Page 1

ÏÐÈËÓ××ÈÍÀ Ãàçåòà âèäàєòüñÿ ç 24 ÷åðâíÿ 1914 ðîêó

¹10 (15292-15293)

÷åòâåð 8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

 НÎÂИНАÕ, ПÎÄIßÕ, ÊÎÌÅНÒАРßÕ

«КОХАЙТЕ ЖІНКУ, ЦІЛУЙТЕ РУКИ ЇЇ Й ВУСТА…» ДОРОГІ ПРИЛУЧАНКИ!

Сердечно вітаю вас з Міжнародним жіночим днем – 8 Березня! Важко було б знайти кращу нагоду, аби висловити вдячність Жінці, яка несе в собі продовження життя і без якої не було б у світі стільки любові й тепла. Людство вшановує жінку за її вроду й розум, терпіння і мужність на всіх життєвих шляхах, за її віру, добро і ніжність. Вона – це мир на землі, злагода в суспільстві та сім’ї. І не даремно в Україні жінок називають Берегинями. Сердечно бажаю вам, наші дорогі матері, дружини, доньки та сестри, нев’янучої молодості, радості та краси. Нехай цей день увійде у вашу оселю легким і прозорим ароматом перших квітів, свіжим подихом весняного повітря, теплими сонячними променями, які зігрівають жіночі серця веселковими барвами кохання і щастя. А урочистість і піднесеність будуть у ваших серцях щодня — у колективах, родинах, сім’ях. Бажаю вам прихильності долі, щастя та радості на довгі й щасливі літа! Зі святом вас, милі прилучанки! Міський голова Ольга ПОПЕНКО.

Любі жінки славної Прилуччини! Прекрасні наші колежанки та пайовички!

Сердечно вітаємо вас зі святом весни, краси та любові! Висловлюємо вам щирий захват та вдячність, адже на вашій мудрості, терпінні й силі тримається світ. Водночас ви уособлюєте все найпрекрасніше, що нас оточує, і як добре, що у вас є квітуче чарівне свято. Прийміть зичення гарного весняного настрою, привітної долі. Бажаємо, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою й передчуттям радості. Будьте кохані та щасливі! Дирекція Українського аграрного холдингу, ТОВ «Наташа-Агро», ТОВ «Малодівицьке ХПП».

Шановні жінки! Наші любі матусі, кохані дружини, милі дівчата, донечки, сестри, колежанки!

Прийміть теплі вітання з нагоди найгарнішого з усіх свят – 8 Березня, Дня Жінки. Бажаємо вам, аби тепло сердець і вдячність чоловіків ви відчували завжди. Адже упродовж всього життя ви несете у світ любов і щастя, добро і радість, материнство і родинний затишок. Ви створюєте добробут і оберігаєте найдорожче – своє сімейне вогнище. Любіть і будьте коханими, творіть і майте міцне здоров’я, радійте життю і будьте яскравими, добрими і мудрими – такими, якими ми вас знаємо! Олег ШВИДЧЕНКО, директор ТОВ «Агрікор Холдинг».

ДОРОГІ ЖІНКИ

! Прийміть найщиріші вітання з першим весняним святом, яке символізує собою весну, любов і красу – Жіночим Днем! В своєму початку цей день був пов’язаний з політичною боротьбою жінок усього світу за свої права. Жінки здобули ці права і продовжують їх розвивати. Нарівні з чоловіками вони досягають вершин успіхів в усіх сферах діяльності, залишаючись щирими і чуйними матерями, дружинами, ніжними і чарівними коханими, сестрами, доньками. Ви завжди були берегинями миру та спокою - у ваших родинах та нашій державі. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований. Заради вас, в ім’я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. Ми вклоняємось вам, славні жінки Прилуччини, і дякуємо за невтомну працю, турботу про дітей, про старше покоління, за важливий внесок у соціально-економічний розвиток нашого району. Нехай у ваших оселях панують добро та затишок, а рідні й близькі будуть поряд навіть у найбуремніші часи. Бажаємо вам незрадливої долі, міцного здоров’я, сімейного благополуччя й добробуту, мирних і радісних весен, любові й шани людської на довгі і щасливі роки! В.о. голови Голова районної ради райдержадміністрації Василь МАЛИК. Денис РОСОВСЬКИЙ.

ДОРОГІ ЖІНКИ – НАШІ МАМИ І СЕСТРИ, ДРУЖИНИ І ДОЧКИ, КОЛЕГИ, ПОДРУГИ, КОХАНІ!

Шановне жіноцтво Прилуччини! Прийміть найсердечніші вітання та найкращі побажання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Це не випадковість, що воно відзначається саме на початку весни, якраз тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності. І які б політичні вітри не віяли, які б чудернацькі рішення не приймалися, але лицарське ставлення до жінки в Україні буде однією з найвищих цінностей. Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів. І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті чоловіки долають життєві негаразди, не втрачають надії в скрутну годину і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки – матері, дружини, коханої, її ніжна усмішка допомагають здолати всі прикрощі нашого буття. Коли будь-яка справа довіряється жінці – це гарантія, що вона буде виконана, і виконана бездоганно. Тож дай вам, Боже, здоров’я, радощів і добра! Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог! Хай вас радують діти і внуки, не засмучують ніякі незгоди. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими! З повагою і любов’ю Олег ДМИТРЕНКО, народний депутат України.

ДОРОГІ НАШІ ЧАРІВНІ ЖІНКИ! Щиро і сердечно вітаємо жінок із прекрасним святом – 8 Березня! Бажаємо вам радості у житті, мудрості у справах, вірності від друзів та юності у серці. Залишайтеся завжди чарівними та неповторними. Нехай лагідна посмішка весняного сонця дарує всім вам міцне здоров’я, красу та чарівність, родинне тепло та затишок. Нехай ваші ніжність та жіночність сповнюють серця радістю та любов’ю, будуть запорукою миру та злагоди! Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – ніжних та духмяних! Нехай весна живе у вашому серці. Миру вам, добробуту і любові! А щоб добробут у вашій родині зростав, запрошуємо до співпраці. ТОВ «АгроКІМ» орендує землю на вигідних умовах! З повагою колектив ТОВ «АгроКІМ» (Прилуцький кластер ІМК).


2

Події

З ДОПОМОГОЮ ТОВ «НАТАША-АГРО» УКРАЇНСЬКОГО АГРАРНОГО ХОЛДИНГУ В ЯБЛУНІВСЬКІЙ ШКОЛІ РЕКОНСТРУЮВАЛИ СПОРТЗАЛ

На сьогодні, на жаль, держава не спроможна забезпечити найнеобхіднішим сільські організації та установи, і тому, як правило, ситуацію рятують аграрії. Про допомогу потужного сільгосппідприємства – ТОВ Наташа-Агро» Українського аграрного холдингу – Яблунівській громаді можна говорити багато. Упродовж дев’яти років товариство обробляє тут основну частину земель і, окрім виробничої діяльності, вкладає значні кошти в розвиток села. Відчувають підтримку «НаташіАгро» і в Яблунівській ЗОШ І-ІІІ ст. Доброчинства господарства для школи можна перераховувати довго. Директор навчального закладу Володимир Філоненко щиро вдячний керівництву товариства за постійну допомогу. Розповідає, що це основний спонсор школи. Зокрема за кошти ТОВ «Наташа-Агро» усі вікна двоповерхової будівлі замінили на металопластикові, а це небагато-немало понад 70 одиниць. Виклали тротуарною плиткою доріжку до входу, обгородили частину території парканом. Щороку ТОВ «Наташа-Агро» виділяє близько 30 тисяч гривень на поточний ремонт, забезпечує транспортом і коштами учнів і педагогів для поїздок на екскурсії чи конкурси. Наприклад, профінансували поїздку учнів на Всеукраїнський українознавчий фестиваль «Соняшникові пелюстки», що проходив у Харкові. У свою чергу,

діти цілком виправдали покладену на них довіру: п’ятеро учнів звичайної сільської школи завоювали десять призових місць. За фінансової підтримки підприємства проходять усі святкові й урочисті заходи. До 1 вересня першокласники отримують у дарунок портфелі з канцтоварами. На зимові свята всім учням роздають пакунки із солодощами. Володимир Федосійович особливо підкреслює, що навіть у спонтанних ситуаціях отримують допомогу від ТОВ «Наташа-Агро» швидко й оперативно. Продовжує думку директора вчитель фізичного виховання Микола Скалига: - Керівництво ТОВ «НаташаАгро» веде правильну політику. Вони вкладають кошти в розвиток села, в людей, а відтак – виховують

ПРИЛУЧЧИНА конкурентоспроможних спеціалістів, формують майбутній трудовий потенціал для аграрної галузі.

МОВОЮ ЦИФР

Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст. вперше відкрила двері для учнів ще в 1938 році. За всю історію роботи заклад закінчили 2 387 випускників. Нині тут гризуть граніт науки 67 учнів. Навчально-виховний процес забезпечують 18 педагогічних працівників. Усього в колективі школи налічується 27 працівників. Із 2003 року очолює школу Володимир Філоненко. Нещодавно в школі відбулася чергова радісна подія – нарешті гостинно відкрив двері для дітей відремонтований спортзал. Звісно, фінансову допомогу для того надало ТОВ «Наташа-Агро» - усього на сто тисяч гривень. Роботи здійснили працівники закладу: оператор газової котельні Ігор Довбиш, учитель фізичного виховання Микола Скалига, двірник Віктор Чірков та, власне, і сам директор Володимир Філоненко. Спортзал був у плачевному стані: дах провис, стіни роз’їв грибок… Роботи стартували ще влітку, тоді почали з покрівлі – перекрили, утеплили. Повністю переробили стелю, стіни, по периметру оббили панелями, відремонтували підлогу, замінили електропроводку й освітлення. Паралельно вирішили ще одну проблему – реконструювали колишню бібліотеку, вибили в це приміщення вхід зі спортзалу. У результаті, тут облаштували кабінет захисту Вітчизни, а бібліотеку перенесли в інший кабінет. Не приховує радості вчитель фізкультури Микола Скалига. Він розповідає, що тепер у спортзалі стало набагато комфортніше. Якщо раніше температура повітря тут не перевищувала позначки +8+9° С, то нині це найтепліше приміщення школи. Окрім фізичної підготовки, тут проводять різні святкові та культурні заходи. Керівництву ТОВ «Наташа-Агро», зі свого боку, надзвичайно приємно бачити результати своєї соціальної діяльності, спостерігати, скільки користі приносять селу, скільки радості доставляють людям. Життя не обмежується лише роботою, головне – дарувати добро й покращувати цей світ. Валентина СМАЛЬ. На фото (зліва направо): Володимир Філоненко, Ігор Довбиш, Віктор Чірков та Микола Скалига.

Ухвалення рішень по дорогах на минулій сесії міської ради стало резонансним. Почали із того, що депутат міської ради Олександр Козик запропонував депутатам направити звернення до Генпрокурора України Луценка, Міністра МВС України Авакова, Голови СБУ Грицака, Голови НАБУ Ситника та Голови САП Холодницького щодо контролю якості ремонту доріг у місті Прилуки. А точніше, щоб високопосадовці розібралися, чому у Прилуках тендер на проведення ремонтних робіт виграють одні й ті ж люди, які реєструють «фірми-одноденки», до яких не можна висунути претензії щодо гарантійного ремонту, бо вони зникають навесні, як той асфальт, що вони поклали на прилуцькі дороги. Депутати проект звернення підтримали. Це було на самісінькому початку пленарного засідання. Далі дорожня епопея продовжилася, коли депутати визначалися з переліком доріг, які ремонтуватимуться у цьому році, та виділяли кошти на поектно-кошторисну документацію. Питання ремонту доріг, якості укладання асфальту і контролю за цим процесом у Прилуках порушуються не перший раз. Цьогоріч воно набуло особливого загострення, оскільки планується на ремонт доріг у цьому році з міської казни виділити 11 мільйонів гривень. Ще 12 мільйонів гривень має надійти з області. Принаймні на 7,9 мільйона, за словами міського голови Ольги Попенко, розпорядження вже готове. Більше року депутати та громадські активісти шукали, у чому біда прилуцьких доріг, чому гроші закатуються у асфальт, а доріг як не було, так і немає. А на сороковій сесії зрозуміли, що причина, вочевидь, у недостатньому контролі за якістю виконання робіт. Тому від критики, яка за результатами минулого року нічого не дала, перейшли до рішучих дій. А саме - висловили недовіру начальнику капітального будівництва міської ради Анатолію Ященку за систематичне неналежне виконання службових обов’язків (саме він затверджує акти виконаних робіт) та запропонували міському голові Ользі Попенко притягнути посадовця до дисциплінарної відповідальності і звільнити із займаної посади. Як учинить міський голова, побачимо.

ЛЯШКО: ЦІНУ НА ГАЗ ПІДНІМАТИ НЕ МОЖНА! ЛІДЕР РАДИКАЛЬНОЇ ПАРТІЇ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ТАРИФІВ НА КОМУНАЛКУ НА ДОГОДУ МВФ. НАТОМІСТЬ ПРОПОНУЄ ВСІ СИЛИ НАПРАВИТИ НА БОРОТЬБУ З БІДНІСТЮ.

«В обмін на черговий кредит від МВФ влада бере на себе зобов’язання підняти ціни на газ майже на 70%. Хто платитиме за той газ? Запас терпіння в українців вже вичерпано. В країні криза неплатежів, через те, що в людей просто немає грошей. Пенсія у вчительки, яка пропрацювала все життя, дві тисячі гривень. Тепер їй кажуть, що вона повинна за тисячу кубів газу заплатити 8-9 тисяч гривень. Де їх взяти? І влада замість того, щоб витратити 70 мільярдів гривень на підвищення зарплат, пенсій і нові робочі місця, виділяє з держбюджету кошти на субсидії. Врешті, ці гроші йдуть в кишені олігархам – власникам газових мереж», - обурився Ляшко. Лідер РПЛ переконаний, що ціну на газ можна і треба зменшувати за рахунок видобутку власного газу. «Наша команда добилася зниження ренти на видобуток газу. Завдяки цьому собівартість видобутку становить 1500 гривень за тисячу кубометрів. Якщо влада дослухається до нас і почне вкладати гроші у власні родовища, ми зможемо позбутися енергозалежності і знизити тарифи для населення. Ще один важливий крок – енергомодернізація. Щоб українці менше платили - потрібно міняти вікна, двері, котельні та теплотраси за рахунок державного бюджету», - зазначив народний депутат. Ляшко вкотре закликав владу підвищити мінімальну зарплату до 5500 гривень, а пенсію – до 3500 гривень. «Бідність – це не менша національна катастрофа, ніж російська агресія. Бо це поживне джерело для корупції, зловживань владою та дестабілізації ситуації в середині країни!», - зазначив лідер РПЛ. Нардеп вимагає першочергово захистити українців, які знаходяться за межею бідності. Зокрема, відновити державне регулювання цін. «Скасування державного регулювання цін на продукти першої необхідності – це абсолютно неправильне рішення. Собівартість більшості товарів залежить від курсу валюти, тому ціни стрибають, наче скажені, а інфляція складає майже 13%. Безумовно, відповідальність за це несе Нацбанк, який допустив падіння курсу гривні. Через коливання курсу валюти люди втрачають свої гроші. Українці із власної кишені сплачують за недолугу економічну політику влади. Ми пропонуємо план, який це Вкотре найбільше дебатів під зупинить і не дасть можливість знищити країну!», - підсумував Ляшко. час пленарного засідання сесії Ірина ФЕДЧЕНКО. міськради викликав звіт начальника комунального підприємства «Муніципальна поліція» за підсумками роботи у 2017 році Олександра Кухтика. Депутати вкрай незадоволені роботою цієї структури. Навіть ініціатор її створення, екс-міський голова, а нині депутат міської ради Дмитро Барнаш. Те, на що розраховували, не справдилося. Порядку у місті не побільшало, порушників не карають, бо муніципальні поліціянти не вміють чи не можуть правильно скласти протокол. Народних парламентарів не переконали слова захисту ні секретаря міської ради Анатолія Шамрая, ні голів комітетів самоорганізації населення. Відтак, звіт Кухтика до відома депутати не взяли. А наступним рішенням, вірніше не прийняттям програми «На варті чистоти і порядку», навіть припинили фінансування даного підприємства. За рік на утримання муніципальної поліції з міської казни планувалося виділити майже мільйон гривень.

У коридорах міської влади

ПОЧАЛИ ЗВЕРНЕННЯМ, ЗАКІНЧИЛИ ЗВІЛЬНЕННЯМ

¹10 8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

«НІ» МУНІЦИПАЛЬНІЙ ПОЛІЦІЇ


ÏÎÍÅÄIËÎÊ 12 áåðåçíÿ ÓÒ-1

6.00, 12.15 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ëèæí³ ãîíêè. ×îëîâ³êè 20 êì/ æ³íêè 15 êì, ñòîÿ÷è/ ç ïîðóøåííÿìè çîðó (II). 6.45 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ñíîóáîðä êðîñ. ×îëîâ³êè / æ³íêè Âñ³ êëàñè (II). 12.05 Ùîäåííèê Ïàðàë³ìï³àäè. 16.25 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ñíîóáîðä êðîñ. ×îëîâ³êè /æ³íêè. Âñ³ êëàñè (II). 17.50 Íîâèíè. Ñâ³ò. 18.05, 21.00 Íîâèíè. 18.20 Òåìà äíÿ. 18.35 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.00 ç Ìàéêëîì Ùóðîì. 19.40 Äî ñïðàâè. 20.15 ³éíà ³ ìèð. 21.30 Ñòóä³ÿ Ïàðàë³ìï³éñüêèõ ³ãîð. 22.40 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ñíîóáîðä êðîñ. ×îëîâ³êè / æ³íêè. Âñ³ êëàñè (II).

1+1

6.30, 7.10, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30 «ÒÑÍ». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ». 10.40 «Îäðóæåííÿ íàîñë³ï 3». 12.20 «Ì³íÿþ æ³íêó». 17.10 Ò/ñ «Ìàìà». 20.30 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 21.00 Ò/ñ «Çà òðè äí³ äî êîõàííÿ». 22.00 «Ãðîø³ 2018». 23.15 «Ãîëîñ êðà¿íè 8».

²ÍÒÅÐ

6.10, 22.35 «Ñë³äñòâî âåëè... ç Ëåîí³äîì Êàíåâñüêèì». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 17.40 Íîâèíè. 7.10, 8.10, 9.20 «Ðàíîê ç ²íòåðîì». 10.00 Õ/ô «Áåá³-áóì». 12.25 Õ/ô «Æèâ³òü â ðàäîñò³». 14.00 Ò/ñ «Ãàííà Ãåðìàí». 16.10 «×åêàé ìåíå». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³». 20.40 Ò/ñ «Çàïèòàéòå â îñåí³».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.30, 7.10, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00, 23.00 Ñüîãîäí³. 9.30 dzðêîâèé øëÿõ. 11.20 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 13.20, 15.30 Ò/ñ «Á³æè, íå îãëÿäà-

ÂIÂÒÎÐÎÊ 13 áåðåçíÿ ÓÒ-1

6.00 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Á³àòëîí. æ³íêè 10 êì, ÷îëîâ³êè12, 5 êì, ñòîÿ÷è/ ç ïîðóøåííÿìè çîðó (II). 8.40, 15.20 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Á³àòëîí. æ³íêè 10 êì/÷îëîâ³êè 12, 5 êì, ñèäÿ÷è (II). 11.00 Ùîäåííèê Ïàðàë³ìï³àäè. 11.10, 22.40 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Á³àòëîí. æ³íêè 10 êì, ÷îëîâ³êè 12, 5 êì, ñòîÿ÷è/ç ïîðóøåííÿìè çîðó (II). 14.50 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. ßñêðàâ³ ìîìåíòè (II). 17.50 Íîâèíè. Ñâ³ò. 18.05, 21.00 Íîâèíè. 18.20 Òåìà äíÿ. 18.35 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.00 Ïåðøèé íà ñåë³. 19.25 Ïîñòòðàâìàòè÷íèé ñèíäðîì. 20.25 Íàø³ ãðîø³. 21.30 Ñòóä³ÿ Ïàðàë³ìï³éñüêèõ ³ãîð.

1+1

6.30, 7.10, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30 «ÒÑÍ». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ». 10.55, 12.20 «Îäðóæåííÿ íàîñë³ï 3». 12.50 «Ì³íÿþ æ³íêó». 15.45, 21.00 Ò/ñ «Çà òðè äí³ äî êîõàííÿ». 17.10 Ò/ñ «Ìàìà». 20.30 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 22.00 «100 äí³â íàä ïð³ðâîþ».

²ÍÒÅÐ

6.10, 22.35 «Ñë³äñòâî âåëè... ç Ëåîí³äîì Êàíåâñüêèì». 7.00, 8.00, 9.00, 17.40 Íîâèíè. 7.10, 8.10, 9.20 «Ðàíîê ç ²íòåðîì». 10.15, 12.25, 20.40 Ò/ñ «Çàïèòàéòå â îñåí³». 12.00 «Íîâèíè». 12.30 Ò/ñ «Ãàííà Ãåðìàí». 14.50 «Ðå÷äîê». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.30, 7.10, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00, 23.50 Ñüîãîäí³. 9.30 dzðêîâèé øëÿõ.

þ÷èñü». 18.00 Ò/ñ «Êàáëó÷êà ç ðóá³íîì». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 21.00 Õ/ô «Âèõîâàííÿ òà âèãóë ñîáàê ³ ÷îëîâ³ê³â». 23.30 Õ/ô «Ê³íã Êîíã».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.59, 8.19 Kids Time. 7.00 Ì/ô. 8.20 Õ/ô «Â³éíà íàðå÷åíèõ». 10.10 Õ/ô «Áèòâà ðîêó». 12.40 Õ/ô «Áðóäí³ òàíö³». 14.40 Õ/ô «Êðîê ïåðåä: Âñå àáî í³÷îãî». 16.50 Õ/ô «Ôîêóñ». 19.00 Ðåâ³çîð. Êðàìíèö³. 21.00 Òàºìíèé àãåíò. 22.10 Òàºìíèé àãåíò. Ïîñò-øîó.

ÑÒÁ

7.00, 15.30 «Âñå áóäå äîáðå!» 8.55 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 11.05 Õ/ô «Áðèëëèàíòîâàÿ ðóêà». 13.05 «Áèòâà ýêñòðàñåíñîâ 18». 17.30, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 18.00 Ò/ñ «Êîëè ìû âäîìà. Íîâà ³ñòîð³ÿ». 19.55, 22.40 «Ñëåäñòâèå âåäóò ýêñòðàñåíñû». 23.35 «Îäèí çà âñåõ».

ICTV

6.35, 12.45, 15.45, 18.45, 21.10 Ôàêòè. 9.15 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. ϳäñóìêè. 10.10 Àíòèçîìá³. 11.10 Ñåêðåòíèé ôðîíò. Äàéäæåñò. 12.30, 13.20, 16.20 Õ/ô «Îëåêñàíäð». 16.55 Õ/ô «300 ñïàðòàíö³â. ³äðîäæåííÿ ³ìïå𳿻. 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 20.20 Á³ëüøå í³æ ïðàâäà. 21.30 Ò/ñ «Ìåíòàë³ñò». 22.30 Ñâîáîäà ñëîâà.

ÒÅÒ

6.00 Áàéäèê³âêà. 6.30 ÒÅÒ Ìóëüòèðàíîê. 9.15 Õ/ô «Øàéáó, øàéáó!» 11.00 Ò/ñ «Óñ³ æ³íêè - â³äüìè». 12.00, 20.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 19.00 ×îòèðè âåñ³ëëÿ. 14.00 Âå÷³ðêà. 15.00 ³òàëüêà. 16.00 Êðà¿íà Ó. 17.00, 22.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 18.00, 21.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 22.30 ËàâËàâCar (II).

2+2

10.30 Ñâåêðóõà àáî íåâ³ñòêà. 11.20 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 13.30, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³-2 16+ 16.00 ²ñòîð³ÿ îäíîãî çëî÷èíó 16+ 18.00 Ò/ñ «Êàáëó÷êà ç ðóá³íîì». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 21.30 Ôóòáîë. ˳ãà ×åìï³îí³â ÓªÔÀ «Ðîìà» - «Øàõòàð».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.49, 8.09 Kids Time. 6.50 Ì/ô. 8.10 Ò/ñ «Ìåðë³í». 11.00 Ò/ñ «Äðóç³». 12.20 Ò/ñ «Ñòàòóñ â³äíîñèí - âñå ñêëàäíî». 17.00 Äåøåâî òà ñåðäèòî. 20.50 Àôåðèñòè â ìåðåæàõ 16+ 21.50 ³ä ïàöàíêè äî ïàíÿíêè 16+ 23.50 Õ/ô «Áèòâà ðîêó».

ÑÒÁ

7.25, 15.30 «Âñå áóäå äîáðå!» 9.20 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 10.15 «ÌàñòåðØåô - 7». 13.45 «Õàòà íà òàòà». 17.30, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 18.00 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà. Íîâà ³ñòîð³ÿ». 20.00 «Íàðå÷åíà äëÿ òàòà». 22.45 «Äàâàé ïîãîâîðèì î ñåêñå».

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.10 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 10.10 Á³ëüøå í³æ ïðàâäà. 11.15, 16.40, 21.30 Ò/ñ «Ìåíòàë³ñò». 12.10, 13.20 Õ/ô «Çàã³í «Ìîðñüê³ êîòèêè». 15.05, 16.25 Ò/ñ «Âîëîäèìèðñüêà, 15». 20.20 Ãðîìàäÿíñüêà îáîðîíà. 22.30 Ñêåò÷-øîó «Íà òðüîõ» 16+ 23.45 Õ/ô «²ãðàøêîâ³ ñîëäàòèêè».

ÒÅÒ

6.00 Áàéäèê³âêà. 6.30 ÒÅÒ Ìóëüòèðàíîê. 9.45 Õ/ô «Õîðîáðèé êðàâ÷èê». 11.00 Ò/ñ «Óñ³ æ³íêè - â³äüìè». 12.00, 20.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 19.00 ×îòèðè âåñ³ëëÿ. 14.00 Âå÷³ðêà. 15.00 ³òàëüêà. 16.00 Êðà¿íà Ó. 17.00, 22.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 18.00, 21.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 22.30 ËàâËàâCar (II).

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 8.00 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 10.30 Õ/ô «Îïåðàö³ÿ «Óäàð». 12.50 Ò/ñ «Êîìàíäà». 16.25 Õ/ô «Ïåðåâ³çíèê». 18.15 «Ñïåöêîð». 18.45 «ÄæåÄÀ²». 19.20 Ò/ñ «Îïåð çà âèêëèêîì». 21.00 Ò/ñ «Ê³ñòêè 8».

ÍÒÍ

6.00 Õ/ô «Ïîñåéäîí» ñïåøèò íà ïîìîùü». 7.20 Õ/ô «Òóïèê». 8.55 Õ/ô «Îòâåòíûé õîä». 10.35 «Êðèìèíàëüíûå äåëà». 12.20, 17.10 «Ëåãåíäû óãîëîâíîãî ðîçûñêà». 14.45, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.05 Õ/ô «Ïîä ïðèöåëîì ëþáâè». 19.30 Ò/ñ «Àëüïèéñêèé ïàòðóëü». 22.20, 23.45 Ò/ñ «Äåæóðíûé àíãåë-2».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 8.20, 16.10, 16.50, 21.50 «Ïîïóððè». 6.05, 8.10 «Ïîïóò÷èê». 6.20, 8.00, 10.50 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.45, 10.30, 12.45 Ì/ô. 7.00, 16.00 «Funny Kids». 7.10 «Ïðàâîñëàâíûé êàëåíäàðü». 7.15, 13.05 «Èíòåðåñíî. êîì». 8.30 «Áðèëëèàíò». 10.00 «Ïîèñê èñòèíû». 11.00, 13.30 «Ñîíàòà». 16.20, 21.20 «Ìåãàïîëèñû». 17.00 «Äðàãîöåííîñòè». 19.00 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 19.15 «Çäîðîâüå». 19.40 Õ/ô «Ïðîäàâùèöà». 22.00 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 10.00, 12.00, 16.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.45, 11.00, 15.00, 19.45 ijÒâîÐà. 8.00, 13.00, 17.00, 20.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 10.45, 12.45, 16.45, 22.45 Òåìà äíÿ. 11.15, 15.15 Ñïåö³àëüíèé ðåïîðòàæ. 11.45, 15.45 ijÒâîÐà Óðîêè àíãë³éñüêî¿ ìîâè. 23.00 «ÒÎÏ-10».

11.30, 18.15 «Îð¸ë è Ðåøêà». 16.30 Ò/ñ «Áåâåðëè-Õèëëç, 90210». 20.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ïåðåçàãðóçêà». 21.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ðàé è àä». 22.00 «Âåðþ íå Âåðþ». 23.00 Õ/ô «Áåçóìíàÿ ñâàäüáà».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Ì/ô. 8.00 Êâàäðàòíûé ìåòð. 8.30 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 10.30 Êîðîëåâà äåêîðà. 11.30 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 12.20, 15.20 Ïîëåçíûå ñîâåòû. 12.50 Õî÷ó â îòïóñê. 14.00 Ãîðäîí Ðàìçè ãîòîâèò äîìà. 14.50 Ñïåöèÿ. 15.50, 22.10 Ôîðìóëà ëþáâè. 16.40, 21.30 Çâ¸çäíûå ñóäüáû. 17.30, 20.30 Äà÷íûé îòâåò. 18.30 Óäà÷íûé ïðîåêò. 23.00 Æåíñêàÿ ôîðìà.

