Issuu on Google+

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

№1 (980)

Четвер

3

січня

2013 року 2

Електронний варіант газети читайте на сайті priluki.in.ua priluk

в м. Прилуки ) Видається з 1 квітня 1994 року )

Îáëàñíà ùîòèæíåâà iíôîðìàöiéíî-ïîëiòè÷íà ãàçåòà

Ціна – 2,50 грн. ) ) в роздріб

СВІТЛО РІЗДВЯНОЇ ЗІРКИ

Різдво Христове є одним з найкрасивіших та очікуваних християнських свят. У всьому світі, в тому числі й в Україні, Різдво завжди відзначали з особливим благоговінням. Цього дня всюди стоять прикрашені ялинки, символізуючи євангельське древо, горять свічки, подібні до тих, що горіли в Віфлеємському хліві в час народження немовляти Ісуса. Різдвяної ночі діти та молодь виходять на вулиці зі співом колядок. Передує Різдву Святвечір, який ще називають Колядою. Це завершальний день Різдвяного посту, церковний статут передбачає цього дня строгий піст з повним утриманням від їжі «до першої зірки», яка символізує різдвяну зірку, що сповістила волхвам Різдво Христа. Святвечір у християнському світі вважається виключно сімейною вечерею. В цей день в оселях панують спокій, любов і злагода. У старовину стіл посипали сіном, потім стелили скатертину, в центрі столу ставилося блюдо з кутею та інші страви. Досить було і напоїв, як прохолодних, так і міцних. У храмах у ці святкові вечірні години йшло урочисте богослужіння. Коли годинник бив опівніч, всі обмінювалися подарунками, вітали один одного, загадували бажання. Адже вважалося, що на Різдво розкриваються небеса і сили небесні виконують все задумане. Але бажання обов’язково мають бути добрими. Різдво Христове завершує сорокаденний Різдвяний піст. Після Різдва наступають святки – 12 днів, протягом яких відзначається свято.

Зверніть увагу!

«Білкозин» запрацює у 2013 році?

Аналізуючи підсумки виконання програми соціального й економічного розвитку Прилук за 9 місяців 2012 року, заступник міського голови Олександр Сивенко назвав ситуацію по нашому місту загалом сприятливою. Спостерігається ріст обсягів виробництва на 102,1%. Це ж саме можна сказати й про Чернігівську область, на відміну від країни в цілому. Завдяки позитивним показникам тютюнової компанії не настільки дається взнаки спад показників на деяких підприємствах. До кінця поточного року прогнозовані обсяги по виробництву на підприємствах повинні виправдати очікувані результати. Виробництво будівельних матеріалів «Керамік-Прилуки» припинило свою діяльність у зв’язку із нестачею замовлень. Щодо хімічної галузі, яка представлена в місті заводом «Пластмас», то обсяг виробництва на ньому скоротився на 20%. Має 4,7 млн. грн. заборгованості завод «Білкозин». З цього приводу відбулося засідання кредитного комітету в Києві. На ньому розглядалося питання подальшої долі заводу «Білкозин». Насамперед йшлося про шлях стагнації чи ліквідації. Рішенням комісії робота на ньому буде відновлена в І кварталі 2013 року або ж повністю припинена. За словами міського голови, не можна допустити останнього, оскільки це завдасть збитків не лише місту, а й державі. Незадовільною є робота фабрики головних уборів «Корона». Кількість виробленої продукції ТОВ «Вербена» скоротилася на 18%, швейної фабрики «Алітоні» - на 26%. У харчовій галузі маємо ріст показників на 8,8%, що є позитивним моментом для області. З 14 підприємств міста за звітний період 2 покращили свої результати діяльності в порівнянні з минулим роком. Покращився і показник з реалізації промислової продукції, де маємо приріст 16,6%. За обсягами будівельних робіт Прилуки займають ІІ місце в області. Продовжує переважати імпорт над експортом. За звітний період 25 малих підприємств розпочали свою роботу, 22 припинили діяльність. Станом на 1 жовтня в Прилуках проживало 58 тисяч 657 осіб наявного населення. За звітний період кількість населення зменшилась на 195 осіб. У місто переїхали 745 громадян, залишили його 648 чоловік. Протягом 9 місяців померло 688 осіб, народилося 396 дітей.

Обережно: сказ! У грудні в Прилуках був зареєстрований надзвичайний випадок. Близько опівночі житель одного з приватних будинків мікрорайону М’ятно-дослідної станції, почувши гавкіт собак, вийшов у двір та побачив, що на вольєри псів кидається єнот. Агресивну тварину було ліквідовано та відвезено на експертизу до санітарно-епідеміологічної служби. Там підтвердили факт захворювання єнота на сказ. За словами начальника відділу з надзвичайних ситуацій Прилуцької міської ради Володимира Бакунова, було проведено вакцинацію свійських тварин і локалізацію вогнища сказу. Прилучанам варто пам’ятати про небезпеку, яку несуть дикі тварини. Найпершою ознакою сказу є їхня агресивність та втрата страху перед людьми. При виявленні підозрілих випадків варто повідомити про небезпеку за номерами: 3-85-53 та 3-86-29.

В Л А Д А

Спорт замість комп’ютера

Інформуючи про виконання регіональної програми «Спортивний майданчик» на 2010-2014 роки, начальник сектору з фізкультури та спорту міської ради Сергій Соколов зазначив, що її головними цілями є створення необхідних умов для заняття молоді спортом та організація її здорового дозвілля, оскільки нині все більше юнаків та дівчат надають перевагу комп’ютеру перед активними формами відпочинку. Крім того, програма має на меті широку пропаганду спорту серед населення та збільшення спортивних майданчиків та споруд у містах. Наразі у Прилуках налічується 14 спортивних майданчиків, серед яких є як добре оснащені необхідним інвентарем, так і імпровізовані. На них займаються не тільки діти, а й дорослі. До облаштування багатьох майданчиків долучаються мешкан-

Передплата-2013

ЗАЛИШАЙМОСЯ РАЗОМ!

Нагадуємо всім нашим читачам, що з настанням Нового року передплатна кампанія на газету «В двух словах» на 2013 рік не закінчується! Наше видання можна передплатити в усіх поштових відділеннях області та в листонош. Тираж газети в роздрібну мережу – обмежений. Тож поспішайте оформити передплату, аби не розлучатися з улюбленою газетою в наступному році. «В двух словах» – ваша надійна подруга та порадниця. Залишаймося разом! ВАРТІСТЬ ПЕРЕДПЛАТИ: - на місяць 9,73 грн.; - на три місяці 28,59 грн.; - на півроку 55,53.; - на рік – 109,86 грн. ці Прилук, комітети самоорганізації населення. Часто саме завдячуючи їм вдається підтримувати спортивні майданчики у мікрорайонах міста в належному стані. Сергій Володимирович повідомив, що за останні роки в Прилуках були збудовані хокейний каток, футбольний майданчик, 2 майданчики з пляжного волейболу та відповідно облаштований спортивний майданчик у мікрорайоні М’ятно-дослідної станції. «При цьому у Плискунівському та Заудаївському мікрорайонах фактично немає жодного спортивного майданчика», - наголосив посадовець.

Тарифи повзуть угору

Як повідомила директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світлана Власенко, у зв’язку з підвищенням мінімальної заробітної плати зросли тарифи на платні соціальні послуги. Їх збільшення незначне – в межах 14, 15, 19 копійок.


2

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

Сесійні нотатки

ЗАРПЛАТИ БЮДЖЕТНИКАМ – НА ПІВРОКУ

27 грудня сесія Прилуцької міської ради ухвалила бюджет міста на наступний рік. «Якщо в минулому році не вистачало 56 мільйонів гривень на зарплату, то в новому бюджеті не вистачає 72,8 мільйонів гривень», - повідомила заступник начальника фінансового управління міської ради Тетяна Костецька, зазначаючи, що працівники бюджетної сфери у 2013 році забезпечені зарплатою у середньому на 5-6 місяців. «Становище дуже критичне й важке, - сказала Тетяна Валентинівна, - тому перед тим, як виносити цей проект рішення на сесію, його розглянули члени виконкому. І виконком вирішив доручити міському голові звернутися до Президента України, голови бюджетного комітету, Міністра фінансів, голови обладміністрації щодо проблеми забезпеченості бюджету на 2013 рік». Як зазначила голова бюджетної комісії Олена Сотніченко, змінити ситуацію на краще може лише створення в Прилуках кількох потужних підприємств на сотні робочих місць з відповідними відрахуваннями до бюджету. «Хоча б трохи покращити стан з виплатою зарплати здатна економія енергоносіїв, оскільки кожна тисяча, десять чи сто тисяч гривень – це гроші, які можна було б спрямувати на зарплату», - запропонувала Олена Михайлівна. Разом з тим, спеціальний фонд міського бюджету, кошти якого можуть бути використані на міські цілі, відкриває певні перспективи для Прилук. За бюджетні кошти у 2013 році планується зробити капітальний ремонт пологового відділення та конференц-залу Центральної міської лікарні, завершити вже розпочаті ремонти кількох її приміщень, відремонтувати амбулаторію загальної практики сімейної медицини по вул. Земській. Також передбачені заміна вікон у школах та ДНЗ, влаштування паркових зон у мікрорайонах Ракитне і 273-й квартал, виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції приміщення гімназії №1, а також капітальний ремонт до-

ріг на суму понад 2 млн. грн. На грудневій сесії міської ради депутати знову повернулися до проблеми руху важковагового транспорту вулицями Прилук. Представник служби ДАІ Андрій Кизим повідомив, що наразі на всіх семи напрямках в’їзду в Прилуки встановлені відпов��дні дорожні знаки. Але через несприятливі погодні умови на об’їзній дорозі Київ-Суми-КрасляниІвківці, якою наразі йдуть машини вагою понад 12 тонн, створюються складнощі для руху транспорту. Визначений же для об’їзду міською радою лівосторонній варіант, за словами заступника міського голови Володимира Назіма, не погодив Чернігівський облавтодор, оскільки запропоновані для об’їзду дороги є дорогами місцевого значення, що сполучають села, вони побудовані в 50-60-х роках минулого століття та мають певні обмеження щодо руху транспорту. Ці дороги підлягають обов’язковому обстеженню комісіями, у складі яких мають бути представники облавтодору, Прилуцької міської ради та сільських рад. «Лише така комісія може дати висновки щодо можливості руху важковагового транспорту по тій чи іншій дорозі», - наголошувалося в листі Чернігівського облавтодору на адресу Прилуцької міської ради. Більшістю голосів («за» - 27) депутати залишили без голови комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, яку досі очолював Владислав Кіча – «у зв’язку з неефективністю організації роботи комісії», - як зазначалося у проекті рішення. Кандидатура нового голови цієї комісії поки невідома. Іншими своїми рішеннями депутати припинили шляхом ліквідації КП «Комунальні послуги», затвердили план роботи Прилуцької міської ради на 2013 рік, затвердили міську Програму «Україна починається з Прилук» на 2013-2015 роки, вирішили нагальні земельні питання. Вікторія КОВАЛЬЧУК.

Наша пошта

Зима святами багата

20 грудня у гімназії №5 для учнів 4 класу працівниками бібліотеки була проведена година народознавства «Зима святами багата». Мова йшла про свята у грудні місяці. Бібліотекар Надія Леута розповіла дітям про народні прислів’я про грудень місяць: «Хоч зима й повертає на мороз, проте сонце вже йде на літо». Як-не-як, а таки спливає з життя ще один рік. Надія Василівна детально описала кожне свято грудня. Учні дізналися, що у свято Введення в Храм Пресвятої Богородиці вважали: хто першим прийде до хати, той буде першим на новий господарський рік. За три дні по Введенні - день великомучениці Катерини. Це свято в народі називається «Катерини», свято дівочої долі. 13 грудня відзначають день Андрія Первозванного, він був одним із перших

учнів Ісуса Христа. В ніч під Андрія хлопці мають найбільші права, навіть за їхні бешкети їм люди вибачають. Та найбільші – Миколаївські свята. Це – Варки, Савки та Миколи. Найулюбленіше свято дітей – святий Миколай. До кожної квартири, будинку, де є діти, святий Миколай заходить непомітним та дарує подарунки. На закінчення діти читали вірші про зиму, про святого Миколая. А на згадку одержали кольорові закладки з молитвою до святого Миколая. А ще від улюбленого святого кожен учень одержав подарунок. Надія ЛЕУТА, бібліотекар міської бібліотеки №2.

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

Пам’яті Миколи Куриленка

ДЗВОНАР ДУХОВНОСТІ НАШОЇ

Покликання, Покликання що стало справою всього життя, спочатку йому наснилося. Ніби десь далеко за містом оглядає старовинний храм, обдертий і поруйнований, але від того не менш величний. І не може відвести очей від нього. Так, це архітектурна перлина нашого краю Густинський Свято-Троїцький монастир. Після того будуть поїздки до нього з друзями, довгі роздуми про нашу бездуховність (Микола виховувався у віруючій робітничій сім’ї) і нарешті стаття в «Правді Прилуччини» - «Врятувати архітектурне диво». Він закликає земляків «подумати, щоб і наші нащадки мали можливість милуватися створеним минулими поколіннями», а не лише захоплюватись древніми єгипетськими пірамідами чи римським амфітеатром. Ця нелегка просвітницька, воістину подвижницька робота і стала сенсом усього життя Миколи Івановича Куриленка. Розпочата справа має успіх лише тоді, коли за думкою, рішенням слідує рух, енергія, дія. А цього в краєзнавця-ентузіаста було хоч відбавляй. І з його легкої руки в 1989 році при заводі «Білкозин» почало діяти неформальне громадське об’єднання із захисту й відродження Густинського Свято-Троїцького монастиря. Він читав лекції на підприємствах, збирав підписи, виступав з трибуни сесії міської ради (в 90-му вперше обраний депутатом і був ним 2 скликання), стукав у всі двері. Як згадував один з його товаришів краєзнавець Євгеній Тимофєєв, Микола сам стояв з корогвою навпроти виконкому, агітуючи за відродження монастиря. «Не всі його розуміли, його турляла міліція, а він стояв – як монумент». Не завжди вдавалося знайти спільну мову і з краєзнавцями, які вказували на окремі неточності чи мовні огріхи в перших роботах. Справді, людиною науки він не став, хоч і склав вступні іспити до Київського університету на «добре» й «відмінно»: не пройшов за конкурсом. Далі з принципу випробовувати долю не хотів, так і лишився народним дослідником, подвижником, фанатом відродження духовного життя рідного краю. Мені, на той час кореспонденту «Правди Прилуччини», не раз доводилось «тримати оборону», пояснюючи: в повному обсязі статтю надрукувати не можемо, газетна площа обмежена. А вже тоді роботи Миколи Івановича за широтою викладу претендували на брошурні об’єми, а то й більше. Тож наривалася на «праведний гнів». Згодом пристрасті влягалися, і ми досягали згоди. Іноді редактор погоджувався на подачу частинами в кількох номерах. Пам’ятаю, разом редагували статтю «Їх убили пострілом у потилицю» про репресованих учителів та священиків Приудайського краю. І я дедалі переконувалась, що «грізний Куриленко» - лише маска, а в душі це добра, небайдужа, вразлива і справедлива людина. До речі, він першим у Прилуках, іще за часів СРСР, заговорив зі сторінок міськрайонки про голодомор в Україні, коли ця тема наглухо замовчувалась. А я, внучка навіки 29-річних діда й баби та племінниця 5-річного дядька (з сім’ї вижив лише мій батько), добиралася по ріллі у свої зниклі з лиця землі Петруші прибирати могили з 33-го. І так до душі припали мені слова Миколи Івановича: «Варто, на мою думку, ввести День пам’яті жертв голоду в Україні». Якими пророчими виявились вони, теж багатьом (кого це не торкнулося) незручні й некомфортні з огляду на ідеалізацію радянського минулого. Якщо лише порахувати теми, що

їх за 35 років співпраці з різними виданнями торкалося перо краєзнавця, вийде величезний список, складений з больових моментів історії краю й країни, нашої духовності, точніше бездуховності. Це і бездоглядність старого міського цвинтаря, і забуті кургани, і перейменування вулиць, й історія його рідного мікрорайону (в народі – Хапки) та іподрому, і прилуцького футболу, і безпека руху… А ще він разом з краєзнавцями та школярами виходив на суботники з упорядкування

забутих могил, їздив будувати житло в Лук’янівці на Київщині для переселенців з Чорнобиля. Лише назване з довгого переліку свідчить про широту інтересів, небайдужість, жагу пізнання і величезну працелюбність. А як радів Микола Іванович, викладаючи краєзнавство учням школи №2, що діти цікавляться історією краю, часто проводив для них екскурсії по визначних місцях. А серед дорослих у нього з’явився послідовник – учитель з Полтавщини. Ось так, весь час у русі, дослідженнях, поїздках, спілкуванні. Та в один момент життя змусило зупинитись, передихнути, сконцентруватись і зосередитися на головному. Тоді він опинився на межі. Неспокійне і вразливе серце не витримало такої напруги і відреагувало аж надто гучно – інфарктом. Двічі його «запускали» після зупинки в інституті Амосова. І таки запобігли, здавалося б, невідворотному, водночас попередивши про небезпеку перевантажень і переживань. А дружині сказали, що йому відпущено до двох років життя. Він же усім своїм гарячим єством заперечив це пророцтво, проживши іще цілих вісім: підтримували віра в Бога і незбориме бажання повідати нащадкам про духовні святині. З 2000 року починає публікувати матеріали про Іоасафа Бєлгородського. За його пропозицією на Спасо-Преображенському соборі встановлюють меморіальну плиту святителю. Тоді ж подає ідею здійснити хресний хід у Замістя до церкви, спорудженої на честь славного земляка. Далі друкує про нього статтю в журналі КиєвоМогилянської академії «Наукові записки». На конференції, присвяченій 385-річчю цього навчального закладу, виступає і він, нетитулований дослідник з народу. І потім йому тиснуть руку професори, академіки, представники діаспори. «Бог направив мене відвідати святі місця», - сказав М. І. Куриленко і це завдання із честю виконав, описавши, по крупинці зібравши дані про церкви, дзвіниці, монастирі не лише нашого Приудайського краю

та Чернігівщини, а й Полтавщини. Працював безпосередньо на місцях, розпитував, фотографував, їздив за власний кошт до архівів Чернігова, Києва, Санкт-Петербурга. І як вінець такої кропіткої праці завдяки фінансовій підтримці небайдужих людей, меценатів залишив нам свої книги «Історія Густинського Свято-Троїцького монастиря», «Спасо-Преображенський собор», «Прилуцьке благочиння: історія, трагедія, відродження», «Свята Чернігівська земля», «Духовні святині на території НіжинськоБатуринської єпархії», «Полтавщина православна». Ним складено 2 мапи розташування церков та монастирів – Чернігівської та Полтавської єпархій. Він був учасником 4-х міжнародних конференцій з релігійних питань і одним із трьох посланців від Чернігівщини на Всеукраїнському соборі УПЦ (1989 р.). Єпископ Чернігівський і НовгородСіверський Амвросій на честь відзначення 2000-річчя Різдва Христового вручив М.І. Куриленку пам’ятну медаль та ікону «Різдво Христове». Понад 30 тисяч кілометрів пройшов і проїхав різними видами транспорту краєзнавець, щоб осягнути весь оцей обшир духовних споруд. І часом не просто йшов, а по шию у воді і, тримаючи над головою фотоапарат, аби «вловити» церкву, що разом із селом пішла під воду в час будівництва водосховища. Її можна було побачити, коли вода трохи відступала. І це з його здоров’ям. От як створювались книги. Любов до друкованого слова в Миколи ще змолоду. Подовгу затримувався в бібліотеці міськкому партії, яку очолювала відома в Прилуках і за їх межами шанувальниця красного письменства, а згодом голова клубу книголюбів «Джерело» нині покійна Г. М. Черкасова. Галина Марківна завжди уважно ставилась до молодих, уміла їх навколо себе згуртовувати: радила, вчила, рекомендувала. Пізніше вона разом з чоловіком Іваном Васильовичем не раз бувала в Куриленків удома, знала його друзів. А Микола Іванович із задоволенням подорожував з книголюбами по визначних місцях, ущільнивши для цього свій напружений графік. Таким насиченим, одухотвореним, сповненим благородних устремлінь було життя автослюсаря, згодом водія, а після закінчення гідротехнікуму – інженера-будівельника. Отож не місце красить людину… Гірко нині казати «було». Не віриться, що раптово обірвалося 5 років тому – 6 січня 2008-го, так і не давши змоги все завершити. Це вже робить його родина. Дружина і вірна помічниця Ольга Михайлівна до сторіччя з дня канонізації Іоасафа Бєлгородського та до відкриття йому пам’ятника в нашому місті видала книгу «Іоасаф – святитель прилуцької землі». А син Артур дописав книгу «Історія прилуцького футболу». От вам іще одна, «спортивна» грань різнобічних інтересів М. І. Куриленка, трудівника й життєлюба, який, до речі, в 1966 році був чемпіоном міста з боксу. Через рік після його смерті на будинку по вулиці Київській, де проживав, відкрили меморіальну дошку – об’єднаними зусиллями міської та районної влади, друзів, знайомих, патріотів рідного краю. І перші слова, які прозвучали з вуст ведучої, директора краєзнавчого музею Тетяни Зоць, - «солдат справедливості, ентузіаст, невтомний трудівник». У цьому весь він, невгамовний дзвонар нашої духовності Микола Куриленко. Згадаймо ж його добрим словом. Або без слів – вдячною пам’яттю. Катерина ДУРАС.


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

3

ОТКРЫТОЕ ПИСЬМО ЮРИЮ КОПТЕВУ

Добрый день, уважаемый Юрий Викторович! Как предисловие, прошу Вас набраться терпения и прочитать это письмо. Если Вас не затруднит, дать короткий ответ в разрезе возможных планов начала строительства жилья в Прилуках на 2013 и последующие года. Для меня это столь важно. Спасибо большое. Неоднократно намеревался Вам написать. И вот решился. Не могу оставаться равнодушным к серъезной проблеме, с которой Вы знакомы лучше, чем я, – демографической ситуации в городе Прилуки. Население города с 1993 года уменьшилось с 74000 жителей до 58000. Это при том, что в Прилуках самая высокая средняя зароботная плата в области. А также город является финансовым донором для Черниговской области и Украины, так как перечисляет в бюджет области до 70% налогов, а в бюджет Украины – более 4 млрд. гривень, что составляет почти 1%. Я, Лучак Виталий, мне 35 лет, бывший прилучанин, живу в Полтавской области, но душой и сердцем постоянно нахожусь в Прилуках. И благодаря Интернету знаю о Прилуках все, и все то, что Вы сделали, делаете и будете делать для них. У меня безграничная гордость за то, что у города есть такой патриот, благотворитель и меценат, как Вы. Мне кажется, что в Украине по меценатской деятельности с Вами не может сравниться никто. Это и есть выражение той любви к родному городу и малой родине. То, как Вы любите и живете родным городом, я выразил в стихах к Вам в поздравлении с юбилеем Вашего 50-ти летия (газета «В двух словах» №29 (956) от 19.07.12г). И буду всегда Вам благодарен за то, что Вы делаете для Прилук. Ваши проекты по реконструкции площадей, парков, установки памятников и многое другое стало началом эпохи возрождения нашего города. Осознавая, на сколько Вы занятый человек (строительная деятельность в Москве, а также в Сочи – объекты до Олимпиады-2014), находите время, моральные и финансовые усилия осуществлять проекты в Прилуках. Вы, тот человек с Большой буквы, который в наше время делает историю Прилук. Сейчас, приезжая домой, к матери, и пройдя по центральной и исторической части города, я будто бы попадаю в музей под открытым небом. Вы приучили нас каждый год к новым открытиям. Своим друзьям и коллегам в других городах я с гордостью рассказываю о Вас и о Вашей деятельности в Прилуках и Москве. По отзывам друзей, знакомых, которые приезжали в Прилуки, центральная и историческая часть города после реконструкции по красоте не уступает областным центрам, а в некоторых моментах и лучше. Мне также особенно приятно, что благодаря Вам в ближайшем будущем будет осуществлен проект по реконструкции здания и территории школы №4, которую я закончил в 1994 году. Все эти изменения делают Прилуки культурным центром и способствуют развитию туризма. В 2010 году на День празднования 925-летия основания города я подошел к Вам (рядом был мэр) на Центральной площади, чтоб выразить слова благодарности. Во время беседы мною была затронута тема – реконструкции аэродрома, инициатором которого Вы являлись. Позже в 2011 году по этому вопросу я общался с мэром города. Изучив проект реконструкции аэродрома, инвестиционное предложение и т.д., я представляю значимость осуществления данного проекта для города. Это и рабочие места, и статус, и развитие, одним словом –

будущее. Но не все так просто. По моим предположениям, тормозом в этом вопросе есть изменение политической ситуации в Украине и бездеятельность нынешней власти в Киеве, в частности Кабинета Министров Украины. Так как по словам Беркута на Киев отправлено ни одно письмо с просьбой о содействии. Теперь увидим намерения помочь Прилукам в этом вопросе Рудьковского (выбранного в парламент по 210 округу). Будем надеяться до конца, и рано ставить на этом точку. В 2008 году на стадионе «Спутник» у меня случайно завязался разговор с одним человеком (на вид, лет пятидесяти, со слов знающего Вас лично – одногрупник по Гидротехникуму). Он мне рассказал о намечающихся планах Коптева в Прилуках. Еще тогда прозвучала тема аэродрома, реконструкции дорог на Киев и Нежин, а также строительства многоэтажных домов в Прилуках и Киеве. Было озвучено следующее, так как Ваша компания специ-

нуждаются в первую очередь жители Киева и областных центров. Хотелось бы, чтоб мое желание стало реальностью, и Прилуки были исключением. Привлечь строительную компанию (инвестора) сейчас не так просто. Им нужны гарантии и минимальные риски в периоды нестабильности и кризисов. И я уверен, как и тысячи прилучан, что для Прилук этим гарантом, являетесь Вы – Юрий Викторович. Кому, как не Вам, могут доверится жители нашего города после всего Вами сделанного. На данный момент в Украине существует программа доступного жилья, согласно которой предусмотрено погашение части процентов по кредиту государством. Но без Вас нет шансов осуществить ее в Прилуках. Я завидую городам, в которых побывал и где стройка идет полным ходом – Полтава, Сумы, Чернигов, Тернополь, Ровно, Луцк, Киев, Ивано-Франковск (город, в котором я учился и за-

Отреставрированная площадь Владимира Мономаха – воплощенный проект Юрия Коптева. ализировалась на строительстве элитного и муниципального жилья, которой под силу по новым технологиям возводить дома до 20-ти этажей за год, то вскоре вполне вероятным было начало строительство и в Прилуках. Эта тема не отпускает меня до сих пор. Я неоднократно проводил анализ возможного строительства жилья в Прилуках. Последней каплей в этом вопросе стал бигборд в Прилуках – продажа квартир в жилом квартале «Акварели» города Вишневое под Киевом. Но почему не в Прилуках ? Да, первое это спрос. Второе то, что для любого инвестора выгодно, при одних и тех же затратах на материалы, дорого продать квадратные метры. Мною замечено, что почти в каждом интервью прилукских журналистов с Вами, звучит вопрос о планах жилищного строительства в Прилуках. Пока утвердительного ответа не было. Я прекрасно понимаю, так как Вы, человек слова и все обещанное Вами должно выполняться. В этом году Игорь Курган в интервью озвучил о планах на будущее ПМБК строительства социального жилья. Разрешите мне считать сказанное началом на перспективу. Я не имею ни малейшего права просить, требовать, тем более указывать, но я могу верить, надеяться и ждать. На данный момент в Прилуках очередь на социальное жилье составляет до 3-х тысяч семей. Значит потребность в жилье, а также и строительстве есть. ��мея промышленный потенциал, занятость населения, сравнительно высокий доход горожан есть также шансы и коммерческого жилищного строительства. Но почему-то по объемах строительства в Украине существует предположение, что в жилье

Офіційно

кончил Университет нефти и газа – занимает второе место в Украине по темпах строительства после Киева). Есть исключения по развитию многоэтажного строительства и среди районных центров, таких как Мелитополь, Илличевск, Ялта, Алушта, Южный, Борисполь, Вишневое, Чертков и др. города, некоторые из перечисленных являются меньшими Прилук. (Чертков райцентр в Тернопольской области с населением 27 тысяч, родина моей жены, каждый год в котором сдается в эксплуатацию по 1-2 многоэтажных дома). Глядя на внедренные современные проекты многоэтажного жилья с использованием различных архитектурных разработок захватывает дух. Да, приятно, что в 2009 году в Прилуках был построен 10-ти этажный дом. В планах были намерения продолжать строительство далее, возле стадиона, но на этом так все и прекратилось. При этом презинтационный проект дома выглядел намного лучше, чем построенный. Поэтому, видя Ваши проекты, Юрий Викторович, понимаешь, что у Вас душа настоящего строителя, без преувеличения. Ведь не каждый удостоен звания – лучший строитель года России. Технический прогресс набирает существенные темпы, а за двадцатилетний период независимости Украины Прилуки по многоэтажному строительству практически стоят на месте. Надо город сдвинуть с мертвой точки, дать определенное ускорение, чего и ждут от Вас прилучане. Попытаться разбавить жилые кварталы из «союзных коробок» и ветхих домов современными объектами градостроительства. В городе нет ни одного монолитного или монолитно-кирпичного дома, а также нет

Ляшко вніс законопроект про заборону пенсіонерів на державних посадах Лідер Радикальної партії, позафракційний народний депутат Олег Ляшко підготував проект закону про заборону пенсіонерам обіймати вищі державні посади, повідомляє прес-служба партії. При цьому Олег Ляшко зауважив, що ініціатива зареєструвати у парламенті відповідний документ зумовлена призначенням на посади Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради пенсіонерів, в той час, коли молодь з вищою освітою сидить без роботи і не має можливості приймати участь у розбудові держави. «Я з повагою ставлюся до Володимира Рибака, проте у такому поважному віці він мав би займатися онуками, вирощувати огірки та помідори на дачі. Його час, як і час Азарова, вийшов. Він міг би бути спікером двадцять років тому, але не сьогодні», - зазначив Ляшко. «Прем’єр-міністру України Миколі Азарову вчора виповнилось 65 років. Яка ганьба, що країною керують пенсіонери в той час, коли мільйони молодих дівчат і хлопців не мають роботи й зарплати. Роблю Азарову подарунок на день народження - ініціюю законопроект про заборону пенсіонерам обіймати вищі державні посади», - заявив лідер Радикальної партії.

