Page 1

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

№51 (978)

Четвер

20

грудня

2012 року 2

Електронний варіант газети читайте на сайті priluki.in.ua priluk

в м. Прилуки ) Видається з 1 квітня 1994 року )

Îáëàñíà ùîòèæíåâà iíôîðìàöiéíî-ïîëiòè÷íà ãàçåòà

Ціна – 2,50 грн. ) ) в роздріб

НА СТОРОЖІ БЕЗПЕКИ ТА СПОКОЮ

У грудні в Україні відзначається головне свято всіх правоохоронців нашої держави – День міліції. Це свято тих, хто вдень і вночі, у будні та свята забезпечує охорону громадського правопорядку в нашому місті та країні, захищає благополуччя та спокій. В усі часи органи внутрішніх справ були найважливішою інституцією державності, гарантом безпеки громадянам та суспільству. Їхня служба й сьогодні залишається щитом безпеки для всіх громадян нашого міста та України. Шановні співробітники та ветерани Прилуцького МВ УМВС! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята! Бажаємо вам доброго здоров’я й сили духу, впевненості в завтрашньому дні, мудрого й далекоглядного підходу до виконання своїх завдань, міцного та надійного тилу, вірних друзів і помічників, великої любові до ближніх. Нехай ростуть зірки на ваших погонах, ніколи не підводять інтуїція та чуття. Нехай ваші мужність, відвага, високий професіоналізм, відмінне виконання службового обов’язку допомагають вам у службі на благо прилучан та всього українського народу! Нехай ваш ангелохоронець щодня оберігає вас! Зі святом!

Початок свята

19 грудня, у День святого Миколая, на Центральній площі Прилук урочисто замиготіла святковими вогнями новорічна ялинка. Її висота сягає 13 метрів, ялинки для прилуцької новорічної красуні доставили з Тростянецького дендропарку. Головну ялинку Прилук на площі встановлювало КП «Міськсвітло», роботи тривали протягом тижня. Прикраси прилуцької лісової красуні залишилися такими, як і торік – це кольорова електрична гірлянда. Отже, головний атрибут Нового року вже дарує прилучанам святковий настрій, тепер справа – лише за зимовою погодою 31 грудня.

В Л А Виконком вирішив Д А

На засіданні виконкому міської ради 11 грудня укладено договір між виконкомом та приватним перевізником на перевезення пасажирів на автобусному маршруті №25 «Дослідна-Нафтовик» та внесено зміни до складу тимчасової комісії з пи-

20 грудня – День міліції тань погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Члени виконкому також ухвалили рішення про нагородження кращих працівників до професійних свят та ювілейних дат.

На захист прав інвалідів Чорнобиля

Днями в Прилуках легалізовано громадську організацію інвалідів Чорнобильської катастрофи «Чорнобильєдність». Вона є місцевим осередком Всеукраїнської організації та спрямована на захист законних інтересів інвалідів – ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.

Гордість і проблеми Ракитного

Комітет самоорганізації населення №3 діє у мікрорайоні Ракитний. За словами голови КСН Ганни Чумачен-

Пам’ять

Набатні дзвони Чорнобиля

Відгомін страшної катастрофи на Чорнобильській АЕС вкотре не перестає нагадувати про себе. Згідно з указом Президента України, окрім 26 квітня, 14 грудня було визначено ще одним днем вшанування ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які до останнього не припиняли боротьбу з катастрофою. Саме цього дня було завершено будівництво саркофагу. Події понад 20-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем і проблемою всієї громадськості. І тепер не лише в квітневий день, а й у грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям і здоров’ям, захищаючи нас від атомного лиха. Удар Чорнобиля на себе прийняли відважні й мужні добровольці. На адресу ліквідаторів в актовій залі Прилуцької міської ради звучали щирі слова подяки за проявлені ними мужність, героїзм, самовіддачу. Під час урочистих зборів секретар міської ради Олександр Правосуд вручив від імені голови обласної ради Анатолія Мельника почесну грамоту голові спілки «Чорнобиль» Юрію Буконкіну. Він же, у свою чергу, від імені міського голови за плідну роботу в спілці нагородив подяками, орденами «За заслуги», «Честі й пошани», медалями «За мужність» та значком «Ліквідатора» присутніх у залі членів організації. Завершилося зібрання урочистою ходою та покладанням квітів до пам’ятника ліквідаторам-чорнобильцям.

ко, за 2012 рік жителям мікрорайону було видано 2303 довідки, 248 чоловік оформили субсидії у приміщенні комітету. Там же здійснює прийом громадян державний нотаріус, відбуваються зустрічі мешканців Ракитного з депутатами Прилуцької міської ради. «Однією з пріоритетних форм роботи комітету є благоустрій мікрорайону. У цьому році, завдячуючи державному та приватному партнерству, відремонтована дорога біля автомобільного круга, на ньому створена клумба та насаджені чорнобривці й багаторічні квіти», - сказала Ганна Леонідівна, зазначаючи, що до роботи активно долучилися жителі мікрорайону. У мікрорайоні працюють 2 спортивні майданчики та хокейний каток, мешканці Ракитного активно долучилися до акції «Прилуки – місто чорнобривців»: біля 40% як приватних, так і багатоповерхових будинків є клумби. Втім, у мікрорайоні все ще залишається багато проблем. І головні з них: відсутність освітлення вулиць, вкрай погане забезпечення мікрорайону питною водою, незадовільний стан доріг, зрізування аварійних дерев.

Передплата-2012

ЗАЛИШАЙМОСЯ РАЗОМ!

Нагадуємо всім нашим читачам, що триває передплатна кампанія на газету «В двух словах» на 2013 рік! Наше видання можна передплатити в усіх поштових відділеннях області та в листонош. Тираж газети в роздрібну мережу – обмежений. Тож поспішайте оформити передплату, аби не розлучатися з улюбленою газетою в наступному році. «В двух словах» – ваша надійна подруга та порадниця. Залишаймося разом! ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ: - на місяць 9,73 грн.; - на три місяці 28,59 грн.; - на півроку 55,53.; - на рік – 109,86 грн.


2

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó

З перших вуст

БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ ВИДАВАТИМУТЬ ЗА БАЖАННЯМ

Щоб іти в ногу з часом, бажано слідкувати не лише за останніми віяннями моди, техніки, культурних тенденцій, а й суспільно значимими нормами, традиціями, законами. Будь-яка людина не може бути ізольованою від суспільства, адже вона є невід’ємною його частиною. Хотілося нам би того чи ні, але дотримуватися загальноприйнятих обов’язків і правил повинен кожен громадянин. 20 листопада Верховна Рада прийняла Закон про біометричні паспорти з урахуванням пропозицій Президента

В першу чергу їх почнуть видавати в місцях отримання закордонних паспортів – Києві та обласних центрах. У Чернігівській області – це Чернігів, Ніжин, Мена. В цих пунктах є спеціальне обладнання, яке теж у деякій мірі буде підлаштовуватись під нововведення. Згодом вже обладнання буде направлятися по районах. Після отримання роз’яснювальних інструкцій працівники районних державних міграційних служб видаватимуть біометричні паспорти. Процедура проходитиме без черг, метушні, буде чітко продуманою.

Віктора Януковича. Рішення підтримали 243 депутати. Коли він вступить у свої права, які матиме особливості, розповідає начальник Прилуцького міського відділу Державної міграційної служби України в Чернігівській області Тамара Щербина. За її словами, прийнятий Закон увійде в дію з 1 січня 2013 року. Його впровадження здійснюватиметься поступово, згідно із розробленими рекомендаціями, інструкціями, вказівками та матеріальною підготовкою. Хвилюватися громадянам не потрібно, оскільки з 1 січня проводитиметься паралельна видача нині існуючих та новітнього зразка паспортів. Якщо незадовго до появи біометричного паспорта громадянин отримав звичайний, то це не означає, що попередній автоматично стане недійсним. Останнім можна користуватися протягом 10 років, допоки особа не виявить бажання змінити його на біометричний. Процедура не є обов’язковою, лише виключно за бажанням громадянина. Так продовжуватиметься до того часу, коли Україна остаточно не перейде на єдині біометричні паспорти. Спочатку ж буде лише підготовка.

Тамара Анатоліївна наголосила, що свій діючий документ, що посвідчує особу, можна змінити за бажанням. Обмін старих на нові, швидше за все, не буде обтяжливим для українців, паспорти отримуватимуть безкоштовно. Щодо відбитків пальців, а саме їх наявності чи відсутності, поки що сказати нічого не можна. Вони теж не матимуть примусового характеру. Новий закон має плюс в тому, що паспорт буде поєднувати в собі зовнішній і внутрішній. Тобто існуватиме один – європейський, що прирівнюватиметься до закордонного. Зміни ніяк не відчують ті, хто не користувався закордонними паспортами. Взагалі ж, набагато зручніше мати один паспорт на всі випадки життя. Буває, що пенсіонеру потрібно виїхати за кордон до сина чи доньки, а задля одного разу відкривати закордонний паспорт не вигідно. Тому новий закон зробить громадян мобільнішими, вільнішими. Поки що ніякі обмеження українців не торкнуться. Залишати країну дозволено як з новими, так і зі старими документами. Поживемо – побачимо. Сподіваємось, все, що робиться – на краще. Наталія Полтавець.

Актуально

СТОП НАСИЛЬСТВУ!

Щороку в 153-х країнах світу відзначається акція «16 днів проти насильства», мета якої – привернути увагу громадськості до проблеми насильства над жінками. До цієї акції долучається й Україна, адже проблема гендерної нерівності у нас стоїть так само гостро, як і в усьому світі. За статистичними даними, 68% українок страждають від насильства у сім’ї, 20% з них постійно зазнають тиранії і лише 2% звертаються до суду. За останні три роки кількість вбивств, вчинених на підставі сімейного насильства, зросла майже втричі. За словами головного спеціаліста відділу по роботі з молоддю управ-

Підсумки

ління освіти Прилуцької міської ради Лариси Ющенко, протягом 2012 року до Прилуцького МВ УМВС надійшло 59 звернень від громадян стосовно насильства в сім’ї, 6 осіб звернулися щодо насильства над дітьми. Про це йшлося в Центральній міській бібліотеці ім. Л. Забашти 13 грудня на заході, що підсумовував цьогорічну акцію «Стоп насильству!» у Прилуках. У її рамках у навчальних закладах нашого міста пройшли години спілкування, семінари, тренінги, цикл виховних годин, присвячені проблемам гендерного насильства. Проблема ця дуже важлива ще й тому, що жорстокість у родині є однією з передумов злочин-

Урок-застереження «Сучасним школярам для роздумів» зібрав у стінах Ладанської бібліотеки-філіалу старшокласників гімназії. Цей незвичайний урок проведений до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом. У час, коли хвороба набула розмірів епідемії, важливо якнайчастіше говорити про неї, адже попередити і застерегти – це завдання сьогодення. Тому щороку бібліотечні працівники разом з лікарями та спеціалістами соціальних служб планують та проводять різноманітні заходи. Цього року на урок-застереження були запрошені керівник Ладанської філії Прилуцької районної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді Людмила Литовченко з колегами. Від бібліотекарів старшокласники дізналися про причини виникнення СНІДу та його убивчі наслідки, а соціальні пра-

цівники звернули увагу школярів на те, як вберегтися від нього. На прикладах відомих ВІЛ-інфікованих людей учні переконалися, що прямий шлях до цього захворювання – це наркоманія. Спеціалісти центру соціальних служб, підсумовуючи урок, вказали на те, що навіть ВІЛ-позитивну людину важливо прийняти такою, якою вона є. Потрібно навчити її жити серед інших та допомогти адаптуватися до життя в суспільстві, надаючи підтримку. Кожен з присутніх отримав буклет з цікавою інформацією про СНІД, поділитись якою можна з рідними, друзями, знайомими. Книжкова викладка «ВІЛ/СНІД» та безліч яскравих плакатів допомогли школярам краще сприйняти тему заходу. Антоніна ДІДИК, Юлія КАЛІНА, бібліотекарі Ладанської бібліотеки-філіалу.

ності в суспільстві. На державному рівні прийнятий закон щодо протидії насильства у сім’ї, у Прилуках же цими проблемами опікується управління освіти міської ради і, зокрема, відділ по роботі з молоддю, а також правоохоронні органи. «Якщо вам відомі випадки насильства у сім’ях – не будьте байдужими, звертайтеся до нас», - сказала Лариса Ющенко, звертаючись до молоді. Студенти та старшокласники поділилися своїм баченням проблеми, особливу ж дискусію у читальній залі викликало обговорення українського громадського руху «Femen». Вікторія КОВАЛЬЧУК.

У Новий рік – з боргами?

Нині опалювальний сезон у розроз палі. Про роботу у весняно-літній період та підготовку до зими комунальних підприємств «Прилукитепловодопостачання», «Прилукижитлобуд», «Послуга», «Міськсвітло» та комбінату шкільного харчування «Шкільний» повідомив заступник міського голови Володимир Назім. Характерною несприятливою особливістю, спільною для всіх, є складна фінансова ситуація. У поточному році на виконанні КП «Прилукитепловодопостачання» знаходилось 99 пунктів, з них виконали 81. Підприємство здійснювало різного роду ремонтні роботи: асфальтового дорожнього покриття, внутрішньобудинкових мереж, заміну теплових мереж, теплоізоляційних труб, водонагрівних котлів, а також були встановлені 42 теплових лічильники на котельнях. Вчасно усувались і ліквідовувались прориви. Головною проблемою підприємства є заборгованість за спожиті

Сьогодення

енергоносії. Причина цього – у невідповідності затверджених тарифів фактичним витратам. КП «Прилукижитлобуд» проводило роботи з ремонту будинків. Успішно здійснена перевірка димових каналів. До питань особливої ваги належить капітальний ремонт житлових будинків, для якого у загальній сумі необхідно 574 тисячі гривень. Потребують ремонту й ліфти, термін експлуатації яких становить 25 років і на сьогодні вже збіг. КП «Послуга» постійно спрямовує свою роботу на удосконалення та покращення надаваних послуг. Готуючись до зими, вже перевірено 7 одиниць спеціальної техніки, заготовлено 203 тонни посипальної суміші, ліквідовані 59 стихійних сміттєзвалищ. Навесні та влітку фарбувалися автобусні зупинки, урни для сміття, була виконана розмітка пішохідної частини. Але знову ж таки, нагальним питанням є за-

боргованість населення за спожиті послуги. Належним чином свої обов’язки виконувало і КП «Міськсвітло». Був здійснений ремонт світлофорних об’єктів, перетяжка дротів, косіння трави у дві зміни. Втім, фінансова ситуація теж залишає бажати кращого: сума заборгованості становить 1 мільйон 193 тисячі гривень. Ці кошти є невиплаченим боргом населення та бюджетних установ за спожиту електроенергію в жовтні. Комбінат шкільного харчування «Шкільний» до зимового періоду готовий. На підприємстві аналогічна ситуація із заборгованістю, зокрема по виплаті заробітної плати, тобто фінансовий стан вкрай тяжкий. За словами міського голови, технічно служби готові до початку опалювального сезону. Подібна ж ситуація із заборгованістю спостерігається по всій області. Вероніка ВЕРБИЦЬКА.

НІХТО КРІМ НАС

Всеукраїнська громадська організація «НІХТО КРІМ НАС» створена на основі ідеології, яка сьогодні забута. Це – єдність і братство! Нашим відносинам, дружбі, спільним поглядам на життя вже більше 20-ти років. Всі ці роки ми вірні нашому братству, дружбі, військовому обов’язку, випробувані війною, труднощами. Часом, вистоявши в цій боротьбі, ми придбали життєву мудрість, досвід, підкріпивши все законами ветеранської дружби, обов’язку, честі й совісті. Станом на сьогодні ні в одній країні колишнього СРСР не було виступів воїнів-ветеранів проти політиків і політиканства, проти влади, що скомпрометувала себе, не виходили на вулицю, висловлюючи своє невдоволення ситуацією, що склалася в країні, вимагаючи справедливого ставлення до народу. Все це змушує нас об’єднатися і стати на захист свого народу, своїх родин, своїх дітей! Сьогодні з нами об’єднуються не тільки воїни-інтернаціоналісти, а й воїни, які пройшли інші «гарячі» точки, вчені, робітники, просто громадяни України, які поділяють наш заклик - «Захистити і врятувати свій народ». Всеукраїнська громадська організація «НІХТО КРІМ НАС» вітає всіх

Небезпека

Застерегти школярів від СНІДу

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

тих, хто підтримує ідею об’єднання патріотів нашої Батьківщини, людей, яким не байдужа доля України, готових виступити на захист мирного, трудового народу.

Зверніть увагу

Прилуцький міський осередок ВГО «Ніхто Крім Нас» також є альтернативою як, на жаль, спотвореним центральному керівництву ВГО «Українська спілка ветеранів

Афганістану»,так і багатьом місцевим активістам цієї організації, які під ветеранським прапором давно вже обслуговують правлячу більшість та отримують від неї квартири, земельні ділянки, теплі посади тощо. Вони вже давно забули про голодних, скалічених, безробітних побратимів, а їх головний ватажок Сергій Червонописький отримав за це з рук гаранта почесне звання Героя України. Народні обранці добре пам’ятають, як 20 вересня 2011 року втікали чорним ходом з Верховної Ради, коли її штурмували найкращі представники ветеранського руху – бійці з «Ніхто Крім Нас». Наші ряди зростають щодня. Недалеко час перемоги громадянського суспільства над силами, які заважають розвиватися Європейській Україні. Нещодавно біля монументу воїнам-інтернаціоналістам у Прилуках пройшов урочистий прийом в бійці «Ніхто Крім Нас». Вітаємо наших ветеранів, зичимо їм міцного здоров’я, щастя, довгих років життя! Олег ДУРБАЛОВ, голова Прилуцького міського осередку ВГО «Ніхто Крім Нас».

РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ З 1 СІЧНЯ 2013 РОКУ З 1 січня 2013 року набуває чинності Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». Повинна запрацювати нова система державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. В одному Реєстрі речових прав на нерухоме майно реєструватимуться речові права, як на земельні ділянки, так і на об’єкти, які на них розташовані. Зміни в законодавстві спрямовані на спрощення процедури реєстрації речових прав. Нотаріус, як спеціальний суб’єкт, наділяється повноваженнями щодо реєстрації речових прав

на нерухоме майно під час вчинення нотаріальної дії. Якщо майно було зареєстровано у відповідних органах до набрання чинності цього закону, то громадянин звертатиметься до нотаріуса, який матиме доступ до всіх реєстрів, внесе дані про це майно в реєстр, посвідчить угоду і відразу зареєструє право власності на набувача. Якщо ж право власності не було зареєстроване (новостворене, реконструйоване майно), громадяни будуть звертатися до Державної реєстраційної служби. Внаслідок внесення змін до чинного законодавства повинно

відбутися спрощення процедури реєстрації речових прав для відповідних компетентних органів. Буде встановлена певна процедура електронної, інформаційної взаємодії між компетентними органами. Це дуже важливо, так як уніфіковуватиметься інформація, яка в даний час перебуває в 5-ти різних реєстрах. Держава гарантує достовірність відомостей, які є і вносяться до Єдиного реєстру речових прав. Буде створена одна інформаційна база. Л.ДОМАШЕНКО, завідувач Прилуцької міської державної нотаріальної контори.


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó

3

Позиція читача

НАГОРОДА ПІД ВИБОРИ? або як у Прилуках р у одним рішенням виконкому нівелювали найвищу нагороду міста 19 жовтня 2012 року виконком Прилуцької міської ради постановив: «Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Прилуки …голові обласної державної адміністрації Хоменку В. М., ….депутату обласної ради, благодійнику Рудьковському М. М.».

Один Всевишній знає, чи підписувалися члени виконкому під цим рішенням, чи, можливо – а скоріш за все – їх очільник міста повідомив у телефонному режимі і спитав їхньої усної згоди на це. Для чого він себе ще силував цими дзвінками, вони і так згодились підтримати цей моральний злочин. Якщо хтось із членів виконкому не пішов на цю оборудку голови – ми, прилучани, віддаємо їм належну повагу. На жаль, ця оборудка – цілком в дусі членів виконкому, бо ми всі пам’ятаємо, як вони восени 2011 року дружно проголосували за підвищення тарифів на ЖКГ. Ми були б вдячні, якщо члени виконкому пролили світло на всі обставини цієї справи, і бажано в суді, на найближчих засіданнях. Нагородили незаслужених і зовсім не шанованих прилучанами деяких осіб. Але головним режисером цього театрального видовища є міський голова, який довго думав, як прислужитися їм обом і як відпрацювати ті гроші, що йому, мабуть, були заплачені. Якби допустити, що він не міський голова, то беззаперечний факт – він, як і багато артистів України, вирішив взяти участь у виборчій кампанії 2012 року, тобто його участь зводилася до заробляння грошей, тільки ж артисти продавали свій талант, свої здібності, свою популярність, а міський голова не перетруждався, як вони, бо він має зовсім інший талант, якому не вчать в театральних вишах – талант заробити на простому мерському кріслі. Артистам ніхто не забороняв це робити, бо вибори для них – це «період жнив», хай би заробляв і він, але ж… треба було зняти з себе обов’язки міського голови і оголосити прилучанам, що йде заробити грошей, щоб поповнити порожній міський бюджет, але вийшло несправедливо – гроші він, мабуть, заробив, наші з вами гроші! – але не поклав до міської казни. Махно говорив про себе, що він – «артист в жизни – злодей на сцене», бо доводилося йому в еміграції за кордоном грати ролі розбійників, аби вижити. Так то ж Нестор Махно! – який би по відношенню до нашого міського голови сказав би навпаки: «злодей по жизни и плохой артист на сцене», бо зіграв свою роль непереконливо, не переконав прилучан, що Хоменко і

Рудьковський – це ті іногородці, які заслужили на їхню повагу. Скоріш за все, це рішення приймалося спонтанно, одним головою, вкупі з керуючою справами виконкому. Більше того – виконком не засідав, і ніколи питання про нагороди не стояло на порядку денному – ні на виконкомі, ні на сесії міської ради. Закон «Про місцеве самоврядування» та Статут міста чітко говорять про те, що тільки міська рада вирішує, кому надати це почесне звання, і ніяк не виконком, і тим більше, міський голова. Шановні прилучани, ви тільки уявіть, за кого він нас приймає!? За повних ідіотів, тупих, мовчазних, недолугих, за тих, кому можна харконути в обличчя і спостерігати, як, обтерши обличчя, вони, опустивши голову, підуть геть?! Підлота цього рішення голови підсилюється ще тим фактом, що ніхто з прилучан узагалі не знав, що виконком нагородив ще й голову облдержадміністрації. Це стало відомо, коли пройшов цілий місяць з моменту відкриття парку Вічної Слави, де вручалися ці нагороди 25.10.2012 року, за два дні до виборів. Цей день можна назвати Днем Порушення Закону з боку міського голови: агітація посадової особи за провладного кандидата та вручення незаконних нагород цією посадовою особою. Я вже не говорю про те, що було порушено принципи публічності – коли громада повинна була не тільки знати про цей факт, але й взяти в цьому безпосередню участь, обговорити ці кандидатури, наскільки вони заслуговують на це звання, під які пункти Положення «Про звання Почесний громадянин міста Прилуки» підпадає їхня благочинна, благодійна та просто моральна діяльність. Згадайте, як Беркут опирався тому, аби це почесне звання надали Юрію Коптєву – пройшло за третім разом, більше того, довелося збирати більше 5 тисяч підписів прилучан на його підтримку! Автор цієї статті першою звернулася до голови в письмовій формі з пропозицією щодо нагородження Ю.Коптєва, цьому є підтвердження – стаття в газеті «Тиждень» за 2007 рік. Була офіційна пропозиція громадянина міста, було обговорення, був свого роду міський референдум, небайдужі прилучани збирали підписи. Пригадую, як ми стояли в палатці «Свобода» біля міської ради і збирали підписи одночасно і за партію «Свобода» - бо це було якраз перед виборами 2007 року – і за Почесного громадянина Коптєва Ю. В. Коли люди чули прохання підписатися за нашого земляка, вони абсолютно не піддавали сумніву його кандидатуру; навпаки, говорили: «А хіба за нього ще треба просити у міської ради? Факт його діяльності говорить сам за себе, навіщо ще просити у когось?» Пройшло 5 років, з того часу «Положення про нагороду» не змінюва-

лося, Статут міста також. Але проявився за цей час міський голова. Я не говорю, що голова змінився, він завжди був таким, а за останні роки він укріпився, «оперился», обнаглів, підсилений матеріально цими ж номінантами на нагороди, вилетів з гнізда і почав творити у місті беззаконня. Таким підбором претендентів на нагороди ця почесна нагорода повністю нівелюється, «выхолащивается», зводиться нанівець і опускається до рівня простої Почесної грамоти «за активне суспільно-політичне життя», які міський голова роздає направо й наліво своєму оточенню і безкоштовно, зверніть увагу. Згадайте, як виконком перед прийняттям тарифів опублікував своє рішення, дав місяць на обговорення серед громади, як голови комітетів самоорганізації населення намагалися нам задурити голови, що для нас це підняття тарифів – майже благо з руки міського голови, потім «прокатали» це питання в Громадській раді «від імені народу», було багато галасу, прилучани обурювалися, кляли виконком і голову… Хоча ніхто не зважав на їхній протест, але ж процедура публічності була витримана! Запитайте у своїх голів комітетів, де вони були, коли приймалося це рішення виконкому, чому жодна з них не опротестувала це порушення закону? Для чого вони узагалі сидять у своїх кабінетах? Щоб лише видавати довідки та періодично кліпати очима з екрану ТБ «Прилуки», коли хвалять міського голову та Рудьковського? У нас – не комітети самоорганізації населення, а звичайне «Бюро довідок» - і все! Дивує позиція і самих номінантів: свою нагороду вони сприймають як цілком заслужену ними, їм не загрожує смерть від скромності. Але ж наскільки б зросла до них повага з боку прилучан та піднялися вони в авторитеті, якби, подякувавши громаді за довіру, чемно відмовилися б від цієї нагороди. Навіть автор цієї статті була б приголомшена таким вчинком джентльменів і визнала б цей вчинок. А поки що – де там наші джентльмени від влади, агов!? Один, як викупив за гроші мандат депутата ВР, вже не з’являється в Прилуках. Мабуть, надягнувши орденоносну зелену матерію із золотими літерами, поїхав у турне по Україні, аби засвідчити та похвалитись перед тими, хто з нього насміхався, як вони помилялися і як його шанують прилучани! Ото позорисько для нас! З часів німецької окупації наше місто не зазнавало такого приниження, прилучан використали спочатку на виборах, коли вичавлювали з них

Астрологічний прогноз

ОВЕН (21.03-20.04). Період для вiдпочинку з сiм’єю, для занять спортом. Друзi можуть запросити в театр або в кiно. Вдалi комерцiйнi операцiї, можлива допомога з-за кордону. Сприятливi днi: 27, 29; несприятливi: 24. ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05). Тиждень навряд чи буде багатий подiями. Та проте виключно плiдний. Перевiряйте термiн придатностi на препаратах, якi ви збираєтеся спожити, у жодному випадку не перевищуйте дозування. Сприятливi днi: 28, 30; несприятливi: 25. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Тиждень вiдмiчений важливими змiнами i отриманням несподiваних неприємних вiстей. Вашi думки будуть впорядкованi й чiткi. Сприятливi днi: 27, 30; несприятливi: 28.

РАК (22.06-22.07). Уникайте натиску та надмiрної наполегливостi в спiлкуваннi з близькими та коханою людиною. Спiлкування з близькими i коханими принесе задоволення. Смiливо призначайте побачення. Сприятливi днi: 25; несприятливi: 29. ЛЕВ (23.07-23.08). Планети сприяють серйознiй роботi та здiйсненню смiливих задумiв та всіх ваших починань. Гармонiйна космiчна ситуацiя сприяє вашому фiнансовому благополуччю. Сприятливi днi: 24, 25; несприятливi: 28. ДIВА (24.08-23.09). Мрiї повиннi вiдповiдати реальностi. Романтичний настрiй не дозволить займатися нудною роботою. Сприятливi днi: 28; несприятливi: 24.