Ñîíöå

6.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.00, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 9.30, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê âáèâöÿ». 11.00, 19.30 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 12.45 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 16.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

FOX

7.00 Ò/c «Àãåíòè Ù.².Ò.» 16+ 8.30 Ò/c «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè» 16+ 9.15 Ò/c «NCIS» 16+ 10.40 Ò/c «NCIS: Ëîñ-Àíäæåëåñ» 16+ 12.05 Ò/c «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 16+ 13.30, 16.30, 20.10 Ò/c «Ñ³ìïñîíè» 16+ 14.15, 23.55 Ò/c «Îáäàðîâàí³» 16+ 15.00, 18.45, 22.25 Ò/c «Êîñò³» 16+ 17.15, 21.00 Ò/c «² ìåðòâ³ ï³äóòü» 16+

Åâðîêèíî

7.25 Õ/ô «Âîãîíü ³ ë³ä». 8.55 Õ/ô «Íàäçâè÷àéí³ ïðèãîäè Àäåëü».

10.35 Õ/ô «Àìåë³». 12.35 Õ/ô «Çèìîâà ñïåêà». 14.05 Õ/ô «Ó òèõîìó âèð³». 16.10 Õ/ô «ßê ãîâîðèòü Øàðë³». 18.00 Õ/ô «Ñàìáà». 19.55 Õ/ô «Ôàòàëüíà êðàñóíÿ». 21.35 Õ/ô «Òóïèê». 21.50 Õ/ô «Ïîáà÷åííÿ». 22.00 Õ/ô «99 ôðàíê³â».

ÒÂ-1000

7.10 Õ/ô «Îñòîðîæíî, äâåðè çàêðûâàþòñÿ!» 9.05 Õ/ô «Ýâàí Âñåìîãóùèé». 11.00 Õ/ô «Ìàììà MIA!» 13.10 Õ/ô «Êàñïåð». 15.05 Õ/ô «Îðáèòà 9». 16.55 Õ/ô «Ñòàëüíûå ìàãíîëèè». 19.10 Õ/ô «Ïîìíè (Ìåìåíòî)». 21.20 Õ/ô «Îíà åãî îáîæàåò». 23.20 Õ/ô «Ïîëíîé ãðóäüþ».

RTVi

7.30 Ì/ô. 8.00 Íîâûå èòîãè. 9.05 Òàéì-êîä. 9.40 Èçðàèëü çà íåäåëþ. 10.40 Ñêâîçíîé ýôèð. Ãîñòü. 14.10 Ò/ñ «ßëòà-45». 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 Íîâîñòè. 16.15, 17.15, 18.15, 19.15 Ñêâîçíîé ýôèð. LVE (I). 20.30 Íüþçòîê LVE (I). 21.00 Ò/ñ «Ëèêâèäàöèÿ». 23.00 Îñîáîå ìíåíèå.

Òåëåêëóá

20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 10. Ðàñïëàòà». 21.00 Ò/ñ «Àãåíò íàöèîíàëüíîé áåçîïàñíîñòè-2». 22.00 Ò/ñ «Ëèòîâñêèé òðàíçèò». 23.00 Ò/ñ «Êëåéìî».

Enter-ôèëüì

7.10, 9.00 «Top Shop». 7.40, 8.40, 9.30 Ì/ô. 7.50 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ. Êàðíàâàëüíàÿ íî÷ü». 10.05 «Àêàäåìèÿ ñìåõà». 10.45 «Ìîÿ ïðàâäà». 11.40 Õ/ô «Ñîëÿíîé ïðèíö». 13.25 Ò/ñ «Áåçäåëüíèêè». 16.10 Õ/ô «Õîðîøî ñèäèì».

ÍÒÍ

6.35 Ò/ñ «Ãåòüìàí». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 9.00 Õ/ô «Íàéòè è îáåçâðåäèòü». 10.40 «Êðèìèíàëüíûå äåëà». 12.25, 17.00 «Ëåãåíäû óãîëîâíîãî ðîçûñêà». 14.45, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.05, 19.30 Ò/ñ «Àëüïèéñêèé ïàòðóëü». 22.20, 23.45 Ò/ñ «Äåæóðíûé àíãåë-2».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 16.10, 16.50, 21.50 «Ïîïóððè». 6.05 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.45 Ì/ô. 7.00, 16.00 «Funny Kids». 7.10 «Ïðàâîñëàâíûé êàëåíäàðü». 7.15, 13.05 «Èíòåðåñíî. êîì». 8.10, 12.45, 19.15 «Çäîðîâüå». 8.30 «Áðèëëèàíò». 10.00 «Ïîèñê èñòèíû». 11.00, 13.30 «Ñîíàòà». 16.20, 21.20 «Ìåãàïîëèñû». 17.00 «Äðàãîöåííîñòè». 19.00 «Ïîïóò÷èê». 19.40 Õ/ô «Òàê îíà íàøëà ìåíÿ». 22.00 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 10.00, 12.00, 16.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.45, 11.00, 15.00, 19.45 ijÒâîÐà. 8.00, 13.00, 17.00, 20.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 10.45, 11.30, 12.45, 15.30, 16.45 «Ñ³íåìàí³ÿ» 3.00 - Õ³ò-òàéì. 11.15, 15.15, 22.45 «You Top». 11.45, 15.45 Ïîäàðóíîê æ³íö³. 23.00 «ÒÎÏ-10».

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.20 «Òðè ñåñòðû». 9.20 «Êðàñîòêè».

TV XXI

9.00, 17.00 Õ/ô «Áèòâà çà ñâîáîäó». 11.25, 19.25 Õ/ô «Â êîìïàí³¿ ÷îëîâ³ê³â». 13.10, 21.10 Õ/ô «Íîâà çåìëÿ». 15.00, 23.00 Õ/ô «Òèõà ãàâàíü».

ÒÎÍÈÑ

6.00, 7.15, 8.15 «Íîâûé äåíü». 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 «Ðåïîðòåð». Íîâîñòè. 9.15, 10.15, 11.15, 12.15 Óòðî. «Ìû âñå...» ñ Ìàðèíîé Ëåîí÷óê è Ïàâëîì Ðîëüíèêîì. 13.15, 14.15, 15.15 «Äåòàëè». 16.15, 23.00 «Êðèìèíàë». 17.15 «Ñèòóàöèÿ» ñ Òàðàñîì Áåðåçîâöîì. 18.00, 19.00, 21.00 «Ðàçîì» ñ Ãàíàïîëüñêèì, Êèñåëåâûì, Îðëîâñêîé, Âåðåñíåì, Àøèîí. 18.40, 20.20 «Ýõî Óêðàèíû» ñ Ìàòâååì Ãàíàïîëüñêèì. 19.20 «Íåéòðàëüíàÿ òåððèòîðèÿ» ñ Ñâåòëàíîé Îðëîâñêîé. 21.20 «Ñîáûòèÿ» Âåðåñíÿ. 22.00 «Èòîãè» ñ Åâãåíèåì Êèñåëåâûì.

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00, 11.00, 23.50 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 7.30 Êðàñàâèöà çà 12 ÷àñîâ. 12.30 Êëèíèêà. 13.50, 19.30 Ò/ñ «Ñîãëàñíà». 14.50, 20.30 Ò/ñ «Ëþáîâü ïðîòèâ ñóäüáû». 15.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 22.10 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 23.00 Ò/ñ «Äíåâíèêè òåìíîãî».

Äåòñêèé ìèð

6.05, 9.05, 12.05, 15.05, 18.10 Ì/ô. 8.00, 11.00 Õ/ô «Âîëøåáíûé ãîëîñ Äæåëüñîìèíî». 14.00, 17.00 Õ/ô «Ïðèêëþ÷åíèÿ Áóðàòèíî». 6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.21, 23.53 Ëàíäøàôò äëÿ âàñ.

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.20 «Òðè ñåñòðû». 9.20 «Êðàñîòêè». 9.40 «Âîêðóã Ì».

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 8.00 Ò/ñ «Àòëàíòèäà». 8.55 «Îáëîì.UA.» 9.45, 18.15 «Ñïåöêîð». 10.15, 18.45 «ÄæåÄÀ²». 10.55, 17.15 «Çàãóáëåíèé ñâ³ò». 12.55 «Ïîìñòà ïðèðîäè». 15.30 Õ/ô «Áèòâà äðàêîí³â». 19.20 Ò/ñ «Îïåð çà âèêëèêîì». 21.10 Ò/ñ «Ê³ñòêè 8».

17.30 Õ/ô «Ðàç íà ðàç íå ïðèõîäèòñÿ 19.00 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 21.00 Ò/ñ «Ìèññ Ìàðïë Àãàòû Êðèñòè». 22.50 Õ/ô «Áóäíè óãîëîâíîãî ðîçûñêà».

Äà÷à

K1

2+2

10.00, 16.30 Ò/ñ «Áåâåðëè-Õèëëç, 90210». 11.50, 18.15 «Îð¸ë è Ðåøêà». 20.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ïåðåçàãðóçêà». 21.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ðàé è àä». 22.00 «Âåðþ íå Âåðþ».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Ì/ô. 8.00 Êâàäðàòíûé ìåòð. 8.30 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 10.30 Êîðîëåâà äåêîðà. 11.30 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 12.20, 15.20 Ïîëåçíûå ñîâåòû. 12.50 Õî÷ó â îòïóñê. 14.00 Ãîðäîí Ðàìçè ãîòîâèò äîìà. 14.50 Ñïåöèÿ. 15.50, 22.20 Ôîðìóëà ëþáâè. 16.40, 21.30 Çâ¸çäíûå ñóäüáû. 17.30, 20.30 Äà÷íûé îòâåò. 18.30 Óäà÷íûé ïðîåêò. 23.10 Æåíñêàÿ ôîðìà.

Ñîíöå

6.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.00, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 9.30, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê âáèâöÿ». 11.00, 19.30 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 12.45 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 16.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

FOX

7.00 Ò/c «Àãåíòè Ù.².Ò.» 16+ 8.25 Ò/c «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè» 16+ 9.10 Ò/c «NCIS» 16+ 10.35 Ò/c «NCIS: Ëîñ-Àíäæåëåñ» 16+ 12.05 Ò/c «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 16+ 13.30, 16.30, 20.10 Ò/c «Ñ³ìïñîíè» 16+ 14.15 Ò/c «Îáäàðîâàí³» 16+ 15.00, 18.45, 22.40 Ò/c «Êîñò³» 16+ 17.15, 21.00 Ò/c «911 ñëóæáà ïîðÿòóíêó» 16+ 21.40 Ò/c «² ìåðòâ³ ï³äóòü» 16+

Åâðîêèíî

6.30 Õ/ô «Çèìîâà ï³ñíÿ». 8.25 Õ/ô «Ïðèâèä». 10.30 Õ/ô «Ìóøêåòåðè». 12.15 Õ/ô «Ìî¿ ÷îðíè÷í³ íî÷³». 13.50 Õ/ô «Ëåä³». 15.55 Õ/ô «Çàâ³ò». 18.00 Õ/ô «Öåé íåçðó÷íèé ìîìeíò». 19.40 Õ/ô «Àíòèãàíã». 21.15 Õ/ô «Òðåòÿ ç³ðêà».

3

ПРИЛУЧЧИНА

Програми кабельного телебачення

8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

22.40 Õ/ô «Ñèíõðîí». 22.55 Õ/ô «Ì³ñöå äëÿ ïîí³».

ÒÂ-1000

7.30 Õ/ô «Îíà åãî îáîæàåò». 9.40 Õ/ô «Ïîìíè (Ìåìåíòî)». 12.00 Õ/ô «Ïàðàíîéÿ». 14.15 Õ/ô «Èëëþçèÿ îáìàíà». 16.35 Õ/ô «Òåëîõðàíèòåëü (1992)». 19.10 Õ/ô «Ðèìñêèå ñâèäàíèÿ». 21.00 Õ/ô «Êðàñàâèöà è ÷óäîâèùå». 23.10 Õ/ô «Íàðîä ïðîòèâ Ëàððè Ôëèíòà».

RTVi

7.00 Ò/ñ «Ëàïóøêè». 8.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 Íîâîñòè. 8.30, 11.50 Ñêâîçíîé ýôèð. 11.30 Ñêâîçíîé ýôèð. Ãîñòü. 12.50 Ì/ô. 13.10 Ò/ñ «Ïîäçåìíûé ïåðåõîä». 14.10, 21.00 Ò/ñ «Ëèêâèäàöèÿ». 16.15, 17.15, 18.15, 19.15 Ñêâîçíîé ýôèð. LVE (I). 20.30 Íüþçòîê LVE (I). 23.00 Îñîáîå ìíåíèå.

Òåëåêëóá

20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 10. Ðàñïëàòà». 21.00 Ò/ñ «Àãåíò íàöèîíàëüíîé áåçîïàñíîñòè-2». 22.00 Ò/ñ «Ëèòîâñêèé òðàíçèò». 23.00 Ò/ñ «Êëåéìî».

Enter-ôèëüì

7.10, 9.00 «Top Shop». 7.40, 8.40, 9.30 Ì/ô. 7.50 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ. Áåðåãèñü àâòîìîáèëÿ». 9.50 «Àêàäåìèÿ ñìåõà». 10.20 «Ìîÿ ïðàâäà». 11.10 Õ/ô «Ïðèíö-ñàìîçâàíåö». 13.00 Ò/ñ «Áåçäåëüíèêè». 15.45 Õ/ô «Îïàñíî äëÿ æèçíè». 17.20 Õ/ô «Òû - ìíå, ÿ - òåáå». 19.00 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 21.00 Ò/ñ «Ìèññ Ìàðïë Àãàòû Êðèñòè». 22.50 Õ/ô «Íåèñïðàâèìûé ëãóí».

TV XXI

9.00, 17.00 «Òðèíàäöÿòèé àïîñòîë» Ôåíòåç³ 12+ 10.00, 18.00 Õ/ô «Ñòð³ëÿéòå â ï³àí³ñòà». 11.25, 19.25 Õ/ô «Â³í ³ âîíà». 13.25, 21.25 Õ/ô «Ñåñòðè Ìàãäàëèíè». 15.25, 23.25 Õ/ô «²äåàëü».

ÒÎÍÈÑ

6.00, 7.15, 8.15 «Íîâûé äåíü». 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 «Ðåïîðòåð». Íîâîñòè. 9.15, 10.15, 11.15, 12.15 Óòðî. «Ìû âñå...» ñ Ìàðèíîé Ëåîí÷óê è Ïàâëîì Ðîëüíèêîì. 13.15, 14.15, 15.15 «Äåòàëè». 16.15, 23.00 «Êðèìèíàë». 17.15 «Ñèòóàöèÿ» ñ Òàðàñîì Áåðåçîâöîì. 18.00, 19.00, 21.00 «Ðàçîì» ñ Ãàíàïîëüñêèì, Êèñåëåâûì, Îðëîâñêîé, Âåðåñíåì, Àøèîí. 18.40, 20.20 «Ýõî Óêðàèíû» ñ Ìàòâååì Ãàíàïîëüñêèì. 19.20 «Íåéòðàëüíàÿ òåððèòîðèÿ» ñ Ñâåòëàíîé Îðëîâñêîé. 21.20 «Ñîáûòèÿ» Âåðåñíÿ. 22.00 «Èòîãè» ñ Åâãåíèåì Êèñåëåâûì.

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00, 11.00, 23.50 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 7.30 Êðàñàâèöà çà 12 ÷àñîâ. 12.30 Êëèíèêà. 13.50, 19.30 Ò/ñ «Ñîãëàñíà». 14.50, 20.30 Ò/ñ «Ëþáîâü ïðîòèâ ñóäüáû». 15.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 22.10 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 23.00 Ò/ñ «Äíåâíèêè òåìíîãî».

Äåòñêèé ìèð

6.10, 9.05, 12.10, 15.00, 18.10 Ì/ô. 8.00, 11.00 Õ/ô «Ïðèêëþ÷åíèÿ Áóðàòèíî». 14.00, 17.00 Õ/ô «Ïðîäàííûé ñìåõ».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.21, 10.21, 13.30, 20.17 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 6.48, 10.45, 18.27 Óðîæàéíûé ñåçîí. 7.01, 21.42 Ïàñå÷íèê. 7.38, 11.44 Äîì â äåòàëÿõ. 7.53, 15.31 Ëàíäøàôò äëÿ âàñ. 8.40, 12.46, 16.40 Ãîòîâèì íà äà÷å. 9.18, 23.38 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 10.57 Èäåàëüíàÿ òåïëèöà. 11.59 Âîëøåáíûé äåêóïàæ. 14.21, 18.20, 22.21 Àïïåòèòíîå

7.09, 13.12, 17.36 Äåêîðàòèâíûé îãîðîä. 7.58 Äîáðûé ñàä. 8.17, 19.19, 23.01 Ïàñå÷íèê. 8.52 Ãîòîâèì íà äà÷å. 9.22, 21.18 Íà äà÷å ó çâåçäû. 10.21, 14.21 Àïïåòèòíîå óòðî. 10.28, 12.34, 14.28, 16.30, 19.08, 22.48 Óðîæàéíûé ñåçîí. 10.54, 14.54 Ñàäîâûé ðàé. 11.43, 15.42 Âîëøåáíûé äåêóïàæ. 12.04 Áîòàíèêà. 12.59, 16.56, 18.21, 22.21 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 19.38, 23.38 Äîì â äåòàëÿõ. 19.54 Áðàò ïðîòèâ áðàòà.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 8.00 Ïðàâäà æèçíè. 9.00, 16.50 Ñèðîòû äèêîé ïðèðîäû. 10.00 Àôðèêà: ñòèõèÿ âîäû. 10.40 Òàì, ãäå íàñ íåò. 11.30 Ðèñêîâàííîå æèçíü. 12.30 Ñêàðá.UA. 13.20 Âðàòà âðåìåíè. 14.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 15.00, 21.40 Îõîòà íà ðûáó-ìîíñòðà. 16.00, 20.50 Ñîêðîâèùà ñî ñâàëêè. 17.50, 22.40  ïîèñêàõ èííîâàöèé. 18.50 Áèòâà öèâèëèçàöèé. 23.40 Ðåøàþùèå ñðàæåíèÿ 2 ìèðîâîé.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

6.15, 23.00 Ñíóêåð. Gibraltar Open. Ôèíàë. 8.00, 13.00 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Ìóæ÷èíû. HS 134. 9.35, 17.30, 19.30 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Êîíòèîëàõòè. Ìóæ÷èíû. Ìàññ-ñòàðò. 10.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Êîíòèîëàõòè. Æåíùèíû. Ìàññ-ñòàðò. 10.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Êâèòôüåëü. Ìóæ÷èíû. Ñóïåðãèãàíò. 11.30 Êîíüêîáåæíûé ñïîðò. ×åìïèîíàò ìèðà â êëàññè÷åñêîì ìíîãîáîðüå. Àìñòåðäàì. 14.00 Âåëîñïîðò. Òèððåíî - Àäðèàòèêî. 5-é ýòàï. 14.30, 21.05 Âåëîñïîðò. Òèððåíî Àäðèàòèêî. 6-é ýòàï. 18.15, 22.00 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Ëèëëåõàììåð. Ìóæ÷èíû. HS 138. Êâàëèôèêàöèÿ. 20.00 Ëûæíûå ãîíêè. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Æåíùèíû. Ìàññ-ñòàðò. 30 êì. Ñâîáîäíûé ñòèëü. óòðî. 14.28, 17.19, 22.28 Íà äà÷å ó çâåçäû. 16.18 Äîáðûé ñàä. 19.02 Ñàäîâûé ðàé. 19.47 Áîòàíèêà. 20.55 Äåêîðàòèâíûé îãîðîä.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêèé Êèåâ. 8.00 Ïðàâäà æèçíè. 9.00, 16.50 Ñèðîòû äèêîé ïðèðîäû. 10.00 Àôðèêà: ñòèõèÿ âîäû. 10.40 Òàì, ãäå íàñ íåò. 11.30 Ðèñêîâàííîå æèçíü. 12.30 Ñêàðá.UA. 13.20 Âðàòà âðåìåíè. 14.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 15.00, 21.40 Îõîòà íà ðûáó-ìîíñòðà. 16.00, 20.50 Ñîêðîâèùà ñî ñâàëêè. 17.50, 22.40  ïîèñêàõ èííîâàöèé. 18.50 Áèòâà öèâèëèçàöèé. 23.40 Ðåøàþùèå ñðàæåíèÿ 2 ìèðîâîé.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

7.00 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Ëèëëåõàììåð. Ìóæ÷èíû. HS 138. Êâàëèôèêàöèÿ. 8.00 Ëûæíûå ãîíêè. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Æåíùèíû. Ìàññ-ñòàðò. 30 êì. Ñâîáîäíûé ñòèëü. 8.30 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Êîíòèîëàõòè. Æåíùèíû. Ìàññ-ñòàðò. 9.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Êîíòèîëàõòè. Ìóæ÷èíû. Ìàññ-ñòàðò. 9.30 Ñíóêåð. Gibraltar Open. Ôèíàë. 11.00 Íàñòîëüíûé òåííèñ: Ìèðîâîé òóð. Êàòàð. 12.00 Îëèìïèéñêèå èãðû. «Ãîíêà òåõíîëîãèé». 13.00 Îëèìïèéñêèå èãðû. «Çàë ñëàâû». Ïõ¸í÷õàí- 2018ã. 14.00 Âåëîñïîðò. Òèððåíî - Àäðèàòèêî. 6-é ýòàï. 14.30, 21.05 Âåëîñïîðò. Òèððåíî Àäðèàòèêî. 7-é ýòàï. 17.30, 22.00 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Ëèëëåõàììåð. Ìóæ÷èíû. HS 138. 19.45 WATTS. 20.00 Ôóòáîë. «ÔÈÔÀ». 20.30 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò MLS. Îáçîð. 23.15 Àâòî- è ìîòîñïîðò. «Òåñòäðàéâ». 23.30 Àâòîãîíêè. Ôîðìóëà E. Ïóíòà-äåëü-Ýñòå. Ïðåâüþ.


4

ПРИЛУЧЧИНА

ÑÅÐÅÄÀ 14 áåðåçíÿ ÓÒ-1

6.00 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ëèæí³ ïåðåãîíè. Ñïðèíò. Ƴíêè/÷îëîâ³êè, âñ³ êëàñè, ô³íàëè (II). 7.45 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. Ñëàëîì.×îëîâ³êè. Âñ³ êëàñè (çà¿çä1) (II). 11.00 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. Ñëàëîì.×îëîâ³êè. Âñ³ êëàñè (çà¿çä2) (II). 13.00 Ùîäåííèê Ïàðàë³ìï³àäè. 13.10 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ëèæí³ ïåðåãîíè. Ñïðèíò. Ƴíêè/÷îëîâ³êè. Âñ³ êëàñè, êâàë³ô³êàö³ÿ (II). 15.00 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ëèæí³ ïåðåãîíè. Ñïðèíò. Ƴíêè/÷îëîâ³êè. Âñ³ êëàñè, ô³íàëè (II). 17.50 Íîâèíè. Ñâ³ò. 18.05, 21.00 Íîâèíè. 18.20 Òåìà äíÿ. 18.35 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.00 «Ìèòðîôàíîâè: ²ñòîð³ÿ ðîäèíè â³éñüêîâèõ áàòüêà é ñèíà». 19.05 Ä/ô «19-ð³÷íèé êîìàíäèð». 19.15 Ä/ô «Ìîíãîë. ²ñòîð³ÿ ñíàéïåðà». 19.35 Ä/ñ «Ñï³ëüíîòè òâàðèí». 20.25 Ñêëàäíà ðîçìîâà. 21.30 Ñòóä³ÿ Ïàðàë³ìï³éñüêèõ ³ãîð. 22.40 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. Ñëàëîì. Âñ³ êëàñè (çà¿çä2) (II).

1+1

6.30, 7.10, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30 «ÒÑÍ». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ». 10.45, 12.20 «Îäðóæåííÿ íàîñë³ï 3». 12.45 «Ì³íÿþ æ³íêó». 15.45, 21.00 Ò/ñ «Çà òðè äí³ äî êîõàííÿ». 17.10 Ò/ñ «Ìàìà». 20.30 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 22.00 «Îäðóæåííÿ íàîñë³ï 4». 23.35 Õ/ô «Îáåðåæíî! ïðåäêè â õàò³».

²ÍÒÅÐ

6.00 Ì/ô. 6.10, 22.35 «Ñë³äñòâî âåëè... ç Ëåîí³äîì Êàíåâñüêèì». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 17.40 Íîâèíè.

×ÅÒÂÅÐ 15 áåðåçíÿ ÓÒ-1

6.00, 10.35 XII Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Õîêåé íà â³çêàõ. ϳâô³íàë (I). 7.05, 22.40 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. Ñëàëîì. Ƴíêè. Âñ³ êëàñè (çà¿çä2) (II). 8.20 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. Ñëàëîì. Ƴíêè. Âñ³ êëàñè (çà¿çä1) (II). 10.00 Ùîäåííèê Ïàðàë³ìï³àäè. 10.10 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. ßñêðàâ³ ìîìåíòè (II). 12.55 Á³àòëîí. Êóáîê ñâ³òó. V åòàï. Ñïðèíò 7.5êì. Ƴíêè (III). 14.20 XII Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Õîêåé íà â³çêàõ. ϳâô³íàë (II). 15.40 Á³àòëîí. Êóáîê ñâ³òó. V åòàï. Ñïðèíò 10êì. ×îëîâ³êè (III). 17.10 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Õàéëàéòè äíÿ (II). 17.50 Íîâèíè. Ñâ³ò. 18.05, 21.00 Íîâèíè. 18.20 Òåìà äíÿ. 18.35 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.00 Ä/ô «Çîíà â³ä÷óæåííÿ Äîíáàñ». 19.55 Ä/ñ «Ñï³ëüíîòè òâàðèí». 20.25 «Ñõåìè» ç Íàòà볺þ Ñåäëåöüêîþ. 21.30 Ñòóä³ÿ Ïàðàë³ìï³éñüêèõ ³ãîð.

1+1

6.30, 7.10, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30 «ÒÑÍ». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ». 10.35, 12.20 «Îäðóæåííÿ íàîñë³ï 3». 12.45 «Ì³íÿþ æ³íêó». 15.45, 21.00 Ò/ñ «Çà òðè äí³ äî êîõàííÿ». 17.10 Ò/ñ «Ìàìà». 20.30 «Ñåêðåòí³ ìàòåð³àëè». 22.00 «Ì³íÿþ æ³íêó - 13». 23.00 «Ïðàâî íà âëàäó 2018».

²ÍÒÅÐ

6.10, 22.35 «Ñë³äñòâî âåëè... ç Ëåîí³äîì Êàíåâñüêèì». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 17.40 Íîâèíè. 7.10, 8.10, 9.20 «Ðàíîê ç ²íòåðîì». 10.15, 12.25, 20.40 Ò/ñ «Çàïèòàéòå â îñåí³».

7.10, 8.10, 9.20 «Ðàíîê ç ²íòåðîì». 10.15, 12.25, 20.40 Ò/ñ «Çàïèòàéòå â îñåí³». 12.30 Ò/ñ «Ãàííà Ãåðìàí». 14.50 «Ðå÷äîê». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.30, 7.10, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00, 23.00 Ñüîãîäí³. 9.30 dzðêîâèé øëÿõ. 10.30 Ñâåêðóõà àáî íåâ³ñòêà. 11.20 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 13.30, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³-2 16+ 16.00 ²ñòîð³ÿ îäíîãî çëî÷èíó 16+ 18.00 Ò/ñ «Êàáëó÷êà ç ðóá³íîì». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 21.00 Õ/ô «Áëèñêó÷à êàð’ºðà». 23.30 Ò/ñ «CSI. ̳ñöå çëî÷èíó».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.19, 7.39 Kids Time. 6.20 Ì/ô. 7.40 Ò/ñ «Ìåðë³í». 10.30 Ò/ñ «Äðóç³». 12.30 Ò/ñ «Ñòàòóñ â³äíîñèí - âñå ñêëàäíî». 17.00 ³ä ïàöàíêè äî ïàíÿíêè 16+ 21.00 Àôåðèñòè â ìåðåæàõ 16+ 22.00 Ñóïåð³íòó¿ö³ÿ.

ÑÒÁ

6.45, 15.30 «Âñå áóäå äîáðå!» 8.40 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 9.35 «ÌàñòåðØåô - 7». 12.55 «Õàòà íà òàòà». 17.30, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 18.00 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà. Íîâà ³ñòîð³ÿ». 19.55, 22.40 «ÌàñòåðØåô. Êóë³íàðíèé âèïóñêíèé».

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.10 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 10.10 Ãðîìàäÿíñüêà îáîðîíà. 11.15, 13.20, 17.35, 21.30 Ò/ñ «Ìåíòàë³ñò». 13.50, 16.25 Õ/ô «²ãðàøêîâ³ ñîëäàòèêè». 16.40 Ò/ñ «Í³êîíîâ ³ Êî». 20.20 Ñåêðåòíèé ôðîíò. 22.35 Ñêåò÷-øîó «Íà òðüîõ» 16+ 23.45 Õ/ô «Çàã³í «Ìîðñüê³ êîòèêè».

