Page 1

TIPY PRO NÁKUP DOBRÝCH LETNÍCH PNEUMATIK SUV


TIPY PRO NÁKUP DOBRÝCH LETNÍCH PNEUMATIK SUV Většina SUV obvykle přijede s celoročními pneumatikami při prvním nákupu. Přestože celoroční pneumatiky fungují poměrně dobře ve třech sezónách roku, jejich výkonnost v létě nemůže překonat to, že jsou věnovány letní pneumatiky. Také známé jako pneumatiky s výkonem, letní pneumatiky poskytují vynikající přilnavost za teplého počasí. Nejsou vyráběny s žádnými kompromisy pro jiné roční období, takže jsou konečnou volbou pro jízdu na suchých a mokrých letních cestách.


TIPY PRO NÁKUP DOBRÝCH LETNÍCH PNEUMATIK SUV Při hledání dobrých suv létní pneumatiky je nutno nejprve prozkoumat. Ujistěte se, že rozumíte správné velikosti pneumatiky pro vaše SUV.Velikost na bocích vašich současných pneumatik naleznete v následujícím pořadí: P265 / 70R16. Pokud nevíte, co tento kód pneumatik znamená, jednoduše ho musíte někde napsat a naložit s sebou, když půjdete nakupovat pneumatiky v obchodech s pneumatikami poblíž vás. Při nákupu náhradních pneumatik pro vaše vozidlo je třeba se ujistit, že odpovídají tomu, co je uvedeno na zárubně dveří automobilu nebo v návodu k obsluze.


TIPY PRO NÁKUP DOBRÝCH LETNÍCH PNEUMATIK SUV Také potřebujete vědět, jak zjistit věk letních pneumatik, které chcete koupit. I kdybyste si koupili nové pneumatiky, věk je něco, co nemůžete ignorovat. Pneumatiky se časem zhoršují, i když se nepoužívají. Můžete zjistit datum výroby pneumatiky na boční stěně. Datum je označeno jako čtyřmístné číslo, které následuje po řadě písmen začínajících tečkou, po němž následuje týden, kdy byl vyroben, a pak rok, který byl vyroben. Například, pokud má pneumatika číslo 5013, znamená to, že byla vyrobena v 50. týdnu roku 2013.


TIPY PRO NÁKUP DOBRÝCH LETNÍCH PNEUMATIK SUV Než se rozdělíte s penězi, abyste zaplatili za letní pneumatiky, ujistěte se, že jste uvažovali o záruce. Pokud si koupíte pneumatiku a vyjedete předčasně, musíte vědět, jestli výrobce, od něhož si koupíte pneumatiku, vám poskytne bezplatnou náhradní pneumatiku. Poslední věc, kterou chcete, je nákup pneumatik, které nemají řádnou záruku a začnou s nimi mít problémy s okamžikem, kdy je získáte.


TIPY PRO NÁKUP DOBRÝCH LETNÍCH PNEUMATIK SUV Další tipy ohledně koupě dobrých letních pneumatik pro váš SUV naleznete na dnešní https://nokiantyres.cz/.

Tipy pro nakup dobrych letnich pneumatik suv  
Tipy pro nakup dobrych letnich pneumatik suv  
Advertisement