згоду голосувати за провладного, а після виборів – принизливо насміялися, коли проігнорували їхню думку. Перед виборами Прилуки закидали, як сміттям, газетами Рудьковського «Наш вибір», де був опублікований «Звіт Миколи Рудьковського» про те, що він, як благодійник, зробив для Прилук та Прилуцького району. Звіт дуже детальний, майже до рулону туалетного паперу, я б сказала. Не соромно себе так «бити в груди» в «припадках тщеславия»? Йому ні, бо невідомі прості духовні істини – «меценатство и пожертвы могут служить спасению души, если оно делается без пафоса и всеозвучивания»… А якщо бути відвертими, то на виборах-2012 у Прилуках Рудьковський зайняв лише друге місце. А далі цинізм влади розкрутився на повну, коли на сесії міської ради 29.11.2012 року на трибуну зійшла юрист міськради Валентина Горбач і озвучила оборудку Беркута, мовляв, Статут міста застарів, прийнятий давно і що він не «священна корова», яку не можна торкати, і давайте приймемо десь на весну нову редакцію Статуту. Забули, невігласи, що Статут міста – це Конституція міста, а Конституція у всіх країнах – це

«священна корова», яку поважають і не рвуть брудними кінцівками усілякого роду зайди. І знаєте заради чого? А щоб замінити статтю 2.2.4 Статуту, яка констатує той факт, що присвоювати звання Почесних громадян міста Прилуки має право виключно міська рада своїм рішенням, а не виконком, як це пропихнув Беркут, бо знав, що на міській сесії виникнуть труднощі, підніме галас опозиція, дізнаються прилучани, а кому це потрібно? Він прорахувався. Суд може визнати незаконним рішення виконкому, закон зворотної дії не має – зміна Статуту не допоможе; допоможе в подальшому, коли Беркут, наприклад, забажає присвоїти це звання собі: проблем на цьому шляху в нього не буде, виконком «ручного режиму» виконає свою роботу бездоганно, але цілком аморально по відношенню до своїх прилучан, яким вони кожного дня дивляться в очі. До речі, якщо відмінена стара редакція Статуту, то очевидно, Прилуки лишилися без герба

та прапора – атрибутів міста. Бідні, обездолені Прилуки, у яких забрали останнє, що вони мали. На запитання одного з депутатів, за які заслуги це звання присвоїли губернатору, міський голова раптом почервонів (ну треба ж отакої йому халепи, зазвичай він ніколи не червоніє, а тут залишок його совісті сам вирішив його покинути) і підвищивши голос, заверещав: «Як вам не соромно отаке питати! Якби не губернатор, ви б зарплат не побачили!» Таке враження, що губернатор, як благодійник №1 в Україні, виплачує зарплати зі своєї кишені. Ніхто не має сумніву, що його кишені на це вистачить, але ж «вибивати» зарплати – це його посадовий обов’язок! Давайте це звання присвоїмо начальнику фінансового відділу міськвиконкому, яка, як посадовець, має до цього відношення; усім бухгалтерам установ, які видають ці «вибиті гроші», а далі цьому маразму не буде кінця, звання будемо чіпляти всім, хто за свої «заслуги» отримує заробітну плату. Але немає нічого неможливого у нашому місті, статус Почесного громадянина опустили до такого морального падіння, що його у міського голови можна просто купити, а якщо у когось є сумніви, за що саме вам його надали – то не турбуйтеся: міський голова сам «сформулює та визначить» ваші заслуги, бо «все включено» в дану послугу. Якщо хтось заперечить щодо громадян, яким раніше було присвоєно це звання, то немає за що турбуватися, ніхто не буде через суд позбавляти їх цього звання, бо свої звання вони отримали чесно, згідно діючого Статуту міста. До речі, на сесії міської ради 29.11.2012 за зміну Статуту міста дружно підняла верхні кінцівки вся «платформа Беркута» - вся «соціалістична камарилья», яку обрали прилучани депутатами і які знахабніли до такої межі, що скоро будуть за рішення голови піднімати і нижні кінцівки, правда картки для голосування буде незручно тримати, але для них це не буде проблемою. Поки у міській раді буде правити це, так зване, провладне угрупування, сподіватися на покращення життя, законність та демократичні принципи прилучанам буде неможливо та й заборонено. Проте хто їх боїться? ОБСЄ наполягає на виявленні всіх порушень виборчого закону під час виборів 2012 року та необхідності покарання всіх злочинців. Нам виявляти не потрібно, ми їх знаємо, нам відомі всі порушення закону, нам потрібно їх покарання перед законом. Вручення нагороди провладному кандидату за два дні до виборів – якого ще більшого порушення шукати з арсеналу всіх порушень виборчого закону, яким володіє міський голова? P.S. Перше засідання суду з приводу визнання недійсним рішення виконкому відбудеться 27 грудня о 10.00. З повагою Ольга КОСТЮК. Від редакції: А як думаєте з цього приводу ви, шановні прилучани? Хотілось би почути вашу думку на сторінках газети. Отож чекаємо листів.

на 24 - 30 грудня 2012 року ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Проблема, що хвилює вас, з’явиться перед вами в повному об’ємi. Нарештi принесе плоди справа, яку ви вже вважали зовсiм безнадiйною. Сприятливi днi: 27, 30; несприятливi: 28. СКОРПIОН (24.10-22.11). На початку тижня можливi серйозні змiни. На кiнець тижня можна запланувати похiд до перукаря. В голову прийдуть плiднi iдеї. Сприятливi днi: 26, 28; несприятливi: 30. СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12). Початок тижня провiщає вiдмову високопосадових осiб пiдтримати вас. Не виключено, що пiдведуть тi, на кого ви сподiвалися. Зiрки нагадують про те, що потрiбно вiдвiдати рiдних. Сприятливi днi: 30; несприятливi: 27.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01). Не варто гарячкувати i хвилюватися, iнакше не уникнути сумного результату. Вдалий перiод для вiдвiдин держустанов – отримаєте чiткi i квалiфiкованi консультацiї фахiвцiв. Сприятливi днi: 26; несприятливi: 28. ВОДОЛIЙ (21.01-19.02). Не слiд займатися розробкою нових проектiв. Успiшною буде iнтелектуальна i творча дiяльнiсть, яка надихне вас новими iдеями. Сприятливi днi: 29; несприятливi: 27. РИБИ (20.02-20.03). Велика вiрогiднiсть чвар в робочому колективi. Спробуйте бути стриманішими. Не будьте невдячними, бо це може обернутися проти вас. Сприятливi днi: 30; несприятливi: немає.


ÏÎÍÅÄIËÎÊ,, 24 ãðóäíÿ 4 ÏÎÍÅÄIËÎÊ Перший Національний

06.00 ТРК «Ера» 09.00 Пiдсумки тижня 09.30 Точка зору 09.50, 11.50, 20.55 Офiцiйна хронiка 10.00, 15.35 Т/с «Маруся» 10.45 Шеф-кухар країни 12.00, 15.00 Новини 12.10, 19.00, 21.30 Дiловий свiт 12.25 Право на захист 12.45 Темний силует 12.55 Армiя 13.10 Х/ф «Травневi зорi» 14.40 Вiкно до Америки 15.15 Euronews 15.20 Дiловий свiт. Агросектор 16.25 Т/с «Агент особливого призначення» 18.45 Агро-News 19.15 221. Екстрений виклик. Тиждень 20.10 Зимовий жарт з В. Моїсеєнком, В. Данильцем 20.40 Сiльрада 21.00 Пiдсумки дня 21.25 Свiт спорту 21.35 Новорiчний жарт з Ю. Гальцевим 22.50 Трiйка, Кено, Секунда удачi 22.55 Нiчна Рiздвяна Лiтургiя пiд проводом Святiшого Отця Бенедикта ХV в Базилiцi Святого Петра (I)

Канал «1+1»

06.00 ТСН-Тиждень 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Снiданок з 1+1 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 ТСН 07.25 М/ф 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана 2» 12.10 Неймовiрнi перегони 2 13.10 Повне перевтiлення. Дiм за тиждень 3 14.00 Не бреши менi 3 15.00 Сiмейнi мелодрами 15.50 Сiмейнi мелодрами 2 16.45 ТСН. Особливе 20.15 Х/ф «Стежка вздовж рiчки»

Інтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ранок з Iнтером 07.30 Спорт у Подробицях 09.10, 12.25 Т/с «В очiкуваннi любовi» 13.30 Концерт «День Народження Iнтера» 16.05 Чекай на мене 18.10 Т/с «Кровиночка» 19.00 Про життя 20.00 Подробицi 20.30 Спорт у Подробицях 20.50 Подробицi. Неформат 21.00 Т/с «Грак»

ICTV

06.45, 07.35 Дiловi факти 07.00 Т/с «Леся+Рома» 07.45, 08.45, 12.45, 18.45 Факти 09.30, 19.25 Надзвичайнi новини 10.05 Х/ф «Татусi без шкiдливих звичок» 12.25, 13.00, 22.05 Т/с «Прокурорська перевiрка» 13.50, 20.10 Т/с «Лiквiдацiя» 15.45 Х/ф «Брестська фортеця» 23.20 Велика рiзниця по-українськи

5 канал

06.30, 18.40 Київський час 06.45, 08.25, 18.50, 23.40 Час спорту 06.50, 07.25, 08.35, 23.45 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00 Час новин 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 Бiзнес-час 07.20 Автопiлот-новини 07.30 Ранок iз зiркою 07.55, 08.50 Трансмiсiя-новини 08.30 Хронiка тижня 09.20, 13.20, 14.20 5 елемент 10.30, 11.20, 12.15 РесПублiка з Анною Безулик 15.15 Вперед, на Олiмп! 16.15 Мотор 17.25 В кабiнетах 18.15 Територiя закону 19.30, 20.10, 21.10 Час. Пiдсумки дня 21.40 Час-Тайм 22.15 Податковий щоденник 23.30 Crime news

Новий канал

06.00, 06.45 Очевидец 06.40, 07.05, 07.40, 08.45 Пiдйом 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 09.00, 16.50 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних пристрастей» 10.00, 17.55, 21.00 Т/с «Воронiни» 13.25, 14.30 Kids’ Time 13.30 М/ф 14.40, 15.40 Teen Time 14.45 Т/с «Друзi» 15.45 Т/с «Молодята» 19.15 Спортрепортер 19.40 Пiраньї 20.00 Т/с «Назад у СРСР» 22.05 Т/с «Кухня» 23.05 ФБР

СТБ

06.40, 16.00 Усе буде добре! 08.25, 18.20 Неймовiрна правда про зiрок 10.05 «Моя правда. Яна проти Сашi. Таємницi «Холостяка» 11.10 Х/ф «Я бажаю тобi себе» 13.10 Битва екстрасенсiв. Апокалiпсис 18.00, 22.00 Вiкна-новини 20.10 Куб 3 22.25 Детектор брехнi 2. Життя пiсля сповiдi

Канал Україна

06.00 Т/с «Єфросинiя. Продовження» 07.00, 17.00, 19.00 Подiї 07.25 Ранок з Україною 09.25, 12.50 Т/с «Слiд» 10.00, 20.00 Т/с «Бiднi родичi» 11.50 Хай говорять. Дiвчатка з Владика 15.20 Щиросердне зiзнання 16.00 Право на захист 17.15 Критична точка 18.00 Т/с «Джамайка» 19.15 Подiї Спорт 19.20 Україна 21.00 Т/с «Право на правду» 22.00 Х/ф «Загублений свiт»

НТН

06.05 Легенди карного розшуку 06.35 Х/ф «Поїзд поза розкладом» 08.00 Агенти впливу 09.00 Т/с «Спас пiд березами» 10.55 Т/с «Оплачено смертю» 14.40 Т/с «Зворотнiй вiдлiк» 18.30 Випадковий свiдок 19.00, 23.45 Свiдок 19.30 Т/с «Лiтєйний» 21.45 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 22.45 Нью-Йорк

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.15 Телепузики 07.40 Мультик з Лунтiком 08.15, 08.40 М/ф 08.55 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 09.55 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 10.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» 11.55 Т/с «Якось у казцi» 12.55 Твою маму! 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35 Даешь молодьож! 15.25 Вайфайтери 16.00 Одна за всiх 16.35 УТЕТа тато! 17.00 Досвiдос 17.40, 20.50 Вiталька 18.25 Чортiвня щодня 18.50 БарДак 19.25 Богiня шопiнгу 19.50 Дайош молодьож! 21.35 Кузня зiрок 3 22.00 Веселi мамзелi 22.25 Рай, гудбай 23.00 Дурнєв+1 23.25 Т/с «Надприроднє»

Чернігів

08.00 Програма «Тиждень» 08.50 Х/ф «Зелена карета» 10.25 Фабрика ідей 10.50 Х/ф «Той самий Мюнхгаузен» 11.55, 22.55 До речі про речі 12.10 Кіноісторії нашого часу 12.35 Пілігрим 13.00, 16.00, 22.00 Студія «Інформ» 13.10, 20.00 Телеоб’єктив 13.20 Україна 13.35 Наодинці з усіма 14.05 Архімісто 14.25 Цікаве про чай та каву 14.40, 17.15 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопу» 15.00, 18.00 ТРК «Новий Чернігів» 16.15 Від щирого серця 17.30 Кримінал, обов’язок, право 20.10 Студія «Діалог» 20.45 Вечірня казка 21.00 Уряд на зв’язку з громадянами 21.30 Про закон 22.30 Х/ф «Дванадцята ніч»

Прилуки

07.00, 11.00 Запитай у влади 07.30, 11.30 Тема тижня 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ТОНІС 09.00 Дитяча сторінка 09.30 Релігійна сторінка 10.00 Музика на каналі 17.00, 20.00 Музична мозаїка 19.00, 22.00 Комунальний сектор 19.10, 22.10 Вісті Чернігівщини 19.30, 22.30 Літературна Прилуччина 19.45, 22.45 Православний календар

1.ÀÂÒÎ-ÌÎÒÎ ÏÐÎÄÀÌ

Тоніс

06.00, 08.30 Свiт за тиждень 06.35 Ф-стиль 07.00 Ранкове espresso 09.00 Велике фотополювання Дага Гарднера 09.35, 12.20 Магiя природи

Срочно ВАЗ-21011, недорого. Тел.362-83, 093-704-65-16, 050-205-09-41; Москвич ИЖ-2715 (пирожок). Тел.3-4526, 097-160-54-07; ГАЗ-53 (бортовой); прицеп к Бусу, УАЗу; будку для ГАЗ-66. Тел.6-19-19, 066-280-21-51; «Форд Транзит», 1981 г.в., грузопассажирский, цвет - зеленый, объем двигателя - 2,4. Тел.5-37-56, 067-444-58-50, 067-224-88-07;

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 11.15 Олексiй Баталов. Дорога наша людина 14.00, 20.00 Соцiальний статус 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 15.30 Дика Америка 16.00 Країна порад 17.50 Ковчег МОА 18.50, 21.25 Економiчний пульс 19.00 Т/с «Капiтанськi дiти» 21.35 Ескiзи до портрета художника. Валентин Юдашкiн 22.35 Водна планета 23.30 Х/ф «Про це не говорять»

Enter-фільм

08.35 Х/ф «Дитинство Тьоми» 10.00 Д/ф «Василь Меркур’єв. Найнароднiший артист» 10.50 Т/с «Життя i смерть Льоньки Пантелєєва» 12.50 Х/ф «Дiалог з продовженням» 14.20 Х/ф «Вiрнiсть» 15.55 Х/ф «Хочу Вашого чоловiка» 17.25 Д/ф «Гараж, або Нiч у музеї» 18.30 Т/с «Залiзна завiса» 20.40 Х/ф «На небезпечнiй межi» 22.30 Х/ф «Невiдомi сторiнки з життя розвiдника»

К1

06.00 Ранок на К1 07.30 М/ф 09.10 Х/ф «Олiвер Твiст» 11.55 Т/с «Сабрiна - юна вiдьма» 12.50 Пороблено в Українi 14.15, 18.00 Звана вечеря 15.15 КВН-2012 19.00 Шопiнг монстри 20.00 Велика рiзниця 22.00 Вечiр. Паша. Зорi 23.00 Розсмiши комiка

К2

Канал «2+2»

06.00, 07.00 М/ф 08.15 Ульотне вiдео по-росiйськи 08.35 Облом UA 09.40 Т/с «Солдати. Новий Рiк, твою дивiзiю!» 11.40, 19.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 4» 13.40 Т/с «Солдати. Здрастуй, рота, Новий Рiк!» 15.50 Т/с «Втеча» 20.00 Шалене вiдео по-українськи 20.35 Помста природи 21.00 Новини 2+2 21.25 Проспорт 21.30 Х/ф «Iз пекла»

Мега

06.00 Ядерна зброя 06.30, 14.50 Дивовижнi експерименти 07.20 Смартшоу 07.50, 18.40 Секретнi територiї 08.50 Таємнi знаки 09.50, 21.30 Життя 10.50 Докопатися до правди 11.50 Мегакатастрофи 12.50 Свiт без нафти 13.50, 23.30 Загадки Всесвiту 15.50 Д/ф «Космонавти» 16.50, 20.30 Шукачi 17.40 Україна 19.30 Д/ф «Побачити Марс»

TVi

ОРТ Украина

ÏÐÎÄÀÌ

новый 2-камерный холодильник «Норд» - 1000 грн., в отличном состоянии. Тел.360-06; 2-камерный холодильник «Днепр» б/у. Тел.4-25-42, 095-903-20-01; цвет. телевизоры «Электрон» и «Сла-

TV 1000

06.00 Х/ф «Мышиная охота» 08.00 Х/ф «Заповедная дорога» 09.50 Х/ф «Ограбление по-итальянски» 11.50 Х/ф «Новая рождественская сказка» 13.50 Х/ф «Воин» 16.15 Х/ф «Сортировка» 18.00 Х/ф «Терминал» 20.25 Х/ф «Переходный возраст» 22.00 Х/ф «Непристойное предложение»

TV 1000. Русское кино

07.00 Х/ф «Главное - успеть» 09.00 Х/ф «Нежные встречи» 11.00 Х/ф «Ирония судьбы. Продолжение» 13.00 Х/ф «Елки» 15.00 Х/ф «Удиви меня» 17.00 Х/ф «Снежная королева» 19.00 Х/ф «Мeтеоидиот» 20.50 Х/ф «Непобедимый» 23.00 Х/ф «Каденции»

РТР Планета

08.05 Искатели 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Вести 09.30 1000 мелочей 10.15 О самом главном 11.00 Т/с «Ефросинья. Таежная любовь» 13.00 Комната смеха 13.55 Т/с «Институт благородных девиц» 15.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» 18.30 Прямой эфир 19.20 Т/с «Сваты 5» 22.20 Сваты. Жизнь без грима: Николай Добрынин 23.15 Т/с «Опера. Хроники убойного отдела. Ян и инь»

07.00 Мир встречает Новый год 08.00 Х/ф «Двадцать минут с ангелом» 09.05 Когда идет снег... 09.20 Пока все дома 10.00 Вокруг смеха 10.40 Х/ф «Лимонный торт» 11.00 Колба времени 12.00 Концерт «Новогоднее представление» 13.00 Голубой огонек 14.00 Ступень к Парнасу 15.35 Херлуф Бидструп в Москве 16.00 Лимпопо 16.40 Д/ф «Право быть первым» 17.40 Х/ф «У меня есть Лев» 19.00 Майя Плисецкая 20.00 Рожденные в СССР 21.00 Творческий вечер Валерия Золотухина. 1991 г. 22.00 Камера смотрит в мир 23.05 Будильник 23.40 Х/ф «Мираж»

НТВ Мир

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новости 09.15 Контрольная закупка 09.40 Жить здорово!

3.ÏÎÁÓÒÎÂÀ ÒÅÕÍIÊÀ

Кардашьян». «Двухлетние сомнения» 19.25, 21.30 Т/с «Роскошные жилища» 20.15 Т/с «Правдивая голливудская история» 23.00 Х/ф «Глаза ангела»

Ностальгия

06.30 Голос вiруючого 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 08.00 Пiдсумки з Вахтангом Кiпiанi 09.50, 17.30 Сiм чудес України 10.10, 16.30 Навколо свiту 11.15 Цивiлiзацiя. Фактам в очi. Правда про ботокс 13.00 World Stories. Мiжнароднi кореспонденти 14.30 Лекцiї i подiї 17.45 Цивiлiзацiя. Хрущов-iнтелiгенцiя. Хто стояв за скандалом у Кремлi 19.00, 23.00 Знак оклику 20.30, 23.30 Сьогоднi 21.00 Знак оклику з А. Шевченко 21.30 «Тендер News» з Н. Седлецькою 22.00 Альбертейнштейн

ÊÓÏËÞ

Diva Universal

06.30, 12.20 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Это мой праздник, и я не стану экономить» 07.20 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «На ножах» 08.10 Х/ф «Рождественское разбирательство» 09.40 Х/ф «Привет с побережья» 11.30 Т/с «Ищейка». «Сохранить лицо» 13.10, 22.15 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «Бриллианты - лучшие друзья девушки» 14.00 Т/с «Дамы семьи Гилмор» 14.50 Т/с «Копы-новобранцы» 15.40 Т/с «Родители». «Поездка на машине» 16.30 Т/с «Быть Эрикой». «Когда ждешь ребенка...» 17.20 Т/с «Ищейка». «Забытое дело» 18.10 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Я никогда не скажу это» 19.00, 21.05 Т/с «Светская жизнь семейства

07.35, 13.35, 16.35 Чрезвычайное й происшествие 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 08.20 Александр Журбин. Мелодии на память 09.00 Максимум. Расследования, которые касаются каждого 10.05 Русские сенсации 11.35 До суда 12.35 Суд присяжных 14.30 Суд присяжных. Окончательный вердикт 15.40 Т/с «Предатель» 17.30 Прокурорская проверка 18.35 Говорим и показываем 19.25 Т/с «Дикий 3». «Без тормозов» 21.15 Сегодня. Итоги 21.40 Т/с «Наркотрафик» 23.40 Т/с «Врач»

Детский мир

06.00, 07.15, 09.25, 10.00, 11.15, 13.25, 15.35, 16.00, 17.00 М/ф 08.00, 12.00 Х/ф «Остров сокровищ» 14.00 Х/ф «Дикая собака Динго»

Евроспорт

09.30, 10.30 Теннис 10.25, 13.55 Открытый чемпионат Австралии по теннису. Журнал 10.55 Бизнес-класс. Журнал 11.00, 20.45, 22.15, 23.45 Евроспорт. Топ 10 12.30, 18.00, 19.00, 21.15, 22.45 Вот это да! 14.00, 15.00 Футбол 16.00, 17.00 Биатлон 18.45 Евроголы

Куплю мед акации, липы, оптом. MTV-Україна 06.00, 07.40 Breakfast сlub Тел. 067-617-05-34.

06.15 М/ф 08.35 Знак якостi 09.00 Бебi-бум 09.45 Сiм’я вiд А до Я 11.00, 19.30 Школа доктора Комаровського 12.20 5 iнгредiєнтiв 13.15 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.20, 21.40 Таємницi шеф-кухаря 16.15, 23.30 Модний вирок 17.20 Квадратний метр 20.40 Будь по-твоєму 22.35 Давай одружимося!

ВАЗ-2107 в хорошем состоянии у хозяина. Тел.050-465-74-46;

10.55 Модный приговор 12.15 Время обедать! 13.00 «Дешево и сердито» с Д. Донцовой 14.00 Другие новости 14.15 Понять. Простить 15.15 Смак 15.55 «Доброго здоровьица!» с Г. Малаховым 16.55 Т/с «Неравный брак» 18.40 Давай поженимся! 19.45 Пусть говорят 21.00 Время 21.30 Т/с «Любопытная Варвара» 23.40 Вечерний Ургант

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

06.40 Т/с «Возвращение Мухтара 2». «Украли невесту»

07.30, 11.30, 14.10, 17.40 MTV News 10.00 100% MTV 11.40 Гаджет-шоу 12.30 Повний фарш 13.10, 17.50, 20.30 Хi i Ха 13.40, 18.10 Open Space 14.20, 18.30 Удома 14.50 Екстремальнi будинки 15.20 Вечiрка на мiльйон 15.50 Позаочi 16.30 Формула кохання 17.20 Скандальний Топ 19.00 За що тебе люблю 20.00 Прикольнi приколи 21.00 Тi, що вижили 23.00 Маленька Британiя

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Т/с «Золотой теленок» 07.00, 15.00, 23.00 Т/с «Право на счастье» 09.00, 17.00 Т/с «Адъютанты любви» 10.00, 18.00 Т/с «Любовь как любовь» 11.00, 19.00 Т/с «Я - телохранитель. Старые счеты» 12.00, 20.00 Т/с «Евлампия Романова 13.00, 21.00 Т/с «Брак по завещанию. Возвращение Сандры»

TV XXI

08.00, 16.00 На линии огня 08.55, 16.55 Х/ф «Буря» 10.50, 18.50 Х/ф «Далеко по соседству» 12.35, 20.35 Х/ф «Вики Кристина Барселона» 14.15, 22.15 Х/ф «Душевная кухня»

Совершенно секретно

07.05 «Записки с «Курска» 07.45 Британский самурай 08.15, 12.15, 15.45 Двойной портрет 09.05 «Операция «Облачный столп». Петр Стегний 10.15 Д/ф «Майя Плисецкая» 11.05 Все есть фантастика или история фантастического 13.05 Будущее Интернет-технологий 14.15 Тайны шахматных королей 15.05 Д/ф «Ататюрк. Стратегия жизни» 16.15 «Диагноз «невменяем» 17.05 «Круглый стол». «Будет ли конец света?» 18.15 ВИЧ. Отчаяние и надежда 19.05 «Экономический прогноз-2013». Евгений Гонтмахер 20.15 Д/ф «Тайны Юрия Гагарина» 21.05 «Большой террор». Ольга Трифонова 22.15 Покушение на вождей 23.15 Д/ф «Вили Брандт. Между Востоком и Западом»

Наше любимое кино

06.00 Х/ф «Разные судьбы» 08.00 Х/ф «Допинг для ангелов» 10.00 Х/ф «Сицилианская защита» 12.00 Х/ф «Звезда» 13.30 Х/ф «Веселые Жабокричи» 15.00 Х/ф «То мужчина, то женщина» 18.00 Х/ф «Дорогой мой человек» 20.00 Х/ф «Степанова памятка» 22.00 Х/ф «Говорящая обезьяна»

РЕН-ТВ

вутич» в хорошем состоянии, недорого. Тел.5-44-55, 063-479-23-87; CRТ монитор б/у, недорого. Тел.5-4455, 063-479-23-87; монитор старого образца «Samsung SyncMaster 17’’», б/у, в хорошем состоянии (возможно на з/ч) - 100 грн. Тел.063-892-74-27; копир «Canon HP6317» (17 копий/мин., А3, zoom 50-200%) с тележкой на колесах, в отличном состоянии. Тел.095-044-04-33;

ной шкафчик; ковер 3,5х2,5, недорого. Тел.3-54-85; 3-дверн. шкаф, 2 1-спальн. кровати, цена договорная. Тел.3-55-86; сервант в хорошем состоянии – 150 грн. Тел.63-3-63, 099-275-32-70; мягкий уголок, б/у. Тел.3-85-83, 099-0083-385; срочно стенку «Шейх» в отличном состоянии, 3,4 м. Тел.5-25-53, 099-326-02-51;

4.ÌÅÁËI

5.ÁÓÄÌÀÒÅÐIÀËÈ

ÏÐÎÄÀÌ

стол-харчевку

под

дерево;

подвес-

ÏÐÎÄÀÌ

6-метровые брусья 10х20 см (11 шт.).