домов выше 10-ти этажей. На сколько я знаю, на данный момент еще нет утвержденного генерального плана развития города Прилуки, но у меня есть свое видение застройки города. Для выделения земельных участков под жилищное строительство в центральной и приближенной к ней части Прилук не должно быть преград со стороны местной власти, и Вы, как почетный гражданин города, должны иметь авторитетное мнение в этом вопросе, что в свою очередь расширит границы благоустроенной центральной части города. Это целые кварталы, которым нужна модернизация, такие к примеру, как возле и напротив Ивановской церкви, место возле «старого» кинотеатра, вблизи гимназии №1 и УБР, возле милиции, рядом с Андреевским рынком, школой №10, в районе автостанции и др. В современном планировании учитывается застройка привлекательными объектами мест Т-образных дорог (к примеру – торец улицы Николаевской с Садовой, торец улицы Земской с Бособрода), кольцевых дорог (возле автостанции и танка, за мостом на Ракитное), на поворотах дорог (остановка «Горбольница» - старая, напротив педучилища) и другие потенциальные места. Для обеспечения пожаробезопасности домов более 10-ти этажей необходима специальная техника. В этом вопросе, по инициированию местной власти, я думаю должен помочь родной городу завод «Пожспецмаш», а также завод «Строймаш», на котором изготовляют подъемники. Одним словом, все будущие объекты, созданные Вами, могут стать неотъемлемой частью инфраструктуры нашего города. И озвученные Вами в интервью, намерения помочь создать новые предприятия (это рабочие места для тысячи прилучан), и начало строительства социального жилья (вновь рабочие места, развитие строительной отрасли), и возрождение культуры (множество проектов) и продолжение реконструкции центральной части города, и развитие туризма, – все это в комплексе является решением демографической проблемы города Прилуки. И каждый прилучанин видит Ваши бескорыстные намерения изменить ситуацию на лучшее. Чтоб нам действительно не стыдно было пригласить гостей, чтоб нам действительно было что показать и действительно было чем гордиться. И не каждый может осознать, что один человек с помощью своей команды, может поистине творить современную историю ГРАДА. С уважением к Вам бывший житель города, но по прежнему его любящий, ЛУЧАК Виталий. Р.S. Результатом Вашей кропотливой работы есть то, что впервые за последие двадцять лет в городе Прилуки наблюдается прирост населения за счет миграционной составляющей. Это весомая часть Вашей заслуги. И при дальнейшем курсе, которым Вы поведете город, в нем будет жить не только комфортно, но и престижно. Спасибо Вам за самоотдачу и проделанную работу. В свое время после школы больше года отработал на строительстве 9-ти этажного дома с «Аваль-Банком» (СУ-1 г. Прилуки, где 40 лет штукатуром отработала моя мать). За короткое время стройка сильно завлекла, так что до сих пор чувствую тяготение к архитектуре, которая на ряду с современным строительством осталась для меня, как хобби. Но судьба распорядилась по-своему, закинув меня в нефтяную отрасль. Если для осуществления Ваших проектов нужна будет любого типа волонтерская деятельность, я готов ее предоставить.16.11.2012г.

Спорт

Перемоги юних легкоатлетів

Наприкінці року в Броварах (Київська обл.) пройшла зимова першість Чернігівської області серед ДЮСШ з легкої атлетики. Збірна Прилуцької ДЮСШ змагалася зі своїми однолітками 1995-1996 та 1997-1998 років народження. Чемпіонами змагань стали прилуцькі спортсмени Олена Лимар та Дмитро Музиченко, які перемогли в бігу з бар’єрами на дистанції 60м. Срібні та бронзові медалі вибороли Євген Григорьєв, Олена Ращупкіна, Максим Черненко. Всі вони – вихованці тренера Анатолія Ракетського. Інші змагання відбулися в легкоатлетичному манежі Гребінки (Полтавська область), у них взяли участь учні ДЮСШ Полтавської, Сумської, Київської, Черкаської,

Чернігівської областей. Наші юні легкоатлети знову не підвели: призерами змагань стали Олена Лимар, Дмитро Музиченко, Олена Московкіна (вікова група: 19961997 роки народження). Серед спортсменів 1998-1999 років народження медалі здобули: Данило Парфьонов, Євген Івахненко, Олександр Паляниця, Марія Самойленко. Підготували призерів до змагань тренери Анатолій Ракетський, Олена Бобровська, Євген Магульний. Участь вихованців Прилуцької ДЮСШ в обох змаганнях відбулася за фінансового забезпечення управління освіти міської ради. Валерій ФЕДОРЕНКО, директор Прилуцької ДЮСШ.


4

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

День за днем Як нові закони змінять наше життя в 2013 році

З 1 січня вступили в силу відразу кілька важливих документів, які вплинуть і на простих людей, і на бізнесменів. НЕРУХОМІСТЬ Оформляти по-іншому З 1 січня буде створено Єдиний державний реєстр, а реєстрацією майна зможе займатися нотаріус, що дозволить українцям більше не стояти в черзі в БТІ. Зараз продавцям і покупцям нерухомості на вторинному ринку доводиться відвідувати бюро двічі. Схема оформлення прав на житло виглядає так: БТІ проводить технічну інвентаризацію (30 днів) і видає витяги з Реєстру прав власності на нерухоме майно, нотаріуси посвідчують угоду і реєструють її, а потім БТІ за 14 днів реєструє право власності на квартиру. З нового року за БТІ залишаються тільки функції по проведенню техінвентарізаціі, а засвідчувати угоди, реєструвати право власності на квартиру будуть нотаріуси - як державні, так і приватні. Вони стануть самі вносити записи до Держреєстру. Причому реєстрація права власності на житло буде проходити одночасно з посвідченням угоди та видачею документів. Якщо квартира купується в новобудові, забудовник, перед тим як продати об’єкт, повинен зареєструвати його за собою в органах Укрдержреєстру. А далі повторюється процедура реєстрації квартири на «вторинці». Платимо за квадратний метр Податок на нерухомість повинен був набути чинності ще минулого літа, але потім його перенесли на більш безпечний з політичної точки зору період - після виборів. Існуюча редакція документа передбачає сплату збору в залежності від розміру житла. Якщо площа вашої квартири до 120 квадратів, то ви нічого не плат��те. Якщо від 120 до 240 квадратів, то за кожен метр з вас візьмуть 1% від мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня поточного року. У цьому році цей показник - 10,73 грн. Якщо ж квартира більше 240 квадратних метрів, то за кожен метр треба платити вже 2,7% розміру мінімальної заробітної плати, що становить вже 28,97 грн. Для житлових будинків площа оподаткування складає 250 кв. м. У цьому випадку ставка - 1% за квадратний метр. Для будинків понад 500 квадратних метрів - 2,7% за квадратний метр. Правда, є і хороша новина - платити податок доведеться тільки з 2014 року, коли розпочнеться кампанія по сплаті податків за 2013 рік. ДОКУМЕНТИ Паспорти стануть електронними З 1 січня громадяни почнуть переходити на електронні документи. До Єдиного державного реєстру будуть вноситися дані: ім’я, дата народження, стать, дані про батьків, оцифрована підпис, фото. Проект закону передбачає новий паспорт у формі картки, що містить «безконтактний електронний носій». Оформляє і видає паспорт громадянина України розпорядник реєстру. У паспорті буде вказано: назва країни, ім’я, стать, громадянство, дата народження, номер запису в реєстрі, номер документа, місце народження, оцифрована підпис і фото. Також буде змінена форма закордонного паспорта. На правому форзаці книжки в 32 сторінки буде електронний носій. На чип вноситься інформація, яка є в паспорті громадянина України, біометричні дані особи, додаткові біометричні дані і т. д. Основні біометричні дані - це оцифрована підпис і фото, додаткові - оцифровані відбитки пальців. Видавати документ будуть на 10 років. Найбільше критики викликав той факт, що законодавці пропонують перший документ видавати безкоштовно, а за наступні людям доведеться платити. Втім, законодавство може ще кілька разів змінитися. БІЗНЕС Програмістам знизять податки З 1 січня 2013 року і до кінця 2022 будуть діяти пільги для бізнесменів, які зайняті в індустрії програмування. Зокрема, ставка податку на прибуток буде дорівнювати 5% за умови ведення окремого обліку доходів по цьому виду діяльності. Більш того, операції з поставки програмної продукції для таких суб’єктів звільняються від ПДВ. Також передбачені пільги з податку на доходи фізичних осіб (5% за загальним правилом) і єдиному соціальному внеску (36,76%). Для використання пільг суб’єкти зобов’язані пройти реєстрацію і отримати спеціальне свідоцтво. Умовою є відповідність певним критеріям впродовж чотирьох попередніх кварталів, а для нових суб’єктів програмної індустрії встановлюється двохквартальний «випробувальний» період, а ще через 2 квартали їх перевірять на відповідність усім критеріям. Спрощенцями додалися ще дві групи Найголовніша зміна в законодавстві для спрощенців полягає в тому, що буде піднята планка обороту для тих, хто працює на єдиному податку. Якщо зараз максимальний оборот для фізосіб-підприємців обмежується 3 млн. грн., а для юросіб - 5 млн. грн., то з 1 січня 2013 року підприємствам з річним оборотом до 20 млн. грн. також не обов’язково буде користуватися загальною системою оподаткування. Навіть з такими солідними доходами можна залишатися в категорії платників єдиного податку, тобто серед суб’єктів малого та середнього бізнесу. Крім фінансового питання змінився і критерій чисельності персоналу. П’ята група (фізособи) може наймати до 20 працівників, шоста (це вже юрособи) - до 50-ти. Умови сплати податку такі: 10% з доходу або 7% з доходу плюс ПДВ. АВТОБОМІБІЛІ Ставки податків зменшуються Новий рік принесе гарні новини тим, хто часто міняє машини. За новим законодавством дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) протягом звітного (податкового) року одного з об’єктів рухомого майна у вигляді легкового автомобіля та / або мотоцикла, і / або мопеда, не підлягає оподаткуванню ... Тобто в разі продажу власником легкового автомобіля (або мопеда, або мотоцикла) один раз на рік - він звільнений від сплати податку. Якщо ж ви продаєте більше одного транспортного засобу на рік, продавець зобов’язаний буде сплатити податок у розмірі 5% від вартості авто. При цьому вартість машини можна буде визначити двома способами на вибір продавця. Перший спосіб - ціна автомобіля повинна бути не нижче середньоринкової вартості аналогічного транспортного засобу. Середньоринкову вартість транспортного засобу можна буде дізнатися на офіційному сайті органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері економічного розвитку. Другий спосіб - ціна авто повинна бути не нижче оціночної вартості, визначеної згідно з чинним законодавством України. Збір на авто залежатиме від ціни Також нещодавно скасували 3%-ий збір на обов’язкове пенсійне страхування при перереєстрації автомобілів, мотоциклів і мопедів, якщо це відбувається не частіше одного разу на рік. А ось для нових автомобілів при первинній реєстрації ставка пенсійного збору буде залежати від вартості транспортного засобу і становитиме 3%, якщо вона не перевищує 165 прожиткових мінімумів для працездатних громадян (з 1 жовтня 2012 один прожитковий мінімум - 1118 грн.), і 4% - якщо вартість авто еквівалентна 165-290 таких мінімумів. А 5% доведеться платити при перевищенні розміру 290 прожиткових мінімумів. Тобто вартість оформлення автомобілів до 184 470 грн. не зміниться. Якщо вартість авто становить від 184 470 до 324 220 грн., то перша реєстрація подорожчає на 1%, більше 324 220 грн. - Виросте на 2%. Закон також пропонує знизити розмір держмита за нотаріальне посвідчення договорів відчуження транспортних засобів з 1% (для родичів продавця) і 5% (для інших осіб) до 17 грн. і 85 грн. відповідно.

Прямий зв’язок

КОНФЕРЕНЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ СКАЙПУ

Зі зміною часу змінюється й сама людина. Ми починаємо по-новому підходити до вирішення тих чи інших проблем, сприймати явища навколишньої дійсності з іншої точки зору. Старі віджилі методи й способи пізнання світу витісняються новими й оригінальними, не схожими на попередні. Нещодавно в міській центральній бібліотеці відбувся інноваційний незвичайний захід. Він проходив у вигляді скайпконференції, присвяченій 100-річчю з дня народження поета-пісняра, автора більше 20 збірок поезій, текстів понад 100 пісень – Андрія Малишка. Оскільки малою батьківщиною поета є Обухів, то конференція мала назву «Прилуки – Обухів: дорогою пам’яті». Її метою було поглибити знання історії рідного краю серед учнів, студентів, мешканців. На 14 листопада припадала ювілейна дата, яка в Обухові відзначалася на державному рівні. Популярність цієї людини не зменшується серед сучасників навіть через століття. До Прилук Малишко має безпосереднє відношення, оскільки звідси родом його муза й натхненниця Любов Забашта. Їх шлюб тривав близько 14 років. Деякі науковці стверджують, що знаменита «Пісня про рушник» створювалася за її участі. Рушник – символ дороги, щастя й долі, а милозвучно підібрані слова і вміло покладені на музику «Пісні про рушник» облетіли весь світ і стали гімном України. Присутні гості переглянули історію її створення, з’ясувавши тісну співпрацю Малишка і композитора Платона Майбороди. На прямому зв’язку з бібліотекою

знаходились науковий співробітник музею-садиби Андрія Малишка Олена Артюшенко, внучатий племінник поета Сергій Сак, вчитель української мови та літератури однієї з Обухівських шкіл Світлана Рогозіна. Спілкування було приємним і

радісним, оскільки люди добре знаються в своїй справі й досконало володіють відомостями про життя і творчість Андрія Самійловича. Крім того, їм відомі різні грані його талановитої душі. Всі сходяться в тому, що Любов Забашта відіграла велику роль в житті Малишка. Олена Артюшенко розповіла про святковий ювілейний вечір в Обухові. На нього зібралася велика кількість шанованих гостей: представники педагогічного університету ім. Драгоманова, народний депутат України Микола Томенко, поет Дмитро Павличко, поет-пісняр Андрій Демиденко та багато інших. Урочисто звучали пісні Малишка «Вальс», «Стежина», «Ми підемо, де трави похилі», присутні ділилися спогадами про цю чудову людину. Вечір пройшов на одному диханні, зал був переповнений. Сторіччя стало поштовхом для відкриття безмежного і розмаїтого життя Малишка, яке тісно переплі-

тається з життям Любові Василівни. Вона 20 років присвятила упорядкуванню спадщини Андрія Малишка. У Прилуках поет бував у далеких 60-х роках. Науковий співробітник краєзнавчого музею Ірина Біленко принесла речі, які зберігаються в музеї: фото, на яких Малишко із невісткою Забашти, з онуком; записник, зошити, де вона записувала спогади про чоловіка. Її роль неоціненна у збереженні спадщини Андрія Самійловича. У Прилуцькому гуманітарно-педагогічному коледжі вивчають творчість Малишка та Забашти. На конференції були присутні студенти та старший викладач, методист вищої категорії коледжу Наталія Вікторівна Грона. Вона розповіла, що їх шлюбне життя сприяло взаємозбагаченню поетичної творчості. Бути дружиною великого поета – непроста місія, але при цьому самій залишитися автором ліричних збірок – подвиг. Любов Василівна терпіла гарячий запал характеру чоловіка, адже сутністю Малишка був норов батька і правдиве слово матері. На конференції виступив і краєзнавець Анатолій Риженко, який зазначив, що шлях Забашти і Малишка є зразком для наших сучасних поетів, прозаїків та людей, які щиро закохані в поезію. Найближчим часом плануються заходи щодо відзначення 95-ї річниці Любові Забашти. Вони будуть проводитися в її рідних Прилуках, а також Обухові. На завершення конференції дві сторони домовилися про співпрацю і взаємну допомогу в глибшому вивченні й пізнанні талановитого подружжя. Наталія ПОЛТАВЕЦЬ.

Вірте або перевірте

Синоптики дали довгостроковий прогноз погоди на 2013 рік

Вся зима 2012-2013 року обіцяє бути сніжною і триватиме аж до самого травня. Влітку ж спека поб’є всі рекорди. Також експерти відзначають, що в наступні два роки, погода може увійти в свої календарні терміни. Але наслідки спеки будуть відчуватися ще довго. У майбутні 30 років в атмосферу буде випаровуватися більша кількість води з поверхні світового оке-

ану, що провокує інтенсивне переміщення повітряних мас. Це збільшить імовірність частих смерчів і ураганів. Микола Кульбіда, начальник Гідрометцентру України, говорить про складність прогнозування на такий довгий термін. Але, спираючись на статистику минулих років і загальні метеорологічні тенденції, робить припущення про те, що температура взимку-2013 буде вище норми,

хоча можливі і періоди різких і значних похолодань, як це було в минулі зими - з середини січня і до початку лютого. За словами Миколи Кульбіди, тенденція до зростання середньої температури в році на території країни з’явилася ще на початку 1980-х років і не припинилася досі. І особливо яскраво вона проявляється в холодну пору року.

ÊÐÈÌIÍÀË

Знищили речові докази

18 грудня працівники Прилуцького МВ УМВС України в Чернігівській області спільно з працівниками Прилуцького УСБУ та ВДВС Прилуцького МЗУЮ, згідно рішень суду, знищили шляхом спалення 57 одиниць наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів по 38 справах кримінального провадження та адміністративних правопорушеннях.

Загинув у вогні

16 грудня в одному з прилуцьких будинків виникла пожежа, яка забрала життя його 56-річного господаря.

Ймовірною причиною загорання фахівці називають необережне поводження з вогнем власника будинку.

Біда від ожеледиці

Днями медична сестра швидкої медичної допомоги повідомила правоохоронців про надання невідкладної медичної допомоги 47- річній жительці селища Ладан. У жінки діагностували перелом верхньої третини правої гомілки. Зі слів потерпілої, тілесні ушкодження вона отримала з власної необережності при падінні. Р. КУРАМШИН, начальник Прилуцького МВ УМВС в Чернігівські області, підполковник міліції.

УВАГА, ПІРОТЕХНІКА!

Сьогодні одні вже ніхто не уявляє свят, свят особливо новорічно-різдвяних, без петард, салютів, феєрверків. Але ще не всі, на жаль, усвідомлюють, що використання піротехнічних виробів може являти загрозу не тільки здоров’ю, а й життю людей. З метою запобігання протиправним діянням, пов’язаним з виробництвом, зберіганням, перевезенням, торгівлею та використанням піротехнічних засобів, Кодекс України про адміністративні правопорушення було доповнено статтею 195-6. Вона встановлює адміністративну відповідальність за порушення порядку виробництва, зберігання, пе-

ревезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів, що тягне за собою накладення штрафу у розмірі від 35 до 60 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. У разі повторного вчинення особою протягом року дій, що містять склад правопорушення, передбаченого вищевказаною статтею, до правопорушника можуть бути застосовані санкції у вигляді накладення штрафу у розмірі від 60 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією піротехнічних засобів. Прилуцький МВ УМВС України в

Чернігівській області вживає низку організаційно-практичних заходів, спрямованих на попередження і виявлення випадків незаконного розповсюдження, використання та зберігання піротехнічних засобів. Протягом минулого року співробітниками міліції було виявлено факти незаконного розповсюдження піротехнічних засобів. За даними фактами було складено матеріали про адміністративні правопорушення, які в подальшому були надіслані до Прилуцького міськрайонного суду. В. А. Чалий, начальник СОГП Прилуцького МВ УМВС, майор міліції.


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

TV

Понедiлок, 7 сiчня Перший Національний

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00 Ðiçäâÿíi Áîãîñëóæiííÿ 13.00 Ä/ô «Ðiçäâî» 14.00 Ðiçäâÿíèé Âåðòåï 2012 ã. Êðàùå 15.00 Âiêíî äî Àìåðèêè 15.20 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 16.05 Êîíöåðò Ñ. Ðîòàðó «Æèòòÿ ìîº, ëþáîâ ìîÿ» 17.15 Êîíöåðòíà ïðîãðàìà «Æèâè â Óêðà¿íi» 19.00 Ðiçäâÿíèé Âåðòåï- 2013 ã. 20.30 Óðî÷èñòi çàõîäè çà ó÷àñòþ Ïðåçèäåíòà Óêðà¿íè 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.10 Ôåñòèâàëü ðîäèííî¿ òâîð÷îñòi «Ìåëîäiÿ äâîõ ñåðäåöü» 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ñåêóíäà óäà÷i

Канал «1+1»

06.10, 19.30 ÒÑÍ 06.45 Õ/ô «Ðiçäâÿíà ïðèãîäà» 08.25 Õ/ô «Ìîíñòð ó Ïàðèæi» 10.10 Íàéâèäàòíiøi ôîêóñíèêè ñâiòó 11.55 Õ/ô «Ëóñêóí÷èê i Ùóðÿ÷èé êîðîëü» 13.50 Õ/ô «Ñàì âäîìà 4» 15.20 Õ/ô «Ëüîäîâèêîâèé ïåðiîä» 16.50 Õ/ô «Ëüîäîâèêîâèé ïåðiîä 2: Ãëîáàëüíå ïîòåïëiííÿ» 18.35 Ðîçñìiøè êîìiêà 20.00 Íîâîði÷íèé ïàðàä çiðîê ç Ì. Ãàëêiíèì òà Ô. Êiðêîðîâèì 21.30 Õ/ô «Iâàí Âàñèëüîâè÷ çìiíþº ïðîôåñiþ» 23.25 Õ/ô «Ïðèâiò ñiì’¿»

Інтер

06.10, 07.05 Ì/ô 08.30 «Íàäáàííÿ ðåñïóáëiêè». Ê. Ìåëàäçå 10.45 Õ/ô «Ñíiæíèé ÿíãîë» 12.40 Õ/ô «Âå÷îðè íà õóòîði ïîáëèçó Äèêàíüêè» 14.25 Äâi çiðêè. Íîâèé ðiê 16.30 Õ/ô «Âiääàì êîøåíÿò ó õîðîøi ðóêè» 18.15 Âå÷iðíié êâàðòàë 20.00 Ïîäðîáèöi 20.30 Êîíöåðò «À. Ïóãà÷îâà - Ðiçäâÿíi çóñòði÷i» 22.50 Õ/ô «Äiä Ìîðîç äçâîíèòü òðè÷i»

ICTV

06.40 Õ/ô «Ëóíi Òþíç çíîâó â äi¿» 08.10 Ì/ô 10.05 Õ/ô «×àðëi i øîêîëàäíà ôàáðèêà» 12.05 Õ/ô «Òîé ùå Êàðëîñîí» 14.00 Ò/ñ «Ìàéñòåð i Ìàðãàðèòà» 23.45 Õ/ô «Øîó ïî÷èíàºòüñÿ»

5 канал

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 08.35, 18.50, 23.40 ×àñ ñïîðòó 06.50, 07.25, 08.30, 23.45 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.40 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.15, 08.50 Õðîíiêà òèæíÿ 09.15, 13.10, 14.10 5 åëåìåíò 10.30, 11.20, 12.15 ÐåñÏóáëiêà ç Àííîþ Áåçóëèê 16.10 Ìîòîð 17.25  êàáiíåòàõ 18.15 Òåðèòîðiÿ çàêîíó 19.30, 20.10, 21.10 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Ïîäàòêîâèé ùîäåííèê 23.30 Crime news

Новий канал

08.15 Õ/ô «Äåñÿòå êîðîëiâñòâî» 16.50 Õ/ô «Êó÷åðÿâà Ñüþ» 18.45 Õ/ô «×îòèðè Ðiçäâà» 20.10 Õ/ô «Ëàñêàâî ïðîñèìî, àáî Ñóñiäàì âõiä çàáîðîíåíî» 22.00 Õ/ô «Òðè ìåòðè íàä ðiâíåì íåáà»

СТБ

06.05, 16.00 Âñå áóäå äîáðå! 07.45, 18.05 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 09.15 Õ/ô «Êîëüº äëÿ Ñíiãîâî¿ Áàáè» 11.10 Õ/ô «Çàëiçíè÷íèé ðîìàíñ» 13.25 Õ/ô «×îëîâiê ó ìî¿é ãîëîâi» 20.00 Óêðà¿íà

Канал Україна

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20 Õ/ô «Ðiçäâÿíà ïðèãîäà Áåòõîâåíà» 10.45 Õ/ô «Ìiíëèâîñòi êîõàííÿ» 12.20 Õ/ô «Ëþáëþ òåáå äî ñìåðòi» 13.50 Ò/ñ «Ñëiä» 15.15 Õ/ô «Êîõàíåöü äëÿ Ëþñi» 17.10 Ò/ñ «Äæàìàéêà» 18.00 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 21.45 Õ/ô «Ôîðìóëà êîõàííÿ äëÿ â’ÿçíiâ øëþáó» 23.45 Õ/ô «Îé, ìàìî÷êè»

НТН

07.30, 07.40, 07.50 Ì/ô

Вівторок, 8 сiчня Перший Національний

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00, 19.35, 21.25 Ìiñöå çóñòði÷i 10.20, 15.55 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.05 Õ/ô «Ïðî ×åðâîíó Øàïî÷êó» 13.25 Áåíåôiñ Þ. Ãàëüöåâà, Î. Âîðîáåé 16.45 Óêðà¿íñüêà ïiñíÿ 17.15 Êðèì-fest 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.15 Ôåñòèâàëü ïiñíi òà ãóìîðó â Êîáëåâî 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ìàêñèìà

Канал «1+1»

06.25, 19.30 ÒÑÍ 07.00 Øiñòü êàäðiâ 08.05 Õ/ô «Ëóñêóí÷èê i Ùóðÿ÷èé êîðîëü» 10.00 Íàéâèäàòíiøi ôîêóñíèêè ñâiòó 11.45 Õ/ô «Ëüîäîâèêîâèé ïåðiîä 2: Ãëîáàëüíå ïîòåïëiííÿ» 13.20 Õ/ô «Ìié õëîïåöü - ÿíãîë» 15.15 Õ/ô «Iâàí Âàñèëüîâè÷ çìiíþº ïðîôåñiþ» 17.05 Íîâîði÷íèé ïàðàä çiðîê ç Ì. Ãàëêiíèì òà Ô. Êiðêîðîâèì 18.35 Ðîçñìiøè êîìiêà 20.00 Õ/ô «Íîâîði÷íèé äåòåêòèâ» 22.00 Õ/ô «Ìiöíèé ãîðiøîê»

Інтер

06.50 Õ/ô «Ðiçäâÿíi êàíiêóëè» 08.25 «Íàäáàííÿ ðåñïóáëiêè». Â. Äîáðèíií 10.50 Õ/ô «Âåñiëëÿ â Ìàëèíiâöi» 12.35 Ò/ñ «Íîâîði÷íèé ïåðåïîëîõ» 16.15 Êîíöåðò «Ãóìîð FM íà Ïåðøîìó» 18.15 Õ/ô «Áóäèíîê äëÿ äâîõ» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.25 Ò/ñ «Äiëüíè÷íèé» 22.05 Õ/ô «Ìiñiÿ íåçäiéñíèìà 4: Ïðîòîêîë Ôàíòîì»

ICTV

06.45, 08.15, 18.50, 23.40 ×àñ ñïîðòó 06.50, 07.25, 23.45 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.10, 22.40, 23.20 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.50 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.20 Íîâèíè Êè¿âùèíè 09.15, 13.35, 14.10, 15.15 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 13.10 Ïîäàòêîâèé ùîäåííèê 16.10 Òðàíñìiñiÿ 17.25 Îñîáëèâèé ïîãëÿä 18.15 Åíåðãîíàãëÿä 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Àãðîêîíòðîëü 23.30 Crime news

Новий канал

08.45 Õ/ô «Ðiçäâÿíèé êóïiäîí» 10.20 Õ/ô «Ëàñêàâî ïðîñèìî, àáî Ñóñiäàì âõiä çàáîðîíåíî» 12.05 Õ/ô «Êó÷åðÿâà Ñüþ» 14.00 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 19.00 Ðåïîðòåð 19.10, 23.15 Ñïîðòðåïîðòåð 19.15 Ïàðàä ïîðàä 2 21.15 Ïàðàä ïîðàä. Êðàùå 23.20 Õ/ô «Òðè ìåòðè íàä ðiâíåì íåáà»

СТБ

06.20, 16.00 Âñå áóäå äîáðå! 08.00, 18.15 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 09.45 Õ/ô «Çàãàäàé áàæàííÿ» 11.40 Õ/ô «Òàðèô íà ëþáîâ» 13.55 Êîõàíà, ìè âáèâàºìî äiòåé 18.00, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 19.55, 22.25 Óêðà¿íà 23.20 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ»

Канал Україна

06.05 Ñâiòàíîê 07.10 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.45 Åêñòðåíèé âèêëèê 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15 Àíåêäîòè ïî-óêðà¿íñüêè 09.30 Õ/ô «Òîé ùå Êàðëîñîí» 11.20, 13.00 Õ/ô «×àðëi i øîêîëàäíà ôàáðèêà» 14.05 Õ/ô «Âîëîäàð ïåðñíiâ. Ïîâåðíåííÿ êîðîëÿ» 19.25 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 20.10 Ò/ñ «Ìîðñüêèé ïàòðóëü» 22.20 Ò/ñ «Ìàéñòåð i Ìàðãàðèòà»

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00, 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Òåíîð i áàëåðèíà 15.20 Ùèðîñåðäå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Äæàìàéêà» 18.00 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 21.45 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó»

5 канал

НТН

06.30, 18.40 Êè¿âñüêè�� ÷àñ

06.00 Ì/ô

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó 08.10 Õ/ô «Àéáîëèòü-66» 10.00 Õ/ô «Öiëêîì ïðîïàùèé» 11.45 Õ/ô «Ñâàòàííÿ ãóñàðà» 13.00 Õ/ô «Àõ, âîäåâiëü, âîäåâiëü...» 14.15 Õ/ô «Ïî÷íè ñïî÷àòêó» 15.30 Õ/ô «Ïåðåõðåñòÿ» 17.20 Õ/ô «Çîððî» 19.30 Õ/ô «Äåñÿòü çàïîâiäåé» 22.30 Õ/ô «Ñòîóí»

