Page 1

PRZEDSTAWIA POMYSŁ NA NAJLEPSZĄ IMPREZA FIRMOWĄ Miejsce: Przechlewo Termin: 15-17.05.2013r Liczba Osób: 30


AGENDA

15/5/2013 18:00 WIECZÓR Z BODY DRUMMINGIEM POD GOŁYM NIEBEM

16/5/2013 10:00 WYJAZD DO SZKOŁY SPORTÓW WODNYCH DO MIEJSCOWOŚCI CHARZYKOWY KOŁO MIEJSCOWOŚCI CHOJNICE 11:00-13:00 ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ NA WODZIE W PODZIALE NA 3 GRUPY 10 OSOBOWE LUB ORGANIZACJA PIMP MY RIDE 13:30-14:30 LUNCH NA TERENIE OŚRODKA SPORTÓW WODNYCH 15:30 POWRÓT DO HOTELU 19:00 KOLACJA I AFRICA NIGHT


CZŁOWIEK W HARMONII Z WODĄ

• WAKEBOARDING • SKIMBOARDING


WAKEBOARDING WAKEBOARDING TO MŁODA DYSCYPLINA SPORTU , KTÓRA ROZWIJA SIĘ JEDNAK BARDZO DYNAMICZNIE. WAKEBOARD STANOWI POCHODNĄ KILKU DYSCYPLIN SPORTOWYCH, TAKICH JAK NARTY WODNE, SNOWBOARD I SURFING, ALE W FORMIE, W KTÓREJ WYSTĘPUJE OBECNIE, ISTNIEJE DOPIERO OD POCZĄTKU LAT 90TYCH UBIEGŁEGO WIEKU. JEST TO SPORT PRZYPOMINAJĄCY NIECO SNOWBOARD, TYLE ŻE WYKONYWANY NA TAFLI JEZIORA. CAŁA ZABAWA POLEGA NA ŚLIZGANIU SIĘ NA DESCE WAKEBOARDOWEJ PO WODZIE, TRZYMAJĄC W RĘKACH LINĘ, PRZYMOCOWANĄ DO MOTORÓWKI, WYCIĄGU NA WODZIE, LUB WYCIĄGARKI. DZIĘKI DUŻEJ PRĘDKOŚCI, MOŻNA WYKONYWAĆ RÓŻNE TRICKI NA TAFLI WODY. OGROMNA ILOŚĆ TRIKÓW I MOŻLIWYCH EWOLUCJI, KTÓRE MOŻNA WYKONAĆ, CZYNI TEN SPORT NIEWIARYGODNIE EFEKTOWNYM.


WINDSURFING

SKIMBOARDING - SPORT WODNY POLEGAJĄCY NA JEŹDZIE (ŚLIZGU) NA DESCE PO FALI LUB PŁYTKIEJ WARSTWIE WODY. W PRZECIWIEŃSTWIE DO SURFINGU, JAZDA NA SKIMBOARDZIE ZACZYNA SIĘ NA PLAŻY. SKIMBOARDER STOI PRZY BRZEGU TRZYMAJĄC W RĘKACH DESKĘ I CZEKA NA FALĘ.

WODA, DESKA, RÓWNOWAGA TO RZECZY NIEZBĘDNE PRZY TEJ ZABAWIE, SKUTKIEM TEGO JEST MNÓSTWO ŚMIECHU !


KAJAKI

SKIMBOARDING - SPORT WODNY POLEGAJĄCY NA JEŹDZIE (ŚLIZGU) NA DESCE PO FALI LUB PŁYTKIEJ WARSTWIE WODY. W PRZECIWIEŃSTWIE DO SURFINGU, JAZDA NA SKIMBOARDZIE ZACZYNA SIĘ NA PLAŻY. SKIMBOARDER STOI PRZY BRZEGU TRZYMAJĄC W RĘKACH DESKĘ I CZEKA NA FALĘ.