TV

06 30 10 06.30, 10.30, 30 17 17.30, 30 20 20.30 30 Новости 07.00, 11.00 Званый ужин 08.00 Любовь 911 09.00 Следаки 10.00, 17.00, 20.00 Экстренный вызов 12.00 Не ври мне! 13.00 Семейные драмы 14.00 Засуди меня 15.00 Верное средство 18.00 Военная тайна с Игорем Прокопенко 20.50 Специальный проект 22.50 Т/с «Матрешки 2»

Discovery Science

07.00, 13.00 Апокалипсис 2012 г. 07.50, 13.50 Апокалипсис 2012 г. (16+) 08.40, 16.00 Сумасброды, 1. (12+) 08.43, 16.03 Патентное бюро 09.10, 16.30 Требуется сборка, +) 09.40, 15.10 Как это сделано? 10.30, 17.00 Машина-робот 11.20, 18.40 Необыкновенные гонки 12.10, 21.10, 23.40 Круче не придумаешь, +) 12.35, 21.35 Дело техники!, +) 14.45 Эти экологичные машины 17.50 Космические первопроходцы 19.30, 22.00 Мегамир 20.20, 22.50 Discovery

Discovery Channel

06.00, 15.35 Махинаторы 06.25, 11.55 Гигантские стройки 07.20, 18.00 Как это устроено? 07.50, 18.30 Как это сделано? 08.15 История электричества 09.10, 13.45, 19.00, 23.00 Top Gear 10.05, 16.05 Выжить любой ценой 11.00 Настоящие аферисты 12.50, 17.00 Разрушители легенд 14.40 Американский чоппер 20.00 Грязная работенка в Австралии 21.00 В поисках суперлюдей 22.00 Экстремальная рыбалка

Телеклуб

18.00 Т/с «Братва» 19.00 Т/с «Москва. Три вокзала 4» 20.00 Т/с «Гончие 4» 21.00 Т/с «Тишина»

RTVi

06.00 Страна и люди 07.00 М/ф 08.00 Цена победы 09.00, 16.00 Т/с «Охота на Золушку» 10.00, 21.00 Т/с «Ментовские войны 6» 10.50 Мегаполис 11.00 Грани Недели 12.00 Альтернативная история. Петрополь - окно в Азию 13.00 Х/ф «Забавы молодых» 14.30 Нью-Йорк 15.00, 17.00 Особое мнение 18.00 Полный альбац 19.00 Разбор полета 20.00 Т/с «Бандитский Петербург 4. Арестант» 22.00 Сейчас в мире 23.00 Х/ф «Вам и не снилось»

Наше новое кино

06.15 Х/ф «Изображая жертву» 08.15 Х/ф «Петя по дороге в Царствие Небесное» 10.15 Х/ф «Фобос» 12.15 Х/ф «Голубка» 14.15 Х/ф «Рябиновый вальс» 16.15 Х/ф «Только любовь» 18.15 Х/ф «Мифы моего детства» 20.15 Х/ф «Нижняя Каледония» 22.15 Х/ф «Пистолет Страдивари»

Карусель

06.05 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Орнамент 06.15 Бериляка учится читать 06.45, 07.10, 07.35, 09.00, 10.30, 10.35, 11.00, 12.10, 14.45, 15.05, 15.25, 15.50, 16.00, 16.10, 17.20, 18.00, 18.35, 19.10, 20.00, 20.55, 23.50 М/ф 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Прыг-Скок команда 09.25 Давайте рисовать! 10.00 «НЕОкухня». Мясо 10.15, 17.45 Звездная команда 10.45 Мы идем играть! 11.25 Жизнь замечательных зверей 11.45, 19.35 Т/с «Папины дочки» 12.25 Спроси у Всезнамуса! 12.45, 18.55 Служба спасения домашнего задания 13.00 Т/с «Джули» 13.30 Т/с «Вместе каждый день» 14.20 Мода из комода 16.35 Дорожная азбука 17.30 «Путешествуй с нами!» Новодевичий монастырь 18.25 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Модерн 18.45 Спокойной ночи, малыши! 21.00 «Рождественская «Песенка года» 22.25 Х/ф «Кешка и Фреди» 22.45 Уроки хороших манер 23.00 Т/с «Мачеха»

Тел.3-00-81, 050-762-50-84;

6.ÎÄßÃ, ÂÇÓÒÒß ÏÐÎÄÀÌ

шубу иск., дубленку р.46-48, платки, гамаши. Тел.3-33-81;

7.ÍÅÐÓÕÎÌIÑÒÜ ÏÐÎÄÀÌ

дом (газ, телефон, колодец во дворе, 15 соток огорода) в с. Заезд. Тел.3-2415, 093-941-87-99; дом (93 кв.м, газ, вода, погреб, вре-


TV

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

Перший Національний

06.00, 23.00 ТРК «Ера» 09.00, 21.00 Пiдсумки дня 09.25, 11.55, 20.55 Офiцiйна хронiка 09.35 Свiтло 10.00, 15.45 Т/с «Маруся» 10.55 В гостях у Д. Гордона 12.00, 15.00 Новини 12.10, 18.10, 21.20 Дiловий свiт 12.20 Кордон держави 12.35 Хай щастить 12.55 Рiздвяне Привiтання i Апостольське Благословення Святiшого Отця Бенедикта ХV з площi Святого Петра (I) 13.55 Х/ф «Я вас дочекаюсь» 15.15 Euronews 15.25 Дiловий свiт. Агросектор 16.30 Т/с «Агент особливого призначення» 18.25 Зiрки гумору 19.15 Концертна програма до Католицького Рiздва 20.50 Свiт спорту 21.25 Адреналiн 22.55 Трiйка, Кено, Максима

Канал «1+1»

06.00 Служба Розшуку Дiтей 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 22.55 ТСН 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Снiданок з 1+1 07.25 М/ф 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана 2» 12.10 Неймовiрнi перегони 2 13.05 Повне перевтiлення. Дiм за тиждень 3 14.00 Не бреши менi 3 15.00 Сiмейнi мелодрами 15.50 Сiмейнi мелодрами 2 16.45 ТСН. Особливе 20.15 Мiняю жiнку 6 21.50 Українськi сенсацiї 23.10 Х/ф «Телефонна будка»

Інтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ранок з Iнтером 07.30 Спорт у Подробицях 09.10, 21.00 Т/с «Грак» 12.50 Д/с «Слiдство вели...» з Леонiдом Каневським 2» 14.45 Х/ф «Тихий омут» 16.50 Т/с «Кровиночка» 19.00 Про життя 20.00 Подробицi 20.30 Спорт у Подробицях 20.50 Подробицi. Неформат

ICTV

06.40, 07.35 Дiловi факти 07.00 Т/с «Леся+Рома» 07.45 Екстрений виклик 08.45, 12.45, 18.45 Факти 09.30, 19.25 Надзвичайнi новини 10.30, 16.35 Т/с «Дiзнавач» 12.35, 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15, 22.10 Т/с «Прокурорська перевiрка» 14.25, 20.10 Т/с «Лiквiдацiя» 23.20 Велика рiзниця по-українськи

5 канал

06.30, 18.40 Київський час 06.45, 08.20, 18.50, 23.40 Час спорту 06.50, 23.45 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 Час новин 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 Бiзнес-час 07.20 Автопiлот-новини 07.30 Ранок iз зiркою 07.55, 08.50 Трансмiсiя-новини 08.30 Новини Київщини 09.20, 13.35, 14.20, 15.15 5 елемент 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 Час. Пiдсумки дня 13.10 Податковий щоденник 16.15 Трансмiсiя 17.25 Акцент 18.15 Енергонагляд 21.40 Час-Тайм 22.15 Агроконтроль 23.30 Crime news

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó ÂIÂÒÎÐÎÊ, 25 ãðóäíÿ 5

09 55 11 09.55, 11.00 00 «Зоряне З життя 12.00 Х/ф «Снiг на голову» 14.05 Врятуйте нашу сiм’ю 18.00, 22.00 Вiкна-новини 20.00 Моя правда. Орнелла Муттi. 22.25 Один за всiх

Канал Україна

06.00 Т/с «Єфросинiя. Продовження» 07.00, 17.00, 19.00 Подiї 07.25 Ранок з Україною 09.25, 12.50, 22.00 Т/с «Слiд» 10.00, 20.00 Т/с «Бiднi родичi» 11.50 Хай говорять. На ПМЖ до Нiмеччини 15.20 Щиросердне зiзнання 16.00 Право на захист 17.15 Критична точка 18.00 Т/с «Джамайка» 19.15 Подiї Спорт 19.20 Україна 21.00 Т/с «Право на правду» 22.45 Т/с «Подружжя»

НТН

08.30, 16.45, 19.00, 23.45 Свiдок 09.00 Кримiнальнi справи 10.00 Т/с «Детективи» 12.20 Т/с «Авантюристка» 14.30, 19.30 Т/с «Лiтєйний» 17.00 Т/с «Ланцюг» 21.45 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 22.45 Нью-Йорк

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.15 Телепузики 07.40 Мультик з Лунтiком 08.15, 08.40 М/ф 08.55 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 09.55 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 10.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» 11.55 Т/с «Якось у казцi» 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 19.50 Дайош молодьож! 15.25 Вайфайтери 16.00 Одна за всiх 16.35 УТЕТа тато! 17.00 Досвiдос 17.40, 20.50 Вiталька 18.25 Чортiвня щодня 18.50 БарДак 21.35 Кузня зiрок 3 22.00 Веселi мамзелi 22.25 Рай, гудбай 23.00 Надто грубо для Ю-туб’а 23.25 Т/с «Надприроднє»

Чернігів

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Студія «Інформ» 08.30 Студія «Діалог» 09.00 Х/ф «Як Іванко-дурник за дивом ходив» 10.30 Кримінал, обов’язок, право 10.55, 22.30 Х/ф «Дванадцята ніч» 12.20 Світлотіні 12.45 Обери життя 13.10, 20.00 Телеоб’єктив 13.20 Уряд на зв’язку з громадянами 13.50 Про Закон 14.15, 23.40 Подорожні замальовки 14.35 Храми Поділля 14.45, 17.15 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопу» 15.00, 18.00 ТРК «Новий Чернігів» 16.15 Від щирого серця 17.35 На сільських перехрестях 20.15 Розмова без нотацій 20.45 Вечірня казка 21.00 Енергоманія 21.30 Звитяга

Прилуки

Enter-фільм

08.00 Х/ф «Три товстуни» 09.45 Д/ф «Iрина Алфьорова. Нiчого не минає» 10.45, 18.40 Т/с «Залiзна завiса» 12.45 Х/ф «Якщо є вiтрила» 14.05 Т/с «Всього один поворот» 15.30 Х/ф «Дежа вю» 17.40 Д/ф «Олександр Дем’яненко. Зношене серце» 20.50 Х/ф «Без видимих причин» 22.30 Х/ф «У важку годину»

К1

06.00 Ранок на К1 07.30 М/ф 09.00 Три сестри 10.05 Т/с «Баффi - переможниця вампiрiв» 12.00 Т/с «Сабрiна - юна вiдьма» 13.00 Т/с «Академiя танцю» 14.00 Орел i Решка 15.00, 18.00 Звана вечеря 16.00, 19.00 Шопiнг монстри 17.00 Дiм на заздрiсть усiм 20.00 Велика рiзниця 21.00 Розсмiши комiка 22.00 Щоденник вагiтної 22.40 Матрiархат 23.35 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки»

К2

06.15 М/ф 08.35 Знак якостi 09.00 Бебi-бум 09.45 Сiм’я вiд А до Я 11.00, 19.30 Школа доктора Комаровського 12.20 5 iнгредiєнтiв

09.15 Контрольная закупка 09.40 Жить здорово! 10.55 Модный приговор 12.15 Время обедать! 13.00 «Дешево и сердито» с Д. Донцовой 14.00 Другие новости 14.15 Понять. Простить 15.15 Смак 15.55 «Доброго здоровьица!» с Г. Малаховым 16.55 Т/с «Неравный брак» 18.40 Давай поженимся! 19.45 Пусть говорят 21.00 Время 21.30 Т/с «Любопытная Варвара» 23.40 Вечерний Ургант

Diva Universal

06.30, 12.20 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Я никогда не скажу это» 07.20 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «Бриллианты - лучшие друзья девушки» 08.10 Х/ф «Правила съема: метод Бабника» 09.50 Х/ф «Ноэль» 11.30 Т/с «Ищейка». «Забытое дело» 13.10, 22.10 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «Брильянты - лучшие друзья девушки» 14.00, 21.25 Т/с «Дамы семьи Гилмор» 14.50 Х/ф «Каникулы с Дереком» 16.30, 20.35 Т/с «Быть Эрикой». «Такова моя натура» 17.20 Т/с «Ищейка». «Слепая удача» 18.10 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Искусство войны» 19.00 Т/с «Сплетница». «Светская львица однажды ночью» 19.45 Т/с «Сплетница». «Пока ты не спишь»

19.00 Концерт «Машина времени» 22.10 До и после... 23.30 50/50

НТВ Мир

06.40 Т/с «Возвращение Мухтара 2». 07.35, 13.35, 16.35 Чрезвычайное происшествие 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 08.25 Кулинарный поединок 09.25 Поедем, поедим! 10.00 Х/ф «Жил-был дед» 11.35 До суда 12.35 Суд присяжных 14.30 Суд присяжных. Окончательный вердикт 15.35 Т/с «Предатель» 17.30 Прокурорская проверка 18.35 Говорим и показываем 19.25 Т/с «Дикий 3». «Ищу тебя» 21.15 Сегодня. Итоги 21.40 Т/с «Наркотрафик» 23.35 Т/с «Врач»

Детский мир

06.00, 07.00, 09.35, 10.00, 11.00, 13.35, 15.15, 16.00, 17.00 М/ф 08.00, 12.00 Х/ф «Дикая собака Динго» 14.00 Х/ф «Приключения Электроника»

Евроспорт

09.30 Теннис 10.25 Открытый чемпионат Австралии по теннису. Журнал 10.30, 11.30, 16.00, 17.00 Биатлон 12.15 Конноспортивный журнал 12.30, 18.00 Вот это да! 14.00, 15.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00 Футбол

MTV-Україна

06.00, 07.40 Breakfast сlub 07.30, 11.30, 14.10, 17.40 MTV News 10.00 100% MTV 11.40 Гаджет-шоу 12.30 Повний фарш 13.10, 17.50, 20.30 Хi i Ха 13.40, 18.10 Open Space 14.20, 18.30 Удома 14.50 Екстремальнi будинки 15.20 Вечiрка на мiльйон 15.50 Позаочi 16.30 Формула кохання 17.20 Скандальний Топ 19.00 За що тебе люблю 20.00 Припаркованi 21.00 Тi, що вижили 23.00 Маленька Британiя 13.15 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.20, 21.40 Таємницi шеф-кухаря 16.15, 23.30 Модний вирок 17.20 Квадратний метр 20.40 Будь по-твоєму 22.35 Давай одружимося!

23.00 Х/ф «Убийца в сети»

TV 1000

Канал «2+2»

06.00, 07.00 М/ф 08.15, 09.30 Ульотне вiдео по-росiйськи 08.35 Облом UA 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.25, 21.25, 23.40 Проспорт 10.05, 20.00 Шалене вiдео по-українськи 11.10 Помста природи 11.55 Убойне вiдео 13.00, 19.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 4» 14.00 Т/с «Солдати» 16.00 Т/с «Лiсник» 20.35 ДжеДАI 21.30 Х/ф «Пiймати, щоб вбити»

Мега

06.00 Хiросима 06.30, 14.50 Дивовижнi експерименти 07.20 Смартшоу 07.50, 18.40 Секретнi територiї 08.50, 17.40 Таємнi знаки 09.50, 21.30 Життя 10.50 Докопатися до правди 11.50 Ти можеш краще 12.50 Ядерна зброя 13.50, 23.30 Загадки Всесвiту 15.50 Д/ф «Космiчнi каскадери» 16.50 Шукачi 19.30 Д/ф «Кримiнальнi зiрки» 20.30 Україна

06.00 Х/ф «Ограбление по-итальянски» 08.00 Х/ф «Новая рождественская сказка» 10.00 Х/ф «Сортировка» 12.00 Х/ф «Питер Пэн» 14.05 Х/ф «Терминал» 16.25 Х/ф «Дом, где говорят «да» 18.00 Х/ф «Мария-Антуанетта» 20.10 Х/ф «Как отделаться от парня за 10 дней» 22.10 Х/ф «Вероника решает умереть»

TV 1000. Русское кино

07.00 Х/ф «Не делайте бисквиты в плохом настроении» 09.00 Х/ф «Мeтеоидиот» 11.00 Х/ф «Снежная королева» 12.50 Х/ф «Письма к Эльзе» 15.00 Х/ф «Каденции» 17.00 Х/ф «Снег на голову» 19.00 Х/ф «Обратная сторона» 21.00 Х/ф «А мама лучше! Вся прелесть любви» 22.30 Х/ф «Крик в ночи»

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Т/с «Золотой теленок» 07.00, 15.00, 23.00 Т/с «Право на счастье» 09.00, 17.00 Т/с «Любовь как любовь» 11.00, 19.00 Т/с «Я - телохранитель» 12.00, 20.00 Т/с «Евлампия Романова 13.00, 21.00 Т/с «Брак по завещанию. Возвращение Сандры»

TV XXI

08.00, 16.00 На линии огня 08.55, 16.55 Х/ф «Мой единственный» 10.50, 18.50 Х/ф «Отверженные» 11.55, 19.55 Х/ф «Турне» 13.50, 21.50 Х/ф «Разрисованная вуаль»

Совершенно секретно

07.05 Все есть фантастика или история фантастического 08.15, 11.45, 22.15 Двойной портрет 09.05 Будущее Интернет-технологий 10.15 Тайны шахматных королей 11.05 Д/ф «Ататюрк. Стратегия жизни» 12.15 «Диагноз «невменяем» 13.05 «Круглый стол». «Будет ли конец света?» 14.15 ВИЧ. Отчаяние и надежда 15.05 «Экономический прогноз-2013». 16.15 Д/ф «Тайны Юрия Гагарина» 17.05 «Большой террор». Ольга Трифонова 18.15 Покушение на вождей 19.05 «Юрий Шевчук: «Мне важно, что будет с Родиной и с нами» 20.15 Д/ф «Максим Суханов. Разговор от первого лица» 21.05 «Записки с «Курска» 21.45 Британский самурай 23.15 «Операция «Облачный столп».

08.00 Любовь 911 09.00 Следаки 10.00, 17.00, 20.00 Экстренный вызов 12.00 Не ври мне! 13.00 Семейные драмы 14.00 Засуди меня 15.00 Верное средство 18.00 Территория заблуждений с Игорем Прокопенко 20.50 Х/ф «Французский поцелуй» 23.00 Х/ф «Фрираннер»

Discovery Science

07.00, 13.00 Мегамир 07.50, 13.50 Discovery 08.40, 16.00 Сумасброды, 1. (12+) 08.43, 16.03 Патентное бюро 09.10, 16.30 Требуется сборка, +) 09.40, 15.10 Как это сделано? 10.30 Машина-робот 11.20 Необыкновенные гонки 12.10, 21.10 Круче не придумаешь, +) 12.35, 21.35 Дело техники!, +) 14.45 За гранью, +) 17.00, 22.00 Техноигрушки, +) 20.20 Популярная наука 22.50 Атака пришельцев, +)

Discovery Channel

06.00, 15.35 Махинаторы 06.25, 11.55 Гигантские стройки 07.20, 18.00 Как это устроено? 07.50, 18.30 Как это сделано? 08.15 Грязная работенка в Австралии 09.10, 13.45, 19.00, 23.00 Top Gear 10.05, 16.05 Выжить любой ценой 11.00 В поисках суперлюдей 12.50, 17.00 Разрушители легенд 14.40 Американский чоппер 20.00 Мегастройки 21.00 Тяжелые машины 22.00 Гигантские самолеты

Телеклуб

18.00 Т/с «Братва» 19.00 Т/с «Москва. Три вокзала 4» 20.00 Т/с «Гончие 4» 21.00 Т/с «Тишина» 22.30 Т/с «Колье Шарлотты»

RTVi

06.00, 15.00, 17.00 Особое мнение 07.00 М/ф 08.00 Новости 09.00, 16.00 Т/с «Охота на Золушку» 10.00 Т/с «Ментовские войны 6» 11.00 Германия за неделю 11.30 «Американский ликбез». «Первые штаты Америки. Южная Каролина» 12.00 Полный альбац 13.00 Х/ф «Вам и не снилось» 18.00 Обложка 19.00 «Русский акцент» с Е. Мещеряковой. 19.30 Американская лига КВН - 2012 22.00 Сейчас в мире 23.00 Х/ф «Чужая жена и муж под кроватью»

Наше новое кино

06.15 Х/ф «Мифы моего детства» 08.15 Х/ф «Нижняя Каледония» 10.15 Х/ф «Пистолет Страдивари» 11.45 Плюс кино 12.15 Х/ф «Изображая жертву» 14.15 Х/ф «Петя по дороге в Царствие Небесное» 16.15 Х/ф «Скажи Лео» 17.40 Х/ф «Куклы Фрейда» 18.15 Х/ф «Жить» 19.30 Х/ф «Эликсир» 20.20 Х/ф «Течет река Волга» 22.15 Х/ф «Только любовь»

Карусель

06.05 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Модерн РТР Планета 06.15 Бериляка учится читать 08.05, 23.15 Т/с «Опера. Хроники убойного 06.45, 07.10, 07.35, 08.20, 09.00, 10.30, отдела. Ян и инь» 10.35, 11.00, 12.10, 13.45, 14.50, 15.05, 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 15.25, 15.50, 16.00, 16.10, 17.20, 18.00, 14.50, 15.00, 18.00 Вести 18.35, 19.10, 20.00, 23.50 М/ф 09.30 1000 мелочей 08.30 Funny English 10.15 О самом главном 08.50, 09.50 Прыг-Скок команда 11.00 Т/с «Ефросинья. Таежная любовь» 09.25 Давайте рисовать! Новий канал 13.00, 22.20 Сваты. Жизнь без грима 10.00 Фа-Соль. Мастерская 06.40, 07.05, 07.40, 08.45 Пiдйом 13.55 Т/с «Институт благородных девиц» 10.15, 17.45 Звездная команда 06.45 Очевидец 15.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» 10.45 Мы идем играть! 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 18.30 Прямой эфир 11.25 Жизнь замечательных зверей TVi 09.00, 16.50 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi 19.20 Т/с «Сваты 5» Тоніс 11.45, 19.35 Т/с «Папины дочки» 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне злочинних пристрастей» Наше любимое 06.00, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба но- 08.00, 13.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 12.25 Спроси у Всезнамуса! 10.05, 17.55, 21.00 Т/с «Воронiни» кино вин «Соцiальний пульс» 12.45, 18.55 Служба спасения домашнего 08.30, 19.00, 23.00 Знак оклику Ностальгия 13.25, 14.30 Kids’ Time 06.25, 18.50, 21.25 Економiчний пульс задания 09.25 Здорове життя з . Трухачовою (I) 06.00 Концерт «Новогоднее представление» 06.00 Х/ф «Дорогой мой человек» 13.30 М/ф 13.00 Х/ф «Кешка и Фреди» 06.35 М/ф 08.00 Х/ф «Степанова памятка» 10.10, 16.30 Навколо свiту 07.00 Голубой огонек 14.40, 15.40 Teen Time 13.20 Навигатор. Апгрейд 07.00 Ранкове espresso 10.00 Х/ф «Говорящая обезьяна» 11.15 Цивiлiзацiя. Хрущов-iнтелiгенцiя. Хто 08.00 Ступень к Парнасу 14.45 Т/с «Друзi» 09.00, 19.00 Т/с «Капiтанськi дiти» 14.25 Т/с «Своя команда» 12.00 Х/ф «Посылка для Светланы» стояв за скандалом у Кремлi 09.35 Херлуф Бидструп в Москве 15.45 Т/с «Молодята» 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 16.35 Дорожная азбука 13.30 Х/ф «Долгая дорога к себе» 13.30, 17.30 Сiм чудес України 10.00 Лимпопо 19.15 Спортрепортер 11.15 Ескiзи до портрета художника. 14.30 Знак оклику з А. Шевченко 17.30 «Путешествуй с нами!» Башни 15.00 Х/ф «Труффальдино из Бергамо» 10.40 Д/ф «Право быть первым» 19.40 Пiраньї Валентин Юдашкiн Кремля 18.00 Х/ф «Молодая жена» 15.00 «Тендер News» з Н. Седлецькою 11.40, 17.40 Х/ф «У меня есть Лев» 20.00 Т/с «Назад у СРСР» 12.20, 17.50 Ковчег МОА 18.25 «История искусств вместе с Хрюшей и...» 20.00 Х/ф «Самолет летит в Россию» 15.30 Альбертейнштейн 13.00 Майя Плисецкая 22.00 Т/с «Кухня» 14.00, 20.00 Соцiальний статус 18.45 Спокойной ночи, малыши! 22.00 Х/ф «Сувенир для прокурора» 17.45 Цивiлiзацiя. 10 000 детективiв 14.00, 20.00 Рожденные в СССР 23.05 Весiлля буде по-моєму! 15.30 Ронiн 21.00 «Рождественская «Песенка года» 21.00 Музика для дорослих 15.00, 21.00 Творческий вечер Валерия 22.25 Х/ф «Кешка и спецназ», «Кешка и 16.00 Країна порад Золотухина. 1991 г. РЕН-ТВ СТБ фрукты» 21.35 Зорянi матерi-одиначки 16.00 Битломания ОРТ Украина 06.30, 10.30, 17.30, 20.30 Новости 06.20, 16.00 Усе буде добре! 22.45 Уроки хороших манер 22.35 Водна планета 17.10 Д/ф «Времени разбег» 07.00, 11.00 Званый ужин 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новости 08.05,, 18.20 Неймовiрна р правда р д про р зiрок р 23.30 Х/ф ф «Милi штучки» у 23.00 Т/с «Мачеха» ремонт, инд. отопление, стеклопакеты, усадьбу со всеми удобствами и хозпо- Тел.3-00-81, 050-762-50-84; натяжной потолок, арки, Интернет, теле- стройками в с. Малковка на жилье в г. мянка, центр. канализация, без внутр. в р-ні райдорвідділу. Можливий бізнес. фон, кондиционер) в хорошем доме в Прилуки. Тел.099-560-10-33, 096-221р-не шк. №6. Тел.5-08-69, 093-018-46-77; 55-67; гараж по ул. Ярмарковой, недорого. работ) или обменяю на квартиру. Тел.066-916-47-17, 095-485-55-72; 2-комн.кв. в р-не медучилища. Тел.099- 1-комн.кв. на 3-м этаже по ул. Садовой. 2-комн.кв. на 1-комн.кв. с ремонтом. Тел.095-111-81-97; Тел.066-365-35-73; Тел.3-47-24, 050-650-18-58; Тел.099-627-93-55; дом (90 кв.м, участок 15 соток, все 627-93-55; удобства, ремонт, отопление, гараж, срочно 2-комн. кв. (2 балкона, евроре- участок 20 соток в р-не ул. Козачей. хозпостройки) в р-не Ракитного, цена монт, пласт. окна, индивид. отопление, Тел.095-879-99-77; 1-комн.кв. в р-не м-на «Аквариум» с ре- посуточная сдача квартиры-люкс в центре договорная. Тел.066-160-97-30, 096- 41кв.м). Тел.050-464-68-60; города. Тел.050-948-81-86, 097-453-14-30 Артеменко Олександр: слюсар3-комн.кв. (57,8 кв.м, 5/5, балкон, ло- монтом. Тел.5-45-41, 066-833-51-58; 213-75-13; електрик з ремонту електроустаткудом (73 кв.м, хозпостройки) в р-не но- джия, большая кухня) в центре г. Прилу- хозяйство в с. Товкачивка, по ул. Мира, вання, з/п – 1200 грн. Тел.3-00-75; вого рынка, цена договорная. Тел.066- ки – 35000 дол. Тел.099-320-82-88, Ира; 3. Тел.5-13-75, 066-606-05-88; Автогаражний кооператив «Чайкафе в с. Малковка, недорого. Тел.6-19147-57-71; ка-Н»: охоронець, з/п – 567 грн. Тел.5будинок (4 кімн., усі зручності, госп. спо- 19, 066-280-21-51; гараж в кооп. «Нефтяник-2» (централь- 42-73; 3-комн.кв. на 2 1-комн.кв. возле м-не «Роруди, приват. земельна ділянка 0,65 га) или обменяю на дом 3-комн.кв. (5/5, дина» (р-н Ракитного). Тел.099-18-98-158; ный ряд, ж/б перекрытие, погреб). 07.00, 11.00 Комунальний сектор 07.10, 11.10 Вісті Чернігівщини 07.30, 09.40, 11.30 Літературна Прилуччина 07.45, 11.45 Православний календар 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ТОНІС 09.00 Дитяча сторінка 09.30 Прилуки в часі 10.00 Музика на каналі 17.00, 20.00 Музична мозаїка 19.00, 22.00 Новини 19.30, 22.30 Актуальне інтерв’ю 19.45, 22.45 Зцілення вірою

ÊÓÏËÞ

ÇÄÀÌ

8.ÃÀÐÀÆI

ÎÁÌIÍßÞ

ÏÐÎÄÀÌ

9.ÐÎÁÎÒÀ ÏÎÒÐIÁÍI


ÑÅÐÅÄÀ,, 26 ãðóäíÿ 6 ÑÅÐÅÄÀ Перший Національний

06.00, 23.00 ТРК «Ера» 09.00, 21.00 Пiдсумки дня 09.20, 11.55, 20.55 Офiцiйна хронiка 09.35 Уряд на зв’язку з громадянами 10.15, 15.50 Т/с «Маруся» 11.00 В гостях у Д. Гордона 12.00, 15.00, 18.20 Новини 12.10, 18.35, 21.30 Дiловий свiт 12.25 Українська пiсня 12.55 221. Екстрений виклик. Тиждень 13.45 Х/ф «Заради декiлькох рядкiв» 15.15 Euronews 15.35 Дiловий свiт. Агросектор 16.35 Т/с «Агент особливого призначення» 18.50 Бенефiс К. Новикової 20.50 Мегалот 21.25 Свiт спорту 21.40 Зiрки гумору. К. Новикова 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено

Канал «1+1»

06.00 Служба Розшуку Дiтей 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 23.45 ТСН 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Снiданок з 1+1 07.25 М/ф 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана 2» 12.10 Неймовiрнi перегони 3 13.05 Повне перевтiлення. Дiм за тиждень 3 14.00 Не бреши менi 3 14.55 Сiмейнi мелодрами 15.50 Сiмейнi мелодрами 2 16.45 ТСН. Особливе 20.15 Джентльменський набiр 21.30 Табу з Миколою Вереснем 22.30 Грошi

Інтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ранок з Iнтером 07.30, 20.30 Спорт у Подробицях 09.10, 21.00 Т/с «Грак» 12.55 Д/с «Слiдство вели...» з Леонiдом Каневським 2» 14.50 Х/ф «Приходь на мене подивитися» 16.50 Т/с «Кровиночка» 19.00 Про життя 20.00 Подробицi 20.50 Подробицi. Неформат

ICTV

06.40, 07.35 Дiловi факти 07.00 Т/с «Леся+Рома» 07.45 Нетаємнi файли 08.45, 12.45, 18.45 Факти 09.30, 19.25 Надзвичайнi новини 10.30, 16.35 Т/с «Дiзнавач» 12.35, 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15, 22.05 Т/с «Прокурорська перевiрка» 14.25, 20.10 Т/с «Лiквiдацiя» 23.20 Велика рiзниця по-українськи

5 канал

06.30, 18.40 Київський час 06.45, 08.25, 18.50, 23.40 Час спорту 06.50, 23.45 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 Час новин 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 Бiзнес-час 07.20 Автопiлот-новини 07.30 Ранок iз зiркою 07.55, 08.50 Трансмiсiя-новини 08.30 Трансмiсiя-тест 09.20, 13.20, 14.20 5 елемент 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 Час. Пiдсумки дня 15.15 Здоровi iсторiї 16.15 Драйв 17.25 Арсенал 18.15 Агроконтроль 21.40 Час-Тайм 22.15 Акцент 23.30 Crime news

Новий канал

06.40, 07.05, 07.40, 08.45 Пiдйом 06.45 Очевидец 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 09.00, 16.50 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних пристрастей» 10.05, 17.55, 21.00 Т/с «Воронiни» 13.25, 14.30 Kids’ Time 13.30 М/ф 14.40, 15.40 Teen Time 14.45 Т/с «Друзi» 15.45 Т/с «Молодята» 19.15 Спортрепортер 19.40 Пiраньї 20.00 Т/с «Назад у СРСР» 22.05 Т/с «Кухня» 23.10 Парад порад 2

СТБ

06.10, 16.00 Усе буде добре! 07.55, 18.20 Неймовiрна правда про зiрок

09.20 Моя правда. Орнелла Муттi. Приборкання норовливої 11.20 Х/ф «Посилка з Марса» 14.05 Врятуйте нашу сiм’ю 18.00, 22.00 Вiкна-новини 20.00 МайстерШеф 2 22.40 МайстерШеф 2. Оголошення переможця

Канал Україна

06.00 Т/с «Єфросинiя. Продовження» 07.00, 17.00, 19.00 Подiї 07.25 Ранок з Україною 09.25, 12.50, 22.00 Т/с «Слiд» 10.00, 20.00 Т/с «Бiднi родичi» 11.50 Хай говорять. Татусевi доньки 15.20 Щиросердне зiзнання 16.00 Право на захист 17.15 Критична точка 18.00 Т/с «Джамайка» 19.15 Подiї Спорт 19.20 Україна 21.00 Т/с «Право на правду» 22.45 Т/с «Подружжя»

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó 14.00, 20.00 Соцiальний статус 15.30 Дика Америка 16.00 Країна порад 21.35 Привiт вiд Коби 22.35 Водна планета 23.30 Х/ф «На вiдкритiй водi»

Enter-фільм

08.15 Х/ф «Союз племенi iрокезiв» 10.00 Д/ф «Гараж, або Нiч у музеї» 10.50, 18.30 Т/с «Залiзна завiса» 13.00 Х/ф «Живiть у радостi» 14.35 Х/ф «Мелодiя на два голоси» 17.25 Д/ф «Романи на знiмальному майданчику» 19.35 Т/с «Секретна служба Його Величностi» 20.35 Х/ф «Живi мертвi»

06.00 Ранок на К1 07.30 М/ф 09.00 Три сестри

К1

14.15 Понять. Простить 15.15 Смак 15.55 «Доброго здоровьица!» Малаховым 16.55 Т/с «Неравный брак» 18.40 Давай поженимся! 19.45 Пусть говорят 21.00 Время 21.30 Т/с «Любопытная Варвара» 23.40 Вечерний Ургант

с

Г.