ТЕТ

06.00 Ùàñòÿ º 06.50 Äiçíàéñÿ ÿê 07.10 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.35 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 08.30, 09.20 Ì/ô 11.00 Õ/ô «Ïðèãîäè Áóðàòiíî» 13.30 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.55 Õ/ô «Òàðèô Íîâîði÷íèé» 16.30 Äàéîø ìîëîäüîæ! 17.40 Âiòàëüêà 23.00 Äóðíºâ+1 23.25 Ò/ñ «Íàäïðèðîäíº»

Чернігів

08.00 Ïðîãðàìà «Òèæäåíü» 08.50 Õ/ô «Äâàíàäöÿòü ì³ñÿö³â» 09.55 Ç Ð³çäâÿíèì äçâîíîì äî êîæíîãî äîìó 10.35 Ôàáðèêà ³äåé 11.00, 21.00 Õ/ô «×àðî䳿» 12.10, 14.15, 22.30, 23.45 Ìóçè÷íèé êàëåéäîñêîï 12.35 Ñâ³òëèöÿ 13.05, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.15 Äçâîíÿòü äçâîíè 13.45 Æèâ³ ñòîð³íêè 14.30, 17.35 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.00 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 20.10 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã» 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 22.15 Äî ðå÷³ ïðî ðå÷³ 23.05 Óêðà¿íñüêèé òåàòð íà ëüîäó

Прилуки

07.00, 11.00 Çàïèòàé ó âëàäè 07.30, 11.30, 19.00, 22.00 Ç Ð³çäâîì Õðèñòîâèì! 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30 Ðåë³ã³éíà ñòîð³íêà 10.00 Ìóçèêà íà êàíàë³ 17.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 20.00 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð

Enter-фільм

08.30 Õ/ô «Ñíiãîâà êîðîëåâà» 10.00 Õ/ô «Êàøòàíêà» 11.15 Õ/ô «Êîðîëiâñòâî Êðèâèõ Äçåðêàë» 12.40 Õ/ô «Ïðèãîäè Áóðàòiíî» 15.10 Õ/ô «Øîôåð íà îäèí ðåéñ» 17.45 Õ/ô «12 ñòiëüöiâ» 06.45 Õ/ô «Ëþáîâ iç ïðèâiëåÿìè» 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 10.00 Ò/ñ «Õåðóâèì» 11.50 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.15 Ò/ñ «Ìié êîðäîí» 15.15 Õ/ô «×îðíèé êâàäðàò» 17.15 Ò/ñ «Ïñåâäîíiì «Àëáàíåöü 3» 19.00, 23.45 Ñâiäîê 19.30 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 21.45 Ò/ñ «Êðèìiíàëiñòè: ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 22.45 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ»

ТЕТ

06.00 Ùàñòÿ º 06.50 Äiçíàéñÿ ÿê 07.10 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.35 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 08.30 Ì/ô 09.20 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.15 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.10 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.05 Ò/ñ «ßêîñü ó êàçöi» 13.00 Áîãiíÿ øîïiíãó. Áåç öåíçóðè 13.25 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.35, 20.20 Äàéîø ìîëîäüîæ! 15.25 Âàéôàéòåðè 15.55 Ò/ñ «Áàðâèõà 2» 16.50 Äîñâiäîñ 17.15 Îäíà çà âñiõ 18.10 Âiòàëüêà 18.50 ÁàðÄàê 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 19.50 Âåñåëi ìàìçåëi 21.20 Âiòàëüêà. Íîâèé ðiê 21.35 Êóçíÿ çiðîê 3 22.00 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 22.55 Ùîäåííèêè Òåìíîãî 23.35 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ»

Чернігів

08.00, 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 08.10 Ñòóä³ÿ «Ä³àëîã» 08.40 Õ/ô «Äâàíàäöÿòü ì³ñÿö³â» 09.55, 13.35, 14.30, 22.45 Ìóçè÷íèé êàëåéäîñêîï 10.25 ʳíî³ñòî𳿠íàøîãî ÷àñó 10.55 Õ/ô «×àðî䳿» 12.10 Ìóëüòô³ëüì 12.30 Íàîäèíö³ ç óñ³ìà 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 14.00 Ïîäèõ ñëîâà 14.45 Ìàíäðè êîòà Ô³í³êà 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó» 17.40 Åêîòóð 20.15 Ðîçìîâà áåç íîòàö³é 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Åíåðãîìàí³ÿ 21.25 Çâèòÿãà 22.30 Õ/ô «Øóêàéòå æ³íêó»

23.20 Õ/ô «Éøîâ ÷åòâåðòèé ðiê âiéíè»

К1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 11.45 Õ/ô «Õëîï÷èíà-ìiëüéîíåð» 13.35 Õ/ô «Êàíiêóëè Ñàíòà-Êëàóñà» 15.15 Íîâîði÷íèé âå÷ið 2012 ç Ì. Áàñêîâèì i Ì. Ãàëêiíèì 18.15, 23.50 Õ/ô «Ïðèãîäè ºðêè Ñåðäþ÷êè» 20.00, 22.50 Ðîçñìiøè êîìiêà 21.00 Âåëèêà ðiçíèöÿ

К2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 08.20 Íàøå âñå 09.05 Áåái-áóì 10.00 Äèòÿ÷à éîãà 10.35 Òàíöi äëÿ äiòåé 11.00, 19.35 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.30 Ñìàêóéòå íà çäîðîâ’ÿ 13.20 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.15 Ñïåöiÿ 15.05, 21.40 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.00, 23.30 Ìîäíèé âèðîê 17.00 Êâàäðàòíèé ìåòð 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 22.35 Äàâàé îäðóæèìîñÿ!

Канал «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.10 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.30 Îáëîì UA 08.55, 21.25 Ùîäåííèê Ðàëi Äàêêàð 09.00 Õ/ô «Êîïàëüíi öàðÿ Ñîëîìîíà» 12.40 Õ/ô «Ìàêñèìàëüíà øâèäêiñòü» 14.40 Õ/ô «Âî¿íè-ïðèâèäè: Íàïàä íà îñòðiâ Äèÿâîëà» 16.20 Õ/ô «Íàïàä íà îñòðiâ Äèÿâîëà 2: Ãîðà Ñìåðòi» 18.00 Ò/ñ «Îôiöåðè» 19.00 Ò/ñ «Ïñåâäîíèì «Àëáàíåöü» 20.10 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 20.35 Áiéöiâñüêèé êëóá 21.30 Õ/ô «×óæèé» 23.50 Õ/ô «×óæi íà ðàéîíi»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00 World Stories. Ìiæíàðîäíi êîðåñïîíäåíòè 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 10.15 Âåëèêèé Ðiçäâÿíèé Êîíöåðò â Ìóçå¿ Iâàíà Ãîí÷àðà (I) 11.45 Þâåëið ÒÁ 14.30 Ëåêöi¿ i ïîäi¿ 15.30 Ãðà â ñëîâà i íå òiëüêè 17.30 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 18.00 Ðiçäâÿíi ëåãåíäè ç Ðóñëàíîþ 19.30 Áîæåâiëüíèé òèæäåíü 20.30, 23.00 Ñüîãîäíi 21.00 Ðiçäâÿíèé êîíöåðò «Âåëèêà Êîëÿäà»

Прилуки

07.00, 11.00 Ç Ð³çäâîì Õðèñòîâèì! 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30, 17.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Õðèñòîñ íàðîäèâñÿ!Ñëàâ³ìî Éîãî!

Enter-фільм

08.20 Õ/ô «Êàçêà ïðî âòðà÷åíèé ÷àñ» 09.45, 17.30 Ä/ô 11.45 Õ/ô «×åðâîíèé íàìåò» 14.35 Õ/ô «Ìiñüêi ïîäðîáèöi» 18.30 Ò/ñ «Ñòîëèïií. Íåâèâ÷åíi óðîêè» 20.20 Õ/ô «Éøîâ ÷åòâåðòèé ðiê âiéíè» 21.55 Õ/ô «Òðèäöÿòîãî çíèùèòè»

К1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 11.15 Õ/ô «Õëîï÷èíà-ìiëüéîíåð» 13.05 Õ/ô «Ìàìà äî Ðiçäâà» 15.00 Ò/ñ «Ñiíäáàä» 15.50, 21.00 Âåëèêà ðiçíèöÿ 17.50, 23.50 Õ/ô «Çîðÿíi êàíiêóëè» 20.00, 22.50 Ðîçñìiøè êîìiêà

К2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 08.20 Íàøå âñå 09.05 Áåái-áóì 10.00 Äèòÿ÷à éîãà 10.35 Òàíöi äëÿ äiòåé 11.00, 19.35 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.30 Ñìàêóéòå íà çäîðîâ’ÿ 13.20 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.15 Ñïåöiÿ 15.05, 21.40 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.00, 23.30 Ìîäíèé âèðîê 17.00 Êâàäðàòíèé ìåòð 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 22.35 Äàâàé îäðóæèìîñÿ!

Канал «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.10, 20.10 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.30 Îáëîì UA 08.55, 21.25 Ùîäåííèê Ðàëi Äàêêàð 09.00 Õ/ô «Îêñàìèòîâà ðåâîëþöiÿ» 11.10, 18.00 Ò/ñ «Îôiöåðè» 13.00 Ò/ñ «Âòå÷à» 16.00 Ò/ñ «Êîðäîí. Òàéãîâèé ðîìàí» 19.00 Ò/ñ «Ïñåâäîíèì «Àëáàíåöü» 20.35 ÄæåÄÀI 21.30 Õ/ô «Êðèæàíi ïàâóêè»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå

ãóöóëüñüêà 23.30 Êëiïè Jazz ç Î. Êîãàíîì

Мега

06.00  îáiéìàõ ñìåðòi 08.00 Ïîâiòðÿíi áî¿ 10.00 Ìåãàêàòàñòðîôè 11.00 Ði÷êà Óàé 12.00 Âîäîïàä Âiêòîðiÿ 13.00 Òàºìíèöi Àìàçîíêè 14.00 Top Gear 15.00 Òè ìîæåø êðàùå 16.00 Àâòîðè Áiáëi¿ 19.00 Ä/ô 21.00 Ñåêðåòíi iñòîði¿

ОРТ Украина

06.00, 10.00, 12.00 Íîâîñòè 06.10 «Êâàðòåò «È». Î ÷åì ìîë÷àò ìóæ÷èíû» 07.00 Õ/ô «Î ÷åì åùå ãîâîðÿò ìóæ÷èíû» 08.45 Íîâîãîäíÿÿ åëêà â Êðåìëå 10.10 Õ/ô «Ìîðîçêî» 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 Õ/ô «Ìîé ïàðåíü - àíãåë» 14.45 Õ/ô «Çèìíèé ðîìàí» 16.10 Õ/ô «Íîâîãîäíèé ïåðåïîëîõ» 19.45, 21.15 «Ðîæäåñòâåíñêèå âñòðå÷è» Àëëû Ïóãà÷åâîé 21.00 Âðåìÿ 22.40 Õ/ô «Íàçàä ê ñ÷àñòüþ, èëè Êòî íàéäåò ñèíþþ ïòèöó»

TV 1000

06.00 Õ/ô «Äåâÿòü» 08.10 Õ/ô «Ýòî ðàçâîä!» 09.40 Õ/ô «Ñêóáè-Äó 2: Ìîíñòðû íà ñâîáîäå» 11.20 Õ/ô «Ìà÷åõà» 13.35 Õ/ô «Çíàêîìñòâî ñ ðîäèòåëÿìè» 15.30 Õ/ô «Çíàêîìñòâî ñ Ôàêåðàìè» 17.30 Õ/ô «Ïî âåðñèè Áàðíè» 19.50 Õ/ô «Ìîè ÷åðíè÷íûå íî÷è» 21.35 Õ/ô «Çîäèàê»

TV 1000. Русское кино

07.00 Õ/ô «Ñíåã íà ãîëîâó» 09.00 Õ/ô «Äçèñàé» 11.00 Õ/ô «Æèòü» 13.00 Õ/ô «Îñîáåííîñòè íàöèîíàëüíîé ïîäëåäíîé ëîâëè, èëè Îòðûâ ïî ïîëíîé» 15.00 Õ/ô «Ñâîáîäíîå ïëàâàíèå» 17.00 Õ/ô «Ñòàðóõè» 19.00 Õ/ô «Îâñÿíêè» 21.00 Õ/ô «Ïëåííûé» 23.00 Õ/ô «Ïðîñòûå âåùè»

РТР Планета

08.20, 09.20 Õ/ô «×óæèå ìå÷òû» 09.00, 12.00, 18.00 Âåñòè 10.25 Õ/ô «Øàã íàâñòðå÷ó» 08.00, 20.30, 23.00 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.30 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 10.15 Áîæåâiëüíèé òèæäåíü 11.45 Þâåëið ÒÁ 14.30 Çíàê îêëèêó ç À. Øåâ÷åíêî 15.30 Ñìàê ªâðîïè 17.30 Öèâiëiçàöiÿ. Íàðîäæåííÿ çðà¿ëþ (I) 19.00, 23.30 Çíàê îêëèêó 21.00 «Òåíäåð News» ç Í. Ñåäëåöüêîþ 22.00 Àëüáåðòåéíøòåéí

Мега

06.00, 12.30 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.30 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.30 Ñìàðòøîó 08.30, 19.00 Ñåêðåòíi òåðèòîði¿ 09.30, 18.00 Òàºìíi çíàêè 10.30 Òàºìíèöi Àìàçîíêè 11.30 Õiðîñiìà 14.30, 23.00 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.30 Øóêà÷i 16.30, 21.00 Ä/ô 20.00 Óêðà¿íà 22.00 Ði÷êà Óàé

ОРТ Украина

06.00, 10.00, 12.00 Íîâîñòè 06.10 Õ/ô «Æèëè òðè õîëîñòÿêà» 08.20 Õ/ô «Æåíèòüáà Áàëüçàìèíîâà» 10.10 Õ/ô «Ñòàðèê Õîòòàáû÷» 12.15 Õ/ô «Ôðàíöóç» 14.05 Åäà êàê ëåêàðñòâî 15.00 «Íîâîãîäíèé ñìåõ» íà Ïåðâîì 15.45 Õ/ô «Êàðíàâàë» 18.25 Íîâûé ãîä íà Ïåðâîì 21.00 Âðåìÿ 21.15 Ò/ñ «Ìåòîä Ôðåéäà» 23.05 Õ/ô «Äóýíüÿ»

TV 1000

06.00 Õ/ô «Ýòî ðàçâîä!» 07.30 Õ/ô «Çíàêîìñòâî ñ ðîäèòåëÿìè» 09.25 Õ/ô «Çíàêîìñòâî ñ Ôàêåðàìè» 11.30 Õ/ô «Ïî âåðñèè Áàðíè» 13.50 Õ/ô «Ìîè ÷åðíè÷íûå íî÷è» 15.35 Õ/ô «Âîèí» 18.00 Õ/ô «Ëþáîâü, ñáèâàþùàÿ ñ íîã» 20.00 Õ/ô «Ãîòèêà» 22.00 Õ/ô «Çîíà âûñàäêè»

TV 1000. Русское кино

07.00 Õ/ô «Áóäåì íà «òû» 09.00 Õ/ô «Ñòàðóõè» 11.00 Õ/ô «Âñå ïî-÷åñòíîìó» 13.00 Õ/ô «Äîì íà Àíãëèéñêîé íàáåðåæíîé» 15.00 Õ/ô «Äâåíàäöàòîå ëåòî» 17.00 Õ/ô «ÏèðàÌÌÌèäà» 19.00 Õ/ô «Àäàì è ïðåâðàùåíèå Åâû» 21.00 Õ/ô «Ïèðîæêè ñ êàðòîøêîé» 23.00 Õ/ô «Êðàé»

12.20 «Ðîæäåñòâåíñêàÿ «Ïåñåíêà ãîäà» 13.35 Ì/ô 13.55 Âîéíà è ìèð Àëåêñàíäðà Ïåðâîãî. Íàïîëåîí ïðîòèâ Ðîññèè. Èçãíàíèå 15.20 «Íîâàÿ âîëíà - 2012». Ëó÷øåå 16.40 Ñìåÿòüñÿ ðàçðåøàåòñÿ 18.25 Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ Àëàääèíà 20.25 Õ/ô «Èñòî÷íèê ñ÷àñòüÿ»

НТВ Мир

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Îòêðîéòå, ìèëèöèÿ!». «Ñóåòà âîêðóã ÷àñîâ» 08.00, 11.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Äåòñêîå ðàäèî - 5 ëåò â ýôèðå 09.25 Çîëîòàÿ ïûëü 10.00 Ò/ñ «Äåòè áåëîé áîãèíè» 11.25 Æåíñêèé âçãëÿä 12.10 Ò/ñ «Ïåðåäåë. Êðîâü ñ ìîëîêîì» 14.00 Ñóä ïðèñÿæíûõ 15.05 Ò/ñ «Ëèòåéíûé, 4». «Îäèí ïðîòèâ âñåõ». «Êîìàíäèðîâêà â ñåâåðíûé ãîðîä» 17.30 Ò/ñ «Ëèòåéíûé, 4». «Ýïèäåìèÿ». «Çàëîæíèê» 19.25 Ò/ñ «Ëèòåéíûé». «Ïëàòà çà æèçíü». «Ðåéíäæåðû» 21.10 Ò/ñ «Èíñïåêòîð Êóïåð». «Îäíîêëàññíèêè» 23.05 «Ðîæäåñòâåíñêàÿ âñòðå÷à «ÍÒ»

Детский мир

06.00, 08.05, 09.00, 11.30, 12.00, 14.05, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Â ïîèñêàõ êàïèòàíà Ãðàíòà» 10.00, 16.00 Õ/ô «Êàøòàíêà»

Евроспорт

09.30, 21.00 Ðàëëè 10.00, 14.45 Òåííèñ 10.55, 14.40 Îòêðûòûé ÷åìïèîíàò Àâñòðàëèè ïî òåííèñó. Æóðíàë 11.00, 11.30 Ëûæíûå ãîíêè 12.15, 18.30 Ïðûæêè íà ëûæàõ 13.15, 14.00, 17.00, 17.45 Áèàòëîí 15.45 Ñíóêåð 19.45 Åâðîãîëû 20.00 Öåðåìîíèÿ íàãðàæäåíèÿ ëó÷øåãî ôóòáîëèñòà ìèðà. Öþðèõ (Øâåéöàðèÿ) 21.30 Âîò ýòî äà! 21.45 Ïðî ðåñòëèíã 22.15 Äàðòñ

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ìîëîäû è ñ÷àñòëèâû» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ïðàâî íà ñ÷àñòüå» 09.00, 17.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ïîä Áîëüøîé Ìåäâåäèöåé» 12.00, 20.00 Õ/ô «Ëþáèòåëüíèöà ÷àñòíîãî ñûñêà Äàøà Âàñèëüåâà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñàëîìåÿ»

РТР Планета

TV XXI

5

08.00, 16.00 Õ/ô «Ãèãàíòèê» 09.45, 17.45 Õ/ô «Çîëîòîé òåëåíîê» 10.40, 18.40 Õ/ô «Ïîâåðíóòü âðåìÿ âñïÿòü» 12.25, 20.25 Õ/ô «Òåëåö» 14.15, 22.15 Õ/ô «Ðàñïëàòà 2»

Наше любимое кино

06.00 Õ/ô «Ëåîí Ãàððîñ èùåò äðóãà» 08.00 Õ/ô «Ëþáîâü, ïðåäâåñòèå ïå÷àëè...» 10.00 Õ/ô «Ó ìàòðîñîâ íåò âîïðîñîâ!» 12.00 Õ/ô «Âàëåðèé ×êàëîâ» 13.30 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Øåðëîêà Õîëìñà è äîêòîðà Âàòñîíà» 15.00 Õ/ô «Áåçóìíûé äåíü èíæåíåðà Áàðêàñîâà» 18.00 Õ/ô «Ãðîññìåéñòåð» 20.00 Õ/ô «Åùå ëþáëþ, åùå íàäåþñü...» 22.00 Õ/ô «Âçáåñèâøèéñÿ àâòîáóñ»

Телеклуб

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 4» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 4» 22.00 Ò/ñ «Ýðà Ñòðåëüöà» 23.00 Ò/ñ «Êðîò»

RTVi

06.00 Ñòðàíà è ëþäè 07.00 Ìóëüòôèëüìû 08.00 Öåíà ïîáåäû 09.00, 16.00 Ò/ñ «Ïëàòà çà ëþáîâü» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíòîâñêèå âîéíû 6» 10.50 î Ìîñêâå «Ìåãàïîëèñ» 11.00 Ýõî Ìîñêâû 12.00 Ä/ô «Ìèñòèôèêàòîðû. Íàñëåäíèê Ýéôåëåâîé áàøíè» 13.00 Õ/ô «Òîëüêî â ìþçèê-õîëëå» 14.30 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Â. Ëåíñêèì. «Îïåðíàÿ äèâà 2.0» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 15.07, 17.07 Îñîáîå ìíåíèå 18.00 Ïîëíûé àëüáàö 19.00 Ðàçáîð ïîëåòà 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 6. Æóðíàëèñò» 23.00 Õ/ô «Ñòàðøèé ñûí»

Наше новое кино

06.15 Õ/ô «Ïàðà ãíåäûõ» 08.15 Õ/ô «Óëûáêà áîãà, èëè ×èñòî îäåññêàÿ èñòîðèÿ» 10.25 Õ/ô «Ýãîèñò» 12.15 Õ/ô «Âîèí.Com» 13.45 Ïëþñ êèíî 14.15 Õ/ô «Ôîíîãðàììà ñòðàñòè» 16.15 Õ/ô «Ïîâåëèòåëü ýôèðà» 18.15 Õ/ô «1814» 20.15 Õ/ô «Âåðîíèêà íå ïðèäåò» 22.15 Õ/ô «Êàíèêóëû ñòðîãîãî ðåæèìà»

TV XXI

08.20, 09.20 Õ/ô «×óæèå ìå÷òû» 09.00, 12.00, 18.00 Âåñòè 10.25, 12.15 Ò/ñ «Áèëåò â ãàðåì» 18.25 Õ/ô «Ñåìü âåðñò äî íåáåñ» 20.25 Õ/ô «Íå æàëåþ, íå çîâó, íå ïëà÷ó»

08.00, 16.00 Õ/ô «Äàìà ñ êàìåëèÿìè» 09.55, 17.55 Õ/ô «Çîëîòîé òåëåíîê» 10.50, 18.50 Õ/ô «Ïîëíî÷íûé ïîöåëóé» 12.35, 20.35 Õ/ô «Êàôå» 14.25, 22.25 Õ/ô «Ìàäàì Äå»

НТВ Мир

Наше любимое кино

06.15 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Ñíèìîê íà ïàìÿòü». «Ïðàêòè÷åñêàÿ ìàãèÿ» 08.00, 11.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Àëåêñàíäð Æóðáèí. Ìåëîäèè íà ïàìÿòü 09.05 Âû áóäåòå ñìåÿòüñÿ 09.25 Ðóññêàÿ íà÷èíêà 10.00 Ò/ñ «Äåòè áåëîé áîãèíè» 11.25 Æåíñêèé âçãëÿä 12.15 Ò/ñ «Ïåðåäåë. Êðîâü ñ ìîëîêîì» 14.10 Ñóä ïðèñÿæíûõ 15.10 Ò/ñ «Ëèòåéíûé, 4». «Áåç åäèíîé îñòàíîâêè». «Îõîòà íà òàéïàíà» 17.30 Ò/ñ «Ëèòåéíûé, 4». «Ñâåò àíãåëà». «Ïðîõîäíàÿ ïåøêà» 19.30 Ò/ñ «Ëèòåéíûé». «Ðàçâîäêà». «Ëîâóøêà» 21.25 Ò/ñ «Èíñïåêòîð Êóïåð». «Íèíî÷êà» 23.20 Áåíåôèñ Èðèíû Ïîíàðîâñêîé

Детский мир

06.00, 08.05, 09.00, 11.30, 12.00, 14.05, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Â ïîèñêàõ êàïèòàíà Ãðàíòà» 10.00, 16.00 Õ/ô «Õî÷ó, ÷òîá îí ïðèøåë»

Евроспорт

09.30 Ðàëëè 09.55 Îòêðûòûé ÷åìïèîíàò Àâñòðàëèè ïî òåííèñó. Æóðíàë 10.00 Âîò ýòî äà! 10.30, 18.15, 18.45 Ïðûæêè íà ëûæàõ 11.45, 12.30, 16.45 Áèàòëîí 13.15, 20.00 Ñíóêåð 14.45 Òåííèñ 17.30 Ëûæíûå ãîíêè 20.30 Äàðòñ

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ìîëîäû è ñ÷àñòëèâû» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ïðàâî íà ñ÷àñòüå» 09.00, 17.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ïîä Áîëüøîé Ìåäâåäèöåé» 12.00, 20.00 Õ/ô «Ëþáèòåëüíèöà ÷àñòíîãî ñûñêà Äàøà Âàñèëüåâà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñàëîìåÿ»

06.00 Õ/ô «Ãðîññìåéñòåð» 08.00 Õ/ô «Åùå ëþáëþ, åùå íàäåþñü...» 10.00 Õ/ô «Âçáåñèâøèéñÿ àâòîáóñ» 12.00 Õ/ô «Àëåêñàíäð Ïàðõîìåíêî» 13.30 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Øåðëîêà Õîëìñà è äîêòîðà Âàòñîíà» 15.00 Õ/ô «Ñåìü ÷àñîâ äî ãèáåëè» 16.30 Õ/ô «Íåçíàêîìûé íàñëåäíèê» 18.00 Èñêàòåëè 20.00 Õ/ô «Òàëàíòû è ïîêëîííèêè» 22.00 Õ/ô «...È äðóãèå îôèöèàëüíûå ëèöà»

Телеклуб

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 4» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 2» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 4» 22.00 Ò/ñ «Ýðà Ñòðåëüöà» 23.00 Ò/ñ «Êðîò»

RTVi

06.00, 15.07, 17.07 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ìóëüòôèëüìû 08.00 Íîâîñòè 09.00, 16.00 Ò/ñ «Ïëàòà çà ëþáîâü» 10.00 Ò/ñ «Ìåíòîâñêèå âîéíû 6» 11.00 Ãåðìàíèÿ çà íåäåëþ 11.30 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». «Ïåðâûå øòàòû Àìåðèêè. Íüþ-Ãýìïøèð» 12.00 Ïîëíûé àëüáàö 13.00, 23.00 Õ/ô «Ñòàðøèé ñûí» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 18.00 Îáëîæêà 19.00 Áîëüøîé äîçîð 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 6. Æóðíàëèñò» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5»

Наше новое кино

06.20 Õ/ô «1814» 08.15 Õ/ô «Âåðîíèêà íå ïðèäåò» 10.15 Õ/ô «Êàíèêóëû ñòðîãîãî ðåæèìà» 12.15 Õ/ô «Ïàðà ãíåäûõ» 14.15 Õ/ô «Óëûáêà áîãà, èëè ×èñòî îäåññêàÿ èñòîðèÿ» 16.25 Õ/ô «Äåíü Ä» 18.15 Õ/ô «Èòàëüÿíåö» 20.15 Õ/ô «Ìåäâåæüÿ øêóðà» 22.15 Õ/ô «Ïîâåëèòåëü ýôèðà»


6

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

Середа, 9 сiчня

Перший Національний

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00, 16.20, 21.25 Ìiñöå çóñòði÷i 10.20, 15.30 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.05 Õ/ô «Êîðòèê» 14.35 Þâiëåéíèé êîíöåðò Î. Áiëîçið «Óêðà¿íêîþ ÿ íàðîäèëàñü» 17.35 Áåíåôiñ Ê. Íîâèêîâî¿ 19.10 Áiàòëîí 20.50 Ìåãàëîò 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.15 Ôåñòèâàëü ïiñíi òà ãóìîðó â Êîáëåâî 22.50 Ñóïåðëîòî, Òðiéêà, Êåíî

Канал «1+1»

06.00, 19.30 ÒÑÍ 06.30 Øiñòü êàäðiâ 07.40 Õ/ô «Çðîáëåíî â Àìåðèöi» 09.35 Íàéâèäàòíiøi ôîêóñíèêè ñâiòó 11.20 Õ/ô «Íiäåëÿíäiÿ» 14.45 Ãîëîñ. Äiòè 16.40 Õ/ô «Íîâîði÷íèé äåòåêòèâ» 18.35 Ðîçñìiøè êîìiêà 20.00 Õ/ô «Ñâÿòî ïiä çàìêîì» 21.45 Õ/ô «Ìiöíèé ãîðiøîê 2»

Інтер

06.05 Ì/ô 06.35 «Íàäáàííÿ ðåñïóáëiêè». . Ìàòâiºíêî (I) 08.50, 20.25 Ò/ñ «Äiëüíè÷íèé» 10.35 Äâi çiðêè. Íîâèé ðiê 12.40 Õ/ô «Ôàíòîì» 14.20 Õ/ô «Äiä Ìîðîç äçâîíèòü òðè÷i» 16.20 Õ/ô «Òåðàïiÿ ëþáîâ’þ» 18.15 Âå÷iðíié êâàðòàë 20.00 Ïîäðîáèöi 22.10 Õ/ô «Òðàíñôîðìåðè 3: Òåìíà ñòîðîíà Ìiñÿöÿ»

ICTV

06.00 Ñâiòàíîê 07.05 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.45 Íåòàºìíi ôàéëè 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.25 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.15 Õ/ô «Òàºìíèöÿ Îðäåíó» 12.25 Àíåêäîòè ïî-óêðà¿íñüêè 13.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 14.10, 20.10 Ò/ñ «Ìîðñüêèé ïàòðóëü» 16.35 Ò/ñ «Âóëèöi ðîçáèòèõ ëiõòàðiâ» 22.20 Ò/ñ «Ìàéñòåð i Ìàðãàðèòà»

5 канал

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 08.20, 18.50, 23.40 ×àñ ñïîðòó 06.50, 08.45, 23.45 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 ×àñ íîâèí

07.10, 08.10, 22.40, 23.20 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.40 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.25 Òðàíñìiñiÿ-òåñò 09.15, 13.10, 14.10 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 15.15 Çäîðîâi iñòîði¿ 16.15 Äðàéâ 17.25 Àðñåíàë 18.15 Àãðîêîíòðîëü 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Àêöåíò 23.30 Crime news

