Page 1

!

IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

PilnīgsMotokross Iekavējies motokrosa pavasaris.

Aprī'a sākumā, kad Zelta Zirga trasē bija plānots pirmais pavasara motokross, izskatijās kā draņ*īgos Ziemassvētkos, tāpēc pavisam lo+isks likās lēmums par sacensību datuma pārcelšanu. Trases saimnieki Baltijas Kausa Fonds (BKF) apņēmās paveikt arī neiespējamo, daudziem š*ita, ka pat noorganizēt reālu pavasari. Motokrosam nepiemēroti laikapstāk'i marta beigās un aprī'a sākumā bija pārņēmuši ne vien Baltijas re+ionu, bet arī lielu da'u citkārt siltās un sausās Eiropas. Motokrosisti priekšlaicīgi pārtrauca treniņus Itālijā un Ungārijā, sniegs uzsniga Holandē un Be'+ijā. Slikto laikapstāk'u dē' gandrīz tika atcelts pirmais blakusvā+u krosa posms Šveicē... Neskatoties uz to, ka atrodamies krietni vairāk uz zieme'iem, Baltijas Kausa Fonds ne vien nolēma novadīt Baltijas Izaicinājuma Kausa posmu 0egumā, bet arī uzņemties lietuviešu atsauktā posma rīkošanu. Vienā vārdā - drosmīgi. Tajās dienās BKF virzienā izskanēja arī tādi apzīmējumi, kā “pašpārliecināti” un “pārgalvīgi”. Salvis Freimanis to nosauca par kārtējo izaicinājumu BKF komandai. Būtiski ir tas, ka sportisti noticēja Austrumeiropas labākajam motokrosa organizatoram, un ieradās 0egumā. Vai BKF no tā būs ieguvējs, vai zaudētājs, rādīs nākotne. Neatrodu vārdus, kā apzīmēt sestdienas rīta notikumus. Formāli un juridiski tas ir lietus radīts “force majeure” (“nepārvarami apstāk'i”), bet emocionāli? Sportistiem - vilšanās, dusmas, finansiāli zaudējumi. Organizatoriem - finasiāli un morāli zaudējumi, zaudējumi, zaudējumi... pēc ieguldītā titāniskā darba, sportistu un līdzjutēju vilšanās, kam sekas noteikti vēl būs sajūtamas. Vēlreiz atliktais motokross notika nedē'u vēlāk.... Plašāk par to, kas un kāpēc notika un par to, kas un kāpēc nenotika, varēsiet lasīt nākamajā PilnīgsMotokross izlaidumā.


Baltijas Izaicinājuma Kauss 2013 Igaunijā un Latvijā uzvaru MX Open klasē izcīnīja Toms Macuks


Neuzzināsim kāds būtu rezultāts, ja 1.posmā piedalītos arī Dāvis Līvs... IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

MX2 klasē pietrūka Pauls Jonass

25.APRĪLIS


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

MX MODULS BRAUCĒJI BALTIJAS IZAICINĀJUMA KAUSA IZCĪŅĀ ! 21.aprīlī, motokrosa komandas „MX Moduls“ sportisti Dāvis Līvs un Kārlis Sabulis finišēja otrajā vietā MX OPEN un MX2 klasēs Baltijas jūras Izaicinājuma kausa posmā. ! 0egumā brauca vēl trīs „MX Moduls“ motokrosisti - Dāvis Ivanovs, Gundars Gaušis un Gints Filipsons. Tās bija „MX Mo d u l s “ ko m a n d a s p i r m ā s sacensības 2013.gada sezonā. ! MX OPEN klasē “MX Moduls” līderis Dāvis Līvs uzvarēja jau kvalifikācijā. Pirmajā braucienā par uzvaru cīnājās Toms Macuks un Līvs, kuri šādā secībā arī finišēja. Otrajā braucienā abi krosisti apmainījās pozīcijām – Līvs pirmais, Macuks otrais. Visu vajadzēja izš*irt trešajam braucienam. Līvs šoreiz startā palika piektais un 8 minūšu + 1 ap'a laikā nevienam konkurentam garām netika. Macuks finišēja trešais, ar ko pietika uzvarai Izaicinājuma kausa 0eguma posmā. Līvam kopvērtējumā otrā vieta, trešais igaunis Indreks Magi. Pārējie “MX Moduls”