Diva Universal

06.30, 12.20 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Искусство войны» 07.20 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «Брильянты - лучшие друзья девушки» 08.10, 23.00 Х/ф «Загадка острова теней» 09.50 Х/ф «Каникулы с Дереком» 11.30 Т/с «Ищейка». «Слепая удача» 13.10, 22.10 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж» 14.00, 21.25 Т/с «Дамы семьи Гилмор»

НТН

06.00 Х/ф «Вигiдний контракт» 08.30, 16.45, 19.00, 23.45 Свiдок 09.00 Кримiнальнi справи 10.00 Т/с «Детективи» 12.20 Т/с «Авантюристка» 14.25, 19.30 Т/с «Лiтєйний» 17.00 Т/с «Ланцюг» 21.45 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 22.45 Нью-Йорк

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.15 Телепузики 07.40 Мультик з Лунтiком 08.15, 08.40 М/ф 08.55 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 09.55 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 10.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» 11.55 Т/с «Якось у казцi» 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 19.50 Дайош молодьож! 15.25 Вайфайтери 16.00 Одна за всiх 16.35 УТЕТа тато! 17.00 Досвiдос 17.40, 20.50 Вiталька 18.25 Чортiвня щодня 18.50 БарДак 21.35 Кузня зiрок 3 22.00 Веселi мамзелi 22.25 Рай, гудбай 23.00 Надто грубо для Ю-туб’а 23.25 Т/с «Надприроднє»

Чернігів

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Студія «Інформ» 08.30 Розмова без нотацій 09.00 Х/ф «Оленка» 10.30 На сільських перехрестях 10.50 Х/ф «Дванадцята ніч» 12.00 Вишиванка 12.30 Енциклопедія української діаспори 13.10, 20.00 Телеоб’єктив 13.20 Енергоманія 13.45 Звитяга 14.10 Знамениті українці 14.40 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопу» 15.00, 18.00 ТРК «Новий Чернігів» 16.15 Від щирого серця 17.15 Потішки, цікавинки, пізнавалки 17.35 Податковий діалог 20.10 Служба розшуку дітей 20.15 Будьте здорові 20.45 Вечірня казка 21.00 Десятинна церква 21.10 Економічне коло 22.30 Х/ф «Не залишай» 23.40 Музична мозаїка

Прилуки

07.00, 11.00 Новини 07.30, 11.30 Актуальне інтерв’ю 07.45, 11.45 Зцілення вірою 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ТОНІС 09.00 Дитяча сторінка 09.30, 19.40, 22.40 Літературна Прилуччина 10.00 Музика на каналі 17.00, 20.00 Музична мозаїка 19.00, 22.00 Вісник податкової 19.10, 22.10 Освітній канал 19.20, 22.20 Культурний простір

Тоніс

06.00, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 06.25, 18.50, 21.25 Економiчний пульс 06.35 М/ф 07.00 Ранкове espresso 09.00, 19.00 Т/с «Капiтанськi дiти» 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 11.15 Зорянi матерi-одиначки 12.20, 17.50 Ковчег МОА

Великодівицька сільська рада: головний бухгалтер, з/п – 1281 грн. Тел.6-81-34; Вовченко Валентина: продавець продовольчих товарів, з/п – 1134 грн. Тел.6-89-32; «Водоканал» Ладанської селищної ради: головний бухгалтер, з/п – 3264 грн. Тел.7-73-39; «Геолог»: керуючий справами, з/п – 700 грн. Тел.4-23-61; Гребенюк Сергій: продавець-консультант, з/п – 1134 грн. Тел.4-23-60;

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

12.35 Суд присяжных 14.30 Суд присяжных. Окончательный вердикт 15.35 Т/с «Предатель» 17.30 Прокурорская проверка 18.35 Говорим и показываем 19.25 Т/с «Дикий 3». «Сила убеждения» 21.15 Сегодня. Итоги 21.40 Т/с «Наркотрафик» 23.40 Т/с «Врач»

Детский мир

06.00, 07.00, 09.15, 10.00, 11.00, 13.15, 15.05, 16.00, 17.00 М/ф 08.00, 12.00, 14.00 Х/ф «Приключения Электроника»

Евроспорт

09.30 Теннис 10.25 Открытый чемпионат Австралии по теннису. Журнал 10.30, 11.30 Биатлон 12.30, 18.00, 21.00 Вот это да! 13.30 Евроспорт. Топ 10 14.00, 15.00, 19.00, 20.00 Футбол 16.00, 17.00 Прыжки на лыжах 22.30 Вместе в Лондон. Обзор Олимпиады

К2

06.15 М/ф 08.35 Знак якостi 09.00 Бебi-бум 09.45 Сiм’я вiд А до Я 11.00, 19.30 Школа доктора Комаровського 12.20 5 iнгредiєнтiв 13.15 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.20, 21.40 Таємницi шеф-кухаря 16.15, 23.30 Модний вирок 17.20 Квадратний метр 20.40 Будь по-твоєму 22.35 Давай одружимося!

Канал «2+2»

06.00, 07.00 М/ф 08.15, 09.30 Ульотне вiдео по-росiйськи 08.35, 20.35 Облом UA 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.25, 21.25 Проспорт 10.05, 20.00 Шалене вiдео по-українськи 11.10 ДжеДАI 11.55 Убойне вiдео 13.00, 19.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 4» 14.00 Т/с «Солдати» 16.00 Х/ф «Останнiй вiкенд» 18.00 Т/с «Десант є Десант» 21.30 Х/ф «Три днi на втечу»

Мега

06.00 Свiт без нафти 06.30, 14.50 Дивовижнi експерименти 07.20 Смартшоу 07.50, 18.40 Секретнi територiї 08.50, 17.40 Таємнi знаки 09.50, 21.30 Життя 10.50 Докопатися до правди 11.50 Мегакатастрофи 12.50 Хiросима 13.50, 23.30 Загадки Всесвiту 15.50 Д/ф «КДБ в Афганiстанi» 16.50, 20.30 Шукачi 19.30 Д/ф «Моссад»

TVi

06.30 Голос вiруючого 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 08.00, 13.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 08.30, 19.00, 23.00 Знак оклику 10.10, 16.30 Навколо свiту 11.15 Цивiлiзацiя. 10 000 детективiв 14.30 Музика для дорослих 17.30 Сiм чудес України 17.45 Цивiлiзацiя. 1914 г. Революцiя у вiйнi 21.00 Полiтклуб Вiталiя Портникова

14.50 Х/ф «Рождественский поцелуй» 16.30, 20.35 Т/с «Быть Эрикой». «Грехи отцов» 17.20 Т/с «Ищейка» 18.10 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Мой особняк больше твоего» 19.00 Х/ф «Рождество в Манхэттене»

TV 1000

08.00 Х/ф «В погоне за счастьем» 10.10 Х/ф «Пять детей и волшебство» 11.50 Х/ф «Один день» 13.50 Х/ф «Как отделаться от парня за 10 дней» 15.50 Х/ф «Мария-Антуанетта» 18.00 Х/ф «Коэффициент интеллекта» 20.00 Х/ф «Призрак дома на холме» 22.00 Х/ф «Жатва»

TV 1000. Русское кино

07.20 Х/ф «Платье от кутюр» 09.00 Х/ф «Петя по дороге в Царствие Небесное» 11.00 Х/ф «Снег на голову» 13.00 Х/ф «Вареники с вишней» 15.00 Х/ф «Крик в ночи» 17.00 Х/ф «Прощайте, доктор Фрейд» 19.00 Х/ф «Мы из будущего 2» 21.00 Х/ф «Сатисфакция» 23.00 Х/ф «Slove. Прямо в сердце»

РТР Планета

08.05 Т/с «Опера. Хроники убойного отдела. Ян и инь» 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Вести 09.30 1000 мелочей 10.15 О самом главном 11.00 Т/с «Ефросинья. Таежная любовь» 13.00 Сваты. Жизнь без грима: Федор Добронравов 13.55 Т/с «Институт благородных девиц» 15.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» 18.30 Прямой эфир 19.20 Т/с «Сваты 5» 22.20 Сваты. Жизнь без грима: Татьяна Кравченко 23.15 Т/с «Опера. Хроники убойного отдела. Курьер»

Ностальгия

07.00 Майя Плисецкая 08.00, 14.00, 20.00, 23.00 Рожденные в СССР 09.00, 15.00, 21.00 Творческий вечер Валерия Золотухина. 1991 г. 10.00 Битломания 11.10 Д/ф «Времени разбег» 11.40 Х/ф «У меня есть Лев» 13.00 Концерт «Машина времени» 16.00 Д/ф «Ностальгия по Ташкенту» 16.50 Музыкальный киоск 17.40 Х/ф «Мелодия на два голоса» 19.00 Аншлаг? Аншлаг! 22.00 Вокруг смеха 22.40 Х/ф «Лимонный торт»

НТВ Мир

Discovery Science

07.00, 13.00 Техноигрушки, +) 07.50, 13.50, 20.20, 22.50 Популярная наука 08.40, 16.00 Сумасброды, 1. (12+) 08.43, 16.03 Патентное бюро 09.10, 16.30 Требуется сборка, +) 09.40, 15.10 Как это сделано? 10.30, 17.00 Мега-стройки 11.20, 18.40 Необыкновенные гонки 12.10, 21.10, 23.40 Круче не придумаешь, +) 12.35, 21.35 Дело техники!, +) 14.45 За гранью, +) 17.50 Космические первопроходцы 19.30, 22.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом

06.00, 15.35 Махинаторы 06.25, 11.55 Гигантские стройки 07.20, 18.00 Как это устроено? 07.50, 18.30 Как это сделано? 08.15 Мегастройки 09.10, 13.45, 19.00, 23.00 Top Gear 10.05, 16.05 Выжить любой ценой 11.00 Тяжелые машины 12.50, 17.00 Разрушители легенд 14.40 Американский чоппер 20.00 Смертельный улов 21.00 Мастера выживания 22.00 Речные монстры

06.00, 07.40 Breakfast сlub 07.30, 11.30, 14.10, 17.40 MTV News 09.00 Україна 10.00 100% MTV 11.40 Гаджет-шоу 12.30 Повний фарш 13.10, 17.50, 20.30 Хi i Ха 13.40, 18.10 Open Space 14.20, 18.30 Удома 14.50 Екстремальнi будинки 15.20 Вечiрка на мiльйон 15.50 Позаочi 16.30 Формула кохання 17.20 Скандальний Топ 19.00 За що тебе люблю 20.00 Прикольнi приколи 21.00 Тi, що вижили 23.00 Маленька Британiя 23.30 Крутi перцi

Телеклуб

18.00 Т/с «Братва» 19.00 Т/с «Москва. Три вокзала 4» 20.00 Т/с «Гончие 4» 21.00 Т/с «Колье Шарлотты»

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Т/с «Золотой теленок» 07.00, 15.00, 23.00 Т/с «Право на счастье» 09.00, 17.00 Т/с «Любовь как любовь» 11.00, 19.00 Т/с «Я - телохранитель. Старые счеты» 12.00, 20.00 Т/с «Евлампия Романова 13.00, 21.00 Т/с «Брак по завещанию. Возвращение Сандры»

TV XXI

08.00, 16.00 На линии огня 08.55, 16.55 Х/ф «Любовь. Инструкция по применению» 11.05, 19.05 Х/ф «Отверженные» 12.05, 20.05 Х/ф «Пианино» 14.10, 22.10 Х/ф «Любовь и сигареты»

Совершенно секретно

07.05 Д/ф «Ататюрк. Стратегия жизни» 07.45, 18.15, 22.15 Двойной портрет 08.15 «Диагноз «невменяем» 09.05 «Круглый стол». «Будет ли конец света?» 10.15 ВИЧ. Отчаяние и надежда 11.05 «Экономический прогноз-2013». Евгений Гонтмахер 12.15 Д/ф «Тайны Юрия Гагарина» 13.05 «Большой террор». Ольга Трифонова 14.15 Покушение на вождей 15.05 «Юрий Шевчук: «Мне важно, что будет с Родиной и с нами» 16.15 Д/ф «Максим Суханов. Разговор от первого лица» 17.05 «Записки с «Курска» 17.45 Британский самурай 19.05 «Круглый стол». «Список «неэффективных вузов» 20.15 Кинохроника 21.05 Все есть фантастика или история фантастического 23.15 Будущее Интернет-технологий

Наше любимое кино

06.00 Х/ф «Молодая жена» 08.00 Х/ф «Самолет летит в Россию» 10.00 Х/ф «Сувенир для прокурора» 12.00 Х/ф «Приезжайте на Байкал» 13.30 Х/ф «Елисейские поля» 15.00 Х/ф «Копилка» 18.00 Х/ф «Наградить (посмертно)» 20.00 Х/ф «Палач» 22.50 Х/ф «Театральный сезон»

06.40 Т/с «Возвращение Мухтара 2». ОРТ Украина «Ночные заработки» 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новости 07.35, 13.35, 16.35 Чрезвычайное проис09.15 Контрольная закупка шествие РЕН-ТВ 09.40 Жить здорово! 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 06.30, 10.30, 17.30, 20.30 Новости 10.55 Модный приговор 08.20 Квартирный вопрос 07.00, 11.00 Званый ужин 12.15 Время обедать! 09.25 Золотая пыль 08.00 Любовь 911 13.00 «Дешево и сердито» с Д. Донцовой 10.00 Х/ф «Жил-был дед» 09.00 Следаки 14.00 Другие новости 11.35 До суда маляр, з/п – 1500 грн.; монтажник гіпсоТел.7-66-75; НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Ук- картонних конструкцій, з/п – 1600 грн.; «ГСП «Подищанське»: лікар ветеринар- рнафта»: машиніст екскаватора, з/п тесляр, з/п – 1600 грн.; покрівельник буної медицини, з/п – 3100 грн. Тел.7-70-87; – 2500 грн.; машиніст парової пересув- дівельний, з/п – 1600 грн.; штукатур, з/п Даниленко Олександр: продавець ної депарафінізаційної установки, з/п – – 1500 грн. Тел.067-656-75-75; ПП «Такс Строй Град»: водій автотранпродовольчих товарів, з/п – 1134 грн. 2865 грн. Тел.3-00-71; Петрик Інна: манікюрник, з/п – 1134 спортних засобів, з/п – 1200 грн. Тел.3Тел.066-924-75-07; ДП «Пластмас» ТОВ «ТД Пластмас грн., перукар (перукар-модельєр), з/п 03-79; Прилуки»: машиніст екскаватора, з/п – – 1134 грн.; продавець непродовольчих Прилуцька виховна колонія: інспек1500 грн.; електромонтер з обслуговуван- товарів, з/п – 1134 грн.; манікюрник, з/п тор (пенітенціарна система), з/п – 1450 грн. Тел.5-21-82; – 1134 грн. Тел.099-797-08-89; ня підстанції, з/п – 1800 грн. Тел.3-85-14; Єрмолаєва Валентина: продавець не- ПП «Престиж-Буд 2»: підсобний робіт- Прилуцька центральна районна лікарпродовольчих товарів, з/п – 1134 грн. ник, з/п – 1200 грн.; лицювальник син- ня: лікар-педіатр, з/п – 730 грн.; лікар-тететичними матеріалами, з/п – 1600 грн.; рапевт, з/п – 1134 грн.; лікар-педіатр, з/п Тел.7-14-29; Зубець Лідія: кухар, з/п – 1134 грн. лицювальник-плиточник, з/п – 1600 грн.; – 1460 грн.; лікар загальної практики – сі-

10.00, 17.00, 20.00 Экстренный вызов 12.00 Не ври мне! 13.00 Семейные драмы 14.00 Засуди меня 15.00 Верное средство 18.00 Специальный проект 20.50 Х/ф «Тревожные небеса» 22.30 Х/ф «Десять с половиной баллов: Апокалипсис»

Discovery Channel

MTV-Україна

10.05 Т/с «Баффi - переможниця вампiрiв» 12.00 Т/с «Сабрiна - юна вiдьма» 13.00 Т/с «Академiя танцю» 14.00 Орел i Решка 15.00, 18.00 Звана вечеря 16.00, 19.00 Шопiнг монстри 17.00 Дiм на заздрiсть усiм 20.00 Розсмiши комiка 21.00 Камедi клаб 22.00 Щоденник вагiтної 22.40 Матрiархат 23.35 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки»

TV

RTVi

06.00, 15.00, 17.00 Особое мнение 07.00 М/ф 08.00 Новости 09.00, 16.00 Т/с «Охота на Золушку» 10.00, 20.00 Т/с «Бандитский Петербург 4. Арестант» 11.00 Израиль за неделю 12.00 Большой дозор 13.00 Х/ф «Чужая жена и муж под кроватью» 18.00 Ищем выход 19.00 В круге света 21.00 Т/с «Ментовские войны 6» 22.00 Сейчас в мире 23.00 Х/ф «Я свободен, я ничей»

Наше новое кино

06.15 Х/ф «Жить» 07.30 Х/ф «Эликсир» 08.20 Х/ф «Течет река Волга» 10.15 Х/ф «Только любовь» 12.15 Х/ф «Мифы моего детства» 14.15 Х/ф «Нижняя Каледония» 16.15 Х/ф «Чертово колесо» 17.45 Плюс кино 18.15 Х/ф «Летом я предпочитаю свадьбу» 20.15 Х/ф «Темный мир» 22.15 Х/ф «Скажи Лео» 23.40 Х/ф «Куклы Фрейда»

Карусель

06.05 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Графика 06.15 Бериляка учится читать 06.45, 07.10, 07.35, 08.20, 09.00, 10.30, 10.35, 11.00, 12.10, 13.55, 14.50, 15.05, 15.25, 15.50, 16.00, 16.10, 17.20, 18.00, 18.35, 19.10, 20.00, 20.35, 23.50 М/ф 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Прыг-Скок команда 09.25 Давайте рисовать! 10.00 «НЕОкухня». Шпинат 10.15, 17.45 Звездная команда 10.45 Мы идем играть! 11.25 Жизнь замечательных зверей 11.45, 19.35 Т/с «Папины дочки» 12.25 Спроси у Всезнамуса! 12.45, 18.55 Служба спасения домашнего задания 13.00 Х/ф «Кешка и маг» 13.30 «ЕХперименты». Солнечное электричество 14.25 Т/с «Своя команда» 16.35 Вопрос на засыпку 17.30 «Путешествуй с нами!» Музейусадьба «Останкино» 18.25 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Интерьер в живописи 18.45 Спокойной ночи, малыши! 21.00 «Рождественская «Песенка года» 22.20 Х/ф «Кешка и гангстеры» 22.50 Уроки хороших манер 23.00 Т/с «Мачеха»

мейний лікар, з/п – 1469 грн.; лікар-педіатр-неонатолог, з/п – 1679 грн.; завідувач відділу, з/п – 1762 грн. Тел.4-15-16; Рустамов Руслан: бармен, з/п – 1134 грн. Тел.3-42-49; «Сільськогосподарське підприємство «Трест»: дояр, з/п – 1200 грн.; тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, з/п – 1500 грн. Тел.066-783-84-30; Тарасенко Валентина: водій автотранспортних засобів, з/п – 1134 грн. Тел.5-32-84; ТОВ «Агрікор Холдинг»: обліковець з реєстрації бухгалтерських даних, з/п –


TV

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

Перший Національний

06.00, 23.00 ТРК «Ера» 09.00, 21.00 Пiдсумки дня 09.25, 11.55, 20.55 Офiцiйна хронiка 09.35 Книга.ua 10.00, 15.50 Т/с «Маруся» 10.55 Здоров’я 12.00, 15.00 Новини 12.10, 19.00, 21.20 Дiловий свiт 12.25 Аудiєнцiя. Країни вiд А до Я 12.50 Крок до зiрок 13.30 Х/ф «Рiдна кров» 15.15 Euronews 15.35 Дiловий свiт. Агросектор 16.35 Т/с «Агент особливого призначення» 19.20 Жарт з В. Винокуром 19.50 Зiрки гумору. К. Новикова 21.30 Досвiд 22.55 Трiйка, Кено, Максима

Канал «1+1»

06.00 Служба Розшуку Дiтей 06.05, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30, 22.45 ТСН 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Снiданок з 1+1 07.25 М/ф 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана 2» 12.10 Неймовiрнi перегони 3 13.05 Повне перевтiлення. Дiм за тиждень 3 14.00 Не бреши менi 3 14.55 Сiмейнi мелодрами 15.50 Сiмейнi мелодрами 2 16.45 ТСН. Особливе 20.15 Чотири весiлля 2 23.00 Х/ф «Пробiл»

Інтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ранок з Iнтером 07.30, 20.30 Спорт у Подробицях 09.10, 21.00 Т/с «Грак» 12.55 Д/с «Слiдство вели...» з Леонiдом Каневським 2» 14.50 Х/ф «Що приховує любов» 16.50 Т/с «Кровиночка» 19.00 Про життя 20.00 Подробицi 20.50 Подробицi. Неформат

ICTV

06.40, 07.35 Дiловi факти 07.00 Т/с «Леся+Рома» 07.45 Максимум в Українi 08.45, 12.45, 18.45 Факти 09.30, 19.25 Надзвичайнi новини 10.35, 16.35 Т/с «Дiзнавач» 12.35, 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15, 22.05 Т/с «Прокурорська перевiрка» 14.25, 20.10 Т/с «Лiквiдацiя» 23.20 Велика рiзниця по-українськи

5 канал

06.30, 18.40 Київський час 06.45, 08.25, 18.50, 23.40 Час спорту 06.50, 08.40, 23.45 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 Час новин 07.10, 08.15, 22.40, 23.20 Бiзнес-час 07.25 Автопiлот-новини 07.30 Ранок iз зiркою 07.55, 08.50 Трансмiсiя-новини 08.30 Хронiка дня 09.20, 13.20, 14.20, 15.15 5 елемент 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 Час. Пiдсумки дня 16.15, 17.25 Акцент 18.15 Лiсовий патруль 21.40 Час-Тайм 22.15 Енергонагляд 23.30 Crime news

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó

22.40 Зваженi i щасливi 2. Оголошення переможця

Канал Україна

06.00 Т/с «Єфросинiя. Продовження» 07.00, 17.00, 19.00 Подiї 07.25 Ранок з Україною 09.25, 12.50, 22.00 Т/с «Слiд» 10.00, 20.00 Т/с «Бiднi родичi» 11.50 Хай говорять. Закрита школа Машi Распутiної 15.20 Щиросердне зiзнання 16.00 Право на захист 17.15 Критична точка 18.00 Т/с «Джамайка» 19.15 Подiї Спорт 19.20 Україна 21.00 Т/с «Право на правду» 22.45 Т/с «Подружжя» 23.45 Т/с «Тюдори 2»

НТН

06.00 Х/ф «Вигiдний контракт» 08.30, 16.45, 19.00, 23.45 Свiдок 09.00 Кримiнальнi справи 10.00 Т/с «Детективи» 12.20 Т/с «Пiдозра» 14.35, 19.30 Т/с «Лiтєйний» 17.00 Т/с «Ланцюг» 21.45 Т/с «Кримiналiсти: мислити як злочинець» 22.45 Нью-Йорк

ТЕТ

06.00 Т/с «Як я зустрiв вашу маму» 06.50 Дiзнайся як 07.15 Телепузики 07.40 Мультик з Лунтiком 08.15, 08.40 М/ф 08.55 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 09.55 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 10.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» 11.55 Т/с «Якось у казцi» 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 19.50 Дайош молодьож! 15.25 Вайфайтери 16.00 Одна за всiх 16.35 УТЕТа тато! 17.00 Досвiдос 17.40, 20.50 Вiталька 18.25 Чортiвня щодня 18.50 БарДак 21.35 Кузня зiрок 3 22.00 Веселi мамзелi 22.25 Рай, гудбай 23.00 Надто грубо для Ю-туб’а 23.25 Т/с «Надприроднє»

Чернігів

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Студія «Інформ» 08.30, 20.10 Служба розшуку дітей 08.35 Будьте здорові 09.00 Х/ф «Таємниця металевих дверей» 10.10 Музична мозаїка 10.30 Податковий діалог 10.55 Потішки, цікавинки, пізнавалки 11.15, 22.30 Х/ф «Не залишай» 12.30 Відкрий для себе Україну 13.10, 20.00 Телеоб’єктив 13.20 Економічне коло 14.10 Д/ф «Твої сини, Україно!» 15.00, 18.00 ТРК «Новий Чернігів» 16.15 Від щирого серця 17.15 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопу» 17.30 Міське кільце 20.15 Шлях до успіху 20.45 Вечірня казка 21.00 Доблесть. Мужність. Благородство 21.20 У пошуках легенд 21.30 Євровектор 23.40 Вітряні ідилії. Г.Нарбута

23.40 Водна планета

Enter-фільм

08.30 Х/ф «Як Iванко-дурник за дивом ходив» 10.05 Д/ф «Олександр Дем’яненко. Зношене серце» 10.55 Т/с «Залiзна завiса» 12.00, 18.30 Т/с «Секретна служба Його Величностi» 13.00 Х/ф «Друг» 14.30 Х/ф «Приморський бульвар» 17.30 Д/ф «Строката стрiчка. Миронов Андрiй» 20.30 Х/ф «Вiдплата» 23.15 Х/ф «Зелений фургон»

