Page 1

І н ф о р м а ц і й н и й л и с т м о л о д і жн о ї о р г а н і з а ц і ї факультету економіки та права

Випуск № 1 (36) 2012

ОСНОВНІ ТЕМИ ВИПУСКУ:

Тор-9 Відпочинок

2

The next

3

Опитування

6

УВАГА! Даремно казати: «Ми Запрошуємо всіх охочих узяти робимо все, що можливо!». участь у випуску інформаційного Треба зробити те, що листа "ЕПІЦЕНТР". Звертатися до Олени Ворони (6 необхідно. -1) та Анастасії Шурдової (3-3). Уінстон Черчіль

Чого ви очікуєте від цього навчального року? Оксана, студентка 5 курсу: «Нового досвіду після практики». Аня, студентка 4 курсу: «Цей навчальний рік буде надзвичайно завантажений навчанням, оскільки він закінчується написанням диплому, а разом з цим наповнений цікавими відкриттями, досягненнями, розвагами». Тетяна, студентка 2 курсу: «Нових знайомств, цікавих і корисних навчальних дисциплін». Ірина, студентка 4 курсу: «Передчуваю захист диплому». Олена, студентка 3 курсу: «Нових корисних знань, багато незабутніх вражень, пізнавальних лекцій від викладачів і гарних оцінок». Альбіна, студентка 3 курсу: «Збираюся поповнити свої знання, очікую захоплюючих лекцій, нових знайомств і незабутніх вражень від різноманітних заходів». Юлія, студентка 1 курсу: «Отримати незамінний досвід самостійного життя та дивовижних вражень від студентських буднів. Мені все дуже цікаво: нове місто, нові люди, нові враження». Сергій, студент 3 курсу: «Багато знань та інформації. Впевнений, що за цей рік кожен студент набуде багато корисних і потрібних умінь».


С. 2

Випуск № 1 (36)

І н ф о р м а ц і й н и й л и ст м о л о діжн о ї о р г а н із а ц ії ф а ку л ь т ету ек о н о м ік и т а пр а в а

2012 рік

Топ-9 цікавих видів відпочинку в Харкові Якщо ви народилися не в «ботанічному саду» і не в «книжковій фортеці», вам варто спробувати різні види активного відпочинку, захоплюйтесь і розважайтеся на повну! 1.Екстрім-джип-тури. Їзда по бездоріжжю за містом! Безпечний і захоплюючий подарунок! Відмінний варіант для відпочинку веселою компанією. Адреналінова розвага для людей будь-якого віку. Лісові просіки, болота, пісковики, розмиті грунтові дороги чекають на вас. У кожного є можливість побути не лише пасажиром, але й самому покерувати джипом. 2. Навчання ходьбі і стрибкам на джамперах! Джампери - це унікальний пристрій довжиною близько півметра, який кріпиться до ніг ступні і фіксується на гомілках. Принципом роботи джамперів є згинання та розгинання ресори під масою тіла. Це дозволяє підстрибувати на висоту до 2 м, бігти зі швидкістю 30 км на годину і ходити з шириною кроку до 3 метрів. 3. Адреналіновий спуск на зорбі - новинка на харківському ринку активних розваг! Тепер і у харків'ян є можливість оцінити всі принади екстремального (але безпечного) катання в спеціальній кулі зі схилів гір і всяких нерівностей Харкова. Неймовірні відчуття центрифуги і драйв від швидкості гарантовані! 4. Політ на повітряній кулі - яскраво і незвично! Незабутня подорож для тих, хто хоче провести кілька романтичних годин на висоті 500 м. А для друзів і близьких - можливість зробити, мабуть, найбільш оригінальний подарунок! 5. Пісочна анімація - створіть свій перший пісочний шедевр! Подаруйте собі або знайомим незабутні моменти пісочного кайфу від малювання у професійній студії під керівництвом досвідченого художника, який підкаже, направить і допоможе створити маленьке пісочне чудо! 6. Удвох за гончарним кругом! Незвичайний майстер-клас від справжнього гончара. Тепер, щоб доторкнутися до стародавнього мистецтва не треба їхати в Опішню, досвідчений гончар за професійним колом навчить Вас основним премудростям ліплення глиняного посуду (чашок, глечиків, тарілок тощо). 7. Карвінг - декоративне вирізання на овочах і фруктах! Напевно, буваючи за кордоном, Ви не раз звертали увагу на красу, від якої складно відвести погляд і яку художники-кухарі створюють, використовуючи кавуни, дині, моркву, огірки та ін. фрукти та овочі. Але перетворювати фрукти і овочі в твори мистецтва - доля не лише талановитих кухарів і кулінарів! 8. Покер - відмінний варіант проведення часу кампанією! Гра в покер для когось хобі, для інших - хороший привід зібратися з друзями, для третіх - серйозний вид спорту. 9. Квадроцикл і баггі - лідери цілорічних активних розваг! Катання для одного, для двох, для компанії, вранці і ввечері, в будь-яку погоду в Харкові. А як же навчання? Одне одному не заважає!