WODA, DESKA, RÓWNOWAGA TO RZECZY NIEZBĘDNE PRZY TEJ ZABAWIE, SKUTKIEM TEGO JEST MNÓSTWO ŚMIECHU !


ODPICUJ SWOJĄ BRYKE !


INTEGRACING PROPONUJEMY

IMPREZĘ INTEGRACYJNĄ SKIEROWANĄ NIE TYLKO DO MIŁOŚNIKÓW MOTORYZACJI, ALE I TWÓRCZYCH WIZUALISTÓW. ZABAWĘ MOŻEMY ZORGANIZOWAĆ NA TERENIE NAJBLIŻSZEGO SZROTU LUB PRZED WYBRANYM HOTELEM.

PODCZAS EVENTU UCZESTNICY BĘDĄ MIELI MOŻLIWOŚĆ DAĆ UPUST SWOJEJ FANTAZJI I PRZEROBIĆ DOSTARCZONE PRZEZ NAS

SAMOCHODY WEDŁUG

WŁASNYCH UPODOBAŃ. ZABAWA GWARANTUJE NIE TYLKO EMOCJE ZWIĄZANE Z MOŻLIWOŚCIĄ ZREALIZOWANIA SWOICH MARZEŃ CO DO

WYGLĄDU SAMOCHODU.

PO

UKOŃCZENIU KONSTRUOWANIA ORAZ MODYFIKOWANIA WEHIKUŁÓW

UCZESTNIKÓW CZEKA DZIKI WYŚCIG - PRZESZKÓD - NEED SKONSTRUOWANYMI PRZEZ NICH SAMOCHODAMI MARZEŃ!

SCENARIUSZ IMPREZY: • PODZIELIMY GRUPĘ LOSOWO

NA

FOR SPEED -

3 DRUŻYNY 10 OSOBOWE, KTÓRE BĘDĘ MIAŁY WYŚCIGU:

ZA ZADANIE PRZYGOTOWAĆ DOSTARCZONE PRZEZ NAS POJAZDY DO

NEED FOR SPEED! • KAŻDY Z UCZESTNIKÓW OTRZYMA KOMBINEZON, MASKĘ OCHRONNĄ, RĘKAWICZKI. • DO „TUNINGU” POJAZDÓW DRUŻYNY BĘDĄ MIAŁY MATERIAŁY CZĘŚCIOWO JUŻ PRZYGOTOWANE, A CZĘŚĆ BĘDZIE MOGŁA WYKUPIĆ PO PRZEZ WYKONANIE OKREŚLONYCH ZADAŃ

• PODCZAS ZABAWY DO DYSPOZYCJI UCZESTNIKÓW BĘDZIE POMOC FACHOWCÓW OD TUNINGU AUT ORAZ MECHANIKA – SPAWACZA. • POJAZD, ABY ZOSTAŁ DOPUSZCZONY DO WYŚCIGU BĘDZIE MUSIAŁ SPEŁNIAĆ WYMAGANIA OKREŚLONE W KARCIE POJAZDU. • W WYŚCIGU BĘDĄ BRALI UDZIAŁ WSZYSCY UCZESTNICY, JAKO RAJDOWCY I KIBICE DOSTARCZAMY NIEZBĘDNE AKCESORIA DO KIBICOWANIA.


INTEGRACING CO OFERUJEMY: •

INSTRUKTAŻ DOTYCZĄCY TUNINGU AUT, JAZDY RAJDOWEJ ORAZ PORADY DOTYCZĄCE

EKSTREMALNYCH SYTUACJI PODCZAS JAZDY AUTEM

• •

3 SAMOCHODY DO „TUNINGU” KOMBINEZONY, MASKI ORAZ

RĘKAWICE

OCHRONNE DLA UCZESTNIKÓW

• • • • • • • •

MATERIAŁY DO „TUNINGU” AUT POMOC MECHANIKA – SPAWACZA NAGRODY DLA NAJLEPSZYCH OBSŁUGĘ FOTOGRAFICZNĄ CAŁEJ IMPREZY NAGŁOŚNIENIE IMPREZY PRZEZ DJ UBEZPIECZENIE UCZESTNIKÓW ORAZ KARETKĘ NAMIOT NA WYPADEK KAPRYŚNEJ POGODY POCZĘSTUNEK: KAWA, HERBATA, „COŚ NA ZĄB”


