Page 1


2 Valentine’s Day

Заступник редактора: Михайло Розбицький

Welcome Розпочнемо з того, що скоро День закоханих, і ми хотіли всією редакцією привітати Вас і побажати якомога більше кохання. Навіть якщо Ви не вважаєте цей день особливим, ми спробуємо Вам зробити своє невеличке свято за допомогою нового випуску «PLACEBO» :) В цьому номері ми вирішили трохи пофантазувати і створили декілька нових рубрик. Перша з них – «Music Pulse». Напевно кожен з Вас слухає музику, проте чи багато нових українських гуртів Ви знаєте? Якщо ні, то ми вирішили Вам у цьому допомогти. Читайте інтерв’ю з казковими романтиками Ekkrii. Нова рубрика під номером два – «Inspector Gadget», в якій будуть описані цікаві місця Києва – кафе, ресторани, паби тощо. Ви зможете скористатися нашими порадами, де можна затишно та недорого посидіти з коханою людиною або ж весело провести час та відірватися на повну з друзями. Сподіваємось, що Ви вдало розпочали новий семестр і готові розвиватися разом з

нами. Мабуть, були такі з Вас, хто дав собі слово взятись за голову з цього півріччя. Але ж потрібно не обіцяти, а діяти. Для початку ж радимо Вам відвідати наукові конференції. Адже скоро весна, і замість того, щоб даремно гаяти час, беріть себе в руки, збирайтесь з думками, налаштовуйтеся на роботу і давайте вдосконалюватись. А ми Вам в цьому будемо всіляко допомагати!

Кохайте, розвивайтесь, читайте «PLACEBO». Редакція «Placebo» приносить вибачення заступнику декана Ользі Геннадіївні Кисельовій через те, що в минулому номері була некоректно вказана її посада. А також стаття, що надрукована на сьомій сторінці випуску, була написана Ольгою Геннадіївною без співавторів.

Над випуском працювали: Головний редактор: Коректори: Кореспонденти: Віталій Коршак Олексій Авілов Дар’я Ямкова Дар’я Ямкова Літературний редактор: Ксенія Бойко Ксенія Шатохіна Дар’я Ямкова Надія Мартинець Кирило Тепляков Дизайнери та Верстальники: Фотографи: Ксюша Сорока Дмитро Домашенко Ляна Тучка Михайло Коновалов Михайло Розбицький Головний партнер: Михайло Розбицький Ілюстратори: Print-центр в 12к. (ФЕЛ) Наталія Заволокіна Олександр Мащук Анна Фролова Олексій Авілов Лідія Бердник Тетяна Єсаулова Яна Повар


Unknown Heroes

3

Героїнею лютневого випуску, а водночас і першого навчального семестру стала чарівна, наділена грандіозними інтелектуальними здібностями студентка групи ЛД - 21 Матушевич Наталя. Сам факт того, що це єдина студентка серед усього потоку першокурсників, котра змогла вийти на підвищену стипендію, і робить її найкращим прикладом для наслідування нашій студентській спільноті. Щоб не лити воду, декілька слів від нашої героїні: Наталю, розкажи, будь ласка, чи важко було отримати всі ті п’ятірки? Звісно непросто, бо все ж таки це перша сесія… Усі розповідали, як це важко та відповідально, мабуть, тому я так і нервувала. Але якось узяла себе в руки, нормально підготувалася, й ось, власне, маємо результат. Насправді добре здати екзамени важко, але можливо. Ти, певна річ, не знала, що все складеться саме так, але як оцінювала свої можливості на початку семестру? Я сподівалася, що буду гарно навчатися, оскільки не звикла пасти задніх. Та й підготовка з ліцею в мене була просто чудова. Окрім того, я йшла цілеспрямовано саме на цей факультет (в КПІ я подавала документи лише на ММІФ). Поділися з нами тим, наскільки ти задоволена, що опинилася серед найкращих. Звісно, що я задоволена. Скажу навіть, що не очікувала, що здам усі екзамени на п`ятірки. Напевно, якусь роль у цьому зіграло те, що і сестри, і батьки навчалися добре. Тому якось не хотілося відставати від них. Але, що цікаво, у нашій сім`ї дітей ніколи не примушували навчатися, навіть не допомагали з домашніми завданнями. Усі захоплення були саме нашими, а не нав`язаними, як це часто трапляється в дитинстві. І дуже приємно усвідомлювати,