Підготувала Шурда


С. 3

Випуск № 1 (36)

І н ф о р м а ц і й н и й л и ст м о л о діжн о ї о р г а н із а ц ії ф а ку л ь т ету ек о н о м ік и т а пр а в а

2012 рік

The Next Сьогодні в гостях нашої рубрики The Next дуже романтична натура. Багатьом з нас вона знайома своїми надзвичайно проникливими віршами, які вже декілька років публікуються в кожному номері «ЕПіЦЕНТРу». У своїх віршах вона торкається питань справжнього кохання, дружби, віри у світле майбутнє. Ласкаво просимо в багатий внутрішній світ Гупало Анастасії. Перш за все, дозволь тобі подякувати за дозвіл публікувати твої вірші. Вони є беззаперечною прикрасою кожного нашого випуску. Скажи, що надихає тебе? Насправді, натхнення я шукаю в людях. Бо кожна людина – це мистецтво, а отже готовий вірш, а іноді навіть поема або ода. За мною залишається лише прочитати його в очах, рухах, вчинках та відкинути зайве. Люди самі створюють дива, а нам необхідно лише їх побачити і захопитися для написання витвору. Коли ти почала писати? Перші вірші з’явились років у вісім, але я ретельно намагалася подавити в собі це захоплення і тоді у мене це вийшло. Шкодую тільки про те, що жодного не залишилося. А серйозно почала писати коли приїхала до Харкова на навчання. Певно, нові люди, місця та емоції зіграли свою роль. Що для тебе твоя творчість? Це невід’ємна частина мого життя. У творчості я виражаю свої емоції, почуття та нове бачення знайомих усім речей. Творчість – це те, на що здатна лише людина, жодна машина не може цим похвалитися. Чому дівчина з такою ніжною та ліричною душею пішла вчитися на економіста – професію зовсім не творчого складу? Творчі особистості – суперечливі. Саме так я собі пояснюю цей вибір. А насправді професія економіста - це фундамент мого самоствердження. Знаю, що ти любиш поезію Срібного віку. За що? З ким з поетів того часу ти хотіла б особисто познайомитись? Це був виключно творчий період в історії поезії, який характеризується появою великої кількості поетів, які по новому подивилися на світ. Я ототожнюю Срібний Вік з весною, коли з’являється все нове й привабливе. «И осознав, что это был лишь сон, Я с грустью опустилась на колени. На встрече у пруда это был он Со мною, мой кумир – Сергей Есенин…» Що ти хотіла б змінити у світі за допомогою своїх віршів? Хочеться, щоб люди стали трохи добрішими і чуттєвішими. Ті, хто не бачать, – щоб побачили, ті, хто не чує, – щоб почули. У наш час залишилось дуже мало справжніх романтиків, які ще вірять у вічні цінності. Дай пораду, як зберегти в собі цю віру? Треба втілювати в життя свою творчість, не замикати її за потаємними дверцятами душі. Розвивати здібності та пристрасті за допомогою однодумців. Насправді романтиків багато, просто вони дуже добре це приховують від жорстокого, не розуміючого їх світу.

Підготувала Олена Ворона


С. 4

Випуск № 1 (36)

І н ф о р м а ц і й н и й л и ст м о л о діжн о ї о р г а н із а ц ії ф а ку л ь т ету ек о н о м ік и т а пр а в а

