Page 1

ALL TIME RESORT


WŁAŚCICIELEM PROJEKTU „DUOVITA SMART APARTMENTS” W WIŚLE JEST DEDYKOWANY DEWELOPERSKI PODMIOT CELOWY GOVERBY INVESTMENTS SPÓŁKA Z O. O.   SP. KOMANDYTOWO - AKCYJNA, W KTÓRYM 100% UDZIAŁÓW POSIADA FIRMA DUOLIFE S.A.

INWESTOR STRATEGICZNY PROJEKTU DuoLife S.A. to innowacyjny producent i dystrybutor produktów najwyższej jakości z branży health&beauty, obecny z sukcesem na kilkunastu rynkach na świecie. Wsparty doświadczonym, międzynarodowym zespołem praktyków i profesjonalistów. Liczne certyfikaty, nagrody i wyróżnienia potwierdzają od lat najwyższe standardy w każdym zakresie prowadzonej działalności. duolife.eu

GENERALNY WYKONAWCA PROJEKTU Sprawdzony partner biznesowy w dziedzinie prestiżowych realizacji nieruchomości komercyjnych, przemysłowych i mieszkaniowych. Firmę cechuje wszechstronna znajomość rynku, profesjonalna kadra inżynierska oraz najwyższa jakość realizowanych przedsięwzięć. vatra.com.pl

2


3


WYJĄTKOWE MIEJSCE DuoVita Smart Apartments Wisła to przestrzeń łącząca w sobie cechy komfortowego apartamentu i miejsca gwarantującego bezpieczeństwo oraz spokój – dzięki możliwości bliskiego obcowania z naturą. Teraz możesz stać się częścią inwestycji, która odmieni oblicze wypoczynku. Położona w samym sercu perły Beskidu w Dolinie Jawornik, tam gdzie natura spotyka się z nowoczesnością, w najbliższym sąsiedztwie stoku narciarskiego. DuoVita Smart Apartments jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie inwestycjami w nieruchomości dochodowe, oparte o formułę ApartHotelu ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb prozdrowotnych.

4


LOKALIZACJA Wisła to jeden z najprężniej rozwijających się resortów górskich w Polsce.

Położenie, klimat i uroki krajobrazowe zachęcają do

wypoczynku w Wiśle bez względu na porę roku POWIERZCHNIA LASÓW 74,4%

POWIERZCHNIA TEREN. ZABUD. 2,6% POWIERZCHNIA MIASTA 110,9 KM2

POWIERZCHNIA UŻYTKÓW ROLNYCH 18,9%

To tutaj odbywają się letnie i zimowe zawody Pucharu Świata w Skokach Narciarskich.

4 SKOCZNIE

140KM SZLAKÓW

30KM WYCIĄGÓW

Lokalizacja w zasięgu międzynarodowych lotnisk oraz doskonałe połączenie samochodowe ze Śląskiem i innymi dużymi miastami Polski i Europy. OSTRAVA 80KM KATOWICE PYRZOWICE 120KM KRAKÓW BALICE 140KM

5


APARTHOTEL Z POMYSŁEM DuoVita Smart Apartments Wisła to komfortowy kompleks, którego usytuowanie na górskim zboczu pozwoliło na panoramiczne rozmieszczenie apartamentów tak, aby z każdego rozpościerał się wspaniały widok na dolinę Wisły – Jawornik. Lokalizacja, najwyższy standard wykończenia, a także wyjątkowe podejście do wzornictwa, sytuują naszą propozycję w niekwestionowanej czołówce najciekawszych i najbardziej ekskluzywnych miejsc na inwestycyjnej mapie Polski.