ÒÅÒ

6.00 Áàéäèê³âêà. 6.30 ÒÅÒ Ìóëüòèðàíîê. 12.30 Ò/ñ «Ãàííà Ãåðìàí». 14.50 «Ðå÷äîê». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.30, 7.10, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00, 23.00 Ñüîãîäí³. 9.30 dzðêîâèé øëÿõ. 10.30 Ñâåêðóõà àáî íåâ³ñòêà. 11.20 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 13.30, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³-3 16+ 16.00 ²ñòîð³ÿ îäíîãî çëî÷èíó 16+ 18.00 Ò/ñ «Êàáëó÷êà ç ðóá³íîì». 19.45 Ôóòáîë. ˳ãà ªâðîïè ÓªÔÀ «Äèíàìî» - «Ëàö³î». 22.00 Ò/ñ «Òðàâà ï³ä ñí³ãîì». 23.20 Êîíòðîëåð.

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.59 Kids Time. 7.00 Ò/ñ «Ìåðë³í». 9.50 Ò/ñ «Äðóç³». 12.10 Ò/ñ «Ñòàòóñ â³äíîñèí - âñå ñêëàäíî». 17.00 Õòî çâåðõó 12+ 21.00 Àôåðèñòè â ìåðåæàõ 16+ 22.00 Âàðüÿòè.

ÑÒÁ

7.15, 15.30 «Âñå áóäå äîáðå!» 9.05 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 10.05 «ÌàñòåðØåô - 7». 13.30 «Õàòà íà òàòà». 17.30, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 18.00 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà. Íîâà ³ñòîð³ÿ». 20.00, 22.40 «ß ñîðîìëþñü ñâîãî ò³ëà 5».

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.10 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 10.00 Ñåêðåòíèé ôðîíò. 10.55, 17.35, 21.30 Ò/ñ «Ìåíòàë³ñò». 11.55, 13.20 Õ/ô «Õòî ÿ?» 15.05, 16.25 Ò/ñ «Í³êîíîâ ³ Êî». 20.20 ²íñàéäåð. 22.30 Ñêåò÷-øîó «Íà òðüîõ» 16+ 23.40 Õ/ô «Øèðîêî êðîêóþ÷è».

ÒÅÒ

6.00 Áàéäèê³âêà. 6.30 ÒÅÒ Ìóëüòèðàíîê. 9.45 Õ/ô «Ñòîïòàí³ òóôåëüêè». 11.00 Ò/ñ «Óñ³ æ³íêè - â³äüìè». 12.00, 20.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 19.00 ×îòèðè âåñ³ëëÿ. 14.00 Âå÷³ðêà.

9.45 Õ/ô «Ðîçóìíà ñåëÿíñüêà äîíüêà». 11.00 Ò/ñ «Óñ³ æ³íêè - â³äüìè». 12.00, 20.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 19.00 ×îòèðè âåñ³ëëÿ. 14.00 Âå÷³ðêà. 15.00 ³òàëüêà. 16.00 Êðà¿íà Ó. 17.00, 22.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 18.00, 21.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 22.30 ËàâËàâCar (II).

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 8.00 Ò/ñ «Àòëàíòèäà». 8.55, 12.55 «Íîâå Øàëåíå â³äåî ïî-óêðà¿íñüêè». 9.45, 18.15 «Ñïåöêîð». 10.15, 18.45 «ÄæåÄÀ²». 10.55, 17.15 «Çàãóáëåíèé ñâ³ò». 15.30 Õ/ô «Ðîá³íçîí Êðóçî». 19.20 Ò/ñ «Îïåð çà âèêëèêîì». 21.10 Ò/ñ «Ê³ñòêè 8».

ÍÒÍ

6.30 Ò/ñ «Ãåòüìàí». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 9.00 Õ/ô «×åðíàÿ ñòðåëà». 10.40 «Êðèìèíàëüíûå äåëà». 12.25, 17.00 «Ëåãåíäû óãîëîâíîãî ðîçûñêà». 14.45, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.05, 19.30 Ò/ñ «Àëüïèéñêèé ïàòðóëü». 22.20, 23.45 Ò/ñ «Äåæóðíûé àíãåë-2».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 16.50 «Ïîïóððè». 6.05, 21.45 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.45 Ì/ô. 7.00, 16.00 «Funny Kids». 7.10 «Ïðàâîñëàâíûé êàëåíäàðü». 7.15, 13.05 «Èíòåðåñíî. êîì». 8.10, 12.45, 19.15 «Çäîðîâüå». 8.30 «Áðèëëèàíò». 10.00 «Ïîèñê èñòèíû». 11.00, 13.30 «Ñîíàòà». 16.10, 19.00 «Ïîïóò÷èê». 16.20 «Ìåãàïîëèñû». 17.00 «Äðàãîöåííîñòè». 19.40 Õ/ô «Ñîïåðíèê». 22.00 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 10.00, 12.00, 16.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.45, 11.00, 15.00, 19.45 ijÒâîÐà. 8.00, 13.00, 17.00, 20.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 15.00 ³òàëüêà. 16.00 Êðà¿íà Ó. 17.00, 22.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 18.00, 21.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 22.30 ËàâËàâCar (II).

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 8.00 Ò/ñ «Àòëàíòèäà». 8.55, 12.55 «Îáëîì.UA.» 9.45, 18.15 «Ñïåöêîð». 10.15, 18.45 «ÄæåÄÀ²». 10.55, 17.15 «Çàãóáëåíèé ñâ³ò». 15.30 Õ/ô «Áåç íà䳿 íà ñïîêóòó». 19.20 Ò/ñ «Îïåð çà âèêëèêîì». 21.10 Ò/ñ «Ê³ñòêè 9». 23.00 Ò/ñ «Ê³ñòêè 8».

ÍÒÍ

6.45 Õ/ô «Îïåðàöèÿ «Õîëüöàóãå». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 9.00 Õ/ô «Îõîòà íà åäèíîðîãà». 10.35 «Êðèìèíàëüíûå äåëà». 12.25, 17.00 «Ëåãåíäû óãîëîâíîãî ðîçûñêà». 14.45, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.10, 19.30 Ò/ñ «Àëüïèéñêèé ïàòðóëü». 22.20, 23.45 Ò/ñ «Äåæóðíûé àíãåë-2».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 13.10, 16.50, 19.00 «Ïîïóððè». 6.05 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00, 10.50 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.30, 7.45, 10.20 Ì/ô. 7.00, 10.00, 13.15, 16.00 «Funny Kids». 7.10 «Ïðàâîñëàâíûé êàëåíäàðü». 7.15, 21.25 «Èíòåðåñíî. êîì». 8.10, 12.45 «Çäîðîâüå». 8.30 «Áðèëëèàíò». 11.00, 13.30 «Ñîíàòà». 16.10, 21.50 «Ïîïóò÷èê». 16.20, 19.15 «Ìåãàïîëèñû». 17.00 «Äðàãîöåííîñòè». 19.40 Õ/ô «Ïîëíûé áåñïðåäåë». 22.00 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 10.00, 12.00, 16.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.45, 11.00, 15.00, 19.45 ijÒâîÐà. 8.00, 13.00, 17.00, 20.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 10.45, 12.45, 16.45 «You Top». 11.15, 15.15 dz ñâÿòîì, ìàìî! 11.45, 15.45 «Ñïåö³àëüíèé ðåïîðòàæ».

8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

Програми кабельного телебачення 10.45, 11.45, 12.45, 15.45, 16.45 «You Top». 11.15, 15.15, 22.45 Ƴíî÷èé îáðàç. 23.00 «ÒÎÏ-10».

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.20 «Òðè ñåñòðû». 9.20 «Êðàñîòêè». 10.00, 16.30 Ò/ñ «Áåâåðëè-Õèëëç, 90210». 11.50, 18.15 «Îð¸ë è Ðåøêà». 20.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ïåðåçàãðóçêà». 21.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ðàé è àä». 22.00 «Âåðþ íå Âåðþ».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Ì/ô. 8.00 Êâàäðàòíûé ìåòð. 8.30 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 10.30 Êîðîëåâà äåêîðà. 11.30 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 12.20, 15.20 Ïîëåçíûå ñîâåòû. 12.50 Õî÷ó â îòïóñê. 14.00 Ãîðäîí Ðàìçè ãîòîâèò äîìà. 14.50 Ñïåöèÿ. 15.50, 22.20 Ôîðìóëà ëþáâè. 16.40, 21.30 Çâ¸çäíûå ñóäüáû. 17.30, 20.30 Äà÷íûé îòâåò. 18.30 Óäà÷íûé ïðîåêò. 23.10 Æåíñêàÿ ôîðìà.

Ñîíöå

6.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.00, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 9.30, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê âáèâöÿ». 11.00, 19.30 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 12.45 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 16.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

FOX

7.00, 17.15, 21.00 Ò/c «Àãåíòè Ù.².Ò.» 16+ 8.30 Ò/c «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè» 16+ 9.15 Ò/c «NCIS» 16+ 10.40 Ò/c «NCIS: Ëîñ-Àíäæåëåñ» 16+ 12.10 Ò/c «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 13.30, 16.30, 20.10 Ò/c «Ñ³ìïñîíè» 14.20, 23.55 Ò/c «Îáäàðîâàí³» 16+ 15.05, 18.45, 22.25 Ò/c «Êîñò³» 16+ 21.40 Ò/c «² ìåðòâ³ ï³äóòü» 16+

Åâðîêèíî

7.00 Õ/ô «Àìåë³». 8.55 Õ/ô «Çèìîâà ñïåêà». 10.30 Õ/ô «Ó òèõîìó âèð³».

19.20, 22.20 «Æ³íî÷à äîëÿ». 23.00 «ÒÎÏ-10».

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.20 «Òðè ñåñòðû». 9.20 «Êðàñîòêè». 10.00, 16.30 Ò/ñ «Áåâåðëè-Õèëëç, 90210». 11.50, 18.15 «Îð¸ë è Ðåøêà». 20.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ïåðåçàãðóçêà». 21.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ðàé è àä». 22.00 «Âåðþ íå Âåðþ».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Ì/ô. 8.00 Êâàäðàòíûé ìåòð. 8.30 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 10.30 Êîðîëåâà äåêîðà. 11.30 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 12.20, 15.20 Ïîëåçíûå ñîâåòû. 12.50 Õî÷ó â îòïóñê. 14.00 Ãîðäîí Ðàìçè ãîòîâèò äîìà. 14.50 Ñïåöèÿ. 15.50, 22.20 Ôîðìóëà ëþáâè. 16.40, 21.30 Çâ¸çäíûå ñóäüáû. 17.30, 20.30 Äà÷íûé îòâåò. 18.30 Óäà÷íûé ïðîåêò. 23.10 Æåíñêàÿ ôîðìà.

Ñîíöå

6.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.00, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 9.30, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê âáèâöÿ» 11.00, 19.30 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 12.45 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 16.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

FOX

7.00 Ò/c «Àãåíòè Ù.².Ò.» 16+ 8.30 Ò/c «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè» 16+ 9.15 Ò/c «NCIS» 16+ 10.40 Ò/c «NCIS: Ëîñ-Àíäæåëåñ» 12.05 Ò/c «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 13.30, 16.30, 20.10 Ò/c «Ñ³ìïñîíè» 14.15 Ò/c «Îáäàðîâàí³» 16+ 15.00, 18.45, 22.30 Ò/c «Êîñò³» 16+ 17.15, 21.00 Ò/c «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ» 16+ 21.40 Ò/c «² ìåðòâ³ ï³äóòü» 16+

Åâðîêèíî

7.35 Õ/ô «Ìî¿ ÷îðíè÷í³ íî÷³». 9.10 Õ/ô «Ëåä³». 11.15 Õ/ô «Çàâ³ò». 13.20 Õ/ô «Öåé íåçðó÷íèé ìîìeíò». 15.00 Õ/ô «Àíòèãàíã». 16.30 Õ/ô «Òðåòÿ ç³ðêà».

12.35 Õ/ô «ßê ãîâîðèòü Øàðë³». 14.25 Õ/ô «Ñàìáà». 16.20 Õ/ô «Ôàòàëüíà êðàñóíÿ». 18.00 Õ/ô «Ãåðîé ðîäèíè». 19.40 Õ/ô «Çèëüñ Ìàð³ÿ». 21.40 Õ/ô «Ìîòóçêà». 21.50 Õ/ô «Îáñòåæåííÿ». 22.00 Õ/ô «Ãîëà áóõòà».

ÒÂ-1000

7.45 Õ/ô «Êðàñàâèöà è ÷óäîâèùå». 10.05 Õ/ô «Ñòàëüíûå ìàãíîëèè». 12.30 Õ/ô «Ðèìñêèå ñâèäàíèÿ». 14.30 Õ/ô «Èëëþçèÿ îáìàíà 2». 17.05 Õ/ô «Ìóçà». 19.10 Õ/ô «Âñïîìíèòü âñ¸». 21.25 Õ/ô «Ãàäêèé ÿ». 23.20 Õ/ô «Íåñïÿùèå â Ñèýòëå».

RTVi

7.00 Ò/ñ «Ëàïóøêè». 8.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00, 20.00 Íîâîñòè. 8.30, 11.50 Ñêâîçíîé ýôèð. 11.30 Ñêâîçíîé ýôèð. Ãîñòü. 12.50 Ì/ô. 13.10 Ò/ñ «Ïîäçåìíûé ïåðåõîä». 14.10, 21.00 Ò/ñ «Ëèêâèäàöèÿ». 16.15, 17.15, 18.15, 19.15 Ñêâîçíîé ýôèð. LVE (I). 20.30 Íüþçòîê LVE (I). 23.00 Îñîáîå ìíåíèå.

Òåëåêëóá

20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 10. Ðàñïëàòà». 21.00 Ò/ñ «Àãåíò íàöèîíàëüíîé áåçîïàñíîñòè-2». 22.00 Ò/ñ «Ëèòîâñêèé òðàíçèò». 23.00 Ò/ñ «Êëåéìî».

Enter-ôèëüì

7.10, 9.00 «Top Shop». 7.40, 8.40, 9.30 Ì/ô. 7.50 «Çâåçäíàÿ æèçíü». 10.00 «Àêàäåìèÿ ñìåõà». 10.35 «Ìîÿ ïðàâäà». 11.30 Õ/ô «Ïðèíö çà ñåìüþ ìîðÿìè». 13.10 Ò/ñ «Áåçäåëüíèêè». 15.55 Õ/ô «Õîä êîíåì». 17.20 Õ/ô «Ñóåòà ñóåò». 19.00 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 21.00 Ò/ñ «Ìèññ Ìàðïë Àãàòû Êðèñòè». 22.50 Õ/ô «Áåç ñûíà íå ïðèõîäè!»

TV XXI

9.00, 17.00 «Òðèíàäöÿòèé àïîñòîë» Ôåíòåç³ 12+ 10.05, 18.05 Õ/ô «Ðÿò³âíèé ñâ³òàíîê». 12.10, 20.10 Õ/ô «Äîâãå ùàñëèâå 18.00 Õ/ô «Ìîÿ ìàìà». 19.45 Õ/ô «Ó êîæíîãî ñâîº ê³íî». 21.35 Õ/ô «Äóðíèé ôóòáîë». 21.50 Õ/ô «Ö³êàâèé çá³ã îáñòàâèí». 22.00 Õ/ô «Ò³ê-òàêèé æå çðàäíèê, ÿê ³ ìè».

ÒÂ-1000

7.05 Õ/ô «Ãàäêèé ÿ». 9.00 Õ/ô «Õàòèêî: ñàìûé âåðíûé äðóã». 10.50 Õ/ô «Íåñïÿùèå â Ñèýòëå». 12.55 Õ/ô «Âñïîìíèòü âñ¸». 15.15 Õ/ô «Îñòîðîæíî, äâåðè çàêðûâàþòñÿ!» 17.15 Õ/ô «Ýâàí Âñåìîãóùèé». 19.10 Õ/ô «Ãîðäîñòü è ïðåäóáåæäåíèå». 21.35 Õ/ô «Çèìíÿÿ ñïÿ÷êà».

RTVi

7.05 Ò/ñ «Àòëàíäèòà». 8.00, 16.00, 17.00, 19.00, 20.00 Íîâîñòè. 8.30, 11.50 Ñêâîçíîé ýôèð. 11.30 Ñêâîçíîé ýôèð. Ãîñòü. 12.50 Ì/ô. 13.10 Ò/ñ «Ìàðãàðèòà Íàçàðîâà». 14.10, 21.00 Ò/ñ «Ëèêâèäàöèÿ». 16.15, 17.15, 19.15 Ñêâîçíîé ýôèð. LVE (I). 18.00 Ñêâîçíîé ýôèð. Íà òðîèõ LVE (I). 20.30 Íüþçòîê LVE (I). 23.00 Îñîáîå ìíåíèå.

Òåëåêëóá

20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 10. Ðàñïëàòà». 21.00 Ò/ñ «Àãåíò íàöèîíàëüíîé áåçîïàñíîñòè-2». 22.00 Ò/ñ «Ëèòîâñêèé òðàíçèò». 23.00 Ò/ñ «Êëåéìî».

Enter-ôèëüì

7.10, 9.00 «Top Shop». 7.40, 8.40, 9.30 Ì/ô. 7.50 «Çâåçäíàÿ æèçíü». 10.30 «Àêàäåìèÿ ñìåõà». 11.30 «Ìîÿ ïðàâäà». 12.25 Õ/ô «Ñèññè-ìÿòåæíàÿ èìïåðàòðèöà». 14.20 Õ/ô «Áåç ñûíà íå ïðèõîäè!» 16.00 Õ/ô «Íåèñïðàâèìûé ëãóí». 17.20 Õ/ô «Õîä êîíåì». 19.00 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 21.00 Ò/ñ «Ìèññ Ìàðïë Àãàòû Êðèñòè». 22.50 Õ/ô «Àëåíüêèé öâåòî÷åê».

TV XXI

9.00, 17.00 «Òðèíàäöÿòèé àïîñòîë» Ôåíòåç³ 12+

æèòòÿ». 13.30, 21.30 Õ/ô «Àìåðèêàíñüêà ïàñòîðàëü». 15.20, 23.20 Õ/ô «Ë³òíÿ í³÷ ó Áàðñåëîí³».

ÒÎÍÈÑ

6.00, 7.15, 8.15 «Íîâûé äåíü». 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 «Ðåïîðòåð». Íîâîñòè. 9.15, 10.15, 11.15, 12.15 Óòðî. «Ìû âñå...» ñ Ìàðèíîé Ëåîí÷óê è Ïàâëîì Ðîëüíèêîì. 13.15, 14.15, 15.15 «Äåòàëè». 16.15, 23.00 «Êðèìèíàë». 17.15 «Ñèòóàöèÿ» ñ Òàðàñîì Áåðåçîâöîì. 18.00, 19.00, 21.00 «Ðàçîì» ñ Ãàíàïîëüñêèì, Êèñåëåâûì, Îðëîâñêîé, Âåðåñíåì, Àøèîí. 18.40, 20.20 «Ýõî Óêðàèíû» ñ Ìàòâååì Ãàíàïîëüñêèì. 19.20 «Íåéòðàëüíàÿ òåððèòîðèÿ» ñ Ñâåòëàíîé Îðëîâñêîé. 21.20 «Ñîáûòèÿ» Âåðåñíÿ. 22.00 «Èòîãè» ñ Åâãåíèåì Êèñåëåâûì.

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00, 11.00, 23.50 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 7.30 Êðàñàâèöà çà 12 ÷àñîâ. 12.30 Êëèíèêà. 13.50, 19.30 Ò/ñ «Ñîãëàñíà». 14.50, 20.30 Ò/ñ «Ëþáîâü ïðîòèâ ñóäüáû». 15.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 22.10 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 23.00 Ò/ñ «Äíåâíèêè òåìíîãî».

Äåòñêèé ìèð

6.10, 9.00, 12.10, 15.15, 18.05 Ì/ô. 8.00, 11.00 Õ/ô «Ïðîäàííûé ñìåõ». 14.00, 17.00 Õ/ô «Ïðèêëþ÷åíèÿ Òîìà Ñîéåðà è Ãåêëüáåððè Ôèííà».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.21, 12.49, 14.20, 18.21 Àïïåòèòíîå óòðî. 6.28, 8.30, 14.24, 18.29 Óðîæàéíûé ñåçîí. 6.53, 18.53 Ñàäîâûé ðàé. 7.40, 15.44, 17.35 Âîëøåáíûé äåêóïàæ. 10.05, 18.05 Õ/ô «Ï³êí³ê á³ëÿ âèñÿ÷î¿ ñêåë³». 12.00, 20.00 Õ/ô «ïðîùàâàé, Ïàðèæå». 13.45, 21.45 Õ/ô «Ëþäèíà á³ëÿ â³êíà». 15.30, 23.30 Õ/ô «Äî á³ñà íà ðîãè».

ÒÎÍÈÑ

6.00, 7.15, 8.15 «Íîâûé äåíü». 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 «Ðåïîðòåð». Íîâîñòè. 9.15, 10.15, 11.15, 12.15 Óòðî. «Ìû âñå...» ñ Ìàðèíîé Ëåîí÷óê è Ïàâëîì Ðîëüíèêîì. 13.15, 14.15, 15.15 «Äåòàëè». 16.15, 23.00 «Êðèìèíàë». 17.15 «Ñèòóàöèÿ» ñ Òàðàñîì Áåðåçîâöîì. 18.00, 19.00, 21.00 «Ðàçîì» ñ Ãàíàïîëüñêèì, Êèñåëåâûì, Îðëîâñêîé, Âåðåñíåì, Àøèîí. 18.40, 20.20 «Ýõî Óêðàèíû» ñ Ìàòâååì Ãàíàïîëüñêèì. 19.20 «Íåéòðàëüíàÿ òåððèòîðèÿ» ñ Ñâåòëàíîé Îðëîâñêîé. 21.20 «Ñîáûòèÿ» Âåðåñíÿ. 22.00 «Èòîãè» ñ Åâãåíèåì Êèñåëåâûì.

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00, 11.00, 23.50 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 7.30 Êðàñàâèöà çà 12 ÷àñîâ. 12.30 Êëèíèêà. 13.50, 19.30 Ò/ñ «Ñîãëàñíà». 14.50, 20.30 Ò/ñ «Ëþáîâü ïðîòèâ ñóäüáû». 15.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 22.10 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 23.00 Ò/ñ «Äíåâíèêè òåìíîãî».

Äåòñêèé ìèð

6.05, 9.15, 12.05, 15.05, 18.05 Ì/ô. 8.00, 11.00, 14.00 Õ/ô «Ïðèêëþ÷åíèÿ Òîìà Ñîéåðà è Ãåêëüáåððè Ôèííà». 17.00 Õ/ô «Äåíèñêèíû ðàññêàçû».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.21, 10.20, 22.21 Àïïåòèòíîå óòðî. 6.25, 9.19, 16.47, 18.21 Íà äà÷å ó çâåçäû.

8.54, 17.04, 20.05, 22.21 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 9.35, 11.09, 21.11 Äåêîðàòèâíûé îãîðîä. 10.21 Ëàíäøàôò äëÿ âàñ. 11.58 Äîáðûé ñàä. 12.13, 23.25 Ïàñå÷íèê. 13.00 Ãîòîâèì íà äà÷å. 13.29, 16.23 Íà äà÷å ó çâåçäû. 14.50 Ëàíäøàôòíûé áóì. 15.02 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 16.08, 19.41 Áîòàíèêà. 23.44 Äîì â äåòàëÿõ.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 8.00 Ïðàâäà æèçíè. 9.00, 16.50 Ñèðîòû äèêîé ïðèðîäû. 10.00 Íåèçâåñòíûé îêåàí. 10.40 Íàøè. 11.30 Ðèñêîâàííîå æèçíü. 12.30 Òåîðèÿ çàãîâîðà. 13.20 Çàïðîãðàììèðîâàííûå ñóäüáû. 14.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 15.00, 21.40 Îõîòà íà ðûáó-ìîíñòðà. 16.00, 20.50 Ñîêðîâèùà ñî ñâàëêè. 17.50, 22.40  ïîèñêàõ èííîâàöèé. 18.50 Áèòâà öèâèëèçàöèé. 23.40 Ðåøàþùèå ñðàæåíèÿ 2 ìèðîâîé.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

7.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Êîíòèîëàõòè. Ìóæ÷èíû. Ìàññ-ñòàðò. 7.30, 9.30 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Êîíòèîëàõòè. Æåíùèíû. Ìàñññòàðò. 8.00 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Ëèëëåõàììåð. Ìóæ÷èíû. HS 138. 10.00, 14.15, 22.30 Îëèìïèéñêèå èãðû. «Çàë ñëàâû». Ïõ¸í÷õàí- 2018ã. 11.00, 15.15, 19.35 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñêîðîñòíîé ñïóñê. 12.45, 20.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñêîðîñòíîé ñïóñê. 16.00 Âåëîñïîðò. Íîêåðå - ʸðñå. 18.00 Ôóòáîë. «ÔÈÔÀ». 18.15, 21.30 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Òðîíõåéì. Ìóæ÷èíû. HS 140. Êâàëèôèêàöèÿ. 23.30 Îëèìïèéñêèå èãðû. «Ãîíêà òåõíîëîãèé». 7.08, 14.21 Ëàíäøàôò äëÿ âàñ. 7.55 Äîáðûé ñàä. 8.06 Ïàñå÷íèê. 8.42, 16.24, 20.04 Ãîòîâèì íà äà÷å. 10.24, 12.25, 19.02, 20.41, 22.29 Óðîæàéíûé ñåçîí. 10.49, 22.53 Ñàäîâûé ðàé. 11.36 Âîëøåáíûé äåêóïàæ. 11.58, 15.28, 23.41 Áîòàíèêà. 13.00, 14.44, 15.54 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 13.36, 15.03 Äåêîðàòèâíûé îãîðîä. 17.25 Âàø ñàä. 17.52 Ýíöèêëîïåäèÿ äîìàøíèõ æèâîòíûõ. 19.28 Ñòðîèì äîì. 21.07 Ñîâðåìåííûé èíñòðóìåíò.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêèé Êèåâ. 8.00 Ïðàâäà æèçíè. 9.00, 16.50 Ñèðîòû äèêîé ïðèðîäû. 10.00 Íåèçâåñòíûé îêåàí. 10.40 Íàøè. 11.30 Ðèñêîâàííîå æèçíü. 12.30 Òåîðèÿ çàãîâîðà. 13.20 Ïðîêëÿòèå âåäüì. 14.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 15.00, 21.40 Îõîòà íà ðûáó-ìîíñòðà. 16.00, 20.50 Ñîêðîâèùà ñî ñâàëêè. 17.50, 22.40  ïîèñêàõ èííîâàöèé. 18.50 Áèòâà öèâèëèçàöèé. 23.40 Ðåøàþùèå ñðàæåíèÿ 2 ìèðîâîé.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

7.00 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñêîðîñòíîé ñïóñê. 7.45, 10.15 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñêîðîñòíîé ñïóñê. 8.30, 17.00 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Òðîíõåéì. Ìóæ÷èíû. HS 140. Êâàëèôèêàöèÿ. 9.30 Àâòî- è ìîòîñïîðò. «Òåñòäðàéâ». 9.45 Âåëîñïîðò. Íîêåðå - ʸðñå. 11.15 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñóïåðãèãàíò. 12.30, 19.45, 23.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Æåíùèíû. Ñïðèíò. 14.15 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñóïåðãèãàíò. 15.15, 20.45, 23.45 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Ìóæ÷èíû. Ñïðèíò. 17.45, 21.45 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Òðîíõåéì. Ìóæ÷èíû. HS 140.


8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

¹10

ПРИЛУЧЧИНА

Мужчини поряд з жінками

5

«КОХАЙТЕ ЖІНКУ, ЦІЛУЙТЕ РУКИ ЇЇ Й ВУСТА…», співає Віктор Павлик і радять прилуцькі чоловіки Міжнародний жіночий день був заснований, як день боротьби жінок за свої права, і мав політичну підоснову. Та ще в радянську добу Восьме березня втратило своє політичне забарвлення і стало святом весни, оновлення, жіночої краси, любові і ніжності. Той, хто тепер хотів цинічно забрати у нас це свято, мабуть, просто не любить жінок, або ж боїться піднатужитися, бо як не крути, а жіноче свято – це випробування для чоловіків на витривалість, креативність, ніжність, доброту і навіть щедрість. Зазвичай, напередодні Восьмого березня усі журналісти друкованих ЗМІ, телебачення, Інтернет-видань намагаються зазирнути чоловікам у душу і з’ясувати, чи люблять вони жінок і як, яке місце відводять їй у суспільстві та житті, що дарують, і подібне. Ми не стали порушувати традицію і теж пішли по інтерв’ю. Утім, для опитування обрали чоловіків неабияких, а серйозних, які очолюють у нашому місті чи не найважливіші галузі – економічну та комунальну. Тобто – до заступників міського голови Руслана Котляра та Олександра Сивенка. Чесно, дуже хотілося дізнатися, як їм працюється під керівництвом жінки, чи не почувають себе, так би мовити, під каблуком, а також зазирнути за куліси особистого життя. Що з цього вийшло – далі.

