Page 1


Apie projektą

Voverių giraitė?! Kas tai?

Parduodami individualūs namai uždaroje, privačioje gyvenvietėje, kurią iš dviejų pusių juosia brandus pušynas. Gyvenvietę sudaro 24 namai, kurie turi tris skirtingus projektavimo tipus. Turite galimybę rinktis Jums tinkamiausią variantą! Namų plotai svyruoja nuo 125 iki 128.42 kv.m, visi namai turi tris miegamuosius kambarius, du sanitarinius mazgus, garažą vienam automobiliui. Gyvenamosios erdvės išsidėsčiusios per du aukštus.


Privalumai

Kodėl gyventi Voverių giraitėje?

Saugumas Projekto teritorija aptverta tvora, įrengtas gatvių apšvietimas, automatiniai įvažiavimo vartai. Drąsiai galėsite palikti vaikus žaisti vienus kieme, nakčiai nerakinti namų durų ir mėgautis čia pat teikiamomis kvartalo pramogomis: važinėtis dviračiais po apylinkes ar tiesiog išeiti vakare pasivaikščioti ir nieko netrukdomi paklausyti pušyno istorijų.

Gamta Kvartalą iš abiejų pusių supa brandus Nemenčinės miškas, kuriame auga įvairūs augalai vakarinei arbatai, žemuogės ir mėlynės trintam desertui ar pietūs su grybų padažu. Čia pat galite sutikti stirną ar mažą voverytę bei palydėti akimis greitai nuskuodžiantį kiškį. Gyvūnų draugiją džiugins kasdien, pušyno ošimas atneš ramybę į Jūsų namus, o nuostabūs kvapai kasdien kutens nosį.


+A klasė

Komfortas

Aukšta statybų kokybė bei laiko patikrinta statytojo reputacija

Važiuodami namo niekada nepapulsite į varginančias automobilių

užtikrins Jums namų ilgaamžiškumą ir panaikins visus „galvos

spūstis, anaiptol pro savo automobilio langus galėsite gėrėtis

skausmus“ dėl didelių namo išlaikymo sąnaudų ar nuolatinio

aukštaūgėmės Nemenčinės pl. pušimis ir kvėpuoti grynu oru! Visos

investavimo į gyvenimo kokybę.

didelės gatvės, automobiliai ir dideli srautai žmonių, tai dalykai, kurių išvengsite gyvendami čia.

Vaikų žaidimų parkas

24 namų kvartalas

Šalimais esančiame miške įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir poilsio

Tai uždaras kvartalas, kuriame yra trijų skirtingų tipų individualūs

parkas tėvams. Tai puiki galimybė atitraukti mažuosius nuo šiuo-

gyvenamieji namai, turėsite galimybę rinktis. Nedidelė ir jauki kaimy-

laikinių technologijų ir mėgautis gamtos teikiamomis pramogomis.

nystė padės Jums greitai pasijusti šios šeimos dalimi.


21 22 Link

mies

Tipas: Ąžuolas 128,41 kv. m., 7,5A

to

17 23

24

Tipas: Ąžuolas 128,42 kv. m., 7,5A

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,5A

Tipas: Klevas 126,11 kv. m., 7,5A

18

Tipas: Klevas

Tipas: Eglė

13

125 kv. m., 7,5A

Asfaltuotas kelias

Tipas: Ąžuolas 128,42 kv. m., 7,5A

126,11 kv. m., 7,5A

19 20

Tipas: Ąžuolas

14

128,42 kv. m., 7,5A

Tipas: Ąžuolas

7

128,42 kv. m., 7,5A

Tipas: Ąžuolas

8

128,42 kv. m., 7,5A

15

Tipas: Klevas

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,8A

1

126,11 kv. m., 7,5A

9 16

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,8A

Tipas: Klevas

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,8A

2

126,11 kv. m., 7,5A

10

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,8A

3 11

Tipas: Klevas 126,11 kv. m., 7,91A

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,8A

4 12

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,92A

Tipas: Klevas 126,11 kv. m., 7,91A

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,8A

5

Tipas: Ąžuolas 128,42 kv. m., 7,8A

Esama gyvenvietė

6

Tipas: Ąžuolas 128,42 kv. m., 7,8A

Bendro naudojimo parkelis

Tipas: Eglė 125 kv. m., 7,92A

N


Namo tipas T1

Ąžuolas Ši rezidencija puikiai subalansuota jaukiam ir patogiam gyvenimui miško apsuptyje. Čia vietos užteks ir gausiai šeimai. Funkcionalus namo suplanavimas leis išvengti nereikalingų kvadratų ir Jūsų buitį pavers dar patogesne. Leiskite sau mėgautis patogumu, gamta ir kokybe.


