Page 1

WYJAZD INTEGRACYJNY 12 OSÓB | LISTOPAD


GOLF

VALLEY GOLF & COUNTRY CLUB TO NOWOCZESNY KOMPLEKS GOLFOWO-REKRACYJNY , KTÓREGO SERCEM JEST NAJPIĘKNIEJSZE W POLSCE 18 DOŁKOWE POLE GOLFOWE GOLF KOJARZY SIĘ Z PRESTIŻEM I ELITARNOŚCIĄ, A JEDNOCZEŚNIE JEST NAJBARDZIEJ TOWARZYSKIM ZE WSZYSTKICH SPORTÓW. W WIELU ŚRODOWISKACH PO PROSTU NIE WYPADA NIE GRAĆ W GOLFA. GRAJĄ BIZNESMENI, MANAGEROWIE, LUDZIE WOLNYCH ZAWODÓW ORAZ PRACOWNICY DUŻYCH I MAŁYCH FIRM. GOLF UCZY KONCENTRACJI I KONSEKWENCJI W DĄŻENIU DO CELU!


AGENDA

10:00 10:00 – 12:30 ` 12:30 – 13:30 13:30 – 15:00 15:00 – 16:30

PRZYJAZD DO KRAKOW VALLEY GOLF & COUNTRY CLUB. KLINIKA GOLFA: TRENING DŁUGICH UDERZEŃ I KRÓTKIEJ GRY. W TRAKCIE: ZWIEDZANIE MISTRZOWSKIEGO POLA GOLFOWEGO MELEXAMI ORAZ KONKURS GOLFOWY BEST PUT. LUNCH W RESTAURACJI PRZY POLU GOLFOWYM. TURNIEJ TEXAS SCRAMBLE NA 6-DOŁKOWYM POLU GOLFOWYM. ZAJĘCIA NA STRZELNICY SPORTOWEJ. POŻEGNANIE I WYJAZD GOŚCI.

PODANE GODZINY ATRAKCJI STANOWIĄ JEDYNIE PROPOZYCJĘ I MOGĄ ULEC ZMIANIE PRZY POTWIERDZANIU REZERWACJI.


KLINIKA GOLFA: ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA TERENIE AKADEMII GOLFA; INSTRUKTORZY SĄ CZŁONKAMI PGA POLSKA, SZKOLENIE MOŻE BYĆ PROWADZONE TAKŻE W JĘZYKU ANGIELSKIM. W PROGRAMIE SZKOLENIA ZNAJDUJĄ SIĘ: PREZENTACJA ZASAD GRY I SPRZĘTU GOLFOWEGO, ETYKIETA, TRENING DŁUGICH UDERZEŃ, TRENING KRÓTKIEJ GRY, OPCJONALNIE KONKURSY GOLFOWE; W PRZYPADKU DESZCZU ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ NA ZADASZONYCH STANOWISKACH DRIVING RANGE; STRÓJ ODPOWIEDNI: WYGODNY, DOSTOSOWANY DO WARUNKÓW POGODOWYCH (WSKAZANA KURTKA PRZECIWDESZCZOWA, POLAR LUB CZAPKA Z DASZKIEM, OKULARY SŁONECZNE), OBUWIE NA PŁASKIEJ PODESZWIE W PRZYPADKU OPÓŹNIENIA W PRZYBYCIU GRUPY NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESUNIĘCIA ZAJĘĆ; CZAS TRWANIA KLINIKI GOLFA JEST ROZLICZANY WEDŁUG ZAMÓWIENIA •; •STRÓJ ODPOWIEDNI: WYGODNY, DOSTOSOWANY DO WARUNKÓW POGODOWYCH (WSKAZANA KURTKA PRZECIWDESZCZOWA, POLAR LUB CZAPKA Z DASZKIEM, OKULARY SŁONECZNE), OBUWIE NA PŁASKIEJ PODESZWIE.