що те, чого я досягла - досягла сама, без сторонньої допомоги. Усім відомо, що навчання забирає дуже багато вільного часу, але нам цікаво почути про твої захоплення, окрім навчання. З дитинства займалася декоративноприкладними мистецтвами: вишивка, в’язання, ліпка - мені завжди подобалося робити щось своїми руками. Але найдовше я займалася, і досі не покидаю цієї справи, писанкарством. І наостанок, будь ласка, опиши свої плани на наступний семестр. Навіть не уявляю, якщо чесно. Звісно, хотілося б і надалі навчатися добре, але не буду загадувати наперед. Взагалі, на мою думку, краще не будувати захмарних планів, які в принципі й цілком можливо, що не зможуть здійснитися, а намагатися відразу втілювати задумане в життя. Хотілося б побажати всім студентам здійснення їхніх мрій і досягнення поставлених цілей. Редакція «Placebo» приєднується до побажань Наталі. Друзі, ми навчаємося на особливому факультеті, і на наші плечі ліг важкий тягар відповідальності за рейтинг улюбленого ММІФу. І пам’ятайте: «Досконалості немає меж!».


4

Music Pulse ♫ Ekkrii Дата народження гурту: 8 березня 2012 року. Склад гурту:

Ірина Кульшенко – 24 роки, вокал, піаніно. Іра любить піцу і мріє подорожувати. Нікіта Нагайко – 21 рік, вокал, гітара. Більше відомий як Ніксон, йому завжди дзвонять дівчата, що не залишається без уваги Іри. Віталій Козаченко – 24 роки, барабани. Віталік – інтелігент. Нікс і Віталік десь два роки грали до того, як створився гурт Ekkrii, виступали в «44». Перебрали багато народу, а потім знайшлась Іра. Кажуть, що їм дуже пощастило! Десь протягом року були як чужі люди, а потім звиклись. Їх часто питають, як вони можуть без бас-гітари, але вони через це не дуже переймаються, хоча іноді важко.

У Вас дуже незвична назва гурту. Що вона означає? І: Хлопці, ви відповідати будете? Гаразд, я розкажу. Це мова есперанто. Ми шукали якусь цікаву назву, не хотіли чогось банального українською, російською або англійською мовами. Взагалі Ekkrii означає «кричати, скрикувати».

Чи плануєте Ви випуск альбому? Н: Звісно плануємо, але вже після того, як ми запишемо нову пісню. В: Фінанси також піджимають, грошей поки що нема. ♫ ♫ Вас в групі лише троє, чи є у Вас в планах пошуки басиста? Н: Коли розіграємось, є ймовірність, що знайдемо. Ми ще не знайшли свій стиль, та ще й людину треба знайти, яка підійде. Бо є точки, в яких ми сходимось, а є, в яких не дуже. І: Але нам здається, що нова пісня – то МИ! Раніше пісні були чиїсь окремо, а цю ми придумали разом.

А яким музичним інструментом Ви хотіли б доповнити свою музику? І: Нещодавно слухала пісню Пола Маккартні, і Скільки у Вас власних пісень і чи не зловживаєте каверами? ♫ там звучав інструмент схожий на гобой, і Н: Ми не дуже любимо кавери, проте ♪ я подумала, що хотіла би грати на гобої. декілька є. Власних пісень у нас десь до десяти. Подивилася ціни (32 тис. …40 тис.). Ні, поки що І: Зараз ми готуємо дуже круту пісню гобоя не буде. Я б хотіла акулєлє – щось таке. А англійською, яку придумали втрьох. Дата ще нещодавно мені подарували губну гармошку. виходу ще точно не відома, але плануємо десь А взагалі дуже хочу собі купити «Норд» або якісь труби. в кінці березня. Н: Я би взагалі оркестр зібрав. Нам є до чого прагнути. Чому Ви не співаєте українською? І: Ми пробували, але поки що не пішло. А як Ви написали останню пісню? Англійська – не рідна, і там можна щось І: Я щось награвала вдома, потім зіграла на наспівати, і нормально буде. Н: Повинні ж бути виграшними і музика і репетиції. А в Ніксона був дуже класний повтор. І тут понеслось. слова. А якщо чогось нема, то це не те зовсім. Н: В мене були слова, але не було музики. Треба ♫ було її вигадати. І ми написали її втрьох, це класно!