Dāvis Ivanovs

braucēji MX OPEN klasē Dāvis Ivanovs un Gundars Gaušis finišēja attiecīgi 5. un 10.vietā. ! Dāvis Līvs: “Man izdevās laba kvalifikācija. Pirmajos divos braucienos uzvaras sadalījām ar Tomu Macuku. Trešajā braucienā neizdevās starts – paliku piektais un īsajā braucienā tā arī nevienam garām netiku. Kopumā sajūtas labas. Biju pietiekami ātrs. Tagad tā arī jāturpina.” ! MX2 klasē 16 gadīgais “MX Moduls” braucējs Kārlis Sabulis visos braucienos finišēja otrajā vietā, piekāpdamies vienīgi igaunim Karelam Kutsaram. Līdz ar to arī kopvērtējumā pirmais bija Kutsars, otrais Sabulis. Vēl viens “MX Moduls” braucējs Gints Filipsons kopvērtējumā finišēja 4.vietā. ! Svētdien, 28.aprīlī, “MX Moduls” komanda piedalīsies Dāvis Līvs Latvijas čempionāta pirmajā posmā Aizputē. Tajā komandas sastāvā gatavojas braukt arī pēdējo gadu ātrākais Latvijas motokrosists Matīss Karro.

Gints Filipsons


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

SARUNA AR AUGUSTU JUSTU PAR ITĀLIJAS LIELĀS BALVAS IZCĪŅU Augusts Justs pasaules čempionātā brauc jau vairākus gadus, bet šogad Itālijas GP piedzīvoja jaunas un sen gaidītas sajūtas, braukdams vadošo sportistu grupā. Augusts par piedzīvoto Itālijā: “Ar sasniegto rezultātu esmu 'oti apmierināts. Braucot uz turieni, uz īpaši augstus rezultātus negaidīju, jo pa cietajām trasēm beidzamo reizi braucu ap jauno gadu, un slikto laikapstāk'u dē' visu pavasari trenējos smiltīs. Brīvajosos treniņus izmantoju pēc iespējas visu doto laiku, lai piešautos pie trases. Pirmā viegli turēt, jo tāds man bija pirmo reizi, kā rezultātā mazliet saguru. Kad mehāni*is parādīja tāfeli un redzēju, ka esmu desmitniekā, pašam neticējās, bet tas bija labs stimuls un pierādījums, ka es varu, ka ir jācīnās. Arī turpmāk jācenšas turēties tuvu desmitniekam, piecpadsmit-niekam, lai vienmēr esmu labās vietās, lai “nāk” labi punkti. Mans šī brīža mēr*is ir tikt piecpadsmitniekā, uz ko arī tiekšos turpmākajās sacensībās. Pēc Bulgārijas posma (Augusts tajā izcīnīja 17.vietu un sezonas kopvērtējumā šobrīd ir 20. T.C.) braukšu Holandes čempionāta posmā, kas diena pagāja labi un likās, ka esmu labi iebraucies. man ir 'oti svarīgs. Pašlaik atrodos 6.vietā, bet 'oti Pirmais starts svētdien padevās viduvējs, tuvu ir 3.vieta, par kuru es labprāt pacīnīšos.” pusbraucienā pie'āvu k'ūdu un noslāpa mocis, kā Augustu Justu uzklausīja Tomass Cīrulis rezultātā zaudēju divas vietas. Šī k'ūme izsita mani & & Attēli no mx-photos.nl no ritma, taču man izdevās atgūties un izcīnīt 18.vietu. Izdevās izcīnīt punktus, kas man šobrīd ir pats galvenais. Otrajā braucienā izdevās 'oti, 'oti, 'oti labs starts. Tik labs man laikam izdevās pirmo reizi... Brauciena sākums bija 'oti saspringts, jo braucu pa priekšu daudziem ātriem braucējiem, kas visu laiku man uzbruka. Temps bija 'oti liels, ko nebija

www.moto-parts.lv


Revolucionārās ODI CFT stūres padarīs tavu motokrosa braucienu komfortablāku. Kustīgais, stūres stienī iebūvētais elastomērs uzņems slodzi pēc neveiksmīgas piezemēšanās, kā arī slāpēs vibrācijas, kas līdz šim ir radījušas problēmas tavām rokām. ODI CFT stūres izstrādāšanā piedalījušies tādi motokrosa eksperti kā Jeremy McGrath un Andrew Short. Pirmo reizi “kaujas apstākļos” Anaheimas superkrosā to iemēģināja Andrew Short. Pēc brauciena viņš pieņēma lēmumu lietot pilnu ODI stūres aprīkojumu visu 2013.gada sezonu.