ВІЙСЬКОВИЙ РОМАНТИК

Руслан Котляр – із династії військових. Сам військовий з 1987 року, коли пішов солдатом на строкову службу в пожежну охорону та органи МНС. Закінчив військове училище, потім академію. Був лейтенантом, взводним. Дослужився до першого заступника начальника Управління держтехногенбезпеки в Чернігівській області. У відставку пішов у званні полковника. Людина пряма. З виду – сувора. Насправді, романтична натура, для якої сім’я та родина – це святе. - Зараз навколо Восьмого березня точаться дебати. Руслане Павловичу, Ви «за» чи «проти» жіночого свята? - Звичайно, «за». Як можна позбавити жінок свята. Вони на це заслуговують. - Значить, святкувати Міжнародний жіночий день для Вас – це традиція? Святкування відбувається за звичним сценарієм, чи Ви щоразу вигадуєте щось нове. Організацію берете виключно на себе чи Вам хтось допомагає? - Зазвичай, спозаранку вітаю найрідніших жінок. А потім зідзвонюємося з рідними та друзями і відзначаємо разом десь у кафе чи деінде. У свято – треба відпочивати. Тим паче у жіноче. Тож дружину в цей день намагаюся відгородити від будь-якої роботи. - А хто Ваші найрідніші жінки? - Дружина, мама, теща і невістка. - Чого, на Вашу думку, у своє свято найбільше прагнуть жінки - подарунків чи все-таки уваги? - І того, і іншого. Це нероздільне. Жінок треба неодмінно балувати, тоді вони відповідатимуть взаємністю і будуть тільки гарнішими, чарівнішими. Для чоловіка завжди залишатимуться загадкою. - Намагаєтеся внести у свято якісь нотки романтичності. Ви, взагалі романтична натура? Може, розкажете про свій найромантичніший вчинок. - Думаю, що так. Кожна людина в певній мірі романтик. Навіть військова. В юності мій романтизм – це була військова служба. А зараз моя романтика полягає в тому, щоб якомога приємніше і частіше дивувати свою дружину. Я люблю робити так, щоб жінка до останньої миті не могла здогадатися, що я їй збираюся подарувати до свята Восьмого березня чи до інших свят. А про найромантичніші вчинки, хай це буде секрет. Я взагалі не люблю виносити на публічність особисте життя. - Як угадуєте з подарунком: просите, щоб дружина натякнула? - Свою дружину я люблю і поважаю. Ми з нею вже багато років разом. Маємо сина, якому вже 28 років. Тож за цей час навчився відчувати її. І мені не треба питати, що вона хоче, я й так знаю. - То ж які подарунки любить ваша дружина: посуд, коштовності, квіти? Віддає перевагу дешевим чи дорогим подарункам? - Скажу так, ніколи не дарую побутових речей, на зразок тарілок чи сковорідок. Подарунок має бути для душі. А чи дорогий, чи дешевий - то така справа… Головне, щоб це була потрібна річ і подобалася дружині. Квіти обов’язково. Також я знаю, що подарувати мамі, тещі. Допомоги дружи-

ни в цих питаннях ніколи не прошу. - Подарунки купляєте заздалегідь чи залишаєте все на останній день? - Роблю це спонтанно і рішення приймаю швидко, не вагаючись. Це може бути і ранок Восьмого березня. - Зазвичай чоловіки скаржаться, що жіноче свято завдає їм купу проблем. А Ви хочете сказати, що Вас воно ніяк не напружує? - Абсолютно. Які можуть бути труднощі, коли ти робиш приємне для рідної людини, тим більше коханої чи мами. Як аукнеться, так і відкликнеться… - Нині жінки прагнуть все більше перебрати на себе чоловічу роль. Стають бізнес-леді, йдуть на передову, займають керівні посади. Вас це не турбує? - Якщо хочуть, нехай. Зараз у нас гендерна рівність. Утім, на мою думку, жінка має залишатися жінкою, ніжною тендітною, займатися вихованням дітей, берегти сімейне вогнище, створювати затишок. А утримувати сім’ю все ж має чоловік. - Вас не дратує жінка-бос, тим більше, що Вам доводиться також працювати під керівництвом жінки? Чи Ви притримуєтеся неписаного правила – послухай жінку і зроби по-своєму? - Під керівництвом жінки на різних посадах мені доводилося працювати не раз. Були жінки, які виконували таку чоловічу роботу, що не кожному чоловіку під силу. Тому ставлюся до цього нормально. Особливо, якщо жінка розумна, вольова, спілкується на рівних, дотримується свого слова і дослухається до думки інших, як у випадку з нашим головою Ольгою Михайлівною Попенко. - То Ви себе підкаблучником не відчуваєте? - Швидше порадником та помічником. - Ваша дружина – теж керівниця, очолює навчальний заклад. Хто вдома керує? - У нас, як у тому прислів’ї: чоловік голова, а дружина шия, куди поверне, так і буде. - На Вашу думку, що робить жінку щасливою? - Любов. Коли жінка кохана, вона аж світиться. Також щасливою її роблять увага, повага, турбота, спокій, здоров’я і благополуччя дітей та рідних. - Щоб хотіли побажати усім прилучанкам у таке прекрасне весняне свято? - Звичайно, що кохання, благополуччя, затишку і тепла в родині, Божої благодаті і надійного чоловічого плеча поряд. Щоб жінки завжди пам’ятали і почували себе жінками.

НЕВИПРАВНИЙ РЕАЛІСТ

Олександр Сивенко називає себе чиновником. Має три вищі освіти. Він педагог, економіст і державний службовець. У душі ж себе відчуває точно не педагогом. Каже, душа лежить більше до економіки. У органах місцевого самоврядування працює з 1999 року. Має двох діток з надзвичайно цікавими іменами. Дівчинку звати Єлизавета-Марія, а хлопчика - Аристарх. Безвідмовний, доброзичливий. Романтик, якого робота і будні перетворили на невиправного реаліста. - Олександре Івановичу, чому сьогодні, на вашу думку, взялися розгойдувати ситуацію навколо Міжнародного жіночого дня? І чи вдасться, на вашу думку, чиновникам все-таки відмінити його? - Зараз навколо багатьох свят точаться балачки. Одні відміняють, інші затверджують. На мою думку, це всього модна тенденція. І все воно з часом розсосеться. Щодо Восьмого березня, то так само можна відмінити святкування, скажімо, Нового року. Але цього, я думаю, не зроблять. Восьме березня залишать однозначно. - На Вашу думку, у цей святковий день сучасні жінки прагнуть отримати від чоловіків більше увагу чи все-таки вони стали більш меркантильними і прагнуть подарунків? - О! І того, і іншого. Навіщо подарунок, подарований з холодною «міною» і так само увага без подарунка. Якщо без подарунків, наче й не свято. Тоді жінки якось зобижаються. Через обставини, що так склалися, одного разу я вже мав такий гіркий досвід. Тож увага і подарунки – це одне ціле. - У Вас є певна традиція щодо святкування Міжнародного жіночого дня, чи все виходить спонтанно. Можливо, Ви завжди готуєте дружині святковий стіл? - Святкуємо традиційно. Я відповідаю за подарунки і атмосферу. А кулінарія – це не про мене. Максимум підсмажене яйце тут не проходить. Тож святковий стіл – за дружиною. - Кого вітаєте у цей день?

- Маму, дружину та доньку. І не треба забувати про свій колектив, з яким проводжу на роботі не менше часу, ніж з сім’єю. - Ви сказали, що атмосфера свята – за Вами. Ви – романтик? - Ой, ні. Реаліст, а інколи, навіть, і песиміст. Робота і проза життя витіснили з мене романтика. - А в юності вчиняли якісь романтичні вчинки? - У юності, мабуть, усі романтики і максималісти, коли хочеться змінити увесь світ. Я, наприклад, рвав тюльпани з міської клумби на Центральній площі. Хоча зараз, як посадовець і голова адміністративної комісії, розумію, що робив неправильно. Зараз ми за такий прояв романтизму притягуємо до адмінвідповідальності. - До свята готуєтеся заздалегідь чи все відкладаєте на останній день, піддаючись всезагальному ажіотажу? - Другий варіант. Причому потрапляю в оте найбільше зростання цін. А потім чухаєш потилицю і думаєш, чого було не купити раніше. - Це така натура, чи заважає робота? - Не вистачає часу. Хоча наче й є час… - Якими подарунками балуєте дружину? - Зараз це – квіти в горщиках. Одноразові вже не проходять. Вона у мене квітникарка. Любить і в будинку, і надворі, щоб було багато квітів. - Ви обираєте на свій смак, чи питаєтеся у дружини? - Чесно, в даний момент подарунок обираємо разом. Жінка вибирає, а я розплачуюся, щоб це було і практично, і зручно. - А як же сюрприз? - Селяві… - Ви любите це свято? Не боїтеся, бо воно таки створює чоловікам певні проблеми? - Швидше люблю. Бо це жіноче свято. Свято весни. І не забуваємо, що це вихідні дні… - А що думаєте про гендерну рівність? Зараз жінки тільки й прагнуть, щоб перебрати на себе якомога більше чоловічого? - Я за гендерну рівність, але не в повній мірі. У новинах місяців зо два тому був репортаж, що жінки мають право обирати чоловічі професії. Потім подивився у Інтернеті і вжахнувся. Електрогазозварниця, екскаваторниця, столяр. Мені, здається, це вже перегин. Все має бути в міру. Треба пам’ятати, що жінкам народжувати дітей. Тож вони мають працювати на легких і безпечних роботах. А чоловікам можна й поважче. Крім того, я не підтримую прагнення жінок на зразок європейок не користуватися косметикою, бо цього не роблять чоловіки. Я бачив тих європейок, вони мені не сподобалися… - Послухай жінку і зроби по-своєму. Це працює у ситуації, коли над Вами є жінка-керівник, як у Вашому випадку? - Що стосується жінки-керівника, то так робити не радив би. А якщо й робити, то тільки з погодження керівника. - А якщо Ви бачите, що мер помиляється, краще було б зробити по-іншому. Відстоюєте якось свою позицію? - Провокативне питання… Дотримуюся правила – час покаже. А загалом є два правила: перше – керівник завжди правий, друге – якщо керівник не правий, дивись пункт перший. - І не почуваєте себе, так би мовити, під каблуком? - Ні. Отут якраз і йдеться про гендерну рівність. - Ви працювали при декількох міських головах. З ким комфортніше працювати – з міським головою–чоловіком, чи мером-жінкою? - Керівника-жінку жальніше. Вона все близько бере до серця і дуже переживає за все, як у випадку з Ольгою Михайлівною. Найважче покарання за якусь незроблену роботу чи зроблену не так - це її сльози. - Може, це така жіноча тактика? - Ні. Це – природа. Міський голова – дуже емоційна жінка. - Все-таки, Вам легко чи важко з нею працювати? - Більше легше. Були і складніші часи. - Довелося щось міняти у собі з приходом на пост мера-жінки? - Звичайно. Підлаштовуєшся під будь-якого керівника, а якщо це жінка – тим більше. Зараз намагаюся не висловлюватися емоційно (криком). - А хто вдома у Вас керує? - Зараз уже все нормально. Етап амбіцій пройшов. Намагаюся більше поступатися жінці. - Тобто, чоловік – голова, дружина шия?.. - Стовідсотково правильний принцип… - Що, на Вашу думку, робить жінку щасливою? - Спокій у сім’ї, здоров’я рідних та близьких, і десь на четвертому - п’ятому місці – матеріальний достаток. Кохання – само собою. Холодні стосунки до добра не приведуть. - Ваші побажання жінкам у цей весняний день. - Здоров’я, достатку, щастя, благополуччя, більше добрих, позитивних людей на життєвому шляху і мирного неба над головою. Розмову вела Наталія ДОРОШЕНКО.


6

Слово про щасливу жінку

ПРИЛУЧЧИНА

¹10 8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

«СІМ’Я І ДОМІВКА – СИЛА, ЩО ДАЄ МЕНІ КРИЛА»

СПОГАДИ ГРІЮТЬ ДУШУ…

Цю життєрадісну, товариську і приємну жінку із дивовижною енергійністю та цілеспрямованістю, зовнішньою і душевною красою, яка багато років пропрацювала і прожила у місті, завжди, за її словами, тягнуло у село (і тому, що з ним у неї пов’язані найщемкіші спогади про дитинство, і тому, що там, на принишклій вулиці, причаїлося найдорожче: рідна хата з колискою на горищі, споришеве подвір’я, матуся, яка чекає щомиті, добрі та щирі сусіди, на очах у яких зростала і виходила на життєву дорогу). Тож при найпершій можливості поспішала і поспішає сюди, до чистих криниць із цілющою водою, високого неба з яскравими зорями, у найсвятіше місце на землі… Здолавши вибоїни давно уже розбитої асфальтівки, автівка майже упритул доїжджає до милої серцю Покрівки, що «сховалась» за густими придорожніми заростями. А колись же, пригадується Лідії Павлівні Шевченко, узбіччя були світлими, обкошеними і доглянутими. Он там, біля повороту на Нетяжино, стояла ферма, на якій фактично виростала, бо щодня прибігала допомогти матері доїти корів, смакувала, роздмухавши піну, прямо із відра ще теплим, парним, солодко-пахким молоком, не думаючи ні про «євростандарти» (без яких скоро, кажуть, із сільського двору не продаси його, хоч геть виливай), ні про те, що можеш «підхопити» якусь хворобу – навпаки, тільки сили і здоров’я додавалось. Та замість кількох приміщень бачить тепер… голий пустир із чортополохами та кущами. І від цього – щемно… А он там, край вигону, стрічала і проводжала її щодня початкова школа, яка розміщувалась у колишньому панському маєтку із високими стелями, світлими класами, добрими та розумними першими вчителями. І – розлогими, кучерявими яблунями панського саду. Аж слинка потекла, як згадались перерви між уроками, під час яких на парти розкладалось кожному учню по п’ятеро яблук старовинного сорту «заяча мордочка» - золотавих, ароматних, смачних. Для тодішньої дітвори це було таким бажаним пригощанням-десертом, що у пам’яті закарбувалося назавжди. Жаль, що від того саду і школи не лишилося й сліду… -Рідне село і домівка для мене – найдорожчий скарб, - зізнається Лідія Павлівна. – Може, і через те, що навіть поява моя на цей білий світ проходила не у пологовому будинку, а у домашніх умовах. Та ще у яких! Важко уявити, але це – факт. За маминими розповідями, та ніч на 14 серпня 1965го видалася воістину «горобиною»: дощ лив, немов із відра, сліпуча блискавка раз по раз краяла небо уздовж і впоперек, оглушливо-тріскучий грім не стихав, здавалось, і на хвилину. У таку негоду батько не ризикнув доправити матір у лікарню і сам поквапивсь у Яблунівку за акушеркою та привіз її додому. Пологи пройшли благополучно. Розчулені тато і мама у знак вдячності назвали мене іменем дочки тієї акушерки. Чи не найбільше народженню донечки радів батько, який був для мене стержнем, дороговказом у житті. На жаль, для нього занадто короткого. Та хоч і рано (у п’ятдесят три роки) відійшов у інші світи, встиг залишити у мені часточку свого серця, дуже любив мене і гордився мною, спільну мову знаходив частіше, ніж із моїм старшим братом. Батько (світла пам’ять йому) був трактористом від Бога. Каже, було, комусь із колег: «Заведи трактора – і я зразу ж почую, що в ньому не так…». Голова колгоспу, Михайло Іванович (земля йому пухом), не раз повторював: «От би усіх нам таких, як Павло Каліш…».

УЧИТИСЬ НІКОЛИ НЕ ПІЗНО

«Не випадково, мабуть, народилась я у страшну «горобину» ніч, - розмірковує Лідія Павлівна. – Адже доля наділила мене сміливістю, здатністю не боятись нічого, як кажуть, ні хмари – ні грому, будь-що переборювати труднощі і йти

уперед, до своєї мети. Іще з дитинства мріяла працювати в міліції, перечитала про неї всі книжки у шкільній бібліотеці (завжди хотілось, щоб справедливість брала гору, а добро перемагало над злом із допомогою закону). Тому і мала бажання, на «відмінно» закінчивши школу у Нетяжино, а потім у Рудівці, вивчитись на юриста. Уже й планувала поступати до вузу разом із подружкою, яку теж Лідою звали. Але вона, м’яко кажучи, підвела мене, залишивши наодинці із вступними проблемами, а сама подалась до свого дядька у Мелітополь, де він завідував кафедрою, і легко, без будь-яких зусиль і потуг, стала студенткою. Звісно ж, мене зачепило це… Я вирішила довести, що зможу прокласти собі дорогу до «вишу» не гірше від неї, без ніякого «блату». Довго не роздумуючи, поїхала до Харкова і таки поступила в інститут громадського харчування (уявляючи: ось, вивчусь, поїду за кордон, влаштуюсь завідуючою рестораном і «втру носа» колишній подружці). Але… через півтора роки навчання залишила інститут, зрозумівши, що це – не моє. І – повернулась у село…». Хтось би, упавши у відчай, назавжди розпрощався із заповітною мрією, довірившись життєвій течії та тому берегу, до якого вона приб’є. Хтось, та тільки не Лідія. Де б потім не заробляла на кусень хліба – комплектувальником деталей на заводі «Будмаш» чи лаборантом вечірнього машинобудівного технікуму в Прилуках, жевріла у її душі мрія про улюблений фах. І коли уже вийшла заміж та пізнала материнське щастя, розворушив та по-новому запалив ту надію чоловік, Сергій. «Хотіла стати юристом – іди і навчайся», - сказав він. Окрилена підтримкою коханого, закінчила вона юридичний факультет Бобровицького радгоспу-технікуму. Отримувала диплом, працюючи вже секретарем у Прилуцькому райвідділі міліції (нарешті мрія здійснилась!). Пізніше набиралася фахового досвіду на посадах юриста райагропостачу, судового виконавця міськрайонного суду, викладача фінансово-правового коледжу. Однак на досягнутому не зупинилась. Маючи середню юридичну, уже в зрілому віці здобула ще і вищу фінансово-економічну освіту. -Хто зна, чи змогла б я навчатись, отримати дві освіти, якби не плече підтримки мого Серьожі, - не приховує Лідія Павлівна. – Він постійно нагадував давню істину про те, що учитись ніколи не пізно, а знання – не мішок на плечах, вони можуть прислужитись завжди. Тому я вдячна і коханому, і всій моїй сім’ї. До речі, донька Ада теж пішла моєю стежкою – закінчила Харківську юридичну академію імені Ярослава Мудрого.

«У ДЕПУТАТИ ІШЛА, ЩОБ ЛЮДЯМ ДОПОМАГАТИ» -Я задоволена життям, особливо ж у останні декілька літ,

- світяться щирістю очі усміхненої жінки. – Три роки минуло відтоді, як погодилась на пропозицію керівника приватної агрофірми «Агро-світ» Миколи Полухіна працювати юристом у його господарстві. Надзвичайно приємно, що теперішня професійна діяльність пов’язана не тільки з улюбленою спеціальністю, а й із моєю рідною землею, із сельчанами-земляками. А вдвічі приємніше тому, що поєдную її ще й із депутатською діяльністю (під час останньої виборчої кампанії від Нетяжинського округу обрана депутатом Прилуцької районної ради, очолюю в ній фракцію політичної партії «Наш край»). Отримую від цього не лише моральне задоволення, а і натхнення, наснагу. У трьох наших селах – Покрівці, Нетяжино, Новій Тарнавщині немає такої сім’ї, яка б не зверталась до мене за підтримкою із найрізномантніших питань. Ішла ж у депутати заради того, щоб конкретно допомагати людям. Тож із раннього ранку до пізнього вечора мій телефон не вмовкає, найчастіше люди просять допомогти у оформленні спадщини, вирішенні земельних, сімейних та інших проблем... -Запам’ятався випадок, - продовжує співрозмовниця, пов’язаний із родиною Марії Федорівни Васкан. Вона – мати п’ятьох дітей, уродженка Молдови, а трудову діяльність здійснювала по всій Україні. До нас, у Покрівку, переїхала наприкінці 90-х років. Маючи право на пільговий стаж, не могла це нічим підтвердити, бо всі документи, на жаль, загубились. Щоб допомогти їй, я надіслала запити у Молдову, неодноразово телефонувала туди. І все-таки відшукала те, що потрібно для підтвердження, та добилась оформлення їй пільгової пенсії. Син її, Григорій Васкан, воював у зоні проведення АТО, потрапивши туди в одну із перших хвиль мобілізації. Йому вже за тридцять, проживає разом із батьками, досі не одружений, не працює (бо спробуй у маленькому, затухаючому селі відшукати хоч якусь постійну роботу), хоча донедавна їздив на заробітки. Мені дуже хочеться допомогти цьому хорошому хлопцю у забезпеченні житлом, працевлаштуванні, створенні сім’ї. Сподіваюсь, що зможу зробити це. -Болить душа від того, - зітхає депутат, - що наше колись чимале село з трьома вулицями, майже сотнею хат, півтисячним населенням перетворилось на дотліваючий хутірець, у якому сьогодні лише сім обжитих осель та менше двох десятків постійних мешканців. Від того, що іще жодна реформа за останнє століття не принесла користі селу – навпаки: щоразу закінчувалась погіршенням життя людей, а то і розоренням сіл. І ця невтішна тенденція продовжується й у наші дні, якщо не послабити зашморг, накинутий на село, воно просто не витримає і задихнеться. Звісно, що чогось глобального для його порятунку на місцевому рівні ми не вдіємо, але полегшувати «самопочуття» глибинки у міру сил і можливостей, безумовно, треба. Що і робимо. І фермери Полухіни. І я, як обранець глибинки, теж не пасую. Кошти на здійснення своєї депутатської діяльності (30 тисяч гривень), виділені районною радою, спрямувала минулого року на закупівлю медичного обладнання для Прилуцької центральної районної лікарні. Нинішнього року теж планую їх використати на потреби цього закладу. Бо хто залишився у селі? Пенсіонери. І куди сьогодні ведуть їхні дороги? Передусім – у лікарню. Тому

і найдоречніше підтримувати людей саме таким шляхом, направляючи кошти на розвиток медицини. Беру найактивнішу участь у засіданнях постійних комісій, роботі сесій районної і сільської рад, в урегулюванні складних, інколи навіть конфліктних ситуацій між господарюючими суб’єктами і сільською владою, завжди намагаюсь зробити усе для того, аби наша громада жила однією, дружною сім’єю. Прикладом єднання громади (дай, Боже, щоб так було завжди) стало відзначення Дня села восени минулого року, коли у сільському клубі відбулось справжнє велике свято за підтримки керівництва приватної агрофірми. Словом, і в думках, і у справах щодня, щогодини живу своєю малою батьківщиною, своїм селом і його людьми, які стократ заслуговують кращої долі.

ВІДДУШИНА, ЩО НАДИХАЄ Й ОКРИЛЮЄ

Коли від професійних проблем Лідії Павлівні важко на душі, найкращими ліками для неї стає родина. - Сім’я – мій цілющий бальзам, моя віддушина. Господь (спасибі йому) нагородив мене донькою, яка у свою чергу порадувала двома внуками: старшим, Костею, і меншеньким, Сергійком. Вони (одному – десять років, а другому – лише чотири місяці) для мене, як два крила, як два сонця, що зігрівають і тішать. Велику радість маю і від того, що живе іще на білім світі поряд зі мною моя дорога мама. Зимує вона у нас, у Прилуках, а навесні, коли починає пробуджуватись природа, ми знову їдемо з нею до отчого порогу, до матусиного обійстя, яке чекає - не дочекається наших рук і тепла. Хоч за довгу зиму рідна хата дуже холоне, та весною оживає, мов первоцвіт, і зігрівається нашою присутністю. Бо, окрім родини, на подвір’ї і у світлиці завжди людно, приїздять мої друзі із навколишніх сіл. Домівка – це той еліксир бадьорості і доброго настрою, який отримую після трудових буднів. Хочеться не обділити увагою і садок, і город. Правда, поки що левова частка догляду за присадибною ділянкою – на плечах мами, Надії Василівни (їй уже сімдесят сім), яка ще хоче пожаліти свою таку «маленьку» і таку дорослу дочку. Коли їду до неї, то неначе серцем вона відчуває це, жде-виглядає мене у хвіртці, бо знає, що ось-ось вигулькну із-за повороту дороги. Їй так хочеться, щоб я була і залишалась щасливою… Чого найбільше бажається жінці?. -Як депутату – щоб наш район був успішним в усіх питаннях, область – теж, а наша держава щоб стала нарешті економічно міцною, всебічно здоровою, заможною, щоб квітла і процвітала рідна Україна. Як матері і бабусі – щоб мої внуки не діждали того часу, коли їм вручать повістки і пошлють на… війну чи в яку-небудь «гарячу точку». Щоб у мирі та спокої вони здобули освіту і застосували свої знання у себе на Батьківщині, а не їхали на заробітки кудись на чужину… Я щаслива тим, що ми живемо разом із мамою, дітьми, внуками, дай, Боже, щоб так і далі було. Бо сім’я – це та велика сила, що дає мені крила, надихає і обнадіює…

«СПАСИБІ, КОХАНИЙ, ЗА ВСЕ…»

- Немає більшого щастя, ніж пізнати справжнє кохання. І я дякую Богу за те, що подарував мені колись це найпрекрасніше почуття. Ніколи не забуду, як свою майбутню половинку уперше зустріла на заводському подвір’ї прилуцького «Будмашу». Я працювала комплектувальником, а Серьожа – механіком у цеху №3. Стрункий, міцної, козацької статури, з мужнім і водночас добрим обличчям, щирим, привабливим поглядом. Ну, як не закохатись у такого! Привітались, познайомились і – пішло, поїхало… А незабаром і одружилися. Було це у грудні 1985-го. А неначе вчора. Уже і «срібне» відзначили, а там, дивись, діждемось і «золотого». І сьогодні я дякую долі, що послала мені такого чоловіка. Хто зна, чи досягла б у житті усього того, що маю, якби не він. Адже практично усі ідеї по створенню моєї професійної кар’єри ішли від нього, а я їх лише втілювала в життя. І коли щось не виходило, складалось не так, як треба, він завжди був поряд, підставляв своє міцне чоловіче плече, підтримував, заспокоював і… підштовхував, щоб не зупинялась, ішла вперед, тільки вперед… Ненав’язливо, делікатно, з любов’ю. Щиро кажучи, так може тільки коханий чоловік. І я безмежно щаслива (мабуть, найщасливіша за всіх на світі!), що він у мене є… Григорій КАЛІШ.


ПРИЛУЧЧИНА

8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó ¹10

ЗІ СВЯТОМ!

Дорогі жінки! Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки! Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди! Сердечно вітаємо вас із найпрекраснішим святом весни - Міжнародним жіночим днем 8 Березня! Від усієї душі бажаємо вам величезного жіночого щастя, любові і добра! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а серед них - чоловік, з яким будуть нестрашні будь-які негаразди! Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло. У березні вітер несе хай надію І щастя, і радість, і тільки добро! З повагою адміністрація Прилуцької ЦРЛ, ЦПМСД та профспілковий комітет працівників охорони здоров’я.

БОЖОГО БЛАГОСЛОВЕННЯ, ДОБРА І ЛЮБОВІ!

Найсердечніші привітання з нагоди жіночого свята 8 Березня адресую усім-усім представницям прекрасної статі, котрі проживають у населених пунктах нашої Линовицької об’єднаної територіальної громади. Ви – охоронці домашнього вогнища, берегині роду людського – заслуговуєте найтепліших слів вдячності за те, що народжуєте і виховуєте покоління, передаючи традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, а сила духу захоплює. Хочу побажати вам міцного здоров’я, Божого благословення на всі плани і задуми, жіночого щастя і благополуччя. Хай кожна родина повниться добром і достатком! Віталій НЕСТЕРКО, голова Линовицької ОТГ.

ХАЙ ДОЛЯ БУДЕ ПРИХИЛЬНОЮ!

Із першим і таким жаданим весняним святом 8 Березня щиро вітаю усіх жінок нашої Ковтунівської громади. Так хочеться побажати здоров’я, любові та злагоди у кожній домівці. Хай нескінченними будуть для вас кохання і повага від чоловіків, хай завжди рівними будуть життєві дороги, хай радують діти, внуки і правнуки. Нехай ця весна принесе у кожну родину мир і спокій, віру у кращий завтрашній день. Хай ні на мить не полишає вас приємний настрій, а Бог із високості оберігає вас і ваші сім’ї. Іван БУРМАКА, Ковтунівський сільський голова.

КВІТНУТЬ ХАЙ КОХАННЯ, ЩАСТЯ І ДОБРО!

Із найпрекраснішим святом весни – 8 Березня від усієї душі вітаємо трудівниць і жінок-ветеранів нашого сільгосптовариства, тих жінок, які проживають у населених пунктах, де ми орендуємо землю, і все чарівне жіноцтво Прилуцького району! Хай на лебединих крилах сонячного березня прилинуть до вас і ваших осель мир і злагода, щастя і достаток. Хай квітнуть ваші обличчя любов’ю до життя, наснагою до праці, вірою і надією на кращий завтрашній день. Здоров’я вам міцного на многії літа, щоби не міліли ласка й доброта, удача й везіння, немов ясне сонце, линули щоденно до вас крізь віконце. Михайло АНДРІЄВСЬКИЙ, генеральний директор ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд», депутат районної ради, Людмила АНДРІЄВСЬКА, фінансовий директор ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд», депутат обласної ради.

ЩАСЛИВИХ ВЕСЕН І СОНЯЧНИХ ДНІВ!

Усіх жінок нашої білошапківської глибинки сердечно вітаю із найпрекраснішим весняним жіночим святом! Бажаю щастя, здоров’я і благополуччя у кожній сім’ї. Нехай найкращі почуття зігрівають ваші серця і дарують окрилення для нових успіхів. Залишайтесь завжди такими, як є: чарівними і вродливими, мудрими і толерантними, люблячими і дорогими. Незрадливої вам долі, радісних весен, любові і шани людської на довгі щасливі роки, здійснення усіх мрій і сподівань, найкрасивіших квітів на землі і тільки сонячних днів! Ганна МОНЬКА, Білошапківський сільський голова.