5 Розкажіть в чому Ви знаходите своє натхнення? Н: Натхнення ми знаходимо у всьому, щось повинно вплинути. І: Французька (Surpris Par La Pluie – прим. ред.) була написана просто на роботі. Порилася в лінгво-словнику і написала слова. Правда потім кинула їх знайомому французу, він мені сказав, що це повна х*рня. Але ця пісня транслюється на радіо в Ужгороді (Тиса ФМ ).

Н: А фанів нема! :) Хочеться, щоб почули наші думки. В: Хочеться більше не для фанів, а для людей. Доносити музикою якісь думки. Кого порадите послухати? (окрім себе) Н: Я би нас поки що не радив слухати. Поки що! :) І: Я взагалі люблю джаз. Про що Ви мрієте, коли станете відомими? І: Я не хочу бути відомою! Але моя мрія, щоб кожної суботи збирати невеликий концерт в якомусь місті, де будуть усі друзі, знайомі. Відіграв – отримав якісь 300 гривень, і все. Ну і альбом хочу записати. Н: А я марнославний. Хочу збирати стадіони. В: Хочеться виступати не заради слави, а заради чогось. Мої кумири U2. Вони постійно дають благодійні концерти, кошти з яких ідуть на благодійність.

Коли легше творити – вдень чи вночі? І: Творимо, коли є час. Ми всі працюємо, і тому дуже важко. Н: По-різному, але все ж ближче до ночі. В: Я творю на репетиції! Працювати в будь-якому колективі завжди складно, особливо творчим натурам. Часто сваритесь? Можливо, є якісь риси чи звички в кожного з Вас, які інших учасників гурту страшенно бісять? І: Ми з Ніксоном завжди як кіт з собакою (сміється). А Віталік нас постійно заспокоює. В: Коли вже переходять межу, то доводиться щось робити, щоб обидва замовкли і почали роботу. Н: Скажемо так – не сварки, а скоріше непорозуміння. І: Хлопців дратує те, що на базі, на якій ми репетируємо, зажди є цукерки барбариски, і я постійно, коли ідемо на метро, голосно їх їм «чмок-чмок-чмок». А так взагалі ми дружні! Для кого Ви граєте? Для фанів чи для себе? І: Я граю для себе. Нещодавно була на репетиції гурту «Лорелея» і співала з другої до дев’ятої вечора. Для мене це такий кайф, заряд десь на тиждень. Без музики дуже сумно. Але прикольно, коли все ж хтось тебе слухає.

Чим Ви ще займаєтесь, окрім музики? ♪ В: Я дуже люблю астрономію. Discovery дивлюся, історію України читаю. Взагалі, наздоганяю те, що втратив у шкільні і студентські часи - все те, що прогуляв. Н: Працюємо. Ми нудні офісні працівники. І: А я ще викладаю англійську мову дітям. Н: Робота взагалі займає весь вільний час, і більше його ні на що не вистачає.

Ваші побажання слухачам. Н: Нехай всі мріють про щастя, і воно буде. Головне – прагнути і щось для цього робити. В: Я хочу побажати внутрішнього спокою. Музикантам я бажаю грати і слухати хорошу музику. І: Хотілося б побажати гармонії, щоб люди із собою були в гармонії, щоб нічого собі не накручували. І міцного здоров’я!

Інтерв’юер – Михайло Розбицький


6

Placebo Effect буде важливою для влади. Тоді, коли Тобі не буде байдуже на сусіда, на друзів, на майбутнє і, в підсумку, на себе. Адже уникаючи проблем інших сьогодні, не можеш знати чи не трапляться вони на Твоєму шляху завтра.