KONKRUSY GOLFOWE KONKURS BEST PUT COMPETITION: KONKURENCJA POLEGA NA WBICIU PIŁKI DO DOŁKA NA PUTTING GREENIE. KAŻDY UCZESTNIK MA DO DYSPOZYCJI 1 UDERZENIE, MIERZONE SĄ TYLKO ODLEGŁOŚCI W PROMIENIU DO 3 METRÓW OD DOŁKA. W PRZYPADKU, JEŚLI KILU UCZESTNIKÓW UDA SIĘ WBIĆ PIŁKĘ DO DOŁKA, NASTĘPUJE DOGRYWKA W CELU WYŁONIENIA ZWYCIĘZCY. WYNIKI MIERZONE SĄ PRZY POMOCY TAŚMY MIERNICZEJ I ODNOTOWYWANE PRZEZ OSOBĘ ZAPISUJĄCĄ NAZWISKO UCZESTNIKA I REZULTAT NA LIŚCIE, BĄDŹ PRZYGOTOWANEJ KARCIE KONKURSOWEJ. KONKURS MOŻE ZOSTAĆ ROZEGRANY W DOWOLNYCH KONKURENCJACH NP.: I, II, III MIEJSCE PANOWIE, I, II, III MIEJSCE PANIE, Z PODZIAŁEM NA GRUPY LUB DZIAŁY W FIRMIE ITP. TURNIEJ TEXAS SCRAMBLE : TURNIEJ DRUŻYNOWY ROZGRYWANY NA 6-DOŁKOWYM POLU GOLFOWYM, DOSTĘPNYM NAWET DLA POCZĄTKUJĄCYCH. W TURNIEJU BIERZE MAKSYMALNIE 6, 4-OSOBOWYCH DRUŻYN. START JEDNOCZESNY Z 6 DOŁKÓW, CZYLI NP. DRUŻYNA C ZACZYNA GRĘ Z DOŁKA NUMER 4, PRZECHODZI NA 5 ITD., KOŃCZĄC GRĘ NA DOŁKU NR 3, DRUŻYNA D ROZPOCZYNA GRĘ Z DOŁKA NUMER 5, KOŃCZY NA 4 ITD. KAŻDY Z UCZESTNIKÓW ODDAJE JEDEN STRZAŁ Z TEE, NASTĘPNIE DRUŻYNA UDAJE SIĘ NA MIEJSCE, NA KTÓRE UPADŁA PIŁKA NAJBLIŻSZA CHORĄGIEWKI I PONOWNIE WSZYSCY ODDAJĄ STRZAŁ, WYBIERAJĄ PIŁKĘ LEŻĄCĄ NAJBLIŻEJ CHORĄGIEWKI I TAK KONTYNUUJĄ GRĘ, AŻ DO DOŁKA. NASTĘPNIE PRZECHODZĄ NA NASTĘPNE TEE I W TEN SPOSÓB GRAJĄ 6 DOŁKÓW. DRUŻYNA ZAPISUJE NA KARCIE WYNIKÓW ILOŚĆ UDERZEŃ Z TEE DO DOŁKA. ZWYCIĘŻA DRUŻYNA, KTÓRA ZGROMADZIŁA NAJMNIEJ UDERZEŃ NA 6 DOŁKACH. W PRZYPADKU WYNIKU REMISOWEGO STOSOWANA JEST ZASADA TZW. COUNTBACK CZYLI DECYDUJE WYNIK OSIĄGNIETY ODPOWIEDNIO NA OSTATNIM, PRZEDOSTATNIM ITD. DOŁKU. CAŁY CZAS NAD PRZEBIEGIEM TURNIEJU I UCZESTNIKAMI CZUWA TRENER, PORUSZAJĄCY SIĘ OD GRUPY DO GRUPY MELEXEM. CZAS TRWANIA TURNIEJU: OKOŁO 1,5 - 2 GODZIN.