Новий канал

08.55 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 19.00 Ðåïîðòåð 19.10 Ñïîðòðåïîðòåð 19.15 Óêðà¿íà 23.05 Õ/ô «Ìiñòè÷íà ïiöà»

СТБ

06.10 ×óæi ïîìèëêè. Âîðîøèëiâñüêèé ñòðiëîê 06.55, 16.00 Âñå áóäå äîáðå! 08.50, 18.10 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 10.10 Õ/ô «Äiäóñü ó ïîäàðóíîê» 12.10 Õ/ô «Çâiäêè áåðóòüñÿ äiòè?» 14.00 Êîõàíà, ìè âáèâàºìî äiòåé 18.00, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 19.50, 22.25 Óêðà¿íà 23.20 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ»

Канал Україна

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00, 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Ìié òàòî - Äiä Ìîðîç 15.20 Ùèðîñåðäå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 21.45 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó»

НТН

06.00 Õ/ô «Íà ïåðåâàëi íå ñòðiëÿòè» 07.05 Õ/ô «×îðíèé îêåàí» 08.30, 16.45, 19.00, 23.45 Ñâiäîê 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 10.00 Ò/ñ «Õåðóâèì» 11.50 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.15 Ò/ñ «Ìié êîðäîí» 15.05, 19.30 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 17.00 Ò/ñ «Ïñåâäîíiì «Àëáàíåöü 3» 21.45 Ò/ñ «Êðèìiíàëiñòè: ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 22.45 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ»

ТЕТ

Четвер, 10 сiчня Перший Національний

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00, 17.50, 21.25 Ìiñöå çóñòði÷i 10.15, 15.45 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.00 Õ/ô «Áðîíçîâèé ïòàõ» 14.15 «Òðåìáiòàð óêðà¿íñüêî¿ äóøi». Ì. Ïîïîâè÷ 16.30 Êðèâå äçåðêàëî 19.10 Áiàòëîí 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.15 Ôåñòèâàëü ïiñíi òà ãóìîðó â Êîáëåâî 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ìàêñèìà

Канал «1+1»

06.45, 19.30 ÒÑÍ 07.20 Ì/ô 07.50 Õ/ô «Êåíòåðâiëüñêèé ïðèâèä» 09.40 Íàéâèäàòíiøi ôîêóñíèêè ñâiòó 11.25 Õ/ô «Îñòðiâ ñêàðáiâ» 15.00 Ãîëîñ. Äiòè 16.50 Õ/ô «Ñâÿòî ïiä çàìêîì» 18.30 Ðîçñìiøè êîìiêà 20.00 Õ/ô «Âèêðóòàñè» 22.00 Õ/ô «Ìiöíèé ãîðiøîê 3: Âiäïëàòà»

Інтер

06.40 Ì/ô 07.05 «Íàäáàííÿ ðåñïóáëiêè». . Íiêîëàºâ (I) 09.05, 20.25 Ò/ñ «Äiëüíè÷íèé» 10.50, 18.10 Âå÷iðíié êâàðòàë 12.35 Õ/ô «Òåðàïiÿ ëþáîâ’þ» 14.30 Õ/ô «Êîïàëüíi öàðÿ Ñîëîìîíà» 16.25 Õ/ô «Áóäèíîê äëÿ äâîõ» 20.00 Ïîäðîáèöi 22.15 Õ/ô «Êîâáî¿ ïðîòè ïðèáóëüöiâ»

ICTV

06.05 Ñâiòàíîê 07.10 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.45 Ñòîï-10 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.25 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.15, 16.35 Ò/ñ «Âóëèöi ðîçáèòèõ ëiõòàðiâ» 13.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 14.10, 20.10 Ò/ñ «Ìîðñüêèé ïàòðóëü» 22.20 Ò/ñ «Ìàéñòåð i Ìàðãàðèòà»

5 канал

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 08.25, 18.50, 23.40 ×àñ ñïîðòó 06.50, 08.35, 23.45 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.15, 22.40, 23.20 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.45 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè

09.15, 13.10, 14.10, 15.15 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 16.10  êàáiíåòàõ 17.25 Àêöåíò 18.15 Ëiñîâèé ïàòðóëü 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Åíåðãîíàãëÿä 23.30 Crime news

Новий канал

08.50 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 19.00 Ðåïîðòåð 19.10 Ñïîðòðåïîðòåð 19.20, 22.15 Óêðà¿íà 23.10 Õ/ô «Ðÿäîâà Áåíäæàìií»

СТБ

06.15 ×óæi ïîìèëêè. Çàêîõàíèé øóìàõåð 07.00, 16.00 Âñå áóäå äîáðå! 09.00, 18.10 Íåéìîâiðíà ïðàâäà ïðî çiðîê 10.25 Õ/ô «×àðîäi¿» 13.55 Êîõàíà, ìè âáèâàºìî äiòåé 18.00, 22.00 Âiêíà-íîâèíè 19.50, 22.25 Óêðà¿íà 23.20 Ò/ñ «Äîêòîð Õàóñ»

Канал Україна

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00, 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Äóåëü 15.20 Ùèðîñåðäå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 21.45 Ò/ñ «Ïðàâî íà ïðàâäó»

НТН

07.15 Õ/ô «Ãëóõîìàíü» 08.30, 16.45, 19.00, 23.45 Ñâiäîê 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 10.00 Ò/ñ «Õåðóâèì» 11.50 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.15 Ò/ñ «Ìié êîðäîí» 15.05 Ëiòºéíèé 17.00 Ò/ñ «Ïñåâäîíiì «Àëáàíåöü 3» 19.30 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 21.45 Ò/ñ «Êðèìiíàëiñòè: ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 22.45 Ò/ñ «CSI: Ëàñ-Âåãàñ»

ТЕТ

06.00 Ùàñòÿ º 06.50 Äiçíàéñÿ ÿê 07.10 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó»

06.00 Ùàñòÿ º 06.50 Äiçíàéñÿ ÿê 07.10 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.35 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 08.30 Ì/ô 09.20 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.15 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.10 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.05 Ò/ñ «ßêîñü ó êàçöi» 13.00, 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 13.25 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.35, 20.20 Äàéîø ìîëîäüîæ! 15.25 Âàéôàéòåðè 15.55 Ò/ñ «Áàðâèõà 2» 16.50 Äîñâiäîñ 17.15 Îäíà çà âñiõ 18.10 Âiòàëüêà 18.50 ÁàðÄàê 19.50 Âåñåëi ìàìçåëi 21.20 Âiòàëüêà. Íîâèé ðiê 21.35 Êóçíÿ çiðîê 3 22.00 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 22.55 Ùîäåííèêè Òåìíîãî 23.35 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ»

Чернігів

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30 Ðîçìîâà áåç íîòàö³é 09.00 Õ/ô «Êàì’ÿíà êâ³òêà» 10.25 Ìóçè÷íèé êàëåéäîñêîï 10.35 Åêîòóð 10.55, 22.30 Õ/ô «Øóêàéòå æ³íêó» 12.10 Ö³êàâå ïðî ÷àé òà êàâó 12.25, 23.40 Æèâ³ ñòîð³íêè 12.50 Õðàìè Ïîä³ëëÿ 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Åíåðãîìàí³ÿ 13.45 Çâèòÿãà 14.10 Êàçêè Ìèêîëà¿âñüêîãî çîîïàðêó 14.35 ×îòèðè ëàïè 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 17.35 Ïîäàòêîâèé ä³àëîã 20.10 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 20.15 Áóäüòå çäîðîâ³ 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Ïðîñòî íåáà 21.25 Íàîäèíö³ ç ìóçèêîþ 21.45 ²ñòîð³ÿ îäí³º¿ êàðòèíè

Прилуки

07.00, 11.00 Õðèñòîñ íàðîäèâñÿ!Ñëàâ³ìî Éîãî! 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30, 17.00 Íîâîð³÷íà ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Íîâîð³÷íèé êàëåéäîñêîï

Enter-фільм

08.45 Õ/ô «Êàçêà ìàíäðiâ» 10.35, 17.15 Ä/ô 11.35, 18.15 Ò/ñ «Ñòîëèïií. Íåâèâ÷åíi óðîêè» 07.35 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 08.30 Ì/ô 09.20 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.15 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.10 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.05 Ò/ñ «ßêîñü ó êàçöi» 13.00, 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 13.25 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.35, 20.20 Äàéîø ìîëîäüîæ! 15.25 Âàéôàéòåðè 15.55 Ò/ñ «Áàðâèõà 2» 16.50 Äîñâiäîñ 17.15 Îäíà çà âñiõ 18.10 Âiòàëüêà 18.50 ÁàðÄàê 19.50 Âåñåëi ìàìçåëi 21.20 Âiòàëüêà. Íîâèé ðiê 21.35 Êóçíÿ çiðîê 3 22.00 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 22.55 Ùîäåííèêè Òåìíîãî 23.35 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ»

Чернігів

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30, 20.10 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 08.35 Áóäüòå çäîðîâ³ 09.00 Õ/ô «Òàì íà íåâ³äîìèõ äîð³æêàõ» 10.10 Ïîäàðóé íàä³þ 10.30 Ïîäàòêîâèé ä³àëîã 10.55 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 11.15 Õ/ô «Øóêàéòå æ³íêó» 12.30, 23.45 Åíöèêëîïåä³ÿ óêðà¿íñüêî¿ ä³àñïîðè 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Ïðîñòî íåáà 13.45 Íàîäèíö³ ç ìóçèêîþ 14.00 Ìóçè÷íèé êàëåéäîñêîï 14.15 Ä/ô «²íøî¿ ö³íè íåìົ 14.45 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó» 17.30 ̳ñüêå ê³ëüöå 20.15 ³äêðèé äëÿ ñåáå Óêðà¿íó 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Äîáëåñòü. Ìóæí³ñòü. Áëàãîðîäñòâî 21.20 Òåàòðàëüí³ ñèëóåòè 21.40 Óêðà¿íà 22.30 Õ/ô «Êàðíàâàëüíà í³÷»

Прилуки

07.00, 11.00 Íîâîð³÷íèé êàëåéäîñêîï 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30 Íîâîð³÷íà ìóçè÷íà ìîçà¿êà! 17.00, 20.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Ñÿéâî гçäâÿíî¿ ç³ðêè

Enter-фільм

08.05 Õ/ô «Ïðèãîäè Áóðàòiíî» 10.25, 17.15 Ä/ô 11.25, 18.15 Ò/ñ «Ñòîëèïií. Íåâèâ÷åíi

13.25 Õ/ô «Ðåéñ 222» 15.45 Õ/ô «Ñêàæåíi ãðîøi» 20.05 Õ/ô «Ó âàæêó ãîäèíó» 21.55 Õ/ô «Ðèçèê áåç êîíòðàêòó» 23.35 Õ/ô «Ìiñüêi ïîäðîáèöi»

К1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.15, 15.00 Ò/ñ «Ñiíäáàä» 11.15 Õ/ô «Ìàìà äî Ðiçäâà» 13.10 Õ/ô «Ñíiãîâà êóëÿ» 16.00 Òðè ñåñòðè 16.15, 21.00 Âåëèêà ðiçíèöÿ 18.10 Õ/ô «Êîðîëåâà áåíçîêîëîíêè 2» 20.00, 23.00 Ðîçñìiøè êîìiêà

К2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 08.20 Íàøå âñå 09.05 Áåái-áóì 10.00 Äèòÿ÷à éîãà 10.35 Òàíöi äëÿ äiòåé 11.00, 19.35 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.30 Ñìàêóéòå íà çäîðîâ’ÿ 13.20 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.15 Ñïåöiÿ 15.05, 21.40 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.00, 23.30 Ìîäíèé âèðîê 17.00 Êâàäðàòíèé ìåòð 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 22.35 Äàâàé îäðóæèìîñÿ!

Канал «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.10 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.30, 11.40, 20.35 Îáëîì UA 08.55, 21.25 Ùîäåííèê Ðàëi Äàêêàð 09.10, 20.10 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 10.10 Ïîìñòà ïðèðîäè 10.35 Íåðåàëüíi iñòîði¿ 11.15 ÄæåÄÀI 12.05 Óáîéíå âiäåî 12.30, 18.00 Ò/ñ «Îôiöåðè» 13.25, 19.00 Ò/ñ «Ïñåâäîíèì «Àëáàíåöü» 14.15 Ò/ñ «Ñîëäàòè» 16.00 Ò/ñ «Êîðäîí. Òàéãîâèé ðîìàí» 21.30 Õ/ô «Òåðìiíàòîð» 23.35 Õ/ô «Êðèæàíi ïàâóêè»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00, 20.30, 23.00 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 10.15 Öèâiëiçàöiÿ. Íàðîäæåííÿ çðà¿ëþ (I) 11.45 Þâåëið ÒÁ 14.30 «Òåíäåð News» ç Í. Ñåäëåöüêîþ 15.30 Àëüáåðòåéíøòåéí 17.30 Öèâiëiçàöiÿ. ñòîðè÷íèé äåòåêòèâ. Ëiêàðñüêi òàºìíèöi (I) 19.00, 23.30 Çíàê îêëèêó 21.00 Ïîëiòêëóá Âiòàëiÿ Ïîðòíèêîâà óðîêè» 13.15 Õ/ô «Íå õîäiòü, äiâ÷àòà, çàìiæ» 14.35 Õ/ô «Âiçèò ïàíi» 20.05 Õ/ô «Êîäåêñ áåç÷åñòÿ» 22.55 Õ/ô «Êîëè äåðåâà áóëè âåëèêèìè»

К1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.15, 15.00 Ò/ñ «Ñiíäáàä» 11.15 Õ/ô «Ñíiãîâà êóëÿ» 13.10 Õ/ô «Ñâÿòî â íàðó÷íèêàõ» 16.00, 21.00 Âåëèêà ðiçíèöÿ 18.00, 23.50 Õ/ô «Ñíiãîâà êîðîëåâà» 20.00, 23.00 Ðîçñìiøè êîìiêà

К2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 08.20 Íàøå âñå 09.05 Áåái-áóì 10.00 Äèòÿ÷à éîãà 10.35 Òàíöi äëÿ äiòåé 11.00, 19.35 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.30 Ñìàêóéòå íà çäîðîâ’ÿ 13.20 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.15 Ñïåöiÿ 15.05, 21.40 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.00, 23.30 Ìîäíèé âèðîê 17.00 Êâàäðàòíèé ìåòð 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 22.35 Äàâàé îäðóæèìîñÿ!

Канал «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.10 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.30, 11.40 Îáëîì UA 08.55, 21.25 Ùîäåííèê Ðàëi Äàêêàð 09.10 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 10.10 Ïîìñòà ïðèðîäè 10.35, 20.35 Íåðåàëüíi iñòîði¿ 11.15 ÄæåÄÀI 12.05, 20.10 Óáîéíå âiäåî 12.30, 18.00 Ò/ñ «Îôiöåðè» 13.25 Ò/ñ «Ïñåâäîíèì «Àëáàíåöü» 14.15 Ò/ñ «Ñîëäàòè» 16.00 Ò/ñ «Êîðäîí. Òàéãîâèé ðîìàí» 19.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi» 21.30 Õ/ô «Òåðìiíàòîð 2» 23.30 Õ/ô «Áåç êîìïðîìiñiâ»

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00, 20.30, 23.00 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.30 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 10.15 Öèâiëiçàöiÿ. ñòîðè÷íèé äåòåêòèâ. Ëiêàðñüêi òàºìíèöi (I) 11.45 Þâåëið ÒÁ 14.30 Ïîëiòêëóá Âiòàëiÿ Ïîðòíèêîâà 17.30 Öèâiëiçàöiÿ. Ùèò i ìå÷ 19.00, 23.30 Çíàê îêëèêó

Мега

06.00, 12.30 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.30 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.30 Ñìàðòøîó 08.30, 19.00 Ñåêðåòíi òåðèòîði¿ 09.30, 18.00 Òàºìíi çíàêè 10.30 Âîäîïàä Âiêòîðiÿ 11.30 Çíàìåííÿ â íåái 14.30, 23.00 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.30 Øóêà÷i 16.30, 21.00 Ä/ô 20.00 Óêðà¿íà 22.00 Ãîðè Øîòëàíäi¿

ОРТ Украина

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.25 Õî÷ó çíàòü 15.55 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 16.30 Òû íå îäèí 17.05 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 18.20 Óãàäàé ìåëîäèþ 18.50 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 19.50 Ïóñòü ãîâîðÿò 21.00 Âðåìÿ 21.30 Ò/ñ «Ìåòîä Ôðåéäà» 23.30 Íî÷íûå íîâîñòè 23.45 Íà íî÷ü ãëÿäÿ

TV 1000

07.35 Õ/ô «Ìèññèÿ íåâûïîëíèìà 2» 09.45 Õ/ô «Âîèí» 12.10 Õ/ô «Ëþáîâü, ñáèâàþùàÿ ñ íîã» 14.00 Õ/ô «Ãîòèêà» 16.00 Õ/ô «Ñîííàÿ Ëîùèíà» 18.00 Òàéíîå 20.00 Õ/ô «Ïîä îòêîñ» 21.35 Õ/ô «Ïðèçðàê äîìà íà õîëìå» 23.40 Õ/ô «Îõîòà çà «Êðàñíûì Îêòÿáðåì»

TV 1000. Русское кино

07.00 Õ/ô «Äîì íà Àíãëèéñêîé íàáåðåæíîé» 09.00 Õ/ô «ÏèðàÌÌÌèäà» 11.00 Õ/ô «Àðáèòð» 13.00 Õ/ô «Àäàì è ïðåâðàùåíèå Åâû» 15.00 Õ/ô «Ïèðîæêè ñ êàðòîøêîé» 17.00 Õ/ô «Òðè äíÿ ñ ïðèäóðêîì» 19.00 Õ/ô «Ïàðàãðàô 78» 21.20 Õ/ô «Ëèñà Àëèñà» 23.00 Õ/ô «Íîâîãîäíèé ðîìàíñ»

РТР Планета

08.05 Èñêàòåëè

21.00 Âå÷ið ç Ì. Êíÿæèöüêèì

Мега

06.00, 12.30 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.30 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.30 Ñìàðòøîó 08.30, 20.00 Óêðà¿íà 09.30, 18.00 Òàºìíi çíàêè 10.30 Ãîðè Øîòëàíäi¿ 11.30 Íàóêà âiä÷óòòiâ 14.30, 23.00 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.30 Øóêà÷i 16.30, 21.00 Ä/ô 19.00 Ñåêðåòíi òåðèòîði¿ 22.00 Åêñïåäèöiÿ íà Ãàÿíó

ОРТ Украина

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.25 Õî÷ó çíàòü 15.55 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 16.30 Òû íå îäèí 17.05 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 18.20 Óãàäàé ìåëîäèþ 18.50 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 19.50 Ïóñòü ãîâîðÿò 21.00 Âðåìÿ 21.30 Ò/ñ «Ìåòîä Ôðåéäà» 23.30 Íî÷íûå íîâîñòè 23.45 Íà íî÷ü ãëÿäÿ

TV 1000

06.00 Õ/ô «Ïîä îòêîñ» 08.00 Õ/ô «Ñîííàÿ Ëîùèíà» 09.55 Òàéíîå 11.45 Õ/ô «Ãðèíáåðã» 13.40 Õ/ô «×åãî õîòÿò æåíùèíû» 15.55 Õ/ô «Â ïîãîíå çà ñ÷àñòüåì» 18.00 Õ/ô «Óëûáêà Ìîíû Ëèçû» 20.10 Õ/ô «Îõîòà çà «Êðàñíûì Îêòÿáðåì» 22.30 Õ/ô «Ñòðàíà ÷óäàêîâ»

TV 1000. Русское кино

07.00 Õ/ô «Çàïàõ æèçíè» 09.00 Õ/ô «Òðè äíÿ ñ ïðèäóðêîì» 11.00 Õ/ô «Îñîáåííîñòè íàöèîíàëüíîé ïîäëåäíîé ëîâëè, èëè Îòðûâ ïî ïîëíîé» 12.40 Õ/ô «Ïàðàãðàô 78» 15.00 Õ/ô «Äçèñàé» 17.00 Õ/ô «Ãîðüêî!» 19.00 Õ/ô «Ñâÿçü» 20.30 Õ/ô «Êîñìîñ êàê ïðåä÷óâñòâèå» 23.00 Õ/ô «×óäî»

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Âåñòè 09.30 1000 ìåëî÷åé 10.15 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Çåðêàëà. Ïðîðûâ â áóäóùåå 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè «âñåãäà» 6» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Âåðîíèêà. Ïîòåðÿííîå ñ÷àñòüå» 21.05 Ò/ñ «Îáúåêò 11» 22.05 Ñîëäàò èìïåðèè 23.00 Õ/ô «Òèõèå ñîñíû» 23.50 Õ/ô «Ïðîùàíèå ñ Ïåòåðáóðãîì»

НТВ Мир

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Äåðåâåíñêèé äåòåêòèâ». «Ñìåøíàÿ ëîøàäêà» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Êóëèíàðíûé ïîåäèíîê 09.25 Ðóññêàÿ íà÷èíêà 10.00 Ò/ñ «Äåòè áåëîé áîãèíè» 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Îòöû è äåòè» 17.35 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.45 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.40 Ò/ñ «Ëèòåéíûé». «Ïîä óäàðîì». «Òîðæåñòâî òåõíîëîãèé» 21.35 Ò/ñ «Èíñïåêòîð Êóïåð». «Íàñëåäíèê ïî ïðÿìîé» 23.30 Õ/ô «Ôîêóñíèê»

Детский мир

06.00, 08.05, 09.00, 11.30, 12.00, 14.05, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Â ïîèñêàõ êàïèòàíà Ãðàíòà» 10.00, 16.00 Õ/ô «Ëÿëüêà-Ðóñëàí è åãî äðóã Ñàíüêà...»

Евроспорт

09.30 Àâòîñïîðò 09.45 Ðàëëè 10.10, 14.40 Îòêðûòûé ÷åìïèîíàò Àâñòðàëèè ïî òåííèñó. Æóðíàë 10.15, 13.45, 16.45, 20.45, 21.15 Ïðûæêè íà ëûæàõ 11.15, 17.45, 18.30, 19.00 Áèàòëîí 12.00, 12.30 Ëûæíûå ãîíêè 13.15 Âîò ýòî äà! 14.45 Òåííèñ 23.15 Èçáðàííîå ïî ñðåäàì 23.20 Êîííûé ñïîðò

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ìîëîäû è ñ÷àñòëèâû» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ïðàâî íà ñ÷àñ-

РТР Планета

08.05 Èñêàòåëè 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Âåñòè 09.30 1000 ìåëî÷åé 10.15 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Èíäèéñêèå éîãè, êòî îíè? 40 ëåò ñïóñòÿ 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè «âñåãäà» 6» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Âåðîíèêà. Ïîòåðÿííîå ñ÷àñòüå» 21.05 Ò/ñ «Îáúåêò 11» 22.05 Ñîëäàò èìïåðèè 23.00 Õ/ô «Òèõèå ñîñíû» 23.55 Õ/ô «Ôóýòå»

НТВ Мир

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Ôàëüøèâîìîíåò÷èêè». «Äåíü äîáðûõ äåë» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Êâàðòèðíûé âîïðîñ 09.25 Ðóññêàÿ íà÷èíêà 10.00 Ò/ñ «Äåòè áåëîé áîãèíè» 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Ñàíèòàðû ëåñà» 17.35 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.45 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.40 Ò/ñ «Ëèòåéíûé». «Ïðèêàç âûïîëíåí!». «ÄÒÏ» 21.30 Ò/ñ «Èíñïåêòîð Êóïåð». «Ñòèëèñò» 23.25 Õ/ô «Ôîêóñíèê 2»

Детский мир

06.00, 08.05, 09.00, 11.30, 12.00, 14.05, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Â ïîèñêàõ êàïèòàíà Ãðàíòà» 10.00, 16.00 Õ/ô «Øëà ñîáàêà ïî ðîÿëþ»

Евроспорт

09.30, 20.45 Ðàëëè 09.55, 14.40 Îòêðûòûé ÷åìïèîíàò Àâñòðàëèè ïî òåííèñó. Æóðíàë 10.00, 12.30, 16.45, 17.45 Ïðûæêè íà ëûæàõ 11.00, 13.30, 19.00 Áèàòëîí 12.00 Âîò ýòî äà! 14.45 Òåííèñ 21.15 Äàðòñ

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ìîëîäû è ñ÷àñòëèâû» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ïðàâî íà ñ÷àñòüå»

TV

òüå» 09.00, 17.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ïîä Áîëüøîé Ìåäâåäèöåé» 12.00, 20.00 Õ/ô «Ëþáèòåëüíèöà ÷àñòíîãî ñûñêà Äàøà Âàñèëüåâà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñàëîìåÿ»

TV XXI

08.00, 16.00 Õ/ô «×åòûðåñòà óäàðîâ» 09.45, 17.45 Õ/ô «Çîëîòîé òåëåíîê» 10.40, 18.40 Õ/ô «Âðåìåíà ãîäà» 12.25, 20.25 Õ/ô «Äîâåðüñÿ ìóæ÷èíå» 14.10, 22.10 Õ/ô «Áåëûé ìàòåðèàë»

Наше любимое кино

06.00 Èñêàòåëè 08.00 Õ/ô «Òàëàíòû è ïîêëîííèêè» 10.00 Õ/ô «...È äðóãèå îôèöèàëüíûå ëèöà» 12.00 Õ/ô «Ñëó÷àé â âóëêàíå» 13.30 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Øåðëîêà Õîëìñà è äîêòîðà Âàòñîíà» 15.00 Õ/ô «Àëëî, Âàðøàâà!» 16.30 Õ/ô «Ëàïà» 18.00 Õ/ô «Ïðè èñïîëíåíèè ñëóæåáíûõ îáÿçàííîñòåé» 20.00 Õ/ô «Ìîé áîåâîé ðàñ÷åò» 22.00 Õ/ô «Ñêîðáíîå áåñ÷óâñòâèå»

Телеклуб

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 4» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 2» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 4» 22.00 Ò/ñ «Ýðà Ñòðåëüöà» 23.00 Ò/ñ «Êðîò»

RTVi

06.00, 15.07, 17.07 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ìóëüòôèëüìû 08.00 Íîâîñòè 09.00, 16.00 Ò/ñ «Ïëàòà çà ëþáîâü» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Èçðàèëü çà íåäåëþ 12.00 Áîëüøîé äîçîð 13.00 Õ/ô «Ñòàðøèé ñûí» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 18.00 Èùåì âûõîä 19.00  êðóãå ñâåòà 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 6. Æóðíàëèñò» 23.00 Õ/ô «Ïîäñóäèìûé»

Наше новое кино

06.15 Õ/ô «Èòàëüÿíåö» 08.15 Õ/ô «Ìåäâåæüÿ øêóðà» 10.15 Õ/ô «Ïîâåëèòåëü ýôèðà» 12.15 Õ/ô «1814» 14.15 Õ/ô «Âåðîíèêà íå ïðèäåò» 16.15 Õ/ô «Ìå÷òàòü íå âðåäíî» 17.45 Ïëþñ êèíî 18.15 Õ/ô «Ïóòü» 20.15 Õ/ô «×åòûðå âîçðàñòà ëþáâè» 22.15 Õ/ô «Äåíü Ä»

09.00, 17.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Ïîä Áîëüøîé Ìåäâåäèöåé» 12.00, 20.00 Õ/ô «Ëþáèòåëüíèöà ÷àñòíîãî ñûñêà Äàøà Âàñèëüåâà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñàëîìåÿ»

TV XXI

08.00, 16.00 Õ/ô «Àâàðèÿ» 09.40, 17.40 Õ/ô «Çîëîòîé òåëåíîê» 10.35, 18.35 Õ/ô «Ãîä, êîãäà ìîè ðîäèòåëè ïîåõàëè â îòïóñê» 12.30, 20.30 Õ/ô «Èäåàëüíûé ïîáåã» 14.15, 22.15 Õ/ô «×òèöà»

Наше любимое кино

06.00 Õ/ô «Ïðè èñïîëíåíèè ñëóæåáíûõ îáÿçàííîñòåé» 08.00 Õ/ô «Ìîé áîåâîé ðàñ÷åò» 10.00 Õ/ô «Ñêîðáíîå áåñ÷óâñòâèå» 12.00 Õ/ô «Ïðîöåññ î òðåõ ìèëëèîíàõ» 13.30 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Øåðëîêà Õîëìñà è äîêòîðà Âàòñîíà» 15.00 Õ/ô «Èùè âåòðà...» 16.30 Õ/ô «Ìîé ïàïà - èäåàëèñò» 18.00 Õ/ô «Çàêðûòèå ñåçîíà» 20.00 Õ/ô «Òðóäíî ïåðâûå ñòî ëåò» 22.20 Õ/ô «Îòöû è äåäû»

Телеклуб

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 4» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 2» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 4» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 2» 23.00 Ò/ñ «Êðîò 2»

RTVi

06.00, 15.07, 17.07 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ìóëüòôèëüìû 08.00 Íîâîñòè 09.00, 16.00 Ò/ñ «Ïëàòà çà ëþáîâü» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Ñòðàíà è ëþäè 12.00  êðóãå ñâåòà 13.00 Õ/ô «Ïîäñóäèìûé» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 18.00 48 ìèíóò 19.00 Ñâîèìè ãëàçàìè 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 6. Æóðíàëèñò» 23.00 Õ/ô «Ïî êîì òþðüìà ïëà÷åò...»

