Page 1

DŮLEŽITÉ FAKTORY, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI PŘECHODU NA LETNÍ PNEUMATIKY NA SUV


DŮLEŽITÉ FAKTORY, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI PŘECHODU NA LETNÍ PNEUMATIKY NA SUV Když přijde čas na změnu pneumatik ze zimních na letní pneumatiky na SUV, je několik věcí, které je důležité zvážit.


DŮLEŽITÉ FAKTORY, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI PŘECHODU NA LETNÍ PNEUMATIKY NA SUV Za prvé, musíte se zamyslet nad tím, zda si pneumatiky vyměníte sami, nebo to necháte na servisu, aby tuto práci vykonal. Děláte-li to sami, bude to pravděpodobně levnější, když máte k dispozici čas a správné nástroje. Také musíte mít k dispozici skladovací prostor pro uložení pneumatik. Nezapomeňte, že úložný prostor by měl být tmavý a chladný. Tím zajistíte, že pneumatiky vydrží déle.


DŮLEŽITÉ FAKTORY, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI PŘECHODU NA LETNÍ PNEUMATIKY NA SUV Při výměně pneumatik byste měli zkontrolovat, zda je třeba pneumatiky protáčet. Pravidelné protáčení pneumatik je dobrý způsob, jak udržet vaše pneumatiky tvarově lepší. Pneumatiky byste měli protáčet jednou za 8 000 kilometrů při běžné jízdě nebo když mají pneumatiky rozdíl opotřebení 2 milimetry. Například pokud vozidlo s pohonem předních kol má 6 mm profilu na předních pneumatikách a více než 7 mm vzadu, měli byste protáčet pneumatiky zepředu dozadu a naopak. Ujistěte se, že jste pneumatiky dobře označili poté, co jste je odstranili. Jakmile jsou pneumatiky označeny pro skladování, je důležité, abyste vyčistili pneumatiky a dostali ven veškeré soli a nečistoty.


DŮLEŽITÉ FAKTORY, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI PŘECHODU NA LETNÍ PNEUMATIKY NA SUV Po výměně pneumatik byste měli zkontrolovat tlak v pneumatikách, abyste zajistili správný tlak. Nesprávný tlak v pneumatikách má negativní vliv na spotřebu a jízdní vlastnosti auta.


DŮLEŽITÉ FAKTORY, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI PŘECHODU NA LETNÍ PNEUMATIKY NA SUV Pokud necháte servis vyměnit pneumatiky, pak máte méně starostí. Odborníci v servisu mají zkušenosti, takže víte, že to bude správně a nemusíte se starat o to, že pneumatiky spadnou. Navíc většina pneuservisů má skladovací zařízení, takže pro vás mohou uložit pneumatiky. To je velmi důležité pro osoby s omezenou skladovací kapacitou v jejich domovech.


DŮLEŽITÉ FAKTORY, KTERÉ JE TŘEBA ZVÁŽIT PŘI PŘECHODU NA LETNÍ PNEUMATIKY NA SUV Další informace o přechodu na SUV letní pneumatiky naleznete na adrese: Nokian Tyres

Dulezite faktory, ktere je treba zvazit pri  
Dulezite faktory, ktere je treba zvazit pri  
Advertisement