WYCIECZKA MELEXAMI

ZAPOZNANIE SIĘ Z MISTRZOWSKIM POLEM GOLFOWYM, NA KTÓRY WSTĘP MAJĄ NORMALNIE TYLKO OSOBY POSIADAJĄCE KARTĘ HANDICAPOWĄ LUB ZIELONĄ KARTĘ; UCZESTNICY SAMI PROWADZĄ MELEXY (2-OSOBOWE), JADĄC ZA PRZEWODNIKIEM DROGAMI POLA GOLFOWEGO; GRUPA ZATRZYMUJE SIĘ W CELU PREZENTACJI ZASAD BUDOWY POLA GOLFOWEGO ORAZ ZASAD GRY ORAZ W MIEJSCACH ŁADNYCH WIDOKOWO, W KTÓRYCH MOŻNA ROBIĆ ZDJĘCIA;


STRZELNICA

ZAJĘCIA NA STRZELNICY: WSTĘP NA STRZELNICĘ MAJĄ WYŁĄCZNIE OSOBY NIE BĘDĄCE POD WPŁYWEM ALKOHOLU PROGRAM ZAJĘĆ NA STRZELNICY • SZKOLENIE TEORETYCZNE Z ZASAD BEZPIECZEŃSTWA I POSŁUGIWANIA SIĘ BRONIĄ, • 15 STRZAŁÓW Z PISTOLETU BOJOWEGO GLOCK, • 10 STRZAŁÓW Z KAŁASZNIKOWA, • 3 STRZAŁY ZE STRZELBY GŁADKOLUFOWEJ.


KOSZTORYS KLINIKA GOLFA WYCIECZKA MELEXAMI TURNIEJ TEXAS SCRAMBLE ZAJĘCIA NA STRZELNICY SPORTOWEJ

6 500 + 23 % VAT

DODATKOWO

PRZERWA KAWOWA I – CENA: 17 ZŁ NETTO/OSOBY KAWA, HERBATA, WODA MINERALNA, KRUCHE CIASTECZKA, PALUSZKI. PRZERWA KAWOWA II – CENA: 25 ZŁ NETTO/OSOBY KAWA, HERBATA, WODA MINERALNA, SOKI OWOCOWE, BUŁECZKI DROŻDŻOWE Z OWOCAMI, KRUCHE CIASTECZKA, PALUSZKI, CHIPSY

PROPOZYCJA LUNCHU I – CENA: 45 ZŁ NETTO/OSOBY ZUPA: KREM JARZYNOWY Z GRZANKAMI II DANIE: PLACEK ZBÓJNICKI – ZIEMNIACZANY Z PIKANTNYM GULASZEM I OGÓRKOWĄ SAŁATKĄ DESER: CIASTO DOMOWE Z OWOCAMI KAWA LUB HERBATA PROPOZYCJA LUNCHU II – CENA: 55 ZŁ NETTO/OSOBY ZUPA: ZUPA PIECZARKOWA Z MAKARONEM ŁAZANKOWYM DANIE GŁÓWNE: SZNYCLE WIEPRZOWE SMAŻONE Z CEBULKĄ PODAWANE Z PURRE ZIEMNIACZANYM I SAŁATKĄ Z KISZONYCH OGÓRKÓW DESER: DESER TRUSKAWKOWY NA BISZKOPCIE Z SOSEM Z OWOCÓW LEŚNYCH KAWA LUB HERBATA PROPOZYCJA LUNCHU III – CENA: 55 ZŁ NETTO/OSOBY ZUPA: BARSZCZ CZERWONY Z KROKIETEM ( Z KAPUSTA I GRZYBAMI) DANIE GŁÓWNE: PIECZONE, PANIEROWANE UDKO Z KURCZAKA Z FRYTKAMI I ZIELONĄ SAŁATA Z OGRODOWYM SOSEM DESER: SAŁATKA OWOCOWA NA BIAŁYM WINIE Z BISZKOPTAMI KAWA LUB HERBATA PROPOZYCJA LUNCHU IV – CENA: 55 ZŁ NETTO/OSOBY ZUPA: KREM Z SELERA Z CHRUPIĄCYMI GRZANKAMI DANIE GŁÓWNE: ESKALOPKI DROBIOWE W CIEŚCIE PODAWANE Z ZIEMNIACZKAMI Z WODY Z MASŁEM I KOPERKIEM I ZESTAWEM KOLOROWYCH SURÓWEK DESER: GORĄCA SZARLOTKA DOMOWA PODAWANA Z LODAMI NA SOSIE WANILIOWYM KAWA LUB HERBATA


ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

Wyjazd integracyjny golf strzelnica  
Advertisement