¿. Çà äîñòîâ³ðí³ñòü âèêëàäåíèõ ôàêò³â â³äïîâ³äຠàâòîð, çà ðåêëàìó - ðåêëàìîäàâåöü. Êîìåðö³éíà ðåêëàìà ïîçíà÷àºòüñÿ çíà÷êîì R , ïîë³òè÷íà ðåêëàìà - çíà÷êîì PR. Ðåäàêö³ÿ çàëèøຠçà ñîáîþ ïðàâî â³äìîâëÿòè â ïóáë³êàö³¿, ñêîðî÷óâàòè ³ ðåäàãóâàòè ñõâàëåí³ äî äðóêó ìàòåð³àëè. Ëèñòóâàííÿ ç ÷èòà÷àìè - ëèøå íà ñòîð³íêàõ ãàçåòè.

Прилуччина 41  
Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you