Page 1


Spis treści 06

Od drewna do stali

08

Wykraczamy poza granice

10

Sprawdzeni wykonawcy

12

WyjÄ…tkowa konstrukcja

14

Atlas Wad racing

16

Kontakt


Wstęp Kiedyś budowaliśmy z drewna, dzisiaj korzystamy ze stali — trwałej, użytecznej i pięknej. Ta zmiana zapoczątkowała w nas odważne korzystanie z innowacyjnych rozwiązań i potrzebę ciągłego doskonalenia naszych usług. Doczekaliśmy czasów, w których technologia umożliwia stworzenie nawet najbardziej złożonych projektów. Architektoniczne marzenia jeszcze nigdy nie były tak bliskie spełnienia jak dziś. Hale stalowe nie muszą być szarymi bryłami — mogą być dziełami sztuki. Czymś, co nadaje smak codziennej, ciężkiej pracy. Warto wybrać wykonawcę, który sprosta spełnieniu Państwa wymagań i najlepiej zatroszczy się o dobro Państwa biznesu. My robimy to kompleksowo, na każdym etapie prac.

Z życzeniami wielu sukcesów, Zespół Atlas Ward Polska sp. z o.o.


Od drewna do stali Tuż po zakończeniu II Wojny Światowej ludzie zyskali nadzieję na to, że w końcu coś się zmieni. Koniec lęku dał początek rozwojowi i zmianie gospodarczej, z której potencjału skorzystali dwaj bracia z Sherburn.

Poświęcili się tworzeniu budynków, w których rolnicy mogliby pracować, przechowywać maszyny, powiększać swoje gospodarstwa i zwyczajnie się nimi zachwycać. Z czasem drewniane konstrukcje zastąpiła stal — wytrzymała i piękna. Bracia Ward, którzy już wtedy docenili potencjał tego materiału, dali początek marce z tradycjami i zapałem do ulepszania codzienności. A mówią, że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu...

Dzisiaj Atlas Ward jest jedną z wiodących firm w branży konstrukcji stalowych na świecie. Obecnie spółka Atlas Ward International Ltd. posiada swoje oddziały w sześciu lokalizacjach. Jednym z nich jest Polska. W 1999 roku otwarto we Wrocławiu polski oddział — Atlas Ward Polska sp. z o.o. — który z każdym rokiem coraz bardziej dynamicznie się rozwija. Zostało to zauważone przez Puls Biznesu, który wyróżnił nas tytułem Gazeli Biznesu w 2008 roku. Wysoką jakość naszych usług potwierdziło także przyjęcie Atlas Ward do członków Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, które miało miejsce w 2003 roku. Kolejnym wyróżnieniem jest Certyfikat Współproducenta Konstrukcji Stalowych, który otrzymaliśmy trzy lata później. Ponadto po spełnieniu wszelkich formalnych wymogów dołączyliśmy do grona członków Stowarzyszenia DAFA, zrzeszającego wykonawców dachów płaskich i fasad.


4


Wykraczamy poza granice Misją naszej marki jest dostarczanie najwyższej jakości obiektów na całym świecie. Choć oddziały różni położenie geograficzne i specyfika rynku, wszystkie skupiają się wokół wspólnych wartości — wzorowej organizacji, kompleksowej obsługi klienta i obiektów, które stają się nową definicją użytkowego piękna. 65 lat ciągłej pracy, zaangażowanie znakomitych specjalistów i otwartość na innowacyjne rozwiązania złożyły się na ogromny sukces i rolę lidera wśród największych producentów konstrukcji stalowych w Wielkiej Brytanii. Nasze ambicje i potrzeba ciągłego doskonalenia odpowiadają za ciągły rozwój marki. W tworzeniu tak silnej marki od lat wspierają nas także liczni przedstawiciele i partnerzy w ponad 68 krajach. Dzięki fantastycznemu zespołowi i wspólnej determinacji wciąż sięgamy po nowe wyzwania i z ogromną satysfakcją realizujemy kolejne projekty. Grupa AWI Ltd. co roku dostarcza ponad 300 obiektów dla rozmaitych branż.


Nasze oddziały

Międzynarodową grupę AWI Ltd. z siedzibą Scarborough tworzy sześć oddziałów:

■■

AWBS Ltd. w Wielkiej Brytanii,

■■

Atlas Ward GmbH w Niemczech,

■■

Atlas Ward Polska sp. z o.o.,

■■

Atlas Ward Building Systems Ukraine Ltd.

■■

Atlas Ward Structures Shanghai Ltd. w Chinach,

■■

Atlas Ward Structures Hong Kong Ltd. w Chinach

6


Sztuka dla biznesu Nie ma dwóch takich samych projektów — każda realizacja jest dla nas nowym rozdziałem w historii firmy. Precyzyjnie dopasowujemy rozwiązania do indywidualnych potrzeb projektu. Bez względu na lokalizację obiektu i warunki atmosferyczne, tworzymy trwałe, użyteczne i piękne budynki.