6


ARCHITEKTURA DuoVita Smart Apartments Wisła to komfortowy kompleks wypoczynkowy. Standard wykończenia, wykorzystujący najwyższej jakości materiały budowlane, a także nieszablonowe podejście do wzornictwa, sytuują naszą inwestycję w ścisłej czołówce najciekawszych i najbardziej eksluzywnych miejsc na inwestycyjnej mapie Polski. Inwestycja znosząca wszelkie bariery użytkowania, dzięki dużym przestrzeniom i komfortowym przejściom, zaprojektowana została tak, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagający Klientów.

FILOZOFIA E 3

EKOLOGIA

EKONOMIA

ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ

7


8


INFRASTRUKTURA

STOK NARCIARSKI 10M OD APARTAMENTÓW

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU NARCIARSKIEGO

LOBBY BAR

BASEN

SIELSKIE SPA Z CHATĄ SOLNĄ, CHATĄ GRILLOWĄ, BANIĄ RUSKĄ

FITNESS

MIEJSCE DO SPOTKAŃ BIZNESOWYCH

SALE BANKIETOWE I KONFERENCYJNE

PARKING

BAWIALNIA I PLAC ZABAW

RESTAURACJA

TARASY WIDOKOWE

9


10


LIFESTYLE DuoVita Smart Apartments Wisła dedykujemy wymagającym Klientom kierującym się przy wyborze inwestycji zapewnieniem użytkowego luksusu dla siebie i swoich najbliższych. Bogata infrastruktura, zaplecze SPA, bezpośrednie sąsiedztwo stoku narciarskiego w połączeniu z licznymi trasami turystycznymi czynią z naszej inwestycji doskonałą ofertę dla osób poszukujących aktywnego wypoczynku w warunkach premium.

11


12


ATUTY INWESTYCJI DUOVITA ŚWIADOMY WYBÓR Usytuowanie w bezpośrednim sąsiedztwie stoku narciarskiego, z widokiem na panoramę Doliny Jawornik w Wiśle, daje poczucie niezależności i intymności. Duże przeszklone tarasy sprawiają, że z każdego apartamentu rozpościera się widok budzący uczucie spokoju i harmonii.

NA 4 PORY ROKU Lokalizacja inwestycji w sercu Beskidów zapewnia szereg atrakcji niezależnie od sezonu. DuoVita Smart Apartments Wisła to doskonałe miejsce do korzystania z uroków wszystkich czterech pór roku.

BEZPIECZNA PRZYSZŁOŚĆ DuoVita Smart Apartments to bezpieczna propozycja inwestycji w dochodową nieruchomość, która dzięki zastosowaniu innowacyjnego modelu biznesowego pozwala na optymalną lokatę kapitału.

NA KAŻDY ETAP ŻYCIA DuoVita Smart Apartments to miejsce, które jednoczy. Dzięki doskonale zaprojektowanym przestrzeniom, w apartamentach swoje miejsce znajdą wszyscy, którzy chcą korzystać z uroków Wisły. Tworząc otoczenie bez barier dajemy Państwu przestrzeń, gdzie wszyscy czują się komfortowo i w pełni swobodnie..

13


APARTAMENT TO ZYSK ZARABIAJ ...

BEZPIECZEŃSTWO KAPITAŁU

WZROST WARTOŚCI INWESTYCJI

DOCHÓD PASYWNY

NAJEM NIERUCHOMOŚCI

KLUB DUOVITA SMART APARTMENTS

MOŻLIWOŚĆ ELASTYCZNEGO WYJŚCIA Z INWESTYCJI

Jeśli zdecydujesz się być Inwestorem możesz bez nakładu pracy oraz poświęcania czasu generować dochód pasywny będący dodatkowym zabezpieczeniem finansowym dla Ciebie i Twojej rodziny. Inwestycje w sprawdzone nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych i najpewniejszych form inwestowania.