Приємно вшановувати прекрасну половину людства з приходом весни, бо жінка так схожа з цією чудовою порою року. З нагоди жіночого свята 8 Березня щиросердно вітаю усіх шановних жінок, які проживають у населених пунктах Малодівицької об’єднаної територіальної громади. Зичу вам неба безхмарного, сонячних ранків, міцного здоров’я, щастя-долі, як весняний цвіт, й духу молодого аж до сотні літ. Нехай ваші родини ніколи не полишають добро, благополуччя і всі земні блага. Хай доля буде прихильною, діти і онуки здоровими і впевненими у завтрашньому дні! Олена ЖУРАВЕЛЬ, голова Малодівицької ОТГ.

КВІТУЙТЕ, ЯК ВЕСНА

Ми подружились з Мілою Михайлівною практично відразу ж, як тільки звела нас доля понад десять років тому. Зійшлись якось швидко, видно, було багато спільного в поглядах на життя, на життєві цінності, на процеси, що вирували в суспільстві. Мені й понині імпонують її неспокійна вдача, вибуховий характер, юнацька цікавість і бажання докопуватись до всього, горіти на роботі, бо й сама в душі, мабуть, така ж. Людмила Андрієвська працює фінансовим директором ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд», була депутатом то районної, то обласної ради, як і зараз, а я очолювала колектив Малодівицької районної лікарні, теж обиралась депутатом районної ради. Наша лікарня обслуговувала працівників Малодівицького комбікормового заводу, який є структурним підрозділом товариства, зверталися до нас і жителі Мазок та Білорічиці, а також навколишніх хуторів, на землях яких господарюють укрзалізбудівці. Тож підстав для частих зустрічей було достатньо. Адже Міла Михайлівна постійно переймалась здоров’ям працюючих та пайовиків, відтак проблеми лікарні її теж хвилювали. До речі, вона й сама лікувалась не по Києвах і закордонах, а тут, у Малій Дівиці. Тож ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» за нашими заявками постійно забезпечувало лікарняний харчоблок м’ясом і молоком, макаронними виробами, борошном та олією, надавало транспорт для поїздок колективу на урочистості в районний будинок культури, виділяло продукти на святкові застілля. Особливо ми відчули допомогу товариства, коли газифікували лікарню.

7

МИРУ І СПОКОЮ, ВІРИ Й НАДІЇ!

Дорогі прилучанки!

Вам, любі жінки Прилуччини, наші найщиріші вітання зі святом весни, ніжності і материнства – Днем 8 Березня! Ви приносите в наше життя затишок і турботу. Низький вам уклін за все те, що робите задля продовження родоводу, збереження домашнього вогнища, щасливого майбутнього своїх дітей та внуків, розквіту рідного краю і держави. Нехай з вами буде все найсвітліше, що може подарувати Господь Бог. Міцного вам здоров’я, щастя, добробуту і такого довгожданого миру в Україні. З найкращими побажаннями Прилуцька районна та міська рада політичної партії «Соціалісти».

Букет вітань

Тоді крок-укрзалізбудівці відкопали теплотрасу й після капремонту знову її закрили, повністю спорудили димохід. Щороку також надавався трактор для обробітку 40 соток лікарняного городу, з якого заготовлялись продукти для харчоблоку. Сама Міла Михайлівна віддавала на потреби лікарні й депутатські кошти. Завдяки її підтримці ми зробили капітальний ремонт у маніпуляційному кабінеті в терапії, у гінекологічному кабінеті поліклініки. В 2014 році придбали кольноскоп, що дало змогу підвищити ефективність профілактичного огляду жінок. У минулому році наша районна лікарня була реорганізована в Малодівицьку лікарську амбулаторію. І знову прийшла на допомогу Міла Михайлівна. Виділила 50 тисяч гривень депутатських коштів на її облаштування. Ми замінили в приміщенні дев’ять вікон на сучасні енергозберігаючі, відремонтували санітарний автомобіль, придбали необхідні будівельні матеріали на ремонт палат денного стаціонару, миючі засоби, канцтовари. Колектив амбулаторії дуже вдячний Людмилі Андрієвській за підтримку, завжди радо зустрічає і щиро спілкується з нею, коли заїжджає. Днями Міла Михайлівна зателефонувала, попросила оглянути працівника комбікормового заводу, що захворів. А потім передзвонила, розпитала, що з ним, що необхідно для ефективного лікування. Переживає за людей. Раніше так само турбувалась про лікування завлабораторією підприємства. Побільше було б таких активних і

Дорогі жінки!

Сердечно вітаю вас із прекрасним святом весни - 8 Березня. Від усієї душі бажаю вам жіночого щастя, любові і добра! Бажаю, щоб кожний день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм. Вічної вам весни і молодості! Бажаю вам гарного самопочуття, особистого благополуччя та здійснення найзаповітніших бажань. Нехай кожен новий день буде наповнений радістю перемог. Спасибі вам за вашу невтомну працю, за вашу теплу усмішку і добрий погляд. Нехай у ваших родинах панують любов і злагода. Щастя вам, добра і краси! З найщирішими побажаннями Роман Ярославович Давида – директор ТОВ «Прилуцький завод «Білкозин».

ХАЙ РАДУЮТЬ ВАС ЗАРПЛАТИ!

ДОРОГІ ЖІНКИ ПІДДУБІВКИ, ПОЛОГІВ ТА ТАРАСІВКИ! Від себе особисто, від імені виконкому та депутатів сільської ради вітаю вас зі святом 8 Березня. Нехай цей день стане початком найсвітлішої смуги у вашому житті, щоб у вас були тільки позитивні емоції, тільки гарний настрій, усмішки, сміх і радість! А в професійному плані – кар’єрного вам зростання та підвищення зарплати! Будьте щасливі, наші найкрасивіші і найніжніші, наші добрі і працьовиті! Здоров’я вам міцного і родинної злагоди! Прийміть від мене привітання У цей весняний щедрий день Хай всі найкращі побажання У вас збуваються щодень. Василина ФЕДОРЕНКО, Піддубівський сільський голова.

КОХАЙТЕ І БУДЬТЕ КОХАНІ!

Шановні односельчанки, жительки Івківців та Голубівки, дорогі наші, прекрасні жінки! Цьогоріч з прощальним зимовим подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Але від нього все одно віє весною. Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, діти – пов’язане з жінкою. Без вас, дорогі наші, не було б стільки світла, любові і тепла. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. Нехай вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог. Будьте коханими і кохайте, а ми, чоловіки, робитимемо все, аби ви почувалися щасливими. Це нічого, що в нас тут і сніг, і мороз – Вам на щоки рум’янцю додасться. Щастя ваше, я вірю, не в розмаї мімоз, А в коханні – палкім і квітчастім. Щастя ваше – в дитячій усмішці ясній, У затишній і теплій господі. Щоб ваш рід і сім’ю шанували в селі, Поважали завжди на роботі. Микола ЧЕРЕП, Івковецький сільський голова.

ХАЙ ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ!

чуйних людей, як моя добра і щира подруга Людмила Андрієвська. Хочеться палко привітати її з нагоди восьмиберезневого свята і побажати, перш за все, здоров’я – щоб ніколи не підводило, а ще – справжнього жіночого щастя. Весь колектив нашої амбулаторії бажає Людмилі Михайлівні весняного настрою, творчого піднесення, гарних здобутків у господарюванні і вдячності виборців за депутатську діяльність. Будьте завжди квітучою, як весна, багатою, як осінь, гарною і доброю, як погоже українське літо. Всміхніться – і сніги самі розтануть, Струмочки кришталево задзвенять. І над безмежним, чистим небокраєм Весна жадана сонцем засія. Зі святом Жінки вас, Міло Михайлівно! Ірина ГОЛЬЦ, завідуюча Малодівицькою лікарською амбулаторією.

Шановне жіноцтво Мазківської громади! Прийміть сердечні вітання з нагоди чудового весняного свята – 8 Березня! Ваші енергія і працелюбність, відповідальність, помножена на активну життєву позицію, ваші щирість і відкритість несуть у світ злагоду, добро і любов. Бажаю вам завжди бути щасливими, здоровими, оточеними ніжністю і турботою. Щоб вас завжди супроводжували кохання і впевненість у завтрашньому дні! Хай весна подарує вам ще більше краси, молодості і здоров’я, живіть у душевній гармонії, будьте бадьорі й активні в громадському житті. Нехай всі ваші мрії збуваються! Хай пролісок перший дарує вам ніжність, А сонце весняне дарує тепло, Крізь сніг і мороз проб’ється надія На щастя і радість, любов і добро! Галина БЕРБУШЕНКО, Мазківський сільський голова.

З ДНЕМ ЖІНКИ!

Від імені виконкому та депутатського корпусу Канівщинської сільської ради, від себе особисто вітаю всіх жінок нашої громади з 8 Березня! День Жінки – особливе свято, адже ми вшановуємо не просто матерів і сестер, бабусь і дочок, а чоловіки – ще й коханих, дружин, а Хранительниць сімейного затишку, Продовжувательниць роду. Нехай кожен ваш день буде сонячним і радісним, нехай довкола вас панують любов і гармонія, а на вашу честь розквітають квіти й звучить музика. Будьте завжди усміхнені, сповнені надій та оптимізму. Бажаю вам щастя й удачі, міцного здоров’я, здійснення всіх мрій та бажань. Хай у ваших оселях завжди панують мир, злагода і добробут. Зі святом весни, краси і любові! Хай щастя і радість несе кожна мить, Всього у житті хай буде доволі, На кожному кроці, завжди хай щастить! Тамара СЕРГІЄНКО, Канівщинський сільський голова.


8

Люди серед нас

ПРИЛУЧЧИНА

¹10 8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

ЖІНКА, ЯКА НЕ БОЇТЬСЯ, або РЕЦЕПТИ ЩАСТЯ ВІД СВІТЛАНИ ДЯЧЕНКО Ця тендітна пані заввиграшки може покласти на обидві лопатки удвічі сильнішого за себе чолов’ягу. 36-річна Світлана Дяченко – айкідока (тобто, людина, яка займається айкідо. – Авт.). Вона нещодавно здобула 4-ий дан ( чорний пояс) у системі рангів цього бойового мистецтва, є володаркою чорного поясу (Світлана – єдина в Україні представниця чарівної статі, кому присвоєно цей почесний титул!). Переможниця всеукраїнських змагань за кубок України з кемпо-карате. Представляє Чернігівську область в Асоціації Айкідо Айкікай України. На Прилуччині генерального директора спортивного клубу «Торнадо» Світлану Дяченко знають як талановиту наставницю, що навчає основам айкідо юних представників міської та районної громад (наразі її офіційне робоче місце – у Прилуцькому центрі творчості дітей та юнацтва). …А ще пані Світлана смачно готує для родини, вишиває бісером та нитками, уміє моделювати жіночі й чоловічі зачіски.

БОЙОВЕ МИСТЕЦТВО РОДОМ ІЗ ЯПОНІЇ

Айкідо – це японське бойове мистецтво. Одна зі східноазійських бойових технік самозахисту. Його особливість – використання кидків та захватів. У давнину досконале володіння прийомами нападу і захисту, як зі зброєю так і без неї, було життєво необхідне кожному японському воїну. Тому бійці тренували різні види бойових мистецтв, передаючи секрети технік від батька до сина, від майстра до учня. Такі знання було важко отримати і береглися вони, як великий скарб від сторонніх очей. Поступово, з появою прошарку самураїв — елітних військових, з’явився культ меча і на передній план вийшло мистецтво володіння ним (кендзюцу). Але в сутичці завжди був ризик втратити меч, і тому кожен самурай також володів мистецтвом бою без зброї (дзюдзюцу). …Про це і багато іншого цікавого розповіла Світлана Дяченко під час нашого спілкування. 2018-й для пані Світлани – «ювілейний». У вересні вона відзначить двадцятиріччя своєї діяльності на ниві пропагування айкідо на Прилуччині. - Я ще з дитинства любила спорт. У шкільні роки із задоволенням брала участь у різноманітних спортивних змаганнях. Неодноразово перемагала... Була активною дитиною. Через рік після закінчення школи ми з подругою (заради цікавості!) одного разу завітали до спортивного гуртка, де навчали прийомів айкідо. Мені сподобалося! Почала тренуватися. Захоплювало все! - пригадує пані Світлана. Наразі вона пропагує айкідо на Прилуччині. Разом із вихованцями намагається не пропустити семінарів, фестивалів та інших заходів, присвячених японському бойовому мистецтву (в айкідо не існує спеціальних змагань!). А ще двічі на рік організовує навчально-методичні семінари у Прилуках.

НЕ ЗНАЄТЕ ПРИЙОМІВ? УТІКАЙТЕ СВІТ ЗА ОЧІ!

… Пригадую випадок, що стався зі мною у студентські роки. Поспішаючи пізнього вечора додому із «читалки», помітила, що за мною ув’язався незнайомець. Спочатку він крокував на безпечній відстані. А потім, коли проминули річку і завернули у безлюдну вулицю, став наздоганяти. Підбори на чобітках завадили мені «відірватися» від чолов’яги. Через кілька хвилин він майже зрівнявся зі мною і мовчки, з тилу, схопив мене за ноги. Від переляку я голосно закричала. Мабуть, занадто голосно… Наступної миті нападник послабив свою хватку. Це допомогло мені рвучко кинутися вбік, до найближчої приватної садиби. Благо, хвіртка чужого подвір’я була відчиненою. - Напевне, голосний крик збив із пантелику того нападника. Він розгубився, - посміхається Світлана Дяченко, - Ваша поведінка була правильною. Адже людині, яка не володіє прийомами самозахисту, найдоцільніше захистити себе… криком. Це на кілька секунд ошелешить зловмисника і дасть можливість його жертві втекти. - Світлано Сергіївно, які прийоми порекомендуєте нашим читачкам для самозахисту? - Айкідо налічує небагато прийомів. Це –

сильні захвати. Вони безпечніші, простіші у виконанні та регулюванні сили. Деякі з них застосовуються проти озброєного супротивника. Комбінацій цих захватів та ударів – більше десяти тисяч! Приклади. Щоб опанувати все, треба не один рік. Адже для цього потрібно сформувати у собі відповідні рефлекси. Щоб у разі виникнення відповідної ситуації «спрацьовувало» тіло. Тож, найперше, що я пораджу представницям чарівної статі, які не володіють технікою айкідо, не розгублюватися! Ступор – це шлях до моментальної поразки. От, скажімо, нападник, який стоїть ззаду, міцно схопив вас за обидві руки. Ви маєте діяти, орієнтуючись по обстановці. Для цього у вас є мізки. Дієвий спосіб – бити по больових «точках». Пах, «сонячне сплетіння», колінна чашечка… Але тут важлива миттєва реакція. Якщо вона спрацює у жертви – буде результат. Слід пам’ятати: теоретично непідготовленій людині краще втекти. Якщо, не приведи Боже, на вас напали і, скажімо, хочуть вирвати з ваших рук сумочку, а ви не знаєте, що робити далі, - втікайте! Адже сумку можна купити, і все, що в ній, - також. Документи – відновити. Банківську картку – заблокувати. А здоров’я та життя – найцінніше, що в нас є. - Чи доводилося Вам застосовувати прийоми айкідо не на тренуваннях, а в повсякденному житті? - Мене часто питають про це. Я розповідаю про єдиний випадок у своєму житті. Одного разу улітку я йшла вулицею і якийсь пияк схопив мене за руку. Може, таким чином хотів познайомитися зі мною. А, може, хотів зробити боляче. Хто зна… Проте, наступної миті чолов’яга напевне пожалкував про свій вчинок. Адже я, використавши прийом, так крутонула його руку, що він аж присів. І… побачив мого кулака перед своїм обличчям. Бідоласі не лишалося нічого іншого, як накивати п’ятами.

ЧУЖІ ДІТИ СТАЛИ СВОЇМИ

Наразі у Світлани Дяченко аж сто двадцять вихованців. Близько півсотні з них є членами спортивного клубу «Торнадо». Інші відвідують заняття у гуртках айкідо Центру творчості дітей та юнацтва. Наймолодшим із них – по п’ять років. Є чимало старшокласників. А от «дорослої» групи ще немає. Через дефіцит часу у тренерки та відсутність стаціонарного спортзалу. Світлана розповідає, що навички володіння техніками айкідо стовідсотково знадобляться її колишнім учням під час навчання у військових, юридичних вишах та під час служби у Збройних силах. Навчання «п’ятирічок» їхня наставниця розпочинає… із формування ідеальної дисципліни. Потім малюки вчаться правильно ходити та приземлятися, робити нескладні прийоми. Це займає рік або два. - Починаємо із простеньких прийомів. Щоб не було нікому шкоди від цього. Діти є діти. Можуть їх «випробувати» на своїх ровесниках. - зазначає Світлана Сергіївна. - Чи караєте своїх вихованців? І як? - Аякже! Буває й таке… Найдієвіший спосіб – це лавка. Наказую дитині посидіти на ній, доки інші хлопчики продовжують тренуватися. Як правило, «неслух» довго не висиджує, просить пробачення і повертається «в стрій». Це такий «педагогічний» метод, рекомендований у вишах. Інші покарання у спорті - віджимання, качання пресу. Корисно і дуже стимулює. Головне, щоб дитина усвідомила свій промах у дисципліні. А ми, дорослі, мусимо пробачати дитячі помилки. Кожен педагог має бути чудовим психологом! Зобов’язаний розуміти дитячу душу. І, знаєте, за роки своєї діяльності я сформувала для себе важливе кредо: до кожного вихованця треба ставитися як до власної дитини. Адже батьки довіряють його мені як найдорожчий скарб. - Кого приймаєте до своїх груп? - Усіх дітей, котрі «горять» бажанням опанувати айкідо! Навіть, товстунців. Адже, по-перше, «зайві кілограми» не відіграють особливого значення. А, по-друге, айкідо обов’язково допоможе дитині позбавитися комплексів з приводу своєї ваги. До речі, вихованцями моїх гуртків є не тільки юні прилучани, а й школярі

із Сухополової, Дідівців, Малої Дівиці, Удайців, Замістя. Хочу ще раз наголосити: айкідо можна займатися усім без винятку. Це – не тільки навчання самозахисту, а й формування відповідальності та самодисципліни. Потрібно, щоб дитина з раннього віку усвідомила, що повинна сподіватися, перш за все, на себе.

СТАЛА… ШИДОЇНОМ

Нещодавно Світлана Дяченко успішно здобула 4 дан у системі рангів айкідо. Їй присвоєно почесне звання шидоїна. Цю подію тренерка називає історичною подією у своєму житті. Четвертий дан, за словами Світлани Дяченко, це не межа. Є до чого прагнути далі. А головна умова отримання наступного, п’ятого дану – розвиток айкідо в загальнонаціональному масштабі.

СІМ’Я – НАЙМІЦНІШИЙ ТИЛ

Світлана називає себе жінкою, в якої все в житті склалося в один прекрасний пазл. Коханий чоловік, двоє дітей, улюблена робота… - Родина мене надихає. Вона допомагає мені відчути себе Жінкою, - стверджує Світлана Дяченко. – На роботі я - «міцний горішок». Удома ж розслаблююсь. Прийняття важливих рішень, як правило, перекладаю на плечі свого чоловіка. Він – мій найперший помічник і на роботі, і вдома. Тут – невеликий відступ: Світланин чоловік – теж відома на Прилуччині персона. Петро Дяченко – майстер спорту з боксу, суддя Міжнародної категорії Всесвітньої асоціації Олімпійського боксу, Почесний працівник фізкультури та спорту України. - Хто з вас – глава сім’ї? – цікавлюся у Світлани. - Звісно ж, чоловік. У нього – значно більше життєвого досвіду. Завжди дослухаюся до нього, - посміхається тренерка. – До речі, якщо потрібно, то Петро Миколайович може замінити мене на кухні. Помиє посуд чи, скажімо, яєчню засмажить… Перевірка уроків нашої доньки Аліни – теж за ним. І, звичайно ж, тренування сина Єгора. До речі, мій чоловік часто їздить на різноманітні спортивні змагання по всій Україні… Загалом, я вдячна йому за те, що він існує в моєму житті. - Розкажіть, будь ласка, про своїх дітей. - Аліна навчається у п’ятому класі. У школі їй краще «даються» предмети гуманітарного циклу. Українська та англійська мови, літератури. Доня захоплюється музикою. Уміє грати на гітарі та фортепіано. Також, як і її мама, займається айкідо. Відвідує гуртки у Центрі творчості дітей та юнацтва. Єгору – шість років. Наступного року стане першокласником. Син займається спортом. Його буквально з пелюшок я брала із собою на тренування. Тому хлопчик захоплюється айкідо та, як тато, цікавиться боксом. Може проявити характер. Ми з чоловіком це підтримуємо. Адже він – майбутній чоловік. Отже, повинен мати свій характер. Загалом, я переконана: батьки не мають права «подавляти» індивідуальність власної дитини. До дітей потрібно дослухатися. Тільки так вони зрозуміють, на скільки вони важливі для дорослих. Умітимуть відстоювати власну думку.

ТАЛАНТИ

Якщо людина - талановита, то вона талановита у всьому. Таке твердження стовідсотково - про Світлану Дяченко. Адже, окрім свого улюбленого заняття айкідо, що приносить не тільки задоволення, а й дохід у родину, вона володіє цілою низкою інших умінь. Перш за все, смачно готує. Її «фірмові» страви – борщ, голубці, піцца і, зрештою, все те, що з любов’ю готує для своєї родини. Улітку у Світлани з’являється більше дозвіл-

ля, оскільки, вихованці її гуртків ідуть на канікули. Тоді, як правило, жінка береться за вишивання – своє наступне обдарування . Уміє – нитками та бісером. - Моя перша робота – «Березовий гай». На неї я витратила шістдесят тисяч бісерин. Вирішила цю картину не дарувати і не продавати. Тепер вона прикрашає наш дім. Згодом плануємо з чоловіком почепити її над каміном, - розповідає Світлана Дяченко. – Пізніше я вишила леопарда та ікони. Упродовж двох останніх років дуже захопилася цією справою! Тепер у мене є вишиванка з бісеру. У сина – теж. Доньці вишила пояс для костюма… Зараз, якщо з’являється дозвілля, теж сідаю за роботу. Вишиваю рушник для ікон… Незабаром ми закінчимо облицювальні роботи у своїй новій оселі. Там обов’язково будуть ікони! Ще Світлана Дяченко вправно користується швейною машинкою. Може, наприклад, пошити собі брюки із кімоно. Чи виконати іншу подібну роботу. Розповідь про прилуцьку айкідоку була б неповною без згадки про її «перукарські» здібності. Пані Світлані заввиграшки змоделювати цілий ряд жіночих та чоловічих зачісок («Я – перукар - модельєр. Це моє друге покликання. У першу чергу, стрижу чоловіка, дітей, племінника… Кажуть, що представників чоловічої статі легко стригти. Неправда! Адже сучасні зачіски («їжаки», «бобрики»…) вимагають максимальної уваги майстра-перукаря. Раніше чудово робила «хімії» та манікюри. Нині на все те не маю часу. До речі, манікюр навіть собі не роблю. Щоб не травмувати довгими нігтями когось із вихованців»). За словами прилуцької тренерки, їй вдаються навіть типово «чоловічі» справи. Клеїти багети, виконувати оздоблювальні роботи, встановити електричну розетку, доглянути за рослинністю у теплиці тощо.

РЕЦЕПТ МОЛОДОСТІ

Косметики на обличчі – мінімум (краса повинна бути природною! ). Позитиву в душі – максимум (треба вміти знаходити прекрасне у всьому, що нас оточує. Прагнути вперед!). Ось рецепт молодості від Світлани Дяченко, яка виглядає на добрий десяток років молодшою за свій «паспортний» вік. Завжди у русі. Завжди з оптимізмом… - Мені не дають моїх тридцяти шести років. Дивуються, що в мене немає зморшок на обличчі… Я веду здоровий спосіб життя, радію життю, - пояснює Світлана. – Ніколи не пробувала палити. Не вживаю спиртного. За потреби можу трохи пригубити домашнього виноградного вина (виготовляю його сама!). Під час літньої відпустки тримаю себе в тонусі за допомогою качання пресу, віджимання та вправ із гантелями на своєму спортивному майданчику. - Чи дотримуєтеся дієти? - Їм геть усе. Але невеликими порціями. Не можу без м’яса. Полюбляю солодощі та каву. Щоправда, останнім часом «підсіла» на вівсяну кашу. Загалом, у нашому сімейному раціоні присутні м’ясо, овочі, фрукти, риба, кисломолочні продукти. Сухарикам та чипсам – категоричне ні! Зайві калорії «згорають» на тренуваннях. Адже працюю нарівні зі своїми вихованцями. Бо якщо я сяду, то й вони сядуть… Особливо не стежу за своєю вагою. Вона коливається в межах шістдесяти – шістдесяти двох кілограмів. - Ви щаслива жінка? - У мене все склалося так, як я запланувала. Є коханий (і люблячий!) чоловік. Є мама, син та донька. Є свій будинок. Є робота, від якої я фанатію. Оце, напевне, і є жіноче щастя, якого бажаю усім моїм землячкам!

Ольга ІВАНЧЕНКО.


Програми кабельного телебачення

8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

Ï’ßÒÍÈÖß 16 áåðåçíÿ ÓÒ-1

6.00 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Á³àòëîí. Ƴíêè. 12, 5 êì/÷îëîâ³êè 15 êì, ñòîÿ÷è/ ç ïîðóøåííÿìè çîðó (II). 9.15, 11.30 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ñíîóáîðä. Ñëàëîì. Ƴíêè/÷îëîâ³êè. Âñ³ êëàñè. (II). 11.15 Ùîäåííèê Ïàðàë³ìï³àäè. 15.45 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Á³àòëîí. Ƴíêè. 12, 5 êì/÷îëîâ³êè 15 êì, ñèäÿ÷è (II). 17.50 Íîâèíè. Ñâ³ò. 18.05, 21.00 Íîâèíè. 18.20 Òåìà äíÿ. 18.35 Íîâèíè. Êóëüòóðà. 19.00 Òâ³é ä³ì. 19.30 Ä/ñ «Ñï³ëüíîòè òâàðèí». 20.25 Ïåðøà øïàëüòà. 21.30 Ñòóä³ÿ Ïàðàë³ìï³éñüêèõ ³ãîð. 22.40 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Á³àòëîí. Ƴíêè 12, 5êì/÷îëîâ³êè 15 êì, ñòîÿ÷è/ç ïîðóøåííÿìè çîðó (II).

1+1

6.30, 7.10, 8.10, 9.10 «Ñí³äàíîê ç 1+1». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 16.45, 19.30 «ÒÑÍ». 9.30 «×îòèðè âåñ³ëëÿ». 10.40, 12.20 «Îäðóæåííÿ íàîñë³ï 3». 12.45 «Ì³íÿþ æ³íêó». 15.45 Ò/ñ «Çà òðè äí³ äî êîõàííÿ». 17.10 Ò/ñ «Ìàìà». 20.15 «Ë³ãà ñì³õó 2018». 22.20 «²ãðè ïðèêîë³â 2018». 23.20 «Ðîçñì³øè êîì³êà».

²ÍÒÅÐ

6.10, 22.00 «Ñë³äñòâî âåëè... ç Ëåîí³äîì Êàíåâñüêèì». 7.00, 8.00, 9.00, 12.00, 17.40 Íîâèíè. 7.10, 8.10, 9.20 «Ðàíîê ç ²íòåðîì». 10.15, 12.25 Ò/ñ «Çàïèòàéòå â îñåí³». 12.30 Ò/ñ «Ãàííà Ãåðìàí». 14.50 «Ðå÷äîê». 18.00 «Ñòîñóºòüñÿ êîæíîãî». 20.00 «Ïîäðîáèö³ òèæíÿ». 23.50 Õ/ô «Áàçà».

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

6.30, 7.10, 8.15 Ðàíîê ç Óêðà¿íîþ. 7.00, 8.00, 9.00, 15.00, 19.00, 23.00 Ñüîãîäí³. 9.30 dzðêîâèé øëÿõ. 10.30 Ñâåêðóõà àáî íåâ³ñòêà.

11.20 Ðåàëüíà ì³ñòèêà. 13.30, 15.30 Àãåíòè ñïðàâåäëèâîñò³-3 16+ 16.00 ²ñòîð³ÿ îäíîãî çëî÷èíó 16+ 18.00 Ò/ñ «Êàáëó÷êà ç ðóá³íîì». 19.45 «Ãîâîðèòü Óêðà¿íà». 21.00 Ò/ñ «Ç íà䳺þ íà ùàñòÿ». 23.20 Ñë³äàìè.

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

7.19 Kids Time. 7.20 Ò/ñ «Ìåðë³í». 10.10 Ò/ñ «Äðóç³». 12.10 Ò/ñ «Ñòàòóñ â³äíîñèí - âñå ñêëàäíî». 17.00 Ñóïåð³íòó¿ö³ÿ. 21.00 Àôåðèñòè â ìåðåæàõ 16+ 22.00 Õòî çâåðõó 12+

ÑÒÁ

6.10 Ìîÿ ïðàâäà. 8.05 Õ/ô «Ìèìèíî». 10.05 Õ/ô «Ïðîâîäíèöà». 17.30, 22.00 «Â³êíà-Íîâèíè». 18.00 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà. Íîâà ³ñòîð³ÿ». 20.00, 22.40 «Õîëîñòÿê - 8». 23.55 «Õîëîñòÿê-8. Êàê âûéòè çàìóæ».