Українцю, а як живеться тобі? Б’юсь об заклад, що більшість відповість “хрєново”. Людей завжди щось не влаштовує. І це нормально. Але що ми робимо щоб щось змінити? А я Тобі відповім – нічого! Може на мітинг вийти? Хм… От скажи комусь з друзів чи рідних про те, що сходив на мітинг – і в Тебе обов’язково запитають – “і скільки заплатили?”. Відкрий інтернет, пошукові сайти і об’яви з красномовною назвою “шукаємо людей на мітинги” постануть перед Твоїми очима. Ще й вибір є – політичний мітинг, проти будівництва, проти зносу будівлі та ще купа різних демонстрацій. І ціна різна. Ти скажеш: “як так можна, продавати свою думку, свій голос, позицію та час?” . Але задумайся, що попит породжує пропозицію! Ніхто не забороняє, звичайно, і якщо ти студент – то це непоганий заробіток, але як же гідність? Чи не краще знайти інший варіант “роботи”? Такі країни Європи як Німеччина, Іспанія, Італія, Португалія, Греція звикли бачити на вулицях міст звичайних жителів, які виражають свою думку. До того ж не за гроші. Все просто: мешканці різного віку і професій виходять боротися з тим, що їх не влаштовує. Йдуть як маленькі громадяни, так і зовсім літні люди. Ці мітинги відбуваються навіть тоді, коли ціни на продукти зросли хоча б на відсоток, не говорячи вже про масштабні закони, які не влаштовують громадян, або судові вироки, засудження невиних... Там масові акції збирають, тільки уявіть, іноді до 700 тисяч людей і це тільки в одному місті... А в Україні, країні гостинності та пишності, все частіше згадується фраза “моя хата з краю”, ну чи “якось пристосуємось”. Сумний нонсенс, який можна змінити. Історія розвинених європейських країн показує, що такі акції потрібно проводити постійно... кхм... точніше тоді, коли це потрібно, коли громадян щось не влаштовує. І тільки тоді думка народу

Сьогодні, напевно, вже варто радіти, що Україна починає дивитися на досвід європейських громадян. Яскравим прикладом такої взаємодопомоги та ентузіазму зараз є справа родини Павліченко (theyarenotkillers.com). Батька і сина засудили за вбивство судді Сергія Зубкова до довічного та 13 років ув’язнення відповідно. На захист сім’ї в багатьох містах та навіть селищах України вже другий рік проходять акції та мітинги. Звичайно, почалося все з друзів засудженого Сергія, який був учасником руху ультрас “Динамо”. Першочергово на акції приходили тільки фанати футболу та друзі, а в листопаді 2012 року в Києві зібрався чотирьохтисячний мітинг, на який також прийшли сім’ї з маленькими дітьми, літні люди, завітали іноземці (Франція, Німеччина, Польща, Росія, Білорусь) та всі, кому не байдуже. А де був в цей час Ти? Ці люди виходять не заради чогось, а попри все. Попри всі докази “слідства” в які не вірить вся країна, попри зайнятість і не зважаючи на погоду. censor.net.ua/news/231594/kak_fabrikovali_ delo_protiv_pavlichenko_eksklyuzivnye_ dokumenty_i_foto


7 Зараз їх досі підтримують футбольні фанати багатьох європейських клубів, які вивішують на іграх своїх команд банери з написом “свободу павліченко” різними мовами. І найсумніше те, що якби не розголос на акціях, ця справа так само як і мільйони інших в Україні, пішла б по накатаній схемі, а дружина Наталія та неповнолітній син Іван залишилися би наодинці з такою правовою державою, як Україна і мусили б самостійно сплачувати 500 000 грн моральної шкоди. Хіба не скажена цифра для будьякого українця, не говорячи вже про жінку з дитиною? Зараз досі йде розгляд скарги на звинувачення в Апеляційному суді, а тисячі українців продовжують слідкувати, виходити на акції та під суд. Виходить українське майбутнє, адже під час акції пропагандується здоровий спосіб життя і вони проходять мирно. Справа, коли на захист звичайної української сім’ї виходять такі ж звичайні українці. І хіба може бути нещасливий кінець, коли за правду бореться так багато вірних українців? Тоді і демократія почне існувати, якщо про неї не тільки говорити, а й творити її. І до чого тут гроші? Вони, без страху виходять на вулиці та площі, сміливо проговорюють гасла “Свободу чесним!” і свято вірять в свою важливість. Бо правда за ними.

Звичайно, завжди є варіант, над яким зараз роздумує ледь не кожна молода людина в Україні. Варіант поїхати. Завжди ми вважаємо, що у сусіда легше, простіше і краще. Так, цей варіант завжди співіснує в голові, але чи можеш ти бути впевненим у завтрашньому дні? У тому, що матимеш гроші і можливості поїхати за кордон? У тому, що зможешь залишити тут рідних? І головне: чи можеш ти бути впевненним у тому, що там дійсно краще? Питання риторичні і “розумники” зможуть на них відповісти, але найважливіше дати відповідь собі на ці питання і тільки після цього робити якісь кроки.