... I WYPOCZYWAJ DuoVita Smart Apartments Wisła to również dodatkowe korzyści wynikające z możliwości swobodnego dysponowania apartamentami, pozwalające na wypoczynek Właściciela i Jego Rodziny. Posiadanie własnego apartamentu w prestiżowej lokalizacji dzięki naszemu modelowi biznesowemu daje możliwość pobytu właścicielskiego w dowolnym terminie. Przyjęty program pozwala właścicielowi decydować, kiedy chce apartament wykorzystywać dla swoich potrzeb, a kiedy oddać do dyspozycji wynajmujących Gości.

14


WYBIERZ SWÓJ APARTAMENT DuoVita Smart Apartments Wisła to miejsce, które zachwyci nawet najbardziej wymagających Gości i Inwestorów. Apartamenty zostały zaprojektowane tak, aby połączyć nowoczesność i pełen komfort z pięknem otaczającej inwestycję natury.

205

APARTAMENTÓW

POWIERZCHNIA

30 - 68m2

2 PENTHOUSY O MAX. POWIERZCHNI

213m2

Większość apartamentów posiada balkony lub tarasy, każdy ma aneks kuchenny. Przemyślane rozwiązania, takie jak sauny i kominki w części dziennej w apartamentach o większej powierzchni podkreślają atrakcyjność inwestycji.

P R Z Y K Ł A D O W Y A PA R TA M E N T

15


16


Apartament 48m2 taras

19m2

strefa mieszkalna

42m2

strefa dzienna z jadalniÄ… aneks kuchenny antresola sypialna sypialnia 1 / sypialnia 2 Ĺ‚azienka / toaleta

6m2 P R Z Y K Ĺ A D O W Y A PA R TA M E N T

17


18


Apartament 32m2

taras strefa mieszkalna

9m2 27m2

strefa dzienna z jadalniÄ… sypialnia Ĺ‚azienka / toaleta

5m2 P R Z Y K Ĺ A D O W Y A PA R TA M E N T

19


NATASHA PAVLUCHENKO Projektantka znana na całym świecie, specjalnie dla DuoVita Smart Apartments zaprojektuje wyjątkowe autorskie aranżacje wnętrz sygnowane swoim nazwiskiem. Każdy apartament zaaranżowany przez projektankę otrzymuje unikalny certyfikat, dzięki któremu staje się jedynym takim projektem na świecie. Atelier Natasha Pavluchenko Design wyposaża apartamenty w dodatki i meble, które wyróżnia wyjątkowe rzemiosło i zastosowanie najwyższej jakości materiałów, a każdy z nich uzyskuje unikalny numer seryjny. Aranżacje apartamentów wykonane przez atelier projektanki stają się nie tylko luksusową nieruchomością, ale również inwestycją kolekcjonerską, której wartość wzrasta wraz z upływem czasu.

20


21


WARTO WIEDZIEĆ JAKA JEST FORMA WŁASNOŚCI W DUOVITA SMART APARTMENTS? Każdy apartament jest wyodrębnionym lokalem użytkowym, z odrębną księgą wieczystą, dającą możliwość swobodnej sprzedaży na rynku wtórnym i dowolnego ustanawiania hipotek. To pełna forma własności.

CZY BĘDĘ MÓGŁ SPRZEDAĆ APARTAMENT W DOWOLNYM MOMENCIE? Tak, oczywiście. Apartament jest wyodrębnionym lokalem z księgą wieczystą, zatem każdy Właściciel może nim swobodnie dysponować. Inwestor zastrzega sobie prawo pierwokupu.

W JAKI SPOSÓB MOŻNA ZARABIAĆ NA APARTAMENCIE? Zawierając długoterminową umowę najmu Właściciel apartamentu otrzymuje udział w zysku, w relacji 50% / 50% - szczegóły reguluje umowa Najmu.

CZY BĘDĘ MÓGŁ KORZYSTAĆ ZE SWOJEGO APARTAMENTU? Tak. Nawet w przypadku oddania apartamentu w zarządzanie, właściciel może z niego korzystać jako Członek Klubu DuoVita Smart Apartments. Dodatkowo właściciel może korzystać z bogatej infrastruktury wewnętrznej kompleksu, jak zewnętrznej na preferencyjnych warunkach cenowych.