ICTV

6.30 Ðàíîê ó âåëèêîìó ì³ñò³. 8.45, 12.45, 15.45, 18.45, 21.10 Ôàêòè. 9.15, 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. 10.10 ²íñàéäåð. 11.15, 17.35 Ò/ñ «Ìåíòàë³ñò». 12.15, 13.20 Õ/ô «Øèðîêî êðîêóþ÷è». 14.15 Ñêåò÷-øîó «Íà òðüîõ» 16+ 15.10, 16.25 Ò/ñ «Í³êîíîâ ³ Êî». 20.20 Àíòèçîìá³. 21.30 Äèçåëü-øîó 12+

ÒÅÒ

6.00 Áàéäèê³âêà. 6.30 ÒÅÒ Ìóëüòèðàíîê. 9.25 Õ/ô «Êîðîëü ñíîóáîðäó». 11.00 Ò/ñ «Óñ³ æ³íêè - â³äüìè». 12.00, 20.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 13.00, 19.00 ×îòèðè âåñ³ëëÿ. 14.00 Âå÷³ðêà. 16.00 Êðà¿íà Ó. 17.00 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 18.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 21.00 Õ/ô «Ëþäè - ²êñ: Îñòàííÿ áèòâà». 23.00 Õ/ô «Óñ³ â çàõâàò³ â³ä Ìåð³».

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 8.00, 12.55 «Â³äåîá³ìáà». 9.45, 18.15 «Ñïåöêîð». 10.15, 18.45 «ÄæåÄÀ²». 10.55, 17.15 «Çàãóáëåíèé ñâ³ò». 15.30 Õ/ô «Îçåðî àêóë».

19.20 Õ/ô «Àòëàíòè÷íèé ðóá³æ». 21.00 Õ/ô «Ãàðÿ÷³ ãîëîâè 2». 22.45 «Çì³øàí³ ºäèíîáîðñòâà. UFC».

ÍÒÍ

6.50 Õ/ô «Àëìàçû äëÿ Ìàðèè». 8.30 Óòðåííèé «Ñâ³äîê». 9.05 Õ/ô «Ïðîïàâøèå ñðåäè æèâûõ». 10.45 «Êðèìèíàëüíûå äåëà». 12.25, 17.00 «Ëåãåíäû óãîëîâíîãî ðîçûñêà». 14.45, 19.00, 23.15 «Ñâ³äîê». 15.05, 19.35 Ò/ñ «Àëüïèéñêèé ïàòðóëü». 22.20, 23.45 Ò/ñ «Äåæóðíûé àíãåë-2».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 10.10, 16.50 «Ïîïóððè». 6.05 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 6.20, 8.00, 10.50 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 6.40, 7.45, 8.10, 10.20, 19.00 Ì/ô. 7.00, 10.00, 13.15, 16.00 «Funny Kids». 7.10 «Ïðàâîñëàâíûé êàëåíäàðü». 7.15, 16.20 «Èíòåðåñíî. êîì». 8.30 «Áðèëëèàíò». 11.00, 13.30 «Ñîíàòà». 12.45 «Àðõèâû èñòîðèè». 16.10 «Ïîïóò÷èê». 17.00 «Äðàãîöåííîñòè». 19.25 «Ìåãàïîëèñû». 19.50 «Îáçîð ìåæäóíàðîäíûõ íîâîñòåé». 20.20 Õ/ô «Ñëó÷àéíûé ðîìàí». 22.00 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 10.00, 12.00, 16.00, 19.00, 22.00 Íîâèíè. 7.45, 11.00, 15.00, 19.45 ijÒâîÐà. 8.00, 13.00, 17.00, 20.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 10.20, 12.20, 16.20 «Æ³íî÷à äîëÿ». 11.15 15, 15-»Ç³ ñâÿòîì, ìàìî!» 11.45, 15.45 ijÒâîÐà Óðîêè àíãë³éñüêî¿ ìîâè. 19.30, 22.30 «Ò.Ã.Øåâ÷åíêî, ñòîð³íêàìè ³ñòî𳿻. 23.00 «ÒÎÏ-10».

23.50 ÊÂÍ.

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Ì/ô. 8.00 Êâàäðàòíûé ìåòð. 8.30 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 10.30 Êîðîëåâà äåêîðà. 12.20, 15.20 Ïîëåçíûå ñîâåòû. 12.50 Õî÷ó â îòïóñê. 14.00 Ãîðäîí Ðàìçè ãîòîâèò äîìà. 14.50 Ñïåöèÿ. 15.50, 22.20 Ôîðìóëà ëþáâè. 16.40, 21.30 Çâ¸çäíûå ñóäüáû. 17.30, 20.30 Äà÷íûé îòâåò. 18.30 Óäà÷íûé ïðîåêò. 23.10 Æåíñêàÿ ôîðìà.

Ñîíöå

6.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.00, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 9.30, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê âáèâöÿ». 11.00, 19.30 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 12.45 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 16.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

FOX

7.00 Ò/c «Àãåíòè Ù.².Ò.» 16+ 8.30 Ò/c «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè» 16+ 9.10 Ò/c «NCIS» 16+ 10.40 Ò/c «NCIS: Ëîñ-Àíäæåëåñ» 16+ 12.05 Ò/c «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 16+ 13.30, 16.30, 20.10 Ò/c «Ñ³ìïñîíè» 16+ 14.15 Ò/c «Îáäàðîâàí³» 16+ 15.00, 17.15, 18.45, 22.45 Ò/c «Êîñò³» 16+ 18.00, 21.00 Ò/c «Ñë³ïà çîíà» 16+ 21.40 Ò/c «² ìåðòâ³ ï³äóòü» 16+

Åâðîêèíî

7.00 Õ/ô «ßê ãîâîðèòü Øàðë³». 8.50 Õ/ô «Ñàìáà». 10.45 Õ/ô «Ôàòàëüíà êðàñóíÿ». 12.25 Õ/ô «Ãåðîé ðîäèíè». 14.05 Õ/ô «Çèëüñ Ìàð³ÿ».

9

ПРИЛУЧЧИНА 16.00 Õ/ô «Ãîëà áóõòà». 18.00 Õ/ô «²íøà Áîâàð³». 19.35 Õ/ô «Ñåðéîçíà ãðà». 21.30 Õ/ô «Ìåëàíõîë³ÿ».

ÒÂ-1000

7.05 Õ/ô «Çèìíÿÿ ñïÿ÷êà». 10.45 Õ/ô «Ãîðäîñòü è ïðåäóáåæäåíèå». 13.10 Õ/ô «Îíà åãî îáîæàåò». 15.05 Õ/ô «Ïîëíîé ãðóäüþ». 16.55 Õ/ô «Ïîìíè (Ìåìåíòî)». 19.10 Õ/ô «Â áåãàõ». 21.00 Õ/ô «Ñ¸ñòðû Ìàãäàëèíû». 23.15 Õ/ô «Ãîëîãðàììà äëÿ êîðîëÿ».

RTVi

7.05 Ò/ñ «Àòëàíäèòà». 8.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 Íîâîñòè. 8.30, 10.55, 12.05 Ñêâîçíîé ýôèð. 9.50 Ñêâîçíîé ýôèð. Íà òðîèõ. 11.45 Ñêâîçíîé ýôèð. Ãîñòü. 13.00 Ì/ô. 13.10 Ò/ñ «Ìàðãàðèòà Íàçàðîâà». 14.10, 21.00 Ò/ñ «Ëèêâèäàöèÿ». 16.15, 17.15, 18.15, 19.15 Ñêâîçíîé ýôèð. LVE (I). 20.00 Íîâûå èòîãè. LVE (I). 23.00 Îñîáîå ìíåíèå.

Òåëåêëóá

20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 10. Ðàñïëàòà». 21.00 Ò/ñ «Àãåíò íàöèîíàëüíîé áåçîïàñíîñòè-2». 22.00 Ò/ñ «Ëèòîâñêèé òðàíçèò». 23.00 Ò/ñ «Êëåéìî».

Enter-ôèëüì

7.10, 9.00 «Top Shop». 7.40, 8.40, 9.30 Ì/ô. 7.50 «Çâåçäíàÿ æèçíü». 10.15 «Àêàäåìèÿ ñìåõà». 10.55 «Ìîÿ ïðàâäà». 11.50 Õ/ô «Íàñìåøêà». 13.50 Õ/ô «Ïðèõîäèòå çàâòðà». 15.40 Õ/ô «Ñóåòà ñóåò». 17.10 Õ/ô «Ñëàäêàÿ æåíùèíà». 19.00 Ò/ñ «Êîìèññàð Ðåêñ». 21.00 Ò/ñ «Ìèññ Ìàðïë Àãàòû Êðè-

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.20 «Òðè ñåñòðû». 9.20 «Êðàñîòêè». 10.10, 16.30 Ò/ñ «Áåâåðëè-Õèëëç, 90210». 12.00, 18.15 «Îð¸ë è Ðåøêà». 20.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ïåðåçàãðóçêà». 21.00 «Îðåë è Ðåøêà. Ðàé è àä». 22.00 «Âåðþ íå Âåðþ».

ñòè». 22.50 Õ/ô «Áûëî ó îòöà òðè ñûíà».

TV XXI

9.00, 17.00 «Òðèíàäöÿòèé àïîñòîë» Ôåíòåç³ 12+ 10.05, 18.05 Õ/ô «Óãîäà ç Àäåëü». 11.40, 19.40 Õ/ô «Ïàñòêà». 13.15, 21.15 Õ/ô «Àãåíò Õàì³ëòîí:  ³íòåðåñàõ íàö³é». 15.05, 23.05 «Íàäíîâ³òí³é çàïîâ³ò» Ôàíòàç³ÿ 16+

ÒÎÍÈÑ

6.00, 7.15, 8.15 «Íîâûé äåíü». 7.00, 8.00, 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00 «Ðåïîðòåð». Íîâîñòè. 9.15, 10.15, 11.15, 12.15 Óòðî. «Ìû âñå...» ñ Ìàðèíîé Ëåîí÷óê è Ïàâëîì Ðîëüíèêîì. 13.15, 14.15, 15.15 «Äåòàëè». 16.15, 23.00 «Êðèìèíàë». 17.15 «Ñèòóàöèÿ» ñ Òàðàñîì Áåðåçîâöîì. 18.00, 19.00, 21.00 «Ðàçîì» ñ Ãàíàïîëüñêèì, Êèñåëåâûì, Îðëîâñêîé, Âåðåñíåì, Àøèîí. 18.40, 20.20 «Ýõî Óêðàèíû» ñ Ìàòâååì Ãàíàïîëüñêèì. 19.20 «Íåéòðàëüíàÿ òåððèòîðèÿ» ñ Ñâåòëàíîé Îðëîâñêîé. 21.20 «Ñîáûòèÿ» Âåðåñíÿ. 22.00 «Èòîãè» ñ Åâãåíèåì Êèñåëåâûì.

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00, 11.00, 23.50 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 7.30 Êðàñàâèöà çà 12 ÷àñîâ. 12.30 Êëèíèêà. 13.50, 19.30 Ò/ñ «Ñîãëàñíà». 14.50, 20.30 Ò/ñ «Ëþáîâü ïðîòèâ ñóäüáû». 15.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 22.10 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 23.00 Ò/ñ «Äíåâíèêè òåìíîãî».

Äåòñêèé ìèð

6.05, 9.05, 12.05, 15.10, 18.05 Ì/ô. 8.00 Õ/ô «Ïðèêëþ÷åíèÿ Òîìà Ñîéåðà è Ãåêëüáåððè Ôèííà». 11.00 Õ/ô «Äåíèñêèíû ðàññêàçû». 14.00, 17.00 Õ/ô «Ñêàçêè ñòàðîãî âîëøåáíèêà».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.21, 14.21 Àïïåòèòíîå óòðî.

6.28, 22.21 Íà äà÷å ó çâåçäû. 7.38 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 9.02 Äîáðûé ñàä. 9.37 Ãîòîâèì íà äà÷å. 10.21, 16.05, 18.21 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 11.25, 19.35 Ïàñå÷íèê. 11.44, 19.52 Äîì â äåòàëÿõ. 12.01, 20.10 Âîëøåáíûé äåêóïàæ. 12.49, 21.01 Ëàíäøàôò äëÿ âàñ. 13.36, 17.11 Äåêîðàòèâíûé îãîðîä. 14.29, 23.02 Óðîæàéíûé ñåçîí. 14.53 Ñàäîâûé ðàé. 15.41 Áîòàíèêà. 21.49 Öâåòû íà äà÷å. 23.28 Ñòðîèì äîì.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 8.00 Ïðàâäà æèçíè. 9.00, 16.50 Ñèðîòû äèêîé ïðèðîäû. 10.00 Íåèçâåñòíûé îêåàí. 10.40 Íàøè. 11.30 Ðèñêîâàííîå æèçíü. 12.30 Òåîðèÿ çàãîâîðà. 13.20 Òàéíû ïèðàìèä. 14.10 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 15.00, 21.40 Îõîòà íà ðûáó-ìîíñòðà. 16.00, 20.50 Ñîêðîâèùà ñî ñâàëêè. 17.50, 22.40  ïîèñêàõ èííîâàöèé. 18.50 Áèòâà öèâèëèçàöèé. 23.40 Ðåøàþùèå ñðàæåíèÿ 2 ìèðîâîé.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

7.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Ìóæ÷èíû. Ñïðèíò. 8.30, 15.00 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñóïåðãèãàíò. 9.30, 11.45, 15.45 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñóïåðãèãàíò. 10.15 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Òðîíõåéì. Ìóæ÷èíû. HS 140. 12.30 Ôóòáîë. ×åìïèîíàò MLS. Îáçîð. 13.00 Ôóòáîë. Ëèãà ×åìïèîíîâ. Æåðåáü¸âêà. 13.30 Ôóòáîë. «ÔÈÔÀ». 14.00 Ôóòáîë. Ëèãà Åâðîïû. Æåðåáü¸âêà. 14.30 Àâòîãîíêè. Ôîðìóëà E. Ïóíòà-äåëü-Ýñòå. Ïðåâüþ. 16.45, 20.35, 23.00 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Êîìàíäû. 18.30, 21.30 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Âèêåðñóíä. Ìóæ÷èíû. HS 225. Êâàëèôèêàöèÿ.

КРОССВОРД

По горизонтали: 3. Дон - волокита и ловелас. 5. Приз за билетов пачку. 10. Туловище силача. 15. Игральные кости. 18. Секретное слово-пропуск. 19. Тихо на языке музыки. 20. Краткая сводка новостей. 21. Настенный декор. 22. Щетка на стекле автомобиля. 26. Яблоко-груша с юга. 27. Четвертинка водки. 28. Бестселлер Даля. 29. Рожь, овес или пшеница. 31. Краткий нырок в историю. 32. Боковая сторона судна. 34. Горбатый корабль пустыни. 36. Очень мелкий вельвет. 37. Аргентина - Ямайка 5:0. 41. Честен, как Мюнхгаузен. 43. Служитель Мельпомены. 44. Обратная сторона «орла». 45. Потребитель тещиных блинов. 47. Путь следования. 48. Былинная трава. 51. Заклад в игре на желания. 52. Субмаринная каюта. 53. Футляр для шпаги. 54. Боксерский помост. 56. Документ личности. 58. Обувь на босу ногу. 62. «Фингал» на авто после ДТП. 66. Благородный мушкетер. 69. Винный сорт винограда. 71. Шахматная ладья. 73. Место, откуда начинается театр. 74. Запрет на ввоз товара. 75. Посвященные работе годы. 77. «Аквариум» для манекенов. 81. Зубастый строитель плотин. 82. Метательная пика. 83. Талмуд солдата. 84. Одежда секонд-хенд. 85. Острая сторона ножа. 86. Хранитель судового равновесия. 87. Спортивный переживатель. 88. Оперное соло. По вертикали: 1. Игра, собирающая стадионы. 2. И птица, и фрукт. 3. Ценитель и обожатель жизни. 4. Типичный образ актера. 6. Обруч на бочке. 7. Норвежская столица. 8. Певец казахских степей. 9. Рыбацкая палка на сома. 11. Каркас очков. 12. Тренировочный бой на ринге. 13. Копилка выборных бюллетеней. 14. Кашка для барашка. 16. Плавающий нефтеперевозчик. 17. Смертельное оружие Горгоны. 23. Голосистый предмет в консерватории. 24. Пожарный шланг. 25. Язык Израиля. 29. Крепкая задвижка на калитке. 30. Ладонь рака. 32. Сплав в описании загара. 33. Песня соловья. 35. Товар, отпускаемый по рецептам. 38. Документ из ломбарда. 39. Сезонная распродажа товаров. 40. Искрометный камень. 42. Стихотворное созвучие. 46. Гривастое стадо. 49. Чемпион по бегу среди птиц. 50. Темноволосый красавец. 51. Животный мир. 55. Гончарный пластилин. 57. Кухонный фартук. 59. Игра в догонялки. 60. Сажа на фитиле. 61. Замена монеты в метро. 63. Сбыт товара на рынке. 64. Враг чайника и стиральной машины. 65. Отрезанный кусок хлеба. 67. Ковер для дзюдо. 68. Трещина в коллективе. 70. Подводный пловец. 72. Дичь к ананасу. 76. Страх до дрожи в коленках. 77. Табу от президента. 78. Четверо в лодке минус собака. 79. Макушка лета. 80. Авто из германских краев.81. Воздушное пирожное. ОТВЕТЫ НА КРОССВОРД ПРЕДЫДУЩЕГО НОМЕРА По горизонтали: 3. Мука. 5. Крыжовник. 10. Кляп. 15. Мимоза. 18. Ирония. 19. Филин. 20. Досуг. 21. Снос. 22. Оборона. 26. Бусы. 27. Теплица. 28. Протеже. 29. Блог. 31. Блюминг. 32. Верх. 34. Бандана. 36. Сталактит. 37. Ветеран. 41. Муки. 43. Отара. 44. Акула. 45. Тент. 47. Оладьи. 48. Пуанты. 51. Пруд. 52. Сдача. 53. Лапша. 54. Борщ. 56. Эльбрус. 58. Голубятня. 62. Главбух. 66. Зона. 69. Глубина. 71. Дева. 73. Капитан. 74. Стрелец. 75. Шкив. 77. Экзамен. 81. Корж. 82. Бокал. 83. Обгон. 84. Бродни. 85. Измена. 86. Катя. 87. Дистрофик. 88. Урок. По вертикали: 1. Сигнал. 2. Пояс. 3. Мармелад. 4. Кафель. 6. Рано. 7. Жабо. 8. Вано. 9. Иуда. 11. Льгота. 12. Пирожное. 13. Горб. 14. Пиастр. 16. Клецки. 17. Острие. 23. Белка. 24. Румба. 25. Нонет. 29. Битум. 30. График. 32. Власть. 33. Халат. 35. Аутсайдер. 38. Тельняшка. 39. Рафинад. 40. Рашпиль. 42. Узвар. 46. Набор. 49. Сделка. 50. Абсурд. 51. Показ. 55. Щетка. 57. Бумажник. 59. Лелик. 60. Бабка. 61. Тенге. 63. Валежник. 64. Осадки. 65. Мотыга. 67. Откорм. 68. Диабет. 70. Сейнер. 72. Ворона. 76. Вода. 77. Элли. 78. Зонт. 79. Мачо. 80. Ноги. 81. Кума.

- Найстрашніше - це коли ти помер і вже заспокоївся, а доктор як шарахне струмом, і все, завтра на роботу до дев’яти... *** - Чоловік сказав, якщо я наберу 100 кілограмів, він розлучиться. - І скільки ти важиш? - 100 грамів до розлучення. *** - Сьомо, йди їсти манну кашу.

- Мамо, я вже за двійку відстояв у кутку, а за один і той же злочин не карають двічі. *** - Як визначити - хороший чай у пакетиках чи ні? - Хороший - тоне. *** Хлопець каже приятелям: - Мене ці березневі коти дістали! «Мяу та няв»... Я на них уже й собаку випускав...

- І що коти?! - Та що коти... Цуценята нікому не потрібні? *** Дві блондинки. Одна - іншій: - Ти не чула прогноз погоди на сьогодні? - Здається, після обіду обіцяють дощ. - Ой, а я не взяла парасольку... - Так ти не обідай. *** Спілкуються дві кішечки: - І коли він обіцяв на тобі одружуватися?

- В березні. - У березні вони всі обіцяють. *** Суперкубок України: грають дві команди - «Зрада» та «Перемога». Чиї шанси кращі? *** - Подейкують, що дружина від Петровича до іншого пішла. Ти не в курсі, він сильно переживає? - Не те слово. Другий тиждень на роботу не виходить. забив цвяхами вхідні двері: мало що, а раптом дружина передумає.


10

ПРИЛУЧЧИНА

ÑÓÁÎÒÀ 17 áåðåçíÿ ÓÒ-1

6.00, 22.40 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ëèæí³ ïåðåãîíè. ×îëîâ³êè 7, 5 êì/ æ³íêè 5êì, íà â³çêàõ (II). 7.10 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. ×îëîâ³êè. Âñ³ êëàñè (çà¿çä 1) (II). 9.45 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. ×îëîâ³êè. Âñ³ êëàñè (çà¿çä 2) (II). 11.30 Ùîäåííèê Ïàðàë³ìï³àäè. 11.40 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ëèæí³ ïåðåãîíè. ×îëîâ³êè 10 êì/ æ³íêè 7, 5êì, ñòîÿ÷è/ ç ïîðóøåííÿìè çîðó (II). 13.25 Á³àòëîí. Êóáîê ñâ³òó. V åòàï. Åñòàôåòà 4*6êì. Ƴíêè (III). 15.00 Êîíöåðòíà ïðîãðàìà Ìà𳿠Áóðìàêè & Gypsy lyre. 16.10 Á³àòëîí. Êóáîê ñâ³òó. V åòàï. Ãîíêà ïåðåñë³äóâàííÿ 12, 5êì. ×îëîâ³êè (III). 17.05 Ä/ñ «Îñòàíí³é øàíñ ïîáà÷èòè». 19.30 «Ãîðä³ñòü ñâ³òó». 21.00 Íîâèíè. 21.30 Ñòóä³ÿ Ïàðàë³ìï³éñüêèõ ³ãîð.

1+1

6.00, 19.30 «ÒÑÍ». 6.45 «Ãðîø³ 2018». 8.00 «Ñí³äàíîê. Âèõ³äíèé». 9.45 «Æèòòÿ áåç îáìàíó». 11.15 «²íñïåêòîð. ̳ñòà». 13.05, 23.15 «Ñâ³òñüêå æèòòÿ 2018». 14.10 «Ãîëîñ êðà¿íè 8». 16.35 «Âå÷³ðí³é êâàðòàë». 18.30 «Ðîçñì³øè êîì³êà. ijòè 2018». 20.15 «Óêðà¿íñüê³ ñåíñàö³¿». 21.15 «Âå÷³ðí³é êâàðòàë 2018».

²ÍÒÅÐ

7.00 «Ìóëüòô³ëüì». 8.00 «×åêàé ìåíå». 9.30 «Ïîäîðîæ³ â ÷àñ³». 10.00 Õ/ô «×îòèðè íóëü íà êîðèñòü Òåòÿíêè». 11.50 Õ/ô «Ãîñòÿ ç ìàéáóòíüîãî». 18.00 Õ/ô «Ä³àìàíòîâà ðóêà». 20.00 «Ïîäðîáèö³». 20.30 Ò/ñ «Ùî ðîáèòü òâîÿ äðóæèíà?»

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

7.00, 15.00, 19.00 Ñüîãîäí³. 7.15 dzðêîâèé øëÿõ. 7.45 Ò/ñ «Òðàâà ï³ä ñí³ãîì». 11.30, 15.20 Ò/ñ «Ç íà䳺þ íà ùà-

ÍÅÄIËß 18 áåðåçíÿ ÓÒ-1

6.00 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Õîêåé íà â³çêàõ. Çîëîòèé ìàò÷ (II). 8.05 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. óðñüêîëèæíèé ñïîðò. óãàíòñüêèé ñëàëîì. Ƴíêè âñ³ êëàñè (Çà¿çä 2) (II). 10.55 Ùîäåííèê Ïàðàë³ìï³àäè. 11.05 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Ëèæí³ ïåðåãîíè. Çì³øàíà åñòàôåòà. Âñ³ êëàñè (II). 12.10 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Êðàù³ âèñòóïè óêðà¿íö³â (II). 12.50 X Ïàðàë³ìï³éñüê³ çèìîâ³ ³ãðè. Öåðåìîí³ÿ çàêðèòòÿ (II). 14.40 Á³àòëîí. Êóáîê ñâ³òó. V åòàï. Ãîíêà ïåðåñë³äóâàííÿ 10êì. Ƴíêè (III). 15.40 Á³àòëîí. Êóáîê ñâ³òó. V åòàï. Åñòàôåòà 4õ7, 5 êì. ×îëîâ³êè (III). 17.05 Ä/ñ «Îñòàíí³é øàíñ ïîáà÷èòè». 19.30 «Ãîðä³ñòü ñâ³òó». 21.00 Íîâèíè. 21.30 Ñòóä³ÿ Ïàðàë³ìï³éñüêèõ ³ãîð. 22.40 Ò/ñ «²ìïåð³ÿ». 23.25 Á³àòëîí. Êóáîê ñâ³òó. V åòàï. Åñòàôåòà æ³íêè 4*6êì (III).

1+1

6.10, 19.30 «ÒÑÍ». 7.05 «Óêðà¿íñüê³ ñåíñàö³¿». 8.00 «Ñí³äàíîê. Âèõ³äíèé». 9.00 «Ëîòî-çàáàâà». 9.40 Ì/ô. 10.10 «Ðîçñì³øè êîì³êà. ijòè 2018». 11.10 «Ñâ³ò íàâèâîð³ò - 3: Òàíçàí³ÿ, Åô³îï³ÿ». 17.10 «Ë³ãà ñì³õó 2018». 21.00 «Ãîëîñ êðà¿íè 8». 23.10 «²ãðè ïðèêîë³â 2018».

²ÍÒÅÐ

8.00 «Óäà÷íèé ïðîåêò». 9.00 «Ãîòóºìî ðàçîì». 10.00 «Îðåë ³ ðåøêà. Ìîðñüêèé ñåçîí». 11.00 «Îðåë ³ ðåøêà. Ïåðåçàâàíòàæåííÿ. Àìåðèêà». 12.00 Õ/ô «Îêñàìèòîâ³ ðó÷êè». 14.00 Õ/ô «Ïðèáîðêàííÿ íîðîâëèâîãî». 16.00 Õ/ô «Ä³àìàíòîâà ðóêà». 18.00 «Êðóò³øå âñ³õ. Íîâèé ñåçîí». 20.00 «Ïîäðîáèö³». 20.30 Ò/ñ «Ùî ðîáèòü òâîÿ äðóæèíà?»

ÒÐÊ «Óêðà¿íà»

ñòÿ». 15.50, 19.40 Ò/ñ «Ïîòð³áåí ÷îëîâ³ê». 21.00 Øîó Áðàò³â Øóìàõåðîâ. 23.00 Ò/ñ «Óìîâè êîíòðàêòó 2».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

6.59, 8.59 Kids Time. 7.00, 17.45 Ì/ô. 9.00 Ðåâ³çîð. Êðàìíèö³. 11.00 Òàºìíèé àãåíò. 12.10 Òàºìíèé àãåíò. Ïîñò-øîó. 14.10 Õ/ô «Ïåðñòåíü ͳáåëóíã³â». 21.00 Õ/ô «Ãàðð³ Ïîòòåð òà ô³ëîñîôñüêèé êàì³íü».

ÑÒÁ

6.10 «Êàðàîêå íà Ìàéäàíå». 7.10 «Õàòà íà òàòà». 9.00 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 10.40 «ÌàñòåðØåô. Êóë³íàðíèé âèïóñêíèé». 14.00 «Õîëîñòÿê - 8». 17.15 Õ/ô «Äæåíòëüìåíû óäà÷è». 19.00 «Ñâ³òàìè çà ñêàðáàìè». 22.30 «Âå÷åð ñ Íàòàëüåé Ãàðèïîâîé. Ïàâåë Êîñòèöûí». 23.30 Ò/ñ «Êîëè ìè âäîìà. Íîâà ³ñòîð³ÿ».

ICTV

7.30 ß çíÿâ! 9.25 Äèçåëü-øîó 12+ 10.45 Îñîáëèâîñò³ íàö³îíàëüíî¿ ðîáîòè. 12.45, 18.45 Ôàêòè. 13.00 Ñêåò÷-øîó «Íà òðüîõ» 16+ 16.15 Õ/ô «Õòî ÿ?» 19.20 Íàäçâè÷àéí³ íîâèíè. ϳäñóìêè. 20.05 Õ/ô «Äæ³-Àé Äæî: Àòàêà êîáðè». 22.15 Õ/ô «Äæ³-Àé Äæî: Àòàêà êîáðè-2».

ÒÅÒ

6.00 Áàéäèê³âêà. 6.30 ÒÅÒ Ìóëüòèðàíîê. 9.45 Ì/ô. 11.25 Õ/ô «Êîðîëü ñíîóáîðäó». 13.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 15.00 Êàçêè Ó Ê³íî. 17.00, 22.30, 23.30 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà. 19.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 20.00 Õ/ô «Óñ³ â çàõâàò³ â³ä Ìåð³». 22.00, 23.00 Êðà¿íà Ó.

ïð³ðâîþ».