А зараз... Я пропоную зробити Тобі найпростіше – прикласти хоч краплиночку своїх зусиль на те, щоб тут жити було краще. Відкрий очі і серце, викинь сміття в смітник, та зроби ж бодай щось, прийди на акцію, чи не приходь… Ні, не приходь, адже сидячи в теплій домівці ти і надалі зможеш розповідати який ти патріот і що твій голос, твоя думка нічого не значить. Значить! Бо хтось прийде, хтось не скаже – хтось зробить, і хтось зрозуміє як це – любити свою країну по-справжньому. Адже кожен може жалітися на життя, навіть не спробувавши щось змінити. Кожен може писати в соціальних мережах як любить Україну і при цьому нічого не робити для її розвитку. Це не є запорукою щасливого майбутнього. І кожен має задуматись і обрати, що йому робити сьогодні і ким бути – чесним щасливим українцем зі своєю точкою зору чи пішаком в чужих руках.


10

Going Abroad бачимо їх переклад і додаємо в особистий словник. 4.Переходимо у розділ тренувань в ігровій формі і запам’ятовуємо нові слова.

“Wie viel Sprachen du spricht, sooft mal bist du Mensch” Goethe “Якщо ти вивчаєш чужу мову - твої очі розширюються, слух стає гострішим, а ноги швидшими, твої руки опановують чуже, воно стає їм близьким. Якщо ти вивчаєш чужу мову, в тебе виростають два крила“. Саме так писав Christiane Grosz, 1985.

Молодим людям, таким як ми, набагато простіше опанувати іноземні мови. Так навіщо гаяти час? Віллі (Віталій) Мельников — людинафеномен, поліглот, гідний книги Гіннеса, знає 105 мов. А нам хоча б одну опанувати досконало! Почнемо хоча б з англійської! Декілька доцільних порад, як швидко і результативно опанувати англійську мову: I.Словарний запас Як можна швидко та легко вивчити 300 нових слів англійською за один місяць займаючись по 15 хвилин в день: 1.Заходимо на LinguaLeo та реєструємося - linguagame.ru. 2.Знаходимо улюблений фільм, кліп, пісню, книгу, анекдот – що більше подобається. 3.Клікаємо на 10 незнайомих слів,

II.Грамматика – корисні сайти 1. http://aclil2climb.blogspot.com/ 2. http://grammar.quickanddirtytips.com/ 3. http://www.arrantpedantry.com/ 4. http://dougtionary.com/blog/ 5. http://wordsbybob.wordpress.com/ 6. http://www.perfect-english-grammar.com/ 7. http://walkinthewords.blogspot.com/ 8. http://stancarey.wordpress.com/ 9. http://bloodredpencil.blogspot.com/ 10. http://languagelog.ldc.upenn.edu/nll/ 11. http://lingeducator.com/ 12. http://grammarcops.wordpress.com/ 13. http://marisaconstantinides. edublogs.org/ III.Розмовна англійська Найрезультативніше підтягнути розмовну англійську можна розмовляючи з іноземцями. Де їх взяти? Існує безліч варіантів – піти на курси, шукати в Skype, просто познайомитися з туристом в Києві, вступити в міжнародну організацію… Але тут не треба ніяковіти і червоніти! Треба просто не затикати рот – адже практика, це найважливіше у вивченні будь-яких мов! Вивчати англійську можна і в спеціальній мовній школі. На разі існує величезна кількість мовних шкіл. Ось 5 шкіл англійської мови які рекомендують студенти. Детальну інформацію щодо них шукайте на сайтах.


11

*по тривалості варіюється в залежності від семестру **ціна за стандартні курси ***загальна англійська, ціна варіюється в залежності від того, на яку годину курси, а також від цього залежить кількість занять та тривалість одного заняття (приведена ціна для занять на 19:00 – вівторок, четвер по 2 години 15 хвилин) ****В Speakup на вартість Вашого курсу впливають такі фактори: •Час навчання (курс без часових обмеженнь, ранковий курс чи економ-курс etc) •Ваш поточний рівень англійської •Тривалість вашого курсу (кількість рівнів) •Оптимальний для Вас графік оплати •Поточні акції А ось якщо ти захочеш та зможеш (для цього потрібна неабияка витримка) вивчати мову самостійно, то Като Ломб написала десять дуже цінних порад! Като Ломб – письменниця і перекладачка, яка живе в Будапешті (до речі, угорську мову вважають найскладнішою мовою через граматику), вільно розмовляє на дев’яти мовах і ще з шести перекладає тексти як технічні так і художні. Вона сформулювала 10 заповідей для всіх, хто освоюють ту чи іншу іноземну мову: 1.Займайтеся мовою кожного дня. Якщо ж зовсім бракує часу, то приділяйте мові хоча б десять хвилин. Особливо корисно займатися вранці. 2.Якщо бажання займатися занадто швидко послаблюється, то не «пришвидшуй», але й не покидай навчання. Придумай якусь іншу форму вивчення: відклади книгу та послухай радіо, залиш вправи підручника та погортай словник.