POMYSŁY NA NIEZAPOMNIANE WIECZORY


BODY DRUMMING

GWIEŹDZISTY WIECZÓR, PŁONĄCE OGNISKO, A DO TEGO BĘBNY I WSPÓLNE TWORZENIE MUZYKI. BODY DRUMMING TO RZADKO SPOTYKANA FORMA ROZRYWKI POLEGAJĄCA NA GRZE NA WŁASNYM CIELE, GRZECHOTKACH I RÓŻNYCH MAŁYCH INSTRUMENTACH TAK ZWANYCH PRZESZKADZAJKACH.

TA FORMA SPĘDZENIA CZASU IDEALNIE ŁĄCZY SIĘ Z GWIEŹDZISTYM WIECZOREM NA ŁONIE NATURY. BODY DRUMMING POZWALA UWOLNIĆ ENDORFINY, DZIĘKI KTÓRYM CZUJEMY SIĘ SZCZĘŚLIWI I PEŁNI ENERGII !


AFRICA NIGHT W ZWIĄZKU Z TYM, ŻE W OSTATNIM CZASIE W NASZYM KRAJU POGODA PŁATA NAM DUŻE FIGLE, TEGO WIECZORU „ZABIERZEMY” PAŃSTWA DO

AFRYKI !!! DZIĘKI LUDZIOM, KTÓRZY POCHODZĄ PROSTO Z SENEGALU TEN WIECZÓR BĘDZIE MIAŁ PRAWDZIWIE AFRYKAŃSKI CHARAKTER ! BĘDĄ MIELI PAŃSTWO OKAZJĘ NAUCZYĆ SIĘ GORĄCEJ

PORUSZANIA W RYTM AFRYKAŃSKIEJ MUZYKI ORAZ OBEJRZEĆ PRAWDZIWY POKAZ TAŃCA AFRYKAŃSKIEGO.

TANIEC

DO BIAŁEGO RANA PODCZAS KTÓREGO BĘDĄ

MIAŁY MIEJSCE LICZNE KONKURSY DLA ODWAŻNYCH

WIECZÓR

PEŁEN HUMORU I EGZOTYCZNYCH DOZNAŃ

GWARANTOWANY

!


BARMAŃSKIE SHOW

PROPONUJEMY ROZPOCZĘCIE WIECZORU POKAZEM BARMAŃSKIM Z POCZĘSTUNKIEM W POSTACI WYBORNYCH DRINKÓW. POKAZ POPROWADZI MISTRZ POLSKI W SZTUCE BARMAŃSKIEJ. POKAZ JEST W PEŁNI INTERAKTYWNY DLATEGO NIE TYLKO BARMANI SĄ GŁÓWNYMI AKTORAMI CAŁEGO ZDARZENIA, LECZ RÓWNIEŻ GOŚCIE ANGAŻUJĄC SIĘ W ŚWIETNĄ ZABAWĘ PRZYGOTOWUJĄ PRZEPYSZNE KOKTAJLE POD OKIEM INSTRUKTORÓW. POKAZ OBEJMUJĄCY MIĘDZY INNYMI ŻONGLERKĘ PŁONĄCYMI BUTELKAMI TRWA OKOŁO 20 MINUT, NATOMIAST PÓŹNIEJ PRZEZ OKOŁO 2 GODZINY BARMANI WRAZ Z GOŚĆMI PRZYGOTOWUJĄ DRINKI DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW.

impreza firmowa  
impreza firmowa  

Wakeboarding, Skimboarding,Pimp My Ride, Body Drumming,Africa Night,Barmańskie Show

Advertisement