2012 рік

ЖЕРТВИ ВЛАСНИХ ВИНАХОДІВ Винахідники витрачають роки життя на свої нововведення; допрацьовують і вдосконалюють їх до тих пір, поки не приходить впевненість в тому, що їх дітище готове побачити світ. Інша частина життя більшості раціоналізаторів і винахідників прихована в темряві, але з цього правила зустрічаються очевидні винятки. Є ті, чиї дітища не тільки привернули увагу людства, але так чи інакше стали причиною смерті свого творця. Франц Рейшельт (1879 – 1912) був переконаний, що може розробити костюм для авіаторів, який здатний перетворюватися на парашут. Відомий як "Літаючий Кравець", француз австрійського походження розпрощався з життям, коли 4 лютого 1912 року він стрибнув з першої платформи Ейфелевої вежі у своєму костюмі. Незважаючи на те, що планувалося використовувати манекен, в останню хвилину він вирішив протестувати свій винахід самостійно. Після того як Рейшельт врізався в землю на очах спостерігачів, його негайно доставили в госпіталь, незважаючи на те, що відважний випробувач вже був мертвий. Існує відео його смертельного 90-метрового стрибка, яке супроводжується коментарем: "Якби він відчував жахливу долю, яка його чекає, невдаха винахідник довго б вагався, перш ніж кинутися в порожнечу". Макс Вальє (1895 – 1930) був одним із засновників «Товариства космічних польотів», багато членів якого сприяли успіху космічних програм XX століття. У 1930-х роках суспільство працювало з рідкопаливними ракетами, і Вальє стояв за ідеєю першого тест-драйву ракетного автомобіля з таким двигуном. На жаль, цей тип двигуна його і знищив: через місяць, 17 травня 1930 року, ракета, над якою Вальє працював у своїй берлінській лабораторії, вибухнула, вистріливши металевим фрагментом прямо в його легеневу артерію, тим самим убивши ракетобудівника. Відомий як "Король планерів", Отто Лілієнталь (1848 – 1896), німецький піонер авіації, робив контрольовані експерименти і був першим, кому вдалося зробити повторні та документально засвідчені ширяючі польоти. Завдяки Лілієнталю і публікаціям преси про його успіхи, наукове співтовариство і звичайна публіка почали розуміти, що можливість існування літаючих машин цілком реальна. На жаль, після 2000 польотів, Лілієнталь загинув. 9 серпня 1896 його планер раптово спікірував з висоти 56 футів, під час падіння він зламав хребет, і помер на наступний день, встигнувши сказати свої останні слова "Жертви неминучі". Хорас Лоусон Ханлі (1823 – 1863) бився на стороні Конфедератів в ході Американської громадянської війни. Будучи морським інженером, він винайшов субмарини, що приводилися в рух за допомогою рук. Одна з субмарин стала причиною його загибелі і пізніше була названа в його честь. Субмарина Ханлі вже мала кілька трагедій на своєму рахунку: перша її команда була затоплена хвилею від судна, що проходило поруч, коли люки човна були відкриті. Була найнята друга команда добровольців і Ханлі вирішив самостійно командувати човном. 15 жовтня 1863 субмарина затонула, і всі вісім чоловік на борту розпрощалися з життям. Це лише деякі з тих історій, що вражають своєю несправедливістю та абсурдністю. Мабуть, Лілієнталь був правий, коли говорив, що у науці жертви неминучі. Але саме завдяки таким відважним та цілеспрямованим людям ми маємо змогу користуватися благами цивілізації. Скажемо: «Спасибі!», – винахідникам, що зробили наше життя таким різноманітним, комфортним та яскравим. Їх імена навіки залишаться в історії, історії створення майбутнього у минулому.

Підготувала Марина Клокар


С. 5

Випуск № 1 (36)

І н ф о р м а ц і й н и й л и ст м о л о діжн о ї о р г а н із а ц ії ф а ку л ь т ету ек о н о м ік и т а пр а в а