3.Ніколи не зубри та не заучуй нічого окремо, в відриві від контексту. 4.Виписуй поза чергою та заучуй всі «готові фрази», які можна використовувати в максимально можливій кількості випадків. 5.Намагайся подумки перекладати все,що можливо: рекламне табло, написи на афішах, відривки почутих розмов. Це завжди відпочинок навіть для стомленої голови. 6.Добре заучувати треба тільки те, що було виправлено вчителем. 7.Готові фрази, ідіоми виписуй та запам’ятовуй у першій особі. Наприклад: “I am only pulling your leg” (Я тебе тільки дражню). 8.Іноземна мова – це фортеця, яку необхідно штурмувати з усіх боків одночасно: читанням газет, слуханням радіо, переглядом недубльованих фільмів, відвідуванням лекцій іноземною мовою, опрацюванням підручника, листуванням, зустрічами і розмовами з друзями – носіями мови. 9.Не бійся розмовляти, не бійся можливих помилок. Проси, щоб їх виправляли. І не засмучуйся та не ображайся, якщо тебе дійсно почнуть виправляти. 10.Будь твердо впевнений у тому, що у що б то не стало досягнеш мети, що в тебе непохитна воля і надзвичайні здібності до мов. А головне все ж таки бути впевненим в собі та зрозуміти, для чого тобі потрібне знання іноземної мови!


12

Inspector Gadget 3.Кафе з приємною назвою «Варенье» дарує стакан гарячого какао. 4.Магазин сувенірів «FancyLove.com. ua». Ви можете отримати 5% знижку на будь-яке замовлення, за кожний «чекін». Знижка діє два дні.

Багато з вас вже чули або навіть користувалися Foursquare. Foursquare – це соціальна мережа з функцією геопозиціонування, яка була створена у 2009 році. Завдяки цьому додатку можна знайти місця для приємного відпочинку. В цій «фічі» користувач показує своє місце перебування завдяки так званому «чек-іну» (відмічаючись на карті). Також у додатку присутня функція «Мер». Вона працює наступним чином: якщо користувач протягом останніх 60 днів відмічався в певному об’єкті більше днів ніж будь-хто з інших відвідувачів, то в деяких місцях за це є особливі подарунки, у вигляді непоганих знижок і т.д. Останнім часом, дуже розповсюдженим стало використовувати цю програму з метою самопіару, а саме пропонуючи відвідувачам «спеціальні» пропозиції за «чек-ін». Ми вирішили навести список деяких місць, де можна порадувати себе невеликою «халявою»:

5.Офіціант кафе «Тарелка» за першу відмітку пригостить вас трав’яним чаєм. Проте ця акція не дія по п’ятницям і суботам.

1.Піцерія «Mister Cat» біля ст. м. Шулявська. За відмітку Вам принесуть чайник імбирно-фруктового чаю. Просто покажіть її офіціанту.

12.Любите спорт? Зайдіть до магазину дошок для серфінгу «Boomerang Boardshop» і завдяки відмітці у Вас буде знижка 7% на нову колекцію.

2.Східно-європейський ресторан «Чарка, Кружек и Гачек». За перший «чек-ін» Ви отримуєте дисконтну накопичувальну картку з 5% знижкою. Також діє акція на компанію з трьох людей.

13.У мережі магазинів «Watsons» за кожний «чек-ін» Ви отримуєте по 50 балів, потім їх можна обміняти на знижку. Детальніше на сайті магазину.