Наше новое кино

06.15 Õ/ô «Ïóòü» 08.15 Õ/ô «×åòûðå âîçðàñòà ëþáâè» 10.15 Õ/ô «Äåíü Ä» 12.15 Õ/ô «Èòàëüÿíåö» 14.15 Õ/ô «Ìåäâåæüÿ øêóðà» 16.15 Õ/ô «40» 18.15 Õ/ô «Ìåòåîèäèîò» 20.15 Õ/ô «Ñåìåéíûé óæèí» 22.15 Õ/ô «Ìå÷òàòü íå âðåäíî»


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

TV

П’ятниця, 11 сiчня Перший Національний

06.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.00 Ìiñöå çóñòði÷i 10.25, 16.00 Ò/ñ «Ìàðóñÿ» 11.05 Âiðà. Íàäiÿ. Ëþáîâ 11.55 Íàäâå÷ið’ÿ 12.30 Õ/ô «Îñòàííº ëiòî äèòèíñòâà» 16.50 Êîíöåðòíà ïðîãðàìà Ñ. Ðîòàðó «ß òåáÿ ïî-ïðåæíåìó ëþáëþ» 18.25 Óêðà¿íà 20.45 Íàø ñïîðò 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.15 Ôåñòèâàëü ïiñíi òà ãóìîðó â Êîáëåâî 21.25, 23.00 Ñâÿòêóþòü Äðàêîíè òà Êðîëèêè 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ñåêóíäà óäà÷i

Канал «1+1»

06.20, 19.30 ÒÑÍ 06.55 Øiñòü êàäðiâ 07.40 Õ/ô «Ó÷åíü Ìåðëiíà» 09.15 Íàéâèäàòíiøi ôîêóñíèêè ñâiòó 11.00 Õ/ô «Ìîái Äiê» 14.40 Ãîëîñ. Äiòè 16.35 Õ/ô «Âèêðóòàñè» 18.30 Ðîçñìiøè êîìiêà 20.00 Âå÷iðíié Êè¿â 21.50 Õ/ô «Áåç êîìïðîìiñiâ» 23.45 Õ/ô «Ëþäèíà ç Ëàðàìi»

Інтер

06.35 «Íàäáàííÿ ðåñïóáëiêè». Î. Ïàõìóòîâà 08.55, 20.25 Ò/ñ «Äiëüíè÷íèé» 10.40 Âå÷iðíié êâàðòàë 12.30 Õ/ô «Ìå÷ âiäâàæíîãî» 14.35 Õ/ô «Àëëàí Êóîòåðìåéí i âòðà÷åíå ìiñòî çîëîòà» 16.15 Õ/ô «ß ïîäàðóþ ñîái äèâî» 18.05 Õ/ô «Íîâîði÷íi ñâàòè» 20.00 Ïîäðîáèöi 22.15 Õ/ô «Òîð»

ICTV

07.05 Ò/ñ «Ëåñÿ+Ðîìà» 07.45 Ïðîâîêàòîð 08.45, 12.45, 18.45 Ôàêòè 09.15, 19.25 Íàäçâè÷àéíi íîâèíè 10.15, 16.35 Ò/ñ «Âóëèöi ðîçáèòèõ ëiõòàðiâ» 12.35 Àíåêäîòè ïî-óêðà¿íñüêè 13.00 Ò/ñ «Ïðîêóðîðñüêà ïåðåâiðêà» 14.10, 20.10 Ò/ñ «Ìîðñüêèé ïàòðóëü» 22.20 Ò/ñ «Ìàéñòåð i Ìàðãàðèòà»

5 канал

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 08.25, 18.50, 23.40 ×àñ ñïîðòó 06.50, 07.25, 08.40 Îãëÿä ïðåñè 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00,

19.00, 20.00, 21.00, 22.00, 23.00 ×àñ íîâèí 07.10, 08.15, 22.40, 23.20 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Ðàíîê iç çiðêîþ 07.55, 08.50 Òðàíñìiñiÿ-íîâèíè 08.30 Iíòåëåêò 09.15, 13.10, 14.10, 15.15 5 åëåìåíò 10.30, 11.10, 12.10, 19.30, 20.10, 21.10 ×àñ. Ïiäñóìêè äíÿ 16.15 Ëiñîâèé ïàòðóëü 17.25 Íå ïåðøèé ïîãëÿä 18.15 Âiêíî â ªâðîïó 21.40 ×àñ-Òàéì 22.15 Îñîáëèâèé ïîãëÿä 23.30 Crime news 23.45 Õðîíiêà òèæíÿ

Новий канал

08.45 Ò/ñ «Ùàñëèâi ðàçîì» 19.00 Ðåïîðòåð 19.10 Ñïîðòðåïîðòåð 19.15, 22.05 Óêðà¿íà 23.05 Õ/ô «Ñåñòðè ïî íåùàñòþ 2»

СТБ

06.20 Õ/ô «Çâiäêè áåðóòüñÿ äiòè?» 07.55 Õ/ô «Äiäóñü â ïîäàðóíîê» 09.55 Õ/ô «Ä’Àðòàíüÿí i òðè ìóøêåòåðè» 15.10, 17.45, 22.25 Óêðà¿íà 17.35, 22.00 Âiêíà-íîâèíè

Канал Україна

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 06.10 Ò/ñ «ªôðîñèíiÿ. Ïðîäîâæåííÿ» 07.00, 17.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.20 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ 09.20, 12.45 Ò/ñ «Ñëiä» 10.00, 20.00 Ò/ñ «Äèêèé 3» 11.50 Õàé ãîâîðÿòü. Äóåëü 15.20 Ùèðîñåðäå çiçíàííÿ 16.00 Ïðàâî íà çàõèñò 17.10 Ò/ñ «Íåðiâíèé øëþá» 19.20 Óêðà¿íà 21.45 Ò/ñ «Êóëÿ-äóðà 4: àãåíò i ñêàðá íàöi¿»

НТН

07.10 Õ/ô «Ãàðÿ÷à òî÷êà» 08.30, 16.45, 19.00 Ñâiäîê 09.00 Êðèìiíàëüíi ñïðàâè 10.00 Ò/ñ «Õåðóâèì» 11.50 Ò/ñ «Äåòåêòèâè» 12.15 Ò/ñ «Ìié êîðäîí» 15.05 Ò/ñ «Ëiòºéíèé» 17.00 Ò/ñ «Ïñåâäîíiì «Àëáàíåöü 3» 19.30 Ò/ñ «Ñîíüêà - Çîëîòà ðó÷êà» 23.20 Õ/ô «Êàðàâàí ñìåðòi»

06.00 Ùàñòÿ º

ТЕТ

Субота, 12 сiчня Перший Національний

06.00, 23.30 ÒÐÊ «Åðà» 08.00 ßí Òàáà÷íèê. «×åñòü ìàþ çàïðîñèòè» 11.00 Ìiñöå çóñòði÷i 12.15 Þâiëåéíèé êîíöåðò Î. Ìàëiíiíà 13.15  ãîñòÿõ ó Ä. Ãîðäîíà 14.05 Ìàãiÿ öèðêó 2013 ã. 16.05 Íîâîði÷íèé âîãíèê íà Ïåðøîìó 18.25 Óêðà¿íà 20.50 Ìåãàëîò 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.15 Óêðà¿íñüêà ïiñíÿ 21.55 Çiðêè ãóìîðó. Ñ. Äðîáîòåíêî 22.50 Ñóïåðëîòî, Òðiéêà, Êåíî

Канал «1+1»

06.00 Õ/ô «Ó÷åíü Ìåðëiíà» 07.10 Ñïðàâæíi ëiêàði 2 08.05 Ñâiòñüêå æèòòÿ 09.00 Õòî òàì? 10.00, 12.05 Ì/ô 10.50 Ñâiò íàâèâîðiò 3: Òàíçàíiÿ, Åôiîïiÿ 12.40 Õ/ô «Ðîìàí ç êàìåíåì» 14.40 Õ/ô «Ïåðëèíà Íiëó» 16.40 Âå÷iðíié Êè¿â 18.30 Ðîçñìiøè êîìiêà 19.30 ÒÑÍ 20.00 Õ/ô «Áiëîñíiæêà. Ïîìñòà ãíîìiâ» 22.10 Õ/ô «Äæóëi i Äæóëiÿ. Ãîòóºìî ùàñòÿ çà ðåöåïòîì»

Інтер

06.35 «Íàäáàííÿ ðåñïóáëiêè». Â. Ðåçíèêîâ 09.00 Ò/ñ «Äiëüíè÷íèé» 10.50 Ì/ô 12.30 Õ/ô «Ãîòåëü äëÿ ñîáàê» 14.20 Õ/ô «ß ïîäàðóþ ñîái äèâî» 16.10 Õ/ô «Iðîíiÿ äîëi, àáî Ç ëåãêîþ ïàðîþ» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.25 Êîíöåðò «Êîíöåðò Ìàêñèìà Ãàëêiíà â Êðåìëi» 23.10 Õ/ô «... ñòèëi äæàç»

ICTV

06.45 Êîçèðíå æèòòÿ 07.15 Ì/ô 08.05 Çiðêà YouTube 09.15 Äà÷à 10.20 Êâàðòèðíå ïèòàííÿ 11.35 Äèâèòèñÿ âñiì! 12.35 Ìóëüò îñîáè 13.50 Õ/ô «Çíàéîìòåñÿ: Äåéâ» 15.45 Íåòàºìíi ôàéëè 16.45 Åêñòðåíèé âèêëèê 17.45 Ìàêñèìóì â Óêðà¿íi 18.45 Ôàêòè 19.00 Õ/ô «Ïðèñòðåëü ¿õ!» 20.45 Õ/ô «Àðìiÿ òåìðÿâè»

22.45 Õ/ô «Ï’ÿòèé âèìið»

5 канал

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.40, 09.35, 19.25 Òåìà òèæíÿ 06.45, 07.10, 08.20, 18.55, 23.35 ×àñ ñïîðòó 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00, 21.00, 23.00 ×àñ íîâèí 07.20, 08.15, 22.25, 23.20 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Êëóá 700 08.30 Íå ïåðøèé ïîãëÿä 09.10 Iíòåëåêò.ua 10.15 Çäîðîâi iñòîði¿ 11.10 Òðàíñìiñiÿ 11.30 Àâòîïiëîò-òåñò 12.10 Âiêíî â ªâðîïó 13.30 Äðàéâ 14.10, 23.50 Iñòîðiÿ óñïiõó 14.25 Ãðà äîëi 15.15 Êiíî ç ßíiíîþ Ñîêîëîâîþ 16.15 Àðñåíàë 17.25 Ôåºðiÿ ìàíäðiâ 18.15 Îñîáëèâèé ïîãëÿä 19.30 Ìàøèíà ÷àñó 20.10 Ïîðòðåòè ç Ñåðãiºì Äîðîôåºâèì 21.10 Âåëèêà ïîëiòèêà 21.40 Âiêíî äî Àìåðèêè 22.00  êàáiíåòàõ 22.30 Ìàéñòåð-êëàñ iç Íàòàëêîþ Ôiöè÷

Новий канал

08.55, 09.35, 10.00, 12.15, 13.10, 15.05, 16.45, 18.30, 20.00, 22.00, 23.50 Ì/ô 23.45 Ñïîðòðåïîðòåð

СТБ

06.20, 09.50 Óêðà¿íà 08.50 Êàðàîêå íà Ìàéäàíi 15.55 Õ/ô «Çà ñiìåéíèìè îáñòàâèíàìè» 19.00 Õ-ôàêòîð 3. Íåâiäîìà âåðñiÿ 21.00 Õ/ô «Îäðóæèòè ìiëüéîíåðà»

Канал Україна

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 07.00, 19.00 Ïîäi¿ 07.10 Ò/ñ «Iíòåðíè» 09.00 Êðàùèé êóõàð íà ñåëi 10.00 Òàºìíèöi çiðîê 11.00 Ò/ñ «Ñìàê ãðàíàòà» 14.00 Ò/ñ «Ñëiä» 17.00, 19.20 Ò/ñ «×îòèðè ïîðè ëiòà» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíi 6»

НТН

06.00 Ëåãåíäè áàíäèòñüêîãî Êèºâà 06.50 Õ/ô «×îðíèé ïðèíö» 08.25 Ò/ñ «Ïðÿìóþ÷è íà ïiâäåíü» 10.10 Çàëiçíèé Îñêàð 10.40 Êðóòi 90-òi

7

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó 06.50 Äiçíàéñÿ ÿê 07.10 Ò/ñ «ßê ÿ çóñòðiâ âàøó ìàìó» 07.35 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 08.30 Ì/ô 09.20 Ò/ñ «Êðåìëiâñüêi êóðñàíòè» 10.15 Ò/ñ «Âñi æiíêè - âiäüìè» 11.10 Ò/ñ «Òà, ùî ãîâîðèòü ç ïðèâèäàìè» 12.05 Ò/ñ «ßêîñü ó êàçöi» 13.00, 19.25 Áîãiíÿ øîïiíãó 13.25 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.35, 20.20 Äàéîø ìîëîäüîæ! 15.25 Âàéôàéòåðè 15.55 Ò/ñ «Áàðâèõà 2» 16.50 Äîñâiäîñ 17.15 Îäíà çà âñiõ 18.10 Âiòàëüêà 19.50 Âåñåëi ìàìçåëi 21.20 Âiòàëüêà. Íîâèé ðiê 21.35 Êóçíÿ çiðîê 3 22.00 Ò/ñ «Ìåòîä Ëàâðîâî¿» 22.55 Ùîäåííèêè Òåìíîãî 23.35 Ò/ñ «Ðåàëüíà êðîâ»

Чернігів

08.00, 13.00, 16.00, 22.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30, 20.15 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 08.35 ³äêðèé äëÿ ñåáå Óêðà¿íó 09.05 Õ/ô «Ïðîäàíèé ñì³õ» 10.05 Çíàìåíèò³ óêðà¿íö³ 10.30 ̳ñüêå ê³ëüöå 10.55, 14.25 Ìóçè÷íèé êàëåéäîñêîï 11.10 Õ/ô «Êàðíàâàëüíà í³÷» 12.25 Ìóç.ô. «Âàëüñè Ô.Øîïåíà» 12.40 Äîáëåñòü. Ìóæí³ñòü. Áëàãîðîäñòâî 13.10, 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 13.20 Òåàòðàëüí³ ñèëóåòè 13.40, 21.45 Óêðà¿íà 14.00 Ìîÿ ï³ñåííà ñïîâ³äü 14.45 dz ñêðèíüêè «Äèâîâèæíîãî êàëåéäîñêîïó» 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.15 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.15 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 17.25 Çóñòð³÷ äëÿ âàñ 20.20 Ïîë³ñüêå êîëî 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Äî ðå÷³ ïðî ðå÷³ 21.15 Ïîâ³ð ó ñåáå 22.30 Õ/ô «Ì³ì³íî»

Прилуки

07.00 11.00 Ñÿéâî гçäâÿíî¿ ç³ðêè 08.00, 12.00, 18.30, 20.30, 23.00 ÒÎÍ²Ñ 09.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 09.30 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà 10.00 Ìóçèêà íà êàíàë³ 17.00, 20.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 ³ñíèê ì³ñöåâî¿ âëàäè 19.20, 22.20 Àêòóàëüíèé ðåïîðòàæ 19.30, 22.30 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð

Enter-фільм

07.40 Õ/ô «Ñíiäàíîê íà òðàâi»

11.30 «Ðå÷îâèé äîêàç». Ãàçîâàíi ìiëüéîíè «Àâòîìàòòîðãà» 12.00 Ãîëîâíèé ñâiäîê 13.00 Õ/ô «Õðåñòîíîñåöü» 15.00 Ò/ñ «Ðåêâiºì äëÿ ñâiäêà» 19.00 Ò/ñ «Ïàâóòèííÿ 5» 22.45 Õ/ô «1612»

ТЕТ

06.00, 11.05 ªðàëàø 07.00, 09.00 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 07.45 Ìàëÿòà-òâiéíÿòà 08.05 Òåëåïóçèêè 08.35 Áàéäèêiâêà 09.30, 10.00, 10.55 Ì/ô 11.55 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 13.55 Îäíà çà âñiõ 14.50 Âåñåëi ìàìçåëi 15.15 Õ/ô «Ñõiä òåìðÿâè» 17.00 Õ/ô «Ñíiãîâi ïñè» 18.45 Õ/ô «Ïðèíö Ïåðñi¿: ïiñêè ÷àñó» 20.55 Âiòàëüêà 21.35 Äàéîø ìîëîäüîæ! 22.00 Õ/ô «Çàëþäíåíèé îñòðiâ»

Чернігів

08.00 Ñòóä³ÿ «²íôîðì» 08.30 Ñëóæáà ðîçøóêó ä³òåé 08.35 Ïîë³ñüêå êîëî 09.00 ²íîçåìíà äëÿ ä³òåé 09.10 Ñèëóåòè ìèíóëîãî 09.30 Çóñòð³÷ äëÿ âàñ 10.00 Òðèáóíà äåïóòàòà 10.20 Òåëåîá’ºêòèâ 10.30 Ïîò³øêè, ö³êàâèíêè, ï³çíàâàëêè 10.50 Õ/ô «Ïðîäàíèé ñì³õ» 12.00 Óêðà¿íà 12.15 Ïîâ³ð ó ñåáå 12.40 Êàçêè Ìèêîëà¿âñüêîãî çîîïàðêó 13.10 Õ/ô «Ì³ì³íî» 14.40 Ìóëüòô³ëüì 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.00 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.30 Äèâîâèæíèé êàëåéäîñêîï 20.00 ijàëîã ç âëàäîþ 20.10 ²ñòîð³ÿ îäíîãî åêñïîíàòà 20.20 ×åðí³ã³âùèíà â æèòò³ ñëàâåòíèõ 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 ×åðí³ã³âñüêà ë³ðà 21.30 Óðîê… äëÿ áàòüê³â 21.55 Àáåòêà çäîðîâ’ÿ 22.20 Ìóçè÷íèé êàëåéäîñêîï 22.30 Ñâ³ò ïðîôåñ³é 22.45 Ïàë³òðà 23.00 Ìóçè÷íî-³íôîðìàö³éíà ïðîãðàìà «Òåëåâ³çîð»

Прилуки

06.00, 12.00, 20.30, 22.30 ÒÎÍ²Ñ 09.00, 11.00 ³ñíèê ì³ñöåâî¿ âëàäè 09.20, 11.20 Àêòóàëüíèé ðåïîðòàæ 09.30, 11.30, 20.00 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð 10.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 10.30, 20.20 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà

10.00, 17.30 Ä/ô 11.00, 18.30 Ò/ñ «Ñòîëèïií. Íåâèâ÷åíi óðîêè» 12.50 Õ/ô «Êîëè äåðåâà áóëè âåëèêèìè» 14.30 Õ/ô «Äîíå÷êà» 20.20 Õ/ô «Ãàðÿ÷èé ñíiã» 22.20 Õ/ô «Âàæêà âîäà» 23.50 Õ/ô «Íå õîäiòü, äiâ÷àòà, çàìiæ»

К1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30 Ì/ô 10.15, 15.00 Ò/ñ «Ñiíäáàä» 11.15 Õ/ô «Ñâÿòî â íàðó÷íèêàõ» 13.10 Õ/ô «Ñiëüñüêi âåäìåäi» 16.00, 21.00 Âåëèêà ðiçíèöÿ 17.50 «Êîíöåðò «Âñi õiòè Ãóìîð FM íà Ïåðøîìó» 20.00, 23.00 Ðîçñìiøè êîìiêà

К2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 08.20 Íàøå âñå 09.05 Áåái-áóì 10.00 Äèòÿ÷à éîãà 10.35 Òàíöi äëÿ äiòåé 11.00, 19.35 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 12.30 Ñìàêóéòå íà çäîðîâ’ÿ 13.20 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.15 Ñïåöiÿ 15.05, 21.40 Òàºìíèöi øåô-êóõàðÿ 16.00, 23.30 Ìîäíèé âèðîê 17.00 Êâàäðàòíèé ìåòð 20.40 Áóäü ïî-òâîºìó 22.35 Äàâàé îäðóæèìîñÿ!

Канал «2+2»

06.00, 07.20 Ì/ô 08.10 Óëüîòíå âiäåî ïî-ðîñiéñüêè 08.30, 11.40 Îáëîì UA 08.55, 20.55 Ùîäåííèê Ðàëi Äàêêàð 09.10 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 10.10 Ïîìñòà ïðèðîäè 10.35 Íåðåàëüíi iñòîði¿ 11.15 ÄæåÄÀI 12.05 Óáîéíå âiäåî 12.30, 18.00 Ò/ñ «Îôiöåðè» 13.25 Ò/ñ «Ïñåâäîíèì «Àëáàíåöü» 14.15 Ò/ñ «Ñîëäàòè» 16.00 Ò/ñ «Êîðäîí. Òàéãîâèé ðîìàí» 19.00 Ò/ñ «Êîäåêñ ÷åñòi» 19.55, 21.00 Ò/ñ «Âòå÷à» 23.00 Âñåñâiòíÿ ñåðiÿ áîêñó

TVi

06.30 Ãîëîñ âiðóþ÷îãî 07.00, 19.30 Ñüîãîäíi ïðî ãîëîâíå 08.00, 20.30, 23.00 Ñüîãîäíi 08.30, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 10.15 Öèâiëiçàöiÿ. Ùèò i ìå÷ 11.45 Þâåëið ÒÁ 16.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Ñòàðèé Íîâèé ð³ê

Enter-фільм

09.00 Õ/ô «Óâàãà, ÷åðåïàõà!» 10.30 Õ/ô 12.00 Ä/ô 13.00 Õ/ô «Âèñîêèé áëîíäèí ó ÷îðíîìó ÷åðåâèêó» 14.35 Õ/ô «Ïîâåðíåííÿ âèñîêîãî áëîíäèíà» 16.00 Õ/ô «Ïîäâiéíèé îáãií» 17.30 Õ/ô «Îãàðüîâà, 6» 19.00 Ïåòðîâêà, 38 20.35 Õ/ô «Iíñïåêòîð Ëîñºâ»

К1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30, 09.00, 10.05, 10.30 Ì/ô 08.00 Ò/ñ «Ñiíäáàä» 12.15 Õ/ô «Ìîÿ çâåäåíà ñåñòðà iíîïëàíåòÿíêà» 14.05 Õ/ô «Õòî ïiäñòàâèâ êðîëèêà Ðîäæåðà» 16.05 Âåëèêà ðiçíèöÿ 18.00 Ðîçñìiøè êîìiêà 19.00 ÊÂÊ-2012 21.40 Ò/ñ «Íàäïðèðîäíå»

К2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 07.40 Áåái-áóì 08.25 Êâàäðàòíèé ìåòð 09.45 Çíàºòå ùî? 10.40 Ãiìíàñòèêà äîâãîëiòòÿ 11.10 Faceëèôòèíã 11.30 Ìàíäðiâêà çi ñìàêîì 12.10 Ðåàëüíà âiäïóñòêà 13.00 Êóõàði ç Áåâåðëi Õiëëç 13.50, 21.30 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.50, 17.40 Ìîäíèé âèðîê 15.50, 20.30 Áóäü ïî-òâîºìó 16.45, 23.00 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 18.35 Òàºìíèöi äîëi 19.30 Ñâiò çiðîê 22.30 Ñïåöiÿ

Канал «2+2»

08.10, 09.10 Ì/ô 10.15 Ò/ñ «Ïðèãîäè Ìåðëiíà» 13.00 Õ/ô «Çàãóáëåíèé ñâiò» 15.00 Õ/ô «Ïîâåðíåííÿ â çàãóáëåíèé ñâiò» 16.55 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 20.00 Õ/ô «Òåðìiíàòîð» 22.00 Áiéöiâñüêèé êëóá 22.55 Õ/ô «Òåðìiíàòîð 2»

TVi

06.30 Áëàãà çâiñòêà ç Ðiêîì Ðåííåðîì 07.00, 17.30 Åêñïåðèìåíòàëüíèé 07.45, 13.30 Ïðàâäèâi iñòîði¿. íäiàíà Äæîíñ (I) 08.15 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Ãðåéñ

14.30 Íàäâå÷ið’ÿ ç Ì. Êíÿæèöüêèì 17.30 Öèâiëiçàöiÿ. Êðåìëiâñüêi ïåðåëüîòè 19.00, 23.30 Çíàê îêëèêó 21.00 «Òåíäåð News» ç Í. Ñåäëåöüêîþ 22.00 Àëüáåðòåéíøòåéí

Мега

06.00, 12.30 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 07.00, 13.30 Äèâîâèæíi åêñïåðèìåíòè 08.00, 17.30 Ñìàðòøîó 08.30, 19.00 Ñåêðåòíi iñòîði¿ 09.30, 18.00 Òàºìíi çíàêè 10.30 Åêñïåäèöiÿ íà Ãàÿíó 11.30 Çãðàÿ 14.30 Çàãàäêè Âñåñâiòó 15.30 Øóêà÷i 16.30, 22.00 Ä/ô

ОРТ Украина

09.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 09.15 Äîáðîå óòðî! 09.30 Êîíòðîëüíàÿ çàêóïêà 10.00 Æèòü çäîðîâî! 11.00 Ìîäíûé ïðèãîâîð 12.15 Âðåìÿ îáåäàòü! 12.50 «Äîáðîãî çäîðîâüèöà!» ñ Ã. Ìàëàõîâûì 14.00 Äðóãèå íîâîñòè 14.25 Ïîíÿòü. Ïðîñòèòü 15.25 Õî÷ó çíàòü 15.55 «Äåøåâî è ñåðäèòî» ñ Ä. Äîíöîâîé 16.30 Òû íå îäèí 17.05 Ò/ñ «Íåðàâíûé áðàê» 18.20 Óãàäàé ìåëîäèþ 18.50 Äàâàé ïîæåíèìñÿ! 19.50 Ïîëå ÷óäåñ 21.00 Âðåìÿ 21.30 Ò/ñ «Ìåòîä Ôðåéäà» 23.30 Ñóïåðäèñêîòåêà 90-õ

TV 1000

07.50 Õ/ô «Â ïîãîíå çà ñ÷àñòüåì» 10.00 Õ/ô «Óëûáêà Ìîíû Ëèçû» 12.10 Õ/ô «Ëþáîâü è ïðî÷èå îáñòîÿòåëüñòâà» 14.00 Õ/ô «Ñóïðóæåñòâî» 16.00 Õ/ô «Áîëüøå, ÷åì äðóã» 18.00 Õ/ô «Ìíîæåñòâî» 20.10 Õ/ô «ß òàê äàâíî òåáÿ ëþáëþ» 22.20 Õ/ô «Êðåñòíûé îòåö 2»

TV 1000. Русское кино

07.00 Õ/ô «Ãîðüêî!» 09.00 Õ/ô «Îæåðåëüå äëÿ ìîåé ëþáèìîé» 11.00 Õ/ô «Áóäåì íà «òû» 13.00 Õ/ô «Ñâÿçü» 15.00 Õ/ô «Êîñìîñ êàê ïðåä÷óâñòâèå» 17.00 Õ/ô «Êîêòåáåëü» 19.00 Õ/ô «×óäî» 21.00 Õ/ô «Îáðàòíàÿ ñòîðîíà» 22.40 Õ/ô «Äåä Ìîðîç âñåãäà çâîíèò... òðèæäû!» Êåëëi i êíÿçü Ðåíüº 08.45, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.45 Öèâiëiçàöiÿ. Êðåìëiâñüêi ïåðåëüîòè 11.00 World Stories. Ìiæíàðîäíi êîðåñïîíäåíòè 11.45 Ñiì ÷óäåñ Óêðà¿íè 12.00, 19.30 ñòîðè÷íi õðîíiêè ç Í. Ñâàíiäçå. 1955 ð. Ìèêèòà Õðóùîâ (I) 13.00 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 14.30 Þâåëið ÒÁ 18.15 Öèâiëiçàöiÿ. Íàðå÷åíi ïî íòåðíåòó (I) 20.30 Ãðà â ñëîâà i íå òiëüêè 21.30 Ëåêöi¿ i ïîäi¿ 23.30 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Äæåêêi i Äæîí Êåííåäi

Мега

06.00 Â îáiéìàõ ñìåðòi 08.00 Ñóïåðêîðàáëi 10.00 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 11.00 Òè ìîæåø êðàùå 12.00 Åêñïåäèöiÿ íà Ãàÿíó 15.00 Âiéñüêîâi çàìêè 18.00 Ñåêðåòíi òåðèòîði¿ 21.00 Óêðà¿íà 22.00 Ñåêðåòíi iñòîði¿

ОРТ Украина

06.00, 10.00, 12.00, 15.00, 18.00 Íîâîñòè 06.10 Õ/ô «Ñîëîìåííàÿ øëÿïêà» 08.20 Èãðàé, ãàðìîíü ëþáèìàÿ! 08.55 Óìíèöû è óìíèêè 09.40 Ñëîâî ïàñòûðÿ 10.15 Ñìàê 10.45 Íàòàëüÿ Ãâîçäèêîâà. Ëþáèòü - çíà÷èò ïðîùàòü 11.45 Ñìåøàðèêè. Íîâûå ïðèêëþ÷åíèÿ 12.15 Àáðàêàäàáðà 15.15 Åðàëàø 15.25 Õ/ô «Øèðëè-Ìûðëè» 18.10 ×åëîâåê è çàêîí 19.10 «Ìèíóòà ñëàâû». Çîëîòûå ñòðàíèöû 21.00 Âðåìÿ 21.20 Ñåãîäíÿ âå÷åðîì 22.50 Õ/ô «Ñòàðûé Íîâûé ãîä»

TV 1000

06.00 Õ/ô «Ñóïðóæåñòâî» 08.00 Õ/ô «Ëþáîâü è ïðî÷èå îáñòîÿòåëüñòâà» 10.00 Õ/ô «Øïèîí ïî ñîñåäñòâó» 11.50 Õ/ô «Ïèòåð Ïýí» 13.55 Õ/ô «Ìíîæåñòâî» 16.00 Õ/ô «Îäèí äåíü» 18.00 Õ/ô «Áåîâóëüô» 20.00 Õ/ô «Ïðîðîê» 22.00 Õ/ô «ß çíàþ, ÷òî âû ñäåëàëè ïðîøëûì ëåòîì»

TV 1000. Русское кино

07.00 Ì/ô 09.00 Õ/ô «Áóäåì íà «òû» 11.00 Õ/ô «Êîêòåáåëü»

РТР Планета

08.05 Èñêàòåëè 09.00, 12.00, 12.30, 15.30, 17.40, 12.50, 14.50, 15.00, 18.00 Âåñòè 09.30 Âñÿ Ðîññèÿ 09.45 1000 ìåëî÷åé 10.20 Î ñàìîì ãëàâíîì 11.00 Ò/ñ «Åôðîñèíüÿ. Òàåæíàÿ ëþáîâü» 13.00 Ïðîêëÿòèå ôàðàîíîâ 13.55 Ò/ñ «Èíñòèòóò áëàãîðîäíûõ äåâèö» 15.50 Ò/ñ «Âñåãäà ãîâîðè «âñåãäà» 6» 18.30 Ïðÿìîé ýôèð 19.20 Ò/ñ «Âåðîíèêà. Ïîòåðÿííîå ñ÷àñòüå» 21.05 Ò/ñ «Îáúåêò 11» 22.05 Õ/ô «Ñðî÷íî èùó ìóæà» 23.55 Õ/ô «Àôèíñêèå âå÷åðà»

