Page 1

Magia zdrowia

Profilaktyka Szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki. Nasi lekarze interesują się różnymi aspektami życia dziecka, bo mamy świadomość, że wszystkie one wzajemnie na siebie wpływają. Przy okazji wizyt lekarskich rozmawiamy o zwyczajach domowych. W zależności od wieku pytamy o to, jak dzieci korzystają z multimediów, dbają o codzienną higienę, równoważą siedzący tryb życia ze sportową aktywnością itp. Zadbamy o to, by dziecko nie pytało setny raz „mamo, po co mam myć rączki“ i aby wiedziało, jakie konsekwencje może mieć przemoc w bajkach.

Naszym najmłodszym pacjentom proponujemy spotkanie z magią funkcjonowania ludzkiego ciała. Wróżka Grin Magika będzie dla nich przewodnikiem po zdrowiu. Razem ze zwierzątkami, które zamieszkują przychodnię, przystępnie odpowie na pytania, co pojawia się na paluszku po ukłuciu lub co widać w gardle po włożeniu patyczka do ust. Twoje dziecko polubi te wizyty, a Ty zyskasz poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

Najciekawsze zagadnienia związane ze zdrowiem dziecka na każdym etapie jego rozwoju publikujemy na naszej stronie internetowej http://greenmedica.com.pl/poradnia_rodzinna/ dbajmy_o_zdrowie.html Zapraszamy do lektury i zgłaszania interesujących Państwa tematów.

Tylko magiczne wspomnienia...

rejestracja telefoniczna: 22 206 40 90

ul. Magiczna 6, 03-289 Warszawa


Zdrowe dzieciństwo z Green Medica

Powierz nam swój Skarb

Twoje dziecko nie lubi chodzić do lekarza? Marudzi i chowa się, gdy tylko usłyszy o wizycie lekarskiej? Przyjdź z dzieckiem do Green Medica, a kłopoty znikną. Lekarze pediatrzy i specjaliści w Green Medica doskonale wiedzą, jak rozmawiać z małym pacjentem, by wzbudzać ciekawość i nie pogłębiać strachu.

Dziecko jest naszym najważniejszym pacjentem. Traktujemy go z szacunkiem należnym każdemu człowiekowi. Naszym założeniem jest pełna wiedza chorego o jego stanie, przyczynach i skutkach. Komunikujemy dziecku możliwie dużo i możliwie zrozumiałym dla niego językiem. Kreujemy atmosferę zaufania i serdeczności.

Znamy specyfikę komunikacji z maluchami i nastolatkami. Dzieci pod naszą opieką mają możliwość zaspokojenia naturalnej ciekawości zawodu lekarza i specyfiki swojej choroby. Zaszczepiamy im dbałość o zdrowie i myślenie bardziej o profilaktyce zdrowotnej niż leczeniu chorób. To inwestycja w ich przyszłość. Dzieci to nasz największy skarb – ktokolwiek to powiedział, na pewno wiedział, co mówi.

Zainwestuj w przyszłe zdrowie swojego dziecka.

To na pewno zaprocentuje

Poradnia dziecięca Poradnia dziecięca w Green Medica to pediatrzy, którzy świadczą opiekę lekarską finansowaną przez NFZ oraz wybitni lekarze z różnymi specjalizacjami dziecięcymi, opiekujący się małymi pacjentami w ramach wizyt odpłatnych.

Dziecięcy specjaliści W przychodni Green Medica znajdą Państwo opiekę w większości problemów zdrowotnych wieku dziecięcego. Są to najlepsi polscy specjaliści w swoich dziedzinach:

• pediatra, • laryngolog, • ortopeda,

• onkolog, • alergolog, • dermatolog,

• neurolog, • psycholog, • dietetyk.

ulotka-dziecieca  

http://pigmalionart.pl/wp-content/uploads/ulotka-dziecieca.pdf

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you