ÍÒÍ

6.45 Õ/ô «Âå÷íûé çîâ». 12.00 «Ñâ³äîê. Àãåíòè». 12.35 «Ðå÷îâèé äîêàç». 15.40 «Áîêñ. Ëó÷øèå áîè áðàòüåâ Êëè÷êî». 17.10 «Êðóòûå 90-å». 19.00 «Ñâ³äîê». 19.30 Õ/ô «Êðåïêèé îðåøåê». 21.00 Õ/ô «Áëåô». 23.10 Õ/ô «Áðóêëèíñêèå ïîëèöåéñêèå».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 7.15, 8.10, 10.10, 12.45 Ì/ô. 6.40 «Ïðåîáðàæåíèå». 7.10 «Ïðàâîñëàâíûé êàëåíäàðü». 7.30, 10.30 «Äëÿ ìàëåíüêîé êîìïàíèè». 8.00, 10.50 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 8.30 «Áðèëëèàíò». 10.00, 13.15, 16.10 «Funny Kids». 10.20, 16.00 «Ïîïóððè». 11.00, 13.30 «Ñîíàòà». 16.20, 21.35 «Èíòåðåñíî. êîì». 16.50 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 17.00 «Äðàãîöåííîñòè». 19.00 «Îáçîð ìåæäóíàðîäíûõ íîâîñòåé». 19.30 Õ/ô «Àðèñòîêðàòû». 21.10 «Ìåãàïîëèñû». 22.00 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 10.00, 12.00, 16.00 Íîâèíè. 7.30, 10.30, 12.30, 16.30 «Ò.Ã.Øåâ÷åíêî, ñòîð³íêàìè ³ñòî𳿻. 7.45, 11.00, 15.00, 19.45 ijÒâîÐà. 8.00, 13.00, 17.00, 20.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 10.45, 16.45, 22.45 «You Top». 11.15, 15.15 «Çàêóë³ññÿ». 11.45, 15.45 ijÒâîÐà Óðîêè àíãë³éñüêî¿ ìîâè. 19.00, 22.00 «Ñóç³ð’ÿ ïðèëó÷àíîê». 23.00 «ÒÎÏ-10».

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.20 Ì/ô. 9.00 «Óõ òû show». 11.10 Õ/ô «Áóíòàðêà». 13.10 «Îð¸ë è Ðåøêà. Øîïïèíã». 15.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Êðóãîñâåòêà». 22.00 «Åäà, ÿ ëþáëþ òåáÿ!» 23.00 Õ/ô «Ñåðäöååäêè».

7.40 Õ/ô «Çàâ³ò». 9.45 Õ/ô «Öåé íåçðó÷íèé ìîìeíò». 11.25 Õ/ô «Àíòèãàíã». 12.55 Õ/ô «Òðåòÿ ç³ðêà». 14.25 Õ/ô «Ìîÿ ìàìà». 16.10 Õ/ô «Ó êîæíîãî ñâîº ê³íî». 18.00 Õ/ô «ßêà òè ãàðíà». 19.25 Õ/ô «Ñþðïðèç». 21.05 Õ/ô «Íàéãîëîâí³øèé áîñ». 22.40 Õ/ô «Çèìîâà ñïåêà».

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Ì/ô. 7.40 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 10.20 Ëþáëþ ãîòîâèòü. 11.20 Çâ¸çäíûå ñóäüáû. 12.20 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 14.20, 18.00 Äà÷íûé îòâåò. 16.00 Îäèí çà 100 ÷àñîâ. 19.40 Óäà÷íûé ïðîåêò. 23.10 Ôàçåíäà.

6.55 Õ/ô «Íåñïÿùèå â Ñèýòëå». 8.55 Õ/ô «Ñ¸ñòðû Ìàãäàëèíû». 11.15 Õ/ô «Â áåãàõ». 13.10 Õ/ô «Êðàñàâèöà è ÷óäîâèùå». 15.25 Õ/ô «Õàòèêî: ñàìûé âåðíûé äðóã». 17.20 Õ/ô «Ðèìñêèå ñâèäàíèÿ». 19.10 Õ/ô «Ãàòòàêà». 21.10 Õ/ô «Êàê óêðàñòü íåáîñêð¸á». 23.15 Õ/ô «Ðûöàðü êóáêîâ».

6.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.00, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 9.30, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê âáèâöÿ». 11.00, 19.30 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 12.45 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 16.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

7.05 Ò/ñ «Àòëàíäèòà». 8.00 Íîâûå èòîãè. 9.00, 15.55 Ñêâîçíîé ýôèð. Ãîñòü. 11.00 Øîá ÿ òàê åë. 11.30 Ì/ô. 12.00 Õ/ô «Àëåíüêèé öâåòî÷åê». 13.15 Ò/ñ «Ìàðãàðèòà Íàçàðîâà». 14.15, 21.00 Ò/ñ «Ëèêâèäàöèÿ». 18.15 Ñêâîçíîé ýôèð. Íà òðîèõ. 19.30 Òàéì-êîä. 20.00 Èçðàèëü çà íåäåëþ. 22.50 Îñîáîå ìíåíèå.

Ê2

Ñîíöå

FOX

7.00 Ò/c «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü» 16+ 8.25 Ò/c «NCIS: Ëîñ-Àíäæåëåñ» 16+ 10.30 Ò/c «Îáäàðîâàí³» 16+ 12.00, 21.20 Ò/c «Ñ³ìïñîíè» 16+ 13.55 Ò/c «Êîñò³» 16+ 17.35, 21.00 Ò/c «Ïðèâèä» 16+ 18.20, 21.45 Ò/c «Àòëàíòà» 16+ 18.40 Ò/c «NCIS» 16+ 19.30 Ò/c «Ñë³ïà çîíà» 16+ 20.15 Ò/c «Àãåíòè Ù.².Ò.» 16+ 22.05 Ò/c «×è» 18+ 23.00 Ò/c «² ìåðòâ³ ï³äóòü» 16+

Åâðîêèíî

2+2

6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 8.00 Áóøèäî. 9.00 «Çëîâìèñíèêè». 10.00 «ÄæåÄÀ². Äàéäæåñò». 12.00 Ò/ñ «Áåçñìåðòíèé». 13.45 Ò/ñ «Êîìàíäà». 18.55 Õ/ô «Àòëàíòè÷íèé ðóá³æ». 20.30 Õ/ô «Àòëàíòè÷íèé ðóá³æ 2». 22.05 Ä/ï «Óêðà¿íà. 100 äí³â íàä 6.50 Ñüîãîäí³. 7.45 dzðêîâèé øëÿõ. 8.40 Õ/ô «Áëèñêó÷à êàð’ºðà». 10.40 Ò/ñ «Ïîòð³áåí ÷îëîâ³ê». 14.50 Õ/ô «Âèõîâàííÿ òà âèãóë ñîáàê ³ ÷îëîâ³ê³â». 17.00, 21.00 Ò/ñ «Çà ùó÷èì âåë³ííÿì». 19.00 Ïî䳿 òèæíÿ ç Îëåãîì Ïàíþòîþ. 20.00 Ãîëîâíà òåìà. 23.00 Ò/ñ «Óìîâè êîíòðàêòó 2».

ÍÎÂÈÉ ÊÀÍÀË

7.40 Kids Time. 7.45 Õ/ô «Õðîí³êè Ñïàéäåðâ³êà». 9.40 Ì/ô. 14.40 Õ/ô «Ãàðð³ Ïîòòåð òà ô³ëîñîôñüêèé êàì³íü». 17.50 Õ/ô «Ãàðð³ Ïîòòåð ³ òàºìíà ê³ìíàòà». 21.00 Õ/ô «Îñòàíí³é ìèñëèâåöü íà â³äüîì». 23.00 Õ/ô «Ñïðàâà 39».

ÑÒÁ

7.45 «Õîëîñòÿê - 8». 8.50 «Âñå áóäå ñìà÷íî!» 10.25 «Êàðàîêå íà Ìàéäàíå». 11.30 «Ñâ³òàìè çà ñêàðáàìè». 15.00 «Íàðå÷åíà äëÿ òàòà». 17.00, 23.35 «ß ñîðîìëþñü ñâîãî ò³ëà 5». 19.00 «Áèòâà ýêñòðàñåíñîâ 18». 21.20 «Îäèí çà âñåõ». 22.35 «Ñëåäñòâèå âåäóò ýêñòðàñåíñû».

ICTV

7.00 Ò/ñ «Êîä Êîñòÿíòèíà». 9.00 Ò/ñ «Â³ää³ë 44». 11.45, 13.00 Ñêåò÷-øîó «Íà òðüîõ» 16+ 12.45, 18.45 Ôàêòè. 14.20 Õ/ô «Äæ³-Àé Äæî: Àòàêà êîáðè». 16.25 Õ/ô «Äæ³-Àé Äæî: Àòàêà êîáðè-2». 20.35 Õ/ô «Øåðëîê Õîëìñ». 23.10 Õ/ô «Øåðëîê Õîëìñ: Ãðà ò³íåé».

ÒÅÒ

6.00 Áàéäèê³âêà. 6.30 ÒÅÒ Ìóëüòèðàíîê. 9.15 Ì/ô. 10.55 Õ/ô «Ñòîïòàí³ òóôåëüêè». 12.00 Ïàíÿíêà-ñåëÿíêà. 15.00 Êàçêè Ó Ê³íî. 17.00 Õ/ô «Ëþäè - ²êñ: Îñòàííÿ áèòâà». 19.00 Îäíîãî ðàçó ï³ä Ïîëòàâîþ. 22.00, 23.00 Êðà¿íà Ó. 22.30, 23.30 Òàíüêà ³ Âîëîäüêà.

2+2

ÍÒÍ

6.00 Õ/ô «Ðàçâåä÷èêè». 7.25 Ò/ñ «Æàæäà». 11.00 Õ/ô «Êðåïêèé îðåøåê». 12.30 Õ/ô «Òû - ìíå, ÿ - òåáå». 14.10 Õ/ô «Òàíöîð äèñêî». 16.55 Õ/ô «Áëåô». 19.00 Õ/ô «Àêöèÿ». 20.50 Õ/ô «Îõîòà çà òåíüþ». 22.50 Õ/ô «Áîé ìåñòíîãî çíà÷åíèÿ».

Êèåâñêàÿ Ðóñü

6.00, 7.15, 8.10, 10.10 Ì/ô. 6.30, 19.00 «Ïîïóò÷èê». 6.40 «Ïðåîáðàæåíèå». 7.10 «Ïðàâîñëàâíûé êàëåíäàðü». 7.30, 10.30 «Äëÿ ìàëåíüêîé êîìïàíèè». 8.00, 10.50 «Ðîäèòåëüñêèå ñîâåòû». 8.30 «Áðèëëèàíò». 10.00, 13.15, 16.10 «Funny Kids». 11.00, 13.30 «Ñîíàòà». 12.45 «Îáçîð ìåæäóíàðîäíûõ íîâîñòåé». 16.00, 19.15 «Ïîïóððè». 16.20, 21.30 «Èíòåðåñíî. êîì». 16.50 «Ôîòîïóòåøåñòâèÿ». 17.00 «Äðàãîöåííîñòè». 19.30 Õ/ô «Èñòîðèÿ ëþáâè». 21.00 «Ìåãàïîëèñû». 22.00 «Þâåëèðíûé ìàãàçèí÷èê».

ÒÊ Ïðèëóêè

7.00, 10.00, 12.00, 16.00 «Ñóç³ð’ÿ ïðèëó÷àíîê». 8.00, 13.00, 17.00, 20.00 Ìóç. ìîçà¿êà. 11.00, 15.00, 19.45 ijÒâîÐà. 11.15, 15.15 «Ë³òåðàòóðíà Ïðèëó÷÷èíà». 11.45, 15.45 ijÒâîÐà Óðîêè àíãë³éñüêî¿ ìîâè. 19.00, 22.00 Íîâèíè. 23.00 «ÒÎÏ-10».

K1

6.30 «TOP SHOP». 7.40 «À çíàåòå ëè âû, ÷òî...» 8.20 Ì/ô. 9.00 «Óõ òû show».

Ê2

6.30 Òåëåòîðãîâëÿ. 7.30 Ì/ô. 7.40 Øêîëà äîêòîðà Êîìàðîâñêîãî. 10.20 Ëþáëþ ãîòîâèòü. 11.20 Ôîðìóëà ëþáâè. 12.20 Îäèí çà 100 ÷àñîâ. 14.20, 18.00 Äà÷íûé îòâåò. 16.00 Äîì íà çàâèñòü âñåì. 19.40 Óäà÷íûé ïðîåêò. 22.20 Ôàçåíäà. 23.10 Çâ¸çäíûå ñóäüáû.

Ñîíöå

6.00 «Êðóò³ ðîçâîäè». 8.00, 17.00 Ò/ñ «Ìåä³óì». 9.30, 22.45 Ò/ñ «Ìèñëèòè ÿê âáèâöÿ». 11.00, 19.30 Ò/ñ «Ì³ñöå çëî÷èíó Ëàñ-Âåãàñ». 12.45 «Ïàðàëåëüíèé ñâ³ò». 16.00 Ò/ñ «Ñåêñ ³ ì³ñòî».

FOX

7.00 Ò/c «Àãåíòè Ù.².Ò.» 16+ 8.40 Ò/c «NCIS: Ëîñ-Àíäæåëåñ» 16+ 10.05 Ò/c «Îáäàðîâàí³» 16+ 11.35 Ò/c «Ñ³ìïñîíè» 16+ 13.05 Ò/c «Äâà ç ïîëîâèíîþ ÷îëîâ³êè» 16+ 13.30 Ò/c «Êîñò³» 16+ 16.25, 18.55 Ò/c «NCIS» 16+ 17.05, 21.00 Ò/c «Äîêòîð Øàíñ» 16+ 19.30 Ò/c «Ñìåðòåëüíà çáðîÿ» 16+ 20.15 Ò/c «911 ñëóæáà ïîðÿòóíêó» 16+ 21.55 Ò/c «² ìåðòâ³ ï³äóòü» 16+ 22.40 Ò/c «Ìèñëèòè ÿê çëî÷èíåöü»

Åâðîêèíî

6.40 Õ/ô «Ãåðîé ðîäèíè».

ÒÎÍÈÑ

RTVi

Òåëåêëóá

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00, 11.00, 23.50 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 7.30 Êðàñàâèöà çà 12 ÷àñîâ. 12.30 Êëèíèêà. 13.50, 19.30 Ò/ñ «Ñîãëàñíà». 14.50, 20.30 Ò/ñ «Ëþáîâü ïðîòèâ ñóäüáû». 15.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 22.10 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 23.00 Ò/ñ «Äíåâíèêè òåìíîãî».

Enter-ôèëüì

6.05, 9.10, 12.05, 15.10, 18.10 Ì/ô. 8.00, 11.00 Õ/ô «Ñêàçêè ñòàðîãî âîëøåáíèêà». 14.00, 17.00 Õ/ô «Òàéíà Ñíåæíîé êîðîëåâû».

ÒÂ-1000

20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 10. Ðàñïëàòà». 21.00 Ò/ñ «Àãåíò íàöèîíàëüíîé áåçîïàñíîñòè-2». 22.00 Ò/ñ «Ëèòîâñêèé òðàíçèò». 23.00 Ò/ñ «Êëåéìî». 7.10, 9.00 «Top Shop». 7.40, 8.40 Ì/ô. 7.50 «Ñâîÿ ðîëü». 9.30 «Àêàäåìèÿ ñìåõà». 10.20 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ. Èâàí Âàñèëüåâè÷ ìåíÿåò ïðîôåññèþ». 11.15 Õ/ô «Åëêà, êðîëèê è ïîïóãàé». 13.00 Õ/ô «Ìàøà è ìîðå». 14.50 Õ/ô «Òàíöóé, òàíöóé». 17.20 Ò/ñ «Ìèññ Ìàðïë Àãàòû Êðèñòè». 21.00 Õ/ô «Ïÿòü ìèíóò ñòðàõà». 22.35 Ò/ñ «Èíñïåêòîð Ëîñåâ».

TV XXI

10.15 Õ/ô «Áóíòàðêà». 12.15 «Îð¸ë è Ðåøêà. Øîïïèíã». 14.00 «Îð¸ë è Ðåøêà. Êðóãîñâåòêà». 22.00 «Åäà, ÿ ëþáëþ òåáÿ!»

äèíà».

9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 «Ðåïîðòåð». Íîâîñòè. 9.20 «Çîëîòîé ãóñàê» NEW. 10.15, 15.00 Êîíöåðò. 11.15, 16.15, 19.15 «Òåððèòîðèÿ ïîçèòèâà» ñ Ñíåæàíîé Åãîðîâîé. 12.15, 17.15 «Ýõî Óêðàèíû» ñ Ìàòâååì Ãàíàïîëüñêèì. 13.00 Ïðÿìîé ýôèð ñ Íèòàëèåé Ôèöè÷. 14.00 «Ïîòðåáèòåëü». 18.15 THE WEEK Ìåæäóíàðîäíûé îáçîð íåäåëè ñ Òàðàñîì Áåðåçîâöîì è Ïèòåðîì Çàëìàåâûì. 20.00 «Ñâåòñêèå õðîíèêè». 21.00 «Äîáðî è çëî» ñ Þðèåì Òàíäèòîì. 22.00 «Çàêðûòàÿ çîíà». 23.00 «Êðèìèíàë».

9.00, 17.00 Õ/ô «Êðîâ ³ òðîÿíäà». 9.55, 17.55 Õ/ô «Â òèõîìó âèð³». 12.00, 20.00 Õ/ô «Ïå÷îð³í». 13.40, 21.40 Õ/ô «Äàþ ð³ê». 15.20, 23.20 Õ/ô «²ððàö³îíàëüíà ëþ6.00 Ìóëüòô³ëüìè. 8.00 Áóøèäî. 9.00 «Çëîâìèñíèêè». 9.30 «Çàãóáëåíèé ñâ³ò». 11.30 Ò/ñ «Áåçñìåðòíèé». 13.15 Õ/ô «Âîëîäàð ìîð³â: Íà êðàþ ñâ³òó». 15.50 Õ/ô «Ãàðÿ÷³ ãîëîâè 2». 17.15 Õ/ô «Îçåðî àêóë». 19.20 24 òóð ×Ó ç ôóòáîëó «Äèíàìî»- «Âîðñêëà». 21.25 «ÏÐÎÔÓÒÁÎË». 23.20 «Çì³øàí³ ºäèíîáîðñòâà. UFC».

8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

Програми кабельного телебачення

8.20 Õ/ô «Çèëüñ Ìàð³ÿ». 10.20 Õ/ô «Ãîëà áóõòà». 12.20 Õ/ô «²íøà Áîâàð³». 13.55 Õ/ô «Ñåðéîçíà ãðà». 15.50 Õ/ô «Ìåëàíõîë³ÿ». 18.00 Õ/ô «Êåíàó». 19.50 Õ/ô «Àâòîáàí». 21.30 Õ/ô «Øíàéäåð ïðîòè Áàêñà».

ÒÂ-1000

7.00 Õ/ô «Êàñïåð». 8.55 Õ/ô «Êàê óêðàñòü íåáîñêð¸á». 10.55 Õ/ô «Ãàòòàêà». 13.00 Õ/ô «Ãàäêèé ÿ». 14.55 Õ/ô «Íåñïÿùèå â Ñèýòëå». 16.55 Õ/ô «Âñïîìíèòü âñ¸». 19.10 Õ/ô «Ãîðîä àíãåëîâ». 21.20 Õ/ô «Ñèÿíèå». 23.35 Õ/ô «Ó÷èòåëü íà çàìåíó».

RTVi

7.05 Ò/ñ «Àòëàíäèòà». 8.00 Èçðàèëü çà íåäåëþ. 9.00, 17.20 Ñêâîçíîé ýôèð. Ãîñòü. 11.00 Øîá ÿ òàê åë. 11.30 Ì/ô. 11.55 Õ/ô «Ñêàçêà, ðàññêàçàííàÿ íî÷üþ». 13.15 Ò/ñ «Ìàðãàðèòà Íàçàðîâà». 14.15, 20.45 Ò/ñ «Ëèêâèäàöèÿ». 16.00 Ñêâîçíîé ýôèð. Íà òðîèõ. 20.15 Íàìåäíè. 22.30 Ëèçà èç Ñîõî. 23.00 Îñîáîå ìíåíèå.

Òåëåêëóá

20.00 Ò/ñ «Áàíäèòñêèé Ïåòåðáóðã 10. Ðàñïëàòà». 21.00 Ò/ñ «Àãåíò íàöèîíàëüíîé áåçîïàñíîñòè-2». 22.00 Ò/ñ «Ëèòîâñêèé òðàíçèò». 23.00 Ò/ñ «Êëåéìî».

Enter-ôèëüì

7.10, 9.00 «Top Shop». 7.40, 8.40 Ì/ô. 7.50 «Ñâîÿ ðîëü». 9.30 «Íåèçâåñòíàÿ âåðñèÿ. Êîðîëåâà Áåíçîêîëîíêè».

Áèãóäè

Äåòñêèé ìèð

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.21, 12.05, 20.59, 22.21 Ðåöåïòû øèíêàðÿ. 7.25, 23.35 Ïàñå÷íèê. 7.44, 23.52 Äîì â äåòàëÿõ. 8.01, 19.43 Âîëøåáíûé äåêóïàæ. 8.49 Ëàíäøàôò äëÿ âàñ. 9.36, 13.11, 21.12 Äåêîðàòèâíûé îãîðîä. 10.21, 18.21 Àïïåòèòíîå óòðî. 10.29, 15.02, 16.41, 18.28, 20.34 Óðîæàéíûé ñåçîí. 10.53, 18.54 Ñàäîâûé ðàé. 11.41, 20.04 Áîòàíèêà. 14.21 Íà äà÷å ó çâåçäû. 15.28 Ñòðîèì äîì. 10.20 Õ/ô «Ñêàçêà î æåíùèíå è ìóæ÷èíå». 12.05 Õ/ô «Çäðàâñòâóé, Âàì!» 14.05 Õ/ô «Ñëàäêàÿ æåíùèíà». 16.00 Õ/ô «Âëþáëåí ïî ñîáñòâåííîìó æåëàíèþ». 17.45 Ò/ñ «Ìèññ Ìàðïë Àãàòû Êðèñòè». 21.20 Õ/ô «Ëàðåö Ìàðèè Ìåäè÷è». 23.05 Ò/ñ «×åðíûé òðåóãîëüíèê».

TV XXI

9.00, 17.00 Õ/ô «Êðîâ ³ òðîÿíäà». 9.55, 17.55 «Ôàíòàñòè÷íå êîõàííÿ òà äå éîãî çíàéòè» Ôåíòåç³ 12+ 11.30, 19.30 Õ/ô «Ò³, ùî ñï³âàþòü çàâòðà». 13.05, 21.05 Õ/ô «Òîì ³ ³â». 15.10, 23.10 Õ/ô «Íîâà ïîäðóæêà».

ÒÎÍÈÑ

9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00, 15.00, 16.00, 17.00, 18.00, 19.00 «Ðåïîðòåð». Íîâîñòè. 9.15, 10.15, 15.15, 16.15, 17.15, 18.15, 22.00 «Ýõî Óêðàèíû» ñ Ìàòâååì Ãàíàïîëüñêèì. 11.15, 19.15 «Òåððèòîðèÿ ïîçèòèâà» ñ Ñíåæàíîé Åãîðîâîé. 12.15 «Ïîòðåáèòåëü». 13.15 Ïðÿìîé ýôèð ñ Íèòàëèåé Ôèöè÷. 14.15 « Ãëàçà â ãëàçà». 20.00, 23.00 «Êèñåëåâ. Àâòîðñêîå». 21.00 «Âçðîñëûå èãðû» ñ Àíäðååì Ïàëü÷åâñêèì.

Áèãóäè

6.00 Ñòðàíà ìóëüòôèëüìîâ. 7.00, 11.00, 23.50 Óëûáíèòåñü, âàì ýòî ê ëèöó. 7.30 Êðàñàâèöà çà 12 ÷àñîâ. 12.30 Êëèíèêà. 13.50, 19.30 Ò/ñ «Ñîãëàñíà». 14.50, 20.30 Ò/ñ «Ëþáîâü ïðîòèâ ñóäüáû». 15.45, 21.15 Ñåìåéíûå ìåëîäðàìû. 22.10 Ïðîñòè ìåíÿ, ìîÿ ëþáîâü. 23.00 Ò/ñ «Äíåâíèêè òåìíîãî».

Äåòñêèé ìèð

6.10, 9.10, 12.10, 15.05, 18.10 Ì/ô. 8.00, 11.00 Õ/ô «Òàéíà Ñíåæíîé êîðîëåâû». 14.00, 17.00 Õ/ô «Êàíèêóëû Ïåòðîâà è Âàñå÷êèíà. Îáûêíîâåííûå è íåâåðîÿòíûå».

Äà÷à

6.01, 10.01, 14.01, 18.01, 22.01 Êàëåíäàðü îãîðîäíèêà. 6.11, 10.11, 14.11, 18.11, 22.11 Êàëåíäàðü ñàäîâîäà. 6.21, 14.21 Ðåöåïòû øèíêàðÿ.

16.04 Ãîòîâèì íà äà÷å. 17.07 Ñîâðåìåííûé èíñòðóìåíò.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêèé Êèåâ. 7.40 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 8.40, 18.20  ïîèñêàõ èñòèíû. 10.30 Ðåøàþùèå ñðàæåíèÿ 2 ìèðîâîé. 12.30 Ñàìîëåòû, êîòîðûå èçìåíèëè ìèð. 15.20 Íåèçâåñòíûé îêåàí. 17.10 Òàèíñòâåííàÿ Ëàòèíñêàÿ Àìåðèêà. 21.00 Ýðà Õàááëà. 22.00 Âñåëåííàÿ Õàááëà. 23.00 Ëóíà âáëèçè. 23.50 Ïàðàíîðìàëüíûé ìèð.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

6.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Ìóæ÷èíû. Ñïðèíò. 7.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Æåíùèíû. Ñïðèíò. 8.00, 16.30 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Âèêåðñóíä. Ìóæ÷èíû. HS 225. Êâàëèôèêàöèÿ. 8.45 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Êîìàíäû. 9.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñóïåðãèãàíò. 10.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 1-ÿ ïîïûòêà. 11.30 Ãîðíûå ëûæè: Êóáîê ìèðà. ãîðíîëûæíûé êóðîðò Àðý (Øâåöèÿ): Ñëàëîì Æåíùèíû 1àÿ ïîïûòêà. 12.30 Ëûæíûå ãîíêè. Êóáîê ìèðà. Ôàëóí. Æåíùèíû. 10 êì. Êëàññèêà. 13.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 2-ÿ ïîïûòêà. 14.15 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñëàëîì. 2-ÿ ïîïûòêà. 15.15 Ëûæíîå äâîåáîðüå. Êóáîê ìèðà. Êëèãåíòàëü. Êîìàíäû. 15.45 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Ìóæ÷èíû. Ãîíêà ïðåñëåäîâàíèÿ. 17.00 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Âèêåðñóíä. Ìóæ÷èíû. HS 225. 19.00 Âåëîñïîðò. Ìèëàí - Ñàí-Ðåìî. 20.05 Àâòîãîíêè. Ôîðìóëà E. Ïóíòà-äåëü-Ýñòå. Èíòðî. 20.15 Àâòîãîíêè. Ôîðìóëà E. Ïóíòà-äåëü-Ýñòå. Êâàëèôèêàöèÿ. 21.00 Àâòîãîíêè. Ôîðìóëà E. Ïóíòà-äåëü-Ýñòå. Ãîíêà. 22.15 Êîííûé ñïîðò. Saut Hermes. Ïàðèæ. 6.46, 22.28 Óðîæàéíûé ñåçîí. 7.11, 12.06, 15.35, 20.17 Ïàñå÷íèê. 7.48, 15.52 Äîì â äåòàëÿõ. 8.03 Áðàò ïðîòèâ áðàòà. 9.27, 10.25, 13.19, 21.22 Íà äà÷å ó çâåçäû. 9.49, 11.55, 19.58 Äîáðûé ñàä. 10.21, 22.21 Àïïåòèòíîå óòðî. 11.08, 17.01, 18.21 Ëàíäøàôò äëÿ âàñ. 12.42, 20.52 Ãîòîâèì íà äà÷å. 16.10, 23.42 Âîëøåáíûé äåêóïàæ. 17.49 Öâåòû íà äà÷å. 19.09 Äåêîðàòèâíûé îãîðîä. 22.54 Ñàäîâûé ðàé.

ÌÅÃÀ

6.00 Áàíäèòñêàÿ Îäåññà. 7.40 Ìèñòè÷åñêàÿ Óêðàèíà. 8.40, 18.20  ïîèñêàõ èñòèíû. 10.30 Ðåøàþùèå ñðàæåíèÿ 2 ìèðîâîé. 12.30 Ýðà Õàááëà. 13.20 Âñåëåííàÿ Õàááëà. 14.20 Ëóíà âáëèçè. 15.20 Íåèçâåñòíûé îêåàí. 21.00 Ñàìîëåòû, êîòîðûå èçìåíèëè ìèð. 23.50 Ïàðàíîðìàëüíûé ìèð.

