Page 10

10 Na wesoło Family Dental Care Bożena Piekarz-Lesiczka D.D.S. Tel: 718-472-4344 146 Driggs Ave. Brooklyn, NY 11222

General dentist ✗ Laminaty, koronki, mostki ✗ Leczenie kanałowe ✗ ✗ Korony Korony na na implanty implanty

✗ ✗ Stomatologia Stomatologia dziecięca dziecięca ✗ Kosmetyka ✗ Kosmetyka ✗ Protetyka i ortodoncja ✗ Protetyka i ortodoncja ✗ Czyszczenie i wybielanie zębów ✗ Czyszczenie i wybielanie zębów

www.doctorbozenapiekarz.com

g

- Ładny kapelusz. - Dziękuję. Nie sądzisz, że mnie odmładza? - No cóż... Robi co może.

g

- A my mamy w domu wszystko! - chwali się koleżankom mała Ala. - Skąd wiesz? - Bo jak tata przywiózł z delegacji gitarę, to mama powiedziała, że tylko tego brakowało.

W samolocie rozlega się głos: - Czy wśród pasażerów jest lekarz? Jeden z pasażerów wstaje i idzie do kabiny pilota. Po chwili z głośnika słychać głos lekarza: - Czy wśród pasażerów jest pilot?

g

g

Żona do męża: - Zobacz... Ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść. Czuję się jak Kopciuszek. - A nie mówiłem, że ze mną będzie Ci jak w bajce?

Kowalski do sąsiada: - Miałeś kiedyś inne zdanie niż Twoja żona? - Oczywiście, ale ona o tym nie wie.

$4.00 zniżki na następną usługę Premium Express Parcel Zrealizuj ten kupon na pojedynczą paczkę w autoryzowanym punkcie sprzedaży Polonez Parcel Service. Ten kupon może być wykorzystany tylko na przesyłki Usługą Premium Express. Pełna lista autoryzowanych punktów wysyłkowych i obsługiwanych krajów znajduje się na stronie: www.polonezparcelservice.com

Coupon code: PRP002

PLUS 12 sierpnia 2019

g

$4.00 ZNIŻKI Kupon ważny do 10/01/2019

- Mamo, jak będę duży, to ożenię się z Kasią. - Synku, ale na ślub muszą zgodzić się dwie osoby! - Fajnie... To ożenię się jeszcze z Anią.

g - Ale się postarzałaś! - wykrzykuje jedna koleżanka do drugiej, po dziesięciu latach niewidzenia się, na zjeździe szkolnych absolwentów. - A ja cię poznałam tylko po twojej dawnej sukience - odwzajemnia się komplementem druga koleżanka.

g - Karol, kto cię poznał z twoją żoną?

- To był przypadek... Nawet nie mam kogo winić.

g

Właściciel gospodarstwa agroturystycznego zwraca się do turysty: - Tutaj co rano będzie pana budziło pianie koguta. - To niech go pan nastawi na dziesiątą.

$5.00 zniżki na następną usługę Premium Express Parcel Zrealizuj ten kupon na pojedynczą paczkę w autoryzowanym punkcie sprzedaży Polonez Parcel Service. Ten kupon może być wykorzystany tylko na przesyłki Usługą Premium Express. Pełna lista autoryzowanych punktów wysyłkowych i obsługiwanych krajów znajduje się na stronie: www.polonezparcelservice.com

Coupon code: PRP002

$5.00 ZNIŻKI Kupon ważny do 10/01/2019

Profile for PLUS Media Group

Najnowszy numer Tygodnika PLUS w Nowym Jorku  

Najnowszy numer Tygodnika PLUS w Nowym Jorku  

Advertisement