К1

06.00 Ранок на К1 07.30 М/ф 09.00 Три сестри 10.05 Т/с «Баффi - переможниця вампiрiв» 12.00 Т/с «Сабрiна - юна вiдьма» 13.00 Т/с «Академiя танцю» 14.00 Орел i Решка 15.00, 18.00 Звана вечеря 16.00, 19.00 Шопiнг монстри 17.00 Дiм на заздрiсть усiм 20.00 Камедi клаб 21.00 Велика рiзниця 22.00 Щоденник вагiтної 22.40 Матрiархат 23.35 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки»

Diva Universal

06.30, 12.20 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Мой особняк больше твоего» 07.20 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж» 08.10 Х/ф «Рождественский поцелуй» 09.50 Х/ф «Правила съема: метод Бабника» 11.30, 17.20 Т/с «Ищейка» 13.10 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «Это правда?» 14.00, 21.25 Т/с «Дамы семьи Гилмор» 14.50 Х/ф «Рождество в Манхэттене» 16.30, 20.35 Т/с «Быть Эрикой». «Повернуть бы время вспять» 18.10 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Благотворительность» 19.00 Т/с «Сплетница». «Пока ты не спишь» 19.45 Т/с «Сплетница». «Империя сына» 22.10, 23.30 Т/с «Светская жизнь семейства Кардашьян». «Двухлетние сомнения» 22.40 Т/с «Роскошные жилища»

TV 1000

06.10 Х/ф «Пять детей и волшебство» 08.00 Х/ф «Один день» 10.00 Х/ф «Миссия невыполнима» 12.00 Х/ф «Миссия невыполнима 2»

Канал «2+2»

06.00, 07.00 М/ф 08.15, 09.30 Ульотне вiдео по-росiйськи 08.35, 11.10 Облом UA 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.25, 21.25 Проспорт 10.05 Шалене вiдео по-українськи 11.55, 20.00 Убойне вiдео 13.00, 19.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 4» 14.00 Т/с «Солдати» 16.00 Х/ф «Ключ до успiху» 18.00 Т/с «Десант є Десант» 20.35 Нереальнi iсторiї 21.30 Х/ф «Леон-кiлер»

Мега

06.00, 12.50 Їжа майбутнього 06.30, 14.50 Дивовижнi експерименти 07.20 Смартшоу 07.50 Україна 08.50, 17.40 Таємнi знаки 09.50, 21.30 Життя 10.50 Стародавнi свiти 11.50 Мегакатастрофи 13.50, 23.30 Загадки Всесвiту 15.50 Д/ф «Кримiнальнi зiрки» 16.50, 20.30 Шукачi 18.40 Секретнi територiї 19.30 Д/ф «КДБ в Афганiстанi»

Детский мир

06.00, 07.00, 09.05, 10.00, 11.00, 13.05, 15.05, 16.00, 17.00 М/ф 08.00, 12.00, 14.00 Х/ф «Приключения Электроника»

Евроспорт

09.30 Конноспортивный журнал 09.40 Открытый чемпионат Австралии по теннису. Журнал 09.45 Биатлон 10.45, 11.30, 16.00 Прыжки на лыжах 12.30, 18.00, 21.00 Вот это да! 13.30 Евроспорт. Топ 10 14.00, 15.00 Футбол 19.00 Легенды Чемпионатов Европы. 2000 г. 20.00 Легенды Чемпионатов Европы. 2004 г. 21.30 Боевые искусства

MTV-Україна

14.10 Х/ф «Коэффициент интеллекта» 16.00 Х/ф «Короли Догтауна» 18.00 Х/ф «Жатва» 20.00 Х/ф «Шафт» 22.00 Х/ф «Перевозчик 3»

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Т/с «Золотой теленок» 07.00, 15.00, 23.00 Т/с «Право на счастье» 09.00, 17.00 Т/с «Любовь как любовь» 11.00, 19.00 Т/с «Я - телохранитель. Ошибка в программе» 12.00, 20.00 Т/с «Евлампия Романова 13.00, 21.00 Т/с «Брак по завещанию. Возвращение Сандры»

TV 1000. Русское кино

07.00 Х/ф «Вареники с вишней» 09.00 Х/ф «Мы из будущего 2» 11.00 Х/ф «Прощайте, доктор Фрейд» 13.00 Х/ф «ЛОпуХИ: Эпизод первый» 15.00 Х/ф «Сатисфакция» 17.00 Х/ф «Ой, мороз, мороз!» 19.00 Х/ф «Slove. Прямо в сердце» 21.00 Х/ф «Странник» 23.00 Х/ф «Ночь бойца»

РТР Планета

15.35 Т/с «Предатель» 17.30 Прокурорская проверка 18.35 Говорим и показываем 19.25 Т/с «Дикий 3». «Дебет-кредит» 21.15 Сегодня. Итоги 21.40 Т/с «Наркотрафик» 23.35 Т/с «Врач»

06.00, 07.40 Breakfast сlub 07.30, 11.30, 14.10, 17.40 MTV News 10.00 100% MTV 11.40 Гаджет-шоу 12.30 Повний фарш 13.10, 17.50, 20.30 Хi i Ха 13.40, 18.10 Open Space 14.20, 18.30 Удома 14.50 Екстремальнi будинки 15.20 Вечiрка на мiльйон 15.50 Позаочi 16.30 Формула кохання 17.20 Скандальний Топ 19.00 За що тебе люблю 20.00 Припаркованi 21.00 Тi, що вижили 23.00 Обережно 23.30 Крутi перцi

К2

06.15 М/ф 08.35 Знак якостi 09.00 Бебi-бум 09.45 Сiм’я вiд А до Я 11.00, 19.30 Школа доктора Комаровського 12.20 5 iнгредiєнтiв 13.15 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.20, 21.40 Таємницi шефкухаря 16.15, 23.30 Модний вирок 17.20 Квадратний метр 20.40 Будь по-твоєму 22.35 Давай одружимося!

×ÅÒÂÅÐ, 27 ãðóäíÿ

TV XXI

08.05, 23.15 Т/с «Опера. Хроники убойного отдела. Курьер» 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Вести 09.30 1000 мелочей 10.15 О самом главном 11.00 Т/с «Ефросинья. Таежная любовь» 13.00 Сваты. Жизнь без грима: Татьяна Кравченко 13.55 Т/с «Институт благородных девиц» 15.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» 18.30 Прямой эфир 19.20 Т/с «Сваты 5» 22.20 Сваты. Жизнь без грима: Олеся Железняк

08.00, 16.00 На линии огня 08.55, 16.55 Х/ф «Венди и люси» 10.20, 18.20 Х/ф «Отверженные» 11.30, 19.30 Х/ф «Прошлое» 13.25, 21.25 Х/ф «Смерть господина Лазареску»

Совершенно секретно

07.05 «Экономический прогноз-2013». Евгений Гонтмахер 08.15 Д/ф «Тайны Юрия Гагарина» 09.05 «Большой террор». Ольга Трифонова 10.15 Покушение на вождей 11.05 «Юрий Шевчук: «Мне важно, что будет с Родиной и с нами» 12.15 Д/ф «Максим Суханов. Разговор от первого лица» 13.05 «Записки с «Курска» 13.45 Британский самурай 14.15, 18.15, 20.15, 21.45 Двойной портрет стол». «Список 15.05 «Круглый «неэффективных вузов» 16.15 Кинохроника 17.05 Все есть фантастика или история фантастического 19.05 Частный сыск 19.45 Д/ф «Обыкновенная история» Евгения Евстигнеева» 21.05 Д/ф «Ататюрк. Стратегия жизни» 22.15 «Диагноз «невменяем» 23.15 «Круглый стол». «Будет ли конец света?»

7

09.00 Следаки 10.00, 17.00, 20.00 Экстренный вызов 12.00 Не ври мне! 13.00 Семейные драмы 14.00 Засуди меня 15.00 Верное средство 18.00 Тайны мира с Анной Чапман 19.00 Какие люди! 20.50 Х/ф «Идеальный мир» 23.30 Х/ф «Плохой Санта»

Discovery Science

07.00, 13.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом 07.50, 13.50 Популярная наука 08.40, 16.00 Сумасброды, 1. (12+) 08.43, 16.03 Патентное бюро 09.10, 16.30 Требуется сборка, +) 09.40, 15.10 Как это сделано? 10.30, 17.00 Мега-стройки 11.20, 18.40 Необыкновенные гонки 12.10, 21.10, 23.40 Круче не придумаешь, +) 12.35, 21.35 Дело техники!, +) 14.45 За гранью, +) 17.50 Вселенские ураганы. (12+) 19.30, 22.00 Сенсационное опровержение, +) 20.20, 22.50 Почему? Вопросы мироздания

Discovery Channel

06.00, 15.35 Махинаторы 06.25, 11.55 Гигантские стройки 07.20, 18.00 Как это устроено? 07.50, 18.30 Как это сделано? 08.15 Смертельный улов 09.10, 13.45, 19.00, 23.00 Top Gear 10.05, 16.05 Выжить любой ценой 11.00 Мастера выживания 12.50, 17.00 Разрушители легенд 14.40 Американский чоппер 20.00 Парни с пушками 21.00 Первая неделя за решеткой 22.00 Путь смертника

Телеклуб

18.00 Т/с «Братва» 19.00 Т/с «Москва. Три вокзала 4» 20.00 Т/с «Агент особого назначения» 21.00 Т/с «Колье Шарлотты»

RTVi

06.00, 15.00, 17.00 Особое мнение 07.00 М/ф 08.00 Новости 09.00 Т/с «Охота на Золушку» 10.00, 21.00 Т/с «Ментовские войны 6» 11.00 Страна и люди 12.00 В круге света 13.00 Х/ф «Я свободен, я ничей» 16.00 Т/с «Плата за любовь» 18.00 48 минут 19.00 Своими глазами 20.00 Т/с «Бандитский Петербург 5. Опер» 22.00 Сейчас в мире 23.00 Х/ф «Дама с попугаем»

Наше новое кино

06.15 Х/ф «Летом я предпочитаю свадьбу» 08.15 Х/ф «Темный мир» 10.15 Х/ф «Скажи Лео» 11.40 Х/ф «Куклы Фрейда» 12.15 Х/ф «Жить» 13.30 Х/ф «Эликсир» 14.20 Х/ф «Течет река Волга» 16.15 Х/ф «Он, она и я» 18.15 Х/ф «Тиски» 20.30 Х/ф «Платки» 22.15 Х/ф «Чертово колесо»

Карусель

06.05 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Интерьер в живописи TVi 06.15 «Бериляка учится читать». Слоги Ностальгия 06.30 Голос вiруючого Прилуки 06.35, 06.45, 07.10, 07.35, 08.20, 09.00, 07.00 Концерт «Машина времени» 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 10.30, 10.35, 11.00, 12.10, 13.55, 14.50, 07.00, 11.00 Вісник податкової 08.00, 14.00, 20.00 Рожденные в СССР 08.00, 13.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 15.05, 15.25, 15.50, 16.00, 16.10, 16.35, 07.10, 11.10 Освітній канал 09.00, 15.00 Творческий вечер Валерия 08.30, 19.00, 23.00 Знак оклику Новий канал 17.20, 18.00, 18.35, 19.10, 20.00, 20.40, 07.20, 11.20 Культурний простір Золотухина. 1991 г. 09.25 Здорове життя з . Трухачовою (I) 23.50 М/ф 06.00, 06.45 Очевидец 07.40, 09.30, 11.40 Літературна 10.10, 16.30 Навколо свiту 10.00 Д/ф «Ностальгия по Ташкенту» 08.30 Funny English 06.40, 07.10, 07.40, 08.45 Пiдйом Прилуччина 11.15 Цивiлiзацiя. 1914 г. Революцiя у вiйнi 10.50 Музыкальный киоск 08.50, 09.50 Прыг-Скок команда 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ТОНІС 11.40, 17.40 Х/ф «Мелодия на два голоса» 14.30 Полiтклуб Вiталiя Портникова 09.25 Давайте рисовать! 09.00, 16.50 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi 09.00 Дитяча сторінка 13.00, 19.00 Аншлаг? Аншлаг! 17.30 Сiм чудес України 10.00 Фа-Соль. Мастерская злочинних пристрастей» 10.00 Музика на каналі 16.00 Международная панорама 17.45 Цивiлiзацiя. мператор Хiрохiто (I) 10.15, 17.45 Звездная команда 10.10, 17.55, 21.05 Т/с «Воронiни» 17.00, 20.00 Музична мозаїка 21.00 Вечiр з М. Княжицьким 16.35 Д/ф «Рина зеленая» 10.45 Мы идем играть! 13.25, 14.30 Kids’ Time 19.00, 22.00 Новини 17.10 Счастья вам, люди! 11.25 Праздничный концерт 13.30 М/ф 19.30, 22.30 Актуальне інтерв’ю 21.00 Кабачок 13 стульев ОРТ Украина 11.45, 19.35 Т/с «Папины дочки» 14.40, 15.40 Teen Time 19.45, 22.45 Зцілення вірою 22.00 Лимпопо 09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новости 12.25 Подводный счет 14.45 Т/с «Друзi» Наше любимое 22.40 Д/ф «Право быть первым» 09.15 Контрольная закупка 12.45, 18.55 Служба спасения домашнего 15.45 Т/с «Молодята» 23.40 Х/ф «У меня есть Лев» кино Тоніс 09.40 Жить здорово! задания 19.15 Спортрепортер 06.00 Х/ф «Наградить (посмертно)» 06.00, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба 10.55 Модный приговор 13.00 Х/ф «Кешка и гангстеры» 19.40 Пiраньї 08.00 Х/ф «Палач» новин «Соцiальний пульс» НТВ Мир 12.15 Время обедать! 13.30 «ЕХперименты». Солнечное 20.00 Т/с «Назад у СРСР» 06.25, 18.50, 21.25 Економiчний пульс 06.40 Т/с «Возвращение Мухтара 2». 10.50 Х/ф «Театральный сезон» 13.00 «Дешево и сердито» с Д. Донцовой электричество 22.05 Т/с «Кухня» 12.00 Х/ф «Девушка с характером» 06.35 М/ф «Пограничный конфликт» 14.00 Другие новости 14.25 Т/с «Своя команда» 23.10 Парад порад 2 07.00 Ранкове espresso 07.35, 13.35, 16.35 Чрезвычайное проис- 13.30 Х/ф «Свет в окне» 14.15 Понять. Простить 17.30 «Путешествуй с нами!» Поклонная 15.00 Т/ф «Ханума» 09.00, 19.00, 21.35 Т/с «Капiтанськi дiти» шествие 15.15 Смак гора СТБ 18.00 Х/ф «Сентиментальный роман» 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 15.55 «Доброго здоровьица!» с Г. 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 18.25 «История искусств вместе с Хрюшей 06.40, 16.00 Усе буде добре! 20.00 Х/ф «Шельменко-денщик» 11.15 Привiт вiд Коби 08.25 Дачный ответ Малаховым и...» Музей - машина времени 08.25, 18.20 Неймовiрна правда про зiрок 22.00 Х/ф «Собачий пир» 12.20 Ковчег МОА 16.55 Т/с «Неравный брак» 09.25 Медицинские тайны 18.45 Спокойной ночи, малыши! 10.05 Один за всiх 14.00, 20.00 Соцiальний статус 18.40 Давай поженимся! 10.00 Х/ф «Бомжиха 2» 21.00 Международный конкурс детской 12.05 Х/ф «Янгол пролетiв» 15.30 Дика Америка 11.35 До суда 19.45 Пусть говорят РЕН-ТВ песни «Новая волна - 2012» 14.10 Врятуйте нашу сiм’ю 16.00 Країна порад 12.35 Суд присяжных 21.00 Время 06.30, 10.30, 17.30, 20.30 Новости 22.10 Х/ф «Кешка и маг» 18.00, 22.00 Вiкна-новини 17.50 80 островiв навколо свiту 21.30 Т/с «Любопытная Варвара» 14.30 Суд присяжных. Окончательный 07.00, 11.00 Званый ужин 22.40 Уроки хороших манер 20.00 Зваженi i щасливi 2 22.35 Полювання на наркоту 23.40 Вечерний Ургант вердикт 08.00 Любовь 911 23.00 Т/с «Мачеха» ника. Надається гарантія. Тел.5-56-07, грн.; слюсар з ремонту агрегатів, з/п – сигналіст, з/п – 1776 грн. Тел.9-22-19; 3000 грн.; водій автотранспортних засо- СТОВ «Цукровик»: підсобний робітник 066-101-81-84 на току, з/п – 1134 грн. Тел.6-91-30; вишивка хрестом на замовлення (руш1300 грн.; завідувач складу, з/п – 1134 контрольний (дільниці, цеху), з/п – 1500 бів, з/п – 3800 грн. Тел.3-32-56; грн.; машиніст екскаватора, з/п – 1500 ТОВ «Укртрофтранс»: водій автотран- «МПБП Стимул»: підсобний робітник, ники, сорочки). Тел.050-136-46-54; грн. Тел.5-37-14, 5-33-34; з/п – 1134 грн. Тел.3-14-67; набор текста, сканирование (ч/б, ТОВ «Алітоні»: машиніст екскавато- грн.; ревізор, з/п – 1500 грн.; інженер із спортних засобів, з/п – 2000 грн.Тел.5цвет.). Рефераты, курсовые, презентастандартизації, з/п – 2000 грн.; токар, з/п 08-59; ра, з/п – 1700 грн. Тел.4-23-08; ции. Быстро, качественно, недорого. ТОВ «БУ-1 Прилуки»: електромон- – 2000 грн.; фрезерувальник, з/п – 2000 Удайцівська сільська рада: вихователь, з/п – 1300 грн. Тел.6-02-65; Автомобильные чехлы: качественное Тел. 063-892-74-27; тажник з кабельних мереж, з/п – 1200 грн.; маляр, з/п – 3000 грн. Тел.7-71-60; Вакансії для осіб з обмежениизготовление, комбинирование, новый грн.; електрик дільниці, з/п – 1200 грн.; ТОВ «Ліга ІІ»: кухар, з/п – 1350 грн. ми фізичними можливостям: дизайн. А также ремонт одежды, кожаелектромонтер з ремонту та монтажу Тел.7-13-76; кабельних ліній, з/п – 1200 грн.; майстер ТОВ «Ресурс Агро»: тракторист, з/п – «Линовицький цукрокомбінат «Крас- ных курток. Тел.099-307-65-73; ний»: сторож, з/п – 1134 грн. Тел.6-93-94. Ремонт холодильників на дому замовбудівельних та монтажних робіт, з/п – 2000 грн. Тел.6-19-36; кукурузу влажностью 30-35% - 0,60 «Транспортно-експедиційна Прилуцька дистанція колії Південної ника. Надається гарантія. Тел.5-56-07, коп./кг. Тел.095-439-32-14; 1200 грн.; інженер з проектно-кошторис- ТОВ компанія»: слюсар з ремонту автомо- залізниці: черговий по переїзду, з/п – 066-101-81-84; ної роботи, з/п – 1300 грн. Тел.3-15-47; ТОВ «ВП «Пожспецмаш»: майстер білів, з/п – 2000 грн.; механік, з/п – 3000 1536 грн.; монтер колії, з/п – 1606 грн.; Ремонт холодильників вдома у замов-

10.ÏÎÑËÓÃÈ

12.ÏÐÎÄÓÊÒÈ ÏÐÎÄÀÌ ÊÓÏËÞ


Ï’ßÒÍÈÖß,, 28 ãðóäíÿ 8 Ï’ßÒÍÈÖß Перший Національний

06.00 ТРК «Ера» 09.00, 21.00 Пiдсумки дня 09.20, 10.55 Офiцiйна хронiка 09.30 Д/ф «В’ячеслав Чорновiл. Український вiсник» 10.15 Т/с «Маруся» 11.05 Х/ф «Перевiрка на дорогах» 12.40, 21.10 Дiловий свiт 12.50 Надвечiр’я 13.30 Х/ф «Василь Буслаєв» 14.45 Х/ф «Пацани» 16.25 Х/ф «Порох» 18.00 Зiрки гумору з В. Данильцем, В. Моїсеєнком 18.55 Бенефiс Ю. Гальцева та Г. Ветрова 20.35 After Live (За лаштунками Шустер-Live) 21.15, 22.50 Шустер-Live 22.45 Трiйка, Кено, Секунда удачi

Канал «1+1»

06.00, 07.00, 08.00, 09.00, 19.30 ТСН 06.45, 07.10, 07.30, 08.05, 09.10 Снiданок з 1+1 07.25 М/ф 10.00, 17.10 Т/с «Величне столiття. Роксолана 2» 12.10 Неймовiрнi перегони 3 13.05 Повне перевтiлення. Дiм за тиждень 3 14.00 Не бреши менi 3 14.55 Сiмейнi мелодрами 15.50 Сiмейнi мелодрами 2 16.45 ТСН. Особливе 20.15 Вечiрнiй Київ 22.00 Х/ф «Хенкок» 23.55 Х/ф «Iнтердiвчинка»

Інтер

07.00, 08.00, 08.30, 09.00, 12.00, 18.00 Новини 07.10, 07.35, 08.10, 08.35 Ранок з Iнтером 07.30 Спорт у Подробицях 09.10 Т/с «Грак» 13.00 Т/с «На шляху до серця» 17.30 Х/ф «Пес Барбос i незвичайний крос. Самогонники» 18.10, 21.00 Вечiрнiй квартал 20.00 Подробицi 20.30 Спорт у Подробицях 20.50 Подробицi. Неформат 23.00 Велика полiтика з Євгенiєм Кисельовим

ICTV

06.45, 07.35 Дiловi факти 07.05 Т/с «Леся+Рома» 07.45 Провокатор 08.45, 12.45, 18.45 Факти 09.30, 19.25 Надзвичайнi новини 10.30, 16.35 Т/с «Дiзнавач» 12.35, 13.00 Анекдоти по-українськи 13.15, 22.10 Т/с «Прокурорська перевiрка» 14.25, 20.10 Т/с «Лiквiдацiя» 23.20 Велика рiзниця по-українськи

5 канал

06.30, 18.40 Київський час 06.45, 08.25, 18.50, 23.40 Час спорту 06.50, 07.25, 08.40 Огляд преси 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00 Час новин 07.10, 08.15, 22.40, 23.20 Бiзнес-час 07.20 Автопiлот-новини 07.30 Ранок iз зiркою 07.55, 08.50 Трансмiсiя-новини 08.30 IнтелектУА 09.20, 13.20, 14.20, 15.15 5 елемент 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 Час. Пiдсумки дня 16.15 Лiсовий патруль 17.25 Не перший погляд 18.15 Вiкно в Європу 21.40 Час-Тайм 22.15 Особенний взгляд 23.30 Crime news 23.45 Хронiка тижня

Новий канал

06.40, 07.05, 07.40, 08.45 Пiдйом 06.45 Очевидец 07.30, 08.30, 19.00 Репортер 09.00, 16.50 Т/с «Вiола Тараканова. У свiтi злочинних пристрастей» 10.05, 17.55 Т/с «Воронiни» 13.25, 14.30 Kids’ Time 13.30 М/ф 14.40, 15.40 Teen Time 14.45 Т/с «Друзi» 15.45 Т/с «Молодята» 19.15 Спортрепортер 19.40 Пiраньї 20.00 Х/ф «Сiм’янин» 22.25 Україна

СТБ

07.00 Х/ф «Посилка з Марса» 09.50 Х/ф «Велика перерва» 15.40, 18.00 Х/ф «Iронiя долi, або З легкою парою!» 17.50, 22.00 Вiкна-новини 20.00 «Танцюють всi! 5». Гала-концерт» 22.40 «Танцюють всi! 5». Гала-концерт. Оголошення переможця»

Канал Україна

06.00 Т/с «Єфросинiя. Продовження» 07.00, 17.00, 19.00 Подiї 07.25 Ранок з Україною 09.25, 12.50 Т/с «Слiд»

10.00 Блакитний вогник на Шаболовцi - 2009 г. Краще 11.50 Хай говорять. Останнє iнтерв’ю Наталiї Кустинської 15.20 Щиросердне зiзнання. Софiя Ротару 16.00 Право на захист 17.15 Критична точка 18.00 Т/с «Джамайка» 19.15 Подiї Спорт 19.20 Україна 20.00 Т/с «Бiднi родичi» 21.50 Х/ф «Стань мною» 23.50 Х/ф «Так не буває»

НТН

06.50 Х/ф «Очiкування полковника Шалигiна» 08.30, 16.45, 19.00 Свiдок 09.00 Кримiнальнi справи 10.00 Т/с «Детективи» 12.15 Т/с «Пiдозра» 14.30 Т/с «Лiтєйний» 17.00 Т/с «Ланцюг» 19.30 Х/ф «Стомленi сонцем 2: Цитадель» 23.00 Х/ф «Мерседес» тiкає вiд погонi»

ТЕТ

06.50 Дiзнайся як 07.15 Телепузики 07.40 Мультик з Лунтiком 08.15, 08.40 М/ф 08.55 Т/с «Кремлiвськi курсанти» 09.55 Т/с «Всi жiнки - вiдьми» 10.55 Т/с «Та, що говорить з привидами» 11.55 Т/с «Якось у казцi» 12.55, 19.25 Богiня шопiнгу 13.30, 18.25 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.35, 19.50 Дайош молодьож! 15.25 Вайфайтери 16.00 Одна за всiх 16.35 УТЕТа тато! 17.00 Досвiдос 17.40, 20.50 Вiталька 21.20 Шури-Мури 22.00 Веселi мамзелi 22.25 Рай, гудбай 23.00 Надто грубо для Ю-туб’а 23.25 Т/с «Надприроднє»

Чернігів

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Студія «Інформ» 08.30, 20.15 Служба розшуку дітей 08.35 Шлях до успіху 09.00 Х/ф «Казка про царя Салтана» 10.20 Як на духу 10.35 Міське кільце 11.05 Х/ф «Не залишай» 12.15 Екотур 12.40 Доблесть. Мужність. Благородство 13.10, 20.00 Телеоб’єктив 13.20 Євровектор 13.50 Музичний бум 14.20 Подорожні замальовки 14.50 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопу» 15.00, 18.00 ТРК «Новий Чернігів» 16.15 Від щирого серця 17.15 Потішки, цікавинки, пізнавалки 17.25 Зустріч для вас 20.20 Поліське коло 20.45 Вечірня казка 21.00 Чернігівщина духовна 21.15 Повір у себе 21.45 Я знаю як 22.30 Х/ф «Небезпечно для життя!»

Прилуки

07.00 11.00 Новини 07.30, 11.30 Актуальне інтерв’ю 07.45 11.45 Зцілення вірою 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ТОНІС 09.00 Дитяча сторінка 09.30 Літературна Прилуччина 10.00 Музика на каналі 17.00, 20.00 Музична мозаїка 19.00, 22.00 Вісник місцевої влади 19.20, 22.20 Актуальний репортаж 19.30, 22.30 Православний календар

Тоніс

06.00, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 06.25, 18.50, 21.30 Економiчний пульс 06.35 М/ф 07.00 Ранкове espresso 09.00 Т/с «Капiтанськi дiти» 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 11.15 Водна планета 12.10, 17.50 80 островiв навколо свiту 14.00, 20.00 Соцiальний статус 15.30 Дика Америка 16.00 Країна порад 19.00 Таке спортивне життя. Вiктор Петренко 19.40 Магiя природи 21.40 В гостях у Д. Гордона. Наталiя Крачковська 22.40 нна Чурикова. За кулiсами i вдома (I) 23.45 Х/ф «Чоловiча робота»

мед. Тел.050-953-57-52;

13.ÐIÇÍÅ ÏÐÎÄÀÌ

Enter-фільм

08.25 Х/ф «Там, на невiдомих дорiжках» 09.45 Д/ф «Романи на знiмальному майданчику» 10.50, 18.35 Т/с «Секретна служба Його Величностi» 12.50 Х/ф «Мiй ласкавий i нiжний звiр» 14.55 Х/ф «Зелений фургон» 17.35 Д/ф «Строката стрiчка. Леонов Євгенiй» 20.35 Х/ф «Подвиг Одеси» 23.25 Х/ф «Бережiть жiнок»

2-метровые лижи с палками и полужестким креплением. Тел.5-08-72, 066-346-29-25; новое муж. нижнее белье р.52-54; новые шахматы с доской. Тел.5-05-33; столітник. Тел.3-33-81;

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó К1

07.30 М/ф 09.00 Три сестри 10.05 Т/с «Баффi - переможниця вампiрiв» 12.00 Т/с «Сабрiна - юна вiдьма» 13.00 Т/с «Академiя танцю» 14.00 Орел i Решка 15.00, 18.00 Звана вечеря 16.00 Шопiнг монстри 17.00 Дiм на заздрiсть усiм 19.00 КВН-2012 21.40 Розсмiши комiка 22.40 Матрiархат 23.35 Т/с «Вiдчайдушнi домогосподарки»

К2

08.35 Знак якостi 09.00 Бебi-бум 09.45 Сiм’я вiд А до Я 11.00, 19.30 Школа доктора Комаровського 12.20 5 iнгредiєнтiв 13.15 Енциклопедiя смаку 14.15 Спецiя 15.20, 21.40 Таємницi шеф-кухаря 16.15, 23.30 Модний вирок 17.20 Квадратний метр 20.40 Будь по-твоєму 22.35 Давай одружимося!