НТВ Мир

06.10 Ò/ñ «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Êîøêèí äîì». «Ñîâåò äà ëþáîâü» 08.00, 11.00, 14.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 08.25 Äà÷íûé îòâåò 09.25 Ðóññêàÿ íà÷èíêà 10.00 Ò/ñ «Äåòè áåëîé áîãèíè» 11.35 Äî ñóäà 12.35 Ñóä ïðèñÿæíûõ 13.35, 16.35 ×ðåçâû÷àéíîå ïðîèñøåñòâèå 14.30 Ñóä ïðèñÿæíûõ. Îêîí÷àòåëüíûé âåðäèêò 15.35 Ò/ñ «Ñóïðóãè». «Íåðàâíûé áîé» 17.35 Ïðîêóðîðñêàÿ ïðîâåðêà 18.45 Ãîâîðèì è ïîêàçûâàåì 19.40 Ò/ñ «Ëèòåéíûé». «Ñàìîîáîðîíà». «Ñìåðòü çà êàäðîì» 21.30 Õ/ô «Îòïóñê» 23.15 Êîíöåðò «Ðåïåòèðóþ æèçíü»

Детский мир

06.00, 08.05, 09.00, 11.30, 12.00, 14.05, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Â ïîèñêàõ êàïèòàíà Ãðàíòà» 10.00, 16.00 Õ/ô «Ïðèêëþ÷åíèÿ æåëòîãî ÷åìîäàí÷èêà»

Евроспорт

09.30 Ðàëëè 09.55, 14.00 Îòêðûòûé ÷åìïèîíàò Àâñòðàëèè ïî òåííèñó. Æóðíàë 10.00 Ñàííûé ñïîðò 10.30, 14.05, 15.30, 19.45 Áèàòëîí 11.45, 16.45, 17.45 Ïðûæêè íà ëûæàõ 12.45 Ãîðíûå ëûæè 20.30 Äàðòñ

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ìîëîäû è ñ÷àñòëèâû» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ïðàâî íà ñ÷àñòüå» 13.00 Õ/ô «×åëîâåê ñ áóëüâàðà Êàïóöèíîê» 15.00 Õ/ô «Êàâêàç» 17.00 Õ/ô «Ðèîðèòà» 19.00 Õ/ô «Ìèííåñîòà» 20.50 Õ/ô «È áûëà âîéíà» 23.10 Õ/ô «Òåðìèíàëüíûå ñîñòîÿíèÿ»

РТР Планета

06.00, 09.00, 18.00 Âåñòè 06.15 Õ/ô «Ñðî÷íî èùó ìóæà» 07.45 Óòðåííÿÿ ïî÷òà 08.20 Ñóááîòíèê 09.15 ×åëîâåê áóäóùåãî. Êàêèìè ìû ñòàíåì? 10.05 Ì/ô 10.20 Õ/ô «Â ñòàðûõ ðèòìàõ» 12.05 ×åñòíûé äåòåêòèâ 12.40 Ä/ô «Ñèðèéñêèé äíåâíèê» 13.35 Ä/ô «Áåðåçîâñêèé» 16.05 Ñóááîòíèé âå÷åð 18.45 Íîâîãîäíèé ïàðàä çâåçä 20.05 Íîâîãîäíèé Ãîëóáîé îãîíåê 23.50 Õ/ô «Âñå íå ñëó÷àéíî»

НТВ Мир

06.00, 08.00, 11.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 06.20 Ñêàçêè Áàæåíîâà 06.50 Ãëàâíàÿ äîðîãà 07.20 Èõ íðàâû 08.25 Ðóññêàÿ íà÷èíêà 08.55 Êóëèíàðíûé ïîåäèíîê 09.55 Êâàðòèðíûé âîïðîñ 11.30 «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Òàèíñòâåííûé íåçíàêîìåö». «Ïîâòîðÿøêà» 13.25 Ñóä ïðèñÿæíûõ 14.30 Íàøè 15.20 Àëåêñàíäð Æóðáèí. Ìåëîäèè íà ïàìÿòü 16.00, 17.30 Ò/ñ «Ãîñóäàðñòâåííàÿ çàùèòà» 21.55 Êîðîëåâà ïðàéìà 23.25 Õ/ô «Íàøèõ áüþò»

Детский мир

06.00, 08.05, 09.00, 11.30, 12.00, 14.05, 15.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Â ïîèñêàõ êàïèòàíà Ãðàíòà» 10.00, 16.00 Õ/ô «Ïîãðàíè÷íûé ïåñ Àëûé»

Евроспорт

09.30, 16.45 Ïðûæêè íà ëûæàõ 10.15, 14.00 Ëûæíîå äâîåáîðüå 11.30, 12.30, 14.45 Ãîðíûå ëûæè 15.30 Ëûæíûå ãîíêè 19.45 Áèàòëîí 20.30, 22.00 Äàðòñ

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ìîëîäû è ñ÷àñòëèâû» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ïðàâî íà ñ÷àñòüå» 09.00, 17.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Äâå ñóäüáû» 12.00, 20.00 Õ/ô «Ëþáèòåëüíèöà ÷àñòíîãî ñûñêà Äàøà Âàñèëüåâà»

09.00, 17.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü» 11.00, 19.00 Ò/ñ «Äâå ñóäüáû» 12.00, 20.00 Õ/ô «Ëþáèòåëüíèöà ÷àñòíîãî ñûñêà Äàøà Âàñèëüåâà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñàëîìåÿ»

TV XXI

08.00, 16.00 Õ/ô «Îõîòà» 09.35, 17.35 Õ/ô «Ìèññ Íèêòî» 11.10, 19.10 Õ/ô «Óòðî» 12.35, 20.35 Õ/ô «×åòûðåæäû» 14.10, 22.10 Õ/ô «Áåñïîêîéñòâî»

Наше любимое кино

06.00 Õ/ô «Çàêðûòèå ñåçîíà» 08.00 Õ/ô «Òðóäíî ïåðâûå ñòî ëåò» 10.20 Õ/ô «Îòöû è äåäû» 12.00 Õ/ô «Ëåò÷èêè» 13.30 Ò/ñ «Ïðèêëþ÷åíèÿ Øåðëîêà Õîëìñà è äîêòîðà Âàòñîíà» 15.00 Õ/ô «Âî áîðó áðóñíèêà» 18.00 Õ/ô «Òðè äíÿ Âèêòîðà ×åðíûøåâà» 20.00 Õ/ô «Åëêè-ïàëêè!..» 22.00 Õ/ô «Çâåçäî÷êà ìîÿ íåíàãëÿäíàÿ»

Телеклуб

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 4» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 2» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 4» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 2» 23.00 Ò/ñ «Êðîò 2»

RTVi

06.00, 15.07, 17.07 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 Ìóëüòôèëüìû 08.00 Íîâîñòè 09.00, 16.00 Ò/ñ «Ïëàòà çà ëþáîâü» 10.00, 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 5» 11.00 Ñâîèìè ãëàçàìè 12.00 48 ìèíóò 13.00 Õ/ô «Ïî êîì òþðüìà ïëà÷åò...» 15.00, 17.00, 22.00 Ñåé÷àñ â ìèðå 18.00 Êåéñ 19.00 Âñå òàê 20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 6. Æóðíàëèñò» 23.00 Ãåðìàíèÿ çà íåäåëþ 23.30 Àðò-íàâèãàòîð

Наше новое кино

06.15 Õ/ô «Ìåòåîèäèîò» 08.15 Õ/ô «Ñåìåéíûé óæèí» 10.15 Õ/ô «Ìå÷òàòü íå âðåäíî» 11.45 Ïëþñ êèíî 12.15 Õ/ô «Ïóòü» 14.15 Õ/ô «×åòûðå âîçðàñòà ëþáâè» 16.15 Õ/ô «Ïîåäèíîê» 18.15 Õ/ô «Ñêàëîëàçêà è ïîñëåäíèé èç ñåäüìîé êîëûáåëè» 20.15 Õ/ô «Õðîíèêè èçìåíû» 22.15 Õ/ô «40» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ñàëîìåÿ»

TV XXI

08.00, 16.00 Õ/ô «Ñóïðóæåñêàÿ æèçíü: Òî÷êà çðåíèÿ Æàí-Ìàðêà» 09.45, 17.45 Õ/ô «Ôèîðèëü - ïîðà öâåòåíèÿ» 11.50, 19.50 Õ/ô «Àäàïòàöèÿ» 13.50, 21.50 Õ/ô «Àêâàðèóì»

Наше любимое кино

06.00 Õ/ô «Òðè äíÿ Âèêòîðà ×åðíûøåâà» 08.00 Õ/ô «Åëêè-ïàëêè!..» 10.00 Õ/ô «Çâåçäî÷êà ìîÿ íåíàãëÿäíàÿ» 12.00 Õ/ô «Øòîðìîâîå ïðåäóïðåæäåíèå» 13.30 Ò/ñ «Îòêðûòàÿ êíèãà» 15.00 Õ/ô «Ãóáåðíàòîðú» 16.30 Õ/ô «Ïîêà íå âûïàë ñíåã...» 18.00 Õ/ô «Îëåñÿ» 20.00 Õ/ô «Ïîëåò ïòèöû» 22.20 Õ/ô «Êîíòðàáàíäèñò»

Телеклуб

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 4» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 2» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 4» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 2» 23.00 Ò/ñ «Êðîò 2»

RTVi

06.00 Îñîáîå ìíåíèå 07.00 2012 08.00, 19.00 Íîâîñòè 09.00 Ìóëüòôèëüìû 10.00 Õ/ô «Êàæäûé âå÷åð ïîñëå ðàáîòû» 11.30 Æèâîå ñëîâî 12.00 Íüþ-Éîðê 13.00 Ñêàíåð 14.00 Óäèâè ìåíÿ 16.00 Ýõî íåäåëè 16.30 «Àìåðèêàíñêèé ëèêáåç». «Ðóññêèå àìåðèêàíöû. Àéí Ðýíä» 17.00 Êîä äîñòóïà 18.00, 23.30 Ä/ô «Áàëåðèíû Áîëüøîãî. Ìåñòü ñöåíû» 19.30 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Å. Ìåùåðÿêîâîé. «Èãëû ïàòðèîòîâ» 20.00 Èçðàèëü çà íåäåëþ 21.00 Õ/ô «Çèìíèé êðóèç» 23.00 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Â. Ëåíñêèì. «Îïåðíàÿ äèâà 2.0»

Наше новое кино

06.15 Õ/ô «Ñêàëîëàçêà è ïîñëåäíèé èç ñåäüìîé êîëûáåëè» 08.15 Õ/ô «Õðîíèêè èçìåíû» 10.15 Õ/ô «40» 12.15 Õ/ô «Ìåòåîèäèîò» 14.15 Õ/ô «Ñåìåéíûé óæèí» 16.15 Õ/ô «Ëþäè äîáðûå» 18.15 Õ/ô «Ìåäâåæüÿ îõîòà» 20.15 Õ/ô «Ôëýø.êà» 22.15 Õ/ô «Ïîåäèíîê»


8

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

Неділя, 13 сiчня

Перший Національний

06.00, 23.00 ÒÐÊ «Åðà» 09.05 Çîëîòèé ãóñàê 09.30 Êðîê äî çiðîê 10.10 Øåô-êóõàð êðà¿íè 11.00 ßí Òàáà÷íèê. «Òiëüêè ìóçèêà» 12.15 Õ/ô «À æèòòÿ òðèâົ 13.55, 16.25 Áiàòëîí 15.00 Êðèâå äçåðêàëî 17.35 Ç Äíåì ÒåÁå! 18.25 Óêðà¿íà 20.45 Íàø ñïîðò 21.00 Ïiäñóìêè äíÿ 21.15 Ôåñòèâàëü ïiñíi òà ãóìîðó â Êîáëåâî 21.30 Òàðàïóíüêà i Øòåïñåëü. «Õâèëþéòåñü, áóäü ëàñêà» 22.55 Òðiéêà, Êåíî, Ìàêñèìà

18.30 Õ/ô «Ñèí Ìàñêè» 20.25 Õ/ô «Ìàñêà» 22.25 Õ/ô «Ïðèñòðåëü ¿õ!» 23.55 íøèé ôóòáîë (I)

5 канал

06.40 Õ/ô «Ðîìàí ç êàìåíåì» 08.40, 10.00 Ì/ô 09.00 Ëîòî-Çàáàâà 10.50 Êóëiíàðíi êóðñè ç Þ. Âèñîöüêîþ. Iòàëiÿ, Òîñêàíà 11.15 ×îòèðè âåñiëëÿ 2 12.25 Õ/ô «Êàðíàâàëüíà íi÷» 14.00 Õ/ô «Êíèãà ìàéñòðiâ» 15.55 Õ/ô «ßêîñü íà íîâèé ðiê» 17.45, 20.00 Íîâîði÷íèé Âå÷iðíié êâàðòàë 19.30, 23.45 ÒÑÍ-Òèæäåíü 22.45 Ñâiòñüêå æèòòÿ

06.30, 18.40 Êè¿âñüêèé ÷àñ 06.45, 07.10, 08.25, 18.55, 23.35 ×àñ ñïîðòó 07.00, 08.00, 09.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 23.00 ×àñ íîâèí 07.20, 08.15, 22.25, 23.20 Áiçíåñ-÷àñ 07.30 Êëóá 700 08.30 Ôåºðiÿ ìàíäðiâ 09.10 Âiêíî äî Àìåðèêè 09.35 Âåëèêà ïîëiòèêà 10.10 Ìàìèíà øêîëà 10.30 Òåõíîïàðê 11.20 Òðàíñìiñiÿ-òåñò 12.10 Æèòòÿ öiêàâå 13.15 Ìîòîð 14.20 Ãðà äîëi 15.15 Ìàøèíà ÷àñó 16.15 Ôàêòîð áåçïåêè 17.30 Íîâèíè Êè¿âùèíè 18.15 Âiêíî â ªâðîïó 19.30 ÐåñÏóáëiêà ç Àííîþ Áåçóëèê 20.50 Òåìà òèæíÿ 21.00 ×àñ: ïiäñóìêè òèæíÿ 21.40 ×àñ-òàéì 22.00 Òåðèòîðiÿ çàêîíó 22.35 Êiíî ç ßíiíîþ Ñîêîëîâîþ 23.40 Õðîíiêà òèæíÿ

Інтер

Новий канал

Канал «1+1»

07.40, 08.35 Ì/ô 10.00 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñüêîãî 10.40 Õ/ô «Ìèøà÷å ïîëþâàííÿ» 12.30 Õ/ô «Ðîìàøêà, Êàêòóñ, Ìàðãàðèòêà» 14.20 Õ/ô «Iñòîðiÿ Ïîïåëþøêè» 16.00 Ò/ñ «Âñå, ùî íàì ïîòðiáíî» 20.00 Ïîäðîáèöi 20.25 Õ/ô «Çèìîâèé êðó¿ç» 22.15 Õ/ô «Êàïiòàí Àìåðèêà - Ïåðøèé ìåñíèê»

ICTV

06.05 Ñâiòàíîê 06.55 Êâàðòèðíå ïèòàííÿ 07.45 Àíåêäîòè ïî-óêðà¿íñüêè 08.05 Äà÷à 09.10 Îñíîâíèé iíñòèíêò 09.40 Äèâèòèñÿ âñiì! 10.50 ÎëiìïiËÿïè 11.30 Êîçèðíå æèòòÿ 12.00 Ìóëüò îñîáè 12.50 Êðèìiíàëüíèé îáëîì 13.50 Õ/ô «Êiøêè ïðîòè ñîáàê» 15.35 Õ/ô «Ðîáií Ãóä - ïðèíö çëîäi¿â»

07.45 Öåðêâà Õðèñòîâà 08.00 Çàïèòàéòå ó ëiêàðÿ 08.25, 09.00, 09.35, 10.00, 11.40, 13.10, 15.05, 16.45, 18.15, 20.00, 22.00, 23.40 Ì/ô

СТБ

11.25 Êàðàîêå íà Ìàéäàíi 12.25 Õ/ô «Ïåñ Áàðáîñ i íåçâè÷àéíèé êðîñ» 12.35 Õ/ô «Ñàìîãîííèêè» 12.55 Õ/ô «Îäðóæèòè ìiëüéîíåðà» 16.55 Õ-ôàêòîð 3. Íåâiäîìà âåðñiÿ 19.00 Áèòâà åêñòðàñåíñiâ 20.00 Õ/ô «Ñóäæåíèé-ðÿæåíèé» 22.05 Õ/ô «Çèìîâèé ðîìàí» 23.55 Õ/ô «Ä’Àðòàíüÿí i òðè ìóøêåòåðè»

Канал Україна

06.00 Ñðiáíèé àïåëüñèí 07.15 Õ/ô «Ñåðæàíò Áiëêî» 09.00 Ëàñêàâî ïðîñèìî 10.00 Òàºìíèöi çiðîê 11.00 Ò/ñ «Ñìàê ãðàíàòà» 13.45 Ò/ñ «Ñëiä»

17.00, 19.20 Ò/ñ «×îòèðè ïîðè ëiòà» 19.00 Ïîäi¿ 21.00 Ò/ñ «Iíòåðíè» 23.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíi 6»

НТН

06.10 Ëåãåíäè áàíäèòñüêîãî Êèºâà 07.30 Ò/ñ «Ñîíüêà - Çîëîòà ðó÷êà» 11.30 «Ëåãåíäè êàðíîãî ðîçøóêó». Êàðàòåëi 12.00 «Íåéìîâiðíà àôåðà äîêòîðà «Ïi» 13.00 Ò/ñ «Ñïàñ ïiä áåðåçàìè» 15.00 Ò/ñ «Ïàâóòèííÿ 5» 19.00 Ò/ñ «Çàõèñíèöÿ» 22.45 Õ/ô «Íàñòîÿòåëü»

ТЕТ

06.00 ªðàëàø 07.00, 09.00 Ìóëüòèê ç Ëóíòiêîì 07.45 Ìàëÿòà-òâiéíÿòà 08.05 Òåëåïóçèêè 08.35 Áàéäèêiâêà 09.30, 10.00, 10.55, 11.05 Ì/ô 12.40 Õ/ô «Ñõiä òåìðÿâè» 14.25 Ò/ñ «Ìîÿ ïðåêðàñíà íÿíÿ» 14.50 Õ/ô «Ôîêóñ-ïîêóñ» 16.35 Õ/ô «Ìîëîäÿòà» 18.20 Îäíà çà âñiõ 19.20 Âiòàëüêà. Íîâèé ðiê 20.40 Äàéîø ìîëîäüîæ! 21.35 Âåñåëi ìàìçåëi 22.00 Õ/ô «Çàëþäíåíèé îñòðiâ. Ñóòè÷êà» 23.55 Comedy Woman

Чернігів

08.00, 21.50 Ïî ñóò³ 08.10 ijàëîã ç âëàäîþ 08.20, 22.00 ßñíà ñïðàâà 08.35 Óäîñâ³òà 09.00 Äèâîâèæíèé êàëåéäîñêîï 09.30 ×åðí³ã³âùèíà â æèòò³ ñëàâåòíèõ 09.50 ²íîçåìíà äëÿ ä³òåé 10.00 Àáåòêà çäîðîâ’ÿ 10.25 Óðîê… äëÿ áàòüê³â 10.50 Õ/ô «Âàðâàðà-êðàñà, äîâãà êîñà» 12.10 Ìóëüòô³ëüì 12.30 Õ/ô «Ãàðàæ» 14.00 Ìóçè÷íî-³íôîðìàö³éíà ïðîãðàìà «Òåëåâ³çîð» 15.00, 18.00 ÒÐÊ «Íîâèé ×åðí³ã³â» 16.00 ³ä ùèðîãî ñåðöÿ 17.30 ×åðí³ã³âñüêà ë³ðà 20.00 Òåëåîá’ºêòèâ 20.10 Ôàáðèêà ³äåé 20.45 Âå÷³ðíÿ êàçêà 21.00 Ïðîãðàìà «Òèæäåíü» 22.10 Ìóçè÷íèé êàëåéäîñêîï 22.35 Õ/ô «Ñòàðèé-íîâèé ð³ê» 23.45 Àçáóêà ðåìåñåë

Прилуки

06.00, 12.00, 20.30, 22.30 ÒÎÍ²Ñ 09.00, 11.00 Ñòàðèé Íîâèé ð³ê

10.00 Äèòÿ÷à ñòîð³íêà 10.30, 20.00 Ïðàâîñëàâíèé êàëåíäàð 16.00 Ìóçè÷íà ìîçà¿êà 19.00, 22.00 Çàïèòàé ó âëàäè 19.30 Ç Íîâèì ðîêîì! 20.20 ˳òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà

Enter-фільм

08.45 Õ/ô «Ñèëüíà îñîáà ç 2 «À» 10.00 Õ/ô «Âèñîêèé áëîíäèí ó ÷îðíîìó ÷åðåâèêó» 11.35 Õ/ô «Ïîâåðíåííÿ âèñîêîãî áëîíäèíà» 13.00 Õ/ô «Iíñïåêòîð Ëîñºâ» 16.45 Õ/ô «Òèõå ñëiäñòâî» 18.00 Õ/ô «Ïîñòðië ó ñïèíó» 19.40 Õ/ô «Ïîäâiéíèé îáãií» 21.25 Õ/ô «Îãàðüîâà, 6» 23.15 Ïåòðîâêà, 38

К1

06.00 Ðàíîê íà Ê1 07.30, 08.15 Ì/ô 10.00 Õ/ô «Ìîÿ çâåäåíà ñåñòðà iíîïëàíåòÿíêà» 11.50 Õ/ô «Õòî ïiäñòàâèâ êðîëèêà Ðîäæåðà» 13.50 Õ/ô «Çàìåðçëà ç Ìàÿìi» 15.50 «Êîíöåðò «Âñi õiòè Ãóìîð FM íà Ïåðøîìó» 18.00 Ðîçñìiøè êîìiêà 20.00 Íîâîði÷íèé ïàðàä çiðîê 21.50 Ò/ñ «Íàäïðèðîäíå»

К2

06.00 Òåëåòîðãiâëÿ 07.00 Ì/ô 07.40 Áåái-áóì 08.25 Êâàäðàòíèé ìåòð 09.45 Çíàºòå ùî? 10.40 Ãiìíàñòèêà äîâãîëiòòÿ 11.10 Faceëèôòèíã 11.30 Ìàíäðiâêà çi ñìàêîì 12.10 Ðåàëüíà âiäïóñòêà 13.00 Êóõàði ç Áåâåðëi Õiëëç 13.50, 21.30 Åíöèêëîïåäiÿ ñìàêó 14.50, 17.40 Ìîäíèé âèðîê 15.50, 20.30 Áóäü ïî-òâîºìó 16.45, 23.00 Äàâàé îäðóæèìîñÿ! 18.35 Òàºìíèöi äîëi 19.30 Ñâiò çiðîê 22.30 Ñïåöiÿ

Канал «2+2»

08.10, 09.10 Ì/ô 10.15 Ò/ñ «Ïðèãîäè Ìåðëiíà» 13.00 Õ/ô «Îñòàííié çàõiä» 16.00, 20.00 Øàëåíå âiäåî ïî-óêðà¿íñüêè 19.00 Áiéöiâñüêèé êëóá 23.00 Õ/ô «×óäîâèñüêî»

TVi

07.00, 17.30 Åêñïåðèìåíòàëüíèé

07.45 Ïðàâäèâi iñòîði¿. íäiàíà Äæîíñ (I) 08.15 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Äæåêêi i Äæîí Êåííåäi 08.45, 16.30 Íàâêîëî ñâiòó 09.45 Öèâiëiçàöiÿ. Íàðå÷åíi ïî íòåðíåòó (I) 11.00 Ãðà â ñëîâà i íå òiëüêè 12.00, 19.30 ñòîðè÷íi õðîíiêè ç Í. Ñâàíiäçå. 1956 ð. À. Ôà人â (I) 13.00 Çäîðîâå æèòòÿ ç . Òðóõà÷îâîþ (I) 13.30 Ïðàâäèâi iñòîði¿. Äæåéìñ Áîíä 14.30 Þâåëið ÒÁ 18.15 Öèâiëiçàöiÿ. Ñòðàøíî âèéòè ç äîìó 20.30 Ñüîãîäíi. Äàéäæåñò 21.30 Ëåêöi¿ i ïîäi¿ 23.30 Âåëèêi iñòîði¿ êîõàííÿ ÕÕ ñòîëiòòÿ. Ãðåéñ Êåëëi i êíÿçü Ðåíüº

Мега

06.00  îáiéìàõ ñìåðòi 08.00 Ñóïåðêîðàáëi 10.00 Æàõëèâi êàòàñòðîôè 11.00 Òè ìîæåø êðàùå 12.00 ɺëëîóñòîí 15.00 Âiéñüêîâi çàìêè 18.00 Ä/ô 21.00 Óêðà¿íà 22.00 Ñåêðåòíi iñòîði¿

ОРТ Украина

06.00, 10.00, 12.00 Íîâîñòè 06.10 Õ/ô «Ñîáàêà íà ñåíå» 08.25 Àðìåéñêèé ìàãàçèí 08.55 Çäîðîâüå 10.10 Íåïóòåâûå çàìåòêè 10.30 Ïîêà âñå äîìà 11.20 Ôàçåíäà 11.45 Ñìåøàðèêè. ÏÈÍ-êîä 12.15 Ñðåäà îáèòàíèÿ. «Âîò òàêèå ïèðîãè» 13.10 «Íàðîäíàÿ ìàðêà» â Êðåìëå 14.15 Õ/ô «Íå íàäî ïå÷àëèòüñÿ» 15.50 Õ/ô «Èùèòå æåíùèíó» 18.35 «Ëåãåíäû «Ðåòðî FM» 21.00 Âðåìÿ 21.20 Ñòàðûé Íîâûé ãîä íà Ïåðâîì 23.50 Õ/ô «Îáûêíîâåííîå ÷óäî»

TV 1000

07.00 Õ/ô «Ìå÷òà Êàññàíäðû» 09.00 Õ/ô «Îäèí äåíü» 11.00 Õ/ô «Ïðîðîê» 12.50 Õ/ô «Áåîâóëüô» 14.50 Õ/ô «Âëàñòåëèí êîëåö: Áðàòñòâî êîëüöà» 18.00 Õ/ô «Âëàñòåëèí êîëåö 2: Äâå êðåïîñòè» 21.10 Õ/ô «Âëàñòåëèí êîëåö: Âîçâðàùåíèå êîðîëÿ»

07.00 Ì/ô

Податкова інформує

В Україні утворено нове Міністерство

Указом Президента України №739/2012 Олександра Вікторовича Клименка призначено Міністром доходів і зборів України. Нове Міністерство утворено 24 грудня 2012 року шляхом реорганізації Державної митної служби України та Державної податкової служби України. Як зазначив Олександр Вікторович Клименко у зверненні, -

«Вперше в історії незалежної України ми маємо у складі центральних органів виконавчої влади відомство, яке, поперше, несе на собі всю повноту відповідальності за наповнення державного бюджету. По-друге, створено організацію, що є повноцінним регулятором інвестиційного клімату та умов ведення бізнесу з точки зору повноважень та

компетенції. Пріоритети нашої роботи лишаються незмінними: удосконалення системи адміністрування податкової системи України, якісне обслуговування платників із застосуванням новітніх технологій, спрощення документообігу, мінімум витрат часу представникам бізнесу на спілкування із державою, і максимум – на основну діяльність».

Зміна ставок та порядку сплати акцизного податку дозволить створити справжні конкурентні умови на ринку тютюнової продукції. Законом України від 20 листопада 2012 року № 5503 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо перегляду ставок деяких податків і зборів» передбачено авансову сплату акцизного податку при придбанні марок, а також збільшення

розміру мінімального акцизного податкового зобов’язання та специфічної ставки акцизного податку з одночасним зменшенням впливу адвалорної складової. Такий порядок адміністрування акцизного податку зробить невигідними махінації з роздрібними цінами на тютюнові вироби. Крім того, посилено відповідальність за порушення умов виробництва, транспортування,

зберігання, реалізації підакцизної продукції. Мінімальний штраф з 1 січня 2013 року буде підвищено з 1700 грн. до 8500 грн. Фахівці податкової служби запроваджуватимуть низку інших інноваційних процедур в адмініструванні акцизного податку, зокрема – електронних акцизних марок та декларування максимальних цін на тютюнові вироби в електронному вигляді.

ДПС України запроваджує новий сервіс для підприємств з іноземними інвестиціями – надання правової оцінки інвестпроектів на наявність податкових ризиків. Таким чином податкова допомагатиме бізнесу уникати ризикових ситуацій через невірне тлумачення національного законодавства іноземними підприємцями. Уникати неприємностей під час реалізації інвестиційного проекту підприємства з іноземними інвестиціями зможуть завдяки новому по-

датковому сервісу. Крім того, вони також зможуть перевірити і добросовісність своїх можливих підприємств-контрагентів. Податкова, у свою чергу, оперативно розглядатиме звернення підприємців та повідомлятиме їх про відповідність господарської операції податковому законодавству. Листування буде індивідуальним та повністю конфіденційним. При цьому всі виявлені помилки підприємці матимуть змогу виправити самостійно до офіційного оформлення опе-

рації. Така інформаційна підтримка, за словами податківців, допоможе іноземним інвесторам ефективно будувати бізнес-плани та отримувати прибутки, а це, у свою чергу, стимулюватиме інвестиційний клімат та зростання української економіки. Скористатись «Сервісом щодо аналізу моделей господарських операцій підприємств з іноземними інвестиціями» зможе будь-яке підприємство з іноземними інвестиціями, незалежно від країни походження капіталу.