2012 рік

ІЗ ФУТБОЛОМ ПО ЖИТТЮ «Футбол - це гра 22-х хлопців, які віддають усі сили протягом 90-та, а може і 120-ти хвилин. Гра, в якій завжди перемагають німці». Більшість з нашої родини футбольних вболівальників чули цю легендарну фразу, але мало хто знає, кому вона належить. Так от, автор цього висловлювання - Гарі Уїнстон Лінекер. Багато хто, почувши це ім'я, відразу лізуть в google, щоб дізнатися, хто він. Адже більшість з нас визначають ступінь величності футболіста за кількістю клубних нагород, золотих м'ячів та інших особистих досягнень в його колекції. У Гарі досягнень небагато: володар Кубка володарів кубків 1989 року, володар Кубка Англії 1991 року і володар Кубка Іспанії 1988 року. Він не самий технічний, не яскравий, не забивав вирішальних м'ячів, скромний, тихий, правильний. Ви можете повірити в те, що саме ця людина була для багатьох тотожний англійському футболу в останні 20 років? Ось тому, хотілося б розповісти докладніше про його футбольне життя. Гарі відомий футбольному світу своїм неймовірним досягненням - справжній джентльмен на футбольному полі. Він завжди знаходив безглуздим сперечатися з арбітром, ніколи не йшов у підкати проти суперників, а тому за всю свою кар'єру жодного разу не удостоївся картки від будь-кого з представників суддівського корпусу. В Іспанії він був близький до «гірчичнику»: Лінекер легенько посміхнувся після одного з рішень рефері, той миттєво поліз в кишеню, але, побачивши, що Гарі різко заспокоївся, пожалів англійця. Щоб краще зрозуміти манеру гри Лінекера, доцільно порівняти його з Майклом Оуеном. Це гравці карного майданчика - втекти, відірватися від суперника, зіграти на добиванні, замкнути простріл. Їх не можна назвати чарівниками м'яча, які радують уболівальників своїми філігранними технічними діями, але вони дарують інше, більш цінне відчуття – почуття радості та гордості за свій клуб і свою країну після того, як м'яч опиняється у сітці воріт. Почуття пульсуючого в крові життя, ейфорії від прожитої миті і прекрасну можливість хоча б на час забути про ті проблеми, що оточують тебе в реальності. Лінекер ніколи не скаже, що футбол - це життя, адже він завжди говорив, що футбол вчить життю, приймати правильні рішення в складних ситуаціях. На футбольному полі він був завжди неймовірно спокійний і, в той же час, мав справжній бійцівський характер. Чого тільки варта його гра на першому своєму мундіалі, який проходив в Мексиці в 1986 році. Перед першою грою він зламав зап'ястя. Гарі відмовлявся дивитися матчі з лави запасних або з екрана телевізора і ФІФА дозволили грати йому з пов'язкою на руці. У перших двох матчах збірна Англії набрала всього одне очко і, здавалося, всі старання Лінекера марні. Але в наступних двох матчах, в жахливих умовах проти Польщі, і в складній грі проти Парагваю, Гарі забив п'ять м'ячів, що дозволило пройти в наступний раунд. Потім була програна гра з рахунком 2:1 Аргентині з «ручним» голом Марадони, де наш герой забив ще один м'яч. На цьому участь Англії на ЧС 1986 закінчилась, але Лінекер з шістьма голами став кращим бомбардиром турніру. Після мексиканського мундіалю Лінекер, нарешті, повірив у свої сили і став більш амбіціозним, внаслідок чого перейшов до Барселони. У столиці Каталонії він став справжнім улюбленцем публіки, забивши цілий вагон голів і зробивши легендарний хет-трик у ворота мадридського Реала. Після Барселони був Тоттенхем, з яким Гарі виграв Кубок Англії. Потім була Японія з нескінченними травмами, останній ЧС 1994 року. І після цього Гарі Лінекер повісив бутси на цвях, ставши репортером і футбольним коментатором.

Дмитро Нотевський


С. 6

Випуск № 1 (36)

2012 рік

І н ф о р м а ц і й н и й л и ст м о л о діжн о ї о р г а н із а ц ії ф а ку л ь т ету ек о н о м ік и т а пр а в а

Опитування Багато хто вважає, що Інтернет вбиває той час, який можна було б витратити на щось важливіше, на те, що допоможе гарно влаштуватися в житті, самореалізуватися, реалізувати свій життєвий план чи втілити давню мрію в життя. Тож ми вирішили дослідити взаємозв’язок між мріями та планами наших студентів на майбутнє та тими сайтами в мережі Інтернет, які вони відвідують найчастіше. Кожний зі студентів мав відповісти на два питання: «Улюблений або найчастіше відвудуваний сайт?» та «Який бізнес хотів (-ла) б мати?» Марина, 6 курс Сайт http://fashiony.ru/. Даний сайт - це своєрідний всесвіт моди, її новітніх тенденцій та фактів із життя зірок, він допомагає їй відкрити щось нове та цікаве для себе. Як і кожна дівчина, хотіла б мати бізнес, повязаний із модою та красою. Не відмовилася б від власного телешоу чи телепрограми. Іра, 6 курс Найвідвідуваніший сайт, окрім соціальної мережі «ВКонтакті», http://kinopoisk.ru, бо там може обрати гідний фільм, прочитавши на нього рецензію, а також дізнатися все про зірок, загрузити шпалери на робочий стіл, створити власний рейтинг фільмів тощо. Бізнес хотіла б мати прибутковий. Марина, 6 курс Улюблений сайт - http://35photo.ru, бо любить гарні фото. А що стосується бізнесу, то хотіла б мати власний масажний кабінет. Олена, 6 курс Досить часто відвідує сайт http://ain.ua, бо там може дізнатися багато цікавих подробиць зі світу Інтернет бізнесу. Особливо подобається читати розділ «Стартапи», де люди діляться своїм досвідом створення стартапів, проводяться краш-тести нових проектів, публікуються новини зі світу високих технологій. У майбутньому хотіла б мати власний Інтернет-портал. Марія, 6 курс Улюблений сайт www.e-college.ru, бо на ньому може знайти книжки для навчання. Хотіла б мати власне агентство з виготовлення листівок. Влад, 6 курс Найчастіше відвідує Google, бо він допомагає майже завжди та у будь-яких ситуаціях. У бізнесі цікавлять різноманітні технологічні процеси та дослідження. Тобто все, що пов'язане з виробництвом. Дмитро, 4 курс Улюблений сайт - це football.ua, так як дуже любить футбол. Хотів би володіти футбольним клубом «Динамо» Київ.