Канал «2+2»

06.00, 07.00 М/ф 08.15, 09.30 Ульотне вiдео по-росiйськи 08.35 Облом UA 09.00, 21.00 Новини 2+2 09.25 Проспорт 09.55 Шалене вiдео по-українськи 10.20, 11.45 Убойне вiдео 11.00 Нереальнi iсторiї 12.50, 19.00 Т/с «Псевдонiм «Албанець» 4» 13.50 Т/с «Солдати» 15.50 Х/ф «День грошей» 18.00 Т/с «Десант є Десант»

15.15 15 15 Смак С 15.55 «Доброго здоровьица!» с Г. Малаховым 16.55 Жди меня 18.40 Давай поженимся! 19.45 Пусть говорят 21.00 Время 21.30 «Клуб Веселых и Находчивых». Высшая лига. Финал

Diva Universal

06.30, 12.20 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Благотворительность» 07.20 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «Это правда?» 08.10 Х/ф «Загадка острова теней» 09.50 Х/ф «Рождество в Манхэттене» 11.30, 17.20 Т/с «Ищейка» 13.10 Т/с «Настоящие домохозяйки округа Ориндж». «Держитесь за папочек» 14.00, 22.10 Т/с «Дамы семьи Гилмор» 14.50 Т/с «Сплетница». «Пока ты не спишь» 15.40 Т/с «Сплетница». «Империя сына» 16.30 Т/с «Быть Эрикой». «Расскажи мне свой секрет» 18.10 Т/с «Настоящие домохозяйки Беверли Хиллз». «Адский ужин» 19.00, 23.00 Т/с «Копы-новобранцы» 20.35 Т/с «Родители». «Поездка на машине» 21.25 Т/с «Быть Эрикой». «Быть Итаном»

TV 1000

06.10 Х/ф «Миссия невыполнима» 08.05 Х/ф «Миссия невыполнима 2» 10.15, 22.00 Х/ф «Дорожное приключение» 11.55 Х/ф «Девять» 14.05 Х/ф «Короли Догтауна» 16.05 Х/ф «Выход на сцену» 18.00 Х/ф «Перевозчик 3» 20.10 Х/ф «Телеведущий»

TV 1000. Русское кино

07.00 Х/ф «Южный календарь»

Пластиковые окна и двери по самым низким ценам в Прилуках от компании «Viknastore»

Компания «Viknastore» работает на рынке светопрозрачных конструкций Украины уже 7 лет. Выполняем работы по остеклению зданий, установке защитных роллет, а также гаражных ворот. Мы сотрудничаем только с надежными поставщиками и зарекомендовали себя как надежный партнер. Команда наших специалистов поможет Вам решить любые задачи в сфере остекления.

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ В Г. ПРИЛУКИ:

099-306-46-77, 095-044-04-33

5-камерная ПВХ-система Brokelman

5-камерная ПВХ-система Koning

Schüco Система Corona CT 705 камерный профиль, произведенный в Германии. Окно из алюминия

Мега

TVi

ОРТ Украина

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новости 09.15 Контрольная закупка 09.40 Жить здорово! 10.55 Модный приговор 12.15 Время обедать! 13.00 «Дешево и сердито» с Д. Донцовой 14.00 Другие новости 14.15 Понять. Простить

саджалки, копалки, роторні косарки, гребки, оприскувачі, комбайни та іншу с/г техніку виробництва Польщі. Тел.093-815-65-31; матрас ортопедический, эффект зималето, размер 80х190, цена – 800 грн. Тел.5-08-69, 063-681-20-08; охотничье гладкоствольное ружье «Иж 58», 16 калибра (разрешение 00010/10), в отличном состоянии. Тел.095-824-37-75 детскую летнюю коляску-трость

Евроспорт

09.30 Автоспорт 09.40 Открытый чемпионат Австралии по теннису. Журнал 09.45, 15.30, 16.00 Прыжки на лыжах 11.00 Ски-пасс. Горнолыжный журнал 11.15, 12.30, 14.00, 14.15 Горные лыжи 18.00, 21.00 Вот это да! 19.00 Легенды Чемпионатов Европы. 2008 г. 20.00 Легенды Чемпионатов Европы. Германия 22.00 Сильнейшие люди планеты 23.00 Трактор-пуллинг. Кубок Европы. Хернинг (Дания)

MTV-Україна

06.00, 07.40 Breakfast сlub 07.30, 11.30, 14.10, 17.40 MTV News 10.00 100% MTV 11.40 Гаджет-шоу 12.30 Повний фарш 13.10, 17.50, 20.30 Хi i Ха 13.40, 18.10 Open Space 14.20, 18.30 Удома 14.50 Екстремальнi будинки 15.20 Вечiрка на мiльйон 15.50 Позаочi 16.30 Формула кохання 17.20 Скандальний Топ 19.00 За що тебе люблю 20.00 Прикольнi приколи 21.00 Тi, що вижили 23.00 Обережно 23.30 Крутi перцi

07.00, 13.00 Аншлаг? Аншлаг! 08.00, 14.00 Рожденные в СССР 09.00 Творческий вечер Валерия Золотухина. 1991 г. 10.00 Международная панорама 10.35 Д/ф «Рина зеленая» 11.10 Счастья вам, люди! 11.40 Х/ф «Мелодия на два голоса» 15.00, 21.00 Кабачок 13 стульев 16.00 Д/ф «Где начало очереди?» 17.10 Домисолька 17.45 Х/ф «Новогодние приключения Маши и Вити» 18.55 Ритмы планеты р 20.00 Колба времени

монеты, ордена, медали, награды, знаки, наградные документы, цена договорная. Тел. 066-350-14-97, 4-41-62 (после 15.00); новые военные хромовые сапоги по 130 грн.; портупею - 60 грн. Тел. 095217-14-87;

ÊÓÏËÞ

14.ÆÈÂÍIÑÒÜ

эл. аппаратуру, эл. технику, контр.измерительные приборы, установки, блоки, автоматы, пускатели, реле, платы и др. Тел.068-129-96-82;

ÏÐÎÄÀÌ

червоно-рябу корову 7 років (телиця, тільна 1 міс.). Тел.6-12-24; 099-366-

Discovery Channel

06.00, 15.35 Махинаторы 06.25, 11.55 Гигантские стройки 07.20, 18.00 Как это устроено? 07.50, 18.30 Как это сделано? 08.15 Парни с пушками 09.10, 13.45, 19.00, 23.00 Top Gear 10.05, 16.05 Выжить любой ценой 11.00 Первая неделя за решеткой 12.50, 17.00 Разрушители легенд 14.40 Американский чоппер 20.00 80 способов обогнуть земной шар 21.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом 22.00 В поисках йети

RTVi

Наше любимое кино

«Geoby» бордового цвета. Тел.7-54-86, 050-820-01-21; детский деревянный стульчик для кормления ребенка, цена дог. Тел.7-54-86, 050-820-01-21; детскую коляску в идеальном состоянии. Тел.099-275-32-70, 099-275-32-72;

Discovery Science

07.00, 13.00 Сенсационное опровержение, +) 07.50, 13.50 Почему? Вопросы мироздания 08.40, 16.00 Сумасброды, 1. (12+) 08.43, 16.03 Патентное бюро 09.10, 16.30 Требуется сборка, +) 09.40, 15.10 Как это сделано? 10.30, 17.00 Мега-стройки 11.20, 18.40 Необыкновенные гонки 12.10, 21.10, 23.40 Круче не придумаешь, +) 12.35 Дело техники!, +) 14.45 За гранью, +) 17.50 Критическое задание 19.30, 22.00 Популярная наука 20.20, 22.50 Фантасты-предсказатели

Телеклуб

07.05 «Юрий Шевчук: «Мне важно, что будет с Родиной и с нами» 08.15 Д/ф «Максим Суханов. Разговор от первого лица» 09.05 «Записки с «Курска» 09.45 Британский самурай 10.15, 14.15, 16.15, 17.45, 20.15 Двойной портрет 11.05 «Круглый стол». «Список «неэффективных вузов» 12.15 Кинохроника 13.05 Все есть фантастика или история фантастического 15.05 Частный сыск 15.45 Д/ф «Обыкновенная история» Евгения Евстигнеева» 17.05 Д/ф «Ататюрк. Стратегия жизни» 18.15 «Диагноз «невменяем» 19.05 «Дело Соколова. За что расстреляли директора «Елисеевского»? (16+) 19.45 Тайны экстрасенсов 21.05 «Экономический прогноз-2013». Евгений Гонтмахер 22.15 Д/ф «Тайны Юрия Гагарина» 23.15 «Большой террор». Ольга Трифонова

06.00 Х/ф «Сентиментальный роман» 08.00 Х/ф «Шельменко-денщик» 10.00 Х/ф «Собачий пир» 12.00 Х/ф «Я служу на границе» 13.30 Х/ф «Познавая белый свет» ф «Достояние Д р у 15.00 Х/ф республики»

РЕН-ТВ

06.30, 10.30, 17.30 Новости 07.00, 11.00 Званый ужин 08.00 Любовь 911 09.00 Следаки 10.00, 17.00 Экстренный вызов 12.00 Не ври мне! 13.00 Семейные драмы 14.00 Засуди меня 15.00 Верное средство 18.00 Живая тема 19.00 Странное дело 20.00 Секретные территории 21.00 Смотреть всем! 23.00 Х/ф «Любовь в аренду»

18.00 Т/с «Братва» 19.00 Т/с «Москва. Три вокзала 4» 20.00 Т/с «Агент особого назначения» 21.00 Т/с «Колье Шарлотты» 22.30 Х/ф «Какая у вас улыбка»

Совершенно секретно

08.05 Т/с «Опера. Хроники убойного отдела. Курьер» 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Вести 09.30 Вся Россия 09.45 1000 мелочей 10.20 О самом главном 11.00 Т/с «Ефросинья. Таежная любовь» 13.00 Сваты. Жизнь без грима: Олеся Железняк 13.55 Т/с «Институт благородных девиц» 15.50 Т/с «Доярка из Хацапетовки 3» 18.30 Прямой эфир 19.20 Т/с «Сваты 5» 23.25 Х/ф «Последний приказ генерала»

Ностальгия

Детский мир

06.00, 07.00, 09.05, 10.00, 11.00, 13.05, 15.25, 16.00, 17.00 М/ф 08.00, 12.00 Х/ф «Приключения Электроника» 14.00 Х/ф «Раз, два - горе не беда!»

08.00, 16.00 На линии огня 08.55, 16.55 Х/ф «Вихрь» 10.40, 18.40 Х/ф «Отверженные» 11.45, 19.45 Х/ф «Фильм со мной в главной роли» 13.20, 21.20 Х/ф «Гений»

РТР Планета

06.30 Голос вiруючого 07.00, 19.30 Сьогоднi про головне 08.00, 13.00, 20.30, 23.30 Сьогоднi 08.30, 19.00, 23.00 Знак оклику 10.10, 16.30 Навколо свiту 11.15 Цивiлiзацiя. мператор Хiрохiто (I) 14.30 Надвечiр’я з Миколою Княжицьким 17.30 Цивiлiзацiя. П’ять способiв врятувати свiт 21.00 Знак оклику з А. Шевченко 21.30 «Тендер News» з Н. Седлецькою 22.00 Альбертейнштейн

НТВ Мир

06.40 Т/с «Возвращение Мухтара 2». «Страстный болельщик» 07.35, 13.35, 16.35 Чрезвычайное происшествие 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня 08.25 Женский взгляд 09.10 Достопримечательности 09.25 Спасатели 10.00 Х/ф «Бомжиха 2» 11.35 До суда 12.35 Суд присяжных 14.30 Суд присяжных. Окончательный вердикт 15.35 Т/с «Предатель» 17.30 Прокурорская проверка 18.35 Говорим и показываем 19.25 Т/с «Дикий 3». «Ромео и Джульета» 21.15 Сегодня. Итоги 21.40 Т/с «Наркотрафик» 23.35 Т/с «Врач»

TV XXI

09.00 Х/ф «Мужская женская игра» 11.00 Х/ф «Ой, мороз, мороз!» 13.00 Х/ф «Храни меня, дождь» 15.00 Х/ф «Под знаком Девы» 17.00 Х/ф «Елки» 19.00 Х/ф «Ночь бойца» 20.45 Х/ф «Дом для богатых» 23.00 Х/ф «Мужчина для жизни»

TV

18.00 Х/ф «Женщины» 20.00 Х/ф «Разборчивый жених» 22.00 Х/ф «Возвращение Баттерфляй»

06.00, 14.00, 22.00 Т/с «Золотой теленок» 07.00, 15.00, 23.00 Т/с «Право на счастье» 09.00, 17.00 Т/с «Любовь как любовь» 11.00, 19.00 Т/с «Я - телохранитель. Ошибка в программе» 12.00, 20.00 Т/с «Евлампия Романова 13.00, 21.00 Т/с «Брак по завещанию. Возвращение Сандры»

А также: ● Двери из алюминиевого профиля ● Гаражные секционные ворота DoorHan ● Роллеты Рольставни DoorHan

06.00, 12.50 Їжа майбутнього 06.30, 14.50 Дивовижнi експерименти 07.20 Смартшоу 07.50 Секретнi територiї 08.50, 17.40 Таємнi знаки 09.50 Життя 10.50 Стародавнi свiти 11.50 Мегакатастрофи 13.50 Загадки Всесвiту 15.50 Д/ф «Моссад» 16.50 Україна 18.40 Секретнi iсторiї 21.30 Д/ф «КДБ. Легенди вимпела» 22.30 Д/ф «Бiном Дроздова» 23.30 Д/ф «Росiяни нiндзя»

22.00 Битломания 23.10 Д/ф «Времени разбег» 23.40 Х/ф «У меня есть Лев»

Феникс + Кино

Алюминиевый профиль может служить Вам более 80 лет, он не требует специального ухода, устойчив к коррозии, деформации и другим вредным воздействиям среды

20.00, 21.40 Т/с «Втеча»

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

06.00, 15.00, 17.00 Особое мнение 07.00 М/ф 08.00 Новости 09.00, 16.00 Т/с «Плата за любовь» 10.00, 21.00 Т/с «Ментовские войны 6» 11.00 Своими глазами 12.00 48 минут 13.00 Х/ф «Дама с попугаем» 18.00 Кейс 19.00 Все так 20.00 Т/с «Бандитский Петербург 5. Опер» 22.00 Сейчас в мире 23.00 Германия за неделю 23.30 Арт-навигатор

Наше новое кино

06.15 Х/ф «Тиски» 08.30 Х/ф «Платки» 10.15 Х/ф «Чертово колесо» 11.45 Плюс кино 12.15 Х/ф «Летом я предпочитаю свадьбу» 14.15 Х/ф «Темный мир» 16.15 Х/ф «На всю жизнь» 18.15 Х/ф «Жить» 20.30 Х/ф «Ржевский против Наполеона» 22.15 Х/ф «Он, она и я»

Карусель

06.05 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Музей - машина времени 06.15 «Бериляка учится читать». Слоги 06.45, 07.10, 07.35, 08.05, 08.20, 09.00, 10.30, 10.35, 11.00, 12.10, 13.55, 14.50, 15.05, 15.25, 15.50, 16.00, 16.10, 18.00, 18.35, 19.10, 20.00, 22.10 М/ф 08.30 Funny English 08.50, 09.50 Прыг-Скок команда 09.25 Давайте рисовать! 10.00 Почемучка 10.15, 17.45 Звездная команда 10.45 Мы идем играть! 11.25 Жизнь замечательных зверей 11.45, 19.35 Т/с «Папины дочки» 12.25 Подводный счет 12.45, 18.55 Служба спасения домашнего задания 13.00 Х/ф «Кешка и спецназ», «Кешка и фрукты» 13.25 За семью печатями 14.25 Т/с «Своя команда» 16.35 Мультстудия 17.05 Пора в космос! 17.30 «Путешествуй с нами!» Музей Дарвина 18.25 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Кремль 18.45 Спокойной ночи, малыши! 21.00 Международный конкурс детской песни «Новая волна - 2012» 22.40 Уроки хороших манер 23.00 Т/с «Мачеха» 23.45 Дорожная азбука

65-82; коня 10 лет. Тел.099-525-66-47;

ÊÓÏËÞ

Закуповуємо ВРХ молодняк не менше 250 кг на Харків. Тел.099-775-31-00, 098-849-02-20;

15.ÏÎÂIÄÎÌËÅÍÍß

Загублене пенсійне посвідчення, видане на ім’я КУЛИКА Івана Олексійовича, вважати недійсним.


TV

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

Перший Національний

06.00, 23.00 ТРК «Ера» 08.00, 09.50 Шустер-Live 09.30 Школа юного суперагента 11.30 Лотерея «Укрпоштторг» 11.50 Концерт Iнеш «Вогонь бажання» (I) 12.35 Концерт А. Демиденка 16.00 Концерт М. Гнатюка 16.45 Новорiчний жарт з В. Винокуром 17.40 Новорiчний жарт з В. Данильцем, В. Моїсеєнком 18.30 Золотий гусак 19.00 Концертна програма Вiтаса «Мама i син» 20.50 Мегалот 20.55 Офiцiйна хронiка 21.00 Пiдсумки дня 21.10 Українська пiсня 21.45 Концерт Софiї Ротару 22.50 Суперлото, Трiйка, Кено

Канал «1+1»

06.00, 10.05 М/ф 06.40 Справжнi лiкарi 2 07.35 Кулiнарна академiя. Юлiя Висоцька 08.00 Свiтське життя 09.00 Хто там? 10.55 Свiт навиворiт 3 12.55 Д/ф «Легенда про динозаврiв» 14.45 Х/ф «Хенкок» 16.35 Вечiрнiй Київ 18.30 Розсмiши комiка 19.30 ТСН 20.00 Х/ф «Ялинки 2» 22.00 Х/ф «Турист»

Інтер

08.20 Городок 09.00 Орел i Решка 10.00 Україно, вставай! 11.20 Сiмейний пес 12.25 Х/ф «Iван Васильович змiнює професiю» 14.15 Х/ф «Артистка» 16.15 Вечiрнiй квартал 20.00 Подробицi 20.25 Концерт «День Народження Iнтера» 22.30 Х/ф «Нiч закритих дверей»

ICTV

06.10 нший футбол (I) 06.40 Козирне життя 07.20 Останнiй герой 2 08.55 Зiрка YouTube 10.00 Дача 11.10 Квартирне питання 12.10 Максимум в Українi 13.15 Т/с «Лiквiдацiя» 15.10, 17.00, 19.00, 20.15 М/ф 18.45 Факти 22.00 Наша Russia 22.15 Х/ф «Завжди говори «так»

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó

Принц» 22.00 Х/ф «Дюплекс» 23.50 Спортрепортер

СТБ

07.30 Караоке на Майданi 08.30 Снiданок з Юлiєю Висоцькою 08.40 Їмо вдома 09.50 Х/ф «Iронiя долi, або З легкою парою!» 13.55 Зваженi i щасливi 2 19.00 Х-фактор 3. Фiнал 22.05 Моя правда. Невiдомi чоловiки Наталiї Могилевської 23.20 Х-фактор 3. Пiдсумки голосування

Канал Україна

06.00 Срiбний апельсин 07.00, 19.00 Подiї 07.25 М/ф 07.35 Т/с «Iнтерни» 08.00 На валiзах 09.00 Кращий кухар на селi 10.00 Таємницi зiрок 11.00 Т/с «Подружжя» 14.00 Т/с «Слiд» 17.00, 19.20 Х/ф «Полуничний рай» 21.20 Х/ф «У гонитвi за щастям»

НТН

06.20 Х/ф «Буднi карного розшуку» 07.50 Т/с «Прямуючи на пiвдень» 09.45 Залiзний Оскар 10.30 Крутi 90-тi 11.30 «Речовий доказ». На гачку у кидал 12.00 Головний свiдок 13.00 Х/ф «Оскаженiлий автобус» 15.10 Т/с «Оплачено смертю» 19.00 Т/с «Павутиння» 23.00 Х/ф «Рестлер»

ТЕТ

06.00 Єралаш 07.00, 09.00 Мультик з Лунтiком 07.40 Малята-твiйнята 08.00 Телепузики 08.35 Байдикiвка 09.30, 09.50, 13.00 М/ф 10.50 Т/с «Моя прекрасна няня» 14.55 Альо, директор?! 16.00 FAQ. Як зустрiти Новий рiк 16.45, 22.20 Веселi мамзелi 17.10 Х/ф «Бандитки» 19.00 Х/ф «Няньки» 20.55 Вiталька 21.55 Дайош молодьож! 23.00 Х/ф «Забери мою душу»

Чернігів

08.00 Студія «Інформ» 08.30 Служба розшуку дітей 08.35 Поліське коло 09.00 Іноземна для дітей 09.10 Чернігівщина духовна 09.30 Зустріч для вас 10.00 Трибуна депутата 10.20, 13.00, 16.00 Телеоб’єктив 5 канал 10.30 Потішки, цікавинки, пізнавалки 06.30, 18.40 Київський час 10.50, 13.10 Х/ф «Пригоди Буратіно» 06.40, 09.35, 19.25 Тема тижня 06.45, 07.10, 08.20, 18.55, 23.35 Час спор- 11.55 Повір у себе 12.20 Я знаю як ту 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 12.35, 20.20, 22.20 Музичний калейдоскоп 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 12.50 Зі скриньки «Дивовижного калейдоскопу» 19.00, 20.00, 21.00, 23.00 Час новин 14.20 Український театр на льоду 07.20, 08.15, 22.25, 23.20 Бiзнес-час 15.00, 18.00 ТРК «Новий Чернігів» 07.30 Клуб 700 16.10 Від щирого серця 08.30 Не перший погляд 17.30 Дивовижний калейдоскоп 09.10 Iнтелект.ua 20.00 Діалог з владою 10.15 Здоровi iсторiї 20.10 Історія одного експоната 11.10 Трансмiсiя 20.35 Легко і просто 11.30 Автопiлот-тест 20.45 Вечірня казка 12.10 Вiкно в Європу 21.00 Чернігівська ліра 13.10 Вперед на Олiмп! 21.30 Урок… для батьків 13.30 Драйв 21.55 Абетка здоров’я 14.10, 23.50 Iсторiя успiху 22.30 Кіноісторії нашого часу 14.25 Гра долi 23.00 Музично-інформаційна програма 15.15 Кiно з Янiною Соколовою «Телевізор» 16.15 Арсенал 17.25 Феєрiя мандрiв Прилуки 18.15 Особливий погляд 19.30 Машина часу 06.00, 12.00, 20.30, 22.30 ТОНІС 20.10 Портрети з Сергiєм Дорофеєвим 09.00, 11.00 Вісник місцевої влади 21.10 Велика полiтика 09.20, 11.20 Актуальний репортаж 21.40 Вiкно до Америки 09.30, 11.30, 20.00 Православний кален22.00 В кабiнетах дар 22.30 Майстер-клас iз Наталкою Фiцич 10.00 Дитяча сторінка 10.30, 20.20 Літературна Прилуччина 16.00 Музична мозаїка Новий канал 19.00, 22.00 Підсумки 06.00 Будинки мажорiв 19.30 Актуальне інтерв’ю 09.00, 09.35 М/ф 10.00 Готуй 11.00 Нашi в Рашi 12.00 Т/с «Назад у СРСР» 16.10 Х/ф «Сiм’янин» 19.00 Х/ф «Гаррi Поттер i напiвкровний

Тоніс

06.00, 08.30, 15.00, 18.30, 21.00 Служба новин «Соцiальний пульс» 06.35 Ф-стиль

07.00 Ранкове espresso 09.00 Виховання дитинчат 10.00, 16.50 Алло, лiкарю! 11.15 нна Чурикова. За кулiсами i вдома (I) 12.20, 19.40 Магiя природи 14.00, 20.00 Соцiальний статус 15.30 Дика Америка 16.00 Країна порад 17.50 80 островiв навколо свiту 18.50, 21.25 Економiчний пульс 19.00 Таке спортивне життя. Олена Вiтрiченко 21.35 В гостях у Д. Гордона. В’ячеслав Добринiн 22.25 Цiкаве кiно. Здрастуйте, Олег ванович (I) 23.30 Х/ф «Майстер»

Enter-фільм

09.05 Х/ф «Королiвство кривих дзеркал» 10.30 Навколо смiху 12.00 Д/ф «Строката стрiчка. Миронов Андрiй» 13.00 Д/ф «Строката стрiчка. Гайдай Леонiд» 14.00 Х/ф «Подвиг Одеси» 16.35 Т/с «Загiн особливого призначення» 18.10 Х/ф «Екiпаж машини бойової» 19.25 Х/ф «За два кроки вiд «Раю» 21.10 Х/ф «Дiй за обставинами!» 22.30 Х/ф «Каїр-2» викликає «Альфу»

К1

06.00 Ранок на К1 07.30, 09.00, 10.05 М/ф 11.45 Х/ф «Класний мюзiкл 2» 13.50 Подаруй собi життя 15.00 Х/ф «Блазень та Венера» 17.00 Матрiархат 18.00 Розсмiши комiка 19.00 КВН-2012 21.40 Т/с «Надприродне»

К2

06.15 М/ф 07.40 Бебi-бум 08.30 Квадратний метр 09.50 Все моє 10.40, 17.40 Давай одружимося! 12.35 Реальна вiдпустка 13.40 Кухарi з Беверлi Хiллз 14.35 Енциклопедiя смаку 15.40, 18.40 Модний вирок 16.40, 21.20 Будь по-твоєму 19.45 Жiночий погляд 20.20 Формула кохання 22.20 Спецiя 23.25 Позаочi

Канал «2+2»

08.15 Новорiчнi мультфiльми 10.15 Т/с «Зоряна брама: Всесвiт» 13.00 Х/ф «Пiрати семи морiв: Чорна борода» 17.00 Х/ф «Острiв головорiзiв» 19.50 Х/ф «П’ятий елемент» 22.45 Х/ф «Леон-кiлер»

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Суперкораблi 10.00 Мегакатастрофи 11.00 Життя 13.00 Top Gear 15.00 Таємницi мозку 18.00 Ти можеш краще 19.00 Секретнi територiї 21.00 Україна 22.00 Секретнi iсторiї

TVi

06.30 Блага звiстка з Рiком Реннером 07.00, 17.30 Експериментальний 07.45 Цивiлiзацiя. П’ять способiв врятувати свiт 09.00, 14.00 Правдивi iсторiї. Справжня мужнiсть 09.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Дуглас Фербенкс i Мерi Пiкфорд 10.00, 16.30 Навколо свiту 11.00 World Stories. Мiжнароднi кореспонденти 11.45, 13.45 Сiм чудес України 12.00, 19.30 сторичнi хронiки з М. Сванiдзе. 1953 р. Лаврентiй Берiя (I) 13.00 Сьогоднi 14.30 Музика для дорослих 18.15 Цивiлiзацiя. Чому нам сняться сни? 20.30 Гра в слова i не тiльки 21.30 Лекцiї i подiї 23.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Орсон Уеллс i Рита Хейворт

ОРТ Украина

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Новости

09.15 Контрольная закупка 09.40 Жить здорово! 10.55 Модный приговор 12.15 Время обедать! 13.00 «Дешево и сердито» с Д. Донцовой 14.00 Другие новости 14.15 Понять. Простить 15.15 Две жизни Всеволода Абдулова 16.10 Х/ф «Опекун» 18.30 Давай поженимся! 19.40 Поле чудес 21.00 Время 21.30 Х/ф «Гений пустого места» 23.35 Вечерний Ургант

Diva Universal

07.20, 23.40 Х/ф «Рождественский поцелуй» 09.00 Т/с «Посредник Кейт». «Пилот» 10.20 Т/с «Посредник Кейт». «Цена свободы» 11.10 Т/с «Посредник Кейт». «На скамье запасных» 11.55 Т/с «Посредник Кейт». «Единожды солгавши» 12.45 Т/с «Посредник Кейт». «Два Ричарда» 13.30 Т/с «Посредник Кейт». «Поверить в мечту» 14.15 Х/ф «Рождественское разбирательство» 15.45 Х/ф «Рождественские письма» 17.20 Х/ф «Рождество в Манхэттене» 19.00 Х/ф «Друзья Питера» 20.40 Х/ф «Украденное Рождество» 22.10 Х/ф «Загадка острова теней»

TV 1000

06.00 Х/ф «Студенческая команда» 08.00 Х/ф «Супружество» 09.50 Х/ф «Девять» 12.00 Х/ф «За мной последний танец» 14.00 Х/ф «Двойной просчет» 15.50 Х/ф «Мексиканец» 18.00 Х/ф «Улыбка Моны Лизы» 20.10 Х/ф «Ловушка» 21.55 Х/ф «Игры патриотов»