З Нового року починають діяти нові правила адміністрування акцизного податку

Новий сервіс для іноземних інвесторів

З нового року – кампанія декларування доходів громадян

TV 1000. Русское кино

З 1 січня 2013 року громадяни мася адреси реєстрації та фактичного середньо до заповнення документу. тимуть змогу заповнювати та направпроживання. Для користування поПісля внесення усіх необхідних даних ляти до податкової служби деклараслугою платникові треба буде мати та скріплення їх цифровим підписом цію про майновий стан і доходи через електронний ключ цифрового підпису декларація за бажанням платника Інтернет. Розробку цього сервісу зата відповідне програмне забезпеченабо надсилатиметься до податковершено, наразі йдуть останні тесня. І те, й інше надається, нагадаємо, вої, або зберігатиметься для друку у тування нової системи. Така новація, безкоштовно. Створення декларапаперовому вигляді. На офіційному веб-порталі податкової служби вже за прогнозами податківців, швидко ції складатиметься з трьох простих з’явився спеціальний банер, у якому стане популярною серед платників кроків. Перш за все платнику проподетально пояснюється порядок заподатків, адже позбавить їх необнуватиметься обрати відповідну катеповнення декларації та її додатків. хідності відвідувати податкову для горію – «фізична особа-підприємець» звітування. Оскільки подавати деклаабо «громадянин», потім варіант Цифровий підпис можна безкоштовно рацію потрібно за місцем реєстрації, збереження заповненої декларації у отримати, звернувшись до Прилуцьособливо зручним цей сервіс стане паперовому чи електронному виглякої ОДПІ, а саму програму вільно задля тих платників, в яких відрізняютьді. І вже після цього перейти безповантажити з веб-порталу податкової. Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Прилуцької ОДПІ Чернігівської області ДПС.

09.00 Õ/ô «Ðèîðèòà» 11.00 Õ/ô «Àäàì è ïðåâðàùåíèå Åâû» 13.00 Õ/ô «È áûëà âîéíà» 15.10 Õ/ô «Ìèííåñîòà» 17.00 Õ/ô «Ïðîñòûå âåùè» 19.00 Õ/ô «Ìàò÷» 21.10 Õ/ô «Àëåêñàíäðà» 23.00 Õ/ô «Ëèñà Àëèñà»

РТР Планета

07.00 Ïëàíåòà ñîáàê 07.35 Ñàì ñåáå ðåæèññåð 08.20, 12.20, 09.00, 12.00, 18.00 Âåñòè 09.15 Ñìåõîïàíîðàìà 09.45  ìèðå æèâîòíûõ 10.15 Õ/ô «Äâåíàäöàòàÿ íî÷ü» 12.30 Âñÿ Ðîññèÿ 12.40 ×åðíûå äûðû. Áåëûå ïÿòíà 13.25 Ãîðîäîê 13.55 Õ/ô «Ðåàëüíûé ïàïà» 15.45 Õ/ô «Êðàñíàÿ Øàïî÷êà» 19.30 Àíøëàã 22.50 Õ/ô «Ðîìàí â ïèñüìàõ»

НТВ Мир

06.00, 08.00, 11.00, 17.00 Ñåãîäíÿ 06.20 Ñêàçêè Áàæåíîâà 07.20 Èõ íðàâû 08.25 Åäèì äîìà! 09.00 Òàèíñòâåííàÿ Ðîññèÿ: Ìîñêâà. Ìàòðîíà - çàñòóïíèöà ñòîëèöû? 09.55 Äà÷íûé îòâåò 11.30 «Âîçâðàùåíèå Ìóõòàðà 2». «Êëîíèðîâàííûé äðóã». «Â ñâîáîäíîì ïëàâàíèè» 13.25 Ñóä ïðèñÿæíûõ 14.30 Ðóññêèå òàéíû Ìàéêëà Äæåêñîíà 15.20 Çîëîòàÿ ïûëü 16.00, 17.30 Ò/ñ «Ãîñóäàðñòâåííàÿ çàùèòà» 22.00 Áåíåôèñ Áîðèñà Ìîèñååâà

Детский мир

06.00, 08.15, 09.00, 10.00, 11.30, 12.00, 14.15, 15.00, 16.00, 17.30, 18.00 Ì/ô 07.00, 13.00 Õ/ô «Â ïîèñêàõ êàïèòàíà Ãðàíòà»

Евроспорт

09.30 Ïðûæêè íà ëûæàõ 10.15, 17.15 Ëûæíîå äâîåáîðüå 11.30, 12.30, 14.45 Ãîðíûå ëûæè 14.00, 16.30 Áèàòëîí 15.15 Ëûæíûå ãîíêè 18.00, 22.00 Ñíóêåð 19.45 Äàðòñ

Феникс + Кино

06.00, 14.00, 22.00 Ò/ñ «Ìîëîäû è ñ÷àñòëèâû» 07.00, 15.00, 23.00 Ò/ñ «Ïðàâî íà ñ÷àñòüå» 09.00, 17.00 Ò/ñ «Ëþáîâü êàê ëþáîâü»

TV

11.00, 19.00 Ò/ñ «Äâå ñóäüáû» 12.00, 20.00 Õ/ô «Ëþáèòåëüíèöà ÷àñòíîãî ñûñêà Äàøà Âàñèëüåâà» 13.00, 21.00 Ò/ñ «Ïðèíöåññà è íèùèé»

TV XXI

08.00, 16.00 Ñóïðóæåñêàÿ æèçíü: Òî÷êà çðåíèÿ Ôðàíñóàçû 09.40, 17.40 Õ/ô «Íîâûé ñâåò» 11.45, 19.45 Õ/ô «Ñïðîñè ó ïûëè» 13.45, 21.45 Õ/ô «Ïðî÷èñòü ìîçãè»

Наше любимое кино

06.00 Õ/ô «Îëåñÿ» 08.00 Õ/ô «Ïîëåò ïòèöû» 10.20 Õ/ô «Êîíòðàáàíäèñò» 12.00 Õ/ô «Ìàøåíüêà» 13.30 Ò/ñ «Îòêðûòàÿ êíèãà» 15.00 Õ/ô «Ñâàäüáà Êðå÷èíñêîãî» 18.00 Õ/ô «Àëûé êàìåíü» 20.00 Õ/ô «Îøèáêè þíîñòè» 22.00 Õ/ô «Òîðìîæåíèå â íåáåñàõ»

Телеклуб

19.00 Ò/ñ «Ìîñêâà. Òðè âîêçàëà 5» 20.00 Ò/ñ «Àãåíò îñîáîãî íàçíà÷åíèÿ 2» 21.00 Ò/ñ «Ìåíò â çàêîíå 4» 22.00 Ò/ñ «Ýðà ñòðåëüöà 2» 23.00 Ò/ñ «Êðîò 2»

RTVi

06.00 Ñêàíåð 07.00 Ìóëüòôèëüìû 07.30 Õ/ô «Äâåíàäöàòü ìåñÿöåâ» 10.00 Õ/ô «Ïðîñòàÿ èñòîðèÿ» 11.50, 16.20 î Ìîñêâå «Ìåãàïîëèñ» 12.00 Ñòðàíà è ëþäè 13.00 Öåíà ïîáåäû 14.00 Õ/ô «Çèìíèé êðóèç» 16.00 Àðò-íàâèãàòîð 16.30, 23.00 «Ðóññêèé àêöåíò» ñ Å. Ìåùåðÿêîâîé. «Èãëû ïàòðèîòîâ» 17.00 Ãðàíè íåäåëè 18.00, 23.30 Ä/ô «Ðîê Áîëüøîãî òåàòðà» 19.00 Íîâîñòè 19.30 Ýõî íåäåëè 20.00 Íüþ-Éîðê 21.00 Óäèâè ìåíÿ

Наше новое кино

06.15 Õ/ô «Ìåäâåæüÿ îõîòà» 08.15 Õ/ô «Ôëýø.êà» 10.15 Õ/ô «Ïîåäèíîê» 12.15 Õ/ô «Ñêàëîëàçêà è ïîñëåäíèé èç ñåäüìîé êîëûáåëè» 14.15 Õ/ô «Õðîíèêè èçìåíû» 16.15 Õ/ô «Â îæèäàíèè ÷óäà» 18.15 Õ/ô «Òðè äíÿ â Îäåññå» 20.15 Õ/ô «Çîíà òóðáóëåíòíîñòè» 22.15 Õ/ô «Ëþäè äîáðûå»

Астрологічний прогноз

на 7-13 січня 2013 року

ОВЕН (21.03-20.04). ( Не виключена несподiвана пропозицiя або зустрiч з давнiм партнером по бiзнесу. Буде багато зустрiчей, обнадiйливi переговори, можливо, вiдкриються цiкавi перспективи. Не варто розслаблятися! Сприятливi днi: 8, 9; несприятливi: 7. ТIЛЕЦЬ Ц (21.04-21.05). На цьому тижні не спокушайтеся спокусливими пропозицiями. Намагайтеся лягти спати ранiше та повноцінно відпочити. Будьте обережнi з електроприладами. Сприятливi днi: 12; несприятливi: 13. БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Хороший момент для початку ремонту, переробок в квартирi, покупки меблiв. Успiх супроводжуватиме вас на кожному кроцi. Сприятливi днi: 7, 9; несприятливi: 11. РАК (22.06-22.07). ( Можливо, прийшла пора вiдплатити тим, хто безоплатно допомагав вам ранiше. Вашi ділові та особисті вiдносини можуть зайти в безвихiдь. Сприятливi днi: 9, 10; несприятливi: 8. ЛЕВ (23.07-23.08). Виникне безлiч невiдкладних справ - навряд чи їхнє здiйснення пiде вам на користь. Вас можуть чекати нагороди або осуд. Бiльше рiшучостi й зосередженостi. Сприятливi днi: 8, 12; несприятливi: 10. Д ( ДIВА (24.08-23.09). Зустрiч з друзями обiцяє цiкавi вихiднi. Неможливiсть виконати деякi обiцянки викличе роздратування. Старайтеся витримувати спокій і рівновагу. Сприятливi днi: 8, 9; несприятливi: 11.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Ви зрозумiєте як погоджувати особистi задуми з бажаннями оточуючих. Виявляться корисними рекомендацiї друзiв, з якими вас пов’язують тривалi вiдносини. Сприятливi днi: 8, 10; несприятливi: 13. СКОРПIОН (24.10-22.11). Якщо ви добре потрудилися, то на цьому тижнi зберете славний урожай. На роботi, можливо, доведеться вирiшувати правовi та юридичнi питання, звертатися до суду. Сприятливi днi: 9; несприятливi: 7. СТРIЛЕЦЬ Ц (23.11-21.12). Цього тижня актуальними стануть розподiл доходiв, сплата податкiв. Несвiдомо можуть бути знайденi цiкавi i оптимальнi способи рiшення застарiлих проблем. Сприятливi днi: 7, 8; несприятливi: 13. КОЗЕРIГ (22.12-20.01). У разi сварки, всi вашi спроби примирити конфлiктуючi сторони пiдiллють масло у вогонь. Можливi незапланованi доходи, проте все доведеться витратити на дiтей. Сприятливi днi: 8, 11; несприятливi: 9. ВОДОЛIЙ (21.01-19.02). Виключно плiдний час. Пiдвищиться небезпека харчових отруєнь, побутових травм, дорожнiх аварiй. Успiшним виявиться звернення в органи влади. Сприятливi днi: 9, 10; несприятливi: 7. РИБИ (20.02-20.03). ( Придбання на цьому тижнi або виявиться з прихованим браком, або незабаром дуже розчарує вас. Великий шанс знайти покровителя або спонсора. Сприятливi днi: 7, 8; несприятливi: 11.


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

НЕ ВАРТО ЗУСТРІЧАТИ РІЗДВО У ЧОРНОМУ ОДЯЗІ!

У Святвечір (6 січня) – переддень великого свята Різдва – весь день постять («до першої зірки») і готують святковий одяг. Вважалося, що не можна зустрічати Різдво в чорному («приходити на бенкет в жалобі»). Цього вечора хлопці та дівчата збиралися і ходили по домівках, співаючи пісніколяди і випрошуючи у господарів частування і гроші. До появи першої зірки накривають стіл і починається вечеря. Зазвичай у цей день прийнято збиратися всією родиною в рідному домі й зустрічати свято Різдва. Зі Святого вечора до 14 січня господині не вимітають сміття з хати, щоб потім все сміття, зібране в купу, спалити в дворі. У ніч на Різдво, за народним повір’ям, творяться всілякі дива. Вважається, що в цю ніч «відчиняються» небеса, всі земні води, джерела й колодязі наділяються чарівною цілющою силою, а якщо в цю ніч хтось загадає бажання, воно повинно обов’язково збутися. Існує звичай виходити в різдвяну ніч опівночі в поле і дивитися в небо: поглядам людей, що живуть праведним життям, відкриваються небесні висоти немислимої краси. До різдвяного столу печуть пиріг з вкладеною в нього монетою (або родзинкою, горошиною перцю, горішком і т. д.). Господар будинку ділить пиріг, і щасливим буде той, кому дістанеться шматок з сюрпризом.

РОЖДЕСТВЕНСКИЕ УКРАШЕНИЯ ДЛЯ ДОМА

Рождество в Европе считается самым главным праздником в году, к которому готовятся заранее. Люди украшают к Рождеству свое жилье как снаружи, так и внутри. Рождественские украшения можно сделать из веток вечнозеленых растений – так делают во многих странах. Например, можно украсить дом ветками остролиста, белой омелы, плюща, пуансеттии, традиционной рождественской елью или сосной. Из всех перечисленных растений делают различные венки, композиции или просто букеты. В таких странах, как: США, Великобритания, Германия, Франция, обязательно делают рождественский венок, которым украшают интерьер дома. Ведь рождественский венок – это символ завершения старого года и начала следующего. Это оберег, который приносит благополучие и достаток. Рождественский венок вешают на дверь – это символизирует гостеприимство. Сделанные из еловых ветвей венки, можно украсить разноцветными лентами, шишками, свечами, мандаринами , колокольчиками, палочками корицы, сушеными дольками цитрусовых и т.д. Одним из традиционных украшений к Рождеству являются свечи. Их можно украсить различными бумажными лентами, золотыми и серебряными нитями или полосками фольги. Во многих странах подарки кладут не под елку, как принято у нас, а в носочки над камином. Ведь считается, что святой Николай кладет их в обувь или носочки для тех детей, которые вели себя хорошо и им достаются монетки и конфетки; а тем, кто вел себя плохо, достаются только угольки. Носки для подарков нужно сшить или связать размером побольше, чтобы больше поместилось в них подарков. По легенде, святой Николай опустил в носки бедных детей, которые сушились у камина, монетки и конфетки и тем самым помог им. Поэтому их вешают над камином. Если же камина в Вашем доме нет, можно повесить носки где угодно.

ДО ПЕРШОЇ ЗОРІ

7 січня православні християни святкують одне з найсвітліших свят – Різдво Христове. Це свято вважається одним з головних православних свят, другим за значенням після Великодня. У цей день віруючі відзначають народження Сина Божого Ісуса Христа, котрий прийшов на землю для спасіння наших душ. Різдву передує Святвечір, який відзначають 6 січня. Головна страва Святвечора – кутя. Вона являє собою розварені зерна пшениці або рису, перемішані з медом. Різдво - це свято для всієї родини, але особливо радіють йому діти, для яких це свято асоціюється з дивами, ошатною нарядженою ялинкою, безліччю подарунків і солодощів.

Різдвяні прикмети

■ Якщо на Багату кутю іній або сніг – то літо мокрим буде. ■ Зелене Різдво – білий Великдень. ■ На Коляду не можна нічого їсти до першої зірки. А щоб побачити, чи зійшла вже зірка, обов’язково треба вийти на вулицю, бо коли побачиш зірку із вікна – не на добро. ■ Все, про що молитимешся у різдвяну північ, здійсниться. ■ Не можна зустрічати Різдво у буденному одязі – переслідуватимуть злидні. ■ За сніданком першого дня Різдва не можна пити воду – влітку страждатимеш від спраги. ■ Дівчатам не можна гадати на Різдво. ■ Якщо на Різдво першою у дім увійде жінка – цілий рік у цьому домі хворітимуть жінки. ■ Від Різдва до Водохреща не можна ходити до лісу – може трапитися нещастя, бо в лісах у цей час «нечиста» розгулює. ■ Яка погода після Різдва (сонячна чи хмарна), такою буде погода й після Петрового дня (12 липня). ■ У різдвяну ніч треба добре нагодувати корів, овець, але не варто годувати курей, щоб улітку городи не гребли.

К праздничному столу

Торт «Рождественское полено»

Для теста: яйца – 3 шт., мука – 1 стакан, сахар – 3/4 стакана, какао – 2 ст. ложки, разрыхлитель – 1 ч. ложка. Для начинки и крема: банан – 1 шт., яблоко – 2 шт., черный шоколад – 100 г, сливочное масло – 70 г + 2 ст. ложки, сахарная пудра – 100 г, молоко (вода) – 4 ст. ложки. Способ приготовления: взбить яйца с сахаром. Смешать муку, какао, разрыхлитель и, просеяв через сито, соединить с яйцами, хоро-

ЯК ВИБРАТИ ПОДАРУНОК НА РІЗДВО

Різдво – це свято, якого чекають з нетерпінням як діти, так і дорослі. Адже це свято любові, світла і, звичайно ж, добра. І всі новорічні складові: Дід Мороз, ялинка й подарунки спочатку були різдвяними. В першу чергу – це свято сім’ї, а тому сюрпризи необхідно підносити всім своїм рідним і близьким. При цьому подарунки не обов’язково повинні бути дорогими і шикарними. У цьому випадку вони уособлюють нашу увагу й чисту любов до близької людини. Так чим же здивувати кохану дружину, чоловіка, дітей або батьків, що краще подарувати їм у це свято? Відмінним подарунком на Різдво для чоловіка, до якого ви відчуваєте найтепліші почуття, може стати красива рамочка, в яку можна буде помістити вашу спільну фотографію, подушка, вишита власноручно, листівка, спеціально приурочена до даного свята, вишита хрестиком або бісером ікона. Допоможуть висловити потаємні почуття романтичні сувеніри – приміром, «Дерево щастя» або «Дерево кохання». Звернути увагу також можна і на подарунки релігійного плану: календарі з релігійними знаменними датами, освітлені янголята або які-небудь інші статуетки, срібні й позолочені ікони. Кращим варіантом різдвяного подарунка для малюка стануть розвиваючі ігри. Наприклад, дерев’яні, металеві або пластмасові конструктори, солодощі, іграшки, фломастери, книжки та розмальовки, а також набори для творчих занять, за допомогою яких дитина навчиться малювати, плести, розписувати фарфор і навіть варити мило. Дорослішому синові можна піднести як подарунок телескоп, обладунки або озброєння середньовічного лицаря, набори (звичайно ж, безпечні) для проведення хімічних і фізичних дослідів. Підлітку – особисту веб-сторінку, комп’ютерну гру, навушники, мікрофон або флешку. Вибираючи своїй доньці різдвяний сюрприз, потрібно застосувати фантазію. У цьому випадку прекрасним подарунком для маленької принцеси стане лялька, іграшка, прекрасне плаття для дитячого ранку, дитяча косметика бренду «Маленька фея». Дівчатам слід вибирати подарунки, виходячи з їхніх інтересів і переваг. Це може бути срібна ложечка, кулінарна книга, набір для вишивання, рослина в горщику, біжутерія або захоплююча комп’ютерна гра. Для мами кращим подарунком на Різдво буде симпатичний гаманець, нова сумка або столове срібло. Татові можна подарувати пляшку коньяку або барбекю для шашликів. Обом батькам, без сумніву, буде приємно отримати фотоколаж чи слайд-шоу, складене із сімейних фотографій. Також можна подарувати рукавички, шкарпетки або теплий светр, сплетений власноруч. Подарунок, який ви хочете піднести коханій, повинен бути, насамперед, романтичним і виражати ваші почуття уваги, любові та турботи. Відвідайте дорогий ресторан або влаштуйте інтимну вечерю при свічках.

9

шо размешать. Противень застелить пергаментом и смазать его маслом. Вылить тесто и рав-

номерно распределить. Выпекать при 180°С 1520 минут. Вынуть бисквит из духовки. На столе расстелить кухонное полотенце и положить на него бисквит пергаментом кверху. Осторожно снять пергамент и свернуть рулетом, начиная с широкой стороны. Рулет в полотенце должен остыть до комнатной температуры. Приготовить крем. Растопить шоколад на водяной бане. Смешать в кастрюльке молоко с сахарной пудрой, довести до кипения и проварить 2-3 минуты. Соединить размягченное сливочное масло и остывший сироп. Добавить шоколад и взбить миксером или венчиком около 3-4 минут. Яблоки очистить, нарезать кубиками и протушить с 2 ст.ложками сливочного масла на сковороде. Банан нарезать тонкими колечками. Развернуть бисквит и смазать его 1/3 крема. Сверху выложить начинку и скатать в рулет, убирая полотенце. С обоих концов рулета, под одним углом (наискосок), отрезать по куску шириной около 5 см. и сформировать сучки, обмазать их кремом и прилепить к полену. Обмазать оставшимся кремом все полено и вилкой сделать продольные бороздки. Поставить торт охлаждаться. Перед подачей присыпать сахарной пудрой.

Пустіть до хати Коляду співати З давніх-давен і на У Україні ї і словом і ділом, і словесним твором, усією і обстановкою б люди створюють у Святвечір образ багатства, щастя, миру і спокою у своєму домі. Все, що є в господарстві, повинно зустріти урочисту хвилину Святвечора на своєму місці. Ніщо не може бути в цей вечір поза домом, у чужих руках – позичене чи десь забуте. «Боже сохрани, - кажуть люди, - десь заночувати в цю ніч, цілий рік будеш блукати по світу». Боронь, Боже, і сваритися в цей день. Навпаки, добре помиритися з ворогами, щоб у новому році було мирно в хаті й поза хатою. Побажання щастя та добра – і в різдвяних колядках, які співали в Україні. Ці обрядові пісні дійшли до наших часів. Добрий вечір тобі Добрий вечір тобі, пане господарю, радуйся, Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. Застеляйте столи, та все килимами, радуйся, Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. Та кладіть калачі з ярої пшениці, радуйся, Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. Бо прийдуть до тебе три празники в гості, радуйся, Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. А перший же празник: Рождество Христове, радуйся, Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. А другий же празник: Святого Василя, ��адуйся, Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. А третій же празник: Святе Водохреща, радуйся, Ой, радуйся, земле, Син Божий народився. Нова радість стала Нова радість стала, яка не бувала: (2) Над вертепом звізда ясна увесь світ засіяла. Де Христос родився, з Діви воплотився, (2) Як чоловік пеленами убого повився. Пастушки з ягнятком перед тим дитятком (2) На колінці припадають, Царя-бога вихваляють. Ой ти Царю, Царю, Небесний Владарю, (2) Даруй літа щасливії цьому дому й господарю. Даруй господарю, даруй господині, (2) Даруй літа щасливії нашій славній Україні!


¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó  ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ OГОЛОШЕННЯ РАБОТА. ТРЕБУЮТСЯ АВТОСТРАХУВАННЯ

10

В приміщенні редакції газети «В двух словах» (вул. Ярмаркова, 47). Тел.: 095-044-04-33

01.ÀÂÒÎ-ÌÎÒÎ ÏÐÎÄÀÌ

Москвич ИЖ-2715 (пирожок). Тел.3-4526, 097-160-54-07; ГАЗ-53 (бортовой); прицеп к Бусу, УАЗу; будку для ГАЗ-66. Тел.6-19-19, 066-280-21-51; «Форд Транзит», 1981 г.в., грузопассажирский, цвет - зеленый, объем двигателя - 2,4. Тел.5-37-56, 067-444-58-50, 067-224-88-07;

р-не шк. №6. Тел.5-08-69, 093-018-46-77; 1-комн.кв. на 3-м этаже по ул. Садовой. Тел.3-47-24, 050-650-18-58; участок 20 соток в р-не ул. Козачей. Тел.095-879-99-77; 1-комн.кв. в р-не м-на «Аквариум» с ремонтом. Тел.5-45-41, 066-833-51-58; хозяйство в с. Товкачивка, по ул. Мира, 3. Тел.5-13-75, 066-606-05-88;

ÎÁÌIÍßÞ

2-комн.кв. на 1-комн.кв. с ремонтом. Тел.099-627-93-55;

ÊÓÏËÞ

8.ÃÀÐÀÆI

2.ÇÀÏ×ÀÑÒÈÍÈ

гараж в кооп. «Нефтяник-2» (центральный ряд, ж/б перекрытие, погреб). Тел.3-00-81, 050-762-50-84;

ВАЗ-2107 в хорошем состоянии у хозяина. Тел.050-465-74-46;

ÊÓÏËÞ

3.ÏÎÁÓÒÎÂÀ ÒÅÕÍIÊÀ ÏÐÎÄÀÌ

цвет. телевизоры «Электрон» и «Славутич» в хорошем состоянии, недорого. Тел.5-44-55, 063-479-23-87; цветной CRТ монитор б/у, недорого. Тел.5-44-55, 063-479-23-87; монитор старого образца «Samsung SyncMaster 17’’», б/у, в хорошем состоянии (возможно на з/ч) - 100 грн. Тел.063-892-74-27; копир «Canon HP6317» (17 копий/мин., А3, zoom 50-200%) с тележкой на колесах, в отличном состоянии. Тел.095-044-04-33;

4.ÌÅÁËI ÏÐÎÄÀÌ

сервант в хорошем состоянии – 150 грн. Тел.63-3-63, 099-275-32-70; мягкий уголок, б/у. Тел.3-85-83, 09900-83-385; срочно стенку «Шейх» в отличном состоянии, 3,4 м. Тел.5-25-53, 099-32602-51;

5.ÁÓÄÌÀÒÅÐIÀËÈ ÏÐÎÄÀÌ

6-метровые брусья 10х20 см (11 шт.). Тел.3-00-81, 050-762-50-84;

6.ÎÄßÃ, ÂÇÓÒÒß ÏÐÎÄÀÌ

2 новые муж. куртки р.52; кожух б/у р.54, дешево. Тел.098-504-20-36;

7.ÍÅÐÓÕÎÌIÑÒÜ ÏÐÎÄÀÌ

дом (печное отопление, вода во дворе) в р-не ул. Щорса и Шевченка). Тел.066-482-30-45; дом (90 кв.м, участок 15 соток, все удобства, ремонт, отопление, гараж, хозпостройки) в р-не Ракитного, цена договорная. Тел.066-160-97-30, 096213-75-13; дом (73 кв.м, хозпостройки) в р-не нового рынка, цена договорная. Тел.066147-57-71; медучилища. 2-комн.кв. в р-не Тел.099-627-93-55; срочно 2-комн. кв. (2 балкона, евроремонт, пласт. окна, индивид. отопление, 41кв.м). Тел.050-464-68-60; 3-комн.кв. (57,8 кв.м, 5/5, балкон, лоджия, большая кухня) в центре г. Прилуки – 35000 дол. Тел.099-320-82-88, Ира; кафе в с. Малковка, недорого. Тел.619-19, 066-280-21-51; или обменяю на дом 3-комн.кв. (5/5, ремонт, инд. отопление, стеклопакеты, натяжной потолок, арки, Интернет, телефон, кондиционер) в хорошем доме в

КУПОН

ÏÐÎÄÀÌ ÊÓÏËÞ

гараж по ул. Ярмарковой, недорого. Тел.095-111-81-97;

10.ÏÎÑËÓÃÈ

Ремонт холодильників на дому замовника. Надається гарантія. Тел.5-56-07, 066-101-81-84; Ремонт холодильників вдома у замовника. Надається гарантія. Тел.5-56-07, 066-101-81-84 вишивка хрестом на замовлення (рушники, сорочки). Тел.050-136-46-54;

12.ÏÐÎÄÓÊÒÈ ÏÐÎÄÀÌ

мед гречаний з різнотрав’я; соняшниковий (опт і роздріб). Тел.096-911-5911, 096-121-33-98;

ÊÓÏËÞ

мед. Тел.050-953-57-52;

13.ÐIÇÍÅ ÏÐÎÄÀÌ

елочные украшения, 4 гирлянды, Деда Мороза, Снегурочку, дешево. Тел.098504-20-63; саджалки, копалки, роторні косарки, гребки, оприскувачі, комбайни та іншу с/г техніку виробництва Польщі. Тел.093-815-65-31; матрас ортопедический, эффект зималето, размер 80х190, цена – 800 грн. Тел.5-08-69, 063-681-20-08; охотничье гладкоствольное ружье «Иж 58», 16 калибра (разрешение 00010/10), в отличном состоянии. Тел.095-824-37-75 детскую летнюю коляску-трость «Geoby» бордового цвета. Тел.7-5486, 050-820-01-21; детский деревянный стульчик для кормления ребенка, цена дог. Тел.754-86, 050-820-01-21; детскую деревянную кроватку с матрацом, в идеальном состоянии. Тел.099-723-72-33; детскую коляску в идеальном состоянии. Тел.099-275-32-70, 099-275-32-72;

ÊÓÏËÞ

эл. аппаратуру, эл. технику, контр.измерительные приборы, установки, блоки, автоматы, пускатели, реле, платы и др. Тел.068-129-96-82; монеты, ордена, медали, награды, знаки, наградные документы, цена договорная. Тел. 066-350-14-97, 4-41-62 (после 15.00); новые военные хромовые сапоги по 130 грн.; портупею - 60 грн. Тел. 095217-14-87;

14.ÆÈÂÍIÑÒÜ ÏÐÎÄÀÌ

коня 10 лет. Тел.099-525-66-47.

БЕЗКОШТОВНОГО ОГОЛОШЕННЯ в газету

ÏÐÎÄÀÌ ÊÓÏËÞ ÎÁÌIÍßÞ

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

Рубрики 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

НЕПОТРІБНЕ ЗАКРЕСЛИТИ (В ОДНОМУ ТАЛОНІ ПОДАВАТИ ОГОЛОШЕННЯ лише В ОДНУ РУБРИКУ та заповнювати розбірливо друкованими літерами)

____________________________________________________________________

_____________________________________________ _____________________________________________ _____________________________телефон__________ ВАШІ ДАНІ (в газеті не друкуються) Прізвище,ім'я __________________________________________________ Адреса________________________________________________________ Телефон _______________________Особистий підпис________________

РУБРИКИ ДЛЯ БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ 1. Авто-мото; 2. Запчастини; 3. Побутова техніка; 4. Меблі; 5. Будматеріали; 6. Одяг, взуття; 7. Нерухомість; 8. Гаражи; 9. Робота; 10. Послуги; 11. Музичні інструменти; 12. Продукти; 13. Різне; 14. Живність; 15. Повідомлення; 16. Знайомства.