Namo tipas T2

Klevas Ši rezidencija puikiai subalansuota jaukiam ir patogiam gyvenimui miško apsuptyje. Čia vietos užteks ir gausiai šeimai. Funkcionalus namo suplanavimas leis išvengti nereikalingų kvadratų ir Jūsų buitį pavers dar patogesne. Leiskite sau mėgautis patogumu, gamta ir kokybe.


Namo tipas T3

Eglė

Ši rezidencija puikiai subalansuota jaukiam ir patogiam gyvenimui miško apsuptyje. Čia vietos užteks ir gausiai šeimai. Funkcionalus namo suplanavimas leis išvengti nereikalingų kvadratų ir Jūsų buitį pavers dar patogesne. Leiskite sau mėgautis patogumu, gamta ir kokybe.


Vieta

Kur rasti Voverių giraitę?

„Voverių giraitės“ kvartalas priklauso Bezdonių sen. apie kurią istorijoje užsiminta dar 1415 metais, kai Vladislovas Jogaila medžiojo Bezdonių miškuose. Tuo metu ypač populiaru buvo medžioti dižiuosius stumbrus. Dar ir dabar šiose vietose abstu įvairiausių rūšių gyvūnų, kurie ir jums, gyvenant čia, palaikys draugiją. 1862 metais nutiesus geležinkelį pradėjo kurtis šalimais gyvenvietės, viena iš jų buvo – Sakiškės. Ši gyvenvietė išsiskyrė savo ypatinga gamta, kuri lig šiol yra retai gyvenama ir ypač saugoma. Sakiškės, tai miestelis 5 km į petvakarius nuo Nemenčinės ir 3 km į šiaurę nuo Antavilių, o jei tiksliau, tai apie 14 km nuo Antakalnio žiedo.


Sakiškės jau kuris laikas yra vienas geidžiamiausių rajonų Nemenčinės miškų link. Netgi neretai vadinamas prestižiniu. Ir kodėl? Nes čia nuostabi gamta, neįtikėtina ramybė, čia vis dar yra daugiau miškų ir gamtos nei asfalto ir namų, čia naujos besikuriančios jaunų žmonių bendruomenės bei žinomų žmonių šeimos jau spėjusios giliai suleisti savo giminės šaknis. Yra begalė kitų privalumų, tai puikus susisiekimas su miesto centru, kelio rekonstrukcija, kuri dar labiau patobulins ir pagerins eismo kokybę ir žinoma dar kartą pasikartosime, čia toks švarus ir grynas oras, jog norisi kvėpuoti dažniau nei ištiesų žmogui reikia.

Miško stebuklas

Giraitės kaimynai

Miškinė kiaunė / Martes martes

Pilkasis kiškis / Lepus europaeus


Ustro

Šoklioji stirna / Capreolus

Taurusis elnias / Cervus elaphus

Pagub ė

Pievinė lingė / Circus pygargus

Kilnusis erelis / Aquila chrysaetos


N

Antavilio žiedasAntavilio ežero paplūdimys


Skyrelis Jūsų vaikams

Voveriuko Rojaus pasakojimas

Sveiki, esu voveriukas, mano vardas Rojus. O štai istorija, kaip tapau girios herojum. Turiu du brolius – tikri didvyriai – uodegos pilnos pūkų, kiekvieną dieną, nepritrūkt rytojui, nešė šusnį riešutų... Tėvai juos gyrė, liaupsino nuolatos, o aš, deja, mažiausias šeimoje, mane net vėjas pūsdavo nuo šakos. Bet aš žinojau - vieną dieną, vesiu girios karalienę! Sykį užaugom, palikom gimtąjį lizdą berže. Pirma kelionė jaudino, juk laukia nuotykiai, tiesa? Klaidžiojau

klaidžiojau, laipiojau laipiojau, griuvau, kritau , šliaužiau, plaukiau.

Vienos girios nykios, kitos - senos. Kamienai tai girgžda, tai traška, o švyst drėvėjgyvena tauški šarka. Kaitino vasara, jau pliaupė ruduo. Nusprendžiau keliauti Šiaurės link. Girdėjau, ten miškas tankesnis, pušų viršūnės laibesnės, beržai sultingesni, žolė kvapni, gėlių žiedai purūs, samanos minkštos, kankorėžiai patys į pintinę krenta.