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

www.moto-parts.lv

25.APRĪLIS


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

PAULS JONASS EIROPAS 125CC JUNIORU KLASES LĪDERIS Intervija ar Paulu Jonasu notika pēc viņa triumfa jābūt kārtībā arī ar to. Itālijā, kur Eiropas čempionāta 1.posmā 125cc junioru Tavs sīvākais konkurents Itālijā izrādijās klasē viņš izcīnīja uzvaras abos braucienos, kas deva zviedrs. vai biji par viņu pirms tam kaut ko viņam arī 1.vietu posma kopvērtējumā un līdera godu dzirdējis? Varbūt esat pazīstami? čempionātā. Jā, viņu zinu. Viņš visu pagājušo sezonu jau brauca Eiropas čempionātā 125cc klasē, un arī Sveiks, Paul. Apsveicu Tevi ar panākumu Holandes čempionātā šosezon viņš brauc. Šī trase, Itālijā! Lūdzu pastāsti kā notika gatavošanās šīm sacen-sībām? Zinu, ka piedal ijies varētu teikt, bija 'oti līdzīga viņa mājas trasei, jo Zviedrijā daudzas trases ir ar tādu segumu, kāds Holandes čempionātā. bija Itālijā, tāpēc varu teikt, ka šī trase viņam bija Sezona šogad sākās ar Holandes čempionātu, parocīga. Bet nu, vismaz bija interesanti, bija ar ko uz kuru es devos kā uz treniņsacensībām. Tajā laikā pacīnīties. vēl nopietni strādāju pie fiziskās sagatavotības un Braucieni tev devās viegli, vai tomēr uz Holandes čempionāta pirmajiem posmiem es vēl nācās arī kārtīgi iespringt? nebiju labākajā formā. Tur arī braucu ar treniņu moci, nevis ar to, ar kuru braucu tagad Itālijā. Bija jāiespringst. Nedrīkstēja pie'aut k'ūdas, jo Pēc tam aizbraucu uz Be'+iju, kur aizvadīju zviedrs visu laiku “sēdēja astē”. treniņus cietajās trasēs, notestēju gonku mocīti, kas Šogad uz sacensībām tev līdzi brauc arī jau bija ar rūpnīcas tūningu, un pārsvarā strādāju braukšanas treneris? tieši pie braukšanas, jo fizisko es pa ziemu biju Tā pat kā jau daudzus gadus, arī šogad mans cītīgi uztrenējis. treneris ir Normunds Jansons. Arī komandai ir Ar kādām domām devies uz Itāliju? Bija pieejams braukšanas treneris, bet sadarbība ar viņu kādas bažas, vai tur ieradies pilnīgi pārlie- man vēl nav bijusi, jo visu laiku strādāju ar Norcināts par saviem spēkiem? mundu, un rezultāti apmierina. Uz Itāliju braucu ar drošības sajūtu un domu, ka Diemžēl Itālijā treneris nebija līdzi, cerams, ka jāizdara labākais, uz ko tajā brīdī esmu spējīgs. uz kādu no nākamajām gonkām atbrauks. Viņam Komanda bija labi pastrādājusi ar motociklu, taču jāredz kā es sacensībās “uzvedos”, lai zinu pie amortizācija strādāja perfekti... paldies mehāni*im kā strādāt. Gatim, kurš visu saveda kārtībā. Intervijas turpinājums nākamajā lapaspusē Vai pētiji arī dalībnieku sarakstu? Nē, dalībnieku sarakstam uzmanību nepievērsu. Pirms sacensībām man īsti neinteresē, kas būs mani konkurenti. Eju pie starta un cīnos uz vietas. Sacensību dienās viss izdevās kā plānots? Plus mīnis viss izdevās kā domāts. Nedaudz neizdevās tikai starti, pie kā šobrīd vairāk piestrā-dājam. Bet ar braukšanu lielākoties viss bija k ā r t ī b ā . Va r b ū t n e d a u d z jāpiestrādā pie morālās sagatavotības, jo stresiņš tomēr nedaudz “rokas sasēja”. Bet uz nākamajiem startiem visam ir