Артеменко Олександр: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, з/п – 1200 грн.; водій автотранспортних засобів, з/п – 1500 грн. Тел.3-00-75; ВАТ «АТП 17461»: слюсар-електрик з ремонту електроустаткування, з/п – 1200 грн. Тел.5-25-89; Автогаражний кооператив «Чайка-Н»: охоронець, з/п – 567 грн. Тел.5-42-73; Великодівицька сільська рада: головний бухгалтер, з/п – 1281 грн. Тел.6-81-34; Відділ освіти Прилуцької райдержадміністрації: вчитель середнього навчально-виховного закладу, з/п – 1350 грн. Тел.5-39-02; Головня Юрій: бухгалтер, з/п – 1134 грн. Тел.5-21-29; ДП «Пластмас» ТОВ «ТД Пластмас Прилуки»: машиніст екскаватора, з/п – 1500 грн. Тел.3-85-14; ЗОШ І-ІІІ ст. №10: інженер-електронік, з/п – 621 грн. Тел.5-09-42; «КВО-РУМ»: інспектор з кадрів, з/п – 567 грн. Тел.3-14-67; «МПБП «Стимул»: інженер з охорони праці, з/п – 1500 грн. Тел.3-14-67; НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта»: машиніст екскаватора, з/п – 2500 грн.; машиніст парової пересувної депарафінізаційної установки, з/п – 2865 грн. Тел.3-00-71; Петрик Інна: манікюрник, з/п – 1134 грн., перукар (перукар-модельєр), з/п – 1134 грн.; продавець непродовольчих товарів, з/п – 1134 грн. Тел.099-797-08-89; ПП «Престиж-Буд 2»: лицювальник синтетичними матеріалами, з/п – 1600 грн.; лицювальник-плиточник, з/п – 1600 грн.; маляр, з/п – 1500 грн.; монтажник гіпсокартонних конструкцій, з/п – 1600 грн.; тесляр, з/п – 1600 грн.; покрівельник будівельний, з/п – 1600 грн.; штукатур, з/п – 1500 грн. Тел.067-656-75-75; ПП «Такс Строй Град»: водій автотранспортних засобів, з/п – 1200 грн. Тел.3-03-79; ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.- Прилуки»: електрик дільниці, з/п – 2000 грн.; слюсар-ремонтник, з/п – 2000 грн. Тел.7-09-00;

«Прилукиспецбуд»: машиніст крана автомобільного, з/п – 1135 грн. Тел.4-21-02; Прилуцька виховна колонія: лікарпсихіатр, з/п – 1580 грн.; слюсар-ремонтник, з/п – 1600 грн.; інженер, з/п – 2100 грн. Тел.5-21-82; Прилуцька колективна виробничо-торгова фабрика головних уборів «Корона»: швачка, з/п – 1366 грн. Тел.7-28-01; Прилуцька об’єднана державна податкова інспекція Чернігівської області Державної податкової служби: головний державний податковий інспектор, з/п – 1134 грн. Тел.5-37-80; Прилуцька центральна районна лікарня: лікар-педіатр, з/п – 730 грн.; лікар-терапевт, з/п – 1095 грн.; лікар-педіатр, з/п – 1460 грн.; лікар-терапевт, з/п – 1460 грн.; лікар загальної практики – сімейний лікар, з/п – 1469 грн.; лікар-педіатр-неонатолог, з/п – 1679 грн.; завідувач відділу, з/п – 1762 грн. Тел.4-15-16; Прилуцький районний терцентр соцобслуговування: сестра медична з масажу, з/п – 966 грн. Тел.5-07-46; Рустамов Руслан: бармен, з/п – 1134 грн. Тел.3-42-49; «Сільськогосподарське підприємство «Трест»: дояр, з/п – 1200 грн.; тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва, з/п – 1500 грн. Тел.066-783-84-30; СТОВ «Птахофабрика «Прилуцька»: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, з/п – 1200 грн.; машиніст екскаватора, з/п – 1300 грн.; керуючий магазином, з/п – 1500 грн. Тел.6-66-10; Сухачев Валерій: продавець непродовольчих товарів, з/п – 1134 грн. Тел.5-37-21; Тарасенко Валентина: водій автотранспортних засобів, з/п – 1134 грн. Тел.5-32-84; ТОВ «Агрікор Холдинг»: диспетчер виробництвах, з/п – 1300 грн.; фахівець з протипожежної безпеки, з/п – 2000 грн.; завідувач складу, з/п – 1134 грн. Тел.5-37-14, 5-33-34; ТОВ «Алітоні»: машиніст екскаватора, з/п – 1700 грн. Тел.4-23-08; ТОВ «БУ-1 Прилуки»: бурильник (буді-

Пластиковые окна и двери по самым низким ценам в Прилуках от компании «Viknastore»

Компания «Viknastore» работает на рынке светопрозрачных конструкций Украины уже 7 лет. Выполняем работы по остеклению зданий, установке защитных роллет, а также гаражных ворот. Мы сотрудничаем только с надежными поставщиками и зарекомендовали себя как надежный партнер. Команда наших специалистов поможет вам решить любые задачи в сфере остекления.

вельні роботи), з/п – 1200 грн.; електрик дільниці, з/п – 1200 грн.; електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній, з/п – 1200 грн.; майстер будівельних та монтажних робіт, з/п – 1200 грн.; помічник бурильника капітального ремонту свердловин, з/п – 1200 грн. Тел.3-15-47; ТОВ «Ліга ІІ»: кухар, з/п – 1350 грн. Тел.7-13-76; ТОВ «ПВК «КБ пожежних та спеціальних машин»: інженер-конструктор, з/п - 1784 грн.; інженер-конструктор, з/п - 2239 грн.; головний конструктор, з/п – 2681 грн. Тел.5-22-58; ТОВ «Ресурс Агро»: тракторист, з/п – 2000 грн. Тел.6-19-36; ТОВ «Транспортно-експедиційна компанія»: слюсар з ремонту автомобілів, з/п – 2000 грн.; механік, з/п – 3000 грн.; слюсарелектрик з ремонту електроустаткування, з/п – 2000 грн.; слюсар з ремонту агрегатів, з/п – 3000 грн.; водій автотранспортних засобів, з/п – 3800 грн. Тел.3-32-56; ТОВ «Укртрофтранс»: водій автотранспортних засобів, з/п – 2000 грн. Тел.5-08-59; Управління АПР Прилуцької РДА: начальник відділу, з/п – 1173 грн. Тел.5-21-40; Управління Пенсійного фонду України в м. Прилуках та Прилуцькому р-ні: спеціаліст державної служби, з/п – 1173 грн. Тел.7-10-29; Центр поштового зв’язку №3 ЧД УДППЗ «Укрпошта»: листоноша (поштар), з/п – 1324 грн.; прибиральник виробничих приміщень, з/п – 285 грн. Тел.3-43-50; Шевчук Галина: технік-землевпорядник, з/п – 1134 грн. Тел.050-624-15-49; Вакансії для осіб з обмеженими фізичними можливостям: «Линовицький цукрокомбінат «Красний»: сторож, з/п – 1134 грн. Тел.6-93-94. Прилуцька дистанція колії Південної залізниці: черговий по переїзду, з/п – 1536 грн.; монтер колії, з/п – 1606 грн.; сигналіст, з/п – 1776 грн. Тел.9-22-19; СТОВ «Цукровик»: підсобний робітник на току, з/п – 1134 грн. Тел.6-91-30; «МПБП Стимул»: підсобний робітник, з/п – 1134 грн. Тел.3-14-67.

Куплю мед акации, липы, оптом. Тел. 067-617-05-34.

ПРЕДСТАВИТЕЛЬ В Г. ПРИЛУКИ:

099-306-46-77, 095-044-04-33 5-камерная ПВХ-система Koning

5-камерная ПВХ-система Brokelman

Schüco Система Corona CT 705 камерный профиль, произведенный в Германии. Окно из алюминия Алюминиевый профиль может служить вам более 80 лет, он не требует специального ухода, устойчив к коррозии, деформации и другим вредным воздействиям среды

А также: ● Двери из алюминиевого профиля ● Гаражные секционные ворота DoorHan ● Роллеты Рольставни DoorHan

Увага: техогляд-2013

ЩОБ СПРАВНИМИ БУЛИ МАШИНИ

Згідно із законом України «Про дорожній рух»; Постанови Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. №1201 «Про затвердження порядку здійснення обов’язкового технічного контролю тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів» в м. Прилуки та Прилуцькому районі з 15 січня по 15 грудня буде проводитись обов’язковий технічний контроль. Згідно графіка машини сільськогосподарських товаровиробників проходитимуть техконтроль у березні місяці поточного року, а машини інших підприємств, організацій, установ і громадян – з 15 січня по 15 грудня 2013 року. В ході техконтролю машин ставиться мета перевірити їх технічну готовність, відповідність вимогам агротехніки та запобігти виникненню несправностей, внаслідок яких посилюється негативний вплив на навколишнє природне середо-

вище. Кожен трактор, інша самохідна машина повинні мати електростартерний запуск, тобто машина повинна запускатися з кабіни. Перевірка причепів здійснюватиметься у складі тракторного агрегату. Власники машин зобов’язані представити машини для техконтролю у місце, день та час, визначені графіком. Контроль машини здійснюється шляхом проведення перевірки її технічного стану та складання протоколу. Протокол перевірки технічного стану видає TOB «Десна Транс», яке зареєстроване у м. Чернігові, філія знаходиться у м. Прилуки. Справними вважаються машини, які мають задовільний зовнішній вид і технічний стан яких відповідає вимогам стандартів, технічних умов, іншої нормативнотехнічної документації та які укомплектовані засобами гасіння пожежі, медичною аптечкою і знаком аварійної зупинки. На кожну справну машину видається протокол. У разі відсутності такого прото-

колу експлуатація транспортною засобу забороняється. Державтоінспекція УМВС України в місті та районі зобов’язана контролювати та вживати необхідні заходи до тих власників машин, які їх експлуатують без проходження техконтролю та в яких відсутні протоколи. Власники машин, що не пройдуть техконтроль у встановлений термін, нестимуть адміністративну відповідальність. Хочеться нагадати керівникам підприємств, організацій, установ і громадянам – власникам тракторів, самохідних шасі, тракторних причепів про те, що вони повинні своєчасно підготувати наявну техніку і пройти техконтроль в терміни, згідно графіка. З графіком проведення техконтролю можна ознайомитись в Держсільгоспінспекції за адресою: м. Прилуки, пров. Залізничний, 5А. А.С. ГАЙДУЧЕНКО, головний спеціаліст відділу технагляду, охорони праці та пожежної безпеки Держсільгоспінспекції.

В редакції приймаються всі види безкоштовних оголошень та реклами.

редакторської обробки інформації з метою надання їй якостей, зручних для сприймання читачами. Оголошення, що не відповідають умовам публікації в газеті, НЕ ПУБЛІКУЮТЬСЯ. Достовірність ряду безкоштовних оголошень контролюється за вказаним в оголошенні телефоном. Редакція в листування не вступає. Відповідальність за інформацію, що міститься в рекламі, безкоштовних і платних оголошеннях, а також у фотооголошеннях, НЕСУТЬ ЇХ ПОДАВАЧІ.

РЕДАКЦIЯ ПОПЕРЕДЖУЄ:

Кваліфіковані спеціалісти допоможуть Вам скласти текст оголошення або вибрати графічне зображення до реклами. Оголошення та реклама про діяльність, яка підлягає ліцензуванню згідно із законодавством України, публікуються тільки після надання відповідної ліцензії. Редакція залишає за собою право

Деякі подавачі оголошень та реклами можуть проявити недобросовісність в контактах з Вами. Будь ласка, будьте ОБЕРЕЖНИМИ ТА ПЕРЕДБАЧЛИВИМИ. Редакція рекомендує при звертанні по оголошеннях з пропозиціями послуг вимагати пред’явлення ліцензії, що дозволяє діяльність в конкретній сфері послуг.


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

4

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

ÏÐÈÇÍÀÊÀ Запретные продукты ÑÊÎÐÎÃÎ зимы ÐÀÇÂÎÄÀ

Развод практически неизбежен, если в семье наблюдаются все эти признаки в совокупности. И вероятность его высока, если есть хотя бы какой-то из них. КОНФЛИКТ ВНЕ ВНИМАНИЯ Во-первых, как ни парадоксально, но если один из супругов избегает конфликтов, стоит задуматься о возросшем риске развода. Если один «отмораживается», причем речь идет не о ситуации шумного скандала, учиненного другим, а о случаях, когда тот, другой, пытается найти решение проблемы, Это приводит к ощущению недосказанности, что в перспективе перерастает в безразличие. Эмоции даже во время ссоры могут быть полезны для укрепления брака. Безразличие же крайне опасно для его существования. САРКАЗМ

Зимой замедляется метаболизм. Врачи советуют избегать некоторых продуктов, чтобы не встретить весну с дополнительными килограммами. Рекомендуется отдавать предпочтение натуральным продуктам и исключить те, которые прошли глубокую промышленную обработку: белая мука, сахар, маргариновая выпечка; готовая мясная продукция; молочные десерты и магазинные йогурты, майонез; плавленый сыр; фаст-

Во-вторых, согласно современной концепции теории конфликта, самыми опасными для брака приемами в пылу ссоры являются сарказм, обвинения и унизительные комментарии. Когда супруги переходят на персоналии, то после этого в них гарантированно засядет обида, которая будет выходить наружу при каждом удобном случае, повышая риск увеличения количества ссор. ПРЕЗРЕНИЕ И КРИТИКА Эти два фактора заняли третью позицию списка. Они приводят одного из супругов в подавленное состояние и провоцирует в нем депрессию. Правда, в этом случае, риск развода не так велик из-за того, что обычно «презираемый» не может переступить через свои страхи и пойти на развод. СКРЫТЫЕ КОНФЛИКТЫ И, наконец, наличие латентного конфликта также является мощным фактором разрыва брака. Супруги, которые долго не могут решить какой-то конфликт, как будто застревают на одном месте без продвижения вперед. Они откладывают решение в долгий ящик, и чем дольше они это делают, тем выше вероятность негативного итога.

фуд, чипсы, сладкая газировка; консервы. Такую пищу диетологи называют ядом для метаболизма. Основой правильного зимнего рациона должны быть цельные злаки, сезонные овощи (топинамбур, морковь, свекла, тыква, сельдерей, авокадо), сезонные фрукты, зелень, кисломолочные продукты, орехи, морепродукты и морская рыба, яйца, натуральные нерафинированные масла. Кроме того, специалисты рекомендуют пить достаточное количество воды, подойдут зеленый и имбирный чаи.

Êàêèå æåíùèíû ЖЕНЩИНА – ТВОРИТ, íðàâÿòñÿ МУЖЧИНА – НАБЛЮДАЕТ ìóæ÷èíàì?

11

Что делать, если мерзнут ноги Что такое мерзнущие ноги ноги, многие из нас зна знают ают не понаслышке. Как же избавиться от «вечной мерзлоты» лоты» ног. Летом проблема не так остра: можно прогуляться яться по улице под теплыми солнечными лучами. Но в холодную и сырую погоду холод подстерегает повсювсюду, даже в помещении. Как же избавиться от «вечной ной мерзлоты» ног? ПРИЧИНЫ Прежде всего, необходимо разобраться, отчего мерзнут ноги, происходит ли это постоянно или в определенных ситуациях. Ноги могут мерзнуть из-за особенностей строения нашего организма. Дело в том, что мышечный массив, который помогает сберегать тепло, именно в этой части тела незначителен. Нет подкожной жировой ткани, зато есть относительно большая по площади поверхность кожи, отдающая тепло. Именно поэтому осень и зима – время, когда наши ноги подвергаются усиленному воздействию холода. Иногда в том, что ноги замерзают, виновато следование моде. Не по сезону тонкие колготки, слишком узкие туфли (до такой степени, что пальцы стопы практически не могут двигаться) – все это не способствует сохранению тепла. Стоит же сменить красивую, но неудобную обувь на теплую, а вместо короткой юбки надеть брюки – и в ногах появляется желанное тепло. Однако, если ноги мерзнут всегда и везде, то причиной может быть нарушенное капиллярное кровообращение, связанное с одной из следующих проблем:

1. Локальное нарушение кровообращения – варикозная болезнь, аномалии строения сосудов. В этом случае наряду с мерзнущими ногами характерны отеки стоп, нарастающая при ходьбе боль в области голени, проходящая в покое, появление расширенных вен или «звездочек». 2. Общая недостаточность кровообращения – нарушения в работе сердца, сосудистая дистония. В этом случае характерно снижение переносимости физической нагрузки, одышка при ходьбе по лестнице, отеки стоп. 3. Нарушение проведения импульсов по чувствительным или вегетативным волокнам нервов нижних конечностей. В этом случае, если уколоть кожу в области верхней части бедра и кожу стопы, то можно заметить, что внизу чувствительность кожи снижена. Это характерно для диабета, а также болезней щитовидной железы. 4. Снижение функции щитовидной железы. Оно проявляется в замедлении пульса или аритмии, снижении температуры тела, иногда – в сальности волос, ломкости ногтей. ЛЕЧЕНИЕ МЕРЗНУЩИХ НОГ ● Отказ от вредных привычек. Курение, злоупотребление алкоголем отрицательно влияют на сосудистые системы организма. ● Ежедневный контрастный душ. Рекомендуется как закаливающее и общеукрепляющее средство при пониженном тонусе сосудов. Принимать его можно как утром, так и вечером. ● Ежедневный массаж ступней ног. Можно делать его руками или щеткой. ● Хождение босиком. В качестве закаливания летом можно ходить на даче босиком (при условии отсутствия режущих предметов на земле), а зимой в квартире отказаться от тапочек.

Посещение художественных галерей и концертных залов, а также наблюдение за спортивными соревнованиями полезно для мужского здоровья, показали исследования. Специалисты обнаружили, что простое лицезрение объектов культуры улучшает физическое и психическое здоровье мужчин больше, чем попытки лично участвовать в творческой деятельности. В то же время женщины, наоборот, получают больше пользы именно от участия в процессе, чем от пассивного наблюдения. Умозаключения ученых основаны на трехлетнем анализе результатов 50797 анкет, заполненных взрослыми мужчинами и женщинами. Добро-

различные танцевальные или хоровые кружки и церковь. После этого участники рассказали, насколько здоровыми они себя чувствовали, насколько были удовлетворены жизнью в целом, а также о наличии чувства тревоги или депрессии. Опрос показал: на женщин особенно благотворно влияло посещение спортивных мероприятий, в то время как на здоровье мужчин положительное влияние оказывали все виды культурных мероприятий без исключения. При этом женщины чувствовали себя лучше, если лично занимались каким-либо творчеством. Они ощущали большую удовлетворенность

Исследователи усомнились в том, что представителям сильного пола всегда нравятся женщины одного и того же типа. На самом деле, предпочтения сексуального характера непосредственно зависят от эмоционального состояния мужчины. По мнению психологов из Университета Вестминстера, мужчины, переживающие стресс или потрясение, склонны уделять больше внимания представительницам прекрасного пола, обладающим более выраженными формами. Объясняется это тем, что – в глазах мужчин – такие женщины

Простуда – на редкость противный недуг, который может привязаться на несколько дней, порушив все ваши планы. Эксперты предлагают режим дня, помогающий вылечить простуду за 24 часа. 7 утра – горячий душ. С утра вы чувствуете себя скверно, не хочется вылезать из-под теплого одеяла. Но горячий душ быстро приведет в норму. Он согреет тело, а пар прочистит носовые пазухи. 8 утра – завтрак: каша с ягодами. Диета абсолютно необходима для выздоровления. Восполняйте нехватку витамина С с помощью апельсинового сока, а в тарелку с кашей добавьте насыщенные антиоксидантами разные ягоды. 10 утра – ингаляция. Насморк почти всегда сопровождает простуду. Помимо традиционных лекарств обязательно воспользуйтесь паровой ванной для лица. Накройте голову полотенцем над тазиком с кипятком и подышите 5 минут. 12 дня – прогулка на свежем воздухе. Даже если на улице мороз, все равно совершите небольшую прогулку перед обедом. Она улучшит настроение и повысит сопротивляемость со стороны иммунной системы. Не бойтесь – хуже не будет!

вольцам предлагалось перечислить посещаемые ими культурные и творческие мероприятия и описать возникшие после этого ощущения общего здоровья, а также указать степень ощущения счастья или депрессии. Испытуемых, в частности, спрашивали, как часто они ходят в музеи, посещают художественные выставки, концерты, спектакли, кинотеатры, спортивные залы, а также

жизнью и были менее подвержены тревоге и депрессиям, в отличие от тех дам, которые ничем не занимались. Мужчины же были более счастливы просто наблюдая, но не участвуя в процессе творчества. Чем больше участников какой-либо культурной деятельности были вовлечены в наблюдаемый мужчинами процесс, тем лучше это сказывалось на их самочувствии.

более приспособлены к решению жизненных проблем. Если психическое и эмоциональное состояние мужчины является стабильным, больший интерес у него вызовет стройная женщина. Авторы исследования также отметили, что слишком полные и слишком худые женщины не вызвали интереса ни у потрясенных, ни у спокойных мужчин.

13 дня – обед. Добавьте в рацион немного курочки и салата. Белки способствуют работе иммунной системы. А исключать мясо из рациона нельзя – часто это приводит к увеличению продолжительности простуды. 15 дня – чай. Травяной чай и другая горячая жидкость отлично воздействуют на скопившуюся в теле слизь, способствуя ее удалению. 18 вечера – соус карри. Во время ужина добавьте некоторое количество соуса карри, чили, чеснока или перца. У острых приправ имеются противовирусные и противобактериальные свойства. Они прочищают носовые пазухи. 20 вечера – попарим ноги. Еще один старинный бабушкин способ. Великолепно действует против простуды. 22 вечера – отбой. Ложитесь пораньше, потому что вам нужно не менее 8 часов сна. Утром проснетесь здоровым человеком!

ÊÀÊ ÂÛËÅ×ÈÒÜ ÏÐÎÑÒÓÄÓ ÇÀ 24 ×ÀÑÀ


 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ

¹ 1 (980) ×åòâåð, 3 ñ³÷íÿ 2013 ðîêó

12

ИНТЕРЕСНАЯ ПЛАНЕТА

В АВСТРАЛИИ СОБАКА ДИНГО ОБОКРАЛА ТУРИСТКУ ИЗ ВЕЛИКОБРИТАНИИ

Рождество – это когда отец пробует убедить своих детей в том, что он Санта Клаус, а свою жену – что он не Санта Клаус.

* * *

- Мама, а ты получишь от папы на Рождество меховое пальто? - Боюсь, что нет. - А ты уже пробовала падать на пол и дергать ногами?

* * *

- Знаешь сказку про трех поросят? - Да! Жили-были два поросенка... - А где же третий? - А Рождество?

* * *

Старушка послала письмо Богу: «Боже, пришли мне сто крон, я куплю еды на Рождество». Почтальон направил письмо министру финансов. Тот пожалел старушку, вложил в конверт пятьдесят крон и отослал отправительнице. Через год старушка снова отправила письмо перед Рождеством: «Боженька, спасибо за деньги, но прошу тебя, больше не посылай мне переводы через министра финансов. В прошлом году он украл у меня пятьдесят крон».

* * *

И явился в ночь под Рождество к юноше ангел. И сказал ангел: - Я сегодня добрый, выполню одно твое желание. Выбирай, что хочешь: богатства, которого нет ни у кого из живущих; мудрости, ни с чем не сравнимой; любви, что зажигает сердца поэтов. И рассудительный юноша выбрал мудрость. Исполнил ангел желание. И спросил: - Ну а что ты скажешь теперь, о Мудрейший? И сказал Мудрейший: - Деньгами брать надо было!

* * *

Рождественские подарки делятся на две категории: те, которые вам не нравятся, и те, которых вы не получили.

* * *

Как девушке узнать имя ее суженного? Проснуться в рождественскую ночь в три часа и посмотреть в его паспорт.

* * *

Вечер перед Рождеством. Супружеская пара вся в сумках, и пакетах спешит домой. Под стеной валяется набравшийся мужик. Жена недовольно ворчит: - Все нормальные люди уже гуляют, а у нас вечно все в последний момент...

* * *

Встречаются два друга. Один другого спрашивает: - Как встретил Рождество? Весело было? - Не знаю, фотки еще не смотрел.

* * *

- Что ты подарила мужу на Рождество? - Голубую норку. - А он тебе? - Рыболовные снасти…

* * *

В австралийском штате Новый Южный Уэльс собака динго украла у британки сумку, в которой лежало несколько тысяч местных долларов и украшения, сообщает ABC. Свидетелями произошедшего стали несколько человек, которые сообщили о произошедшем в полицию. Делом занялись местные рейнджеры, однако поиски украденной сумки ни к чему не привели. Собаку рейнджеры решили усыпить, так как на нее уже неоднократно поступали жалобы. Сообщалось, что динго приходит на территорию стоянки трейлеров, а также ворует у людей разные вещи. Месяцем раньше похожий случай произошел в Норвегии – там лиса украла смартфон у подростка. Его попытки вернуть гаджет не увенчались успехом, зато он получил от животного смс-сообщение.

В БЕЛЬГИИ ОТКРЫЛСЯ ОТЕЛЬ В ВИДЕ ПРЯМОЙ КИШКИ

В Бельгии открылся необычный отель, построенный в форме фрагмента человеческого кишечника, Huffington Post.

Объявление в университете: «В связи с празднованием Рождества Христова экзамен по научному атеизму переносится с 7 на 8 января».

* * *

- Дорогой, скоро Рождество. Не пойти ли нам посмотреть чтонибудь из мехов? - Отличная идея! Только нужно поторопиться, а то зоопарк скоро закрывается.

* * *

Зять на Рождество пришел к теще. Выпил один стакан водки, второй, третий. Тесть его спрашивает: - Ну что, выпьем еще? - Если сейчас смогу встать и пройти хоть несколько шагов, выпьем еще, а если не смогу – то уже пойду домой.

* * *

Разговор двух вечно голодных студентов: - Слушай, Вась, а давай поросенка заведем, будем его растить, откормим его, а месяца через четыре, как раз к Новому году, забьем? - Ты подумай, такая вонь, грязь… - Да ничего, Вась, привыкнет…

* * *

Чем отличается наш Дед Мороз от их Санта Клауса? Их всегда трезвый и один, а наш всегда пьяный и с постоянно с какой-то девкой…

СКАНВОРД

В отеле есть все необходимое – отопление, душ, двуспальные кровати. От традиционных построек такого рода отель, названный владельцами CasAnus, отличает форма постройки – он имеет форму гигантской толстой кишки человека, украшенной репликой ануса. Первоначально необычный отель был парковой скульптурой, созданной голландским дизайнером Джепом Ван Лисхаутом. Затем его приобрела семья бельгийских коллекционеров Карла и Герты Вербеке-Ленс и разместила в своем поместье. Поскольку стоимость ночевки в CasAnus составляет всего 120 евро, то многие посетители парка Вербеке решают заночевать в нем. Отель окружает парк с лебедями и лягушками, а в качестве наружного освещения используются факелы.

МЕДИКИ ОБЕСПОКОЕНЫ НАПАДЕНИЕМ МАКАК НА СОЛДАТ В АФГАНИСТАНЕ

Американские врачи, работающие с военной миссией США в Афганистане, заявили, что американским солдатам угрожают нападения местных макак, сообщает The Washington Post. Медики посоветовали руководству американских военных подразделений принять меры, чтобы уберечь солдат от этой угрозы. Согласно отчету, опубликованному на сайте американского Центра по контролю и профилактике заболеваний за период с сентября по декабрь 2011 года, врачи зафиксировали 10 случаев, когда афганские обезьяны вида макак-резус (Macaca mulatta) покусали американских военных. Впрочем, как следует из доклада, ни один из укусов не стал смертельным. Однако они могли стать источником различных инфекционных заболеваний. В этой связи перед отправкой врачей в Афганистан их нужно специально готовить, чтобы они понимали, как выбрать правильное лечение, говориться в сообщении. Кроме того, авторы исследования призывают вести жесткий учет всех случаев укусов животными. Отмечается, что, как правило, макаки, которые нападают на американцев, принадлежат местным жителям или солдатам Афганской национальной армии (АНА). В одном из десяти случаев животное опекали сами американские военные.

Відповіді на сканворд, надрукований у попередньому номері газети

ПОГОДА ×åòâåð, 3 ñi÷íÿ Мінлива хмарність, вночі -10...-8, вдень -3...-1. Ï’ÿòíèöÿ, 4 ñi÷íÿ Можливий сніг сніг,, вночі -4...-2, вдень -1...+1.

 ÄÂÓÕ ÑËÎÂÀÕ Обласна щотижнева газета. Виходить з 1 квітня 1994 р.

Індекс 40376 Тираж 2850 прим. Рекомендована ціна в роздріб -2,50 грн.

Ñóáîòà, 5 ñi÷íÿ Мінлива хмарність, вночі -3...-1, вдень -1...+1. Íåäiëÿ, 6 ñi÷íÿ Мінлива хмарність, вночі -7...-5, вдень -2...0. Засновник - трудовий колектив ПП «Редакція газети «В двух словах». Видавець - ФОП Копачевський О. В. Свідоцтво про реєстрацію ЧГ №352-29 ПР 03.05.2007 р. Замовлення № 1248

Адреса редакції: 17510, м. Прилуки, вул. Ярмаркова, 47, (04637) 5-06-72, E-Mail: wds52@mail.ru wds52@mail.ru,, wds@pl.cg.ukrtel.net

Р/р №26000300315823 Ф-я Чернігівське обл. управління АТ «Ощадбанк», МФО 353553, ЗКПО 14255123

Газета виходить щочетверга. Газета набрана та зверстана в комп’ютерному центрі редакції. Друк офсетний. Обсяг: 4 друкованих аркуші. Газета віддрукована в КП «Прилуцька міська друкарня» Чернігівської обласної ради

Редакція не відповідає за зміст рекламних матеріалів. Думка авторів публікацій може не співпадати з думкою редакції. За якість друку відповідальність несе друкарня. Листування з читачами - тільки на сторінках газети. Рукописи та фотознімки не рецензуються і не повертаються. Редактор Віктор КОПАЧЕВСЬКИЙ.


В двух словах