Saugumas Strykt pastrykt Šiaurys svetingas, žiū – giraitė stebuklinga. Tik įžengus, girdžiu suokia – Elena Pelėda, o kad kriokia. “O kaip gera sutikt savus, pasakyk, kodėl įkūrei čia namus?”; “Oj mielasis mano Rojau, čia kurortas, nėr pavojų! Peledžiukai mylimi, drevėj tupi neprižiūrimi. Jie ten miega, žaidžia, snaudžia, kol aš girią sparnais saugau. ŪŪūūū, ženk gilyn link svajonių namų!”

Gamta ir ramybė Žengt į priekį, žengt gilyn, vėl dairaus, žvelgiu tolyn - saulės nutvieksta, išnyra stirnos figūra. “Labas, aš, stirna Viltė, ką voveriuk, čia ruošies pinti?”; “Noriu lizdelį susisukti tvirtą, rasti ramybę, gamtą, rimtį”; “Čia gyvenu labai seniai, kelios kartos mūsų ganės. Tylu - gali girdėti bičių dūzgę, kvapnu - gali pajausti žiedlapį, jo rūšį, lietui palijus visa giria pakvimpa, vėjui papūtus sveikinasi pušys, žinai, mano širdis čia visada laiminga. Jau šalna, šerkšnas kanda nosį, voveriuk, kur tu žiemosi?”

Statybos kokybė Trūkt pečiais, krypt galvą, linkt.... “Nežinau, stirnaite, kur man dingt?”; “Eik pas miško draugą, elnią, paprašyk pagalbos, vaike!”; “Štai ir aš Danielius, elnias, ar kas į pagalbos šauksmą veržias? Mano platūs raizgani ragai, verčia medį taip lengvai. Išskaptuoju, iššlifuoju, sudedu, tikrinu, matuoju. Išdidi stati krūtinė didžią pilį nesyk gynė! Voveriuk, apsidairyk, susikaupk ir medį rink. Pagaminsiu lizdą tvirtą, vesi voverę, čiučiuosi vaiką, o kas žino, gal visą šimtą!?” Štai ir stovi namai tvirčiausi, o kad dailūs, kad jaukiausi. Supa girios būrys draugų, bet širdy vis neramu. Plazda ji, širdis plaštakė, gal kas voverę gražuolę matė?


O mat ir ji, voveraitė Lėja, puri uodega dengia akis, ilgos ausys, papūstos vėjo, nusišypso man per du dantis. Strykt per pušį, strykt į kitą, koks grakštumas ankstų rytą! Čia ji vietinė, gyvena, viską regi, viską mena. Kad naujokas aš tikrai, žino ji labai seniai. Strykt iš paskos, strykt šalia, skint konkorėžį, trakšt, oj ne! Kliūkt ant žemės nuriedėjau, trinkt į medį, išraudau. “Lėja, karaliene, ar pamilsi tu mane?” Ta kad juokės, kad kvatojo, džiūgavo visa giria, pažiūrėjo, palingavo – “Na, manau, tikrai, kad ne!” Bet lemtis ji stebuklinga, nepapūsi tu prieš ją, ir akimirka žavinga, tapo mūsų šeimos pradžia! “Štai ir aš, paukštis kukutis, pažiūrėkit koks gražutis! Jau, kad kurias čia šeima, pasirūpinsiu tvora! Kalsiu, tvirtinsiu, klijuosiu, namų erdvę projektuosiu. Bus saugu vaikus auginti, žmonai Lėjai bruknes skinti”. Kaimynystė augo, plėtės, 24 namai, bet tėveliai nerimavo, kur gi žais mūsų vaikai? Tūpt ant medžio Aloyzas, ilgasnapis raudona kepure, tarškt snapu įbedęs medį – “Versim mes čia aikštelę!”. Kad vaikučiai nepabirtų, augtų stiprūs, vikrūs, šėltų, greit susukom mes čiuožyklą, ir sūpuoklę gėlių pintą. Bėgo metai, naktis rugpjūčio slinko. Lėja, Rojus ant žolės - pastebėkim žvaigždėtą dangų, šiąnakt jos virš mum žibės!

Laimingiausias Voverių giraitės gyventojas, voveriukas Rojus.

Rojus


Kilo minčių?

Užsirašyk!


Karina PaulauskaitÄ— karina.paulauskaite@voveriugiraite.lt +370 611 78376 WWW.VOVERIUGIRAITE.LT

VG2  
VG2  
Advertisement