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

PAULS JONASS EIROPAS 125CC JUNIORU KLASES LĪDERIS (TURPINĀJUMS) Pastāsti par sajūtām pēc otrā brauciena Un goda pjedestāls arī tas pats, kur stāv finiša. visi “lielie” vīri. Bija 'oti patīkamas sajūtas. Pirmais čempionāta Nu ja, televīzija, fotogrāfi... posms un uzreiz divas uzvaras, nebija slikta sajūta. Pēc uzvaras izjuti preses uzmanību? Nebija tā, kā pēc uzvaras kādās parastās sacensībās. Jā, pēc apbalvošanas man bija jāiet uz preses Tomēr Eiropas čempionāts, pirmais nopietnais centru, kur bija preses konference ar MX2 klases kross ar jauno komandu. Klāt bija mani galvenie braucējiem, tā kā preses uzmanība man tika sponsori, komandas sponsori, un visi gaidīja kas nu pievērsta. būs. Ko dariji nākamajā dienā pēc sacensībām? Pirmdien atbraucu mājās un uzreiz turpināju plānoto treniņu procesu. Tagad nav laika atpūsties. Atpūsties varēšu pēc sezonas. Kādas sacensības tev plānotas turpinājumā? Tūlīt jau Eiropas Nāciju motokross, tad Holandes čempionāta posms, bet maija sākumā jau Eiropas čempionāta Portugāles posms. Novēlu sekmīgu sezonu un apliecinu, ka daudzi par tevi te mājās tur īkšķus. Paldies par sarunu. Paldies. Līdzjutēju atbalsts man ir 'oti svarīgs. Centīšos iepriecināt biežāk. Ar Paulu Jonasu sarunājās Tomass Cīrulis


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

NEPALAID GARĀM - 1.MAIJS, VALMIERA, SUPERKAUSS Maija pirmajā dienā Valmierā pulcēsies teju visi ātrākie Latvijas piloti. Papildus intrigu ''Monster Energy Superkauss'' seriālā sola ienest Matīsa Karro vienošanās ar MX Moduls komandu, par sadarbību 2013.gada sezonā. Matīss nestartēs visos posmos, bet tajos, kuros startēs būs galvenais favorīts uz uzvaru. Vai Matīss spēs savu ātrumu apliecināt arī sprinta formātā - par to visi fani varēs pārliecināties jau Valmierā. Tā ir viena no intrigām, taču nebūt ne vienīgā.... Pērnās sezonas finālposms nekādā ziņā nepielika punktu Superkauss klasikai - Freibergs pret Līvu. Drāma, kas tika izspēlēta Saldū tā vienkārši beigties nevar. Lauris Freibergs ir apņemības pilns cīnīties par savu ceturto čempiontitulu, bet Dāvis Līvs gatavs aizstāvēt savas pērn izcīnītās pozīcijas.... Pēdejās sezonās rets viesis pašmāju krosos ir bijis Ivo Š te i n b e r g s , t a č u š o g a d p r i o r i t ā te s i r p a m a i n ī t a s u n pieredzējušais sportists startēs visos posmos. Kā viņam veiksies - grūti prognozēt, taču, ja kāds savā galvā Ivo ir paspējis ''norakstīt'', tad to darīt ir daudz par agru. Ivo maijā paliks tikai 27 gadi un tas ir motokrosistu pats spēka pilnbrieds... Kādu ietekmi uz sportistu formu atstāj viena izlaista sezona? Uz šo jautājumu da#ēju atbildi sniegs Nika Apfelbauma rezultāti. ''Kings Afītis'' ir atgriezies un, ja viņš ir trasē, tad garlaicīgi nav nekad...

Augusts un Roberts Justi. Brā#i paliek brā#i, taču trasē viņi konkurenti. Pagaidām nav informācijas ar kādas kubatūras moci startēs Roberts, bet #audis mē#o, ka uz ''lielā'' Robis esot kosmiski ātrs.. Pērn Valmierā visiem pogas MX Pro klasē izgrieza Dāvis Ivanovs. Intervijās pēc sacensībām viņš atzina, ka Valmieras trase patīk un nav šaubu, ka panākumu gribēs atkārtot.

APSA Jackpot... 500 eiro kāds no MX Pro pilotiem aizvedīs mājās vai sāks veidoties uzkrājums uz Kandavas posmu? Atgādinam, ka, lai džekpotu ''izceltu'' jāuzvar MX Pro kvalifikācija un visi trīs braucieni. Matīss!?