TV 1000. Русское кино

ÑÓÁÎÒÀ, 29 ãðóäíÿ

17.35 Прокурорская проверка 18.45 Говорим и показываем 19.35 Т/с «Дикий 3». «Парфюмер» 21.25 Т/с «Час Волкова». «Водитель по вызову». «Любовник светской львицы» 23.20 Т/с «Врач»

Детский мир

06.00, 08.15, 09.00, 11.20, 12.00, 14.15, 15.00, 17.20, 18.00 М/ф 07.00, 13.00 Х/ф «Усатый нянь» 10.00, 16.00 Х/ф «Воробей на льду»

Евроспорт

09.30, 11.45, 12.30, 19.00 Горные лыжи 10.00, 10.30, 16.30, 21.00 Прыжки на лыжах 12.15 Ски-пасс. Горнолыжный журнал 14.00, 15.00, 19.45 Лыжные гонки 18.30, 20.30 Биатлон 22.00 Боевые искусства

MTV-Україна

06.00 Breakfast сlub 10.00 100% MTV 11.40, 23.00 Гаджет-шоу 12.30 Повний фарш 13.00 Україна 14.00 Припанкованi 14.20 Удома 14.50 Суперподорожi 15.50 Позаочi 17.50 Екстремальнi будинки 19.00 За що тебе люблю 20.00 Хi i Ха 21.00 Тi, що вижили

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Т/с «Золотой теленок» 07.00, 15.00, 23.00 Т/с «Право на счастье» 09.00, 17.00 Т/с «Любовь как любовь» 11.00, 19.00 Т/с «Я - телохранитель. Ошибка в программе» 12.00, 20.00 Т/с «Евлампия Романова 13.00, 21.00 Т/с «Брак по завещанию. Возвращение Сандры»

TV XXI

08.00, 16.00 Х/ф «Иллюзионист» 07.00 Х/ф «Храни меня, дождь» 09.55, 17.55 Х/ф «Коко Шанель» 09.00 Х/ф «Невеста» 11.40, 19.40 Х/ф «Джейн Остин» 11.00 Х/ф «Елки» 13.45, 21.45 Х/ф «Бофор» 12.50 Х/ф «Мужчина для жизни» 14.50 Х/ф «Дом для богатых» Совершенно 17.00 Х/ф «Мой парень - ангел» 19.00 Х/ф «Полный контакт» секретно 20.30 Х/ф «Домовой» 07.05 «Круглый стол». «Список 22.30 Х/ф «Аll inсlusivе, или Все включе- «неэффективных вузов» но» 08.15 Кинохроника 09.05 Все есть фантастика или история РТР Планета фантастического 10.15, 12.15, 13.45, 16.15 Двойной портрет 08.05, 09.15 Х/ф «Горожане» 11.05 Частный сыск 09.00, 12.00, 18.00 Вести 11.45 Д/ф «Обыкновенная история» 10.05 Х/ф «Непутевая невестка» Евгения Евстигнеева» 12.15 Х/ф «Осенние заботы» 13.05 Д/ф «Ататюрк. Стратегия жизни» 13.55 Х/ф «Печки-лавочки» 14.15 «Диагноз «невменяем» 15.55 Х/ф «Приказано женить» 15.05 «Дело Соколова. За что расстреля18.20 Танцы со Звездами ли директора «Елисеевского»? (16+) 21.25 Х/ф «Миллионер» 15.45 Тайны экстрасенсов 23.25 Х/ф «Крупногабаритные» 17.05 «Экономический прогноз-2013». Евгений Гонтмахер Ностальгия 18.15 Д/ф «Тайны Юрия Гагарина» 07.00 Аншлаг? Аншлаг! 19.05 «Космическая реформа» и развитие 08.00 Рожденные в СССР коммерческой космонавтики в России» 09.00, 15.00 Кабачок 13 стульев 20.15 Острова 10.00 Д/ф «Где начало очереди?» 21.05 «Юрий Шевчук: «Мне важно, что бу11.10 Домисолька дет с Родиной и с нами» 11.45 Х/ф «Новогодние приключения 22.15 Д/ф «Максим Суханов. Разговор от Маши и Вити» первого лица» 12.55 Ритмы планеты 23.15 «Записки с «Курска» 14.00 Колба времени 23.45 Британский самурай 16.00 До и после... 17.20 Утренняя почта Наше любимое 18.05 Х/ф «Запасное колесо» 18.30 Х/ф «Новогодний аттракцион» кино 20.00 Х/ф «В тринадцатом часу ночи» 06.00 Х/ф «Женщины» 21.20 Пока все дома 08.00 Х/ф «Разборчивый жених» 22.00 Д/ф «Ностальгия по Ташкенту» 10.00 Х/ф «Возвращение Баттерфляй» 22.50 Музыкальный киоск 12.00 Х/ф «Цирк зажигает огни» 23.40 Х/ф «Мелодия на два голоса» 13.30 Х/ф «Внимание! Всем постам...» 15.00 Х/ф «Деревенская история» 16.30 Х/ф «Здравия желаю!» НТВ Мир 06.30 Т/с «Возвращение Мухтара 2». 18.00 Х/ф «Золотая цепь» 20.00 Х/ф «Женитьба» «Кукарача» 07.25, 13.35, 16.35 Чрезвычайное проис- 22.00 Х/ф «Алиса и Букинист» шествие 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Сегодня РЕН-ТВ 08.20 Х/ф «Аттестат зрелости» 10.30, 17.30 Новости 10.10 Достопримечательности 17.00 Репортерские истории 10.25 Русская начинка 18.00 Концерт «Трудно жить легко» 11.35 До суда 20.00 Вечерний Квартал 12.35 Суд присяжных 22.00 Х/ф «Дикая орхидея» 14.30 Суд присяжных. Окончательный вердикт Discovery Science 15.35 Т/с «Предатель»

З 1 січня 2013 року – новий місцевий податок. Чи є пільги?

«З 1 січня 2013 року вводиться новий місцевий податок – податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки», - про це повідомив під час брифінгу начальник Прилуцької ОДПІ Віктор Пахарина. Податком на нерухоме майно обкладатиметься житлова площа об’єкта житлової нерухомості, а саме: житлового будинку, житлового будинку садибного типу, прибудови до житлового будинку, квартири, котеджу, кімнати у багатосімейних (комунальних) квартирах. При цьому не є об’єктом оподаткування: об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад (їх спільній власності); об’єкти житлової нерухомості, які розташовані в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, визначені законом; будівлі дитячих будинків сімейного типу; садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку; об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю; гуртожитки. Віктор Пахарина зазначив, що для фізичних осіб Кодексом передбачено пільги зі сплати податку на нерухоме майно. Так, база оподаткування об’єкта житлової не-

рухомості, що перебуває у власності фізичної особи – платника податку, зменшується: для квартири – на 120 кв. метрів; для житлового будинку – на 250 кв. метрів. Тобто, податок буде нараховуватись на житлову площу, що перевищує вказані показники. Така пільга надаватиметься один раз на календарний рік (з 1 січня по 31 грудня) і застосовуватиметься виключно до одного із об’єктів житлової нерухомості, який перебуває у власності фізичної особи. Якщо фізична особа має кілька об’єктів, то база оподаткування обчислюється окремо за кожним з таких об’єктів. Посадовець навів ряд прикладів, які допомагають зрозуміти механізм оподаткування новим податком. Зокрема, у разі коли громадянин є власником житлового будинку до 250 кв. метрів та дачного будинку, то він не є платником податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, оскільки дачний будинок – не об’єкт оподаткування, а житлова площа будинку не перевищує 250 кв. метрів. Якщо у платника податку у власності є дві квартири, то за одну квартиру, якщо її площа не перевищує 120 кв. метрів, податок не буде сплачуватися, а за другу – в повному розмірі за ставками, прийнятими органами місцевого самоврядування. При цьому буде братися до уваги місце прописки громадянина. У випадку про-

дажу житла і придбання нового – податок потрібно буде сплачувати за новий об’єкт нерухомості, так як пільга вже надавалася. Розмір суми податку з об’єктів житлової нерухомості, які знаходяться у власності фізичних осіб, обчислюватимуть податкові органи за місцезнаходженням об’єкта житлової нерухомості до першого липня звітного року та надсилатимуть платнику податкове повідомлення про суму податку. Податок на нерухомість сплачуватиметься фізичною особою протягом шістдесяти днів з дня вручення податкового повідомлення, але не пізніше 29 серпня. Начальник Прилуцької ОДПІ підкреслив: «Платники податку на підставі документів, що підтверджують їх право власності на об’єкт оподаткування та місце проживання (реєстрації), мають право звернутися до органів державної податкової служби для звірки даних щодо житлової площі житлової нерухомості, пільги зі сплати податку, ставки податку та нарахованої суми податку». Державна реєстраційна служба України з 15 квітня 2013 року щоквартально подаватиме до органів Державної податкової служби відомості про об’єкти житлової нерухомості (окрім земельних ділянок), які необхідні для розрахунку податку на нерухомість.

9

07.00 Десять способов 07.50 Техноигрушки, +) 08.40, 16.00 Сумасброды, 1. (12+) 08.43 Помешанные на трюках 09.40 Рукотворные чудеса 10.30 Круче не придумаешь, +) 10.55, 11.45, 12.35, 13.25, 14.15 Как работает техника, +) 11.20, 12.10, 13.00, 13.50 Круче не придумаешь 14.45 Почему? Вопросы мироздания 15.35 Движение - все!, +) 16.03 Дело техники!, +) 17.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом 17.50 Соревнования на свалке 18.40 Discovery 19.30 Рекорды

Discovery Channel

06.00, 11.30 Смертельный улов 06.55, 22.00 Махинаторы 07.50, 18.00 В поисках суперлюдей 08.45 Речные монстры 09.40, 23.00 Гигантские самолеты 10.35, 17.00 Мегастройки 12.25 История электричества 13.20 Первая неделя за решеткой 14.15, 20.00 Top Gear США 15.10, 21.00 Американский чоппер 16.05 Как это устроено? 16.30 Как это сделано? 19.00 Грязная работенка в Австралии

Телеклуб

19.00 Т/с «Москва. Три вокзала 4» 20.00 Т/с «Агент особого назначения» 21.00 Т/с «Мент в законе 3» 22.00 Т/с «Эра Стрельца» 23.00 Т/с «Крот»

RTVi

06.00 Особое мнение 07.00 2012 08.00 Новости 09.00 М/ф 10.00 Х/ф «Богатая невеста» 11.30 Живое слово 12.00, 23.00 Нью-Йорк 13.00, 21.00 Х/ф «Плачу вперед» 15.00, 23.30 Т/с «Автобус» 16.00 Эхо недели 16.30 «Американский ликбез». «Первые штаты Америки. Джорджия» 17.00 Мегаполис 17.10 Великий обман. Армия, которой не было 18.00 Цена победы 19.00 Мистификаторы. Подделать Гитлера 20.00 Израиль за неделю

Наше новое кино

06.15 Х/ф «Жить» 08.30 Х/ф «Ржевский против Наполеона» 10.15 Х/ф «Он, она и я» 12.15 Х/ф «Тиски» 14.30 Х/ф «Платки» 16.15 Х/ф «Руд и Сэм» 18.15 Х/ф «Новогодний брак» 20.15 Х/ф «Четыре таксиста и собака» 22.15 Х/ф «На всю жизнь»

Карусель

06.05 «История искусств вместе с Хрюшей и...» Кремль 06.15, 17.20 Мы идем играть! 06.30 Подводный счет 06.50, 08.10, 08.20, 11.55, 12.50, 14.45, 15.00, 15.45, 16.10, 16.40, 18.00, 20.05 М/ф 07.15 Х/ф «Ральф, здравствуй!», «Валерка, Рэмка +...» 08.30, 23.45 Дорожная азбука 09.10 Давайте рисовать! 09.30 Олимпийцы 10.00 За семью печатями 10.30 Звездная команда 10.45 Funny English 11.00 Чудопутешествия 11.20 Прыг-Скок команда 11.35 В гостях у Витаминки 12.10 Вопрос на засыпку 13.50 Навигатор. Апгрейд 14.20 Форт Боярд 15.20 Волшебный чуланчик 17.35 Жизнь замечательных зверей 18.25 Почемучка 18.45 Спокойной ночи, малыши! 18.55 «НЕОкухня». Пищевые красители 19.10 Копилка фокусов 19.35 Мода из комода 21.35 Международный конкурс детской песни «Новая волна - 2012» 22.55 Т/с «Мачеха»

З 1 січня – кампанія декларування. Декларацію про доходи – Інтернетом

З метою покращення сервісного обслуговування платників податків та підвищення податкової культури громадян Державна податкова служба України запроваджує новий сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи». Про це під час зустрічі з платниками повідомив перший заступник начальника Прилуцької ОДПІ Владислав Вертипорох. Це реальна можливість заповнити свою річну декларацію та відправити її податківцям не відвідуючи кабінети податкових органів. Вказаним сервісом зможуть скористатись фізичні особи – підприємці та громадяни, які зобов’язані або мають право подавати декларацію про майновий стан і доходи та які отримали сертифікат електронного цифрового підпису в податковій інспекції. Договір «Про визнання електронних документів» з податковою інспекцією можна укласти в електронному вигляді. До друку підготовлено відділом взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Прилуцької ОДПІ Чернігівської області ДПС.


ÍÅÄIËß,, 30 ãðóäíÿ 10 ÍÅÄIËß Перший Національний

06.00, 23.00 ТРК «Ера» 09.05 Фольк-music 10.00 Крок до зiрок 10.45 Караоке для дорослих 12.05 Шеф-кухар 13.05 Х/ф «Хто кому хто» 14.35 Х/ф «Життя як цирк» 16.05 Ян Табачник. «Честь маю запросити» 19.10 Концертна програма «Живи в Українi» 21.00 Пiдсумки тижня 21.50 Фестиваль пiснi та гумору в Коблево 22.55 Трiйка, Кено, Максима

Канал «1+1»

06.10 Х/ф «Не може бути» 07.50, 10.10, 11.25 М/ф 08.15 Ремонт + 09.00 Лото-Забава 11.00 Кулiнарна академiя. Юлiя Висоцька 11.50 Чотири весiлля 2 13.10 Х/ф «Пiзанська вежа» 15.10, 20.00, 23.05 Голос. Дiти 17.25 Х/ф «Ялинки 2» 19.30 ТСН-Тиждень 22.25 Спецпроект: Вiдголосся 23.35 Свiтське життя

Принц» 20.00 Х/ф «Ельф» 22.00 Х/ф «Випадковий шпигун» 23.45 Спортрепортер 23.50 Х/ф «Фред Клаус, брат Санти»

СТБ

06.15 Х/ф «Карнавальна нiч» 07.40 Снiданок з Юлiєю Висоцькою 07.50 Їмо вдома 09.00 МайстерШеф 2 13.15 Караоке на Майданi 14.15 Х-фактор 3. Фiнал 19.00 Битва екстрасенсiв. Апокалiпсис. Фiнал 21.30 Х/ф «Сiм верст до небес»

Канал Україна

06.00 Срiбний апельсин 06.50 Подiї 07.10 Х/ф «Хто б говорив» 09.00 Ласкаво просимо 10.00 Герої екрану 11.00 Т/с «Подружжя» 13.00 Т/с «Слiд» 15.15, 20.00 Т/с «Цвiт черемшини» 19.00 Подiї тижня 21.00 Т/с «Iнтерни»

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó 15.30 Арт City 17.05, 20.00 Цивiлiзацiя ncognita (I) 17.15 Точки перетину 17.50 Ронiн 18.30 Свiт за тиждень 19.00 Таке спортивне життя. Сергiй Бубка 19.35 Магiя природи 20.15 Кумири 21.05 Елiна Бистрицька. Серце красунi 22.10 Х/ф «Три жiнки»

Enter-фільм

09.00 Х/ф «Снiгова королева» 10.30 Навколо смiху

17.00 Ти можеш краще 18.00 Д/ф «КДБ. Легенди вимпела» 19.00 Д/ф «Бiном Дроздова» 20.00 Д/ф «Росiяни нiндзя» 21.00 Україна 22.00 Секретнi iсторiї

TVi

07.00, 17.30 Експериментальний 07.45 Цивiлiзацiя. Чому нам сняться сни? 09.00, 14.00 Правдивi iсторiї. Справжня мужнiсть 09.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. Орсон Уеллс i Рита Хейворт

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ОРГАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ!

Вітаю вас з професійним святом – Днем міліції! Почесна діяльність української міліції в усі часи була позначена іскрою добра, справедливості, вірою співвітчизників в утвердження верховенства Закону у рідній державі. Важкі міліцейські будні вимагають від кожного з вас високого професіоналізму, зразкової дисципліни, граничної мобілізації сил, постійної готовності до самопожертви, допомоги тим, хто потрапив у біду. Глибоко переконаний, НТН що ваша відданість справі, уміння 06.10 Легенди бандитської Одеси долати труднощі й перешкоди будуть 07.30 Т/с «Оплачено смертю» Інтер надійними оберегами життя, здоров’я 11.30 «Легенди карного розшуку». Суворий 06.25 М/ф та добробуту українського народу, загрудень 53-го 07.45 Глянець хищатимуть від протиправних зазіхань 12.00 Агенти впливу 08.45 Школа доктора Комаровського інтереси держави. 13.00 Т/с «Спас пiд березами» 09.20 Свати бiля плити Захист життя, честі й гідності гро15.00 Т/с «Павутиння» 10.25 Весiльний розмiр мадян та інтересів держави від проти19.00 Х/ф «07-й змiнює курс» 11.25 Т/с «Сiльський романс» правних посягань – завдання великої 21.00 Х/ф «Друге життя Федора Строгова» 15.25 Концерт «20 кращих пiсень року» ваги, які виконуєте ви, щоб у нашій 23.00 Крутi 90-тi 17.55 Х/ф «Любов i голуби» державі панували мир та спокій. ТЕТ 20.00 Подробицi тижня Міліцейська служба складна і не21.00 Х/ф «Самовбивцi» 06.00 Єралаш безпечна. Але мужність і стійкість не 23.05 Х/ф «Фанфан-тюльпан» 07.00, 09.00 Мультик з Лунтiком менш необхідні, коли треба не поступитися совістю, залишитися ві07.40 Малята-твiйнята рним закону. ICTV 08.00 Телепузики Приємно відзначити, що працівники органів внутрішніх справ де06.20 Свiтанок 08.35 Байдикiвка монструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і 07.10 Квартирне питання 09.55, 10.20, 11.20, 13.00 М/ф здоров’я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сум08.05 Анекдоти по-українськи 14.25 Т/с «Моя прекрасна няня» лінно виконують свій громадянський обов’язок. 08.40 Дача 15.00 Х/ф «Бандитки» Переконаний, що завдяки відповідальному ставленню до службових 09.15 Дивитися всiм! 16.55 Х/ф «Няньки» обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з 10.25 ОлiмпiЛяпи 18.50 БарДак боку суспільства працівники міліції з честю виконають поставлені за11.30 Козирне життя 19.30 Одна за всiх вдання із зміцнення законності і правопорядку в Україні. 12.00 нший футбол (I) 19.55 Вiталька У день цього свята щиро зичу вам високих професійних здобутків у 12.30 Наша Russia благородній справі – служінні українському народу. Висловлюю щиру 13.00 Х/ф «Особливостi нацiонального по- 21.25 Дайош молодьож! 22.15 Слава зi Славєком Славiним вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю, лювання» бажаю і надалі мужності, витримки й наснаги, нехай удача та професій15.00 Х/ф «Особливостi нацiональної 22.25 Х/ф «Великий Стен» ні успіхи будуть вашими постійними супутниками в житті. Чернігів риболовлi» Щастя вам та вашим родинам, міцного здоров’я, невичерпних духов17.05 Х/ф «Особливостi нацiонального полю- 08.00, 21.50 По суті них сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але вання в зимовий перiод» 08.10 Діалог з владою такій потрібній людям службі. 18.45 Факти 08.20, 22.00 Ясна справа Р.Р. КУРАМШИН, начальник Прилуцького МВ УМВС 19.45 Останнiй герой 2. Фiнал 08.35 Удосвіта України в Чернігівській області, підполковник міліції. 21.15 Х/ф «Наша Russiа: Яйця долi» 09.00 Дивовижний калейдоскоп 23.05 Х/ф «Супергероїчне кiно» 09.30 Легко і просто 09.40 Іноземна для дітей 12.00 Д/ф «Строката стрiчка. Леонов Євгенiй» 10.00 Навколо свiту 5 канал 09.50, 12.15, 22.10 Музичний калейдоскоп 13.00 Д/ф «Строката стрiчка. Iсторiя фiльму 11.00 Гра в слова i не тiльки 06.30, 18.40 Київський час 10.00 Абетка здоров’я «Д’Артаньян i три мушкетери» 12.00, 19.30 сторичнi хронiки з М. Сванiдзе. 06.45, 07.10, 08.25, 18.55, 23.35 Час спорту 14.00 Х/ф «Перша кiнна» 1954 р. Г. Маленков (I) 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 10.25 Урок… для батьків 16.45 Х/ф «За два кроки вiд «Раю» 13.00 Здорове життя з . Трухачовою (I) 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 23.00 10.50 Х/ф «Снігуронька» 12.25 Х/ф «Діамантова рука» 13.30 Дiлова кухня 18.30 Х/ф «Дiй за обставинами!» Час новин 14.00 Музично-інформаційна програма 20.00 Х/ф «Без термiну давнини» 14.30 Цивiлiзацiя. Отець Кадило 07.20, 08.15, 22.25, 23.20 Бiзнес-час «Телевізор» 17.00 Сiм чудес України 21.50 Х/ф «Перехоплення» 07.30 Клуб 700 15.00, 18.00 ТРК «Новий Чернігів» 18.15 Цивiлiзацiя. Стан душi 23.35 Х/ф «Розслiдування» 08.30 Феєрiя мандрiв 16.00 Від щирого серця 20.30 Пiдсумки з Вахтангом Кiпiанi 09.10 Вiкно до Америки К1 17.30 Чернігівська ліра 21.30 Лекцiї i подiї 09.35 Велика полiтика 06.00 Ранок на К1 20.00 Телеоб’єктив 23.30 Великi iсторiї кохання ХХ столiття. 10.10 Технопарк 07.30, 08.00 М/ф 20.10 Фабрика ідей Дуглас Фербенкс i Мерi Пiкфорд 11.20 Трансмiсiя-тест 09.40 Х/ф «Класний мюзiкл 2» 20.45 Вечірня казка 12.10 Життя цiкаве ОРТ Украина 11.50 Х/ф «Родина напрокат» 21.00 Програма «Тиждень» 13.15 Мотор 06.00, 10.00, 12.00, 15.00 Новости 13.45 Х/ф «Бум 2» 22.35 Х/ф «Джентельмени удачі» 14.20 Гра долi 16.00 Щоденник вагiтної 06.15 Х/ф «Земля Санникова» Прилуки 15.15 Машина часу 16.25 Пороблено в Українi 07.55 Х/ф «Операция «С Новым годом!» 16.15 Фактор безпеки 06.00, 12.00, 20.30, 22.30 ТОНІС 10.10 Пока все дома 18.00 Розсмiши комiка 17.15 Палата 09.00, 11.00 Підсумки 11.05 Братья и звезды 19.00 КВН-2012 17.30 Новини Київщини 09.30, 11.30 Актуальне інтерв’ю 21.40 Т/с «Надприродне» 12.15 Х/ф «Бедная Саша» 18.15 Вiкно в Європу 10.00 Дитяча сторінка 14.10, 15.15 Х/ф «Новогодний детектив» К2 19.30 РесПублiка з Анною Безулик 10.30, 20.00 Православний календар 16.40 Х/ф «Берегись автомобиля» 06.15 М/ф 20.50 Тема тижня 16.00 Музична мозаїка 18.35, 22.10 Церемония вручения народной 07.40 Бебi-бум 21.00 Час: пiдсумки тижня 19.00, 22.00 Запитай у влади премии «Золотой граммофон» 08.30 Квадратний метр 21.40 Час-тайм 19.30 Тема тижня 21.00 Время 09.50 Все моє 22.00 Територiя закону 20.20 Літературна Прилуччина 23.40 Познер 10.40, 17.40 Давай одружимося! 22.35 Кiно з Янiною Соколовою Тоніс Diva Universal 12.35 Реальна вiдпустка 23.40 Хронiка тижня 06.00 Щоденник для батькiв 07.15 Х/ф «С праздниками ничто не сравнит13.40 Кухарi з Беверлi Хiллз Новий канал 06.30 М/ф ся» 14.35 Енциклопедiя смаку 07.45 Церква Христова 07.00, 11.00, 16.40 80 островiв навколо свiту 09.00 Т/с «Посредник Кейт». «Два Ричарда» 15.40, 18.40 Модний вирок 08.00 Запитайте у лiкаря 07.35, 20.40 Свiтськi хронiки 09.50 Т/с «Посредник Кейт». «Поверить в 16.40, 21.20 Будь по-твоєму 08.25 Будинки мажорiв 08.00 Соцiальний пульс вихiдних мечту» 19.45 Жiночий погляд 09.15, 09.50 М/ф 09.00 Цiкаве кiно. Здрастуйте, Олег ванович 20.20 Формула кохання 10.40 Т/с «Посредник Кейт». «Возвращение 10.15 Кулi (I) домой» 22.20 Спецiя 11.10 Недiльний офiс 10.00 Будь у курсi! 11.30 Т/с «Посредник Кейт». «Ультравинил» 23.25 Позаочi 12.15 Т/с «Щасливi разом» 10.35 Ф-стиль 12.20 Т/с «Посредник Кейт». «Брачный контрКанал «2+2» 15.00 Х/ф «Дюплекс» 11.40 Х/ф «Незнайко з нашого двору» акт» 08.15 Новорiчнi мультфiльми 16.50 Х/ф «Гаррi Поттер i напiвкровний 14.50 За сiм морiв 13.10 Т/с «Посредник Кейт». «Мосты» 10.15 Т/с «Зоряна брама: Всесвiт» 14.00 Х/ф «Рождественский поцелуй» 13.00 Ульотне вiдео поБЕЗКОШТОВНОГО 15.40 Х/ф «Надежды и ожидания Мэри» росiйськи ОГОЛОШЕННЯ 17.20 Х/ф «Ноэль» 14.20 Убойне вiдео. в газету 19.00 Х/ф «Рождественское разбирательНоворiчний випуск ство» 15.00 Шалене вiдео поÏÐÎÄÀÌ ÊÓÏËÞ ÎÁÌIÍßÞ Рубрики 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 українськи - Новорiчна 20.40 Х/ф «Рождественские письма» 22.10 Х/ф «Рождество с большой буквы» НЕПОТРІБНЕ ЗАКРЕСЛИТИ (В ОДНОМУ ТАЛОНІ ПОДАВАТИ ОГОЛОШЕННЯ 20-ка 23.50 Х/ф «Друзья Питера» 17.00 Облом UA. The Best лише В ОДНУ РУБРИКУ та заповнювати розбірливо друкованими літерами) TV 1000 18.00 Профутбол. Кращi ____________________________________________________________________ моменти 06.00 Х/ф «Супружество» 18.40 Помста природи 07.55 Х/ф «За мной последний танец» 09.50 Х/ф «Двойной просчет» 2012 11.45 Х/ф «Мексиканец» 19.30 Нереальнi iсторiї 13.55 Х/ф «Рrаdа и чувства» 20.00 Знай наших 20.30 Угон по-нашому - 15.50 Х/ф «Улыбка Моны Лизы» 18.00 Х/ф «Игры патриотов» краще за 2012 20.05 Х/ф «Пылающая равнина» 21.00 ДжеДАI 2012 22.00 Бiйцiвський клуб - 22.00 Х/ф «Пророк» 23.50 Х/ф «Звездный путь» новорiчний випуск 23.00 Х/ф «Я люблю тебе, ВАШІ ДАНІ TV 1000. Фiлiп Моррiс» (в газеті не друкуються)

КУПОН

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

_____________________________________________ _____________________________________________ _____________________________телефон__________

Прізвище,ім'я __________________________________________________ Адреса________________________________________________________ Телефон _______________________Особистий підпис________________

Мега

06.00 В обiймах смертi 08.00 Суперкораблi 10.00 Мегакатасрофи 11.00 Блакитна РУБРИКИ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ планета 1. Авто-мото; 2. Запчастини; 3. Побутова техніка; 4. Меблі; 5. Будматеріали; 6. 13.00 Top Gear Розп`яття Одяг, взуття; 7. Нерухомість; 8. Гаражи; 9. Робота; 10. Послуги; 11. Музичні інстру- 15.00 16.00 Хрест у менти; 12. Продукти; 13. Різне; 14. Живність; 15. Повідомлення; 16. Знайомства. мистецтвi

Русское кино

07.00 Х/ф «Двенадцатое лето» 09.00 Х/ф «Квартирантка» 11.00 Х/ф «Мой парень - ангел» 13.00 Х/ф «Полный контакт» 15.00 Х/ф «Три женщины Достоевского» 17.00 Х/ф «Снежный человек» 19.00 Х/ф «Аll inсlusivе, или Все включено» 21.00 Х/ф «ПираМММида» 23.00 Х/ф «Ой, мороз, мороз!»