6.У рок-клубі «Диван» можна отримати чашку гарячого какао, на жаль один раз. 7.Окрім їжі можна і медіатор отримати. В магазині «Гитарный дом» за «чек-ін» – маленький презент. 8.Гастробар «Tomatoes» Ви – «чек-ін», Вам – лимонад. 9.Креативний простір «Часопис». Це кафе з приємним інтер’єром, в якому за перший «чек-ін» Вам подарують можливість безкоштовно відвідати будь-яку подію. 10.У Smart Cafe BIBLIOTECH за кожний «чек-ін» – подарунок. 11.Полюбляєте співати, а з Вами ще і четверо друзів? Тоді зайдіть до нічного клуба «Disco Radio Hall» і замовте безкоштовну пісню. Діє тільки якщо «чекін» зробили вп’ятьох.


13 14.Суші-бар «Желтое Море». Якщо відмічаєтесь компанією від трьох чоловік, то отримуєте подарунки. 15.Ресторан близькосхідної кухні «Кувшин». За перший «чек-ін» Ви отримаєте чайник чаю, а за кожний п’ятий – шматочок домашнього «Напо-леону». Просто покажіть Ваш пристрій з відміткою офіціанту. 16.В мережі азіатських ресторанів «Wok Café» за перший «чек-ін» Ви отримаєте каву Lavazza або бокал пива. 17.Магазин спорттоварів «Семь вершин» пропонує Вам отримати дисконтну накопичувальну картку зі знижкою 5% при покупці на суму від 1000 гривень. 18.Якщо Вас занесе до стоматолога, а саме в Центр ортодонтії «Стоматологія Мирослави Дрогомирецької», тоді за «чек-ін» вам наллють кави або чаю. :)

21.Можна навіть трохи повчитися! У школі Інтернет-маркетингу «WebPromoExperts» за першу відмітку Вам нададуть 5% знижки на будь-який курс або семінар. 22.Якщо полюбляєте солоденьке – завітайте до «Кав’ярня на Франка». Там за кожний «чек-ін» Вам принесуть французький круасан з шоколадом. Не більше одного вдень звісно. 23.Магазин сувенірів «SVETILKI.com.ua» подарує Вам небесний ліхтарик. 24.В кондитерському магазині «Солоденькі були» отримуйте 5% знижки за кожний «чек-ін». 25.Любителям пабів: в «Sepia Pub» за відмітку Ви отримаєте картку із 7% знижкою. 26.У стейк-хаусі «L’entrecote» Вас пригостять чаєм з обліпихою або лісовими ягодами, проте тільки якщо Ви щось замовите з меню. 27.В італійському ресторані «Bigoli» завдяки «чек-іну» Ви можете насолодитися ароматним еспрессо Lavazza або Лімончелло. 28.Коктейль бар «Kitsch»: «чек-ін» з 4 друзями одночасно – і отримаєте по фірмовому шоту в подарунок.

19.Веломагазин «BPS shop» за перше відвідування надає 10% знижку на всі товари. А за кожний наступний - 5%. 20.Полюбляєте китайську кухню? Тоді якщо відвідаєте китайський ресторан «Taki-box Delivery Area» Вам за «чек-ін» зроблять 5% знижку на замовлення. «Чек-ін» неодноразовий.

29.Кав’ярня «Coffee Life» за відмітку з 06:00 до 11:00 справжній французький круасан і кава Американо розміром доппіо за 19 грн. P.S. Проте приготуйтеся до того, що всі знатимуть, де Ви були минулої ночі! ;)


14 Назва онференції

Don’t be stupid! Термін проведення

Місце проведення

Дедлайн реєстрації та подачі тез доповідей

V наукова конференція магістрів та аспірантів «Прикладна математика та комп’ютинг» (ПМК – 2013)

10–12 квітня 2013 року

Україна, Київ, НТУУ «КПІ», пр-т Перемоги 37, корп. № 7, ауд. 101 та 103

11 березня 2013 року

IV міжнародна конференція «Біомедична інженерія та технологія. Актуальні проблеми біомедичної інженерії в охороні здоров’я»

17-18 квітня 2013 року

Україна, Київ, вул. Верхньоключова, 1/26 (НТУУ «КПІ» корпус №24 )

15 лютого 2013 року

ХIІ Науковотехнічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи»

VII Всеукраїнська науковопрактична конференція «Біотехнологія ХХI століття» VІ студентська науковотехнічна конференція «Погляд у майбутнє приладобудування» XIІI Міжнародна наукова конференція ім. проф. Т.А.Тарана «Інтелектуальний аналіз інформації» (ІАІ-2013)

квітень

Україна, Київ, НТУУ «КПІ», пр-т Перемоги 37, корп. № 1

квітень

Україна, Київ, НТУУ «КПІ», пр-т Перемоги 37, корп. № 4

квітень

Україна, Київ, НТУУ «КПІ», пр-т Перемоги 37, корп. № 1

15-17 травня 2013 року

Україна, Київ, НТУУ «КПІ», пр-т Перемоги 37, Конференц-зал Наукового парку «Київська політехніка»

?*

?