Senioros debitēs Leons Kozlovskis un arī tas rada sava veida intrigu - braucieni ir īsi un ne Citrons, ne Kovgers vietas bez cīņas neatdos.

Komandu cīņā milzu interesi rada duelis starp Motosports Elkšņi RT un MX Moduls. Ja par Modula sastāvu gandrīz viss skaidrs, tad Fīlipa Kempe#a vadītā komanda var ''izšaut'' ar kādu pārsteigumu. Ko pārējās komandas spēs likt pretī? Kvadru klasē čempiona Meldrāja uzvārds sarakstiem ir pazudis, taču viņa vieta tukša nepaliks. Masveidība gājusi mazumā, bet kvalitāte aug gadu no gada. Meņ-elis jau ir pilots ar vārdu Eiropas kontekstā, bet katru gadu progresē tādi piloti kā Reinfelds, Kārkliņš, Bole, Purvēns. Būs interesanti...


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

JAUNA MOTOKROSA KOMANDA “LIZUMS MX”! Patriotisms pret Lizuma pagastu un, protams, lielā mīlestība pret šo sporta veidu, ir 'āvis izveidot Lizums MX motokrosa komandu. Tās mēr*is ir turpināt aizsāktās moto-krosa tradīcijas Lizuma pagastā, kā arī veidot jaunas. Plānojam startēt ar Lizuma pagasta vārdu Latvijas Čempionātā un citās

sacensībās motokrosā. ! Paldies visiem sportistiem un komandas atbalstītājiem. Vairāk par jauno komandu varat uzzināt internetā www.lizumsmx.lv Teksts: Edgars Rudītis ("Lizums MX" komandas pilots).

Uzmanību! Gribi piedalīties Latvijas motokrosa attīstībā? Piesakies darbā!

Esi IT speciālists ar pamatīgām zināšanām un varēšanu mājaslapu izstrādē un motokross ir tavā sirdī? Piedalies jaunās MXK mājaslapas izstrādē! Pasākums ir ar krietnu devu entuziasma, bet ne par velti! Ja ir idejas vai piedāvājumi, raksti - aldis@abtons.lv vai sekretare@lamsf.lv


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

GHETTO MX TEAM UZSĀK SEZONU 7.aprīlī Starptautiskajā izstāžu centrā 0īpsalā izstādes “Atpūta un sports 2013” ietvaros notika Ghetto MX Team prezentācija, kas pievienojusies draudzīgajai Ghetto Family +imenei.

Aizputē un Valmierā!

Komanda lielu paldies saka saviem atbalstī-tājiem: Ghetto Family, SIA "Cēsu Miesnieks", SIA "Pryor Conntracts Latvia", Z/S "Liepavoti", SIA "Vilders", Komandas sastāvu šobrīd veido Arvis Grinbegs "Latvijas Motokrosa Akadēmija", SIA "Baltic (17), Ralfs Gu'evskis (15) un Uldis Spulle (17). Moto Parts", "OMX Graphics", adrenalin.lv, Galvenā Ghetto MX Team veidotāju misija, Nacionālajai Motosporta Asociācijai. a t t ī s to t š o ko m a n d u , i r p a l ī d z ē t talantīgiem, jauniem motosportistiem, kuri vēlas sasniegt augstus sportiskos rezultātus. Jaunajā 2013.gada motokrosa sezonā visi trīs komandas biedri ir izvirzījuši mēr*i cīnīties par uzvaru motokrosa seriāla „Monster Energy Superkauss” Jauniešu klasē, kā arī parādīt sevi no labākās puses Latvijas čempionātā prestižajā MX2 klasē. Pirmajās komandas šīs sezonas sacensībās Baltijas Jūras Izaicinājuma kausā motokrosā 21.aprīlī 0egumā MX2 klasē kopvērtējumā Spullem - 6.vieta, Gu'evskim 7. un Grinbergam -16.vieta. Turpinām trenēties un tiekamies jau