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

РТР Планета

08.20 Утренняя почта 09.00, 12.00, 18.00 Вести 09.15 Смехопанорама 09.45 В мире животных 10.15 Х/ф «Непутевая невестка» 12.15 Вся Россия 12.25 Городок 13.00 Фокус-покус. Волшебные тайны 13.55 Х/ф «Сладкая женщина» 15.55 Х/ф «Отдамся в хорошие руки» 18.20 Х/ф «Во саду ли, в огороде» 22.00 Х/ф «Эта женщина ко мне»

Ностальгия

06.55 Ритмы планеты 08.00 Колба времени 09.00 Кабачок 13 стульев 10.00 До и после... 11.20 Утренняя почта 12.05 Х/ф «Запасное колесо» 12.30, 18.00 Х/ф «Новогодний аттракцион» 14.00 Х/ф «В тринадцатом часу ночи» 15.20 Пока все дома 16.00 Концерт «Веселее жить стало» 17.00 Рожденные в СССР 19.00 Голубой огонек 20.30 Что? Где? Когда? 21.30 Х/ф «Глубокие родственники» 22.00 Международная панорама 22.35 Д/ф «Рина зеленая» 23.10 Счастья вам, люди! 23.40 Х/ф «Мелодия на два голоса»

НТВ Мир

06.00, 08.00, 11.00, 17.00 Сегодня 06.20 Сказки Баженова 06.50 Главная дорога 07.20 Их нравы 08.25 Готовим с Алексеем Зиминым 08.55 Кулинарный поединок 09.55 Квартирный вопрос 11.25 Своя игра. Продолжение 12.10 Золотая пыль 12.45 «Возвращение Мухтара 2». «Спички». «Любитель ремонта» 14.40 Наши 15.30 Т/с «Предатель» 16.25 Александр Журбин. Мелодии на память 17.30 Очная ставка 18.30 Х/ф «Возвращение» 20.20 Метла 21.15 Т/с «Час Волкова». «Юбилей». «Шоу должно продолжаться» 23.15 Х/ф «Кровные братья»

Детский мир

06.00, 08.10, 09.00, 10.00, 11.20, 12.00, 14.10, 15.00, 16.00, 17.20, 18.00 М/ф 07.00, 13.00 Х/ф «Ученик лекаря»

Евроспорт

09.30, 12.15 Биатлон 10.30, 13.00, 16.45, 22.45 Прыжки на лыжах 11.15, 11.45, 14.00, 14.30, 15.30, 19.00, 19.30 Лыжные гонки 20.00 Бальные танцы. Кубок Кремля. Москва (Россия) 21.00 Фигурное катание

MTV-Україна

06.00 Breakfast сlub 10.00 100% MTV 11.40, 23.00 Гаджет-шоу 12.30 Повний фанрш 13.00 Хi i Ха 14.00 Припанкованi 14.20 Удома 14.50 Суперподорожi 15.50 Формула кохання 17.50 Не хвилюйся 19.00 За що тебе люблю 20.00 Open Space 21.00 Тi, що вижили

Феникс + Кино

06.00, 14.00 Т/с «Золотой теленок» 07.00, 15.00 Т/с «Право на счастье» 09.00, 17.00 Т/с «Любовь как любовь» 11.00, 19.00 Т/с «Я - телохранитель. Ошибка в программе» 12.00, 20.00 Т/с «Евлампия Романова 13.00, 21.00 Т/с «Брак по завещанию. Возвращение Сандры» 22.00 Т/с «Всегда говори всегда 8»

TV XXI

08.00, 16.00 Х/ф «Пропала маленькая девочка» 09.35, 17.35 Х/ф «Коко Шанель» 11.25, 19.25 Х/ф «Сладкая жизнь» 14.20, 22.20 Х/ф «Мисс Петтигрю живет сегодняшним днем»

Совершенно секретно

07.05 Частный сыск 07.45 Д/ф «Обыкновенная история» Евгения Евстигнеева» 08.15, 09.45, 12.15, 19.45 Двойной портрет 09.05 Д/ф «Ататюрк. Стратегия жизни» 10.15 «Диагноз «невменяем» 11.05 «Дело Соколова. За что расстреляли директора «Елисеевского»? (16+) 11.45 Тайны экстрасенсов 13.05 «Экономический прогноз-2013». Евгений Гонтмахер 14.15 Д/ф «Тайны Юрия Гагарина» 15.05 «Космическая реформа» и развитие коммерческой космонавтики в России» 16.15 Острова 17.05 «Юрий Шевчук: «Мне важно, что будет с Родиной и с нами» 18.15 Д/ф «Максим Суханов. Разговор от первого лица» 19.05 Альдо Моро. Чисто итальянское убийство 20.15 Д/ф «Шансон по-русски» 21.05 «Круглый стол». «Список «неэффективных вузов» 22.15 Кинохроника 23.15 Все есть фантастика или история фантастического

Наше любимое кино

TV

06 00 Х/ф «Золотая 06.00 З цепь» 08.00 Х/ф «Женитьба» 10.00 Х/ф «Алиса и Букинист» 12.00 Х/ф «Шаг навстречу» 13.30 Х/ф «Белое проклятье» 15.00 Х/ф «Время для размышлений» 16.30 Х/ф «Она с метлой, он в черной шляпе» 18.00 Х/ф «Карьера Димы Горина» 20.00 Х/ф «Башмачник» 22.00 Х/ф «Неизвестный»

РЕН-ТВ

07.00 Легенды СССР 08.00 Советский спорт 09.00 Легенда о советской очереди 10.00 Советская мода 11.00 Квартирный вопрос 12.00 Советские праздники 13.00 Наше счастливое детство 14.00 Советская эстрада 15.00 Советское кино 16.00 Рождение и смерть советской колбасы 17.00 «Специальный проект: «Новый год порусски». «Новогодние фильмы» 18.00 «Тайны «Голубых огоньков» 19.00 Обратная сторона Нового года 20.00 Корпоратив по-русски 21.00 Звездный Новый год 22.00 Х/ф «Греческая смоковница» 23.50 Х/ф «Паприка»

Discovery Science

07.00, 14.45 Discovery 07.50 Апокалипсис 2012 г. (16+) 08.40, 16.00 Сумасброды, 1. (12+) 08.43 Помешанные на трюках 09.40 Рукотворные чудеса 10.30, 18.40 Популярная наука 11.20, 17.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом 12.10 Мегамир 13.00 Техноигрушки, +) 13.50 Десять способов 15.35 Движение - все!, +) 16.03 Дело техники!, +) 17.50 Соревнования на свалке 19.30, 23.40 Роботы-гладиаторы 20.20 Тыквометание 22.00 Летающие наковальни. (12+) 22.50 Большие опасные ракеты 2011 г. (12+)

Discovery Channel

06.00 Молниеносные катастрофы 06.55 Новый мир 07.50, 13.20, 22.00 Сквозь кротовую нору с Морганом Фрименом 08.45 Как это устроено? 09.10 Как это сделано? 09.40 Речные монстры 10.35 В поисках суперлюдей 11.30 Грязная работенка в Австралии 12.25 Парни с пушками 14.15, 23.00 Настоящие аферисты 15.10 Грязные деньги 16.05 Мастера выживания 17.00 Почему? Вопросы мироздания 20.00 100 величайших гаджетов со Cтивеном Фраем 21.00 Природа человека

Телеклуб

19.00 Т/с «Москва. Три вокзала 4» 20.00 Т/с «Агент особого назначения» 21.00 Т/с «Мент в законе 3» 22.00 Т/с «Эра Стрельца» 23.00 Т/с «Крот»

RTVi

06.00 Сканер 07.00, 09.00 М/ф 08.00 Х/ф «Новогодние приключения Маши и Вити» 10.00 Х/ф «Происшествие, которого никто не заметил» 11.50, 16.20 Мегаполис 12.00 Страна и люди 13.00, 23.30 Х/ф «Удачи вам, господа!» 15.00 Т/с «Автобус» 16.00 Арт-навигатор 16.30, 23.00 «Русский акцент» с Е. Мещеряковой. «Жизнь собачья» 18.00 Грани Недели 19.00 Мистификаторы. Продать ужас Амитивилля 20.00 Нью-Йорк 21.00 Удиви меня

Наше новое кино

06.15 Х/ф «Новогодний брак» 08.15 Х/ф «Четыре таксиста и собака» 10.15 Х/ф «На всю жизнь» 12.15 Х/ф «Жить» 14.30 Х/ф «Ржевский против Наполеона» 16.15 Х/ф «Ярослав. Тысячу лет назад» 18.15 Х/ф «Ночь закрытых дверей» 20.15 Х/ф «Четыре таксиста и собака 2» 22.30 Х/ф «Руд и Сэм»

Карусель

06.15 Мы идем играть! 06.30 Подводный счет 06.50, 10.30, 11.55, 14.00, 15.00, 15.45, 17.30, 18.00, 23.50 М/ф 07.10 Х/ф «Тигры на льду» 08.30 Волшебный чуланчик 08.50 Мультстудия 09.20 Жизнь замечательных зверей 09.55 За семью печатями 10.40 Funny English 10.55 Олимпийцы 11.25 «Бериляка учится читать». Слоги 11.40 Пора в космос! 12.10 Вопрос на засыпку 12.50 Х/ф «Снежная сказка» 14.45 Фа-Соль. Мастерская 15.20 Давайте рисовать! 16.10 Х/ф «Волшебное серебро» 17.35 В гостях у Витаминки 18.25 Почемучка 18.45 Спокойной ночи, малыши! 18.55 «НЕОкухня». Новые свойства соли 19.10 Копилка фокусов 19.35 Навигатор. Апгрейд 20.05 «В гостях у программы «Спокойной ночи, малыши!» 21.35 Х/ф «Властелины шторма»


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó

ДЕВЯТЬ СПОСОБОВ НЕУДАЧНО ЖЕНИТЬСЯ Е

сли подсчитать количество разводов в мире, то получится, что из ста вступивших в брак пар, пятьдесят приходят к решению, что их стремление быть вместе оказалось ошибкой. Мы не говорим здесь о тех, кто, не испытывая от семейной жизни удовлетворения, упорно не хочет в этом признаться. Неудача в браке свидетельствует, прежде всего, о том, что молодые люди изначально сделали неправильный выбор. Конечно же, существует бесчисленное множество способов неудачно жениться. Рассмотрим лишь самые характерные, самые типичные из них. Способ первый Недостаточно просто говорить ей о Заметив в девушке негативные своей любви. Необходимо постоянпроявления, вы не расцениваете но оказывать ей знаки внимания. это, как препятствие для брака – в Способ четвертый расчете на то, что, выйдя замуж, Вы делаете девушке предлоона изменится. Что ж… Как сказал жение, не выяснив, совпадают ли один мудрый человек, «каждый моваши интересы и жизненные цели. жет реально рассчитывать, что со Существует три основных условия, временем тот, кто живет с ним ряпри которых длительное общение дом, изменится; только пусть имеет между людьми не превращается в в виду: перемены произойдут, но… к тягостную обязанность: худшему». Золотое правило: никог● Духовная совместимость. да не женитесь, если какие-либо ду● Наличие общих интересов. шевные качества, свойства характе● Общность (как минимум, сходра, стиль общения с окружающими в ство) жизненных целей. вашей избраннице вас не устраиваПрежде чем вступить в брак, слеют. В противном случае, вы должны дует убедиться, что вы и ваша побыть уверены, что сумеете смиритьтенциальная невеста имеете сходся с ее недостатками и восприниные взгляды на жизнь. Если это так, мать ее такой, какая она сейчас. между вами, скорее всего, возникСпособ второй нет глубокая духовная связь. ВзаВы уверены, что самое важное в имопонимание в семейной жизни браке, как принято теперь говорить обеспечит вам возможности даль– «химия» (это понятие можно опренейшего духовного роста.

вы эту девушку как близкого друга? Ответив на эти вопросы, вы сможете принять окончательное решение: жениться на ней или не жениться. Способ седьмой Выбрав потенциальную подругу жизни, вы не открываетесь ей до конца. В современном мире бытует пословица: «отношения надо продолжать, а не выяснять». На мой взгляд, это неправильно. Просто необходимо говорить о том, что вам мешает в ваших отношениях. Это – единственная возможность оценить, насколько позитивно ваше общение. В долгой совместной жизни вас ожидают не только радости. Еще никому не удавалось избежать сложных, непредвиденных ситуаций. Прежде чем принять решение, важно знать, насколько вы способны прийти к соглашению, которое послужит на благо обоих супругов. Никогда не бойтесь говорить подруге о том, что вам неприятно в ее поведении. Прямодушие в этих вопросах, кстати, даст вам шанс понять, насколько вы перед ней уязвимы. Определить, можете ли вы сосуществовать и работать вместе. Способ восьмой Вы чувствуете себя несчастным и одиноким. Вы недовольны собой и своей жизнью. Ваше решение

11

Пять правил чаепития Крепкий чай полезен только при расстройстве пищеварения. Для ежедневного использования рекомендуется пить зеленый чай. Чай избавляет от головных болей и усталости, хорошо утоляет голод, облегчает самочувствие во время жары, снимает стресс и тревоги, способствует перевариванию жирной пищи, выводит из организма яд, шлаки и токсины. ♦ Не пейте зеленый чай чаще, чем три раза в день. Зеленый чай очень популярен во всем мире, потому что очень полезен. В нем больше полезных веществ, чем в черном. Напиток защищает от раковых заболеваний, улучшает работу сердечно-сосудистой системы. Но в больших количествах может навредить, как и кофе. ♦ Не запивайте чаем лекарства. Использовать чай для быстрого проглатывания таблеток вредно. Танины, содержащиеся в напитке, при взаимодействии с компонентами многих препаратов образуют осадок. От этого страдает печень и желудок. Сочетание лекарств и чая может также плохо повлиять на сердце. В частности, это касается азотсодержащих препаратов: папаверина, кодеина, кофеина, эуфиллина, сердечных гликозидов. В некоторых случаях чай, как и кофе, тормозит действие лекарств, в других – усиливает эффект. ♦ Зеленый чай несовместим с некоторыми типами лекарств: аденозином, аспирином, бета-блокерами, эфедрином, литием, фенилпропаноламином. ♦ Не пить вчерашний чай. Он невкусный, холодный и раздражает оболочку желудка. Так же не стоит пить слишком горячий чай, крепкий и тот, что очень долго настаивался. Крепкий чай полезен только при расстройстве пищеварения, но не стоит пить больше, чем полчашки. ♦ Не пейте чай на голодный желудок и непосредственно перед едой. Это нарушит процесс пищеварения. Нельзя чаем запивать обед или ужин. Между приемом пищи и чаепитием лучше сделать паузу до 20 минут.

Переутомление: методы борьбы

Предлагаем несколько советов, как избежать хронической усталости. 1. Находите время для похода в спортивный зал или бассейн. Достаточно это делать раз-два в неделю. 2. У вас должно быть увлечение, хобби. Все что угодно, лишь бы это занятие отвлекало от работы и житейских проблем. 3. Общайтесь с друзьями, заводите новые знакомства. 4. Используйте техники расслабления. Это могут быть аутогенные тренировки, дыхательные гимнастики, практика йоги и цигуна. 5. Массаж отлично расслабляет и снимает стресс. 6. Откажитесь от сильнодействующих медикаментов – снотворных и успокоительных. Лучше выпивайте на ночь настои трав или теплое молоко. 7. Откажитесь от алкоголя и курения – ничто не должно раздражать вашу нервную систему. делить как безотчетное влечение друг к другу, когда молодые люди, общаясь между собой, ощущают себя комфортно). Все остальное, как вам представляется, не имеет значения… В самом деле, взаимная «химическая реакция» способна разжечь бурное пламя. Но будьте осторожны с синдромом влюбленности. Он может оказаться лишь сексуальным влечением. Чтобы проверить серьезность своих намерений, вам придется заставить себя внимательно исследовать «объект». Постарайтесь узнать, что важнее для вашей подруги: поступить правильно или так, как ей удобно? И обязательно задайте себе очень важный вопрос: хочется ли вам иметь от этой девушки детей? Устроило бы вас, если ваши дети будут на нее похожи? Спросите себя: можете ли вы на нее положиться? Способ третий Вы выбираете невесту, не понимая, что именно нужно женщине. Если это так, вы рискуете, женившись, вскоре разочаровать супругу. Приняв решение создать семью, вы должны осознать, что эмоциональный мир женщины принципиально отличается от мужского. И сориентировать себя на то, чтобы научиться по-настоящему уважать жену и доставлять ей радость. Это – непростая задача. Здесь нужен индивидуальный подход. Но помните: каждая женщина, без исключений, мечтает быть любимой и нуждается в подтверждении супружеских чувств.

Способ пятый Вступая в брак, вы так и не удосужились задать себе очень важный вопрос: испытываю ли я к своей избраннице чувство уважения? Этот вопрос не так прост, как может показаться. Ибо уважение легко спутать с обожанием, восхищением. «Я ее уважаю» и «она произвела на меня впечатление» – понятия, лежащие в разных плоскостях. Впечатление может произвести «Мерседес». При этом, совсем не обязательно, что хозяин такой шикарной машины вызовет в нас чувство уважения. Во всяком случае, совсем не потому, что ею владеет. Собираясь жениться, важно быть уверенным, что восхищаешься личными качествами невесты. Спросите себя: можете ли вы доверять ей и рассчитывать на нее в трудных обстоятельствах? Способ шестой Вы выбираете девушку, в отношениях с которой у вас нет эмоциональной стабильности. Задайте себе несколько принципиальных вопросов. Не приходится ли вам в отношениях с потенциальной невестой играть неестественную для вас роль – только чтобы ей понравиться? Как она отреагирует, если вы будете самим собой? Чувствуете ли вы себя в ее обществе комфортно? Не испытываете ли вы каких-либо трудностей, если у вас возникает желание поделиться с ней чем-то сокровенным, чем-то таким, о чем вы не станете разговаривать даже с хорошими знакомыми? Воспринимаете ли

жениться связано с надеждой, что атмосфера семьи избавит вас от тяжких ощущений. Имейте в виду: брак тут не поможет. Не решит ваших эмоциональных, психологических проблем. Ибо они – внутри вас. Постарайтесь справиться с ними до женитьбы. Научитесь довольствоваться малым, радоваться любому, пусть незначительному, успеху. Если вы почувствуете себя счастливым, будучи холостяком, это ощущение станет основой семейного счастья в будущем. Способ девятый Вы женитесь, ибо вам льстит ощущение, что понравившаяся вам девушка демонстрирует зависимость от вас. Но знайте: это – слишком зыбкий фундамент для семейного счастья. Стремление к зависимости не предвещает ничего хорошего. Ведь это нередко означает, что человек лишен воли, не привык действовать самостоятельно и не умеет принимать решения. Такое эмоциональное устройство личности допускает любую зависимость. Вчера она полностью полагалась на родителей, сегодня отдает себя в ваши руки. И никто не знает, что будет завтра… Расчет, что девушка с таким характером «раствориться» в вашей сущности – весьма распространенное заблуждение. Чтобы супруги стали единым целым, необходимо, чтобы каждый из них был личностью – с собственными суждениями о жизни, с собственными жизненными принципами.

Опасен не стресс, а неправильная реакция на него

Вопреки распространенному убеждению, стресс не вызывает проблем со здоровьем. Заболеет человек или нет, зависит от его способа реагировать на стресс. А это под нашим контролем. Согласно исследованию американских ученых, реакция на ежедневные трудности может предсказать состояние здоровья на 10 лет вперед. Люди, которые сильно переживают и никак не могут забыть о своих проблемах, чаще страдают от хронических заболеваний. Ученые опросили 2 тыс. человек о том, что случилось с ними за последние 24 часа. Исследователи интересовались, как прошел день участников эксперимента, какое у них было настроение и столкнулись ли они со стрессовыми ситуациями. Кроме того, ученые провели анализ слюны, чтобы определить уровень кортизола – гормона стресса. Через 10 лет исследователи оценили состояние здоровья опрошенных людей. Оказалось, что те из них, кто сильно переживал и продолжал думать о неприятностях после того, как ситуация завершилась, чаще имели проблемы со здоровьем. Люди, которые быстро забывали о своих трудностях, болели намного реже. Авторы исследования в шутку сравнили данный тип личности с тефлоновыми сковородками. Стресс к ним «не прилипает». И даже если с ними днем случилось что-то неприятное, вечером они уже могут пребывать в хорошем расположении духа. Поэтому не принимайте близко к сердцу свои проблемы, и вы будете здоровы.


¹ 51 (978) ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ 2012 ðîêó

12

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПРИЙОМ ПРОВОДИТЬ

У каждого свой рецепт счастья. У меня на потолке написано: завтра сажусь на диету! Каждое утро, просыпаясь, вижу эту надпись и думаю: хорошо, что завтра, а не сегодня.

имена тех, кто тебе ставит палки в колеса, чтобы не забыть им отомстить потом? - Что за глупости! А кто, ты говоришь, тебе это сказал?

- Официант, что эта муха делает в моем супе? - Молится. - Вы что, издеваетесь? Унесите, я не буду это есть. - Вот видите, ее молитва была услышана.

Взрывное устройство можно приготовить из чего угодно. Из жены, например. Достаточно сказать: - Дорогая, я пропил всю зарплату.

* * *

* * *

Заключенный рассуждает: - Какая все-таки странная вещь закон: меня посадили за то, что я украл буханку хлеба, и теперь им приходится выдавать мне по буханке в день бесплатно.

* * *

- Висит груша, нельзя скушать. Что это? - Загадка?!

* * *

- У вас такие красивые фотографии, наверное, у вас хороший фотоаппарат! - У вас такой вкусный борщ. Наверное, у вас отличные кастрюли!

* * *

Звонок администратору гостиницы: - Мне мешают свет в комнате и вода в ванной журчит. Как это выключить? - Видите ли, у нас гостиница типа «всё включено»....

* * *

В магазине: - Извините, у нас нет сдачи. Возьмите 5 жвачек с Микки Маусом. - Я вам ребенок, что ли?? Дайте с Терминатором...

* * *

-Ты где планируешь провести отпуск? - В обществе своих четвероногих друзей. - У тебя есть собаки? - Нет. Диван и телевизор.

* * *

- Правда, что ты записываешь

* * * * * *

Врач – пациенту: - Придется посадить вас на диету. Значит, так: понедельник – яблоки, вторник – отварная рыба, среда – минеральная вода... - Доктор, а можно минералку на понедельник перебросить?

* * *

Они долго плакали, прощаясь, не в силах отпустить друг друга. Он уезжал на десять дней в командировку. Она – к маме. Встреча была еще более бурной: через сутки в Египте на пляже. Вот она, судьба-злодейка!

* * *

- Не подскажешь, что сразу поставить на новый компьютер? - Кактус.

* * *

- По дороге домой встретил старого знакомого. Всё такой же открытый, как и раньше... - Кто такой? - Люк, благодаря которому я год назад сломал ногу.

СВІТЛАНА (у Прилуках з 2000 року)

Мой муж был в запое 7 лет. Я решила пойти к Светлане и дома сделала все, чему меня научила эта удивительная женщина. То, что мне посоветовала Светлана, полностью изменило нашу жизнь. Я уже и не надеялась, что смогу быть счастливой, а муж может любить меня, а не бутылку. Не пьет ни грамма – и не тянет! Молюсь за Светлану и верю, что возвращения к прошлому не повторится. Наталия Сергеевна. Дорогая моя спасительница! Я очень счастлива, что ты мне помогла избавиться от одиночества. Постоянно возле меня было много мужчин, но к настоящим отношениям не доходило. После встречи с Светланой прошел лишь год, а я уже вышла замуж, родила двойню – даже не верится, что еще совсем недавно я была одинокой! Люба.

В какое-то мгновенье моя жизнь дала трещину – я остался один у разбитого корыта. Жена меня бросила, магазин пришлось продать за долги, начал выпивать. Пошатнулось здоровье. Но после Светланиной работы со мной все мои беды остались далеко позади. У меня появился интерес к жизни, бросил пить, открыл новый магазин, появилась любимая женщина. Светлана, огромная благодарность за все, что вы для меня сделали. Роман Алексеевич. В нашем сельском хозяйстве происходило что-то необъяснимое – болело и дохло хозяйство. Мой муж, который постоянно работал, резко начал болеть и слабеть. Я тоже постоянно болела. После того как я обратилась к Светлане, выяснилось, что наши соседи имеют непосредственное отношение в наших бедах. Мы довольны, что имеем надежную защиту в лице Светланы. А еще мы очень счастливы, что все так хорошо закончилось… Ирина Федоровна.

Світлана чекає вас з 10.00 до 14.00 20, 21, 22, 23 грудня 2012 року за адресою: м. Прилуки, міський Будинок культури (вул. Ю.Коптєва, 28). Будуть реалiзовуватись методичнi посiбники, амулети, фотографiї. Цiна 20 грн. Світлана працює згідно зі ст. 42, 43 Господарчого кодексу України. Реєстраційне свідоцтво№ 522556.

ИНТЕРЕСНАЯ ПЛАНЕТА

В ФРАНЦУЗСКОЙ ДЕРЕВНИ ЗАРАБАТЫВАЮТ НА ОБЕЩАНИИ ПЕРЕЖИТЬ КОНЕЦ СВЕТА Жители французской деревни зарабатывают на гипотезе о том, что во время конца света выживут лишь те, кто будет находиться на вершине горы Бюгараш, рядом с которой и расположено селение. После того, как эта гипотеза попала в Интернет, в деревню с населением 179 человек ринулись паломники со всего мира. В соответствии с «предсказанием», 21 декабря гора высотой 1.231 метр разверзнется, и из нее появится корабль пришельцев, который заберет с собой всех, кто будет находиться в Бюгараш. Французские власти решили запретить доступ к окрестностям горы, однако туристов это не останавливает. А местные жители решили заработать на ищущих спасения у горы. Так, снять в селении дом можно в среднем за 1500 евро за ночь. Для тех, кто не может позволить себе снять комнату или дом, существует бюджетный вариант: палатку во дворе местного жителя можно разместить за 400 евро за ночь. Кроме того, за 500 евро можно снять небольшой домик в 19 километрах от Бюгараш. Но, согласно «прогнозам», это уже будет за пределами «зоны спасения». Также местные жители наладили торговлю сувенирами через Интернет. По цене 1,50 евро за грамм можно приобрести булыжник со «спасительной» горы, а за 15 евро – бутылочку воды из местного источника, якобы излечивающей от всех болезней. Местные виноделы продают Вино Судного дня. Впрочем, если апокалипсис не состоится, находчивые производители вина будут выпускать напиток под названием Вино выживших.

* * *

Здесь больно? - Больно. - А здесь? - Больно! - А здесь? - А-а-а!!! Больше я вам ничего не скажу!

* * *

Фраза «Ну, за работу!» больше всего радует тогда, когда она – тост.

* * *

Тест. Посмотрите на мышку своего компьютера. Если она чистая – значит, вы женщина. А если грязная, то и черт с ней.

СКАНВОРД Відповіді на сканворд, надрукований у попередньому номері газети

ПОГОДА ×åòâåð, 20 ãðóäíÿ Мінлива хмарність, вночі -14...-12, вдень -12...-10. Ï’ÿòíèöÿ, 21 ãðóäíÿ Мінлива хмарність,, вночі -13...-11, вдень -8...-6.

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ Обласна щотижнева газета. Виходить з 1 квітня 1994 р.

Індекс 40376 Тираж 2850 прим. Рекомендована ціна в роздріб -2,50 грн.

Ñóáîòà, 22 ãðóäíÿ Можливий сніг, вночі -15...-13, вдень -10...-8. Íåäiëÿ, 23 ãðóäíÿ Мінлива хмарність, вночі -13...-11, вдень -6...-4. Засновник - трудовий колектив ПП «Редакція газети «В двух словах». Видавець - ФОП Копачевський О. В. Свідоцтво про реєстрацію ЧГ №352-29 ПР 03.05.2007 р. Замовлення № 1248

Адреса редакції: 17510, м. Прилуки, вул. Ярмаркова, 47, (04637) 5-06-72, E-Mail: wds52@mail.ru wds52@mail.ru,, wds@pl.cg.ukrtel.net

Р/р №26000300315823 Ф-я Чернігівське обл. управління АТ «Ощадбанк», МФО 353553, ЗКПО 14255123

Газета виходить щочетверга. Газета набрана та зверстана в комп’ютерному центрі редакції. Друк офсетний. Обсяг: 3 друкованих аркуші. Газета віддрукована в КП «Прилуцька міська друкарня» Чернігівської обласної ради

Редакція не відповідає за зміст рекламних матеріалів. Думка авторів публікацій може не співпадати з думкою редакції. За якість друку відповідальність несе друкарня. Листування з читачами - тільки на сторінках газети. Рукописи та фотознімки не рецензуються і не повертаються. Редактор Віктор КОПАЧЕВСЬКИЙ.

В двух словах  

Областной еженедельник