Підготувала Олена Ворона


С. 7

Випуск 1 (36) Выпуск№№(__)

н фо ійн с т м оло і жн ої І нІ ф о р рммац ацій н иийй лли и ст о л оддіжн о ї оорг р ган а ні зац із а іцї ії куллььтте ту ек е к оон р ав ффа а ку ету н ом о мік ікии та т а ппр а ва а

2008 2012 год рік

Знаки Зодіаку та домашні улюбленці Звичайно, здатність знаходити спільну мову з тваринами залежить від ставлення людини до домашніх улюбленців. Проте є думка, що навіть меншого друга потрібно обирати за своїм знаком Зодіаку. Енергійним і діяльним Овнам потрібен домашній улюбленець, який може разом з ними брати участь в активній діяльності. Наприклад, собака породи ірландський тер'єр ідеально підійде. Безстрашні, дуже рухливі, ці собаки відрізняються особливою відважністю, що часом межує з безглуздям. Тільцям, тонким прихильникам естетики та чуттєвості, сподобаються тварини симпатичні, такі, яких можна обійняти і потискати . Рекомендуються шпіци - пухнасті, зворушливі собаки, шерсть яких вимагає щоденного ретельного догляду. Шпиці надзвичайно кмітливі, легко навчаються, швидко і сильно прив'язуються до своїх господарів, слідують за ними всюди. Для Близнюків, цих балакучих натур, кращим компаньйоном може стати такий домашній улюбленець, якого можна навчити розмовляти. Наприклад, африканський сірий папуга - одна з найбільш розумних птахів, здатна запам'ятовувати безліч слів і виразів, щоб з їх допомогою потім спілкуватися з господарем. Раки дуже тонко відчувають шлях, яким вони йдуть по життю. Для емоційного задоволення їм підійде якась невелика тварина, яку можна потримати в руках, оточити турботою і увагою. Ідеально підходять для цих цілей хом'ячки  кумедні, охайні, здатні оцінити належний догляд. А от серце Лева розтопить настільки ж шляхетна, але в той же час оригінальна і грайлива тварина. Леви люблять усе екстравагантне, і їм, напевно, припадуть до вподоби сіамські кішки гладкі, граціозні, дуже живі і рухливі. У давні часи володіти сіамськими котами могли тільки члени королівських сімей. Діви люблять чистоту і порядок, і часто перегинають палицю зі своєю педантичністю. Таким господарям підійде бернська гірська пастухова собака  тварина надзвичайної порядності, доброзичлива і завжди готова прийти на допомогу. Ці собаки легко навчаються і завжди готові до служби. Загадкові й урівноважені Терези, що володіють вишуканим смаком, оцінять все, що приносить красу і гармонію. Швидше за все, їм дуже сподобається папуга з незвичною назвою "рожевощокий нерозлучник". Ім'я "нерозлучник" цей вид отримав за моногамність птахів, а Терези, поза сумнівами, це високо цінять. Рожевощокі нерозлучники - вкрай товариські птиці. Вразливі і допитливі Скорпіони часто захоплені темною стороною життя, та й від тварин вони частенько очікують саме тиші. Можливо, Скорпіон стане хорошим господарем для павука. Такий вихованець не потребує багато часу і зусиль у плані догляду, зате вільний час Скорпіони із задоволенням витратять на спостереження за звичками вихованця. Енергійні і доброзичливі Стрільці шукають свої риси і в вихованцях. Їм підійде велика благородна істота, наприклад, датський дог. Ця солідна і імпозантна собака  товариська і дуже ніжна. Енергійні датські доги потребують частих і тривалих прогулянок, що дуже до вподоби Стрільцям. Козероги, амбітні та практичні, чекають від свого вихованця, передусім, дисциплінованості. Їм підійде, наприклад, німецька вівчарка, що володіє рівною мірою силою, розумом і слухняністю. А ще  тягою до пізнання, тренувань та дресирувань. Водолії, з їх незвичайним, холоднуватим характером і любов'ю до відособленості, віддадуть перевагу, ймовірно, якомусь оригінальному вихованцю, наприклад, ігуані, за якою дуже цікаво спостерігати. А якщо з ігуаною правильно поводитися, вона також проявить свою дружелюбність. Риби часто зайняті пошуком виходу зі щоденної рутини. Ідеально підійдуть тропічні кольорові рибки. Пухирці, хвилі водоростей, мерехтливе люмінесцентне світло і рухливі рибки допоможуть Рибам відволіктися від повсякденності і зануритися в загадковий і незвичайний, наповнений неземною красою світ. Ось такі поради. Проте, при виборі домашнього улюбленця, слухайте своє серце, бо лише від нього залежить, як складуться відносини с меншим другом.