CZY TYLKO BĘDĄC PRZEDSIĘBIORCĄ LUB WŁAŚCICIELEM SPÓŁKI MOGĘ ODLICZYĆ VAT OD ZAKUPU APARTAMENTU? Nie. Odliczyć VAT mogą zarówno przedsiębiorcy jak i osoby fizyczne. W Twoim imieniu podatek może odzyskać bezpłatnie lub doradzić w tym zakresie nasz doradca podatkowy.

CO JEST GWARANCJĄ INWESTYCJI? Stabilny biznesowo i wiarygodny inwestor strategiczny oraz doświadczony, odpowiedzialny i solidny generalny wykonawca, który może skomercjalizować inwestycję na wszystkich etapach własnymi zasobami: ludzkimi, technologicznymi i wykonawczymi.

CO OZNACZA DUOVITA SMART APARTMENTS? To wyjątkowy styl tworzenia przestrzeni praktycznej dla każdego, bez względu na wiek i bez jakichkolwiek barier. To także zastosowanie najnowszych technologii dzięki, którym otoczenie nabywa nowej, inteligentnej jakości użytkowania.

22


W DUOVITA SMART APARTMENTS KAŻDY DZIEŃ BĘDZIE WYJĄTKOWY ! Już dziś pomyśl o swojej przyszłości. Skontaktuj się z naszym doradcą i sprawdź szczegóły inwestycji.

T: +48 504 407 400 M: WISLA@DUOVITA.PL

23


DUOVITA.PL Warunki i założenia finansowe, ostateczny kształt inwestycji, jej wyposażenie i kolorystyka oraz użyte materiały mogą ulec zmianie. Niniejsza prezentacja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Szczegóły dostępne są w Dziale Sprzedaży DuoVita Smart Apartments.

Inwestycja w nieruchomości wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym, w tym z ryzykiem poniesienia straty. Przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu powinni Państwo dokładnie przeanalizować wszelkie związane z tym aspekty, uwzględniając ryzyko braku realizacji inwestycji lub opóźnień w jej realizacji, wynikających w szczególności z przyjętej struktury finansowania inwestycji, a także fakt, że uzyskanie przez Państwa określonych efektów finansowych i zamierzeń inwestycji zależy od wielu czynników, w tym kosztów wybranej przez Państwa formy finansowania zakupu, kosztów podatkowych, kosztów utrzymania nieruchomości, ryzyk związanych z możliwymi wahaniami poziomów cen transakcyjnych na rynku wtórnym, zdarzeniami losowymi, a także ryzyk związanych z sezonowością branży turystycznej oraz wpływu na nią takich czynników, jak m.in. czynniki atmosferyczne. Żadne ze sformułowań zawartych w niniejszym materiale prezentacji nie może być poczytywane jako zagwarantowanie osiągnięcia jakiejkolwiek stopy zwrotu z inwestycji. W materiale zawarto stwierdzenia dotyczące przyszłości. Są one obciążone ryzykiem i mogą istotnie różnić się od realnych rezultatów planowanych działań i przedsięwzięć. W przypadku jeśli nie maja Państwo możliwości samodzielnego dokonania oceny ryzyka inwestycyjnego, przed podjęciem decyzji o zakupie apartamentu DuoVita Smart Apartments powinni Państwo skontaktować się z doradcą finansowym, prawnym, czy też specjalistą do spraw rynku nieruchomości. Więcej informacji o profilu ryzyka związanego z inwestycją w apartamenty DuoVita Smart Apartments mogą Państwo uzyskać pod adresem e-mail wisla@duovita.pl lub numerem telefonu +48 504 407 400.

Profile for piteriony

bez Kristensena  

bez Kristensena  

Profile for piteriony
Advertisement