ÅÂÐÎÑÏÎÐÒ

6.00, 10.00 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñëàëîì. 2-ÿ ïîïûòêà. 6.30 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Ìóæ÷èíû. Ãîíêà ïðåñëåäîâàíèÿ. 7.00 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Æåíùèíû. Ýñòàôåòà. 8.00, 17.15, 20.50 Ïðûæêè ñ òðàìïëèíà. Êóáîê ìèðà. Âèêåðñóíä. Ìóæ÷èíû. HS 225. 9.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 2-ÿ ïîïûòêà. 10.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 1-ÿ ïîïûòêà. 11.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñëàëîì. 1-ÿ ïîïûòêà. 12.30, 20.15 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Æåíùèíû. Ãîíêà ïðåñëåäîâàíèÿ. 13.45 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Æåíùèíû. Ñëàëîì-ãèãàíò. 2-ÿ ïîïûòêà. 14.15, 23.30 Ãîðíûå ëûæè. Êóáîê ìèðà. Îðå. Ìóæ÷èíû. Ñëàëîì. 2-ÿ ïîïûòêà. 15.15, 19.20 Áèàòëîí. Êóáîê ìèðà. Îñëî. Ìóæ÷èíû. Ýñòàôåòà. 22.00 Êîííûé ñïîðò. Saut Hermes. Ïàðèæ.


¹10 8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

РЕМОНТ КОМП’ЮТЕРІВ вул. Гімназична, 76 0660496099 0632293060 ПРОДАМ

ЗАЗ-ФОРЗА, 2012 р.в.,

60000 пробігу, червоного кольору.

Ціна – договірна.

Тел. 0668009728. ЗАКУПОВУЄМО

КОРІВ, КОНЕЙ ТА МОЛОДНЯК ВРХ. При потребі - цілодобово. Тел. (04575) 3-72-92, 0677691552.

ЗАКУПОВУЄМО ДОРОГО корів, биків та коней. Тел. 0961520743, 0994625195, 0634979327.

Постійно закуповуємо ВРХ (корів, биків, коней). Живою вагою. Дорого! Тел. 0661394639, 0982356171. М’ЯСОКОМБІНАТ ЗАКУПОВУЄ

від населення та господарств: ВРХ, коней, молодняк (проблемних, лежачих). Цілодобово.

Тел. 0988006666, 0938006666.

ЗАКУПОВУЄМО

корів, коней, телят. Доріз. Цілодобово. Високі ціни.

Тел. 0931304000, 0671504570.

ПОСТІЙНО ЗАКУПОВУЄМО корів, биків, коней, свиней. Терміновий доріз. Тел. 0970578546, 0638294803.

ПОСТІЙНО ЗАКУПОВУЄМО

биків, корів, телиць, коней живою вагою. Самовивіз. ДОРОГО!

Тел. 0661570757, 0973397609.

Закуповуємо корів, телят, бичків, коней, кіз.

ДОРОГО!

0988238935, 0954721115

ПІДПРИЄМСТВО ЗАКУПОВУЄ корів, бичків, телиць, кіз. Тел. 0994902956, 0679851187.

ЗАКУПОВУЄМО ДОРОГО КОРІВОК ТА КОНЕЙ ЦІЛОДОБОВО. Тел. 0989920370, 0955934614, 0636213770.

ПРИЛУЧЧИНА

МОНОЛОГ СПРАВЖНЬОГО ЧОЛОВІКА

Я навчився жити з жінкою. Це не так, як пишуть в романах. Наприклад, я не знав, що довге волосся у жінки - це не тільки рідкісна краса, що торкається її попереку, жіночність і шарм. Але і акуратність у найпершу чергу з мого боку. Адже, коли вона лежить поруч зі мною, я повинен обов’язково пам’ятати про те, що потрібно прибрати спочатку її волосся з подушки, а потім лягти до неї ближче. Це з часом стає звичкою. Я не знав, що якщо у неї поганий настрій, то слід негайно її обійняти, з’ясувати, в чому ж справа, а потім заспокоїти. У мене з цим зовсім по-іншому. Коли у мене паршиво на душі, я не люблю, коли мене про це запитують, лізуть мені в душу - такі моменти мені потрібно завжди перехворіти самому. Я не знав, що якщо вона ніколи не просить мене про допомогу, то завжди чекає, коли я сам запропоную. «Не чіпай, я зроблю сам!». «Так я можу і сама ...». Ні не може! Точніше, чекає, коли я настою на своєму. Їй важливо відчувати себе жінкою, а конем можу побути і я. До речі! Якщо не дозволяти їй піднімати нічого важчого букета троянд, то незабаром можна помітити, що поганий настрій у неї буває рідше, а посмішка на обличчі кожен день. Я не знав і того, що жінка - це не тільки коханка, з якою можна розділити ліжко, ванну, кухонний стіл. Але ще і друг, якого потрібно уважно слухати. Чути, коли слухаєш, навіть, коли вона говорить ні про що. Жінка - не загадка, ні. І на кожне своє питання я можу отримати відповідь, якщо бути хоч трохи уважнішим. Вона завжди каже, що їй потрібно. Завжди! Дивно, коли чоловіки говорять, що не знають, чого хоче їх жінка. Щвидше за все, їм не хочеться цього знати. Я не знав, що стосунки - це не тільки я, але ще і «я» в квадраті. Кожен повинен робити свій крок, поки обоє не торкнуться губами. Якщо ти стоїш на місці, а інший йде тобі весь час назустріч, то, швидше за все, одного разу ти залишишся у нього позаду. Кожен робить свій крок. Я не знав, що почуття знаходяться не внизу живота, а на кінчиках пальців, якими ти торкаєшся до неї. І якщо арфа грає, значить це твій інструмент. Адже пальці неможливо налаштувати. В тобі або є талант, або його немає.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС

На заміщення вакантних посад у структурні підрозділи виконавчого комітету Малодівицької селищної ради. У загальний відділ: - спеціаліст з юридичних питань - 1 посада, У відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту: - начальник відділу - 1 посада, - спеціаліст відділу -1 посада. Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі: 1) заява про участь у конкурсі та резюме у довільній формі; 2) заповнена особова картка (форма П-2) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність); 3) дві фотокартки розміром 3x4 см; 4) документи про освіту; 5) електронна декларація про майно; 6) копія паспорта; 7) копія військового квитка. Заяви та документи, необхідні для участі в конкурсі, приймаються протягом місяця з дня опублікування. Прийом документів та надання інформації щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці проводиться в приміщенні Малодівицької селищної ради за адресою: 17523, смт. Мала Дівиця Прилуцького району Чернігівської області, вул. Слобідська, 3 тел. (04637) 6-7536, 6-75-32.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Заїздська сільська рада повідомляє про початок проведення з 08 березня 2018 р. громадських слухань по проекту Генерального плану с.Заїзд, Петрівське, Тихе Заїздської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області (розробник - Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М.Білоконя, м.Київ). З матеріалами проекту можна ознайомитися на офіційному веб-сайті та в приміщенні Заїздської сільської ради. Пропозиції до проекту Генерального плану приймаються до 08 квітня 2018 р. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій секретар сільської ради та виконавчого комітету Тарасенко Лідія Вікторівна. Згідно з п.7 Порядку проведення громадських слухань (Постанова КМУ від 25 травня 2011р.№555) пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подавати: 1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні; 3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях; 4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію; 5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад. Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду. Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» , пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

11

Інформативно

Творчість наших читачів ЖЕНЩИНАМ

Любите, женщины, свою неповторимость – Нет равных ей ни в прошлом, ни сейчас… Ведь ваша красота – как Божья милость, И кто-то молится давно уже на вас. Я вас прошу: себя не обижайте, Цените и любите жизнь свою, Пусть любят вас и вы весной влюбляйтесь, А соловьи об этом песнь поют. Свою неповторимость, женщины, любите И не теряйте свет прекрасных, милых глаз. Вы – нежные, родные, лучшие на свете, И пусть Господь благословляет вас… Олена НЕЧАЄВА, с. Малківка.

ПЕРЕДАЧА В ОРЕНДУ МАЙНА

Малодівицька селищна рада має намір передати в оренду майно комунальної власності територіальної громади смт. Мала Дівиця щодо якого надійшла заява. Назва органу управління та балансоутримувача: Малодівицька селищна рада, 17523, смт. Мала Дівиця, вул. Слобідська, 3, тел. 67-5-32; 67-5-36. Дані про об’єкти щодо якого надійшла заява про оренду: 1. Житловий будинок загальною площею 113,6 кв.м, житлова площа 59,3 кв.м, що знаходиться в с. Обичів за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький р., с. Обичів, вулиця 1 Травня, будинок 3. Мета: використання для господарських потреб. 2. Житловий будинок загальною площею 124,5 кв.м, житлова площа 79,7 кв.м, що знаходиться в с. Обичів за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький р,, с. Обичів, вулиця 1 Травня, будинок З-А. Мета: використання для господарських потреб. 3. Житловий будинок загальною площею 129,1 кв.м, житлова площа 63,9 кв.м, що знаходиться в с. Обичів за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький р., с. Обичів, вулиця 1 Травня, будинок З-Б. Мета: використання для господарських потреб. 4. Житловий будинок загальною площею 43,6 кв.м, житлова площа 35,6 кв.м, що знаходиться в с. Обичів за адресою: Чернігівська обл., Прилуцький р., с. Обичів, вулиця 1 Травня, будинок 5. Мета: використання для господарських потреб. Заяви про оренду приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування оголошення за адресою: смт. Мала Дівиця Прилуцького району, вул. Слобідська, 3, тел. 67-5-32; 67-5-36 (крім вихідних), Малодівицька селищна рада. Заяви подаються в окремому конверті з написом «Заява про оренду» із зазначенням найменування об’єкта оренди. Селищний голова О.П.Журавель.

Безкоштовні оголошення ПРОДАМ Земельну ділянку в Прилуках по вул. Степова («бам»). Тел. 0632293071. Будинок у Малій Дівиці, є газ, господарські будівлі, земля (0,60 га). Тел. 0679840936, 0954987725. Жіночі сучасні пальта 50-52 розміру, зріст – 165 см (зимове, із плащової тканини, осінні). Дешево. Тел. 0663509036. Жіночі дублянку (300 грн.), спідниці, брюки та туфлі, чоловічі костюми (400 грн.) та сорочки (50 грн.), фуфайки, доріжки, ігри «Знайди принца» та «Конструктор», розвиваючий комп’ютер, радіокеровану машинку, клітку для папуги, бідони, бутлі, ікони. Тел. 0994979915. Радіоприймач, відеоплеєр, відеокасети, шнур. Тел. 0634972072. Корову, 5 років, тільну (с.Охінька). Тел. 0934183312 (Марина). 2-кімнатну квартиру в Прилуках. Тел. 0631802464. Півбудинку в Прилуках. Тел. 0999694945. Чайний гриб, золотий вус. Тел. 0667241473. Хрести металевий та з нержавіючої сталі, лавку та столик на кладовище. Тел. 0970811846, 0994658309. Хрест дубовий на кладовище, шуби, доріжку (1,50х3,00), пластмасові бочку (50 л) та труби, плюш, решітку до ВАЗ

2109, фари до ГАЗ, куртку (52-54 розм.) - 40 грн. Тел. 5-18-72, 0666415884. Ядра грецьких горіхів, передню балку до трактора. Тел. 0667361291. Будинок у Прилуках. Тел. 0991376943, 3-08-02. Картоплю велику. Тел. 0991376943, 3-08-02. Лаги дубові, запчатини до УАЗ та ГАЗ-52. Тел. 7-07-02, 0994772002. Кухонну стінку, газовий балон. Все – б/в. Тел. 0509285549. Будинок у Малківці, є газ, господарські будівлі, приватизована земля 0,19 га. Тел. 0668522590. Автомобіль РЕНО-ЛОГА, 2010 р.в. Ціна – 176 тис.грн. Тел. 0962911147. Цегляний гараж в автокооперативі «Світанок». Тел. 0504114564. Килим (2,00х1,40). Тел. 0958202140. Земельну ділянку в Прилуках. Тел. 0681311516. Терміново будинок у Прилуках, 63 кв.м, 0,10 га земельної приватизованої ділянки. Тел. 0993270759. Велику картоплю. Тел. 7-6164, 0954214375, 0950080304. Двері дерев’яні, б/в, крупорушку. Тел. 5-5540, 0506409598. Рами балконні зі склом, б/в. Тел. 0996476685. Господарство в Охіньках. Є приватизована земля 0,35 га. Тел. 0994339712,

0939141902. Земельну ділянку (0,16 га) з господарськими будівлями у Варві. Тел. 0662053973. Будинок у Замісті. Є господарські будівлі, земля 0,15 га. Тел. 66-1-78. Будинок у Манжосівці. Є газ, господарські будівлі, земля 0,50 га. Тел. 0999407288. Цегляний гараж в автокооперативі «Світанок». Тел. 0999407288. Відро-туалет, плюш (4 м). Тел. 5-15-31, 0667255633. Деревний попіл, дерев’яні бруски (70х70х1200). Тел. 0955220474. Каструлю алюмінієву (20 л), биті валянки, дрова рубані, сковороду чавунну, пальто чоловіче. Тел. 0993240384. Цегляний гараж в автокооперативі «Світанок». Тел. 0507015175. Дублянку жіночу (48-50 розм.). Ціна – 400 грн. Тел. 0994979915. Пальто чоловіче, жіночі чобітки, штани ватні, комбінезон чоловічий, дзеркало в баню, рушники вишиті, тюль, термос, посуд. Тел.0663101499. ШУКАЮ Маляра. Тел. 0632141076. КУПЛЮ Ходунки з гальмами та вагою до 6 кг. Чи візьму в оренду. Тел. 5-03-38. ВІДДАМ Кошенят. Тел. 0631087641, 7-66-12.


12

ПРИЛУЧЧИНА

Сторінка вихідного дня

ÃÎÐÎÑÊÎÏ ОВЕН (21.03-20.04). Створіть собі міцний і надійний фундамент для майбутніх успіхів. Занурення в роботу повинне бути комфортним і не приносити стресів і перевтоми. Не варто погано думати про конкурентів, такі думки можуть відволікти вас від більш важливих справ. У вихідні якщо щось не вдається так добре, як звичайно, - не переживайте, усе прийде. Сприятливий день - середа, несприятливий - субота. ТІЛЕЦЬ (21.04-20.05). Нагромадження проблем треба вирішувати, відкласти рішення на більш далекий строк вам навряд чи вдасться. Небажано планувати ділові зустрічі, а от побачення влаштувати можна. Сконцентруйтеся на головних справах, віддаючи перевагу логіці перед почуттєвим сприйняттям світу. Постарайтеся відстоювати свою точку зору й не йти на приводі в інших, нехай навіть дуже впливових людей. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - середа. БЛИЗНЮКИ (21.05-21.06). Постарайтеся скласти план дій і орієнтуватися на нього, інакше ви потонете в численних справах і турботах. Роботі доведеться віддати багато сил і часу, незважаючи на сильний внутрішній опір, але перевантажувати себе теж не варто. Натомість на вас чекає дійсно солідний прибуток, так що всі витрачені зусилля окупляться. У вихідні варто провести час з друзями. Сприятливий день п’ятниця, несприятливий - четвер. РАК (22.06-22.07). Сприятливий час для рішення особистих і службових справ. Великий шанс знайти засоби для реалізації своїх ідей. Ви будете постійно відчувати підтримку майже у всіх своїх починаннях. Імовірні позитивні зміни на роботі. Для того, щоб прийняти остаточне рішення в особистому житті, вам може знадобитися дружня порада. Сприятливий день - четвер, несприятливий понеділок. ЛЕВ (23.07-23.08). Слушна мить для обмірковування та обговорення довгострокових планів. Вам допоможе інтуїція, вона підкаже, що головне, а що можна відкласти. Постарайтеся не давати волю язику й ретельно обмірковувати кожне своє слово. Якщо у вихідні діяти за заздалегідь наміченою схемою, то раптового нервування можна буде уникнути. Сприятливий день - п›ятниця, несприятливий - вівторок. ДІВА (24.08-23.09). Ситуація буде сприяти усуненню непорозумінь і зміцненню вашого авторитету. Сприятливий період для здійснення задуманого, але підключайте до роботи тільки надійних і перевірених людей. Якась ваша особиста таємниця може стати надбанням гласності, що приведе до напруженості у стосунках у родині. Втім, ці труднощі ви зможете врегулювати ще до вихідних. Сприятливий день - середа, несприятливий - п’ятниця. ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Не варто намагатися протистояти приходу нового до вашого життя,

12 - 18 березня навіть якщо при цьому щось старе повинне піти. Робота буде приносити задоволення та гарний настрій. Ви доведете, що цілком виправдовуєте довіру начальства та добре справляєтеся зі своїми обов’язками. У вихідні намагайтеся не бути зайво самовпевненими, це може призвести до ускладнення взаємин з близькими. Сприятливий день - четвер, несприятливий - субота. СКОРПІОН (24.10-22.11). Події пройдуть цілою лавиною, мало що залишаючи після себе в колишньому виді. Будьте готові до відбудовних робіт, або до благоустрою ландшафту. Вас чекає маса новин, причому досить приємних. Начальство вас цінує й готове прислухатися до вашої думки. Ваші стосунки з близькими помітно покращаться, у вихідні вас можуть порадувати приємним сюрпризом. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - середа. СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Ви багато чого досягнетеся та навіть встигнете реалізувати практично всі намічені плани, тільки намагайтеся не метушитися й вірити у власні сили. У спілкуванні з близькими людьми постарайтеся обійтися без саркастичних висловлень і різкості, бережіть свої й чужі нерви. Вихідні присвятіть домашнім турботам, але без шуму та біганини. Сприятливий день - понеділок, несприятливий - субота. КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Для реалізації ваших амбіційних планів вам доведеться неабияк потрудитися, але, в остаточному підсумку, ви доб’єтеся бажаних результатів. Ловіть удачу за хвіст і активно її використовуйте. Насолоджуйтеся компліментами - вони будуть переконувати вас у тому, що ви справді чудова особистість. Сприятливий день - середа, несприятливий - п’ятниця. ВОДОЛІЙ (21.01-20.02). Активність, працездатність і інтуїція дозволять вам змінити життєву ситуацію в кращу сторону. Усе у вас буде виходити, ваші ідеї схвалить начальство, тим самим ви поліпшите стосунки з ним, а так само з колегами. Не забувайте, що гроші все-таки не головне в житті. Сприятливий день - вівторок, несприятливий - субота. РИБИ (21.02-20.03). Вам необхідно бути обережніше в словах, щоб не розбазікати чужий секрет. Може виникнути ситуація, коли вам буде потрібно швидко опанувати новими знаннями та професійними навичками. Вихідні загрожують конфліктами в родині. Не занадто захоплюйтеся фантазіями й планами, дбайте про їх реалізацію. Сприятливий день - четвер, несприятливий - вівторок.

ÎÁËÀÑÍÅ ÂÈÄÀÍÍß

ÏÐÈËÓ××ÈÍÀ Çàñíîâíèê òà âèäàâåöü Òîâàðèñòâî ç îáìåæåíîþ â³äïîâ³äàëüí³ñòþ «Ãàçåòà «Ïðèëó÷÷èíà». Äèðåêòîð/ ðåäàêòîð Â.Â.ÌÀÒ²ªÍÊÎ. Ðåºñòðàö³éíå ñâ³äîöòâî ×à ¹ 596-245 ÏÐ â³ä 3 æîâòíÿ 2017 ðîêó.

¹10 8 áåðåçíÿ 2018 ðîêó

КРОК ДО ЩАСТЯ

Давайте познайомимось

Сім’я – це там, де затишно і комфортно, там де завжди чекають, де завжди заспокоять і підтримають. Неважливо, велика вона чи ні, просто від однієї фрази «моя сім’я» стає тепліше на душі. Це гавань, приємний будинок, який загубився у рідних світах, це сміх дітлахів, муркання кішки, обійми коханого. Це радість і гіркота, які завжди долаються разом. Це той світ, який дає надію і силу пройти життя з усіма його перевагами та недоліками. До цього прагне, напевно, кожна людина. І якщо ви ще не створили сім’ю, можливо, в цьому допоможе вам наша служба знайомств. ЧОЛОВІКИ 634-ч. Щасливий той, хто 631-ч. Не хлібом єдиним має сім’ю. А це любляча друживе людина. Напевно, важли- жина, здорові й виховані діти, во бути щасливим і здоровим. розуміння і повага у родині. А без сім’ї, дружної, щирої, на Хотілося б і мені створити мою думку, щастя не буде. сім’ю і бути щасливим не лише Саме так трапилося і зі мною. самому, а зробити щасливою Мені 49 років. Був одруженим, свою другу половинку. Мені є дитина. Та не склалося, як 54 роки. Я інвалід загального гадалося. Розлучилися. Тепер захворювання. Та це не вплисам живу. А, здавалося б, для ває на нормальне моє життя щасливого життя є все: і жит- – живу, як і будь-який чоловік ло, і робота престижна, і зарп- мого віку. Є все для проживанлата. Живу у місті, непоганої ня. Тому запрошую до себе зовнішності, не схильний до порядну, чуйну жіночку, віком повноти. Чекаю на знайомство від 50 до 55 років. Із добрим з жіночкою мого віку. Мате- серцем і хорошими намірами. ріальна сторона неважлива, На переїзд – не згоден. 635-ч. Володимир, 69 років, головне – щирість душі, порядність і прагнення створити пенсіонер, на вигляд – значно дружню сім’ю на взаємоповазі. молодший, зріст – 178 см, не Аферистів і просто для розваг схильний до повноти. Музи– прошу не турбувати. Бо на кант – викладач музики, беру нещирості щастя не збудувати. участь у весіллях, різних уро633-ч. Життя іноді підно- чистостях. Розлучений, діти сить сюрпризи, які бувають не одружені, живу у квартирі, везавжди приємними. Особливо селий, життєрадісний не п’ю, над цим задумуєшся, коли за не палю. Шукаю дружину від плечима не один десяток про- 60 до 70 років. Та головне – не житих років. І все ж і на схилі вік, а її душа. Отож давайте літ хочеться звичайного люд- зустрінемось, а далі побачиського щастя – щоб до тебе мо. ЖІНКИ ставилися з розумінням, роз706-ж. Що для мене важрадили у тяжку хвилину, а в радості разом пораділи. А це, ливо у спілкуванні з людьми? напевно, може зробити тіль- Спільні інтереси, взаєморозуки дружина – добра, порядна, міння, вірність, спокій, рівні щира, надійна. Саме таку за- відносини. Тому і в чоловіках я прошую до себе жити, вести ціную надійність, стабільність спільне господарство, бути і хороше виховання. Мені 37 господинею мого сімейного років. Була заміжня, та шлюб вогнища. Мені 62 роки. Живу у - невдалий, розпався. Дітей сільській місцевості. Великого теж у мене немає. Проживаю багатства не маю, але душу у місті. Веду здоровий спосіб життя, захоплююся літератущиру і порядність обіцяю. П’ятниця, 9 березня ніч -3... -4 день -1... +1 Сніг Схід сонця - 06:16 Захід - 17:45 Тривалість дня - 11 год. 29 хв. Фаза місяця - остання чверть Субота, 10 березня ніч -1... -2 день -1... +1 Сніг Схід сонця - 06:14 Захід - 17:47 Тривалість дня - 11 год. 33 хв. Фаза місяця - остання чверть Неділя, 11 березня ніч -1... -2 день +2... +3

ÍÀØÀ вул.Київська, 220, м.Прилуки ÀÄÐÅÑÀ: Чернігівської області, 17500 Тел./факс: 5-20-85, 5-03-39. ТЕЛЕФОНИ: редактора, першого заступника редактора - 5-03-39, заступника редактора, відділу соціальних проблем - 5-30-73, відповідального секретаря, реклами, оголошень, бухгалтерії - 5-20-85. E-mail: priluchina@gmail.com Ïðî÷èòàòè ãàçåòó ìîæíà íà ñàéò³ priluki.in.ua/info/238/ Ðåêâ³çèòè: р/р №26008300050135, філія «Чернігівське обласне управління АТ «Ощадбанк», МФО 353553, код ЄДРПОУ 02476238.

рою і спортом. Тимчасово не працюю. Сподіваюся на зустріч із чоловіком до 40 років, не нижчим 185 см, без шкідливих звичок і проблемного минулого. 707-ж. Життя «біжить» все вперед і вперед, а за життям – і роки. Ось і дитина вже стала дорослою, і у друзів сім’ї з’явилися… У мене є робота непогана, житло. Але залишилася самотня. Попередній шлюб видався нетривким. Розлучилися. Мені 45 років. Проживаю у місті, захоплююся кулінарією, непогана господиня, підтримую домашній затишок, люблю дітей. Надіюся на зустріч з порядним чоловіком мого віку для створення сім’ї. Можливо, відгукнеться мій єдиний і коханий. Найкращий шлях узнати більш детально про людину – це спілкування. Тому чекаю дзвінка. Поговоримо. 708-ж. Не завжди в житті людина відчуває себе щасливою. А коли ще й здоров’я підводить, а самотність візьме верх?! Тоді без сторонньої допомоги взагалі не обійтися. Мені 62 роки. Проживаю у сільській місцевості. Тиха, скромна, розлучена. Маю невелике господарство, живність. Обробляю город. Є свої овочі та фрукти. Та зі здоров’ям не все гаразд: дуже болять ноги, важко ходити. Тому запрошую до себе жити чоловіка від 62 до 63 років, порядного, із хорошими намірами, несудимого і який не вживає алкоголю. Можливо, комусь немає де жити чи не склалося сімейне життя і потрібна увага і сімейне тепло – телефонуйте мені. Більш детально познайомимось. 709-ж. Сподіваюся на зустріч з добрим, чуйним чоловіком, який вміє робити все своїми руками і не цурається допомогти дружині, якому одиноко та тяжко жити самому. Бажано, щоб чоловік не мав

ПОГОДА Хмарно Схід сонця - 06:12 Захід - 17:48 Тривалість дня - 11 год. 36 хв. Фаза місяця - остання чверть Понеділок, 12 березня ніч -3... +1 день +3...+4 Дощ Схід сонця - 06:09 Захід - 17:50 Тривалість дня - 11 год. 41 хв. Фаза місяця - остання чверть

²íäåêñ 61238. Îôñåòíèé äðóê. Îáñÿã 3 äðóê. àðêóø³. Ãàçåòà â³ääðóêîâàíà íà ïîë³ ãðàô³÷í³é áàç³ ÏÀÒ «ÏÂÊ «Äåñíà». Àäðåñà: 14000, ì.×åðí³ã³â, ïðîñïåêò Ïåðåìîãè, 62. Äåíü âèõîäó: ÷åòâåð. Òèðàæ: 2774 ïðèì. Çàìîâëåííÿ

бороди та вусів, не був судимий та був матеріально забезпечений (зарплата чи пенсія). Чоловіки, яким до смаку алкоголь, проходьте мимо, нам не по дорозі. Мені 62 роки, зріст 158 см, повненька. Скромна, чуйна, добра, спокійна. Люблю тварин (маю собаку та кота), птахів (взимку обов’язково підгодовую), дерева, квіти – все живе, що створив Господь. Віруюча, але не фанатично. Здоров’я – не дуже міцне, у мене – гіпертонія, але все роблю сама: і в хаті, і в садку, і на городі. У вільний час люблю вишивати, в’язати, шити, читати книги, газети, люблю посидіти за комп’ютером. Чекаю на дзвінок з 10.00 до 16.00 години по буднях. Переїзд – до мене. 710-ж. Сподіваюся зустріти свою половинку, яка одинока і потребує уваги, допомоги, розради, підтримки. Мені за 60-т, пенсіонерка, самотня, живу у сільській місцевості, маю город, садок, житло. Та життя наодинці важке, бо нікому не потрібна, навіть словом перемовитись і то немає з ким. Давайте переживати життєві негаразди разом. Чекаю на зустріч зі спокійною, порядною людиною. Якщо ви ще не з нами – приєднуйтесь. У нас познайомитися може кожен. Телефонуйте в редакцію по телефонах: 5-20-85 чи 0975987427 з 8.00 до 16.00 години щодня, крім вихідних. Пишіть чи заходьте за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, 220 (3-й поверх), служба знайомств. Тут ви можете дізнатися телефон абонента, який вам припав до душі, дати своє повідомлення за бажанням і отримати відповідь на всі питання, які вас хвилюють стосовно служби знайомств. Конфіденційність і порядність гарантуємо.

Вівторок, 13 березня ніч +1... +2 день +3... +4 Дощ Схід сонця - 06:07 Захід - 17:52 Тривалість дня - 11 год. 45 хв. Фаза місяця - остання чверть Середа, 14 березня ніч -1... +1 день +2... +3 Сніг Схід сонця - 06:05 Захід - 17:53 Тривалість дня - 11 год. 48 хв. Фаза місяця - остання чверть. Несприятливі дні у березні: 3, 8, 14, 16, 17, 18, 21, 22, 28, 31.

Ðåäàêòîð Âàëåíòèíà ÌÀÒ²ªÍÊÎ Äóìêà àâòîð³â ëèñò³â ìîæå íå ñï³âïàäàòè ç òî÷êîþ çîðó ðåäàêö³¿. Çà äîñòîâ³ðí³ñòü âèêëàäåíèõ ôàêò³â â³äïîâ³äຠàâòîð, çà ðåêëàìó - ðåêëàìîäàâåöü. Êîìåðö³éíà ðåêëàìà ïîçíà÷àºòüñÿ çíà÷êîì R , ïîë³òè÷íà ðåêëàìà - çíà÷êîì PR. Ðåäàêö³ÿ çàëèøຠçà ñîáîþ ïðàâî â³äìîâëÿòè â ïóáë³êàö³¿, ñêîðî÷óâàòè ³ ðåäàãóâàòè ñõâàëåí³ äî äðóêó ìàòåð³àëè. Ëèñòóâàííÿ ç ÷èòà÷àìè - ëèøå íà ñòîð³íêàõ ãàçåòè.

18 priluchina 10  
18 priluchina 10  
Advertisement