Підготувала Аліса Небесна


С. 8

Випуск № 1 (36)

І н ф о р м а ц і й н и й л и ст м о л о діжн о ї о р г а н із а ц ії ф а ку л ь т ету ек о н о м ік и т а пр а в а

2012 рік уже окупятся едва ли…

Басня Все меньше, меньше молока в стране производиться стало. Всё почему? Да потому, что отрасль АПК устала.

Сильнее отрасль душит, губит…

Страдает социум, ведь он Не виноват, не отвечает За то, что отрасль молока Дотации не получает

Все меньше, меньше молока В стране производиться стало А в это время в АПК Эпоха рапса наступала.

Не окупается продукт. Растерянный производитель Пыхтит не покладая рук В надежде новых рынков сбыта

И вот, он, желто-золотой Стал властвовать на наших нивах Ведь преимущества его И выгоды «неоспоримы»

Трудозатратна и сложна в технологическом процессе. Но отрасль молока важна Ее полезность сложно взвесить.

Цена за тонну превышает В два раза стоимость пшеницы И государство выделяет Полей все больше чем годится.

Всех производственных затрат Цена закупки не окупит. А новый Кодекс с каждым днем

И вот уже по площадям В Европе всех мы обскакали. Но жертвы что мы понесем

Чем же грозит, и что стоит За «рапсовой» в Европе модой? Продуктов острый дефицит! Как объяснить его народу?

Из года в год все больше мы Под рапс земель все выделяем, И все, что выросло, сырье На экспорт дружно отправляем. Не панацея от всех бед рапс, для земли несущий вред! Экологический ущерб от рапса выше, чем бензина. Страдает бедная страна За что мы губим Украину? За то, что житница, она Весь белый мир хлебом кормила? Вот что скажу вам, господа,

А ключ к душе не сложно подобрать, Порой ломаем посложней засовы. Стучимся в дверь, пытаемся кричать Туда, где нас и слушать не готовы. В порыве ветра слышно голос Массы отчаянных людей. И протянуть им руку в помощь Никто не может без ключей. Вернее, просто не хотят Взвалить на столь родные плечи Груз чьей-то суеты и бред Тяжелой огорченной речи.

А сами закрываемся от всех, Неся самостоятельности маски. Мечтая каждый раз найти лишь тех, Кто в жизнь внесет совсем другие краски. По этому взываю всех вокруг: Не закрывайте уши, когда слышно Крики о помощи, а вдруг Она и вам когда-то пригодится!

Відповідальні за випуск: Олена Ворона, Ана- Наша адреса: пр-т Леніна, 9А, корпус 2, ауд. 46. стасія Шурдова. E-mail: epicentr@hneu.edu.ua Редколегія не завжди згодна з авторами текстів (віршів).

Анастасія Гупало Відповідальний редактор Сєдова Л. М. Редактор Замазій О. Є. Віддруковано у видавництві ХНЕУ. Тираж 200 прим. Зам. № , 2012

Випуск 1 (36) 2012  

qwqdsaddsdffaadwascxz cvd cajdwajscn samc ajdnwq cajc qwjc dsmnjd.

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you