?

10 березня 2013 року

Секції, які можуть зацікавити

Сайт конференції

• «Прикладна математика»; • «Комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія»; • «Інформаційні технології, програмна інженерія». • «Комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія»; • «Інформаційні технології, програмна інженерія».

http://pmk.fpm. kpi.ua

Всі

?

?

• Біомедичне приладобудування та технології; • Оптичні та оптикоелектронні прилади і системи.

• Інтелектуальний аналіз даних; • Прикладні системи інтелектуального аналізу даних; • Інтелектуальні комп’ютерні засоби; • Методи штучного інтелекту при моделюванні систем.

http://mmif.kpi. ua/uk/news/264conference2013

Приладобудівний факультет, Микитенко Володимир Іванович, тел. (044) 406-84-46, е-mail: v.mikitenko@nilpsf.kpi.ua Факультет біотехнології та біотехніки, Орябінська Лариса Борисівна, тел. (044) 406-82-13, e-mail: prombt@ukr.net Приладобудівний факультет, Микитенко В.І., тел. (044) 40684-46, е-mail: v.mikitenko@nilpsf.kpi.ua

http://iai.kpi.ua


15 VIII Міжнародна наукова конференція „Інтелектуальні системи прийняття рішень і проблеми обчислювального інтелекту” VІ Міжнародна науково-технічна конференція молодих учених «Електроніка-2013»

14-19 травня 2013 року

Україна, Крим, Євпаторія

?

http://iasa. kpi.ua/

• Аналіз і моделювання складних систем і процесів; • Теоретичні та прикладні аспекти систем прийняття рішень; •Обчислювальний інтелект, індуктивне моделювання.

http://isdmci. org.ua е-mail: natalidmp@ gmail.com

Україна, Київ, НТУУ «КПІ», вул. Акад. Янгеля 16/9, корп. № 12

1 березня 2013 року

• Фізична та біомедична електроніка; • Електронні прилади та пристрої.

http://fel.kpi. ua/elconf

4 квітня 2013 року

Росія, Томськ, вул. Московський тракт 2

1 березня 2013 року

• Інноваційні технології в охороні здоров’я.

http://mgtssmu2012. ruconf.ru/

XX Міжнародна конференція студентів, аспірантів та молодих учених «Ломоносов-2013»

8 — 13 квітня 2013 року

Росія, Москва, Ленінські гори 1, Головна будівля МГУ, кімната А-1021

25 лютого 2013 року

• Обчислювальна математика та кібернетика; • Біоінженерія та біоінформатика; • Біологія; • Математика та механіка.

http:// lomonosovmsu.ru/rus/ event/1600/

IV Міжнародна наукова конференція «Європейська наука й технології»

10-11 квітня 2013 року

Німеччина, Мюнхен

8 квітня 2013 року

• Медицина й фармакологія; • Технічні науки; • Фізика та математика; • Хімія; • Біологія.

http://sciencic. com/ru/

51-а Міжнародна наукова студентська конференція «Студент і науковотехнічний прогрес»

12-18 квітня 2013 року

Росія, Новосибірськ

20 лютого 2013 року

• Медицина; • Нові матеріали та технології; • Інформаційні технології; • Біологія; • Хімія; • Математика.

http://issc. nsu.ru

Міжнародна науково-практична конференція «Наука, техніка і вища освіта»

17 квітня 2013 року

Канада, Ванкувер

15 квітня 2013 року

• Хімія; • Біологія; • Фізика та математика; • Технічні науки; • Медицина й фармакологія.

http://sciencecanada.com

Друга міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання медицини»

20-21 квітня 2013 року

Азербайджан, Баку

15 березня 2013 року

• Усі напрями клінічної медицини.

http://www. young-doctors. com/index. php?id=18

Усеросійська науково-практична конференція «Менеджмент та інноваційні технології в охороні здоров’я: досвід, проблеми, вирішення, перспективи»

* ? – поки невідомо.

Травень

Підготував – Олексій Авілов


Placebo #8  

Students' magazine

Advertisement