Page 1

CHY BY, KTERÉ J E TŘEBA V YHNOUT PŘI J ÍZDĚ S LETNÍMI P NEUMATIK AMI


CHYBY, KTERÉ JE TŘEBA VYHNOUT PŘI JÍZDĚ S LETNÍMI PNEUMATIKAMI Letní sezóna těsně za rohem zvyšuje poptávku po kvalitní sadě letních pneumatik. Ale letní pneumatiky jsou neznámé, letní pneumatiky jsou stejně účinné jako celoroční pneumatiky a mohou dokonce poskytnout lepší trakci a stabilitu za horkého počasí, kdy jsou silnice horké. Tyto pneumatiky překonávají zimní pneumatiky na mokrých cestách, což je pro většinu majitelů automobilů v těchto dnech preferovanou letní volbou.


CHYBY, KTERÉ JE TŘEBA VYHNOUT PŘI JÍZDĚ S LETNÍMI PNEUMATIKAMI Existují různé chyby, které musíte vyhnout, abyste maximalizovali využití létní pneumatiky. První věc není bezohledně kvůli pocitu a výkonu, které tento typ pneumatik může poskytnout. Zatímco to může vypadat jako ne-přemýšlivý pro většinu lidí, někteří motoristé stále trvají na nebezpečné jízdě i při extrémním počasí.


CHYBY, KTERÉ JE TŘEBA VYHNOUT PŘI JÍZDĚ S LETNÍMI PNEUMATIKAMI Další chybou, kterou byste se měli vyhnout, je, že nedokáže posoudit podmínky na silnici ve vaší oblasti. Před tím, než udeříte na silnici, musíte mít alespoň představu, co na cestě očekávat. Existuje mnoho způsobů, jak můžete získat informace o jízdě dříve, než se vydáte na řízení, včetně kontroly s meteorologickou sítí, místními rozhlasovými stanicemi a vyhledáváním na internetu. Pokud máte informace o silnicích, kam se budete vydat, můžete se rozhodnout změnit trasu, pokud je cesta neprůjezdná, pozorovat výdatné cesty nebo zrušit cestu, pokud se cesta zdá příliš riskantní.


CHYBY, KTERÉ JE TŘEBA VYHNOUT PŘI JÍZDĚ S LETNÍMI PNEUMATIKAMI Nakonec byste neměli dělat chybu, když jste nebyli opatrní s ovládacími prvky vozidla. Jako řidič vozidla je nezbytné používat hladké jízdní dovednosti, chcete-li mít nejlepší kontrolu nad svým vozidlem. To je obzvláště důležité, když jedete na mokré vozovce, které mohou testovat letní pneumatiky.Věci, jako je škubnutí s řízením nebo nadměrná korekce, mohou způsobit havárii vozidla.


CHYBY, KTERÉ JE TŘEBA VYHNOUT PŘI JÍZDĚ S LETNÍMI PNEUMATIKAMI Další tipy, jak bezpečně řídit letní pneumatiky, naleznete na našich internetových stránkách www.nokiantyres.cz.

Chyby, ktere je treba vyhnout pri jizde  
Chyby, ktere je treba vyhnout pri jizde  
Advertisement