Ralfs Guļevskis

Uldis Spulle

Arvis Grinbergs

Uldis Spulle


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

EIROPAS NĀCIJU MOTOKROSS

20. un 21.aprīlī Francijā norisinājās jau- biedrojās Inga Pīlādze, bet 250cm3 klasē Latvinizveidotā formāta pirmais Eiropas Nāciju mo- jas izlasi pārstāvēja Jānis Kārkliņš. tokross, kurā piedalās 85cm3, 125cm3, 250cm3 Sacensību pirmā diena izvērtās ļoti sasun dāmu klase. pringta. Treniņā kritienu piedzīvoja Jānis Kārkliņš, kā rezultātā viņam tika liegts starts Kvalifikācijas braucienā. Savukārt, 85cc3 kvalifikācijas braucienā Valteram Loginam diskvalifikācija, par palīdzību no malas. 125cc3 klases braucienā Paulam Jonasam izcīnīta 11., bet Dmitrijam Goršanovam 85cc3 klasē 19.vieta. Pēc neveiksmīgajiem kvalifikācijas braucieniem mūsu komanda pie starta devās kā 12. Dāmu komandai kvalifikācijas braucieni noritēja bez aizķeršanās. Samantai Jostai attiecīgi 18., bet Ingai Pīlādzei 20.vieta. Dāmu komanda pēc kvalifikācijas brauciena, pie starta stājās kā 10. Sacensību rīts iesākās ļoti mierīgi. Pēc pārrunām ar sacensību tiešnešu Eiropas Nāciju sacensībām bija pieteikušās 13 komandas - Francijas (3 komandas!), kolēģiju, visi mūsu sportisti tika pielaisti pie Itālijas, Krievijas, Latvijas, Polijas, Nīderlandes, starta. Zviedrijas, Beļģijas, Slovēnijas, Ukrainas un ČeSacensības atklāja Dāmas. Pēc pirmā hijas izlases. Mūsu komanda bija šībrīža labākajā brauciena mūsu meitenes izvirzījās 9.vietā. Indisastāvā, kur 85cm3 klases dalībniekus noteicām viduāli Samantai 17.vieta un Ingai 20.vieta. pēc labāko izvērtēšanas trasē Jūrkalnē un, kā ! Turpinājums nākamajā lapaspusē spēcīgākie uz trasē sevi pierādīja Valters Logins un Dmitrijs Goršanovs. Līdz šim abiem sportistiem bijusi neliela pieredze pasaules trasēs, suvukārt, Paulam Jonasam un Samantai Jostai ir bijusi lieliska iespēja sevi pierādīt pasaulē jau šogad, Samantai izcīnot pirmos punktus pasaules čempionāta posmā dāmam, bet Paulam - gūstot uzvaru Eiropas junioru čempionātā. Samantai dāmu klasē pie-


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

EIROPAS NĀCIJU MOTOKROSS (TURPINĀJUMS)

Kā līderes ar vienādu punktu skaitu tobrīd bija Francijas A izlase un Vācija. Interesanti, ka Pasaules čempione Itāliete Chiara Fontenesi saņēma diskvalifikāciju pirmajā braucienā, par palīdzību no malas. Finišā pēc otrā brauciena mūsu meitenes kopvērtējumā izcīnīja 10.vietu, aiz sevis atstājot Polijas izlasi. Uzvaru svinēja Itālija, otrajā vietā Francija, bet trešajā Vācija. 85cm3 klasē pirmajā braucienā 17.vietā finišēja Dmitrijs Goršanovs, bet 20.vietā Valters Logins. Otrajā braucienā Goršanovs 20.vietā, Valters Logins 21.vietā. EMX125+EMX250 1. braucienā neveiksmi piedzīvoja Pauls Jonass, jo pirmajā aplī tika piedzīvoti 2 kritieni, kā rezultātā izstājāšanās, bet Jānis Kārkliņš ierindojās 22.pozīcijā. Mehāniķi operatīvi sagatavoja motociklu otrajam braucienam, kurā Pauls finišēja 17. Savukārt Jānis Kārkliņs otrajā braucienā ierindojās 22.vietā. Puišu komanda kopvērtējumā izcīnīja 11.vietu. Teksts Janika Dzeguze, Kaspars Ku,ikovs Foto no Janikas Dzeguzes personīgā arhīva

Izlasi vadīja Dzintars Jaundžeikars (2.no kreisās) un menedžere Janika Dzeguze (3.no kreisās).


IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

25.APRĪLIS

JAUNUMS SPORTISTU UZTURĀ - ISOSTAR BROKASTU PĀRSLAS Balstoties uz gandrīz 35 gadu pieredzi sporta uztura ražošanas jomā, ISOSTAR turpina cītīgi strādāt un attīstīties. 8emot vērā produkta pieprsījumu, kvalitāti un atpazīstamību, ISOSTAR tiek uzskatīts par sporta uztura līderi.

nodrošina ACE vitamīnu iedarbības efektus. GUARANA sēklu sastāvā ir augsta kofeīna koncentrācija, kura iedar-bība ir tikai 'oti īsu laiku

Optimāla lietošana: Sajaukt 50g Isostar Energy Musli pārslas ar 150ml vidēja tauku satura pienu Iepazīstinam ar ISOSTAR sortimenta jaunumu (1,5%) vai lietot sausā veidā. Ieteicams lietot broEnergy Musli brokastu pārslām. kastīs vai uzkodu veidā Produkta specifikācija: Is o s t a r E n e r g y Mu s l i brokastu pārslas ir produkts, kas nodrošina sportistiem un aktīviem cilvēkiem nepieciešamo ener+iju visas dienas garumā. Tā sastāvā esošās pārslas, žāvētu ābolu un dzēr veņu gabaliņi un pasifloru aug'u ekstrakts pieš*ir musli neatkātojamu garšu. ISOMALTULOZE nodrošina sportiststus ar nepieciešamajiem saliktajiem jeb lēnas iedarbības og'hidrātiem. Tie nodrošina ilgstošu un pakāpenisku ener+ijas iegūšanu, kā arī saglabā nemainīgu cukura d a u d z u m u a s i n ī s . AC E vitamīni un SELĒNS ir galvenie mikroelementi, kas pasargā *ermeņa šūnas no brīvo radikā'u ietekmes slodzes laikā. CINKS ir nozīmīgs mikroelements, kas

Sastāvs: Pilngraudu auzu pārslas, kviešu pārslas (kvieši, sāls, miežu iesals), cukurs, pilngraudu kviešu pārslas, kukurūzas pārslas (kukurūza, cukurs sāls, miežu iesals), ekstrudēti rīsi (rīsu milti, cukurs, kvie-šu glutēns, kviešu iesals, kviešu milti, sāls, miežu iesals), saulespu*u e''a ar antioksidantu E306, isomaltuloze* 5,0%, žāvētu ābolu gabaliņi (āboli, sāls, antioksidants – citronskābe), žāvēti dzēr veņu gaba-liņi (cukurs, dzēr venes, rīsu milti, saulespu*u e''a). Ar pilnu brokastu pārslu sastāva sarakstu iepazīsties uz iepakojuma. Produkts būs nopērkams jau maijā visos Sportland, Prisma, Elkor veikalos. *Glikozes un fruktozes avots


!

IZDEVUMS PAR MOTOKROSA AKTUALITĀTĒM

NĀKAMAJĀ NUMURĀ LASI Toms Macuks ir viens no nedaudzajiem Latvijas motokrosistiem, kurš šogad nolēmis pilnvērtīgi piedalīties vienā no Eiropas galvenajiem motokrosa seriāliem - Eiropas čempionāts Open klasē.

25.APRĪLIS

APRĪĻA VEIKSMINIEKS Pauls Jonass

Open klases čempionāts šogad notiks Krievijā, Horvātijā, Slovēnijā, Ukrainā (2 posmi) un Polijā. Pirmais posms notiks jau 28.aprīlī Krievijā (Or'onok), bet beidzamais - 23.jūnijā Ukrainā (Kovel). Novēlam veiksmi Tomam un sekosim līdzi viņa sekmēm.

Eiropas čempionāta 1.posmā Itālijā Pauls uzvarēja abos braucienos, k'udams par posma uzvarētāju un čempionāta līderi. 2.Eiropas čempionāta posms notiks jau 4.-5.aprīlī Portugālē.

KUR NOTIKS NĀKAMAIS MOTOKROSS ?

Superkauss Valmiera, 1.maijā

Latvijas Čemp. Aizpute, 28.aprīlis

L.A.M.A. turnīrs Zorģi, 27.aprīlī

Rakstu tēmas, sadarbības piedāvājumus, ieteikumus, novēlējumus un reklāmas izvietošanas pieteikumus sūtiet uz e-pastu pilnigsmx @ gmail.com, zvaniet uz 29578899, vai nesiet uz “Baltic Moto Parts” veikalu Rīgā, Piedrujas ielā 3. Darba d. no 10:00 līdz 18:00

PilnīgsMotokross 3  

PilnīgsMotokross 3

Advertisement