Atlas to niezwykłe możliwości:

■■

różnorodne typy hal — produkcyjne, magazynowe, handlowe, sportowe,

usługowe czy rolnicze, ■■

nawet 100 metrowa rozpiętość bez podpór wewnętrznych,

■■

suwnice o znacznym udźwigu,

■■

różne rodzaje obudowy dachu i ścian,

■■

konstrukcje wsporcze stropów, pomostów, urządzeń technicznych itp.,

■■

szeroki asortyment elementów uzupełniających i detali wykończeniowych

— w pełni dopasowanych do podstawowego modelu konstrukcyjnego.


8


Filary Atlas Ward Budynki oparte są na szkielecie, a nasza marka na wypracowanej jakości. Zmienia się technologia, a wraz z nią możliwości. Korzystamy z nich, pamiętając jednocześnie o tym, co od lat jest dla nas najważniejsze — najwyższym standardzie obsługi.

Wyjątkowa konstrukcja

Elementy najlepszej jakości

W ciągu kilkunastu lat zbudowaliśmy największe biuro projektowe

Najwyższą jakość Atlas Ward odzwierciedlają także wszelkie elementy

w naszej branży. Wyposażyliśmy je w specjalistyczne programy dedykow-

wchodzące w skład hali — każdy z nich posiada komplet atestów oraz

ane obiektom o konstrukcji stalowej, dzięki czemu tworzymy niezwykle

certyfikatów dopuszczających ich do stosowania.

precyzyjne projekty. By zapewnić doskonałą organizację i bezbłędny przebieg prac, nad projektem pracuje tylko jeden zespół składający

Ponadto Atlas Ward posiada własne wytwórnie konstrukcji stalowych

się z projektantów, statyka i konstruktora. Ci doświadczeni specjaliści

w Wielkiej Brytanii i na Ukrainie.

korzystając ze standardowych rozwiązań, stworzą wyjątkowy projekt na miarę Państwa potrzeb. Tworzymy użyteczne budynki, które zachwycają nowoczesnymi rozwiązaniami i optymalną konstrukcją.


Sprawdzeni wykonawcy

Trwałe i bezpieczne budynki

Przemyślany projekt obiektu to dopiero połowa sukcesu. Składa się na

O jakości obiektu świadczy jego trwałość — dokładamy wszelkich

niego także praca profesjonalistów, wyspecjalizowanych w dziedzinie

starań, by nasze budynki jak najdłużej służyły ich użytkownikom. Nasi

budowy konstrukcji stalowych. Ryzyko pozostawiamy innym, my wybi-

partnerzy doradzą Państwu w kwestiach ochrony przeciwpożarowej

eramy pewne rozwiązania. Dlatego realizację projektu powierzamy

czy właściwego stosowania izolacji cieplnej. Bezpieczeństwo jest dla

w ręce doświadczonych i sprawdzonych przez nas firm budowlanych.

nas kluczową wartością.

Ich specjalistyczna wiedza oraz znajomość wymagań i rozporządzeń urzędów budowlanych są najlepszą gwarancją bezbłędnego wykonania obiektu. Rozeznanie na regionalnym rynku dostawców i podwykonawców, jakie za każdym razem przeprowadzamy dla naszych klientów, obniża koszty, gwarantuje najwyższą jakość i terminowaną realizację zlecenia.

10


Atlas Ward Racing Na co dzień walczymy o stworzenie niepowtarzalnych obiektów i najwyższą jakość naszych usług. Nieustannie zmieniamy się i sięgamy po lepsze rozwiązania. W przerwie od pracy zacieramy ręce, z przyjemnością obserwując sportowe wyścigi. Od 2012 roku jesteśmy oficjalnym sponsorem generalnym zespołu kartingowego — Atlas Ward Racing Team. Wspieramy pasjonatów, którzy tak jak my, stale pracują nad swoim rozwojem.


Kontakt Ten folder jest jedynie wstępem do udanej współpracy. Z przyjemnością spotkamy się z Państwem, by szczegółowo zaprezentować nasze realizacje i listy referencyjne oraz porozmawiać o projekcie dopasowanym do Państwa potrzeb.

Region Północno-Zachodni Arkadiusz Grycz Dyrektor Sprzedaży tel: +48 691 640 066

Region Południowo-Zachodni Grzegorz Cierlak Dyrektor Regionu tel: +48 514 608 140 grzegorz.cierlak@atlasward.pl

Region Północno-Wschodni Arkadiusz Grycz Dyrektor Sprzedaży tel: +48 691 640 066

Region Południowo-Wschodni Piotr Nowak Dyrektor Regionu tel: +48 519 513 237 piotr.nowak@atlasward.pl

12


ATLAS WARD Polska Sp. z o.o. Al. Armii Krajowej 45 50-541 Wrocław tel. +48 71 360 53 50 fax +48 71 360 53 59 e-mail: atlasward@atlasward.pl REGON: 932071010 NIP: 894-25-53-370 KRS: 0000102206 Kapitał zakładowy: 400 000 zł

Atlas Ward - katalog informacyjny  
Atlas Ward - katalog informacyjny  
Advertisement